Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 2
Terneuzen (NED),    26.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
26.10.08 - 14:15                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel            59.79   689       
            28.49    59.79
    2.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel            59.90   685       
            29.17    59.90
    3.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo       1:02.27   610       
            29.68  1:02.27
    4.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             1:02.51   603       
            29.78  1:02.51
    5.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel          1:03.85   565       
            30.54  1:03.85
    6.  Zoë Braal                     87   Luctor et Emergo       1:05.41   526       
            31.26  1:05.41
    7.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          1:05.90   514       
            30.92  1:05.90
    7.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo       1:05.90   514       
            31.82  1:05.90
    9.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht             1:06.52   500       
            32.03  1:06.52
   10.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht             1:06.57   499       
            31.53  1:06.57
   11.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             1:06.71   496       
            31.15  1:06.71
   12.  Lisanne de Jong               89   De Schelde             1:07.91   470       
            32.35  1:07.91
   13.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             1:08.35   461       
            32.45  1:08.35
   14.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo       1:08.53   457       
            33.03  1:08.53
   15.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:08.73   453       
            32.87  1:08.73
   16.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht             1:08.93   449       
            33.03  1:08.93
   17.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo       1:09.13   446       
            32.71  1:09.13
   18.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          1:09.59   437       
            33.43  1:09.59
   19.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:09.61   436       
            33.45  1:09.61
   20.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             1:09.77   433       
            32.98  1:09.77
   21.  Esther Brinkman               93   Luctor et Emergo       1:09.95   430       
            33.20  1:09.95
   22.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             1:10.38   422       
            33.96  1:10.38
   23.  Manon Boone                   93   De Schelde             1:10.45   421       
            33.37  1:10.45
   24.  Vivienne van Vliet            94   De Stormvogel          1:10.64   418       
            33.79  1:10.64
   25.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht             1:10.95   412       
            33.57  1:10.95
   26.  Amira Fathi                   94   De Stormvogel          1:11.15   409       
            33.67  1:11.15
   27.  Anouk Molewijk                95   De Schelde             1:11.34   405       
            33.87  1:11.34
   28.  Yessica Wouters               91   Luctor et Emergo       1:11.57   402       
            34.64  1:11.57
   29.  Eline van der Werf            94   De Schelde             1:11.74   399       
            33.15  1:11.74
   30.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             1:12.36   389       
            34.41  1:12.36
   31.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht             1:13.26   374       
            35.40  1:13.26
   32.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             1:13.44   372       
            35.09  1:13.44
   33.  Myriam Baute                  94   De Schelde             1:13.51   371       
            34.65  1:13.51
   34.  Joanne Palsma                 90   Luctor et Emergo       1:13.57   370       
            35.34  1:13.57
   35.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             1:13.88   365       
            35.45  1:13.88
   36.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo       1:13.90   365       
            35.77  1:13.90
   37.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:13.94   364       
            35.49  1:13.94
   38.  Chelsea Schild                95   De Stormvogel          1:14.87   351       
            34.79  1:14.87
   39.  Sophie van Bolderik           97   De Schelde             1:15.16   347       
            36.01  1:15.16
   40.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht             1:15.24   346       
            35.87  1:15.24
   41.  Janneke van de Poele          93   ZCKoewacht             1:15.25   345       
            35.63  1:15.25
   42.  Demi van der Werf             97   De Stormvogel          1:15.65   340       
            35.65  1:15.65
   43.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht             1:16.45   329       
            35.89  1:16.45
   44.  Yentl Geelhoedt               95   De Schelde             1:16.63   327       
            36.75  1:16.63
   45.  Amke Bruijnzeel               97   De Schelde             1:16.72   326       
            37.59  1:16.72
   46.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht             1:17.03   322       
            36.39  1:17.03
   47.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             1:17.50   316       
            35.42  1:17.50
   48.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo       1:17.87   312       
            36.69  1:17.87
   49.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          1:19.17   297       
            37.63  1:19.17
   50.  Paula Zulfah                  96   De Stormvogel          1:19.94   288       
            38.01  1:19.94
   51.  Stephany de Gruijter          94   De Schelde             1:20.01   287       
            37.73  1:20.01
   52.  Romy de Bruijne               96   De Schelde             1:20.15   286       
            37.41  1:20.15
   53.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht             1:20.23   285       
            38.48  1:20.23
   54.  Mette Wagenvoort              97   Luctor et Emergo       1:21.81   269       
            39.16  1:21.81
   55.  Charissa Loof                 96   De Schelde             1:22.71   260       
            39.70  1:22.71
   56.  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht             1:23.45   253       
            37.55  1:23.45
   57.  Rigt van der Woude            97   De Stormvogel          1:24.31   246       
            38.67  1:24.31
   58.  Maaike Pladdet                97   De Schelde             1:25.18   238       
            39.48  1:25.18
   59.  Kirsti Sletten                96   De Schelde             1:25.84   233       
          1:25.84
   60.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht             1:27.36   221       
            41.95  1:27.36
   61.  Alisa van der Werf            94   De Stormvogel          1:27.42   220       
            41.09  1:27.42
   62.  Cherida Dieleman              97   ZCKoewacht             1:27.76   218       
            40.17  1:27.76
   63.  Ane Sletten                   93   De Schelde             1:29.77   203       
            42.96  1:29.77
   64.  Merel Beemster                95   De Schelde             1:30.12   201       
            43.50  1:30.12
   65.  Esmée Siben                   96   De Schelde             1:30.68   197       
            42.77  1:30.68
   66.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht             1:30.85   196       
            42.91  1:30.85
   67.  Jasmijn van den Berge         97   De Stormvogel          1:31.25   194       
            41.98  1:31.25
   68.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht             1:32.32   187       
            42.68  1:32.32
   69.  Joelle Siewe                  96   De Stormvogel          1:32.67   185       
            43.62  1:32.67
   70.  Sanne van Rooij               97   De Stormvogel          1:34.16   176       
            43.15  1:34.16
   71.  Irene de Buck                 97   De Stormvogel          1:36.00   166       
            43.61  1:36.00
   72.  Lobke Bun                     96   ZCKoewacht             1:36.41   164       
            45.04  1:36.41
   73.  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo       1:36.86   162       
            46.18  1:36.86
   74.  Irène Stavast                 97   Luctor et Emergo       1:38.96   152       
            46.86  1:38.96
   75.  Merel Kuijs                   97   De Stormvogel          1:39.00   152       
            44.59  1:39.00
   76.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht             1:40.56   145       
            45.22  1:40.56
   77.  Ylonka Pronk                  97   De Schelde             1:48.62   115       
            49.15  1:48.62
   78.  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht             1:51.67   106       
            49.84  1:51.67
   79.  Indra Goossen                 97   ZCKoewacht             1:57.90    90       
            50.14  1:57.90
   80.  Rowena Block                  96   ZCKoewacht             2:06.51    73       
            56.40  2:06.51
   81.  Kelsey van de Broeke          96   ZCKoewacht             2:11.10    65       
          1:03.86  2:11.10
   82.  Elise Cleys                   96   ZCKoewacht             2:13.74    62       
            58.24  2:13.74
   DIS  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Kirsten Kramer                93   De Stormvogel                              
    NG  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht                                 
    NG  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
26.10.08 - 14:41                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo         52.19   721       
            24.72    52.19
    2.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde               54.14   646       
            26.08    54.14
    3.  Niek de Ridder                88   Luctor et Emergo         54.83   621       
            26.41    54.83
    4.  Davy Bisslik                  82   Luctor et Emergo         55.47   600       
            26.69    55.47
    5.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo         55.66   594       
            26.91    55.66
    6.  René van Wallenburg           92   Luctor et Emergo         56.11   580       
            27.19    56.11
    7.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel            56.21   577       
            26.42    56.21
    8.  Cees van Houwelingen          63   De Schelde               56.52   567       
            27.40    56.52
    9.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel            57.25   546       
            26.77    57.25
   10.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo         57.34   543       
            27.52    57.34
   11.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht               57.46   540       
            27.86    57.46
   12.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo         57.69   534       
            26.72    57.69
   13.  Niels Suy                     93   De Schelde               57.92   527       
            27.99    57.92
   14.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               58.18   520       
            26.80    58.18
   15.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel            58.22   519       
            28.39    58.22
   16.  Steven Uijl                   93   Luctor et Emergo         59.49   487       
            28.86    59.49
   17.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht               59.54   485       
            28.02    59.54
   18.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel            59.61   484       
            29.03    59.61
   19.  Kevin Dooms                   92   De Schelde             1:00.03   474       
            28.73  1:00.03
   20.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht             1:00.04   473       
            27.79  1:00.04
   21.  Mertijn Loof                  90   De Schelde             1:00.70   458       
            29.11  1:00.70
   22.  Ivar Jansen v Rosendaal       92   De Schelde             1:04.01   391       
            29.89  1:04.01
   23.  Richard Oskam                 94   De Schelde             1:04.54   381       
            30.80  1:04.54
   24.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       1:04.70   378       
            30.94  1:04.70
   25.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht             1:04.98   373       
            30.17  1:04.98
   26.  Yaus Lekatompessy             87   Luctor et Emergo       1:05.18   370       
            31.45  1:05.18
   27.  Ole Wicke                     92   ZCKoewacht             1:05.88   358       
            30.71  1:05.88
   28.  Christian de Die              95   De Schelde             1:06.07   355       
            31.46  1:06.07
   29.  Mark Legters                  93   De Schelde             1:06.20   353       
            31.93  1:06.20
   30.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:06.27   352       
            31.84  1:06.27
   31.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde             1:07.40   335       
            32.79  1:07.40
   32.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo       1:08.26   322       
            32.53  1:08.26
   33.  Gijs Manhave                  94   De Schelde             1:08.38   320       
            33.60  1:08.38
   34.  Raymond Tax                   94   De Stormvogel          1:08.56   318       
            32.61  1:08.56
   35.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          1:08.97   312       
            32.41  1:08.97
   36.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             1:10.26   295       
            33.29  1:10.26
   37.  Kevin Dickie                  94   De Schelde             1:10.84   288       
            34.03  1:10.84
   38.  Wouter Stap                   97   De Stormvogel          1:11.04   286       
            33.59  1:11.04
   39.  Casper Hermans                94   De Schelde             1:11.51   280       
            34.62  1:11.51
   40.  Andrew van Vliet              91   De Stormvogel          1:11.92   275       
            35.19  1:11.92
   41.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             1:12.29   271       
            34.97  1:12.29
   42.  Luka Jaksic                   96   De Schelde             1:13.07   263       
            35.06  1:13.07
   43.  Sjakko Bekkers                95   De Stormvogel          1:13.34   260       
            35.26  1:13.34
   44.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo       1:14.41   249       
            35.30  1:14.41
   45.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel          1:16.22   231       
            36.13  1:16.22
   46.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht             1:16.79   226       
            37.69  1:16.79
   47.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht             1:17.31   222       
            37.46  1:17.31
   48.  Rachid Aburabaiya             92   Luctor et Emergo       1:18.20   214       
            36.14  1:18.20
   49.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:19.01   208       
            36.58  1:19.01
   50.  Alex Breel                    97   De Stormvogel          1:21.33   190       
            38.72  1:21.33
   51.  Kevin van Haaren              96   De Stormvogel          1:21.34   190       
            39.09  1:21.34
   52.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       1:22.01   186       
            38.98  1:22.01
   53.  Thomas de Vos                 96   De Schelde             1:23.73   175       
            39.92  1:23.73
   54.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       1:23.92   173       
            39.16  1:23.92
   55.  Arno van Leuven               96   ZCKoewacht             1:25.88   162       
            40.94  1:25.88
   56.  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht             1:26.93   156       
            40.87  1:26.93
   57.  Jasper van Riet               96   De Schelde             1:29.75   142       
            42.46  1:29.75
   58.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht             1:30.97   136       
            42.72  1:30.97
   59.  Koen Legters                  96   De Schelde             1:31.41   134       
            42.53  1:31.41
   60.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht             1:34.35   122       
            43.73  1:34.35
   61.  Abe Kramer                    57   De Stormvogel          1:38.86   106       
            44.95  1:38.86
   DIS  Christian Pavic               97   Luctor et Emergo                           
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Nico Huijssen                 93   De Schelde                                 
    NG  Sander de Ridder              96   De Schelde                                 
    NG  Bram van Bolderik             95   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
26.10.08 - 15:02                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          2:23.68   720       
            30.53  1:06.79  1:49.52  2:23.68
    2.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo       2:26.87   674       
            30.68  1:08.89  1:52.17  2:26.87
    3.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo       2:35.75   566       
            32.54  1:13.14  1:58.55  2:35.75
    4.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo       2:39.71   525       
            35.41  1:15.52  2:02.47  2:39.71
    5.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel          2:40.82   514       
            33.97  1:16.94  2:05.16  2:40.82
    6.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             2:43.09   493       
            36.33  1:21.33  2:06.44  2:43.09
    7.  Yessica Wouters               91   Luctor et Emergo       2:49.84   436       
            36.64  1:19.96  2:08.58  2:49.84
    8.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             2:50.15   434       
            38.73  1:23.02  2:10.72  2:50.15
    9.  Manon Boone                   93   De Schelde             2:54.05   405       
            35.96  1:20.37  2:10.87  2:54.05
   10.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          2:54.37   403       
            37.88  1:25.43  2:14.36  2:54.37
   11.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo       2:56.30   390       
            37.38  1:22.82  2:17.38  2:56.30
   12.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             2:59.65   369       
            40.90  1:26.48  2:17.15  2:59.65
   13.  Sophie van Bolderik           97   De Schelde             3:01.61   357       
            42.83  1:28.64  2:20.36  3:01.61
   14.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             3:03.17   348       
            41.52  1:27.18  2:18.64  3:03.17
   15.  Yentl Geelhoedt               95   De Schelde             3:10.36   310       
            41.17  1:28.82  2:24.24  3:10.36
   16.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde             3:10.57   309       
            42.71  1:32.95  2:24.55  3:10.57
   17.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo       3:26.24   244       
            47.07  1:43.15  2:40.10  3:26.24



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Heren, 1500m vrije slag             Heren Senioren Open
26.10.08 - 15:14                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde            17:28.08   577       
          1:01.90  2:09.00  3:17.26  4:26.48  5:36.72  6:47.40  7:58.45  9:09.04
         10:19.32 11:30.16 12:41.18 13:52.95 15:05.57 16:18.09 17:28.08
    2.  Sonny Corré                   93   Luctor et Emergo      17:51.62   540       
          1:05.80  2:16.13  3:26.63  4:37.58  5:49.14  7:01.54  8:13.93  9:26.16
         10:39.41 11:52.19 13:05.59 14:18.75 15:31.62 16:43.30 17:51.62
    3.  Niels Suy                     93   De Schelde            18:37.33   476       
          1:06.03  2:17.64  3:30.35  4:45.09  5:59.25  7:14.36  8:29.66  9:45.93
         11:01.89 12:17.89 13:34.75 14:51.29 16:08.19 17:23.78 18:37.33
    4.  Levy Kort                     96   De Stormvogel         20:38.18   350       
          1:13.02  2:33.48  3:56.01  5:19.40  6:44.01  8:07.53  9:31.39 10:55.11
         12:18.48 13:40.62 15:03.41 16:28.21 17:53.51 19:17.73 20:38.18
    5.  Pedro Mol                     96   De Stormvogel         21:24.31   313       
          1:16.83  2:40.54  4:07.57  5:36.31  7:05.47  8:34.54 10:03.06 11:29.86
         12:57.36 14:22.36 15:48.49 17:14.28 18:39.07 20:04.43 21:24.31



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 100m rugslag               Dames Senioren Open
26.10.08 - 15:37                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             1:09.98   578       
            33.80  1:09.98
    2.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo       1:14.65   476       
            36.48  1:14.65
    3.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht             1:17.10   432       
            38.25  1:17.10
    4.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:17.76   421       
            38.12  1:17.76
    5.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          1:18.14   415       
            37.87  1:18.14
    6.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht             1:18.23   413       
            37.46  1:18.23
    7.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht             1:19.39   396       
            38.20  1:19.39
    8.  Zoë Braal                     87   Luctor et Emergo       1:19.58   393       
            38.76  1:19.58
    9.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             1:20.52   379       
            38.95  1:20.52
   10.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:20.74   376       
            38.84  1:20.74
   11.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo       1:21.00   372       
            39.46  1:21.00
   12.  Manon Boone                   93   De Schelde             1:21.03   372       
            39.60  1:21.03
   13.  Janneke van de Poele          93   ZCKoewacht             1:21.19   370       
            39.44  1:21.19
   14.  Esther Brinkman               93   Luctor et Emergo       1:21.26   369       
            40.26  1:21.26
   15.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             1:21.91   360       
            40.39  1:21.91
   16.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht             1:22.08   358       
            40.68  1:22.08
   17.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo       1:22.52   352       
            40.30  1:22.52
   18.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht             1:23.08   345       
            40.51  1:23.08
   19.  Chelsea Schild                95   De Stormvogel          1:26.41   307       
            41.43  1:26.41
   20.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht             1:29.16   279       
            42.29  1:29.16
   21.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:30.35   268       
            43.42  1:30.35
   22.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht             1:31.78   256       
            44.71  1:31.78
   23.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht             1:32.46   250       
            44.78  1:32.46
   24.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht             1:33.22   244       
            46.61  1:33.22
   25.  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht             1:36.49   220       
            44.88  1:36.49
   26.  Cherida Dieleman              97   ZCKoewacht             1:36.75   219       
            45.88  1:36.75
   27.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht             1:41.78   188       
            50.07  1:41.78
   28.  Lobke Bun                     96   ZCKoewacht             1:43.23   180       
            50.12  1:43.23
   29.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht             1:47.81   158       
            51.96  1:47.81
   30.  Merel Kuijs                   97   De Stormvogel          1:48.86   153       
            52.30  1:48.86
   31.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht             1:50.14   148       
            50.42  1:50.14
   32.  Irene de Buck                 97   De Stormvogel          1:51.06   145       
            52.99  1:51.06
   33.  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht             2:07.20    96       
          1:02.10  2:07.20
   34.  Rowena Block                  96   ZCKoewacht             2:14.94    81       
          1:04.32  2:14.94
   35.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht             2:16.31    78       
          1:05.09  2:16.31
   DIS  Elise Cleys                   96   ZCKoewacht                                 
        RE - RE:  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
   DIS  Mette Wagenvoort              97   Luctor et Emergo                           
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht                                 
    NG  Kirsten Kramer                93   De Stormvogel                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 100m rugslag               Heren Senioren Open
26.10.08 - 15:50                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo       1:01.56   573       
            30.29  1:01.56
    2.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             1:02.56   546       
            30.23  1:02.56
    3.  Niek de Ridder                88   Luctor et Emergo       1:03.29   528       
            30.70  1:03.29
    4.  Davy Bisslik                  82   Luctor et Emergo       1:04.43   500       
            30.87  1:04.43
    5.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       1:05.51   476       
            31.09  1:05.51
    6.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             1:07.90   427       
            33.17  1:07.90
    7.  René van Wallenburg           92   Luctor et Emergo       1:08.05   424       
            32.74  1:08.05
    8.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht             1:12.67   349       
            35.36  1:12.67
    9.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       1:13.41   338       
            35.96  1:13.41
   10.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht             1:13.87   332       
            35.29  1:13.87
   11.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             1:15.56   310       
            36.67  1:15.56
   12.  Kevin Dickie                  94   De Schelde             1:17.14   291       
            37.42  1:17.14
   13.  Ole Wicke                     92   ZCKoewacht             1:17.86   283       
            38.03  1:17.86
   14.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht             1:18.19   280       
            38.16  1:18.19
   15.  Richard Oskam                 94   De Schelde             1:18.68   275       
            38.53  1:18.68
   16.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          1:21.44   248       
            38.88  1:21.44
   17.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo       1:23.14   233       
            41.57  1:23.14
   18.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:24.20   224       
            40.73  1:24.20
   19.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             1:24.69   220       
            42.33  1:24.69
   20.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo       1:27.73   198       
            43.05  1:27.73
   21.  Luka Jaksic                   96   De Schelde             1:28.39   194       
            41.84  1:28.39
   22.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel          1:30.68   179       
            44.67  1:30.68
   23.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht             1:30.85   178       
            44.80  1:30.85
   24.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:32.10   171       
            42.83  1:32.10
   25.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht             1:34.41   159       
            47.55  1:34.41
   26.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       1:35.90   152       
            45.39  1:35.90
   27.  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht             1:39.26   137       
            47.42  1:39.26
   28.  Arno van Leuven               96   ZCKoewacht             1:43.63   120       
            50.39  1:43.63
   29.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht             1:47.69   107       
            52.20  1:47.69
   30.  Christian Pavic               97   Luctor et Emergo       1:57.24    83       
            57.64  1:57.24
   DIS  Rachid Aburabaiya             92   Luctor et Emergo       1:37.26             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.14  1:37.26
    NG  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht                                 
    NG  Arco Wagenvoort               65   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
26.10.08 - 16:18                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo         29.57   680       
    2.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel            30.57   615       
    3.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel            30.76   604       
    4.  Judith Stap                   93   De Stormvogel            30.82   600       
    5.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo         32.63   506       
    6.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel            32.89   494       
    7.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel            33.13   483       
    8.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo         33.26   478       
    9.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht               33.75   457       
   10.  Manon Boone                   93   De Schelde               34.37   433       
   11.  Lisanne de Jong               89   De Schelde               34.62   424       
   12.  Zoë Braal                     87   Luctor et Emergo         34.95   412       
   13.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde               34.97   411       
   14.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo         35.10   406       
   15.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht               35.18   404       
   16.  Yessica Wouters               91   Luctor et Emergo         35.46   394       
   17.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht               35.78   384       
   18.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel            35.86   381       
   19.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel            36.01   376       
   20.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht               36.13   373       
   21.  Lieke Beezemer                91   De Schelde               36.28   368       
   22.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo         36.29   368       
   23.  Amke Bruijnzeel               97   De Schelde               36.93   349       
   24.  Myriam Baute                  94   De Schelde               36.97   348       
   25.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo         37.04   346       
   26.  Bianca de Pooter              92   De Schelde               37.64   330       
   27.  Anouk Molewijk                95   De Schelde               38.58   306       
   28.  Vivienne van Vliet            94   De Stormvogel            38.65   304       
   29.  Eline van der Werf            94   De Schelde               39.69   281       
   30.  Sophie van Bolderik           97   De Schelde               40.18   271       
   31.  Chelsea Schild                95   De Stormvogel            40.19   271       
   31.  Paula Zulfah                  96   De Stormvogel            40.19   271       
   33.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel            40.39   267       
   34.  Demi van der Werf             97   De Stormvogel            40.70   261       
   35.  Stephany de Gruijter          94   De Schelde               40.71   261       
   36.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde               41.18   252       
   37.  Charissa Loof                 96   De Schelde               42.03   237       
   38.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht               42.25   233       
   39.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo         42.44   230       
   40.  Mette Wagenvoort              97   Luctor et Emergo         42.79   224       
   41.  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht               45.41   188       
   42.  Cherida Dieleman              97   ZCKoewacht               46.27   177       
   43.  Joelle Siewe                  96   De Stormvogel            46.34   177       
   44.  Maaike Pladdet                97   De Schelde               47.02   169       
   45.  Ane Sletten                   93   De Schelde               47.47   164       
   46.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht               48.37   155       
   47.  Jasmijn van den Berge         97   De Stormvogel            48.55   154       
   48.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht               49.18   148       
   49.  Alisa van der Werf            94   De Stormvogel            49.58   144       
   50.  Esmée Siben                   96   De Schelde               50.44   137       
   51.  Irène Stavast                 97   Luctor et Emergo         50.53   136       
   52.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht               51.74   127       
   53.  Iris Raes                     97   De Schelde               52.78   120       
   54.  Kirsti Sletten                96   De Schelde               54.00   112       
   55.  Ylonka Pronk                  97   De Schelde               56.01   100       
   56.  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo         56.56    97       
   57.  Lobke Bun                     96   ZCKoewacht               58.57    87       
   DIS  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht                                 
        VD - VD:  Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).
   DIS  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo         38.29             
        VH - VH:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Tessy Block                   96   ZCKoewacht             1:02.76             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Kirsten Kramer                93   De Stormvogel                              
    NG  Indra Goossen                 97   ZCKoewacht                                 
    NG  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
26.10.08 - 16:32                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo         25.98   689       
    2.  Davy Bisslik                  82   Luctor et Emergo         26.40   657       
    3.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo         27.42   586       
    4.  Rudi Goudswaard               69   Luctor et Emergo         28.04   548       
    5.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde               28.07   547       
    5.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo         28.07   547       
    7.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel            28.21   538       
    8.  René van Wallenburg           92   Luctor et Emergo         28.31   533       
    9.  Mertijn Loof                  90   De Schelde               28.34   531       
   10.  Niek de Ridder                88   Luctor et Emergo         28.54   520       
   10.  Rob Kluwen                    72   Luctor et Emergo         28.54   520       
   12.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               28.74   509       
   13.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel            28.81   505       
   14.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel            29.48   472       
   15.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel            29.89   453       
   16.  Cees van Houwelingen          63   De Schelde               30.07   445       
   17.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht               30.13   442       
   18.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht               30.75   416       
   19.  Steven Uijl                   93   Luctor et Emergo         31.54   385       
   20.  Kevin Dooms                   92   De Schelde               31.69   380       
   21.  Yaus Lekatompessy             87   Luctor et Emergo         31.72   379       
   22.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo         32.44   354       
   23.  Ole Wicke                     92   ZCKoewacht               33.05   335       
   24.  Ivar Jansen v Rosendaal       92   De Schelde               33.37   325       
   25.  Richard Oskam                 94   De Schelde               33.44   323       
   26.  Raymond Tax                   94   De Stormvogel            34.52   294       
   27.  Christian de Die              95   De Schelde               34.59   292       
   28.  Andrew van Vliet              91   De Stormvogel            35.50   270       
   29.  Pedro Mol                     96   De Stormvogel            35.51   270       
   30.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo         35.84   263       
   31.  Casper Hermans                94   De Schelde               36.24   254       
   32.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel            36.47   249       
   33.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht               36.81   242       
   34.  Gijs Manhave                  94   De Schelde               37.56   228       
   35.  Luka Jaksic                   96   De Schelde               38.34   214       
   36.  Wouter Stap                   97   De Stormvogel            38.52   211       
   37.  Rachid Aburabaiya             92   Luctor et Emergo         38.72   208       
   38.  Sjakko Bekkers                95   De Stormvogel            40.02   189       
   39.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo         40.06   188       
   40.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel            41.01   175       
   41.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo         41.68   167       
   42.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht               43.35   148       
   43.  Thomas de Vos                 96   De Schelde               49.44   100       
   44.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo         52.31    84       
   45.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht               56.06    69       
   46.  Abe Kramer                    57   De Stormvogel            57.71    63       
    NG  Sander de Ridder              96   De Schelde                                 
    NG  Bram van Bolderik             95   De Schelde                                 
    NG  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht                                 
    NG  Arco Wagenvoort               65   Luctor et Emergo                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
26.10.08 - 16:44                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo       2:46.19   602       
            37.99  1:20.70  2:03.50  2:46.19
    2.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo       2:53.26   531       
            37.90  1:21.21  2:06.82  2:53.26
    3.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             2:54.46   520       
            38.99  1:23.23  2:08.87  2:54.46
    4.  Amira Fathi                   94   De Stormvogel          2:56.25   505       
            38.75  1:23.11  2:09.50  2:56.25
    5.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             2:57.46   494       
            39.57  1:25.41  2:12.21  2:57.46
    6.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo       2:59.05   481       
            40.26  1:25.63  2:12.61  2:59.05
    7.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             2:59.35   479       
            40.28  1:26.07  2:13.09  2:59.35
    8.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             2:59.98   474       
            41.02  1:27.57  2:14.37  2:59.98
    9.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             3:01.57   462       
            40.42  1:27.16  2:15.66  3:01.57
   10.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             3:10.75   398       
            42.60  1:29.77  2:19.86  3:10.75
   11.  Demi van der Werf             97   De Stormvogel          3:12.98   384       
            44.08  1:33.91  2:24.26  3:12.98
   12.  Joanne Palsma                 90   Luctor et Emergo       3:15.52   370       
            43.82  1:33.69  2:24.76  3:15.52
   13.  Amke Bruijnzeel               97   De Schelde             3:16.09   366       
            44.70  1:35.27  2:26.94  3:16.09
   14.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo       3:16.42   365       
            43.28  1:33.06  2:25.12  3:16.42
   15.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht             3:17.74   357       
            44.75  1:35.78  2:27.91  3:17.74
   16.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             3:19.60   347       
            45.24  1:36.09  2:28.29  3:19.60
   17.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             3:21.53   338       
            47.07  1:37.16  2:29.23  3:21.53
   18.  Romy de Bruijne               96   De Schelde             3:22.76   331       
            45.44  1:37.10  2:30.59  3:22.76
   19.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             3:26.49   314       
            44.94  1:38.27  2:33.68  3:26.49
   20.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht             3:27.68   308       
            47.04  1:39.51  2:34.06  3:27.68
   21.  Rigt van der Woude            97   De Stormvogel          3:28.97   303       
            45.83  1:38.57  2:33.32  3:28.97
   22.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          3:29.94   299       
            47.91  1:41.48  2:36.46  3:29.94
   23.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht             3:30.74   295       
            46.53  1:38.63  2:33.77  3:30.74
   24.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht             3:34.18   281       
            48.38  1:42.19  2:37.98  3:34.18
   25.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             3:34.89   278       
            47.97  1:42.54  2:39.12  3:34.89
   26.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht             3:35.17   277       
            48.44  1:43.91  2:37.33  3:35.17
   27.  Iris Raes                     97   De Schelde             3:48.16   233       
            49.11  1:49.53  2:47.91  3:48.16
   28.  Sanne van Rooij               97   De Stormvogel          3:59.12   202       
            55.94  1:55.73  2:57.44  3:59.12
   29.  Irène Stavast                 97   Luctor et Emergo       4:01.99   195       
            55.03  1:58.25  3:01.94  4:01.99
   30.  Kelsey van de Broeke          96   ZCKoewacht             4:32.53   136       
          1:01.14  2:12.52  3:23.65  4:32.53
   DIS  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo       3:40.59             
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.01  1:45.06  2:42.32  3:40.59
   DIS  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo       4:00.24             
        SR - SR: Meer dan één dolfijnslag na start en/of keerpunt
            52.72  1:54.99  2:58.48  4:00.24



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
26.10.08 - 17:01                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo       2:26.00   646       
            32.53  1:09.27  1:47.34  2:26.00
    2.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel          2:40.59   486       
            35.76  1:16.30  1:57.90  2:40.59
    3.  Christoph Bral                92   ZCKoewacht             2:41.19   480       
            34.93  1:15.99  1:58.35  2:41.19
    4.  Rob Kluwen                    72   Luctor et Emergo       2:44.78   450       
            36.24  1:18.49  2:01.47  2:44.78
    5.  Mertijn Loof                  90   De Schelde             2:50.55   406       
            38.27  1:21.61  2:05.82  2:50.55
    6.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             2:55.95   369       
            39.79  1:24.82  2:10.81  2:55.95
    7.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel          3:01.31   338       
            39.96  1:25.76  2:13.74  3:01.31
    8.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht             3:04.09   322       
            38.91  1:25.34  2:14.47  3:04.09
    9.  Andrew van Vliet              91   De Stormvogel          3:04.59   320       
            41.68  1:27.91  2:15.35  3:04.59
   10.  Luka Jaksic                   96   De Schelde             3:06.67   309       
            41.72  1:29.83  2:18.67  3:06.67
   11.  Mark Legters                  93   De Schelde             3:07.03   308       
            41.32  1:28.28  2:17.66  3:07.03
   12.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             3:14.97   271       
            43.75  1:33.91  2:24.71  3:14.97
   13.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht             3:27.17   226       
            48.30  1:42.46  2:35.35  3:27.17
   14.  Casper Hermans                94   De Schelde             3:27.23   226       
            44.82  1:38.99  2:34.25  3:27.23
   15.  Sjakko Bekkers                95   De Stormvogel          3:28.30   223       
            46.39  1:39.46  2:35.95  3:28.30
   16.  Kevin van Haaren              96   De Stormvogel          3:32.50   210       
            49.18  1:44.98  2:40.55  3:32.50
   17.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       3:34.75   203       
            49.57  1:45.69  2:42.15  3:34.75
   18.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht             3:35.43   201       
            48.34  1:43.53  2:40.40  3:35.43
   19.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel          3:47.52   171       
            53.21  1:53.51  2:53.45  3:47.52
   20.  Jasper van Riet               96   De Schelde             3:48.87   168       
            53.26  1:53.60  2:52.27  3:48.87
   21.  Arno van Leuven               96   ZCKoewacht             3:57.78   150       
            51.72  1:52.54  2:55.10  3:57.78
   DIS  Alex Breel                    97   De Stormvogel                              
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht             3:48.82             
        SL - SL:  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            50.92  1:49.31  2:50.23  3:48.82
   DIS  Christian Pavic               97   Luctor et Emergo       4:06.43             
        SJ - SJ:  Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            54.63  1:58.00  3:00.87  4:06.43
 NG.ZA  Nico Huijssen                 93   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Dames, 4 x 50m wisselslag            Dames Senioren Open
26.10.08 - 17:18                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       2:10.41   591       
        Kelsey Onderdijk, 91                   Stephanie Rombout, 88
        Monique de Haard, 92                   Zoë Braal, 87
            34.74  1:11.95  1:41.36  2:10.41

    2.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:21.04   467       
        Sabina van Doeselaar, 89               Anouk Meesen, 89
        Naomi Gelderland, 90                   Sabine van Waes, 85
            37.21  1:15.18  1:50.25  2:21.04

    3.  De Schelde 1                       De Schelde             2:21.77   460       
        Josje van Houwelingen, 90              Manon Boone, 93
        Eline van der Werf, 94                 Bianca de Pooter, 92
            33.57  1:14.32  1:49.31  2:21.77

    4.  Luctor et Emergo 3                 Luctor et Emergo       2:23.06   447       
        Lotte Dalmeijer, 96                    Eline de Haard, 96
        Romy Hoogendijk, 96                    Esther Brinkman, 93
            37.30  1:16.44  1:51.70  2:23.06

    5.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo       2:24.54   434       
        Saskia de Haard, 94                    Leonie Edenburg, 90
        Yessica Wouters, 91                    Joanne Palsma, 90
            37.65  1:18.43  1:52.00  2:24.54

    6.  ZCKoewacht 3                       ZCKoewacht             2:26.40   418       
        Janneke van de Poele, 93               Josine van Dorsselaer, 88
        Eline Nijskens, 88                     Talitha Ruissen, 91
            38.53  1:16.91  1:54.50  2:26.40

    7.  De Stormvogel 2                    De Stormvogel          2:27.61   407       
        Liliane Solé, 92                       Mieke van Dort, 91
        Anniek Minderhoud, 93                  Vivienne van Vliet, 94
            41.10  1:21.65  1:54.79  2:27.61

    8.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht             2:29.36   393       
        Charlotte Bral, 96                     Kelly Bergez, 96
        Larissa Gelderland, 96                 Sophie Bonte, 96
            39.28  1:19.78  1:57.17  2:29.36

    9.  De Schelde 2                       De Schelde             2:43.27   301       
        Sophie van Bolderik, 97                Tessa Eijkman, 97
        Romy de Bruijne, 96                    Amke Bruijnzeel, 97
            41.85  1:26.91  2:08.19  2:43.27

   10.  ZCKoewacht 4                       ZCKoewacht             2:58.05   232       
        Femke Hiel, 96                         Simone de Rijcke, 96
        Eileen van Bunder, 96                  Lobke Bun, 96
            42.79  1:27.26  2:15.75  2:58.05

   DIS  De Schelde 3                       De Schelde                                 
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
        Stephany de Gruijter, 94               Charissa Loof, 96
        Iris Raes, 97                          Yentl Geelhoedt, 95

   DIS  De Stormvogel 1                    De Stormvogel                              
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren).
        Judith Stap, 93                        Merel van der Ent, 93
        Amira Fathi, 94                        Manon Minneboo, 93




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
26.10.08 - 17:25                                                               Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       3:38.07   670       
        Bob Dalmeijer, 94                      Toby Aarnoutse, 89
        Niek de Ridder, 88                     Davy Bisslik, 82
            27.13    56.30  1:21.95  1:50.36  2:15.64  2:42.97  3:09.07  3:38.07

    2.  De Schelde 1                       De Schelde             3:42.53   630       
        Kevin Hondsmerk, 88                    Cees van Houwelingen, 63
        Tommy van Overmeeren, 84               Bas van Houwelingen, 92
            25.66    53.44  1:20.09  1:50.73  2:17.94  2:47.43  3:13.93  3:42.53

    3.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo       3:51.49   560       
        Steven Uijl, 93                        Sonny Corré, 93
        René van Wallenburg, 92                Charles Potin, 83
            28.27    59.51  1:27.38  1:58.50  2:25.64  2:55.16  3:21.81  3:51.49

    4.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          3:58.52   512       
        Sander v. Nieuwenhuyzen, 91            Jasper Rouwendal, 90
        Martijn Mechielsen, 90                 Stefan Roovers, 91
            26.54    55.98  1:24.92  1:56.08  2:25.13  2:55.51  3:25.39  3:58.52

    5.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             4:15.54   416       
        Roderick van Doeselaar, 92             Ole Wicke, 92
        Christoph Bral, 92                     Bert van Waes, 78
            28.41  1:00.46  1:31.12  2:07.80  2:39.01  3:14.82  3:42.39  4:15.54

    6.  De Schelde 2                       De Schelde             4:35.63   332       
        Richard Oskam, 94                      Ivar Jansen v Rosendaal, 92
        Mark Legters, 93                       Luka Jaksic, 96
            31.73  1:06.55  1:39.27  2:15.89  2:45.34  3:20.44  3:55.42  4:35.63

    7.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht             4:40.74   314       
        Sjoerd van de Poele, 95                Joris van Bunder, 93
        Aaron v d Broeke, 93                   Dominique Rombout, 91
            33.83  1:08.60  1:43.02  2:21.46  2:55.19  3:32.63  4:04.01  4:40.74

    8.  De Stormvogel 2                    De Stormvogel          4:42.50   308       
        Raymond Tax, 94                        Levy Kort, 96
        Wouter Stap, 97                        Pedro Mol, 96
            31.99  1:08.36  1:43.17  2:22.51  2:55.92  3:32.93  4:06.45  4:42.50

    9.  ZCKoewacht 3                       ZCKoewacht             5:31.86   190       
        Karsten van Assel, 95                  Jeroen Ruissen, 95
        Mariano Kamoen, 96                     Didier Strijdonk, 91
            39.13  1:20.65  2:00.54  2:44.03  3:22.09  4:04.68  4:46.17  5:31.86




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Schelde