2008-10-18--19=Boxtel-Dommeltrofee
Boxtel (NED),    18. - 19.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag, 8 - 9 jaar    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, 10 - 11 jaar
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Meisjes, 200m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 6. Dames, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 7. Jongens, 25m vrije slag, 6 - 7 jaar    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, 8 - 9 jaar
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, 10 - 11 jaar    Nr. 10. Heren, 50m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, 6 - 7 jaar    Nr. 12. Meisjes, 50m rugslag, 8 - 9 jaar
Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag, 10 - 11 jaar    Nr. 14. Dames, 50m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 15. Jongens, 25m rugslag, 6 - 7 jaar    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 18. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 19. Meisjes, 25m vlinderslag, 6 - 7 jaar    Nr. 20. Meisjes, 100m vlinderslag, 8 - 9 jaar
Nr. 21. Meisjes, 100m vlinderslag, 10 - 11 jaar    Nr. 22. Dames, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag, 6 - 7 jaar    Nr. 24. Jongens, 50m schoolslag, 8 - 9 jaar
Nr. 25. Jongens, 50m schoolslag, 10 - 11 jaar    Nr. 26. Heren, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, 6 - 7 jaar    Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 30. Dames, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 31. Jongens, 100m wisselslag, 8 - 9 jaar    Nr. 32. Jongens, 100m wisselslag, 10 - 11 jaar
Nr. 33. Heren, 100m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 34. Meisjes, 100m rugslag, 8 - 9 jaar
Nr. 35. Meisjes, 100m rugslag, 10 - 11 jaar    Nr. 36. Dames, 100m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 37. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, 7 - 9 jaar    Nr. 38. Gemengd, 4 x 50m wisselslag, 10 - 11 jaar
Nr. 39. Heren, 4 x 50m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 40. Dames, 4 x 50m wisselslag, 12 jaar en ouder
Nr. 41. Meisjes, 100m schoolslag, 8 - 9 jaar    Nr. 42. Meisjes, 100m schoolslag, 10 - 11 jaar
Nr. 43. Dames, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 44. Jongens, 200m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 45. Jongens, 200m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 46. Heren, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 47. Meisjes, 25m vrije slag, 6 - 7 jaar    Nr. 48. Meisjes, 50m vlinderslag, 8 - 9 jaar
Nr. 49. Meisjes, 50m vlinderslag, 10 - 11 jaar    Nr. 50. Dames, 50m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 51. Jongens, 50m rugslag, 6 - 7 jaar    Nr. 52. Jongens, 50m rugslag, 8 - 9 jaar
Nr. 53. Jongens, 50m rugslag, 10 - 11 jaar    Nr. 54. Heren, 50m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 55. Meisjes, 25m rugslag, 6 - 7 jaar    Nr. 56. Meisjes, 100m vrije slag, 8 - 9 jaar
Nr. 57. Meisjes, 100m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 58. Dames, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 59. Jongens, 25m vlinderslag, 6 - 7 jaar    Nr. 61. Jongens, 100m vlinderslag, 10 - 11 jaar
Nr. 62. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 63. Meisjes, 50m schoolslag, 6 - 7 jaar
Nr. 64. Meisjes, 50m schoolslag, 8 - 9 jaar    Nr. 65. Meisjes, 50m schoolslag, 10 - 11 jaar
Nr. 66. Dames, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 67. Jongens, 50m vrije slag, 6 - 7 jaar
Nr. 68. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 9 jaar    Nr. 69. Jongens, 50m vrije slag, 10 - 11 jaar
Nr. 70. Heren, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 71. Meisjes, 100m wisselslag, 8 - 9 jaar
Nr. 72. Meisjes, 100m wisselslag, 10 - 11 jaar    Nr. 73. Dames, 100m wisselslag, 12 jaar en ouder
Nr. 74. Jongens, 100m rugslag, 8 - 9 jaar    Nr. 75. Jongens, 100m rugslag, 10 - 11 jaar
Nr. 76. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 77. Gemengd, 4 x 50m wisselslag, 7 - 9 jaar
Nr. 78. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, 10 - 11 jaar    Nr. 79. Dames, 4 x 50m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 80. Heren, 4 x 50m wisselslag, 12 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m schoolslag                   Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV    1:47.66 9900817    1:42.82           
          1:42.82
  2. Kyle van LIMBERGEN            Overpeltse ZwemVeren   1:50.98 OZV/213/   1:49.47           
          1:49.47
  3. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV    1:54.70 9900815    1:51.10           
          1:51.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag                   Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 14:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV    1:38.69 9800919    1:38.80           
          1:38.80
  2. Ramón PLEIJERS                De Dommelbaarzen       1:43.79 9802013    1:43.28           
          1:43.28
  3. Gijs van WEELIE               Zegenwerp              1:53.92 9701253    1:50.15 B         
          1:50.15
  3. Fabian van BEEK               Zegenwerp              1:53.25 9800635    1:50.15 A         
          1:50.15
  5. Kenneth LUYS                  Overpeltse ZwemVeren   2:03.65 OZV/207/   1:58.04 A         
          1:58.04
  5. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp              1:58.20 9801447    1:58.04 B         
          1:58.04
  7. Jasper DAVIDS                 Overpeltse ZwemVeren   1:56.97 OZV/218/   2:00.51           
          2:00.51
  8. Aidan EVENS                   Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/217/   2:01.08           
          2:01.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 100m schoolslag                    Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:33.11 9600691    1:33.16           
          1:33.16
  2. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:36.42 9603065    1:34.04           
          1:34.04
  3. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen       1:44.00 9603067    1:46.07           
          1:46.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 100m schoolslag                    Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn UMANS                   Overpeltse ZwemVeren   1:14.50 OZV/171/   1:13.00           
          1:13.00
  2. Brecht REYNDERS               Overpeltse ZwemVeren   1:15.49 OZV/115/   1:13.95           
          1:13.95
  3. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen       1:18.63 9303487    1:19.51           
          1:19.51
  4. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              1:20.42 9301773    1:20.45           
          1:20.45
  5. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen       1:26.43 9400519    1:28.85           
          1:28.85
  6. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              1:39.40 9304251    1:39.20           
          1:39.20


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 100m schoolslag                    Gebjr 1984 - 1990
18-10-2008 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Sebastiaan STEGEMAN           De Treffers            1:17.34 8704995                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 100m schoolslag                       1983 en eerder
18-10-2008 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald van HOUTERT            De Dommelbaarzen            NT 6401239    1:37.10           
          1:37.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m vrije slag                   Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 14:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV    3:20.60 9901358    3:09.76           
          3:09.76
  2. Marte DRIESEN                 Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/214/   3:27.42           
          3:27.42
  3. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen       3:38.71 9900874    3:48.03           
          3:48.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                   Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 14:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV    2:38.04 9700490    2:34.31           
          2:34.31
  2. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV    2:37.48 9701762    2:34.76           
          2:34.76
  3. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV    2:43.25 9702052    2:41.36           
          2:41.36
  4. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV    2:49.02 9703122    2:41.48           
          2:41.48
  5. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV    2:52.15 9702562    2:46.73           
          2:46.73
  6. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV    2:51.16 9702564    2:52.79           
          2:52.79
  7. Robinn van MIERLO             Overpeltse ZwemVeren   3:10.06 OZV/210/   3:03.28           
          3:03.28
  8. Kim van der HEIJDEN           Njord                  3:16.76 9700662    3:05.64           
          3:05.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                    Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine JANSSENSWILLEN         Overpeltse ZwemVeren   2:19.05 OZV/175/   2:20.36           
          2:20.36
  2. Ruth VANDERHEYDEN             Overpeltse ZwemVeren   2:29.17 OZV/177/   2:25.58           
          2:25.58
  3. Lien EVENS                    Overpeltse ZwemVeren   2:27.65 OZV/195/   2:27.54           
          2:27.54
  4. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp              2:39.01 9605190    2:30.45           
          2:30.45
  5. Janne HENDRICKX               Overpeltse ZwemVeren   2:36.15 OZV/193/   2:30.66           
          2:30.66
  6. Emy LIEBREGTS                 Njord                  2:37.83 9505020    2:33.39           
          2:33.39
  7. Mandy de BRUIJN               Njord                       NT 9500550    2:38.20           
          2:38.20
  8. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen       2:33.37 9501878    2:39.53           
          2:39.53
  9. Lieke BEIJK                   Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/216/   2:53.07           
          2:53.07
 10. Dorien REYNDERS               Overpeltse ZwemVeren   2:56.03 OZV/179/   2:54.04           
          2:54.04
 10. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              3:02.89 9603628    2:54.04           
          2:54.04
 12. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen       2:54.71 9603642    2:54.75           
          2:54.75
AFGE Chantal VERVOORT              Njord                  3:08.60 9603134                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                    Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lore STALMANS                 Overpeltse ZwemVeren   2:13.71 OZV/120/   2:15.51           
          2:15.51
  2. Elke DOUMEN                   Overpeltse ZwemVeren   2:26.06 OZV/034/   2:26.59           
          2:26.59
  3. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp              2:27.70 9303326    2:27.39           
          2:27.39
  4. Michelle FRANSSEN             Overpeltse ZwemVeren   2:31.57 OZV/191/   2:29.61           
          2:29.61
  5. Ilse van der HEIJDEN          Njord                  2:33.18 9402878    2:30.73           
          2:30.73
  6. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              2:40.49 9403308    2:36.23           
          2:36.23
  7. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen       2:38.35 9404054    2:44.13           
          2:44.13
  8. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              3:01.28 9403304    2:46.19           
          2:46.19
  9. Mariska EERDEKENS             Overpeltse ZwemVeren   2:53.14 OZV/215/   2:50.20           
          2:50.20
 10. Joyce VERVOORT                Njord                  2:56.66 9405370    2:54.08           
          2:54.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                    Gebjr 1984 - 1992
18-10-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien MEIJLAERS                Overpeltse ZwemVeren   2:10.39 OZV/100/   2:10.83           
          2:10.83
  2. Iris SWENNEN                  Overpeltse ZwemVeren   2:11.54 OZV/013/   2:11.78           
          2:11.78
  3. Anita ENGELS                  Zegenwerp              2:37.37 9001016    2:36.10           
          2:36.10
  4. Patricia BECKS                Zegenwerp              2:37.54 8705946    2:38.23           
          2:38.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Jongens, 25m vrije slag                   Gebjr 2001 - 2002
18-10-2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                   NT 0100541      20.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                   Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 15:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV         NT 9900817      48.76 VI        
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9900815      50.36 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Stef van BOXTEL               Zegenwerp                   NT 0000323      59.83 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m vlinderslag                   Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 15:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                    46.75 9800995      43.80           
  2. Fabian van BEEK               Zegenwerp                45.08 9800635      46.02           
  3. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV      43.68 9800919      46.16           
 DIS Gijs van WEELIE               Zegenwerp                50.80 9701253      56.02 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                   NT 9801447    1:02.33 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 50m vlinderslag                    Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         35.29 9504515      33.61           
  2. Michiel SEVENS                Overpeltse ZwemVeren     34.60 OZV/176/     34.38           
  3. Wilko HEEMSKERK               De Treffers              41.62 9504322      38.02           
  4. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         38.17 9603065      38.07           
  5. Richie van EMPEL              Zegenwerp                39.02 9603631      38.55           
  6. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen         40.26 9603067      40.48           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 50m vlinderslag                    Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         33.60 9400519      33.18           
  2. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         34.08 9303487      35.02           
  3. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                35.64 9304251      36.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 50m vlinderslag                    Gebjr 1991 - 1992
18-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels ANDELHOFS               Overpeltse ZwemVeren     28.65 OZV/066/     28.25 B         
  1. Tom MEIJLAERS                 Overpeltse ZwemVeren     28.65 OZV/093/     28.25 A         
  3. Jef STALMANS                  Overpeltse ZwemVeren     29.89 OZV/122/     29.80           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 50m vlinderslag                    Gebjr 1984 - 1990
18-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin KUIJPERS                Njord                    30.01 9006751      30.26           
  2. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                33.22 9001223      31.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 50m vlinderslag                       1983 en eerder
18-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald van HOUTERT            De Dommelbaarzen            NT 6401239      38.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                     Gebjr 2001 - 2002
18-10-2008 - 15:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                55.73 0100146      58.00           
  2. Inge van BOXTEL               Zegenwerp              1:37.54 0100736    1:29.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 50m rugslag                     Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 15:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV      47.16 9901358      46.56           
  2. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                46.27 0000614      47.48           
  3. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                48.01 9900992      49.13           
  4. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen         49.29 9900874      50.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 50m rugslag                     Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 15:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV      43.87 9702552      42.64           
  2. Kim van der HEIJDEN           Njord                    43.53 9700662      43.15 A         
  2. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV      45.39 9702736      43.15 B         
  2. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV      44.65 9700910      43.15 C         
  5. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV      47.93 9802494      44.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 50m rugslag                      Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de WIJDEVEN        Njord                    35.04 9503820      33.93           
  2. Jaimy MOUS                    Njord                    38.55 9602576      35.19           
  3. Ruth VANDERHEYDEN             Overpeltse ZwemVeren     35.35 OZV/177/     36.28 FJ A      
  4. Emy LIEBREGTS                 Njord                    42.79 9505020      39.92           
  5. Nicole SCHOONBEEK             Njord                    42.29 9503144      40.54           
  6. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         39.16 9501878      41.42           
  7. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                41.57 9603628      41.95           
  8. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         42.02 9603642      43.29           
AFGE Chantal VERVOORT              Njord                    42.66 9603134                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 50m rugslag                      Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nelly VELTHUIJS               Njord                    37.05 9404028      36.28 FJ B      
  2. Ilse van der HEIJDEN          Njord                    37.51 9402878      37.36           
  3. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                38.71 9303326      38.20           
  4. Gabie van HEUVEN              De Treffers              39.39 9403724      38.50 B         
  4. Michelle FRANSSEN             Overpeltse ZwemVeren     37.90 OZV/191/     38.50 A         
  6. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp                43.75 9403308      40.00           
  7. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp                43.10 9403304      40.26           
  8. Tessa VISSER                  Zegenwerp                39.91 9306452      40.41           
  9. Simone BERKELMANS             De Treffers              40.76 9403368      40.70           
 10. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         40.54 9404054      41.27           
 11. Annebeth TREPELS              Njord                    42.02 9403184      41.32           
 12. Joyce VERVOORT                Njord                    43.84 9405370      46.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 50m rugslag                      Gebjr 1984 - 1992
18-10-2008 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris SWENNEN                  Overpeltse ZwemVeren     31.64 OZV/013/     32.07           
  2. Joke MINKELS                  Zegenwerp                36.86 9002592      37.67           
  3. Patricia BECKS                Zegenwerp                40.09 8705946      38.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Jongens, 25m rugslag                     Gebjr 2001 - 2002
18-10-2008 - 15:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                25.32 0100541      24.78           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag                   Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 15:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kyle van LIMBERGEN            Overpeltse ZwemVeren   1:28.36 OZV/213/   1:28.92           
          1:28.92
  2. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV    1:33.51 9900815    1:29.67           
          1:29.67
  3. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV    1:33.20 9900817    1:32.76           
          1:32.76
  4. Stef van BOXTEL               Zegenwerp              2:19.33 0000323    2:05.67           
          2:05.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                   Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 15:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV    1:23.01 9800919    1:22.16           
          1:22.16
  2. Ramón PLEIJERS                De Dommelbaarzen       1:23.64 9802013    1:23.78           
          1:23.78
  3. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                  1:24.11 9800995    1:24.67           
          1:24.67
  4. Fabian van BEEK               Zegenwerp              1:27.66 9800635    1:29.42           
          1:29.42
  5. Aidan EVENS                   Overpeltse ZwemVeren   1:31.70 OZV/217/   1:30.55           
          1:30.55
  6. Kenneth LUYS                  Overpeltse ZwemVeren   1:30.05 OZV/207/   1:30.90           
          1:30.90
  7. Gijs van WEELIE               Zegenwerp              1:39.51 9701253    1:37.67           
          1:37.67
  8. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                   NT 9801447    1:41.45           
          1:41.45
  9. Jasper DAVIDS                 Overpeltse ZwemVeren   1:44.39 OZV/218/   1:41.72           
          1:41.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vrije slag                    Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel SEVENS                Overpeltse ZwemVeren   1:03.41 OZV/176/   1:02.80           
          1:02.80
  2. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:06.74 9504515    1:06.42           
          1:06.42
  3. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:08.39 9600691    1:08.44           
          1:08.44
  4. Wilko HEEMSKERK               De Treffers            1:10.10 9504322    1:09.04           
          1:09.04
  5. Richie van EMPEL              Zegenwerp              1:12.65 9603631    1:12.92           
          1:12.92
  6. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen       1:14.45 9603067    1:13.64           
          1:13.64
  7. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:14.60 9603065    1:15.29           
          1:15.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vrije slag                    Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn UMANS                   Overpeltse ZwemVeren   1:01.25 OZV/171/   1:00.34           
          1:00.34
  2. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         59.95 9303487    1:01.28           
          1:01.28
  3. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              1:03.15 9301773    1:02.98           
          1:02.98
  4. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen       1:03.76 9400519    1:03.70           
          1:03.70
  5. Brecht REYNDERS               Overpeltse ZwemVeren   1:03.08 OZV/115/   1:06.10           
          1:06.10
  6. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              1:09.49 9304251    1:09.42           
          1:09.42


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vrije slag                    Gebjr 1991 - 1992
18-10-2008 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom MEIJLAERS                 Overpeltse ZwemVeren     54.63 OZV/093/     54.13           
            54.13
  2. Jef STALMANS                  Overpeltse ZwemVeren     55.80 OZV/122/     56.17           
            56.17
  3. Niels ANDELHOFS               Overpeltse ZwemVeren     58.26 OZV/066/     58.77           
            58.77


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vrije slag                    Gebjr 1984 - 1990
18-10-2008 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                58.42 9001223      59.32           
            59.32
  2. Kevin KUIJPERS                Njord                    58.58 9006751      59.87           
            59.87


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vrije slag                       1983 en eerder
18-10-2008 - 15:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Mark ROMIJN                   De Treffers            1:01.25 8002171                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 25m vlinderslag                   Gebjr 2001 - 2002
18-10-2008 - 15:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                   NT 0100146      34.70           
AFGE Inge van BOXTEL               Zegenwerp                   NT 0100736                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m vlinderslag                  Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marte DRIESEN                 Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/214/   1:53.20           
          1:53.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m vlinderslag                  Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 15:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV    1:20.10 9701762    1:23.95           
          1:23.95
  2. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV    1:28.37 9700490    1:29.41           
          1:29.41
  3. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV    1:46.38 9702552    1:35.36           
          1:35.36
  4. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV    1:35.26 9702562    1:36.05           
          1:36.05
  5. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:36.61 9702052    1:40.14           
          1:40.14
  6. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9702564    1:41.42           
          1:41.42
  7. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV    1:51.40 9700910    1:44.16           
          1:44.16
  8. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV         NT 9802494    1:52.23           
          1:52.23
  9. Robinn van MIERLO             Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/210/   1:55.74           
          1:55.74
 10. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV    1:56.43 9702736    1:56.00           
          1:56.00
 DIS Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV    1:49.70 9703122    1:42.31 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:42.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vlinderslag                   Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 15:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine JANSSENSWILLEN         Overpeltse ZwemVeren   1:17.64 OZV/175/   1:18.35           
          1:18.35
  2. Lien EVENS                    Overpeltse ZwemVeren   1:17.75 OZV/195/   1:20.57           
          1:20.57
  3. Janne HENDRICKX               Overpeltse ZwemVeren   1:22.90 OZV/193/   1:21.78           
          1:21.78
  4. Mandy de BRUIJN               Njord                       NT 9500550    1:27.82           
          1:27.82
  5. Judith van de WIJDEVEN        Njord                  1:26.82 9503820    1:29.76           
          1:29.76
  6. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:27.41 9501878    1:33.21           
          1:33.21
  7. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              1:48.13 9603628    1:42.76           
          1:42.76
  8. Dorien REYNDERS               Overpeltse ZwemVeren   1:40.57 OZV/179/   1:43.39           
          1:43.39
  9. Lieke BEIJK                   Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/216/   1:45.78           
          1:45.78
 10. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen       1:39.42 9603642    1:49.14           
          1:49.14
AFGE Chantal VERVOORT              Njord                  1:43.73 9603134                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vlinderslag                   Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 15:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lore STALMANS                 Overpeltse ZwemVeren   1:10.06 OZV/120/   1:10.43           
          1:10.43
  2. Elke DOUMEN                   Overpeltse ZwemVeren   1:12.63 OZV/034/   1:12.78           
          1:12.78
  3. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:27.18 9403308    1:25.64           
          1:25.64
  4. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              1:31.44 9403304    1:31.17           
          1:31.17
  5. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen       1:26.82 9404054    1:32.46           
          1:32.46
  6. Joyce VERVOORT                Njord                  1:30.56 9405370    1:32.79           
          1:32.79
  7. Mariska EERDEKENS             Overpeltse ZwemVeren   1:39.89 OZV/215/   1:46.02           
          1:46.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vlinderslag                   Gebjr 1984 - 1992
18-10-2008 - 15:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien MEIJLAERS                Overpeltse ZwemVeren   1:04.79 OZV/100/   1:05.24           
          1:05.24
  2. Patricia BECKS                Zegenwerp              1:20.72 8705946    1:21.56           
          1:21.56
  3. Anita ENGELS                  Zegenwerp              1:34.95 9001016    1:37.31           
          1:37.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag                   Gebjr 2001 - 2002
18-10-2008 - 16:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                   NT 0100541    1:01.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m schoolslag                   Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 16:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV      49.65 9900817      49.56           
  2. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV      49.00 9900815      50.93           
  3. Stef van BOXTEL               Zegenwerp              1:00.43 0000323      56.19           
  4. Pepijn SIX                    Zegenwerp                   NT 9902281      57.17           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m schoolslag                   Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 16:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV      47.36 9800919      46.00           
  2. Ramón PLEIJERS                De Dommelbaarzen         49.31 9802013      46.83           
  3. Gijs van WEELIE               Zegenwerp                51.20 9701253      52.33           
  4. Fabian van BEEK               Zegenwerp                53.27 9800635      52.34           
  5. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                    50.86 9800995      52.68           
  6. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp              1:02.03 9801447      57.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag                    Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 16:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         42.10 9504515      43.37           
  2. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         45.04 9603065      44.21           
  3. Richie van EMPEL              Zegenwerp                44.03 9603631      44.97           
  4. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen         49.82 9603067      49.14           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag                    Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 16:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         35.13 9303487      37.09           
  2. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         40.63 9400519      41.29           
  3. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                46.60 9304251      46.98           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag                    Gebjr 1984 - 1990
18-10-2008 - 16:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                33.48 9001223      33.63           
  2. Kevin KUIJPERS                Njord                    34.87 9006751      35.43           
AFGE Sebastiaan STEGEMAN           De Treffers              35.67 8704995                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag                       1983 en eerder
18-10-2008 - 16:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald van HOUTERT            De Dommelbaarzen            NT 6401239      42.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m vrije slag                   Gebjr 2001 - 2002
18-10-2008 - 16:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                55.64 0100146      54.83           
  2. Inge van BOXTEL               Zegenwerp              1:30.59 0100736    1:32.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Meisjes, 50m vrije slag                   Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 16:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV      39.28 9901358      37.05           
  2. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                41.66 9900992      40.17           
  3. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                43.69 0000614      44.34           
  4. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen         45.67 9900874      47.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Meisjes, 50m vrije slag                   Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 16:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV      32.79 9700490      33.75           
  2. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV      35.78 9702562      34.70           
  3. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV      34.42 9702052      34.96           
  4. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV      36.60 9702564      36.07           
  5. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV      34.88 9703122      36.25           
  6. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV      37.99 9802494      36.28           
  7. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV      35.83 9700910      36.49           
  8. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV      38.29 9702552      37.46           
  9. Kim van der HEIJDEN           Njord                    38.97 9700662      38.09           
 10. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV      40.23 9702736      39.09           
 11. Robinn van MIERLO             Overpeltse ZwemVeren     41.20 OZV/210/     39.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Dames, 50m vrije slag                    Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 16:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine JANSSENSWILLEN         Overpeltse ZwemVeren     29.74 OZV/175/     29.98           
  2. Jaimy MOUS                    Njord                    30.82 9602576      30.78           
  3. Judith van de WIJDEVEN        Njord                    31.04 9503820      31.87 A         
  3. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp                31.48 9605190      31.87 B         
  5. Lien EVENS                    Overpeltse ZwemVeren     32.16 OZV/195/     31.89           
  6. Emy LIEBREGTS                 Njord                    32.57 9505020      32.44           
  7. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                37.51 9603628      33.96           
  8. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         33.08 9501878      34.18           
  9. Nicole SCHOONBEEK             Njord                    35.87 9503144      35.36           
 10. Lieke BEIJK                   Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/216/     35.85           
 11. Dorien REYNDERS               Overpeltse ZwemVeren     37.29 OZV/179/     36.28           
 12. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         36.46 9603642      36.60           
AFGE Chantal VERVOORT              Njord                    36.39 9603134                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Dames, 50m vrije slag                    Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 16:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nelly VELTHUIJS               Njord                    29.59 9404028      29.50 FJ B      
  1. Lore STALMANS                 Overpeltse ZwemVeren     29.45 OZV/120/     29.50 FJ A      
  3. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp                29.91 9403308      30.18           
  4. Elke DOUMEN                   Overpeltse ZwemVeren     31.42 OZV/034/     31.26           
  5. Ilse van der HEIJDEN          Njord                    31.57 9402878      31.46           
  6. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                30.99 9303326      31.61           
  7. Tessa VISSER                  Zegenwerp                33.40 9306452      32.49           
  8. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         32.74 9404054      33.02           
  9. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp                34.16 9403304      34.00           
 10. Joyce VERVOORT                Njord                    34.14 9405370      34.50           
 11. Annebeth TREPELS              Njord                    35.44 9403184      35.04           
 12. Mariska EERDEKENS             Overpeltse ZwemVeren     38.41 OZV/215/     37.20           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Dames, 50m vrije slag                    Gebjr 1984 - 1992
18-10-2008 - 16:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien MEIJLAERS                Overpeltse ZwemVeren     27.38 OZV/100/     27.80           
  2. Patricia BECKS                Zegenwerp                31.86 8705946      32.41           
  3. Joke MINKELS                  Zegenwerp                32.81 9002592      32.59           
  4. Anita ENGELS                  Zegenwerp                31.60 9001016      33.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m wisselslag                   Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 16:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV    1:37.74 9900815    1:41.99           
          1:41.99
  2. Kyle van LIMBERGEN            Overpeltse ZwemVeren   1:43.20 OZV/213/   1:46.96           
          1:46.96
 DIS Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV    1:38.16 9900817    1:45.68 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.68
 DIS Stef van BOXTEL               Zegenwerp              2:15.25 0000323    2:08.71 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          2:08.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 100m wisselslag                   Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV    1:31.69 9800919    1:34.48           
          1:34.48
  2. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                  1:35.39 9800995    1:37.78           
          1:37.78
  3. Ramón PLEIJERS                De Dommelbaarzen       1:41.30 9802013    1:38.10           
          1:38.10
  4. Fabian van BEEK               Zegenwerp              1:40.37 9800635    1:39.25           
          1:39.25
  5. Kenneth LUYS                  Overpeltse ZwemVeren   1:44.07 OZV/207/   1:44.79           
          1:44.79
  6. Aidan EVENS                   Overpeltse ZwemVeren   1:48.29 OZV/217/   1:47.36           
          1:47.36
 DIS Jasper DAVIDS                 Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/218/   1:50.11 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.11
 DIS Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp              2:04.23 9801447    1:52.60 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:52.60
AFGE Gijs van WEELIE               Zegenwerp              1:40.74 9701253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 100m wisselslag                    Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel SEVENS                Overpeltse ZwemVeren   1:14.55 OZV/176/   1:13.37           
          1:13.37
  2. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:16.70 9504515    1:18.55           
          1:18.55
  3. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:20.16 9600691    1:20.12           
          1:20.12
  4. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:24.10 9603065    1:23.09           
          1:23.09
  5. Wilko HEEMSKERK               De Treffers            1:29.06 9504322    1:25.79           
          1:25.79
  6. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen       1:25.64 9603067    1:29.29           
          1:29.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 100m wisselslag                    Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn UMANS                   Overpeltse ZwemVeren   1:09.42 OZV/171/   1:08.51           
          1:08.51
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              1:14.95 9301773    1:12.48           
          1:12.48
  3. Brecht REYNDERS               Overpeltse ZwemVeren   1:12.11 OZV/115/   1:12.53           
          1:12.53
  4. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen       1:11.30 9303487    1:13.12           
          1:13.12
  5. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen       1:14.20 9400519    1:15.41           
          1:15.41
  6. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              1:22.47 9304251    1:26.91           
          1:26.91


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 100m wisselslag                    Gebjr 1991 - 1992
18-10-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom MEIJLAERS                 Overpeltse ZwemVeren   1:04.14 OZV/093/   1:03.31           
          1:03.31
  2. Jef STALMANS                  Overpeltse ZwemVeren   1:05.78 OZV/122/   1:06.28           
          1:06.28
  3. Niels ANDELHOFS               Overpeltse ZwemVeren   1:07.22 OZV/066/   1:07.96           
          1:07.96


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 100m wisselslag                    Gebjr 1984 - 1990
18-10-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Sebastiaan STEGEMAN           De Treffers            1:15.81 8704995                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 100m wisselslag                       1983 en eerder
18-10-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald van HOUTERT            De Dommelbaarzen            NT 6401239    1:33.38           
          1:33.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Meisjes, 100m rugslag                    Gebjr 1999 - 2000
18-10-2008 - 16:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9901358    1:43.70           
          1:43.70
  2. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:41.03 9900874    1:47.10           
          1:47.10
  3. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                   NT 0000614    1:51.18           
          1:51.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Meisjes, 100m rugslag                    Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV    1:19.31 9701762    1:21.69           
          1:21.69
  2. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV    1:23.35 9700490    1:24.14           
          1:24.14
  3. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV    1:26.50 9702562    1:25.99           
          1:25.99
  4. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV    1:29.87 9702564    1:29.05           
          1:29.05
  5. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV    1:33.24 9702552    1:30.24           
          1:30.24
  6. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:29.16 9702052    1:31.17           
          1:31.17
  7. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV    1:31.48 9703122    1:33.31           
          1:33.31
  8. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV    1:32.83 9700910    1:35.21           
          1:35.21
  9. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV    1:40.97 9702736    1:36.57           
          1:36.57
 10. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV    1:39.23 9802494    1:38.94           
          1:38.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                     Gebjr 1995 - 1996
18-10-2008 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruth VANDERHEYDEN             Overpeltse ZwemVeren   1:16.95 OZV/177/   1:15.84           
          1:15.84
  2. Judith van de WIJDEVEN        Njord                  1:16.32 9503820    1:17.83           
          1:17.83
  3. Mandy de BRUIJN               Njord                       NT 9500550    1:20.24           
          1:20.24
  4. Janne HENDRICKX               Overpeltse ZwemVeren   1:38.37 OZV/193/   1:20.34           
          1:20.34
  5. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:23.61 9501878    1:25.35           
          1:25.35
  6. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              1:37.80 9603628    1:30.64           
          1:30.64
  7. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen       1:35.10 9603642    1:38.44           
          1:38.44
AFGE Chantal VERVOORT              Njord                  1:36.94 9603134                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                     Gebjr 1993 - 1994
18-10-2008 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van der HEIJDEN          Njord                  1:24.36 9402878    1:20.51           
          1:20.51
  2. Michelle FRANSSEN             Overpeltse ZwemVeren   1:20.48 OZV/191/   1:23.38           
          1:23.38
  3. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              1:26.89 9403304    1:28.55           
          1:28.55
  4. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:25.86 9403308    1:28.59           
          1:28.59
  5. Gabie van HEUVEN              De Treffers            1:34.35 9403724    1:28.84           
          1:28.84
  6. Simone BERKELMANS             De Treffers            1:30.67 9403368    1:30.50           
          1:30.50
  7. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen       1:28.26 9404054    1:32.54           
          1:32.54
  8. Joyce VERVOORT                Njord                  1:31.64 9405370    1:35.32           
          1:35.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                     Gebjr 1984 - 1992
18-10-2008 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris SWENNEN                  Overpeltse ZwemVeren   1:07.47 OZV/013/   1:08.35           
          1:08.35
  2. Joke MINKELS                  Zegenwerp              1:18.72 9002592    1:18.15           
          1:18.15
  3. Anita ENGELS                  Zegenwerp              1:20.55 9001016    1:26.57           
          1:26.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                   Gemengd, 4 x 50m vrije slag                 Gebjr 1999 - 2001
18-10-2008 - 17:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              3:33.88            3:33.90           
        Stef van BOXTEL, 00                        Pepijn SIX, 99
        Manon KAMPMAN, 00                          Lonneke KAMPMAN, 01
          1:00.64  3:33.90




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Gemengd, 4 x 50m wisselslag                 Gebjr 1997 - 1998
18-10-2008 - 17:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel Swimmers PSV 1         Eiffel Swimmers PSV    2:40.28            2:42.33           
        Isolde D'HERT, 97                          Esmée SIX, 97
        Thomas MANUEL, 98                          Bente GERITS, 97
            40.97  2:42.33


  BM Zegenwerp 2                   Zegenwerp              3:09.66            3:12.46           
        Fabian van BEEK, 98                        Fabian van BEEK, 98
        Anouk GERRITS, 99                          Elias SEMUNOVIC, 98
            47.07  3:12.46




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                    Heren, 4 x 50m vrije slag                     1996 en eerder
18-10-2008 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              1:59.96            2:00.11           
        Stef HOEVEN, 90                            Richie van EMPEL, 96
        Haiko SLEUMER, 93                          Bern HOEVEN, 93
            27.55  2:00.11

  2. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:04.45            2:02.91           
        Ted RENIERS, 94                            Loek van HOUTERT, 95
        Teun van HOUTERT, 96                       Luuk van DOREMALEN, 93
            29.98  2:02.91




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Dames, 4 x 50m wisselslag                     1996 en eerder
18-10-2008 - 17:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 1                   Zegenwerp              2:23.13            2:26.35           
        Joke MINKELS, 90                           Emma VERHOEVEN, 93
        Robin HILGERDENAAR, 96                     Tamarah van der PASCH, 94
            36.79  2:26.35

  2. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              2:33.50            2:31.86           
        Anita ENGELS, 90                           Patricia BECKS, 87
        Desiree PELTENBURG, 94                     Tessa VISSER, 93
            39.27  2:31.86

  3. Njord 2                       Njord                  2:37.19            2:38.05           
        Nicole SCHOONBEEK, 95                      Joyce VERVOORT, 94
        Annebeth TREPELS, 94                       Emy LIEBREGTS, 95
            41.26  2:38.05

 DIS Njord 1                       Njord                  2:19.91                    EA        
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Judith van de WIJDEVEN, 95                 Nelly VELTHUIJS, 94
        Ilse van der HEIJDEN, 94                   Jaimy MOUS, 96
            34.71




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Meisjes, 100m schoolslag                   Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV    1:48.51 9901358    1:43.76           
          1:43.76
  2. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:54.22 9900874    1:56.78           
          1:56.78
  3. Josse MARSMAN                 Njord                  1:58.94 0000722    2:01.93           
          2:01.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Meisjes, 100m schoolslag                   Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 14:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV    1:30.60 9701762    1:29.01           
          1:29.01
  2. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV    1:33.86 9702562    1:31.48           
          1:31.48
  3. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV    1:36.09 9702564    1:32.43           
          1:32.43
  4. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV    1:36.45 9700490    1:36.85           
          1:36.85
  5. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV    1:35.48 9703122    1:37.18           
          1:37.18
  6. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:39.97 9702052    1:37.34           
          1:37.34
  7. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV    1:45.14 9702736    1:40.65           
          1:40.65
  8. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV    1:41.29 9700910    1:41.03           
          1:41.03
  9. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV    1:44.08 9802494    1:42.42           
          1:42.42
 10. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV    1:49.30 9702552    1:47.44           
          1:47.44
 11. Jolijn MIEDEMA                Njord                  1:49.48 9801552    1:47.78           
          1:47.78
 DIS Joyce RABOU                   De Dommelbaarzen       1:45.72 9801892    1:46.71           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
          1:46.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                     Dames, 100m schoolslag                    Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy MOUS                    Njord                  1:34.82 9602576    1:26.51           
          1:26.51
  2. Emy LIEBREGTS                 Njord                  1:32.08 9505020    1:29.71           
          1:29.71
  3. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:38.39 9501878    1:32.61           
          1:32.61
  4. Judith van de WIJDEVEN        Njord                  1:34.23 9503820    1:35.28           
          1:35.28
  5. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              1:48.46 9603628    1:35.82           
          1:35.82
  6. Chantal VERVOORT              Njord                  1:47.76 9603134    1:45.44           
          1:45.44
 DIS Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen       1:41.57 9603642    1:40.12           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
          1:40.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                     Dames, 100m schoolslag                    Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              1:26.15 9302280    1:26.72           
          1:26.72
  2. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              1:35.20 9403304    1:27.34           
          1:27.34
  3. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen       1:28.94 9404054    1:28.49           
          1:28.49
  4. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:36.77 9403308    1:31.84           
          1:31.84
  5. Annebeth TREPELS              Njord                  1:34.13 9403184    1:32.95           
          1:32.95
  6. Joyce VERVOORT                Njord                  1:37.73 9405370    1:40.77           
          1:40.77


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                     Dames, 100m schoolslag                    Gebjr 1984 - 1992
19-10-2008 - 14:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniëlle SCHEEPERS            Njord                  1:27.95 9005428    1:27.34           
          1:27.34
  2. Juliska PEIJNENBURG           De Dommelbaarzen       1:29.51 9002892    1:30.62           
          1:30.62
  3. Anita ENGELS                  Zegenwerp              1:32.12 9001016    1:34.25           
          1:34.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                    Jongens, 200m vrije slag                   Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 14:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV    3:16.82 9900815    3:12.38           
          3:12.38
  2. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV    3:26.57 9900817    3:12.92           
          3:12.92
  3. Stef van BOXTEL               Zegenwerp              4:34.42 0000323    4:17.84           
          4:17.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                    Jongens, 200m vrije slag                   Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 14:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV    2:56.00 9800919    2:55.33           
          2:55.33
  2. Timo van LINT                 Eiffel Swimmers PSV    3:07.42 9801785    2:56.86           
          2:56.86
  3. Fabian van BEEK               Zegenwerp              3:12.00 9800635    3:08.22           
          3:08.22
  4. Thijs VERRECK                 De Treffers                 NT 9701915    3:20.76           
          3:20.76
  5. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                   NT 9801447    3:27.51           
          3:27.51
  6. Eddy NEGGERS                  Njord                  3:55.20 9701161    3:36.44           
          3:36.44
AFGE Gijs van WEELIE               Zegenwerp              4:01.57 9701253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Heren, 200m vrije slag                    Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV    2:26.80 9600691    2:26.35           
          2:26.35
  2. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen       2:33.10 9504515    2:27.23           
          2:27.23
  3. Wilko HEEMSKERK               De Treffers            2:41.37 9504322    2:33.12 FJ B      
        B
          2:33.12
  4. Richie van EMPEL              Zegenwerp              2:40.93 9603631    2:41.92           
          2:41.92
  5. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen       2:49.31 9603065    2:44.49           
          2:44.49
  6. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen       2:47.09 9603067    2:45.07           
          2:45.07
  7. Thijs TOONEN                  De Treffers            3:05.83 9600615    2:55.25           
          2:55.25


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Heren, 200m vrije slag                    Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen       2:19.07 9303487    2:15.20           
          2:15.20
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              2:28.76 9301773    2:20.29           
          2:20.29
  3. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen       2:24.18 9400519    2:21.61           
          2:21.61
  4. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              2:45.23 9304251    2:33.12 FJ A      
        A
          2:33.12


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Heren, 200m vrije slag                    Gebjr 1991 - 1992
19-10-2008 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan ENGELS                 Zegenwerp              2:26.05 9201985    2:20.87           
          2:20.87


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Heren, 200m vrije slag                    Gebjr 1984 - 1990
19-10-2008 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef HOEVEN                   Zegenwerp              2:14.81 9001223    2:11.73           
          2:11.73
  2. Andries KAMSTRA               De Treffers                 NT 8403153    2:33.34           
          2:33.34


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Heren, 200m vrije slag                       1983 en eerder
19-10-2008 - 14:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Mark ROMIJN                   De Treffers                 NT 8002171                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                     Meisjes, 25m vrije slag                   Gebjr 2001 - 2002
19-10-2008 - 14:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                25.73 0100146      20.30           
  2. Inge van BOXTEL               Zegenwerp                41.81 0100736      37.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                    Meisjes, 50m vlinderslag                   Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 14:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9901358      42.85           
  2. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                45.69 9900992      44.38           
  3. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen         48.54 9900874      50.65           
  4. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                55.90 0000614      52.23           
  5. Josse MARSMAN                 Njord                    57.51 0000722      56.03           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                    Meisjes, 50m vlinderslag                   Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 14:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV      36.28 9701762      36.53           
  2. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV      37.64 9700490      37.28           
  3. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV      44.58 9702052      41.71           
  4. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV      42.85 9702562      41.84           
  5. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV      44.08 9702552      41.98           
  6. Joyce RABOU                   De Dommelbaarzen         42.28 9801892      42.25 FJ B      
        B
  6. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV      43.00 9703122      42.25 FJ A      
        A
  8. Xandra BLAAUW                 Njord                    46.54 9702010      42.43           
  9. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV      43.54 9702564      43.07           
 10. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV      44.96 9700910      44.21           
 11. Kim van der HEIJDEN           Njord                    46.65 9700662      44.56           
 12. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV      45.16 9802494      48.20           
 13. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV      49.07 9702736      48.38           
 DIS Pascalle BOEREBOOM            Njord                       NT 9704802      55.58           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                     Dames, 50m vlinderslag                    Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy MOUS                    Njord                    36.65 9602576      34.46           
  2. Judith van de WIJDEVEN        Njord                    35.88 9503820      35.41           
  3. Mandy de BRUIJN               Njord                       NT 9500550      37.93           
  4. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         39.61 9501878      38.36           
  5. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                40.11 9603628      38.42           
  6. Chantal VERVOORT              Njord                    40.48 9603134      39.06           
  7. Nicole SCHOONBEEK             Njord                    42.24 9503144      40.56           
  8. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         45.78 9603642      43.59           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                     Dames, 50m vlinderslag                    Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nelly VELTHUIJS               Njord                    32.93 9404028      32.96           
  2. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp                35.43 9303326      33.40           
  3. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp                37.98 9403308      34.26           
  4. Tessa VISSER                  Zegenwerp                37.29 9306452      36.98           
  5. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         37.31 9404054      37.16           
  6. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp                37.48 9302280      37.29           
  7. Ilse van der HEIJDEN          Njord                    42.45 9402878      39.06           
  8. Joyce VERVOORT                Njord                    38.85 9405370      39.27           
  9. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp                41.54 9403304      40.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                     Dames, 50m vlinderslag                    Gebjr 1984 - 1992
19-10-2008 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniëlle SCHEEPERS            Njord                    31.02 9005428      32.27 FJ A      
        A
  2. Juliska PEIJNENBURG           De Dommelbaarzen         32.10 9002892      33.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                     Dames, 50m vlinderslag                       1983 en eerder
19-10-2008 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Miranda van LAARHOVEN         De Treffers              32.44 8301216      32.27 FJ B      
        B



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                      Jongens, 50m rugslag                     Gebjr 2001 - 2002
19-10-2008 - 14:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                   NT 0100541      55.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Jongens, 50m rugslag                     Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 14:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV      46.04 9900817      46.61           
  2. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV      50.45 9900815      48.89           
  3. Pepijn SIX                    Zegenwerp                   NT 9902281      55.45           
  4. Stef van BOXTEL               Zegenwerp              1:06.18 0000323    1:05.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                      Jongens, 50m rugslag                     Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 15:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                    43.71 9800995      43.30           
  2. Fabian van BEEK               Zegenwerp                45.62 9800635      45.06           
  3. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV      45.89 9800919      46.49           
  4. Timo van LINT                 Eiffel Swimmers PSV      48.48 9801785      48.38           
  5. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                48.91 9801447      51.21           
  6. Eddy NEGGERS                  Njord                    53.10 9701161      53.97           
AFGE Gijs van WEELIE               Zegenwerp                46.49 9701253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Heren, 50m rugslag                      Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         36.23 9504515      37.29           
  2. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen         39.06 9603067      38.90           
  3. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         40.36 9603065      39.77           
  4. Richie van EMPEL              Zegenwerp                40.28 9603631      40.03           
  5. Thijs TOONEN                  De Treffers              47.28 9600615      41.68           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Heren, 50m rugslag                      Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         33.45 9303487      34.60           
  2. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         36.06 9400519      36.78           
  3. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                41.16 9304251      38.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Heren, 50m rugslag                      Gebjr 1991 - 1992
19-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                36.39 9201985      34.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Heren, 50m rugslag                      Gebjr 1984 - 1990
19-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                34.27 9001223      34.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Heren, 50m rugslag                         1983 en eerder
19-10-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald van HOUTERT            De Dommelbaarzen            NT 6401239      42.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                      Meisjes, 25m rugslag                     Gebjr 2001 - 2002
19-10-2008 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                29.44 0100146      24.36           
 DIS Inge van BOXTEL               Zegenwerp                41.38 0100736      44.57 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                    Meisjes, 100m vrije slag                   Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 15:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV    1:29.18 9901358    1:24.46           
          1:24.46
  2. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              1:34.76 9900992    1:36.17           
          1:36.17
  3. Josse MARSMAN                 Njord                  1:40.13 0000722    1:39.96           
          1:39.96
  4. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:40.89 9900874    1:44.34           
          1:44.34
  5. Manon BOEREBOOM               Njord                       NT 0001432    2:12.30           
          2:12.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                    Meisjes, 100m vrije slag                   Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 15:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV    1:10.67 9701762    1:11.18           
          1:11.18
  2. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV    1:12.61 9700490    1:12.88           
          1:12.88
  3. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV    1:21.48 9702562    1:16.18           
          1:16.18
  4. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV    1:18.48 9703122    1:17.18           
          1:17.18
  5. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:16.36 9702052    1:17.94           
          1:17.94
  6. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV    1:22.54 9802494    1:19.75           
          1:19.75
  7. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV    1:21.58 9702564    1:20.24           
          1:20.24
  8. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV    1:21.91 9702552    1:21.41           
          1:21.41
  9. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV    1:22.10 9700910    1:22.25           
          1:22.25
 10. Xandra BLAAUW                 Njord                  1:17.92 9702010    1:23.35           
          1:23.35
 11. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV    1:25.47 9702736    1:24.44           
          1:24.44
 12. Kim van der HEIJDEN           Njord                  1:25.02 9700662    1:25.25           
          1:25.25
 13. Joyce RABOU                   De Dommelbaarzen       1:21.31 9801892    1:27.44           
          1:27.44
 14. Jolijn MIEDEMA                Njord                  1:27.08 9801552    1:30.90           
          1:30.90
 DIS Pascalle BOEREBOOM            Njord                       NT 9704802            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Dames, 100m vrije slag                    Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 15:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de WIJDEVEN        Njord                  1:08.11 9503820    1:08.38           
          1:08.38
  2. Emy LIEBREGTS                 Njord                  1:08.61 9505020    1:09.10           
          1:09.10
  3. Robin HILGERDENAAR            Zegenwerp              1:07.88 9605190    1:09.50           
          1:09.50
  4. Jaimy MOUS                    Njord                  1:09.98 9602576    1:10.25           
          1:10.25
  5. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:11.84 9501878    1:12.05 FJ A      
        A
          1:12.05
  6. Mandy de BRUIJN               Njord                       NT 9500550    1:14.11           
          1:14.11
  7. Nicole SCHOONBEEK             Njord                  1:17.32 9503144    1:17.38           
          1:17.38
  8. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              1:25.10 9603628    1:18.21           
          1:18.21
  9. Chantal VERVOORT              Njord                  1:16.77 9603134    1:21.21           
          1:21.21
 10. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen       1:17.68 9603642    1:21.44           
          1:21.44


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Dames, 100m vrije slag                    Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 15:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nelly VELTHUIJS               Njord                  1:08.18 9404028    1:05.49           
          1:05.49
  2. Emma VERHOEVEN                Zegenwerp              1:06.53 9303326    1:06.51           
          1:06.51
  3. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:07.89 9403308    1:08.49           
          1:08.49
  4. Ilse van der HEIJDEN          Njord                  1:09.16 9402878    1:08.68           
          1:08.68
  5. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen       1:09.48 9404054    1:12.51           
          1:12.51
  6. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              1:08.43 9302280    1:14.09           
          1:14.09
  7. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              1:13.98 9403304    1:14.50 FJ A      
        A
          1:14.50
  8. Joyce VERVOORT                Njord                  1:13.64 9405370    1:18.28           
          1:18.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Dames, 100m vrije slag                    Gebjr 1984 - 1992
19-10-2008 - 15:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniëlle SCHEEPERS            Njord                  1:03.17 9005428    1:05.19           
          1:05.19
  2. Juliska PEIJNENBURG           De Dommelbaarzen       1:05.71 9002892    1:10.33           
          1:10.33
  3. Anita ENGELS                  Zegenwerp              1:11.11 9001016    1:12.05 FJ B      
        B
          1:12.05
  4. Marja van DIJK                De Treffers            1:13.44 9203086    1:14.50 FJ B      
        B
          1:14.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                     Dames, 100m vrije slag                       1983 en eerder
19-10-2008 - 15:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Miranda van LAARHOVEN         De Treffers            1:06.54 8301216    1:06.12           
          1:06.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                    Jongens, 25m vlinderslag                   Gebjr 2001 - 2002
19-10-2008 - 15:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Tygo van EMPEL                Zegenwerp                   NT 0100541                      





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                    Jongens, 100m vlinderslag                  Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 15:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian van BEEK               Zegenwerp                   NT 9800635    1:50.58           
          1:50.58
  2. Eddy NEGGERS                  Njord                  1:48.59 9701161    1:50.90           
          1:50.90
AFGE Gijs van WEELIE               Zegenwerp                   NT 9701253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Heren, 100m vlinderslag                   Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 15:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:14.27 9504515    1:13.92           
          1:13.92
  2. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:13.33 9600691    1:15.13           
          1:15.13
  3. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:28.36 9603065    1:27.12           
          1:27.12
  4. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen       1:28.36 9603067    1:32.78           
          1:32.78
  5. Wilko HEEMSKERK               De Treffers            1:39.77 9504322    1:35.36           
          1:35.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Heren, 100m vlinderslag                   Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 15:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              1:19.07 9301773    1:14.64           
          1:14.64
  2. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen       1:16.45 9303487    1:14.75           
          1:14.75
  3. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen       1:15.32 9400519    1:17.39           
          1:17.39
  4. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              1:34.53 9304251    1:28.54           
          1:28.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Heren, 100m vlinderslag                   Gebjr 1991 - 1992
19-10-2008 - 15:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan ENGELS                 Zegenwerp              1:18.75 9201985    1:21.64           
          1:21.64


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                     Heren, 100m vlinderslag                   Gebjr 1984 - 1990
19-10-2008 - 15:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin KUIJPERS                Njord                  1:10.85 9006751    1:14.54           
          1:14.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                     Meisjes, 50m schoolslag                   Gebjr 2001 - 2002
19-10-2008 - 15:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonneke KAMPMAN               Zegenwerp                57.32 0100146      54.56           
  2. Inge van BOXTEL               Zegenwerp              1:26.74 0100736    1:33.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                     Meisjes, 50m schoolslag                   Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 15:49                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV      50.14 9901358      50.25           
  2. Anouk GERRITS                 Zegenwerp                53.09 9900992      50.37           
  3. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp                55.51 0000614      54.91           
  4. Jessica BLOKS                 De Dommelbaarzen            NT 9900874      55.26           
  5. Josse MARSMAN                 Njord                    56.44 0000722      57.76           
  6. Manon BOEREBOOM               Njord                       NT 0001432    1:00.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                     Meisjes, 50m schoolslag                   Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV      44.41 9701762      42.46           
  2. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV      44.74 9702562      42.95           
  3. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV      43.64 9702564      43.70           
  4. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV      47.02 9700910      47.86           
  5. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV      46.53 9703122      48.08           
  6. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV      47.86 9702736      48.63           
  7. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV      48.47 9802494      50.13           
  8. Xandra BLAAUW                 Njord                    49.08 9702010      50.68           
  9. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV      51.82 9702552      51.72 FJ A      
        A
  9. Joyce RABOU                   De Dommelbaarzen         51.04 9801892      51.72 FJ B      
        B
 11. Kim van der HEIJDEN           Njord                    50.98 9700662      52.24           
 12. Jolijn MIEDEMA                Njord                    50.29 9801552      53.45           
 13. Pascalle BOEREBOOM            Njord                       NT 9704802      57.18           
 DIS Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV      46.36 9702052      46.76           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                      Dames, 50m schoolslag                    Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 15:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emy LIEBREGTS                 Njord                    43.48 9505020      42.66 FJ B      
        B
  2. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen         46.19 9501878      43.60           
  3. Manouschka van BEEK           Zegenwerp                45.10 9603628      43.96           
  4. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen         47.99 9603642      48.42           
  5. Chantal VERVOORT              Njord                    48.20 9603134      50.69           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                      Dames, 50m schoolslag                    Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 15:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van der HEIJDEN          Njord                    41.12 9402878      41.20           
  2. Nelly VELTHUIJS               Njord                    41.33 9404028      41.60           
  3. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp                45.36 9403304      42.26           
  4. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen         41.10 9404054      42.37           
  5. Annebeth TREPELS              Njord                    43.48 9403184      42.66 FJ A      
        A
  6. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp                45.71 9403308      43.00           
  7. Joyce VERVOORT                Njord                    44.83 9405370      46.21           
  8. Tessa VISSER                  Zegenwerp                46.16 9306452      46.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                      Dames, 50m schoolslag                    Gebjr 1984 - 1992
19-10-2008 - 15:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniëlle SCHEEPERS            Njord                    39.45 9005428      40.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                     Jongens, 50m vrije slag                   Gebjr 2001 - 2002
19-10-2008 - 16:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tygo van EMPEL                Zegenwerp                   NT 0100541      53.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                     Jongens, 50m vrije slag                   Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 16:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV      40.88 9900815      41.57           
  2. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV      41.21 9900817      41.72           
  3. Pepijn SIX                    Zegenwerp                   NT 9902281      49.73           
  4. Stef van BOXTEL               Zegenwerp                54.55 0000323      54.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                     Jongens, 50m vrije slag                   Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 16:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV      36.60 9800919      36.25           
  2. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                    37.03 9800995      36.72           
  3. Fabian van BEEK               Zegenwerp                37.69 9800635      37.85           
  4. Timo van LINT                 Eiffel Swimmers PSV      38.00 9801785      38.39           
  5. Thijs VERRECK                 De Treffers              43.04 9701915      39.48           
  6. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                   NT 9801447      41.18           
  7. Eddy NEGGERS                  Njord                    46.98 9701161      45.92           
AFGE Gijs van WEELIE               Zegenwerp                42.29 9701253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Heren, 50m vrije slag                    Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 16:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loek van HOUTERT              De Dommelbaarzen         32.19 9504515      30.87           
  2. Wilko HEEMSKERK               De Treffers              37.37 9504322      31.50           
  3. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV      31.92 9600691      31.86           
  4. Richie van EMPEL              Zegenwerp                34.04 9603631      32.88           
  5. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen         33.93 9603067      33.26           
  6. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen         35.04 9603065      33.39           
  7. Thijs TOONEN                  De Treffers              39.98 9600615      35.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Heren, 50m vrije slag                    Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 16:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bern HOEVEN                   Zegenwerp                28.27 9301773      27.32           
  2. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen         27.71 9303487      27.98           
  3. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen         29.51 9400519      29.11           
  4. Haiko SLEUMER                 Zegenwerp                30.41 9304251      30.47           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Heren, 50m vrije slag                    Gebjr 1991 - 1992
19-10-2008 - 16:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan ENGELS                 Zegenwerp                28.39 9201985      28.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Heren, 50m vrije slag                    Gebjr 1984 - 1990
19-10-2008 - 16:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin KUIJPERS                Njord                    26.38 9006751      26.89           
  2. Stef HOEVEN                   Zegenwerp                27.24 9001223      27.25           
  3. Andries KAMSTRA               De Treffers                 NT 8403153      30.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Heren, 50m vrije slag                       1983 en eerder
19-10-2008 - 16:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ronald van HOUTERT            De Dommelbaarzen            NT 6401239      30.67           
AFGE Mark ROMIJN                   De Treffers                 NT 8002171                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                    Meisjes, 100m wisselslag                   Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 16:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Soraya WASSER                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9901358    1:36.45           
          1:36.45
  2. Anouk GERRITS                 Zegenwerp              1:44.07 9900992    1:42.68           
          1:42.68
  3. Manon KAMPMAN                 Zegenwerp              1:47.31 0000614    1:50.58           
          1:50.58
  4. Josse MARSMAN                 Njord                  1:51.22 0000722    1:55.00           
          1:55.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                    Meisjes, 100m wisselslag                   Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 16:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura van LEEUWEN             Eiffel Swimmers PSV    1:19.29 9701762    1:20.99           
          1:20.99
  2. Esmée SIX                     Eiffel Swimmers PSV    1:22.71 9700490    1:24.53           
          1:24.53
  3. Amber ROMMELSE                Eiffel Swimmers PSV    1:26.66 9702562    1:24.90           
          1:24.90
  4. Isolde D'HERT                 Eiffel Swimmers PSV    1:35.86 9702564    1:28.73           
          1:28.73
  5. Bente GERITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:34.00 9702052    1:29.25           
          1:29.25
  6. Joyce RABOU                   De Dommelbaarzen       1:32.40 9801892    1:32.48           
          1:32.48
  7. Mara van LOON                 Eiffel Swimmers PSV    1:30.40 9703122    1:32.51           
          1:32.51
  8. Jill van der JAGT             Eiffel Swimmers PSV    1:32.84 9700910    1:33.70           
          1:33.70
  9. Romy van HERK                 Eiffel Swimmers PSV    1:38.39 9702552    1:34.10           
          1:34.10
 10. Rebecca FAIRLEY               Eiffel Swimmers PSV    1:43.56 9702736    1:35.75           
          1:35.75
 11. Kim van der HEIJDEN           Njord                  1:36.49 9700662    1:36.07           
          1:36.07
 12. Xandra BLAAUW                 Njord                  1:34.58 9702010    1:37.11           
          1:37.11
 13. Tamara BROUWERS               Eiffel Swimmers PSV    1:46.51 9802494    1:38.18           
          1:38.18
 14. Jolijn MIEDEMA                Njord                  1:44.33 9801552    1:47.28           
          1:47.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Dames, 100m wisselslag                    Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 16:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van de WIJDEVEN        Njord                  1:19.20 9503820    1:19.45           
          1:19.45
  2. Mandy de BRUIJN               Njord                       NT 9500550    1:23.20           
          1:23.20
  3. Claudia BLOKS                 De Dommelbaarzen       1:24.29 9501878    1:25.02           
          1:25.02
  4. Manouschka van BEEK           Zegenwerp              1:29.81 9603628    1:29.03           
          1:29.03
  5. Amy van BERKEL                De Dommelbaarzen       1:30.56 9603642    1:30.86 FJ B      
        B
          1:30.86
  5. Chantal VERVOORT              Njord                  1:33.84 9603134    1:30.86 FJ A      
        A
          1:30.86
 DIS Jaimy MOUS                    Njord                  1:18.60 9602576    1:17.60           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI
          1:17.60


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Dames, 100m wisselslag                    Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 16:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamarah van der PASCH         Zegenwerp              1:22.56 9403308    1:20.47           
          1:20.47
  2. Hanneke van der STEEN         Zegenwerp              1:19.61 9302280    1:22.57           
          1:22.57
  3. Desiree PELTENBURG            Zegenwerp              1:29.64 9403304    1:24.38           
          1:24.38
  4. Esther KRIELAART              De Dommelbaarzen       1:21.36 9404054    1:24.56           
          1:24.56
  5. Annebeth TREPELS              Njord                  1:25.62 9403184    1:27.26           
          1:27.26
  6. Joyce VERVOORT                Njord                  1:25.52 9405370    1:30.17           
          1:30.17


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Dames, 100m wisselslag                    Gebjr 1984 - 1992
19-10-2008 - 16:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniëlle SCHEEPERS            Njord                  1:14.17 9005428    1:18.22           
          1:18.22
  2. Juliska PEIJNENBURG           De Dommelbaarzen       1:17.72 9002892    1:19.06           
          1:19.06
  3. Anita ENGELS                  Zegenwerp              1:23.29 9001016    1:23.25           
          1:23.25
  4. Marja van DIJK                De Treffers            1:27.38 9203086    1:28.49           
          1:28.49


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                     Dames, 100m wisselslag                       1983 en eerder
19-10-2008 - 16:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Miranda van LAARHOVEN         De Treffers            1:14.73 8301216    1:15.23           
          1:15.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                      Jongens, 100m rugslag                    Gebjr 1999 - 2000
19-10-2008 - 16:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernard D'HERT                Eiffel Swimmers PSV         NT 9900817    1:39.90           
          1:39.90
  2. Marcoen SMITS                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9900815    1:41.67           
          1:41.67
  3. Stef van BOXTEL               Zegenwerp                   NT 0000323    2:20.47           
          2:20.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                      Jongens, 100m rugslag                    Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 16:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan van de WIJDEVEN        Njord                  1:35.12 9800995    1:35.50           
          1:35.50
  2. Fabian van BEEK               Zegenwerp              1:37.50 9800635    1:37.17           
          1:37.17
  3. Thomas MANUEL                 Eiffel Swimmers PSV    1:33.60 9800919    1:43.34           
          1:43.34
  4. Thijs VERRECK                 De Treffers            2:02.22 9701915    1:45.04           
          1:45.04
  5. Elias SEMUNOVIC               Zegenwerp                   NT 9801447    1:48.55           
          1:48.55
 DIS Timo van LINT                 Eiffel Swimmers PSV         NT 9801785                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RE
AFGE Gijs van WEELIE               Zegenwerp              1:49.21 9701253                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                       Heren, 100m rugslag                     Gebjr 1995 - 1996
19-10-2008 - 16:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pepijn SMITS                  Eiffel Swimmers PSV    1:17.26 9600691    1:19.10           
          1:19.10
  2. Teun van HOUTERT              De Dommelbaarzen       1:30.16 9603065    1:26.00           
          1:26.00
  3. Jim Luca WIDDERSHOVEN         De Dommelbaarzen       1:23.97 9603067    1:26.48           
          1:26.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                       Heren, 100m rugslag                     Gebjr 1993 - 1994
19-10-2008 - 16:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van DOREMALEN            De Dommelbaarzen       1:12.54 9303487    1:12.33           
          1:12.33
  2. Bern HOEVEN                   Zegenwerp              1:16.20 9301773    1:13.24           
          1:13.24
  3. Ted RENIERS                   De Dommelbaarzen       1:17.26 9400519    1:17.96           
          1:17.96
 DIS Haiko SLEUMER                 Zegenwerp              1:22.13 9304251    1:24.07           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
          1:24.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                   Gemengd, 4 x 50m wisselslag                 Gebjr 1999 - 2001
19-10-2008 - 16:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 3                   Zegenwerp              3:52.06            3:54.04           
        Lonneke KAMPMAN, 01                        Manon KAMPMAN, 00
        Stef van BOXTEL, 00                        Tygo van EMPEL, 01
          1:00.39  3:54.04




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                   Gemengd, 4 x 50m vrije slag                 Gebjr 1997 - 1998
19-10-2008 - 16:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eiffel Swimmers PSV 1         Eiffel Swimmers PSV    2:18.69            2:21.02           
        Mara van LOON, 97                          Esmée SIX, 97
        Thomas MANUEL, 98                          Bente GERITS, 97
            36.80  2:21.02

  2. Njord 1                       Njord                  2:31.18            2:38.44           
        Stefan van de WIJDEVEN, 98                 Jolijn MIEDEMA, 98
        Kim van der HEIJDEN, 97                    Xandra BLAAUW, 97
            37.86  2:38.44

  3. Zegenwerp 4                   Zegenwerp              2:46.64            2:53.96           
        Pepijn SIX, 99                             Elias SEMUNOVIC, 98
        Fabian van BEEK, 98                        Anouk GERRITS, 99
            49.81  2:53.96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                    Dames, 4 x 50m vrije slag                     1996 en eerder
19-10-2008 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Njord 1                       Njord                  2:03.02            2:04.52           
        Jaimy MOUS, 96                             Judith van de WIJDEVEN, 95
        Ilse van der HEIJDEN, 94                   Nelly VELTHUIJS, 94
            31.10  2:04.52

  2. Zegenwerp 3                   Zegenwerp              2:03.57            2:08.35           
        Hanneke van der STEEN, 93                  Anita ENGELS, 90
        Emma VERHOEVEN, 93                         Tamarah van der PASCH, 94
            32.90  2:08.35

  3. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:12.92            2:14.19           
        Juliska PEIJNENBURG, 90                    Esther KRIELAART, 94
        Amy van BERKEL, 96                         Claudia BLOKS, 95
            31.50  2:14.19

  4. Zegenwerp 4                   Zegenwerp              2:16.08            2:15.26           
        Tessa VISSER, 93                           Manouschka van BEEK, 96
        Desiree PELTENBURG, 94                     Robin HILGERDENAAR, 96
            33.02  2:15.26

  5. Njord 2                       Njord                  2:20.27            2:21.54           
        Nicole SCHOONBEEK, 95                      Chantal VERVOORT, 96
        Annebeth TREPELS, 94                       Emy LIEBREGTS, 95
            35.74  2:21.54




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                    Heren, 4 x 50m wisselslag                     1996 en eerder
19-10-2008 - 16:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zegenwerp 2                   Zegenwerp              2:13.53            2:09.31           
        Bern HOEVEN, 93                            Stefan ENGELS, 92
        Stef HOEVEN, 90                            Haiko SLEUMER, 93
            32.40  2:09.31

  2. De Dommelbaarzen 1            De Dommelbaarzen       2:23.29            2:18.98           
        Luuk van DOREMALEN, 93                     Loek van HOUTERT, 95
        Teun van HOUTERT, 96                       Ted RENIERS, 94
            33.37  2:18.98




SPLASH Meet Manager 2007Registered to zegenwerp