Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedo voorronde deel 1
Zaandam, 12.10.2008


Programmanr. 1
12.10.2008 - 13:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen GaalOeza1:31.3599011131:31.23
2.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:35.1099007131:32.62
3.Tim KieftZaanstad (SG)NT99019211:41.58
4.Phil BrantjesKzcNT00004851:41.72
5.Sebastiaan de LeeuwRapido '821:55.0799012971:44.54
6.Niels MartensKzcNT01001111:49.87
7.Roy VlielandOeza1:50.1399015171:54.98
8.Stefan LoosKzcNT00004871:56.69
AFGEMKaj van der PalKzcNT9902135


<< TOP >>
Programmanr. 2
12.10.2008 - 13:05
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fleur de BoerDe ZeeschuimersNT00100001:59.56
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT00007262:01.00
3.Shira de HaanOezaNT00011302:02.50
4.Denise LaanAquafitNT00011802:08.91
5.Kirsten DijkmanKzcNT00004822:17.08
DISKaylin stelOezaNT01002902:09.13SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 3
12.10.2008 - 13:05
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lex SandburgZaanstad (SG)1:35.8898006991:27.40
2.Bradley SapA.Z.V.D.1:33.2698010271:28.42
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:34.9898004931:30.44
4.Simon de GrootRapido '821:32.3298007171:31.18
5.Robin SchulteRapido '821:38.8898007911:33.65
6.Shai DataukerA.Z.V.D.1:34.6298018191:34.29
6.Jeljer AldershofRapido '821:41.6098007191:34.29
8.Martijn de LeeuwRapido '821:34.2598007151:35.11
9.Sean TuinstraOeza1:41.8898016851:46.69
10.Dirk BeukersNva/Hhc1:57.3298021091:50.68
DISJurriaan van der StruijkZaanstad (SG)NT98006211:48.61RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISSander SchleeperZaanstad (SG)NT98018431:49.80RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISThomas SapKzcNT98023571:57.76RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSven MartensKzcNT98014452:22.12RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
12.10.2008 - 13:10
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikita VosHpc46.09990035648.49
2.Isabel PuntA.Z.V.D.NT990140454.76
3.Regina van 't VeerZaanstad (SG)NT990078455.98
4.Edith KristRapido '82NT990195458.55
5.Sascha RozemeijerAquafitNT990223059.30
6.Sofie LindemanRapido '82NT99018921:04.55
7.Tessa WesterborgKzcNT99019141:18.91
DISFemke StevensZaanstad (SG)55.44990154654.95VI
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRobyn SmithDe ZeeschuimersNT99008921:05.74VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMAnne BerendrechtZaanstad (SG)48.879900782
AFGEMNikki BernardsRapido '8243.239900810


<< TOP >>
Programmanr. 5
12.10.2008 - 13:10
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael TonsbeekDwt2:51.0897012872:36.78
2.David van GroenHpc2:45.4397013412:38.50
3.Stan BlokRapido '823:12.9097005692:48.05
4.Roy van der WoudeRapido '823:07.5097005792:48.93
5.Chris DekkerZaanstad (SG)NT97009153:07.72
6.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)NT97012353:10.76
7.David Veen, van derAquafitNT97020753:12.30
8.Justin SpaansZaanstad (SG)NT97009133:12.54
9.Martijn BraspenningHpcNT97028753:20.23
10.Jesse ZandvlietRapido '82NT97033613:22.85
11.Bernd RozemeijerAquafitNT97026213:24.78
12.Jelle SchelvisZaanstad (SG)NT97019933:29.50
13.Bram KooiZaanstad (SG)NT97009793:38.04
14.Gijs v.d. WoordHpc3:58.2097000593:38.93
15.Matthijs EngelkesRapido '82NT97023153:39.72
16.Daan Kaars SijpesteinHpcNT97011073:44.41
17.Deniz CekicOezaNT97033434:06.43
AFGEMKoen de JongZaanstad (SG)NT9700347


<< TOP >>
Programmanr. 6
12.10.2008 - 13:20
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza3:08.1298015283:08.12
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)3:16.5798010643:11.37
3.Anne NoomZaanstad (SG)3:25.2198000623:12.70
4.Lisa BrantjesKzc3:19.1598009503:18.16FJ 1
5.Anouk van DamHpc3:13.8198000323:18.16FJ 2
6.Melina KnolZaanstad (SG)3:32.7598022323:24.63
7.Robin KneppersNva/Hhc3:33.7098016663:27.72
8.Carmen MeijerHpc3:37.6998002023:31.20
9.Celine de JongA.Z.V.D.NT98034923:37.20
10.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.3:51.9298020363:41.70
11.Daisy BeetstraDe ZeeschuimersNT98033743:43.22
12.Franka RotterdamZaanstad (SG)4:02.2498006503:43.54
13.Kelsey OkkersZaanstad (SG)NT98010623:44.18
14.Carmen BleekerZaanstad (SG)4:05.6198020523:52.73
15.Anouk DijkmanKzcNT98015183:56.14
16.Laura HartmanHpcNT98005544:26.65
DISVeerle ClaassenHpc3:47.4698007823:43.54RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISKimberley DerksRapido '82NT98018583:47.75RH+SL
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISElise RotterdamZaanstad (SG)NT98006524:12.60VC+VH
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
12.10.2008 - 13:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors LieverstZaanstad (SG)2:20.1995013892:16.96
2.Jesse KneppersNva/Hhc2:56.9996031752:33.38
3.Jeroen BraspenningHpc2:33.6795028132:35.03
4.Wiebe HeetveltNva/HhcNT96024772:39.83
5.Jeroen JongertA.Z.V.D.2:39.8296004452:39.97
6.Kevin SchaafRapido '822:54.3296026032:40.80
7.Jordi BerendrechtZaanstad (SG)2:52.9295039132:41.50
8.Erno SnoekZaanstad (SG)2:55.2196009252:42.23
9.Ruben SapA.Z.V.D.2:57.7396011452:46.25
10.Gwyn BirdHpc3:13.6196014912:53.26
11.Djurre HoogeveenHpc3:04.5095045712:53.65
12.Jason Maassen van den BrinkDwtNT95050632:54.31
13.Sander KroepRapido '823:14.0996013892:58.00
14.Allard de VriesOeza3:32.9696023372:59.33
15.Matthijs FleumerZaanstad (SG)3:14.1596032733:04.21
16.Tom GoossensRapido '823:13.2996013353:05.75
17.Emiel OsingaRapido '823:36.9896013313:08.60
18.Danny SchmidtZaanstad (SG)3:11.6296023113:08.97
19.Govert van ZijlRapido '823:12.0095019853:11.41
20.Jaimy Paul BernardsRapido '82NT96019573:15.02
21.Jeffrey CamphensDwtNT95031133:16.80
22.Kevin PhilippoHpc3:44.8295046343:43.92
NGMoreno ParmanandDwt3:15.459602639


<< TOP >>
Programmanr. 8
12.10.2008 - 13:45
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lola HolsboerDe Zeeschuimers2:34.3396015542:30.53
2.Femke AanZaanstad (SG)2:34.7596014982:30.79
3.Shannon AdemaA.Z.V.D.2:43.0996014222:36.25
4.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)2:46.0497017262:41.16
5.Lindsey ReijsooRapido '822:44.2696030782:42.49
6.Teresa PuntA.Z.V.D.2:51.9396030742:45.97
7.Demi KoelemeijZaanstad (SG)3:08.8497017242:46.02
8.Jade BroekA.Z.V.D.3:02.0697023002:46.14
9.Chantal BeijerRapido '823:19.9797008842:46.90
10.Eline den BraveZaanstad (SG)3:04.8196016822:54.14
11.Samira MijnenZaanstad (SG)2:53.5797013202:54.20
12.Elise DekkerZaanstad (SG)2:57.4197009762:54.68
13.Caitlin SmithDe Zeeschuimers2:59.9397011002:54.96
14.Naomi BlommaertNva/Hhc3:11.9996047702:56.72
15.Halise GultekinDwt3:09.0596agv2:57.35
16.Eva VisserDwt3:19.3996010122:58.31
17.Lotte VensZaanstad (SG)3:15.8097000442:58.50
18.Daphne WassenaarZaanstad (SG)3:21.5997036062:59.68
19.Nadine ScheeveZaanstad (SG)2:58.3897006843:00.13
20.Charlotte JongebloetDe Zeeschuimers3:01.2497011023:01.60
21.Mandy v.d. LindenHpc3:11.3996006383:02.06
22.Sylle HoogeveenHpc3:22.7997031803:03.69
23.Jill JansenRapido '823:11.3397001703:05.68
24.Noortje RotterdamZaanstad (SG)3:31.4696032183:05.81
25.Fabiënne KerkhoffRapido '82NT97012903:09.07
26.Tori GijzenRapido '823:26.2697031663:09.46
27.Linda BöhmRapido '823:33.5397031643:09.66
28.Daphne LaanAquafit3:16.2896006883:12.37
29.Kim SpanjaartNva/Hhc3:23.9996033023:12.44
30.Nina van DammeRapido '823:32.8897043823:13.58
31.Kaylee BeckZaanstad (SG)NT96avgKB3:16.50
32.Annebel de GraafNva/Hhc3:43.8896053063:17.57
33.Fréderique van TielKzcNT97028523:19.06
34.Melanie JongejanZaanstad (SG)NT96055463:24.32
35.Lisanne GrulOezaNT97044063:25.79
36.Anna BakkerOezaNT97037203:32.15
37.Emily MikhailZaanstad (SG)NT97034263:39.89
38.Rosa WesterborgKzc3:49.3197029663:40.58
39.Sarjenka van TolOezaNT97049883:49.82
40.Rachelle ReijsooRapido '824:01.3497028103:50.75
41.Sanne de JongZaanstad (SG)NT97044023:56.79
AFGEMSarissa van WiersumZaanstad (SG)NT9704518
AFGEMAniek PadmosHpcNT9605366


<< TOP >>
Programmanr. 9
12.10.2008 - 14:05
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen GaalOeza1:42.3499011131:40.93
2.Tim KieftZaanstad (SG)NT99019211:52.77
3.Sebastiaan de LeeuwRapido '82NT99012971:56.40
4.Phil BrantjesKzcNT00004851:58.03
5.Stefan LoosKzcNT00004872:02.78
6.Niels MartensKzcNT01001112:15.14
DISRaoul LieverstZaanstad (SG)1:45.3599007131:42.12RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRoy VlielandOeza1:58.6599015172:02.75RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMKaj van der PalKzcNT9902135


<< TOP >>
Programmanr. 10
12.10.2008 - 14:10
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT00007261:54.12
2.Fleur de BoerDe Zeeschuimers1:53.9500100001:59.32
3.Denise LaanAquafitNT00011802:03.09
4.Shira de HaanOezaNT00011302:03.50
5.Kirsten DijkmanKzcNT00004822:06.30
DISKaylin stelOezaNT0100290AB
AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).


<< TOP >>
Programmanr. 11
12.10.2008 - 14:10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simon de GrootRapido '821:21.1098007171:18.46FJ 1
2.Lex SandburgZaanstad (SG)1:24.2898006991:18.46FJ 2
3.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:20.9398004931:18.74
4.Bradley SapA.Z.V.D.1:25.5798010271:19.80
5.Martijn de LeeuwRapido '821:23.3398007151:20.31
6.Jeljer AldershofRapido '821:23.6798007191:21.60
7.Shai DataukerA.Z.V.D.1:26.9098018191:24.91
8.Robin SchulteRapido '821:27.4198007911:25.87
9.Sean TuinstraOeza1:31.6198016851:32.00
10.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)NT98006211:35.92
11.Dirk BeukersNva/Hhc1:54.6198021091:40.50
12.Sander SchleeperZaanstad (SG)NT98018431:46.07
13.Thomas SapKzcNT98023571:47.86
14.Sven MartensKzc2:09.9598014452:07.87


<< TOP >>
Programmanr. 12
12.10.2008 - 14:15
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne BerendrechtZaanstad (SG)1:50.1499007821:48.46
2.Isabel PuntA.Z.V.D.NT99014041:50.79
3.Nikita VosHpc2:00.4099003561:52.93
4.Femke StevensZaanstad (SG)1:53.2999015461:52.96
5.Sascha RozemeijerAquafitNT99022301:57.06
6.Edith KristRapido '82NT99019541:57.18
7.Sofie LindemanRapido '82NT99018922:00.38
8.Regina van 't VeerZaanstad (SG)NT99007842:01.00
9.Robyn SmithDe ZeeschuimersNT99008922:06.69
10.Tessa WesterborgKzcNT99019142:28.09
DISSuzanne IvensOezaNT99029042:05.64SM
SM - Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt.
AFGEMNikki BernardsRapido '821:47.019900810


<< TOP >>
Programmanr. 13
12.10.2008 - 14:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michael TonsbeekDwt1:23.7697012871:22.45
2.David van GroenHpc1:24.9697013411:23.43
3.Roy van der WoudeRapido '821:28.0597005791:27.06
4.Stan BlokRapido '821:26.2497005691:27.66
5.Chris DekkerZaanstad (SG)1:34.1397009151:32.90
6.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG)1:35.2697012351:33.45
7.Justin SpaansZaanstad (SG)1:35.0797009131:36.83
8.David Veen, van derAquafit1:40.1197020751:41.04
9.Jesse ZandvlietRapido '82NT97033611:42.00
10.Jelle SchelvisZaanstad (SG)NT97019931:43.38
11.Gijs v.d. WoordHpc1:55.6097000591:43.65
12.Matthijs EngelkesRapido '821:53.6297023151:46.35
13.Bram KooiZaanstad (SG)1:56.3197009791:50.84
DISMartijn BraspenningHpcNT97028751:46.65VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBernd RozemeijerAquafit1:52.1397026211:49.12RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDaan Kaars SijpesteinHpcNT97011071:53.12VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDeniz CekicOeza2:01.0597033432:07.01VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMKoen de JongZaanstad (SG)1:42.129700347


<< TOP >>
Programmanr. 14
12.10.2008 - 14:25
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serena StelOeza1:14.4098015281:13.61
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:19.0398010641:18.62
3.Anouk van DamHpc1:18.6598000321:21.25
4.Carmen MeijerHpc1:23.5798002021:21.60
5.Robin KneppersNva/Hhc1:32.9198016661:21.65
6.Melina KnolZaanstad (SG)1:30.1098022321:22.85
7.Lisa BrantjesKzc1:20.6298009501:22.99
8.Celine de JongA.Z.V.D.1:33.7298034921:29.06
9.Anne NoomZaanstad (SG)1:29.5398000621:31.05
9.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:39.4798006501:31.05
11.Daisy BeetstraDe ZeeschuimersNT98033741:31.44
12.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:32.6598020361:33.16
13.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)NT98007901:34.20
14.Roxane DreuningZaanstad (SG)NT98025501:34.30
15.Veerle ClaassenHpc1:31.3698007821:34.43
16.Britt StedingZaanstad (SG)NT98012621:34.77
17.Kimberley DerksRapido '82NT98018581:36.09
18.Carmen BleekerZaanstad (SG)1:51.4198020521:36.28
19.Anouk DijkmanKzc1:41.5298015181:37.78
20.Chantal BouquetZaanstad (SG)NT98038421:38.88
21.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:35.8198010621:39.55
22.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:45.0598006521:40.26
23.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)NT98032281:43.82
24.Nathalie MeijerZaanstad (SG)NT98026701:45.75
25.Laura HartmanHpc2:05.3198005541:50.42
26.Sammy Jo BronZaanstad (SG)NT98020502:00.91
27.Suzanne van der AardwegNva/HhcNT98039942:02.37
DISEline van ZijlZaanstad (SG)NT9803382AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 15
12.10.2008 - 14:30
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors LieverstZaanstad (SG)2:57.8895013892:57.84
2.Jeroen BraspenningHpc3:25.1195028133:17.78
3.Erno SnoekZaanstad (SG)3:32.8996009253:21.39
4.Ruben SapA.Z.V.D.3:36.7996011453:22.75
5.Gwyn BirdHpc3:41.6496014913:30.32
6.Sander KroepRapido '823:33.7696013893:32.26
7.Kevin SchaafRapido '82NT96026033:33.08
8.Jesse KneppersNva/Hhc3:45.4096031753:36.62FJ 1
9.Wiebe HeetveltNva/HhcNT96024773:36.62FJ 2
10.Jeffrey CamphensDwtNT95031133:37.86
11.Djurre HoogeveenHpc3:54.4095045713:45.00
12.Jaimy Paul BernardsRapido '82NT96019573:45.47
13.Allard de VriesOezaNT96023373:47.38
14.Tom GoossensRapido '82NT96013353:49.65
15.Danny SchmidtZaanstad (SG)NT96023113:52.68
16.Jason Maassen van den BrinkDwtNT95050633:56.58
17.Emiel OsingaRapido '82NT96013313:56.80
18.Kevin PhilippoHpc4:54.6895046344:37.65
DISGovert van ZijlRapido '824:08.6595019853:41.78SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMatthijs FleumerZaanstad (SG)3:41.5196032733:43.14SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMJordi BerendrechtZaanstad (SG)4:05.269503913
NGMoreno ParmanandDwtNT9602639


<< TOP >>
Programmanr. 16
12.10.2008 - 14:45
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lindsey ReijsooRapido '823:07.3896030783:08.59
2.Lola HolsboerDe Zeeschuimers3:18.6596015543:14.32
3.Shannon AdemaA.Z.V.D.3:25.8496014223:17.92
4.Kimberly AnicetoZaanstad (SG)NT97017263:27.62
5.Jade BroekA.Z.V.D.NT97023003:27.83
6.Demi KoelemeijZaanstad (SG)4:00.9297017243:29.01
7.Caitlin SmithDe ZeeschuimersNT97011003:30.68
8.Lotte VensZaanstad (SG)NT97000443:31.43
9.Tori GijzenRapido '82NT97031663:34.61
10.Jill JansenRapido '82NT97001703:34.73
11.Nadine ScheeveZaanstad (SG)NT97006843:35.12
12.Teresa PuntA.Z.V.D.3:32.6296030743:35.83
13.Charlotte JongebloetDe ZeeschuimersNT97011023:36.40
14.Chantal BeijerRapido '82NT97008843:37.39
15.Eline den BraveZaanstad (SG)3:48.1496016823:38.51
16.Kim SpanjaartNva/Hhc3:49.0796033023:40.01
17.Naomi BlommaertNva/HhcNT96047703:40.68
18.Sylle HoogeveenHpcNT97031803:43.09
19.Noortje RotterdamZaanstad (SG)4:01.8996032183:43.12
20.Halise GultekinDwtNT96agv3:45.46
21.Linda BöhmRapido '82NT97031643:45.92
22.Annebel de GraafNva/HhcNT96053063:47.21
23.Daphne WassenaarZaanstad (SG)NT97036063:47.96
24.Daphne LaanAquafit3:49.1996006883:48.03
25.Samira MijnenZaanstad (SG)NT97013203:48.80
26.Eva VisserDwt4:05.5396010123:49.84
27.Mandy v.d. LindenHpc4:04.5596006383:50.43
28.Kaylee BeckZaanstad (SG)NT96avgKB3:54.00
29.Rachelle ReijsooRapido '825:09.9697028103:58.00
30.Elise DekkerZaanstad (SG)NT97009763:58.27
31.Emily MikhailZaanstad (SG)NT97034264:04.21
32.Anna BakkerOezaNT97037204:06.74
33.Lisanne GrulOezaNT97044064:10.81
34.Sarjenka van TolOezaNT97049884:17.22
35.Rosa WesterborgKzcNT97029664:28.29
DISFréderique van TielKzcNT97028523:45.70SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNina van DammeRapido '82NT97043823:54.37SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSanne de JongZaanstad (SG)NT97044024:06.14SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMAniek PadmosHpcNT9605366
AFGEMSarissa van WiersumZaanstad (SG)NT9704518