Speedo 1
Brunssum (NED),    12.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
12.10.2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:29.13 0000181    1:22.23           
          1:22.23
  2. Daan Jente                    Brunssum               1:26.82 9900277    1:22.48           
          1:22.48
  3. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9902155    1:22.95           
          1:22.95
  4. Lars van der Haijden          Brunssum               1:34.92 9900225    1:30.39           
          1:30.39
  5. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:27.07 9900461    1:34.40           
          1:34.40
  6. Jesse Moreau                  ZEPS                        NT 9901397    1:43.10           
          1:43.10
  7. Luc Arnoldussen               Brunssum               2:18.32 9900543    1:47.32           
          1:47.32
  8. Jonathan Benjamins            Brunssum               1:49.11 9900565    1:53.60           
          1:53.60
  9. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana                NT 0100225    1:55.04           
          1:55.04
 10. Roel Hustinx                  Hellas-Glana                NT 9900885    2:06.07           
          2:06.07
 11. Mika Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100195    2:12.32           
          2:12.32
 12. Joey Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100193    2:37.76           
          2:37.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
12.10.2008 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden            NT 0000074    1:54.87           
          1:54.87
  2. Britt Cornelissens            Hellas-Glana                NT 0000632    2:11.67           
          2:11.67
  3. Michelle Lemmens              Hellas-Glana           2:14.06 0000540    2:12.73           
          2:12.73
  4. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana                NT 0100256    2:31.67           
          2:31.67
 DIS Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden            NT 0000072    2:01.64           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:01.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
12.10.2008 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:40.93 9800287    1:36.26           
          1:36.26
  2. Quintijn van Hees             Brunssum               1:42.44 9802253    1:40.25           
          1:40.25
  3. Jhamiro Habets                Brunssum               1:52.40 9800803    1:48.92           
          1:48.92
  4. Caio Passos-newman            Kimbria                1:54.13 9801043    1:49.45           
          1:49.45
  5. Thijmen Bruist                Brunssum               2:08.19 9802597    1:51.32           
          1:51.32
  6. Daan Rosenboom                ZEPS                        NT 9801495    2:00.07           
          2:00.07
 DIS Bart K÷hlen                   Hellas-Glana           1:48.11 9802453    1:46.00           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:46.00
  NG Lorenzo Veltrop               Brunssum               1:44.45 9802599                      
  NG Dennis Niemark                Brunssum               2:03.70 9800801                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
12.10.2008 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erin-Lisa Dalm                Brunssum                 54.07 9900398      53.41           
  2. Myrthe Goertz                 ZEPS                        NT 9901902      53.98           
  3. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana                NT 9902072      56.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 200m vrije slag                  Jongens Minioren 6
12.10.2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                   2:44.00 9701615    2:40.10           
          1:17.86  2:40.10
  2. Ivo Nemeth                    Brunssum               2:54.42 9700075    2:49.49           
          1:21.57  2:49.49
  3. Killian von den Hoff          Brunssum               3:04.65 9700013    2:52.67           
          1:22.36  2:52.67
  4. Kevin Janssen                 Kimbria                3:00.08 9700585    2:56.67           
          1:24.80  2:56.67
  5. Michaily Pappas               Kimbria                3:31.70 9700285    2:56.82           
          1:26.95  2:56.82
  6. Luc Moreau                    ZEPS                        NT 9703267    3:43.45           
          1:48.45  3:43.45
  7. Victor Knibbeler              Brunssum               4:03.32 9700795    4:01.67           
          1:49.60  4:01.67
AFGE Martijn Huveneers             Hellas-Glana                NT 9700299                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
12.10.2008 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       3:08.83 9803700    3:04.92           
            40.64  3:04.92
  2. Jessica van Dijk              Kimbria                3:18.15 9800552    3:11.83           
            44.68  3:11.83
  3. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       3:30.20 9800548    3:30.86           
            48.82  3:30.86
  4. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                        NT 9802092    3:37.64           
            50.57  3:37.64
  5. Myrthe van der Haijden        Brunssum               4:00.37 9801174    3:40.00           
            52.48  3:40.00
  6. Maran Thijert                 Hellas-Glana           4:03.37 9802846    3:45.73           
            50.70  3:45.73
  7. Kyra Janssen                  Kimbria                     NT 9800990    3:56.07           
          1:00.26  3:56.07
 DIS Tobie Saparuwe                Kimbria                     NT 9802954                      
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (geen tijd noteren).
 DIS Laura Larue                   Hellas-Glana                NT 9802844    4:19.26           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., SL
          1:01.54  4:19.26
AFGE Pernille Somers               Hellas-Glana                NT 9802310                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
12.10.2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       2:17.23 9600193    2:18.60           
          1:05.86  2:18.60
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:25.32 9600195    2:23.92           
          1:08.33  2:23.92
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:26.72 9503663    2:26.23           
          1:09.61  2:26.23
  4. Jordy Heuschen                Zwemclub Eijsden       2:45.95 9503405    2:34.02           
          1:13.82  2:34.02
  5. Bart de Heer                  ZEPS                   2:37.00 9500359    2:34.72           
          1:16.88  2:34.72
  6. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       2:50.80 9503407    2:40.39           
          1:20.29  2:40.39
  7. Tom Niemark                   Brunssum               2:55.36 9502397    2:41.94           
          1:18.06  2:41.94
  8. Mike Driessen                 Brunssum               3:01.22 9601175    2:52.10           
          1:21.76  2:52.10
  9. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden            NT 9504147    2:52.97           
          1:21.93  2:52.97
 10. Jules Cortenraede             Kimbria                3:09.13 9504867    3:00.80           
          1:25.92  3:00.80
 11. Koen Ritzen                   ZEPS                        NT 9604275    3:23.54           
          1:37.92  3:23.54
 12. Benjamin Kamely               Kimbria                     NT 9603765    3:25.45           
          1:34.13  3:25.45
 13. Wouter Knibbeler              Brunssum               3:23.23 9601617    3:25.61           
          1:37.58  3:25.61
 14. Jeroen Savelkoul              Brunssum               4:00.60 9602811    3:51.38           
          1:50.25  3:51.38
 DIS Yessin Moustarieh             Kimbria                     NT 9604733                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
12.10.2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               2:31.03 9600788    2:28.67           
          1:10.48  2:28.67
  2. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:37.67 9602806    2:30.34           
          1:12.32  2:30.34
  3. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:43.43 9701232    2:34.80           
          1:13.20  2:34.80
  4. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       2:48.99 9702678    2:37.67           
          1:14.32  2:37.67
  5. Zo´ Pappas                    Kimbria                2:44.79 9700448    2:43.57           
          1:17.95  2:43.57
  6. Ellen Borger                  Brunssum               2:54.97 9600786    2:48.89           
          1:23.67  2:48.89
  7. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       3:01.12 9604088    2:50.29           
          1:23.57  2:50.29
  8. Robin Klasens                 Brunssum               3:05.23 9604532    2:52.29           
          1:26.57  2:52.29
  9. JoŰlle Houben                 Hellas-Glana           3:03.51 9601416    2:52.45           
          1:24.36  2:52.45
 10. Celine Smeets                 Brunssum               3:06.02 9703366    2:54.39           
          1:26.00  2:54.39
 11. Janelle van den Heuvel        Brunssum               3:02.92 9700842    2:55.67           
          1:25.39  2:55.67
 12. Mariska Craemers              Brunssum               3:07.60 9700650    2:57.02           
          1:27.23  2:57.02
 13. Dominika Vanhouwe             ZEPS                   2:58.60 9701890    2:57.03           
          1:24.74  2:57.03
 14. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       3:04.36 9702676    3:01.74           
          1:26.95  3:01.74
 15. Lianne BonnÚ                  Hellas-Glana           3:07.84 9700844    3:03.02           
          1:28.67  3:03.02
 16. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:25.10 9700248    3:06.60           
          1:30.02  3:06.60
 17. Lisa Meyers                   Kimbria                     NT 9605054    3:08.10           
          1:28.92  3:08.10
 18. Anne van Meyel                Kimbria                     NT 9704206    3:12.64           
          1:32.57  3:12.64
 19. Kendra Viehmann               Brunssum               3:32.70 9702128    3:14.73           
          1:31.93  3:14.73
 20. Sela de Wolff                 Brunssum               3:44.18 9704266    3:37.13           
          1:41.95  3:37.13
 21. Nicole Lora                   Kimbria                     NT 9703894    3:37.76           
          1:42.70  3:37.76
 22. Charissa Drost                Hellas-Glana                NT 9704750    3:53.92           
          1:51.86  3:53.92
 23. Lin Haane                     Hellas-Glana                NT 9704752    3:56.48           
          1:50.67  3:56.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
12.10.2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    Brunssum               1:34.55 9900277    1:33.33           
          1:33.33
  2. Vincent de Munter             Brunssum               1:46.67 0000181    1:35.10           
          1:35.10
  3. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden            NT 9902155    1:41.00           
          1:41.00
  4. Lars van der Haijden          Brunssum               1:53.32 9900225    1:43.95           
          1:43.95
  5. Jesse Moreau                  ZEPS                        NT 9901397    1:56.14           
          1:56.14
  6. Luc Arnoldussen               Brunssum               2:11.39 9900543    2:02.28           
          2:02.28
  7. Jonathan Benjamins            Brunssum               2:12.07 9900565    2:08.42           
          2:08.42
  8. Joey Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100193    2:14.68           
          2:14.68
  9. Mika Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100195    2:16.81           
          2:16.81
 DIS Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:38.62 9900461    1:46.48           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:46.48
 DIS Liam Meuldijk                 Hellas-Glana                NT 0100225    2:12.67           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:12.67
 DIS Roel Hustinx                  Hellas-Glana                NT 9900885    2:28.57           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:28.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
12.10.2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Zwemclub Eijsden       1:48.43 0000074    1:48.42           
          1:48.42
  2. Kirsten Theunissen            Zwemclub Eijsden       1:55.99 0000072    1:57.21           
          1:57.21
  3. Britt Cornelissens            Hellas-Glana                NT 0000632    2:26.18           
          2:26.18
 DIS Michelle Lemmens              Hellas-Glana           2:14.14 0000540    2:06.38           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., SL
          2:06.38
 DIS Robin Schnijderberg           Hellas-Glana                NT 0100256    2:14.67           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:14.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
12.10.2008 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:25.51 9800287    1:23.48           
          1:23.48
  2. Caio Passos-newman            Kimbria                1:27.07 9801043    1:27.28           
          1:27.28
  3. Jhamiro Habets                Brunssum               1:35.44 9800803    1:33.00           
          1:33.00
  4. Quintijn van Hees             Brunssum               1:38.03 9802253    1:36.32           
          1:36.32
  5. Bart K÷hlen                   Hellas-Glana           1:41.39 9802453    1:36.64           
          1:36.64
  6. Thijmen Bruist                Brunssum               1:55.92 9802597    1:43.18           
          1:43.18
  7. Daan Rosenboom                ZEPS                        NT 9801495    1:45.26           
          1:45.26
  NG Dennis Niemark                Brunssum               1:49.86 9800801                      
  NG Lorenzo Veltrop               Brunssum               1:50.48 9802599                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
12.10.2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erin-Lisa Dalm                Brunssum               1:55.41 9900398    1:51.43           
          1:51.43
  2. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           2:02.12 9902072    1:51.86           
          1:51.86
  3. Myrthe Goertz                 ZEPS                   1:49.97 9901902    1:52.39           
          1:52.39
  4. Sjuul Gommans                 Hellas-Glana                NT 9902502    2:05.72           
          2:05.72
  5. Nico Elsen, v.d.              Hellas-Glana                NT 9902500    2:14.01           
          2:14.01
  6. Miriam Rucks                  Hellas-Glana                NT 9901678    2:14.92           
          2:14.92
  7. Yentl Ramakers                Hellas-Glana                NT 9902934    2:21.85           
          2:21.85
  8. Jasmin Rucks                  Hellas-Glana                NT 9901676    2:23.16           
          2:23.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
12.10.2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van Didden               ZEPS                   1:27.71 9701615    1:24.20           
          1:24.20
  2. Killian von den Hoff          Brunssum               1:32.00 9700013    1:33.97           
          1:33.97
  3. Kevin Janssen                 Kimbria                1:39.12 9700585    1:36.01           
          1:36.01
  4. Michaily Pappas               Kimbria                1:45.10 9700285    1:38.16           
          1:38.16
  5. Victor Knibbeler              Brunssum               2:04.66 9700795    1:54.53           
          1:54.53
 DIS Ivo Nemeth                    Brunssum               1:35.35 9700075    1:42.73           
        SI - Staan tijdens de race.
          1:42.73
 DIS Luc Moreau                    ZEPS                        NT 9703267    1:58.02           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RF, SK
          1:58.02
AFGE Martijn Huveneers             Hellas-Glana           1:33.53 9700299                      
  NG Stan Ceha                     Zwemclub Eijsden            NT 9700733                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
12.10.2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       1:12.08 9803700    1:12.95           
          1:12.95
  2. Jessica van Dijk              Kimbria                1:21.20 9800552    1:20.87           
          1:20.87
  3. Celine Kerkhofs               Zwemclub Eijsden       1:22.66 9800548    1:24.95           
          1:24.95
  4. Tobie Saparuwe                Kimbria                1:48.80 9802954    1:26.69           
          1:26.69
  5. Myrthe van der Haijden        Brunssum               1:36.94 9801174    1:36.57           
          1:36.57
  6. Maran Thijert                 Hellas-Glana           1:39.09 9802846    1:36.74           
          1:36.74
  7. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                        NT 9802092    1:37.60           
          1:37.60
  8. Kyra Janssen                  Kimbria                1:44.14 9800990    1:38.37           
          1:38.37
  9. Laura Larue                   Hellas-Glana                NT 9802844    1:51.75           
          1:51.75
 10. Lynn Meijers                  Hellas-Glana                NT 9803732    1:52.72           
          1:52.72
AFGE Pernille Somers               Hellas-Glana           1:42.91 9802310                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
12.10.2008 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       3:11.95 9600193    3:07.63           
          1:32.55  3:07.63
  2. Bart de Heer                  ZEPS                   3:06.69 9500359    3:08.77           
          1:33.17  3:08.77
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           3:24.22 9503663    3:09.09           
          1:29.56  3:09.09
  4. Karl Schutt                   Zwemclub Eijsden            NT 9504147    3:17.64           
          1:35.51  3:17.64
  5. Jordy Heuschen                Zwemclub Eijsden       3:30.03 9503405    3:24.73           
          1:37.20  3:24.73
  6. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden            NT 9600195    3:28.33           
          1:43.94  3:28.33
  7. Tom Niemark                   Brunssum               3:57.98 9502397    3:31.75           
          1:42.00  3:31.75
  8. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       3:32.87 9503407    3:34.81           
          1:44.73  3:34.81
  9. Jules Cortenraede             Kimbria                3:50.93 9504867    3:45.74           
          1:51.39  3:45.74
 10. Mike Driessen                 Brunssum                    NT 9601175    3:51.39           
          1:52.37  3:51.39
 11. Benjamin Kamely               Kimbria                     NT 9603765    4:04.95           
          1:57.89  4:04.95
 12. Yessin Moustarieh             Kimbria                     NT 9604733    4:19.25           
          2:03.49  4:19.25
 13. Koen Ritzen                   ZEPS                        NT 9604275    4:23.57           
          2:09.18  4:23.57
 14. Jeroen Savelkoul              Brunssum                    NT 9602811    4:29.30           
          2:11.11  4:29.30
 DIS Wouter Knibbeler              Brunssum                    NT 9601617    3:54.66           
        SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
          1:53.96  3:54.66



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
12.10.2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Jente                 Brunssum               3:16.00 9600788    3:04.85           
          1:30.93  3:04.85
  2. Maaike Sanders                Hellas-Glana           3:11.35 9602806    3:07.23           
          1:30.06  3:07.23
  3. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:25.39 9700248    3:22.96           
          1:36.76  3:22.96
  4. Wendy Bex                     Hellas-Glana                NT 9701232    3:25.37           
          1:40.58  3:25.37
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden            NT 9702676    3:28.45           
          1:42.95  3:28.45
  6. Zo´ Pappas                    Kimbria                     NT 9700448    3:30.68           
          1:43.68  3:30.68
  7. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden            NT 9702678    3:32.12           
          1:42.08  3:32.12
  8. Robin Klasens                 Brunssum               3:42.20 9604532    3:36.67           
          1:46.07  3:36.67
  9. Kendra Viehmann               Brunssum                    NT 9702128    3:38.45           
          1:47.01  3:38.45
 10. Celine Smeets                 Brunssum                    NT 9703366    3:38.87           
          1:45.82  3:38.87
 11. Janelle van den Heuvel        Brunssum                    NT 9700842    3:39.36           
          1:48.64  3:39.36
 12. Dominika Vanhouwe             ZEPS                        NT 9701890    3:39.76           
          1:46.67  3:39.76
 13. Ellen Borger                  Brunssum               3:49.29 9600786    3:40.28           
          1:47.35  3:40.28
 14. Mariska Craemers              Brunssum                    NT 9700650    3:49.19           
          1:50.88  3:49.19
 15. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       3:53.51 9604088    3:51.30           
          1:50.89  3:51.30
 16. Anne van Meyel                Kimbria                     NT 9704206    4:02.08           
          1:56.11  4:02.08
 17. Lisa Meyers                   Kimbria                     NT 9605054    4:02.48           
          1:58.11  4:02.48
 18. Sela de Wolff                 Brunssum                    NT 9704266    4:16.08           
          2:04.09  4:16.08
 19. Nicole Lora                   Kimbria                     NT 9703894    4:23.67           
          2:03.54  4:23.67
 20. Charissa Drost                Hellas-Glana                NT 9704750    4:36.49           
          2:13.18  4:36.49
 21. Lin Haane                     Hellas-Glana                NT 9704752    4:45.33           
          2:18.72  4:45.33
 DIS JoŰlle Houben                 Hellas-Glana           3:52.32 9601416    3:44.98           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:49.07  3:44.98
 DIS Lianne BonnÚ                  Hellas-Glana                NT 9700844    3:49.20           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:49.54  3:49.20



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Brunssum