Speedo deel 1 Veenendaal
Veenendaal, Netherlands,    11.10.2008,     25m-baan
Nr. 1 100m vrije slag Heren Min 4-   Nr. 2 100m schoolslag Dames Min 2+3   
Nr. 3 100m rugslag Heren Min 5   Nr. 4 50m vlinderslag Dames Min 4   
Nr. 5 200m vrije slag Heren Min 6   Nr. 6 200m wisselslag Dames Min 5   
Nr. 7 200m vrije slag Heren Jun 1+2   Nr. 8 200m vrije slag Dames Jun 1+2   
Nr. 9 100m rugslag Heren Min 4-   Nr. 10 100m wisselslag Dames Min 2+3   
Nr. 11 100m vrije slag Heren Min 5   Nr. 12 100m schoolslag Dames Min 4   
Nr. 13 100m wisselslag Heren Min 6   Nr. 14 100m vrije slag Dames Min 5   
Nr. 15 200m schoolslag Heren Jun 1+2   Nr. 16 200m schoolslag Dames Jun 1+2   


Nr. 1   100m vrije slag Heren                        Jongens Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Justus Ykema                   99  VZC-E&P           1:20.13
          38.26  1:20.13 
    2. Max Kunz                       99  VZC-E&P           1:26.80
          41.80  1:26.80 
    3. Max Bond                       99  Zwemlust/Utrech   1:32.35
          45.21  1:32.35 
    4. Tyrese Wilson                  00  De†Fuut           1:33.94
          42.92  1:33.94 
    5. Thymen van Hattum              99  Vecht&Rijn(SG)    1:39.61
          44.83  1:39.61 
    6. Robert Schinkel                99  VZC-E&P           1:42.33
          49.11  1:42.33 
    7. Bart van Dijk                  99  DeVuursche        2:03.47
          56.97  2:03.47 
    8. Joost Paardekooper             99  VZC-E&P           2:27.02
        1:04.07  2:27.02 
  dis. Alex Algra                     99  DeVuursche



TOP
Nr. 2   100m schoolslag Dames                            Meisjes Minioren 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Myrthe Bakker                  00  Aquarijn          1:52.07
          52.10  1:52.07 
    2. Claudia Schouten               00  Aquarijn          1:56.74
          55.55  1:56.74 
    3. Quinty Jansen                  00  Aquarijn          1:59.05
          54.64  1:59.05 
    4. Renske Bijeman                 00  Aquarijn          2:09.63
        1:02.14  2:09.63 
    5. Michelle Miltenburg            00  Vecht&Rijn(SG)    2:14.16
        1:01.89  2:14.16 
  dis. Maisy Baas                     01  Vecht&Rijn(SG)    2:21.36
        1:05.02  2:21.36 



TOP
Nr. 3   100m rugslag Heren                                    Jongens Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech   1:29.32
          43.10  1:29.32 
    2. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P           1:32.43
          45.80  1:32.43 
    3. Reinier Mathot                 98  De†Fuut           1:34.89
          46.23  1:34.89 
    4. Niels van Beek                 98  VZC-E&P           1:35.13
          46.40  1:35.13 
    5. Martijn de Leeuw               98  OneTeamSwimmi     1:35.58
          47.36  1:35.58 
    6. Ruben Nap                      98  VZC-E&P           1:36.47
          47.25  1:36.47 
    7. Friso Stolk                    98  De†Fuut           1:44.86
          51.40  1:44.86 
    8. Koen van Heertum               98  Zwemlust/Utrech   1:45.54
          52.69  1:45.54 
    9. Nassim Laari                   98  Zwemlust/Utrech   1:48.60
          53.65  1:48.60 
   10. Omar Geran                     98  Zwemlust/Utrech   1:51.69
          54.16  1:51.69 
   11. JoŽl Sneep                     98  DeVuursche        1:58.81
          57.77  1:58.81 
   12. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)    2:03.36
          59.06  2:03.36 
   13. Frank van de Scheur            98  DeAlbatros        2:20.40
        1:09.52  2:20.40 
  dis. Pieter Stalenhoef              98  DeVuursche        2:11.20
        1:04.64  2:11.20 



TOP
Nr. 4   50m vlinderslag Dames                                 Meisjes Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sam Nouwens                    99  De†Fuut             54.67
    2. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P           1:01.32
    3. Lisa Korving                   99  VZC-E&P           1:03.21
    4. Nicole Kleinveld               99  OneTeamSwimmi     1:04.67
  dis. Manon Stalenhoef               99  DeVuursche        1:13.71
  dis. Yara Verkuil                   99  De†Fuut           1:17.59



TOP
Nr. 5   200m vrije slag Heren                                 Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  De†Fuut           2:44.36
        1:21.86  2:44.36 
    2. Colin van der Bijl             97  Aquarijn          2:52.86
        1:26.03  2:52.86 
    3. Joshua Verkuil                 97  Aquarijn          2:59.94
        1:28.64  2:59.94 
    4. Michael den Oudsten            97  Aquarijn          3:02.25
        1:29.27  3:02.25 
    5. Brian vd Bovenkamp             97  VZC-E&P           3:03.24
        1:30.22  3:03.24 
    6. Tim Bredenhof                  97  Aquarijn          3:04.01
        1:30.50  3:04.01 
    7. Joey Agema                     97  Zwemlust/Utrech   3:04.07
        1:29.57  3:04.07 
    8. Mike van de Bovenkamp          97  VZC-E&P           3:16.57
        1:32.72  3:16.57 
    9. Rick Paardekooper              97  VZC-E&P           3:46.82
        1:47.89  3:46.82 
   10. Marouane Amaroui               97  Zwemlust/Utrech   3:58.24
        1:51.42  3:58.24 
  dis. Quinten Dekker                 97  DeAlbatros



TOP
Nr. 6   200m wisselslag Dames                                 Meisjes Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lieke Remmits                  98  OneTeamSwimmi     3:10.80
        3:10.80 
    2. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P           3:23.02
        3:23.02 
    3. Lotte Stoiber                  98  De†Fuut           3:34.39
        3:34.39 
    4. Beau Monnť                     98  Vecht&Rijn(SG)    3:35.80
        3:35.80 
    5. Nena Brouwer                   98  De†Fuut           3:57.64
        3:57.64 
    6. Kim Vastenburg                 98  DeVuursche        4:02.52
        4:02.52 
  dis. Sybel Helm Van                 98  De†Fuut           3:45.29
        3:45.29 
  dis. Demi Molenaar                  98  De†Fuut           3:45.78
        3:45.78 
  dis. Rony Honkoop                   98  De†Fuut           4:05.53
        4:05.53 
  dis. Roos Geerars                   98  OneTeamSwimmi     4:24.89
        4:24.89 



TOP
Nr. 7   200m vrije slag Heren                            Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     2:13.39
        1:04.10  2:13.39 
    2. Yassine Maniani                95  Zwemlust/Utrech   2:16.81
        1:06.18  2:16.81 
    3. Valentijn Stolk                96  De†Fuut           2:22.37
        1:09.02  2:22.37 
    4. Jelle Nap                      95  VZC-E&P           2:29.35
        1:13.07  2:29.35 
    5. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     2:31.75
        1:12.52  2:31.75 
    6. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P           2:40.10
        1:16.95  2:40.10 
    7. Indi Joore                     95  Zwemlust/Utrech   2:42.23
        1:18.39  2:42.23 
    8. Rick Smit                      96  De†Fuut           2:42.55
        1:18.70  2:42.55 
    9. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        2:48.89
        1:18.87  2:48.89 
   10. Paul Kastelein                 96  OneTeamSwimmi     2:54.87
        1:24.93  2:54.87 
   11. Zakaria el Mansori             95  Zwemlust/Utrech   2:57.91
        1:24.80  2:57.91 
   12. Jeroen Essink                  95  De†Fuut           2:59.64
        1:29.20  2:59.64 
   13. Hein van Vliet                 95  Zwemlust/Utrech   3:04.43
        1:30.99  3:04.43 
   14. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech   3:04.99
        1:31.71  3:04.99 
   15. Rens Klok                      96  OneTeamSwimmi     3:07.07
        1:30.39  3:07.07 
   16. Nigel Ploeg                    96  De†Fuut           3:09.26
        1:30.42  3:09.26 
   17. DamiŽn de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)    3:09.26
        1:34.70  3:09.26 
   18. Jules Vermei                   96  DeVuursche        3:13.76
        1:31.36  3:13.76 
   19. Wesley Groenestein             96  De†Fuut           3:19.22
        1:35.24  3:19.22 
   20. Shi Shi Jie                    96  Zwemlust/Utrech   3:25.43
        1:38.74  3:25.43 
   21. Willem Priem                   96  VZC-E&P           3:27.65
        1:40.07  3:27.65 
   22. Dennis van den Berg            96  VZC-E&P           3:38.45
        1:41.67  3:38.45 



TOP
Nr. 8   200m vrije slag Dames                            Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Femke Remmits                  96  OneTeamSwimmi     2:24.46
        1:10.24  2:24.46 
    2. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     2:27.70
        1:12.70  2:27.70 
    3. Amy de Langen                  97  De†Fuut           2:30.50
        1:14.85  2:30.50 
    4. Courtney van Huizen            96  Zwemlust/Utrech   2:37.60
        1:15.94  2:37.60 
    5. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     2:39.04
        1:16.36  2:39.04 
    6. Melissa Smienk                 96  De†Fuut           2:39.41
        1:18.58  2:39.41 
    7. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     2:41.26
        1:17.37  2:41.26 
    8. Marloes Langerveld             97  De†Fuut           2:47.21
        1:22.74  2:47.21 
    9. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)    2:47.80
        1:19.02  2:47.80 
   10. Nadieh van Duijn               96  OneTeamSwimmi     2:48.85
        1:19.18  2:48.85 
   11. Anja Daalhuizen                96  De†Fuut           2:52.63
        1:24.49  2:52.63 
   12. Vera Willers                   96  Aquarijn          2:55.57
        1:25.70  2:55.57 
   13. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust/Utrech   2:58.49
        1:27.11  2:58.49 
   14. Shanice Beekink                97  Vecht&Rijn(SG)    3:10.32
        1:30.92  3:10.32 
   15. Laura Kievit                   96  De†Fuut           3:13.80
        1:33.30  3:13.80 
   16. Gislaine Beek Van              97  Vecht&Rijn(SG)    3:14.89
        1:33.84  3:14.89 
   17. Nadjieba Dilmohamed            97  Vecht&Rijn(SG)    3:17.33
        1:34.19  3:17.33 
   18. Sanne Bolander                 97  De†Fuut           3:18.70
        1:35.64  3:18.70 
   19. Mandy van de Bilt              97  Vecht&Rijn(SG)    3:19.58
        1:33.77  3:19.58 
   20. Daphne Doornenbal              97  VZC-E&P           3:39.80
        1:45.74  3:39.80 
   21. Nynke Breeuwsma                97  OneTeamSwimmi     3:40.00
        1:38.91  3:40.00 
   22. Chaymae Aaloul                 97  VZC-E&P           3:40.76
        1:42.29  3:40.76 
   23. Fosiya Hur Abdi                96  DeVuursche        3:46.99
        1:42.61  3:46.99 
   24. Melinda Maassen                96  DeAlbatros        3:53.70
        1:49.64  3:53.70 
   25. Yvette Minnema                 96  De†Fuut           4:06.99
        1:58.44  4:06.99 
   26. Kim Zijderveld                 97  DeAlbatros        4:26.26
        2:03.73  4:26.26 



TOP
Nr. 9   100m rugslag Heren                           Jongens Minioren 4 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Justus Ykema                   99  VZC-E&P           1:33.37
        1:33.37 
    2. Max Kunz                       99  VZC-E&P           1:41.18
          50.11  1:41.18 
    3. Tyrese Wilson                  00  De†Fuut           1:48.03
          53.12  1:48.03 
    4. Thymen van Hattum              99  Vecht&Rijn(SG)    2:01.11
          58.33  2:01.11 
    5. Bart van Dijk                  99  DeVuursche        2:12.78
        1:05.63  2:12.78 
    6. Joost Paardekooper             99  VZC-E&P           2:36.39
        1:18.42  2:36.39 
  dis. Alex Algra                     99  DeVuursche
  dis. Max Bond                       99  Zwemlust/Utrech   1:46.61
          52.30  1:46.61 
  dis. Robert Schinkel                99  VZC-E&P           1:55.60
          56.07  1:55.60 



TOP
Nr. 10   100m wisselslag Dames                           Meisjes Minioren 2 en 3
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Myrthe Bakker                  00  Aquarijn          1:45.82
    2. Claudia Schouten               00  Aquarijn          1:55.57
    3. Quinty Jansen                  00  Aquarijn          1:59.02
    4. Michelle Miltenburg            00  Vecht&Rijn(SG)    1:59.68
        1:59.68 
  dis. Renske Bijeman                 00  Aquarijn          1:54.37
        1:54.37 



TOP
Nr. 11   100m vrije slag Heren                                Jongens Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech   1:17.92
          37.55  1:17.92 
    2. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P           1:21.99
          39.05  1:21.99 
    3. Reinier Mathot                 98  De†Fuut           1:22.67
          40.39  1:22.67 
    4. Friso Stolk                    98  De†Fuut           1:24.90
          40.55  1:24.90 
    5. Niels van Beek                 98  VZC-E&P           1:25.18
          40.59  1:25.18 
    6. Ruben Nap                      98  VZC-E&P           1:27.38
          41.57  1:27.38 
    7. Martijn de Leeuw               98  OneTeamSwimmi     1:30.80
          44.48  1:30.80 
    8. Nassim Laari                   98  Zwemlust/Utrech   1:30.87
          44.08  1:30.87 
    9. Koen van Heertum               98  Zwemlust/Utrech   1:40.39
          46.77  1:40.39 
   10. Omar Geran                     98  Zwemlust/Utrech   1:40.87
          47.62  1:40.87 
   11. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)    1:42.36
          49.34  1:42.36 
   12. JoŽl Sneep                     98  DeVuursche        1:44.96
          48.02  1:44.96 
   13. Pieter Stalenhoef              98  DeVuursche        2:00.85
          53.61  2:00.85 
   14. Frank van de Scheur            98  DeAlbatros        2:03.26
          57.04  2:03.26 



TOP
Nr. 12   100m schoolslag Dames                                Meisjes Minioren 4
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P           2:01.33
          58.27  2:01.33 
    2. Sam Nouwens                    99  De†Fuut           2:02.39
          56.48  2:02.39 
    3. Yara Verkuil                   99  De†Fuut           2:04.86
          58.54  2:04.86 
    4. Lisa Korving                   99  VZC-E&P           2:07.97
        1:00.46  2:07.97 
    5. Nicole Kleinveld               99  OneTeamSwimmi     2:10.31
        1:01.43  2:10.31 
    6. Manon Stalenhoef               99  DeVuursche        2:19.30
        1:04.33  2:19.30 



TOP
Nr. 13   100m wisselslag Heren                                Jongens Minioren 6
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stijn Avezaat                  97  De†Fuut           1:27.49
    2. Brian vd Bovenkamp             97  VZC-E&P           1:32.27
    3. Colin van der Bijl             97  Aquarijn          1:34.81
    4. Michael den Oudsten            97  Aquarijn          1:36.80
    5. Tim Bredenhof                  97  Aquarijn          1:42.80
    6. Joshua Verkuil                 97  Aquarijn          1:42.89
    7. Mike van de Bovenkamp          97  VZC-E&P           1:50.40
    8. Marouane Amaroui               97  Zwemlust/Utrech   2:00.64
  dis. Joey Agema                     97  Zwemlust/Utrech   1:41.23
        1:41.23 
  dis. Rick Paardekooper              97  VZC-E&P           2:01.82
        2:01.82 
  dis. Quinten Dekker                 97  DeAlbatros        2:05.20
        2:05.20 



TOP
Nr. 14   100m vrije slag Dames                                Meisjes Minioren 5
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Lieke Remmits                  98  OneTeamSwimmi     1:21.31
          37.85  1:21.31 
    2. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P           1:21.86
          38.70  1:21.86 
    3. Beau Monnť                     98  Vecht&Rijn(SG)    1:30.32
          40.60  1:30.32 
    4. Lotte Stoiber                  98  De†Fuut           1:34.52
        1:34.52 
    5. Demi Molenaar                  98  De†Fuut           1:35.17
          43.20  1:35.17 
    6. Sybel Helm Van                 98  De†Fuut           1:35.43
          44.40  1:35.43 
    7. Rony Honkoop                   98  De†Fuut           1:40.07
          46.51  1:40.07 
    8. Nena Brouwer                   98  De†Fuut           1:41.18
          48.58  1:41.18 
    9. Kim Vastenburg                 98  DeVuursche        1:41.72
          47.77  1:41.72 
   10. Roos Geerars                   98  OneTeamSwimmi     1:51.37
          51.63  1:51.37 
   11. Sera Grevenstuk                98  Vecht&Rijn(SG)    2:04.23
          53.39  2:04.23 



TOP
Nr. 15   200m schoolslag Heren                           Jongens Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Valentijn Stolk                96  De†Fuut           2:53.93
        1:25.36  2:53.93 
    2. Quno Post                      96  De†Fuut           2:57.89
        1:27.96  2:57.89 
    3. Max de Voogt                   95  OneTeamSwimmi     3:00.99
        1:28.42  3:00.99 
    4. Yassine Maniani                95  Zwemlust/Utrech   3:07.60
        1:31.70  3:07.60 
    5. Jelle Nap                      95  VZC-E&P           3:08.37
        1:31.47  3:08.37 
    6. Rick Smit                      96  De†Fuut           3:20.73
        1:36.67  3:20.73 
    7. DamiŽn de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)    3:30.08
        1:40.02  3:30.08 
    8. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P           3:31.42
        1:41.51  3:31.42 
    9. Bart Klok                      96  OneTeamSwimmi     3:32.23
        1:42.48  3:32.23 
   10. Shi Shi Jie                    96  Zwemlust/Utrech   3:35.98
        1:43.89  3:35.98 
   11. Indi Joore                     95  Zwemlust/Utrech   3:39.71
        1:46.46  3:39.71 
   12. Paul Kastelein                 96  OneTeamSwimmi     3:40.99
        1:48.30  3:40.99 
   13. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech   3:55.33
        1:52.46  3:55.33 
   14. Zakaria el Mansori             95  Zwemlust/Utrech   3:55.52
        1:51.43  3:55.52 
   15. Hein van Vliet                 95  Zwemlust/Utrech   3:57.00
        1:56.67  3:57.00 
   16. Jules Vermei                   96  DeVuursche        4:01.95
        1:55.36  4:01.95 
   17. Rens Klok                      96  OneTeamSwimmi     4:07.11
        1:58.60  4:07.11 
   18. Wesley Groenestein             96  De†Fuut           4:17.12
        2:03.96  4:17.12 
   19. Willem Priem                   96  VZC-E&P           4:29.60
        2:12.86  4:29.60 
   20. Dennis van den Berg            96  VZC-E&P           4:31.42
        2:12.57  4:31.42 
  dis. Denny Vastenburg               95  DeVuursche        3:15.93
        1:36.22  3:15.93 
  dis. Nigel Ploeg                    96  De†Fuut           3:56.25
        1:54.57  3:56.25 
  dis. Jeroen Essink                  95  De†Fuut           4:12.64
        2:01.64  4:12.64 



TOP
Nr. 16   200m schoolslag Dames                           Meisjes Junioren 1 en 2
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Melissa Smienk                 96  De†Fuut           3:13.62
        1:35.53  3:13.62 
    2. Esmee In der Maur              96  OneTeamSwimmi     3:19.68
        1:38.31  3:19.68 
    3. Femke Remmits                  96  OneTeamSwimmi     3:22.83
        1:37.62  3:22.83 
    4. Vera Willers                   96  Aquarijn          3:27.44
        1:40.33  3:27.44 
    5. Marloes Langerveld             97  De†Fuut           3:29.08
        1:40.34  3:29.08 
    6. Anja Daalhuizen                96  De†Fuut           3:31.80
        1:41.70  3:31.80 
    7. Wendy Kleinveld                96  OneTeamSwimmi     3:31.91
        1:42.66  3:31.91 
    8. Lisanne vd Lelij               96  OneTeamSwimmi     3:33.92
        1:42.73  3:33.92 
    9. Laura Kievit                   96  De†Fuut           3:38.08
        1:43.97  3:38.08 
   10. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)    3:39.90
        1:44.30  3:39.90 
   11. Amy de Langen                  97  De†Fuut           3:43.29
        1:47.70  3:43.29 
   12. Courtney van Huizen            96  Zwemlust/Utrech   3:45.70
        1:48.95  3:45.70 
   13. Nadieh van Duijn               96  OneTeamSwimmi     3:47.65
        1:47.21  3:47.65 
   14. Sanne Bolander                 97  De†Fuut           3:49.13
        1:51.39  3:49.13 
   15. Mandy van de Bilt              97  Vecht&Rijn(SG)    3:54.39
        1:53.70  3:54.39 
   16. Shanice Beekink                97  Vecht&Rijn(SG)    3:54.89
        1:53.93  3:54.89 
   17. Nadjieba Dilmohamed            97  Vecht&Rijn(SG)    3:55.48
        1:53.90  3:55.48 
   18. Nynke Breeuwsma                97  OneTeamSwimmi     4:02.90
        1:57.64  4:02.90 
   19. Chaymae Aaloul                 97  VZC-E&P           4:05.71
        2:00.12  4:05.71 
   20. Gislaine Beek Van              97  Vecht&Rijn(SG)    4:10.82
        1:59.61  4:10.82 
   21. Daphne Doornenbal              97  VZC-E&P           4:22.07
        2:08.82  4:22.07 
   22. Yvette Minnema                 96  De†Fuut           4:33.36
        2:10.54  4:33.36 
   23. Melinda Maassen                96  DeAlbatros        4:33.39
        2:12.05  4:33.39 
   24. Fosiya Hur Abdi                96  DeVuursche        4:38.38
        2:11.39  4:38.38 
   25. Kim Zijderveld                 97  DeAlbatros        5:20.43
        2:38.55  5:20.43 
  dis. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust/Utrech   3:45.58
        1:49.67  3:45.58