Districtscompetitie D3 Deel 1
Deurne (NED),    5.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 401. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 21. Meisjes, 25m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 23. Jongens, 25m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 31. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 4 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
5-10-2008 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. OZC'57 1                      OZC'57                 2:15.89            2:12.59           
        Inge Broers, 90                            Franka Louwers, 92
        Manon van Esch, 97                         Ilona de Jong, 85
            32.99  2:12.59

  2. DZT'62 1                      DZT'62                 2:15.81            2:14.40           
        Janneke Hendrikx, 89                       Evelyn Melters, 92
        Simone Scholten, 92                        Lindsay van Lierop, 90
            33.36  2:14.40

  3. Thalassa 1                    Thalassa               2:24.22            2:29.25           
        Lisa Burm, 95                              Lisa Simonis, 93
        Selina van de Berge, 95                    Simone van Bommel, 94
          2:29.25





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
5-10-2008 - 14:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gijs van Leeuiwen             Thalassa                    NT 00-00997     28.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
5-10-2008 - 14:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Krebbers                DZT'62                      NT 9902984      22.72           
  2. Amara Veugen                  DZT'62                   26.05 9901556      24.65           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                     Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
5-10-2008 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evie van Amelsfort            OZC'57                      NT 9900904    1:02.66           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
5-10-2008 - 14:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renske Rietrae                E.O.Z.C.                 50.29 9700488      49.97 FJ 1      
  2. Manon van Esch                OZC'57                   51.97 9702090      49.97 FJ 2      
  3. Suzanne Nielen                OZC'57                      NT 9705064      50.60           
  4. Sanne Bekkers                 Thalassa                    NT 97-04858     52.59           
  5. Ankie Driessen                Punderman, De               NT 9704466      53.05 FJ 1      
  6. Lisanne Haazen                DZT'62                   57.46 9800620      53.05 FJ 2      
  7. Lieke Ekkelkamp               OZC'57                      NT 9804122      54.22           
  8. Susan van de Vrande           DZT'62                   59.75 9802700      56.78           
  9. Teddy Verberne                Punderman, De               NT 9703313    1:04.19           
AFGE Kris Schweren                 Punderman, De            50.27 9802988                      
AFGE Lieke van Limbeek             DZT'62                   52.50 9802904                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
5-10-2008 - 14:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Leenders                  OZC'57                      NT 9703879      50.09           
  2. Max Nieuwenhout               DZT'62                   58.36 9802023      57.12           
  3. Jelle Post                    DZT'62                 1:00.64 9802025      57.47           
  4. Elias Ahdidouch               OZC'57                      NT 9803283    1:01.79           
 DIS Ali Benaddi                   OZC'57                      NT 9803281                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Rob Grijpink                  DZT'62                      NT 9803285      55.27           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Nicky Sonnemans               DZT'62                 1:02.53 9801211                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
5-10-2008 - 14:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne van Kuringen            E.O.Z.C.               1:34.70 9500850    1:27.42           
          1:27.42
  2. Maud van Dijk                 Punderman, De          1:31.83 9505686    1:28.94           
          1:28.94
  3. Selina van de Berge           Thalassa               1:27.18 95-05948   1:29.43           
          1:29.43
  4. Lynn Massink                  DZT'62                 1:37.00 9601810    1:33.19           
          1:33.19
  5. Zo Westdorp                  E.O.Z.C.                    NT 9601542    1:39.13           
          1:39.13
  6. Hilde van Roosmalen           OZC'57                 1:53.52 9604526    1:49.45           
          1:49.45
 DIS Emma Coopmans                 DZT'62                 1:43.23 9601812    1:36.16           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:36.16
 DIS Lisa Burm                     Thalassa               1:33.44 95-05846   1:36.54           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:36.54
AFGE Anneke van Moorsel            DZT'62                      NT 9605866                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
5-10-2008 - 14:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Leeuwen               Thalassa               1:32.55 95-02291   1:33.78           
          1:33.78
  2. Rik van Amelsfort             OZC'57                 1:44.18 9600431    1:33.97           
          1:33.97
  3. Willem Smits                  DZT'62                 2:07.36 9701563    1:45.32           
          1:45.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
5-10-2008 - 14:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lianne van de Vrande          DZT'62                      NT 9204804      34.24           
  2. Janne Coopmans                DZT'62                   36.21 9402816      34.75           
  3. Sandra v.d. Vrande            DZT'62                   37.21 9402258      36.47           
  4. Lisa Simonis                  Thalassa                 37.39 93-05774     36.72           
  5. Sanne Leuwerink               Punderman, De            39.07 9504320      37.16           
  6. Simone van Bommel             Thalassa                 41.66 94-05585     41.50           
  7. Elke Muskens                  OZC'57                   51.68 9406856      44.25           
  8. Brith Schouteten              OZC'57                      NT 9605854      46.38           
  9. Nisrin Benaddi                OZC'57                      NT 9407068      47.70           
 10. Sanne Bekkers                 Thalassa                    NT 97-04858     49.56           
 11. Roosmarijn Guijt              OZC'57                      NT 9605852      52.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
5-10-2008 - 14:28                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Leuwerink             Punderman, De            34.37 9305991      33.68           
  2. Rik van Amelsfort             OZC'57                   38.60 9600431      38.71           
  3. Jasper de Graef               DZT'62                      NT 9406093      41.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
5-10-2008 - 14:29                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Scholten               DZT'62                   41.62 9205164      40.72           
  2. Lindsay van Lierop            DZT'62                   41.98 9002340      41.53           
  3. Franka Louwers                OZC'57                      NT 9205994      42.41           
  4. Ilona de Jong                 OZC'57                      NT 8501432      42.92           
  5. Lindsay Manders               Punderman, De            45.38 9207236      44.00           
  6. Janneke Hendrikx              DZT'62                   43.89 8906438      44.09           
  7. Inge Broers                   OZC'57                   45.45 9000580      45.40           
  8. Lieke Raijmakers              Punderman, De            46.92 9107212      46.03           
  9. Lisa Simonis                  Thalassa                 47.79 93-05774     48.56           
 10. Evelyn Melters                DZT'62                   50.45 9207348      51.34           
 11. Marith Manders                DZT'62                      NT 9207722      51.56           
 12. Simone van Bommel             Thalassa                 55.98 94-05585     54.16           
AFGE Yvonne Heesmans               DZT'62                   52.03 9107130                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
5-10-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ron Smetsers                  OZC'57                      NT 9202969      36.16           
  2. Rick van Esch                 OZC'57                   39.53 8800983      39.25           
  3. Angelo van Eck                Thalassa                 40.32 88-04887     40.28           
  4. Ivan Timmers                  E.O.Z.C.                    NT 8502601      40.66           
  5. Jeroen Leuwerink              Punderman, De            41.47 9105695      41.11           
  6. Remko Eijsbouts               Thalassa                 41.57 92-05601     41.26           
  7. Koen van Wetering             Punderman, De            45.76 9204635      41.30 FJ 1      
  8. Gertjan Bakkers               OZC'57                   43.04 9202927      41.30 FJ 2      
  9. Bart van Waes                 Thalassa                 42.12 92-06515     41.60           
 10. Timo Verberne                 Punderman, De            41.85 8906495      41.75           
 11. Robin Simonis                 Thalassa                 45.15 91-05685     42.94           
 12. Koen Koolen                   Punderman, De            46.08 9106265      43.90           
 13. Thomas Veldman                Punderman, De            42.88 8402341      44.60           
 14. Willem van Bussel             Punderman, De            47.74 9007189      45.94           
 15. Michael Rooijakkers           Thalassa                 46.76 90-07221     47.29           
 16. Tom van Leeuwen               Thalassa                 48.67 95-02291     47.62           
 17. Twan Kremers                  OZC'57                   39.44 8802023      50.93           
  NG Jan Vlemminx                  E.O.Z.C.                    NT 8805333                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
5-10-2008 - 14:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gijs van Leeuiwen             Thalassa                    NT 00-00997     59.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
5-10-2008 - 14:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evie van Amelsfort            OZC'57                   51.03 9900904      47.67           
  2. Lieke Krebbers                DZT'62                      NT 9902984      48.42           
  3. Amara Veugen                  DZT'62                   56.04 9901556      49.41           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
5-10-2008 - 14:43                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renske Rietrae                E.O.Z.C.                    NT 9700488      21.12           
  2. Lisanne Haazen                DZT'62                   22.41 9800620      22.68           
  3. Susan van de Vrande           DZT'62                   24.56 9802700      23.06           
  4. Lieke Ekkelkamp               OZC'57                      NT 9804122      24.70           
  5. Ankie Driessen                Punderman, De               NT 9704466      25.02           
  6. Teddy Verberne                Punderman, De               NT 9703313      26.62           
  7. Sanne Bekkers                 Thalassa                    NT 97-04858     27.55           
  8. Suzanne Nielen                OZC'57                      NT 9705064      27.91           
AFGE Lieke van Limbeek             DZT'62                      NT 9802904                      
AFGE Kris Schweren                 Punderman, De            25.78 9802988                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
5-10-2008 - 14:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Post                    DZT'62                   26.15 9802025      23.24           
  2. Sem Leenders                  OZC'57                      NT 9703879      24.70           
  3. Max Nieuwenhout               DZT'62                   26.93 9802023      26.85           
  4. Rob Grijpink                  DZT'62                      NT 9803285      27.14           
  5. Ali Benaddi                   OZC'57                      NT 9803281      30.07           
 DIS Elias Ahdidouch               OZC'57                      NT 9803283      23.18           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Nicky Sonnemans               DZT'62                   26.67 9801211                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
5-10-2008 - 14:49                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selina van de Berge           Thalassa                 41.10 95-05948     39.94           
  2. Maud van Dijk                 Punderman, De            41.18 9505686      42.00           
  3. Sanne van Kuringen            E.O.Z.C.                 43.81 9500850      42.19           
  4. Lynn Massink                  DZT'62                   48.81 9601810      45.40           
  5. Manon van Esch                OZC'57                   46.27 9702090      45.71           
  6. Lisa Burm                     Thalassa                 44.80 95-05846     45.84           
  7. Zo Westdorp                  E.O.Z.C.                    NT 9601542      46.73           
  8. Emma Coopmans                 DZT'62                   48.56 9601812      47.37           
  9. Brith Schouteten              OZC'57                      NT 9605854      54.66           
 10. Hilde van Roosmalen           OZC'57                   53.15 9604526      55.96           
 DIS Roosmarijn Guijt              OZC'57                      NT 9605852      56.78           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Anneke van Moorsel            DZT'62                      NT 9605866                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
5-10-2008 - 14:53                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Leeuwen               Thalassa                 46.06 95-02291     45.00           
  2. Rik van Amelsfort             OZC'57                   48.12 9600431      46.93           
  3. Willem Smits                  DZT'62                   52.93 9701563      51.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
5-10-2008 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janne Coopmans                DZT'62                 1:41.31 9402816    1:36.85           
          1:36.85
  2. Lianne van de Vrande          DZT'62                      NT 9204804    1:37.41           
          1:37.41
  3. Sandra v.d. Vrande            DZT'62                 1:51.44 9402258    1:46.75           
          1:46.75
  4. Lisa Simonis                  Thalassa               1:57.80 93-05774   1:50.12           
          1:50.12
  5. Sanne Leuwerink               Punderman, De               NT 9504320    1:55.27           
          1:55.27
  6. Simone van Bommel             Thalassa               1:58.59 94-05585   2:00.06           
          2:00.06
  7. Elke Muskens                  OZC'57                      NT 9406856    2:00.81           
          2:00.81
  8. Nisrin Benaddi                OZC'57                      NT 9407068    2:07.19           
          2:07.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
5-10-2008 - 14:59                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Leuwerink             Punderman, De          1:42.84 9305991    1:38.27           
          1:38.27
  2. Jasper de Graef               DZT'62                      NT 9406093    1:50.44           
          1:50.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
5-10-2008 - 15:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindsay van Lierop            DZT'62                 1:20.32 9002340    1:19.18           
          1:19.18
  2. Franka Louwers                OZC'57                 1:17.06 9205994    1:23.01           
          1:23.01
  3. Ilona de Jong                 OZC'57                 1:20.98 8501432    1:23.30           
          1:23.30
  4. Simone Scholten               DZT'62                 1:23.18 9205164    1:24.21           
          1:24.21
  5. Janneke Hendrikx              DZT'62                 1:26.80 8906438    1:27.44           
          1:27.44
  6. Lindsay Manders               Punderman, De               NT 9207236    1:28.93           
          1:28.93
  7. Inge Broers                   OZC'57                 1:23.01 9000580    1:29.34           
          1:29.34
  8. Lieke Raijmakers              Punderman, De          1:35.73 9107212    1:38.76           
          1:38.76
  9. Evelyn Melters                DZT'62                 1:34.16 9207348    1:39.62           
          1:39.62
 DIS Marith Manders                DZT'62                      NT 9207722    1:45.10           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:45.10
AFGE Yvonne Heesmans               DZT'62                 1:39.37 9107130                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
5-10-2008 - 15:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ron Smetsers                  OZC'57                      NT 9202969    1:12.73           
          1:12.73
  2. Angelo van Eck                Thalassa               1:12.54 88-04887   1:14.16           
          1:14.16
  3. Rick van Esch                 OZC'57                 1:17.71 8800983    1:16.67           
          1:16.67
  4. Koen van Wetering             Punderman, De          1:25.04 9204635    1:19.46           
          1:19.46
  5. Ivan Timmers                  E.O.Z.C.                    NT 8502601    1:19.49           
          1:19.49
  6. Remko Eijsbouts               Thalassa               1:12.27 92-05601   1:20.84           
          1:20.84
  7. Bart van Waes                 Thalassa               1:20.19 92-06515   1:21.15           
          1:21.15
  8. Robin Simonis                 Thalassa               1:27.76 91-05685   1:23.57           
          1:23.57
  9. Willem van Bussel             Punderman, De          1:27.20 9007189    1:29.78           
          1:29.78
 10. Koen Koolen                   Punderman, De          1:40.37 9106265    1:29.84           
          1:29.84
 11. Jeroen Leuwerink              Punderman, De          1:24.12 9105695    1:29.88           
          1:29.88
 12. Michael Rooijakkers           Thalassa               1:27.95 90-07221   1:31.20           
          1:31.20
 13. Thomas Veldman                Punderman, De          1:27.81 8402341    1:31.56           
          1:31.56
 14. Timo Verberne                 Punderman, De          1:29.09 8906495    1:33.06           
          1:33.06
AFGE Twan Kremers                  OZC'57                 1:17.05 8802023                      
  NG Jan Vlemminx                  E.O.Z.C.                    NT 8805333                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
5-10-2008 - 15:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Punderman, De 1               Punderman, De          2:55.26            2:53.45           
        Maud van Dijk, 95                          Ankie Driessen, 97
        Teddy Verberne, 97                         Sanne Leuwerink, 95
            35.63  2:53.45




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DZT'62