Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  11 - 13 jaar
Nr. 3. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  11 - 17 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  11 - 17 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  11 - 13 jaar
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  11 - 17 jaar
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  11 - 17 jaar
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  11 - 15 jaar
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  11 - 15 jaar
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag  11 - 13 jaar
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  11 - 13 jaar
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  9 - 11 jaar
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  11 jaar en ouder


Competitie deel 1
Cuijk, 5.10.2008


Programmanr. 2
5.10.08
Meisjes, 4 x 100m vrije slag

11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dzt'62 1Dzt'624:58.814:46.82
Ananda, VEUGEN
Vanessa, van SCHIJNDEL
95
95
1:07.07Mandy, STEVENS
Lisa, KOOLEN
97
95
2.Tritium SG 1Tritium SG5:23.635:08.65
Hildy, SIROEN
Emmely, TOONEN
95
96
1:17.61Rosan, MIJNDERS
Christa, SCHUIVENS
95
96
DISNoord Limburg(SG) 2Noord Limburg(SG)5:14.83
EA te vroeg overgenomen geen tijd noteren
Margot, v. IERSEL, Lisa, PEETERS, Naomi, EUWES, Sarah, BOS


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.10.08
Gemengd, 4 x 50m wisselslag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dzt'62 1Dzt'622:43.602:42.20
Eva, van de KERKHOF
Roy, van der HEYDEN
97
97
42.08Loed, JACOBS
Els, van GEMERT
98
97
2.Tritium SG 1Tritium SG2:49.132:43.60
Manon, BARTEN
Lotte, WIJNEN
97
97
40.60Daniel, van DIJK
Sieb, WESSELING
97
98
DISNoord Limburg(SG) 2Noord Limburg(SG)3:07.39
EA te vroeg overgenomen, geen tijd noteren
Ellen, van DUREN, Hugo, v. IERSEL, Fenne, VERVOORT, Bart, van der ZANDEN


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.10.08
Dames, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke, HENDRIKXDzt'621:15.8688016981:17.02
2.Bernadette, VERSTEGENNoord Limburg(SG)1:21.1691078781:22.20
3.Kimberley, TEUNISSENNoord Limburg(SG)1:21.1692017421:25.10
4.Yael, HOPMANTritium SG1:27.2291037081:28.20
5.Elodie, SIROENTritium SG1:31.3590034141:31.58
6.Chantal, van HERPENDzt'62NT90081641:32.22
7.Silvia, VOUSTENNoord Limburg(SG)1:29.3290040681:32.68
8.Rianne, VOESTENTritium SG1:32.2692025081:33.02
9.Amy, van LIEROPDzt'621:32.8286022801:34.51
10.Rian, GEURTSTritium SG1:39.6490073761:38.92
11.Fatma, KHALFALLANoord Limburg(SG)1:44.0994069161:43.11


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.10.08
Heren, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe, WISSEDzt'624:13.5189036454:16.02
100m:1:30.81200m:2:03.76400m:4:16.02
2.Bram, WISSEDzt'624:17.6085030354:26.80
100m:1:02.02200m:2:08.29400m:4:26.80
3.Pieter, van OSTritium SGNT86023014:37.23
100m:1:06.45200m:2:16.70400m:4:37.23
4.Job, v. DUIJNHOVENNoord Limburg(SG)4:40.9288008874:40.26
100m:1:05.45200m:2:16.64400m:4:40.26
5.Mark, EFFINGTritium SGNT86007614:41.07
100m:1:06.13400m:4:41.07
6.Jelmer, v. DIJKNoord Limburg(SG)4:37.6090006534:44.02
100m:1:06.57400m:4:44.02


<< TOP >>
Programmanr. 6
5.10.08
Dames, 100m rugslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Minke, JANSSENNoord Limburg(SG)1:12.3894008301:11.26
2.Chantal, WILLEMSTritium SG1:12.5391054821:14.52
3.Laura, vd LAARDzt'621:11.6092010541:15.42
4.Mónica, van SCHIJNDELDzt'621:20.7392023621:20.73
5.Melissa, van de STEEGTritium SG1:20.0292024441:22.00
6.Daphne, de BOERNoord Limburg(SG)1:19.8893068281:22.35
7.Naomi, FEIDERTritium SG1:19.0491079561:22.54
8.Karlijn, STEEGHSDzt'621:23.5591071281:24.43
9.Manon, VERRIJTDzt'621:22.0392048061:25.60
10.Larissa, RUTTENDzt'621:23.3491026901:27.80
11.Marin, SMETSERSDzt'621:27.4291076921:28.10
12.Loretta, RUTTENDzt'621:28.6892015441:31.51
13.Evi, SCHOLSNoord Limburg(SG)1:41.9396029121:39.29
AFGEMMeta, v. DURENNoord Limburg(SG)1:38.849603014


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.10.08
Jongens, 200m schoolslag

11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper, v. DIJKNoord Limburg(SG)2:31.8892002492:37.10
100m:1:14.57200m:2:37.10
2.Alec, EBSKAMPNoord Limburg(SG)2:51.1091043052:50.57
100m:1:21.39200m:2:50.57
3.Bart, MAASTritium SG3:08.9492051393:01.37
100m:1:26.32200m:3:01.37
4.Tristan, BRONDzt'623:06.6193011313:02.58
100m:1:24.74200m:3:02.58
5.Erik, de BOERNoord Limburg(SG)2:55.0391069733:06.19
100m:1:26.68200m:3:06.19
6.Rens, MAHLERTritium SG3:14.2392064113:11.70
100m:1:31.76200m:3:11.70
7.Huub, LEIJSSENDzt'623:11.1794027553:11.92
100m:1:33.23200m:3:11.92
8.Jeroen, STEINBRUCKNERTritium SG3:22.1092066573:22.33
100m:1:35.90200m:3:22.33
9.Teun, VERRIJTDzt'623:35.4593030033:33.13
100m:1:39.86200m:3:33.13
10.Ogi, BABICTritium SGNT93062253:36.97
100m:1:42.21200m:3:36.97


<< TOP >>
Programmanr. 8
5.10.08
Meisjes, 200m vrije slag

11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim, LOEFFENTritium SG2:19.7094034322:19.76
100m:1:05.00200m:2:19.76
2.Vera, HENDRIKSNoord Limburg(SG)2:27.1794052702:28.42
100m:1:10.80200m:2:28.42
3.Shauny, FEIDERTritium SG2:31.8893059402:29.51
100m:1:11.13200m:2:29.51
4.Milena, van SCHIJNDELDzt'622:29.0294008182:31.87
100m:1:11.67200m:2:31.87
4.Petra, SCHUIVENSTritium SG2:27.5693050362:31.87
100m:1:07.18200m:2:31.87
6.Vera, VINKENDzt'622:34.5194019282:34.60
100m:1:16.48200m:2:34.60
7.Lisanne, de GRAEFDzt'622:35.7393069542:34.66
100m:1:14.14200m:2:34.66
8.Alon, HOPMANTritium SG2:30.2393011842:36.41
100m:1:15.46200m:2:36.41
9.Liza, van CALISDzt'622:40.2694003822:36.54
100m:1:15.60200m:2:36.54
10.Charessa, FEIDERTritium SG2:40.1394043402:39.07
100m:1:16.45200m:2:39.07
11.Denise, PEETERSNoord Limburg(SG)2:37.2494064182:40.45
100m:1:19.16200m:2:40.45
12.Inge, DAMENDzt'622:45.0794033342:46.65
100m:1:17.00200m:2:46.65
13.Elske, EIKHOLTTritium SG2:49.8293050322:53.48
100m:1:21.80200m:2:53.48
14.Maxime, RINTJEMANoord Limburg(SG)3:16.8897009163:12.91
100m:1:32.17200m:3:12.91
15.Naomi, van SOESTNoord Limburg(SG)NT96053563:39.60
100m:1:43.62200m:3:39.60
AFGEMBabet, BOEREBOOMNoord Limburg(SG)3:14.639306362
AFGEMFieke, NELISSENTritium SG2:39.519401582


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.10.08
Jongens, 100m schoolslag

11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geoff, EBSKAMPNoord Limburg(SG)1:14.1493018171:14.95
2.Mart, HENDRIKSTritium SG1:17.7193040791:19.26
3.Joey, SMITSDzt'621:26.9393060291:22.82
4.Guus, de WITDzt'621:34.1993030051:26.80
5.Jeffrey, SWIERSDzt'621:30.7694036851:26.92
6.Koen, SEURENTritium SG1:27.6494010131:29.45
7.Sander, BARTENTritium SG1:32.0794018991:32.64
8.Christian, v. IERSELNoord Limburg(SG)1:36.5094042171:35.04
9.Maico, KOSKAMPTritium SGNT93053431:40.50
DISSimon, van den BROEKTritium SG1:37.3293023831:27.60
SK Niet met 2 handen gelijktijdig keer- en of eindpunt aangetikt
DISHans, WESTERKAMPNoord Limburg(SG)1:27.7993027451:37.59
SK Niet met 2 handen gelijktijdig aangetikt op keer-en of eindpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.10.08
Dames, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke, HENDRIKXDzt'62NT880169831.89
2.Kimberley, TEUNISSENNoord Limburg(SG)33.63920174233.86
3.Merel, SIROENTritium SG34.68880400634.32
4.Julie, THOMASSENTritium SG37.63880427836.21
5.Silvia, VOUSTENNoord Limburg(SG)NT900406836.84
6.Mariska, VERSTEGENNoord Limburg(SG)36.63850300837.16
7.Renee, HARKXNoord Limburg(SG)37.87920222038.17
8.Rian, GEURTSTritium SG38.21900737639.08
9.Fatma, KHALFALLANoord Limburg(SG)41.93940691640.97
10.Amy, van LIEROPDzt'6243.76860228045.92
AFGEMMaizie, BECKSCHEBEDzt'6233.728202128


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.10.08
Heren, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bram, WISSEDzt'621:00.7085030351:02.70
2.Joppe, SCHUURMANSTritium SG1:06.3689054471:04.18
3.Dirk, FILIPPINIDzt'621:03.1985035591:04.26
4.Ronald, VULLINGSTritium SG1:14.4887036551:05.67
5.Job, v. DUIJNHOVENNoord Limburg(SG)1:06.4088008871:06.83
6.Aad, VOGELAARDzt'621:08.1361006391:10.00
7.Rob, GLOUDEMANSTritium SG1:16.6087010351:10.92
8.Ruud, STOFFELSDzt'621:09.7384021691:11.26
9.Leon, HENDRIKSNoord Limburg(SG)1:11.3191069751:12.36
10.Marijn, VERSTAPPENDzt'621:14.1190030551:12.77
11.Thijs, QUAEDVLIEGNoord Limburg(SG)1:19.8292041291:15.84
12.Rob, ARTSNoord Limburg(SG)1:15.8188050051:16.58


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.10.08
Meisjes, 100m vlinderslag

11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ananda, VEUGENDzt'621:29.1795020701:19.16
2.Vanessa, van SCHIJNDELDzt'621:28.0795004001:24.75
3.Lisa, KOOLENDzt'621:23.6095020721:25.36
4.Margot, v. IERSELNoord Limburg(SG)1:27.3896030981:31.58
5.Lisa, PEETERSNoord Limburg(SG)1:36.1395031361:34.64
6.Emmely, TOONENTritium SGNT96033741:38.45
7.Rosan, MIJNDERSTritium SG1:41.3195019441:42.45
8.Inge, van den BOOGAARDDzt'621:45.0496039341:42.51
9.Christa, SCHUIVENSTritium SG1:47.2596037301:46.70
10.Hildy, SIROENTritium SG1:47.1195021541:48.26
11.Floortje, ELEMANSTritium SGNT96047982:03.78
12.Willeke, PASTritium SG2:25.3596037022:06.80


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.10.08
Jongens, 200m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alex, BOSNoord Limburg(SG)2:48.2595012732:52.82
100m:1:24.57200m:2:52.82
2.Nick, WIENTJENSNoord Limburg(SG)3:14.0195036913:03.02
100m:1:29.76200m:3:03.02
3.Mark, SMITSDzt'623:34.9896025253:35.41
100m:1:44.41200m:3:35.41
AFGEMYaro, SMETSERSDzt'623:44.389601535

BMLoed, JACOBSDzt'62NT98004413:01.45
100m:1:30.80200m:3:01.45


<< TOP >>
Programmanr. 14
5.10.08
Jongens, 100m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dieder, SCHUURMANSTritium SG1:18.5095004471:17.92
2.Jeroen, WILLEMSENTritium SG1:28.4596004131:27.92
3.Teun, STRIJBOSCHTritium SG1:36.5196030411:34.15
4.Scout, MOSMÜLLERTritium SG2:05.6696043771:52.70


<< TOP >>
Programmanr. 15
5.10.08
Meisjes, 50m vrije slag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mandy, STEVENSDzt'6234.04970286633.82
2.Eva, van de KERKHOFDzt'6241.32970309236.32
3.Sarah, BOSNoord Limburg(SG)37.24970091836.53
4.Lotte, WIJNENTritium SG36.5397LWAGV36.67
5.Naomi, EUWESNoord Limburg(SG)37.68970137436.92
6.Manon, BARTENTritium SG37.26970145237.32
7.Fenne, VERVOORTNoord Limburg(SG)36.68980291637.42B
7.Els, van GEMERTDzt'6236.13970287837.42A
9.Joël, HOVENNoord Limburg(SG)NT970481641.73
10.Ellen, van DURENNoord Limburg(SG)40.84990141241.85
11.Helena, HAVEKESTritium SG55.3999HHAGV57.98
12.Kiki, REIJNDERSNoord Limburg(SG)NT980378458.20


<< TOP >>
Programmanr. 16
5.10.08
Jongens, 100m wisselslag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy, van der HEYDENDzt'621:35.1697012091:31.60
2.Sieb, WESSELINGTritium SG1:36.0598004891:32.94
3.Daniel, van DIJKTritium SG1:37.3897015771:34.57
4.Jorn, VOGELAARDzt'621:56.9998006631:45.73
5.Ruben, HERMSENTritium SGNT98RHERM1:55.96
DISHugo, v. IERSELNoord Limburg(SG)1:37.3297022871:35.36
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISCristhian, van SCHIJNDELDzt'621:36.7098001311:37.38
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDewin, JANSENTritium SGNT97DJAGV1:47.10
VC Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBart, van der ZANDENNoord Limburg(SG)2:03.9499008491:57.08
VC Armen niet naar over het water naar voren gebracht.
DISOwen, EBSKAMPNoord Limburg(SG)NT98028911:59.34
VC Armen niet over het water naar voren gebracht
AFGEMLoed, JACOBSDzt'621:25.829800441


<< TOP >>
Programmanr. 17
5.10.08
Dames, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke, HENDRIKXDzt'624:42.2788016984:42.51
100m:1:05.07200m:2:15.89400m:4:42.51
2.Sahar, HAMAMDzt'624:53.1794054124:51.94
100m:1:09.13200m:2:23.76400m:4:51.94
3.Kimberley, TEUNISSENNoord Limburg(SG)5:02.7792017425:02.86
100m:1:11.96400m:5:02.86
4.Bernadette, VERSTEGENNoord Limburg(SG)5:18.0191078785:03.51
100m:1:10.49200m:2:28.55400m:5:03.51
5.Wilma, SCHEEPERSTritium SGNT88038365:07.24
100m:1:08.77200m:2:24.89400m:5:07.24
6.Merel, SIROENTritium SG4:59.1888040065:14.97
100m:1:08.06200m:2:28.69400m:5:14.97
7.Renee, HARKXNoord Limburg(SG)5:38.4492022205:33.94
100m:1:17.57200m:2:43.89400m:5:33.94
8.Renske, van de CRUIJSSENTritium SG5:16.3589008365:39.02
100m:1:16.49200m:2:43.49400m:5:39.02
9.Kelly, AGTERBERGNoord Limburg(SG)5:35.7292048825:41.19
100m:1:17.00200m:2:54.03400m:5:41.19
10.Rianne, VOESTENTritium SGNT92025086:11.37
100m:1:20.73200m:2:54.26400m:6:11.37


<< TOP >>
Programmanr. 18
5.10.08
Heren, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe, WISSEDzt'621:05.0989036451:05.45
2.Dirk, FILIPPINIDzt'621:11.9285035591:13.39
3.Jelmer, v. DIJKNoord Limburg(SG)1:13.1690006531:14.89
4.Pieter, van OSTritium SG1:18.4686023011:17.05
5.Rob, GLOUDEMANSTritium SG1:21.3787010351:19.14
6.Ronald, VULLINGSTritium SG1:19.5187036551:19.53
7.Joppe, SCHUURMANSTritium SG1:18.5289054471:20.57
8.Leon, HENDRIKSNoord Limburg(SG)1:20.1591069751:21.02
9.Marijn, VERSTAPPENDzt'621:24.4690030551:23.82
10.Aad, VOGELAARDzt'621:18.1261006391:25.89
11.Thijs, QUAEDVLIEGNoord Limburg(SG)1:27.0892041291:26.70
12.Ruud, STOFFELSDzt'621:19.3384021691:27.54
12.Rob, ARTSNoord Limburg(SG)1:25.3688050051:27.54


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.10.08
Dames, 200m schoolslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Minke, JANSSENNoord Limburg(SG)3:04.8794008303:03.29
100m:1:29.00200m:3:03.29
2.Chantal, WILLEMSTritium SG3:24.9391054823:16.22
100m:1:29.91200m:3:16.22
3.Daphne, de BOERNoord Limburg(SG)3:05.9793068283:17.33
100m:1:33.54200m:3:17.33
4.Melissa, van de STEEGTritium SG3:12.7692024443:19.00
100m:1:35.57200m:3:19.00
5.Larissa, RUTTENDzt'623:11.1291026903:21.89
100m:1:36.14200m:3:21.89
6.Naomi, FEIDERTritium SG3:16.0791079563:22.14
100m:1:36.52200m:3:22.14
7.Manon, VERRIJTDzt'623:21.8692048063:25.61
100m:1:39.93200m:3:25.61
8.Karlijn, STEEGHSDzt'623:30.8891071283:27.28
100m:1:42.16200m:3:27.28
9.Mónica, van SCHIJNDELDzt'623:27.4892023623:29.20
100m:1:40.48200m:3:29.20
10.Loretta, RUTTENDzt'623:19.5592015443:32.67
100m:1:38.45200m:3:32.67
11.Laura, vd LAARDzt'623:29.0092010543:42.00
100m:1:44.82200m:3:42.00
DISMarin, SMETSERSDzt'623:27.989107692
AF Niet de aangegeven afstand gezwommen.
DISEvi, SCHOLSNoord Limburg(SG)4:02.2296029123:45.67
SD De bewegingen van de benen niet te alle tijden gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
100m:1:48.14200m:3:45.67
AFGEMMeta, v. DURENNoord Limburg(SG)3:52.529603014


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.10.08
Jongens, 100m rugslag11 - 17 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper, v. DIJKNoord Limburg(SG)1:04.4992002491:06.89
2.Alec, EBSKAMPNoord Limburg(SG)1:09.3591043051:12.37
3.Tristan, BRONDzt'621:15.9893011311:13.29
4.Huub, LEIJSSENDzt'621:12.7194027551:14.94
5.Bart, MAASTritium SG1:15.3892051391:16.64
6.Jeroen, STEINBRUCKNERTritium SG1:21.1592066571:18.23
7.Rens, MAHLERTritium SG1:26.5192064111:19.10
8.Erik, de BOERNoord Limburg(SG)1:14.1391069731:21.00
9.Teun, VERRIJTDzt'621:25.4593030031:23.91
10.Ogi, BABICTritium SG1:34.1693062251:30.86


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.10.08
Meisjes, 100m schoolslag

11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kim, LOEFFENTritium SG1:24.8094034321:24.10
2.Petra, SCHUIVENSTritium SG1:26.9593050361:26.84
3.Alon, HOPMANTritium SG1:40.4593011841:30.04
4.Liza, van CALISDzt'621:28.9594003821:32.39
5.Elske, EIKHOLTTritium SG1:34.7393050321:32.76
6.Vera, VINKENDzt'621:29.5994019281:33.64
7.Milena, van SCHIJNDELDzt'621:31.3794008181:34.02
8.Charessa, FEIDERTritium SG1:35.0394043401:35.16
9.Vera, HENDRIKSNoord Limburg(SG)1:33.6194052701:35.54
10.Lisanne, de GRAEFDzt'621:37.3493069541:37.87
11.Shauny, FEIDERTritium SG1:38.7193059401:40.04
12.Denise, PEETERSNoord Limburg(SG)1:44.2294064181:42.58
13.Maxime, RINTJEMANoord Limburg(SG)1:56.9097009161:53.21
14.Naomi, van SOESTNoord Limburg(SG)2:02.2796053561:54.71
DISInge, DAMENDzt'621:36.649403334
AA Te vroeg weg of bewogen bij de 2e start.
AFGEMFieke, NELISSENTritium SG1:38.269401582
AFGEMBabet, BOEREBOOMNoord Limburg(SG)1:38.779306362


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.10.08
Jongens, 200m vrije slag

11 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Geoff, EBSKAMPNoord Limburg(SG)2:08.7593018172:05.33
100m:1:00.00200m:2:05.33
2.Mart, HENDRIKSTritium SG2:18.0993040792:14.93
100m:1:02.71200m:2:14.93
3.Joey, SMITSDzt'622:27.2893060292:24.38
100m:1:08.92200m:2:24.38
4.Guus, de WITDzt'622:34.9293030052:32.82
100m:1:15.34200m:2:32.82
5.Sander, BARTENTritium SG2:44.1394018992:36.56
100m:1:14.02200m:2:36.56
6.Simon, van den BROEKTritium SG2:51.7893023832:37.37
100m:1:12.14200m:2:37.37
7.Koen, SEURENTritium SG2:40.0094010132:39.26
100m:1:13.64200m:2:39.26
8.Jeffrey, SWIERSDzt'62NT94036852:43.22
100m:1:17.81200m:2:43.22
9.Alex, BOSNoord Limburg(SG)2:37.1295012732:43.64
100m:1:19.30200m:2:43.64
10.Christian, v. IERSELNoord Limburg(SG)2:59.0194042172:52.32
100m:1:21.95200m:2:52.32
11.Hans, WESTERKAMPNoord Limburg(SG)2:51.8593027453:07.60
12.Maico, KOSKAMPTritium SGNT93053433:13.96
100m:1:29.07200m:3:13.96


<< TOP >>
Programmanr. 23
5.10.08
Dames, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sahar, HAMAMDzt'621:13.8994054121:13.83
2.Wilma, SCHEEPERSTritium SG1:15.8288038361:14.75
3.Chantal, van HERPENDzt'621:19.5390081641:17.41
4.Julie, THOMASSENTritium SG1:19.0988042781:18.19
5.Elodie, SIROENTritium SG1:22.5990034141:20.18
6.Kelly, AGTERBERGNoord Limburg(SG)1:18.6692048821:21.42
7.Mariska, VERSTEGENNoord Limburg(SG)1:18.5085030081:23.05
8.Renske, van de CRUIJSSENTritium SG1:17.7289008361:23.20
9.Yael, HOPMANTritium SG1:22.4391037081:23.48
10.Silvia, VOUSTENNoord Limburg(SG)NT90040681:24.84
11.Amy, van LIEROPDzt'621:28.3286022801:31.04
12.Fatma, KHALFALLANoord Limburg(SG)1:35.8994069161:35.09
AFGEMMaizie, BECKSCHEBEDzt'621:10.878202128


<< TOP >>
Programmanr. 24
5.10.08
Heren, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe, SCHUURMANSTritium SG29.00890544729.67
2.Dirk, FILIPPINIDzt'6230.16850355930.80
3.Job, v. DUIJNHOVENNoord Limburg(SG)32.12880088731.45
4.Ronald, VULLINGSTritium SG35.87870365531.90
5.Aad, VOGELAARDzt'6236.57610063932.79
6.Ruud, STOFFELSDzt'6233.52840216933.39
7.Rob, ARTSNoord Limburg(SG)35.66880500536.51
8.Marijn, VERSTAPPENDzt'6237.46900305537.04
9.Leon, HENDRIKSNoord Limburg(SG)33.74910697537.77
10.Thijs, QUAEDVLIEGNoord Limburg(SG)39.76920412938.93


<< TOP >>
Programmanr. 25
5.10.08
Meisjes, 200m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margot, v. IERSELNoord Limburg(SG)2:50.9396030982:47.32
100m:1:22.82200m:2:47.32
2.Ananda, VEUGENDzt'622:58.5495020702:52.92
100m:1:24.95200m:2:52.92
3.Vanessa, van SCHIJNDELDzt'622:55.1995004002:54.96
100m:1:26.19200m:2:54.96
4.Lisa, KOOLENDzt'623:04.4295020723:02.48
100m:1:30.45200m:3:02.48
5.Lisa, PEETERSNoord Limburg(SG)3:28.3995031363:17.47
100m:1:34.35200m:3:17.47
6.Inge, van den BOOGAARDDzt'623:46.7696039343:26.50
100m:1:40.37200m:3:26.50


<< TOP >>
Programmanr. 26
5.10.08
Meisjes, 100m rugslag11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christa, SCHUIVENSTritium SG1:31.8496037301:30.62
2.Emmely, TOONENTritium SG1:40.9796033741:33.48
3.Hildy, SIROENTritium SG1:30.6095021541:33.58
4.Rosan, MIJNDERSTritium SG1:34.4495019441:35.30
5.Willeke, PASTritium SG1:46.0096037021:48.59
6.Floortje, ELEMANSTritium SG1:55.6996047981:52.38


<< TOP >>
Programmanr. 27
5.10.08
Jongens, 100m vlinderslag

11 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick, WIENTJENSNoord Limburg(SG)1:38.1895036911:28.32
2.Dieder, SCHUURMANSTritium SG1:38.5195004471:28.96
3.Alex, BOSNoord Limburg(SG)1:23.1695012731:30.73
4.Teun, STRIJBOSCHTritium SG1:36.5896030411:30.75
5.Jeroen, WILLEMSENTritium SG1:37.7596004131:41.43
6.Mark, SMITSDzt'621:49.3496025251:48.80
AFGEMYaro, SMETSERSDzt'622:00.219601535

BMLoed, JACOBSDzt'62NT98004411:31.83


<< TOP >>
Programmanr. 28
5.10.08
Meisjes, 100m wisselslag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mandy, STEVENSDzt'621:33.0697028661:27.81
2.Naomi, EUWESNoord Limburg(SG)1:31.2597013741:31.07
3.Manon, BARTENTritium SG1:36.3597014521:33.74
4.Sarah, BOSNoord Limburg(SG)1:33.0397009181:36.01
5.Eva, van de KERKHOFDzt'621:41.4497030921:36.27
6.Els, van GEMERTDzt'621:36.2897028781:39.42
7.Lotte, WIJNENTritium SG1:38.4297LWAGV1:43.04
8.Ellen, van DURENNoord Limburg(SG)NT99014121:46.58
9.Joël, HOVENNoord Limburg(SG)1:50.3997048161:54.61
10.Helena, HAVEKESTritium SGNT99HHAGV2:18.55
DISFenne, VERVOORTNoord Limburg(SG)1:47.5898029161:35.34
SL Met 1 hand keer- en of eindpunt aangetikt.
DISKiki, REIJNDERSNoord Limburg(SG)NT98037842:12.33
VC Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 29
5.10.08
Jongens, 50m vrije slag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy, van der HEYDENDzt'6235.48970120935.64
2.Sieb, WESSELINGTritium SG36.70980048935.99
3.Hugo, v. IERSELNoord Limburg(SG)36.23970228736.43
4.Cristhian, van SCHIJNDELDzt'6238.17980013136.95
5.Daniel, van DIJKTritium SG36.66970157737.48
6.Jorn, VOGELAARDzt'6239.70980066340.78
7.Ruben, HERMSENTritium SG43.9298RHERM43.82
8.Dewin, JANSENTritium SG48.9697DJAGV44.92
9.Bart, van der ZANDENNoord Limburg(SG)45.97990084947.16
10.Owen, EBSKAMPNoord Limburg(SG)NT980289147.28
AFGEMLoed, JACOBSDzt'6234.579800441


<< TOP >>
Programmanr. 30
5.10.08
Dames, 4 x 100m wisselslag

11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dzt'62 1Dzt'624:45.634:54.42
Laura, vd LAAR
Femke, HENDRIKX
92
88
1:18.54Chantal, van HERPEN
Sahar, HAMAM
90
94
2.Tritium SG 1Tritium SG4:54.835:01.61
Kim, LOEFFEN
Petra, SCHUIVENS
94
93
1:14.35Chantal, WILLEMS
Merel, SIROEN
91
88
3.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)4:56.295:03.42
Minke, JANSSEN
Daphne, de BOER
94
93
1:11.83Kimberley, TEUNISSEN
Vera, HENDRIKS
92
94
4.Dzt'62 2Dzt'625:15.805:24.64
Milena, van SCHIJNDEL
Liza, van CALIS
94
94
1:23.20Lisanne, de GRAEF
Vera, VINKEN
93
94


<< TOP >>
Programmanr. 31
5.10.08
Heren, 4 x 100m vrije slag

11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dzt'62 1Dzt'623:37.593:41.39
Dirk, FILIPPINI
Aad, VOGELAAR
85
61
56.26Joppe, WISSE
Bram, WISSE
89
85
2.Tritium SG 1Tritium SG3:47.173:45.39
Joppe, SCHUURMANS
Mark, EFFING
89
86
55.54Mart, HENDRIKS
Ronald, VULLINGS
93
87
3.Noord Limburg(SG) 1Noord Limburg(SG)3:52.973:51.72
Kasper, v. DIJK
Jelmer, v. DIJK
92
90
57.64Job, v. DUIJNHOVEN
Geoff, EBSKAMP
88
93
4.Dzt'62 2Dzt'624:05.524:13.00
Ruud, STOFFELS
Joey, SMITS
84
93
1:01.74Marijn, VERSTAPPEN
Tristan, BRON
90
93