Districtscompetitie deel 1
Terneuzen (NED),    5.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 31. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
5.10.08 - 14:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         4:17.06            4:20.81           
        Jacqueline Boonman, 91                     Larissa Jansen, 95
        Monique Lindenberg, 90                     Miriam van Noorden, 91
            30.42  1:04.49  1:34.98  2:09.62  2:41.58  3:16.63  3:47.25  4:20.81

  2. De Bevelanders 2              De Bevelanders         4:41.64            4:44.18           
        Josephien Jansen, 93                       Eline Vermue, 92
        Ilse van Noorden, 94                       Annelotte van Dieren, 93
            31.58  1:05.71  1:38.67  2:16.29  2:51.52  3:31.53  4:06.63  4:44.18

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:44.53            4:44.66           
        Iris Dingemanse, 92                        Vivienne van Vliet, 94
        Corline Meulmeester, 95                    Sanne Klompe, 92
            31.71  1:06.83  1:43.87  2:32.38  2:56.74  3:34.76  4:07.93  4:44.66

  4. De Schelde 1                  De Schelde             5:10.01            5:04.72           
        Layla van Driel, 92                        Stephany de Gruijter, 94
        Eline van der Werf, 94                     Manon van Geersdaele, 92
            36.25  1:15.83  1:49.74  2:28.07  3:05.31  3:44.59  4:23.01  5:04.72





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag       Jongens Junioren 4 en later
5.10.08 - 14:21                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             2:33.87            2:18.48           
        Casper Hermans, 94                         Kevin Dickie, 94
        Nico Huijssen, 93                          Mark Legters, 93
            35.33  1:11.46  1:47.61  2:18.48

  2. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:21.88            2:21.10           
        Joost Gevaert, 95                          Jordy de Kok, 94
        Robin Nahon, 94                            Tim Tramper, 94
            37.63  1:20.18  1:53.41  2:21.10

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:32.66            2:30.73           
        Sjakko Bekkers, 95                         Ozzie Hoogesteger, 95
        Mees Leijnse, 95                           Rowan Leijnse, 93
            42.94  1:27.28  2:01.69  2:30.73

  4. De Bevelanders 2              De Bevelanders         3:05.01            3:09.83           
        Ruben Hamelink, 97                         Jeroen Reijnhout, 96
        Dion Priester, 96                          Sebastiaan Tromper, 95
            48.40  1:45.83  2:29.07  3:09.83




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag           Jongens Minioren 4 en later
5.10.08 - 14:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun de Pooter                De Schelde                  NT 9901715      24.82           
  2. Tim Valentijn                 De Bevelanders              NT 0000987      25.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag           Meisjes Minioren 4 en later
5.10.08 - 14:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel               NT 9900740      22.25           
  2. Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548      23.38           
  3. Charlotte Allonsius           De Schelde               25.44 9901361      23.74           
  4. Silvi de Weert                De Stormvogel               NT 9901550      24.14           
  5. Melanie Franssens             De Schelde                  NT 9902242      28.00           
  NG Amber Rosé Heijdens           De Stormvogel               NT 0000610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
5.10.08 - 14:27                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:36.67 9702082    1:36.51           
            44.47  1:36.51
  2. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         1:41.00 9702086    1:38.21           
            47.58  1:38.21
  3. Vera de Regt                  De Bevelanders         1:46.63 9702080    1:40.30           
            48.52  1:40.30
  4. Lisa Pieters                  De Bevelanders         1:54.71 9703364    1:41.29           
            50.65  1:41.29
  5. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:45.28 9700854    1:41.71           
            49.52  1:41.71
  6. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders              NT 9802592    1:48.14           
            51.52  1:48.14
  7. Julia de Jager                De Bevelanders         1:55.77 9702084    1:50.85           
            53.42  1:50.85
  8. Ylva Wolterman                De Stormvogel          2:08.07 9801718    1:51.68           
            54.21  1:51.68
  9. Natasja Böseler               De Bevelanders              NT 9803870    1:55.77           
            54.82  1:55.77
 10. Bapke de Meulmeester          De Bevelanders         2:00.13 9803294    1:56.89           
            56.32  1:56.89
 11. Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680    1:57.38           
            54.55  1:57.38
 12. Myrthe van der leden          De Bevelanders         2:13.78 9702634    1:59.46           
            56.63  1:59.46
 13. Elvira de Nood                De Bevelanders         2:07.32 9703362    2:00.16           
            59.61  2:00.16
 14. Indra Reijnhout               De Bevelanders         2:02.36 9802638    2:03.09           
            58.10  2:03.09
 15. Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678    2:03.40           
            59.69  2:03.40
 16. Heleen de Lange               De Bevelanders         2:01.31 9902048    2:04.19           
            58.45  2:04.19
 17. Anouk van Kaam                De Stormvogel               NT 9802684    2:04.39           
            59.19  2:04.39
 18. Esmee Koeman                  De Bevelanders              NT 9902682    2:05.69           
            58.43  2:05.69
 19. Kim Lamper                    De Bevelanders              NT 9803868    2:11.19           
            59.39  2:11.19
 DIS Loes Janssen                  De Bevelanders         2:03.39 9702078    1:54.78           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            55.11  1:54.78
  NG Dominique Wessel              De Stormvogel               NT 9802680                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
5.10.08 - 14:34                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessie Eulink                 De Schelde               49.04 9703247      46.65           
  2. Manon Molewijk                De Schelde               48.01 9801812      47.01           
  3. Claudia de Buck               De Schelde               52.14 9801810      47.93           
  4. Felicia Groenewold            De Schelde               51.17 9802399      49.96           
  5. Lisa de Bruijne               De Schelde               57.48 9802280      52.96           
  6. Jolien Vinke                  De Schelde                  NT 9802856      53.82           
  7. Quinty de Ritter              De Schelde               55.48 9802368      54.69           
  8. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               53.96 9802366      55.46           
  9. Chloë Veenstra                De Schelde               57.39 9801838      57.11           
 10. Femke van Tatenhove           De Schelde             1:00.53 9802401      57.75           
 11. Meike Romeijnsen              De Schelde               59.35 9901682      59.18           
 12. Veronique Kamerling           De Schelde             1:01.36 9802852    1:00.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
5.10.08 - 14:38                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nander Meerman                De Stormvogel          1:54.66 9801261    1:50.85           
            52.99  1:50.85
  2. Arco Nahon                    De Bevelanders         1:58.72 9701483    1:51.66           
            53.92  1:51.66
  3. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:58.49 9703003    1:51.72           
            52.61  1:51.72
  4. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:54.46 9800999    1:54.76           
            55.58  1:54.76
  5. Jeffrey Cats                  De Bevelanders         2:09.64 9801937    2:04.04           
          1:00.43  2:04.04
  6. Joey Sinke                    De Bevelanders              NT 9901945    2:08.02           
          1:02.23  2:08.02
  NG Thijs Mallekote               De Bevelanders         2:34.41 9703301                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
5.10.08 - 14:41                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Machielsen             De Schelde             1:00.26 9802405      51.81           
  2. Vincent de Vos                De Schelde               53.42 9703051      51.91           
  3. Jacek Lemieszka               De Schelde               52.20 9901377      52.36           
  4. Romano de Bruijne             De Schelde               58.17 9802417      55.31           
 DIS Cas van der Peijl             De Schelde               58.40 9802143                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Nick Soetmulder               De Schelde             1:00.50 9802403      58.87           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
5.10.08 - 14:43                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders         1:17.79 9500660    1:20.32           
            38.57  1:20.32
  2. Rieke Vermue                  De Bevelanders         1:27.10 9504820    1:23.39           
            38.00  1:23.39
  3. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:25.15 9502244    1:25.25           
            40.47  1:25.25
  4. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:31.43 9502584    1:25.89           
            38.89  1:25.89
  5. Lois van den Berg             De Stormvogel          1:26.00 9502874    1:26.55           
            42.56  1:26.55
  6. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:36.38 9602526    1:29.63           
            41.68  1:29.63
  7. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:38.51 9503840    1:30.23           
            44.31  1:30.23
  8. Charissa Loof                 De Schelde             1:36.60 9603550    1:30.72           
            42.65  1:30.72
  9. Paula Zulfah                  De Stormvogel          1:33.08 9604488    1:30.87           
            41.49  1:30.87
 10. Liza Koole                    De Stormvogel          1:37.90 9505670    1:31.75           
            44.87  1:31.75
 11. Jamie van Driel               De Schelde             1:30.80 9601332    1:33.15           
            43.22  1:33.15
 12. Céline den Engelsman          De Stormvogel          1:53.23 9505294    1:35.78           
            45.26  1:35.78
 13. Esmee de Kok                  De Bevelanders         1:37.62 9602886    1:37.26           
            45.53  1:37.26
 14. Lindsay van der Meer          De Bevelanders         1:41.69 9605106    1:37.65           
            43.94  1:37.65
 15. Emma Pool                     De Schelde             1:45.13 9604886    1:39.96           
            51.80  1:39.96
 16. Joelle Siewe                  De Stormvogel               NT 9605120    1:40.77           
            46.13  1:40.77
 17. Esmée Siben                   De Schelde                  NT 9603782    1:45.36           
            50.61  1:45.36
 18. Demi van Campenhout           De Schelde                  NT 9703728    1:49.68           
            53.80  1:49.68
 19. Iris Raes                     De Schelde             1:57.11 9703010    1:50.21           
            53.02  1:50.21
 20. Laura de Jongh                De Schelde                  NT 9604730    1:50.77           
            54.25  1:50.77
 21. Lieke Donze                   De Schelde                  NT 9703628    1:53.42           
            53.52  1:53.42
 22. Ylonka Pronk                  De Schelde                  NT 9703654    1:54.10           
            53.10  1:54.10
 DIS Eva de Weert                  De Stormvogel               NT 9605122    1:42.88           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            50.01  1:42.88
AFGE Lidewij de Nooijer            De Stormvogel               NT 9605530                      
  NG Faye Kisters                  De Stormvogel               NT 9505934                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
5.10.08 - 14:52                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:30.54 9503415    1:26.81           
            40.39  1:26.81
  2. Marijn Donze                  De Schelde                  NT 9503673    1:28.60           
            43.03  1:28.60
  3. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:35.15 9602451    1:29.53           
            42.43  1:29.53
  4. Menno van Kaam                De Stormvogel          1:44.65 9504401    1:37.22           
            44.33  1:37.22
  5. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:39.67 9601693    1:38.17           
            44.64  1:38.17
  6. Laurens van der Leden         De Bevelanders              NT 9504131    1:41.80           
            52.67  1:41.80
  7. Koen Legters                  De Schelde             1:59.68 9603193    1:42.45           
            51.55  1:42.45
  8. Quinten de Putter             De Schelde                  NT 9702675    1:43.22           
            53.24  1:43.22
  9. Dion Priester                 De Bevelanders         1:50.09 9600295    1:48.56           
            55.33  1:48.56
 10. Ruben de Vos                  De Schelde                  NT 9702677    1:50.89           
            54.95  1:50.89
 11. Sebastiaan Tromper            De Bevelanders              NT 9501221    1:53.70           
            54.13  1:53.70
NG.Z Jay Mark Dacatimbang          De Schelde             1:36.46 9503607                      
  NG Davor Bradara                 De Stormvogel          1:57.50 9504763                      
  NG Erik Lobbezoo                 De Stormvogel          2:00.40 9603431                      
  NG Ismir Obarcanin               De Stormvogel          1:41.17 9504399                      
  NG Alexander Wessel              De Stormvogel          1:50.77 9603241                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
5.10.08 - 14:59                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josephien Jansen              De Bevelanders           30.51 9302324      30.02           
  2. Ilse van Noorden              De Bevelanders           30.92 9404104      30.94           
  3. Manon Kloosterman             De Bevelanders           35.51 9702082      33.28           
  4. Annelotte van Dieren          De Bevelanders           32.89 9302322      33.29           
  5. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel            34.80 9404010      34.61           
  6. Lianda Vervloed               De Stormvogel            33.94 9402336      35.14           
  7. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders           40.33 9702086      35.65           
  8. Joann Griep                   De Bevelanders           34.83 9305588      35.77           
  9. Ilse Hamelink                 De Bevelanders           34.36 9405604      35.89           
 10. Lisa Pieters                  De Bevelanders           42.17 9703364      36.63           
 11. Vera de Regt                  De Bevelanders           37.02 9702080      36.70           
 12. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel            37.08 9307322      37.01           
 13. Kirsti Sletten                De Schelde               38.91 9603784      37.90           
 14. Maja Sevic                    De Schelde               39.00 9702628      38.18           
 15. Alisa van der Werf            De Stormvogel            40.06 9402338      38.36           
 16. Merel Beemster                De Schelde               40.08 9505069      38.65           
 17. Myrthe van der leden          De Bevelanders           44.17 9702634      39.24           
 18. Elga de Klerk                 De Schelde               38.83 9307614      39.29           
 19. Elvira de Nood                De Bevelanders           43.56 9703362      42.52           
 20. Julia de Jager                De Bevelanders           44.12 9702084      42.56           
 21. Loes Janssen                  De Bevelanders           47.58 9702078      42.78           
NG.Z Sylvia Crielaard              De Stormvogel            36.30 9405742                      
AFGE Yentl Geelhoedt               De Schelde               33.88 9502660                      
AFGE Nadine van Geersdaele         De Schelde               37.29 9406366                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
5.10.08 - 15:04                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Huijssen                 De Schelde               31.28 9303653      31.05           
  2. Joost Gevaert                 De Bevelanders           32.12 9501029      31.10           
  3. Robin Nahon                   De Bevelanders           35.08 9403733      33.49           
  4. Jeroen Wezeman                De Schelde               34.39 9504437      33.68           
  5. Julian Aertssen               De Stormvogel            35.81 9405591      33.75           
  6. Sjakko Bekkers                De Stormvogel            35.85 9501591      34.09           
  7. Kevin van Haaren              De Stormvogel            40.87 9603031      37.56           
  8. Jasper van Riet               De Schelde               41.08 9604137      38.90           
  9. Dennis van Leemput            De Schelde                  NT 9702193      48.28           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag           Dames Senioren 2 en later
5.10.08 - 15:07                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacqueline Boonman            De Bevelanders         1:07.98 9100340    1:10.98           
            32.98  1:10.98
  2. Miriam van Noorden            De Bevelanders         1:16.80 9102290    1:16.31           
            36.36  1:16.31
  3. Joy Tramper                   De Bevelanders         1:27.57 9201780    1:23.23           
            36.34  1:23.23
  4. Sanne Klompe                  De Stormvogel          1:21.46 9202138    1:25.75           
            37.83  1:25.75
  5. Vivienne van Vliet            De Stormvogel               NT 9404956    1:27.97           
            41.61  1:27.97
  6. Layla van Driel               De Schelde             1:27.74 9205794    1:30.25           
            42.58  1:30.25
  7. Manon van Geersdaele          De Schelde             1:27.02 9206908    1:30.51           
            40.83  1:30.51
  8. Eline van der Werf            De Schelde                  NT 9404260    1:34.49           
            43.26  1:34.49
  9. Eline Vermue                  De Bevelanders         1:31.30 9203710    1:36.02           
            41.59  1:36.02
 10. Stephany de Gruijter          De Schelde             1:38.60 9406106    1:37.05           
            43.52  1:37.05
 11. Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:50.51 9303996    1:50.78           
            50.21  1:50.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag           Jongens Jeugd 2 en later
5.10.08 - 15:12                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tramper                   De Bevelanders         1:12.63 9400397    1:10.13           
            31.67  1:10.13
  2. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             1:18.12 9203335    1:18.01           
            33.14  1:18.01
  3. Jordy de Kok                  De Bevelanders         1:20.22 9403731    1:19.36           
            37.24  1:19.36
  4. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          1:20.13 9302897    1:19.55           
            35.41  1:19.55
  5. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:22.12 9503413    1:19.87           
            36.87  1:19.87
  6. Jeroen de Putter              De Schelde             1:19.73 9204149    1:19.92           
            35.93  1:19.92
  7. Andrew van Vliet              De Stormvogel               NT 9107373    1:25.32           
            38.09  1:25.32
  8. Angelo Priester               De Bevelanders         1:31.13 9202981    1:25.82           
            38.03  1:25.82
  9. Casper Hermans                De Schelde                  NT 9404871    1:26.34           
            37.91  1:26.34
 10. Kevin Dickie                  De Schelde             1:37.82 9402071    1:33.92           
            40.94  1:33.92
 11. Stephan Tromper               De Bevelanders              NT 9102689    1:44.71           
            43.02  1:44.71
 DIS Mark Legters                  De Schelde             1:36.88 9303361                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
5.10.08 - 15:16                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Lindenberg            De Bevelanders         1:26.48 9002360    1:27.36           
            40.89  1:27.36
  2. Iris Dingemanse               De Stormvogel          1:26.08 9205056    1:28.81           
            42.26  1:28.81
  3. Demi Dingemanse               De Stormvogel          1:28.32 9404236    1:28.99           
            42.00  1:28.99
  4. Marianne Langendijk           De Bevelanders         1:35.02 8705934    1:37.46           
            44.30  1:37.46
  5. Tessa Wisse                   De Bevelanders         1:32.50 8704710    1:38.22           
            46.32  1:38.22
  6. Roxanne Huibregtse            De Bevelanders         1:34.74 9001618    1:38.51           
            45.25  1:38.51
  7. Lianda Vervloed               De Stormvogel          1:43.18 9402336    1:44.58           
            48.49  1:44.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
5.10.08 - 15:21                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ane Sletten                   De Schelde               48.89 9307050      47.81           
AFGE Yentl Geelhoedt               De Schelde               48.21 9502660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
5.10.08 - 15:23                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathan Tramper                De Bevelanders         1:11.65 9002943    1:12.75           
            34.00  1:12.75
  2. Pim Bekkers                   De Stormvogel          1:24.64 6700049    1:20.09           
            37.65  1:20.09
  3. Dennis Boonman                De Bevelanders         1:21.81 8900349    1:20.60           
            37.70  1:20.60
  4. Yanick Breukers               De Bevelanders         1:19.14 9000409    1:22.19           
            37.95  1:22.19
  5. Michael Rutze                 De Bevelanders         1:25.09 8902717    1:22.59           
            39.19  1:22.59
  6. Ron van Vliet                 De Stormvogel          1:25.64 6100849    1:24.97           
            39.79  1:24.97
  NG Jordy de Nood                 De Stormvogel               NT 9205657                      
  NG Bas Mechielsen                De Stormvogel               NT 9205233                      
  NG André Schutte                 De Stormvogel          1:35.86 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
5.10.08 - 15:21                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Huijssen                 De Schelde               35.31 9303653      36.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
5.10.08 - 15:43                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teun de Pooter                De Schelde                  NT 9901715      44.07           
  2. Tim Valentijn                 De Bevelanders              NT 0000987      45.82           
  3. Jacek Lemieszka               De Schelde               44.64 9901377      46.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
5.10.08 - 15:43                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline Bekkers                 De Stormvogel            42.77 9900740      41.74           
  2. Anouk van Haaren              De Stormvogel            44.11 9901548      43.53           
  3. Silvi de Weert                De Stormvogel            48.16 9901550      44.92           
  4. Charlotte Allonsius           De Schelde               48.24 9901361      48.41           
  5. Melanie Franssens             De Schelde               59.23 9902242      55.24           
  NG Amber Rosé Heijdens           De Stormvogel               NT 0000610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 1 en later
5.10.08 - 15:47                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kloosterman             De Bevelanders           40.95 9702082      39.84           
  2. Lisa Pieters                  De Bevelanders           48.18 9703364      43.98           
  3. Manon Molewijk                De Schelde               46.64 9801812      44.14           
  4. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders           47.12 9702086      45.50           
  5. Felicia Groenewold            De Schelde               45.48 9802399      45.80           
  6. Vera de Regt                  De Bevelanders           46.26 9702080      45.82           
  7. Iris Klapwijk                 De Stormvogel            45.78 9700854      46.29           
  8. Fleur Wijdeveld               De Bevelanders              NT 9802592      46.66           
  9. Claudia de Buck               De Schelde               48.59 9801810      46.80           
 10. Ylva Wolterman                De Stormvogel            51.55 9801718      47.27           
 11. Loes Janssen                  De Bevelanders           52.88 9702078      49.20           
 12. Elvira de Nood                De Bevelanders           52.76 9703362      49.24           
 13. Indra Reijnhout               De Bevelanders           54.09 9802638      49.25           
 14. Julia de Jager                De Bevelanders           57.49 9702084      50.27           
 15. Chloë Veenstra                De Schelde               48.85 9801838      50.47           
 16. Myrthe van der leden          De Bevelanders           55.29 9702634      50.71           
 17. Elise de Kwaadsteniet         De Schelde               50.00 9802366      51.04           
 18. Heleen de Lange               De Bevelanders         1:01.62 9902048      53.46           
 19. Jolien Vinke                  De Schelde                  NT 9802856      54.56           
 20. Meike Romeijnsen              De Schelde             1:06.76 9901682      54.86           
 21. Anouk van Kaam                De Stormvogel            56.80 9802684      54.99           
 22. Romy Eversdijk                De Bevelanders              NT 9902680      55.20           
 23. Bapke de Meulmeester          De Bevelanders         1:06.61 9803294      55.35           
 24. Lisa de Bruijne               De Schelde               58.78 9802280      55.51           
 25. Femke van Tatenhove           De Schelde               56.78 9802401      55.79           
 26. Quinty de Ritter              De Schelde               54.95 9802368      56.17           
 27. Natasja Böseler               De Bevelanders              NT 9803870      56.23           
 28. Kim Lamper                    De Bevelanders              NT 9803868      56.39           
 29. Veronique Kamerling           De Schelde             1:08.07 9802852      58.61           
 30. Aniek Valentijn               De Bevelanders              NT 9902678      59.23           
 31. Esmee Koeman                  De Bevelanders              NT 9902682    1:02.15           
 32. Jessie Eulink                 De Schelde             1:09.91 9703247    1:08.45           
  NG Dominique Wessel              De Stormvogel          1:00.76 9802680                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 6 en later
5.10.08 - 15:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nander Meerman                De Stormvogel            50.73 9801261      46.05           
  2. Jeffrey Cats                  De Bevelanders           50.04 9801937      46.30           
  3. Ruben Hamelink                De Bevelanders           52.61 9703003      48.04           
  4. Vincent de Vos                De Schelde                  NT 9703051      48.15           
  5. Jochem Neels                  De Stormvogel            53.01 9800999      48.30           
  6. Arco Nahon                    De Bevelanders           47.28 9701483      49.06           
  7. Romano de Bruijne             De Schelde               53.19 9802417      49.45           
  8. Joey Sinke                    De Bevelanders              NT 9901945      53.38           
  9. Nick Soetmulder               De Schelde               59.59 9802403      57.14           
 10. Cas van der Peijl             De Schelde             1:03.21 9802143      59.77           
 DIS Dennis Machielsen             De Schelde             1:16.07 9802405    1:05.00           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
  NG Thijs Mallekote               De Bevelanders           55.70 9703301                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
5.10.08 - 15:59                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Larissa Jansen                De Bevelanders         1:05.05 9500660    1:07.62           
            32.10  1:07.62
  2. Rieke Vermue                  De Bevelanders         1:17.50 9504820    1:12.13           
            34.45  1:12.13
  3. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:16.19 9502244    1:15.38           
            36.88  1:15.38
  4. Chelsea Schild                De Stormvogel          1:16.20 9502584    1:15.55           
            34.82  1:15.55
  5. Britt Wolterman               De Stormvogel          1:24.85 9503840    1:18.75           
            38.24  1:18.75
  6. Liza Koole                    De Stormvogel          1:20.46 9505670    1:20.42           
            37.95  1:20.42
  7. Paula Zulfah                  De Stormvogel          1:22.43 9604488    1:22.26           
            37.69  1:22.26
  8. Charissa Loof                 De Schelde             1:26.98 9603550    1:22.47           
            39.16  1:22.47
  9. Esmee de Kok                  De Bevelanders         1:22.51 9602886    1:22.53           
            38.98  1:22.53
 10. Emma Pool                     De Schelde             1:26.79 9604886    1:23.55           
            38.82  1:23.55
 11. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:21.88 9602526    1:23.86           
            39.92  1:23.86
 12. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:23.87 9700854    1:24.32           
            40.58  1:24.32
 13. Céline den Engelsman          De Stormvogel          1:30.32 9505294    1:27.33           
            40.89  1:27.33
 14. Lindsay van der Meer          De Bevelanders         1:35.08 9605106    1:28.68           
            41.32  1:28.68
 15. Jamie van Driel               De Schelde             1:27.10 9601332    1:29.04           
            43.09  1:29.04
 16. Esmée Siben                   De Schelde             1:33.61 9603782    1:33.19           
            43.97  1:33.19
 17. Eva de Weert                  De Stormvogel          1:39.90 9605122    1:35.61           
            44.65  1:35.61
 18. Joelle Siewe                  De Stormvogel          1:36.84 9605120    1:36.42           
            45.50  1:36.42
 19. Demi van Campenhout           De Schelde             1:44.47 9703728    1:36.44           
            45.52  1:36.44
 20. Laura de Jongh                De Schelde             1:53.44 9604730    1:46.13           
            48.96  1:46.13
 21. Ylonka Pronk                  De Schelde             2:01.48 9703654    1:49.76           
            50.28  1:49.76
 22. Lieke Donze                   De Schelde             1:59.13 9703628    1:57.21           
            49.28  1:57.21
AFGE Lidewij de Nooijer            De Stormvogel               NT 9605530                      
AFGE Iris Raes                     De Schelde             1:55.29 9703010                      
  NG Faye Kisters                  De Stormvogel          2:00.77 9505934                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
5.10.08 - 15:08                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          1:11.83 9503413    1:10.71           
            33.48  1:10.71
  2. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          1:15.55 9501591    1:14.08           
            35.76  1:14.08
  3. Mees Leijnse                  De Stormvogel          1:14.05 9503415    1:14.96           
            35.76  1:14.96
  4. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:20.59 9602451    1:24.07           
            39.50  1:24.07
  5. Marijn Donze                  De Schelde                  NT 9503673    1:24.20           
            38.65  1:24.20
  6. Quinten de Putter             De Schelde             1:26.13 9702675    1:25.35           
            40.87  1:25.35
  7. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:25.82 9603031    1:26.33           
            41.82  1:26.33
  8. Menno van Kaam                De Stormvogel          1:28.71 9504401    1:26.76           
            42.11  1:26.76
  9. Laurens van der Leden         De Bevelanders         1:36.47 9504131    1:31.20           
            44.87  1:31.20
 10. Dion Priester                 De Bevelanders         1:32.32 9600295    1:31.86           
            44.45  1:31.86
 11. Koen Legters                  De Schelde             1:33.84 9603193    1:34.02           
            44.31  1:34.02
 12. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:24.28 9601693    1:34.39           
            43.30  1:34.39
 13. Sebastiaan Tromper            De Bevelanders         1:36.82 9501221    1:37.31           
            44.94  1:37.31
 14. Ruben de Vos                  De Schelde                  NT 9702677    1:46.67           
            50.83  1:46.67
NG.Z Jay Mark Dacatimbang          De Schelde             1:24.96 9503607                      
  NG Davor Bradara                 De Stormvogel          1:33.05 9504763                      
  NG Erik Lobbezoo                 De Stormvogel          1:42.39 9603431                      
  NG Ismir Obarcanin               De Stormvogel          1:16.39 9504399                      
  NG Alexander Wessel              De Stormvogel          1:38.92 9603241                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
5.10.08 - 16:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josephien Jansen              De Bevelanders         3:14.11 9302324    3:13.55           
            42.88  1:30.33  2:21.19  3:13.55
  2. Annelotte van Dieren          De Bevelanders         3:15.24 9302322    3:16.10           
            43.22  1:32.74  2:24.29  3:16.10
  3. Demi Dingemanse               De Stormvogel          3:17.32 9404236    3:18.01           
            45.00  1:36.01  2:27.80  3:18.01
  4. Lois van den Berg             De Stormvogel          3:25.05 9502874    3:23.69           
            45.73  1:38.27  2:31.88  3:23.69
  5. Ilse van Noorden              De Bevelanders         3:21.84 9404104    3:25.82           
            45.39  1:37.43  2:32.06  3:25.82
  6. Corline Meulmeester           De Stormvogel          3:33.93 9502244    3:33.33           
            49.90  1:44.44  2:39.61  3:33.33
  7. Vivienne van Vliet            De Stormvogel               NT 9404956    3:34.70           
            49.86  1:45.72  2:43.92  3:34.70
  8. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel               NT 9404010    3:39.32           
            49.89  1:46.03  2:43.09  3:39.32
  9. Chelsea Schild                De Stormvogel               NT 9502584    3:49.65           
            49.80  1:49.29  2:49.81  3:49.65
 10. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          3:45.68 9307322    3:50.05           
            50.79  1:50.85  2:52.89  3:50.05
 11. Ilse Hamelink                 De Bevelanders         3:37.63 9405604    3:50.30           
            50.88  1:50.52  2:51.35  3:50.30
 12. Joann Griep                   De Bevelanders         4:06.97 9305588    4:03.65           
            52.24  1:55.06  2:59.61  4:03.65
 DIS Alisa van der Werf            De Stormvogel               NT 9402338    3:52.33           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.05  1:51.70  2:53.15  3:52.33
  NG Sylvia Crielaard              De Stormvogel               NT 9405742                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
5.10.08 - 16:24                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsti Sletten                De Schelde                  NT 9603784    1:34.54           
            45.50  1:34.54
  2. Maja Sevic                    De Schelde             1:42.23 9702628    1:42.14           
            46.77  1:42.14
  3. Merel Beemster                De Schelde             1:54.94 9505069    1:46.84           
            50.15  1:46.84
 DIS Elga de Klerk                 De Schelde             1:46.23 9307614    1:45.27           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            48.20  1:45.27
AFGE Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:47.76 9406366                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
5.10.08 - 16:27                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          3:16.37 9302897    3:13.29           
            41.32  1:30.57  2:22.95  3:13.29
  2. Robin Nahon                   De Bevelanders         3:31.16 9403733    3:21.33           
            44.92  1:35.80  2:28.98  3:21.33
  3. Joost Gevaert                 De Bevelanders              NT 9501029    3:27.95           
            48.32  1:43.22  2:34.76  3:27.95
  4. Julian Aertssen               De Stormvogel               NT 9405591    3:32.88           
            46.42  1:41.09  2:38.72  3:32.88
  5. Mees Leijnse                  De Stormvogel               NT 9503415    3:33.42           
            48.35  1:43.62  2:38.85  3:33.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
5.10.08 - 16:32                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nico Huijssen                 De Schelde             1:19.11 9303653    1:22.58           
            37.95  1:22.58
  2. Jeroen Wezeman                De Schelde             1:38.49 9504437    1:37.74           
            44.99  1:37.74
  3. Jasper van Riet               De Schelde             1:49.17 9604137    1:50.21           
            51.71  1:50.21
  4. Dennis van Leemput            De Schelde             2:06.62 9702193    2:09.29           
          1:01.07  2:09.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
5.10.08 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacqueline Boonman            De Bevelanders         2:21.43 9100340    2:21.23           
            31.39  1:06.59  1:44.08  2:21.23
  2. Miriam van Noorden            De Bevelanders         2:28.29 9102290    2:24.24           
            31.22  1:06.13  1:44.67  2:24.24
  3. Joy Tramper                   De Bevelanders         2:40.00 9201780    2:35.82           
            33.98  1:13.17  1:54.77  2:35.82
  4. Layla van Driel               De Schelde             2:43.40 9205794    2:48.46           
            40.05  1:23.68  2:07.48  2:48.46
  5. Eline van der Werf            De Schelde                  NT 9404260    2:49.68           
            36.78  1:18.79  2:02.92  2:49.68
  6. Eline Vermue                  De Bevelanders         2:49.02 9203710    2:53.44           
            36.48  1:19.63  2:06.56  2:53.44
  7. Manon van Geersdaele          De Schelde             2:51.82 9206908    2:55.44           
            40.82  1:24.94  2:10.35  2:55.44
  8. Stephany de Gruijter          De Schelde                  NT 9406106    2:57.58           
            39.49  1:24.87  2:13.74  2:57.58
  9. Lianda Vervloed               De Stormvogel          2:54.69 9402336    2:59.00           
            39.49  1:25.72  2:14.11  2:59.00
 10. Demi Dingemanse               De Stormvogel               NT 9404236    3:01.07           
            40.81  1:27.46  2:16.43  3:01.07
 11. Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:17.59 9303996    3:20.99           
            43.60  1:34.20  2:28.64  3:20.99
 12. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          3:20.13 9307322    3:24.75           
            42.18  1:34.36  2:30.79  3:24.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
5.10.08 - 16:43                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tramper                   De Bevelanders         2:24.36 9400397    2:18.60           
            31.43  1:06.84  1:42.75  2:18.60
  2. Ivar Jansen v Rosendaal       De Schelde             2:20.52 9203335    2:19.25           
            29.98  1:06.04  1:43.37  2:19.25
  3. Mark Legters                  De Schelde             2:31.92 9303361    2:30.67           
            34.55  1:12.64  1:52.17  2:30.67
  4. Jeroen de Putter              De Schelde             2:38.11 9204149    2:31.83           
            33.99  1:13.40  1:53.73  2:31.83
  5. Angelo Priester               De Bevelanders         2:49.07 9202981    2:32.01           
            35.52  1:14.55  1:54.84  2:32.01
  6. Jordy de Kok                  De Bevelanders         2:38.56 9403731    2:33.48           
            35.61  1:16.26  1:57.27  2:33.48
  7. Ozzie Hoogesteger             De Stormvogel          2:45.14 9503413    2:38.89           
            35.83  1:16.67  1:58.59  2:38.89
  8. Sjakko Bekkers                De Stormvogel          2:51.24 9501591    2:41.79           
            38.10  1:20.46  2:03.31  2:41.79
  9. Stephan Tromper               De Bevelanders              NT 9102689    2:43.62           
            37.50  1:20.72  2:03.25  2:43.62
 10. Kevin Dickie                  De Schelde             2:41.52 9402071    2:45.55           
            36.02  1:17.47  2:01.77  2:45.55
 11. Casper Hermans                De Schelde                  NT 9404871    2:50.09           
            36.63  1:20.51  2:05.39  2:50.09
 12. Andrew van Vliet              De Stormvogel               NT 9107373    2:55.03           
            39.75  1:25.73  2:12.59  2:55.03
  NG Jordy de Nood                 De Stormvogel               NT 9205657                      
  NG Bas Mechielsen                De Stormvogel               NT 9205233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
5.10.08 - 16:50                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Lindenberg            De Bevelanders         1:14.81 9002360    1:15.18           
            33.93  1:15.18
  2. Iris Dingemanse               De Stormvogel               NT 9205056    1:17.37           
            35.99  1:17.37
  3. Sanne Klompe                  De Stormvogel               NT 9202138    1:18.91           
            36.67  1:18.91
  4. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:25.85 9404956    1:25.94           
            41.16  1:25.94
  5. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:30.78 9404010    1:26.54           
            39.65  1:26.54
  6. Roxanne Huibregtse            De Bevelanders         1:21.89 9001618    1:27.07           
            39.23  1:27.07
  7. Tessa Wisse                   De Bevelanders         1:26.16 8704710    1:28.49           
            42.25  1:28.49
  8. Marianne Langendijk           De Bevelanders         1:27.07 8705934    1:30.19           
            41.96  1:30.19
  9. Ane Sletten                   De Schelde             1:40.39 9307050    1:38.68           
            46.41  1:38.68
 10. Alisa van der Werf            De Stormvogel          1:39.00 9402338    1:40.11           
            48.63  1:40.11
AFGE Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:26.01 9502660                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
5.10.08 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam:                         Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathan Tramper                De Bevelanders         1:05.60 9002943    1:05.97           
            30.57  1:05.97
  2. Dennis Boonman                De Bevelanders         1:07.26 8900349    1:07.43           
            30.58  1:07.43
  3. Yanick Breukers               De Bevelanders         1:11.81 9000409    1:12.05           
            33.81  1:12.05
  4. Ron van Vliet                 De Stormvogel          1:10.64 6100849    1:12.32           
            32.60  1:12.32
  5. Michael Rutze                 De Bevelanders         1:10.53 8902717    1:12.86           
            34.15  1:12.86
  6. Pim Bekkers                   De Stormvogel               NT 6700049    1:13.77           
            35.04  1:13.77
  7. Rowan Leijnse                 De Stormvogel          1:16.43 9302897    1:18.19           
            36.62  1:18.19
  NG André Schutte                 De Stormvogel          1:17.90 6000521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
5.10.08 - 16:59                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         2:19.44            2:14.27           
        Rieke Vermue, 95                           Vera de Regt, 97
        Manon Kloosterman, 97                      Larissa Jansen, 95
            33.53  1:06.97  1:44.10  2:14.27

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:18.27            2:19.93           
        Corline Meulmeester, 95                    Paula Zulfah, 96
        Lois van den Berg, 95                      Chelsea Schild, 95
            34.23  1:10.13  1:46.38  2:19.93

  3. De Bevelanders 2              De Bevelanders         2:37.73            2:29.83           
        Esmee de Kok, 96                           Lindsay van der Meer, 96
        Kabi Schouwenaar, 97                       Lisa Pieters, 97
            38.97  1:13.37  1:52.58  2:29.83

  4. De Schelde 1                  De Schelde             2:32.77            2:36.57           
        Charissa Loof, 96                          Kirsti Sletten, 96
        Maja Sevic, 97                             Emma Pool, 96
            38.15  1:20.63  1:59.47  2:36.57

  5. De Schelde 2                  De Schelde             2:42.78            2:42.25           
        Merel Beemster, 95                         Demi van Campenhout, 97
        Esmée Siben, 96                            Jamie van Driel, 96
            39.55  1:22.56  2:03.54  2:42.25




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                  Jongens, 4 x 100m vrije slag          Jongens Jeugd 2 en later
5.10.08 - 17:03                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                               Vereniging:         Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Bevelanders 1              De Bevelanders         4:32.42            4:31.83           
        Tim Tramper, 94                            Angelo Priester, 92
        Joost Gevaert, 95                          Jordy de Kok, 94
            29.58  1:02.14  1:34.75  2:14.03  2:46.81  3:22.34  3:55.99  4:31.83

  2. De Schelde 1                  De Schelde             4:42.88            4:43.03           
        Ivar Jansen v Rosendaal, 92                Jeroen de Putter, 92
        Casper Hermans, 94                         Kevin Dickie, 94
            30.97  1:04.91  1:40.19  2:19.94  2:52.83  3:29.52  4:04.19  4:43.03

  3. De Stormvogel 1               De Stormvogel          4:40.07            4:53.95           
        Andrew van Vliet, 91                       Bas Mechielsen, 92
        Mees Leijnse, 95                           Rowan Leijnse, 93
            35.57  1:14.28  1:51.40  2:33.31  3:08.81  3:49.15  4:20.20  4:53.95

  4. De Bevelanders 2              De Bevelanders         5:55.58            5:59.15           
        Jeroen Reijnhout, 96                       Arco Nahon, 97
        Laurens van der Leden, 95                  Ruben Hamelink, 97
            40.38  1:24.62  2:08.67  2:57.71  3:41.17  4:29.22  5:11.69  5:59.15




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Schelde