Comp D2 ronde 1
Roosendaal (NED),    5.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m rugslag, 6 - 9 jaar    Nr. 401. Alle, 50m rugslag, 6 - 9 jaar
Nr. 6. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 8. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2 en later
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, 6 - 9 jaar    Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4 en later    Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, Senioren 2 en later
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 3 en later
Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jeugd 2 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                      Senioren Open
5.10.08 - 16:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hieronymus 1                  Hieronymus             4:25.17            4:36.55           
        Cora van DORST, 91                         Marjon van der WANSEM, 91
        Malou de MOL, 93                           Kirsten van CRUGTEN, 89
          1:03.33  4:36.55

  2. DIO 1                         DIO                    4:42.19            4:53.28           
        Joëlle VAES, 90                            Willemijn MEEUWISSEN, 90
        Annemarie MENSEN, 90                       Judith BARENDSE, 90
          1:19.78  4:53.28

  3. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         4:54.60            4:54.29           
        Sanne van der STELT, 93                    Lisette LITTOOY, 88
        Lisanne van NOORLOOS, 91                   Alexandra KUNKELER, 93
          1:09.76  4:54.29

  4. De Wildert 1                  De Wildert                  NT            5:04.36           
        Amy PEETERS, 93                            Mandie WINKENIUS, 88
        Saskia ROMBOUTS, 93                        Joëlle HUYBREGTS, 85
          1:11.31  5:04.36

  5. Lutra 1                       Lutra                       NT            5:16.30           
        Veerle v.d. WAARDENBURG, 90                Loes GROLLE, 94
        Steffie van der WIJST, 88                  Lusanne RUTJENS, 66
          1:21.12  5:16.30




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag               Junioren 4 en later
5.10.08 - 16:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hieronymus 1                  Hieronymus             2:18.23            2:14.39           
        Wesley BECK, 93                            Fabian SEBREGTS, 95
        Bas de BRUIJN, 94                          Tobias SEBREGTS, 93
            32.40  2:14.39

  2. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         2:26.04            2:24.74           
        Emiel SMITS, 96                            Bram van de WATER, 95
        Walter van der STELT, 94                   Antoine SONNEVELD, 93
            43.52  2:24.74

  3. De Wildert 1                  De Wildert                  NT            2:37.73           
        Maarten VERDAASDONK, 94                    Mathijs VERDAASDONK, 94
        Tomas HEREIJGERS, 94                       Jason VERBOVEN, 96
            41.62  2:37.73

  4. DIO 1                         DIO                    2:48.87            2:38.13           
        Michael DUBBELMAN, 94                      Arjan MONTIZAAN, 94
        Giliano BIHARIE, 95                        Wietze BUYS, 94
            39.51  2:38.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 25m rugslag                   Minioren 4 en later
5.10.08 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars KAMMERS                  Hieronymus               28.22 0100497      24.57           
  2. Kevin KANT                    Z.V. Den Doorn           33.95 000-agv      29.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 25m rugslag                   Minioren 4 en later
5.10.08 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tabitha de RUIJTER            Z.V. Den Doorn           23.64 9901572      22.52           
  2. Dorien van EEKELEN            Hieronymus               24.92 0000944      23.59           
  3. Sarah UULDRIKS                Hieronymus               23.63 0000946      23.77           
  4. Sanne REBERS                  Hieronymus               26.98 9902082      24.37           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                     Jongens, 50m rugslag                   Minioren 4 en later
5.10.08 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milan van WOUDEN              Lutra                       NT Agv2000      55.00           
 DIS Tony SMITS                    Lutra                    54.39 9900819      48.42           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m schoolslag                 Junioren 1 en later
5.10.08 - 16:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vera van der STELT            Z.V. Den Doorn           44.32 9702476      43.49           
  2. Nikki BURCKSEN                Hieronymus               45.77 9701424      44.18           
  3. Chayenne JANSEN               Lutra                       NT Agv1998      46.54           
  4. Lisa DE BOK                   Z.V. Den Doorn           48.12 9702444      46.95           
  5. Joyca JANSEN                  Lutra                    49.46 9801138      47.11           
  6. Loan NGUYEN                   Hieronymus               53.13 9703329      48.46           
  7. Hélène COLIJN                 Hieronymus               51.58 9702288      48.80 A         
  7. Sygrid JONGMANS               Hieronymus               51.20 9704482      48.80 B         
  9. Lissane DERKS                 Lutra                       NT 9703932      50.14           
 10. Rianne van BEYERSBERGEN VAN HEZ.V. Den Doorn           55.26 9802732      51.79           
 11. Wen Qin BOZELIE               Lutra                    57.38 9801946      52.54           
 12. Brenda van den BROEK          Lutra                       NT              55.48           
 13. Yvonne van der MEULEN         DIO                      54.77 9704528      56.36           
 14. Nienke de JONGH               Z.V. Den Doorn           59.51 9802734      56.92 A         
 14. Denise KORTLEVEN              DIO                      58.38 9803388      56.92 B         
 16. Sanne van GELDER              DIO                      56.41 9803390      58.21           
 17. Celine SIDIROPULOS            Lutra                       NT            1:03.20           
 18. Annika GELEIJNS               Hieronymus             1:02.30 9801618    1:03.54           
 19. Manon van BENTUM              Hieronymus               53.61 9804332    1:08.68           
AFGE Yasmin LAMNANI                Hieronymus             1:00.34 9800508                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 6 en later
5.10.08 - 16:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luka van WOUDEN               Lutra                    53.64 9801407      48.05           
  2. Viktor WARNDORFF              Hieronymus               54.10 9703885      51.42           
  3. Tom KERSTENS                  De Wildert               56.07 9802479      51.65           
  4. Timo MUSTERS                  DIO                      49.84 98TMagv      51.68           
  5. Tony SMITS                    Lutra                    55.50 9900819      54.24           
  6. Fabio MIERIS                  DIO                      56.01 9803097      54.42           
  7. Ruben KANT                    Z.V. Den Doorn           54.42 9702669      55.43           
  8. Rowan van der STELT           Z.V. Den Doorn           56.64 9701759      56.47           
  9. Cédric BROERE                 Hieronymus             1:04.11 9902227      58.11           
 10. Carlo WYGAARTS                DIO                    1:00.36 9703747      58.28 A         
 10. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus               58.54 9803293      58.28 B         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag                 Junioren 3 en later
5.10.08 - 16:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davina BRANDERHORST           Z.V. Den Doorn         1:27.04 9601046    1:24.02           
          1:24.02
  2. Thessa de GRAAF               DIO                    1:30.57 9505366    1:25.89           
          1:25.89
  3. Ida van de WATER              Z.V. Den Doorn         1:33.30 9702472    1:27.60           
          1:27.60
  4. Claudia ROMBOUTS              De Wildert             1:34.23 9604642    1:28.14           
          1:28.14
  5. Lisa de MOL                   Hieronymus             1:42.14 9503814    1:30.28           
          1:30.28
  6. Marlou van BATENBURG          DIO                    1:34.39 9504718    1:32.97           
          1:32.97
  7. Lotte van VLIMMEREN           Hieronymus             1:35.84 9504260    1:33.02           
          1:33.02
  8. Linette van 't HOF            Hieronymus             1:36.66 9501850    1:33.27           
          1:33.27
  9. Ann KERSTENS                  De Wildert                  NT 9605428    1:34.39           
          1:34.39
 10. Evie SUIJKERBUIJK             Hieronymus             1:40.59 9605858    1:38.62           
          1:38.62
 11. Kim VERHEIJEN                 Lutra                  1:41.38 9701174    1:39.02           
          1:39.02
 12. Laura STAMKOT                 DIO                    1:41.41 9604872    1:40.00           
          1:40.00
 13. Nadjenka HEIJNEN              DIO                         NT 9502068    1:40.31           
          1:40.31
 14. Jody RUTJENS                  Lutra                       NT 9703648    1:42.10           
          1:42.10
 15. Sanne van GASTEL              Hieronymus             1:43.56 9602393    1:43.54           
          1:43.54
 16. Sanne van BERGEN              DIO                         NT 9506086    1:44.67           
          1:44.67
 17. Christel VRIENDS              De Wildert             1:59.36 9506078    1:44.89           
          1:44.89
 18. Jeske VLEEMING                Hieronymus                  NT 9506338    1:47.24           
          1:47.24
 19. Naomi de RUIJTER              Z.V. Den Doorn         1:52.35 9604940    1:49.46           
          1:49.46



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag                 Junioren 2 en later
5.10.08 - 16:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon VERHULST                Hieronymus             1:24.57 9601751    1:16.23           
          1:16.23
  2. Bram van de WATER             Z.V. Den Doorn         1:21.28 9501629    1:19.34           
          1:19.34
  3. Fabian SEBREGTS               Hieronymus             1:17.64 9500689    1:19.64           
          1:19.64
  4. Marnix BROSENS                De Wildert             1:35.03 9505111    1:23.57           
          1:23.57
  5. Andy van AKKEREN              Hieronymus             1:28.63 9505381    1:25.91           
          1:25.91
  6. Jason VERBOVEN                De Wildert             1:34.40 9603377    1:26.04           
          1:26.04
  7. Hung NGUYEN                   Hieronymus             1:39.66 9505123    1:28.97           
          1:28.97
  8. Vincent DERMAUX               Hieronymus             1:34.64 9600599    1:29.80           
          1:29.80
  9. Emiel SMITS                   Z.V. Den Doorn         1:29.73 9600601    1:29.98           
          1:29.98
 10. Sander van BENTUM             Hieronymus             1:38.81 9602391    1:31.10           
          1:31.10
 11. Matthijs SMITS                Z.V. Den Doorn         1:40.57 9504015    1:38.71           
          1:38.71
 12. Salahadiene El HAMITE         Hieronymus             1:51.79 9602595    1:39.64           
          1:39.64
 13. Alexander BINGEL              DIO                         NT 9604573    1:40.36           
          1:40.36
 14. Jordi van AKKEREN             Hieronymus             1:40.84 9604705    1:40.80           
          1:40.80
 15. Lars DOMENIE                  DIO                    1:53.14 9505323    1:47.56           
          1:47.56
 16. Rick DUBBELMAN                DIO                         NT 9604571    1:48.37           
          1:48.37
 17. Thijmen BRAADBAART            DIO                    1:49.48 9600517    1:48.40           
          1:48.40
 DIS Giliano BIHARIE               DIO                    1:49.62 9504289    1:30.89           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:30.89
 DIS Henri GELEIJNS                Hieronymus                  NT 9604203    1:48.05           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:48.05
 DIS Jits BUYS                     DIO                         NT 9604569    1:53.14           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:53.14



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag                    Jeugd 2 en later
5.10.08 - 16:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amy PEETERS                   De Wildert               30.86 9304794      30.61           
  2. Sanne van der STELT           Z.V. Den Doorn           31.12 9303562      31.79           
  3. Dagmar DERIKX                 Hieronymus               36.41 9407072      33.03           
  4. Lotte FARENHORST              Hieronymus               37.20 9307650      33.42           
  5. Saskia ROMBOUTS               De Wildert               34.44 9306840      33.53           
  6. Maxim van der SANDEN          DIO                      35.67 9307536      33.61           
  7. Malou de MOL                  Hieronymus               31.94 9306596      33.83 A         
  7. Alexandra KUNKELER            Z.V. Den Doorn           33.44 9305438      33.83 B         
  9. Ellen van NIJNATTEN           De Wildert               37.65 9403142      34.08           
 10. Eva HENDRICKX                 De Wildert               35.12 9307364      35.11           
 11. Laura van AERT                De Wildert               36.00 9307090      35.48           
 12. Linda van DORST               Hieronymus               43.09 9307648      35.64           
 13. Loes GROLLE                   Lutra                    34.93 9406914      35.70           
 14. Ester van EEKELEN             Hieronymus               36.07 9407070      36.04           
 15. Jessie VERSTRAELEN            De Wildert               41.37 9404958      38.16           
 16. Manon LAUWERIJSSEN            DIO                      39.13 9305614      38.61           
 17. Demi SIDIROPULOS              Lutra                    41.70 9605332      40.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag                 Junioren 4 en later
5.10.08 - 16:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wesley BECK                   Hieronymus               28.86 9302123      28.31           
  2. Sebastiaan van den HEUVEL     Hieronymus               34.56 9305615      29.83           
  3. Tobias SEBREGTS               Hieronymus               30.87 9303349      30.08 A         
  3. Bas de BRUIJN                 Hieronymus               30.84 9402509      30.08 B         
  5. Mathijs VERDAASDONK           De Wildert               32.66 9403923      30.96 A         
  5. Soufiane LAMNANI              Hieronymus               32.65 9301909      30.96 B         
  7. Antoine SONNEVELD             Z.V. Den Doorn           31.92 9306319      31.76           
  8. Leandros SIDIROPULOS          Lutra                    40.52 9405727      32.97           
  9. Robin JANSSEN                 Hieronymus               33.45 9300941      33.30           
 10. Wietze BUYS                   DIO                      35.54 9405649      33.98           
 11. Arjan MONTIZAAN               DIO                      37.82 9402793      34.53           
 12. Maarten VERDAASDONK           De Wildert               37.55 9403925      34.55           
 13. Michael DUBBELMAN             DIO                      36.86 9405915      35.33           
 14. Steven WEISSCHER              Hieronymus               37.39 9306817      36.48           
 15. Antwan DUYZER                 Z.V. Den Doorn           36.49 9401329      36.57           
 16. Tomas HEREIJGERS              De Wildert               40.20 9404653      37.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag                 Senioren 2 en later
5.10.08 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cora van DORST                Hieronymus             1:09.66 9106218    1:09.49           
            32.14  1:09.49
  2. Marjon van der WANSEM         Hieronymus                  NT 9108088    1:27.70           
            40.82  1:27.70
  3. Lisanne van NOORLOOS          Z.V. Den Doorn         1:25.50 9107434    1:31.77 B         
            39.26  1:31.77
  3. Rachelle van de BRAND         Hieronymus             1:46.70 9207498    1:31.77 A         
            51.16  1:31.77
  5. Sanne de BRUIJN               Hieronymus             1:33.04 9206130    1:34.86           
            41.92  1:34.86
  6. Dorien van der MEULEN         De Wildert                  NT 9206816    1:35.08           
            42.45  1:35.08
  7. Eveline BOUMAN                DIO                    1:44.28 9306290    1:37.03           
            40.50  1:37.03
  8. Laura WITLOX                  De Wildert             1:57.99 9206844    1:50.81           
            49.74  1:50.81
 DIS Lies ADRIAENSEN               De Wildert                  NT 9107264                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Soesja SCHIJVEN               Hieronymus                  NT 9205653                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Loes GROLLE                   Lutra                       NT 9406914    1:36.12           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:36.12
 DIS Nicole ERKELENS               Lutra                       NT 9107884    1:57.89           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            48.42  1:57.89
AFGE Rowan STUYTS                  DIO                    1:34.78 9106386                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                   Jeugd 2 en later
5.10.08 - 16:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de BRUIJN                Hieronymus             1:06.87 9205151    1:05.71           
            29.67  1:05.71
  2. Cas HENDRIKS                  Lutra                  1:12.54 9205303    1:08.34           
            30.46  1:08.34
  3. Bram van OEVELEN              De Wildert                  NT 9206661    1:13.71           
            33.47  1:13.71
  4. Jules van ZUNDERT             Hieronymus             1:24.03 9104373    1:17.29           
            34.69  1:17.29
  5. Walter van der STELT          Z.V. Den Doorn         1:20.88 9401327    1:18.36           
            33.86  1:18.36
  6. Wim van der ENDEN             Lutra                  1:24.18 9205301    1:19.61           
            37.33  1:19.61
  7. Lars DUINHOUWER               Z.V. Den Doorn         1:21.99 9107161    1:22.32           
            36.13  1:22.32
  8. Jens UULDRIKS                 Hieronymus                  NT 9207091    1:22.40           
            37.90  1:22.40
  9. Sander de GRAAF               DIO                         NT 9206773    1:25.00           
            41.39  1:25.00
 10. Arash SHAHRESTANI             Lutra                  1:29.75 9205307    1:29.60           
            41.41  1:29.60
 11. Kevin JOCHEMS                 DIO                         NT 9204009    1:30.54           
            38.82  1:30.54
 12. Koen van LEIJSEN              DIO                         NT 9206363    1:33.33           
            45.12  1:33.33
 13. Robert SEVAT                  Lutra                       NT 9206935    1:35.96           
            42.91  1:35.96
 DIS Niek HARTMAN                  De Wildert                  NT 9103849    1:27.42           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            38.16  1:27.42
 DIS Karl DUYZER                   Z.V. Den Doorn         1:59.23 9100555    1:42.73           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.02  1:42.73
AFGE Robbie van LIESHOUT           Lutra                  1:24.35 9106871                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
5.10.08 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten van CRUGTEN           Hieronymus               38.70 8900832      39.64           
  2. Judith BARENDSE               DIO                      38.29 9006656      41.15           
  3. Annemarie MENSEN              DIO                      42.47 9002552      42.14           
  4. Joëlle HUYBREGTS              De Wildert               42.17 8503710      42.24           
  5. Lusanne RUTJENS               Lutra                    44.28 6600304      43.68           
  6. Katja van RUITEN              Hieronymus               42.31 8903588      43.96           
  7. Mandie WINKENIUS              De Wildert               45.26 8804928      44.78           
  8. Steffie van der WIJST         Lutra                       NT 8806664      44.98 A         
  8. Moniek van NIJNATTEN          De Wildert               45.29 9002746      44.98 B         
 10. Lotte van RUITEN              Hieronymus               42.77 8502530      45.45           
 11. Veerle v.d. WAARDENBURG       Lutra                    41.25 9007422      45.80           
 12. Iris van der STELT            Z.V. Den Doorn           45.26 9201686      46.19           
 13. Willemijn MEEUWISSEN          DIO                      46.77 9005550      46.82           
 14. Francesca HAVERKAMP           Z.V. Den Doorn           46.02 9200698      47.02           
 15. Joëlle VAES                   DIO                      46.76 9007576      47.06           
 16. Lisette LITTOOY               Z.V. Den Doorn           44.57 8806084      47.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
5.10.08 - 16:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter de MOL                 Hieronymus               31.39 9101603      31.21           
  2. Janno DUYZER                  Z.V. Den Doorn           33.46 8800895      33.98           
  3. Stefan GEBOERS                DIO                      34.00 8200467      34.00           
  4. Tim VINCKX                    De Wildert               35.05 9005367      34.35           
  5. Dibbes VERBEEK                Z.V. Den Doorn           33.43 8803525      34.73           
  6. Mark JANSSEN                  Hieronymus               37.34 8901471      35.76           
  7. Eelco BUIJS                   Lutra                    37.73 6900195      36.11           
  8. Jeroen KOCKEN                 Lutra                    38.20 8905953      38.44           
  9. Dylan HAVERKAMP               Z.V. Den Doorn           38.48 8901123      39.86           
 10. Edwin van HAPEREN             DIO                      39.82 8906501      40.01           
 11. Jordie WINKENIUS              De Wildert               42.77 8603561      40.36           
 12. Tim van de LUIJTGAARDEN       Hieronymus               42.36 8604091      40.48           
 13. Sander AERNOUTS               De Wildert               46.23 9006381      41.16           
 14. Bart HENDRICKX                De Wildert               40.58 9006833      42.70           
 15. Tom van KAATHOVEN             Lutra                       NT              43.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 4 en later
5.10.08 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars KAMMERS                  Hieronymus                  NT 0100497      50.82           
  2. Milan van WOUDEN              Lutra                       NT Agv2000      53.92           
  3. Kevin KANT                    Z.V. Den Doorn         1:12.92 000-agv    1:00.32           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 4 en later
5.10.08 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tabitha de RUIJTER            Z.V. Den Doorn           43.41 9901572      43.96           
  2. Sanne REBERS                  Hieronymus               51.45 9902082      45.88           
  3. Dorien van EEKELEN            Hieronymus               57.45 0000944      47.07           
  4. Sarah UULDRIKS                Hieronymus                  NT 0000946      47.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 50m rugslag                   Junioren 1 en later
5.10.08 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki BURCKSEN                Hieronymus               40.08 9701424      37.15           
  2. Vera van der STELT            Z.V. Den Doorn           43.59 9702476      44.10           
  3. Chayenne JANSEN               Lutra                       NT Agv1998      45.54           
  4. Hélène COLIJN                 Hieronymus               48.97 9702288      46.09           
  5. Sanne van GELDER              DIO                      46.83 9803390      46.49 A         
  5. Manon van BENTUM              Hieronymus               47.62 9804332      46.49 B         
  7. Lisa DE BOK                   Z.V. Den Doorn           53.92 9702444      48.08           
  8. Lissane DERKS                 Lutra                       NT 9703932      48.15           
  9. Loan NGUYEN                   Hieronymus               52.23 9703329      48.18           
 10. Sygrid JONGMANS               Hieronymus               55.42 9704482      48.74           
 11. Joyca JANSEN                  Lutra                    50.44 9801138      49.42           
 12. Rianne van BEYERSBERGEN VAN HEZ.V. Den Doorn           53.92 9802732      50.15 B         
 12. Wen Qin BOZELIE               Lutra                    54.03 9801946      50.15 A         
 14. Denise KORTLEVEN              DIO                    1:00.70 9803388      55.30           
 15. Yvonne van der MEULEN         DIO                      52.70 9704528      56.34           
 16. Brenda van den BROEK          Lutra                       NT              58.28           
 17. Celine SIDIROPULOS            Lutra                       NT            1:01.04           
 18. Nienke de JONGH               Z.V. Den Doorn         1:03.37 9802734    1:03.45           
AFGE Yasmin LAMNANI                Hieronymus               58.08 9800508                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 6 en later
5.10.08 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luka van WOUDEN               Lutra                    52.59 9801407      44.89           
  2. Ruben KANT                    Z.V. Den Doorn           48.74 9702669      47.83           
  3. Viktor WARNDORFF              Hieronymus                  NT 9703885      48.17           
  4. Rowan van der STELT           Z.V. Den Doorn           51.22 9701759      50.25 A         
  4. Tony SMITS                    Lutra                    54.39 9900819      50.25 B         
  6. Cédric BROERE                 Hieronymus               52.24 9902227      50.97           
  7. Carlo WYGAARTS                DIO                      51.65 9703747      51.33           
  8. Ronaldo NAGTZAAM              Hieronymus                  NT 9803293      51.35           
  9. Timo MUSTERS                  DIO                      56.89 98TMagv      51.43           
 10. Tom KERSTENS                  De Wildert               59.84 9802479      51.86           
 11. Fabio MIERIS                  DIO                      55.20 9803097      53.58           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vrije slag                 Junioren 3 en later
5.10.08 - 17:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thessa de GRAAF               DIO                    1:15.51 9505366    1:14.93           
            35.43  1:14.93
  2. Davina BRANDERHORST           Z.V. Den Doorn         1:15.27 9601046    1:16.62           
            37.21  1:16.62
  3. Ida van de WATER              Z.V. Den Doorn         1:19.14 9702472    1:19.28           
            38.49  1:19.28
  4. Lisa de MOL                   Hieronymus             1:23.44 9503814    1:20.13           
            37.89  1:20.13
  5. Lotte van VLIMMEREN           Hieronymus             1:20.82 9504260    1:21.48           
            37.27  1:21.48
  6. Claudia ROMBOUTS              De Wildert             1:28.87 9604642    1:21.56           
            39.08  1:21.56
  7. Ann KERSTENS                  De Wildert                  NT 9605428    1:22.12           
            38.30  1:22.12
  8. Marlou van BATENBURG          DIO                    1:20.59 9504718    1:22.73           
            39.15  1:22.73
  9. Evie SUIJKERBUIJK             Hieronymus             1:27.37 9605858    1:26.08           
            41.35  1:26.08
 10. Linette van 't HOF            Hieronymus             1:25.89 9501850    1:26.12           
            40.51  1:26.12
 11. Nadjenka HEIJNEN              DIO                    1:28.30 9502068    1:26.31           
            41.09  1:26.31
 12. Sanne van GASTEL              Hieronymus             1:26.84 9602393    1:30.00           
            43.89  1:30.00
 13. Laura STAMKOT                 DIO                         NT 9604872    1:32.16           
            43.37  1:32.16
 14. Kim VERHEIJEN                 Lutra                  1:23.10 9701174    1:34.10           
            43.56  1:34.10
 15. Jeske VLEEMING                Hieronymus                  NT 9506338    1:34.95           
            44.06  1:34.95
 16. Jody RUTJENS                  Lutra                  1:44.40 9703648    1:37.79           
            46.37  1:37.79
 17. Demi SIDIROPULOS              Lutra                       NT 9605332    1:38.70           
            43.26  1:38.70
 18. Christel VRIENDS              De Wildert             1:40.45 9506078    1:40.95           
            49.42  1:40.95
 19. Naomi de RUIJTER              Z.V. Den Doorn         1:45.90 9604940    1:43.09           
            46.52  1:43.09
 DIS Sanne van BERGEN              DIO                         NT 9506086                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                 Junioren 2 en later
5.10.08 - 17:15                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramon VERHULST                Hieronymus             1:09.21 9601751    1:07.83           
            33.32  1:07.83
  2. Bram van de WATER             Z.V. Den Doorn         1:07.92 9501629    1:08.25           
            32.95  1:08.25
  3. Fabian SEBREGTS               Hieronymus             1:10.78 9500689    1:10.63           
            34.80  1:10.63
  4. Marnix BROSENS                De Wildert             1:15.10 9505111    1:13.71           
            35.47  1:13.71
  5. Andy van AKKEREN              Hieronymus             1:20.33 9505381    1:15.23           
            36.14  1:15.23
  6. Sander van BENTUM             Hieronymus             1:18.40 9602391    1:18.37           
            36.17  1:18.37
  7. Jason VERBOVEN                De Wildert             1:17.31 9603377    1:18.69           
            39.33  1:18.69
  8. Giliano BIHARIE               DIO                    1:18.65 9504289    1:18.81           
            35.91  1:18.81
  9. Hung NGUYEN                   Hieronymus             1:24.29 9505123    1:20.33           
            36.78  1:20.33
 10. Vincent DERMAUX               Hieronymus             1:20.54 9600599    1:21.84           
            39.77  1:21.84
 11. Emiel SMITS                   Z.V. Den Doorn         1:23.26 9600601    1:22.69           
            39.28  1:22.69
 12. Salahadiene El HAMITE         Hieronymus             1:39.47 9602595    1:29.81           
            41.05  1:29.81
 13. Alexander BINGEL              DIO                         NT 9604573    1:30.33           
            44.07  1:30.33
 14. Jordi van AKKEREN             Hieronymus             1:39.22 9604705    1:31.08           
            44.76  1:31.08
 15. Matthijs SMITS                Z.V. Den Doorn         1:29.87 9504015    1:33.72           
            41.27  1:33.72
 16. Thijmen BRAADBAART            DIO                    1:30.92 9600517    1:34.16           
            43.68  1:34.16
 17. Henri GELEIJNS                Hieronymus                  NT 9604203    1:35.96           
            45.66  1:35.96
 18. Lars DOMENIE                  DIO                         NT 9505323    1:38.68           
            43.40  1:38.68
 19. Rick DUBBELMAN                DIO                    1:43.45 9604571    1:44.53           
            48.68  1:44.53
 20. Jits BUYS                     DIO                         NT 9604569    1:45.87           
            48.52  1:45.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m schoolslag                    Jeugd 2 en later
5.10.08 - 17:25                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne van der STELT           Z.V. Den Doorn         1:32.16 9303562    1:32.48           
            42.91  1:32.48
  2. Malou de MOL                  Hieronymus             1:30.57 9306596    1:33.51           
            44.13  1:33.51
  3. Loes GROLLE                   Lutra                       NT 9406914    1:33.82           
            45.13  1:33.82
  4. Alexandra KUNKELER            Z.V. Den Doorn         1:33.92 9305438    1:35.00           
            44.46  1:35.00
  5. Dagmar DERIKX                 Hieronymus             1:36.52 9407072    1:37.64           
            45.02  1:37.64
  6. Jessie VERSTRAELEN            De Wildert             1:44.14 9404958    1:39.43           
            47.77  1:39.43
  7. Saskia ROMBOUTS               De Wildert             1:42.64 9306840    1:39.56           
            46.69  1:39.56
  8. Amy PEETERS                   De Wildert             1:38.02 9304794    1:39.78           
            46.99  1:39.78
  9. Maxim van der SANDEN          DIO                    1:44.10 9307536    1:40.70           
            46.42  1:40.70
 10. Linda van DORST               Hieronymus                  NT 9307648    1:41.82           
            47.50  1:41.82
 11. Lotte FARENHORST              Hieronymus             1:40.00 9307650    1:41.84           
            46.77  1:41.84
 12. Laura van AERT                De Wildert             1:47.06 9307090    1:41.94           
            48.09  1:41.94
 13. Eva HENDRICKX                 De Wildert                  NT 9307364    1:42.40           
            48.67  1:42.40
 14. Ellen van NIJNATTEN           De Wildert             1:44.65 9403142    1:44.25           
            48.29  1:44.25
 15. Ester van EEKELEN             Hieronymus                  NT 9407070    1:49.75           
            50.33  1:49.75
 16. Demi SIDIROPULOS              Lutra                       NT 9605332    1:56.25           
            54.75  1:56.25
 17. Manon LAUWERIJSSEN            DIO                    1:58.13 9305614    1:57.36           
            52.70  1:57.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 100m schoolslag                 Junioren 4 en later
5.10.08 - 17:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas de BRUIJN                 Hieronymus             1:18.92 9402509    1:17.11           
            35.99  1:17.11
  2. Walter van der STELT          Z.V. Den Doorn         1:18.29 9401327    1:18.07           
            36.52  1:18.07
  3. Wesley BECK                   Hieronymus             1:26.83 9302123    1:27.65           
            40.83  1:27.65
  4. Sebastiaan van den HEUVEL     Hieronymus             1:34.91 9305615    1:30.46           
            42.02  1:30.46
  5. Tobias SEBREGTS               Hieronymus             1:33.99 9303349    1:30.76           
            41.49  1:30.76
  6. Wietze BUYS                   DIO                    1:38.68 9405649    1:31.80           
            43.48  1:31.80
  7. Robin JANSSEN                 Hieronymus             1:35.24 9300941    1:32.22           
            43.74  1:32.22
  8. Antwan DUYZER                 Z.V. Den Doorn         1:34.56 9401329    1:32.96           
            44.17  1:32.96
  9. Antoine SONNEVELD             Z.V. Den Doorn         1:34.02 9306319    1:34.05           
            44.21  1:34.05
 10. Mathijs VERDAASDONK           De Wildert             1:36.32 9403923    1:34.92           
            45.40  1:34.92
 11. Arjan MONTIZAAN               DIO                    1:35.23 9402793    1:35.53           
            44.45  1:35.53
 12. Soufiane LAMNANI              Hieronymus             1:44.41 9301909    1:37.59           
            44.61  1:37.59
 13. Michael DUBBELMAN             DIO                    1:42.70 9405915    1:38.29           
            46.06  1:38.29
 14. Maarten VERDAASDONK           De Wildert             1:44.12 9403925    1:39.47           
            48.10  1:39.47
 15. Tomas HEREIJGERS              De Wildert             1:41.41 9404653    1:39.75           
            47.39  1:39.75
 16. Steven WEISSCHER              Hieronymus             1:56.61 9306817    1:39.85           
            46.13  1:39.85
 17. Leandros SIDIROPULOS          Lutra                       NT 9405727    1:47.69           
            50.96  1:47.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag                  Senioren 2 en later
5.10.08 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cora van DORST                Hieronymus             2:18.32 9106218    2:19.99           
            33.06  2:19.99
  2. Marjon van der WANSEM         Hieronymus                  NT 9108088    2:32.88           
            36.30  2:32.88
  3. Sanne de BRUIJN               Hieronymus             2:38.76 9206130    2:39.79           
            35.76  2:39.79
  4. Rachelle van de BRAND         Hieronymus             2:53.64 9207498    2:43.25           
            36.46  2:43.25
  5. Eveline BOUMAN                DIO                    3:29.08 9306290    2:52.19           
            37.27  2:52.19
  6. Dorien van der MEULEN         De Wildert                  NT 9206816    2:54.80           
            39.09  2:54.80
  7. Loes GROLLE                   Lutra                       NT 9406914    2:56.97           
            40.49  2:56.97
  8. Iris van der STELT            Z.V. Den Doorn         2:57.54 9201686    2:59.64           
            39.43  2:59.64
  9. Francesca HAVERKAMP           Z.V. Den Doorn         2:59.60 9200698    3:02.64           
            39.19  3:02.64
 10. Laura WITLOX                  De Wildert             3:12.97 9206844    3:14.90           
            44.10  3:14.90
 11. Lies ADRIAENSEN               De Wildert             3:11.43 9107264    3:21.89           
            44.59  3:21.89
 12. Soesja SCHIJVEN               Hieronymus                  NT 9205653    3:44.28           
            47.85  3:44.28
 13. Nicole ERKELENS               Lutra                       NT 9107884    3:46.50           
            46.06  3:46.50
AFGE Rowan STUYTS                  DIO                    3:04.91 9106386                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 200m vrije slag                    Jeugd 2 en later
5.10.08 - 17:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de BRUIJN                Hieronymus             2:09.23 9205151    2:07.57           
            29.41  2:07.57
  2. Cas HENDRIKS                  Lutra                  2:24.18 9205303    2:17.25           
            30.92  2:17.25
  3. Jules van ZUNDERT             Hieronymus             2:24.37 9104373    2:24.30           
            32.46  2:24.30
  4. Wim van der ENDEN             Lutra                  2:28.35 9205301    2:29.59           
            34.08  2:29.59
  5. Lars DUINHOUWER               Z.V. Den Doorn         2:21.16 9107161    2:30.15           
            31.65  2:30.15
  6. Niek HARTMAN                  De Wildert             2:32.87 9103849    2:30.85           
            32.46  2:30.85
  7. Bram van OEVELEN              De Wildert             2:38.52 9206661    2:37.56           
            36.42  2:37.56
  8. Sander de GRAAF               DIO                         NT 9206773    2:41.39           
            36.91  2:41.39
  9. Jens UULDRIKS                 Hieronymus                  NT 9207091    2:44.03           
            39.24  2:44.03
 10. Kevin JOCHEMS                 DIO                         NT 9204009    2:46.05           
            36.59  2:46.05
 11. Koen van LEIJSEN              DIO                         NT 9206363    2:46.50           
            35.55  2:46.50
 12. Karl DUYZER                   Z.V. Den Doorn         2:53.43 9100555    2:56.29           
            37.20  2:56.29
 13. Robert SEVAT                  Lutra                       NT 9206935    2:59.29           
            41.38  2:59.29
 14. Arash SHAHRESTANI             Lutra                       NT 9205307    3:03.69           
            41.62  3:03.69
AFGE Robbie van LIESHOUT           Lutra                  2:56.83 9106871                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
5.10.08 - 17:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kirsten van CRUGTEN           Hieronymus             1:16.84 8900832    1:19.58           
          1:19.58
  2. Annemarie MENSEN              DIO                    1:20.86 9002552    1:19.63           
          1:19.63
  3. Katja van RUITEN              Hieronymus             1:23.00 8903588    1:21.56           
          1:21.56
  4. Moniek van NIJNATTEN          De Wildert             1:21.76 9002746    1:21.65           
          1:21.65
  5. Lusanne RUTJENS               Lutra                  1:25.76 6600304    1:23.22           
          1:23.22
  6. Judith BARENDSE               DIO                    1:18.86 9006656    1:24.35           
          1:24.35
  7. Lotte van RUITEN              Hieronymus                  NT 8502530    1:24.44           
          1:24.44
  8. Willemijn MEEUWISSEN          DIO                    1:23.46 9005550    1:25.76           
          1:25.76
  9. Lisanne van NOORLOOS          Z.V. Den Doorn         1:22.50 9107434    1:26.54           
          1:26.54
 10. Mandie WINKENIUS              De Wildert             1:26.31 8804928    1:26.57           
          1:26.57
 11. Joëlle VAES                   DIO                    1:24.77 9007576    1:27.53           
          1:27.53
 12. Joëlle HUYBREGTS              De Wildert             1:28.33 8503710    1:27.94           
          1:27.94
 13. Veerle v.d. WAARDENBURG       Lutra                  1:30.25 9007422    1:31.83           
          1:31.83
 14. Lisette LITTOOY               Z.V. Den Doorn         1:26.04 8806084    1:33.94           
          1:33.94
 15. Steffie van der WIJST         Lutra                       NT 8806664    1:40.45           
          1:40.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
5.10.08 - 18:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter de MOL                 Hieronymus             1:03.67 9101603    1:04.46           
          1:04.46
  2. Tim VINCKX                    De Wildert             1:06.39 9005367    1:05.61           
          1:05.61
  3. Stefan GEBOERS                DIO                    1:06.50 8200467    1:08.75           
          1:08.75
  4. Eelco BUIJS                   Lutra                  1:09.13 6900195    1:10.77           
          1:10.77
  5. Dylan HAVERKAMP               Z.V. Den Doorn         1:10.51 8901123    1:12.03           
          1:12.03
  6. Mark JANSSEN                  Hieronymus             1:12.35 8901471    1:12.13           
          1:12.13
  7. Dibbes VERBEEK                Z.V. Den Doorn         1:07.57 8803525    1:12.50           
          1:12.50
  8. Janno DUYZER                  Z.V. Den Doorn         1:10.54 8800895    1:13.81           
          1:13.81
  9. Sander AERNOUTS               De Wildert             1:19.80 9006381    1:19.21           
          1:19.21
 10. Tim van de LUIJTGAARDEN       Hieronymus             1:22.86 8604091    1:19.34           
          1:19.34
 11. Jordie WINKENIUS              De Wildert             1:20.18 8603561    1:19.63           
          1:19.63
 12. Bart HENDRICKX                De Wildert             1:26.04 9006833    1:28.72           
          1:28.72
 13. Tom van KAATHOVEN             Lutra                       NT            1:30.18           
          1:30.18
 DIS Edwin van HAPEREN             DIO                    1:19.32 8906501    1:22.56           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:22.56
  NG Jeroen KOCKEN                 Lutra                  1:11.28 8905953                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag               Junioren 3 en later
5.10.08 - 18:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hieronymus 1                  Hieronymus             2:21.90            2:20.64           
        Nikki BURCKSEN, 97                         Lotte van VLIMMEREN, 95
        Lisa de MOL, 95                            Linette van 't HOF, 95
            32.58  2:20.64

  2. DIO 1                         DIO                    2:33.22            2:29.41           
        Laura STAMKOT, 96                          Marlou van BATENBURG, 95
        Thessa de GRAAF, 95                        Nadjenka HEIJNEN, 95
            39.93  2:29.41

  3. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         2:28.17            2:32.34           
        Ida van de WATER, 97                       Vera van der STELT, 97
        Naomi de RUIJTER, 96                       Davina BRANDERHORST, 96
            35.70  2:32.34

  4. Lutra 1                       Lutra                  2:48.54            2:50.41           
        Lissane DERKS, 97                          Kim VERHEIJEN, 97
        Demi SIDIROPULOS, 96                       Jody RUTJENS, 97
            42.90  2:50.41




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                  Jongens, 4 x 100m vrije slag                  Jeugd 2 en later
5.10.08 - 18:10                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hieronymus 1                  Hieronymus             4:18.29            4:12.16           
        Tobias SEBREGTS, 93                        Coen de BRUIJN, 92
        Jules van ZUNDERT, 91                      Wesley BECK, 93
            31.31  4:12.16

  2. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         4:24.18            4:35.92           
        Walter van der STELT, 94                   Bram van de WATER, 95
        Karl DUYZER, 91                            Lars DUINHOUWER, 91
            30.13  4:35.92

  3. De Wildert 1                  De Wildert                  NT            4:43.28           
        Bram van OEVELEN, 92                       Marnix BROSENS, 95
        Mathijs VERDAASDONK, 94                    Niek HARTMAN, 91
            31.72  4:43.28

  4. Lutra 1                       Lutra                  4:48.00            4:50.00           
        Robert SEVAT, 92                           Wim van der ENDEN, 92
        Arash SHAHRESTANI, 92                      Cas HENDRIKS, 92
            38.30  4:50.00

  5. DIO 1                         DIO                    4:55.04            4:57.20           
        Kevin JOCHEMS, 92                          Wietze BUYS, 94
        Sander de GRAAF, 92                        Koen van LEIJSEN, 92
            34.00  4:57.20




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Hieronymus