zwemcompetitie deel 1
Heemskerk (NED),    5.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
5-10-2008 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rapido'82 1                   Rapido'82              4:56.44            4:53.38           
        Dana van der Zee, 95                       Sanne Peters, 95
        Lindsey Reijsoo, 96                        Britt Jansen, 95
          1:11.66  4:53.38

  2. Het Y 1                       Het Y                  5:20.81            5:15.08           
        Hannah Rosingh, 97                         Lisa Martelhoff, 95
        Zinke Lansink, 96                          Carla ten Kate, 96
          1:11.94  5:15.08

  3. OEZA 1                        OEZA                   5:49.97            5:30.66           
        Anna Bakker, 97                            Anne Groen, 95
        DaniŽlle Bakker, 96                        Roos Vredenburg, 95
          1:33.50  5:30.66




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
5-10-2008 - 15:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rapido'82 2                   Rapido'82              2:47.40            2:39.16           
        Roy van der Woude, 97                      Jill Jansen, 97
        Nikki Bernards, 99                         Simon de Groot, 98
            38.82  2:39.16

  2. Het Y 1                       Het Y                  2:47.23            2:45.00           
        Bas Martelhoff, 99                         Hannah Rosingh, 97
        RafaŽlla van Nee, 99                       Damian Martens, 97
            40.11  2:45.00

  3. OEZA 1                        OEZA                   3:08.54            3:07.11           
        Lisanne Grul, 97                           Serena Stel, 98
        Sean Tuinstra, 98                          Koen Gaal, 99
            49.06  3:07.11




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
5-10-2008 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien Sohl                  Het Y                  1:22.26 8603346    1:23.08           
            39.22  1:23.08
  2. Wendy Baljet                  Het Y                  1:21.84 6600028    1:24.94           
            40.00  1:24.94
  3. Annemarie Crok                OEZA                   1:29.62 8900828    1:29.93           
            42.31  1:29.93
  4. DaniŽlle Hoek                 OEZA                   1:32.25 8801790    1:31.78           
            43.22  1:31.78
  5. Estherrr Schouten             Rapido'82              1:29.44 9103906    1:32.10           
            42.66  1:32.10
  6. Pauline Heus                  OEZA                   1:30.88 7800332    1:33.41           
            43.94  1:33.41
  7. Lidewij Vink                  OEZA                   1:29.92 9007508    1:33.59           
            43.97  1:33.59
  8. Karin Bank                    Rapido'82              1:44.67 9100116    1:45.50           
            48.25  1:45.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
5-10-2008 - 15:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Reijnen            Het Y                  4:03.04 8602533    4:13.90           
            58.76  2:02.52  4:13.90
  2. Jan-Willem v.d. Graaff        Het Y                  4:14.80 8901023    4:14.59           
          1:00.82  2:05.34  4:14.59
  3. Daan Glorie                   Het Y                  4:27.61 8801115    4:16.79           
          1:00.59  2:05.32  4:16.79
  4. Tom Verbeek                   Het Y                  4:19.22 8803527    4:18.32           
            58.85  2:03.79  4:18.32
  5. Wouter Allard                 Rapido'82              4:42.36 9000031    4:26.44           
          1:02.45  2:09.54  4:26.44
  6. Peter Sohl                    Rapido'82              4:37.96 8803203    4:34.69           
          1:01.54  2:11.73  4:34.69
  7. Martijn Butter                OEZA                   4:26.13 7900231    4:36.16           
          1:01.92  2:11.81  4:36.16
  8. Paul Oudendijk                OEZA                   4:39.29 8101287    4:37.06           
          1:03.80  2:13.83  4:37.06
  9. Jory van der Gracht           OEZA                   4:45.36 8701097    4:46.90           
          1:05.23  2:17.51  4:46.90
 10. Loek Rolvink                  Rapido'82              4:49.34 8301803    4:56.35           
          1:07.00  2:22.34  4:56.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
5-10-2008 - 15:54                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Niesten                  OEZA                   1:20.36 9204024    1:19.92 FJ 1      
            39.10  1:19.92
  2. Sanne Essers                  OEZA                   1:16.44 9100912    1:19.92 FJ 2      
            39.09  1:19.92
  3. Rosa Thewessem                Het Y                  1:20.99 9206030    1:21.21           
            39.18  1:21.21
  4. Inge Koopman                  Rapido'82              1:22.05 9303382    1:21.75           
            39.11  1:21.75
  5. Kim Schoof                    Het Y                  1:28.16 9207336    1:22.89           
            40.37  1:22.89
  6. Amber 't Hoen                 Het Y                  1:27.90 9306306    1:22.93           
            40.69  1:22.93
  7. Neeltje Winkler               Rapido'82              1:23.95 9402652    1:25.85           
            41.50  1:25.85
 DIS Nicole Palmboom               OEZA                   1:16.47 9106072    1:17.76 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.76  1:17.76
AFGE Pallavi Sewgobind             Het Y                  1:27.73 9206274                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
5-10-2008 - 15:58                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel Schouten               Rapido'82              2:42.54 9300653    2:42.41           
          1:17.88  2:42.41
  2. Sil Scholte                   Het Y                  2:50.41 9106875    2:46.01           
          1:20.18  2:46.01
  3. Pieter Crok                   OEZA                   2:50.28 9100413    2:54.54           
          1:23.86  2:54.54
  4. Jeroen de Haan                Het Y                  2:59.70 9106609    2:55.00           
          1:22.22  2:55.00
  5. RaÔd Emrani                   Het Y                  2:52.96 9100591    2:57.26           
          1:24.51  2:57.26
  6. Aaron Koomen                  Rapido'82                   NT 9304381    3:12.51           
          1:33.29  3:12.51
  7. Stefan Tijms                  OEZA                   3:20.90 9300863    3:18.65           
          1:35.81  3:18.65
  8. Michael Gozeling              Rapido'82              3:28.01 9206031    3:21.25           
          1:34.92  3:21.25
AFGE Barend van Balen              Het Y                  3:12.18 9100055                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
5-10-2008 - 16:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Broeders                Het Y                  2:24.22 9301030    2:16.25           
          1:05.04  2:16.25
  2. Kaylee Koch                   Het Y                  2:18.01 9301444    2:22.45           
          1:06.95  2:22.45
  3. Linda Crok                    OEZA                   2:27.55 9401068    2:27.41           
          1:10.69  2:27.41
  4. Danique Mallon                OEZA                   2:29.16 9402114    2:33.23           
          1:11.13  2:33.23
  5. Marjolein Vink                OEZA                   2:31.36 9306478    2:33.82           
          1:13.53  2:33.82
  6. Lisa Blok                     Rapido'82              2:34.73 9402656    2:35.06           
          1:14.36  2:35.06
  7. Els de Bruin                  Rapido'82              2:30.72 9401660    2:35.46           
          1:13.69  2:35.46
  8. Pauline van Langeveld         Rapido'82              2:42.86 9402658    2:38.22           
          1:15.66  2:38.22
  9. Sallie Winkler                Rapido'82              2:43.51 9402654    2:44.78           
          1:17.62  2:44.78
 10. Josť Nijman                   OEZA                   2:58.38 9306988    2:56.92           
          1:24.88  2:56.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
5-10-2008 - 16:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel Rosingh                Het Y                  1:19.38 9302741    1:15.02           
          1:15.02
  2. Jan Batstra                   Het Y                  1:17.89 9302737    1:15.94           
          1:15.94
  3. Tim ten Kate                  Het Y                  1:21.67 9300249    1:16.54           
          1:16.54
  4. Stefan Schulte                Rapido'82              1:15.36 9302443    1:16.91           
          1:16.91
  5. Arjan Klinkenberg             Rapido'82              1:24.39 9300751    1:22.03           
          1:22.03
  6. Frans Bijl                    Het Y                  1:26.10 9401319    1:22.39           
          1:22.39
  7. Max Bevelander                Het Y                  1:25.94 9402667    1:23.96           
          1:23.96
  8. Menno Schaefer                Rapido'82              1:25.91 9402461    1:25.11           
          1:25.11
  9. Bradley Martens               Het Y                  1:31.45 9400185    1:31.29           
          1:31.29
 10. Dylan de Vries                OEZA                   1:34.92 9305531    1:33.81           
          1:33.81
 11. Barry Kleijne                 OEZA                   1:34.85 9300661    1:35.34           
          1:35.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
5-10-2008 - 16:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alice Bravo                   Het Y                    32.61 8705346      32.39           
  2. Evelien Sohl                  Het Y                    33.32 8603346      33.45           
  3. Daisy Kleijne                 OEZA                     32.44 8902286      34.97 FJ 1      
  4. Ana-Lara da Silva             Het Y                    35.20 8001000      34.97 FJ 2      
  5. Anouk van der Gracht          OEZA                     37.07 8901408      36.85           
  6. Mariska Stins                 OEZA                     35.57 8402364      37.08           
  7. Annemarie Crok                OEZA                     36.66 8900828      37.10           
  8. Ilse Traksel                  Rapido'82                37.88 8804326      38.84           
  9. Karin Bank                    Rapido'82                38.39 9100116      39.69           
 10. Pauline Heus                  OEZA                     41.78 7800332      41.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
5-10-2008 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Haack                  Rapido'82              1:04.18 8200575    1:03.78           
          1:03.78
  2. Kenneth Deinum                Rapido'82              1:07.84 8900647    1:05.46           
          1:05.46
  3. Paul Oudendijk                OEZA                   1:04.36 8101287    1:05.52           
          1:05.52
  4. Peter Sohl                    Rapido'82              1:05.95 8803203    1:05.72           
          1:05.72
  5. Daan Glorie                   Het Y                  1:08.99 8801115    1:05.83           
          1:05.83
  6. Jan-Willem v.d. Graaff        Het Y                  1:06.10 8901023    1:06.13           
          1:06.13
  7. Tom Verbeek                   Het Y                  1:04.45 8803527    1:06.87           
          1:06.87
  8. Wouter Allard                 Rapido'82              1:07.39 9000031    1:06.94           
          1:06.94
  9. Killian Hesterman             Het Y                  1:08.53 9001187    1:07.63           
          1:07.63
 10. Jory van der Gracht           OEZA                   1:09.24 8701097    1:09.11           
          1:09.11
 11. Felix Kramer                  Rapido'82              1:29.36 9001659    1:09.67           
          1:09.67
 12. Martijn Butter                OEZA                   1:06.54 7900231    1:10.43           
          1:10.43
 13. Arno Meijer                   OEZA                   1:10.28 7500593    1:11.70           
          1:11.70
 14. Kevin van Raan                Het Y                  1:18.00 8902529    1:12.11           
          1:12.11
 15. Tim Essers                    OEZA                   1:08.53 8800987    1:12.13           
          1:12.13
 16. Sebastiaan Reijnen            Het Y                  1:08.99 8602533    1:12.19           
          1:12.19
 17. Michiel Huisman               Het Y                  1:15.26 9005811    1:13.10           
          1:13.10
 18. Loek Rolvink                  Rapido'82              1:08.00 8301803    1:13.34           
          1:13.34
 19. Arnold Stins                  OEZA                   1:13.61 8302045    1:14.35 FJ 1      
          1:14.35
 20. Pascal Palmboom               OEZA                   1:12.40 8902395    1:14.35 FJ 2      
          1:14.35
 21. Fergil Hesterman              Het Y                  1:26.51 9300187    1:16.48           
          1:16.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
5-10-2008 - 16:26                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindsey Reijsoo               Rapido'82              1:27.87 9603078    1:27.06           
          1:27.06
  2. Dana van der Zee              Rapido'82              1:28.58 9500532    1:30.55           
          1:30.55
  3. Britt Jansen                  Rapido'82              1:32.87 9500526    1:33.69           
          1:33.69
  4. Lisa Martelhoff               Het Y                       NT 9504258    1:39.22           
          1:39.22
  5. Roos Vredenburg               OEZA                   1:43.61 9504618    1:40.93           
          1:40.93
  6. Carla ten Kate                Het Y                  1:47.73 9600832    1:41.15           
          1:41.15
  7. Sanne Peters                  Rapido'82              1:47.52 9503528    1:45.41           
          1:45.41
  8. DaniŽlle Bakker               OEZA                        NT 9605392    1:58.72           
          1:58.72
 DIS Anne Groen                    OEZA                        NT 9505996    1:55.58 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:55.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
5-10-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Meeusen                 Het Y                       NT 9500767    3:17.83           
          1:36.79  3:17.83
  2. Cornť Borst                   OEZA                   3:31.02 9602335    3:19.48           
          1:38.79  3:19.48
  3. Allard de Vries               OEZA                        NT 9602337    3:26.65           
          1:41.29  3:26.65
AFGE Wesley Pul                    Het Y                       NT 9602995                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
5-10-2008 - 16:34                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Kerkhoff                 Rapido'82              1:19.51 9501007    1:19.82           
          1:19.82
  2. Kevin Schaaf                  Rapido'82              1:26.52 9602603    1:21.86           
          1:21.86
  3. Sander Kroep                  Rapido'82              1:35.25 9601389    1:31.98           
          1:31.98
  4. Tom Goossens                  Rapido'82              1:34.62 9601335    1:33.51           
          1:33.51
  5. Jaimy Paul Bernards           Rapido'82              1:56.64 9601957    1:44.71           
          1:44.71
AFGE Koen van Twisk                Rapido'82              1:27.27 9503539                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
5-10-2008 - 16:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hannah Rosingh                Het Y                    33.85 9700342      33.47           
  2. Serena Stel                   OEZA                     35.25 9801528      34.16           
  3. Jill Jansen                   Rapido'82                36.04 9700170      35.86           
  4. Tori Gijzen                   Rapido'82                39.73 9703166      36.69           
  5. Chantal Beijer                Rapido'82                39.22 9700884      36.97           
  6. FabiŽnne Kerkhoff             Rapido'82                39.45 9701290      37.93           
  7. Nikki Bernards                Rapido'82                38.87 9900810      39.04           
  8. Linda BŲhm                    Rapido'82                39.37 9703164      39.23           
  9. Kirke van de Port             Het Y                    41.29 9704432      40.70           
 10. Anna Bakker                   OEZA                     38.79 9703720      41.86           
 11. RafaŽlla van Nee              Het Y                    42.20 9900358      43.79           
 12. Lisanne Grul                  OEZA                     43.68 9704406      45.93           
 13. Sarjenka van Tol              OEZA                        NT 9704988      47.53           
 14. Rachelle Reijsoo              Rapido'82                49.24 9702810      47.66           
 15. Suzanne Ivens                 OEZA                        NT 9902904      48.43           
 16. Nicole Kaandorp               Het Y                    49.48 9702262      48.96           
 DIS Rosa Randoe                   Het Y                    44.22 9704434            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
5-10-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Blok                     Rapido'82              1:35.98 9700569    1:26.24           
          1:26.24
  2. Roy van der Woude             Rapido'82              1:33.33 9700579    1:28.05           
          1:28.05
  3. Simon de Groot                Rapido'82              1:29.54 9800717    1:28.75           
          1:28.75
  4. Bas Martelhoff                Het Y                  1:35.16 9900343    1:32.86           
          1:32.86
  5. Robin Schulte                 Rapido'82              1:33.21 9800791    1:35.11           
          1:35.11
  6. Jeljer Aldershof              Rapido'82              1:38.43 9800719    1:36.09           
          1:36.09
  7. Damian Martens                Het Y                  1:47.13 9701095    1:41.83           
          1:41.83
  8. Timo Huitenga                 Rapido'82              1:42.22 9702317    1:43.22           
          1:43.22
  9. Koen Gaal                     OEZA                   1:51.44 9901113    1:49.37           
          1:49.37
 10. Sean Tuinstra                 OEZA                   1:54.67 9801685    2:00.33           
          2:00.33
 11. Deniz Cekic                   OEZA                   2:01.05 9703343    2:04.20           
          2:04.20
 DIS Matthijs Engelkes             Rapido'82              1:53.62 9702315    1:43.76 SL        
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:43.76
 DIS Job van der Berg              OEZA                   2:14.35 9802637    2:08.41 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:08.41
AFGE Adam Malash                   Het Y                  1:40.99 9702145                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
5-10-2008 - 16:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien Sohl                  Het Y                  4:31.33 8603346    4:31.54           
          1:04.76  2:13.16  4:31.54
  2. Alice Bravo                   Het Y                  4:36.55 8705346    4:38.31           
          1:05.03  2:14.81  4:38.31
  3. Anouk van der Gracht          OEZA                   5:11.00 8901408    5:11.85           
          1:12.96  2:32.38  5:11.85
  4. Lidewij Vink                  OEZA                   4:54.59 9007508    5:13.35           
          1:12.84  2:33.61  5:13.35
  5. Daisy Kleijne                 OEZA                   5:13.87 8902286    5:17.51           
          1:13.16  2:32.82  5:17.51
  6. Sanne Essers                  OEZA                   5:28.32 9100912    5:27.54           
          1:14.14  2:36.74  5:27.54
  7. Ilse Traksel                  Rapido'82              5:32.80 8804326    5:36.93           
          1:14.98  2:41.17  5:36.93
  8. Mariska Stins                 OEZA                   5:19.17 8402364    5:41.12           
          1:15.51  2:41.01  5:41.12
  9. Estherrr Schouten             Rapido'82              5:31.92 9103906    5:45.01           
          1:16.98  2:45.01  5:45.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
5-10-2008 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Haack                  Rapido'82              1:06.80 8200575    1:09.73           
          1:09.73
  2. Loek Rolvink                  Rapido'82              1:10.05 8301803    1:11.54           
          1:11.54
  3. Paul Oudendijk                OEZA                   1:09.95 8101287    1:11.56           
          1:11.56
  4. Daan Glorie                   Het Y                  1:17.37 8801115    1:12.91 FJ 1      
          1:12.91
  5. Tom Verbeek                   Het Y                  1:12.69 8803527    1:12.91 FJ 2      
          1:12.91
  6. Kevin van Raan                Het Y                  1:18.16 8902529    1:19.09           
          1:19.09
  7. Arno Meijer                   OEZA                   1:18.79 7500593    1:20.66           
          1:20.66
  8. Peter Sohl                    Rapido'82              1:19.46 8803203    1:20.80           
          1:20.80
  9. Pascal Palmboom               OEZA                   1:19.84 8902395    1:20.84           
          1:20.84
 10. Martijn Butter                OEZA                   1:16.36 7900231    1:21.70           
          1:21.70
 11. Arnold Stins                  OEZA                   1:22.06 8302045    1:24.01           
          1:24.01
 12. Tim Essers                    OEZA                   1:19.14 8800987    1:24.65           
          1:24.65
 13. Sebastiaan Reijnen            Het Y                  1:17.85 8602533    1:27.20           
          1:27.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
5-10-2008 - 17:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicole Palmboom               OEZA                   3:02.96 9106072    3:08.02           
          1:29.82  3:08.02
  2. Iris Niesten                  OEZA                   3:11.06 9204024    3:09.37           
          1:30.82  3:09.37
  3. Inge Koopman                  Rapido'82              3:17.06 9303382    3:11.83           
          1:31.89  3:11.83
  4. Neeltje Winkler               Rapido'82              3:14.42 9402652    3:15.97           
          1:32.14  3:15.97
  5. Amber 't Hoen                 Het Y                  3:24.57 9306306    3:28.00           
          1:42.48  3:28.00
  6. Rosa Thewessem                Het Y                  3:30.30 9206030    3:28.74           
          1:39.90  3:28.74
  7. Kim Schoof                    Het Y                  3:40.41 9207336    3:31.66           
          1:40.61  3:31.66
AFGE Pallavi Sewgobind             Het Y                  3:24.91 9206274                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
5-10-2008 - 17:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel Schouten               Rapido'82              1:09.07 9300653    1:07.40           
          1:07.40
  2. Pieter Crok                   OEZA                   1:07.23 9100413    1:09.42           
          1:09.42
  3. Sil Scholte                   Het Y                  1:14.13 9106875    1:12.25           
          1:12.25
  4. Aaron Koomen                  Rapido'82              1:15.75 9304381    1:16.47           
          1:16.47
  5. RaÔd Emrani                   Het Y                  1:16.36 9100591    1:16.73           
          1:16.73
  6. Jeroen de Haan                Het Y                  1:18.79 9106609    1:18.23           
          1:18.23
  7. Michael Gozeling              Rapido'82              1:23.98 9206031    1:19.36           
          1:19.36
  8. Karim Witte                   Het Y                  1:18.13 9304305    1:20.57           
          1:20.57
  9. Bradley Martens               Het Y                  1:24.92 9400185    1:23.02           
          1:23.02
 10. Stefan Tijms                  OEZA                   1:17.26 9300863    1:24.73           
          1:24.73
AFGE Barend van Balen              Het Y                  1:17.88 9100055                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
5-10-2008 - 17:16                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaylee Koch                   Het Y                  1:24.37 9301444    1:25.29           
          1:25.29
  2. Sallie Winkler                Rapido'82              1:32.51 9402654    1:31.43           
          1:31.43
  3. Danique Mallon                OEZA                   1:33.06 9402114    1:32.06 FJ 1      
          1:32.06
  4. Linda Crok                    OEZA                   1:31.40 9401068    1:32.06 FJ 2      
          1:32.06
  5. Marjolein Vink                OEZA                   1:29.86 9306478    1:32.32           
          1:32.32
  6. Els de Bruin                  Rapido'82              1:32.68 9401660    1:35.13           
          1:35.13
  7. Lisa Blok                     Rapido'82              1:34.37 9402656    1:35.15           
          1:35.15
  8. Pauline van Langeveld         Rapido'82              1:34.02 9402658    1:36.42           
          1:36.42
  9. Ilona Broeders                Het Y                  1:35.42 9301030    1:37.56           
          1:37.56
 10. Josť Nijman                   OEZA                   1:40.71 9306988    1:41.19           
          1:41.19
 11. Marijke de Loos               OEZA                        NT 9407046    1:59.26           
          1:59.26
 12. Rooske Last                   OEZA                        NT 9407044    2:06.55           
          2:06.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
5-10-2008 - 17:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniel Rosingh                Het Y                  2:16.09 9302741    2:09.20           
          1:02.20  2:09.20
  2. Jan Batstra                   Het Y                  2:16.49 9302737    2:09.36           
          1:01.90  2:09.36
  3. Barry Kleijne                 OEZA                   2:20.58 9300661    2:19.50           
          1:07.11  2:19.50
  4. Stefan Schulte                Rapido'82              2:25.39 9302443    2:19.71 FJ 1      
          1:06.45  2:19.71
  5. Fergil Hesterman              Het Y                  2:20.83 9300187    2:19.71 FJ 2      
          1:06.80  2:19.71
  6. Tim ten Kate                  Het Y                  2:30.73 9300249    2:20.75           
          1:06.90  2:20.75
  7. Frans Bijl                    Het Y                  2:23.53 9401319    2:22.51           
          1:09.51  2:22.51
  8. Menno Schaefer                Rapido'82              2:26.18 9402461    2:24.80           
          1:09.82  2:24.80
  9. Stephen de Wit                OEZA                   2:30.22 9306669    2:30.20           
          1:12.35  2:30.20
 10. Arjan Klinkenberg             Rapido'82              2:47.25 9300751    2:35.52           
          1:13.58  2:35.52
 11. Dylan de Vries                OEZA                   3:06.67 9305531    2:58.29           
          1:27.36  2:58.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
5-10-2008 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien Sohl                  Het Y                  1:12.00 8603346    1:11.42           
          1:11.42
  2. Alice Bravo                   Het Y                  1:12.28 8705346    1:11.47           
          1:11.47
  3. Annemarie Crok                OEZA                   1:16.38 8900828    1:17.54           
          1:17.54
  4. DaniŽlle Hoek                 OEZA                   1:17.68 8801790    1:18.02           
          1:18.02
  5. Mariska Stins                 OEZA                   1:18.48 8402364    1:19.82           
          1:19.82
  6. Estherrr Schouten             Rapido'82              1:20.86 9103906    1:20.56           
          1:20.56
  7. Lidewij Vink                  OEZA                   1:16.36 9007508    1:23.74           
          1:23.74
  8. Ilse Traksel                  Rapido'82              1:23.64 8804326    1:25.38           
          1:25.38
  9. Pauline Heus                  OEZA                   1:25.03 7800332    1:25.90           
          1:25.90
 10. Karin Bank                    Rapido'82              1:26.90 9100116    1:27.36           
          1:27.36
 DIS Ana-Lara da Silva             Het Y                  1:17.72 8001000    1:19.13 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:19.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
5-10-2008 - 17:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan-Willem v.d. Graaff        Het Y                    29.18 8901023      29.61           
  2. Stefan Haack                  Rapido'82                30.12 8200575      29.91           
  3. Wouter Allard                 Rapido'82                29.88 9000031      29.97           
  4. Peter Sohl                    Rapido'82                30.14 8803203      30.26           
  5. Paul Oudendijk                OEZA                     29.45 8101287      30.30           
  6. Killian Hesterman             Het Y                    30.78 9001187      30.90           
  7. Tim Essers                    OEZA                     31.18 8800987      32.54           
  8. Martijn Butter                OEZA                     31.25 7900231      33.02           
  9. Jory van der Gracht           OEZA                     34.43 8701097      33.36           
 10. Felix Kramer                  Rapido'82                38.16 9001659      33.79           
 11. Arnold Stins                  OEZA                     33.36 8302045      34.36           
 12. Arno Meijer                   OEZA                     32.76 7500593      34.43           
 13. Pascal Palmboom               OEZA                     34.23 8902395      36.39           
 14. Sebastiaan Reijnen            Het Y                    33.56 8602533      36.50           
NG.Z Michiel Huisman               Het Y                    32.11 9005811                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
5-10-2008 - 17:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carla ten Kate                Het Y                       NT 9600832    3:09.90           
          1:32.61  3:09.90
  2. Lisa Martelhoff               Het Y                  3:16.72 9504258    3:14.13           
          1:33.80  3:14.13
  3. Lisa Roelvink                 Het Y                  3:24.82 9603094    3:21.34           
          1:39.77  3:21.34
  4. Roos Vredenburg               OEZA                   3:58.26 9504618    3:22.36           
          1:38.75  3:22.36
  5. Anne Groen                    OEZA                   3:30.26 9505996    3:23.06           
          1:41.16  3:23.06
  6. DaniŽlle Bakker               OEZA                        NT 9605392    3:28.70           
          1:42.49  3:28.70
  7. Zinke Lansink                 Het Y                       NT 9601476    3:49.26           
          1:50.16  3:49.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
5-10-2008 - 17:46                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dana van der Zee              Rapido'82              1:20.09 9500532    1:21.39           
          1:21.39
  2. Britt Jansen                  Rapido'82              1:22.45 9500526    1:21.98           
          1:21.98
  3. Lindsey Reijsoo               Rapido'82              1:25.96 9603078    1:25.89           
          1:25.89
  4. Sanne Peters                  Rapido'82              1:31.01 9503528    1:32.50           
          1:32.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
5-10-2008 - 17:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Kroep                  Rapido'82              1:42.51 9601389    1:41.03           
          1:41.03
  2. Jaimy Paul Bernards           Rapido'82              1:52.38 9601957    1:44.32           
          1:44.32
  3. Tom Goossens                  Rapido'82              2:05.46 9601335    1:48.77           
          1:48.77
  4. Allard de Vries               OEZA                   1:53.98 9602337    1:57.51           
          1:57.51
 DIS Cornť Borst                   OEZA                   1:58.98 9602335            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Koen van Twisk                Rapido'82              1:29.88 9503539    1:24.54 VH        
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:24.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
5-10-2008 - 17:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hannah Rosingh                Het Y                  1:26.36 9700342    1:25.42           
          1:25.42
  2. Serena Stel                   OEZA                   1:29.84 9801528    1:25.61           
          1:25.61
  3. Jill Jansen                   Rapido'82              1:32.05 9700170    1:28.99           
          1:28.99
  4. Chantal Beijer                Rapido'82              1:35.93 9700884    1:32.75           
          1:32.75
  5. FabiŽnne Kerkhoff             Rapido'82              1:37.05 9701290    1:34.89           
          1:34.89
  6. Tori Gijzen                   Rapido'82              1:42.46 9703166    1:36.28           
          1:36.28
  7. Nikki Bernards                Rapido'82              1:38.87 9900810    1:40.89           
          1:40.89
  8. Linda BŲhm                    Rapido'82              1:40.07 9703164    1:41.35           
          1:41.35
  9. RafaŽlla van Nee              Het Y                       NT 9900358    1:46.62           
          1:46.62
 10. Rosa Randoe                   Het Y                       NT 9704434    1:49.13           
          1:49.13
 11. Anna Bakker                   OEZA                   1:38.79 9703720    1:50.84           
          1:50.84
 12. Lisanne Grul                  OEZA                   1:58.03 9704406    1:52.23           
          1:52.23
 13. Rachelle Reijsoo              Rapido'82              1:56.07 9702810    1:52.47           
          1:52.47
 14. Sarjenka van Tol              OEZA                        NT 9704988    1:59.04           
          1:59.04
 15. Nicole Kaandorp               Het Y                  2:10.60 9702262    2:02.28           
          2:02.28
 DIS Kirke van de Port             Het Y                       NT 9704432            AA        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
5-10-2008 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Blok                     Rapido'82                38.20 9700569      34.70           
  2. Roy van der Woude             Rapido'82                38.20 9700579      35.41           
  3. Simon de Groot                Rapido'82                36.64 9800717      35.92           
  4. Bas Martelhoff                Het Y                    37.78 9900343      36.21           
  5. Jeljer Aldershof              Rapido'82                39.55 9800719      36.48           
  6. Damian Martens                Het Y                    39.14 9701095      37.46           
  7. Robin Schulte                 Rapido'82                39.76 9800791      39.10           
  8. Timo Huitenga                 Rapido'82                42.58 9702317      39.86           
  9. Koen Gaal                     OEZA                     39.76 9901113      40.33           
 10. Sean Tuinstra                 OEZA                     40.29 9801685      40.99           
 11. Matthijs Engelkes             Rapido'82                44.02 9702315      46.20           
 12. Roy Vlieland                  OEZA                        NT 9901517      49.32           
 13. Job van der Berg              OEZA                     50.69 9802637      51.05           
 DIS Deniz Cekic                   OEZA                     50.01 9703343            A         
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Adam Malash                   Het Y                    36.95 9702145                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
5-10-2008 - 18:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Het Y 1                       Het Y                  4:43.46            4:47.64           
        Alice Bravo, 87                            Evelien Sohl, 86
        Wendy Baljet, 66                           Ana-Lara da Silva, 80
          1:09.00  4:47.64

  2. OEZA 1                        OEZA                   4:52.88            5:09.01           
        Daisy Kleijne, 89                          Anouk van der Gracht, 89
        Nicole Palmboom, 91                        Lidewij Vink, 90
          1:18.04  5:09.01

  3. OEZA 2                        OEZA                   5:08.09            5:13.35           
        Linda Crok, 94                             Sanne Essers, 91
        Annemarie Crok, 89                         DaniŽlle Hoek, 88
          1:17.08  5:13.35

  4. Rapido'82 5                   Rapido'82              5:20.96            5:30.03           
        Ilse Traksel, 88                           Lisa Blok, 94
        Neeltje Winkler, 94                        Els de Bruin, 94
          5:30.03




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
5-10-2008 - 18:06                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Het Y 1                       Het Y                  3:39.44            3:38.64           
        Tom Verbeek, 88                            Jan-Willem v.d. Graaff, 89
        Killian Hesterman, 90                      Sebastiaan Reijnen, 86
            54.48  3:38.64

  2. Rapido'82 3                   Rapido'82              3:46.55            3:49.56           
        Felix Kramer, 90                           Loek Rolvink, 83
        Kenneth Deinum, 89                         Wouter Allard, 90
            58.64  3:49.56

  3. Het Y 2                       Het Y                  3:56.58            3:53.51           
        Daan Glorie, 88                            Daniel Rosingh, 93
        Michiel Huisman, 90                        Jan Batstra, 93
          3:53.51

  4. OEZA 1                        OEZA                   3:49.91            3:55.25           
        Jory van der Gracht, 87                    Martijn Butter, 79
        Pieter Crok, 91                            Paul Oudendijk, 81
            58.80  3:55.25




SPLASH Meet Manager 2007Registered to OEZA