Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open


B- Competitie deel 1
Breda, 5.10.2008


1 - Deel 1 KNZB zwemcompetitie landelijk5.10.08 - 14:00


Programmanr. 2
5.10.08
Meisjes, 4 x 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SBC2000 1SBC20004:31.604:31.91
Maya Kingma
Daisy van den Bos
95
95
32.921:08.10Lindi Verkooijen
Claudia den Ottelander
95
95
2.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen4:37.944:37.82
Susan Teijken
Lisa Hartogs
95
95
34.071:10.16Maxime Schoones
Samantha Kardol
95
95
3.O.Z. & P.C. De Warande 2O.Z. & P.C. De Warande5:25.355:08.76
Femke Beskers
Carmen Koper
96
96
34.541:12.98Laura Kragten
Elena van der Ploeg
96
95
4.Z&PV Nuenen 2Z&PV Nuenen5:12.915:13.95
Anouk Coppieters
Ilse van den Eerenbeemd
95
95
37.361:15.64Elke van den Hurk
Jessica Manders
96
96
5.Z & PC DIO 1Z & PC DIO5:10.865:15.60
Selene Wortel
Kyra Musters
97
96
37.331:18.46Evi Lauwen
Aniek Resink
97
95
6.SBC2000 2SBC20005:27.815:23.55
Kathy Groot
Laurie Mabelis
97
97
36.601:18.97Jessica Oomen
Kris Hutten
97
95
7.Z&PV Nuenen 3Z&PV Nuenen5:44.865:52.64
Inge Dedding
Marjolein Wijnen
95
97
39.671:21.86Marijn Marinus
Jasmijn Liedtke
95
96
DISO.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande6:04.50
EA - Te vroeg overgenomen.
Marit van Tilburg
Marjolein Snelders
97
95
40.951:26.91Claudia Siemons
Femke van Wijk
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 3
5.10.08
Alle, 4 x 50m wisselslagMix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen2:44.552:48.32
Erica Schoenmakers
Myrle Schoones
99
98
42.43Tobias Geurts
Joeri Phaff
98
97
2.Z&PV Nuenen 2Z&PV Nuenen2:51.702:52.64
Jelle de Wind
Maayke Voets
98
97
43.95Eline Hartogs
Jeroen Schelling
99
97
3.Z & PC DIO 1Z & PC DIO3:02.092:56.73
Nadja Wortel
Sten Bosman
98
98
43.16Selene Wortel
Jaro Musters
97
98
4.SBC2000 1SBC20002:58.292:57.86
Dylan van Irsel
Nienke Kerremans
98
97
50.43Jari den Ottelander
Kathy Groot
98
97
DISO.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande3:09.85
EA - Te vroeg overgenomen.
Maartje Beskers
Robin Lefeu
97
97
44.73Lonne Beskers
Thom Hanegraaf
97
99


<< TOP >>
Programmanr. 4
5.10.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Inge BalversSBC20001:15.22850011836.451:18.06
2.Susanne van der LindenZ & PC DIO1:19.67880273638.761:22.20
3.Ineke GoossensSBC20001:20.71790026638.661:23.00
4.Anita SmitsZ & PC DIO1:22.67690052239.231:23.16
5.Gabriëlla van OerleO.Z. & P.C. De Warande1:25.82900675840.181:25.68
6.Simone van der LindenZ & PC DIO1:24.44900235840.101:26.39
7.Lotte de WinterZ&PV Nuenen1:23.81900435440.621:27.12
8.Lindy ConsemulderZ&PV Nuenen1:29.82900601841.091:29.54
9.Nicole van der KooySBC20001:29.50870231043.361:30.45
10.Moniek van den BoschZ&PV Nuenen1:27.85890558641.721:31.20
11.Nicole HuizingZ&PV Nuenen1:26.53810068643.231:31.86
12.Lichelle GrootSBC20001:31.80900630844.301:34.45
13.Anne PelO.Z. & P.C. De Warande1:30.11900289445.981:35.23
14.Ildiko van der PloegO.Z. & P.C. De Warande1:34.80900296046.851:41.54


<< TOP >>
Programmanr. 5
5.10.08
Heren, 400m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Giel van DijkO.Z. & P.C. De Warande4:11.3791042114:21.45
50m:
100m:
28.86
1:00.63
28.86
31.77
150m:
200m:

2:06.02
250m:
300m:
350m:
400m:

4:21.45
2.Paul KosterZ & PC DIO4:45.0093044654:22.77
50m:
100m:
29.08
1:01.61
29.08
32.53
150m:
200m:

2:08.33
250m:
300m:
350m:
400m:

4:22.77
3.Thomas PriemsSBC20004:26.0286024674:38.51
50m:
100m:
29.89
1:03.09
29.89
33.20
150m:
200m:

2:12.71
250m:
300m:
350m:
400m:

4:38.51
4.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen4:43.7592022174:39.60
50m:
100m:
29.98
1:03.70
29.98
33.72
150m:
200m:

2:13.92
250m:
300m:
350m:
400m:

4:39.60
5.Jan van OpstalZ & PC DIO4:51.9486022914:42.12
50m:
100m:
31.60
1:06.92
31.60
35.32
150m:
200m:

2:18.39
250m:
300m:
350m:
400m:

4:42.12
6.Akke ToeterZ&PV Nuenen4:39.6290029234:45.67
50m:
100m:
31.26
1:06.45
31.26
35.19
150m:
200m:

2:18.54
250m:
300m:
350m:
400m:

4:45.67
7.Chiel SoeterZ&PV Nuenen4:58.2288042195:01.61
50m:
100m:
34.26
1:11.74
34.26
37.48
150m:
200m:

2:28.45
250m:
300m:
350m:
400m:

5:01.61
8.Pim DonkersO.Z. & P.C. De Warande4:47.0187007655:12.10
50m:
100m:
34.60
1:12.19
34.60
37.59
150m:
200m:

2:30.34
250m:
300m:
350m:
400m:

5:12.10
9.Paul van den NoortO.Z. & P.C. De Warande4:50.0087023795:18.23
50m:
100m:
34.39
1:11.36
34.39
36.97
150m:
200m:

2:30.51
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.23
10.Ruben van StratenO.Z. & P.C. De Warande5:30.3977009335:27.13
50m:
100m:
34.73
1:13.32
34.73
38.59
150m:
200m:

2:34.42
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.13
11.Tobias van KruysdijkSBC2000NT93059955:31.48
50m:
100m:
33.60
1:11.48
33.60
37.88
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:31.48
12.Yannick van OpdorpSBC2000NT93065215:33.20
50m:
100m:
35.60
1:14.67
35.60
39.07
150m:
200m:

2:38.39
250m:
300m:
350m:
400m:

5:33.20
AFGEMFrank ZwiersSBC20004:13.888202101


<< TOP >>
Programmanr. 6
5.10.08
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Whitney van HoeckelZ & PC DIO1:12.82940239036.681:14.61
2.Christel PeetersO.Z. & P.C. De Warande1:14.53910242437.131:16.10
3.Colet ClaessensZ&PV Nuenen1:17.78940518237.321:17.60
4.Chantalle van der LindenZ & PC DIO1:16.36920452438.161:18.42
5.Sanne BrugginkSBC20001:15.60920033039.131:20.09
6.Bente van GennepSBC20001:22.35920059038.751:20.21
7.Nicole PeetersSBC20001:17.73930384239.411:20.76
8.Kris HuttenSBC20001:20.42950068839.041:22.02
9.Gemma Schiphorst PreuperSBC20001:18.88920332839.901:23.05
10.Nienke HoeksO.Z. & P.C. De Warande1:23.99910127240.541:23.83
11.Meike NautaZ&PV Nuenen1:23.25940518042.071:25.23
12.Evie van UdenZ&PV Nuenen1:25.46910388242.591:27.27
13.Hanneke de GrootZ&PV Nuenen1:30.24910804046.861:33.45
14.Daphne van der KruyssenO.Z. & P.C. De Warande1:33.57910799845.401:34.90


<< TOP >>
Programmanr. 7
5.10.08
Jongens, 200m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Rens van EijkZ&PV Nuenen2:44.67910057336.631:17.432:40.80
2.Bob van HeesZ & PC DIO2:45.89910385136.571:17.542:43.57
3.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande2:46.59930223336.201:17.392:43.76
4.Pieter PijnenburgO.Z. & P.C. De Warande2:55.04930522738.161:21.522:48.73
5.Robert GrootSBC20002:46.22930199737.121:19.782:49.27
6.Arjan MaasZ&PV Nuenen2:57.66910412538.891:23.422:56.51
7.Mathijs van der LogtZ & PC DIO3:05.00910556140.261:25.302:59.86
8.Bas CastelijnsZ&PV Nuenen3:08.09910698942.131:29.003:05.13
9.Tom PelO.Z. & P.C. De Warande3:00.48920323740.871:28.413:05.25
10.Jelle van der PloegO.Z. & P.C. De Warande3:05.87910366140.641:27.043:05.54
11.Niels UiterwaalSBC20003:10.00920417143.571:32.733:15.43


<< TOP >>
Programmanr. 8
5.10.08
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ela HuttenSBC20002:14.24930035430.971:06.042:19.11
2.Ilse ResinkZ & PC DIO2:23.33930363231.501:07.072:20.31
3.Claudia den OttelanderSBC20002:21.30950055232.641:08.602:21.29
4.Renée RoksSBC20002:29.23930384432.201:09.322:29.80
5.Birgit van der WegenO.Z. & P.C. De Warande2:33.58930494235.051:14.442:31.60
6.Mandy StoopZ&PV Nuenen2:29.29930429434.691:12.852:34.56
7.Susan TeijkenZ&PV Nuenen2:31.87950459235.041:14.262:34.80
8.Joyce CoppietersZ&PV Nuenen2:42.76930722036.021:15.202:35.57
9.Anneke de RondZ & PC DIO2:37.64940413036.541:17.082:39.00
10.Carmen GosensZ & PC DIO2:40.39930405236.991:18.392:46.18
11.Patty PeetersO.Z. & P.C. De Warande3:01.89940139838.081:20.022:48.24
12.Elena van der PloegO.Z. & P.C. De Warande2:59.39950070240.101:24.922:54.80
13.Claudia SiemonsO.Z. & P.C. De WarandeNT950633240.231:27.723:04.77
14.Anouk FiereO.Z. & P.C. De Warande3:20.84940629642.451:32.673:17.16


<< TOP >>
Programmanr. 9
5.10.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sven KardolZ&PV Nuenen1:14.99930213535.071:13.70
2.Christian BingelZ & PC DIO1:14.64930320735.151:13.97
3.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande1:16.91940175935.591:15.70
4.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:23.34930180937.541:18.94
5.Ramon BastiaansenZ & PC DIO1:20.86930379738.291:20.76
6.Stijn KoehlerZ&PV Nuenen1:26.02940464540.771:24.74
7.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen1:26.72940298339.761:24.80
8.Coen KuijpersSBC20001:30.34940283540.101:27.02
9.Sam BeenhakkerO.Z. & P.C. De Warande1:31.13940357942.161:28.67
10.Martino ValentijnZ & PC DIO1:29.42940391339.981:28.78
11.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen1:30.86930269542.081:29.72
12.Leon VerschurenSBC20001:33.94930440342.461:32.22
13.Yannick van OpdorpSBC20001:24.52930652143.701:33.02
14.Lars AckermanZ & PC DIO1:38.98940284744.881:37.88
NG.ZAStef KoenraadSBC20001:35.009503475


<< TOP >>
Programmanr. 10
5.10.08
Dames, 50m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lieke JagerZ&PV Nuenen32.07870193032.85
2.Jolanda PostZ & PC DIO33.67900484833.56
3.Ineke GoossensSBC200031.51790026633.62
4.Laura de JongZ&PV Nuenen31.82910388033.73
5.Anne PelO.Z. & P.C. De Warande33.29900289435.70
6.Simone van der LindenZ & PC DIO34.48900235836.16
7.Marit MeijersSBC200037.59930240637.04
8.Nicole PeetersSBC200035.52930384237.23
9.Danila vd HoogenbandZ&PV Nuenen38.60900155838.20
10.Linda van GeelO.Z. & P.C. De Warande37.53910097638.30
11.Ildiko van der PloegO.Z. & P.C. De Warande37.24900296040.14
12.Lichelle GrootSBC200040.31900630840.51
13.Inge DeddingZ&PV Nuenen43.40950543240.89
14.Ilse van den EerenbeemdZ&PV Nuenen43.80950543445.02
15.Jasmijn LiedtkeZ&PV Nuenen45.60960437445.52
16.Marijn MarinusZ&PV Nuenen46.96950604446.23


<< TOP >>
Programmanr. 11
5.10.08
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Gijs DamenO.Z. & P.C. De Warande59.0079002551:01.59
2.Martin de WildtZ&PV Nuenen1:00.6974009371:03.42
3.Paul KosterZ & PC DIO1:07.2393044651:07.15
4.Antonio SchijvenaarsSBC20001:02.9084019911:07.38
5.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen1:08.3192022171:07.93
6.Jan van OpstalZ & PC DIO1:09.6186022911:08.33
7.Giel van DijkO.Z. & P.C. De Warande1:03.0091042111:09.07
8.Marc van den HamO.Z. & P.C. De Warande1:10.2187012231:10.67
9.Florian VerrijkZ&PV Nuenen1:11.7090043251:10.74
10.David VleeschouwerO.Z. & P.C. De Warande1:09.5480016351:10.86
11.Pim van WouwenSBC20001:18.0092029631:11.07
12.Michiel VerrijkZ&PV Nuenen1:09.6390030471:11.20
13.Tim WinkelsZ&PV Nuenen1:10.3287050251:11.73
14.Janno KoolenZ & PC DIO1:14.6689017371:12.60
15.Oskar BlesSBC20001:14.7791001531:14.92
16.Robbert NooijensZ & PC DIO1:17.6488043571:18.72
17.André KoolenZ & PC DIO1:15.7484012591:19.73
18.Kars OomenSBC20001:25.0192029451:20.02
AFGEMFrank ZwiersSBC20001:07.298202101


<< TOP >>
Programmanr. 12
5.10.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Samantha KardolZ&PV Nuenen1:17.12950297237.321:20.20
2.Daisy van den BosSBC20001:21.58950388038.511:23.09
3.Maxime SchoonesZ&PV Nuenen1:23.28950352040.201:25.36
4.Lindi VerkooijenSBC20001:37.89950382638.601:26.16
5.Aniek ResinkZ & PC DIO1:21.31950073838.231:26.26
6.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:37.00960249640.111:29.10
7.Maya KingmaSBC20001:30.47950382444.571:31.29
8.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande1:30.80960388843.821:31.57
9.Lisa HartogsZ&PV Nuenen1:42.40950504442.111:32.12
10.Anouk CoppietersZ&PV Nuenen1:47.85950543046.951:37.04
11.Jessica MandersZ&PV Nuenen1:38.86960400443.111:39.30
12.Laura KragtenO.Z. & P.C. De WarandeNT960389047.001:40.13
13.Elke van den HurkZ&PV Nuenen1:39.98960181447.261:45.13
14.Marjolein SneldersO.Z. & P.C. De Warande1:47.97950070047.351:45.64
15.Kyra MustersZ & PC DIONT960240854.062:02.47


<< TOP >>
Programmanr. 13
5.10.08
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jordy JongenelenSBC20002:50.00950499538.301:20.542:42.10
2.Sven AlderliesteSBC20002:53.11950132938.601:20.952:47.20
3.Joris WillemsZ&PV Nuenen3:10.00950229342.141:27.622:58.85
4.Thomas BertensZ & PC DIO3:13.81950254141.921:29.483:04.36
5.Luuc VerburghO.Z. & P.C. De WarandeNT960202946.391:36.893:13.95
6.Roy DelhijO.Z. & P.C. De Warande3:36.13950039145.821:36.173:17.51
7.Sjoerd CornelisZ & PC DIONT960246548.601:41.113:27.18
8.Sven GeersO.Z. & P.C. De WarandeNT960196352.441:51.513:46.48
DISMark WesterterpZ&PV Nuenen3:39.06950432550.481:45.893:30.45
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 15
5.10.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen35.45980020635.29
2.Selene WortelZ & PC DIO36.65970065435.37
3.Kathy GrootSBC200034.81970044435.47
4.Erica SchoenmakersZ&PV Nuenen37.38990085636.76
5.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande39.57970225037.80
6.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande40.12970221837.92
7.Nadja WortelZ & PC DIO39.58980079838.04
8.Nienke KerremansSBC200041.34970295438.48
9.Evi LauwenZ & PC DIO37.98970016638.57
10.Laura RoelevinkSBC200038.51980225838.59
11.Maayke VoetsZ&PV Nuenen37.38970298238.61
12.Eline HartogsZ&PV Nuenen37.43990138838.74
13.Aniek de PeijperSBC200037.34980164439.20
14.Jessica OomenSBC200039.65970162239.42
15.Marjolein WijnenZ&PV Nuenen41.54970255640.00
16.Marit van TilburgO.Z. & P.C. De Warande39.93970120840.38
17.Laurie MabelisSBC200039.98970468240.48
18.Daphne van den BosSBC200041.25990021441.20
19.Ilse GeersO.Z. & P.C. De Warande48.19980100842.56


<< TOP >>
Programmanr. 16
5.10.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Joeri PhaffZ&PV Nuenen1:31.5297010991:32.24
2.Jeroen SchellingZ&PV Nuenen1:33.0997018371:34.91
3.Jaro MustersZ & PC DIO1:41.9498011411:38.60
4.Jelle de WindZ&PV Nuenen1:44.8698011831:39.21
5.Jari den OttelanderSBC20001:40.3498000591:40.10
6.Sten BosmanZ & PC DIO1:50.0998006071:40.29
7.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen1:35.6998011851:40.32
8.Lennart AlderliesteSBC2000NT97010671:50.73
DISDylan van IrselSBC20001:55.6798021771:47.37
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISThom HanegraafO.Z. & P.C. De WarandeNT99000852:04.69
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGAlain VogelsZ&PV Nuenen1:32.189701835


<< TOP >>
Programmanr. 17
5.10.08
Dames, 400m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anita SmitsZ & PC DIO4:53.2869005224:55.90
50m:
100m:
34.36
1:11.82
34.36
37.46
150m:
200m:

2:27.72
250m:
300m:
350m:
400m:

4:55.90
2.Jolanda PostZ & PC DIO4:59.0890048484:58.77
50m:
100m:
33.67
1:10.45
33.67
36.78
150m:
200m:

2:26.30
250m:
300m:
350m:
400m:

4:58.77
3.Laura de JongZ&PV Nuenen4:53.1591038805:00.31
50m:
100m:
34.18
1:11.35
34.18
37.17
150m:
200m:

2:26.93
250m:
300m:
350m:
400m:

5:00.31
4.Chantal VerhoeffSBC20005:09.5479009125:12.80
50m:
100m:
33.14
1:10.70
33.14
37.56
150m:
200m:

2:30.01
250m:
300m:
350m:
400m:

5:12.80
5.Siska PostZ & PC DIO4:58.7588055625:12.89
50m:
100m:

1:13.53
150m:
200m:

2:32.85
250m:
300m:
350m:
400m:

5:12.89
6.Kitty Schiphorst PreuperSBC20004:54.6591027525:14.73
50m:
100m:
33.89
1:12.02
33.89
38.13
150m:
200m:

2:31.73
250m:
300m:
350m:
400m:

5:14.73
7.Nicole van der KooySBC20005:17.1387023105:18.04
50m:
100m:
35.26
1:14.10
35.26
38.84
150m:
200m:

2:35.39
250m:
300m:
350m:
400m:

5:18.04
8.Lindy ConsemulderZ&PV Nuenen5:23.1390060185:22.87
50m:
100m:
36.48
1:16.26
36.48
39.78
150m:
200m:

2:38.66
250m:
300m:
350m:
400m:

5:22.87
9.Danila vd HoogenbandZ&PV Nuenen5:36.3790015585:29.59
50m:
100m:
36.88
1:18.25
36.88
41.37
150m:
200m:

2:41.89
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.59
10.Nicole HuizingZ&PV Nuenen5:16.8581006865:36.02
50m:
100m:
38.51
1:19.85
38.51
41.34
150m:
200m:

2:44.02
250m:
300m:
350m:
400m:

5:36.02
11.Gabriëlla van OerleO.Z. & P.C. De Warande5:25.7390067585:39.13
50m:
100m:
36.28
1:16.56
36.28
40.28
150m:
200m:

2:42.44
250m:
300m:
350m:
400m:

5:39.13
12.Anne PelO.Z. & P.C. De Warande4:56.3590028945:39.47
50m:
100m:
36.29
1:16.11
36.29
39.82
150m:
200m:

2:41.22
250m:
300m:
350m:
400m:

5:39.47
13.Linda van GeelO.Z. & P.C. De Warande5:39.2391009765:42.86
50m:
100m:
36.00
1:16.64
36.00
40.64
150m:
200m:

2:43.00
250m:
300m:
350m:
400m:

5:42.86


<< TOP >>
Programmanr. 18
5.10.08
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Gijs DamenO.Z. & P.C. De Warande1:11.00790025531.261:07.86
2.Martin de WildtZ&PV Nuenen1:05.00740093731.691:08.43
3.Antonio SchijvenaarsSBC20001:08.74840199133.021:11.32
4.Pim DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:12.518700765FJ 135.951:17.10
5.Jan van OpstalZ & PC DIO1:15.688602291FJ 236.001:17.10
6.Akke ToeterZ&PV Nuenen1:15.82900292336.741:19.02
7.Thomas PriemsSBC20001:15.83860246736.861:19.04
8.Ruben van StratenO.Z. & P.C. De Warande1:17.88770093338.981:20.48
9.Janno KoolenZ & PC DIO1:20.76890173739.611:22.39
10.Paul van den NoortO.Z. & P.C. De Warande1:20.6787023791:22.64
11.Tim WinkelsZ&PV Nuenen1:21.92870502539.911:23.25
12.André KoolenZ & PC DIO1:23.98840125940.721:23.95
13.Pim van WouwenSBC20001:28.00920296340.731:25.67
14.Chiel SoeterZ&PV Nuenen1:26.32880421941.281:26.72
15.Robbert NooijensZ & PC DIO1:24.20880435740.591:27.56


<< TOP >>
Programmanr. 19
5.10.08
Dames, 200m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Kris HuttenSBC20002:57.43950068839.631:24.763:00.20
2.Colet ClaessensZ&PV Nuenen3:02.94940518241.661:27.443:01.79
3.Whitney van HoeckelZ & PC DIO3:03.23940239042.671:29.953:04.42
4.Bente van GennepSBC20003:05.47920059042.021:29.133:08.27
5.Christel PeetersO.Z. & P.C. De Warande3:10.1591024241:31.803:11.56
6.Chantalle van der LindenZ & PC DIO3:15.64920452443.511:33.643:16.22
7.Gemma Schiphorst PreuperSBC20003:17.30920332844.861:35.963:16.72
8.Nienke HoeksO.Z. & P.C. De Warande3:13.02910127244.771:35.503:20.81
9.Meike NautaZ&PV Nuenen3:12.58940518046.011:36.823:22.30
10.Nicole PeetersSBC20003:15.69930384245.451:37.953:29.16
11.Evie van UdenZ&PV Nuenen3:18.88910388247.421:42.703:36.70
DISDaphne van der KruyssenO.Z. & P.C. De Warande3:43.83910799846.591:42.363:38.86
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
5.10.08
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande1:05.95930223330.981:04.76
2.Mathijs van der LogtZ & PC DIO1:08.76910556134.201:08.94
3.Tom PelO.Z. & P.C. De Warande1:12.73920323734.571:09.59
4.Bob van HeesZ & PC DIO1:08.44910385134.131:10.42
5.Robert GrootSBC20001:11.04930199734.951:10.66
6.Rens van EijkZ&PV Nuenen1:08.18910057335.391:11.80
7.Jelle van der PloegO.Z. & P.C. De Warande1:15.77910366134.511:12.61
8.Bas CastelijnsZ&PV Nuenen1:11.68910698935.771:12.95
9.Arjan MaasZ&PV Nuenen1:18.21910412537.451:17.86
10.Oskar BlesSBC20001:19.85910015338.701:20.60
11.Kars OomenSBC20001:21.2392029451:22.50
12.Pieter PijnenburgO.Z. & P.C. De Warande1:32.23930522741.641:25.01
13.Niels UiterwaalSBC20001:33.42920417144.481:28.13


<< TOP >>
Programmanr. 21
5.10.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Ela HuttenSBC20001:21.63930035440.081:24.71
2.Ilse ResinkZ & PC DIO1:25.39930363240.471:25.15
3.Claudia den OttelanderSBC20001:29.77950055241.211:26.71
4.Renée RoksSBC20001:26.32930384440.321:27.10
5.Anneke de RondZ & PC DIO1:28.60940413042.641:30.45
6.Mandy StoopZ&PV Nuenen1:31.64930429442.991:31.66
7.Joyce CoppietersZ&PV Nuenen1:32.95930722044.531:31.95
8.Carmen GosensZ & PC DIO1:29.81930405242.891:32.59
9.Susan TeijkenZ&PV Nuenen1:34.50950459244.571:32.73
10.Patty PeetersO.Z. & P.C. De Warande1:41.02940139847.011:37.14
11.Elena van der PloegO.Z. & P.C. De Warande1:41.48950070246.121:38.91
12.Claudia SiemonsO.Z. & P.C. De WarandeNT950633249.041:45.13
13.Anouk FiereO.Z. & P.C. De Warande1:55.76940629650.201:47.48


<< TOP >>
Programmanr. 22
5.10.08
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Sven KardolZ&PV Nuenen2:04.40930213528.1058.912:01.22
2.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:11.42940175929.221:02.222:10.79
3.Ramon BastiaansenZ & PC DIO2:23.0693037971:03.062:12.13
4.Christian BingelZ & PC DIO2:34.28930320729.321:02.572:17.02
5.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:20.71930180931.201:06.582:18.58
6.Wouter SijmonsZ&PV Nuenen2:18.91930269531.101:05.822:18.89
7.Jarmo van ZwolZ&PV Nuenen2:23.71940298331.901:07.642:20.81
8.Leon VerschurenSBC20002:32.00930440333.611:10.902:29.29
9.Tobias van KruysdijkSBC20002:37.09930599533.331:11.022:29.60
10.Sam BeenhakkerO.Z. & P.C. De Warande2:43.51940357934.501:13.402:37.49
11.Yannick van OpdorpSBC20002:24.01930652129.321:06.592:38.40
12.Stijn KoehlerZ&PV Nuenen2:37.2694046451:18.042:41.16
13.Martino ValentijnZ & PC DIO2:42.24940391334.441:15.272:41.88
14.Coen KuijpersSBC20002:45.26940283536.641:19.482:44.35
15.Lars AckermanZ & PC DIO2:54.13940284738.801:23.142:51.80
NG.ZAStef KoenraadSBC20002:48.009503475


<< TOP >>
Programmanr. 23
5.10.08
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jolanda PostZ & PC DIO1:10.5790048481:10.29
2.Ineke GoossensSBC20001:11.9879002661:14.21
3.Laura de JongZ&PV Nuenen1:13.9891038801:15.83
4.Susanne van der LindenZ & PC DIO1:13.7388027361:16.54
5.Lieke JagerZ&PV Nuenen1:15.5187019301:16.64
6.Simone van der LindenZ & PC DIO1:14.5790023581:16.92
7.Kitty Schiphorst PreuperSBC20001:16.0591027521:18.05
8.Sanne BrugginkSBC20001:17.6692003301:19.02
9.Chantal VerhoeffSBC20001:19.7179009121:19.55
10.Gabriëlla van OerleO.Z. & P.C. De Warande1:17.4490067581:20.36
11.Nicole HuizingZ&PV Nuenen1:17.3981006861:22.25
12.Siska PostZ & PC DIO1:17.7888055621:22.60
13.Lichelle GrootSBC20001:20.3790063081:22.62
14.Linda van GeelO.Z. & P.C. De Warande1:21.1291009761:23.32
15.Marit MeijersSBC20001:21.9693024061:23.37
16.Ildiko van der PloegO.Z. & P.C. De Warande1:21.5190029601:27.07
17.Moniek van den BoschZ&PV Nuenen1:22.8689055861:27.57
18.Hanneke de GrootZ&PV Nuenen1:32.5091080401:36.86


<< TOP >>
Programmanr. 24
5.10.08
Heren, 50m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gijs DamenO.Z. & P.C. De Warande29.50790025529.62
2.Antonio SchijvenaarsSBC200029.12840199130.22
3.Paul KosterZ & PC DIO32.02930446532.16
4.Florian VerrijkZ&PV Nuenen31.22900432532.42
5.Akke ToeterZ&PV Nuenen31.95900292332.87
6.Ferry J. ClaassenZ&PV Nuenen32.80920221733.32
7.Giel van DijkO.Z. & P.C. De Warande33.22910421134.02
8.Pim van WouwenSBC200038.00920296334.86
9.Janno KoolenZ & PC DIO34.70890173735.10
10.David VleeschouwerO.Z. & P.C. De Warande34.13800163535.18
11.Marc van den HamO.Z. & P.C. De Warande34.26870122335.28FJ 1
12.Michiel VerrijkZ&PV Nuenen34.09900304735.28FJ 2
13.André KoolenZ & PC DIO34.73840125935.47
14.Willem Jan GoossensZ&PV Nuenen40.06900491739.44
15.Kars OomenSBC200036.38920294541.05
AFGEMFrank ZwiersSBC200032.828202101


<< TOP >>
Programmanr. 25
5.10.08
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Aniek ResinkZ & PC DIO2:44.23950073837.781:19.112:43.10
2.Maya KingmaSBC20002:56.76950382442.771:27.222:50.68
3.Daisy van den BosSBC20002:46.57950388040.161:23.822:51.89
4.Samantha KardolZ&PV Nuenen2:41.51950297240.351:25.302:51.93
5.Lindi VerkooijenSBC20002:56.1195038261:26.282:54.81
6.Lisa HartogsZ&PV Nuenen3:02.49950504441.521:27.642:58.60
7.Anouk CoppietersZ&PV Nuenen3:17.41950543044.641:33.073:03.60
8.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande3:23.94960249644.711:33.103:10.35
9.Jessica MandersZ&PV Nuenen3:13.30960400444.921:34.703:10.52
10.Maxime SchoonesZ&PV Nuenen2:56.00950352043.091:31.123:12.23
11.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande3:21.7496038881:35.463:13.25
12.Marjolein SneldersO.Z. & P.C. De Warande3:38.69950070044.991:36.563:24.47
13.Kyra MustersZ & PC DIONT960240848.891:43.453:33.64
14.Femke van WijkO.Z. & P.C. De WarandeNT960578052.001:53.833:54.36
DISElke van den HurkZ&PV Nuenen3:20.26960181446.481:36.673:13.78
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLaura KragtenO.Z. & P.C. De WarandeNT960389049.791:42.093:27.36
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 27
5.10.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Jordy JongenelenSBC20001:12.73950499535.501:18.75
2.Sven AlderliesteSBC20001:21.57950132938.541:25.45
3.Joris WillemsZ&PV Nuenen1:27.51950229339.161:26.04
4.Roy DelhijO.Z. & P.C. De Warande1:56.86950039143.981:37.19
5.Luuc VerburghO.Z. & P.C. De Warande1:39.23960202944.161:37.44
6.Sjoerd CornelisZ & PC DIONT960246550.131:48.08
7.Sven GeersO.Z. & P.C. De WarandeNT960196357.022:07.48
DISThomas BertensZ & PC DIO1:50.36950254145.941:45.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 28
5.10.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kathy GrootSBC20001:28.1297004441:28.16
2.Selene WortelZ & PC DIO1:35.1497006541:31.19
3.Myrle SchoonesZ&PV Nuenen1:31.0798002061:32.41
3.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:38.1097022181:32.41
5.Erica SchoenmakersZ&PV Nuenen1:33.0699008561:32.57
6.Maayke VoetsZ&PV Nuenen1:33.1497029821:33.29
7.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:39.5197022501:34.63
8.Nadja WortelZ & PC DIO1:45.1698007981:36.38
9.Marit van TilburgO.Z. & P.C. De Warande1:38.5097012081:36.58
10.Evi LauwenZ & PC DIO1:39.4297001661:38.04
11.Laurie MabelisSBC2000NT97046821:38.70
12.Nienke KerremansSBC20001:40.5497029541:38.85
13.Eline HartogsZ&PV Nuenen1:42.1999013881:39.39
14.Aniek de PeijperSBC20001:37.3698016441:41.01
15.Marjolein WijnenZ&PV Nuenen1:42.3297025561:41.67
16.Jessica OomenSBC20001:41.8097016221:42.31
17.Laura RoelevinkSBC2000NT98022581:43.77
18.Daphne van den BosSBC20001:41.3899002141:45.13
DISIlse GeersO.Z. & P.C. De Warande1:53.129801008
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).


<< TOP >>
Programmanr. 29
5.10.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 4,5,6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joeri PhaffZ&PV Nuenen35.14970109935.48
2.Jeroen SchellingZ&PV Nuenen36.98970183737.27
3.Jari den OttelanderSBC200038.39980005937.96
4.Tobias GeurtsZ&PV Nuenen37.93980118538.13
5.Jelle de WindZ&PV Nuenen39.14980118338.89
6.Jaro MustersZ & PC DIO38.91980114139.45
7.Sten BosmanZ & PC DIO41.57980060739.82
8.Robin LefeuO.Z. & P.C. De Warande48.00970384740.70
9.Lennart AlderliesteSBC2000NT970106742.26
10.Dylan van IrselSBC200046.69980217742.86
11.Thom HanegraafO.Z. & P.C. De Warande56.77990008551.29
NGAlain VogelsZ&PV Nuenen37.459701835


<< TOP >>
Programmanr. 30
5.10.08
Dames, 4 x 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Z & PC DIO 1Z & PC DIO4:41.324:46.34
Ilse Resink
Susanne van der Linden
93
88
34.791:11.30Anita Smits
Jolanda Post
69
90
2.SBC2000 1SBC20004:42.224:57.92
Ela Hutten
Ineke Goossens
93
79
35.96Chantal Verhoeff
Renée Roks
79
93
3.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen4:56.875:05.90
Lieke Jager
Colet Claessens
87
94
38.541:18.27Laura de Jong
Samantha Kardol
91
95
4.Z&PV Nuenen 2Z&PV Nuenen5:04.165:11.30
Mandy Stoop
Lotte de Winter
93
90
38.201:17.54Danila vd Hoogenband
Lindy Consemulder
90
90
5.O.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande5:02.415:12.61
Anne Pel
Gabriëlla van Oerle
90
90
36.941:16.78Christel Peeters
Linda van Geel
91
91
6.SBC2000 2SBC20005:05.895:14.48
Sanne Bruggink
Kris Hutten
92
95
39.671:21.86Kitty Schiphorst Preuper
Bente van Gennep
91
92
7.Z & PC DIO 2Z & PC DIO4:53.205:17.14
Whitney van Hoeckel
Simone van der Linden
94
90
36.421:14.45Anneke de Rond
Siska Post
94
88


<< TOP >>
Programmanr. 31
5.10.08
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Z&PV Nuenen 1Z&PV Nuenen3:44.343:44.89
Rens van Eijk
Sven Kardol
91
93
27.9156.83Ferry J. Claassen
Martin de Wildt
92
74
2.O.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande3:46.503:46.41
Remy den Boer
Sebastian de Been
94
93
29.011:00.41Giel van Dijk
Gijs Damen
91
79
3.Z & PC DIO 1Z & PC DIO3:50.603:51.82
Ramon Bastiaansen
Bob van Hees
93
91
28.801:00.23Paul Koster
Jan van Opstal
93
86
4.Z&PV Nuenen 2Z&PV Nuenen3:54.513:59.53
Akke Toeter
Florian Verrijk
90
90
1:00.97Michiel Verrijk
Tim Winkels
90
87
5.SBC2000 1SBC20003:51.884:01.39
Pim van Wouwen
Thomas Priems
92
86
29.301:01.19Robert Groot
Yannick van Opdorp
93
93
6.Z & PC DIO 2Z & PC DIO4:11.564:11.16
Christian Bingel
André Koolen
93
84
29.411:00.34Janno Koolen
Mathijs van der Logt
89
91
7.Z&PV Nuenen 3Z&PV Nuenen4:16.534:22.29
Wouter Sijmons
Bas Castelijns
93
91
29.761:02.09Chiel Soeter
Willem Jan Goossens
88
90
8.SBC2000 2SBC20004:24.204:28.48
Oskar Bles
Sven Alderlieste
91
95
31.261:05.64Leon Verschuren
Tobias van Kruysdijk
93
93