D1 competitie deel 1
Alkmaar (NED),    5.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 11 - 15 jaar
Nr. 4. Alle, 50m rugslag, 6 - 9 jaar    Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag, 9 - 11 jaar
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, 9 - 11 jaar    Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag, 11 - 13 jaar
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, 11 - 13 jaar    Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, 11 - 15 jaar    Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, 11 - 17 jaar
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, 11 - 17 jaar    Nr. 15. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, 6 - 9 jaar
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag, 9 - 11 jaar    Nr. 22. Jongens, 50m rugslag, 9 - 11 jaar
Nr. 24. Meisjes, 100m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, 11 - 13 jaar
Nr. 28. Meisjes, 200m schoolslag, 11 - 15 jaar    Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag, 11 - 15 jaar
Nr. 32. Dames, 200m vrije slag, 11 - 17 jaar    Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, 11 - 17 jaar
Nr. 34. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 35. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 36. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 37. Jongens, 4 x 100m vrije slag, 11 - 17 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
5-10-2008 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:23.96            4:29.72           
        Ilona Hogerheyde, 74                       Rianne Koopman, 91
        Daisy Molenaar, 93                         Rosa Schot, 92
          1:07.73  4:29.72

  2. De Reuring 1                  De Reuring                  NT            4:30.12           
        Renate Bergen, 88                          Channe Noort, 86
        Marije Wedekind, 89                        Monique Jonker, 85
          1:07.72  4:30.12

  3. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          4:30.33            4:37.53           
        Linde Rustenburg, 91                       Sophie Raven, 90
        Lieke Bosman, 93                           Lies Rustenburg, 90
          1:11.64  4:37.53




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m wisselslag                      11 - 15 jaar
5-10-2008 - 17:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          2:17.67            2:12.69           
        Menno Spataro, 94                          Ilja Cusveller, 93
        Marcel van Alphen, 93                      Wouter Rustenburg, 93
            32.59  2:12.69

  2. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:20.28            2:16.18           
        Glenn Smit, 94                             Rico Roels, 94
        Vincent Schram, 94                         Jasper Falk, 95
            34.68  2:16.18




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 50m rugslag                            6 - 9 jaar
5-10-2008 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joppe van Beek                DAW-Finenzo            1:02.53 9900627      51.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 50m rugslag                            6 - 9 jaar
5-10-2008 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonie Vos                    DAW-Finenzo              58.12 9901662      47.31           
  2. Jasmijn Padt                  DAW-Finenzo              50.63 9900156      48.72           
  3. Floor Koenen                  De Reuring                  NT 0001606      50.25           
  4. Rowie Kamp                    De Reuring                  NT 0001706      53.86           
  5. Myrthe van Beek               DAW-Finenzo            1:06.08 9901074      56.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m schoolslag                         9 - 11 jaar
5-10-2008 - 17:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cyrilla Logman                DAW-Finenzo                 NT 9700456    1:43.89           
          1:43.89
  2. Fenke Bosschert               DAW-Finenzo                 NT 9704724    1:47.40           
          1:47.40
  3. Lonneke van Wouwen            DAW-Finenzo            1:52.21 9700762    1:47.80           
          1:47.80
  4. Tami de Lange                 DAW-Finenzo            1:59.16 9704116    1:48.47           
          1:48.47
  5. Benthe Vries de               De Reuring             1:54.15 9801914    1:51.66           
          1:51.66
  6. Merel Versteeg                DAW-Finenzo                 NT 9704836    1:51.76           
          1:51.76
  7. Maartje Feldberg              DAW-Finenzo            1:54.20 9801620    1:52.00           
          1:52.00
  8. Manon van Duren               DAW-Finenzo                 NT 9704840    1:53.59           
          1:53.59
  9. Simone Mul                    De Reuring                  NT 9902766    2:00.57           
          2:00.57
 10. Mandy van Beveren             De Reuring                  NT 9803448    2:01.60           
          2:01.60
 11. Tarryn Macleod                DAW-Finenzo            2:02.18 9801622    2:06.17           
          2:06.17
 12. Benthe Mulder                 De Reuring                  NT 9902764    2:06.43           
          2:06.43
 13. Marjolein Visser              De Reuring             2:10.94 9902216    2:11.46           
          2:11.46
 DIS Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo                 NT 9703878    1:53.55 SK        
          1:53.55
 DIS Jaimy Swinkels                De Reuring                  NT 9803073    1:55.65 SO        
          1:55.65
  NG Alisa Groeneveld              De Reuring                  NT 9803450                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m schoolslag                         9 - 11 jaar
5-10-2008 - 17:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanjay Jagroep                DAW-Finenzo            1:48.82 9701625    1:43.44           
          1:43.44
  2. Frank Dekker                  DAW-Finenzo            1:47.34 9801155    1:45.41           
          1:45.41
  3. Huib Koenen                   De Reuring             1:46.46 9702913    1:46.80 SL        
          1:46.80
  4. Kjeld Verhage                 DAW-Finenzo            1:57.76 9702637    1:53.64           
          1:53.64
  5. Hugo Blom                     De Reuring             2:03.95 9801949    1:55.33 SD        
          1:55.33
  6. Max Pusch                     DAW-Finenzo                 NT 9802959    1:56.10 SK/SL     
          1:56.10
  7. Wibout Rustenburg             EZV Enkhuizen          1:59.95 9801005    1:57.58           
          1:57.58
  8. Max Heyman                    De Reuring                  NT 9703755    2:12.24           
          2:12.24
AFGE Niels van Kogelenberg         EZV Enkhuizen          1:48.07 9701555                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m wisselslag                        11 - 13 jaar
5-10-2008 - 17:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:21.94 9502900    1:19.18           
          1:19.18
  2. Annemiek Suiker               De Reuring             1:18.82 9501636    1:20.27           
          1:20.27
  3. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            1:26.44 9601514    1:21.62           
          1:21.62
  4. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:22.84 9601510    1:22.18           
          1:22.18
  5. Hilde Boon                    EZV Enkhuizen          1:29.60 9502612    1:23.06           
          1:23.06
  6. Elna van Deelen               EZV Enkhuizen          1:43.29 9604864    1:23.50           
          1:23.50
  7. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:31.64 9604352    1:25.51           
          1:25.51
  8. Laura Rustenburg              EZV Enkhuizen          1:27.97 9500026    1:26.17           
          1:26.17
  9. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            1:28.10 9601516    1:27.36           
          1:27.36
 10. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            1:37.87 9505406    1:27.74           
          1:27.74
 11. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            1:35.69 9603336    1:28.51           
          1:28.51
 12. Lotte Rustenburg              EZV Enkhuizen          1:32.37 9600936    1:30.51           
          1:30.51
 13. Marijke Lippe                 EZV Enkhuizen          1:35.49 9503344    1:31.31           
          1:31.31
 14. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            1:34.65 9603690    1:33.80           
          1:33.80
 15. Becky Vendel                  De Reuring             1:38.25 9604654    1:34.67           
          1:34.67
 16. Kyla Groeneveld               De Reuring             1:41.50 9703454    1:35.82           
          1:35.82
 17. Kim Hiemstra                  De Reuring             1:45.33 9703966    1:36.90           
          1:36.90
 18. Alicia Furumaya               De Reuring             1:49.62 9703968    1:41.41           
          1:41.41
 19. Anne Groen                    De Reuring                  NT 9506314    1:48.33           
          1:48.33
 DIS Melissa Eliveld               DAW-Finenzo            1:27.29 9500524    1:26.43 RH        
          1:26.43
 DIS Charlotte Kooy                De Reuring                  NT 9505324    1:40.50 RH        
          1:40.50
 DIS Marit Groen                   De Reuring                  NT 9704910    2:02.87 VC        
          2:02.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag                        11 - 13 jaar
5-10-2008 - 18:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job Boersma                   De Reuring             1:17.25 9501185    1:13.64           
          1:13.64
  2. Remco Visser                  De Reuring             1:30.06 9503185    1:24.51           
          1:24.51
  3. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            1:32.56 9502575    1:24.73           
          1:24.73
  4. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:28.46 9502785    1:25.35           
          1:25.35
  5. Jan Peereboom                 DAW-Finenzo            1:28.14 9501371    1:26.26           
          1:26.26
  6. Rick de Moel                  EZV Enkhuizen          1:41.32 9603927    1:26.78           
          1:26.78
  7. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo            1:27.26 9603325    1:26.95           
          1:26.95
  8. Bas De Lange                  EZV Enkhuizen          1:31.06 9601243    1:27.53           
          1:27.53
  9. Rick Peereboom                DAW-Finenzo            1:41.52 9600679    1:34.56           
          1:34.56
 10. Dani Hoetmer                  DAW-Finenzo                 NT 9604503    1:39.22           
          1:39.22
 11. Brian de Pagter               DAW-Finenzo            1:55.79 9603585    1:44.25           
          1:44.25
 DIS Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:39.42 9601457    1:34.87 RH        
          1:34.87



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag                        11 - 15 jaar
5-10-2008 - 18:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo              32.52 9406180      31.80           
  2. Macha Groot                   EZV Enkhuizen            34.16 9307474      32.42           
  3. Merel Molenaar                EZV Enkhuizen            35.81 9306676      33.83           
  4. Anne Benders                  EZV Enkhuizen            33.54 9303282      33.91           
  5. Katelijn IJssennagger         DAW-Finenzo              34.00 9306764      34.24           
  6. Danielle Visser               De Reuring               36.77 9701346      34.97           
  7. Ilse Mulder                   De Reuring               35.35 9604652      35.22           
  8. Monica Sanchez                DAW-Finenzo              34.27 9406182      35.83 FJ 1      
  9. Charita Furumaya              De Reuring               35.78 9505610      35.83 FJ 2      
 10. Sanne Reinek                  EZV Enkhuizen            38.91 9306260      36.88           
 11. Yvonne de Jager               De Reuring               38.21 9505612      37.33           
 12. Nathalie Veldboer             De Reuring               36.87 9601144      37.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag                        11 - 15 jaar
5-10-2008 - 18:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Schram                DAW-Finenzo              28.08 9402041      27.36           
  2. Menno Spataro                 EZV Enkhuizen            27.72 9401447      27.52           
  3. Marcel van Alphen             EZV Enkhuizen            28.53 9305307      29.04           
  4. Ilja Cusveller                EZV Enkhuizen            29.51 9301691      29.11           
  5. Tom van der Zijden            DAW-Finenzo                 NT 93agvtz      30.78           
  6. Glenn Smit                    DAW-Finenzo              31.54 9401599      30.82           
  7. Thomas Kool                   EZV Enkhuizen            32.18 9306743      31.01 FJ 1      
  8. Jeroen Klijbroek              De Reuring               31.94 9403053      31.01 FJ 2      
  9. Wouter Rustenburg             EZV Enkhuizen            31.83 9300709      31.39           
 10. Wesley Erfmann                DAW-Finenzo              32.31 9303577      32.16           
NG.Z Max Heyman                    De Reuring                  NT 9703755                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag                        11 - 17 jaar
5-10-2008 - 18:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemiek Suiker               De Reuring             1:15.39 9501636    1:15.52           
          1:15.52
  2. Ilana Schaap                  DAW-Finenzo            1:16.60 9102714    1:21.79           
          1:21.79
  3. Rianne Koopman                DAW-Finenzo            1:23.53 9101728    1:25.10 FJ 1      
          1:25.10
  4. Diede Witkamp                 DAW-Finenzo            1:25.92 9205684    1:25.10 FJ 2      
          1:25.10
  5. Linde Rustenburg              EZV Enkhuizen          1:27.34 9102684    1:26.79           
          1:26.79
  6. Lieke Bosman                  EZV Enkhuizen          1:24.22 9301242    1:29.97           
          1:29.97
  7. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            1:33.19 9207500    1:32.25           
          1:32.25
  8. Anne Bakker                   DAW-Finenzo            1:31.09 9205226    1:33.69           
          1:33.69
  9. Daisy Molenaar                DAW-Finenzo            1:30.33 9306808    1:34.56           
          1:34.56
 10. Anoek Dijkman                 EZV Enkhuizen          1:38.09 9203738    1:40.30           
          1:40.30
 11. Quensaira Passial             EZV Enkhuizen          1:57.01 9208024    2:03.96           
          2:03.96
 DIS Becky Vendel                  De Reuring                  NT 9604654    1:42.25 VC        
          1:42.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                       11 - 17 jaar
5-10-2008 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjan Baron                   DAW-Finenzo            1:01.96 9100067    1:02.87           
          1:02.87
  2. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo            1:11.10 9204037    1:07.51           
          1:07.51
  3. Jordy Bosman                  EZV Enkhuizen          1:15.12 9100235    1:15.32           
          1:15.32
  4. Anne van Kuijk                EZV Enkhuizen          1:19.59 9202469    1:18.34           
          1:18.34
  5. Derk de Boer                  EZV Enkhuizen          1:17.42 9202091    1:19.59           
          1:19.59
  6. Rico Roels                    DAW-Finenzo            1:17.82 9403119    1:21.17           
          1:21.17
  7. Jeroen Klijbroek              De Reuring             2:09.22 9403053    1:43.75           
          1:43.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
5-10-2008 - 18:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Jonker                De Reuring             1:20.57 8501472    1:23.29           
          1:23.29
  2. Wieteke Elzinga               DAW-Finenzo            1:25.90 8601038    1:23.75           
          1:23.75
  3. Ilona Hogerheyde              DAW-Finenzo            1:26.42 7400224    1:27.31           
          1:27.31
  4. Renate Bergen                 De Reuring             1:27.97 8800270    1:27.71           
          1:27.71
  5. Lies Rustenburg               EZV Enkhuizen          1:25.35 9003222    1:29.10           
          1:29.10
  6. Kristel Lips                  EZV Enkhuizen          1:26.87 7900562    1:31.24           
          1:31.24
  7. Channe Noort                  De Reuring             1:31.94 8605032    1:32.88           
          1:32.88
  8. Sophie Raven                  EZV Enkhuizen          1:28.45 9005430    1:33.44           
          1:33.44
  9. Ilse Mulder                   De Reuring             1:40.37 9604652    1:35.57           
          1:35.57
 10. Ingeborg Klaar                DAW-Finenzo                 NT 9007044    1:36.31           
          1:36.31
 11. Yvonne de Jager               De Reuring             1:38.94 9505612    1:36.51           
          1:36.51
 12. Marije Wedekind               De Reuring             1:34.53 8904582    1:37.48           
          1:37.48
 13. Nathalie Veldboer             De Reuring             1:44.11 9601144    1:43.91           
          1:43.91
 14. Kyla Groeneveld               De Reuring             1:46.56 9703454    1:46.48           
          1:46.48
 15. Charita Furumaya              De Reuring             1:47.33 9505610    1:47.15           
          1:47.15
 16. Kim Hiemstra                  De Reuring             1:52.35 9703966    1:50.34           
          1:50.34
 17. Charlotte Kooy                De Reuring                  NT 9505324    1:53.42           
          1:53.42
 18. Alicia Furumaya               De Reuring             1:56.50 9703968    1:53.51           
          1:53.51
 19. Anne Groen                    De Reuring                  NT 9506314    1:54.11           
          1:54.11
 20. Marit Groen                   De Reuring                  NT 9704910    1:58.60           
          1:58.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
5-10-2008 - 18:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Breton                 DAW-Finenzo            1:08.43 8900461    1:10.34           
          1:10.34
  2. Rico Jonker                   De Reuring             1:11.18 8705069    1:11.78           
          1:11.78
  3. Shane Zoer                    EZV Enkhuizen          1:12.53 9104091    1:11.80           
          1:11.80
  4. Rian Visser                   DAW-Finenzo            1:15.41 9007141    1:14.45           
          1:14.45
  5. Marc Bruin                    De Reuring             1:12.53 9000471    1:14.87           
          1:14.87
  6. Martijn van Gelderen          DAW-Finenzo            1:18.67 8900939    1:15.50           
          1:15.50
  7. Karel Bol                     DAW-Finenzo            1:13.38 8700327    1:17.39           
          1:17.39
  8. Rene de Boer                  DAW-Finenzo            1:18.72 6400087    1:20.18           
          1:20.18
  9. Arjan Barendse                DAW-Finenzo            1:19.57 8704397    1:20.20           
          1:20.20
 10. Fred Heemstra                 DAW-Finenzo            1:20.82 6500357    1:20.47           
          1:20.47
 11. Hans Schoenmakers             DAW-Finenzo            1:18.48 6900863    1:20.56           
          1:20.56
 12. Rowan Schaap                  DAW-Finenzo            1:21.18 8902729    1:21.85           
          1:21.85
 13. Wim de Boer                   EZV Enkhuizen          1:19.69 8904205    1:22.02           
          1:22.02
 14. Rick de Haas                  DAW-Finenzo                 NT 92agvrh    1:23.52           
          1:23.52
 15. Roelof Veenvliet              DAW-Finenzo            1:17.00 8703453    1:23.54           
          1:23.54
 16. Job Boersma                   De Reuring             1:31.39 9501185    1:24.68           
          1:24.68
 17. Robin Stammes                 De Reuring             1:27.97 9202809    1:26.28           
          1:26.28
 18. Niels Barendse                DAW-Finenzo            1:32.45 8102049    1:33.08           
          1:33.08
 19. Remco Visser                  De Reuring             1:44.13 9503185    1:41.68           
          1:41.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag                          6 - 9 jaar
5-10-2008 - 18:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Joppe van Beek                DAW-Finenzo              53.00 9900627            AA        


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag                          6 - 9 jaar
5-10-2008 - 18:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonie Vos                    DAW-Finenzo              47.16 9901662      44.20           
  2. Rowie Kamp                    De Reuring                  NT 0001706      45.70           
  3. Floor Koenen                  De Reuring                  NT 0001606      47.37           
  4. Jasmijn Padt                  DAW-Finenzo              50.99 9900156      48.84           
  5. Myrthe van Beek               DAW-Finenzo              56.25 9901074      52.05           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 50m rugslag                           9 - 11 jaar
5-10-2008 - 18:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danielle Visser               De Reuring               42.18 9701346      41.78           
  2. Tami de Lange                 DAW-Finenzo                 NT 9704116      44.77           
  3. Benthe Vries de               De Reuring               48.08 9801914      45.15           
  4. Lotte Hoogeterp               DAW-Finenzo                 NT 9703878      45.73           
  5. Cyrilla Logman                DAW-Finenzo                 NT 9700456      47.19           
  6. Lonneke van Wouwen            DAW-Finenzo                 NT 9700762      47.30           
  7. Fenke Bosschert               DAW-Finenzo                 NT 9704724      47.68           
  8. Maartje Feldberg              DAW-Finenzo              47.34 9801620      49.62           
  9. Mandy van Beveren             De Reuring                  NT 9803448      50.30           
 10. Jaimy Swinkels                De Reuring                  NT 9803073      50.49           
 11. Tarryn Macleod                DAW-Finenzo              51.62 9801622      51.64           
 12. Merel Versteeg                DAW-Finenzo                 NT 9704836      51.77           
 13. Manon van Duren               DAW-Finenzo                 NT 9704840      53.33           
 14. Simone Mul                    De Reuring                  NT 9902766      58.51           
 15. Marjolein Visser              De Reuring                  NT 9902216      58.70           
 16. Benthe Mulder                 De Reuring                  NT 9902764    1:02.79           
  NG Alisa Groeneveld              De Reuring                  NT 9803450                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 50m rugslag                           9 - 11 jaar
5-10-2008 - 18:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Huib Koenen                   De Reuring               43.66 9702913      43.59           
  2. Sanjay Jagroep                DAW-Finenzo              45.59 9701625      45.42           
  3. Kjeld Verhage                 DAW-Finenzo              46.55 9702637      45.55           
  4. Hugo Blom                     De Reuring               49.60 9801949      45.81           
  5. Frank Dekker                  DAW-Finenzo              49.87 9801155      48.09           
  6. Wibout Rustenburg             EZV Enkhuizen               NT 9801005    1:01.77           
  7. Max Heyman                    De Reuring                  NT 9703755    1:04.16           
 DIS Max Pusch                     DAW-Finenzo                 NT 9802959      51.02 RH        
AFGE Niels van Kogelenberg         EZV Enkhuizen            55.08 9701555                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vrije slag                        11 - 13 jaar
5-10-2008 - 18:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxine Alfonsi                DAW-Finenzo            1:10.64 9502900    1:09.93           
          1:09.93
  2. Sophie Padt                   DAW-Finenzo            1:12.76 9601514    1:10.69           
          1:10.69
  3. Melissa Eliveld               DAW-Finenzo            1:12.04 9500524    1:10.96           
          1:10.96
  4. Laura Stokx                   DAW-Finenzo            1:12.15 9601510    1:12.26           
          1:12.26
  5. Hilde Boon                    EZV Enkhuizen          1:19.37 9502612    1:15.22           
          1:15.22
  6. Elna van Deelen               EZV Enkhuizen          1:21.09 9604864    1:15.66 FJ 1      
          1:15.66
  7. Nathalja Wiersma              DAW-Finenzo            1:19.93 9603336    1:15.66 FJ 2      
          1:15.66
  8. Marit van Elsas               DAW-Finenzo            1:22.56 9505406    1:16.06           
          1:16.06
  9. Tess de Boer                  DAW-Finenzo            1:15.01 9601516    1:16.37           
          1:16.37
 10. Rebecca Martens               DAW-Finenzo            1:16.66 9604352    1:18.24           
          1:18.24
 11. Marijke Lippe                 EZV Enkhuizen          1:22.84 9503344    1:19.23           
          1:19.23
 12. Lotte Rustenburg              EZV Enkhuizen          1:18.41 9600936    1:19.35           
          1:19.35
 13. Laura Rustenburg              EZV Enkhuizen          1:17.81 9500026    1:19.55           
          1:19.55
 14. Elena Peeters                 DAW-Finenzo            1:18.01 9603690    1:21.69           
          1:21.69
 15. Becky Vendel                  De Reuring             1:23.37 9604654    1:25.97           
          1:25.97
 16. Charlotte Kooy                De Reuring                  NT 9505324    1:26.78           
          1:26.78
 17. Kyla Groeneveld               De Reuring             1:25.75 9703454    1:27.09           
          1:27.09
 18. Kim Hiemstra                  De Reuring             1:26.21 9703966    1:28.81           
          1:28.81
 19. Alicia Furumaya               De Reuring             1:29.79 9703968    1:33.62           
          1:33.62
 20. Anne Groen                    De Reuring                  NT 9506314    1:41.01           
          1:41.01
 21. Marit Groen                   De Reuring                  NT 9704910    1:59.51           
          1:59.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                        11 - 13 jaar
5-10-2008 - 18:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Job Boersma                   De Reuring             1:06.87 9501185    1:04.06           
          1:04.06
  2. Jasper Falk                   DAW-Finenzo            1:11.68 9502785    1:09.37           
          1:09.37
  3. Jan Peereboom                 DAW-Finenzo            1:14.57 9501371    1:10.94           
          1:10.94
  4. Pepijn Jorink                 DAW-Finenzo            1:13.32 9502575    1:10.98           
          1:10.98
  5. Remco Visser                  De Reuring             1:14.89 9503185    1:12.81           
          1:12.81
  6. Rowin Meuffels                DAW-Finenzo            1:15.13 9603325    1:17.78           
          1:17.78
  7. Bas De Lange                  EZV Enkhuizen          1:17.19 9601243    1:17.84 FJ 1      
          1:17.84
  8. Martijn Falk                  DAW-Finenzo            1:21.63 9601457    1:17.84 FJ 2      
          1:17.84
  9. Rick de Moel                  EZV Enkhuizen          1:28.36 9603927    1:19.13           
          1:19.13
 10. Rick Peereboom                DAW-Finenzo            1:23.23 9600679    1:21.31           
          1:21.31
 11. Huib Koenen                   De Reuring             1:23.65 9702913    1:25.11           
          1:25.11
 12. Dani Hoetmer                  DAW-Finenzo            1:25.51 9604503    1:25.93           
          1:25.93
 13. Brian de Pagter               DAW-Finenzo            1:36.76 9603585    1:37.45           
          1:37.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m schoolslag                        11 - 15 jaar
5-10-2008 - 18:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Niekerk              DAW-Finenzo            3:09.60 9406180    3:07.56           
          3:07.56
  2. Katelijn IJssennagger         DAW-Finenzo            3:20.38 9306764    3:19.66           
          3:19.66
  3. Lieke Bosman                  EZV Enkhuizen          3:11.21 9301242    3:20.27           
          3:20.27
  4. Anne Benders                  EZV Enkhuizen          3:22.97 9303282    3:22.77           
          3:22.77
  5. Macha Groot                   EZV Enkhuizen               NT 9307474    3:31.91           
          3:31.91
  6. Monica Sanchez                DAW-Finenzo            3:37.29 9406182    3:36.40           
          3:36.40
  7. Danielle Visser               De Reuring                  NT 9701346    3:41.47           
          3:41.47
  8. Sanne Reinek                  EZV Enkhuizen               NT 9306260    3:48.84           
          3:48.84
  9. Merel Molenaar                EZV Enkhuizen          3:59.18 9306676    3:53.39           
          3:53.39
 DIS Ilse Mulder                   De Reuring             3:40.35 9604652    3:23.68 SK        
          3:23.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m schoolslag                        11 - 15 jaar
5-10-2008 - 19:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel van Alphen             EZV Enkhuizen          2:56.77 9305307    2:57.83           
          2:57.83
  2. Tom van der Zijden            DAW-Finenzo                 NT 93agvtz    3:05.27           
          3:05.27
  3. Vincent Schram                DAW-Finenzo            3:10.27 9402041    3:05.62           
          3:05.62
  4. Glenn Smit                    DAW-Finenzo            3:13.28 9401599    3:05.83           
          3:05.83
  5. Wouter Rustenburg             EZV Enkhuizen          3:22.34 9300709    3:09.28           
          3:09.28
  6. Rico Roels                    DAW-Finenzo            3:11.95 9403119    3:09.54           
          3:09.54
  7. Wesley Erfmann                DAW-Finenzo            3:25.28 9303577    3:17.14           
          3:17.14
  8. Thomas Kool                   EZV Enkhuizen          4:01.19 9306743    3:20.75           
          3:20.75
  9. Jeroen Klijbroek              De Reuring                  NT 9403053    3:33.37           
          3:33.37
 DIS Ilja Cusveller                EZV Enkhuizen          3:07.08 9301691    3:07.08 SL        
          3:07.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m vrije slag                         11 - 17 jaar
5-10-2008 - 19:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne Koopman                DAW-Finenzo            2:31.51 9101728    2:28.87           
          2:28.87
  2. Ilana Schaap                  DAW-Finenzo            2:28.77 9102714    2:30.44           
          2:30.44
  3. Rosa Schot                    DAW-Finenzo            2:35.15 9207500    2:34.51           
          2:34.51
  4. Annemiek Suiker               De Reuring             2:34.33 9501636    2:34.79           
          2:34.79
  5. Daisy Molenaar                DAW-Finenzo            2:17.66 9306808    2:35.39           
          2:35.39
  6. Diede Witkamp                 DAW-Finenzo            2:33.61 9205684    2:38.35           
          2:38.35
  7. Linde Rustenburg              EZV Enkhuizen          2:33.13 9102684    2:40.51           
          2:40.51
  8. Anne Bakker                   DAW-Finenzo            2:40.30 9205226    2:44.43           
          2:44.43
  9. Anoek Dijkman                 EZV Enkhuizen          3:04.06 9203738    3:09.22           
          3:09.22
 10. Quensaira Passial             EZV Enkhuizen          3:04.22 9208024    3:15.15           
          3:15.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 200m vrije slag                        11 - 17 jaar
5-10-2008 - 19:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjan Baron                   DAW-Finenzo            2:08.48 9100067    2:09.94           
          2:09.94
  2. Jeffrey Spaltman              DAW-Finenzo            2:11.62 9204037    2:10.98           
          2:10.98
  3. Shane Zoer                    EZV Enkhuizen          2:14.00 9104091    2:11.58           
          2:11.58
  4. Derk de Boer                  EZV Enkhuizen          2:21.21 9202091    2:16.18           
          2:16.18
  5. Menno Spataro                 EZV Enkhuizen          2:18.64 9401447    2:17.59           
          2:17.59
  6. Rico Roels                    DAW-Finenzo            2:16.15 9403119    2:22.32           
          2:22.32
  7. Robin Stammes                 De Reuring             2:28.39 9202809    2:34.60           
          2:34.60
  8. Rick de Haas                  DAW-Finenzo                 NT 92agvrh    2:35.70           
          2:35.70
  9. Anne van Kuijk                EZV Enkhuizen          2:42.11 9202469    2:40.89           
          2:40.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m wisselslag                     11 jaar en ouder
5-10-2008 - 19:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique Jonker                De Reuring             1:07.79 8501472    1:12.15           
          1:12.15
  2. Wieteke Elzinga               DAW-Finenzo            1:16.28 8601038    1:15.60           
          1:15.60
  3. Sophie Raven                  EZV Enkhuizen          1:14.40 9005430    1:17.75           
          1:17.75
  4. Renate Bergen                 De Reuring             1:15.93 8800270    1:18.02           
          1:18.02
  5. Ilona Hogerheyde              DAW-Finenzo            1:14.62 7400224    1:18.98           
          1:18.98
  6. Lies Rustenburg               EZV Enkhuizen          1:16.07 9003222    1:19.35           
          1:19.35
  7. Marije Wedekind               De Reuring             1:19.16 8904582    1:21.19           
          1:21.19
  8. Channe Noort                  De Reuring             1:25.41 8605032    1:23.54           
          1:23.54
  9. Kristel Lips                  EZV Enkhuizen          1:17.95 7900562    1:23.90           
          1:23.90
 10. Ingeborg Klaar                DAW-Finenzo                 NT 9007044    1:27.58           
          1:27.58
 11. Charita Furumaya              De Reuring             1:35.57 9505610    1:33.02           
          1:33.02
 12. Yvonne de Jager               De Reuring             1:35.19 9505612    1:34.59           
          1:34.59
 DIS Nathalie Veldboer             De Reuring             1:37.76 9601144    1:33.47 VC        
          1:33.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m wisselslag                     11 jaar en ouder
5-10-2008 - 19:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Breton                 DAW-Finenzo            1:02.09 8900461    1:03.83           
          1:03.83
  2. Rico Jonker                   De Reuring             1:07.15 8705069    1:07.10           
          1:07.10
  3. Rian Visser                   DAW-Finenzo            1:10.38 9007141    1:08.85           
          1:08.85
  4. Roelof Veenvliet              DAW-Finenzo            1:06.81 8703453    1:09.01           
          1:09.01
  5. Martijn van Gelderen          DAW-Finenzo            1:07.06 8900939    1:09.45           
          1:09.45
  6. Marc Bruin                    De Reuring             1:07.16 9000471    1:09.49           
          1:09.49
  7. Wim de Boer                   EZV Enkhuizen          1:08.71 8904205    1:09.78           
          1:09.78
  8. Rene de Boer                  DAW-Finenzo            1:09.06 6400087    1:10.29           
          1:10.29
  9. Fred Heemstra                 DAW-Finenzo            1:08.35 6500357    1:10.48           
          1:10.48
 10. Rowan Schaap                  DAW-Finenzo            1:08.32 8902729    1:10.64           
          1:10.64
 11. Karel Bol                     DAW-Finenzo            1:06.69 8700327    1:11.11           
          1:11.11
 12. Jordy Bosman                  EZV Enkhuizen          1:13.50 9100235    1:14.36           
          1:14.36
 13. Arjan Barendse                DAW-Finenzo            1:12.70 8704397    1:14.86           
          1:14.86
 14. Hans Schoenmakers             DAW-Finenzo            1:14.02 6900863    1:17.21           
          1:17.21
 15. Niels Barendse                DAW-Finenzo            1:23.96 8102049    1:29.24           
          1:29.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag                      11 - 13 jaar
5-10-2008 - 19:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            2:11.32            2:10.25           
        Maxine Alfonsi, 95                         Laura Stokx, 96
        Sophie Padt, 96                            Melissa Eliveld, 95
            32.42  2:10.25

  2. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          2:17.07            2:16.04           
        Laura Rustenburg, 95                       Hilde Boon, 95
        Lotte Rustenburg, 96                       Elna van Deelen, 96
            33.96  2:16.04

  3. De Reuring 2                  De Reuring                  NT            2:22.73           
        Danielle Visser, 97                        Charita Furumaya, 95
        Yvonne de Jager, 95                        Annemiek Suiker, 95
            35.05  2:22.73




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                  Jongens, 4 x 100m vrije slag                      11 - 17 jaar
5-10-2008 - 19:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:03.88            4:08.26           
        Jeffrey Spaltman, 92                       Vincent Schram, 94
        Rico Roels, 94                             Arjan Baron, 91
          1:00.60  4:08.26

  2. EZV Enkhuizen 1               EZV Enkhuizen          4:05.59            4:15.91           
        Jordy Bosman, 91                           Menno Spataro, 94
        Derk de Boer, 92                           Shane Zoer, 91
          1:09.97  4:15.91

  3. De Reuring 1                  De Reuring                  NT            4:32.22           
        Job Boersma, 95                            Jeroen Klijbroek, 94
        Remco Visser, 95                           Robin Stammes, 92
          1:03.03  4:32.22




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO