Nr. 1. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 2. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Alle, 200m vrije slag  Mix Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Dames, 800m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 800m vrije slag  Heren Senioren Open


LAC-wedstrijd deel 1
Zaandam, 28.9.2008


Programmanr. 1
28.09.2008 - 13:00
Dames, 200m wisselslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Evelien Sohl Het Y 2:28.33 8603346 33.18 2:31.39
2. Katinka van Vastenhoven Nva/Hhc 2:36.94 8402500 33.01 2:35.09
3. Shelley de Boer Zaanstad (SG) 2:36.48 9302840 33.51 2:39.13
4. Kaylee Koch Het Y 2:35.09 9301444 34.58 2:43.07
5. Ramona Vuijst De Otters Het Gooi 2:45.62 9300828 37.07 2:43.11
6. Sanne Bommer Zaanstad (SG) 2:42.69 9501132 34.84 2:43.18
7. Anna Kalse De Dolfijn 2:42.71 9001836 36.11 2:43.78
8. Evelien Kok A.Z.V.D. 2:38.43 9002028 34.07 2:46.36
9. Kimberly Mijnen Zaanstad (SG) 2:43.71 9503644 33.64 2:46.70
10. Ilse Schaap De Zeeschuimers 2:49.92 9003274 35.57 2:47.48
11. Annika Arvin De Dolfijn 2:42.54 9500008 34.68 2:48.24
12. Romy Willemsen A.Z.V.D. 2:50.81 9303982 36.36 2:48.54
13. Amber Ruig Zaanstad (SG) 2:41.17 9603240 37.11 2:48.95
14. Ilona Broeders Het Y 2:46.47 9301030 37.64 2:49.00
15. Linda Crok Oeza 2:53.32 9401068 37.77 2:50.06
16. Danique Mallon Oeza 2:51.47 9402114 37.09 2:50.16
17. Laura Ootes De Dolfijn 2:43.31 9201340 37.80 2:52.26
18. Annemiek Suiker De Reuring 2:48.66 9501636 35.42 2:53.64
19. Janine Kroon Ed-Vo 2:49.33 9600600 37.44 2:53.68
20. Tara Kok De Otters Het Gooi 2:55.26 9405114 39.69 2:56.76
21. Sanne Essers Oeza 2:47.50 9100912 37.02 2:57.62
22. Laura van der Veen A.Z.V.D. 3:06.84 9404090 39.01 2:58.95
23. Nina Joosten A.Z.V.D. 3:12.94 9403518 40.38 3:04.86
24. Hannah Rosingh Het Y 3:05.26 9700342 44.76 3:06.13
25. Rachael Kretsch Wzk 3:05.50 9602904 43.10 3:11.67
26. Saskia van Langelaar Zaanstad (SG) 3:16.53 9105222 43.53 3:12.86
27. Lisa Martelhoff Het Y 3:30.12 9504258 45.47 3:13.75
28. Becky Vendel De Reuring NT 9604654 44.90 3:21.40
AFGEM Shannon Adema A.Z.V.D. 3:03.79 9601422


<< TOP >>
Programmanr. 2
28.09.2008 - 13:15
Heren, 200m wisselslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Michael van der Linden De Zijl LGB 2:15.89 8601921 28.81 2:15.55
2. Tom Verbeek Het Y 2:17.33 8803527 29.48 2:18.00
3. Rob van Vliet Wzk 2:15.70 8402459 30.36 2:19.86
4. Daan Glorie Het Y 2:25.70 8801115 29.32 2:20.65
5. Matthijs Dekker Zaanstad (SG) 2:21.76 9000621 29.56 2:20.76
6. Raoul Engelenburg De Dolfijn 2:24.41 8900843 30.13 2:21.54
7. Fred Smink De Otters Het Gooi 2:24.60 9104519 29.82 2:22.36
8. Marcel Schouten Rapido '82 2:28.58 9300653 31.76 2:22.61
9. Martijn Gras Zaanstad (SG) 2:26.64 9100751 29.95 2:22.80
10. Erik Simons Wzk 2:21.45 8902845 31.86 2:23.48
11. Paul Oudendijk Oeza 2:18.77 8101287 32.44 2:23.86
12. Mike ter Horst Nva/Hhc 2:24.11 9402785 31.24 2:24.28
13. Killian Hesterman Het Y 2:23.41 9001187 29.33 2:25.65
14. Quintin Trausel A.Z.V.D. 2:24.70 8703403 30.06 2:27.41
15. Robbert Jan Bree De Otters Het Gooi 2:30.45 9100283 31.07 2:27.62
16. Jory van der Gracht Oeza 2:29.58 8701097 30.36 2:28.67
17. Richard Kras De Zeeschuimers 2:27.99 9103407 29.23 2:30.51
18. Ruben Dekker Zaanstad (SG) 2:24.02 9300627 30.72 2:31.31
19. Alex Vermeulen Wzk 2:24.27 8905811 31.06 2:31.42
20. Michael van Dam Hpc 2:37.93 9401501 33.30 2:32.20
21. Pieter Crok Oeza 2:27.13 9100413 31.09 2:33.76
22. Kristian Stam Zaanstad (SG) 2:30.09 9102187 35.06 2:34.36
23. Sjors Lieverst Zaanstad (SG) 2:37.22 9501389 35.04 2:35.36
24. Gerben Rozie MSV- Zeemacht 2:32.20 9002507 36.15 2:36.54
25. Frans Bijl Het Y 2:36.65 9401319 35.54 2:36.92
26. Jesse Meijer Zaanstad (SG) 2:47.23 9403633 35.66 2:40.94
27. Fergil Hesterman Het Y 2:43.75 9300187 34.69 2:42.03
28. Job Boersma De Reuring 2:51.60 9501185 34.00 2:43.16
29. Alessandro Calvi Wzk 2:54.67 9206855 32.73 2:43.22
30. Barry Kleijne Oeza 2:44.28 9300661 34.55 2:48.24
31. Richard Brink MSV- Zeemacht 2:47.19 9203691 34.99 2:51.33
32. Diego Hélant Muller De Dolfijn 3:05.64 9500451 35.62 2:52.40
33. Nils Vanwezer Wzk 2:56.48 9405579 35.26 2:52.47
34. Remco Visser De Reuring 3:17.64 9503185 40.47 3:00.76
35. Jeroen Jongert A.Z.V.D. 3:02.71 9600445 3:06.13
36. Nordin Zandhuis De Otters Het Gooi 3:18.68 9502479 FJ 1 52.41 3:06.55
37. Casper Gras Zaanstad (SG) 3:08.95 9200403 FJ 2 44.90 3:06.55
38. Patrick Veenstra De Otters Het Gooi 3:01.57 9301971 41.09 3:07.22
39. Jordi Berendrecht Zaanstad (SG) NT 9503913 43.70 3:10.48
40. Gijs Ruijgrok Wzk 3:35.31 9600863 46.39 3:19.48
41. Matthijs Fleumer Zaanstad (SG) 3:42.97 9603273 45.44 3:23.06
42. Richard Veenstra De Otters Het Gooi 3:24.65 9402155 45.70 3:23.16
43. Danny Schmidt Zaanstad (SG) 3:31.09 9602311 50.00 3:27.11
DIS Reinier Willemsen A.Z.V.D. 2:38.81 9005177 AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
28.09.2008 - 13:35
200m vrije slag Mix Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Nikita Vos Hpc NT 9900356 39.50 1:25.85 3:03.88
2. Raoul Lieverst Zaanstad (SG) NT 9900713 44.78 3:27.88
3. Barry van Engeldorp Zv Aquarius NT 9900089 45.83 1:41.62 3:37.49
4. Marjolein Visser De Reuring NT 9902216 52.07 1:51.05 3:49.86
NG Brian Otjes Zv Aquarius NT 9901135


<< TOP >>
Programmanr. 4
28.09.2008 - 13:40
Meisjes, 200m vrije slag Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. Hannah Rosingh Het Y 2:44.66 9700342 37.29 1:18.45 2:41.63
2. Tessa Vermeulen De Dolfijn 2:53.47 9800068 36.82 1:18.64 2:42.61
3. Serena Stel Oeza 2:54.65 9801528 39.15 1:21.44 2:44.79
4. Danielle Visser De Reuring 3:02.39 9701346 40.65 1:24.48 2:50.05
5. Samira Mijnen Zaanstad (SG) 3:17.18 9701320 39.95 1:24.20 2:53.57
6. Carmen Meijer Hpc NT 9800202 41.28 1:25.56 2:55.44
7. Elise Dekker Zaanstad (SG) 2:57.41 9700976 39.09 1:24.00 2:57.56
8. Nadine Scheeve Zaanstad (SG) 3:05.82 9700684 39.06 1:24.76 2:58.38
9. Lisa Brantjes Kzc NT 9800950 42.58 1:28.80 2:59.30
10. Caitlin Smith De Zeeschuimers 3:06.48 9701100 38.93 1:25.42 2:59.93
11. Charlotte Jongebloet De Zeeschuimers 3:10.41 9701102 39.88 1:25.75 3:01.78
12. Anne Noom Zaanstad (SG) 3:16.00 9800062 42.37 1:29.25 3:04.99
13. Kyla Groeneveld De Reuring 3:21.08 9703454 42.54 1:28.71 3:05.18
14. Anouk van Dam Hpc 3:10.82 9800032 40.25 1:27.63 3:05.42
15. Isabel van den Nieuwendijk Zv Aquarius NT 9803222 46.11 1:41.16 3:32.40
DIS Isa Brandsma Zv Aquarius NT 9803224 AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 5
28.09.2008 - 13:50
Jongens, 200m vrije slag Jongens Minioren 5 en 6
Resultaten


Rang In.tijd 50m 100m 150m 200m
1. David van Groen Hpc 2:45.43 9701341 37.09 1:18.85 2:41.09
2. Tim Tuijp Ed-Vo 3:20.60 9800975 40.23 1:25.82 2:56.92
3. Gijs v.d. Woord Hpc 3:58.20 9700059 46.50 1:41.40 3:38.04


<< TOP >>
Programmanr. 6
28.09.2008 - 13:55
Meisjes, 400m vrije slag Meisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Rosa Veerman Ed-Vo 5:02.08 9600862 4:52.10
50m:
100m:
31.53
1:07.04
31.53
35.51
150m:
200m:

2:20.77
250m:
300m:
350m:
400m:

4:52.10
2. Daisy Koning De Zeeschuimers 5:04.24 9500314 5:10.12
50m:
100m:
32.33
1:09.36
32.33
37.03
150m:
200m:

2:28.58
250m:
300m:
350m:
400m:

5:10.12
3. Sanne Bommer Zaanstad (SG) 5:06.56 9501132 5:11.88
50m:
100m:
34.14
1:12.54
34.14
38.40
150m:
200m:

2:34.26
250m:
300m:
350m:
400m:

5:11.88
4. Mariska van Engeldorp Zv Aquarius 5:12.47 9502326 5:13.24
50m:
100m:
33.31
1:11.18
33.31
37.87
150m:
200m:

2:31.53
250m:
300m:
350m:
400m:

5:13.24
5. Kimberly Mijnen Zaanstad (SG) 5:09.17 9503644 5:15.87
50m:
100m:
34.86
1:13.95
34.86
39.09
150m:
200m:

2:34.75
250m:
300m:
350m:
400m:

5:15.87
6. Annika Arvin De Dolfijn 5:04.26 9500008 5:16.09
50m:
100m:
33.97
1:12.82
33.97
38.85
150m:
200m:

2:34.64
250m:
300m:
350m:
400m:

5:16.09
7. Anouk Limburg MSV- Zeemacht 5:35.00 9501806 5:24.59
50m:
100m:
37.73
1:19.94
37.73
42.21
150m:
200m:

2:43.71
250m:
300m:
350m:
400m:

5:24.59
8. Amber Ruig Zaanstad (SG) 5:52.75 9603240 5:29.07
50m:
100m:
38.16
1:19.79
38.16
41.63
150m:
200m:

2:44.29
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.07
9. Annemiek Suiker De Reuring 5:37.00 9501636 5:45.59
50m:
100m:
38.26
1:21.37
38.26
43.11
150m:
200m:

2:51.10
250m:
300m:
350m:
400m:

5:45.59
10. Renee v.d. Brink MSV- Zeemacht 6:08.93 9602732 5:46.41
50m:
100m:
39.82
1:23.13
39.82
43.31
150m:
200m:

2:53.87
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.41
11. Nienke van der Zee Zv Aquarius NT 9605430 5:51.88
50m:
100m:
37.96
1:22.82
37.96
44.86
150m:
200m:

2:54.18
250m:
300m:
350m:
400m:

5:51.88
12. Rachael Kretsch Wzk 6:04.14 9602904 6:06.83
50m:
100m:
40.80
1:26.29
40.80
45.49
150m:
200m:

2:59.94
250m:
300m:
350m:
400m:

6:06.83
13. Lisa Martelhoff Het Y 6:55.83 9504258 6:22.08
50m:
100m:
39.22
1:25.14
39.22
45.92
150m:
200m:

3:04.70
250m:
300m:
350m:
400m:

6:22.08
14. Nathalie Veldboer De Reuring NT 9601144 6:24.81
50m:
100m:
39.54
1:26.22
39.54
46.68
150m:
200m:

3:04.89
250m:
300m:
350m:
400m:

6:24.81
15. Becky Vendel De Reuring NT 9604654 6:35.86
50m:
100m:
42.47
1:30.61
42.47
48.14
150m:
200m:

3:12.15
250m:
300m:
350m:
400m:

6:35.86
16. Mandy v.d. Linden Hpc 7:09.54 9600638 6:36.31
50m:
100m:
42.29
1:32.25
42.29
49.96
150m:
200m:

3:13.87
250m:
300m:
350m:
400m:

6:36.31
DIS Lola Holsboer De Zeeschuimers 5:20.02 9601554 AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEM Shannon Adema A.Z.V.D. 6:00.41 9601422
NG Denise Otjes Zv Aquarius 6:11.96 9601378


<< TOP >>
Programmanr. 7
28.09.2008 - 14:10
Jongens, 400m vrije slag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Lars Haarsma Zwemvereniging Hoorn 5:02.89 9600745 4:53.32
50m:
100m:
33.32
1:10.86
33.32
37.54
150m:
200m:

2:25.94
250m:
300m:
350m:
400m:

4:53.32
2. Sjors Lieverst Zaanstad (SG) 4:57.20 9501389 4:54.23
50m:
100m:
31.74
1:07.53
31.74
35.79
150m:
200m:

2:23.12
250m:
300m:
350m:
400m:

4:54.23
3. Job Boersma De Reuring 5:45.12 9501185 5:14.45
50m:
100m:
33.18
1:10.61
33.18
37.43
150m:
200m:

2:29.49
250m:
300m:
350m:
400m:

5:14.45
4. Anthony Lubbers De Dolfijn 5:41.75 9501151 5:23.08
50m:
100m:
34.34
1:13.40
34.34
39.06
150m:
200m:

2:36.35
250m:
300m:
350m:
400m:

5:23.08
5. Jeroen Jongert A.Z.V.D. 5:42.06 9600445 5:27.26
50m:
100m:
39.09
1:23.79
39.09
44.70
150m:
200m:

2:55.91
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.26
6. Diego Hélant Muller De Dolfijn 6:04.57 9500451 5:27.31
50m:
100m:
35.53
1:16.52
35.53
40.99
150m:
200m:

2:40.92
250m:
300m:
350m:
400m:

5:27.31
7. Mitch Meeusen Het Y NT 9500767 5:29.38
50m:
100m:
36.30
1:17.48
36.30
41.18
150m:
200m:

2:41.08
250m:
300m:
350m:
400m:

5:29.38
8. Nordin Zandhuis De Otters Het Gooi 5:48.22 9502479 5:40.77
50m:
100m:
36.78
1:20.33
36.78
43.55
150m:
200m:

2:48.58
250m:
300m:
350m:
400m:

5:40.77
9. Jordi Berendrecht Zaanstad (SG) NT 9503913 5:45.00
50m:
100m:
40.97
1:24.29
40.97
43.32
150m:
200m:

2:52.92
250m:
300m:
350m:
400m:

5:45.00
10. Remco Visser De Reuring 6:09.39 9503185 5:47.49
50m:
100m:
39.40
1:21.33
39.40
41.93
150m:
200m:

2:48.91
250m:
300m:
350m:
400m:

5:47.49
11. Danny Schmidt Zaanstad (SG) 7:52.67 9602311 6:27.56
50m:
100m:
42.65
1:31.59
42.65
48.94
150m:
200m:

3:11.62
250m:
300m:
350m:
400m:

6:27.56
12. Gijs Ruijgrok Wzk 6:45.10 9600863 6:30.69
50m:
100m:
41.73
1:30.69
41.73
48.96
150m:
200m:

3:11.83
250m:
300m:
350m:
400m:

6:30.69
13. Matthijs Fleumer Zaanstad (SG) 7:21.95 9603273 6:35.64
50m:
100m:
43.56
1:31.84
43.56
48.28
150m:
200m:

3:14.15
250m:
300m:
350m:
400m:

6:35.64


<< TOP >>
Programmanr. 8
28.09.2008 - 14:25
Dames, 800m vrije slag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Evelien Sohl Het Y 9:07.61 8603346 9:26.56
50m:
100m:
150m:
200m:
33.40
1:09.13

2:20.96
33.40
35.73
250m:
300m:
350m:
400m:



4:43.31
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:26.56
2. Katinka van Vastenhoven Nva/Hhc 9:17.23 8402500 9:45.28
50m:
100m:
150m:
200m:
31.52
1:06.73

2:19.86
31.52
35.21
250m:
300m:
350m:
400m:



4:46.67
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:45.28
3. Shelley de Boer Zaanstad (SG) 9:50.24 9302840 10:03.86
50m:
100m:
150m:
200m:
33.32
1:09.98

2:25.11
33.32
36.66
250m:
300m:
350m:
400m:



4:55.86
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:03.86
4. Ilona Broeders Het Y 10:23.32 9301030 10:15.83
50m:
100m:
150m:
200m:
32.93
1:09.57

2:24.82
32.93
36.64
250m:
300m:
350m:
400m:



4:59.53
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:15.83
5. Cynthia Noordermeer Zaanstad (SG) 10:20.98 7000358 10:33.27
50m:
100m:
150m:
200m:
36.52
1:14.68

2:34.47
36.52
38.16
250m:
300m:
350m:
400m:



5:13.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:33.27
6. Ramona Vuijst De Otters Het Gooi 10:45.22 9300828 10:33.57
50m:
100m:
150m:
200m:
33.77
1:10.48

2:26.77
33.77
36.71
250m:
300m:
350m:
400m:



5:07.87
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:33.57
7. Anna Kalse De Dolfijn 10:21.35 9001836 10:37.58
50m:
100m:
150m:
200m:
36.55
1:16.42

2:36.07
36.55
39.87
250m:
300m:
350m:
400m:



5:17.37
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:37.58
8. Irene Teufer DAW-Finenzo 10:41.66 9602340 10:38.28
50m:
100m:
150m:
200m:
34.47
1:13.40

2:34.08
34.47
38.93
250m:
300m:
350m:
400m:



5:17.73
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:38.28
9. Kaylee Koch Het Y 10:19.73 9301444 10:41.51
50m:
100m:
150m:
200m:
33.98
1:11.58

2:31.75
33.98
37.60
250m:
300m:
350m:
400m:



5:14.38
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:41.51
10. Tessa Mosch MSV- Zeemacht 10:16.68 9102172 10:42.72
50m:
100m:
150m:
200m:
34.94
1:14.46

2:35.25
34.94
39.52
250m:
300m:
350m:
400m:



5:17.05
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:42.72
11. Anouk van der Gracht Oeza 10:52.68 8901408 10:43.73
50m:
100m:
150m:
200m:
36.10
1:15.60

2:35.39
36.10
39.50
250m:
300m:
350m:
400m:



5:19.30
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:43.73
12. Ilse Schaap De Zeeschuimers NT 9003274 10:46.60
50m:
100m:
150m:
200m:
34.51
1:13.39

2:34.20
34.51
38.88
250m:
300m:
350m:
400m:



5:19.86
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:46.60
13. Romy Willemsen A.Z.V.D. 11:12.62 9303982 10:57.66
50m:
100m:
150m:
200m:
37.34
1:18.18

2:40.65
37.34
40.84
250m:
300m:
350m:
400m:



5:26.97
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:57.66
14. Linda Crok Oeza 11:59.79 9401068 11:04.28
50m:
100m:
150m:
200m:
36.82
1:17.70

2:41.63
36.82
40.88
250m:
300m:
350m:
400m:



5:31.44
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:04.28
15. Samantha Lubbers De Dolfijn 11:07.23 9106794 11:07.03
50m:
100m:
150m:
200m:
36.35
1:17.21

2:41.23
36.35
40.86
250m:
300m:
350m:
400m:



5:31.28
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:07.03
16. Evelien Kok A.Z.V.D. 10:31.60 9002028 11:12.10
50m:
100m:
150m:
200m:
36.39
1:17.02

2:41.29
36.39
40.63
250m:
300m:
350m:
400m:



5:31.82
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:12.10
17. Laura Ootes De Dolfijn 10:54.27 9201340 11:13.80
50m:
100m:
150m:
200m:
36.83
1:18.02

2:43.15
36.83
41.19
250m:
300m:
350m:
400m:



5:34.02
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:13.80
18. Daisy Kleijne Oeza 10:35.32 8902286 11:16.09
50m:
100m:
150m:
200m:
35.09
1:14.51

2:35.45
35.09
39.42
250m:
300m:
350m:
400m:



5:26.41
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:16.09
19. Cheryl Cornwall Zaanstad (SG) 11:57.64 9203750 11:18.96
50m:
100m:
150m:
200m:
36.82
1:17.74

2:41.78
36.82
40.92
250m:
300m:
350m:
400m:



5:32.29
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:18.96
20. Tara Kok De Otters Het Gooi 11:37.07 9405114 11:20.90
50m:
100m:
150m:
200m:
37.90
1:18.65

2:43.65
37.90
40.75
250m:
300m:
350m:
400m:



5:35.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:20.90
21. Laura van der Veen A.Z.V.D. 12:25.67 9404090 11:22.44
50m:
100m:
150m:
200m:
37.44
1:18.92

2:45.01
37.44
41.48
250m:
300m:
350m:
400m:



5:38.70
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:22.44
22. Nina Joosten A.Z.V.D. 11:50.31 9403518 11:32.14
50m:
100m:
150m:
200m:
38.71
1:21.19

2:48.42
38.71
42.48
250m:
300m:
350m:
400m:



5:45.83
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:32.14
23. Mariska van Geldorp Hpc NT 9005296 11:32.41
50m:
100m:
150m:
200m:
35.43
1:15.53

2:39.83
35.43
40.10
250m:
300m:
350m:
400m:



5:33.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:32.41
24. Danique Mallon Oeza 11:12.78 9402114 11:37.15
50m:
100m:
150m:
200m:
37.52
1:18.40

2:43.13
37.52
40.88
250m:
300m:
350m:
400m:



5:41.31
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:37.15
25. Ashley Kretsch Wzk 11:23.05 9207170 11:54.58
50m:
100m:
150m:
200m:
30.28
1:19.40

2:45.98
30.28
49.12
250m:
300m:
350m:
400m:



5:42.29
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:54.58
26. Denise v.d. Linden Hpc 13:41.11 9401986 12:18.10
50m:
100m:
150m:
200m:
42.05
1:27.10

3:00.54
42.05
45.05
250m:
300m:
350m:
400m:



6:08.64
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:18.10
27. Saskia van Langelaar Zaanstad (SG) 12:45.96 9105222 12:34.30
50m:
100m:
150m:
200m:
40.40
1:26.80

3:01.24
40.40
46.40
250m:
300m:
350m:
400m:



6:15.90
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:34.30
DIS Sanne Essers Oeza 10:56.82 9100912 AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NG.ZA Ashley Schouwenaar MSV- Zeemacht 12:11.29 9205692


<< TOP >>
Programmanr. 9
28.09.2008 - 15:25
Heren, 800m vrije slag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Matthijs Dekker Zaanstad (SG) 9:12.55 9000621 8:44.50
50m:
100m:
150m:
200m:
30.19
1:02.75

2:08.90
30.19
32.56
250m:
300m:
350m:
400m:



4:21.90
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



8:44.50
2. Erik Simons Wzk 8:45.32 8902845 8:53.04
50m:
100m:
150m:
200m:
29.77
1:01.61

2:06.87
29.77
31.84
250m:
300m:
350m:
400m:



4:20.71
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



8:53.04
3. Daan Glorie Het Y 9:13.29 8801115 8:56.87
50m:
100m:
150m:
200m:
30.43
1:03.49

2:11.10
30.43
33.06
250m:
300m:
350m:
400m:



4:27.43
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



8:56.87
4. Michael van der Linden De Zijl LGB 8:44.57 8601921 9:01.79
50m:
100m:
150m:
200m:
30.62
1:03.14

2:08.86
30.62
32.52
250m:
300m:
350m:
400m:



4:23.61
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:01.79
5. Killian Hesterman Het Y 9:35.56 9001187 9:04.87
50m:
100m:
150m:
200m:
31.38
1:04.50

2:12.28
31.38
33.12
250m:
300m:
350m:
400m:



4:29.83
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:04.87
6. Jan-Willem v.d. Graaff Het Y 8:52.23 8901023 9:06.79
50m:
100m:
150m:
200m:
30.69
1:03.81

2:11.38
30.69
33.12
250m:
300m:
350m:
400m:



4:27.22
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:06.79
7. Rob van Vliet Wzk 8:55.22 8402459 9:07.55
50m:
100m:
150m:
200m:
29.98
1:03.80

2:12.96
29.98
33.82
250m:
300m:
350m:
400m:



4:31.62
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:07.55
8. Fred Smink De Otters Het Gooi 9:07.09 9104519 9:09.97
50m:
100m:
150m:
200m:
31.25
1:04.48

2:12.66
31.25
33.23
250m:
300m:
350m:
400m:



4:30.38
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:09.97
9. Raoul Engelenburg De Dolfijn 9:15.98 8900843 9:13.10
50m:
100m:
150m:
200m:
32.60
1:07.26

2:17.54
32.60
34.66
250m:
300m:
350m:
400m:



4:37.36
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:13.10
10. Marcel Schouten Rapido '82 9:31.43 9300653 9:17.14
50m:
100m:
150m:
200m:
32.46
1:07.04

2:17.24
32.46
34.58
250m:
300m:
350m:
400m:



4:37.28
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:17.14
11. Tom Verbeek Het Y 8:48.94 8803527 9:20.65
50m:
100m:
150m:
200m:
32.41
1:07.06

2:17.35
32.41
34.65
250m:
300m:
350m:
400m:



4:37.34
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:20.65
12. Martijn Gras Zaanstad (SG) 9:36.61 9100751 9:27.14
50m:
100m:
150m:
200m:
32.30
1:07.36

2:17.07
32.30
35.06
250m:
300m:
350m:
400m:



4:39.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:27.14
13. Daniel Rosingh Het Y 10:31.50 9302741 9:28.50
50m:
100m:
150m:
200m:
31.36
1:06.15

2:17.82
31.36
34.79
250m:
300m:
350m:
400m:



4:40.98
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:28.50
14. Mike ter Horst Nva/Hhc 9:50.60 9402785 9:31.73
50m:
100m:
150m:
200m:
29.88
1:03.49

2:14.54
29.88
33.61
250m:
300m:
350m:
400m:



4:40.59
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:31.73
15. Ruben Dekker Zaanstad (SG) 9:26.46 9300627 9:31.86
50m:
100m:
150m:
200m:
30.64
1:04.86

2:17.57
30.64
34.22
250m:
300m:
350m:
400m:



4:43.67
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:31.86
16. Robbert Jan Bree De Otters Het Gooi 9:50.00 9100283 9:38.57
50m:
100m:
150m:
200m:
32.57
1:08.74

2:22.64
32.57
36.17
250m:
300m:
350m:
400m:



4:49.76
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:38.57
17. Michael van Dam Hpc 10:20.57 9401501 9:43.41
50m:
100m:
150m:
200m:
32.01
1:08.07

2:22.61
32.01
36.06
250m:
300m:
350m:
400m:



4:51.64
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:43.41
18. Martijn Butter Oeza 8:55.09 7900231 9:46.36
50m:
100m:
150m:
200m:
32.23
1:07.29

2:18.80
32.23
35.06
250m:
300m:
350m:
400m:



4:46.64
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:46.36
19. Kristian Stam Zaanstad (SG) 9:46.58 9102187 9:48.08
50m:
100m:
150m:
200m:
32.56
1:07.34

2:19.60
32.56
34.78
250m:
300m:
350m:
400m:



4:50.51
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:48.08
20. Pieter Crok Oeza 10:30.53 9100413 9:48.96
50m:
100m:
150m:
200m:
33.24
1:08.58

2:22.21
33.24
35.34
250m:
300m:
350m:
400m:



4:50.96
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:48.96
21. Richard Kras De Zeeschuimers NT 9103407 9:57.77
50m:
100m:
150m:
200m:
31.45
1:07.77

2:23.07
31.45
36.32
250m:
300m:
350m:
400m:



4:55.61
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:57.77
22. Paul Oudendijk Oeza 9:39.57 8101287 9:58.81
50m:
100m:
150m:
200m:
32.77
1:08.71

2:23.09
32.77
35.94
250m:
300m:
350m:
400m:



4:53.84
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



9:58.81
23. Frans Bijl Het Y 10:21.15 9401319 10:09.18
50m:
100m:
150m:
200m:
34.43
1:12.65

2:30.09
34.43
38.22
250m:
300m:
350m:
400m:



5:05.40
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:09.18
24. Jory van der Gracht Oeza 10:04.40 8701097 10:09.61
50m:
100m:
150m:
200m:
33.39
1:09.80

2:24.56
33.39
36.41
250m:
300m:
350m:
400m:



4:56.89
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:09.61
25. Reinier Willemsen A.Z.V.D. 9:54.45 9005177 10:10.96
50m:
100m:
150m:
200m:
33.30
1:11.14

2:28.64
33.30
37.84
250m:
300m:
350m:
400m:



5:05.48
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:10.96
26. Alex Vermeulen Wzk 9:32.30 8905811 10:12.42
50m:
100m:
150m:
200m:
32.57
1:09.32

2:25.82
32.57
36.75
250m:
300m:
350m:
400m:



5:02.28
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:12.42
27. Fergil Hesterman Het Y 10:08.34 9300187 10:18.34
50m:
100m:
150m:
200m:
31.96
1:08.51

2:24.94
31.96
36.55
250m:
300m:
350m:
400m:



5:03.79
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:18.34
28. Barry Kleijne Oeza 10:10.50 9300661 10:23.11
50m:
100m:
150m:
200m:
33.56
1:12.10

2:30.82
33.56
38.54
250m:
300m:
350m:
400m:



5:09.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:23.11
29. Gerben Rozie MSV- Zeemacht 10:31.26 9002507 10:32.27
50m:
100m:
150m:
200m:
34.56
1:12.10

2:29.97
34.56
37.54
250m:
300m:
350m:
400m:



5:11.75
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:32.27
30. Stefan de Haan De Zeeschuimers NT 8905289 10:47.89
50m:
100m:
150m:
200m:
34.98
1:13.46

2:31.68
34.98
38.48
250m:
300m:
350m:
400m:



5:15.89
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:47.89
31. Jesse Meijer Zaanstad (SG) 11:49.85 9403633 10:52.63
50m:
100m:
150m:
200m:
34.88
1:14.92

2:37.38
34.88
40.04
250m:
300m:
350m:
400m:



5:24.52
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



10:52.63
32. Alessandro Calvi Wzk NT 9206855 11:04.35
50m:
100m:
150m:
200m:
36.66
1:17.51

2:40.76
36.66
40.85
250m:
300m:
350m:
400m:



5:30.12
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:04.35
33. Dennis de Ree Zaanstad (SG) 10:14.00 8001223 11:08.70
50m:
100m:
150m:
200m:
36.70
1:16.10

2:37.23
36.70
39.40
250m:
300m:
350m:
400m:



5:24.86
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:08.70
34. Maarten van der Park Zaanstad (SG) 12:03.77 9402801 11:13.65
50m:
100m:
150m:
200m:
36.59
1:17.47

2:43.06
36.59
40.88
250m:
300m:
350m:
400m:



5:36.90
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:13.65
35. Robin Stammes De Reuring 11:20.04 9202809 11:16.99
50m:
100m:
150m:
200m:
35.66
1:15.48

2:38.66
35.66
39.82
250m:
300m:
350m:
400m:



5:31.86
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:16.99
36. Casper Gras Zaanstad (SG) 10:55.02 9200403 11:34.68
50m:
100m:
150m:
200m:
38.09
1:20.42

2:46.79
38.09
42.33
250m:
300m:
350m:
400m:



5:43.03
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:34.68
37. Richard Brink MSV- Zeemacht 11:48.85 9203691 11:38.54
50m:
100m:
150m:
200m:
36.22
1:17.02

2:45.09
36.22
40.80
250m:
300m:
350m:
400m:



5:44.09
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:38.54
38. Stefan Tijms Oeza 12:22.27 9300863 11:44.84
50m:
100m:
150m:
200m:
37.92
1:20.65

2:47.55
37.92
42.73
250m:
300m:
350m:
400m:



5:48.00
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:44.84
39. Cor Hesterman Het Y NT 5700139 11:47.32
50m:
100m:
150m:
200m:
37.82
1:19.72

2:49.17
37.82
41.90
250m:
300m:
350m:
400m:



5:47.39
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



11:47.32
40. Patrick Veenstra De Otters Het Gooi 11:24.92 9301971 12:14.87
50m:
100m:
150m:
200m:
35.57
1:17.84

2:47.78
35.57
42.27
250m:
300m:
350m:
400m:



5:56.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:14.87
41. Richard Veenstra De Otters Het Gooi 13:18.55 9402155 12:59.67
50m:
100m:
150m:
200m:
39.48
1:24.95

3:03.16
39.48
45.47
250m:
300m:
350m:
400m:



6:25.64
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:



12:59.67
AFGEM Jeroen Braspenning Hpc 12:26.74 9502813