Nr. 1. Jongens, 4 x 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 3. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 5. Jongens, 4 x 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 4 x 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 9. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 12. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 13. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 15. Jongens, 4 x 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 16. Meisjes, 4 x 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 17. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 18. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 19. Jongens, 4 x 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 4 x 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 4 x 100m schoolslag  Jeugd 2 en later


Nederlandse Estafette Kampioenschappen Junioren 2008
Eindhoven, 27.9.2008


Programmanr. 1
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Stadskanaal 15:42.485:21.44
Luc van der Wolde
Rick Veldman

+0,48
35.03
41.57
1:13.97
1:26.37
Marco Barkhuis
Jens Kobesen
+0,40
+0,56
37.84
36.85
1:22.09
1:19.01
2.ZC Valkenburg 15:41.025:22.04
Lucas Greven
Max Grispen

+0,50
35.29
42.03
1:13.48
1:29.30
Arthur van Noorden
Mart Theunissen
+0,39
+0,39
38.45
36.39
1:21.67
1:17.59
3.Oceanus 15:45.795:36.51
Jeffrey Reijnders
Joeri Berends

+0,43
36.41
36.92
1:18.14
1:21.53
Fernando Moolhuijsen
Wessel de Jong
+0,46
+0,40
41.24
42.36
1:27.60
1:29.24
4.De Dolfijn 15:45.515:42.44
Ties Elzerman
Vinny Kooring

+0,53
37.35
39.57
1:19.61
1:25.82
Nelson Branquinho
Andy Onderstal
+0,49
+0,42
43.28
39.40
1:33.58
1:23.43
5.De Columbiaan 15:48.195:44.46
Arno Kamminga
Greg l' Ami

+0,10
39.91
39.98
1:24.03
1:25.97
Robin van der Voort
Damon Jongeleen
+0,50
+0,48
42.00
39.71
1:29.15
1:25.31
6.MNC Dordrecht 15:57.025:48.01
Joris Kraaijenstein
Jelmar Hillebrink

+0,33
37.59
42.94
1:19.63
1:31.46
Wimar Lindenberg
Duane Wemmers
+0,19
+0,29
41.95
38.49
1:33.19
1:23.73
7.De Dinkel 15:55.595:52.78
Damon Peperkamp
Fedde Beukers

+0,33
38.28
41.79
1:20.11
1:30.15
Karst Boersma
Yoran Klos
+0,57
+0,53
43.17
41.73
1:31.62
1:30.90
8.WVZ 15:57.205:55.86
Timo van der Ende
Koen Lems

+0,62
39.98
41.98
1:25.83
1:29.67
Stanley Klerks
Jurian Beukers
+0,36
+0,34
42.69
43.16
1:29.31
1:31.05
9.Poseidon'56 15:53.995:56.34
John Smit
Aron Broekhuizen

+0,54
37.60
44.88
1:19.90
1:36.56
Kevin Naarendorp
Mike Bravenboer
+0,71
+0,31
44.22
39.15
1:35.35
1:24.53
10.De Berkelduikers 16:05.095:56.45
Niels Tjoonk
Daan Nijland

+0,19
41.72
38.59
1:28.21
1:26.17
Rick Haijtink
Sander Wissink
+0,50
+0,36
43.43
40.40
1:33.44
1:28.63
11.De Devel 16:03.756:00.69
Michael Hoek
Roy Bos

+0,13
40.28
43.14
1:24.79
1:31.90
Pim van Milt
Daan Clasener
+0,23
+0,22
23.99
46.26
1:24.21
1:39.79
12.DAW-Finenzo 16:21.066:03.50
Felix Geenen
Jasper Falk

+0,54
40.75
46.24
1:26.74
1:38.31
Rowdy Spaltman
Klaas Schoute
+0,20
+0,50
45.38
37.75
1:37.20
1:21.25
13.De Stormvogel 16:08.726:03.89
Pedro Mol
Ozzie Hoogesteger

+0,34
43.09
42.20
1:31.53
1:31.34
Levy Kort
Lennard Breel
+0,40
+0,47
43.53
40.34
1:32.30
1:28.72
14.AZ&PC 16:11.906:06.12
Twan Boot
Daniël Buijs

+0,52
40.95
45.09
1:28.54
1:36.03
Martijn Bartels
André van Kleef
+0,11
+0,41
44.86
40.37
1:35.06
1:26.49
15.NDD 16:16.036:08.68
Leander Heuvels
Sjoerd Barts

+0,44
40.02
45.60
1:24.34
1:36.11
Mees Laar
Maikel Mierop
+0,51
+0,60
46.01
42.36
1:39.58
1:28.65
16.De Rijn 16:04.876:21.36
Niels van Henten
Thijs de Vos

+0,80
45.22
47.31
1:35.63
1:40.78
Jidde Wiegertjes
Jesse de Vries
+0,35
+0,34
43.15
41.86
1:34.36
1:30.59
17.Aquapoldro 16:29.156:26.21
Josha van den Elzen
Martin Wenderich

+0,55
44.99
49.41
1:34.22
1:44.31
Pike Kijlstra
Niels Thomassen
+0,42
+0,60
45.09
42.62
1:37.09
1:30.59
18.LZ 1886-KartoenZ 16:30.886:37.56
Dion de Mooy
Alexander van Schie

+0,49
48.52
49.25
1:43.41
1:45.19
Thomas de Jager
Amro Badawi
+0,59
+0,51
46.45
43.06
1:37.51
1:31.45
19.DWK 16:21.296:38.88
Thomas Leeuwis
Jurre Stammes

+0,16
41.19
46.36
1:30.29
1:41.06
Willem de Roller
Niek de Brabander
+0,53
+0,46
52.92
43.76
1:53.16
1:34.37
DISEiffel Swimmers PSV 15:43.16AA
Marc Tromp, Stef van Zitteren, Stan Pijnenburg, Mike van Herk


Programmanr. 2
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.DWK 15:43.145:35.16
Macy Oortwijn
Marissa Taribuka

+0,59
40.17
40.31
1:25.32
1:25.50
Denise van Leeuwen
Esmée Bos
+0,44
+0,39
41.07
36.67
1:26.85
1:17.49
2.De Dinkel 15:45.045:35.26
Carien van der Schaaf
Joy-Ann Duursma

+0,81
38.68
40.33
1:22.70
1:25.16
Veronique van der Velde
Kimberly Ribberink
+0,50
+0,56
39.52
38.01
1:25.08
1:22.32
3.Zaanstad(SG) 15:46.215:37.67
Johnny Mae Hauser
Sanne Bommer

+0,40
40.96
39.12
1:28.48
1:23.32
Kimberly Mijnen
Amber Ruig
+0,27
+0,27
40.13
37.12
1:26.40
1:19.47
4.TriVia 15:50.885:38.56
Lisanne van Avezaath
Cynthia van Beusekom

+0,42
39.54
42.22
1:24.67
1:28.48
Naomi Ruiter
Sylvia Dik
+0,42
+0,51
40.50
37.24
1:26.33
1:19.08
5.Eiffel Swimmers PSV 15:38.425:42.07
Evelien Schat
Simone Soudant

+0,69
40.22
39.11
1:25.55
1:22.43
Janine Verhaegh
Sanne Ter Burg
+0,59
+0,57
41.06
39.74
1:29.43
1:24.66
6.WVZ 15:43.315:44.95
Nicole Bennis
Larissa Immerzeel

+0,44
39.40
41.69
1:24.12
1:28.61
Amanda Immerzeel
Carina Klees
+0,73
+0,55
41.05
39.23
1:28.48
1:23.74
7.De Columbiaan 15:49.265:45.05
Sanne van der Meer
Liselotte Mulder

+0,25
41.99
41.48
1:28.41
1:28.48
Annelotte Mulder
Liset Jansen
+0,59
+0,34
41.87
37.46
1:27.73
1:20.43
8.DAW-Finenzo 15:41.705:46.13
Irene Teufer
Roxann Geenen

+0,35
40.69
41.79
1:25.93
1:29.68
Marit Visscher
Davina van Perge
+0,38
+0,24
40.39
40.01
1:25.71
1:24.81
9.Zeester-Meerval 16:01.525:52.34
Nikki Habers
Lotte Langenhoff

+0,35
41.26
40.16
1:29.00
1:25.68
Juliette van den Berg
Nikey van de Wetering
+0,16
+0,33
43.49
38.37
1:34.39
1:23.27
10.De Dolfijn 16:05.335:53.00
Hanna van Gessel
Maxime Verschuur

+0,53
42.24
41.68
1:31.58
1:29.17
Annika Arvin
Esmee Vermeulen
+0,40
+0,34
42.46
38.69
1:29.87
1:22.38
11.ZV Westland Dijkglas 15:59.735:53.69
Iris Voogt
Aylin van Uffelen

+0,39
40.14
40.77
1:25.84
1:30.13
Maartje de Wit
Roos Brugman
+0,55
+0,12
41.74
42.43
1:29.29
1:28.43
12.Stadskanaal 15:56.405:55.91
Elisabeth Muthert
Laura Buirs

+0,13
39.98
43.06
1:26.16
1:31.49
Naomi Zuidema
Monique van der Struik
+0,67
+0,70
41.85
42.35
1:29.22
1:29.04
13.SBC2000 16:05.665:58.42
Lindi Verkooijen
Claudia den Ottelander

+0,36
43.78
40.92
1:33.70
1:27.52
Kathy Groot
Kris Hutten
+0,26
+0,42
45.62
37.37
1:36.24
1:20.96
14.NDD 16:12.325:58.92
Sabine Wentink
Julia Mijnen

+0,54
42.64
44.07
1:30.32
1:35.05
Sanne Nieuwenhuis
Guusje Vrieze
+0,42
+0,39
42.04
39.48
1:30.66
1:22.89
15.De Berkelduikers 15:56.425:59.43
Milou Tjoonk
Lotte Eising

+0,57
39.08
41.93
1:23.08
1:29.72
Merel Wilgenhof
Marlieke Scholten
+0,21
+0,66
41.66
45.28
1:30.44
1:36.19
16.AZ&PC 16:18.476:01.15
Suzanne de Vries
Shireen Post

+0,30
40.33
42.18
1:24.37
1:31.57
Sedona de Keijzer
Desiree Visser
+0,60
+0,57
43.51
43.14
1:33.46
1:31.75
17.Aquapoldro 15:57.806:03.79
Loranne van Keulen
Esther Kuhlman

+0,50
46.44
41.89
1:39.67
1:29.24
Isolde de Louw
Cecily Sadowski
+0,64
+0,66
42.96
36.83
1:33.88
1:21.00
18.GZVW 16:11.606:06.86
Karin Groen
Eva Smit

+0,41
39.80
42.98
1:27.02
1:31.60
Tessa Keizer
Adája Stoetman
+0,93
+0,53
44.16
43.56
1:34.83
1:33.41
19.Oceanus 16:12.426:14.43
Alissa Bus
Danielle Grootes

+0,68
43.54
44.35
1:32.58
1:33.20
Carmen Roskam
Robin Pagano Mirani
+0,29
+0,36
44.26
43.07
1:35.32
1:33.33
20.LZ 1886-KartoenZ 16:12.686:16.47
Mariska Teske
Ymke Kluiwstra

+0,32
43.32
44.53
1:32.17
1:36.08
Pieternel Braam
Myrthe van Gestel
+0,43
+0,53
43.35
44.16
1:34.00
1:34.22


Programmanr. 3
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.WVZ 14:18.454:11.38
Marciano Lynch
Philippe Rivard

+0,44
30.97
33.50
1:03.70
1:12.43
Ensger Kotterink
Remon van Mil
+0,44
+0,46
27.18
26.68
58.36
56.89
2.Eiffel Swimmers PSV 14:17.024:13.78
Date v.d. Zaag
Ruud van Heerbeek

+0,26
32.32
32.22
1:06.38
1:10.30
Maurice Soudant
Frans Slaats
+0,26
+0,51
27.19
27.26
59.80
57.30
3.Luctor et Emergo 14:21.904:15.74
Bob Dalmeijer
Sonny Corré

+0,21
31.13
33.51
1:04.42
1:13.07
Simon Edenburg
Steven Uijl
+0,26
+0,35
27.65
27.67
1:00.29
57.96
4.De Dinkel 14:27.794:22.94
Jacques Journée
Ben van Westenberg

+0,56
33.55
35.43
1:09.27
1:15.67
Menno Manning
Pim Kienhuis
+0,26
+0,44
27.72
27.71
1:00.85
57.15
5.DWK 14:26.244:23.36
Jacco Doest
Jacko van der Meer

+0,25
33.91
33.88
1:09.92
1:13.07
Jelle Derksen
Robin Bos
+0,28
+0,59
28.25
27.78
1:02.63
57.74
6.DAW-Finenzo 14:27.824:24.94
Jorrick Druyven
Mart de Boer

+0,19
32.21
33.43
1:06.76
1:12.58
Joey Stokx
Vincent Schram
+0,17
+0,28
30.05
28.32
1:04.41
1:01.19
7.De Dolfijn 14:29.174:25.77
Brandon van Voskuilen
Freek Schoffelmeer

+0,51
33.15
34.73
1:09.45
1:14.89
Jens Bakker
Quincy Hélant Muller
+0,54
+0,48
27.96
28.70
1:00.32
1:01.11
8.Zeester-Meerval 14:27.174:26.05
Dirk Vogels
Miguel Correia

+0,17
33.67
32.78
1:09.89
1:10.93
Jeffrey Thijssen
Leander van Braam
+0,45
+0,68
28.65
29.82
1:02.44
1:02.79
9.MNC Dordrecht 14:31.474:26.41
Melvin van de Meij
Alex Catsburg

+0,48
31.88
35.11
1:06.08
1:14.79
Joeri Prins
Tom van de Putte
+0,54
+0,52
30.36
26.95
1:06.76
58.78
10.Hellas-Glana 14:30.284:28.28
Kenny Sieben
Kevin Wolters

+0,16
34.39
33.35
1:12.55
1:10.96
Stan Tummers
Pim van Basten Batenburg
+0,27
+0,31
30.13
28.13
1:06.30
58.47
11.Oceanus 14:30.804:28.99
Istvan Spaargaren
Vincent Moolhuijsen

+0,61
31.31
37.39
1:05.28
1:19.07
Nils Mollema
Bastiaan Waanders
+0,54
+0,01
29.51
27.46
1:06.24
58.40
12.RZC 14:39.254:32.90
Rogier Pepplinkhuizen
Puck Smit

+0,31
33.78
36.06
1:09.83
1:19.52
Tom Brouwers
Stefan Timmermans
+0,28
0.00
29.07
27.62
1:03.36
1:00.19
13.Zaanstad(SG) 14:38.234:36.59
Sjors Lieverst
Daan Remmelzwaal

+0,31
34.52
34.45
1:11.88
1:14.30
Ruben Dekker
Jesse Meijer
+0,22
+0,62
30.41
30.86
1:06.07
1:04.34
14.AZ&PC 14:45.884:42.83
Rikus de Lange
Huub van Houwelingen

+0,13
35.11
35.87
1:12.32
1:18.62
Jordan Kraaijenhof
Ronald Vermeulen
+0,43
+0,54
31.81
29.13
1:09.24
1:02.65
15.De Columbiaan 14:46.344:43.02
Sibrand Rinzema
Jordi Penedo

+0,58
33.11
38.55
1:08.60
1:25.36
Jonathan Cassuto
Wessel Suykerland
+0,51
+0,42
30.72
28.77
1:07.11
1:01.95
16.De Rijn 14:39.704:44.20
Wessel van der Maarel
Maarten Arntz

+0,56
31.40
35.23
1:05.77
1:16.17
Joost de Bruijn
Mike van de Kraats
+0,29
+0,36
30.91
33.41
1:08.94
1:13.32
17.Aquapoldro 14:49.754:49.29
Nick van de Esschert
Thomas Meijer

+0,61
36.24
36.20
1:14.23
1:16.06
Jeroen Staakman
Robbin Schuchmann
+0,75
+0,60
34.06
31.02
1:13.52
1:05.48
18.LZ 1886-KartoenZ 14:48.684:51.30
Martijn Teske
Rowan Stobbart

+0,21
40.84
37.79
1:24.16
1:22.12
Lars Sieval
Dion de Mooy
+0,11
+0,23
27.93
29.12
1:02.59
1:02.43
19.NDD 15:02.285:02.63
Robin Mierop
Mike Schel

+0,43
34.68
40.90
1:12.17
1:27.89
Mart Vrieze
Max Mutter
+0,59
+0,74
34.15
31.10
1:15.60
1:06.97
20.De Berkelduikers 14:59.395:11.48
Harmen van Middelkoop
Sander Wissink
96
95
39.26
42.65
1:21.60
1:31.15
Berjan Ebbekink
Emiel Tholen
93
96
30.71
32.91
1:09.55
1:09.18


Programmanr. 4
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m wisselslag

Jeugd 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.De Stormvogel 14:35.614:34.25
Manon Minneboo
Amira Fathi

+0,40
32.38
37.24
1:08.02
1:19.97
Judith Stap
Merel van der Ent
+0,11
+0,34
30.08
28.81
1:06.52
59.74
2.WVZ 14:38.914:41.80
Eefje Subroto
Géke Heinsbroek

+0,47
34.56
37.31
1:12.34
1:20.29
Merle Verkijk
Vera van Delden
+0,52
+0,48
30.67
30.35
1:06.33
1:02.84
3.TriVia 14:38.934:42.27
Mirthe Lanfermeijer
Kyra Rietveld

+0,35
33.86
36.55
1:09.25
1:19.29
Rosanne Schoonbeek
Naomi Touré
+0,35
+0,16
32.76
29.81
1:11.54
1:02.19
4.De Columbiaan 14:38.184:42.56
Tamara Boeff
Yvette de Gier

+0,35
34.63
36.91
1:11.45
1:18.77
Jara Schmidt
Tamara van Vliet
+0,38
+0,19
32.97
28.22
1:12.10
1:00.24
5.De Dolfijn 14:39.274:42.86
Kira Toussaint
Sofie Kalse

+0,18
31.54
39.20
1:05.96
1:25.44
Parand Zarekiani
Jamie de Jong
+0,09
+0,53
30.15
30.06
1:07.37
1:04.09
6.De Dinkel 14:43.574:47.95
Lonne Dijkhuis
Myrna Schasfoort

+0,58
34.78
37.28
1:12.97
1:19.43
Marleen Braakhuis
Maud Hesselink
+0,11
+0,49
32.56
30.96
1:10.28
1:05.27
7.Zeester-Meerval 14:47.044:49.22
Karlijn Hoogstede
Cyril Landstra

+0,15
34.91
36.71
1:12.99
1:20.30
Sophie Sollie
Lisa van Casteren
+0,35
+0,48
31.75
30.67
1:10.05
1:05.88
8.DWK 14:49.274:50.50
Tessa van der Aa
Marloes Erkens

+0,05
34.70
38.28
1:11.78
1:21.80
Macy Oortwijn
Natasha Bosma
+0,51
+0,39
33.04
30.80
1:11.75
1:05.17
9.ZPC Bikkel Hoogeveen 14:50.414:53.80
Danielle Middel
Beau Rijpers

+0,04
33.28
40.01
1:08.54
1:25.17
Jakonien Koster
Zoe Hendriks
+0,42
+0,53
32.72
32.09
1:12.25
1:07.84
10.NDD 14:52.314:53.86
Margreet Laar
Kelly van der Hoeven

+0,27
34.37
37.94
1:12.08
1:21.63
Malou Memelink
Anne de Vries
+0,44
+0,25
32.92
31.22
1:13.23
1:06.92
11.De Whee 14:59.224:55.44
Sietske Veldkamp
Michelle Schouten

+0,49
34.95
36.76
1:12.39
1:19.57
Lisanne Dikkers
Kimberley Kranenberg
+0,38
+0,27
35.64
30.96
1:17.60
1:05.88
12.Zignea 14:54.704:57.50
Carmen Kemper
Karin Rijkelijkhuizen

+0,45
37.71
36.53
1:17.76
1:18.61
Leonie Oude Elferink
Debby Boerefijn
+0,51
+0,26
34.54
31.60
1:16.98
1:04.15
13.DAW-Finenzo 14:52.744:58.23
Lisa Koster
Ilse van Niekerk

+0,21
35.58
41.48
1:13.82
1:27.81
Rosanne Padt
Daniëlle de Groot
+0,22
+0,21
31.82
29.67
1:14.34
1:02.26
14.De Rijn 14:54.015:01.21
Tessa Mol
Marjolein Delno

+0,32
38.83
36.31
1:18.45
1:17.59
Inge Pepping
Iris van Leeuwen
+0,47
+0,13
32.20
34.86
1:10.75
1:14.42
15.LZ 1886-KartoenZ 14:54.585:02.11
Janet van der Poel
Jasmijn Ruijgrok

+0,55
35.60
39.77
1:14.24
1:25.12
Karlijn Kerkvliet
Seline Koek
+0,32
+0,43
34.04
31.24
1:17.08
1:05.67
16.Aquapoldro 14:57.845:02.62
Liselot van der Kuip
Anne Marleen van Keulen

+0,46
37.80
37.44
1:19.05
1:21.60
Iris Boon
Marloes van der Beek
+0,70
+0,60
34.57
31.26
1:17.13
1:04.84
17.Deltasteur 14:59.595:04.07
Sigrit Aarten
Iris Riezebos

+0,34
38.70
38.86
1:20.50
1:24.07
Danique Lokhorst
Naomi Hofsink
+0,45
+0,51
34.25
29.99
1:16.82
1:02.68
18.Oceanus 15:01.965:05.47
Isabel Grootes
Ilona Cats

+0,41
35.75
40.71
1:13.64
1:27.46
Nikki van der Hoorn
Chantal Grove
+0,37
+0,17
34.83
31.90
1:17.41
1:06.96
19.MNC Dordrecht 15:01.385:09.67
Femke van der Linde
Lesley Harlaar

+0,54
37.80
41.79
1:17.02
1:28.24
Laura Advocaat
Francesca van Dongen
+0,48
+0,33
34.87
32.22
1:16.05
1:08.36
DISEiffel Swimmers PSV 14:31.52AA
Ashley Verburg, Kristel Doreleijers, Daniëlle van der Veer, Jocelyn Spruit


Programmanr. 5
27-09-2008
Jongens, 4 x 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.WVZ 12:59.30+0,682:55.91
Floris Kotterink
Toby van Wijngaarden
98
97
+0,68
+0,36
43.70
43.29
Rick van den Eng
Jordan Langenberg
98
97
+0,49
+0,51
47.14
41.78
2.Deltasteur 13:10.72+0,732:57.72
Max Ceuninck van Capelle
Dennis Bijman
97
97
+0,73
+0,47
45.12
45.89
Bart Kors
Justin Doldersum
97
97
+0,57
+0,39
45.77
40.94
3.De Dinkel 13:07.202:59.08
Tom Laarhuis
Mart Kortman
98
98

+0,42
46.19
45.85
Fedde Beukers
Luuk Hendriksen
97
97
+0,04
+0,58
42.15
44.89
4.GZVW 13:10.52+0,733:04.86
Quintin Stoetman
Roy Potze
98
97
+0,73
+0,50
47.39
48.15
Marcel Groen
Berjen Mellema
97
98
+0,51
+0,46
42.41
46.91
5.De Stormvogel 13:13.13+0,763:06.63
Alex Breel
Kalle van Gemert
97
98
+0,76
+0,54
47.38
48.32
Wouter Stap
Jonathan Davidse
97
97
+0,23
+0,43
46.45
44.48
6.DWK 13:14.62+0,773:08.92
Nino Sieling
Sook Willemsen
97
98
+0,77
+0,26
48.19
45.38
Mike Fraanje
Jurre Stammes
97
97
+0,29
+0,32
49.34
46.01
7.De Devel 13:06.75+0,843:08.98
Roberto Hogerwerf
Rainier Voll
97
98
+0,84
+0,59
43.67
41.94
Sybe de Waard
Gabriel Danckaarts
99
97
+0,57
+0,69
55.07
48.30
8.Stadskanaal 13:18.81+0,913:09.62
Joost van der Pijl
Tim Hatzmann
97
98
+0,91
+0,57
44.82
47.39
Rik Liefheid
Gerko Wilkens
98
98
+0,65
+0,51
48.90
48.51
9.De Columbiaan 13:13.08+0,823:10.19
Calvin Jongeleen
Thijs van Wieringen
98
99
+0,82
+0,41
47.45
49.57
Maarten Berg
Sam Heck
97
97
+0,44
+0,51
48.90
44.27
10.Oceanus 13:18.24+0,723:14.30
Anwar Kruithof
Rick de Mercado
98
97
+0,72
+0,60
47.11
47.17
Sander Kirillova
Ruben Griffioen
98
99
+0,51
+0,41
49.14
50.88
11.Eiffel Swimmers PSV 13:19.26+0,743:14.38
Marcoen Smits
Bernhard D'hert
99
99
+0,74
+0,58
49.00
48.55
Stijn Simons
Thomas Manuel
99
98
+0,22
+0,58
51.80
45.03
12.LZ 1886-KartoenZ 13:17.42+0,973:16.21
Moemen Badawi
Miguel Møller
97
97
+0,97
+0,64
47.90
50.18
Thomas Wojcik
Mouhlis Sahi
98
98
+0,37
+0,29
51.71
46.42
13.De Dolfijn 13:23.74+0,753:18.00
Cédric Pardieck
Anis el Bachaoui
97
97
+0,75
+0,36
49.37
50.66
Navin Keizer
Tijmen Kuin
97
98
0.00
+0,60
45.93
52.04
14.De Berkelduikers 13:18.44+0,943:19.00
Luuk Nijland
Torben Lammerdink
97
99
+0,94
+0,40
47.86
50.65
Nick Bongers
Irjan Brummelman
98
97
+0,16
+0,61
49.97
50.52
15.Luctor et Emergo 13:18.71+0,733:19.94
Casper Zwiers
Robin Davidse
97
99
+0,73
+0,77
45.02
52.32
Ricardo van Belzen
Ricardo Lauffer
99
98
+0,95
+0,71
54.25
48.35
16.AZ&PC 13:47.47+0,803:23.26
Theo Arp
Skip de Mönnink
97
99
+0,80
+0,71
49.13
54.37
Tim Jong
Lennart Kruizinga
99
97
+0,79
+0,41
51.13
48.63
17.OZ&PC 13:31.63+0,733:24.09
Bas Neef
Rens van Amelsvoort
98
97
+0,73
+0,55
49.45
48.72
Michel Waanders
Marnix Klein
97
99
+0,74
+0,56
53.77
52.15
18.De Rijn 13:19.49+0,893:27.07
Gijs van der Wal
Nick Jansen
97
98
+0,89
+0,58
46.94
48.83
Abel Mellema
Kay Zittersteijn
98
99
+0,63
+0,47
54.48
56.82
DISMNC Dordrecht 13:19.79AA
Stijn Geelen, Koen van Kan, Virgill vd Heij, Dennis Bougrimov
DISDAW-Finenzo 13:16.05+0,813:07.12SC
Lars van der Velden
Thomas Haneveld
98
98
+0,81
+0,16
46.47
49.17
Sanjay Jagroep
Maurits de Bruijn
97
97
+0,50
+0,39
47.17
44.31


Programmanr. 6
27-09-2008
Meisjes, 4 x 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Zaanstad(SG) 12:55.61+0,812:47.56
Kimberly Aniceto
Yara Tump
97
97
+0,81
+0,49
41.51
42.95
Demi Koelemeij
Johnny Mae Hauser
97
97
+0,65
+0,64
43.63
39.47
2.De Dinkel 12:56.77+0,842:51.51
Anouk Knippers
Judith Kluitman
97
97
+0,84
+0,29
40.58
43.22
Kitty Schasfoort
Marlijn Dijkhuis
97
97
+0,78
+0,38
45.61
42.10
3.Eiffel Swimmers PSV 12:59.39+0,992:53.79
Isolde D'hert
Amber Rommelse
97
97
+0,99
+0,55
43.64
44.46
Esmée Six
Laura van Leeuwen
97
97
+0,47
+0,43
45.01
40.68
4.Stadskanaal 13:07.39+0,822:56.02
Ellen van Nieff
Bente Kuik
97
97
+0,82
+0,49
41.72
44.46
Astrid Smit
Jolet Sligter
97
97
+0,47
+0,45
44.97
44.87
5.De Columbiaan 13:04.08+0,842:56.38
Freeke den Dulk
Elise van Manen
97
98
+0,84
+0,37
43.82
43.92
Wietske Voorham
Annelotte Mulder
97
97
+0,42
+0,42
47.60
41.04
6.DWK 13:06.82+0,842:56.81
Anoeska van de Kraats
Anouk van Nellestijn
97
98
+0,84
+0,61
42.02
45.13
Rosanne Leeuwis
Laura Willemsen
98
97
+0,53
+0,52
48.71
40.95
7.Poseidon'56 12:59.39+0,942:57.01
Laetitia Bosveld
Kelly de Jonge
97
97
+0,94
+0,56
43.13
45.51
Tess van Pelt
Joelle Geerts
97
97
+0,71
+0,39
48.18
40.19
8.MNC Dordrecht 13:06.90+0,932:58.68
Kim Busch
Jasmijn Ponssen
98
97
+0,93
+0,56
43.67
44.27
Lilly de Wit
Brigitte Sleeking
98
98
+0,53
+0,64
45.02
45.72
9.LZ 1886-KartoenZ 13:09.26+0,813:01.36
Myrthe Vreeswijk
Lara Bink
98
98
+0,81
+0,44
46.56
46.59
Nine Roman
Jasmijn Bink
97
97
+0,24
+0,64
45.03
43.18
10.De Dolfijn 13:10.41+0,973:03.19
Robin Pameijer
Annelieke Weiland
97
97
+0,97
+0,48
43.55
46.61
Moesha Wartes
Tessa Vermeulen
99
98
+0,51
+0,39
50.56
42.47
11.De Berkelduikers 13:08.93+1,043:04.47
Marlieke Scholten
Britt Zweverink
97
98
+1,04
+0,39
45.19
47.72
Bernice Jager
Judith Wentink
97
97
+0,55
+0,63
45.68
45.88
12.De Rijn 13:14.62+0,973:04.57
Chelsea Merfol
Laura Keijser
98
98
+0,97
+0,43
48.81
46.64
Germaine Tjou Tam Sin
Alyce-Faye Eichelberger
97
98
+0,72
+0,34
44.79
44.33
13.Luctor et Emergo 13:13.37+0,783:04.61
Shanice Beekman
Geneva Joval
99
97
+0,78
+0,30
44.23
45.15
Hinke Oosterhoff
Lisa Davidse
98
98
+0,19
+0,92
46.78
48.45
14.Aquapoldro 13:12.10+0,883:05.78
Rianne Hesse
Estelle Witteveen
97
97
+0,88
+0,69
46.52
49.80
Blanca de Louw
Loranne van Keulen
98
97
+0,8545.22
44.24
15.WVZ 13:11.78+0,893:05.99
Kim Visser
Saskia van der Helm
97
97
+0,89
+0,36
45.55
47.59
Vera Martens
Nacinda Paap
98
97
+0,54
+0,73
49.48
43.37
16.Zeester-Meerval 13:12.14+0,823:06.61
Anne Hoevenaars
Marlijn van Vonderen
97
97
+0,82
+0,31
50.26
42.27
Yasmin Esser
Sofie Nooyen
97
97
+0,59
+0,80
46.13
47.95
17.OZ&PC 13:18.44+0,813:07.44
Jessie Willemsen
Laureen Bekhuis
97
98
+0,81
+0,84
47.88
47.17
Naomi Schreurs
Eefje Slootweg
97
98
+1,11
+0,66
46.08
46.31
18.NDD 13:21.46+0,873:17.21
Maike Blom
Tessa Mennink
97
98
+0,87
+0,65
46.19
53.70
Larena Smit
Lysanne Schepper
97
97
0.00
+0,44
49.41
47.91
DISDAW-Finenzo 13:15.68+0,85EA
4e zwemmer te vroeg overgenomen
Mirl de Boer
Yvanna Zuurveld
97
97
+0,85
+0,23
44.92
44.03
Fenke Bosschert
Silke Jonk
97
98
+0,41
-0,08
47.80
DISOceanus 13:19.74+0,783:04.87SR
dis 3e zwemster
Michelle Meulenbroek
Maxime v.d. Heuvel
98
97
+0,78
+0,87
45.17
43.25
Eva v.d. Born
Cheryl Zethof
97
98
+0,28
+0,42
45.65
50.80


Programmanr. 7
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.ZC Valkenburg 14:53.83+0,674:44.67
Dylan Notten
Lucas Greven
+0,67
+0,61
37.70
35.74
1:17.85
1:15.77
Arthur van Noorden
Mart Theunissen
+0,50
+0,40
31.63
29.65
1:09.43
1:01.62
2.Stadskanaal 14:57.48+0,654:47.38
Marco Barkhuis
Rick Veldman
+0,65
+0,60
35.48
41.68
1:13.24
1:26.34
Luc van der Wolde
Jens Kobesen
+0,33
+0,40
30.97
28.34
1:07.95
59.85
3.Eiffel Swimmers PSV 14:51.71+0,734:49.24
Maarten Brzoskowski
Mike van Herk
+0,73
+0,78
32.79
38.66
1:09.41
1:22.38
Pepijn Smits
Stan Pijnenburg
+0,71
+0,42
34.31
30.22
1:14.46
1:02.99
4.De Dolfijn 14:55.87+0,744:50.84
Anthony Lubbers
Ties Elzerman
+0,74
+0,41
35.86
37.53
1:15.00
1:19.26
Andy Onderstal
Max Guthman
+0,30
+0,34
32.02
30.42
1:11.35
1:05.23
5.Oceanus 15:00.73+0,694:58.07
Wessel de Jong
Joeri Berends
+0,69
+0,41
36.81
37.80
1:16.43
1:22.46
Jeffrey Reijnders
Fernando Moolhuijsen
+0,24
+0,40
31.92
32.75
1:09.82
1:09.36
6.MNC Dordrecht 15:03.25+0,574:59.14
Jelmar Hillebrink
Joris Kraaijenstein
+0,57
+0,28
37.32
38.40
1:17.67
1:21.39
Melvin Prins
Duane Wemmers
+0,25
+0,22
34.62
30.07
1:15.60
1:04.48
7.De Dinkel 15:01.73+0,725:01.48
Karst Boersma
Damon Peperkamp
+0,72
+0,14
39.11
37.15
1:19.41
1:20.74
Lorenzo Peperkamp
Yoran Klos
+0,39
+0,65
34.35
32.28
1:14.17
1:07.16
8.Poseidon'56 15:00.27+0,695:04.09
Mike Bravenboer
Kevin Naarendorp
+0,69
+0,59
33.82
44.74
1:09.87
1:34.95
John Smit
Aron Broekhuizen
-0,03
+0,55
30.31
33.53
1:08.77
1:10.50
9.De Columbiaan 15:05.40+0,695:12.56
Dave Edelaar
Arno Kamminga
+0,69
+0,27
37.86
40.18
1:18.33
1:25.75
Greg l' Ami
Damon Jongeleen
+0,03
+0,35
35.63
31.83
1:20.03
1:08.45
10.WVZ 15:10.18+0,785:15.49
Jurian Beukers
Stanley Klerks
+0,78
+0,55
35.84
42.04
1:12.62
1:29.37
Timo van der Ende
Koen Lems
+0,65
+0,56
37.07
32.74
1:22.09
1:11.41
11.De Stormvogel 15:21.83+0,785:18.93
Levy Kort
Lennard Breel
+0,78
+0,27
39.46
41.03
1:20.51
1:29.09
Pedro Mol
Ozzie Hoogesteger
+0,44
+0,13
37.18
31.71
1:19.99
1:09.34
12.DAW-Finenzo 15:35.28+0,745:18.94
Pepijn Jorink
Felix Geenen
+0,74
+0,44
41.14
40.73
1:25.23
1:27.43
Klaas Schoute
Jasper Falk
+0,42
+0,28
35.57
32.02
1:17.58
1:08.70
13.AZ&PC 15:00.02+0,795:20.28
Twan Boot
André van Kleef
+0,79
+0,29
37.75
41.07
1:17.44
1:28.93
Daniël Buijs
Martijn Bartels
+0,24
+0,30
35.35
35.86
1:20.17
1:13.74
14.De Devel 15:21.01+0,725:24.45
Michael Hoek
Roy Bos
+0,72
+0,20
37.45
43.80
1:15.95
1:32.52
Pim van Milt
Dylan Zwirs
+0,39
+0,44
34.64
36.16
1:17.45
1:18.53
15.De Berkelduikers 15:21.47+0,735:25.60
Daan Nijland
Niels Tjoonk
+0,73
+0,38
39.58
41.62
1:21.00
1:29.48
Emiel Tholen
Luuk Nijland
+0,53
-0,62
38.68
31.71
1:24.17
1:10.95
16.DWK 15:30.23+0,755:26.78
Nino Sieling
Niek de Brabander
+0,75
+0,29
40.80
44.59
1:24.78
1:34.80
Thomas Leeuwis
Quinn Massee
+0,64
+0,29
35.32
31.99
1:19.05
1:08.15
17.Aquapoldro 15:32.50+0,725:37.24
Niels Thomassen
Martin Wenderich
+0,72
+0,74
37.90
32.48
1:17.51
1:43.91
Josha van den Elzen
Pike Kijlstra
+0,67
+0,38
38.45
33.29
1:25.44
1:10.38
18.NDD 15:37.51+0,655:38.84
Sjoerd Barts
Leander Heuvels
+0,65
+0,27
42.51
38.20
1:27.49
1:23.80
Maikel Mierop
Mees Laar
+0,69
+0,67
41.24
37.02
1:29.77
1:17.78
19.De Rijn 15:32.04+0,615:41.88
Niels van Henten
Jidde Wiegertjes
+0,61
+0,47
40.10
42.54
1:21.72
1:33.86
Jesse de Vries
Mike van de Kraats
+0,4241.11
39.14
2:07.16
39.14
20.LZ 1886-KartoenZ 15:41.08+0,696:11.39
Dion de Mooy
Amro Badawi
+0,69
+0,34
41.95
44.70
1:26.07
1:37.23
Thomas de Jager
Alexander van Schie
+0,71
+0,55
46.67
42.27
1:42.87
1:25.22


Programmanr. 8
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.DWK 14:50.92+0,744:50.94
Esmée Bos
Denise van Leeuwen
+0,74
+0,84
33.65
41.95
1:09.51
1:28.11
Macy Oortwijn
Marissa Taribuka
+0,54
+0,49
32.59
30.29
1:10.79
1:02.53
2.TriVia 14:59.59+0,874:52.73
Sylvia Dik
Lisanne van Avezaath
+0,87
+0,34
34.67
40.18
1:10.79
1:25.13
Cynthia van Beusekom
Anouk Frieman
+0,43
+0,26
33.10
30.05
1:13.18
1:03.63
3.De Columbiaan 15:00.21+0,664:58.38
Natasja Boers
Liset Jansen
+0,66
+0,32
36.72
37.38
1:16.46
1:20.97
Iris Berg
Liselotte Mulder
+0,49
+0,55
34.74
30.91
1:14.42
1:06.53
4.AZ&PC 15:08.89+0,725:01.67
Rachelle Visser
Suzanne de Vries
+0,72
+0,52
36.53
40.89
1:14.52
1:25.31
Shireen Post
Laura Moolenaar
+0,66
+0,35
34.05
31.61
1:14.98
1:06.86
5.De Dinkel 15:02.46+0,685:02.09
Noortje Timmerman
Kimberly Ribberink
+0,68
+0,49
35.14
39.91
1:13.92
1:27.04
Carien van der Schaaf
Loes Westerhof
+0,32
+0,29
34.76
29.90
1:15.85
1:05.28
6.Zaanstad(SG) 15:02.88+0,805:03.86
Sanne Bommer
Amber Ruig
+0,80
+0,22
37.77
37.33
1:18.74
1:19.56
Femke Aan
Kimberly Mijnen
+0,41
+0,35
37.06
32.64
1:18.23
1:07.33
7.DAW-Finenzo 15:00.24+0,865:04.65
Mandy Verhage
Marit Visscher
+0,86
+0,48
38.36
41.42
1:19.45
1:28.10
Irene Teufer
Brenda Zwarthoed
0.00
+0,25
32.61
30.48
1:11.38
1:05.72
8.ZV Westland Dijkglas 14:58.61+0,755:05.93
Maartje de Wit
Iris Voogt
+0,75
+0,40
37.70
40.53
1:18.12
1:26.81
Roos Brugman
Amber de Kroon
+0,21
+0,47
34.59
32.31
1:13.77
1:07.23
9.WVZ 15:11.78+0,705:07.66
Elisabeth Rivard
Carina Klees
+0,70
+0,58
37.38
38.78
1:17.24
1:23.26
Lisa van den Eng
Maud Hoofs
+0,59
+0,30
36.13
31.50
1:21.40
1:05.76
10.Eiffel Swimmers PSV 15:01.77+0,765:08.09
Sanne Ter Burg
Janine Verhaegh
+0,76
+0,69
37.15
41.77
1:15.55
1:30.65
Simone Soudant
Evelien Schat
+0,67
+0,62
33.86
31.83
1:15.04
1:06.85
11.Zeester-Meerval 15:13.21+0,695:09.65
Esma van Vonderen
Nikki Habers
+0,69
+0,17
36.16
41.64
1:15.54
1:29.78
Nikey van de Wetering
Lotte Langenhoff
+0,46
+0,20
36.22
31.53
1:18.46
1:05.87
12.De Berkelduikers 15:06.12+0,725:11.98
Anne-Carlijn Bakker
Milou Tjoonk
+0,72
+0,24
39.02
38.54
1:20.65
1:21.64
Merel Wilgenhof
Lotte Eising
+0,47
+0,36
36.21
32.85
1:21.44
1:08.25
13.SBC2000 15:18.70+0,775:13.94
Claudia den Ottelander
Kris Hutten
+0,77
+0,19
40.30
37.45
1:21.95
1:22.03
Daisy van den Bos
Maya Kingma
+0,63
+0,48
36.54
31.89
1:22.31
1:07.65
14.Stadskanaal 15:11.95+0,735:14.33
Naomi Zuidema
Elisabeth Muthert
+0,73
+0,71
37.83
39.74
1:15.35
1:25.09
Monique van der Struik
Laura Buirs
+0,58
0.00
36.04
36.01
1:18.19
1:15.70
15.GZVW 15:11.45+1,025:15.36
Kim Franken
Karin Groen
+1,02
+0,15
38.53
40.93
1:20.59
1:28.18
Adája Stoetman
Eva Smit
+0,70
+0,24
35.50
33.13
1:17.74
1:08.85
16.Oceanus 15:07.22+0,825:16.55
Tamara Grove
Alissa Bus
+0,82
+0,42
37.57
43.71
1:17.26
1:33.00
Tessa v.d. Zwaard
Danielle Grootes
+0,28
+0,41
36.01
32.23
1:20.33
1:05.96
17.Aquapoldro 15:12.66+0,805:18.52
Esther Kuhlman
Cecily Sadowski
+0,80
+0,65
38.63
39.01
1:19.12
1:22.67
Isolde de Louw
Denise van Ark
+0,83
+0,68
38.17
33.25
1:26.07
1:10.66
18.LZ 1886-KartoenZ 15:15.58+0,735:23.76
Pieternel Braam
Ymke Kluiwstra
+0,73
+0,37
37.84
45.48
1:17.12
1:37.45
Mariska Teske
Myrthe van Gestel
+0,44
+0,52
36.83
32.28
1:21.61
1:07.58
19.NDD 15:26.62+0,685:25.53
Femke de Vries
Sabine Wentink
+0,68
+0,39
41.12
43.09
1:24.24
1:31.28
Guusje Vrieze
Julia Mijnen
+0,56
+0,54
35.92
32.92
1:18.53
1:11.48
DISDe Dolfijn 15:06.63+0,74EA
2e zwemster te vroeg overgenomen
Esmee Vermeulen
Hanna van Gessel
+0,74
-0,04
35.85Annika Arvin
Maxime Verschuur
+0,41
+0,36


Programmanr. 9
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.WVZ 13:47.17+0,733:43.29
Ensger Kotterink
Marciano Lynch
+0,73
+0,58
26.30
27.01
54.32
56.67
Remon van Mil
Philippe Rivard
+0,60
+0,34
27.04
25.54
57.32
54.98
2.Luctor et Emergo 13:54.91+0,853:48.10
Sonny Corré
Simon Edenburg
+0,85
-0,01
27.39
26.52
57.19
56.31
Steven Uijl
Bob Dalmeijer
+0,34
+0,28
28.35
26.72
58.91
55.69
3.Eiffel Swimmers PSV 13:59.07+0,653:51.12
Maurice Soudant
Ruud van Heerbeek
+0,65
+0,40
26.64
28.20
56.40
58.84
Frans Slaats
Date v.d. Zaag
+0,36
+0,49
27.18
28.03
57.42
58.46
4.DWK 13:55.27+0,883:52.79
Robin Bos
Jacco Doest
+0,88
+0,40
28.56
28.44
58.60
59.11
Ivar van Ginkel
Jelle Derksen
+0,21
+0,35
28.65
26.02
59.64
55.44
5.De Dinkel 13:56.63+0,853:53.54
Menno Manning
Jacques Journée
+0,85
+0,58
26.45
28.80
54.76
1:00.22
Pim Kienhuis
Ben van Westenberg
+0,42
+0,51
27.74
28.84
57.38
1:01.18
6.Oceanus 13:54.00+0,813:53.55
Bastiaan Waanders
Vincent Moolhuijsen
+0,81
+0,65
28.12
29.02
58.33
1:00.73
Istvan Spaargaren
Nils Mollema
+0,50
+0,45
28.20
26.54
59.33
55.16
7.Zeester-Meerval 14:01.37+1,023:55.50
Leander van Braam
Miguel Correia
+1,02
+0,28
29.63
26.85
1:02.37
56.33
Jeffrey Thijssen
Dirk Vogels
+0,36
+0,38
27.32
27.95
57.40
59.40
8.MNC Dordrecht 14:03.17+0,903:57.10
Tom van de Putte
Melvin van de Meij
+0,90
+0,15
28.18
27.36
58.70
59.63
Joeri Prins
Alex Catsburg
+0,49
+0,37
29.32
27.42
1:01.15
57.62
9.RZC 14:02.78+0,923:57.99
Tom Brouwers
Puck Smit
+0,92
+0,27
28.73
27.75
58.00
58.80
Rogier Pepplinkhuizen
Stefan Timmermans
+0,37
+0,43
29.45
27.65
1:01.45
59.74
10.De Dolfijn 14:01.42+0,833:59.84
Brandon van Voskuilen
Freek Schoffelmeer
+0,83
+0,47
28.29
29.26
59.62
1:02.08
Quincy Hélant Muller
Jens Bakker
+0,39
+0,30
29.08
26.99
1:01.83
56.31
11.Hellas-Glana 14:09.36+0,924:00.31
Niels van Basten Batenburg
Pim Thijert
+0,92
+0,44
29.22
29.17
1:00.95
1:00.49
Stan Tummers
Pim van Basten Batenburg
+0,48
+0,45
28.17
28.19
1:00.05
58.82
12.DAW-Finenzo 13:58.28+0,814:01.87
Mart de Boer
Rico Roels
+0,81
-0,01
28.73
28.73
1:00.38
1:01.97
Jorrick Druyven
Joey Stokx
+0,27
+0,39
28.53
28.53
59.04
1:00.48
13.AZ&PC 14:13.07+0,844:11.21
Ronald Vermeulen
Huub van Houwelingen
+0,84
+0,36
30.08
29.59
1:03.38
1:02.23
Rikus de Lange
Jordan Kraaijenhof
+0,41
+0,56
30.42
29.45
1:04.53
1:01.07
14.Zaanstad(SG) 14:15.17+0,794:11.57
Jesse Meijer
Daan Remmelzwaal
+0,79
+0,60
30.78
30.65
1:04.44
1:04.81
Sjors Lieverst
Ruben Dekker
+0,15
+0,54
29.41
28.42
1:03.23
59.09
15.De Columbiaan 14:12.46+0,834:11.65
Sibrand Rinzema
Wessel Suykerland
+0,83
+0,62
29.39
29.73
1:02.00
1:03.01
Jordi Penedo
Jonathan Cassuto
+0,62
+0,39
31.74
28.11
1:08.18
58.46
16.De Rijn 14:06.93+0,884:14.28
Wessel van der Maarel
Joost de Bruijn
+0,88
+0,70
27.40
30.07
56.85
1:03.36
Jidde Wiegertjes
Maarten Arntz
+0,57
+0,44
34.35
27.37
1:15.44
58.63
17.LZ 1886-KartoenZ 14:10.17+0,774:17.55
Thomas de Jager
Rowan Stobbart
+0,77
+0,44
34.86
29.51
1:14.96
1:02.31
Martijn Teske
Lars Sieval
+0,30
+0,29
30.17
26.17
1:04.21
56.07
18.Aquapoldro 14:19.37+0,944:19.90
Robbin Schuchmann
Nick van de Esschert
+0,94
+0,90
31.80
32.41
1:06.29
1:06.86
Thomas Meijer
Jeroen Staakman
+0,56
+0,73
31.42
30.59
1:04.79
1:01.96
19.NDD 14:22.26+0,834:26.44
Mart Vrieze
Robin Mierop
+0,83
+0,30
31.08
31.13
1:04.77
1:05.19
Stef van Dijk
Max Mutter
+0,48
+0,63
30.24
34.73
1:05.83
1:10.65
20.De Berkelduikers 14:25.48+0,814:40.35
Berjan Ebbekink
Rick Wassink
+0,81
+0,18
28.29
33.26
59.85
1:11.80
Sander Wissink
Emiel Tholen
+0,59
+0,37
36.49
33.66
1:18.11
1:10.59


Programmanr. 10
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m vrije slag

Jeugd 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Eiffel Swimmers PSV 14:06.34+0,764:03.26
Daniëlle van der Veer
Michelle Verouden
+0,76
+0,31
29.86
28.95
1:00.95
1:00.90
Jocelyn Spruit
Pauline van Dam
+0,42
+0,35
28.90
29.43
1:00.81
1:00.60
2.De Stormvogel 14:04.40+0,714:06.29
Merel van der Ent
Anniek Minderhoud
+0,71
+0,20
29.69
30.32
1:00.56
1:04.46
Judith Stap
Manon Minneboo
+0,17
+0,34
29.17
27.91
1:01.52
59.75
3.TriVia 14:09.67+1,004:08.57
Rosanne Schoonbeek
Mirthe Lanfermeijer
+1,00
+0,43
30.38
30.09
1:02.08
1:02.05
Naomi Touré
Kyra Rietveld
+0,43
+0,58
29.78
29.62
1:01.82
1:02.62
4.WVZ 14:07.78+0,774:12.08
Géke Heinsbroek
Kimberley Doets
+0,77
+0,20
29.89
30.82
1:02.07
1:05.08
Merle Verkijk
Vera van Delden
+0,52
+0,50
28.91
30.29
1:01.45
1:03.48
5.DAW-Finenzo 14:10.14+0,894:12.89
Sharona Mlcoch
Davina van Perge
+0,89
+0,42
31.52
30.91
1:06.32
1:04.77
Daniëlle de Groot
Lisa Koster
+0,30
+0,33
29.38
29.64
1:00.98
1:00.82
6.De Columbiaan 14:11.04+0,854:12.99
Tania Jacobs
Jara Schmidt
+0,85
+0,49
30.87
30.77
1:04.10
1:04.03
Yvette de Gier
Tamara van Vliet
+0,53
+0,36
30.26
28.68
1:03.63
1:01.23
7.Zeester-Meerval 14:13.92+0,794:15.07
Cyril Landstra
Lisa van Casteren
+0,79
+0,39
30.56
32.47
1:03.32
1:07.30
Karlijn Hoogstede
Sophie Sollie
+0,42
+0,23
30.05
29.77
1:02.83
1:01.62
8.De Dolfijn 14:11.03+0,874:16.40
Jamie de Jong
Kira Toussaint
+0,87
+0,43
30.63
29.00
1:04.37
59.91
Parand Zarekiani
Ginny Burger
+0,33
+0,33
29.46
31.96
1:03.23
1:08.89
9.De Dinkel 14:13.62+0,934:16.58
Marleen Braakhuis
Lonne Dijkhuis
+0,93
+0,59
30.72
30.29
1:02.57
1:03.20
Danique Thijert
Maud Hesselink
+0,47
+0,12
30.64
30.97
1:05.19
1:05.62
10.ZPC Bikkel Hoogeveen 14:13.79+0,834:19.00
Jakonien Koster
Danielle Middel
+0,83
+0,34
31.77
29.42
1:05.47
1:01.05
Zoe Hendriks
Beau Rijpers
+0,64
+0,17
31.79
31.27
1:06.87
1:05.61
11.DWK 14:16.21+0,614:21.53
Marloes Erkens
Natasha Bosma
+0,61
+0,55
29.83
31.35
1:02.63
1:05.77
Jeanine Burgers
Iris Kool
+0,30
+0,24
31.21
31.45
1:05.83
1:07.30
12.Oceanus 14:29.41+0,854:21.79
Isabel Grootes
Nikki van der Hoorn
+0,85
+0,20
31.02
29.93
1:04.55
1:03.48
Ilona Cats
Tamara Grove
+0,27
+0,42
31.83
33.37
1:06.55
1:07.21
13.LZ 1886-KartoenZ 14:19.48+0,904:22.42
Simone de Boer
Jasmijn Ruijgrok
+0,90
+0,31
31.25
31.99
1:05.38
1:07.06
Seline Koek
Janet van der Poel
+0,51
+0,31
31.88
29.83
1:06.59
1:03.39
14.Deltasteur 14:22.01+0,834:22.83
Myriam Kwakkel
Naomi Hofsink
+0,83
+0,31
32.68
30.31
1:07.85
1:03.14
Danique Lokhorst
Iris Riezebos
+0,66
+0,25
32.33
30.12
1:08.03
1:03.81
15.De Rijn 14:19.91+0,884:25.47
Marjolein Delno
Inge Pepping
+0,88
+0,59
29.38
29.46
1:00.98
1:02.60
Tessa Mol
Iris van Leeuwen
+0,10
+0,16
32.05
35.33
1:08.14
1:13.75
16.NDD 14:20.75+0,854:28.45
Malou Memelink
Maike Bos
+0,85
+0,34
30.96
32.88
1:04.81
1:08.89
Femke Wolvetang
Anne de Vries
+0,34
+0,32
32.01
32.18
1:07.14
1:07.61
17.De Whee 14:27.34+0,854:28.88
Milou ten Heggeler
Lisanne Dikkers
+0,85
+0,42
32.41
32.73
1:07.11
1:08.27
Kimberley Kranenberg
Sietske Veldkamp
+0,56
+0,19
32.10
31.54
1:07.36
1:06.14
18.MNC Dordrecht 14:22.52+0,914:30.63
Francesca van Dongen
Anouk Kuijlaars
+0,91
+0,48
33.29
32.94
1:08.83
1:09.73
Laura Advocaat
Femke van der Linde
+0,65
+0,32
31.41
31.18
1:06.58
1:05.49
19.Aquapoldro 14:28.72+0,854:35.97
Marloes van der Beek
Liselot van der Kuip
+0,85
+0,69
31.84
33.57
1:06.11
1:10.94
Anne Marleen van Keulen
Iris Boon
+0,31
+0,83
32.71
32.78
1:08.58
1:10.34
DISZignea 14:16.82AA
Debby Boerefijn, Karin Rijkelijkhuizen, Carmen Kemper, Leonie Oude Elferink


Programmanr. 11
27-09-2008
Jongens, 4 x 50m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.WVZ 12:35.27+0,812:30.84
Toby van Wijngaarden
Jordan Langenberg
97
97
+0,81
+0,93
40.91
42.27
Floris Kotterink
Krijn de Kievit
98
97
+0,56
+0,38
35.58
32.08
2.Deltasteur 12:39.66+0,682:32.64
Jari Hofsink
Dennis Bijman
97
97
+0,68
+0,38
40.85
45.89
Justin Doldersum
Bart Kors
97
97
+0,44
+0,49
34.66
31.24
3.De Dinkel 12:35.59+0,722:33.03
Luuk Hendriksen
Fedde Beukers
97
97
+0,72
+0,56
38.54
41.81
Tom Laarhuis
Mart Kortman
98
98
+0,54
+0,59
38.17
34.51
4.DWK 12:46.07+0,702:41.81
Nino Sieling
Jurre Stammes
97
97
+0,70
+0,55
40.33
47.27
Mike Fraanje
Sook Willemsen
97
98
+0,37
+0,30
41.20
33.01
5.Luctor et Emergo 12:36.58+0,782:43.20
Philip van Moll
Robin Davidse
97
99
+0,78
+0,64
37.50
52.83
Casper Zwiers
Ricardo Lauffer
97
98
+0,5735.31
37.56
6.GZVW 12:45.68+0,782:44.73
Dennis Wildeboer
Quintin Stoetman
98
98
+0,78
+0,75
43.25
47.44
Marcel Groen
Berjen Mellema
97
98
+0,36
+0,23
37.64
36.40
7.De Stormvogel 12:47.71+0,542:44.91
Kalle van Gemert
Alex Breel
98
97
+0,54
+0,29
43.58
47.59
Wouter Stap
Jonathan Davidse
97
97
+0,49
+0,45
38.81
34.93
8.De Berkelduikers 12:44.90+0,752:44.92
Torben Lammerdink
Nick Bongers
99
98
+0,75
+0,57
43.00
49.93
Luuk Nijland
Irjan Brummelman
97
97
+0,54
+0,59
35.46
36.53
9.De Columbiaan 12:49.16+0,742:45.72
Thijs van Wieringen
Calvin Jongeleen
99
98
+0,74
+0,12
43.82
45.85
Maarten Berg
Sam Heck
97
97
+0,49
+0,21
44.71
31.34
10.De Devel 12:43.81+0,692:45.74
Gabriel Danckaarts
Roberto Hogerwerf
97
97
+0,69
+0,29
44.70
45.02
Rainier Voll
Joep Clasener
98
98
+0,4537.57
38.45
11.Oceanus 12:48.95+0,752:45.90
Bart Sommeling
Anwar Kruithof
98
98
+0,75
+0,47
44.15
46.88
Sander Kirillova
Rick de Mercado
98
97
+0,5042.98
31.89
12.DAW-Finenzo 12:49.19+0,712:49.83
Lars van der Velden
Maurits de Bruijn
98
97
+0,71
+0,25
41.18
44.99
Thomas Haneveld
Sanjay Jagroep
98
97
+0,61
+0,25
48.43
35.23
13.Stadskanaal 12:50.84+0,692:51.46
Rik Liefheid
Tim Hatzmann
98
98
+0,69
+0,48
48.09
48.51
Joost van der Pijl
Gerko Wilkens
97
98
+0,55
+0,46
39.04
35.82
14.De Dolfijn 12:51.05+0,672:52.05
Hayden Robert Burger
Tijmen Kuin
97
98
+0,67
+0,89
42.76
53.73
Navin Keizer
Cédric Pardieck
97
97
+0,08
+0,32
39.18
36.38
15.MNC Dordrecht 12:56.30+0,602:56.43
Dennis Bougrimov
Stijn Geelen
98
98
+0,60
+0,22
43.08
47.71
Virgill vd Heij
Koen van Kan
97
98
+0,36
+0,30
44.63
41.01
16.OZ&PC 13:02.75+0,762:59.74
Rens van Amelsvoort
Marnix Klein
97
99
+0,76
+0,45
43.21
51.68
Bas Neef
Michel Waanders
98
97
+0,47
+0,49
44.79
40.06
17.De Rijn 12:54.32+0,703:00.23
Jochem Joosten
Nick Jansen
97
98
+0,70
+0,20
50.23
49.27
Abel Mellema
Gijs van der Wal
98
97
+0,61
+0,57
47.45
33.28
18.LZ 1886-KartoenZ 12:48.73+0,843:03.48
Miguel Møller
Thomas Wojcik
97
98
+0,84
+0,69
47.18
52.05
Moemen Badawi
Mouhlis Sahi
97
98
+0,24
+0,07
48.71
35.54
19.AZ&PC 13:16.78+0,653:06.60
Lennart Kruizinga
Tim Jong
97
99
+0,65
+0,71
45.55
53.65
Theo Arp
Camiel Boot
97
98
+0,80
+1,11
48.41
38.99
20.Eiffel Swimmers PSV 13:02.72+0,753:06.71
Stijn Simons
Bernhard D'hert
99
99
+0,75
+0,75
51.36
50.00
Thomas Manuel
Timo van Lint
98
98
+0,46
+0,61
48.05
37.30


Programmanr. 12
27-09-2008
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Poseidon'56 12:33.40+0,802:29.05
Kelly de Jonge
Joelle Geerts
97
97
+0,80
+0,69
38.93
40.17
Laetitia Bosveld
Tess van Pelt
97
97
+0,54
+0,48
37.60
32.35
2.Eiffel Swimmers PSV 12:36.41+0,732:32.74
Amber Rommelse
Isolde D'hert
97
97
+0,73
+0,32
41.68
43.12
Laura van Leeuwen
Esmée Six
97
97
+0,42
+0,43
35.03
32.91
3.Zaanstad(SG) 12:34.75+0,822:32.95
Elise Dekker
Johnny Mae Hauser
97
97
+0,82
+0,45
40.94
38.93
Kimberly Aniceto
Demi Koelemeij
97
97
+0,54
+0,53
39.51
33.57
4.De Dinkel 12:38.21+0,702:33.54
Laurie Aarninkhof
Anouk Knippers
98
97
+0,70
+0,41
42.69
40.81
Marloes Ekkelboom
Marlijn Dijkhuis
97
97
+0,34
+0,39
36.78
33.26
5.De Rijn 12:41.24+0,762:35.73
Chelsea Merfol
Laura Keijser
98
98
+0,76
+0,51
39.00
46.70
Gaby Zittersteijn
Alyce-Faye Eichelberger
97
98
+0,60
+0,36
38.05
31.98
6.LZ 1886-KartoenZ 12:40.59+0,712:38.03
Eelke Roman
Lara Bink
99
98
+0,71
+0,39
39.88
47.12
Jasmijn Bink
Nine Roman
97
97
+0,51
+0,11
37.98
33.05
7.OZ&PC 12:47.48+0,752:39.21
Eefje Slootweg
Jessie Willemsen
98
97
+0,75
+0,35
43.03
46.04
Lauren Bijen
Lindy Nijhuis
97
97
+0,77
+0,49
39.11
31.03
8.Oceanus 12:46.23+0,642:39.63
Michelle Meulenbroek
Eva v.d. Born
98
97
+0,64
+0,65
40.20
46.60
Maxime v.d. Heuvel
Cheryl Zethof
97
98
+0,82
+0,54
35.16
37.67
9.Luctor et Emergo 12:44.42+0,792:40.01
Leonie van Moll
Shanice Beekman
97
99
+0,79
+0,52
40.28
44.20
Geneva Joval
Hinke Oosterhoff
97
98
+0,29
+0,25
40.44
35.09
10.Stadskanaal 12:48.56+0,832:40.91
Jolet Sligter
Ellen van Nieff
97
97
+0,83
+0,59
41.28
42.76
Astrid Smit
Bente Kuik
97
97
+0,48
+0,52
42.65
34.22
11.De Columbiaan 12:46.63+0,692:40.94
Ruby Belfor
Annelotte Mulder
99
97
+0,69
+0,05
41.68
41.45
Elise van Manen
Freeke den Dulk
98
97
+0,50
+0,58
42.44
35.37
12.MNC Dordrecht 12:40.28+0,672:41.03
Brigitte Sleeking
Lilly de Wit
98
98
+0,67
+0,33
41.62
46.88
Kim Busch
Laura de Jager
98
97
+0,60
+0,18
38.87
33.66
13.De Berkelduikers 12:45.04+0,702:42.09
Salomé Prakke
Bernice Jager
97
97
+0,70
+0,63
41.33
46.24
Marlieke Scholten
Judith Wentink
97
97
+0,63
+0,83
39.47
35.05
14.Zeester-Meerval 12:45.54+0,872:42.89
Yasmin Esser
Marlijn van Vonderen
97
97
+0,87
+0,39
39.77
43.85
Sofie Nooyen
Anne Hoevenaars
97
97
+0,60
+0,60
44.48
34.79
15.WVZ 12:43.58+0,772:43.56
Saskia van der Helm
Nacinda Paap
97
97
+0,77
+0,48
42.48
44.94
Diana van Halm Braam
Kim Visser
98
97
+0,66
+0,78
43.68
32.46
16.DAW-Finenzo 12:56.95+0,712:46.32
Lotte Hoogeterp
Yvanna Zuurveld
97
97
+0,71
+0,38
46.77
43.84
Mirl de Boer
Silke Jonk
97
98
+0,56
+0,08
39.04
36.67
17.Aquapoldro 12:42.05+0,852:47.21
Blanca de Louw
Loranne van Keulen
98
97
+0,85
+0,65
43.22
45.35
Felicia Swets
Estelle Witteveen
98
97
+0,72
+0,42
41.50
37.14
18.NDD 12:48.31+0,612:47.35
Marleen Bussink
Lysanne Schepper
97
97
+0,61
+0,24
40.26
47.79
Maike Blom
Tessa Mennink
97
98
+0,62
+0,63
40.61
38.69
19.De Dolfijn 12:52.70+0,692:56.06
Tessa Vermeulen
Moesha Wartes
98
99
+0,69
+0,75
41.95
54.60
Robin Pameijer
Annelieke Weiland
97
97
+0,30
+0,20
40.67
38.84
DISDWK 12:36.71AA
Rosanne Leeuwis, Anoeska van de Kraats, Laura Willemsen, Anouk van Nellestijn


Programmanr. 13
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Stadskanaal 14:17.64+0,844:09.88
Jens Kobesen
Rick Veldman
+0,84
+0,64
28.83
31.92
1:00.48
1:05.50
Marco Barkhuis
Luc van der Wolde
+0,40
+0,58
30.26
29.12
1:03.83
1:00.07
2.ZC Valkenburg 14:20.58+0,864:10.52
Arthur van Noorden
Max Grispen
+0,86
+0,65
28.99
32.70
1:00.55
1:08.40
Mart Theunissen
Lucas Greven
+0,38
+0,68
29.12
29.64
1:00.56
1:01.01
3.Eiffel Swimmers PSV 14:20.59+0,624:14.26
Stef van Zitteren
Mike van Herk
+0,62
+0,57
31.64
30.54
1:04.70
1:03.46
Stan Pijnenburg
Maarten Brzoskowski
31.78
29.22
1:04.86
1:01.24
4.De Dolfijn 14:19.86+0,834:16.65
Ties Elzerman
Max Guthman
+0,83
+0,55
29.80
31.32
1:02.20
1:06.18
Andy Onderstal
Anthony Lubbers
+0,48
+0,52
29.89
31.18
1:02.01
1:06.26
5.MNC Dordrecht 14:31.72+0,734:27.23
Duane Wemmers
Joris Kraaijenstein
+0,73
+0,59
30.79
32.31
1:04.70
1:07.49
Jelmar Hillebrink
Melvin Prins
+0,18
+0,32
32.57
32.08
1:08.76
1:06.28
6.De Dinkel 14:24.07+0,894:27.80
Yoran Klos
Karst Boersma
+0,89
+0,44
32.02
33.24
1:06.78
1:09.82
Damon Peperkamp
Rik Heijdens
+0,53
+0,39
29.23
32.76
1:01.35
1:09.85
7.Oceanus 14:28.29+0,754:29.45
Fernando Moolhuijsen
Jesse Piet
+0,75
+0,33
33.97
30.78
1:11.42
1:08.46
Wessel de Jong
Jeffrey Reijnders
+0,25
+0,59
31.89
29.18
1:08.69
1:00.88
8.De Columbiaan 14:26.63+0,874:29.48
Robin van der Voort
Damon Jongeleen
+0,87
+0,59
32.85
32.50
1:08.98
1:09.65
Arno Kamminga
Greg l' Ami
+0,49
+0,30
31.11
31.60
1:05.59
1:05.26
9.Poseidon'56 14:29.69+0,914:32.42
Mike Bravenboer
Kevin Naarendorp
+0,91
+0,72
29.94
36.76
1:02.43
1:19.03
Aron Broekhuizen
John Smit
+0,53
+0,38
34.48
27.47
1:12.04
58.92
10.DAW-Finenzo 14:40.07+0,884:35.28
Klaas Schoute
Rowdy Spaltman
+0,88
+0,04
32.27
33.13
1:07.24
1:10.91
Jasper Falk
Felix Geenen
+0,34
+0,32
33.00
31.76
1:09.26
1:07.87
11.De Stormvogel 14:39.31+0,784:39.51
Lennard Breel
Ozzie Hoogesteger
+0,78
+0,24
33.28
33.90
1:09.43
1:12.36
Levy Kort
Pedro Mol
+0,52
+0,52
33.71
33.35
1:09.89
1:07.83
12.De Berkelduikers 14:43.53+0,904:42.38
Luuk Nijland
Daan Nijland
+0,90
+0,31
35.20
32.14
1:13.85
1:08.56
Niels Tjoonk
Emiel Tholen
+0,59
+0,35
33.64
33.35
1:10.10
1:09.87
13.AZ&PC 14:33.61+0,834:42.71
Daniël Buijs
André van Kleef
+0,83
+0,58
34.04
34.94
1:10.44
1:13.25
Martijn Bartels
Twan Boot
+0,64
+0,38
36.51
30.35
1:14.49
1:04.53
14.WVZ 14:32.11+0,814:45.96
Timo van der Ende
Stanley Klerks
+0,81
+0,67
33.39
36.46
1:09.65
1:14.62
Koen Lems
Jurian Beukers
+0,54
+0,50
34.47
32.69
1:15.08
1:06.61
15.De Devel 14:49.00+0,784:47.70
Roy Bos
Michael Hoek
+0,78
+0,06
34.18
32.89
1:10.78
1:09.98
Pim van Milt
Dylan Zwirs
+0,25
+0,60
31.74
36.98
1:08.27
1:18.67
16.DWK 14:54.68+0,874:51.14
Thomas Leeuwis
Quinn Massee
+0,87
+0,23
32.11
32.36
1:07.51
1:07.45
Mike Fraanje
Niek de Brabander
+0,30
+0,19
37.04
36.78
1:18.36
1:17.82
17.Aquapoldro 14:50.56+0,834:52.45
Pike Kijlstra
Josha van den Elzen
+0,83
+0,64
34.60
37.48
1:12.07
1:15.95
Jesse Thomassen
Niels Thomassen
+0,55
+0,55
36.56
32.55
1:17.18
1:07.25
18.De Rijn 14:46.84+0,894:52.76
Gijs van der Wal
Niels van Henten
+0,89
+0,28
34.23
33.44
1:12.90
1:10.45
Mike van de Kraats
Jidde Wiegertjes
+0,58
+0,55
35.57
34.91
1:14.45
1:14.96
19.NDD 14:56.31+0,744:57.15
Sjoerd Barts
Mees Laar
+0,74
+0,59
36.11
38.40
1:16.15
1:22.11
Leander Heuvels
Maikel Mierop
+0,37
+0,31
35.03
31.98
1:14.01
1:04.88
20.LZ 1886-KartoenZ 15:15.19+0,805:27.30
Thomas de Jager
Amro Badawi
+0,80
+0,41
37.23
37.69
1:19.86
1:21.33
Alexander van Schie
Dion de Mooy
+0,68
+0,52
41.53
36.96
1:27.79
1:18.32


Programmanr. 14
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.TriVia 14:19.23+0,884:14.69
Cynthia van Beusekom
Esther Hulsing
+0,88
+0,66
31.07
31.35
1:04.80
1:04.97
Anouk Frieman
Sylvia Dik
+0,60
+0,45
30.77
29.27
1:04.01
1:00.91
2.DWK 14:18.36+0,854:16.53
Marissa Taribuka
Esmée Bos
+0,85
+0,50
30.21
30.48
1:03.13
1:03.59
Denise van Leeuwen
Macy Oortwijn
+0,60
+0,65
32.76
29.82
1:07.50
1:02.31
3.De Dinkel 14:21.18+0,854:17.79
Noortje Timmerman
Danique Wagenvoort
+0,85
+0,47
31.10
31.37
1:05.13
1:05.00
Loes Westerhof
Carien van der Schaaf
+0,62
+0,38
31.42
29.85
1:05.45
1:02.21
4.De Dolfijn 14:32.52+0,814:22.65
Maxime Verschuur
Esmee Vermeulen
+0,81
+0,44
31.32
29.90
1:04.70
1:02.26
Iranila Pattipilohy
Annika Arvin
+0,65
+0,41
32.66
31.65
1:10.84
1:04.85
5.AZ&PC 14:24.53+0,844:23.20
Shireen Post
Desiree Visser
+0,84
+0,49
31.67
32.23
1:06.17
1:08.53
Laura Moolenaar
Rachelle Visser
+0,53
+0,61
32.53
29.22
1:07.70
1:00.80
6.De Columbiaan 14:28.79+0,834:24.33
Liselotte Mulder
Laura van Daalen
+0,83
+0,45
31.47
31.84
1:06.44
1:06.99
Iris Berg
Liset Jansen
+0,57
+0,28
32.52
29.84
1:07.63
1:03.27
7.DAW-Finenzo 14:22.73+0,754:25.34
Davina van Perge
Roxann Geenen
+0,75
+0,51
31.46
32.38
1:05.08
1:07.27
Brenda Zwarthoed
Mandy Verhage
+0,27
+0,49
31.03
32.35
1:06.09
1:06.90
8.Eiffel Swimmers PSV 14:23.73+0,804:30.27
Janine Verhaegh
Evelien Schat
+0,80
+0,67
32.34
32.83
1:06.84
1:07.85
Tjitske Fetter
Madelon van Dam
+0,37
+0,52
31.47
32.28
1:07.23
1:08.35
9.WVZ 14:31.44+0,764:30.50
Sabine Koudijs
Sanne van Es
+0,76
+0,28
32.74
30.94
1:08.40
1:06.92
Nicole Bennis
Maud Hoofs
+0,49
+0,45
32.20
32.10
1:08.27
1:06.91
10.Zeester-Meerval 14:33.04+0,794:31.03
Lotte Langenhoff
Sarah van Beijsterveldt
+0,79
+0,44
31.19
32.89
1:05.39
1:09.49
Nikey van de Wetering
Esma van Vonderen
+0,53
+0,29
32.92
31.23
1:09.02
1:07.13
11.GZVW 14:32.80+0,894:31.71
Adája Stoetman
Eva Smit
+0,89
+0,17
32.16
32.92
1:08.31
1:08.80
Tessa Keizer
Karin Groen
+0,67
+0,42
33.43
30.23
1:10.36
1:04.24
12.LZ 1886-KartoenZ 14:30.48+0,894:31.95
Myrthe van Gestel
Lisanne Spoelstra
+0,89
+0,27
32.87
32.43
1:08.06
1:08.26
Pieternel Braam
Mariska Teske
+0,43
+0,46
33.14
32.06
1:09.26
1:06.37
13.SBC2000 14:32.89+0,874:32.00
Lindi Verkooijen
Daisy van den Bos
+0,87
+0,62
33.83
32.88
1:11.41
1:08.55
Claudia den Ottelander
Maya Kingma
+0,28
+0,38
31.88
32.04
1:05.29
1:06.75
14.Oceanus 14:29.41+0,794:32.37
Danielle Grootes
Tessa v.d. Zwaard
+0,79
+0,09
32.00
31.28
1:05.31
1:06.72
Tamara Grove
Carmen Roskam
+0,42
+0,61
33.71
34.51
1:08.82
1:11.52
15.ZV Westland Dijkglas 14:28.71+0,894:34.07
Roos Brugman
Aylin van Uffelen
+0,89
+0,58
31.78
34.65
1:04.84
1:13.54
Amber de Kroon
Iris Voogt
+0,38
+0,25
32.26
32.20
1:07.03
1:08.66
16.Zaanstad(SG) 14:35.97+0,884:36.47
Amber Ruig
Kimberly Mijnen
+0,88
+0,31
33.44
32.54
1:08.64
1:09.47
Sanne Bommer
Femke Aan
+0,31
+0,34
32.26
33.52
1:08.26
1:10.10
17.Stadskanaal 14:33.63+0,804:37.38
Elisabeth Muthert
Naomi Zuidema
+0,80
+0,49
32.55
33.05
1:07.33
1:10.03
Laura Buirs
Monique van der Struik
+0,38
+0,64
35.76
31.37
1:15.56
1:04.46
18.De Berkelduikers 14:33.71+0,854:43.60
Merel Wilgenhof
Milou Tjoonk
+0,85
+0,17
33.12
33.85
1:08.86
1:11.52
Lotte Eising
Anne-Carlijn Bakker
+0,65
+0,72
32.91
35.99
1:09.01
1:14.21
19.NDD 14:47.98+0,904:58.30
Julia Mijnen
Sanne Nieuwenhuis
+0,90
+0,20
34.67
34.00
1:13.11
1:14.54
Femke de Vries
Guusje Vrieze
+0,41
+0,67
37.83
35.40
1:19.10
1:11.55
DISAquapoldro 14:32.83AA
Denise van Ark, Esther Kuhlman, Isolde de Louw, Cecily Sadowski


Programmanr. 15
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.WVZ 14:19.434:19.46
Marciano Lynch
Philippe Rivard
94
93
31.541:04.89Wessel de Jong
Ensger Kotterink
93
94
2.Eiffel Swimmers PSV 14:32.794:27.71
Date v.d. Zaag
Mitchell Verburg
94
94
33.111:07.80Maurice Soudant
Frans Slaats
93
93
3.Oceanus 14:30.914:32.55
Istvan Spaargaren
Vincent Moolhuijsen
94
94
32.171:06.71Bastiaan Waanders
Nils Mollema
93
93
4.Luctor et Emergo 14:35.384:34.03
Sonny Corré
Simon Edenburg
93
93
32.801:06.72Steven Uijl
Bob Dalmeijer
93
94
5.MNC Dordrecht 14:32.794:34.22
Joeri Prins
Tom van de Putte
93
94
32.841:08.31Alex Catsburg
Melvin van de Meij
94
93
6.DWK 14:36.074:36.18
Jelle Derksen
Jacko van der Meer
94
94
31.891:05.62Jacco Doest
Robin Bos
94
93
7.De Dinkel 14:34.574:39.05
Pim Kienhuis
Ben van Westenberg
93
94
33.111:09.23Menno Manning
Jacques Journée
93
94
8.Zeester-Meerval 14:37.944:42.98
Jeffrey Thijssen
Miguel Correia
94
93
33.611:09.90Dirk Vogels
Leander van Braam
93
94
9.Hellas-Glana 14:48.66+0,694:43.99
Kenny Sieben
Stan Tummers
+0,6935.94
32.97
1:15.70
1:09.51
Niels van Basten Batenburg
Pim van Basten Batenburg
33.35
33.44
1:09.81
1:08.97
10.De Dolfijn 14:41.374:45.28
Brandon van Voskuilen
Freek Schoffelmeer
93
93
35.351:12.60Quincy Hélant Muller
Jens Bakker
93
93
11.DAW-Finenzo 14:37.664:45.71
Vincent Schram
Joey Stokx
94
93
35.721:14.51Rico Roels
Jorrick Druyven
94
94
12.De Columbiaan 14:44.04+0,714:46.77
Jonathan Cassuto
Jordi Penedo
+0,7132.23
37.64
1:05.41
1:18.16
Wessel Suykerland
Sibrand Rinzema
36.08
33.33
1:14.50
1:08.70
13.De Rijn 14:42.574:47.52
Maarten Arntz
Joost de Bruijn
93
93
32.44
36.29
1:07.17
1:12.64
Wessel van der Maarel
Niels van Henten
93
95
34.09
38.84
1:08.45
1:19.26
14.Zaanstad(SG) 14:42.85+0,734:48.73
Ruben Dekker
Daan Remmelzwaal
+0,7333.10
33.90
1:08.38
1:11.10
Jesse Meijer
Sjors Lieverst
36.38
35.60
1:15.54
1:13.71
15.RZC 14:45.054:51.61
Tom Brouwers
Puck Smit
94
93
33.79
34.46
1:08.64
1:10.75
Rogier Pepplinkhuizen
Stefan Timmermans
93
94
36.77
39.85
1:12.51
1:19.71
16.AZ&PC 15:04.79+0,735:00.72
Huub van Houwelingen
Jordan Kraaijenhof
+0,7334.83
37.38
1:11.59
1:16.56
Ronald Vermeulen
Rikus de Lange
39.33
35.54
1:19.85
1:12.72
17.NDD 14:49.785:02.24
Robin Mierop
Stef van Dijk
93
94
35.76
36.51
1:13.41
1:16.20
Maikel Mierop
Mart Vrieze
95
94
39.96
36.28
1:19.41
1:13.22
18.Aquapoldro 15:01.285:04.16
Thomas Meijer
Niels Thomassen
94
95
38.10
37.95
1:16.20
1:18.28
Jeroen Staakman
Nick van de Esschert
94
93
36.66
36.90
1:14.67
1:15.01
19.LZ 1886-KartoenZ 14:51.29+0,665:11.67
Rowan Stobbart
Amro Badawi
+0,6635.98
47.37
1:13.08
1:36.27
Martijn Teske
Lars Sieval
37.57
33.94
1:15.06
1:07.26
20.De Berkelduikers 15:04.815:22.19
Berjan Ebbekink
Harmen van Middelkoop
93
96
34.26
39.52
1:11.92
1:23.83
Rick Wassink
Daan Nijland
94
95
41.06
38.28
1:26.31
1:20.13


Programmanr. 16
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Eiffel Swimmers PSV 14:36.904:34.84
Michelle Verouden
Ashley Verburg
94
93
34.281:10.05Daniëlle van der Veer
Malissa van de Heuvel
93
93
2.De Stormvogel 14:42.794:41.86
Judith Stap
Anniek Minderhoud
93
93
32.901:07.81Merel van der Ent
Manon Minneboo
93
93
3.WVZ 14:43.234:48.52
Merle Verkijk
Fleur Hamilton
94
93
33.941:09.57Manon van Strien
Eefje Subroto
94
94
4.TriVia 14:39.33+0,724:48.68
Mirthe Lanfermeijer
Grace Vrieling
+0,7234.841:11.55Rosanne Schoonbeek
Kyra Rietveld
5.De Columbiaan 14:39.224:50.82
Tania Jacobs
Yvette de Gier
94
94
34.871:11.85Tamara van Vliet
Tamara Boeff
94
93
6.ZPC Bikkel Hoogeveen 14:51.774:52.05
Dieudonnée Houtkamp
Danielle Middel
96
93
36.421:15.83Jakonien Koster
Zoe Hendriks
94
94
7.DWK 14:47.874:52.54
Marloes Erkens
Natasha Bosma
93
93
34.731:12.31Jeanine Burgers
Tessa van der Aa
94
93
8.NDD 14:47.984:56.65
Kelly van der Hoeven
Femke Wolvetang
94
94
34.481:13.26Anne de Vries
Margreet Laar
93
93
9.Zeester-Meerval 14:54.214:57.93
Sophie Sollie
Cyril Landstra
94
93
35.701:13.69Karlijn Hoogstede
Judith Vos
94
95
10.De Dolfijn 14:39.764:58.18
Parand Zarekiani
Jamie de Jong
94
93
34.831:13.43Kira Toussaint
Ginny Burger
94
94
11.De Rijn 14:51.804:58.91
Marjolein Delno
Inge Pepping
94
94
33.191:09.45Marte Stoorvogel
Tessa Mol
95
95
12.De Dinkel 14:56.095:02.75
Karlijn Hassink
Lonne Dijkhuis
93
94
35.811:14.21Merle Oonk
Maud Hesselink
94
94
13.Oceanus 15:05.725:05.97
Isabel Grootes
Tamara Grove
93
96
35.831:13.89Chantal Grove
Ilona Cats
94
93
14.De Whee 15:03.935:06.88
Emmy v/d Riet
Milou ten Heggeler
93
93
36.711:16.29Kimberley Kranenberg
Sietske Veldkamp
94
95
15.Zignea 15:09.635:15.81
Debby Boerefijn
Carmen Kemper
94
94
39.921:22.14Leonie Oude Elferink
Karin Rijkelijkhuizen
94
94
16.DAW-Finenzo 14:54.535:17.07
Ilse van Niekerk
Dieuwertje Jorink
94
93
40.121:23.75Sharona Mlcoch
Rosanne Padt
94
95
17.LZ 1886-KartoenZ 15:06.655:20.15
Seline Koek
Simone de Boer
94
93
40.031:22.41Karlijn Kerkvliet
Janet van der Poel
93
93
18.Deltasteur 15:14.34+0,775:21.01
Iris Riezebos
Danique Lokhorst
+0,7738.981:20.50Myriam Kwakkel
Naomi Hofsink
19.Aquapoldro 15:07.995:21.53
Iris Boon
Isolde de Louw
93
95
38.241:20.00Liselot van der Kuip
Marloes van der Beek
93
94
20.MNC Dordrecht 15:09.825:27.34
Anouk Kuijlaars
Laura Advocaat
94
95
41.421:20.92Francesca van Dongen
Femke van der Linde
94
94


Programmanr. 17
27-09-2008
Jongens, 4 x 50m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Deltasteur 12:25.19+0,822:10.35
Max Ceuninck van Capelle
Bart Kors
97
97
+0,82
+0,55
33.08
31.47
Jari Hofsink
Justin Doldersum
97
97
+0,61
+0,51
34.69
31.11
2.WVZ 12:18.67+0,742:14.42
Floris Kotterink
Krijn de Kievit
98
97
+0,74
+0,48
32.62
32.66
Jordan Langenberg
Toby van Wijngaarden
97
97
+0,69
+0,29
34.49
34.65
3.De Dinkel 12:18.57+0,852:14.98
Luuk Hendriksen
Fedde Beukers
97
97
+0,85
+0,56
33.95
32.91
Mart Kortman
Tom Laarhuis
98
98
+0,61
+0,68
35.20
32.92
4.OZ&PC 12:39.60+1,192:16.30
Michel Waanders
Bas Neef
97
98
+1,19
+0,60
40.90
35.68
Marnix Klein
Rens van Amelsvoort
99
97
+0,57
+0,44
39.61
20.11
5.De Berkelduikers 12:24.15+0,912:22.87
Luuk Nijland
Torben Lammerdink
97
99
+0,91
+0,66
32.59
35.87
Thomas Luchies
Irjan Brummelman
98
97
+0,81
+0,56
37.64
36.77
6.De Stormvogel 12:27.17+0,832:24.10
Jonathan Davidse
Kalle van Gemert
97
98
+0,83
+0,54
36.05
36.48
Alex Breel
Wouter Stap
97
97
+0,42
+0,29
37.89
33.68
7.DWK 12:27.17+0,852:24.21
Sook Willemsen
Jurre Stammes
98
97
+0,85
+0,21
34.20
38.38
Nino Sieling
Mike Fraanje
97
97
+0,53
+0,36
36.42
35.21
8.Oceanus 12:28.06+0,872:26.21
Rick de Mercado
Sander Kirillova
97
98
+0,87
+0,46
33.01
38.85
Bart Sommeling
Ruben Griffioen
98
99
+0,55
+0,48
36.03
38.32
9.De Columbiaan 12:28.55+0,782:27.17
Calvin Jongeleen
Thijs van Wieringen
98
99
+0,78
+0,04
38.90
37.23
Maarten Berg
Sam Heck
97
97
+0,49
+0,30
39.04
32.00
10.GZVW 12:26.29+0,802:27.84
Berjen Mellema
Quintin Stoetman
98
98
+0,80
+0,70
37.04
37.98
Dennis Wildeboer
Marcel Groen
98
97
+0,42
+0,26
39.60
33.22
11.De Dolfijn 12:33.73+0,842:29.20
Anis el Bachaoui
Cédric Pardieck
97
97
+0,84
+0,52
38.59
37.44
Navin Keizer
Hayden Robert Burger
97
97
+0,24
+0,42
35.75
37.42
12.Luctor et Emergo 12:27.97+0,742:29.51
Casper Zwiers
Ricardo Lauffer
97
98
+0,74
+0,46
32.44
38.94
Ricardo van Belzen
Philip van Moll
99
97
+0,99
+0,43
44.35
33.78
13.DAW-Finenzo 12:27.97+0,722:31.53
Lars van der Velden
Thomas Haneveld
98
98
+0,72
+0,28
34.94
39.69
Sanjay Jagroep
Maurits de Bruijn
97
97
+0,42
+0,47
41.38
35.52
14.De Devel 12:27.32+0,862:33.92
Roberto Hogerwerf
Rainier Voll
97
98
+0,86
+0,52
38.06
36.06
Gabriel Danckaarts
Joep Clasener
97
98
+0,74
+0,25
38.91
40.89
15.Stadskanaal 12:37.07+0,952:33.96
Gerko Wilkens
Rik Liefheid
98
98
+0,95
+0,46
36.71
41.54
Peter van Nieff
Joost van der Pijl
99
97
+0,36
+0,47
40.58
35.13
16.LZ 1886-KartoenZ 12:27.11+1,012:35.55
Moemen Badawi
Thomas Wojcik
97
98
+1,01
+0,67
37.91
43.07
Miguel Møller
Mouhlis Sahi
97
98
+0,33
+0,34
39.07
35.50
17.De Rijn 12:34.70+0,812:36.84
Kay Zittersteijn
Jochem Joosten
99
97
+0,81
+0,80
39.29
41.04
Abel Mellema
Gijs van der Wal
98
97
+0,57
+0,75
42.69
33.82
18.AZ&PC 12:49.05+0,782:36.92
Camiel Boot
Skip de Mönnink
98
99
+0,78
+0,59
38.87
41.14
Lennart Kruizinga
Theo Arp
97
97
+0,20
+0,78
38.28
38.63
19.Eiffel Swimmers PSV 12:42.62+0,822:38.58
Stijn Simons
Marcoen Smits
99
99
+0,82
+0,20
43.74
39.08
Timo van Lint
Thomas Manuel
98
98
+0,54
+0,42
38.97
36.79
20.MNC Dordrecht 12:40.83+0,882:41.00
Koen van Kan
Stijn Geelen
98
98
+0,88
+0,60
43.42
41.15
Virgill vd Heij
Dennis Bougrimov
97
98
+0,38
+0,45
40.50
35.93


Programmanr. 18
27-09-2008
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Poseidon'56 12:11.65+0,802:10.95
Tess van Pelt
Laetitia Bosveld
97
97
+0,80
+0,58
33.43
33.94
Kelly de Jonge
Joelle Geerts
97
97
+0,46
+0,45
32.23
31.35
2.Eiffel Swimmers PSV 12:18.50+0,902:13.28
Bente Gerits
Mara van Loon
97
97
+0,90
+0,35
34.42
34.52
Esmée Six
Laura van Leeuwen
97
97
+0,59
+0,47
32.77
31.57
3.LZ 1886-KartoenZ 12:21.59+0,902:14.83
Jasmijn Bink
Eelke Roman
97
99
+0,90
+0,40
32.66
35.29
Lara Bink
Nine Roman
98
97
+0,14
+0,20
35.11
31.77
4.Zaanstad(SG) 12:17.43+0,872:18.33
Johnny Mae Hauser
Elise Dekker
97
97
+0,87
+0,59
33.12
36.96
Demi Koelemeij
Kimberly Aniceto
97
97
+0,46
+0,46
34.90
33.35
5.De Rijn 12:20.84+0,762:19.69
Alyce-Faye Eichelberger
Germaine Tjou Tam Sin
98
97
+0,76
+0,73
32.62
34.53
Janneke Enzerink
Gaby Zittersteijn
98
97
+0,56
+0,43
39.08
33.46
6.DWK 12:24.76+0,912:19.98
Laura Willemsen
Anoeska van de Kraats
97
97
+0,91
+0,43
33.08
35.97
Rosanne Leeuwis
Anouk van Nellestijn
98
98
+0,51
+0,58
36.01
34.92
7.MNC Dordrecht 12:22.98+0,922:20.62
Kim Busch
Jasmijn Ponssen
98
97
+0,92
+0,24
35.28
34.34
Lilly de Wit
Brigitte Sleeking
98
98
+0,52
+0,25
36.77
34.23
8.De Berkelduikers 12:25.02+0,972:21.37
Marlieke Scholten
Judith Wentink
97
97
+0,97
+0,69
33.53
35.23
Bernice Jager
Salomé Prakke
97
97
+0,43
+0,22
37.02
35.59
9.Zeester-Meerval 12:21.09+0,762:21.66
Marlijn van Vonderen
Sofie Nooyen
97
97
+0,76
+0,76
34.10
37.00
Anne Hoevenaars
Yasmin Esser
97
97
+0,71
+0,67
34.98
35.58
10.OZ&PC 12:28.04+0,922:23.01
Lindy Nijhuis
Eefje Slootweg
97
98
+0,92
+0,70
32.84
36.27
Esmay Zoontjes
Lauren Bijen
97
97
+0,43
+0,77
36.96
36.94
11.Luctor et Emergo 12:25.84+0,762:23.35
Hinke Oosterhoff
Geneva Joval
98
97
+0,76
+0,24
35.77
35.09
Nikita van den Ouden
Leonie van Moll
99
97
+0,18
+0,55
36.62
35.87
12.Oceanus 12:40.40+0,922:24.58
Maxime v.d. Heuvel
Michelle Meulenbroek
97
98
+0,92
+0,39
32.42
34.87
Cheryl Zethof
Eva v.d. Born
98
97
+0,59
+0,63
39.87
37.42
13.Stadskanaal 12:28.11+0,942:25.01
Bente Kuik
Jolet Sligter
97
97
+0,94
+0,69
35.29
39.07
Astrid Smit
Ellen van Nieff
97
97
+0,47
+0,38
37.31
33.34
14.Aquapoldro 12:27.08+0,882:25.05
Estelle Witteveen
Blanca de Louw
97
98
+0,88
+0,83
37.34
38.19
Loranne van Keulen
Rianne Hesse
97
97
+0,73
+0,66
35.40
34.12
15.WVZ 12:28.28+0,832:25.06
Nacinda Paap
Saskia van der Helm
97
97
+0,83
+0,59
35.56
36.60
Diana van Halm Braam
Kim Visser
98
97
+0,72
+0,68
40.28
32.62
16.De Columbiaan 12:28.65+0,782:25.18
Annelotte Mulder
Elise van Manen
97
98
+0,78
+0,51
33.45
37.46
Ruby Belfor
Freeke den Dulk
99
97
+0,60
+0,82
38.20
36.07
17.DAW-Finenzo 12:30.64+0,922:27.21
Lotte Hoogeterp
Yvanna Zuurveld
97
97
+0,92
+0,24
39.20
35.90
Silke Jonk
Mirl de Boer
98
97
+0,68
+0,47
38.31
33.80
18.De Dolfijn 12:36.47+0,962:30.84
Robin Pameijer
Annelieke Weiland
97
97
+0,96
+0,36
34.40
38.41
Moesha Wartes
Tessa Vermeulen
99
98
+0,23
-0,02
43.89
34.14
19.NDD 12:30.07+0,832:34.29
Lysanne Schepper
Tessa Mennink
97
98
+0,83
+0,64
36.08
41.18
Marleen Bussink
Maike Blom
97
97
+0,54
+0,69
41.30
35.73
DISDe Dinkel 12:19.17AA
Elles Tijink, Marlijn Dijkhuis, Marloes Ekkelboom, Anouk Knippers


Programmanr. 19
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.Eiffel Swimmers PSV 15:00.134:53.48
Pepijn Smits
Stan Pijnenburg
96
96
37.821:17.26Mike van Herk
Maarten Brzoskowski
96
95
2.ZC Valkenburg 15:13.404:56.96
Arthur van Noorden
Mart Theunissen
95
95
35.651:13.24Dylan Notten
Lucas Greven
95
95
3.Stadskanaal 15:06.624:57.00
Marco Barkhuis
Jens Kobesen
95
95
35.461:13.28Rick Veldman
Luc van der Wolde
95
95
4.De Dolfijn 15:05.075:05.61
Andy Onderstal
Anthony Lubbers
95
95
37.431:16.79Ties Elzerman
Max Guthman
95
96
5.Oceanus 15:04.185:07.25
Jeffrey Reijnders
Joeri Berends
95
95
35.311:13.30Jesse Piet
Wessel de Jong
95
96
6.MNC Dordrecht 15:19.245:18.11
Melvin Prins
Joris Kraaijenstein
95
95
37.081:15.21Duane Wemmers
Jelmar Hillebrink
95
95
7.De Dinkel 15:12.565:21.63
Damon Peperkamp
Karst Boersma
95
96
36.191:13.86Yoran Klos
Rik Heijdens
96
96
8.De Columbiaan 15:09.835:21.87
Jeroen Oosthoek
Joeri Jacobs
96
96
39.061:20.38Damon Jongeleen
Dave Edelaar
95
95
9.WVZ 15:16.795:22.49
Stanley Klerks
Timo van der Ende
96
96
40.531:23.62Romano Lynch
Jurian Beukers
96
95
10.De Berkelduikers 15:28.445:27.87
Emiel Tholen
Harmen van Middelkoop
96
96
41.171:23.28Daan Nijland
Niels Tjoonk
95
96
11.Poseidon'56 15:15.725:30.45
John Smit
Aron Broekhuizen
95
96
36.421:14.63Kevin Naarendorp
Mike Bravenboer
96
95
12.De Stormvogel 15:24.865:32.81
Ozzie Hoogesteger
Pedro Mol
95
96
42.371:27.45Levy Kort
Lennard Breel
96
95
13.DWK 15:23.705:33.99
Thomas Leeuwis
Quinn Massee
96
95
39.091:19.89Mike Fraanje
Nino Sieling
97
97
14.De Devel 15:27.045:36.40
Michael Hoek
Roy Bos
95
95
36.221:15.33Pim van Milt
Dylan Zwirs
96
96
15.DAW-Finenzo 15:35.435:39.52
Rowdy Spaltman
Pepijn Jorink
95
95
41.671:26.60Felix Geenen
Klaas Schoute
95
95
16.NDD 15:33.015:47.70
Maikel Mierop
Sjoerd Barts
95
95
39.591:20.22Mees Laar
Leander Heuvels
96
95
17.LZ 1886-KartoenZ 15:58.10+0,636:18.62
Thomas de Jager
Amro Badawi
+0,6344.971:31.19Moemen Badawi
Dion de Mooy
DISDe Rijn 15:25.305:36.21RF
dis 1e zwemster
Jesse de Vries
Mike van de Kraats
95
96
39.761:22.61Jidde Wiegertjes
Niels van Henten
96
95
DISAquapoldro 15:26.805:37.31RE
dis 3e zwemmer
Martin Wenderich
Josha van den Elzen
97
96
44.281:30.74Pike Kijlstra
Niels Thomassen
95
95
DISAZ&PC 15:19.23+0,885:46.34RC
dis 3e zwemmer
Daniël Buijs
André van Kleef
+0,8841.001:24.61Martijn Bartels
Twan Boot


Programmanr. 20
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.DWK 14:55.59+0,765:00.15
Esmée Bos
Macy Oortwijn
+0,7634.541:10.60Diane Schoenmaker
Marissa Taribuka
2.De Dinkel 15:05.495:03.34
Veronique van der Velde
Carien van der Schaaf
96
95
36.801:17.28Loes Westerhof
Noortje Timmerman
95
95
3.TriVia 15:07.175:03.64
Cynthia van Beusekom
Anouk Frieman
95
95
35.371:12.47Esther Hulsing
Sylvia Dik
96
95
4.De Columbiaan 15:00.00+0,725:04.02
Natasja Boers
Liselotte Mulder
+0,7237.371:16.47Iris Berg
Liset Jansen
5.Eiffel Swimmers PSV 14:59.26+0,775:08.77
Sanne Ter Burg
Janine Verhaegh
+0,7737.121:16.38Simone Soudant
Evelien Schat
6.AZ&PC 15:14.66+0,595:10.49
Laura Moolenaar
Shireen Post
+0,5939.071:19.39Suzanne de Vries
Rachelle Visser
7.DAW-Finenzo 15:05.41+0,725:13.04
Roxann Geenen
Mandy Verhage
+0,7238.891:19.98Davina van Perge
Rosanne Padt
8.Oceanus 15:05.285:14.49
Tamara Grove
Danielle Grootes
96
95
38.381:19.50Tessa v.d. Zwaard
Robin Pagano Mirani
95
95
9.LZ 1886-KartoenZ 15:11.34+0,785:15.81
Mariska Teske
Lisanne Spoelstra
+0,7838.371:19.03Myrthe van Gestel
Pieternel Braam
10.WVZ 15:15.625:17.71
Lisa van den Eng
Elisabeth Rivard
96
96
39.751:20.17Sanne van Es
Nicole Bennis
96
96
11.Zeester-Meerval 15:19.795:18.52
Judith Vos
Lotte Langenhoff
95
96
38.591:19.32Nikki Habers
Esma van Vonderen
96
95
12.De Dolfijn 15:14.155:21.21
Annika Arvin
Maxime Verschuur
95
95
39.551:22.08Iranila Pattipilohy
Esmee Vermeulen
96
96
13.Stadskanaal 15:16.16+0,855:21.83
Naomi Zuidema
Elisabeth Muthert
+0,8538.571:18.19Laura Buirs
Monique van der Struik
14.Zaanstad(SG) 15:14.855:21.85
Femke Aan
Kimberly Mijnen
96
95
39.831:20.78Sanne Bommer
Amber Ruig
95
96
15.De Berkelduikers 15:12.91+0,695:22.90
Lotte Eising
Milou Tjoonk
+0,6938.321:19.45Anne-Carlijn Bakker
Merel Wilgenhof
16.Aquapoldro 15:20.08+0,675:29.29
Cecily Sadowski
Denise van Ark
+0,6739.501:20.59Esther Kuhlman
Isolde de Louw
17.SBC2000 15:28.205:30.55
Claudia den Ottelander
Daisy van den Bos
41.211:23.47Lindi Verkooijen
Kris Hutten
+1,56
18.ZV Westland Dijkglas 15:15.725:33.76
Amber de Kroon
Roos Brugman
96
95
40.411:23.63Aylin van Uffelen
Iris Voogt
96
95
19.GZVW 15:31.815:37.24
Tessa Keizer
Adája Stoetman
96
96
41.131:24.07Kim Franken
Karin Groen
96
95
DISNDD 15:26.43+0,615:37.03RD
dis 2e zwemster
Guusje Vrieze
Sabine Wentink
+0,6138.291:18.39Julia Mijnen
Femke de Vries


Programmanr. 21
27-09-2008
Jongens, 4 x 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.DWK 14:59.46+0,834:55.69
Jelle Derksen
Michiel Bouw
+0,83
+0,60
33.00
36.00
1:10.29
1:16.38
Ivar van Ginkel
Jacko van der Meer
+0,36
+0,47
36.03
33.91
1:16.17
1:12.85
2.Luctor et Emergo 15:04.96+0,724:56.23
Simon Edenburg
Bob Dalmeijer
+0,72
+0,51
31.50
36.00
1:06.50
1:17.42
Steven Uijl
Sonny Corré
+0,41
+0,49
36.85
34.00
1:18.57
1:13.74
3.WVZ 15:09.39+0,834:59.11
Philippe Rivard
Wessel de Jong
+0,83
+0,44
33.48
36.45
1:12.09
1:17.22
Olivier Nass
Ensger Kotterink
+0,56
+0,53
35.92
33.84
1:17.97
1:11.83
4.Eiffel Swimmers PSV 15:10.49+0,704:59.73
Ruud van Heerbeek
Maurice Soudant
+0,70
+0,42
33.01
36.90
1:10.52
1:18.20
Frans Slaats
Stef v.d. Struijk
+0,47
+0,30
34.85
35.09
1:15.08
1:15.93
5.De Dolfijn 15:02.82+0,765:03.85
Jens Bakker
Quincy Hélant Muller
+0,76
+0,54
32.56
38.56
1:08.39
1:23.41
Brandon van Voskuilen
Freek Schoffelmeer
+0,47
+0,44
35.10
34.66
1:17.30
1:14.75
6.MNC Dordrecht 15:12.51+0,725:07.76
Alex Catsburg
Joeri Prins
+0,72
+0,49
36.01
38.15
1:16.20
1:20.70
Melvin van de Meij
Tom van de Putte
+0,41
+0,59
35.46
34.69
1:16.87
1:13.99
7.Hellas-Glana 15:22.66+0,845:09.65
Pim van Basten Batenburg
Pim Thijert
+0,84
+0,35
37.66
38.48
1:18.88
1:23.55
Stan Tummers
Kevin Wolters
+0,44
+0,27
35.92
32.45
1:17.67
1:09.55
8.De Dinkel 15:13.61+0,815:19.90
Ben van Westenberg
Menno Manning
+0,81
+0,44
35.98
35.79
1:17.29
1:16.98
Pim Kienhuis
Damon Peperkamp
+0,46
+0,54
38.77
38.61
1:23.48
1:22.15
9.Zaanstad(SG) 15:29.17+0,775:20.74
Sjors Lieverst
Ruben Dekker
+0,77
+0,43
37.96
38.98
1:21.02
1:20.97
Jesse Meijer
Daan Remmelzwaal
+0,63
+0,52
39.05
34.94
1:24.16
1:14.59
10.De Rijn 15:22.34+0,875:22.03
Wessel van der Maarel
Joost de Bruijn
+0,87
+0,30
36.26
36.96
1:17.74
1:19.34
Maarten Arntz
Jesse de Vries
+0,59
+0,63
35.68
41.48
1:16.69
1:28.26
11.DAW-Finenzo 15:17.96+0,875:22.47
Joey Stokx
Rico Roels
+0,87
+0,02
37.94
41.73
1:20.67
1:30.13
Jorrick Druyven
Mart de Boer
+0,30
+0,15
37.54
33.16
1:19.75
1:11.92
12.Zeester-Meerval 15:13.68+0,815:24.94
Miguel Correia
Dirk Vogels
+0,81
+0,24
34.29
37.08
1:12.92
1:19.99
Jeffrey Thijssen
Leander van Braam
+0,56
+0,69
35.21
44.50
1:17.42
1:34.61
13.AZ&PC 15:39.10+0,885:27.49
Jordan Kraaijenhof
Rikus de Lange
+0,88
+0,40
37.38
39.92
1:17.73
1:25.36
Ronald Vermeulen
Huub van Houwelingen
+0,72
+0,25
40.71
36.01
1:26.98
1:17.42
14.Oceanus 15:21.79+0,955:27.57
Vincent Moolhuijsen
Joeri Berends
+0,9538.37
39.77
1:21.83
1:25.96
Nils Mollema
Bastiaan Waanders
+0,39
+0,48
36.99
36.34
1:19.80
1:19.98
15.De Columbiaan 15:27.64+0,825:30.53
Sibrand Rinzema
Jordi Penedo
+0,82
+0,41
38.58
40.57
1:22.25
1:27.84
Wessel Suykerland
Jonathan Cassuto
+0,55
+0,56
39.49
35.40
1:24.24
1:16.20
16.RZC 15:40.62+0,765:42.99
Puck Smit
Stefan Timmermans
+0,76
+0,34
37.29
39.68
1:21.84
1:25.87
Tom Brouwers
Rogier Pepplinkhuizen
+0,48
+0,44
41.33
40.73
1:27.88
1:27.40
17.Aquapoldro 15:39.73+0,945:44.23
Jeroen Staakman
Nick van de Esschert
+0,94
+1,06
42.02
40.41
1:27.53
1:25.69
Robbin Schuchmann
Thomas Meijer
+0,87
+0,71
43.39
37.28
1:32.13
1:18.88
18.NDD 15:41.36+0,915:51.47
Leander Heuvels
Mart Vrieze
+0,91
+0,59
41.40
41.35
1:28.07
1:28.39
Mike Schel
Robin Mierop
+0,50
+0,27
41.64
40.03
1:29.74
1:25.27
19.LZ 1886-KartoenZ 15:48.59+0,775:54.40
Lars Sieval
Alexander van Schie
+0,77
+0,56
37.97
47.06
1:20.94
1:42.87
Martijn Teske
Rowan Stobbart
+0,34
+0,40
40.16
39.98
1:27.74
1:22.85
20.De Berkelduikers 15:35.16+0,855:59.79
Berjan Ebbekink
Rick Haijtink
+0,85
+0,64
38.44
45.64
1:22.20
1:35.77
Niels Tjoonk
Sander Wissink
+0,41
+0,46
42.90
42.16
1:30.16
1:31.66


Programmanr. 22
27-09-2008
Meisjes, 4 x 100m schoolslag

Jeugd 2 en later
Resultaten


ranginschrijftijdRTtijd
1.De Stormvogel 15:23.69+0,815:22.37
Tulany de Wilde
Amira Fathi
+0,81
+0,34
38.81
37.48
1:23.93
1:20.91
Judith Stap
Manon Minneboo
+0,32
+0,30
37.40
35.94
1:20.54
1:16.99
2.TriVia 15:24.08+0,905:24.58
Kyra Rietveld
Rosanne Schoonbeek
+0,90
+0,54
37.57
39.81
1:20.18
1:24.68
Naomi Touré
Mirthe Lanfermeijer
+0,55
+0,40
38.18
36.85
1:21.66
1:18.06
3.WVZ 15:23.05+0,635:25.86
Eefje Subroto
Merle Verkijk
+0,63
+0,60
37.91
36.33
1:22.03
1:18.81
Fleur Hamilton
Géke Heinsbroek
+0,55
+0,56
39.69
37.55
1:25.20
1:19.82
4.Aquapoldro 15:27.12+0,805:35.47
Anne Marleen van Keulen
Marloes van der Beek
+0,80
+0,61
38.48
41.20
1:22.59
1:27.90
Iris Boon
Cecily Sadowski
+0,89
+0,58
39.31
38.56
1:23.71
1:21.27
5.De Rijn 15:32.08+0,785:37.45
Marjolein Delno
Inge Pepping
+0,78
+0,23
36.78
38.44
1:17.88
1:21.84
Tessa Mol
Marte Stoorvogel
+0,32
+0,56
42.63
39.92
1:32.30
1:25.43
6.NDD 15:32.71+0,665:38.52
Malou Memelink
Maike Bos
+0,66
+0,33
36.89
41.46
1:18.80
1:29.33
Margreet Laar
Kelly van der Hoeven
+0,29
+0,55
39.30
39.36
1:25.08
1:25.31
7.De Columbiaan 15:20.73+0,975:38.92
Tamara van Vliet
Tania Jacobs
+0,97
+0,45
40.21
39.05
1:29.41
1:24.70
Jara Schmidt
Yvette de Gier
+0,60
+0,53
39.61
37.04
1:24.90
1:19.91
8.De Dolfijn 15:31.77+0,825:39.64
Sofie Kalse
Kira Toussaint
+0,82
+0,16
40.10
39.97
1:26.45
1:25.44
Jamie de Jong
Parand Zarekiani
+0,46
+0,08
40.55
37.45
1:26.93
1:20.82
9.DWK 15:42.71+0,785:40.73
Marloes Erkens
Jeanine Burgers
+0,78
+0,42
39.06
41.54
1:22.64
1:28.74
Iris Kool
Esmée Bos
+0,34
+0,60
40.28
38.96
1:27.24
1:22.11
10.Zeester-Meerval 15:38.86+0,945:41.05
Nikey van de Wetering
Cyril Landstra
+0,94
+0,14
41.10
37.98
1:26.68
1:22.07
Lisa van Casteren
Karlijn Hoogstede
+0,37
+0,57
41.54
39.01
1:28.95
1:23.35
11.Zignea 15:38.20+0,915:41.06
Karin Rijkelijkhuizen
Debby Boerefijn
+0,91
+0,24
38.67
40.92
1:20.47
1:28.42
Leonie Oude Elferink
Sanne de Roo
+0,45
+0,55
38.44
42.02
1:22.24
1:29.93
12.LZ 1886-KartoenZ 15:40.37+0,945:49.09
Jasmijn Ruijgrok
Simone de Boer
+0,94
+0,49
41.30
43.21
1:28.25
1:32.31
Seline Koek
Janet van der Poel
+0,52
+0,20
41.14
37.51
1:26.94
1:21.59
13.DAW-Finenzo 15:41.81+0,835:54.35
Dieuwertje Jorink
Irene Teufer
+0,83
+0,22
42.20
40.80
1:29.67
1:27.37
Ilse van Niekerk
Marit Visscher
+0,17
+0,32
42.24
41.22
1:29.41
1:27.90
14.Deltasteur 15:40.92+0,855:54.57
Danique Lokhorst
Sigrit Aarten
+0,85
+0,54
39.93
45.17
1:25.55
1:36.64
Naomi Hofsink
Iris Riezebos
+0,35
+0,40
41.36
38.79
1:29.32
1:23.06
15.ZPC Bikkel Hoogeveen 15:55.49+0,905:57.50
Beau Rijpers
Danielle Middel
+0,90
+0,33
41.21
41.95
1:27.04
1:28.14
Jakonien Koster
Dieudonnée Houtkamp
+0,47
+0,59
43.05
43.56
1:30.53
1:31.79
16.MNC Dordrecht 15:42.15+0,865:58.21
Anouk Kuijlaars
Laura Advocaat
+0,86
+0,55
42.78
42.82
1:30.27
1:31.36
Lesley Harlaar
Francesca van Dongen
+0,54
+0,49
43.71
40.22
1:31.02
1:25.56
17.Oceanus 15:55.36+0,725:58.34
Ilona Cats
Chantal Grove
+0,72
+0,29
42.65
41.91
1:30.50
1:28.29
Nikki van der Hoorn
Isabel Grootes
+0,38
+0,39
42.43
41.76
1:30.66
1:28.89
DISDe Dinkel 15:24.17+0,91EA
2e zwemmer te vroeg overgenomen
Myrna Schasfoort
Marleen Braakhuis
+0,91
-0,07
37.251:19.71Karlijn Hassink
Lonne Dijkhuis
+0,46
+0,52
DISDe Whee 15:34.59AA
Laura Moormann, Lisanne Dikkers, Milou ten Heggeler, Michelle Schouten
DISEiffel Swimmers PSV 15:19.73AA
Kristel Doreleijers, Jocelyn Spruit, Emily Harks, Angelique Oertel