Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m schoolslag  est. senioren open
Nr. 2. Meisjes, 25m schoolslag  minioren 2 el.
Nr. 3. Jongens, 25m schoolslag  minioren 2 el.
Nr. 4. Meisjes, 25m schoolslag  minioren 4 el.
Nr. 5. Jongens, 25m schoolslag  minioren 4 el.
Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag  junioren 1 el.
Nr. 7. Jongens, 50m vrije slag  minioren 6 el.
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  junioren 3 el.
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  junioren 2 el.
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag  jeugd 2 el.
Nr. 11. Jongens, 50m rugslag  junioren 4 el.
Nr. 12. Dames, 50m rugslag  senioren open
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  senioren open
Nr. 14. Meisjes, 25m vrije slag  minioren 2 el.
Nr. 15. Jongens, 25m vrije slag  minioren 2 el.
Nr. 16. Meisjes, 25m vrije slag  minioren 4 el.
Nr. 17. Jongens, 25m vrije slag  minioren 4 el.
Nr. 18. Meisjes, 50m rugslag  junioren 1 el.
Nr. 19. Jongens, 50m rugslag  minioren 6 el.
Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag  junioren 3 el.
Nr. 21. Jongens, 50m schoolslag  junioren 2 el.
Nr. 22. Meisjes, 50m schoolslag  jeugd 2 el.
Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag  junioren 4 el.
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  senioren open
Nr. 25. Heren, 100m vrije slag  senioren open
Nr. 26. Gemengd, 4 x 25m schoolslag  m jun 1 el. j min 6 el.


Friese Vijf deel 1
Bergum, 27.9.2008


Programmanr. 1
27.9.08 - 17:30
Gemengd, 4 x 50m schoolslagest. senioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.de Granaet 1de Granaet2:56.073:00.78
Douwe Jan Geelhoed
Mareen Pranger
91
90
40.45Douwe Hoekstra
Janke Trientsje Dijk
93
94
2.FZC'54 2FZC'543:04.853:02.81
Anne van Zalinge
Bart de Vos
95
95
47.98José Alkema
Ewoud Eppinga
94
94
3.Zpd 1ZpdNT3:09.21
Wijbe Bauke Wouda
Miloe Rosan Stavorinus
92
94
41.66Kira Savannah Stavorinus
Priscilla Pieters
97
95
4.FZC'54 1FZC'543:06.103:12.11
Imkje Bouma
Jorris Kingma
94
96
46.42Judith Metselaar
Niek Zeilstra
90
94
5.Orca 1Orca3:24.233:25.66
Sanne Zijlstra
Jeffrey van der Sluis
97
97
51.54Leona Boomsma
Richard Kuipers
96
97
DISWetterwille 1Wetterwille3:34.503:28.54
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Gea Algra
Rico Tjepkema
96
97
50.41Inge Groen
Jorn Lampers
96
97


<< TOP >>
Programmanr. 2
27.9.08 - 17:34
Meisjes, 25m schoolslagminioren 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Janneke WeilandWetterwille29.92010012830.43
2.Devra van GelderOrca37.0701dgeag31.83


<< TOP >>
Programmanr. 3
27.9.08 - 17:36
Jongens, 25m schoolslagminioren 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jarno SmitsOrca33.3601jsmag30.60
2.Gynla Ssijjartode Granaet37.660100165034.29
3.Olaf Jan BosscherWetterwilleNT020003734.32
AFGEMRutger Horsthuisde Granaet38.930100419


<< TOP >>
Programmanr. 4
27.9.08 - 17:38
Meisjes, 25m schoolslagminioren 4 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Josien WijkhuijsFZC'54NT990286622.95
2.Eva KosterWetterwille25.51000072825.22
3.Ester PotOrcaNT99epoag25.95
4.Fardau van der MeulenWetterwille26.16000040826.07
5.Femke ZijlstraOrca29.4199fziag27.22
6.Myrthe VisserOrcaNT00mviag27.36
7.Leonie GemmelOrca29.5499lgeag27.45
8.Afke Nicolaide Granaet31.47990283427.96
9.Barbara VenemaOrcaNT00veag28.87
10.Laila SalverdaWetterwille29.67000073029.29
11.Amerens HeidstraZpd33.82000102630.13
12.Anita VenemaZpd34.23000126031.73
13.Renske PostmaOrca30.5300rpoag33.36
DISEsther van DijkOrcaNT99diag33.10
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMarije ZwartOrca29.6799mzwag
AFGEMYanna TalmaOrca29.6300yta


<< TOP >>
Programmanr. 5
27.9.08 - 17:44
Jongens, 25m schoolslagminioren 4 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo Jan BosscherWetterwille26.06000018525.33
2.Teun de BoerOrca28.5499tboag25.83
3.Bas KosterWetterwille26.48000041526.02
4.Jesper OeveringFZC'5427.80990025726.38
5.Remco WitteveenOrcaNT99rwiag26.42
6.Noah Vincent StavorinusZpd28.48000035927.99FJ 1
7.Folkert AlgraWetterwille28.58990147127.99FJ 2
8.Fokke VeenstraZpd32.88000076330.40
9.Jurre van MeerloWetterwille31.45000064730.48
10.Simon WestraWetterwilleNT990170932.72
11.Marten Terpstrade GranaetNT980316133.36
DISDavid KuipersOrca29.9500dkuag28.35
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISDaan BakkerOrcaNT00baag33.89
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 6
27.9.08 - 17:48
Meisjes, 50m vrije slagjunioren 1 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marlinda WenselaarFZC'54NT970337041.93
2.Sanne GrovensteinFZC'54NT980337044.25
3.Marlijn BerendsFZC'54NT970409444.30
4.Sanne ZijlstraOrca43.08970349244.33
5.Ilona HofmanFZC'54NT980279645.06
6.Kira Savannah StavorinusZpd50.66970412245.12
7.Christine GrondsmaFZC'5450.85970337245.67
8.Marrit BeekmanOrcaNT97mbeag46.07
9.Ebony JuanaOrca59.8798juaag48.47
10.Suzan Beurzede GranaetNT970493851.54
11.Douwina WoudwijkWetterwille53.85990118451.74
12.Suzanne VaatstraZpdNT970490853.80
13.Anneke Veenemade GranaetNT970494256.34
14.Janet Leegstrade GranaetNT970494056.59
15.Jitske VeenstraZpd1:32.85970448658.97
16.Silke Veenemade GranaetNT97049441:00.80
DISLarissa KosterOrcaNT97lko41.54
AG - Tijdens het zwemmen in niet eigen baan een deelnemer gehinderd.
AFGEMNynke RendersOrcaNT97reag


<< TOP >>
Programmanr. 7
27.9.08 - 17:54
Jongens, 50m vrije slagminioren 6 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey van der SluisOrcaNT97jslag40.51
2.Richard KuipersOrcaNT97rku40.74
3.Rico TjepkemaWetterwille45.25970230341.50
4.Jurre BakkerOrcaNT98baag41.77
5.Dimitri van de Galiënde GranaetNT970378941.98
6.Jorrit MulderWetterwille49.71980139144.14
7.Almar KleefstraWetterwille50.06990055544.40
8.Wietze WoudwijkWetterwilleNT980047945.41
9.Lars DeinumWetterwilleNT970378348.35


<< TOP >>
Programmanr. 8
27.9.08 - 17:58
Meisjes, 50m rugslagjunioren 3 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rinske BoumaFZC'5443.76960191443.98
2.Anne van ZalingeFZC'5453.48950610046.50
3.Liza Beurzede Granaet52.98950629649.35
4.Fagmar WilpstraWetterwille57.13970359450.06
5.Gea AlgraWetterwille1:02.10960432857.85
6.Klaske PraamstraZpd1:06.10960473457.88
7.Inge GroenWetterwille1:09.10960531458.08
8.Mirjam KootstraZpdNT96057881:05.63
AFGEMTieke van de Akkerde GranaetNT9506298


<< TOP >>
Programmanr. 9
27.9.08 - 18:02
Jongens, 50m rugslagjunioren 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart de VosFZC'5445.52950143543.36
2.Jens Holdingade GranaetNT950533745.97
3.Jorn LampersWetterwille45.57970080147.16
4.Jorris KingmaFZC'5452.25960155948.13
5.Wiebe Auke PostmaWetterwille54.47970265752.45
6.Jan broer Terpstrade Granaet1:02.54960379755.33
DISFedde Vangerde GranaetNT960460158.01
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
27.9.08 - 18:06
Meisjes, 50m rugslagjeugd 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Priscilla PietersZpd46.26950462842.30
2.Synthia PostmaZpd45.82940535644.98
3.Leona BoomsmaOrca44.96960363045.89
4.José AlkemaFZC'5445.78940297845.92
5.Janke Trientsje Dijkde Granaet48.57940702849.76
6.Margriet JorritsmaFZC'5450.22940676252.57
AFGEMElske Slotde Granaet42.409405728
AFGEMLisa HuismanFZC'5445.429305706


<< TOP >>
Programmanr. 11
27.9.08 - 18:10
Jongens, 50m rugslagjunioren 4 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick Bergsmade Granaet41.41930200137.91
2.Ewoud EppingaFZC'5446.47940316939.74
3.Douwe Hoekstrade Granaet42.64930607742.03FJ 1
4.Jasper KnipFZC'5446.05940255142.03FJ 2
5.Henry Wiersmade Granaet48.43940314350.01
DISDaem VorsterOrcaNT95dvoag58.72
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDimitri Utbajevde GranaetNT9406055


<< TOP >>
Programmanr. 12
27.9.08 - 18:14
Dames, 50m rugslagsenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margot SchulpenFZC'54NT930525438.27
2.Miloe Rosan StavorinusZpd45.45940621843.22
3.Imkje BoumaFZC'5441.54940298043.39
4.Threa VeenstraWetterwille43.74900705644.88
5.Judith MetselaarFZC'5445.98900696047.33
6.Mareen Prangerde GranaetNT900300848.89


<< TOP >>
Programmanr. 13
27.9.08 - 18:16
Heren, 50m rugslagsenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wijbe Bauke WoudaZpd38.45920649537.01
2.Niek ZeilstraFZC'5441.67940316738.89
3.Douwe Jan Geelhoedde Granaet39.52910698140.08
4.Thomas Stockmande GranaetNT910741943.73


<< TOP >>
Programmanr. 14
27.9.08 - 18:34
Meisjes, 25m vrije slagminioren 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Janneke WeilandWetterwille25.81010012824.18
2.Devra van GelderOrcaNT01dgeag28.47


<< TOP >>
Programmanr. 15
27.9.08 - 18:36
Jongens, 25m vrije slagminioren 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jarno SmitsOrca33.9101jsmag28.79
2.Olaf Jan BosscherWetterwilleNT020003734.36
3.Gynla Ssijjartode GranaetNT0100165037.33
AFGEMRutger Horsthuisde GranaetNT0100419


<< TOP >>
Programmanr. 16
27.9.08 - 18:38
Meisjes, 25m vrije slagminioren 4 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Josien WijkhuijsFZC'54NT990286619.45
2.Eva KosterWetterwille21.07000072819.98
3.Fardau van der MeulenWetterwille20.45000040820.05
4.Ester PotOrcaNT99epoag21.14
5.Femke ZijlstraOrca31.3299fziag23.30
6.Afke Nicolaide Granaet30.97990283423.47
7.Amerens HeidstraZpd31.78000102623.87
8.Laila SalverdaWetterwille25.82000073023.95
9.Leonie GemmelOrca30.4999lgeag26.04
10.Barbara VenemaOrcaNT00veag28.68
11.Myrthe VisserOrcaNT00mviag29.25
12.Renske PostmaOrca29.9400rpoag31.11
13.Esther van DijkOrcaNT99diag33.72
14.Anita VenemaZpdNT000126034.76
AFGEMMarije ZwartOrcaNT99mzwag
AFGEMYanna TalmaOrca32.6600yta


<< TOP >>
Programmanr. 17
27.9.08 - 18:42
Jongens, 25m vrije slagminioren 4 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jesper OeveringFZC'5425.50990025721.38
2.Hugo Jan BosscherWetterwille26.16000018522.63
3.Teun de BoerOrca27.5199tboag24.01
4.Folkert AlgraWetterwille32.21990147124.26
4.Noah Vincent StavorinusZpd28.53000035924.26
6.Remco WitteveenOrcaNT99rwiag24.49
7.Bas KosterWetterwille27.76000041525.21
8.David KuipersOrca31.8600dkuag26.06
9.Simon WestraWetterwilleNT990170930.68
10.Jurre van MeerloWetterwille35.28000064731.79
11.Daan BakkerOrcaNT00baag33.17
12.Marten Terpstrade GranaetNT980316133.25
13.Fokke VeenstraZpdNT000076333.97


<< TOP >>
Programmanr. 18
27.9.08 - 18:48
Meisjes, 50m rugslagjunioren 1 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marlinda WenselaarFZC'54NT970337045.50
2.Christine GrondsmaFZC'54NT970337248.36
2.Larissa KosterOrca57.6297lko48.36
4.Sanne ZijlstraOrca52.96970349250.50
5.Sanne GrovensteinFZC'54NT980337052.67
6.Ilona HofmanFZC'54NT980279653.63
7.Ebony JuanaOrcaNT98juaag54.19
8.Douwina WoudwijkWetterwille1:00.89990118455.54
9.Kira Savannah StavorinusZpd59.61970412257.48
10.Janet Leegstrade GranaetNT97049401:07.30
11.Silke Veenemade GranaetNT97049441:13.47
12.Anneke Veenemade GranaetNT97049421:13.67
DISJitske VeenstraZpd1:20.009704486
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISMarrit BeekmanOrca53.8197mbeag49.88
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarlijn BerendsFZC'54NT970409452.94
AG - Tijdens het zwemmen in niet eigen baan een deelnemer gehinderd.
DISSuzanne VaatstraZpdNT97049081:05.51
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSuzan Beurzede GranaetNT97049381:05.97
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMNynke RendersOrcaNT97reag


<< TOP >>
Programmanr. 19
27.9.08 - 18:54
Jongens, 50m rugslagminioren 6 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Richard KuipersOrca53.5997rku47.29
2.Jeffrey van der SluisOrca50.4997jslag48.22
3.Almar KleefstraWetterwille58.76990055549.27
4.Jorrit MulderWetterwille52.50980139150.00
5.Wietze WoudwijkWetterwilleNT980047956.87
DISJurre BakkerOrcaNT98baag53.92
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDimitri van de Galiënde GranaetNT970378956.03
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 20
27.9.08 - 18:56
Meisjes, 50m schoolslagjunioren 3 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne van ZalingeFZC'5450.27950610048.13
2.Rinske BoumaFZC'5449.29960191448.81
3.Fagmar WilpstraWetterwille52.98970359451.29
4.Klaske PraamstraZpd55.86960473451.89
5.Gea AlgraWetterwille52.09960432852.18
6.Inge GroenWetterwille55.23960531454.94
7.Liza Beurzede Granaet46.4195062961:05.01
8.Mirjam KootstraZpdNT96057881:08.80
AFGEMTieke van de Akkerde GranaetNT9506298


<< TOP >>
Programmanr. 21
27.9.08 - 19:02
Jongens, 50m schoolslagjunioren 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart de VosFZC'5450.44950143549.66
2.Jens Holdingade GranaetNT950533750.00
3.Jorn LampersWetterwille50.27970080151.83
4.Wiebe Auke PostmaWetterwille55.98970265753.12
5.Rico TjepkemaWetterwille56.91970230356.04
6.Jorris KingmaFZC'5455.91960155956.36
7.Fedde Vangerde GranaetNT960460159.36
8.Jan broer Terpstrade Granaet59.86960379759.78
9.Lars DeinumWetterwilleNT97037831:00.14


<< TOP >>
Programmanr. 22
27.9.08 - 19:04
Meisjes, 50m schoolslagjeugd 2 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leona BoomsmaOrca47.38960363046.88
2.Miloe Rosan StavorinusZpd47.94940621848.29
3.Kira Savannah StavorinusZpd51.03970412250.08
4.Margriet JorritsmaFZC'5450.15940676251.90
5.Janke Trientsje Dijkde Granaet56.13940702855.42
AFGEMElske Slotde Granaet52.529405728
AFGEMLisa HuismanFZC'5446.419305706


<< TOP >>
Programmanr. 23
27.9.08 - 19:08
Jongens, 50m schoolslagjunioren 4 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Douwe Hoekstrade Granaet45.98930607742.29
2.Ewoud EppingaFZC'5444.02940316943.21
3.Rick Bergsmade Granaet47.04930200148.10
4.Jasper KnipFZC'5451.53940255148.65
5.Henry Wiersmade Granaet47.80940314349.49
6.Daem VorsterOrca59.9795dvoag1:02.20
AFGEMDimitri Utbajevde Granaet50.919406055


<< TOP >>
Programmanr. 24
27.9.08 - 19:14
Dames, 100m vrije slagsenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margot SchulpenFZC'54NT93052541:11.26
2.Judith MetselaarFZC'541:21.6290069601:22.82
3.Mareen Prangerde GranaetNT90030081:23.85
4.Imkje BoumaFZC'541:25.0194029801:24.44
5.Priscilla PietersZpd1:28.1495046281:25.51
6.José AlkemaFZC'541:36.4694029781:26.67
7.Synthia PostmaZpd1:25.5094053561:28.23
8.Threa VeenstraWetterwille1:31.8090070561:28.86


<< TOP >>
Programmanr. 25
27.9.08 - 19:18
Heren, 100m vrije slagsenioren open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Douwe Jan Geelhoedde GranaetNT91069811:11.11
2.Niek ZeilstraFZC'541:21.3694031671:13.19
3.Wijbe Bauke WoudaZpd1:29.2092064951:16.78
4.Jasper KnipFZC'541:32.0694025511:22.67
5.Ewoud EppingaFZC'541:47.1794031691:25.25
6.Thomas Stockmande GranaetNT91074191:26.48


<< TOP >>
Programmanr. 26
27.9.08 - 19:22
Gemengd, 4 x 25m schoolslagm jun 1 el. j min 6 el.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wetterwille 2Wetterwille1:40.081:39.10
Douwina Woudwijk
Almar Kleefstra
99
99
Fagmar Wilpstra
Wiebe Auke Postma
97
97
2.FZC'54 1FZC'541:47.311:42.97
Ilona Hofman
Jesper Oevering
98
99
Marlijn Berends
Christine Grondsma
97
97
3.Orca 1OrcaNT1:47.16
Femke Zijlstra
Teun de Boer
99
99
Ebony Juana
Jurre Bakker
98
98
DISde Granaet 1de GranaetNT1:49.15
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
Marten Terpstra
Suzan Beurze
99
97
Anneke Veenema
Dimitri van de Galiën
97
97