FINTAN deel 1 2008/2009
Heerenveen (NED),    20.9.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 400m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 13. Heren, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 14. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 16. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Heren, 400m wisselslag                12 jaar en ouder
20.9.08 - 16:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent van Iperen            91   Orca                   4:43.89   641       
          1:04.29  4:43.89
    2.  Jorke Willemse                93   Orca                   4:46.39   624       
          1:06.05  4:46.39
    3.  Erik Hagting                  91   Nova                   4:51.78   590       
          1:06.58  4:51.78
    4.  Joost Schröder                88   Trivia                 4:55.71   567       
          1:05.79  4:55.71
    5.  Jelmer Meijer                 90   HZ&PC Heerenveen       4:59.33   547       
          1:07.52  4:59.33
    6.  Bart van 't Land              89   Trivia                 5:00.54   540       
          1:04.92  5:00.54
    7.  Chris van Vliet               91   Trivia                 5:14.93   470       
          1:06.20  5:14.93
    8.  Maxim Veldhuis                94   HZ&PC Heerenveen       5:16.68   462       
          1:08.67  5:16.68
    9.  Fabian Buiringe               90   Trivia                 5:21.86   440       
          1:14.02  5:21.86
   10.  Maarten Moorman               94   De Pinquin             5:33.52   395       
          1:16.15  5:33.52



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Dames, 400m wisselslag                   Senioren Open
20.9.08 - 16:57                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Oldenburg             88   Orca                   5:05.06   704       
          1:09.24  5:05.06
    2.  Eeke van der Wal              90   Trivia                 5:21.67   600       
          1:13.00  5:21.67
    3.  Winnie Timans                 91   De Pinquin             5:31.78   547       
          1:13.94  5:31.78
    4.  Jose Sijbring                 93   De Pinquin             5:32.93   541       
          1:19.63  5:32.93
    5.  Sanne Huisman                 93   DZ&PC                  5:40.82   505       
          1:11.92  5:40.82
    6.  Denise Gall                   95   De Pinquin             6:03.47   416       
          1:27.50  6:03.47
    7.  Saskia Kruijer                92   Zcm'86                 6:09.77   395       
          1:26.14  6:09.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Heren, 200m schoolslag                    12 - 15 jaar
20.9.08 - 17:04                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gavin van der Werf            93   HZ&PC Heerenveen       2:27.05   633       
          1:09.25  2:27.05
    2.  Olav van der Wal              93   Trivia                 2:47.48   428       
          1:19.45  2:47.48
    3.  Johan Wijma                   93   De Aquaflippers        2:48.59   420       
          1:20.40  2:48.59
    4.  Ricardo Bolt                  93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:51.39   400       
          1:20.65  2:51.39
    5.  Jarno Nijborg                 93   Bubble                 2:55.29   374       
          1:24.36  2:55.29
    6.  Tim van der Meulen            94   Gzvw                   2:57.12   362       
          1:24.92  2:57.12


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Heren, 200m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:04                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis Bos                    92   HZ&PC Heerenveen       2:42.47   469       
          1:17.45  2:42.47
    2.  Tom Moesker                   92   Appingedam             2:49.47   413       
          1:21.61  2:49.47
    3.  Desmond Drijfhout             92   Zeno                   2:57.96   357       
          1:26.40  2:57.96
    4.  Stefan Mulder                 91   Trivia                 2:58.73   352       
          1:25.95  2:58.73
    NG  Aschwin van Zoest             91   Trivia                                     


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Heren, 200m schoolslag                18 jaar en ouder
20.9.08 - 17:04                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaap v/d Vegte                88   DZ&PC                  2:20.51   725       
          1:08.26  2:20.51
    2.  Devi Wolthuizen               87   Trivia                 2:22.54   695       
          1:08.06  2:22.54
    3.  Niels van Eck                 89   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:32.10   572       
          1:11.78  2:32.10
    4.  Erik Verholt                  88   HZ&PC Heerenveen       2:34.56   545       
          1:12.51  2:34.56
    5.  Herman van Dijk               89   HZ&PC Heerenveen       2:35.98   530       
          1:14.42  2:35.98
    6.  Sander Hoogeveen              90   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:38.79   502       
          1:14.66  2:38.79



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 200m schoolslag                 Junioren 2 en 3
20.9.08 - 17:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liza Salverda                 95   Orca                   2:58.07   489       
          1:25.70  2:58.07
    2.  Iris Hartman                  95   De Pinquin             3:02.69   453       
          1:28.64  3:02.69
    3.  Nathalja Pragt                95   Nova                   3:03.84   445       
          1:27.44  3:03.84
    4.  Amanda Scholte                95   Nova                   3:18.02   356       
          1:33.78  3:18.02


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 200m schoolslag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paula Duursma                 93   DZ&PC                  2:49.15   571       
          1:21.02  2:49.15
    2.  Naomi Touré                   94   Trivia                 2:58.92   482       
          1:25.67  2:58.92
    3.  Beau Rijpers                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   3:03.24   449       
          1:28.52  3:03.24
    4.  Heleen de Groot               93   De Pinquin             3:04.98   437       
          1:29.84  3:04.98
    5.  Yvette Meijer                 94   Appingedam             3:08.40   413       
          1:29.11  3:08.40


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 200m schoolslag                16 jaar en ouder
20.9.08 - 17:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lia Dekker                    87   DZ&PC                  2:43.63   631       
          1:18.21  2:43.63
    2.  Gea Hagting                   88   Nova                   2:46.20   602       
          1:20.90  2:46.20
    3.  Wendy van der Iest            87   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:47.74   585       
          1:19.72  2:47.74
    4.  Joyce Duurken                 92   Orca                   2:54.90   516       
          1:24.77  2:54.90
    5.  Marijke Pras                  92   Gzvw                   3:04.45   440       
          1:29.92  3:04.45
    6.  Esther Schipper               92   De Aquaflippers        3:08.82   410       
          1:30.46  3:08.82
    7.  Jolien Bleichrodt             92   De Vikings             3:13.82   379       
          1:33.67  3:13.82



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Heren, 100m rugslag                      12 - 15 jaar
20.9.08 - 17:18                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Sikma                  93   Neptunia '24           1:04.32   503       
          1:04.32
    2.  Sven Alkema                   93   Orca                   1:05.15   484       
          1:05.15
    3.  Tim Blauw                     93   Nova                   1:09.10   405       
          1:09.10
    4.  Willem van de Ende            93   Neptunia '24           1:11.45   367       
          1:11.45
    5.  Tim Vondeling                 94   De Aquaflippers        1:13.12   342       
          1:13.12
    6.  Sander Akkerman               95   HZ&PC Heerenveen       1:15.77   307       
          1:15.77
 AFGEM  Willem Kees Roos              94   De Vikings                                 


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Heren, 100m rugslag                      Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:18                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik Hagting                  91   Nova                   1:01.31   580       
          1:01.31
    2.  Dennis Cramer                 92   Appingedam             1:03.35   526       
          1:03.35
    3.  Bas Braun                     91   Trivia                 1:06.40   457       
          1:06.40
    4.  Christiaan van Dijk           92   HZ&PC Heerenveen       1:06.52   454       
          1:06.52
    5.  Stefan Mulder                 91   Trivia                 1:19.45   267       
          1:19.45
    NG  Ruben Post                    91   Neptunia '24                               
    NG  Albert Dijkstra               92   DZ&PC                                      


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Heren, 100m rugslag                  18 jaar en ouder
20.9.08 - 17:18                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost Schröder                88   Trivia                 1:02.57   546       
          1:02.57
    2.  Hendrik de Vries              88   Bubble                 1:07.23   440       
          1:07.23
    3.  Timo Burger                   90   Zcm'86                 1:10.17   387       
          1:10.17



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag                   Junioren 2 en 3
20.9.08 - 17:21                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sylvia Dik                    95   Trivia                 1:10.31   570       
          1:10.31
    2.  Myrthe Sytsema                95   HZ&PC Heerenveen       1:11.62   539       
          1:11.62
    3.  Anouk Frieman                 95   Trivia                 1:16.26   446       
          1:16.26
    4.  Hjordis Wagenaar              95   HZ&PC Heerenveen       1:17.23   430       
          1:17.23
    5.  Freya Holwerda                95   Orca                   1:17.87   419       
          1:17.87
    6.  Rianne Hartman                95   Orca                   1:18.89   403       
          1:18.89
    7.  Myrna Gorter                  95   Neptunia '24           1:22.86   348       
          1:22.86
    8.  Kelly de Jong                 95   HZ&PC Heerenveen       1:22.98   346       
          1:22.98
    9.  Marlies Cramer                95   Appingedam             1:23.42   341       
          1:23.42
   10.  Irene Dotinga                 96   Neptunia '24           1:25.01   322       
          1:25.01
    NG  Imke Odding                   95   Trivia                                     


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag                      Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:21                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kyra Rietveld                 93   Trivia                 1:06.77   665       
          1:06.77
    2.  Danielle Middel               93   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.42   618       
          1:08.42
    3.  Mirthe Lanfermeijer           94   Trivia                 1:09.81   582       
          1:09.81
    4.  Annelinde Veldman             93   Appingedam             1:09.91   579       
          1:09.91
    5.  Jakonien Koster               94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.91   555       
          1:10.91
    6.  Anna Visser                   94   HZ&PC Heerenveen       1:11.37   545       
          1:11.37
    7.  Manon Kuiper                  94   HZ&PC Heerenveen       1:12.13   527       
          1:12.13
    8.  Danielle de Boer              94   HZ&PC Heerenveen       1:13.95   489       
          1:13.95
    9.  Ankie van der Meer            93   Orca                   1:15.23   465       
          1:15.23
   10.  Rixt Veldkamp                 94   Gzvw                   1:17.03   433       
          1:17.03
   11.  Zoe Hendriks                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:17.65   423       
          1:17.65
   12.  Eline Ligthart                93   De Vikings             1:18.78   405       
          1:18.78
   13.  Ilse van Dijk                 93   Zcm'86                 1:18.98   402       
          1:18.98
   14.  Yvette Meijer                 94   Appingedam             1:19.16   399       
          1:19.16
    NG  Grace Vrieling                94   Trivia                                     


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 100m rugslag                  16 jaar en ouder
20.9.08 - 17:21                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse Kraaijeveld              90   Orca                   1:05.70   698       
          1:05.70
    2.  Wendan Poelstra               91   Orca                   1:06.68   668       
          1:06.68
    3.  Chantal Nap                   89   HZ&PC Heerenveen       1:07.40   647       
          1:07.40
    4.  Mariëlle ter Stege            91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.24   623       
          1:08.24
    5.  Jolanda Cnossen               86   Neptunia '24           1:11.69   537       
          1:11.69
    6.  Rianne Hooiveld               90   Bubble                 1:12.24   525       
          1:12.24
    7.  Stephanie Koopman             92   Gzvw                   1:14.56   478       
          1:14.56
    8.  Lysbeth Wiersma               92   HZ&PC Heerenveen       1:16.43   443       
          1:16.43
    9.  Suzanne Teuben                92   De Aquaflippers        1:17.03   433       
          1:17.03
   10.  Gejanne van Heukelem          92   Trivia                 1:18.99   402       
          1:18.99
   11.  Myrthe Talsma                 91   Trivia                 1:19.33   397       
          1:19.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 200m vrije slag                    12 - 15 jaar
20.9.08 - 17:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs Gertsen                  93   Orca                   2:04.50   571       
            59.99  2:04.50
    2.  Pieter Groos                  93   DZ&PC                  2:31.13   319       
          1:11.56  2:31.13


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 200m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Klinkhamer             91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:59.94   638       
            58.02  1:59.94
    2.  Michael Westers               92   De Vikings             2:05.36   559       
          1:00.36  2:05.36
    3.  Ward van Rijssen              92   Trivia                 2:09.34   509       
          1:00.12  2:09.34
    4.  Aydin Hummel                  92   Zcnf'34                2:11.64   483       
          1:03.23  2:11.64
    5.  Dennis Cramer                 92   Appingedam             2:14.01   458       
          1:04.51  2:14.01
    6.  Rycklef Epema                 92   DZ&PC                  2:17.19   427       
          1:05.04  2:17.19
    7.  Mark Rozema                   92   DZ&PC                  2:18.02   419       
          1:06.86  2:18.02
    8.  Tom Moesker                   92   Appingedam             2:18.20   417       
          1:04.89  2:18.20
    9.  Jelger Rietveld               92   Trivia                 2:21.70   387       
          1:06.41  2:21.70
    NG  Albert Dijkstra               92   DZ&PC                                      


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Heren, 200m vrije slag                18 jaar en ouder
20.9.08 - 17:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Stuut                  88   Trivia                 1:59.06   653       
            57.99  1:59.06
    2.  Erik Talma                    89   Trivia                 2:00.30   633       
            57.71  2:00.30
    3.  Casper Hut                    78   HZ&PC Heerenveen       2:03.42   586       
          1:00.00  2:03.42
    4.  Niels Blauw                   90   Nova                   2:09.48   508       
          2:09.48
    5.  Remco Kamps                   90   DZ&PC                  2:11.36   486       
          1:01.95  2:11.36
    6.  Fabian Buiringe               90   Trivia                 2:14.09   457       
          1:04.35  2:14.09



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 200m vrije slag                 Junioren 2 en 3
20.9.08 - 17:36                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Leenstra                95   Orca                   2:16.22   602       
          1:05.67  2:16.22
    2.  Karin Groen                   95   Gzvw                   2:22.07   531       
          1:07.99  2:22.07
    3.  Jessie Smeding                95   Orca                   2:23.86   511       
          1:09.73  2:23.86
    4.  Freya Holwerda                95   Orca                   2:29.48   456       
          1:10.83  2:29.48
    5.  Nenne Venema                  95   DZ&PC                  2:30.82   444       
          1:13.45  2:30.82
    6.  Andrea Bandstra               95   Neptunia '24           2:31.54   437       
          1:13.02  2:31.54
    7.  Nynke Dijkstra                95   HZ&PC Heerenveen       2:31.95   434       
          1:13.64  2:31.95
    8.  Iris Visser                   95   Appingedam             2:34.58   412       
          1:13.86  2:34.58


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 200m vrije slag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:36                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosanne Schoonbeek            94   Trivia                 2:13.25   643       
          1:04.74  2:13.25
    2.  Femke Groos                   94   DZ&PC                  2:18.07   578       
          1:09.02  2:18.07
    3.  Jakonien Koster               94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:20.04   554       
          1:08.64  2:20.04
    4.  Saskia Bergsma                93   Zcnf'34                2:20.88   544       
          1:07.51  2:20.88
    5.  Naomi Touré                   94   Trivia                 2:21.05   542       
          1:09.35  2:21.05
    6.  Annelinde Veldman             93   Appingedam             2:21.64   536       
          1:07.33  2:21.64
    7.  Renske de Groot               93   DZ&PC                  2:22.02   531       
          1:08.22  2:22.02
    8.  Roos Wielink                  94   Trivia                 2:22.89   522       
          1:08.98  2:22.89
    9.  Rixt Veldkamp                 94   Gzvw                   2:23.09   519       
          1:10.10  2:23.09
   10.  Beau Rijpers                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:23.16   519       
          1:09.42  2:23.16
   11.  Minke Betten                  94   DZ&PC                  2:23.19   518       
          1:09.30  2:23.19
   12.  Josephine Meerman             93   DZ&PC                  2:24.68   502       
          1:10.26  2:24.68
   13.  Loes Wielink                  94   Trivia                 2:26.98   479       
          1:09.78  2:26.98


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Dames, 200m vrije slag                16 jaar en ouder
20.9.08 - 17:36                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke van Eck                91   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:10.02   692       
          1:02.64  2:10.02
    2.  Eeke van der Wal              90   Trivia                 2:14.50   625       
          1:04.55  2:14.50
    3.  Charlotte Mol                 91   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:16.05   604       
          1:04.59  2:16.05
    4.  Nanda de Vries                92   HZ&PC Heerenveen       2:21.80   534       
          1:09.11  2:21.80
    5.  Stephanie Koopman             92   Gzvw                   2:24.68   502       
          1:10.17  2:24.68
    6.  Marjolein Tissingh            89   HZ&PC Heerenveen       2:29.53   455       
          1:10.97  2:29.53



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 200m wisselslag                    12 - 15 jaar
20.9.08 - 17:48                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorke Willemse                93   Orca                   2:14.13   634       
            29.66  2:14.13
    2.  Sven Alkema                   93   Orca                   2:30.80   446       
            34.39  2:30.80
    3.  Olav van der Wal              93   Trivia                 2:35.04   410       
            32.92  2:35.04
    4.  Johan Wijma                   93   De Aquaflippers        2:35.19   409       
            32.32  2:35.19
    5.  Ricardo Bolt                  93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:44.62   343       
            36.20  2:44.62
    6.  Tim van der Meulen            94   Gzvw                   2:44.97   341       
            37.19  2:44.97
    7.  Sander Akkerman               95   HZ&PC Heerenveen       2:55.53   283       
            37.83  2:55.53


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 200m wisselslag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:48                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik Hagting                  91   Nova                   2:16.29   604       
            29.60  2:16.29
    2.  Dennis Bos                    92   HZ&PC Heerenveen       2:19.48   564       
            29.57  2:19.48
    3.  Ward van Rijssen              92   Trivia                 2:26.25   489       
            31.48  2:26.25
    4.  Christiaan van Dijk           92   HZ&PC Heerenveen       2:29.91   454       
            31.85  2:29.91


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Heren, 200m wisselslag                18 jaar en ouder
20.9.08 - 17:48                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Eck                 89   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:13.16   648       
            29.75  2:13.16
    2.  Joost Schröder                88   Trivia                 2:20.62   550       
            30.38  2:20.62
    3.  Erik Verholt                  88   HZ&PC Heerenveen       2:23.20   521       
            29.66  2:23.20



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 200m wisselslag                 Junioren 2 en 3
20.9.08 - 17:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nathalja Pragt                95   Nova                   2:47.41   455       
            36.38  2:47.41
    2.  Hjordis Wagenaar              95   HZ&PC Heerenveen       2:49.98   435       
            39.45  2:49.98
    3.  Andrea Bandstra               95   Neptunia '24           2:54.42   403       
            40.86  2:54.42
    4.  Amanda Scholte                95   Nova                   2:54.47   402       
            37.04  2:54.47
    5.  Iris Visser                   95   Appingedam             2:56.56   388       
            39.56  2:56.56
    6.  Kelly de Jong                 95   HZ&PC Heerenveen       3:05.37   335       
            38.12  3:05.37
    NG  Imke Odding                   95   Trivia                                     


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 200m wisselslag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 17:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirthe Lanfermeijer           94   Trivia                 2:35.58   567       
            34.05  2:35.58
    2.  Danielle Middel               93   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:39.40   528       
          2:39.40
    3.  Josephine Meerman             93   DZ&PC                  2:40.14   520       
            36.39  2:40.14
    4.  Jakonien Koster               94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.48   507       
            35.20  2:41.48
    5.  Anna Visser                   94   HZ&PC Heerenveen       2:42.40   499       
            36.21  2:42.40
    6.  Danielle de Boer              94   HZ&PC Heerenveen       2:43.55   488       
            37.22  2:43.55
    7.  Manon Kuiper                  94   HZ&PC Heerenveen       2:43.70   487       
            37.64  2:43.70
    8.  Ankie van der Meer            93   Orca                   2:45.85   468       
            36.69  2:45.85
    9.  Eline Ligthart                93   De Vikings             2:50.89   428       
            40.71  2:50.89
   10.  Zoe Hendriks                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:50.92   428       
            35.92  2:50.92
   11.  Loes Wielink                  94   Trivia                 2:57.61   381       
            37.33  2:57.61


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 200m wisselslag                16 jaar en ouder
20.9.08 - 17:54                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Oldenburg             88   Orca                   2:22.64   736       
            29.92  2:22.64
    2.  Wendan Poelstra               91   Orca                   2:25.21   698       
            32.65  2:25.21
    3.  Mariëlle ter Stege            91   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:28.63   651       
            32.98  2:28.63
    4.  Gea Hagting                   88   Nova                   2:32.09   607       
            33.78  2:32.09
    5.  Wendy van der Iest            87   ZPC Bikkel Hoogeveen   2:33.01   596       
            34.15  2:33.01
    6.  Rianne Hooiveld               90   Bubble                 2:41.36   509       
            35.20  2:41.36
    7.  Marijke Pras                  92   Gzvw                   2:45.64   470       
            37.56  2:45.64
    8.  Gejanne van Heukelem          92   Trivia                 2:49.73   437       
            36.95  2:49.73
    9.  Jolien Bleichrodt             92   De Vikings             2:52.49   416       
            40.27  2:52.49
   10.  Myrthe Talsma                 91   Trivia                 2:52.96   413       
            37.56  2:52.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Heren, 100m vlinderslag                    12 - 15 jaar
20.9.08 - 18:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxim Veldhuis                94   HZ&PC Heerenveen       1:06.22   445       
          1:06.22
    2.  Tim Vondeling                 94   De Aquaflippers        1:09.58   383       
          1:09.58
    3.  Gijs Gertsen                  93   Orca                   1:10.94   362       
          1:10.94
    4.  Willem van de Ende            93   Neptunia '24           1:14.11   317       
          1:14.11


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Heren, 100m vlinderslag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 18:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Klinkhamer             91   ZPC Bikkel Hoogeveen     58.82   634       
            58.82
    2.  Vincent van Iperen            91   Orca                   1:02.43   531       
          1:02.43
    3.  Chris van Vliet               91   Trivia                 1:03.17   512       
          1:03.17
    4.  Ronald Venema                 92   Bubble                 1:04.51   481       
          1:04.51
    5.  Aydin Hummel                  92   Zcnf'34                1:05.53   459       
          1:05.53
    6.  Bas Braun                     91   Trivia                 1:06.06   448       
          1:06.06
    7.  Desmond Drijfhout             92   Zeno                   1:14.19   316       
          1:14.19
    NG  Ruben Post                    91   Neptunia '24                               
    NG  Aschwin van Zoest             91   Trivia                                     


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Heren, 100m vlinderslag                18 jaar en ouder
20.9.08 - 18:08                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Stuut                  88   Trivia                   59.23   621       
            59.23
    2.  Devi Wolthuizen               87   Trivia                 1:00.18   592       
          1:00.18
    3.  Michiel Punter                84   Orca                   1:00.32   588       
          1:00.32
    4.  Jelmer Meijer                 90   HZ&PC Heerenveen       1:02.41   531       
          1:02.41
    5.  Bart van 't Land              89   Trivia                 1:04.13   489       
          1:04.13
    6.  Remco Kamps                   90   DZ&PC                  1:08.33   405       
          1:08.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Dames, 100m vlinderslag                 Junioren 2 en 3
20.9.08 - 18:11                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessie Smeding                95   Orca                   1:13.96   461       
          1:13.96
    2.  Myrthe Sytsema                95   HZ&PC Heerenveen       1:15.45   435       
          1:15.45
    3.  Karin Groen                   95   Gzvw                   1:21.63   343       
          1:21.63
    4.  Rianne Hartman                95   Orca                   1:23.59   320       
          1:23.59


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Dames, 100m vlinderslag                    Jeugd 1 en 2
20.9.08 - 18:11                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Huisman                 93   DZ&PC                  1:10.29   537       
          1:10.29
    2.  Rosanne Schoonbeek            94   Trivia                 1:11.97   501       
          1:11.97
    3.  Kyra Rietveld                 93   Trivia                 1:12.13   497       
          1:12.13
    4.  Minke Betten                  94   DZ&PC                  1:13.96   461       
          1:13.96
    5.  Beau Rijpers                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.80   446       
          1:14.80
    6.  Renske de Groot               93   DZ&PC                  1:15.96   426       
          1:15.96
    7.  Roos Wielink                  94   Trivia                 1:19.52   371       
          1:19.52
    8.  Ilse van Dijk                 93   Zcm'86                 1:20.12   363       
          1:20.12


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Dames, 100m vlinderslag                16 jaar en ouder
20.9.08 - 18:11                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Winnie Timans                 91   De Pinquin             1:10.11   542  2    
          1:10.11
    1.  Nienke van Eck                91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.11   542  1    
          1:10.11
    3.  Charlotte Mol                 91   ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.57   531       
          1:10.57
    4.  Jolanda Cnossen               86   Neptunia '24           1:11.75   505       
          1:11.75
    5.  Esther Schipper               92   De Aquaflippers        1:18.19   390       
          1:18.19
    6.  Marjolein Tissingh            89   HZ&PC Heerenveen       1:18.55   385       
          1:18.55
    7.  Lysbeth Wiersma               92   HZ&PC Heerenveen       1:19.67   369       
          1:19.67



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 50m schoolslag                 12 jaar en ouder
20.9.08 - 18:17                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaap v/d Vegte                88   DZ&PC                    30.18   693       
    2.  Niels van Eck                 89   ZPC Bikkel Hoogeveen     30.42   677       
    3.  Gavin van der Werf            93   HZ&PC Heerenveen         30.78   653       
    4.  Sander Hoogeveen              90   ZPC Bikkel Hoogeveen     32.15   573       
    5.  Herman van Dijk               89   HZ&PC Heerenveen         32.29   566       
    6.  Olav van der Wal              93   Trivia                   34.80   452       
    7.  Desmond Drijfhout             92   Zeno                     35.30   433       
    8.  Maarten Moorman               94   De Pinquin               35.91   412       
    9.  Jarno Nijborg                 93   Bubble                   36.05   407       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Dames, 50m schoolslag                    Senioren Open
20.9.08 - 18:19                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lia Dekker                    87   DZ&PC                    35.07   643       
    2.  Paula Duursma                 93   DZ&PC                    35.37   627       
    3.  Wendy van der Iest            87   ZPC Bikkel Hoogeveen     35.70   610       
    4.  Joyce Duurken                 92   Orca                     35.89   600       
    5.  Naomi Touré                   94   Trivia                   38.22   497       
    6.  Liza Salverda                 95   Orca                     38.39   490       
    7.  Iris Hartman                  95   De Pinquin               38.68   479       
    8.  Heleen de Groot               93   De Pinquin               39.44   452       
    9.  Nynke Dijkstra                95   HZ&PC Heerenveen         40.04   432       
   10.  Denise Gall                   95   De Pinquin               44.71   310       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Heren, 50m vrije slag                 12 jaar en ouder
20.9.08 - 18:21                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Stuut                  88   Trivia                   24.40   663  2    
    1.  Niels van Eck                 89   ZPC Bikkel Hoogeveen     24.40   663  1    
    3.  Michiel Punter                84   Orca                     24.82   630       
    4.  Wouter Sikma                  93   Neptunia '24             25.00   617       
    5.  Robert Klinkhamer             91   ZPC Bikkel Hoogeveen     25.19   603       
    6.  Aydin Hummel                  92   Zcnf'34                  25.54   578       
    7.  Niels Blauw                   90   Nova                     26.10   542       
    8.  Ronald Venema                 92   Bubble                   26.27   532       
    9.  Michael Westers               92   De Vikings               26.90   495       
   10.  Gijs Gertsen                  93   Orca                     27.03   488       
   11.  Jelger Rietveld               92   Trivia                   27.22   478       
   12.  Timo Burger                   90   Zcm'86                   27.86   446       
   13.  Tim Blauw                     93   Nova                     27.90   444       
   14.  Hendrik de Vries              88   Bubble                   27.99   439       
   15.  Rycklef Epema                 92   DZ&PC                    28.36   422       
   16.  Ricardo Bolt                  93   ZPC Bikkel Hoogeveen     28.56   414       
   17.  Mark Rozema                   92   DZ&PC                    29.69   368       
   18.  Pieter Groos                  93   DZ&PC                    29.88   361       
 AFGEM  Willem Kees Roos              94   De Vikings                                 
    NG  Aschwin van Zoest             91   Trivia                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Dames, 50m vrije slag                    Senioren Open
20.9.08 - 18:24                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse Kraaijeveld              90   Orca                     26.08   798       
    2.  Nienke van Eck                91   ZPC Bikkel Hoogeveen     27.76   662       
    3.  Femke Leenstra                95   Orca                     28.26   627       
    4.  Femke Groos                   94   DZ&PC                    28.29   625       
    5.  Sylvia Dik                    95   Trivia                   28.56   608       
    6.  Kyra Rietveld                 93   Trivia                   28.61   604       
    7.  Jose Sijbring                 93   De Pinquin               28.66   601       
    8.  Anouk Frieman                 95   Trivia                   28.78   594       
    9.  Mariëlle ter Stege            91   ZPC Bikkel Hoogeveen     28.89   587       
   10.  Rianne Hooiveld               90   Bubble                   29.35   560       
   11.  Eeke van der Wal              90   Trivia                   29.51   551       
   11.  Myrthe Talsma                 91   Trivia                   29.51   551       
   13.  Charlotte Mol                 91   ZPC Bikkel Hoogeveen     29.88   531       
   14.  Renske de Groot               93   DZ&PC                    29.94   527       
   15.  Nanda de Vries                92   HZ&PC Heerenveen         30.04   522       
   16.  Freya Holwerda                95   Orca                     30.26   511       
   17.  Saskia Bergsma                93   Zcnf'34                  30.58   495       
   18.  Suzanne Teuben                92   De Aquaflippers          30.89   480       
   19.  Nenne Venema                  95   DZ&PC                    30.93   478       
   20.  Zoe Hendriks                  94   ZPC Bikkel Hoogeveen     30.95   477       
   21.  Saskia Kruijer                92   Zcm'86                   31.39   458       
   22.  Heleen de Vries               93   Bubble                   31.43   456  1    
   22.  Gejanne van Heukelem          92   Trivia                   31.43   456  2    
   24.  Myrna Gorter                  95   Neptunia '24             32.56   410       
   25.  Marlies Cramer                95   Appingedam               32.98   395       
   26.  Irene Dotinga                 96   Neptunia '24             34.06   358       
    NG  Grace Vrieling                94   Trivia                                     



SPLASH Meet Manager 2007Registered to HZ&PC Heerenveen