Nederlandse Sprintkampioenschappen 2008
Alkmaar (NED),    21. - 22.6.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m wisselslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Voorronde, Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Swim off voorronde, Junioren 1 en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                       Jeugd 2 en later
21-6-2008 - 9:00         Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              27.66       27.45  Q A  
    2.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       27.23       27.57  R B  
    3.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        28.33       27.59  B    
    4.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        28.03       27.64  B    
    5.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.78       27.81  C    
    6.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              27.52       27.88  C    
    7.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                   27.78       27.91  C    
    8.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 27.80       28.12  B    
    8.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     28.59       28.12  B    
   10.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.77       28.15  C    
   11.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          27.62       28.17  C    
   12.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                        28.76       28.21  A+   
   13.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       27.96       28.23  C    
   14.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        27.96       28.26  C    
   15.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.69       28.32  D    
   16.  Vera van Delden               9301308   WVZ                        28.18       28.34  C    
   17.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                28.38       28.37  C    
   18.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   28.10       28.39  D    
   18.  DaniŽlle de Groot             9303868   OEZA                       28.65       28.39  C    
   20.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      28.37       28.41  D    
   21.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro                 28.24       28.44  A    
   22.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            28.63       28.47  C    
   22.  Sahar Hamam                   9405412   DZT '62                    28.38       28.47  C    
   24.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas       28.46       28.54  D    
   25.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       28.36       28.57  D    
   25.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        28.45       28.57  D    
   27.  Femke Leenstra                9503038   Orca                       28.53       28.63  A    
   28.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    28.39       28.69  A    
   29.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     28.89       28.70  D    
   29.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 28.58       28.70  D    
   31.  Amarins Nonhebel              9203724   ZVZ                        28.26       28.74  D    
   32.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                28.59       28.78  D    
   33.  Lisa Koster                   9401682   OEZA                       28.78       28.79  C    
   34.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                27.85       28.81  B    
   35.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    28.76       28.82  C    
   36.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              27.85       28.83  D    
   36.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        28.86       28.83  D    
   38.  Rianne Weijburg               9400172   De Zwoer                   28.25       28.86  C    
   39.  Kristie Dekkers               9402068   DIO                        28.69       28.88  C    
   40.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        28.23       28.91  E    
   41.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        28.85       28.93  C    
   41.  Eline van den Hoek            9304502   PCG                        28.86       28.93  D    
   43.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      27.92       29.01  D    
   44.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg               28.60       29.12  D    
   44.  Rixt Veldkamp                 9404344   GZVW                       28.72       29.12  D    
   46.  Sophie Sollie                 9400140   Zeester-Meerval            28.25       29.13  D    
   47.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                       28.51       29.16  E    
   48.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     28.43       29.17  D    
   49.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              28.07       29.20  D    
   50.  Kayleigh Westerbaan           9205054   ACZ                        28.87       29.29  E    
   51.  Sanne Rodenburg               9404714   RZC                        28.64       29.30  D    
   52.  Iris Riezebos                 9400114   Deltasteur                 28.55       29.34  D    
   53.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            28.60       29.36  E    
   54.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        28.81       29.44  E    
   55.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            28.57       29.58  E    
   55.  Malou Memelink                9403064   NDD                        28.51       29.58  D    
   57.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 28.89       29.59  C    
   58.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    28.74       29.65  E    
   DIS  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               28.41                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              28.73                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
21-6-2008 - 9:00         Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        23.83       25.22  Q A+ 
    2.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     26.25       26.05  Q A+ 
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.07       26.34  Q A  
    4.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        25.70       26.65  Q C  
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.33       26.67  Q C  
    6.  Esther de Boer                8900390   Orca                       26.81       26.93  Q C  
    7.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.94       26.98  Q B  
    8.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 26.95       27.22  Q D  
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       27.44       27.24  Q D  
    9.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.07       27.24  Q C  
   11.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 27.00       27.27  Q D  
   12.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    27.31       27.36  Q D  
   13.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              26.51       27.39  Q C  
   14.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           27.10       27.40  Q D  
   15.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 27.79       27.52  Q C  
   16.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             27.53       27.56  R D  
   17.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         26.63       27.60  D    
   18.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 26.86       27.62  E    
   19.  Monique Bruins                8500494   De Golfbreker              27.29       27.69  E    
   20.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 27.25       27.76  D    
   20.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       27.49       27.76  D    
   22.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            27.62       27.80  D    
   23.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.13       27.84  D    
   23.  Jolanda Post                  9004848   DIO                        27.70       27.84  D    
   25.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.24       27.88  D    
   26.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              27.67       27.96  E    
   27.  Anke van Vliet                8001182   AZL                        27.70       27.97  E    
   28.  Monique Jonker                8501472   De Reuring                 27.69       27.98  E    
   29.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.41       28.00  D    
   30.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    28.00       28.03  D    
   31.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          28.10       28.06  D    
   32.  Marjolein Post                8903370   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.63       28.09  E    
   33.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 27.18       28.10  E    
   34.  Natalie van der Hoeven        8901786   Vlaardingen                27.55       28.19  E    
   35.  Mieke Veens                   8502944   HZPC                       27.24       28.21  E    
   36.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)              28.30       28.27  D    
   37.  Yana Gavrilyuk                9108186   ACZ                        28.20       28.28  D    
   38.  Anne Michelle Vos             9107994   Eiffel Swimmers PSV        27.81       28.44  E    
   39.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     28.30       28.49  E    
   40.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.92       28.56  E    
   41.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.22       28.64  E    
   42.  Ploni Stuy                    9105190   DWF                        28.26       28.71  E    
   43.  Idoia Hidalgo                 9104356   Eiffel Swimmers PSV        28.17       29.02  E    
   44.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        28.00       29.05  E    
   DIS  Maaike van den Brand          8000154   WVZ                        26.40                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            27.70                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Dames, 50m vrije slag                                 all in
21-6-2008 - 9:00         Richttijd EK korte baan 2008: 0.24.95 est.0.25.45        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        23.83       25.22  Q A+ 
    2.  Clarissa van Rheenen          9108270   TriVia                     26.25       26.05  Q A+ 
    3.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       26.07       26.34  Q A  
    4.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        25.70       26.65  Q C  
    5.  Rieneke Terink                8402424   AZ&PC                      26.33       26.67  Q C  
    6.  Esther de Boer                8900390   Orca                       26.81       26.93  Q C  
    7.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.94       26.98  Q B  
    8.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 26.95       27.22  Q D  
    9.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       27.44       27.24  Q D  
    9.  Jessica Spruit                9103756   Eiffel Swimmers PSV        27.07       27.24  Q C  
   11.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 27.00       27.27  Q D  
   12.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    27.31       27.36  Q D  
   13.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              26.51       27.39  Q C  
   14.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           27.10       27.40  Q D  
   15.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              27.66       27.45  Q A  
   16.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 27.79       27.52  Q C  
   17.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             27.53       27.56  R D  
   18.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       27.23       27.57  R B  
   19.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        28.33       27.59  B    
   20.  Elinore de Jong               8902072   De Otters Het Gooi         26.63       27.60  D    
   21.  Lenneke van Schaik            8603124   De Dolfijn                 26.86       27.62  E    
   22.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        28.03       27.64  B    
   23.  Monique Bruins                8500494   De Golfbreker              27.29       27.69  E    
   24.  Kelly de Jong                 9101474   De Dolfijn                 27.25       27.76  D    
   24.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       27.49       27.76  D    
   26.  Stephanie Janssen             9101450   Zeester-Meerval            27.62       27.80  D    
   27.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.78       27.81  C    
   28.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.13       27.84  D    
   28.  Jolanda Post                  9004848   DIO                        27.70       27.84  D    
   30.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     27.24       27.88  D    
   30.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              27.52       27.88  C    
   32.  Suzanne Lange                 9202998   De Zwoer                   27.78       27.91  C    
   33.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              27.67       27.96  E    
   34.  Anke van Vliet                8001182   AZL                        27.70       27.97  E    
   35.  Monique Jonker                8501472   De Reuring                 27.69       27.98  E    
   36.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       26.41       28.00  D    
   37.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    28.00       28.03  D    
   38.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          28.10       28.06  D    
   39.  Marjolein Post                8903370   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.63       28.09  E    
   40.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 27.18       28.10  E    
   41.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 27.80       28.12  B    
   41.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     28.59       28.12  B    
   43.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              27.77       28.15  C    
   44.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          27.62       28.17  C    
   45.  Natalie van der Hoeven        8901786   Vlaardingen                27.55       28.19  E    
   46.  Mieke Veens                   8502944   HZPC                       27.24       28.21  E    
   46.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                        28.76       28.21  A+   
   48.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       27.96       28.23  C    
   49.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        27.96       28.26  C    
   50.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)              28.30       28.27  D    
   51.  Yana Gavrilyuk                9108186   ACZ                        28.20       28.28  D    
   52.  Aukje Jenster                 9200856   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.69       28.32  D    
   53.  Vera van Delden               9301308   WVZ                        28.18       28.34  C    
   54.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                28.38       28.37  C    
   55.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   28.10       28.39  D    
   55.  DaniŽlle de Groot             9303868   OEZA                       28.65       28.39  C    
   57.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      28.37       28.41  D    
   58.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro                 28.24       28.44  A    
   58.  Anne Michelle Vos             9107994   Eiffel Swimmers PSV        27.81       28.44  E    
   60.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend            28.63       28.47  C    
   60.  Sahar Hamam                   9405412   DZT '62                    28.38       28.47  C    
   62.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     28.30       28.49  E    
   63.  Linda van der Hout            9300344   ZV Westland Dijkglas       28.46       28.54  D    
   64.  Nienke van Eck                9100838   ZPC Bikkel Hoogeveen       27.92       28.56  E    
   65.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       28.36       28.57  D    
   65.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        28.45       28.57  D    
   67.  Femke Leenstra                9503038   Orca                       28.53       28.63  A    
   68.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       28.22       28.64  E    
   69.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    28.39       28.69  A    
   70.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     28.89       28.70  D    
   70.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 28.58       28.70  D    
   72.  Ploni Stuy                    9105190   DWF                        28.26       28.71  E    
   73.  Amarins Nonhebel              9203724   ZVZ                        28.26       28.74  D    
   74.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                28.59       28.78  D    
   75.  Lisa Koster                   9401682   OEZA                       28.78       28.79  C    
   76.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                27.85       28.81  B    
   77.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    28.76       28.82  C    
   78.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              27.85       28.83  D    
   78.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        28.86       28.83  D    
   80.  Rianne Weijburg               9400172   De Zwoer                   28.25       28.86  C    
   81.  Kristie Dekkers               9402068   DIO                        28.69       28.88  C    
   82.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        28.23       28.91  E    
   83.  Christel Vinke                9400152   ZVZ                        28.85       28.93  C    
   83.  Eline van den Hoek            9304502   PCG                        28.86       28.93  D    
   85.  Sanne Huisman                 9301998   DZ&PC                      27.92       29.01  D    
   86.  Idoia Hidalgo                 9104356   Eiffel Swimmers PSV        28.17       29.02  E    
   87.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        28.00       29.05  E    
   88.  Rixt Veldkamp                 9404344   GZVW                       28.72       29.12  D    
   88.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg               28.60       29.12  D    
   90.  Sophie Sollie                 9400140   Zeester-Meerval            28.25       29.13  D    
   91.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                       28.51       29.16  E    
   92.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     28.43       29.17  D    
   93.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              28.07       29.20  D    
   94.  Kayleigh Westerbaan           9205054   ACZ                        28.87       29.29  E    
   95.  Sanne Rodenburg               9404714   RZC                        28.64       29.30  D    
   96.  Iris Riezebos                 9400114   Deltasteur                 28.55       29.34  D    
   97.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            28.60       29.36  E    
   98.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        28.81       29.44  E    
   99.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            28.57       29.58  E    
   99.  Malou Memelink                9403064   NDD                        28.51       29.58  D    
  101.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 28.89       29.59  C    
  102.  Renťe Roks                    9303844   SBC2000                    28.74       29.65  E    
   DIS  Maaike van den Brand          8000154   WVZ                        26.40                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               28.41                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            27.70                   
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              28.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                       Jeugd 2 en later
21-6-2008 - 9:21               Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                   1:01.98       58.95  Q A  
            27.59    58.95
    2.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            59.43       59.94  Q B  
            27.35    59.94
    3.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       1:00.89     1:00.65  C    
            27.72  1:00.65
    4.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn               1:02.12     1:00.79  A+   
            28.57  1:00.79
    5.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB              1:01.98     1:00.83  C    
            27.61  1:00.83
    6.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC           1:01.75     1:01.37  C    
            28.51  1:01.37
    7.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV      1:01.68     1:01.44  B    
            27.58  1:01.44
    8.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV      1:01.27     1:01.51  B    
            28.09  1:01.51
    9.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              1:01.87     1:01.57  D    
            28.41  1:01.57
   10.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:03.46     1:01.67  D    
            28.27  1:01.67
   11.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56              1:01.75     1:01.81  D    
            29.06  1:01.81
   12.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      1:02.00     1:01.97  D    
            27.12  1:01.97
   13.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               1:01.81     1:01.99  D    
            28.03  1:01.99
   14.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               1:02.59     1:02.04  D    
            29.21  1:02.04
   15.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:01.06     1:02.11  D    
            28.16  1:02.11
   16.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:03.11     1:02.14  D    
            28.70  1:02.14
   17.  Jorke Willemse                9301977   Orca                     1:02.73     1:02.16  A    
            29.48  1:02.16
   18.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                      1:01.72     1:02.39  D    
            29.58  1:02.39
   19.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            1:03.50     1:02.52  D    
            28.52  1:02.52
   20.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                    1:02.16     1:02.54  D    
            28.78  1:02.54
   21.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal              1:02.86     1:02.77  C    
            29.14  1:02.77
   22.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               1:02.16     1:02.85  D    
            28.46  1:02.85
   23.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                   1:02.78     1:02.94  E    
            28.91  1:02.94
   24.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                  1:02.53     1:03.15  E    
            29.92  1:03.15
   25.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:02.47     1:03.32  E    
            28.63  1:03.32
   26.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC           1:03.45     1:03.38  E    
            28.07  1:03.38
   27.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo              1:03.04     1:03.47  D    
            28.70  1:03.47
   28.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       1:03.30     1:03.49  E    
            29.40  1:03.49
   29.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur               1:03.57     1:03.61  E    
            29.38  1:03.61
   30.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan            1:02.95     1:03.82  E    
            29.58  1:03.82
   31.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      1:02.15     1:03.93  E    
            30.14  1:03.93
   32.  Daniek Saman                  9201139   Stadskanaal              1:02.95     1:04.17  D    
            30.03  1:04.17
   33.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.31     1:04.85  D    
            30.84  1:04.85
   34.  Tom Lommers                   9001847   WZV                      1:03.19     1:06.11  F    
            32.39  1:06.11
   35.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                      1:02.02     1:06.45  E    
            31.23  1:06.45


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
21-6-2008 - 9:21               Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        57.75       57.01  Q A  
            25.98    57.01
    2.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        57.82       58.03  Q B  
            26.18    58.03
    3.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 56.30       58.23  Q C  
            27.67    58.23
    4.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                    1:00.04       58.37  Q B  
            26.55    58.37
    5.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             56.07       58.45  Q C  
            25.71    58.45
    5.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       53.34       58.45  Q C  
            27.67    58.45
    7.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 58.09       58.72  Q C  
            27.13    58.72
    8.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             59.95       58.97  Q C  
            28.14    58.97
    9.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     58.75       59.04  Q D  
            27.35    59.04
   10.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      57.22       59.30  Q D  
            27.27    59.30
   10.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn               1:00.09       59.30  Q D  
            28.45    59.30
   10.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        57.42       59.30  Q D  
            27.99    59.30
   13.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        59.21       59.55  Q D  
            27.11    59.55
   14.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        57.80       59.84  Q D  
            27.43    59.84
   15.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       59.88     1:00.10  R C  
            28.32  1:00.10
   16.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        59.94     1:00.12  R D  
            27.62  1:00.12
   17.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:01.00     1:00.48  D    
            27.73  1:00.48
   18.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                58.91     1:00.52  E    
            28.19  1:00.52
   19.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      1:01.46     1:00.55  D    
            28.22  1:00.55
   20.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                  1:00.31     1:00.59  D    
            27.64  1:00.59
   21.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    1:00.80     1:00.62  E    
            26.57  1:00.62
   22.  Rick de Greef                 8400749   Budel                    1:01.03     1:00.64  E    
            28.34  1:00.64
   23.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:01.04     1:00.75  D    
            28.32  1:00.75
   24.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:01.99     1:00.90  D    
            27.92  1:00.90
   25.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                59.95     1:00.95  E    
            28.00  1:00.95
   26.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   1:00.99     1:01.11  D    
            29.04  1:01.11
   27.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:01.61     1:01.21  D    
            27.85  1:01.21
   28.  Nick van Gemert               8900943   DWK                      1:00.76     1:01.22  D    
            28.68  1:01.22
   29.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                     1:00.91     1:01.69  E    
            28.78  1:01.69
   30.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh              1:00.71     1:01.88  E    
            27.87  1:01.88
   31.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen              1:01.18     1:01.91  E    
            29.09  1:01.91
   32.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                  1:00.92     1:02.09  E    
            29.30  1:02.09
   33.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              1:02.09     1:02.44  E    
            28.37  1:02.44
   34.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                      1:01.32     1:02.63  E    
            28.42  1:02.63
   35.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      1:01.95     1:02.67  E    
            30.89  1:02.67
   36.  Raga Flores                   8900903   BZV                      1:00.80     1:02.97  E    
            27.84  1:02.97
   37.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan            1:01.58     1:03.02  E    
            28.38  1:03.02
   38.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi       1:02.16     1:03.25  E    
            29.66  1:03.25


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m wisselslag                                 all in
21-6-2008 - 9:21               Richttijd EK korte baan 2008: 0.54.56              Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        57.75       57.01  Q A  
            25.98    57.01
    2.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        57.82       58.03  Q B  
            26.18    58.03
    3.  Lennart Stekelenburg          8602979   De Dolfijn                 56.30       58.23  Q C  
            27.67    58.23
    4.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                    1:00.04       58.37  Q B  
            26.55    58.37
    5.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             56.07       58.45  Q C  
            25.71    58.45
    5.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       53.34       58.45  Q C  
            27.67    58.45
    7.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 58.09       58.72  Q C  
            27.13    58.72
    8.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                   1:01.98       58.95  Q A  
            27.59    58.95
    9.  Sebastian Bakker              8800119   Team Groningen             59.95       58.97  Q C  
            28.14    58.97
   10.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     58.75       59.04  Q D  
            27.35    59.04
   11.  Joran Barends                 8500091   AZ&PC                      57.22       59.30  Q D  
            27.27    59.30
   11.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn               1:00.09       59.30  Q D  
            28.45    59.30
   11.  Thijs van Valkengoed          8302141   WVZ                        57.42       59.30  Q D  
            27.99    59.30
   14.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        59.21       59.55  Q D  
            27.11    59.55
   15.  Merijn Ellenkamp              8500691   DWK                        57.80       59.84  Q D  
            27.43    59.84
   16.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            59.43       59.94  Q B  
            27.35    59.94
   17.  Niels van Eck                 8900793   ZPC Bikkel Hoogeveen       59.88     1:00.10  R C  
            28.32  1:00.10
   18.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        59.94     1:00.12  R D  
            27.62  1:00.12
   19.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                      1:01.00     1:00.48  D    
            27.73  1:00.48
   20.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                58.91     1:00.52  E    
            28.19  1:00.52
   21.  Mike Stoffer                  8903041   WVZ                      1:01.46     1:00.55  D    
            28.22  1:00.55
   22.  Joppe Wisse                   8903645   DZT '62                  1:00.31     1:00.59  D    
            27.64  1:00.59
   23.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                    1:00.80     1:00.62  E    
            26.57  1:00.62
   24.  Rick de Greef                 8400749   Budel                    1:01.03     1:00.64  E    
            28.34  1:00.64
   25.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi       1:00.89     1:00.65  C    
            27.72  1:00.65
   26.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:01.04     1:00.75  D    
            28.32  1:00.75
   27.  Jens Bakker                   9300021   De Dolfijn               1:02.12     1:00.79  A+   
            28.57  1:00.79
   28.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB              1:01.98     1:00.83  C    
            27.61  1:00.83
   29.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:01.99     1:00.90  D    
            27.92  1:00.90
   30.  Mark Baars                    8500059   Poseidon'56                59.95     1:00.95  E    
            28.00  1:00.95
   31.  Erik Talma                    8903107   TriVia                   1:00.99     1:01.11  D    
            29.04  1:01.11
   32.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:01.61     1:01.21  D    
            27.85  1:01.21
   33.  Nick van Gemert               8900943   DWK                      1:00.76     1:01.22  D    
            28.68  1:01.22
   34.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC           1:01.75     1:01.37  C    
            28.51  1:01.37
   35.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV      1:01.68     1:01.44  B    
            27.58  1:01.44
   36.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV      1:01.27     1:01.51  B    
            28.09  1:01.51
   37.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal              1:01.87     1:01.57  D    
            28.41  1:01.57
   38.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen     1:03.46     1:01.67  D    
            28.27  1:01.67
   39.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                     1:00.91     1:01.69  E    
            28.78  1:01.69
   40.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56              1:01.75     1:01.81  D    
            29.06  1:01.81
   41.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh              1:00.71     1:01.88  E    
            27.87  1:01.88
   42.  Jurrien Hartman               8801297   Vlaardingen              1:01.18     1:01.91  E    
            29.09  1:01.91
   43.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                      1:02.00     1:01.97  D    
            27.12  1:01.97
   44.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande               1:01.81     1:01.99  D    
            28.03  1:01.99
   45.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn               1:02.59     1:02.04  D    
            29.21  1:02.04
   46.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                  1:00.92     1:02.09  E    
            29.30  1:02.09
   47.  Roy Awater                    9100043   RZC                      1:01.06     1:02.11  D    
            28.16  1:02.11
   48.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      1:03.11     1:02.14  D    
            28.70  1:02.14
   49.  Jorke Willemse                9301977   Orca                     1:02.73     1:02.16  A    
            29.48  1:02.16
   50.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                      1:01.72     1:02.39  D    
            29.58  1:02.39
   51.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              1:02.09     1:02.44  E    
            28.37  1:02.44
   52.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            1:03.50     1:02.52  D    
            28.52  1:02.52
   53.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                    1:02.16     1:02.54  D    
            28.78  1:02.54
   54.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                      1:01.32     1:02.63  E    
            28.42  1:02.63
   55.  Pascal Bruins                 8905413   EZC                      1:01.95     1:02.67  E    
            30.89  1:02.67
   56.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal              1:02.86     1:02.77  C    
            29.14  1:02.77
   57.  Nick Hessing                  9103753   De Dolfijn               1:02.16     1:02.85  D    
            28.46  1:02.85
   58.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                   1:02.78     1:02.94  E    
            28.91  1:02.94
   59.  Raga Flores                   8900903   BZV                      1:00.80     1:02.97  E    
            27.84  1:02.97
   60.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan            1:01.58     1:03.02  E    
            28.38  1:03.02
   61.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                  1:02.53     1:03.15  E    
            29.92  1:03.15
   62.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi       1:02.16     1:03.25  E    
            29.66  1:03.25
   63.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:02.47     1:03.32  E    
            28.63  1:03.32
   64.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC           1:03.45     1:03.38  E    
            28.07  1:03.38
   65.  Dennis Eliveld                9202351   DAW-Finenzo              1:03.04     1:03.47  D    
            28.70  1:03.47
   66.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi       1:03.30     1:03.49  E    
            29.40  1:03.49
   67.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur               1:03.57     1:03.61  E    
            29.38  1:03.61
   68.  Sander Beekman                9100079   De Columbiaan            1:02.95     1:03.82  E    
            29.58  1:03.82
   69.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      1:02.15     1:03.93  E    
            30.14  1:03.93
   70.  Daniek Saman                  9201139   Stadskanaal              1:02.95     1:04.17  D    
            30.03  1:04.17
   71.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.31     1:04.85  D    
            30.84  1:04.85
   72.  Tom Lommers                   9001847   WZV                      1:03.19     1:06.11  F    
            32.39  1:06.11
   73.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                      1:02.02     1:06.45  E    
            31.23  1:06.45




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                         Jeugd 2 en later
21-6-2008 - 9:46         Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.40       30.85  Q C  
    2.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        31.67       31.06  Q C  
    3.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     30.98       31.21  Q C  
    4.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.19       31.52  R D  
    5.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              31.64       31.55  D    
    6.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              31.80       31.82  D    
    7.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              31.35       31.96  D    
    8.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      33.20       32.02  E    
    9.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.59       32.07  D    
   10.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 31.88       32.11  C    
   11.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    32.04       32.25  D    
   12.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        32.02       32.44  E    
   13.  Eefje Subroto                 9400766   WVZ                        32.75       32.48  D    
   14.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     32.32       32.52  D    
   15.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       32.90       32.56  E    
   16.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        33.03       32.70  E    
   17.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    32.32       32.73  C    
   17.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        32.32       32.73  E    
   19.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan              32.61       32.85  E    
   20.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              32.15       32.96  E    
   21.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                32.54       32.98  C    
   22.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                31.63       33.03  E    
   23.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 32.33       33.07  E    
   24.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                        32.89       33.15  E    
   25.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   32.63       33.25  E    
   26.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              32.41       33.26  E    
   27.  Svenja Peters                 9201404   ESCA                       33.07       33.31  E    
   28.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            32.71       33.36  E    
   29.  Esmťe Bos                     9600662   Aquapoldro                 32.64       33.38  A    
   30.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                32.79       33.43  E    
   31.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            33.07       33.46  F    
   32.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     33.02       33.51  F    
   33.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            32.82       33.68  E    
   33.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          32.64       33.68  F    
   33.  Margreet Laar                 9304700   NDD                        32.57       33.68  E    
   36.  Jara Schmidt                  9405062   De Columbiaan              32.94       33.74  E    
   37.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        32.92       33.77  F    
   38.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     32.89       33.80  E    
   39.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       33.17       33.92  F    
   40.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        32.59       33.93  F    
   41.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       33.99  F    
   42.  Malou Memelink                9403064   NDD                        33.06       34.45  E    
   43.  Laura vd Laar                 9201054   DZT '62                    33.15       34.47  F    
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              32.46                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                      Senioren 1 en ouder
21-6-2008 - 9:46         Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.03       28.97  Q A  
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.44       29.39  Q A  
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.70       29.46  Q B  
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           29.74       30.33  Q C  
    5.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       30.48       30.72  Q D  
    6.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.82       30.78  Q C  
    7.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      31.66       30.87  Q D  
    8.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.80       30.99  Q D  
    9.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        30.77       31.01  Q E  
   10.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.34       31.06  Q E  
   11.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 30.80       31.22  Q D  
   12.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        31.11       31.32  Q D  
   13.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           30.81       31.37  Q E  
   14.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 31.58       31.49  R D  
   15.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        31.57       31.56  E    
   16.  Iris Ebben                    9100836   Olympia                    32.00       31.62  E    
   17.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                       31.25       31.76  E    
   18.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.47       31.77  E    
   19.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     31.85       31.82  E    
   20.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          31.76       31.95  E    
   21.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              31.68       32.16  E    
   22.  Petra Dekker                  8705082   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.45       32.22  E    
   23.  Simone Dekker                 8900876   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.50       32.28  E    
   24.  Jolanda Cnossen               8600712   Neptunia'24                31.70       32.30  E    
   25.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       31.85       32.33  E    
   26.  Maureen Muyen                 9102874   ZON/S&S                    32.39       32.56  E    
   27.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.75       33.07  F    
   28.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              31.62       33.24  F    
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            31.42                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                          Dames, 50m rugslag                                   all in
21-6-2008 - 9:46         Richttijd EK korte baan 2008: 0.28.16 est.0.28.72        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        28.03       28.97  Q A  
    2.  Willemijn Knot                9002010   TriVia                     28.44       29.39  Q A  
    3.  Wendy vd Zanden               8805004   Eiffel Swimmers PSV        29.70       29.46  Q B  
    4.  Anja van der Hout             9001598   ZC Ooievaar (SG)           29.74       30.33  Q C  
    5.  Ilse Kraayeveld               9002110   Orca                       30.48       30.72  Q D  
    6.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    30.82       30.78  Q C  
    7.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              30.40       30.85  Q C  
    8.  Silvie Ketelaars              8503778   AZ&PC                      31.66       30.87  Q D  
    9.  Chantal Nap                   8903004   Team Groningen             30.80       30.99  Q D  
   10.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        30.77       31.01  Q E  
   11.  MariŽt Koster                 8301162   DZ&PC                      29.34       31.06  Q E  
   11.  Ashley Verburg                9301616   Eiffel Swimmers PSV        31.67       31.06  Q C  
   13.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     30.98       31.21  Q C  
   14.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 30.80       31.22  Q D  
   15.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        31.11       31.32  Q D  
   16.  Mariska v.d. Tol              8603558   LZ 1886-KartoenZ           30.81       31.37  Q E  
   17.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 31.58       31.49  R D  
   18.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.19       31.52  R D  
   19.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              31.64       31.55  D    
   20.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        31.57       31.56  E    
   21.  Iris Ebben                    9100836   Olympia                    32.00       31.62  E    
   22.  Wendan Poelstra               9102496   Orca                       31.25       31.76  E    
   23.  MariŽlle ter Stege            9102974   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.47       31.77  E    
   24.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              31.80       31.82  D    
   24.  Laura de Jong                 9103880   Nuenen                     31.85       31.82  E    
   26.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          31.76       31.95  E    
   27.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)              31.35       31.96  D    
   28.  Marloes Giesselink            9200612   OZ&PC                      33.20       32.02  E    
   29.  Danielle Middel               9301280   ZPC Bikkel Hoogeveen       31.59       32.07  D    
   30.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 31.88       32.11  C    
   31.  Marina Scheepbouwer           8402154   De Columbiaan              31.68       32.16  E    
   32.  Petra Dekker                  8705082   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.45       32.22  E    
   33.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    32.04       32.25  D    
   34.  Simone Dekker                 8900876   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.50       32.28  E    
   35.  Jolanda Cnossen               8600712   Neptunia'24                31.70       32.30  E    
   36.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       31.85       32.33  E    
   37.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        32.02       32.44  E    
   38.  Eefje Subroto                 9400766   WVZ                        32.75       32.48  D    
   39.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     32.32       32.52  D    
   40.  Maureen Muyen                 9102874   ZON/S&S                    32.39       32.56  E    
   40.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       32.90       32.56  E    
   42.  Merel vd Kieft                9200920   EZC                        33.03       32.70  E    
   43.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                    32.32       32.73  C    
   43.  Roselie Beumer                9206236   EZC                        32.32       32.73  E    
   45.  Tamara Boeff                  9301930   De Columbiaan              32.61       32.85  E    
   46.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              32.15       32.96  E    
   47.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo                32.54       32.98  C    
   48.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                31.63       33.03  E    
   49.  Annelinde Veldman             9302758   Appingedam                 32.33       33.07  E    
   49.  Elise Bouwens                 9103964   Zwemlust/Utrecht(SG)       31.75       33.07  F    
   51.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                        32.89       33.15  E    
   52.  Nadine Straten                9103008   De Columbiaan              31.62       33.24  F    
   53.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   32.63       33.25  E    
   54.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              32.41       33.26  E    
   55.  Svenja Peters                 9201404   ESCA                       33.07       33.31  E    
   56.  Inge Arts                     9203076   Zeester-Meerval            32.71       33.36  E    
   57.  Esmťe Bos                     9600662   Aquapoldro                 32.64       33.38  A    
   58.  Mariska Scheel                9306344   De Lansingh                32.79       33.43  E    
   59.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            33.07       33.46  F    
   60.  Sarah Boerefijn               9200186   Zignea                     33.02       33.51  F    
   61.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            32.82       33.68  E    
   61.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          32.64       33.68  F    
   61.  Margreet Laar                 9304700   NDD                        32.57       33.68  E    
   64.  Jara Schmidt                  9405062   De Columbiaan              32.94       33.74  E    
   65.  Estelle Moorman               9300540   ZVZ                        32.92       33.77  F    
   66.  Claire de Winter              9407502   GoSwim                     32.89       33.80  E    
   67.  Nynke van der Steur           9201690   ESCA                       33.17       33.92  F    
   68.  Anouk Nulkes                  9302876   DWT                        32.59       33.93  F    
   69.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       33.99  F    
   70.  Malou Memelink                9403064   NDD                        33.06       34.45  E    
   71.  Laura vd Laar                 9201054   DZT '62                    33.15       34.47  F    
 NG.ZA  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers            31.42                   
    NG  Lisa Edelaar                  9200488   De Columbiaan              32.46                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                       Jeugd 2 en later
21-6-2008 - 10:05        Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.42       25.92  Q C  
    2.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.14       26.06  Q C  
    3.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     26.46       26.07  Q C  
    4.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        26.22       26.18  C    
    5.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         25.23       26.25  C    
    6.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       26.67       26.31  C    
    7.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               26.36       26.40  C    
    8.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             26.16       26.41  C    
    9.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                26.16       26.51  D    
   10.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               26.76       26.73  D    
   11.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.82  D    
   12.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        26.36       26.84  D    
   13.  Roy Awater                    9100043   RZC                        26.67       26.90  D    
   14.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           27.29       26.94  E    
   15.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    26.93       26.96  E    
   16.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                26.84       26.97  E    
   17.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              27.25       27.09  E    
   18.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     27.03       27.20  E    
   19.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             26.99       27.24  E    
   20.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                27.45       27.25  E    
   21.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   27.60       27.33  C    
   22.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                27.30       27.34  D    
   23.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        27.80       27.41  E    
   24.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           27.89       27.45  E    
   24.  Wouter Houtman                9001293   Eiffel Swimmers PSV        27.59       27.45  E    
   26.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 27.54       27.49  E    
   26.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        27.42       27.49  E    
   28.  Lars v.d. Heijden             9005167   Eiffel Swimmers PSV        27.48       27.51  E    
   29.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 27.89       27.53  E    
   30.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     27.41       27.54  E    
   31.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.26       27.58  E    
   32.  Ferry Weertman                9201461   De Otters Het Gooi         27.70       27.64  E    
   33.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 27.48       27.74  E    
   34.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     26.84       27.76  E    
   35.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                27.86       27.77  E    
   36.  Jeroen Drewes                 9000735   De Vrije Slag              27.29       27.79  E    
   37.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                27.32       27.80  E    
   38.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        27.42       28.00  E    
   39.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        27.32       28.03  E    
   40.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 27.32       28.04  E    
   40.  Aydin Hummel                  9201577   ZCNF'34                    27.82       28.04  E    
   42.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         27.47       28.07  E    
   43.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             27.64       28.12  E    
   44.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.54       28.14  E    
   45.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        27.68       28.18  F    
   46.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 27.75       28.21  F    
   47.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi         27.83       28.28  F    
   48.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      27.52       28.31  F    
   49.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        26.64       28.36  E    
   50.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        27.80       28.38  E    
   51.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 27.45       28.51  F    
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              26.71                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                    Senioren 1 en ouder
21-6-2008 - 10:05        Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        23.32       24.05  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             24.51       24.62  Q B  
    3.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.53       24.81  Q B  
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        24.90       24.82  Q B  
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      24.54       25.08  Q C  
    6.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.39       25.16  Q C  
    6.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       23.95       25.16  Q C  
    8.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.12       25.82  Q D  
    9.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.41       25.93  Q D  
   10.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.07       25.96  Q D  
   10.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.89       25.96  Q D  
   12.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.65       26.00  Q D  
   13.  Raga Flores                   8900903   BZV                        25.71       26.09  Q D  
   14.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        26.31       26.14  R E  
   15.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 25.60       26.16  ? E  
   15.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        25.76       26.16  ? E  
   17.  Tom Maassen                   8601979   ZC Ooievaar (SG)           26.24       26.17  E    
   18.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             25.56       26.21  E    
   19.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      26.06       26.22  D    
   20.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 26.99       26.26  D    
   21.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           26.62       26.35  D    
   22.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      26.28       26.36  D    
   22.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     26.18       26.36  E    
   24.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 26.23       26.40  E    
   25.  Michiel Punter                8401823   Orca                       26.42       26.45  E    
   26.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        25.98       26.46  D    
   27.  Marcel Thijsse                8201719   WVZ                        26.46       26.47  E    
   28.  Erwin Buist                   7800183   Team Groningen             26.16       26.63  E    
   29.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    26.38       26.69  E    
   30.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        26.37       26.72  E    
   31.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              26.35       26.75  E    
   32.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 26.43       26.76  E    
   33.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       26.09       26.79  E    
   34.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    26.76       26.83  E    
   35.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    26.56       26.93  E    
   36.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      26.48       26.97  E    
   37.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                27.18       26.98  E    
   38.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                26.57       27.01  E    
   39.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                27.07       27.09  E    
   40.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        26.88       27.10  E    
   41.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            26.42       27.22  E    
   42.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      27.06       27.60  E    
   43.  Harald Sniekers               8201615   De Meer                    26.48       27.82  F    
   44.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         26.99       27.85  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21-6-2008 - 10:05        Richttijd EK korte baan 2008: 0.23.74 est.0.24.21        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bastiaan Tamminga             8101659   Eiffel Swimmers PSV        23.32       24.05  Q A+ 
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805   Team Groningen             24.51       24.62  Q B  
    3.  Joeri Verlinden               8803549   Eiffel Swimmers PSV        23.53       24.81  Q B  
    4.  Stefan Oosting                8101265   Eiffel Swimmers PSV        24.90       24.82  Q B  
    5.  Ewoud Tamminga                8201701   AZ&PC                      24.54       25.08  Q C  
    6.  Arjan van der Plaat           8602403   MNC Dordrecht              25.39       25.16  Q C  
    6.  Robin van Aggele              8400017   Zwemlust/Utrecht(SG)       23.95       25.16  Q C  
    8.  Remko de Jong                 7600459   De Dolfijn                 25.12       25.82  Q D  
    9.  Marc Kremer                   9004667   TriVia                     25.42       25.92  Q C  
   10.  Geert Lantink                 8601849   De Whee                    25.41       25.93  Q D  
   11.  Jeroen Stuut                  8803315   TriVia                     25.07       25.96  Q D  
   11.  Sander Smeets                 8402091   WVZ                        25.89       25.96  Q D  
   13.  Marvin Kruin                  8901815   Zwemlust/Utrecht(SG)       25.65       26.00  Q D  
   14.  Gerben Fiere                  9102825   De Warande                 26.14       26.06  Q C  
   15.  Timon Evenhuis                9000843   TriVia                     26.46       26.07  Q C  
   16.  Raga Flores                   8900903   BZV                        25.71       26.09  Q D  
   17.  Arjan Assink                  8600069   WVZ                        26.31       26.14  R E  
   18.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 25.60       26.16  ? E  
   18.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        25.76       26.16  ? E  
   20.  Tom Maassen                   8601979   ZC Ooievaar (SG)           26.24       26.17  E    
   21.  Tim van Deutekom              9100459   DWK                        26.22       26.18  C    
   22.  Casper Hut                    7800471   Team Groningen             25.56       26.21  E    
   23.  Robert Yallop                 8903679   AZ&PC                      26.06       26.22  D    
   24.  Floor Verhaar                 9004603   De Otters Het Gooi         25.23       26.25  C    
   25.  Henk van Niejenhuis           8905063   De Dolfijn                 26.99       26.26  D    
   26.  Robert Klinkhamer             9101241   ZPC Bikkel Hoogeveen       26.67       26.31  C    
   27.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           26.62       26.35  D    
   28.  Kay Beimin                    8900163   OZ&PC                      26.28       26.36  D    
   28.  Devi Wolthuizen               8703887   TriVia                     26.18       26.36  E    
   30.  Danny van Zoen                8402677   De Dolfijn                 26.23       26.40  E    
   30.  Mark Costeris                 9202327   De Schotejil               26.36       26.40  C    
   32.  Hugo Polman                   9101813   Dedemsvaart-AC             26.16       26.41  C    
   33.  Michiel Punter                8401823   Orca                       26.42       26.45  E    
   34.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        25.98       26.46  D    
   35.  Marcel Thijsse                8201719   WVZ                        26.46       26.47  E    
   36.  Vincent de Ruiter             9002525   Poseidon'56                26.16       26.51  D    
   37.  Erwin Buist                   7800183   Team Groningen             26.16       26.63  E    
   38.  Bram Wisse                    8503035   DZT '62                    26.38       26.69  E    
   39.  Martijn Smeets                8101555   WVZ                        26.37       26.72  E    
   40.  Sebastiaan Rosendaal          9101947   De Schotejil               26.76       26.73  D    
   41.  Vince Polak                   8905277   De Columbiaan              26.35       26.75  E    
   42.  Gernand Leusink               8802173   Deltasteur                 26.43       26.76  E    
   43.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       26.09       26.79  E    
   44.  Arvid Munsters                9203625   Eiffel Swimmers PSV        26.79       26.82  D    
   45.  Robbert Donk                  8900745   De Geul                    26.76       26.83  E    
   46.  John Verhagen                 9205325   Eiffel Swimmers PSV        26.36       26.84  D    
   47.  Roy Awater                    9100043   RZC                        26.67       26.90  D    
   48.  Wouter de Win                 8603559   De Geul                    26.56       26.93  E    
   49.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           27.29       26.94  E    
   50.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    26.93       26.96  E    
   51.  Dingeman van der Pluijm       9002301   De Zijl/LGB                26.84       26.97  E    
   51.  Ewoud Potiek                  8902503   DZ&PC                      26.48       26.97  E    
   53.  Elmar Gouw                    8901009   De Lansingh                27.18       26.98  E    
   54.  Roland Boon                   8800397   De Lansingh                26.57       27.01  E    
   55.  Stefan Groeneweg              8901039   De Lansingh                27.07       27.09  E    
   55.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)              27.25       27.09  E    
   57.  Raynor Wolf                   8903663   RZC                        26.88       27.10  E    
   58.  Marcel Noordermeer            9003455   ZOB'66                     27.03       27.20  E    
   59.  Roel Jacobs                   8200787   Zeester-Meerval            26.42       27.22  E    
   60.  Aljan Tempel                  9002873   Dedemsvaart-AC             26.99       27.24  E    
   61.  Jos Duit                      9000745   Stadskanaal                27.45       27.25  E    
   62.  Menno Manning                 9300333   De Veene                   27.60       27.33  C    
   63.  Maurits Muthert               9200941   Stadskanaal                27.30       27.34  D    
   64.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        27.80       27.41  E    
   65.  Gijs de Rooij                 9104769   De IJsselmeeuwen           27.89       27.45  E    
   65.  Wouter Houtman                9001293   Eiffel Swimmers PSV        27.59       27.45  E    
   67.  Stephan Lokhorst              9101469   Deltasteur                 27.54       27.49  E    
   67.  Pieter Jan de Vries           9003183   ZVZ                        27.42       27.49  E    
   69.  Lars v.d. Heijden             9005167   Eiffel Swimmers PSV        27.48       27.51  E    
   70.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 27.89       27.53  E    
   71.  …tiŽnne Vrieling              9102455   TriVia                     27.41       27.54  E    
   72.  Micael Correia                9000569   Zeester-Meerval            27.26       27.58  E    
   73.  Fred Bond                     8905697   Ed-Vo                      27.06       27.60  E    
   74.  Ferry Weertman                9201461   De Otters Het Gooi         27.70       27.64  E    
   75.  Johan Wegman                  9003235   De Kempvis                 27.48       27.74  E    
   76.  Guus van Middelaar            9006293   GoSwim                     26.84       27.76  E    
   77.  Lars Hamming                  9005491   Ritola Z&PC                27.86       27.77  E    
   78.  Jeroen Drewes                 9000735   De Vrije Slag              27.29       27.79  E    
   79.  Joost Rijntjes                9101899   De Zijl/LGB                27.32       27.80  E    
   80.  Harald Sniekers               8201615   De Meer                    26.48       27.82  F    
   81.  Rens van den Berg             8900201   De Otters Het Gooi         26.99       27.85  F    
   82.  Pascal Timmermans             9202349   RZC                        27.42       28.00  E    
   83.  Tom Lommers                   9001847   WZV                        27.32       28.03  E    
   84.  Peter-Jan Plasmans            9103063   De Dolfijn                 27.32       28.04  E    
   84.  Aydin Hummel                  9201577   ZCNF'34                    27.82       28.04  E    
   86.  Roy Visser                    9102423   De Otters Het Gooi         27.47       28.07  E    
   87.  Maarten Smit                  9002707   Dedemsvaart-AC             27.64       28.12  E    
   88.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       27.54       28.14  E    
   89.  Jan Wicher de Vries           9003173   ZVZ                        27.68       28.18  F    
   90.  Mike Bakker                   9007253   Appingedam                 27.75       28.21  F    
   91.  Dennis Overhage               9002223   De Otters Het Gooi         27.83       28.28  F    
   92.  Jasper van Mierlo             9002005   Budel                      27.52       28.31  F    
   93.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        26.64       28.36  E    
   94.  Sil Hoving                    9103947   Eiffel Swimmers PSV        27.80       28.38  E    
   95.  Ryan van Voskuilen            9102449   De Dolfijn                 27.45       28.51  F    
    NG  Niels van Polanen             9101809   De Columbiaan              26.71                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                       Jeugd 2 en later
21-6-2008 - 10:27        Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.75       34.69  Q C  
    2.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              33.99       34.77  Q C  
    3.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        35.17       34.98  Q C  
    4.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        34.23       35.10  R D  
    5.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                    35.21       35.31  D    
    6.  Lianne Slagter                9500940   WWV                        35.54       35.75  B    
    7.  Joyce Duurken                 9205938   Orca                       35.34       35.76  E    
    8.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358   Zignea                     35.54       35.86  D    
    9.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     36.19       36.31  E    
   10.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan              35.55       36.33  D    
   11.  Estrella Wierikx              9402712   Numansdorp                 35.89       36.36  D    
   12.  Naomi Stens                   9302266   Zaanstad (SG)              36.54       36.38  E    
   13.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               35.70       36.46  E    
   14.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend            36.36       36.52  E    
   15.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 36.03       36.58  D    
   16.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       36.41       36.59  E    
   17.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          35.26       36.70  E    
   17.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)              36.45       36.70  A    
   19.  Aranka Wichers                9306378   D'Elft                     36.09       36.72  E    
   20.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            36.04       36.83  E    
   21.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   36.12       36.87  E    
   22.  Malou Memelink                9403064   NDD                        36.08       36.95  E    
   23.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        36.50       36.99  E    
   24.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              35.84       37.29  E    
   25.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro                 36.31       37.33  E    
   26.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 36.23       37.52  E    
   27.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                36.60       37.82  F    
   28.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     36.25       37.86  E    
   29.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            36.58       37.87  F    
   30.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     36.25       38.36  F    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
21-6-2008 - 10:27        Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 31.49       32.14  Q A+ 
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.06       32.45  Q A+ 
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        30.93       33.08  Q B  
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.62       33.25  Q C  
    5.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              32.38       33.30  Q A  
    6.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        32.98       33.46  Q C  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        32.61       33.85  Q D  
    8.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        33.98       34.12  Q D  
    9.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    33.40       34.26  Q C  
   10.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    33.86       34.37  Q D  
   11.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 33.98       34.40  Q D  
   12.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl/LGB                34.67       34.90  Q E  
   13.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    34.64       35.00  Q E  
   14.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       34.02       35.18  ? E  
   14.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        35.16       35.18  ? E  
   16.  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan              34.42       35.21  E    
   17.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       35.06       35.23  E    
   18.  Sharayah Diphoorn             9100738   Dedemsvaart-AC             34.71       35.24  D    
   19.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    35.27       35.41  E    
   20.  Nathalie van Velzen           8502970   WZ&PC Purmerend            34.69       35.47  E    
   21.  Kirsten van der Steen         8101420   MNC Dordrecht              35.26       35.52  E    
   22.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                    35.29       35.59  E    
   23.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       35.59       35.60  E    
   24.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 35.15       35.77  E    
   25.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn                 35.59       36.03  E    
   26.  Lenneke v/d Molen             8702802   De Whee                    35.19       36.37  F    
   27.  Sietske Visser                8302146   De Lansingh                35.47       36.52  F    
   28.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        35.43       36.53  E    
   29.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.73       36.73  E    
   30.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       34.67       37.49  F    
   DIS  Martine v.d. Heide            8000416   WVZ                        33.69                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       36.04                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Suzan v.d. Bogaard            8900450   Eiffel Swimmers PSV        32.77                   


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Dames, 50m schoolslag                                 all in
21-6-2008 - 10:27        Richttijd EK korte baan 2008: 0.31.55 est.0.32.18        Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                8803188   De Dolfijn                 31.49       32.14  Q A+ 
    2.  Tessa Brouwer                 9105548   De Dolfijn                 32.06       32.45  Q A+ 
    3.  Jolijn van Valkengoed         8101516   WVZ                        30.93       33.08  Q B  
    4.  Lona Kroese                   8702382   De Dolfijn                 33.62       33.25  Q C  
    5.  Eline Boers                   9104546   De Columbiaan              32.38       33.30  Q A  
    6.  Hinkelien Schreuder           8402192   Eiffel Swimmers PSV        32.98       33.46  Q C  
    7.  Ellen van de Velde            8201692   WVZ                        32.61       33.85  Q D  
    8.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        33.98       34.12  Q D  
    9.  Lisa Nijland                  9102272   De Whee                    33.40       34.26  Q C  
   10.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                    33.86       34.37  Q D  
   11.  Anouk Elzerman                9005914   De Dolfijn                 33.98       34.40  Q D  
   12.  Paula Duursma                 9300982   DZ&PC                      34.75       34.69  Q C  
   13.  Miranda Nijenhuis             9204076   De Columbiaan              33.99       34.77  Q C  
   14.  Larissa Brak                  8800572   De Zijl/LGB                34.67       34.90  Q E  
   15.  Jocelyn Spruit                9302044   Eiffel Swimmers PSV        35.17       34.98  Q C  
   16.  Femke Hendrikx                8801698   DZT '62                    34.64       35.00  Q E  
   17.  Anisa Memic                   9204260   WWV                        34.23       35.10  R D  
   18.  Wendy van der Iest            8701904   ZPC Bikkel Hoogeveen       34.02       35.18  ? E  
   18.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        35.16       35.18  ? E  
   20.  Daphne Roubos                 9003188   De Columbiaan              34.42       35.21  E    
   21.  Marloes Oldenburg             8803218   Orca                       35.06       35.23  E    
   22.  Sharayah Diphoorn             9100738   Dedemsvaart-AC             34.71       35.24  D    
   23.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                    35.21       35.31  D    
   24.  Kelly ter Doest               9100750   De Whee                    35.27       35.41  E    
   25.  Nathalie van Velzen           8502970   WZ&PC Purmerend            34.69       35.47  E    
   26.  Kirsten van der Steen         8101420   MNC Dordrecht              35.26       35.52  E    
   27.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                    35.29       35.59  E    
   28.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                       35.59       35.60  E    
   29.  Lianne Slagter                9500940   WWV                        35.54       35.75  B    
   30.  Joyce Duurken                 9205938   Orca                       35.34       35.76  E    
   31.  Britt Verdijck                8907232   De Dolfijn                 35.15       35.77  E    
   32.  Karin Rijkelijkhuizen         9403358   Zignea                     35.54       35.86  D    
   33.  Britt Bakker                  9100094   De Dolfijn                 35.59       36.03  E    
   34.  Kyra Rietveld                 9300624   TriVia                     36.19       36.31  E    
   35.  Yvette de Gier                9402124   De Columbiaan              35.55       36.33  D    
   36.  Estrella Wierikx              9402712   Numansdorp                 35.89       36.36  D    
   37.  Lenneke v/d Molen             8702802   De Whee                    35.19       36.37  F    
   38.  Naomi Stens                   9302266   Zaanstad (SG)              36.54       36.38  E    
   39.  Melanie van Gemert            9303612   De Schotejil               35.70       36.46  E    
   40.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend            36.36       36.52  E    
   40.  Sietske Visser                8302146   De Lansingh                35.47       36.52  F    
   42.  Tanja Peeters                 9102428   Eiffel Swimmers PSV        35.43       36.53  E    
   43.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro                 36.03       36.58  D    
   44.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA                       36.41       36.59  E    
   45.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)              36.45       36.70  A    
   45.  JoŽlle Scheps                 9202364   Van Uden-De Gouwe          35.26       36.70  E    
   47.  Aranka Wichers                9306378   D'Elft                     36.09       36.72  E    
   48.  Charlotte Mol                 9102138   ZPC Bikkel Hoogeveen       35.73       36.73  E    
   49.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend            36.04       36.83  E    
   50.  Vivianne van den Broek        9200302   Wiekslag                   36.12       36.87  E    
   51.  Malou Memelink                9403064   NDD                        36.08       36.95  E    
   52.  Denise Boereboom              9202144   Van Vliet Barracuda        36.50       36.99  E    
   53.  Tamara van Vliet              9403562   De Columbiaan              35.84       37.29  E    
   54.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro                 36.31       37.33  E    
   55.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       34.67       37.49  F    
   56.  Parand Zarekiani              9402150   De Dolfijn                 36.23       37.52  E    
   57.  Leonie van Noort              9301752   De Zijl/LGB                36.60       37.82  F    
   58.  Mirthe Lanfermeijer           9400074   TriVia                     36.25       37.86  E    
   59.  Cyril Landstra                9305722   Zeester-Meerval            36.58       37.87  F    
   60.  Naomi Tourť                   9401628   TriVia                     36.25       38.36  F    
   DIS  Martine v.d. Heide            8000416   WVZ                        33.69                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Judith van Meijel             9102076   HZPC                       36.04                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Suzan v.d. Bogaard            8900450   Eiffel Swimmers PSV        32.77                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 50m vlinderslag                                 all in
21-6-2008                                                                Results Swim off voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Smeets                 8402093   WVZ                        26.16       25.52  D    
    2.  Joost Reijns                  8702725   De Dolfijn                 26.16       25.73  D    



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB