Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 24. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6


Kring Speedo Finale
Horst, 7. - 8.6.2008


Programmanr. 17
08-06-2008
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Renee RoosenZC Eijsden46.21990007445.36
2.Denise BlokMZenPC51.54990057248.60
3.Ellen van Durensg N-Limburg55.71990141250.27
4.Stella PeetersNimo1:03.25990081251.36
5.Amber ThevissenDe Roersoppers56.89990091852.09
6.Denise CraenenHellas-Glana54.81990004052.32
7.Erin-Lisa DalmBrunssum57.15990039854.07
8.Malon HanssenRob55.20990147254.69
9.Nina VriezelaarMZenPC56.72990057055.70
10.Mariecke de BeerZon/S&s1:02.20990052457.32
11.Sterre SchlicherRz55.63990167258.79
12.Hilde LitjensHzpc1:06.8999011561:02.31
13.Esmee DietzenbacherBrunssum1:04.6799019861:08.44
DISJulia LangHellas-Glana51.899900730
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISJody SavelbergEurode/KZC59.3399004381:02.18
VE -   De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISLen van RijswickRob1:00.5799004621:03.80
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 18
08-06-2008
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordy SeverinsEurode/KZC41.58980055942.24
2.Devi WeberNimo48.20980121542.29
3.Daan JenteBrunssum49.04990027742.82
4.Koen WijnandsDe Roersoppers48.85980024744.97
5.Koen KosterHzpc53.23990051747.00
6.Caio Passos-NewmanKimbria54.64980104348.48
7.Dylan WoltersHellas-Glana53.54980028748.94
8.Robbin VonkDe Roersoppers57.40980073749.67
9.Finn TimmermansHzpc1:00.69980196152.52
10.Lars van der HaijdenBrunssum1:00.89990022553.30
11.Aron AertssenNederweert58.17980095154.51
12.Stan SteltenHellas-Glana52.04990046154.56
13.Reuben SmitsEurode/KZC59.73980005556.42
14.Pieter OttenHzpc1:00.70980093757.82
15.Luc KauhlHellas-Glana56.64980154758.15
16.Jelle LootsEurode/KZC1:08.1599003331:00.08
DISMax PeutenMosa Regio1:05.87980043154.64
VD -   Schoolslagbenen gezwommen (meer dan twee slagen geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 19
08-06-2008
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy BexHellas-Glana1:24.7497012321:22.23
2.Manon KosterHzpc1:26.5797013121:23.37
3.Ina WilligersZC Eijsden1:24.4797026781:23.59
4.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:25.3997021101:24.58
5.Mignon PeetersNimo1:26.4797010481:25.67
6.Karlijn TruijenNederweert1:31.7097016321:25.94
7.Lotte van HaarstDe Roersoppers1:32.9897018581:26.64
8.Janelle van den HeuvelBrunssum1:32.1097008421:28.48
9.Eline van de VenHeldense zwemvereniging1:31.9297026641:29.39
10.Sarah Bossg N-Limburg1:30.1597009181:29.64
11.Floor BrouwerMosa Regio1:29.7697030121:29.71
12.Naomi Euwessg N-Limburg1:30.0997013741:31.59
13.Desteny KarssenmakersEurode/KZC1:31.8097005401:31.63
14.Zoi PappasKimbria1:32.0997004481:34.53
15.Celine SmeetsBrunssum1:36.0997033661:34.60
16.Nina GrispenZC Valkenburg1:33.4697006561:34.61FJ 1
17.Lianne BonnéHellas-Glana1:33.6797008441:34.61FJ 2
18.Femke SnijdersRzl1:35.3497008141:35.11


<< TOP >>
Programmanr. 20
08-06-2008
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laurent BamsZC Eijsden1:12.0796001931:11.04
2.Philip BamsZC Eijsden1:17.7596001951:14.42
3.Sem HermansHzpc1:20.6196012591:18.90
4.Timo BillmanEurode/KZC1:25.2096010331:22.89
5.Jeroen BongersRzl1:27.4496026291:23.71
6.Sam DerksHzpc1:25.6696007191:25.04
7.Bram in 't ZandtMosa Regio1:32.8796012571:25.11
8.Tim RamaekersZon/S&s1:37.5796006291:28.50
9.Mike DriessenBrunssum1:36.7096011751:32.75
10.Rowin MeuffelsHellas-Glana1:33.1896033251:33.20
11.Robin MeuwissenPatrick1:35.8296026011:34.56
12.Nando BroerenHzpc1:45.5496014411:35.58
13.Bas KerckhoffsZC Valkenburg1:43.6896015711:37.02
14.Djeremy HesselingMosa Regio1:34.5496031971:37.61
15.Martijn WeinbergNimo1:41.0196009551:41.58
16.Kay ThijssenHzpc1:45.2696017991:43.16
17.Brando BockenZeps1:46.1996002151:44.39
DISBjörn PiketHzpc1:49.8896021331:39.26
VE -   De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 21
08-06-2008
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Chayenne PoortsNimo3:04.62980067039.103:00.42
2.Audrey BamsZC Eijsden3:15.32980007341.693:08.83
3.Jessica van DijkKimbria3:19.86980055246.963:18.15
4.Joanna VerjansZon/S&s3:18.42980058247.643:20.34
5.Tamara BloemersNederweert3:25.70980132848.453:20.51
6.Rianne de CroockZC Valkenburg3:28.04980146649.223:24.32
7.Melanie LeunissenNimo3:29.00980067249.203:27.64
8.Celine KerkhofsZC Eijsden3:33.54980054851.373:30.20
9.Serafina VlijtDe Roersoppers3:35.64980114245.263:30.96
10.Shania HaenenEurode/KZC3:36.45980252845.183:33.50
11.Celina BuijssenHzpc3:41.59980148453.433:35.53
12.Rani SkrabanjaMosaqua3:36.59980099253.243:39.48
13.Maud BruynenHeldense zwemvereniging3:39.89980136251.713:45.97
14.Maud CoxRzl3:42.00980110855.143:49.36
15.Aniek KetelingsRz3:40.72980058856.843:50.98
DISCarmen van de RijtMZenPC3:05.75980141243.203:07.92
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRianne MentenRz3:38.79980116253.843:36.17
RF -   Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISAyla ThiessenNederweert3:38.98980108854.483:42.51
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 22
08-06-2008
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Max HermansHzpc3:00.68970087940.282:53.21
2.Ted WildersMosa Regio3:16.68970117742.822:56.35
3.Lars van DiddenZeps3:07.51970161540.602:57.20
4.Jeroen de CroockZC Valkenburg3:19.55970202547.183:07.40
5.Jitse ZonneveldRz3:11.45970057443.673:08.88
6.Ivo NemethBrunssum3:24.56970007548.023:16.99
7.Killian von den HoffBrunssum3:27.89970001345.513:21.54
8.Kevin JanssenKimbria3:33.42970058551.973:29.15
9.Luc NelissenPatrick3:29.63970138148.243:30.45
10.Guus WolswinkelRz3:39.31970167756.073:31.35
11.Ivo GrosveldRzl3:34.58970248349.723:31.36
12.Sven ClaessensZC Eijsden3:24.17970021344.723:32.36
13.Chris VerheesenPatrick3:41.84970137951.483:36.94
14.Mark TiemersmaDe Roersoppers3:42.28970022549.763:39.63
DISMichaily PappasKimbria3:45.73970028548.963:28.18
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISZjef NelissenRz3:30.26970167953.143:28.42
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISHugo van Ierselsg N-Limburg3:36.68970228750.763:30.25
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISRoy van RijswickRob3:37.20970089748.323:31.39
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 23
08-06-2008
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Renee RoosenZC Eijsden1:42.8999000741:41.10
2.Ellen van Durensg N-Limburg1:55.4299014121:43.82
3.Denise BlokMZenPC1:53.2199005721:44.52
4.Denise CraenenHellas-Glana1:51.5399000401:45.02
5.Jody SavelbergEurode/KZC1:46.7399004381:45.82
6.Mariecke de BeerZon/S&s1:52.4999005241:47.34
7.Sterre SchlicherRz1:54.3799016721:49.54
8.Amber ThevissenDe Roersoppers1:55.6999009181:50.26
9.Luca CoxMZenPC1:58.3399005761:50.86FJ 1
10.Malon HanssenRob1:57.7999014721:50.86FJ 2
11.Nina VriezelaarMZenPC2:06.9299005701:57.76
12.Stella PeetersNimo2:06.3899008122:01.80
DISHilde LitjensHzpc2:04.179901156
RE -   Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
DISJulia LangHellas-Glana1:50.7399007301:45.02
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLen van RijswickRob2:15.7399004622:07.91
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGKayleigh FortuinHellas-Glana2:12.019902072


<< TOP >>
Programmanr. 24
08-06-2008
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luc KauhlHellas-Glana1:32.3698015471:28.70
2.Daan JenteBrunssum1:35.0399002771:34.55
3.Jordy SeverinsEurode/KZC1:35.7098005591:34.68
4.Koen KosterHzpc1:35.4099005171:36.94
5.Reuben SmitsEurode/KZC1:44.9998000551:37.22
6.Robbin VonkDe Roersoppers1:44.0798007371:38.39
7.Stan SteltenHellas-Glana1:42.2399004611:38.62
8.Dylan WoltersHellas-Glana1:41.1198002871:40.93
9.Quintijn van HeesBrunssum1:50.5998022531:42.44
10.Valentijn KokkelmansMosaqua1:47.3699003171:44.34
11.Bart KöhlenHellas-Glana1:55.5998024531:48.11
12.Koen WijnandsDe Roersoppers1:51.8098002471:50.05
13.Caio Passos-NewmanKimbria1:54.1498010431:54.13
14.Lars van der HaijdenBrunssum1:53.3299002251:59.76
15.Joshua SinkiewiczZon/S&s1:55.1099004312:01.82
DISDevi WeberNimo1:32.6198012151:29.36
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISServé NelissenRz1:42.3499005791:44.45
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGLorenzo VeltropBrunssum1:44.459802599


<< TOP >>
Programmanr. 25
08-06-2008
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elishia SinkiewiczZon/S&s1:31.8597021101:30.07
2.Eline van de VenHeldense zwemvereniging1:37.4497026641:33.93
3.Ina WilligersZC Eijsden1:35.1697026781:34.82
4.Zoi PappasKimbria1:37.3797004481:36.01
5.Birgit HanssenRob1:46.4897031941:37.50
6.Manon KosterHzpc1:36.6397013121:39.14
7.Desteny KarssenmakersEurode/KZC1:42.6197005401:39.65
8.Irma van den BrandtZC Eijsden1:41.7597026761:39.67
9.Karlijn TruijenNederweert1:45.7797016321:40.13
10.Naomi Euwessg N-Limburg1:40.8697013741:40.26
11.Wendy BexHellas-Glana1:39.3497012321:40.68
12.Floor BrouwerMosa Regio1:46.3597030121:41.20
13.Lotte van HaarstDe Roersoppers1:41.8797018581:42.11
14.Elke TeunissenRz1:45.0497034461:43.02
15.Janelle van den HeuvelBrunssum1:44.1197008421:43.09
16.Mignon PeetersNimoNT97010481:45.15
17.Kelly CraenenHellas-Glana1:44.8797007141:45.41
18.Celine SmeetsBrunssum1:47.1797033661:45.54
NGEvy van den BroekDe Roersoppers1:46.079703316


<< TOP >>
Programmanr. 26
08-06-2008
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laurent BamsZC Eijsden1:04.1696001931:02.57
2.Philip BamsZC Eijsden1:07.4296001951:05.60
3.Sem HermansHzpc1:09.3796012591:09.41
4.Bram in 't ZandtMosa Regio1:12.9196012571:11.29
5.Sam DerksHzpc1:15.1996007191:12.28
6.Timo BillmanEurode/KZC1:15.3096010331:15.00
7.Nando BroerenHzpc1:25.1896014411:15.82
8.Rowin MeuffelsHellas-Glana1:19.0796033251:16.86
9.Bas KerckhoffsZC Valkenburg1:19.9096015711:17.72
10.Robin MeuwissenPatrick1:21.1896026011:18.10
11.Martijn WeinbergNimo1:21.7396009551:18.65
12.Max VervoortRz1:24.9096014051:19.07FJ 1
13.Tim RamaekersZon/S&s1:23.4896006291:19.07FJ 2
14.Luc VennerNederweert1:22.1396028691:19.64
15.Mike DriessenBrunssum1:20.0796011751:19.81
16.Kay ThijssenHzpc1:24.2196017991:21.32
NGMatteo BorsiBrunssum1:13.219603915


<< TOP >>
Programmanr. 27
08-06-2008
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chayenne PoortsNimo1:39.6198006701:37.52
2.Carmen van de RijtMZenPC1:42.8898014121:39.82
3.Joanna VerjansZon/S&s1:45.6798005821:40.06
4.Jessica van DijkKimbria1:44.4898005521:40.72
5.Maud CoxRzl1:46.9798011081:46.95
6.Audrey BamsZC Eijsden1:45.7298000731:47.21
7.Fenne Vervoortsg N-Limburg1:53.7398029161:47.41
8.Melanie LeunissenNimo1:54.2998006721:47.58
9.Rianne de CroockZC Valkenburg1:47.2698014661:47.66FJ 1
10.Tamara BloemersNederweert1:49.2098013281:47.66FJ 2
11.Celina BuijssenHzpc1:49.9498014841:47.76
12.Janina BeckersEurode/KZC1:50.1998005741:48.08
13.Esther ProvaasMZenPC1:49.9998033461:48.84
14.Aniek KetelingsRz1:53.5498005881:50.04
15.Toril LintzenBecha1:49.8398002121:50.56
16.Gina FeenstraMosa Regio1:53.6898027981:53.15
17.Rian BongersRzl1:55.7398020221:57.70


<< TOP >>
Programmanr. 28
08-06-2008
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ted WildersMosa Regio1:31.8897011771:27.76
2.Max HermansHzpc1:30.2997008791:28.69
3.Zjef NelissenRz1:35.3297016791:35.39
4.Lars van DiddenZeps1:36.8797016151:36.99
5.Killian von den HoffBrunssum1:38.1697000131:39.20
6.Jeroen de CroockZC Valkenburg1:41.4297020251:39.25
7.Michaily PappasKimbria1:43.0297002851:42.99
8.Kevin JanssenKimbria1:44.2797005851:43.09
9.Ivo NemethBrunssum1:42.7697000751:44.54
10.Jitse ZonneveldRz1:37.6697005741:45.56
11.Tim PeetersRz1:49.4497003631:47.33
12.Ivo GrosveldRzl1:47.2697024831:48.54
13.Chris VerheesenPatrick1:49.7797013791:50.25
14.Guus WolswinkelRz1:50.0597016771:51.23
15.Luc NelissenPatrickNT97013811:52.34
16.Roy van RijswickRob1:49.6397008971:55.26
17.Hugo van Ierselsg N-Limburg1:49.2497022871:57.45
NGDanny HamersEurode/KZC1:49.539701169
NGStan KeulenEurode/KZC1:48.709702421


<< TOP >>
Programmanr. 29
08-06-2008
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BlokMZenPC1:51.4099005721:42.13
2.Erin-Lisa DalmBrunssum2:03.1699003981:45.52
3.Denise CraenenHellas-Glana1:53.4899000401:45.80
4.Malon HanssenRob2:09.1799014721:49.34
5.Sterre SchlicherRz2:05.4199016721:50.48
6.Len van RijswickRob2:11.3399004622:04.38


<< TOP >>
Programmanr. 30
08-06-2008
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Devi WeberNimo1:43.4898012151:31.92
2.Jordy SeverinsEurode/KZC1:36.2498005591:32.50
3.Daan JenteBrunssum1:44.5199002771:35.49
4.Koen WijnandsDe Roersoppers1:43.4398002471:37.52
5.Robbin VonkDe Roersoppers1:45.0998007371:37.94
6.Dylan WoltersHellas-Glana1:45.7098002871:38.51
7.Koen KosterHzpc1:42.5599005171:39.48
8.Luc KauhlHellas-Glana1:44.4098015471:40.11
9.Stan SteltenHellas-Glana1:47.6799004611:41.79
10.Valentijn KokkelmansMosaqua1:49.0799003171:42.96
11.Reuben SmitsEurode/KZC1:48.1298000551:44.19
12.Finn TimmermansHzpc1:54.1098019611:48.58
13.Michel HenkelRz2:02.4898023011:49.13
14.Aron AertssenNederweert1:59.5198009511:52.61
15.Jhamiro HabetsBrunssum1:55.7398008031:58.20
DISServé NelissenRz1:49.1899005791:47.98
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLars van der HaijdenBrunssum2:01.2999002251:59.31
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 31
08-06-2008
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Manon KosterHzpc5:52.8197013121:19.962:49.755:43.32
2.Ina WilligersZC Eijsden5:48.1697026781:20.912:49.985:44.32
3.Wendy BexHellas-Glana5:51.0197012321:20.862:51.425:51.51
4.Sarah Bossg N-Limburg6:21.1997009181:24.682:55.435:55.15
5.Chantal VeldmanNimo6:05.3497030001:23.782:56.705:56.94
6.Elishia SinkiewiczZon/S&s6:01.2697021101:22.002:55.286:00.65
7.Zoi PappasKimbria6:00.8397004481:22.302:55.586:01.14
8.Mignon PeetersNimo6:08.3797010481:24.512:58.456:04.95
9.Desteny KarssenmakersEurode/KZC6:37.0097005401:27.573:02.646:16.44
10.Nina GrispenZC Valkenburg6:02.2397006561:29.853:08.156:18.67
11.Floor BrouwerMosa Regio6:25.5397030121:30.223:10.166:24.83
12.Lianne BonnéHellas-Glana6:31.2197008441:26.403:07.846:26.98
13.Eline van de VenHeldense zwemvereniging6:38.1997026641:31.403:11.846:28.28
14.Femke SnijdersRzl6:31.3397008141:30.053:10.446:29.28
15.Janelle van den HeuvelBrunssum6:37.2997008421:31.273:11.346:32.87
16.Rianne MoorenMosa Regio6:31.5997030181:33.803:14.246:34.77
17.Naomi Euwessg N-Limburg6:38.4297013741:32.423:14.036:35.58
18.Kathleen de BeerZon/S&s6:36.8497026381:33.573:17.266:46.04


<< TOP >>
Programmanr. 32
08-06-2008
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Laurent BamsZC Eijsden2:40.70960019333.322:39.40
2.Sem HermansHzpc2:47.79960125936.292:45.82
3.Philip BamsZC Eijsden2:53.91960019535.962:53.43
4.Sam DerksHzpc3:06.11960071940.452:58.16
5.Bram in 't ZandtMosa Regio3:09.64960125739.423:00.01
6.Bas KerckhoffsZC Valkenburg3:12.21960157143.863:07.29
7.Rowin MeuffelsHellas-Glana3:08.39960332544.253:10.03
8.Mike DriessenBrunssum3:26.80960117543.043:10.76
9.Timo BillmanEurode/KZC3:07.93960103342.243:11.92
10.Luc VennerNederweert3:30.16960286945.743:12.10
11.Tim RamaekersZon/S&s3:16.66960062944.783:13.68
12.Kay ThijssenHzpc3:25.67960179946.163:15.37
13.Brando BockenZeps3:35.03960021548.963:15.48
14.Max VervoortRz3:27.60960140544.063:15.71
15.Robin MeuwissenPatrick3:15.52960260143.913:19.53
DISMartijn WeinbergNimo3:17.15960095546.033:22.78
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGMatteo BorsiBrunssum3:07.459603915