Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 14. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 24. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6


Speedo Finale
Bussum, 7. - 8.6.2008


Programmanr. 1
7.6.08 - 15:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jet ZwolsmanOceanus1:21.5098011361:19.55
50m:38.42100m:1:19.55
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:24.0498011341:20.53
50m:38.12100m:1:20.53
3.Darleen KagchellandZpch1:29.3298001381:24.92
50m:38.38100m:1:24.92
4.Cheryl ZethofOceanus1:30.8398013141:28.10
50m:41.32100m:1:28.10
5.Emily de JongTorpedo1:34.8998009841:29.02
50m:42.82100m:1:29.02
6.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton1:35.6498028081:32.44
50m:43.99100m:1:32.44
7.Suzanne HoboOceanus1:38.3298024081:37.40
50m:45.62100m:1:37.40
8.Luca EbbingeOceanus1:43.5198024061:38.49
50m:45.21100m:1:38.49
9.Emma LentingOceanus1:42.7198024121:40.35
50m:46.57100m:1:40.35
10.Esmee SalentijnDe Dolfijn1:48.7298027661:41.09
50m:46.33100m:1:41.09
11.Amber HofTorpedo1:46.7098027301:43.23
50m:48.58100m:1:43.23
12.Lin KohenDe Dolfijn1:55.2998020121:43.63
50m:47.90100m:1:43.63
13.Sharon van der LemKon. AZ 18701:53.7298002701:45.15
50m:45.59100m:1:45.15
14.Nella DiepeveenDe Futen1:49.0698015201:48.80
50m:50.58100m:1:48.80
15.Emma DiepeveenDe Futen1:53.0098015041:52.76
NG.ZAAshanti de VosOceanus1:53.689801146
NG.ZAMerve UluDe Otters Het Gooi1:42.489801392


<< TOP >>
Programmanr. 2
7.6.08 - 15:22
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus1:13.9097006731:13.64FJ 1
50m:36.14100m:1:13.64
2.Roy MoisonZpch1:14.1197007231:13.64FJ 2
50m:34.46100m:1:13.64
3.Joris DiepeveenDe Futen1:16.2297009411:15.12
50m:35.88100m:1:15.12
4.Ivar de JongZV De Aalscholver1:18.0097008691:17.50
50m:36.66100m:1:17.50
5.Cédric PardieckDe Dolfijn1:23.1897003431:19.87
50m:37.59100m:1:19.87
6.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:21.7697024271:23.40
50m:39.41100m:1:23.40
7.Michel van NieuwkerkDe Futen1:28.9297024131:23.94
50m:39.70100m:1:23.94
8.Adam MalashHet Y1:28.8097021451:25.34
50m:38.76100m:1:25.34
9.Navin KeizerDe Dolfijn1:31.9597013371:25.94
50m:41.78100m:1:25.94
10.Damian MartensHet Y1:31.7797010951:29.84
50m:41.93100m:1:29.84
11.Pieter OosterheertW.Z. & P.C. Triton1:30.8197011491:30.51
50m:43.51100m:1:30.51
12.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:39.8197020931:31.16
13.Casper BruningDe Futen1:38.9197020551:33.56
50m:43.43100m:1:33.56
NG.ZAMuharem YilmazDe Dolfijn1:49.739701931


<< TOP >>
Programmanr. 3
7.6.08 - 15:29
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus3:01.2897010042:54.57
50m:37.83200m:2:54.57
2.Hannah RosinghHet Y3:07.3697003423:05.26
50m:45.26200m:3:05.26
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi3:30.0897036063:12.66
50m:43.76200m:3:12.66
4.Noa OldenhofZpch3:20.8097006223:13.98
50m:44.10200m:3:13.98
5.Jody de GroofZV De Aalscholver3:32.0697026003:14.10
50m:46.93200m:3:14.10
6.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton3:24.9897015943:14.65
50m:42.87200m:3:14.65
7.Yanna LoogmanZpch3:26.3297018483:22.72
50m:42.80200m:3:22.72
8.Eva v.d. BornOceanus3:46.4097023803:25.86
50m:45.58200m:3:25.86
9.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton3:46.6797021043:31.47
50m:50.07200m:3:31.47
10.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi3:56.8497028163:40.19
50m:52.69200m:3:40.19
11.Marline EriksZpch3:50.5197003103:43.35
50m:53.81200m:3:43.35
12.Anne VeenDe Otters Het Gooi4:20.5097027143:45.87
NGMerle BosDe Otters Het Gooi4:32.019703186


<< TOP >>
Programmanr. 4
7.6.08 - 15:43
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fernando MoolhuijsenOceanus1:30.4296008711:27.96
50m:42.56100m:1:27.96
2.Wessel de JongOceanus1:28.7696014471:28.48
50m:41.98100m:1:28.48
3.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:39.0896007271:35.67
50m:45.55100m:1:35.67
4.Jeffrey BaltusDe Futen1:40.0296033011:36.96
50m:45.94100m:1:36.96
5.Thomas VeroudenOceanus1:37.8896028551:37.26
50m:45.83100m:1:37.26
6.Dwight SchoorlDe Dolfijn1:44.7296003271:40.45
50m:49.22100m:1:40.45
7.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:39.2796009591:40.93
50m:47.56100m:1:40.93
8.Teun SteinrothTorpedo1:42.9496025191:41.65
50m:48.84100m:1:41.65
9.Mark VisserDe Amstel1:48.0696014491:43.64
50m:50.06100m:1:43.64
10.Matthijs HellingOceanus1:43.6196010431:44.07
50m:49.33100m:1:44.07
11.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:44.9896002791:44.59
50m:48.19100m:1:44.59
12.Isaac Vaarzon MorelIJsselmeer1:50.6296022231:44.64
50m:49.39100m:1:44.64
13.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:46.0996008451:47.28
50m:51.94100m:1:47.28
14.Mark WesselsZpch1:44.4596004151:49.09
50m:51.62100m:1:49.09
15.Stefan GrijpinkW.Z. & P.C. Triton1:48.4196013211:51.07
50m:52.35100m:1:51.07
NG.ZACoby van OossanenIJsselmeer2:18.189603115


<< TOP >>
Programmanr. 5
7.6.08 - 15:51
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:31.1799002901:31.09
50m:40.20100m:1:31.09
2.Rafaëlla van NeeHet Y1:40.5499003581:34.07
50m:42.20100m:1:34.07
3.Anouk van NoordOceanus1:40.0499012941:36.40
50m:44.84100m:1:36.40
4.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:42.8499005541:37.19
50m:45.40100m:1:37.19
5.Aurian VeldtZpch1:50.2299017581:37.64
50m:44.86100m:1:37.64
6.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi1:44.9299016061:38.24
50m:44.99100m:1:38.24
7.Dana BosmanOceanus1:43.9899012961:41.42
50m:47.89100m:1:41.42
8.Moesha WartesDe Dolfijn1:53.9399017241:43.07
50m:45.73100m:1:43.07
9.Marit LeusinkTorpedo1:47.6099015701:44.38
50m:48.44100m:1:44.38
10.Iris BastiaansenDe Amstel1:59.6699020061:48.92
11.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi1:48.9599005561:51.06
50m:50.06100m:1:51.06
12.Iris van der MoolenDe Amstel2:02.0999020521:51.63
50m:51.32100m:1:51.63
13.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:54.7999005481:52.13
50m:51.83100m:1:52.13
14.Tanja NijboerDe Dolfijn1:57.3699005461:57.56
50m:51.85100m:1:57.56
15.Louise de HaanW.Z. & P.C. Triton2:24.8699016582:13.42
50m:59.41100m:2:13.42


<< TOP >>
Programmanr. 6
7.6.08 - 15:59
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:16.7298003311:16.41
50m:37.52100m:1:16.41
2.Bart SommelingOceanus1:23.7398007651:20.49
50m:38.11100m:1:20.49
3.Bas MartelhoffHet Y1:24.2399003431:21.33
50m:38.44100m:1:21.33
4.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:21.5498007231:21.71
50m:39.56100m:1:21.71
5.Ricardo GraafmansDe Futen1:29.0299004091:23.17
50m:38.74100m:1:23.17
6.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:26.6498007211:25.88
50m:40.78100m:1:25.88
7.Sander KirillovaOceanus1:27.5498001211:26.12
50m:40.68100m:1:26.12
8.Jason SlijngardDe Dolfijn1:28.9298012651:26.20
50m:39.83100m:1:26.20
9.Daan SommelingOceanus1:29.2699007671:26.30
50m:41.20100m:1:26.30
10.Ruben GriffioenOceanus1:26.5699007711:27.33
50m:40.65100m:1:27.33
11.Simon Martina PèrezZpch1:33.1198004211:28.44
50m:41.97100m:1:28.44
12.Niek HeldoornIJsselmeer1:32.6899001991:33.49
50m:45.15100m:1:33.49
13.Anwar KruithofOceanus1:32.6098012051:35.76
50m:42.38100m:1:35.76
14.Tijmen KuinDe Dolfijn1:34.8898021831:35.89
50m:45.69100m:1:35.89
15.Yves-Maurice VorkOceanus1:39.1198005831:36.09
50m:45.83100m:1:36.09
16.Issam AlahyaneHet Y1:41.7998015011:42.98
50m:48.08100m:1:42.98
17.Job van VoorstW.Z. & P.C. Triton1:43.9198004131:49.07
50m:48.89100m:1:49.07
AFGEMVince SijmonsDe Amstel1:45.079801197


<< TOP >>
Programmanr. 7
7.6.08 - 16:06
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus44.62980113445.07
2.Jet ZwolsmanOceanus45.86980113645.16
3.Emily de JongTorpedo50.82980098448.95
4.Darleen KagchellandZpch53.56980013849.38
5.Elodie KarresDe Otters Het Gooi57.73980181650.22
6.Nella DiepeveenDe Futen58.21980152052.70
7.Emma DiepeveenDe Futen55.60980150454.43
DISSharon van der LemKon. AZ 18701:02.4898002701:05.19
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.ZAMerve UluDe Otters Het Gooi51.829801392


<< TOP >>
Programmanr. 8
7.6.08 - 16:09
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris DiepeveenDe Futen40.70970094139.45
2.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton45.98970242741.48
3.Rick de MercadoOceanus42.21970067342.06
4.Navin KeizerDe Dolfijn43.35970133742.09
5.Roy MoisonZpch43.17970072342.26
6.Ivar de JongZV De Aalscholver46.48970086942.99
7.Anis el BachaouiDe Dolfijn48.06970209345.94
8.Adam MalashHet Y46.94970214546.45
9.Cédric PardieckDe Dolfijn49.97970034350.78
10.Casper BruningDe Futen50.60970205552.06
11.Michel van NieuwkerkDe Futen46.80970241353.18
12.Pieter OosterheertW.Z. & P.C. Triton52.60970114953.78
13.Damian MartensHet Y51.50970109557.06


<< TOP >>
Programmanr. 9
7.6.08 - 16:14
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus1:14.3797010041:13.54
50m:36.40100m:1:13.54
2.Hannah RosinghHet Y1:13.2797003421:14.19
50m:36.45100m:1:14.19
3.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:19.1897015941:17.86
50m:37.93100m:1:17.86
4.Jody de GroofZV De Aalscholver1:29.3997026001:21.45
50m:40.22100m:1:21.45
5.Noa OldenhofZpch1:21.2697006221:21.46
50m:38.19100m:1:21.46
6.Eva v.d. BornOceanus1:29.3397023801:22.74
50m:39.57100m:1:22.74
7.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:24.1697036061:24.17
50m:39.08100m:1:24.17
8.Yanna LoogmanZpch1:22.1897018481:26.54
50m:39.48100m:1:26.54
9.Marline EriksZpch1:23.8797003101:28.74
50m:41.74100m:1:28.74
10.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:30.4097021041:32.07
50m:44.62100m:1:32.07
11.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi1:34.3297028161:33.99
50m:43.94100m:1:33.99
12.Anne VeenDe Otters Het Gooi1:37.2697027141:36.05
50m:45.92100m:1:36.05
13.Nicole KaandorpHet Y1:51.2597022621:56.68
50m:52.78100m:1:56.68


<< TOP >>
Programmanr. 10
7.6.08 - 16:20
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max GuthmanDe Dolfijn1:15.3396033171:14.10
50m:36.76100m:1:14.10
2.Wessel de JongOceanus1:14.3996014471:17.06
50m:37.41100m:1:17.06
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:21.8096008711:19.60
50m:39.02100m:1:19.60
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:24.0896002791:21.01
50m:39.25100m:1:21.01
5.Jurre StiekelOceanus1:25.5496028571:22.52
50m:40.98100m:1:22.52
6.Mark VisserDe Amstel1:25.6796014491:25.33
50m:41.58100m:1:25.33
7.Stefan van den BergZpch1:31.7396026831:27.76
50m:42.55100m:1:27.76
8.Thomas VeroudenOceanus1:29.7696028551:28.06
50m:43.11100m:1:28.06
9.Jesper KokDe Dolfijn1:27.7396002471:28.60
50m:43.45100m:1:28.60
10.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:24.1196009591:30.67
50m:43.64100m:1:30.67
11.Isaac Vaarzon MorelIJsselmeer1:31.1096022231:32.23
50m:43.57100m:1:32.23
12.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:37.4396007271:32.69
50m:46.09100m:1:32.69
13.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:33.7096008451:33.78
50m:46.06100m:1:33.78
14.Stefan GrijpinkW.Z. & P.C. Triton1:35.9296013211:37.70
50m:48.36100m:1:37.70
DISMatthijs HellingOceanus1:25.5096010431:24.15
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:40.57100m:1:24.15
DISWesley PulHet Y1:35.4396029951:36.44
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
7.6.08 - 16:27
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeHet Y1:45.1299003581:43.25
50m:50.06100m:1:43.25
2.Abigail PengelHet Y1:50.5299020021:49.51
50m:50.26100m:1:49.51
3.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:48.8999002901:50.10
50m:51.43100m:1:50.10
4.Aurian VeldtZpch1:53.1799017581:51.45
50m:52.47100m:1:51.45
5.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:55.1299005541:51.88
50m:52.46100m:1:51.88
6.Moesha WartesDe Dolfijn1:58.6199017241:56.48
50m:54.14100m:1:56.48
7.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi1:56.8299016061:56.87
50m:55.42100m:1:56.87
8.Anouk van NoordOceanus1:54.8099012941:57.76
50m:56.04100m:1:57.76
9.Sterre BaxDe Otters Het Gooi1:57.2999018041:58.48
50m:57.14100m:1:58.48
10.Marit LeusinkTorpedo1:59.0899015701:58.67
50m:57.13100m:1:58.67
11.Iris van der MoolenDe Amstel2:08.4299020522:03.32
50m:57.10100m:2:03.32
12.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi2:24.0699005562:06.71
50m:1:00.21100m:2:06.71
13.Dana BosmanOceanus2:00.0099012962:08.21
50m:1:02.07100m:2:08.21
14.Louise de HaanW.Z. & P.C. Triton2:05.5799016582:09.23
50m:59.89100m:2:09.23
15.Karima AlyDe Otters Het Gooi2:06.6999008242:10.27
50m:1:02.12100m:2:10.27
16.Stèphanie BentumDe Otters Het Gooi2:13.2299008262:11.48
50m:1:03.13100m:2:11.48
DISSabrin el BachaDe Dolfijn1:58.6299005481:58.15
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SK
50m:56.75100m:1:58.15
DISTanja NijboerDe Dolfijn2:10.8299005462:14.51
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:04.22100m:2:14.51


<< TOP >>
Programmanr. 12
7.6.08 - 16:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:40.8298003311:42.96
50m:49.25100m:1:42.96
2.Sander KirillovaOceanus1:47.1298001211:45.39
50m:50.10100m:1:45.39
3.Jason SlijngardDe Dolfijn1:46.5598012651:46.06
50m:49.92100m:1:46.06
4.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:49.6498007211:47.74
50m:50.74100m:1:47.74
5.Bart SommelingOceanus1:51.0598007651:49.94
50m:52.33100m:1:49.94
6.Anwar KruithofOceanus1:47.7698012051:49.98
50m:50.98100m:1:49.98
7.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:51.2398007231:51.52
50m:55.08100m:1:51.52
8.Niels PostDe Otters Het Gooi1:53.6898013271:51.86
50m:53.26100m:1:51.86
9.Daan SommelingOceanus1:53.1199007671:52.48
50m:54.70100m:1:52.48
10.Bas MartelhoffHet Y1:59.6399003431:55.01
50m:54.66100m:1:55.01
11.Simon Martina PèrezZpch1:57.2698004211:55.06
50m:54.86100m:1:55.06
12.Ricardo GraafmansDe Futen1:50.4599004091:55.66
50m:52.96100m:1:55.66
13.Job van VoorstW.Z. & P.C. Triton1:53.6698004131:58.18
50m:55.11100m:1:58.18
14.Job van WijkW.Z. & P.C. Triton2:00.3899010412:04.51
50m:1:01.04100m:2:04.51
DISTijmen KuinDe Dolfijn1:55.5098021832:00.69
SO -   Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
50m:57.09100m:2:00.69
DISNick LubbersDe Dolfijn2:03.4698009892:04.23
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:56.86100m:2:04.23
AFGEMVince SijmonsDe Amstel2:00.829801197


<< TOP >>
Programmanr. 13
7.6.08 - 16:43
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jet ZwolsmanOceanus1:29.2498011361:27.43
50m:44.16100m:1:27.43
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:33.4998011341:29.52
50m:43.36100m:1:29.52
3.Cheryl ZethofOceanus1:38.4098013141:37.80
50m:48.54100m:1:37.80
4.Darleen KagchellandZpch1:48.5898001381:39.36
50m:48.30100m:1:39.36
5.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton1:49.3898028081:44.84
50m:51.08100m:1:44.84
6.Simone HuismanOceanus1:57.4498024021:47.24
50m:50.07100m:1:47.24
7.Suzanne HoboOceanus1:49.1398024081:47.54
50m:52.32100m:1:47.54
8.Esmee SalentijnDe Dolfijn1:54.7898027661:49.42
50m:53.13100m:1:49.42
9.Lin KohenDe Dolfijn1:55.0498020121:51.02
50m:53.67100m:1:51.02
10.Luca EbbingeOceanus1:55.7798024061:53.25
50m:57.18100m:1:53.25
11.Elodie KarresDe Otters Het Gooi1:59.8498018161:55.56
50m:56.20100m:1:55.56
12.Sharon van der LemKon. AZ 18701:57.6098002701:55.95
50m:56.32100m:1:55.95
13.Nella DiepeveenDe Futen1:56.0798015201:57.22
50m:57.14100m:1:57.22
DISEmma DiepeveenDe Futen1:55.5198015042:00.13
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:1:00.23100m:2:00.13
NG.ZAMerve UluDe Otters Het Gooi1:52.759801392
NG.ZAAshanti de VosOceanus1:50.539801146


<< TOP >>
Programmanr. 14
7.6.08 - 16:51
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris DiepeveenDe Futen1:26.4597009411:27.34
50m:42.76100m:1:27.34
2.Ivar de JongZV De Aalscholver1:27.8197008691:27.89
50m:44.36100m:1:27.89
3.Hayden Robert BurgerDe Dolfijn1:36.9597033911:30.34
50m:44.94100m:1:30.34
4.Rick de MercadoOceanus1:27.3397006731:30.40
50m:44.94100m:1:30.40
5.Roy MoisonZpch1:32.5897007231:31.76
50m:44.05100m:1:31.76
6.Navin KeizerDe Dolfijn1:37.8297013371:34.48
50m:46.92100m:1:34.48
7.Cédric PardieckDe Dolfijn1:34.6797003431:35.20
50m:47.20100m:1:35.20
8.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:36.7097024271:39.13
50m:49.13100m:1:39.13
9.Michel van NieuwkerkDe Futen1:40.3797024131:40.57
50m:49.54100m:1:40.57
10.Pieter OosterheertW.Z. & P.C. Triton1:40.7897011491:41.70
50m:51.16100m:1:41.70
11.Damian MartensHet Y1:44.3997010951:44.39
50m:50.54100m:1:44.39
12.Casper BruningDe Futen1:52.4597020551:52.82FJ 1
50m:55.08100m:1:52.82
13.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:57.1197020931:52.82FJ 2
50m:57.26100m:1:52.82
14.Adam MalashHet Y1:48.1697021451:53.82
50m:58.72100m:1:53.82


<< TOP >>
Programmanr. 15
7.6.08 - 16:58
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus1:25.0797010041:31.46
50m:40.94100m:1:31.46
2.Yanna LoogmanZpch1:47.3597018481:38.65
50m:46.23100m:1:38.65
3.Hannah RosinghHet Y1:43.9997003421:39.36
50m:46.96100m:1:39.36
4.Eva v.d. BornOceanus1:50.0897023801:40.89
50m:47.11100m:1:40.89
5.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:47.3097015941:44.89
50m:46.51100m:1:44.89
6.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton1:54.8397021041:45.52
50m:48.48100m:1:45.52
7.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:56.3497036061:49.63
50m:47.72100m:1:49.63
8.Noa OldenhofZpch1:52.4897006221:52.90
50m:48.99100m:1:52.90
9.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 18702:36.7897042042:01.32
50m:47.32100m:2:01.32
10.Annelieke WeilandDe Dolfijn2:00.2097010542:06.98
11.Marline EriksZpch2:06.4497003102:08.04
50m:57.65100m:2:08.04
12.Zinzi TheeuwesKon. AZ 18702:35.9597041962:17.78
50m:1:01.49100m:2:17.78
13.Larissa KeizerweerdKon. AZ 18702:43.1497042002:19.39
50m:54.86100m:2:19.39
DISRebecca RemakKon. AZ 18702:30.4197032802:17.57
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht., VD
50m:1:01.80100m:2:17.57


<< TOP >>
Programmanr. 16
7.6.08 - 17:07
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fernando MoolhuijsenOceanus5:19.3596008715:16.54
50m:33.99100m:1:14.02200m:2:36.06400m:5:16.54
2.Wessel de JongOceanus5:27.0696014475:21.24
50m:35.56100m:1:16.12200m:2:38.81400m:5:21.24
3.Max GuthmanDe Dolfijn5:53.4196033175:41.07
50m:35.79100m:1:16.49200m:2:41.07400m:5:41.07
4.Jurre StiekelOceanus5:45.9196028575:44.61
50m:36.88100m:1:18.21200m:2:45.94400m:5:44.61
5.Nelson BranquinhoDe Dolfijn6:08.7296007275:48.16
50m:38.82100m:1:23.04200m:2:52.00400m:5:48.16
6.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton6:05.0696009595:50.22
50m:38.06100m:1:23.49200m:2:55.55400m:5:50.22
7.Matthijs HellingOceanus5:56.8996010435:53.06
50m:38.99100m:1:22.96200m:2:53.92400m:5:53.06
8.Thomas VeroudenOceanus5:48.5796028556:00.80
50m:39.17100m:1:23.83200m:2:56.70400m:6:00.80
9.Dwight SchoorlDe Dolfijn6:09.4696003276:03.62
50m:42.34100m:1:27.44200m:3:01.08400m:6:03.62
10.Stefan van den BergZpch6:13.6696026836:07.80
50m:40.51100m:1:26.16200m:3:00.48400m:6:07.80
11.Raymon OstendorfZV De Aalscholver6:30.5496008456:14.08
50m:42.41100m:1:30.35200m:3:07.85400m:6:14.08
12.Jesper KokDe Dolfijn6:46.1296002476:25.86
50m:40.36100m:1:27.64200m:3:06.86400m:6:25.86
13.Mark WesselsZpch7:02.2696004156:33.11
50m:44.18100m:1:34.39200m:3:18.59400m:6:33.11
14.Mark VisserDe Amstel6:40.5896014496:46.22
50m:43.78100m:1:32.94200m:3:19.08400m:6:46.22
15.Stefan GrijpinkW.Z. & P.C. Triton7:11.9996013216:48.64
50m:43.76100m:1:36.84200m:3:22.80400m:6:48.64
16.Isaac Vaarzon MorelIJsselmeer6:40.0296022237:05.37
50m:49.44100m:1:45.54200m:3:39.16400m:7:05.37
DISKaspur van der LemKon. AZ 18705:36.489600279
AM -   Gebruik maken van hulpmiddelen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 17
8.6.08 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton55.86990029049.86
2.Mariko de NietDe Otters Het Gooi56.14990055450.17
3.Anouk van NoordOceanus53.53990129450.68
4.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi50.94990160650.73
5.Marit LeusinkTorpedo57.16990157051.36
6.Moesha WartesDe Dolfijn59.69990172452.00
7.Sterre BaxDe Otters Het Gooi59.14990180453.93
8.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:14.1199005481:05.82
9.Dana BosmanOceanus1:07.1099012961:11.98
DISLianne TuinTorpedo1:22.0199005321:19.84VC
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 18
8.6.08 - 15:19
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen37.36980033136.99
2.Sander KirillovaOceanus43.93980012142.96
3.Bas MartelhoffHet Y48.26990034344.23
4.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton55.92980072345.78
5.Bart SommelingOceanus53.73980076548.45FJ 1
6.Simon Martina PèrezZpch47.72980042148.45FJ 2
7.Ricardo GraafmansDe Futen54.39990040949.12
8.Anwar KruithofOceanus53.31980120549.98
9.Tijmen KuinDe DolfijnNT980218350.61
10.Jason SlijngardDe Dolfijn54.64980126551.16
11.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:01.47980072154.22
12.Job van VoorstW.Z. & P.C. Triton58.50980041356.04FJ 1
13.Niels PostDe Otters Het Gooi58.50980132756.04FJ 2
14.Niek HeldoornIJsselmeer1:05.80990019957.07
15.Issam AlahyaneHet Y1:13.96980150157.26
16.Taylan SaricaogluDe Otters Het Gooi1:07.9099006891:01.92
DISJimmy WilkensTorpedo54.52980143750.40VC
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMIvano di PariZpch1:01.049801315
AFGEMVince SijmonsDe Amstel1:00.109801197


<< TOP >>
Programmanr. 19
8.6.08 - 15:24
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus1:23.4797010041:23.09
2.Hannah RosinghHet Y1:27.3997003421:24.85
3.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:25.3497015941:25.67
4.Yanna LoogmanZpch1:27.8297018481:26.90
5.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:33.3997036061:30.49
6.Rianne BekenkampTorpedo1:29.5497000841:31.08
7.Robin PameijerDe Dolfijn1:34.3697019781:33.66
8.Annelieke WeilandDe Dolfijn1:38.1497010541:34.41FJ 1
9.Jody de GroofZV De Aalscholver1:34.9797026001:34.41FJ 2
10.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:38.0297021021:39.36
11.Chantal KosmisDe Futen1:42.2397020341:40.52
12.Larissa KeizerweerdKon. AZ 18701:41.4797042001:41.92
13.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 18701:44.9197042041:42.20
14.Eva v.d. BornOceanus1:38.4597023801:43.97
15.Rosalie VegaZpch1:41.8497035121:44.08
16.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi1:42.8997028161:44.53
17.Kyra LoenZV De Aalscholver1:50.6897032701:55.22
DISNoa OldenhofZpch1:32.0897006221:27.63RD
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 20
8.6.08 - 15:31
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel de JongOceanus1:20.4196014471:23.65
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:30.3296008711:27.15
3.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:37.2396009591:27.64
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:38.0496002791:31.33
5.Matthijs HellingOceanus1:33.6496010431:32.98
6.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:43.7696007271:36.23
7.Dwight SchoorlDe Dolfijn1:46.3396003271:41.26
8.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:47.5696008451:42.08
9.Mark WesselsZpch1:51.0696004151:51.24
10.Stefan GrijpinkW.Z. & P.C. Triton2:01.9096013211:51.96
11.Teun SteinrothTorpedo2:09.6096025191:53.28
DISMark VisserDe Amstel1:43.4996014491:41.89VE
VE -   De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISIsaac Vaarzon MorelIJsselmeer1:58.7796022231:52.38VG
VG -   Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 21
8.6.08 - 15:39
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus3:17.7298011343:18.78
50m:45.30200m:3:18.78
2.Jet ZwolsmanOceanus3:18.5498011363:19.42
50m:47.76200m:3:19.42
3.Cheryl ZethofOceanus3:40.2998013143:32.80
50m:50.25200m:3:32.80
4.Emily de JongTorpedo3:38.5498009843:42.72
50m:51.14200m:3:42.72
5.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton4:07.9998028083:51.89
50m:53.95200m:3:51.89
6.Emma DiepeveenDe Futen4:09.6698015044:08.90
50m:54.98200m:4:08.90
7.Amber HofTorpedo4:22.5498027304:23.14
50m:1:03.78200m:4:23.14
DISHanna LukacsTorpedo4:06.3298009583:53.87SL/VC
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:51.18200m:3:53.87
DISMerve UluDe Otters Het Gooi4:04.8498013923:58.54RC
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.02200m:3:58.54
DISEsmee SalentijnDe Dolfijn4:07.2998027664:00.19RC
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:58.57200m:4:00.19
DISSharon van der LemKon. AZ 18704:15.6098002704:11.38RH/VC
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:1:03.38200m:4:11.38
DISNella DiepeveenDe Futen4:20.1798015204:14.64SD/VC
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:53.54200m:4:14.64


<< TOP >>
Programmanr. 22
8.6.08 - 15:49
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongZV De Aalscholver3:09.0997008693:04.62
50m:43.96200m:3:04.62
2.Rick de MercadoOceanus3:11.6097006733:09.35
50m:45.14200m:3:09.35
3.Joris DiepeveenDe Futen3:10.0197009413:12.23
50m:46.48200m:3:12.23
4.Roy MoisonZpch3:18.7097007233:17.21
50m:45.12200m:3:17.21
5.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton3:34.8297024273:22.30
50m:47.96200m:3:22.30
6.Navin KeizerDe Dolfijn3:35.2397013373:22.78
50m:45.06200m:3:22.78
7.Cédric PardieckDe Dolfijn3:28.7097003433:24.07
50m:49.45200m:3:24.07
8.Michel van NieuwkerkDe Futen3:36.8197024133:25.36
50m:50.54200m:3:25.36
9.Pieter OosterheertW.Z. & P.C. Triton3:34.0497011493:32.39
50m:54.42200m:3:32.39
10.Casper BruningDe Futen3:51.1797020553:43.48
50m:50.78200m:3:43.48
11.Anis el BachaouiDe Dolfijn3:56.3297020933:43.76
50m:49.06200m:3:43.76
DISAdam MalashHet Y3:55.8297021453:47.89RF/SL
RF -   Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:52.20200m:3:47.89


<< TOP >>
Programmanr. 23
8.6.08 - 15:58
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:38.0699002901:34.70
2.Aurian VeldtZpch1:50.8699017581:49.42
3.Dana BosmanOceanus1:52.4599012961:50.74
4.Iris BastiaansenDe Amstel2:02.9199020061:51.20
5.Moesha WartesDe Dolfijn2:01.0399017241:52.18
6.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi1:55.6399016061:54.53
7.Sabrin el BachaDe Dolfijn2:08.3499005481:57.89
8.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi2:00.0099005562:00.84
9.Marit LeusinkTorpedo2:13.3299015702:03.11
DISRafaëlla van NeeHet Y1:44.5499003581:37.06RC
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISAnouk van NoordOceanus1:46.3999012941:40.50RD
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMariko de NietDe Otters Het Gooi1:46.7799005541:45.90RC/RD
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIris van der MoolenDe Amstel2:14.4499020522:04.08RF
RF -   Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISLouise de HaanW.Z. & P.C. Triton2:19.1499016582:14.99RD
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 24
8.6.08 - 16:06
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bas MartelhoffHet Y1:33.2699003431:29.35
2.Ruben StamDe Futen1:32.3298003311:29.68
3.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:30.3498007231:30.12
4.Bart SommelingOceanus1:39.4498007651:33.51
5.Ruben GriffioenOceanus1:35.0699007711:35.08
6.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:35.5898007211:35.72
7.Ricardo GraafmansDe Futen1:44.5499004091:37.42
8.Sander KirillovaOceanus1:35.2898001211:37.54
9.Daan SommelingOceanus1:39.6099007671:38.59
10.Jason SlijngardDe Dolfijn1:39.6998012651:38.92
11.Niek HeldoornIJsselmeer1:42.1899001991:39.78
12.Taylan SaricaogluDe Otters Het Gooi1:45.1499006891:42.14
13.Tom GentenaarZV De Aalscholver1:49.1098023531:44.25FJ 1
14.Nick LubbersDe Dolfijn1:54.0998009891:44.25FJ 2
15.Job van VoorstW.Z. & P.C. Triton1:49.3798004131:44.39
DISSimon Martina PèrezZpch1:47.999800421RE
RE -   Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
DISAnwar KruithofOceanus1:54.8298012051:50.64RD
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAMarek KotullaDe Otters Het Gooi2:16.879900691


<< TOP >>
Programmanr. 25
8.6.08 - 16:14
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah RosinghHet Y1:36.6097003421:35.86
2.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:37.2297036061:35.93
3.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:38.8397021021:37.86
3.Maxime van de HeuvelOceanus1:40.5297010041:37.86
5.Jody de GroofZV De Aalscholver1:40.9497026001:39.48
6.Chantal KosmisDe Futen1:45.5497020341:41.97
7.Eva v.d. BornOceanus1:46.6697023801:45.04
8.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi1:47.8297028161:45.20
9.Rianne BekenkampTorpedo1:46.2197000841:45.85
10.Marline EriksZpch1:52.9297003101:48.85
11.Annelieke WeilandDe Dolfijn1:49.8297010541:49.62
12.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:46.9297015941:50.38
13.Yanna LoogmanZpch1:55.4797018481:57.33
DISRobin PameijerDe Dolfijn1:43.0797019781:41.15SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLindsey KeizerweerdKon. AZ 18701:56.7697042041:48.92SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMSusan van der PuijlZpch1:59.329703514


<< TOP >>
Programmanr. 26
8.6.08 - 16:21
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel de JongOceanus1:07.0096014471:06.67
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:09.1696008711:07.41
3.Jurre StiekelOceanus1:14.0696028571:10.91
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:12.2296002791:11.61
5.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:21.0796007271:13.35FJ 1
6.Thomas VeroudenOceanus1:15.6096028551:13.35FJ 2
7.Dwight SchoorlDe Dolfijn1:18.8796003271:15.94
8.Matthijs HellingOceanus1:14.8496010431:16.32
9.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:15.1096009591:16.80
10.Martijn v.d. ZwaardOceanus1:25.2996023431:18.65
11.Mark VisserDe Amstel1:19.0696014491:20.26
12.Raymon OstendorfZV De Aalscholver1:27.6396008451:21.06
13.Mark WesselsZpch1:23.9396004151:25.46
14.Stefan GrijpinkW.Z. & P.C. Triton1:21.4296013211:26.80
15.Teun SteinrothTorpedo1:26.6496025191:27.96
16.Wesley PulHet Y1:26.1396029951:28.26
NGStefan van den BergZpch1:23.489602683


<< TOP >>
Programmanr. 27
8.6.08 - 16:27
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:42.8698011341:45.26
50m:49.52100m:1:45.26
2.Darleen KagchellandZpch1:52.2798001381:48.91
3.Elodie KarresDe Otters Het Gooi1:59.5598018161:50.14
50m:51.76100m:1:50.14
4.Cheryl ZethofOceanus1:55.0798013141:50.61
50m:53.48100m:1:50.61
5.Jet ZwolsmanOceanus1:53.1198011361:50.98
50m:54.36100m:1:50.98
6.Melanie KaspersDe Futen2:02.8198021881:55.88
50m:54.12100m:1:55.88
7.Suzanne HoboOceanus1:56.2698024081:59.92
50m:56.20100m:1:59.92
8.Esmee SalentijnDe Dolfijn1:59.9398027662:03.43
50m:58.26100m:2:03.43
9.Lin KohenDe Dolfijn2:10.1498020122:04.10
50m:58.37100m:2:04.10
10.Merve UluDe Otters Het Gooi2:11.2398013922:05.03
50m:1:00.64100m:2:05.03
11.Emily de JongTorpedo2:03.4898009842:06.29
50m:59.86100m:2:06.29
12.Sharon van der LemKon. AZ 18702:04.3098002702:06.76
50m:58.11100m:2:06.76
13.Emma DiepeveenDe Futen2:12.9598015042:11.20
50m:1:01.17100m:2:11.20
14.Jennifer BergsmaDe Otters Het Gooi2:16.2098013902:22.82
50m:1:05.20100m:2:22.82
DISNienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton2:18.2298028082:03.70SH
SH -   Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
50m:57.45100m:2:03.70
DISSimone HuismanOceanus2:11.4698024022:11.86SD
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:1:01.95100m:2:11.86
NG.ZAAshanti de VosOceanus2:04.029801146
NG.ZALuca EbbingeOceanus2:03.929802406


<< TOP >>
Programmanr. 28
8.6.08 - 16:36
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ivar de JongZV De Aalscholver1:38.3897008691:38.34
50m:47.10100m:1:38.34
2.Michel van NieuwkerkDe Futen1:41.0897024131:40.72
50m:47.81100m:1:40.72
3.Joris DiepeveenDe Futen1:39.5797009411:42.69
50m:49.19100m:1:42.69
4.Roy MoisonZpch1:40.7897007231:44.54
50m:50.36100m:1:44.54
5.Lars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:50.5497024271:44.75
50m:49.82100m:1:44.75
6.Rick de MercadoOceanus1:41.1397006731:45.89
50m:51.26100m:1:45.89
7.Cédric PardieckDe Dolfijn1:48.3297003431:47.34
50m:50.72100m:1:47.34
8.Navin KeizerDe Dolfijn1:52.6397013371:47.40
50m:51.24100m:1:47.40
9.Pieter OosterheertW.Z. & P.C. Triton1:50.4497011491:53.52
50m:53.63100m:1:53.52
10.Anis el BachaouiDe Dolfijn2:00.0797020931:57.54
50m:55.76100m:1:57.54
11.Diesel ten HaveHet Y1:56.9797032872:11.73
50m:1:00.23100m:2:11.73
DISAdam MalashHet Y1:53.3997021451:49.90SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:52.34100m:1:49.90
DISCasper BruningDe Futen1:52.0197020551:53.52SD
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:53.83100m:1:53.52


<< TOP >>
Programmanr. 29
8.6.08 - 16:43
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nienke AalbersW.Z. & P.C. Triton1:39.9499002901:39.44
2.Mariko de NietDe Otters Het Gooi1:53.5699005541:45.50
3.Rachèl v.d. PlasDe Otters Het Gooi1:55.0299016061:48.23
4.Tessa BakkerDe Otters Het Gooi2:22.6699005561:56.41


<< TOP >>
Programmanr. 30
8.6.08 - 16:47
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:26.9098003311:28.31
2.Sander KirillovaOceanus1:36.0298001211:34.41
3.Bas MartelhoffHet Y1:42.1099003431:35.16
4.Bart SommelingOceanus1:40.5198007651:35.45
5.Daan SommelingOceanus1:45.8599007671:38.14
6.Jason SlijngardDe Dolfijn1:42.5798012651:42.36
7.Anwar KruithofOceanus1:48.9898012051:44.30
8.Niels PostDe Otters Het Gooi1:53.7898013271:45.94
9.Gideon HeijTorpedo1:46.5698006551:47.59
10.Niek HeldoornIJsselmeer1:44.6599001991:48.38
11.Tijmen KuinDe Dolfijn2:01.5398021831:49.36
12.Job van VoorstW.Z. & P.C. Triton1:49.1898004131:52.80
13.Tom GentenaarZV De Aalscholver2:00.1898023531:53.86
14.Issam AlahyaneHet Y2:00.2898015011:54.85
DISRuben GriffioenOceanus1:48.3299007711:43.39VC/RH
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTaylan SaricaogluDe Otters Het Gooi1:50.5699006891:50.51SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMartijn SterkTorpedo2:01.6598014491:51.71VE/SL
VE -   De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISJob van WijkW.Z. & P.C. Triton1:58.1499010411:53.98VB
VB -   Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 31
8.6.08 - 16:54
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus5:31.5897010045:35.57
50m:38.11100m:1:21.57200m:2:47.14400m:5:35.57
2.Hannah RosinghHet Y5:43.3797003425:36.12
50m:38.72100m:1:21.10200m:2:04.18400m:5:36.12
3.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi6:23.3297036066:12.06
50m:42.24100m:1:28.77200m:3:05.16400m:6:12.06
4.Noa OldenhofZpch6:17.7497006226:12.36
50m:38.70100m:1:23.77200m:3:01.20400m:6:12.36
5.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton6:38.5497015946:17.66
50m:40.88100m:1:28.08200m:2:15.82400m:6:17.66
6.Jody de GroofZV De Aalscholver6:22.0697026006:19.76
50m:42.32100m:1:24.13250m:3:06.92400m:6:19.76
7.Rianne BekenkampTorpedo6:22.9097000846:30.13
50m:40.57100m:1:28.30200m:3:07.51400m:6:30.13
8.Yanna LoogmanZpch6:24.6097018486:30.55
50m:42.19100m:1:31.49200m:3:11.46400m:6:30.55
9.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton6:40.6897021026:38.70
50m:43.10100m:1:31.95200m:3:13.96400m:6:38.70
10.Eva v.d. BornOceanus6:54.4897023806:39.26
50m:44.07100m:1:32.89200m:3:15.67400m:6:39.26
11.Anne VeenDe Otters Het Gooi7:30.0797027146:46.16
50m:45.86100m:1:36.57200m:3:21.89400m:6:46.16
12.Robin PameijerDe Dolfijn6:43.6097019786:47.42
50m:45.32100m:1:36.09200m:3:20.12400m:6:47.42
13.Chantal KosmisDe Futen7:01.5897020346:49.77
50m:44.74100m:1:35.68200m:3:20.78400m:6:49.77
14.Nadine TimmersDe Otters Het Gooi7:12.3897028166:57.76
50m:44.97100m:1:37.18200m:3:24.55400m:6:57.76
15.Annelieke WeilandDe Dolfijn7:17.0697010547:19.40
50m:46.06100m:1:39.88400m:7:19.40
16.Lindsey KeizerweerdKon. AZ 18707:39.9097042047:40.53
50m:43.99100m:1:39.36200m:3:38.71400m:7:40.53
17.Kyra LoenZV De Aalscholver8:15.6797032707:41.61
50m:46.95100m:1:44.42200m:3:44.26400m:7:41.61


<< TOP >>
Programmanr. 32
8.6.08 - 17:18
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel de JongOceanus2:47.0396014472:49.97
50m:37.75200m:2:49.97
2.Fernando MoolhuijsenOceanus2:56.4796008712:50.36
50m:40.12200m:2:50.36
3.Thomas VeroudenOceanus3:01.7996028552:56.23
50m:38.82200m:2:56.23
4.Jurre StiekelOceanus3:13.9596028573:03.23
50m:42.39200m:3:03.23
5.Nelson BranquinhoDe Dolfijn3:16.6696007273:05.52
50m:42.62200m:3:05.52
6.Kaspur van der LemKon. AZ 18703:11.3896002793:05.95
50m:41.29200m:3:05.95
7.Matthijs HellingOceanus3:13.8296010433:09.29
50m:43.20200m:3:09.29
8.Dwight SchoorlDe Dolfijn3:15.7996003273:11.53
50m:48.32200m:3:11.53
9.Martijn v.d. ZwaardOceanus3:38.3496023433:18.15
50m:47.28200m:3:18.15
10.Mark VisserDe Amstel3:18.0596014493:18.76
50m:46.45200m:3:18.76
11.Raymon OstendorfZV De Aalscholver3:26.1096008453:19.76
50m:45.67200m:3:19.76
12.Teun SteinrothTorpedo3:42.5396025193:25.93
50m:52.86200m:3:25.93
13.Mark WesselsZpch3:31.7696004153:27.50
50m:48.34200m:3:27.50
14.Stefan GrijpinkW.Z. & P.C. Triton3:42.1496013213:40.76
50m:53.36200m:3:40.76
DISLars van WijkW.Z. & P.C. Triton3:06.9496009593:03.76RD
RD -   Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:41.82200m:3:03.76
NGStefan van den BergZpch3:16.419602683