Kring Speedo Finale
Terneuzen (NED),    7. - 8.6.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
7.6.08 - 13:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              ZV Onderdak            1:19.96 9801296    1:17.24           
            36.40  1:17.24
  2. Sabine Verweel                ZV Onderdak            1:23.06 9801298    1:21.69           
            38.43  1:21.69
  3. Lilly de Wit                  De Stormvogel          1:24.82 9800544    1:22.14           
            38.84  1:22.14
  4. Manon Molewijk                De Schelde             1:30.12 9801812    1:24.67           
            40.81  1:24.67
  5. Manon Scherbeijn              Scheldestroom          1:30.22 9800114    1:26.99           
            40.56  1:26.99
  6. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       1:26.81 9800924    1:28.30           
            41.43  1:28.30
  7. Claudia de Buck               De Schelde             1:32.66 9801810    1:29.37           
            44.37  1:29.37
  8. Romy Bonte                    ZCKoewacht             1:38.76 9800426    1:31.16           
            42.47  1:31.16
  9. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:39.76 9801718    1:32.10           
            44.66  1:32.10
 10. Fleur Wijdeveld               Z&PC de Ganze          1:32.75 9802592    1:32.13           
            41.13  1:32.13
 11. ChloŽ Veenstra                De Schelde             1:39.14 9801838    1:32.71           
            43.18  1:32.71
 12. Felicia Groenewold            De Schelde             1:37.39 9802399    1:38.56           
            44.63  1:38.56
 13. Lisa de Bruijne               De Schelde             1:38.88 9802280    1:43.08           
            48.45  1:43.08
 14. Indra Reijnhout               De Bevelanders         1:44.48 9802638    1:44.86           
            48.25  1:44.86
 15. Joelle Otto                   ZCKoewacht             1:46.91 9800770    1:45.04           
            49.02  1:45.04
 16. Jaimy de Vrieze               Z&PC de Ganze          1:45.47 9801342    1:45.71           
            49.19  1:45.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
7.6.08 - 13:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:11.81 9701355    1:10.26           
            33.36  1:10.26
  2. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:13.01 9700935    1:11.88           
            34.40  1:11.88
  3. Philip van Moll               Luctor et Emergo       1:15.30 9700767    1:13.92           
            34.72  1:13.92
  4. Thom Allonsius                De Schelde             1:26.41 9702355    1:22.00           
            39.49  1:22.00
  5. Alex Breel                    De Stormvogel          1:23.06 9700945    1:22.28           
            39.36  1:22.28
  6. Enrique van Opdurp            Scheldestroom          1:27.85 9700161    1:23.31           
            39.38  1:23.31
  7. Pascal van Vliet              De Stormvogel          1:23.90 9702235    1:24.73           
            39.27  1:24.73
  8. Arco Nahon                    De Bevelanders         1:28.95 9701483    1:29.59           
            43.12  1:29.59
  9. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze          1:27.92 9701541    1:31.18           
            42.83  1:31.18
 10. Bob Boer                      De Otters Axel         1:39.66 9701733    1:32.45           
            45.17  1:32.45
 11. Carlo Fieret                  Scheldestroom          1:34.87 9701159    1:33.52           
            45.49  1:33.52
 12. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:37.21 9703003    1:34.96           
            45.98  1:34.96
 13. Allard van 't Westeinde       De Schelde             1:41.61 9702485    1:37.42           
            46.12  1:37.42
 14. Vincent de Vos                De Schelde             1:41.93 9703051    1:38.38           
            46.43  1:38.38
 15. Lars Platjouw                 De Otters Axel         1:46.08 9700467    1:38.45           
            46.30  1:38.45
 16. Christian Pavic               Luctor et Emergo       1:41.32 9700753    1:38.79           
            46.47  1:38.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
7.6.08 - 13:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van der Werf             De Stormvogel          3:17.33 9701860    3:02.00           
            41.62  1:29.70  2:20.41  3:02.00
  2. Leonie van Moll               Luctor et Emergo       3:26.64 9701126    3:08.65           
            43.85  1:31.92  2:27.97  3:08.65
  3. Manon Kloosterman             De Bevelanders         3:27.39 9702082    3:09.41           
            41.75  1:31.71  2:28.15  3:09.41
  4. Amke Bruijnzeel               De Schelde             3:30.35 9701178    3:13.92           
            42.79  1:33.41  2:28.61  3:13.92
  5. Tessa Eijkman                 De Schelde             3:30.47 9702316    3:15.20           
            43.33  1:34.16  2:29.51  3:15.20
  6. Sophie van Bolderik           De Schelde             3:28.48 9702314    3:15.61           
            44.66  1:36.75  2:31.20  3:15.61
  7. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         3:57.05 9702086    3:20.51           
            43.78  1:38.39  2:34.21  3:20.51
  8. Vera de Regt                  De Bevelanders         3:44.24 9702080    3:21.84           
            43.99  1:35.16  2:34.69  3:21.84
  9. Maartje Oosterhoff            ZV Onderdak            3:46.32 9702590    3:29.31           
            50.33  1:44.44  2:43.48  3:29.31
 10. Simone van Kerckhoven         De Honte               3:58.06 9703260    3:31.53           
            51.85  1:43.02  2:42.92  3:31.53
 11. Lise Vossen                   ZV Onderdak            3:49.04 9700658    3:32.52           
            51.51  1:47.67  2:45.38  3:32.52
 12. Lore van Riel                 Scheldestroom          3:55.33 9701094    3:33.17           
            46.36  1:42.05  2:41.40  3:33.17
 13. Nadine Koster                 ZCKoewacht             3:57.94 9701898    3:33.55           
            51.20  1:48.07  2:44.23  3:33.55
 14. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          4:08.48 9703066    3:35.16           
            47.01  1:41.80  2:43.58  3:35.16
 15. Amy Verhallen                 De Honte               4:07.08 9700838    3:43.35           
            51.09  1:46.72  2:54.86  3:43.35
 16. Maja Sevic                    De Schelde             3:48.09 9702628    3:44.23           
            53.06  1:51.90  2:51.81  3:44.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
7.6.08 - 13:34                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          1:25.96 9600349    1:24.98           
            40.96  1:24.98
  2. Luka Jaksic                   De Schelde             1:31.56 9602267    1:32.06           
            43.95  1:32.06
  3. Levy Kort                     De Stormvogel          1:31.19 9600583    1:32.83           
            44.72  1:32.83
  4. Mariano Kamoen                ZCKoewacht             1:34.03 9600559    1:34.00           
            44.66  1:34.00
  5. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:37.99 9600789    1:39.09           
            47.32  1:39.09
  6. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:44.07 9603031    1:40.66           
            48.29  1:40.66
  7. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:45.47 9602451    1:44.53           
            49.27  1:44.53
  8. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:42.54 9600643    1:46.84           
            49.92  1:46.84
  9. Jasper van Riet               De Schelde             1:54.42 9604137    1:49.17           
            51.33  1:49.17
 10. Max Engelen                   Scheldestroom          1:49.11 9601179    1:49.57           
            51.92  1:49.57
 11. Koen Legters                  De Schelde             1:52.69 9603193    1:49.76           
            52.69  1:49.76
 12. Thomas de Vos                 De Schelde             1:50.56 9602613    1:51.12           
            53.10  1:51.12
 13. Bart Vermeulen                ZCKoewacht             1:53.52 9603461    1:51.98           
            50.74  1:51.98
 14. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:57.15 9601693    1:58.38           
            54.38  1:58.38
 DIS Sander de Ridder              De Schelde             1:53.42 9604139    1:53.86           
        SL -   Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            53.79  1:53.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
7.6.08 - 13:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Aerssens                Scheldestroom          1:32.13 9900294    1:22.10           
            39.09  1:22.10
  2. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:32.32 9900622    1:22.80           
            39.09  1:22.80
  3. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:34.58 9900854    1:25.83           
            40.14  1:25.83
  4. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:34.64 9900740    1:34.07           
            43.09  1:34.07
  5. Anouk van Haaren              De Stormvogel          1:39.52 9901548    1:37.54           
            44.11  1:37.54
  6. Meike Romeijnsen              De Schelde             1:44.54 9901682    1:46.65           
            49.52  1:46.65
  7. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:48.89 9901470    1:48.77           
            47.81  1:48.77
  8. Laura Valent                  ZCKoewacht             1:58.74 9900598    1:50.66           
            50.46  1:50.66
  9. Anne de Meurichy              De Honte               1:58.12 9900474    1:52.01           
            52.73  1:52.01
 10. Marenne Huigh                 Scheldestroom          2:10.50 9900852    1:52.36           
            51.95  1:52.36
 11. Lynn Mariman                  ZCKoewacht             2:06.63 9900194    1:54.85           
            52.72  1:54.85
 12. Inge van Doeselaar            Scheldestroom          2:03.72 9900292    1:57.61           
            55.38  1:57.61
 13. Manon van de Woestijne        Scheldestroom          2:21.06 9902120    2:02.76           
            58.77  2:02.76
 14. Anouk Engelen                 Scheldestroom          2:12.92 9901716    2:07.54           
            59.63  2:07.54
 15. Kiki Geelen                   Scheldestroom          3:13.18 9901714    2:46.88           
          1:10.87  2:46.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
7.6.08 - 13:52                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde             1:20.98 9801225    1:18.03           
            36.78  1:18.03
  2. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:24.44 9801157    1:20.77           
            38.01  1:20.77
  3. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:25.05 9801259    1:25.73           
            40.22  1:25.73
  4. Jomme Bruijnzeel              De Schelde             1:31.04 9900755    1:30.43           
            41.51  1:30.43
  5. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:35.29 9800999    1:31.87           
            43.90  1:31.87
  6. Ruben de Kraker               Scheldestroom          1:40.69 9800639    1:34.49           
            46.97  1:34.49
  7. Nander Meerman                De Stormvogel          1:33.77 9801261    1:34.56           
            43.66  1:34.56
  8. Arjen Hiel                    ZCKoewacht             1:39.98 9801023    1:34.97           
            44.68  1:34.97
  9. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:37.01 9900131    1:39.80           
            44.14  1:39.80
 10. Nicky Bergez                  Scheldestroom          1:42.46 9900515    1:42.50           
            45.08  1:42.50
 11. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       1:37.13 9900403    1:42.71           
            47.64  1:42.71
 12. Cas van der Peijl             De Schelde             1:51.42 9802143    1:52.11           
            52.93  1:52.11
 13. Jurgen Hiel                   ZCKoewacht             2:04.00 9900283    1:53.23           
            50.85  1:53.23
 14. Thijmen van de Beek           ZCKoewacht             2:00.30 9901075    1:53.76           
            51.88  1:53.76
 15. Wouter Ruissen                ZCKoewacht             1:49.99 9800927    1:54.94           
            53.95  1:54.94
 16. Michael Vrolijk               Scheldestroom          1:53.13 9900505    1:55.37           
            55.64  1:55.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
7.6.08 - 14:03                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              ZV Onderdak              42.55 9801296      41.21           
  2. Manon Scherbeijn              Scheldestroom            45.25 9800114      43.62           
  3. Sabine Verweel                ZV Onderdak              43.95 9801298      44.67           
  4. Romy Bonte                    ZCKoewacht               48.32 9800426      47.73           
  5. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:01.10 9801718      48.94           
  6. Manon Molewijk                De Schelde               51.49 9801812      50.24           
  7. ChloŽ Veenstra                De Schelde               59.52 9801838      51.48           
  8. Indra Reijnhout               De Bevelanders         1:00.41 9802638      51.56           
  9. Lisa de Keyzer                De Honte                 55.90 9800474      53.94           
 10. Nicole Thomaes                Scheldestroom            59.69 9801060      55.98           
 11. Claudia de Buck               De Schelde               56.18 9801810      57.65           
 12. Jaimy de Vrieze               Z&PC de Ganze            56.77 9801342      58.26           
 13. Romy Verschuren               ZCKoewacht             1:20.14 9801010    1:00.94           
 14. Joelle Otto                   ZCKoewacht             1:13.60 9800770    1:04.23           
 15. Laura Thomaes                 Scheldestroom          1:16.29 9800962    1:07.15           
 DIS Stephanie de Roos             De Honte               1:11.62 9800476    1:20.91           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
7.6.08 - 14:07                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper Zwier                  Luctor et Emergo         36.25 9701355      36.52           
  2. Philip van Moll               Luctor et Emergo         38.12 9700767      37.27           
  3. Wouter Stap                   De Stormvogel            38.56 9700935      39.04           
  4. Pascal van Vliet              De Stormvogel            43.67 9702235      45.49           
  5. Carlo Fieret                  Scheldestroom            56.05 9701159      52.26           
  6. Alex Breel                    De Stormvogel            49.87 9700945      52.40           
  7. Jochem Beumer                 De Schelde               58.42 9702189      53.03           
  8. Michael van Acker             De Honte                 52.66 9702399      54.28           
  9. Enrique van Opdurp            Scheldestroom            49.44 9700161      54.51           
 10. Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis        55.40 9700847      58.08           
 11. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:01.46 9703003      58.25           
 12. Bob Boer                      De Otters Axel           59.29 9701733    1:01.87           
 DIS Lars Platjouw                 De Otters Axel         1:04.99 9700467    1:02.68           
        VB -   Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Arco Nahon                    De Bevelanders           59.14 9701483    1:12.44           
        VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
7.6.08 - 14:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:18.25 9701860    1:15.28           
            36.16  1:15.28
  2. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:18.71 9702082    1:16.74           
            36.22  1:16.74
  3. Vera de Regt                  De Bevelanders         1:23.46 9702080    1:20.32           
            39.18  1:20.32
  4. Sophie van Bolderik           De Schelde             1:19.67 9702314    1:21.52           
            38.77  1:21.52
  5. Maartje Oosterhoff            ZV Onderdak            1:23.78 9702590    1:22.58           
            39.32  1:22.58
  6. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         1:23.21 9702086    1:23.18           
            40.33  1:23.18
  7. Amke Bruijnzeel               De Schelde             1:22.51 9701178    1:23.38           
            40.28  1:23.38
  8. Leonie van Moll               Luctor et Emergo       1:20.72 9701126    1:23.61           
            38.54  1:23.61
  9. Mette Wagenvoort              Luctor et Emergo       1:27.10 9702532    1:25.14           
            40.27  1:25.14
 10. Simone van Kerckhoven         De Honte               1:27.38 9703260    1:27.20           
            40.53  1:27.20
 11. Tessa Eijkman                 De Schelde             1:28.37 9702316    1:27.41           
            41.64  1:27.41
 12. Amy Verhallen                 De Honte               1:31.39 9700838    1:31.78           
            45.41  1:31.78
 13. Nadine Koster                 ZCKoewacht             1:32.48 9701898    1:31.80           
            42.80  1:31.80
 14. Lore van Riel                 Scheldestroom          1:36.20 9701094    1:33.87           
            44.88  1:33.87
 15. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:30.78 9703066    1:34.91           
            44.34  1:34.91
 16. Maja Sevic                    De Schelde             1:29.40 9702628    1:40.51           
            47.69  1:40.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
7.6.08 - 14:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          1:12.80 9600349    1:12.78           
            36.15  1:12.78
  2. Levy Kort                     De Stormvogel          1:20.93 9600583    1:23.07           
            41.23  1:23.07
  3. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:30.58 9600789    1:23.48           
            41.17  1:23.48
  4. Mariano Kamoen                ZCKoewacht             1:27.38 9600559    1:29.25           
            43.80  1:29.25
  5. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:31.72 9601693    1:34.23           
            47.52  1:34.23
  6. Luka Jaksic                   De Schelde             1:34.13 9602267    1:34.45           
            45.97  1:34.45
  7. Max Engelen                   Scheldestroom          1:34.50 9601179    1:34.51           
            45.44  1:34.51
  8. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:39.63 9600643    1:36.58           
            46.59  1:36.58
  9. Thomas de Vos                 De Schelde             1:35.35 9602613    1:38.58           
            48.15  1:38.58
 10. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:43.02 9602451    1:39.09           
            49.21  1:39.09
 11. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:44.80 9603031    1:39.27           
            49.17  1:39.27
 12. Bart Vermeulen                ZCKoewacht             1:43.65 9603461    1:43.04           
            49.34  1:43.04
 13. Koen Legters                  De Schelde             1:51.40 9603193    1:43.89           
            49.59  1:43.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
7.6.08 - 14:41                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:44.42 9900854    1:44.24           
            49.40  1:44.24
  2. Manon Aerssens                Scheldestroom          1:46.87 9900294    1:48.10           
            50.60  1:48.10
  3. Eline Bekkers                 De Stormvogel          1:54.29 9900740    1:56.51           
            55.06  1:56.51
  4. Lynn Mariman                  ZCKoewacht             1:54.04 9900194    1:57.15           
            55.63  1:57.15
  5. Anouk van Haaren              De Stormvogel          2:00.76 9901548    1:58.42           
            55.76  1:58.42
  6. Meike Romeijnsen              De Schelde             2:05.85 9901682    2:06.44           
            59.44  2:06.44
  7. Anne de Meurichy              De Honte               2:07.19 9900474    2:09.14           
          1:03.58  2:09.14
  8. Inge van Doeselaar            Scheldestroom          2:06.06 9900292    2:09.51           
          1:03.39  2:09.51
  9. Laura Valent                  ZCKoewacht             2:10.76 9900598    2:11.99           
          1:04.21  2:11.99
 10. Manon van de Woestijne        Scheldestroom          2:13.96 9902120    2:15.27           
          1:05.80  2:15.27
 11. Anouk Engelen                 Scheldestroom          2:12.84 9901716    2:16.55           
          1:04.62  2:16.55
 12. Marenne Huigh                 Scheldestroom          2:19.23 9900852    2:20.67           
          1:07.12  2:20.67
 DIS Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:50.06 9900622    1:47.53           
        SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            52.42  1:47.53
 DIS Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze          1:51.26 9901470    1:53.50           
        SL -   Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            52.96  1:53.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
7.6.08 - 14:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gideon van Ee                 De Schelde             1:48.26 9801225    1:43.46           
            49.61  1:43.46
  2. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:49.10 9801259    1:46.77           
            50.64  1:46.77
  3. Arjen Hiel                    ZCKoewacht             1:50.22 9801023    1:51.02           
            54.23  1:51.02
  4. Ruben de Kraker               Scheldestroom          1:53.18 9800639    1:52.80           
            54.20  1:52.80
  5. Jochem Neels                  De Stormvogel          2:04.60 9800999    1:54.46           
            56.18  1:54.46
  6. Nander Meerman                De Stormvogel          1:58.30 9801261    1:54.66           
            54.37  1:54.66
  7. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:56.26 9900131    1:55.81           
            54.26  1:55.81
  8. Jomme Bruijnzeel              De Schelde             1:57.23 9900755    1:58.29           
            58.16  1:58.29
  9. DaniŽl Waterman               Scheldestroom          1:55.49 9801337    1:58.96           
            57.06  1:58.96
 10. Michael Vrolijk               Scheldestroom          2:05.20 9900505    1:59.26           
            57.48  1:59.26
 11. Nicky Bergez                  Scheldestroom          1:59.86 9900515    2:03.10           
          1:00.38  2:03.10
 12. Cas van der Peijl             De Schelde             2:01.53 9802143    2:04.06           
          1:01.53  2:04.06
 13. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       2:03.21 9900403    2:04.16           
          1:00.94  2:04.16
 14. Wouter Ruissen                ZCKoewacht             2:03.50 9800927    2:05.65           
          1:01.17  2:05.65
 15. Jurgen Hiel                   ZCKoewacht             2:14.18 9900283    2:08.97           
          1:02.09  2:08.97
 DIS Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:56.73 9801157    1:52.49           
        SA -   Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            53.85  1:52.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
7.6.08 - 14:58                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              ZV Onderdak            1:28.96 9801296    1:28.57           
            43.44  1:28.57
  2. Lilly de Wit                  De Stormvogel          1:29.65 9800544    1:29.38           
            44.36  1:29.38
  3. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       1:38.87 9800924    1:36.11           
            47.67  1:36.11
  4. Manon Molewijk                De Schelde             1:42.76 9801812    1:39.26           
            48.99  1:39.26
  5. Manon Scherbeijn              Scheldestroom          1:38.56 9800114    1:39.37           
            47.66  1:39.37
  6. Fleur Wijdeveld               Z&PC de Ganze          1:44.57 9802592    1:40.73           
            48.90  1:40.73
  7. Claudia de Buck               De Schelde             1:42.26 9801810    1:41.18           
            50.84  1:41.18
  8. Sabine Verweel                ZV Onderdak            1:47.88 9801298    1:42.89           
            50.36  1:42.89
  9. Romy Bonte                    ZCKoewacht             1:40.45 9800426    1:43.50           
            50.26  1:43.50
 10. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:54.70 9801718    1:43.71           
            51.55  1:43.71
 11. Imke Bun                      ZCKoewacht             1:51.09 9801432    1:47.67           
            51.93  1:47.67
 12. Indra Reijnhout               De Bevelanders         1:57.25 9802638    1:49.55           
            54.09  1:49.55
 13. ChloŽ Veenstra                De Schelde             1:48.06 9801838    1:50.24           
            54.33  1:50.24
 14. Jaimy de Vrieze               Z&PC de Ganze          1:54.14 9801342    1:50.45           
            55.25  1:50.45
 15. Stephanie de Roos             De Honte               1:53.59 9800476    1:54.17           
            55.74  1:54.17
 16. Laura Thomaes                 Scheldestroom          1:58.23 9800962    1:54.73           
            57.34  1:54.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
7.6.08 - 15:04                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip van Moll               Luctor et Emergo       1:20.56 9700767    1:20.44           
            39.53  1:20.44
  2. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:26.02 9700935    1:29.75           
            44.41  1:29.75
  3. Thom Allonsius                De Schelde             1:32.38 9702355    1:30.98           
            45.19  1:30.98
  4. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:35.26 9701355    1:31.32           
            45.67  1:31.32
  5. Enrique van Opdurp            Scheldestroom          1:30.88 9700161    1:33.51           
            47.44  1:33.51
  6. Alex Breel                    De Stormvogel          1:31.76 9700945    1:35.92           
            48.18  1:35.92
  7. Pascal van Vliet              De Stormvogel          1:35.44 9702235    1:36.35           
            47.60  1:36.35
  8. Carlo Fieret                  Scheldestroom          1:38.33 9701159    1:40.46           
            51.28  1:40.46
  9. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze          1:34.31 9701541    1:42.86           
            49.24  1:42.86
 10. Jochem Beumer                 De Schelde             1:53.87 9702189    1:48.11           
            52.22  1:48.11
 11. Arco Nahon                    De Bevelanders         1:42.12 9701483    1:49.06           
            53.21  1:49.06
 12. Ruben Hamelink                De Bevelanders         1:56.40 9703003    1:50.14           
            53.95  1:50.14
 13. Bob Boer                      De Otters Axel         1:52.22 9701733    1:51.04           
            54.23  1:51.04
 14. Michael van Acker             De Honte               1:45.36 9702399    1:53.63           
            54.62  1:53.63
 DIS Niels van Geersaem            SZ&PC De Bruinvis      1:48.86 9700847    1:44.79           
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.94  1:44.79
 DIS Christian Pavic               Luctor et Emergo       1:55.83 9700753    1:56.90           
        RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            59.08  1:56.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
7.6.08 - 15:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Eijkman                 De Schelde             1:33.82 9702316    1:31.49           
            43.90  1:31.49
  2. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:48.64 9701860    1:31.99           
            44.09  1:31.99
  3. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:40.76 9702082    1:36.07           
            42.74  1:36.07
  4. Lore van Riel                 Scheldestroom          1:47.41 9701094    1:41.57           
            45.97  1:41.57
  5. Vera de Regt                  De Bevelanders         1:51.07 9702080    1:42.19           
            48.18  1:42.19
  6. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         1:50.65 9702086    1:42.63           
            47.39  1:42.63
  7. Amke Bruijnzeel               De Schelde             1:49.42 9701178    1:45.25           
            46.55  1:45.25
  8. Maartje Oosterhoff            ZV Onderdak            1:48.13 9702590    1:48.51           
            52.71  1:48.51
  9. Mette Wagenvoort              Luctor et Emergo       1:54.69 9702532    1:51.39           
            50.70  1:51.39
 10. Romy van den Abeele           Scheldestroom          1:58.44 9701098    1:56.92           
            52.01  1:56.92
 11. Lise Vossen                   ZV Onderdak            2:03.82 9700658    1:57.23           
            58.75  1:57.23
 12. Nadine Koster                 ZCKoewacht             2:01.14 9701898    2:02.27           
            54.56  2:02.27
 13. Maja Sevic                    De Schelde             2:00.22 9702628    2:06.09           
            58.82  2:06.09
 14. Elvira de Nood                De Bevelanders         2:06.10 9703362    2:06.61           
            58.06  2:06.61
 15. Amy Verhallen                 De Honte               2:00.81 9700838    2:08.09           
          1:01.25  2:08.09
  NG Sophie van Bolderik           De Schelde             1:42.56 9702314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
7.6.08 - 15:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang Naam                          Vereniging          Inschrijft Startnr.      Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          5:08.82 9600349    5:01.28           
            33.43  1:11.19  1:49.76  2:29.13  3:08.35  3:48.09  4:26.42  5:01.28
  2. Levy Kort                     De Stormvogel          5:13.11 9600583    5:29.85           
            37.39  1:18.83  2:00.79  2:42.76  3:25.76  4:08.02  4:50.37  5:29.85
  3. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       6:31.10 9600789    6:02.17           
            39.05  1:24.24  2:09.81  2:56.37  3:42.66  4:30.96  5:18.04  6:02.17
  4. Luka Jaksic                   De Schelde             6:20.62 9602267    6:12.52           
            40.16  1:26.71  2:13.31  3:01.42  3:49.51  4:38.85  5:26.39  6:12.52
  5. Mariano Kamoen                ZCKoewacht             6:15.34 9600559    6:17.02           
            39.67  1:24.94  2:12.26  3:00.22  3:49.65  4:40.17  5:29.73  6:17.02
  6. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          6:35.13 9600643    6:19.06           
            43.37  1:31.06  2:20.03  3:08.98  3:57.80  4:46.17  5:34.69  6:19.06
  7. Kevin van Haaren              De Stormvogel          6:59.34 9603031    6:32.61           
            44.59  1:34.88  2:26.09  3:17.42  4:08.30  4:57.84  5:48.91  6:32.61
  8. Max Engelen                   Scheldestroom          6:36.77 9601179    6:39.00           
            43.40  1:33.74  2:25.21  3:16.41  4:07.59  4:58.98  5:50.24  6:39.00
  9. Thomas de Vos                 De Schelde             6:47.09 9602613    6:47.44           
            44.76  1:35.04  2:26.56  3:19.41  4:12.66  5:06.36  5:58.35  6:47.44
 10. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          6:59.95 9601693    6:55.09           
            45.39  1:37.62  2:28.28  3:21.17  4:12.45  5:04.45  6:01.57  6:55.09
 11. Bart Vermeulen                ZCKoewacht             7:55.29 9603461    7:34.01           
            47.35  1:42.36  2:41.85  3:38.80  4:36.21  5:32.32  6:34.98  7:34.01



Splash Meet Manager 2007Registered to De Schelde