Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m wisselslag  8 - 10 jaar
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  18 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 50m vlinderslag  16 jaar en ouder
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  16 - 17 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m vlinderslag  14 - 15 jaar
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  14 - 15 jaar
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  12 - 13 jaar
Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag  12 - 13 jaar
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  10 - 11 jaar
Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag  10 - 11 jaar
Nr. 11. Jongens, 25m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 12. Meisjes, 25m vlinderslag  7 - 9 jaar
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  18 jaar en ouder
Nr. 14. Dames, 50m rugslag  16 jaar en ouder
Nr. 15. Jongens, 50m rugslag  16 - 17 jaar
Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag  14 - 15 jaar
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag  14 - 15 jaar
Nr. 18. Jongens, 50m rugslag  12 - 13 jaar
Nr. 19. Meisjes, 50m rugslag  12 - 13 jaar
Nr. 20. Jongens, 50m rugslag  10 - 11 jaar
Nr. 21. Meisjes, 50m rugslag  10 - 11 jaar
Nr. 22. Jongens, 50m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 23. Meisjes, 50m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 24. Heren, 50m schoolslag  18 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 50m schoolslag  16 jaar en ouder
Nr. 26. Jongens, 50m schoolslag  16 - 17 jaar
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  14 - 15 jaar
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  14 - 15 jaar
Nr. 29. Jongens, 50m schoolslag  12 - 13 jaar
Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag  12 - 13 jaar
Nr. 31. Jongens, 50m schoolslag  10 - 11 jaar
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag  10 - 11 jaar
Nr. 33. Jongens, 50m schoolslag  7 - 9 jaar
Nr. 34. Meisjes, 50m schoolslag  7 - 9 jaar
Nr. 35. Heren, 50m vrije slag  18 jaar en ouder
Nr. 36. Dames, 50m vrije slag  16 jaar en ouder
Nr. 37. Jongens, 50m vrije slag  16 - 17 jaar
Nr. 38. Meisjes, 50m vrije slag  14 - 15 jaar
Nr. 39. Jongens, 50m vrije slag  14 - 15 jaar
Nr. 40. Jongens, 50m vrije slag  12 - 13 jaar
Nr. 41. Meisjes, 50m vrije slag  12 - 13 jaar
Nr. 42. Jongens, 50m vrije slag  10 - 11 jaar
Nr. 43. Meisjes, 50m vrije slag  10 - 11 jaar
Nr. 44. Jongens, 50m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 45. Meisjes, 50m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 46. Gemengd, 8 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


MedailleSprintWedstrijd
Wapenveld, 31.5.2008


Programmanr. 1
31.5.08 - 16:30
Gemengd, 4 x 50m wisselslag8 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.Octopus 1Octopus2:53.36166
Lisanne Bijsterbosch
Carmen ter Weele
10
9
44.48Axel Julius
Jarco van Ommen
10
9
2.Octopus 1Octopus3:35.9686
Daphne Julius
Leon Mak
10
7
53.38Anoek Huiskamp
Arnout Mak
9
9
3.Octopus 1Octopus3:36.3685
Danielle Bijsterbosch
Robin Meima
8
8
54.04Merel Huiskamp
Jochem Hallie
9
7


Programmanr. 2
31.5.08 - 16:34
Heren, 50m vlinderslag18 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Casper Hut29Team Groningen26.67637
2.Michiel Jorink20Swol 189427.13605
3.Hjalmar de Ruiter18NDD28.45525
4.John Eilander35Octopus28.89501
4.Floris Manni19Octopus28.89501
6.Jeffrey Geway20Noord Veluwe29.07492
7.Stefan van der Grift20Octopus29.39476
8.Erik van de Heide19Zuiderzeezwemmers29.86454
9.Albert van Piekeren23Octopus30.28435
10.Jacko Dekker18Zuiderzeezwemmers34.10305
11.Jos Swagemakers20Zuiderzeezwemmers39.11202
NGRutger Wagenvoort18Vz&pc


Programmanr. 3
31.5.08 - 16:38
Dames, 50m vlinderslag16 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Danique Stoop16Zuiderzeezwemmers29.57680
2.Manon van Essen16De Hokseberg33.45470
3.Marloes Verholt17Noord Veluwe33.48468
4.Jantina Bredewoud19Octopus33.62463
5.Elianne van Soest17Flevo34.82416
6.Erika Aan het Rot17Octopus34.89414
7.Elmi Roelofsen17Zvv35.27401
8.Ninouk van de Linde23Noord Veluwe38.07319
9.Dorien van de Berg21Flevo38.57306
DISAnnebeth van Ark19OctopusAA
NGFabienne Hoogeveen17Zuiderzeezwemmers


Programmanr. 4
31.5.08 - 16:42
Jongens, 50m vlinderslag16 - 17 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Emile Manni17Octopus27.13605
2.Johan Bosma17Noord Veluwe29.34479
3.Richard Bagerman16Noord Veluwe30.73417
4.Richard Oosterbroek17Noord Veluwe30.92409
5.Lennart Kluiters17Flevo32.92339
6.Jurrian Werler17Zvv40.97176
7.Gerwin Bouwmeester16Zvv46.82118


Programmanr. 5
31.5.08 - 16:44
Meisjes, 50m vlinderslag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Kristel Huiskamp15Octopus34.86415
2.Eline Vester14Noord Veluwe35.10406
3.Anne Kooij15Zuiderzeezwemmers35.13405
4.Tara van Bottenburg14Octopus36.03376
5.Lia Witteveen15Zvv36.36366
6.Leonie Nijenhuis15Zuiderzeezwemmers36.57359
7.Sylvana van Rantwijk14Zuiderzeezwemmers36.67356
8.Melissa Dellemijn15Noord Veluwe36.80353
9.Siemone Vester15Noord Veluwe37.29339
10.Helena Weterings14Zuiderzeezwemmers38.42310
11.Mandy Hulleman15Zvv38.48308
12.Anouk Mijnheer14Noord Veluwe38.64305
13.Marjolein Scholten14Noord Veluwe38.86300
14.Irmgard van Weeghel15Noord Veluwe38.96297
15.Hitske Aspers15Zuiderzeezwemmers39.76280
16.Marijke Boer14Zvv40.86258
17.Marjan Rikken15Zvv41.21251
18.Sanne Kooistra14Vz&pc47.42165
DISGeralde Steenbergen15OctopusAA
NGElke Kruissink15Vz&pc
NGLajenda Garst14Zuiderzeezwemmers


Programmanr. 6
31.5.08 - 16:48
Jongens, 50m vlinderslag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Anton van Zantvoort15Zuiderzeezwemmers29.86454
2.Roald Blok14Octopus31.43389
3.Sven Groothuis14Zuiderzeezwemmers33.36326
4.Michiel Bloemhof14Vz&pc33.89311
5.Maik Hoff14Vz&pc35.02281
6.Johan Smit15Octopus35.23276
7.Mathijs van der Vlies14Zuiderzeezwemmers39.00204
DISRamon den Boer15FlevoAA


Programmanr. 7
31.5.08 - 16:51
Jongens, 50m vlinderslag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Christian Renshoff13Octopus31.27395
2.Marcel van Essen13De Hokseberg31.67381
3.Stijn Temmen12Zvv32.04368
4.Jory Willemsen12Octopus33.95309
5.Daan de Jong13Noord Veluwe34.89285
6.Jeffry van Zetten12Octopus35.20277
7.Sjors Boverhoff12Octopus35.95260
8.Mitchell van Winsum12Flevo36.98239
9.Mike van de Streek12Noord Veluwe39.67194
10.Job Roelofsen13Vz&pc41.73166
11.Marc Douwma13Zvv42.40159
12.Arco Harink12Noord Veluwe43.16150
13.Ralf Höppener13Octopus47.10116
14.Rob Rikken13Zvv48.64105
15.Jaap ten Have12Zuiderzeezwemmers53.2980
DISThom Roelofsen13Vz&pc40.51VK


Programmanr. 8
31.5.08 - 16:56
Meisjes, 50m vlinderslag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Sharon Gelmers13Octopus31.57559
2.Annemarie Worst12Octopus31.64555
3.Cecily Sadowski12Aquapoldro33.19481
4.Milou Schaverus12Flevo36.00377
5.Rianne van Veluw13Zuiderzeezwemmers36.17371
6.Hanneke Steenbergen13Octopus36.67356
7.Amber Huiskamp13Zvv37.07345
8.Willieke Grave13Zvv37.93322FJ 1
9.Simone Waanders12Octopus37.93322FJ 2
10.Sifra van Bottenburg12Octopus38.23315
11.Britt Smelt13Vz&pc38.73303
12.Cynthia Plender12Noord Veluwe38.89299
13.Jenneke Grave13Zvv40.04274
14.Melina van Unen13Noord Veluwe40.48265
15.Mariska Gach12Zuiderzeezwemmers40.76260
16.Romy Worst12Octopus41.45247
17.Marian Smelt13Vz&pc43.54213
18.Eline Roelofsen12Vz&pc47.51164


Programmanr. 9
31.5.08 - 17:01
Jongens, 50m vlinderslag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Casper Muselaers11Octopus37.29233
2.Jeroen van Beek10Zvv37.45230
3.Erik Pape11Noord Veluwe39.23200
4.Axel Julius10Octopus40.02189
5.Stan Ruessink10Noord Veluwe45.95125
6.Jan Willem Goos11Vz&pc46.36121
7.Jaap-Pieter Grave10Zvv47.20115
8.Mika Smelt10Vz&pc47.64112
9.Eric Smelt11Vz&pc50.5194


Programmanr. 10
31.5.08 - 17:04
Meisjes, 50m vlinderslag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Emily de Jong11Flevo36.67356
2.Jody Looman10Zvv38.83300
3.Sharon Julius11Octopus39.23291
4.Iris Folbert10Vz&pc41.30249
5.Milou Uitslag11Noord Veluwe42.45230
6.Britt Schoonhoven10Octopus45.73184
7.liset meulenbeld11Vz&pc47.17167
8.Taryssa van Rantwijk11Zuiderzeezwemmers48.97150
9.Lisanne Bijsterbosch10Octopus54.04111
NGEllen Rikken11Zvv


Programmanr. 11
31.5.08 - 17:09
Jongens, 25m vlinderslag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Lars Ruessink9Noord Veluwe17.92199
2.Harm-Jan Wijnhoud8Zvv20.60131
3.Arjan Bijl9Flevo22.46101
4.Rick van de Streek8Noord Veluwe23.2691
5.Frank Versprille8Noord Veluwe25.5469
6.Jochem Hallie7Octopus25.8067


Programmanr. 12
31.5.08 - 17:10
Meisjes, 25m vlinderslag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Sabrina Vosselman9Zvv18.98253
2.Latoya van Laar9Octopus20.92189
3.Chiara van Winsum9Flevo21.08184
4.Jonna van Gortel9Zvv21.81167
5.Shanna Holtrop8Zuiderzeezwemmers22.60150
6.Marliene Grave8Zvv24.20122
7.Danielle Bijsterbosch8Octopus25.48104
8.Brigit van der Vegte7Octopus25.57103
9.Damla Kalkankiran8Zvv28.2077
10.Demi van den Beld9Octopus32.2951


Programmanr. 13
31.5.08 - 17:14
Heren, 50m rugslag18 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Casper Hut29Team Groningen28.89554
2.Michiel Jorink20Swol 189429.62514
3.Hjalmar de Ruiter18NDD29.67512
4.Floris Manni19Octopus30.32479
5.Erik van de Heide19Zuiderzeezwemmers30.36478
6.Albert van Piekeren23Octopus30.64465
7.Jeffrey Geway20Noord Veluwe32.32396
8.Stefan van der Grift20Octopus32.80379
9.Bernie Klompmaker22Noord Veluwe33.03371


Programmanr. 14
31.5.08 - 17:16
Dames, 50m rugslag16 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Danique Stoop16Zuiderzeezwemmers31.76631
2.Manon van Essen16De Hokseberg33.94517
3.Elmi Roelofsen17Zvv34.64486
4.Marloes Verholt17Noord Veluwe35.43454
5.Elianne van Soest17Flevo37.39387
6.Joyce Verhagen23Noord Veluwe40.02315
7.Ninouk van de Linde23Noord Veluwe40.57303
8.Dorien van de Berg21Flevo43.48246
DISAnnebeth van Ark19Octopus40.52RC


Programmanr. 15
31.5.08 - 17:19
Jongens, 50m rugslag16 - 17 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Richard Oosterbroek17Noord Veluwe31.45430
2.Lennart Kluiters17Flevo34.20334
3.Johan Bosma17Noord Veluwe37.76248
4.Jurrian Werler17Zvv40.18206
5.Gerwin Bouwmeester16Zvv45.10146
DISRichard Bagerman16Noord Veluwe43.07RH


Programmanr. 16
31.5.08 - 17:21
Meisjes, 50m rugslag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Kristel Huiskamp15Octopus36.03432
2.Anouk Mijnheer14Noord Veluwe37.20393
3.Geralde Steenbergen15Octopus37.73376
4.Sylvana van Rantwijk14Zuiderzeezwemmers37.80374
5.Lia Witteveen15Zvv38.36358
6.Irmgard van Weeghel15Noord Veluwe38.51354
7.Siemone Vester15Noord Veluwe38.77347
8.Marjan Rikken15Zvv38.82346
9.Eline Vester14Noord Veluwe38.95342
9.Marjolein Scholten14Noord Veluwe38.95342
11.Marijke Boer14Zvv39.23335
12.Mandy Hulleman15Zvv39.89318
13.Tara van Bottenburg14Octopus39.95317
14.Anne Kooij15Zuiderzeezwemmers40.61302
15.Sanne Kooistra14Vz&pc42.36266
16.Elia van Bergen14Zuiderzeezwemmers45.62213
NGElke Kruissink15Vz&pc


Programmanr. 17
31.5.08 - 17:25
Jongens, 50m rugslag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Anton van Zantvoort15Zuiderzeezwemmers32.76380
2.Michiel Bloemhof14Vz&pc33.13367
3.Thomas van Dongen15Zuiderzeezwemmers35.23306
4.Maik Hoff14Vz&pc40.16206
5.Arwin Stoop14Zuiderzeezwemmers40.23205
6.Farid Baryalai14Zuiderzeezwemmers41.74184
7.Jay Verhulsdonck14Zuiderzeezwemmers42.42175
8.Kevin van de Streek14Noord Veluwe44.43152
DISMathijs van der Vlies14Zuiderzeezwemmers39.07RC


Programmanr. 18
31.5.08 - 17:28
Jongens, 50m rugslag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Christian Renshoff13Octopus33.10368
2.Stijn Temmen12Zvv34.89315
3.Marc Douwma13Zvv36.73270
4.Daan de Jong13Noord Veluwe37.60251
5.Sjors Boverhoff12Octopus38.61232
6.Thom Roelofsen13Vz&pc40.51201
7.Job Roelofsen13Vz&pc40.54201
8.Milan van de Houten12Flevo41.96181
9.Mike van de Streek12Noord Veluwe43.26165
10.Jaap ten Have12Zuiderzeezwemmers43.64161
11.Arco Harink12Noord Veluwe46.73131
12.Jan Peter Swager12Zuiderzeezwemmers46.95129
DISRob Rikken13ZvvAA
DISMitchell van Winsum12Flevo38.64RC


Programmanr. 19
31.5.08 - 17:32
Meisjes, 50m rugslag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Annemarie Worst12Octopus32.59584
2.Sharon Gelmers13Octopus32.60583
3.Suzanne Brummel13Octopus35.10467
4.Amber Huiskamp13Zvv36.09430
5.Jenneke Grave13Zvv36.30423
6.Milou Schaverus12Flevo36.48416
7.Jamie van de Pol13Flevo36.74408
8.Willieke Grave13Zvv37.70377
9.Cynthia Plender12Noord Veluwe39.36331
10.Hanneke Steenbergen13Octopus39.45329
11.Monique vh Ende13Noord Veluwe39.80321
12.Sifra van Bottenburg12Octopus40.73299
13.Melina van Unen13Noord Veluwe41.04292
14.Britt Smelt13Vz&pc41.23288
15.Charmaine Posthumus12Flevo41.98273
16.Eline Roelofsen12Vz&pc46.02207
DISMariska Gach12Zuiderzeezwemmers40.59RD
DISMarian Smelt13Vz&pc42.73RC


Programmanr. 20
31.5.08 - 17:37
Jongens, 50m rugslag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Jeroen van Beek10Zvv38.67231
2.Stefan den Boer11Flevo38.82228
3.Erik Pape11Noord Veluwe39.39219
4.Casper Muselaers11Octopus40.95195
5.Axel Julius10Octopus42.29177
6.Mika Smelt10Vz&pc43.16166
7.Stan Ruessink10Noord Veluwe43.90158
8.Jan Willem Goos11Vz&pc44.73149
9.Jasper Vlaar10Zuiderzeezwemmers46.51133
10.Jaap-Pieter Grave10Zvv48.10120
11.Eric Smelt11Vz&pc48.26119
12.Jarick Stoop11Zuiderzeezwemmers51.8696
13.Andries Swager10Zuiderzeezwemmers53.8086
DISNick Moerman10Zuiderzeezwemmers53.32RD


Programmanr. 21
31.5.08 - 17:42
Meisjes, 50m rugslag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Sharon Julius11Octopus38.86344
1.Emily de Jong11Flevo38.86344
3.Jody Looman10Zvv40.96294
4.Milou Uitslag11Noord Veluwe41.73278
5.Iris Folbert10Vz&pc41.74278
6.liset meulenbeld11Vz&pc43.32249
7.Lisanne Bijsterbosch10Octopus44.45230
8.Danique Gelmers11Octopus45.64213
9.Anne-Lotte Feil11Zuiderzeezwemmers49.67165
10.Maudy Ruiter11Zuiderzeezwemmers50.33159
11.Noreen Gelderman10Noord Veluwe53.07135
12.Daphne Julius10Octopus55.20120
13.Leonie Gach10Zuiderzeezwemmers59.6995
14.Germaine Heijkoop10Zuiderzeezwemmers1:00.1393
DISMarijke van de Beek11Octopus41.93RC
NGEllen Rikken11Zvv


Programmanr. 22
31.5.08 - 17:46
Jongens, 50m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Lars Ruessink9Noord Veluwe46.17136
2.Rick van de Streek8Noord Veluwe48.07120
3.Jelle Wiersma9Flevo49.61109
4.Bart van Meerveld9Flevo52.8990
5.Jarco van Ommen9Octopus53.6487
6.Arnout Mak9Octopus54.7681
7.Niels Ruiter9Zuiderzeezwemmers58.4567
DISJoris Pape7Noord VeluweRE
DISHarm-Jan Wijnhoud8ZvvAA
DISRobin Meima8OctopusRE
DISFrank Versprille8Noord Veluwe54.02RD
DISLeon Mak7Octopus1:06.39RH


Programmanr. 23
31.5.08 - 17:49
Meisjes, 50m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Sabrina Vosselman9Zvv44.32232
2.Noa van der Horst9Flevo46.51201
3.Chiara van Winsum9Flevo47.20192
4.Marliene Grave8Zvv49.04171
5.Shanna Holtrop8Zuiderzeezwemmers50.86154
6.Latoya van Laar9Octopus51.09152
7.Anoek Huiskamp9Octopus51.39149
8.Hanna van Keulen9Noord Veluwe53.04135
9.Damla Kalkankiran8Zvv53.73130
10.Brigit van der Vegte7Octopus54.04128
11.Jonna van Gortel9Zvv54.64124
12.Demi van den Beld9Octopus59.1398
DISCarmen ter Weele9OctopusAA


Programmanr. 24
31.5.08 - 17:54
Heren, 50m schoolslag18 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Albert van Piekeren23Octopus32.76542
2.Casper Hut29Team Groningen33.01530
3.John Eilander35Octopus33.15523
4.Michiel Jorink20Swol 189433.67499
5.Bernie Klompmaker22Noord Veluwe35.60422
6.Jacko Dekker18Zuiderzeezwemmers38.39337
7.Jos Swagemakers20Zuiderzeezwemmers42.70245
NGRutger Wagenvoort18Vz&pc


Programmanr. 25
31.5.08 - 17:57
Dames, 50m schoolslag16 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Jantina Bredewoud19Octopus36.76558
2.Erika Aan het Rot17Octopus38.29494
3.Elianne van Soest17Flevo40.26425
4.Elmi Roelofsen17Zvv40.67412
5.Ninouk van de Linde23Noord Veluwe40.95404
6.Joyce Verhagen23Noord Veluwe43.67333
7.Dorien van de Berg21Flevo45.88287
NGFabienne Hoogeveen17Zuiderzeezwemmers


Programmanr. 26
31.5.08 - 18:00
Jongens, 50m schoolslag16 - 17 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Johan Bosma17Noord Veluwe31.73597
2.Emile Manni17Octopus32.29566
3.Richard Bagerman16Noord Veluwe35.37431
4.Lennart Kluiters17Flevo36.64387
5.Jurrian Werler17Zvv42.54248
6.Gerwin Bouwmeester16Zvv48.54167


Programmanr. 27
31.5.08 - 18:02
Meisjes, 50m schoolslag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Mandy Hulleman15Zvv39.54449
2.Leonie Nijenhuis15Zuiderzeezwemmers39.89437
3.Eline Vester14Noord Veluwe40.12429
4.Marjolein Scholten14Noord Veluwe40.29424
5.Kristel Huiskamp15Octopus40.67412
6.Anouk Mijnheer14Noord Veluwe41.28394
7.Lia Witteveen15Zvv43.23343
8.Siemone Vester15Noord Veluwe43.39340
9.Helena Weterings14Zuiderzeezwemmers43.42339
10.Irmgard van Weeghel15Noord Veluwe44.04325
11.Melissa Dellemijn15Noord Veluwe45.13302
12.Marjan Rikken15Zvv45.14302
13.Hitske Aspers15Zuiderzeezwemmers45.36297
14.Sanne Kooistra14Vz&pc47.10265
15.Marijke Boer14Zvv48.51243
DISElia van Bergen14ZuiderzeezwemmersAA
NGElke Kruissink15Vz&pc
NGLajenda Garst14Zuiderzeezwemmers


Programmanr. 28
31.5.08 - 18:06
Jongens, 50m schoolslag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Roald Blok14Octopus31.13632
2.Sven Groothuis14Zuiderzeezwemmers37.10373
3.Arwin Stoop14Zuiderzeezwemmers37.42364
4.Farid Baryalai14Zuiderzeezwemmers40.11295
5.Johan Smit15Octopus40.62284
6.Ramon den Boer15Flevo42.23253
7.Jay Verhulsdonck14Zuiderzeezwemmers43.05239
8.Maik Hoff14Vz&pc44.36218
9.Michiel Bloemhof14Vz&pc44.73213
10.Kevin van de Streek14Noord Veluwe47.90173
DISThomas van Dongen15ZuiderzeezwemmersAA


Programmanr. 29
31.5.08 - 18:09
Jongens, 50m schoolslag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Marcel van Essen13De Hokseberg33.57504
2.Christian Renshoff13Octopus35.16438
3.Jory Willemsen12Octopus37.08374
4.Daan de Jong13Noord Veluwe39.07320
5.Stijn Temmen12Zvv39.28314
6.Jeffry van Zetten12Octopus42.10255
7.Marc Douwma13Zvv42.51248
8.Mitchell van Winsum12Flevo44.10222
9.Ralf Höppener13Octopus47.23181
10.Jan Peter Swager12Zuiderzeezwemmers48.26170
11.Thom Roelofsen13Vz&pc48.53167
12.Milan van de Houten12Flevo49.19160
13.Arco Harink12Noord Veluwe49.37158
14.Mike van de Streek12Noord Veluwe50.76146
15.Rob Rikken13Zvv51.23142
DISJob Roelofsen13Vz&pc50.64SA


Programmanr. 30
31.5.08 - 18:14
Meisjes, 50m schoolslag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Sharon Gelmers13Octopus37.82513
2.Suzanne Brummel13Octopus37.86511
3.Rianne van Veluw13Zuiderzeezwemmers41.60385
4.Amber Huiskamp13Zvv41.89377
5.Simone Waanders12Octopus41.92377
6.Willieke Grave13Zvv43.75331
7.Milou Schaverus12Flevo44.29319
8.Cynthia Plender12Noord Veluwe44.61312
9.Romy Worst12Octopus45.60293
10.Charmaine Posthumus12Flevo46.02285
11.Britt Smelt13Vz&pc46.10283
12.Marian Smelt13Vz&pc46.33279
13.Monique vh Ende13Noord Veluwe46.61274
14.Jenneke Grave13Zvv46.93268
15.Melina van Unen13Noord Veluwe46.97268
16.Jamie van de Pol13Flevo47.17264
17.Eline Roelofsen12Vz&pc48.63241


Programmanr. 31
31.5.08 - 18:19
Jongens, 50m schoolslag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Erik Pape11Noord Veluwe43.07239
2.Stan Ruessink10Noord Veluwe46.42191
3.Mika Smelt10Vz&pc48.34169
4.Jeroen van Beek10Zvv49.02162
5.Stefan den Boer11Flevo49.39158
6.Jarick Stoop11Zuiderzeezwemmers49.41158
7.Jan Willem Goos11Vz&pc50.17151
8.Andries Swager10Zuiderzeezwemmers53.10127
9.Jaap-Pieter Grave10Zvv53.14127
10.Jasper Vlaar10Zuiderzeezwemmers55.39112
11.Nick Moerman10Zuiderzeezwemmers56.91103


Programmanr. 32
31.5.08 - 18:24
Meisjes, 50m schoolslag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Marijke van de Beek11Octopus44.54314
2.Emily de Jong11Flevo44.60313
3.Britt Schoonhoven10Octopus46.36278
4.Denise van Zetten11Octopus46.98267
5.Danique Gelmers11Octopus47.16264
6.Iris Folbert10Vz&pc49.02235
7.Jody Looman10Zvv49.10234
8.Maudy Ruiter11Zuiderzeezwemmers49.77225
9.Milou Uitslag11Noord Veluwe51.32205
10.liset meulenbeld11Vz&pc51.48203
11.Taryssa van Rantwijk11Zuiderzeezwemmers51.49203
12.Anne-Lotte Feil11Zuiderzeezwemmers53.54181
13.Leonie Gach10Zuiderzeezwemmers54.33173
14.Noreen Gelderman10Noord Veluwe55.11166
15.Germaine Heijkoop10Zuiderzeezwemmers1:00.48125
NGEllen Rikken11Zvv


Programmanr. 33
31.5.08 - 18:30
Jongens, 50m schoolslag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Lars Ruessink9Noord Veluwe48.29169
2.Jarco van Ommen9Octopus50.02152
3.Jelle Wiersma9Flevo50.29150
4.Bart van Meerveld9Flevo50.95144
5.Arjan Bijl9Flevo53.51124
6.Harm-Jan Wijnhoud8Zvv55.80110
7.Robin Meima8Octopus56.70105
7.Frank Versprille8Noord Veluwe56.70105
9.Niels Ruiter9Zuiderzeezwemmers58.1097
10.Jochem Hallie7Octopus1:00.9384
11.Leon Mak7Octopus1:02.2979
12.Joris Pape7Noord Veluwe1:02.6877
DISArnout Mak9OctopusAA
DISRick van de Streek8Noord Veluwe59.70SK


Programmanr. 34
31.5.08 - 18:35
Meisjes, 50m schoolslag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Carmen ter Weele9Octopus47.36261
2.Sabrina Vosselman9Zvv47.76255
3.Chiara van Winsum9Flevo49.88223
4.Brigit van der Vegte7Octopus53.97176
5.Damla Kalkankiran8Zvv54.67170
6.Hanna van Keulen9Noord Veluwe55.07166
7.Marliene Grave8Zvv59.02135
DISDanielle Bijsterbosch8OctopusAA
DISMerel Huiskamp9OctopusAA
DISDemi van den Beld9Octopus57.89SD
DISJonna van Gortel9Zvv1:03.45SD


Programmanr. 35
31.5.08 - 18:39
Heren, 50m vrije slag18 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Casper Hut29Team Groningen24.86627
2.Michiel Jorink20Swol 189425.23600
3.Bernie Klompmaker22Noord Veluwe25.93553
4.John Eilander35Octopus26.18537
5.Erik van de Heide19Zuiderzeezwemmers26.51517
6.Jacko Dekker18Zuiderzeezwemmers28.04437
7.Jeffrey Geway20Noord Veluwe29.95359
8.Jos Swagemakers20Zuiderzeezwemmers32.23288
NGRutger Wagenvoort18Vz&pc


Programmanr. 36
31.5.08 - 18:42
Dames, 50m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Danique Stoop16Zuiderzeezwemmers28.26627
2.Manon van Essen16De Hokseberg28.57607
3.Jantina Bredewoud19Octopus29.48552
4.Elmi Roelofsen17Zvv29.83533
5.Elianne van Soest17Flevo31.42456
6.Erika Aan het Rot17Octopus31.60449
7.Marloes Verholt17Noord Veluwe33.13389
8.Ninouk van de Linde23Noord Veluwe34.36349
9.Dorien van de Berg21Flevo34.45346
10.Joyce Verhagen23Noord Veluwe35.20325
11.Annebeth van Ark19Octopus35.80309
NGFabienne Hoogeveen17Zuiderzeezwemmers


Programmanr. 37
31.5.08 - 18:46
Jongens, 50m vrije slag16 - 17 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Richard Oosterbroek17Noord Veluwe25.92553
2.Johan Bosma17Noord Veluwe26.80501
3.Lennart Kluiters17Flevo27.42467
4.Richard Bagerman16Noord Veluwe28.89400
5.Jurrian Werler17Zvv32.51280
6.Gerwin Bouwmeester16Zvv37.44184


Programmanr. 38
31.5.08 - 18:47
Meisjes, 50m vrije slag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Eline Vester14Noord Veluwe29.73539
2.Lia Witteveen15Zvv31.13469
3.Anne Kooij15Zuiderzeezwemmers31.43456
4.Sylvana van Rantwijk14Zuiderzeezwemmers31.77441
5.Anouk Mijnheer14Noord Veluwe31.89436
6.Leonie Nijenhuis15Zuiderzeezwemmers31.95434
7.Tara van Bottenburg14Octopus32.06430
8.Geralde Steenbergen15Octopus32.29420
9.Marjolein Scholten14Noord Veluwe32.39417
10.Melissa Dellemijn15Noord Veluwe32.73404
11.Helena Weterings14Zuiderzeezwemmers33.32383
12.Marjan Rikken15Zvv34.13356
13.Irmgard van Weeghel15Noord Veluwe34.29351
14.Siemone Vester15Noord Veluwe34.35349
15.Mandy Hulleman15Zvv34.39348
16.Sanne Kooistra14Vz&pc35.24323
17.Hitske Aspers15Zuiderzeezwemmers35.48317
18.Marijke Boer14Zvv35.95305
19.Elia van Bergen14Zuiderzeezwemmers37.85261
NGElke Kruissink15Vz&pc
NGLajenda Garst14Zuiderzeezwemmers


Programmanr. 39
31.5.08 - 18:52
Jongens, 50m vrije slag14 - 15 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Anton van Zantvoort15Zuiderzeezwemmers26.61511
2.Roald Blok14Octopus27.23477
3.Michiel Bloemhof14Vz&pc28.90399
4.Johan Smit15Octopus30.01357
5.Sven Groothuis14Zuiderzeezwemmers30.10353
6.Mathijs van der Vlies14Zuiderzeezwemmers31.73302
7.Thomas van Dongen15Zuiderzeezwemmers32.89271
8.Jay Verhulsdonck14Zuiderzeezwemmers35.60214
9.Kevin van de Streek14Noord Veluwe39.26159
DISArwin Stoop14ZuiderzeezwemmersAA
DISFarid Baryalai14ZuiderzeezwemmersAA
DISMaik Hoff14Vz&pcAA


Programmanr. 40
31.5.08 - 18:56
Jongens, 50m vrije slag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Marcel van Essen13De Hokseberg28.20430
2.Jory Willemsen12Octopus28.76405
3.Stijn Temmen12Zvv29.22386
4.Daan de Jong13Noord Veluwe29.70368
5.Sjors Boverhoff12Octopus29.83363
6.Jeffry van Zetten12Octopus30.48340
7.Mitchell van Winsum12Flevo31.76301
8.Thom Roelofsen13Vz&pc32.57279
9.Marc Douwma13Zvv33.09266
10.Job Roelofsen13Vz&pc33.74251
11.Mike van de Streek12Noord Veluwe34.70231
12.Milan van de Houten12Flevo35.81210
13.Arco Harink12Noord Veluwe37.07189
14.Rob Rikken13Zvv38.09174
15.Ralf Höppener13Octopus38.26172
16.Jan Peter Swager12Zuiderzeezwemmers39.60155
17.Jaap ten Have12Zuiderzeezwemmers40.80142


Programmanr. 41
31.5.08 - 19:01
Meisjes, 50m vrije slag12 - 13 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Annemarie Worst12Octopus28.39619
2.Cecily Sadowski12Aquapoldro28.89587
3.Suzanne Brummel13Octopus30.67491
4.Milou Schaverus12Flevo30.85482
5.Amber Huiskamp13Zvv31.02474
6.Willieke Grave13Zvv31.96434
7.Hanneke Steenbergen13Octopus32.51412
8.Rianne van Veluw13Zuiderzeezwemmers32.52412
9.Britt Smelt13Vz&pc32.67406
10.Sifra van Bottenburg12Octopus32.80401
11.Simone Waanders12Octopus32.88398
12.Jenneke Grave13Zvv33.82366
12.Melina van Unen13Noord Veluwe33.82366
14.Jamie van de Pol13Flevo33.85365
15.Cynthia Plender12Noord Veluwe33.92363
16.Romy Worst12Octopus34.39348
17.Mariska Gach12Zuiderzeezwemmers35.07328
18.Monique vh Ende13Noord Veluwe35.53316
19.Marian Smelt13Vz&pc35.76310
20.Eline Roelofsen12Vz&pc37.52268
21.Charmaine Posthumus12Flevo37.89260


Programmanr. 42
31.5.08 - 19:07
Jongens, 50m vrije slag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Erik Pape11Noord Veluwe32.70276
2.Casper Muselaers11Octopus33.13265
3.Stefan den Boer11Flevo33.61254
4.Jeroen van Beek10Zvv34.32238
5.Axel Julius10Octopus35.00225
6.Mika Smelt10Vz&pc35.32219
7.Jan Willem Goos11Vz&pc35.91208
8.Stan Ruessink10Noord Veluwe36.54198
9.Jaap-Pieter Grave10Zvv42.04130
10.Nick Moerman10Zuiderzeezwemmers45.08105
11.Andries Swager10Zuiderzeezwemmers45.9899
12.Jarick Stoop11Zuiderzeezwemmers46.0599
DISEric Smelt11Vz&pcAA
DISJasper Vlaar10ZuiderzeezwemmersAA


Programmanr. 43
31.5.08 - 19:11
Meisjes, 50m vrije slag10 - 11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Sharon Julius11Octopus32.45414
2.Emily de Jong11Flevo32.86399
3.Denise van Zetten11Octopus34.16355
4.Jody Looman10Zvv34.70339
5.Marijke van de Beek11Octopus36.32295
6.Iris Folbert10Vz&pc36.68287
7.Taryssa van Rantwijk11Zuiderzeezwemmers37.57267
8.Britt Schoonhoven10Octopus37.73264
9.Milou Uitslag11Noord Veluwe37.96259
10.liset meulenbeld11Vz&pc39.76225
11.Lisanne Bijsterbosch10Octopus40.27217
12.Danique Gelmers11Octopus40.98206
13.Maudy Ruiter11Zuiderzeezwemmers45.02155
14.Anne-Lotte Feil11Zuiderzeezwemmers48.14127
15.Daphne Julius10Octopus49.42117
16.Leonie Gach10Zuiderzeezwemmers54.0790
17.Noreen Gelderman10Noord Veluwe54.8086
18.Germaine Heijkoop10Zuiderzeezwemmers56.7378
NGEllen Rikken11Zvv


Programmanr. 44
31.5.08 - 19:16
Jongens, 50m vrije slag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Lars Ruessink9Noord Veluwe34.45236
2.Harm-Jan Wijnhoud8Zvv40.01150
3.Jelle Wiersma9Flevo41.02140
4.Arjan Bijl9Flevo41.98130
5.Rick van de Streek8Noord Veluwe42.36127
6.Jarco van Ommen9Octopus43.72115
7.Bart van Meerveld9Flevo45.04105
8.Frank Versprille8Noord Veluwe48.3985
9.Niels Ruiter9Zuiderzeezwemmers50.2076
10.Arnout Mak9Octopus51.6670
11.Robin Meima8Octopus52.7066
12.Jochem Hallie7Octopus55.9155
13.Joris Pape7Noord Veluwe55.9255


Programmanr. 45
31.5.08 - 19:20
Meisjes, 50m vrije slag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangLeef.TijdPnt
1.Sabrina Vosselman9Zvv37.60266
2.Carmen ter Weele9Octopus40.57212
3.Shanna Holtrop8Zuiderzeezwemmers42.20188
4.Noa van der Horst9Flevo42.57183
5.Latoya van Laar9Octopus43.42173
6.Merel Huiskamp9Octopus43.60171
7.Anoek Huiskamp9Octopus44.61159
8.Hanna van Keulen9Noord Veluwe47.68131
9.Marliene Grave8Zvv47.69131
10.Danielle Bijsterbosch8Octopus48.28126
11.Jonna van Gortel9Zvv51.45104
12.Damla Kalkankiran8Zvv53.2994
DISChiara van Winsum9FlevoAA


Programmanr. 46
31.5.08 - 19:24
Gemengd, 8 x 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt
1.Octopus 1Octopus3:43.57450
Sharon Gelmers
Christian Renshoff
Erika Aan het Rot
Roald Blok
13
13
17
14
28.89Jantina Bredewoud
Floris Manni
Annemarie Worst
Emile Manni
19
19
12
17
2.Noord VeluweNoord Veluwe3:53.80394
Marjolein Scholten
Johan Bosma
Eline Vester
Jeffrey Geway
14
17
14
20
31.39Melissa Dellemijn
Bernie Klompmaker
Melina van Unen
Richard Oosterbroek
15
22
13
17
3.Octopus 1Octopus4:05.18342
Kristel Huiskamp
Sjors Boverhoff
Sifra van Bottenburg
Jory Willemsen
15
12
12
12
31.77Tara van Bottenburg
Jeffry van Zetten
Suzanne Brummel
Albert van Piekeren
14
12
13
23
4.Zvv 1Zvv4:20.32285
Amber Huiskamp
Marc Douwma
Willieke Grave
Gerwin Bouwmeester
13
13
13
16
31.10Lia Witteveen
Jurrian Werler
Elmi Roelofsen
Stijn Temmen
15
17
17
12
NGVz&pc 1Vz&pc
liset meulenbeld, Jan Willem Goos, Eline Roelofsen, Ruben Kolkman
Britt Smelt, Michiel Bloemhof, Elke Kruissink, Maik Hoff