Nr. 121. Dames, 50m schoolslag  All in
Nr. 122. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 123. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 124. Jongens, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 125. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 126. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 127. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 128. Jongens, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 129. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4
Nr. 130. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 1
Nr. 131. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2
Nr. 132. Heren, 200m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 133. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 134. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 135. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 136. Meisjes, 200m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 137. Meisjes, 200m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 138. Dames, 200m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 139. Heren, 50m rugslag  All in
Nr. 140. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 6
Nr. 141. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 142. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 143. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 144. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4
Nr. 145. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 146. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 147. Heren, 200m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 148. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 149. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 150. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 151. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 152. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 153. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 154. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 155. Dames, 100m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 156. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 157. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


GK 2008
Nijmegen, 17. - 25.5.2008


4 - GK 2008 deel 425.05.2008 - 16:15


Programmanr. 121
25.05.2008
Dames, 50m schoolslagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Sharon Verstegen9003964NDD36.0936.13
2.Marijke Monsma8502100DWK35.1636.64
3.Marjolein Delno9400024De Rijn37.0036.76
4.Jantina Bredewoud8800592Octopus35.2937.04
5.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro36.0337.26
5.Evelien Veenstra9103166De Rijn36.4837.26
7.Malou Memelink9403064NDD36.0837.56
8.Mignon Brussen8500504NDD35.9137.59
9.Charelle Cordewener9200378De Rijn35.1637.90
10.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers35.9438.39
11.Iris van Zuilen9400216Olympia36.8038.57
12.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro36.3138.67


<< TOP >>
Programmanr. 122
25.05.2008
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC3:45.253:44.21
Roy Awater
Kevin van Susteren
91
89
56.88Pascal Timmermans
Raynor Wolf
92
89
2.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen3:43.973:46.04
Tom Driessen
Nelis de Wit
87
81
55.42Sander de Vrught
Marten Jan Verbeek
89
86
3.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'943:44.453:48.97
Sjors van Lith
Jasper Verheijen
92
93
59.82Sebas van Lith
Thomas Felten
90
83
4.Aquapoldro 1Aquapoldro3:45.163:49.51
Nick Oortwijn
Remco van de Bruinhorst
92
83
59.80Jos de Graaf
Jurjen Willemsen
91
90
5.DWK 1DWK3:37.603:51.93
Michiel Bouw
Tim van Deutekom
94
91
1:02.75Johan Veenstra
Olaf Achterberg
92
90
6.Octopus 1Octopus3:49.853:55.51
Remco Jorink
Roald Blok
80
93
59.13Floris Manni
Emile Manni
88
90
7.Noord Veluwe 1Noord Veluwe3:49.883:56.07
Johan Bosma
Jelle den Ouden
90
88
1:00.39Jeffrey Geway
Richard Oosterbroek
87
90
8.De Rijn 1De Rijn3:48.983:57.36
Wessel van der Maarel
Laurens Pepping
93
92
58.67Jasper van der Maarel
Joost de Bruijn
90
93
9.ZVW '74 1ZVW '743:48.943:59.15
Bart Kiesewetter
Tim Broer
91
91
59.62Jordi Jolink
Robbert Vink
86
91
10.De Meer 1De Meer3:52.004:01.39
Stefan Hazeleger
Erik van de Hoeff
91
90
57.60Joris Matthee
Martijn Mulder
77
89
11.RZC 2RZC3:48.894:01.45
Bart Beumer
John van Susteren
91
85
59.95Jochem Benthem
Tom van Silfhout
92
91
DISTZC Vahalis 1TZC Vahalis3:50.40AA
Yaniv Davidson, Marciano Millenaar, Michel Spijkerman, Tjark Blokzijl


<< TOP >>
Programmanr. 123
25.05.2008
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.NDD 1NDD4:33.304:45.53
Chantal Kuipers
Mignon Brussen
87
85
1:09.56Margot vd Kemp
Sharon Verstegen
77
90
2.De Rijn 1De Rijn4:37.614:48.70
Marjolein Delno
Charelle Cordewener
94
92
1:11.14Inge Pepping
Evelien Vos
94
92
3.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen4:44.944:53.34
Svenja Peters
Loes van Ooijen
92
92
1:16.44Linda Kolkman
Nynke van der Steur
93
92
4.Octopus 1Octopus4:47.014:54.39
Annemarie Worst
Erika Aan het Rot
95
90
1:11.10Sharon Gelmers
Jantina Bredewoud
94
88
5.DWK 1DWK4:48.805:01.42
Kim Anne Bouw
Marijke Monsma
90
85
1:14.32Marloes Erkens
Natasha Bosma
93
93
6.De Meer 1De Meer4:54.065:10.95
Madelon van Zanten
Elise de Graaff
91
95
1:16.29Iris van de Hoef
Monique van de Hoeff
94
92


<< TOP >>
Programmanr. 124
25.05.2008
Jongens, 100m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Frank Roovers9800219De Houtrib1:21.291:22.01
2.Sook Willemsen9800917DWK1:29.101:28.60
3.Youri Dinnissen9800411Aqua-Novio'941:34.071:33.54FJ 1
4.Wietse Waninge9800023Nunspeet1:35.151:33.54FJ 2
5.Antoine Habeck9900017Aqua-Novio'941:39.921:34.42
6.Joey Papaioannou9802269Aqua-Novio'941:37.601:34.86
7.Marco den Breejen9801065ZV Zaltbommel1:36.111:36.41
8.Maarten Reuvekamp9800265Livo1:34.481:36.54
9.Lars Ruessink9800271Noord Veluwe1:33.021:37.07
10.Perry van der Meer9801941Montferland1:38.481:37.11
11.Sam Furer9900185Aqua-Novio'941:42.071:38.46
12.Torben Lammerdink9900745De Berkelduikers1:37.861:39.29
13.Ramon Lammers9800267Livo1:39.391:40.80
14.Done Hieltjes9800895GZV Marveld1:38.221:41.29
15.Fabian Boer9800509De Houtrib1:39.511:45.25
16.Tim Durant9900415ZVW '741:42.541:45.43
17.Tadzio van Bel9800275Aqua-Novio'941:42.511:47.04


<< TOP >>
Programmanr. 125
25.05.2008
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Luuk Nijland9700333De Berkelduikers1:22.641:23.14
2.Jeroen van Beek9700271ZVV1:23.911:24.10
3.Peter Rothengatter9701189ZVW '741:25.331:26.79
4.Jeroen Voltman9700325ZVW '741:27.641:28.54
5.Nino Sieling9701845DWK1:25.451:29.07
6.Mike Fraanje9701847DWK1:26.041:29.22
7.Ruben Jeurissen9700969ZV Wijchen1:26.071:30.36
8.Martin Wenderich9700961Aquapoldro1:27.641:30.60
9.Rutger Otto9700699De Vrije Slag1:31.841:32.89
10.Axel Julius9702221Octopus1:27.121:34.04
11.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro1:29.091:35.36
12.Lennart Spies9701191ZVW '741:31.201:35.62


<< TOP >>
Programmanr. 126
25.05.2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'942:32.892:35.391:15.702:35.39
2.David Koers9501229ZV Zaltbommel2:33.702:37.081:16.452:37.08
3.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers2:39.602:38.361:18.952:38.36
4.Niels Thomassen9500293Aquapoldro2:38.892:46.591:20.592:46.59
5.Sjors Boverhoff9500741Octopus2:42.132:48.261:23.362:48.26
6.Maikel Mierop9503991NDD2:44.332:48.991:23.792:48.99
7.Jory Willemsen9500747Octopus2:44.342:49.321:23.852:49.32
8.Stijn Temmen9504079ZVV2:48.022:50.001:24.892:50.00
9.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib2:40.392:52.161:24.412:52.16
10.Jeffry van Zetten9500755Octopus2:44.342:55.451:25.862:55.45
11.Niels van Henten9500335De Rijn2:50.512:58.821:27.452:58.82


<< TOP >>
Programmanr. 127
25.05.2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Christian Renshoff9404343Octopus2:25.672:27.011:12.062:27.01
2.Tom Brouwers9402027RZC2:29.162:31.261:15.482:31.26
3.Jacco Doest9400711DWK2:29.832:32.691:17.662:32.69
4.Ivar van Ginkel9400025DWK2:31.392:35.361:16.232:35.36
5.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:31.982:41.881:18.842:41.88
6.Mart Vrieze9400401NDD2:33.802:42.291:19.702:42.29


<< TOP >>
Programmanr. 128
25.05.2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:24.072:25.931:11.582:25.93
2.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:24.282:26.921:11.482:26.92
3.Jordi Peters9302177Livo2:26.172:31.191:13.262:31.19
4.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers2:28.822:31.511:13.952:31.51
5.Robin Bos9302265Aquapoldro2:33.292:33.041:14.952:33.04
6.Boris Bijl9304823De Houtrib2:27.022:34.741:14.582:34.74


<< TOP >>
Programmanr. 129
25.05.2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Mike Marissen9202187DWK2:06.982:12.681:04.752:12.68
2.Barry Bloemberg9200097Livo2:18.302:25.731:09.042:25.73
3.Sjors van Lith9202869Aqua-Novio'942:26.482:28.641:11.772:28.64
4.Johan Veenstra9201333DWK2:24.552:32.591:14.602:32.59


<< TOP >>
Programmanr. 130
25.05.2008
Jongens, 200m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jos de Graaf9106095Aquapoldro2:14.982:17.831:08.142:17.83
2.Roy Awater9100043RZC2:16.522:23.701:10.482:23.70
3.Robbert Vink9102993ZVW '742:20.512:24.691:10.762:24.69
4.Stefan Hazeleger9100867De Meer2:22.172:31.641:13.102:31.64
5.Jeroen Janssen9101089Aqua-Novio'942:26.322:39.851:15.292:39.85
6.Bart Kiesewetter9101203ZVW '742:27.532:41.761:17.952:41.76


<< TOP >>
Programmanr. 131
25.05.2008
Jongens, 200m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Felix Broekhuizen9000439DWK2:10.952:16.321:09.642:16.32
2.Daan Ratering9002389Livo2:10.152:17.081:08.952:17.08
3.Sebas van Lith9001841Aqua-Novio'942:15.862:22.931:10.502:22.93
4.Emile Manni9001901Octopus2:21.332:30.021:13.262:30.02
5.Jasper van der Maarel9001907De Rijn2:26.702:34.961:15.842:34.96


<< TOP >>
Programmanr. 132
25.05.2008
Heren, 200m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Hjalmar de Ruiter8902695NDD2:18.012:21.261:08.002:21.26
2.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen2:15.272:23.611:08.932:23.61
3.Floris Manni8805679Octopus2:20.132:24.411:09.632:24.41
4.Niek Havekes8601127De Waalstroom2:21.922:25.881:10.412:25.88
5.Erik van de Heide8801337Zuiderzeezwemmers2:20.702:27.101:09.922:27.10
6.Albert van Piekeren8401767Octopus2:22.562:30.421:12.112:30.42


<< TOP >>
Programmanr. 133
25.05.2008
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:13.831:16.72
2.Susan Melchers9603334De Gelenberg1:21.751:22.39
3.Breanne Lensink9600240Livo1:25.481:23.00
4.Aniek Broekhuizen9600052ZC '901:24.481:25.96
5.Vera van Aalten9600314ZVW '741:26.571:28.46
6.Demi Woeltjes9602422GZV Marveld1:28.031:31.20


<< TOP >>
Programmanr. 134
25.05.2008
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:36.132:42.911:14.722:42.91
2.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:45.602:56.361:21.452:56.36
3.Guusje Vrieze9502820NDD3:05.263:02.321:25.073:02.32
4.Aimée Groenveld9503394De Houtrib3:02.653:08.021:24.733:08.02
5.Romy van Alphen9502776Olympia3:01.793:11.241:26.793:11.24
6.Lotte Eising9502098De Berkelduikers3:11.543:16.431:32.523:16.43
7.Isolde de Louw9503008Aquapoldro3:08.023:18.061:31.083:18.06
8.Arlette de Vegt9505930ESCA Zwemmen3:10.513:19.101:31.543:19.10
9.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers3:15.023:21.601:29.323:21.60
10.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo3:14.673:30.481:34.863:30.48
DISDiane Schoenmaker9502920DWK3:03.073:06.89VD1:26.423:06.89
DISTessa Mol9501396De Rijn3:17.763:21.86VC1:33.543:21.86


<< TOP >>
Programmanr. 135
25.05.2008
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:38.362:39.151:15.202:39.15
2.Inge Pepping9402308De Rijn2:41.802:44.151:15.412:44.15
3.Iris van Zuilen9400216Olympia2:41.152:47.861:16.232:47.86
4.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:42.712:49.261:18.892:49.26
5.Sharon Gelmers9400416Octopus2:51.802:51.441:18.742:51.44
6.Iris van de Hoef9400970De Meer3:01.823:06.791:29.763:06.79
7.Laura Wekking9402868Aqua-Novio'942:57.943:09.671:27.003:09.67


<< TOP >>
Programmanr. 136
25.05.2008
Meisjes, 200m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Lodi Broeder9302620De Gelenberg2:45.682:45.291:16.292:45.29
2.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen2:44.452:45.681:18.532:45.68
3.Britt Lagarde9303314Aqua-Novio'942:55.893:02.641:23.373:02.64
4.Tara van Bottenburg9300114Octopus2:59.483:05.071:26.483:05.07
5.Laura van Reen9306300De Waalstroom3:14.723:32.451:36.453:32.45
DISMargreet Laar9304700NDD3:13.453:27.61VC1:31.123:27.61


<< TOP >>
Programmanr. 137
25.05.2008
Meisjes, 200m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Monique van de Hoeff9200752De Meer2:49.202:51.391:18.262:51.39
2.Charlotte Maris9201166De Houtrib2:55.602:56.051:18.532:56.05
3.Mieke Jansen9206720NDD2:51.353:08.441:21.283:08.44
DISNynke van der Steur9201690ESCA Zwemmen2:42.642:43.11VH1:17.662:43.11
DISLenja Witlox9202004ZC '902:54.683:14.10VC1:25.513:14.10


<< TOP >>
Programmanr. 138
25.05.2008
Dames, 200m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Tieske Konings9101708GZV Marveld2:35.642:37.841:13.222:37.84
2.Margot vd Kemp7700382NDD2:34.392:39.361:13.822:39.36
3.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers2:31.822:40.321:11.252:40.32
4.Jolanda van Leijen8802670De Rijn2:42.002:51.201:18.572:51.20


<< TOP >>
Programmanr. 139
25.05.2008
Heren, 50m rugslagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jurjen Willemsen9003315Aquapoldro28.6728.16
2.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen28.1729.16
3.Pascal Timmermans9202349RZC28.2829.42
4.Jos de Graaf9106095Aquapoldro28.5329.70
5.Raynor Wolf8903663RZC28.8230.02
6.Hjalmar de Ruiter8902695NDD28.9630.07
7.Alex van der Hoeven9202571NDD29.4031.61
NGJordi Jolink8601455ZVW '7429.24


<< TOP >>
Programmanr. 140
25.05.2008
Jongens, 200m wisselslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Thomas Leeuwis9601743DWK2:55.512:50.782:50.78
2.Tim Furer9600087Aqua-Novio'942:55.172:53.022:53.02
3.Melvin van den Born9601029ZVW '742:49.072:54.762:54.76
4.Casper Muselaers9600399Octopus3:00.433:00.743:00.74
5.Erik Pape9601669Noord Veluwe2:59.063:05.893:05.89
NGEmiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen2:55.92


<< TOP >>
Programmanr. 141
25.05.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers2:39.572:35.892:35.89
2.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'942:36.662:36.382:36.38
3.Stijn Temmen9504079ZVV2:42.802:38.682:38.68
4.David Koers9501229ZV Zaltbommel2:44.362:47.952:47.95
5.Nick Alink9500273Olympia2:46.302:49.102:49.10
6.Niels Thomassen9500293Aquapoldro2:46.112:56.882:56.88


<< TOP >>
Programmanr. 142
25.05.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jelle Derksen9400017DWK2:24.512:26.282:26.28
2.Jacco Doest9400711DWK2:29.442:31.022:31.02
3.Christian Renshoff9404343Octopus2:29.602:33.972:33.97
4.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:34.832:35.042:35.04
5.Tom Brouwers9402027RZC2:32.642:36.732:36.73
6.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:30.092:36.802:36.80


<< TOP >>
Programmanr. 143
25.05.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Roald Blok9302685Octopus2:23.652:27.662:27.66
2.Boris Bijl9304823De Houtrib2:24.452:29.75FJ 12:29.75
3.Jasper Verheijen9303685Aqua-Novio'942:26.802:29.75FJ 22:29.75
4.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:28.632:32.642:32.64
5.Robin Bos9302265Aquapoldro2:31.322:34.202:34.20
6.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:26.802:35.222:35.22


<< TOP >>
Programmanr. 144
25.05.2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Mike Marissen9202187DWK2:10.022:14.682:14.68
2.Johan Veenstra9201333DWK2:19.842:24.262:24.26
3.Barry Bloemberg9200097Livo2:21.102:27.062:27.06
4.Pascal Timmermans9202349RZC2:21.592:29.452:29.45
5.Sjors van Lith9202869Aqua-Novio'942:26.382:30.322:30.32
6.Laurens Pepping9203529De Rijn2:24.942:31.732:31.73


<< TOP >>
Programmanr. 145
25.05.2008
Jongens, 200m wisselslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Tim van Deutekom9100459DWK2:17.862:19.132:19.13
2.Stefan Hazeleger9100867De Meer2:15.212:19.892:19.89
3.Roy Awater9100043RZC2:14.312:19.912:19.91
4.Robbert Vink9102993ZVW '742:16.822:25.502:25.50
5.Kevin Eltink9100589NDD2:21.642:25.982:25.98
6.Jos de Graaf9106095Aquapoldro2:23.822:34.612:34.61


<< TOP >>
Programmanr. 146
25.05.2008
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Felix Broekhuizen9000439DWK2:06.512:17.632:17.63
2.Daan Ratering9002389Livo2:15.202:19.182:19.18
3.Sebas van Lith9001841Aqua-Novio'942:14.542:19.802:19.80
4.Olaf Achterberg9000011DWK2:16.902:25.392:25.39
5.Emile Manni9001901Octopus2:17.192:25.762:25.76


<< TOP >>
Programmanr. 147
25.05.2008
Heren, 200m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Niek Havekes8601127De Waalstroom2:16.152:22.542:22.54
2.John van Susteren8502549RZC2:18.772:32.602:32.60


<< TOP >>
Programmanr. 148
25.05.2008
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Frank Roovers9800219De Houtrib1:10.551:12.51
2.Lars Ruessink9800271Noord Veluwe1:14.981:14.58
3.Sook Willemsen9800917DWK1:15.401:15.37
4.Wietse Waninge9800023Nunspeet1:19.601:20.64
5.Youri Dinnissen9800411Aqua-Novio'941:21.111:21.67
6.Marco den Breejen9801065ZV Zaltbommel1:23.541:23.86
7.Derk Wiegerinck9800633Livo1:24.321:24.86
8.Torben Lammerdink9900745De Berkelduikers1:26.271:25.94
9.Fabian Boer9800509De Houtrib1:23.671:26.17
10.Tom Groot Kormelinck9800105Natare1:28.501:26.27
11.Sam Furer9900185Aqua-Novio'941:27.471:27.97
12.Perry van der Meer9801941Montferland1:25.151:29.86
13.Thomas Luchies9800839De Berkelduikers1:23.421:30.07
14.Ramon Lammers9800267Livo1:27.971:30.23
15.Done Hieltjes9800895GZV Marveld1:25.131:30.80
16.Tadzio van Bel9800275Aqua-Novio'941:29.481:36.02
DISNiek Heethaar9900999Aquapoldro1:30.48AA


<< TOP >>
Programmanr. 149
25.05.2008
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Sjoerd van de Oord9700267ZV Kerkdriel1:12.781:12.23
2.Peter Rothengatter9701189ZVW '741:12.041:13.26
3.Gijs van der Wal9700321De Rijn1:15.511:13.32
4.Luuk Nijland9700333De Berkelduikers1:14.481:13.72
5.Ruben Jeurissen9700969ZV Wijchen1:16.101:15.67
6.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro1:15.201:17.07
7.Axel Julius9702221Octopus1:16.541:17.47
8.Jeroen van Beek9700271ZVV1:17.181:17.80
9.Bart Straten9701695ZV Wijchen1:21.071:18.29
10.Jeroen Voltman9700325ZVW '741:17.121:18.95
11.Nino Sieling9701845DWK1:17.631:19.82
12.Daniel Schepers9700361Montferland1:19.901:20.45
13.Stan Ruessink9700829Noord Veluwe1:20.841:21.45
14.Rutger Otto9700699De Vrije Slag1:20.671:21.89
15.Mike Fraanje9701847DWK1:17.891:23.38
16.Martin Wenderich9700961Aquapoldro1:20.581:23.40
17.Lennart Spies9701191ZVW '741:19.101:24.62
DISDavid van Zelst9700147ZV Kerkdriel1:17.42AA


<< TOP >>
Programmanr. 150
25.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marissa Taribuka9602782DWK1:02.751:03.69
2.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:05.121:05.86
3.Susan Melchers9603334De Gelenberg1:07.231:06.51
4.Aniek Broekhuizen9600052ZC '901:07.151:07.70
5.Breanne Lensink9600240Livo1:05.921:07.73
6.Fanne van Eldik9600074ZVW '741:06.801:08.07


<< TOP >>
Programmanr. 151
25.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Annemarie Worst9500042Octopus1:01.971:03.50
2.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro1:03.141:05.54
3.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:03.541:06.52
4.Carmen Nijenhuis9500374Livo1:07.091:07.23
5.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers1:05.781:07.36
6.Aimée Groenveld9503394De Houtrib1:06.291:07.61
7.Niké Schuurmans9502004Livo1:07.761:07.82
8.Lotte Eising9502098De Berkelduikers1:07.081:08.10
9.Milou Schaverus9503878Flevo1:08.301:09.16
10.Iris Jager9504226TZC Vahalis1:08.041:11.42
11.Romy van Alphen9502776Olympia1:08.481:11.66
NGVera Heesink9503534ZVW '741:06.19


<< TOP >>
Programmanr. 152
25.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marjolein Delno9400024De Rijn1:01.371:02.11
2.Inge Pepping9402308De Rijn1:02.181:03.45
3.Iris van Zuilen9400216Olympia1:04.801:04.25
4.Sharon Gelmers9400416Octopus1:02.981:05.04
5.Malou Memelink9403064NDD1:04.301:05.76
6.Sanne Rodenburg9404714RZC1:06.361:05.91
7.Hermijntje Drenth9401300TZC Vahalis1:04.781:06.04
8.Marloes van der Beek9401364Aquapoldro1:05.201:06.07
9.Robbin Lensink9401092Livo1:05.151:06.10
10.Carmen Seesing9406220De Berkelduikers1:05.071:06.13
11.Femke Wolvetang9404712NDD1:06.071:08.57
12.Marjolein Maris9400210De Houtrib1:04.731:08.61


<< TOP >>
Programmanr. 153
25.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marloes Erkens9300234DWK1:02.091:03.11
2.Lodi Broeder9302620De Gelenberg1:02.661:03.42
3.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen1:04.081:05.40
4.Nynke Groot Koerkamp9301262De Rijn1:05.601:06.73
5.Natasha Bosma9300112DWK1:05.641:07.60
6.Margreet Laar9304700NDD1:04.481:07.70


<< TOP >>
Programmanr. 154
25.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Nynke van der Steur9201690ESCA Zwemmen1:01.641:02.04
2.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen1:00.231:02.27
3.Evelien Vos9201912De Rijn1:02.231:04.01
4.Elisa Derksen9205488TZC Vahalis1:04.801:07.60
5.Mieke Jansen9206720NDD1:04.811:08.46
6.Lenja Witlox9202004ZC '901:04.331:08.70


<< TOP >>
Programmanr. 155
25.05.2008
Dames, 100m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Thaisa Fiering9100940Livo1:01.391:02.94
2.Rachel Kremer9002128Livo1:00.321:02.97
3.Sharon Verstegen9003964NDD1:02.241:03.39
4.José Adema9100016Aquapoldro1:01.981:03.80
5.Madelon van Zanten9103632De Meer1:01.821:04.00
6.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers1:00.761:04.02


<< TOP >>
Programmanr. 156
25.05.2008
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC4:08.393:55.19
Jochem Benthem
Puck Smit
92
93
59.12Tom Brouwers
Pascal Timmermans
94
92
2.DWK 1DWK3:44.403:55.32
Michiel Bouw
Johan Veenstra
94
92
1:03.11Jacco Doest
Mike Marissen
94
92
3.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'943:53.683:56.29
Luc Awater
Sjors van Lith
92
92
59.42Bas Krafft
Jasper Verheijen
93
93
4.Livo 1Livo3:57.784:03.46
Koen Sterenborg
Barry Bloemberg
92
92
57.94Jordi Peters
Stijn Lensink
93
92
5.Aquapoldro 1Aquapoldro4:03.674:09.54
Jeroen Staakman
Michiel Peters
94
92
1:02.67Nick Oortwijn
Robin Bos
92
93
6.De Rijn 1De Rijn4:00.224:11.00
Laurens Pepping
Wessel van der Maarel
92
93
58.11Joost de Bruijn
Bram Kleinhout
93
93
7.Octopus 1Octopus4:13.034:19.67
Christian Renshoff
Jeffry van Zetten
94
95
1:04.76Sjors Boverhoff
Roald Blok
95
93
8.RZC 2RZC4:09.364:37.67
Rogier Pepplinkhuizen
Stijn van Duinhoven
93
96
1:02.35Mark van den Heuvel
Mark Huistra
93
96
DISDe Houtrib 1De Houtrib4:13.58AA
Marco Uppelschoten, Boris Bijl, Marvin Santana Sanz, Brian van de Graaf


<< TOP >>
Programmanr. 157
25.05.2008
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Aquapoldro 1Aquapoldro4:44.304:59.23
Esmée Bos
Anne Marleen van Keulen
96
94
1:15.08Macy Oortwijn
Cecily Sadowski
95
95
2.De Rijn 1De Rijn4:58.885:02.86
Tessa Mol
Marjolein Delno
95
94
1:19.93Inge Pepping
Marte Stoorvogel
94
95
3.Octopus 1Octopus4:57.225:03.82
Annemarie Worst
Suzanne Brummel
95
94
1:12.02Sharon Gelmers
Simone Waanders
94
95
4.NDD 1NDD4:59.315:05.20
Kelly van der Hoeven
Malou Memelink
94
94
1:14.36Guusje Vrieze
Femke Wolvetang
95
94
5.De Berkelduikers 1De Berkelduikers5:03.005:09.39
Anne-Carlijn Bakker
Milou Tjoonk
95
95
1:19.80Carmen Seesing
Merel Wilgenhof
94
95
6.Livo 1Livo5:05.035:10.59
Carmen Nijenhuis
Femke Klein Gunnewiek
95
95
1:16.85Niké Schuurmans
Robbin Lensink
95
94
7.ZVW '74 1ZVW '745:03.585:25.86
Myrna Hendriks
Pleuni Bongers
95
94
1:19.10Vera van Aalten
Fanne van Eldik
96
96
8.De Meer 1De Meer5:22.795:34.76
Suzan Stange
Elise de Graaff
95
95
1:27.00Iris van de Hoef
Lisa de Goei
94
94
DISDe Houtrib 1De Houtrib5:06.54AA
Surya van Dijk, Julia Burgers, Marjolein Maris, Aimée Groenveld
NGDWK 1DWK5:18.70
Carli Harteman, Sanne Willemsen, Diane Schoenmaker, Marissa Taribuka