A-Kringkampioenschappen 2008 deel 4
Beverwijk (NED),    25.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 32. Heren, 50m schoolslag, 12 jaar en ouder    Nr. 33. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 34. Heren, 200m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 35. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder    Nr. 37. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 38. Heren, 200m vrije slag, 12 jaar en ouder    Nr. 39. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 40. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Heren, 50m schoolslag                        12 - 17 jaar
25.5.08 - 13:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BRUIN, Marc                   9000471 De Reuring               33.42     1.          
    2.  ZOER, Shane                   9104091 EZV Enkhuizen            33.55     2.          
    3.  SCHRAM, Bart                  9103683 DAW-Finenzo              34.19     3.          
    4.  BOER de, Mart                 9303589 DAW-Finenzo              34.59     4.          
    5.  APPEL, Jeffrey                9200027 Waterland                35.07     5.          
    6.  PETROVIC, Stacha              9103301 Waterland                35.15     6.          
    7.  SCHULTE, Stefan               9302443 Rapido '82               35.24     7.          
    8.  SCHILDER, Jo„o                9202145 Waterland                36.07     8.          
    9.  GRAS, Martijn                 9100751 Zaanstad (SG)            36.16     9.          
   10.  HARTOG, Hans Peter            9100859 DAW-Finenzo              36.38    10.          
   11.  VISSER, Rian                  9007141 DAW-Finenzo              36.40    11.          
   12.  HORST ter, Mike               9402785 De Zeeschuimers          36.48    12.          
   13.  REMMELZWAAL, Daan             9302553 Zaanstad (SG)            36.78    13.          
   14.  KROON, Bryan                  9402341 Ed-Vo                    36.80    14.          
   15.  PETERNELLA, Ritchoberto       9300991 WZ&PC Purmerend          37.58    15.          
   16.  BOER de, Thom                 9100181 DAW-Finenzo              38.38    16.          
   17.  ROOIJ de, Demi                9105607 DAW-Finenzo              39.50    17.          
   18.  BARON, Arjan                  9100067 DAW-Finenzo              42.34    18.          
    NG  VEEN v.d., Timo               9104133 Hpc                                NG          
    NG  STRUIJF, Kingue               9400913 WZ&PC Purmerend                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Heren, 50m schoolslag                    18 jaar en ouder
25.5.08 - 13:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HAACK, Stefan                 8200575 Rapido '82               31.66     1.          
    2.  BRETON, Wouter                8900461 DAW-Finenzo              32.53     2.          
    3.  ROLVINK, Loek                 8301803 Rapido '82               33.23     3.          
    4.  OUDENDIJK, Paul               8101287 Oeza                     33.37     4.          
    5.  TRAUSEL, Quintin              8703403 A.Z.V.D.                 34.66     5.          
    6.  BUTTER, Martijn               7900231 Oeza                     35.15     6.          
    7.  MOLENKAMP, Patrick            8802427 DAW-Finenzo              36.18     7.          
 NG.ZA  TIETZE, Bas                   8703351 WZ&PC Purmerend                 NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Dames, 50m rugslag              Meisjes Jeugd 2 en later
25.5.08 - 13:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KNEPPERS, Andrea              9302216 Z.V.Hoorn-Aurik          32.14     1.          
    2.  BOER de, Shelley              9302840 Zaanstad (SG)            33.02     2.          
    3.  SWIER, Femke                  9305122 Z.V.Hoorn-Aurik          34.13     3.          
    4.  MOSCH, Suzanne                9400548 Noordkop-Zeemacht SG     34.25     4.          
    5.  VERMEULEN, Esmee              9600678 Zaanstad (SG)            34.89     5.          
    6.  LEEST van der, Sharon         9202772 WZ&PC Purmerend          35.01     6.          
    7.  RIJKHOFF, Claudia             9603338 Z.V.Hoorn-Aurik          35.03     7.          
    8.  KOSTER, Lisa                  9401682 Oeza                     35.08     8.          
    9.  VEERMAN, Rosa                 9600862 Ed-Vo                    35.15     9.          
   10.  ROOKER, Corine                9201522 WZ&PC Purmerend          35.68    10.          
   11.  FLUIT van der, Chantalle      9206406 DAW-Finenzo              35.76    11.          
   12.  BOGAARD van den, Tara         9404286 Nva/Hhc                  35.95    12.          
   13.  MALLON, Danique               9402114 Oeza                     36.05    13.          
   14.  MLCOCH, Sharona               9406178 DAW-Finenzo              36.06    14.          
   15.  BOL, Cleo Denise              9403314 WZ&PC Purmerend          36.16    15.          
   16.  SPIEKERMAN, Pascalle          9403030 WZ&PC Purmerend          36.24    16.          
   17.  CROK, Linda                   9401068 Oeza                     36.60    17.          
   18.  PERGE van, Davina             9503786 DAW-Finenzo              36.63    18.          
   19.  SCHLEEPER, Debbie             9203478 Zaanstad (SG)            36.70    19.          
   20.  GEENEN, Roxann                9601518 DAW-Finenzo              36.99    20.          
   21.  SACHS, Tamara                 9205524 Z.V.Hoorn-Aurik          37.00    21.          
   22.  ROOKER, Janine                9600316 WZ&PC Purmerend          38.07    22.          
   23.  ENGELDORP van, Mariska        9502326 Zv Aquarius              38.50    23.          
   24.  BURGER, Pien                  9306202 DAW-Finenzo              38.57    24.          
   25.  JORINK, Dieuwertje            9302306 DAW-Finenzo              38.63    25.          
   26.  MOLENAAR, Daisy               9306808 DAW-Finenzo              39.99    26.          
 AFGEM  RUITER de, Jessica            9306160 Zv Aquarius                     AFGEM          
 AFGEM  BOERS, Lisa                   9400994 Noordkop-Zeemacht SG            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Dames, 50m rugslag                      16 jaar en ouder
25.5.08 - 13:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEEN van, Simone              8502938 Hpc                      33.93     1.          
    2.  KOK, Evelien                  9002028 A.Z.V.D.                 34.76     2.          
    3.  WINTER de, Marije             8804930 Noordkop-Zeemacht SG     35.23     3.          
    4.  MOSCH, Tessa                  9102172 Noordkop-Zeemacht SG     35.48     4.          
    5.  KLEIJNE, Daisy                8902286 Oeza                     35.62     5.          
    6.  WESTER, Lisette               9006552 Aquafit                  35.71     6.          
    7.  UDES, Maureen                 9103128 WZ&PC Purmerend          36.91     7.          
    8.  POLL vd, Marianne             8903352 DAW-Finenzo              39.17     8.          
 NG.ZA  WIT de, Simone                8604152 Z.V.Hoorn-Aurik                 NG.ZA          
    NG  PALMBOOM, Nicole              9106072 Oeza                               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 200m rugslag                   Jongens Junioren 1
25.5.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LIEVERST, Sjors               9501389 Zaanstad (SG)          2:40.82     1.          
    2.  TOL, Ruben                    9501119 Ed-Vo                  2:48.53     2.          
    3.  BOERSMA, Job                  9501185 De Reuring             2:50.05     3.          
    4.  TOL, Remco                    9501505 Ed-Vo                  2:53.19     4.          
    5.  KERKHOFF, Lars                9501007 Rapido '82             2:55.87     5.          
    6.  SCHOUTE, Klaas                9500891 DAW-Finenzo            2:56.98     6.          
    7.  BRASPENNING, Jeroen           9502813 Hpc                    3:00.17     7.          
    8.  VISSER, Remco                 9503185 De Reuring             3:03.22     8.          
    9.  ZWAAL, Christiaan             9503881 Noordkop-Zeemacht SG   3:03.68     9.          
   10.  JONK, Guus                    9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        3:06.22    10.          
 AFGEM  GEENEN, Felix                 9501085 DAW-Finenzo                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 200m rugslag                   Jongens Junioren 2
25.5.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WOLFF van der, Frank          9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        2:26.09     1.          
    2.  DRUYVEN, Jorrick              9400507 Oeza                   2:29.06     2.          
    3.  HORST ter, Mike               9402785 De Zeeschuimers        2:37.54     3.          
    4.  SCHRAM, Vincent               9402041 DAW-Finenzo            2:39.77     4.          
    5.  DAM van, Michael              9401501 Hpc                    2:41.80     5.          
    6.  SPATARO, Menno                9401447 EZV Enkhuizen          2:44.22     6.          
    7.  KESTING, Koen                 9400225 Waterland              2:45.07     7.          
    8.  ROELS, Rico                   9403119 DAW-Finenzo            2:48.89     8.          
    9.  MEYER, Jesse                  9403633 Zaanstad (SG)          2:55.70     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 200m rugslag                   Jongens Junioren 3
25.5.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEKKER, Ruben                 9300627 Zaanstad (SG)          2:23.48     1.          
    2.  SCHOUTEN, Marcel              9300653 Rapido '82             2:30.39     2.          
    3.  KLERK de, Jordy               9300269 WZ&PC Purmerend        2:33.07     3.          
    4.  STOKX, Joey                   9301251 DAW-Finenzo            2:34.94     4.          
    5.  HOONAKKER, Mike               9301709 WZ&PC Purmerend        2:37.97     5.          
    6.  BOER de, Mart                 9303589 DAW-Finenzo            2:44.23     6.          
    7.  VENEMA, Nick                  9300951 Waterland              2:44.25     7.          
    8.  D÷DERLEIN DE WIN, Robin       9302447 WZ&PC Purmerend        2:45.51     8.          
 AFGEM  KLEIJNE, Barry                9300661 Oeza                            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 200m rugslag                   Jongens Junioren 4
25.5.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ESCHWEILER, Sverre            9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        2:23.44     1.          
    2.  ELIVELD, Dennis               9202351 DAW-Finenzo            2:24.27     2.          
    3.  VEERMAN, Kees                 9205457 Ed-Vo                  2:28.76     3.          
    4.  APPEL, Jeffrey                9200027 Waterland              2:32.00     4.          
    5.  BOER de, Derk                 9202091 EZV Enkhuizen          2:42.33     5.          
    6.  TOL, Rob                      9205459 Ed-Vo                  2:43.20     6.          
    7.  SCHILDER, Jo„o                9202145 Waterland              2:45.01     7.          
    8.  SPALTMAN, Jeffrey             9204037 DAW-Finenzo            2:46.88     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 200m rugslag                        Heren Jeugd 1
25.5.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HARTOG, Hans Peter            9100859 DAW-Finenzo            2:24.64     1.          
    2.  ROOIJ de, Demi                9105607 DAW-Finenzo            2:28.96     2.          
    3.  VEERMAN, Richard              9106345 Ed-Vo                  2:32.22     3.          
    4.  WEVER, Thom                   9102711 Z.V.Hoorn-Aurik        2:35.16     4.          
    5.  BOER de, Thom                 9100181 DAW-Finenzo            2:35.32     5.          
    6.  GRAS, Martijn                 9100751 Zaanstad (SG)          2:38.84     6.          
    7.  SCHRAM, Bart                  9103683 DAW-Finenzo            2:43.84     7.          
    NG  VEEN v.d., Timo               9104133 Hpc                                NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 200m rugslag                        Heren Jeugd 2
25.5.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ALLARD, Wouter                9000031 Rapido '82             2:26.34     1.          
    2.  BRUIN, Marc                   9000471 De Reuring             2:40.80     2.          
 AFGEM  DEKKER, Matthijs              9000621 Zaanstad (SG)                   AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 200m rugslag                     18 jaar en ouder
25.5.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEEMSTER, Bart                8700153 WZ&PC Purmerend        2:22.66     1.          
    2.  OUDENDIJK, Paul               8101287 Oeza                   2:23.44     2.          
    3.  BUTTER, Martijn               7900231 Oeza                   2:34.77     3.          
    4.  BRETON, Wouter                8900461 DAW-Finenzo            2:39.30     4.          
    5.  MOLENKAMP, Patrick            8802427 DAW-Finenzo            2:47.16     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Dames, 200m vlinderslag                 Meisjes Junioren 2
25.5.08 - 13:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SUIKER, Annemiek              9501636 De Reuring             2:50.39     1.          
    2.  ROZEMULLER, Miloes            9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        2:59.30     2.          
    3.  ALFONSI, Maxine               9502900 DAW-Finenzo            3:18.89     3.          
    4.  OUDHUIS, Judith               9504444 Waterland              3:27.41     4.          
    5.  BONT, Esmee                   9502336 Ed-Vo                  3:29.94     5.          
    6.  ENGELDORP van, Mariska        9502326 Zv Aquarius            3:43.75     6.          
 AFGEM  RONGEN van, Anne              9501202 WZ&PC Purmerend                 AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Dames, 200m vlinderslag                 Meisjes Junioren 3
25.5.08 - 13:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FOSS… du, Nadia               9401110 Hpc                    2:54.65     1.          
    2.  MALLON, Danique               9402114 Oeza                   2:55.83     2.          
    3.  SPIEKERMAN, Pascalle          9403030 WZ&PC Purmerend        2:58.36     3.          
    4.  NIEKERK van, Ilse             9406180 DAW-Finenzo            3:31.96     4.          
 AFGEM  MLCOCH, Sharona               9406178 DAW-Finenzo                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Dames, 200m vlinderslag                      Dames Jeugd 1
25.5.08 - 13:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KNEPPERS, Andrea              9302216 Z.V.Hoorn-Aurik        2:24.95     1.          
    2.  SWIER, Femke                  9305122 Z.V.Hoorn-Aurik        2:50.93     2.          
    3.  BURGER, Pien                  9306202 DAW-Finenzo            3:30.62     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Dames, 200m vlinderslag                      Dames Jeugd 2
25.5.08 - 13:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEEST van der, Sharon         9202772 WZ&PC Purmerend        2:47.62     1.          
    2.  FLUIT van der, Chantalle      9206406 DAW-Finenzo            3:10.36     2.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Dames, 200m vlinderslag                   16 jaar en ouder
25.5.08 - 13:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WIT de, Simone                8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        2:55.86     1.          
    2.  VINK, Lidewij                 9007508 Oeza                   2:57.39     2.          
    3.  KLERK de, Nickey              8604394 WZ&PC Purmerend        3:01.91     3.          
    4.  POLL vd, Marianne             8903352 DAW-Finenzo            3:02.32     4.          
    5.  GRACHT van der, Anouk         8901408 Oeza                   3:05.89     5.          
    NG  PALMBOOM, Nicole              9106072 Oeza                               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vlinderslag                 Jongens Junioren 1
25.5.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TOL, Ruben                    9501119 Ed-Vo                  1:15.69     1.          
    2.  LIEVERST, Sjors               9501389 Zaanstad (SG)          1:19.92     2.          
    3.  GRAAF de, Paul                9500107 Waterland              1:23.64     3.          
    4.  SCHOUTE, Klaas                9500891 DAW-Finenzo            1:24.53     4.          
    5.  JONK, Guus                    9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        1:33.43     5.          
    6.  TOL, Remco                    9501505 Ed-Vo                  1:39.54     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vlinderslag                 Jongens Junioren 2
25.5.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DRUYVEN, Jorrick              9400507 Oeza                   1:08.20     1.          
    2.  DAM van, Michael              9401501 Hpc                    1:09.22     2.FJ 1      
    3.  WOLFF van der, Frank          9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        1:09.22     3.FJ 2      
    4.  HORST ter, Mike               9402785 De Zeeschuimers        1:11.95     4.          
    5.  SCHAEFER, Menno               9402461 Rapido '82             1:13.89     5.          
    6.  KESTING, Koen                 9400225 Waterland              1:18.95     6.          
    7.  KROON, Bryan                  9402341 Ed-Vo                  1:20.76     7.          
    8.  PARK van der, Maarten         9402801 Zaanstad (SG)          1:24.16     8.          
    NG  ROELS, Rico                   9403119 DAW-Finenzo                        NG          
    NG  STRUIJF, Kingue               9400913 WZ&PC Purmerend                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vlinderslag                 Jongens Junioren 3
25.5.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STOKX, Joey                   9301251 DAW-Finenzo            1:07.15     1.          
    2.  DEKKER, Ruben                 9300627 Zaanstad (SG)          1:07.49     2.          
    3.  SCHOUTEN, Marcel              9300653 Rapido '82             1:09.13     3.          
    4.  HOONAKKER, Mike               9301709 WZ&PC Purmerend        1:12.74     4.          
    5.  BOER de, Mart                 9303589 DAW-Finenzo            1:13.61     5.          
    6.  PETERNELLA, Ritchoberto       9300991 WZ&PC Purmerend        1:16.02     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vlinderslag                 Jongens Junioren 4
25.5.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SCHILDER, Jo„o                9202145 Waterland              1:05.59     1.          
    2.  ESCHWEILER, Sverre            9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        1:07.49     2.          
    3.  VEERMAN, Kees                 9205457 Ed-Vo                  1:09.16     3.          
    4.  APPEL, Jeffrey                9200027 Waterland              1:10.19     4.          
    5.  OLOFSEN, Kenneth              9201891 Zaanstad (SG)          1:13.71     5.          
    6.  TOL, Rob                      9205459 Ed-Vo                  1:14.87     6.          
    7.  SPALTMAN, Jeffrey             9204037 DAW-Finenzo            1:25.92     7.          
    8.  GRAAF de, Tim                 9202137 Waterland              1:34.12     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vlinderslag                      Heren Jeugd 1
25.5.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BARON, Arjan                  9100067 DAW-Finenzo            1:03.61     1.          
    2.  MAESSCHALCK de, Michel        9101525 Noordkop-Zeemacht SG   1:05.07     2.          
    3.  GRAS, Martijn                 9100751 Zaanstad (SG)          1:08.02     3.          
    4.  HARTOG, Hans Peter            9100859 DAW-Finenzo            1:08.11     4.          
    5.  ROOIJ de, Demi                9105607 DAW-Finenzo            1:09.85     5.          
    6.  SCHRAM, Bart                  9103683 DAW-Finenzo            1:10.85     6.          
    7.  BOER de, Thom                 9100181 DAW-Finenzo            1:11.34     7.          
    8.  ZOER, Shane                   9104091 EZV Enkhuizen          1:11.54     8.          
    9.  WEVER, Thom                   9102711 Z.V.Hoorn-Aurik        1:11.79     9.          
   10.  KEMMEREN, Ferry               9101179 Oeza                   1:12.43    10.          
   11.  VEERMAN, Richard              9106345 Ed-Vo                  1:17.36    11.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vlinderslag                      Heren Jeugd 2
25.5.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ALLARD, Wouter                9000031 Rapido '82             1:07.96     1.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vlinderslag                   18 jaar en ouder
25.5.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEINUM, Kenneth               8900647 Rapido '82             1:05.59     1.          
    2.  GRACHT van der, Jory          8701097 Oeza                   1:06.68     2.          
    3.  TIETZE, Bas                   8703351 WZ&PC Purmerend        1:07.49     3.          
    4.  TRAUSEL, Quintin              8703403 A.Z.V.D.               1:08.13     4.          
    5.  MOLENKAMP, Patrick            8802427 DAW-Finenzo            1:08.28     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Dames, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 1
25.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RIJKHOFF, Claudia             9603338 Z.V.Hoorn-Aurik        1:05.77     1.          
    2.  VERMEULEN, Esmee              9600678 Zaanstad (SG)          1:05.86     2.          
    3.  VEERMAN, Rosa                 9600862 Ed-Vo                  1:05.92     3.          
    4.  ZWARTHOED, Brenda             9604938 Oeza                   1:08.08     4.          
    5.  ROOKER, Janine                9600316 WZ&PC Purmerend        1:08.37     5.          
    6.  WIERSMA, Manon                9600112 Z.V.Hoorn-Aurik        1:09.32     6.          
    7.  GEENEN, Roxann                9601518 DAW-Finenzo            1:09.85     7.          
    8.  HOLSBOER, Lola                9601554 De Zeeschuimers        1:11.52     8.          
    9.  RUIG, Amber                   9603240 Zaanstad (SG)          1:11.56     9.          
   10.  VISSCHER, Marit               9600004 DAW-Finenzo            1:11.98    10.          
   11.  KROON, Janine                 9600600 Ed-Vo                  1:12.82    11.          
   12.  BRINK v.d., Renee             9602732 Noordkop-Zeemacht SG   1:13.31    12.          
   13.  STROOBACH, Lucille            9601482 Noordkop-Zeemacht SG   1:15.02    13.          
   14.  STOKX, Laura                  9601510 DAW-Finenzo            1:15.27    14.          
   15.  ZWAAN, Kristine               9604426 Z.V.Hoorn-Aurik        1:15.85    15.          
 AFGEM  ADEMA, Shannon                9601422 A.Z.V.D.                        AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Dames, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 2
25.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  PERGE van, Davina             9503786 DAW-Finenzo            1:06.86     1.          
    2.  LIMBURG, Anouk                9501806 Noordkop-Zeemacht SG   1:07.75     2.          
    3.  VERHAGE, Mandy                9501382 DAW-Finenzo            1:08.33     3.          
    4.  ROZEMULLER, Miloes            9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        1:08.37     4.          
    5.  ENGELDORP van, Mariska        9502326 Zv Aquarius            1:09.23     5.          
    6.  BOMMER, Sanne                 9501132 Zaanstad (SG)          1:09.55     6.          
    7.  SUIKER, Annemiek              9501636 De Reuring             1:10.51     7.          
    8.  MIJNEN, Kimberly              9503644 Zaanstad (SG)          1:10.61     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Dames, 100m vrije slag                  Meisjes Junioren 3
25.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOSTER, Lisa                  9401682 Oeza                   1:02.35     1.          
    2.  BOL, Cleo Denise              9403314 WZ&PC Purmerend        1:03.81     2.          
    3.  VERBEEK, Yvonne               9402788 WZ&PC Purmerend        1:03.92     3.          
    4.  MLCOCH, Sharona               9406178 DAW-Finenzo            1:05.02     4.          
    5.  MOSCH, Suzanne                9400548 Noordkop-Zeemacht SG   1:06.39     5.          
    6.  MALLON, Danique               9402114 Oeza                   1:10.26     6.          
    7.  BOGAARD van den, Tara         9404286 Nva/Hhc                1:10.38     7.          
 AFGEM  BOERS, Lisa                   9400994 Noordkop-Zeemacht SG            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Dames, 100m vrije slag                       Dames Jeugd 1
25.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KNEPPERS, Andrea              9302216 Z.V.Hoorn-Aurik        1:00.76     1.          
    2.  SWIER, Femke                  9305122 Z.V.Hoorn-Aurik        1:02.82     2.          
    3.  GROOT de, DaniŽlle            9303868 Oeza                   1:03.47     3.          
    4.  BOER de, Shelley              9302840 Zaanstad (SG)          1:05.93     4.          
    5.  JORINK, Dieuwertje            9302306 DAW-Finenzo            1:08.06     5.          
    6.  VINK, Marjolein               9306478 Oeza                   1:10.26     6.          
    7.  MOLENAAR, Daisy               9306808 DAW-Finenzo            1:10.67     7.          
    8.  BURGER, Pien                  9306202 DAW-Finenzo            1:14.77     8.          
 AFGEM  RUITER de, Jessica            9306160 Zv Aquarius                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Dames, 100m vrije slag                       Dames Jeugd 2
25.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  FLUIT van der, Chantalle      9206406 DAW-Finenzo            1:05.33     1.          
    2.  LEEST van der, Sharon         9202772 WZ&PC Purmerend        1:05.62     2.          
    3.  ROOKER, Corine                9201522 WZ&PC Purmerend        1:07.90     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Dames, 100m vrije slag                    16 jaar en ouder
25.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MOSCH, Tessa                  9102172 Noordkop-Zeemacht SG   1:03.41     1.          
    2.  WIT de, Simone                8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        1:04.82     2.          
    3.  WINTER de, Marije             8804930 Noordkop-Zeemacht SG   1:04.98     3.          
    4.  KOK, Evelien                  9002028 A.Z.V.D.               1:05.84     4.          
    5.  LOURENS, Femke                9108288 Nva/Hhc                1:06.73     5.          
    6.  UDES, Maureen                 9103128 WZ&PC Purmerend        1:07.18     6.          
    7.  VEEN van, Simone              8502938 Hpc                    1:08.40     7.          
    8.  KLEIJNE, Daisy                8902286 Oeza                   1:08.50     8.          
    9.  POLL vd, Marianne             8903352 DAW-Finenzo            1:09.32     9.          
 AFGEM  BAKKER, Annet                 9004566 Noordkop-Zeemacht SG            AFGEM          
    NG  PALMBOOM, Nicole              9106072 Oeza                               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Heren, 200m vrije slag                  Jongens Junioren 1
25.5.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TOL, Ruben                    9501119 Ed-Vo                  2:19.97     1.          
    2.  LIEVERST, Sjors               9501389 Zaanstad (SG)          2:25.10     2.          
    3.  BOERSMA, Job                  9501185 De Reuring             2:28.62     3.          
    4.  KERKHOFF, Lars                9501007 Rapido '82             2:33.37     4.          
    5.  SCHOUTE, Klaas                9500891 DAW-Finenzo            2:37.00     5.          
    6.  JONK, Guus                    9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        2:38.40     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Heren, 200m vrije slag                  Jongens Junioren 2
25.5.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HORST ter, Mike               9402785 De Zeeschuimers        2:12.58     1.          
    2.  DRUYVEN, Jorrick              9400507 Oeza                   2:12.89     2.          
    3.  DAM van, Michael              9401501 Hpc                    2:16.63     3.          
    4.  ROELS, Rico                   9403119 DAW-Finenzo            2:18.59     4.          
    5.  WOLFF van der, Frank          9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        2:18.66     5.          
    6.  SPATARO, Menno                9401447 EZV Enkhuizen          2:23.36     6.          
    7.  KESTING, Koen                 9400225 Waterland              2:29.93     7.          
    8.  KROON, Bryan                  9402341 Ed-Vo                  2:36.31     8.          
    NG  STRUIJF, Kingue               9400913 WZ&PC Purmerend                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Heren, 200m vrije slag                  Jongens Junioren 3
25.5.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEKKER, Ruben                 9300627 Zaanstad (SG)          2:11.36     1.          
    2.  STOKX, Joey                   9301251 DAW-Finenzo            2:14.37     2.          
    3.  SCHOUTEN, Marcel              9300653 Rapido '82             2:14.44     3.          
    4.  VENEMA, Nick                  9300951 Waterland              2:14.83     4.          
    5.  BOER de, Mart                 9303589 DAW-Finenzo            2:16.48     5.          
    6.  HOONAKKER, Mike               9301709 WZ&PC Purmerend        2:19.91     6.          
    7.  KLERK de, Jordy               9300269 WZ&PC Purmerend        2:20.29     7.          
    8.  KOOMEN, Aaron                 9304381 Rapido '82             2:35.89     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Heren, 200m vrije slag                  Jongens Junioren 4
25.5.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ESCHWEILER, Sverre            9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        2:04.20     1.          
    2.  ELIVELD, Dennis               9202351 DAW-Finenzo            2:07.06     2.          
    3.  VEERMAN, Kees                 9205457 Ed-Vo                  2:12.64     3.          
    4.  APPEL, Jeffrey                9200027 Waterland              2:17.76     4.          
    5.  GRAAF de, Tim                 9202137 Waterland              2:19.18     5.          
    6.  SPALTMAN, Jeffrey             9204037 DAW-Finenzo            2:23.67     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Heren, 200m vrije slag                       Heren Jeugd 1
25.5.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HARTOG, Hans Peter            9100859 DAW-Finenzo            2:04.48     1.          
    2.  ROOIJ de, Demi                9105607 DAW-Finenzo            2:08.75     2.          
    3.  MAESSCHALCK de, Michel        9101525 Noordkop-Zeemacht SG   2:10.29     3.          
    4.  VEERMAN, Richard              9106345 Ed-Vo                  2:13.79     4.          
    5.  BOER de, Thom                 9100181 DAW-Finenzo            2:18.43     5.          
    6.  BARON, Arjan                  9100067 DAW-Finenzo            2:32.80     6.          
    NG  VEEN v.d., Timo               9104133 Hpc                                NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Heren, 200m vrije slag                       Heren Jeugd 2
25.5.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ALLARD, Wouter                9000031 Rapido '82             2:11.40     1.          
 AFGEM  CORNWALL, Mike                9003855 Zaanstad (SG)                   AFGEM          
 AFGEM  DEKKER, Matthijs              9000621 Zaanstad (SG)                   AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Heren, 200m vrije slag                    18 jaar en ouder
25.5.08 - 14:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MOLENKAMP, Patrick            8802427 DAW-Finenzo            2:06.40     1.          
    2.  BEEMSTER, Bart                8700153 WZ&PC Purmerend        2:08.16     2.          
    3.  BUTTER, Martijn               7900231 Oeza                   2:11.49     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                 Meisjes, 4 x 200m vrije slag      Meisjes Junioren 3 en later
25.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        9:39.16     1.          
        ROOKER, Janine, 96                        VERBEEK, Yvonne, 94
        SPIEKERMAN, Pascalle, 94                  BOL, Cleo Denise, 94
          9:39.16

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            9:54.51     2.          
        PERGE van, Davina, 95                     GEENEN, Roxann, 96
        VERHAGE, Mandy, 95                        MLCOCH, Sharona, 94
          1:13.69  2:31.76  3:43.95  5:01.69  6:14.24  7:33.62  8:41.81  9:54.51

    3.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)         10:00.36     3.          
        VERMEULEN, Esmee, 96                      MIJNEN, Kimberly, 95
        BOMMER, Sanne, 95                         RUIG, Amber, 96
          1:10.64  2:22.07  3:35.54  4:53.05  6:07.15  7:24.79  8:39.65 10:00.36

    4.  Oeza 1                                Oeza                  10:13.00     4.          
        ZWARTHOED, Brenda, 96                     CROK, Linda, 94
        MALLON, Danique, 94                       KOSTER, Lisa, 94
          2:32.44  5:09.28  7:44.46 10:13.00

    NG  Noordkop-Zeemacht SG 1                Noordkop-Zeemacht SG               NG          
        MOSCH, Suzanne, 94                        LIMBURG, Anouk, 95
        BRINK v.d., Renee, 96                     BOERS, Lisa, 94




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Dames, 4 x 200m vrije slag               Dames Senioren Open
25.5.08 - 15:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        9:25.02     1.          
        SWIER, Femke, 93                          RIJKHOFF, Claudia, 96
        WIT de, Simone, 86                        KNEPPERS, Andrea, 93
          9:25.02

    2.  Noordkop-Zeemacht SG 1                Noordkop-Zeemacht SG   9:41.41     2.          
        MOSCH, Suzanne, 94                        WINTER de, Marije, 88
        LIMBURG, Anouk, 95                        MOSCH, Tessa, 91
          1:11.18  2:22.57  3:35.38  4:54.56  6:03.62  7:19.58  8:25.66  9:41.41

    3.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            9:43.52     3.          
        JORINK, Dieuwertje, 93                    POLL vd, Marianne, 89
        MOLENAAR, Daisy, 93                       FLUIT van der, Chantalle, 92
          1:08.66  2:22.98  3:37.78  4:57.86  6:05.52  7:19.17  8:29.38  9:43.52




Splash Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)