Nr. 78. Dames, 50m vrije slag  All in
Nr. 79. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 80. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 81. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 82. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 83. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 84. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 85. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4
Nr. 86. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 87. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 88. Heren, 200m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 89. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 90. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 91. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 92. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 93. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 94. Dames, 200m schoolslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 95. Heren, 50m vlinderslag  All in
Nr. 96. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 97. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 98. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 99. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 100. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 101. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 102. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4
Nr. 103. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 104. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 105. Heren, 100m schoolslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 106. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 107. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 108. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 109. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 110. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 111. Dames, 100m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 112. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 113. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 114. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 115. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 116. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 117. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 118. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 119. Heren, 100m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 120. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open


GK 2008
Nijmegen, 17. - 25.5.2008


3 - GK 2008 deel 324.05.2008 - 14:45


Programmanr. 78
24.05.2008
Dames, 50m vrije slagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen27.2327.70
2.Chantal Kuipers8702430NDD27.7627.82
3.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers28.1028.43FJ 1
4.Rachel Kremer9002128Livo27.8128.43FJ 2
5.Thaisa Fiering9100940Livo28.2629.00
6.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro28.2429.40


<< TOP >>
Programmanr. 79
24.05.2008
Meisjes, 4 x 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Aquapoldro 1Aquapoldro9:36.439:43.33
Cecily Sadowski
Esmée Bos
Marloes van der Beek
Macy Oortwijn
95
96
94
95
1:10.422:24.452:24.45
2.De Rijn 1De Rijn9:41.489:48.70
Marjolein Delno
Tessa Mol
Marte Stoorvogel
Inge Pepping
94
95
95
94
1:05.042:15.082:15.08
3.Livo 1Livo9:43.819:54.23
Robbin Lensink
Niké Schuurmans
Carmen Nijenhuis
Breanne Lensink
94
95
95
96
1:08.712:24.072:24.07
4.Octopus 1Octopus9:50.0310:05.66
Suzanne Brummel
Romy Worst
Sharon Gelmers
Annemarie Worst
94
95
94
95
1:11.662:30.912:30.91
5.DWK 1DWK10:01.0810:08.25
Denise van Leeuwen
Marissa Taribuka
Carli Harteman
Jeanine Burgers
95
96
96
94
1:12.952:31.102:31.10
6.De Berkelduikers 1De Berkelduikers9:52.1310:19.26
Carmen Seesing
Milou Tjoonk
Lotte Eising
Merel Wilgenhof
94
95
95
95
1:08.822:27.892:27.89
7.NDD 1NDD10:07.2110:22.23
Kelly van der Hoeven
Guusje Vrieze
Femke Wolvetang
Malou Memelink
94
95
94
94
1:12.542:35.422:35.42
8.De Houtrib 1De Houtrib10:10.4610:42.99
Aimée Groenveld
Marjolein Maris
Surya van Dijk
Jessica Stolp
95
94
94
94
1:09.152:30.552:30.55
9.ZVW '74 1ZVW '7410:08.9210:55.57
Vera van Aalten
Annae van de Weerd
Pleuni Bongers
Fanne van Eldik
96
94
94
96
1:21.922:52.922:52.92
10.De Gelenberg 1De Gelenberg10:38.5011:11.98
Susan Melchers
Nouska van Leur
Inge Meyer
Judith Lukkezen
96
95
95
94
1:13.452:31.482:31.48


<< TOP >>
Programmanr. 80
24.05.2008
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Simone van Megen9800054ZVW '741:37.491:36.42
2.Daphne de Wildt9800710Aqua-Novio'941:35.261:37.95
3.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:39.481:40.87
4.Anouk van Nellestijn9800366De Rijn1:46.311:41.78
5.Loes van Herwijnen9800010ZV Kerkdriel1:44.511:42.08
6.Carmen ter Weele9800384Octopus1:41.361:42.89
7.Aniek Bloemendaal9800432DWV1:41.861:43.89
8.Amber Aardema9801634ZVW '741:43.611:44.18
9.Kristy van Braak9800938Livo1:45.261:44.94
10.Laura Keijser9800046De Rijn1:41.611:44.95
11.Sabine Voltman9900106ZVW '741:40.951:45.11
12.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn1:42.391:45.34
13.Nina Geul9901080ZVW '741:42.801:46.66
14.Sabrina Vosselman9802360ZVV1:41.831:47.36
15.Laura van de Kamp9900526Aqua-Novio'941:44.921:47.54
16.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:45.481:47.95
17.Lucy Jager9800944TZC Vahalis1:45.161:48.75
18.Tamara Maassen9801270Aquapoldro1:43.571:49.07


<< TOP >>
Programmanr. 81
24.05.2008
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Melissa van Houts9700182Aqua-Novio'941:33.051:31.19
2.Latascha Kilian9702308De Meer1:30.871:31.64
3.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen1:30.901:32.86
4.Laura Willemsen9700168DWK1:32.791:34.32
5.Anoeska van de Kraats9701284DWK1:32.231:34.46
6.Naomi Janssen9701390ZV Wijchen1:33.201:35.16
7.Carlijn Viering9701142De Waalstroom1:32.251:35.51
8.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro1:36.391:37.26
9.Amy van Blitterswijk9700660BZC Dolfijnen1:34.701:38.42
10.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwen1:37.321:38.92
11.Felicia Emanuelson9703168De Meer1:39.361:39.39
12.Melissa de Jong9701022De Meer1:37.091:40.15
13.Marlieke Scholten9700708De Berkelduikers1:37.291:40.67
14.Mirthe Goossens9701192Livo1:37.671:40.86
15.Mignon Schuurmans9701718Livo1:39.711:42.67
16.Mendy de Rooi9700780De Houtrib1:40.541:43.10
17.Maike Blom9701264NDD1:38.681:44.26
18.Quinny van Schouten9701850De Vrije Slag1:40.331:44.98


<< TOP >>
Programmanr. 82
24.05.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Sjors Boverhoff9500741Octopus2:26.482:23.671:07.742:23.67
2.Jeffry van Zetten9500755Octopus2:21.062:24.481:10.822:24.48
3.Maikel Mierop9503991NDD2:20.632:24.541:10.022:24.54
4.Stijn Temmen9504079ZVV2:24.642:25.051:11.742:25.05
5.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'942:24.602:25.321:10.512:25.32
6.David Koers9501229ZV Zaltbommel2:21.692:26.111:10.102:26.11
7.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib2:24.042:27.731:11.712:27.73
8.Niels Thomassen9500293Aquapoldro2:26.662:29.291:13.112:29.29
9.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers2:25.042:33.511:15.162:33.51
10.Nick Alink9500273Olympia2:31.892:35.071:16.102:35.07
NG.ZALuc Evertzen9502007GZV Marveld2:30.20


<< TOP >>
Programmanr. 83
24.05.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jelle Derksen9400017DWK2:03.982:09.861:03.742:09.86
2.Jacco Doest9400711DWK2:13.652:10.081:03.732:10.08
3.Tom Brouwers9402027RZC2:10.592:11.741:05.002:11.74
4.Ivar van Ginkel9400025DWK2:11.692:14.691:06.212:14.69
5.Christian Renshoff9404343Octopus2:16.152:22.731:08.132:22.73
6.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:14.292:22.771:08.582:22.77


<< TOP >>
Programmanr. 84
24.05.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jasper Verheijen9303685Aqua-Novio'942:06.032:07.291:01.702:07.29
2.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:08.182:11.231:02.022:11.23
3.Robin Bos9302265Aquapoldro2:13.802:14.641:05.762:14.64
4.Roald Blok9302685Octopus2:09.592:14.901:03.882:14.90
5.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:08.452:15.171:05.442:15.17
6.Puck Smit9303357RZC2:14.662:15.181:03.962:15.18
7.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers2:12.972:16.361:05.322:16.36
8.Boris Bijl9304823De Houtrib2:10.612:18.021:06.002:18.02
9.Jordi Peters9302177Livo2:15.682:19.731:05.952:19.73
10.Bas Krafft9303195Aqua-Novio'942:14.732:20.181:06.442:20.18
11.Wouter Kiesewetter9303625ZVW '742:11.702:20.561:07.782:20.56
12.Tim Somers9303815De Waalstroom2:17.862:21.211:09.772:21.21


<< TOP >>
Programmanr. 85
24.05.2008
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Mike Marissen9202187DWK1:54.831:58.8358.511:58.83
2.Pascal Timmermans9202349RZC2:00.512:05.041:00.582:05.04
3.Laurens Pepping9203529De Rijn2:02.762:07.791:02.092:07.79
4.Koen Sterenborg9201259Livo2:03.802:09.201:02.392:09.20
5.Johan Veenstra9201333DWK2:03.352:10.091:02.782:10.09
6.Nick Oortwijn9204447Aquapoldro2:10.812:12.421:05.022:12.42
7.Bryan Meeuwissen9200893De Waalstroom2:05.292:14.841:05.852:14.84
8.Jochem Benthem9203293RZC2:12.882:15.261:07.162:15.26
9.Anton van Zantvoort9201907Zuiderzeezwemmers2:11.862:15.831:06.042:15.83
10.Barry Bloemberg9200097Livo2:05.862:19.601:05.762:19.60
DISLuc Awater9202991Aqua-Novio'942:12.13AA


<< TOP >>
Programmanr. 86
24.05.2008
Jongens, 200m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Tim van Deutekom9100459DWK2:04.102:03.261:00.822:03.26
2.Kevin Eltink9100589NDD2:01.322:05.0059.102:05.00
3.Roy Awater9100043RZC2:00.452:06.1359.802:06.13
4.Robbert Vink9102993ZVW '742:01.952:06.321:01.112:06.32
5.Gijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen2:05.902:11.19FJ 11:02.482:11.19
6.Stefan Hazeleger9100867De Meer2:03.092:11.19FJ 21:01.182:11.19


<< TOP >>
Programmanr. 87
24.05.2008
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jurjen Willemsen9003315Aquapoldro1:58.911:59.6757.921:59.67
2.Daan Ratering9002389Livo2:00.922:06.861:00.642:06.86
3.Emile Manni9001901Octopus2:02.982:09.691:01.762:09.69
4.Richard Oosterbroek9002175Noord Veluwe2:06.342:11.781:03.462:11.78
5.Koen Leemans9004483Aquapoldro2:08.762:20.291:04.742:20.29
NGStefan Knapen9001593Aquapoldro2:07.54


<< TOP >>
Programmanr. 88
24.05.2008
Heren, 200m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Thomas Felten8300655Aqua-Novio'941:51.291:58.2355.801:58.23
2.Tjark Blokzijl7901771TZC Vahalis1:57.422:02.0257.162:02.02
3.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen2:03.572:06.381:00.082:06.38
4.Sander de Vrught8903499ESCA Zwemmen2:03.912:07.571:00.892:07.57
5.Niek Havekes8601127De Waalstroom2:03.982:09.951:02.942:09.95
6.Tonny v.d. Sluijs8201589ZV Kerkdriel2:03.832:12.541:02.682:12.54


<< TOP >>
Programmanr. 89
24.05.2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Breanne Lensink9600240Livo2:57.443:01.821:27.803:01.82
2.Esmée Bos9600662Aquapoldro3:01.233:08.001:30.483:08.00
3.Helen Kleinnibbelink9604112Livo3:14.023:16.331:34.213:16.33
4.Sanne Wassing9604106ESCA Zwemmen3:25.703:16.731:34.483:16.73
5.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro3:19.073:17.951:37.453:17.95
6.Jade Hoogland9600554Aqua-Novio'943:23.443:21.821:36.483:21.82
7.Femke Eppingbroek9600850Livo3:20.483:22.161:38.483:22.16
8.Sanne Nieuwenhuis9602756NDD3:23.893:22.231:38.733:22.23
9.Sabine Wentink9602758NDD3:23.483:24.131:40.893:24.13
10.Amber Vermeulen9600430ZV Wijchen3:25.263:26.381:40.223:26.38
11.Demi Woeltjes9602422GZV Marveld3:26.123:28.451:36.053:28.45
12.Julia Mijnen9602682NDD3:21.263:30.121:41.393:30.12


<< TOP >>
Programmanr. 90
24.05.2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Milou Tjoonk9504170De Berkelduikers2:58.703:00.101:28.633:00.10
2.Niké Schuurmans9502004Livo2:57.003:00.201:26.393:00.20
3.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo3:00.363:03.161:26.743:03.16
4.Elise de Graaff9504936De Meer3:04.833:03.761:29.073:03.76
5.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:54.353:05.421:28.953:05.42


<< TOP >>
Programmanr. 91
24.05.2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:47.442:47.361:20.762:47.36
2.Iris van Zuilen9400216Olympia2:54.702:54.201:22.612:54.20
3.Suzanne Brummel9401366Octopus2:53.522:55.391:24.442:55.39
4.Inge Pepping9402308De Rijn2:51.732:57.291:24.102:57.29
5.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro2:54.923:07.021:28.363:07.02
6.Pleuni Bongers9403222ZVW '743:01.703:07.491:28.893:07.49


<< TOP >>
Programmanr. 92
24.05.2008
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Annemiek Arts9303848Montferland2:57.232:59.021:26.732:59.02
1.Marloes Erkens9300234DWK2:53.842:59.021:26.892:59.02
3.Iris Boon9303012Aquapoldro2:59.743:02.321:25.863:02.32
4.Didi Maas9303610Aqua-Novio'943:03.183:08.501:30.933:08.50
5.Margreet Laar9304700NDD3:04.953:13.261:31.423:13.26
6.Carmen Goossens9305242Livo3:08.303:22.351:34.133:22.35


<< TOP >>
Programmanr. 93
24.05.2008
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen2:54.392:58.101:27.642:58.10
2.Charelle Cordewener9200378De Rijn2:50.892:58.891:26.802:58.89
3.Leonie Nijenhuis9204340Zuiderzeezwemmers3:03.363:05.391:28.743:05.39
4.Monique van de Hoeff9200752De Meer2:57.533:06.441:28.723:06.44
5.Mandy Hulleman9202370ZVV3:03.863:11.231:31.083:11.23


<< TOP >>
Programmanr. 94
24.05.2008
Dames, 200m schoolslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jantina Bredewoud8800592Octopus2:51.272:56.361:22.952:56.36
2.Thaisa Fiering9100940Livo2:53.803:00.181:26.283:00.18
3.Erika Aan het Rot9000010Octopus2:52.313:01.691:26.193:01.69
4.Marijke Monsma8502100DWK2:55.303:01.921:28.203:01.92
5.Aranka Bloemberg8900358Livo2:57.133:08.401:29.413:08.40
NG.ZAMignon Brussen8500504NDD2:50.57


<< TOP >>
Programmanr. 95
24.05.2008
Heren, 50m vlinderslagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mike Marissen9202187DWK26.1626.10
2.Tim van Deutekom9100459DWK26.2226.51
3.Jurjen Willemsen9003315Aquapoldro26.5826.64
4.Jelle den Ouden8802617Noord Veluwe27.2426.67
5.Emile Manni9001901Octopus26.9327.17
6.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen26.7727.20
7.Raynor Wolf8903663RZC26.8827.70
8.Jeroen Drewes9000735De Vrije Slag27.2928.02
9.Robbert Vink9102993ZVW '7427.2028.17
10.Tjark Blokzijl7901771TZC Vahalis27.2628.39
11.Harald Sniekers8201615De Meer26.4828.62
12.Alex van der Hoeven9202571NDD26.6428.96


<< TOP >>
Programmanr. 96
24.05.2008
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tess Tjokrodikromo9800172De Houtrib37.3936.40
2.Amber Aardema9801634ZVW '7439.3138.56
3.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn39.3939.26FJ 1
4.Anouk van Nellestijn9800366De Rijn38.2339.26FJ 2
5.Aniek Bloemendaal9800432DWV39.7139.91
6.Daphne de Wildt9800710Aqua-Novio'9441.4340.45
7.Elsa Groenewold9800872ZVW '7440.7441.23
8.Felicia Swets9801272Aquapoldro40.4742.02
9.Lynn Kamphuis9800434DWV40.6142.03
10.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro41.8142.22
11.Kristy van Braak9800938Livo43.0142.34
12.Simone van Megen9800054ZVW '7441.3243.33
13.Blanca de Louw9801268Aquapoldro42.0244.29
14.Mandy Gerritsen9800700De Gelenberg44.2646.11FJ 1
15.Sabrina Vosselman9802360ZVV44.5346.11FJ 2
16.Nina Geul9901080ZVW '7443.6046.51
17.Tamara Maassen9801270Aquapoldro44.0247.18
18.Kirsten Opmeer9800014Nunspeet44.5248.32


<< TOP >>
Programmanr. 97
24.05.2008
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Latascha Kilian9702308De Meer35.4534.67
2.Amy van Blitterswijk9700660BZC Dolfijnen36.6535.67
3.Mendy de Rooi9700780De Houtrib35.5435.96
4.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen35.2036.87
5.Laura Willemsen9700168DWK38.6437.60
6.Sophie v.d. Broek9700028ZV Kerkdriel38.5839.10
7.Naomi Janssen9701390ZV Wijchen38.3339.60
8.Marlieke Scholten9700708De Berkelduikers38.4839.83
9.Debby Staring9701280DWV39.6140.16
10.Melissa van Houts9700182Aqua-Novio'9439.8240.80
11.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwen38.9041.11
12.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn39.8241.82


<< TOP >>
Programmanr. 98
24.05.2008
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Melvin van den Born9601029ZVW '741:27.361:29.76
2.Marvin van den Berg9601725ZVW '741:29.631:30.49
3.Erik Pape9601669Noord Veluwe1:29.291:34.04
4.Niels van de Vegte9600129Zuiderzeezwemmers1:33.161:34.41
5.Tim Furer9600087Aqua-Novio'941:30.041:36.23
DISNiels Tjoonk9600995De Berkelduikers1:28.60AA


<< TOP >>
Programmanr. 99
24.05.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers1:18.141:20.95
2.Dian Bonestroo9500715Nunspeet1:19.891:22.56
3.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'941:20.131:24.16
4.Nick Alink9500273Olympia1:24.811:26.38
5.Leander Heuvels9503059NDD1:24.261:27.16
6.Joshua Kuipers9502297ZV Zaltbommel1:25.651:27.70
7.Martijn Velders9502619TZC Vahalis1:24.201:28.42
8.Jesse de Vries9503811De Rijn1:29.141:31.61
9.Stijn Temmen9504079ZVV1:26.631:31.63
10.Richard Meinicke9503055NDD1:29.061:32.57


<< TOP >>
Programmanr. 100
24.05.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jelle Derksen9400017DWK1:15.771:14.36
2.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:13.531:15.13
3.Jacko van der Meer9402347DWK1:14.391:17.28
4.Brian van de Graaf9401653De Houtrib1:14.761:17.76
5.Christian Renshoff9404343Octopus1:16.341:20.13
6.Ivar van Ginkel9400025DWK1:17.251:20.56


<< TOP >>
Programmanr. 101
24.05.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Roald Blok9302685Octopus1:09.031:12.29
2.Jasper Verheijen9303685Aqua-Novio'941:13.801:15.73
3.Sander Quirijns9302913ZV Kerkdriel1:13.651:16.03
4.Joost de Bruijn9301933De Rijn1:16.671:19.29
5.Maarten Arntz9301921De Gelenberg1:16.391:21.48
6.Puck Smit9303357RZC1:18.071:23.88


<< TOP >>
Programmanr. 102
24.05.2008
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Johan Veenstra9201333DWK1:09.871:12.04
2.Sjors van Lith9202869Aqua-Novio'941:14.701:17.26
3.Diesmer de Jonge9205215Neptunus1:15.391:17.55
4.Alex van der Hoeven9202571NDD1:12.041:17.81
5.Laurens Pepping9203529De Rijn1:17.261:21.32
6.Barry Bloemberg9200097Livo1:17.201:26.70


<< TOP >>
Programmanr. 103
24.05.2008
Jongens, 100m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Stefan Hazeleger9100867De Meer1:07.051:08.73
2.Dirk Zeelte9105911De Waalstroom1:09.551:10.06
3.Maik Steenkamp9103847NDD1:10.191:13.70
4.Kevin Eltink9100589NDD1:10.621:14.48
5.Tom van de Kamp9101153DWK1:10.501:14.67


<< TOP >>
Programmanr. 104
24.05.2008
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Sebas van Lith9001841Aqua-Novio'941:08.651:11.20
2.Johan Bosma9000361Noord Veluwe1:10.111:12.00
3.Jelmer Staring9005799De IJsselmeeuwen1:12.671:14.23
4.Daan Ratering9002389Livo1:11.721:15.77
5.Jasper van der Maarel9001907De Rijn1:13.041:18.00
6.Emile Manni9001901Octopus1:11.361:18.80


<< TOP >>
Programmanr. 105
24.05.2008
Heren, 100m schoolslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raldi Jolink8801715DWK1:08.721:11.57
2.Albert van Piekeren8401767Octopus1:11.581:13.49
3.Raynor Wolf8903663RZC1:10.861:15.02
4.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen1:12.221:15.89
5.Tonny v.d. Sluijs8201589ZV Kerkdriel1:12.481:18.64
6.John van Susteren8502549RZC1:10.101:19.16


<< TOP >>
Programmanr. 106
24.05.2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:11.031:13.02
2.Marissa Taribuka9602782DWK1:13.231:18.44
3.Breanne Lensink9600240Livo1:19.231:19.58
4.Fanne van Eldik9600074ZVW '741:13.361:20.29
5.Carli Harteman9602882DWK1:20.841:23.40
6.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro1:19.381:23.54


<< TOP >>
Programmanr. 107
24.05.2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Annemarie Worst9500042Octopus1:08.921:11.02
2.Carmen Nijenhuis9500374Livo1:15.341:15.14
3.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro1:14.091:16.48
4.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:13.921:17.06
5.Guusje Vrieze9502820NDD1:14.601:17.82
6.Merel Kersten9503556ESCA Zwemmen1:18.111:18.74
7.Myrna Hendriks9502208ZVW '741:16.851:19.62
8.Anne-Carlijn Bakker9502100De Berkelduikers1:16.541:20.70
9.Iris Jager9504226TZC Vahalis1:17.581:20.89
10.Tessa Mol9501396De Rijn1:18.021:21.29
11.Aimée Groenveld9503394De Houtrib1:18.621:22.92
12.Niké Schuurmans9502004Livo1:17.551:23.02
NGVera Heesink9503534ZVW '741:14.51


<< TOP >>
Programmanr. 108
24.05.2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marjolein Delno9400024De Rijn1:08.071:11.02
2.Sharon Gelmers9400416Octopus1:08.571:13.19
3.Inge Pepping9402308De Rijn1:11.091:13.29
4.Robbin Lensink9401092Livo1:14.201:15.95
5.Iris van Zuilen9400216Olympia1:12.201:16.58
6.Carmen Seesing9406220De Berkelduikers1:14.291:16.68
7.Kelly van der Hoeven9402618NDD1:11.581:16.70
8.Hermijntje Drenth9401300TZC Vahalis1:14.511:16.76
9.Malou Memelink9403064NDD1:13.151:17.14
10.Marjolein Maris9400210De Houtrib1:13.021:17.30
11.Jeanine Burgers9401862DWK1:14.051:17.36
12.Femke Wolvetang9404712NDD1:16.321:21.96


<< TOP >>
Programmanr. 109
24.05.2008
Meisjes, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marloes Erkens9300234DWK1:11.201:13.06
2.Margreet Laar9304700NDD1:11.421:13.51
3.Lodi Broeder9302620De Gelenberg1:10.301:13.67
4.Natasha Bosma9300112DWK1:12.721:14.49
5.Annemiek Arts9303848Montferland1:13.601:17.45
6.Anne de Vries9301942NDD1:13.701:18.70


<< TOP >>
Programmanr. 110
24.05.2008
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen1:09.181:12.64
2.Diede Oldenhave9205114NDD1:12.131:14.97
3.Laurine Hetterscheid9202584DWV1:14.271:15.48
4.Svenja Peters9201404ESCA Zwemmen1:12.861:16.04
5.Charelle Cordewener9200378De Rijn1:14.361:18.51


<< TOP >>
Programmanr. 111
24.05.2008
Dames, 100m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Chantal Kuipers8702430NDD1:06.021:08.32
2.José Adema9100016Aquapoldro1:09.481:12.92
3.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers1:08.801:13.07
4.Anne Awater8800120Aqua-Novio'941:10.221:14.48
4.Iris Ebben9100836Olympia1:11.541:14.48
6.Michelle Buunk8905276NDD1:10.591:17.06
NGEvy Witlox8804946DWK1:01.84


<< TOP >>
Programmanr. 112
24.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Thomas Leeuwis9601743DWK1:18.831:22.20
2.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro1:22.071:26.02
3.Niels van de Vegte9600129Zuiderzeezwemmers1:28.611:31.81
4.Robin Bonnink9601233Livo1:26.691:33.64
DISMarvin van den Berg9601725ZVW '741:28.101:28.44VB
DISMelvin van den Born9601029ZVW '741:25.171:30.05VB
NGEmiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen1:21.32


<< TOP >>
Programmanr. 113
24.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Stijn Temmen9504079ZVV1:14.491:14.36
2.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers1:14.931:15.02
3.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'941:14.651:17.75
4.David Koers9501229ZV Zaltbommel1:15.941:19.42
5.Jeffry van Zetten9500755Octopus1:24.781:24.92
6.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib1:24.711:27.76
7.Martijn Velders9502619TZC Vahalis1:23.101:29.70
8.Nick Alink9500273Olympia1:25.801:30.04
9.Niels Thomassen9500293Aquapoldro1:23.361:30.84
DISSjors Boverhoff9500741Octopus1:19.80AA
NG.ZALuc Evertzen9502007GZV Marveld1:18.63


<< TOP >>
Programmanr. 114
24.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tom Brouwers9402027RZC1:05.981:04.84
2.Jelle Derksen9400017DWK1:03.781:06.04
3.Jacco Doest9400711DWK1:10.791:11.92
4.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro1:12.481:14.41
5.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:09.781:15.13
6.Brian van de Graaf9401653De Houtrib1:12.151:16.60
7.Jacko van der Meer9402347DWK1:14.041:17.72
8.Thomas Meijer9402321Aquapoldro1:15.731:18.02
9.Mart Vrieze9400401NDD1:16.181:19.08
10.Christian Renshoff9404343Octopus1:15.481:21.30
11.Ivar van Ginkel9400025DWK1:14.671:21.36
NGStefan Timmermans9403015RZC1:12.51


<< TOP >>
Programmanr. 115
24.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Bas Krafft9303195Aqua-Novio'941:06.251:05.89
2.Jasper Verheijen9303685Aqua-Novio'941:09.801:08.26
3.Robin Bos9302265Aquapoldro1:10.661:10.14
4.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers1:07.201:10.60
5.Joost de Bruijn9301933De Rijn1:08.301:11.60
6.Boris Bijl9304823De Houtrib1:09.541:11.86


<< TOP >>
Programmanr. 116
24.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mike Marissen9202187DWK56.8559.42
2.Pascal Timmermans9202349RZC1:03.631:03.58
3.Nick Oortwijn9204447Aquapoldro1:03.601:03.77
4.Koen van Asseldonk9201955De Vrije Slag1:04.471:06.02
5.Barry Bloemberg9200097Livo1:03.231:07.39
6.Johan Veenstra9201333DWK1:04.191:07.91
7.Bryan Meeuwissen9200893De Waalstroom1:04.641:08.52
8.Alex van der Hoeven9202571NDD59.801:09.06
9.Sjors van Lith9202869Aqua-Novio'941:07.351:10.83
10.Laurens Pepping9203529De Rijn1:06.471:12.14


<< TOP >>
Programmanr. 117
24.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tim van Deutekom9100459DWK1:00.231:02.39
2.Roy Awater9100043RZC1:01.631:02.70
3.Robbert Vink9102993ZVW '741:01.061:02.96
4.Gijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen1:03.201:03.70
5.Stefan Hazeleger9100867De Meer1:03.951:08.91
6.Kevin Eltink9100589NDD1:02.291:09.55


<< TOP >>
Programmanr. 118
24.05.2008
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jurjen Willemsen9003315Aquapoldro58.5158.80
2.Emile Manni9001901Octopus1:00.371:01.89
3.Daan Ratering9002389Livo1:04.481:05.07
4.Sebas van Lith9001841Aqua-Novio'941:01.201:05.13
5.Wouter van den Bijgaart9000245De IJsselmeeuwen1:03.871:07.54
NGJeroen Drewes9000735De Vrije Slag1:03.83


<< TOP >>
Programmanr. 120
24.05.2008
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Rijn 1De Rijn9:00.919:19.63
Inge Pepping
Jolanda van Leijen
Evelien Vos
Marjolein Delno
94
88
92
94
2:20.162:20.16
2.Livo 1Livo9:14.649:30.54
Rachel Kremer
Robbin Lensink
Ceress Fiering
Thaisa Fiering
90
94
89
91
1:06.762:18.292:18.29
3.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen9:24.909:30.68
Linda Kolkman
Nynke van der Steur
Svenja Peters
Loes van Ooijen
93
92
92
92
1:08.562:20.492:20.49
4.GZV Marveld 1GZV Marveld9:18.369:37.90
Loes Abbink
Geralda Klumpers
Daphne Krabben
Tieske Konings
88
91
94
91
1:08.772:24.432:24.43
5.DWK 2DWK9:32.709:42.00
Marloes Erkens
Natasha Bosma
Jeanine Burgers
Marissa Taribuka
93
93
94
96
1:06.452:17.952:17.95
6.De Meer 1De Meer9:21.239:52.98
Monique van Lint
Monique van de Hoeff
Daniëlle Koning
Madelon van Zanten
86
92
92
91
1:07.702:22.142:22.14
7.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'949:33.219:54.81
Anne Awater
Britt Lagarde
Laura Wekking
Rosalie Torensma
88
93
94
89
2:28.692:28.69
8.De Gelenberg 1De Gelenberg9:37.7010:00.67
Bianca van Ringelestijn
Lodi Broeder
Susan Melchers
Jolanda van Gendt
85
93
96
78
1:08.482:24.732:24.73
9.Zuiderzeezwemmers 1Zuiderzeezwemmers9:39.2410:06.24
Lisanne Andeweg
Anne Kooij
Danique Stoop
Leonie Nijenhuis
88
92
91
92
1:07.862:21.772:21.77
NGDWK 1DWK8:52.50
Lotte Wilms, Kim Anne Bouw, Marloes Erkens, Evy Witlox