Nr. 15. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 400m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open


Zomerkring Kampioenschappen
Amsterdam, 17. - 25.5.2008


Programmanr. 15
24-5-2008 - 14:15
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tamara GroveOceanus31.80960126631.96
2.Artemis KalemisOceanus32.45960126832.74
3.Tiffany PikkerIJsselmeer34.13960338032.98
4.Esther KoxTorpedo33.16960061233.51
5.Danique PoldervaartZPCH33.29960187234.09
6.Iranila PattipilohyDe Dolfijn34.80960523034.91
7.Christel PoldervaartZPCH35.12960187035.10
8.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver35.45960464035.60
9.Gabriëlle van WijkW.Z. & P.C. Triton34.39960257236.04
10.Carla ten KateHet Y36.82960083236.08
11.Annika NeuteboomTorpedo35.97960135436.13
12.Jodie van VlokhovenDe Futen37.02960353236.64
13.Chloe van den HoffOceanus37.51960403237.30
14.Diyar SavutKon. AZ 187036.95960348238.09
15.Lisa de JongOceanus37.76960238038.29
16.Marijke RebelHet Y36.82960309238.31

Junioren 2

1.Maxime VerschuurDe Dolfijn30.80950080429.72
2.Nike van DuijkerenDe Amstel34.02950206030.92
3.Annika ArvinDe Dolfijn30.35950000831.14
4.Tessa v.d. ZwaardOceanus30.53950136631.42
5.Zoë van der AartZPCH32.72950315232.10
6.Robin Pagano MiraniOceanus32.30950255632.86
7.Dorien HeinDe Futen33.01950301032.92
8.Judith ReesinkDe Amstel36.70950565833.54
9.Alissa BusOceanus33.95950137033.91
10.Lisa MartelhoffHet Y34.95950425835.90
11.Barbara van SchaikTorpedo35.64950446037.18
NGSeren SavutKon. AZ 187035.659504078

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn28.99940099028.64
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn28.57940215028.67
3.Chantal GroveOceanus31.07940184431.26
4.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten32.69940496632.64
5.Sofie KalseDe Dolfijn32.33940166432.69
6.Ayako de NietDe Otters Het Gooi32.14940577832.75
7.Denise van der MarkZV De Aalscholver34.42940662032.77
8.Lisanne de RooijZPCH32.19940499233.09
9.Ilse SchramAz & Pc De Meerkoeten33.86940497034.81
10.Angela VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten34.67940215435.32
NG.ZAAngela JongeneelOceanus34.799403248

Jeugd 1

1.Ilona CatsOceanus30.16930208630.62
2.Jamie de JongDe Dolfijn29.67930089830.91
3.Megan BartlingZPCH30.54930334631.04
3.Kaylee KochHet Y30.11930144431.04
5.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi31.18930082831.32
6.Ilse BaasZPCH31.45930466231.57
7.Ilona BroedersHet Y31.14930103031.64
8.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi31.24930682432.24
9.Marieke SpittelerOceanus32.13930340233.10
10.Munirah BraafKon. AZ 187032.95930532233.75
11.Daniëlle BrouwerDe Futen32.28930348433.76

Jeugd 2

1.Kirsten SmitOceanus31.16920564830.11
2.Cynthia de GalanKon. AZ 187030.62920341630.69
3.Robin MeesterOceanus30.98920703630.73
4.Merel ToussaintDe Futen30.18920378830.88
5.Laura OotesDe Dolfijn29.06920134031.20
6.Sylvia OudshoornZPCH31.21920137034.61

Senioren 1

1.Kelly de JongDe Dolfijn27.25910147428.14
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus29.69910386229.89
3.Kimberley van RavenswaaijZPCH30.35910255030.58
4.Caroline GoedhartZV De Aalscholver30.97910589231.68
NG.ZALana VoinovDe Dolfijn29.239103306

Senioren open

1.Noëlla HondDe Amstel27.41860161827.58
2.Lona KroeseDe Dolfijn27.00870238227.65
3.Ingrid BankDe Dolfijn27.78870017028.67
4.Maureen VisserDe Otters Het Gooi29.22890438829.57
5.Anke JonkerDe Dolfijn29.03890696629.76
6.Alice BravoHet Y28.90870534629.89
7.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi29.71900812629.93
8.Marieke WeijersOceanus28.50890461630.16
9.Martine OuwendijkZV De Aalscholver28.25870306630.29
10.Geertje ScharpZPCH29.22860313630.51


<< TOP >>
Programmanr. 16
24-5-2008 - 14:26
Heren, 50m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Andy OnderstalDe Dolfijn32.89950488931.68
2.Jeffrey ReijndersOceanus33.83950087733.70
3.Anthony LubbersDe Dolfijn35.51950115134.63
4.Vinny KooringDe Dolfijn38.63950216135.15
5.Stanley MoolhuijsenOceanus38.78950104536.70
6.Diego Hélant MullerDe Dolfijn39.44950045137.07
7.Ricky de JongAz & Pc De Meerkoeten41.66950473337.16
8.Nick SijmonsDe Amstel37.64950049139.29
9.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi41.80950029540.60
10.Joeri BerendsDe Futen38.94950036941.11
11.Martijn de MercadoOceanus41.64950221342.25
12.Thomas BruningDe Futen42.63950116143.29
13.Sven DriessenOceanus41.79950280943.45

Junioren 2

1.Istvan SpaargarenOceanus31.23940119931.86
2.Max GaljaartOceanus31.89940118732.38
3.Vincent MoolhuijsenOceanus32.05940121532.57
4.Frans BijlHet Y34.36940131933.57
5.Friedrich VinkIJsselmeer35.60940461334.32
6.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi35.70940224534.47
7.Paul BreeDe Otters Het Gooi34.58940012534.54
8.Daan SpringveldZV De Aalscholver36.39940005535.46
9.Tom HuydtsTorpedo37.57940237537.22
10.Michael van AmstelOceanus36.13940121737.57
11.Tariq SakoerKon. AZ 187037.73940521939.36

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn28.94930002128.52
2.Mike VerweijZV De Aalscholver29.26930524529.42
3.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn30.74930290329.95
4.Loïc KempDe Otters Het Gooi29.61930348330.56
5.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn33.76930173531.42
6.Jan BatstraHet Y31.36930273731.82
7.Tim ten KateHet Y33.19930024933.40
8.Daniel RosinghHet Y31.98930274133.67
9.Fergil HestermanHet Y34.72930018734.67

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi28.54920146127.70
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn28.90920082328.83
3.Bas UdingaZV De Aalscholver29.63920132129.68
4.Chester HautvastTorpedo29.94920435930.48
5.Kenan IbisevicDe Futen30.62920386130.81FJ 1
6.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten30.22920015930.81FJ 2
7.Julian BranquinhoDe Dolfijn30.76920293331.30
8.Dylan OnderstalDe Dolfijn31.72920412132.38
9.Laurens ReindsW.Z. & P.C. Triton32.73920238132.57
10.Nicolaas van der VoortTorpedo32.83920423133.03
11.Andrea di PariZPCH31.53920164333.23
NGTom KalseDe Dolfijn30.229200645
NGZhivago HolwijnDe Futen32.109204539

Jeugd 1

1.Fred SminkDe Otters Het Gooi28.60910451927.80
2.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn28.06910244927.83
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi27.73910242328.13
4.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn27.32910306328.61
5.Jos VergeerOceanus29.29910274729.54
6.Thom van DijkZV De Aalscholver29.48910290329.98
7.Thijs BöhmDe Amstel32.17910369531.09
8.Jeffrey van 't SchipOceanus31.68910203531.27FJ 1
9.Tommy PosselDe Dolfijn31.57910423531.27FJ 2
10.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi31.96910028331.62
11.Nick DrenthDe Amstel32.76910560531.89
12.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi30.63910624132.16

Senioren open

1.Remko de JongDe Dolfijn25.12760045926.12
2.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi25.23900460326.19
3.Danny van ZoenDe Dolfijn26.23840267726.54
4.Dennis OverhageDe Otters Het Gooi28.20900222327.83
5.Brinio HondDe Amstel26.82880149927.96
6.Robbert SpringveldZV De Aalscholver27.56830201527.98
7.Rens van den BergDe Otters Het Gooi26.99890020128.13
8.Killian HestermanHet Y28.25900118728.49
9.Mike HereijgersDe Futen29.83850100728.92
9.Jasper DoornbosDe Amstel28.86880548728.92
11.Rodrigo MoctezumaDe Futen29.71890217928.95
11.Tjeerd van der DuinZPCH27.83830058128.95
13.Robin TolenaarsZPCH28.75890317129.20
14.Tom VerbeekHet Y28.92880352729.32
15.Raoul EngelenburgDe Dolfijn29.25890084329.51
16.Michiel HerrebrughAz & Pc De Meerkoeten30.33900117929.74
17.Ahmet CanDe Dolfijn29.90860054129.80
18.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi30.38900323130.47
19.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y29.29890102331.01
20.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver30.74900409531.14
21.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi30.58880240131.23
22.Dennis JonkerZPCH30.59840109732.23
23.Cees LijzengaKon. AZ 187030.38600094932.41
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. Triton29.099003663


<< TOP >>
Programmanr. 17
24-5-2008 - 14:38
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jennifer StamDe Futen3:20.1696028903:18.66
100m:1:38.03200m:3:18.66
2.Esther KoxTorpedo3:20.2996006123:19.42
100m:1:36.20200m:3:19.42
3.Artemis KalemisOceanus3:16.8696012683:20.54
100m:1:36.32200m:3:20.54
4.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver3:42.5096046403:36.45
100m:1:45.44200m:3:36.45
5.Christel PoldervaartZPCH3:32.6496018703:40.72
100m:1:48.81200m:3:40.72
6.Diyar SavutKon. AZ 18703:48.2396034823:55.68
100m:1:59.03200m:3:55.68
7.Lisa de JongOceanus3:42.6896023804:00.29
100m:1:56.16200m:4:00.29
NG.ZANora BounabHet Y3:48.059603054

Junioren 2

1.Dorien HeinDe Futen3:12.6895030103:15.30
100m:1:35.58200m:3:15.30
2.Alissa BusOceanus3:13.2295013703:17.38
100m:1:37.73200m:3:17.38
3.Judith ReesinkDe Amstel3:15.1795056583:25.29
100m:1:37.89200m:3:25.29
4.Zoë van der AartZPCH3:24.3495031523:27.33
100m:1:40.14200m:3:27.33

Junioren 3

1.Parand ZarekianiDe Dolfijn2:48.7194021502:57.76
100m:1:25.14200m:2:57.76
2.Sofie KalseDe Dolfijn3:06.2194016643:12.80
100m:1:32.82200m:3:12.80
3.Ayako de NietDe Otters Het Gooi3:13.0294057783:14.67
100m:1:32.44200m:3:14.67
4.Chantal GroveOceanus3:23.5894018443:19.71
100m:1:37.40200m:3:19.71
5.Tara KokDe Otters Het Gooi3:26.4194051143:23.84
100m:1:38.77200m:3:23.84

Jeugd 1

1.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi3:21.2393008283:15.44
100m:1:34.76200m:3:15.44
2.Ilse BaasZPCH3:08.5993046623:20.51
100m:1:36.32200m:3:20.51
3.Daniëlle BrouwerDe Futen3:19.2493034843:27.16
100m:1:39.66200m:3:27.16

Jeugd 2

1.Sylvia OudshoornZPCH3:09.5192013703:09.54
100m:1:31.17200m:3:09.54
2.Laura OotesDe Dolfijn3:05.2892013403:15.22
100m:1:33.07200m:3:15.22
3.Ilona EversdijkDe Otters Het Gooi3:04.8492005363:16.17
100m:1:33.06200m:3:16.17
4.Kirsten SmitOceanus3:09.2692056483:18.89
100m:1:36.42200m:3:18.89
5.Robin MeesterOceanus3:13.2692070363:19.07
100m:1:37.30200m:3:19.07
6.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi3:08.3892044263:19.84
100m:1:37.55200m:3:19.84
7.Jora BroerseDe Futen3:24.3692039463:41.39
100m:1:44.95200m:3:41.39
NG.ZAYvette KarsDe Otters Het Gooi3:00.029207004

Senioren 1

1.Britt BakkerDe Dolfijn2:44.4891000942:51.82
100m:1:22.29200m:2:51.82
2.Caroline GoedhartZV De Aalscholver3:02.8991058923:03.64
100m:1:28.51200m:3:03.64

Senioren open

1.Anna KalseDe Dolfijn2:58.3290018363:05.87
100m:1:31.55200m:3:05.87
2.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi2:57.6590081263:07.98
100m:1:31.13200m:3:07.98
3.Geertje ScharpZPCH3:07.1786031363:21.43
100m:1:33.52200m:3:21.43
DISMilja BreedTorpedo3:09.3388005943:12.92SP
SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
100m:1:33.51200m:3:12.92
DISSaskia OuwendijkZV De Aalscholver3:07.7387030683:13.81SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:33.51200m:3:13.81


<< TOP >>
Programmanr. 18
24-5-2008 - 14:58
Heren, 400m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus4:48.7395008774:50.03
100m:1:09.03200m:2:24.10400m:4:50.03
2.Andy OnderstalDe Dolfijn5:06.3595048895:06.28
100m:1:08.09200m:2:26.78400m:5:06.28
3.Nick SijmonsDe Amstel5:54.2995004915:43.36
100m:1:23.42200m:2:54.60400m:5:43.36
4.Anthony LubbersDe Dolfijn5:41.7595011515:43.45
100m:1:18.44200m:2:45.94400m:5:43.45
5.Roy GraafmansDe Futen5:56.7395021195:45.29
100m:1:18.73200m:2:48.10400m:5:45.29
6.Martijn de MercadoOceanus5:55.6095022135:55.63
100m:1:26.38200m:2:58.38400m:5:55.63
7.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi5:56.9295024796:04.12
100m:1:21.52200m:2:56.43400m:6:04.12
8.Sven DriessenOceanus6:03.3195028096:07.31
100m:1:24.36200m:2:59.19400m:6:07.31
9.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi5:56.2595002956:17.78
100m:1:27.01200m:3:03.69400m:6:17.78
10.Joeri BerendsDe Futen5:49.2495003696:27.67
100m:1:30.92200m:3:10.55400m:6:27.67

Junioren 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus4:33.5194012154:40.67
100m:1:06.51200m:2:17.86400m:4:40.67
2.Istvan SpaargarenOceanus4:46.9694011994:49.72
100m:1:08.08200m:2:24.74400m:4:49.72
3.Paul BreeDe Otters Het Gooi4:59.0394001255:05.89
100m:1:12.30200m:2:30.51400m:5:05.89
4.Frans BijlHet Y5:04.2294013195:06.63
100m:1:12.14200m:2:32.06400m:5:06.63
5.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi5:02.6794022455:18.23
100m:1:13.53200m:2:34.46400m:5:18.23
6.Max WegbransOceanus5:24.4094025435:25.34
100m:1:13.43200m:2:37.24400m:5:25.34
7.Friedrich VinkIJsselmeer5:47.9194046135:28.81
100m:1:17.89200m:2:43.44400m:5:28.81
8.Michael van AmstelOceanus5:41.1194012175:37.82
100m:1:18.73200m:2:46.04400m:5:37.82
9.Tom HuydtsTorpedo5:57.6694023755:49.96
100m:1:20.10200m:2:50.25400m:5:49.96
10.Jasper BiemoltZV De Aalscholver5:48.3294030955:52.68
100m:1:20.67200m:2:52.48400m:5:52.68

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn4:33.3993000214:31.13
100m:1:06.07200m:2:16.80400m:4:31.13
2.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn4:46.8893005394:40.26
100m:1:04.82200m:2:16.13400m:4:40.26
3.Loïc KempDe Otters Het Gooi5:03.1793034834:49.42
100m:1:06.39200m:2:20.13400m:4:49.42
4.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn5:00.7693029034:52.52
100m:1:07.72200m:2:24.29400m:4:52.52
5.Fergil HestermanHet Y4:52.1993001875:04.38
100m:1:09.98200m:2:28.45400m:5:04.38
6.Daniel RosinghHet Y4:42.5493027415:15.54
100m:1:09.73200m:2:29.95400m:5:15.54
7.Patrick VeenstraDe Otters Het Gooi5:36.5793019715:54.97
100m:1:17.02200m:2:49.06400m:5:54.97

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi4:12.4792014614:18.56
100m:1:02.96200m:2:10.66400m:4:18.56
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn4:18.0192008234:20.20
100m:1:03.02200m:2:10.42400m:4:20.20
3.Chester HautvastTorpedo4:45.5592043594:41.94
100m:1:06.36200m:2:19.16400m:4:41.94
4.Leffert LansinkHet Y5:22.9992068655:11.58
100m:1:11.02200m:2:32.67400m:5:11.58
5.Nicolaas van der VoortTorpedo5:24.3792042315:14.80
100m:1:11.92200m:2:33.95400m:5:14.80
6.Dylan OnderstalDe Dolfijn5:16.5392041215:25.18
100m:1:11.07200m:2:33.87400m:5:25.18
NGTom KalseDe Dolfijn4:41.409200645

Jeugd 1

1.Roy VisserDe Otters Het Gooi4:16.8591024234:26.93
100m:1:02.44200m:2:11.23400m:4:26.93
2.Nick HessingDe Dolfijn4:16.9891037534:27.42
100m:1:01.36200m:2:07.70400m:4:27.42
3.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn4:23.4491030634:29.08
100m:1:02.86200m:2:11.64400m:4:29.08
4.Fred SminkDe Otters Het Gooi4:20.3591045194:30.60
100m:1:03.77200m:2:12.73400m:4:30.60
5.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi4:34.4191002834:39.52
100m:1:07.21200m:2:18.58400m:4:39.52
6.Tommy PosselDe Dolfijn4:44.4391042354:42.64
100m:1:05.29200m:2:17.60400m:4:42.64
7.Jeffrey van 't SchipOceanus4:37.2691020354:44.71
100m:1:03.72200m:2:16.08400m:4:44.71
8.Jos VergeerOceanus4:54.0791027475:11.32
100m:1:10.20200m:2:29.89400m:5:11.32

Senioren open

1.Dennis OverhageDe Otters Het Gooi4:21.6690022234:26.48
100m:1:02.20200m:2:11.08400m:4:26.48
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y4:14.8089010234:28.35
100m:1:04.88200m:2:14.43400m:4:28.35
3.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi4:04.6890046034:29.64
100m:1:02.89200m:2:10.86400m:4:29.64
4.Tom VerbeekHet Y4:19.2288035274:30.94
100m:1:02.68200m:2:12.09400m:4:30.94
5.Raoul EngelenburgDe Dolfijn4:23.6189008434:32.74
100m:1:06.65200m:2:17.32400m:4:32.74
6.Killian HestermanHet Y4:27.7490011874:34.09
100m:1:05.78200m:2:18.08400m:4:34.09
7.Rens van den BergDe Otters Het Gooi4:35.1289002014:35.68
100m:1:03.44200m:2:14.68400m:4:35.68
8.Mike HereijgersDe Futen4:37.4885010074:52.80
100m:1:09.13200m:2:24.62400m:4:52.80
9.Robin TolenaarsZPCH4:36.2989031714:53.73
100m:1:08.16200m:2:24.39400m:4:53.73
10.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi4:44.8388024014:58.17
100m:1:07.39200m:2:23.45400m:4:58.17


<< TOP >>
Programmanr. 19
24-5-2008 - 15:38
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tamara GroveOceanus1:17.2996012661:20.28
2.Jennifer StamDe Futen1:20.1596028901:23.36
3.Artemis KalemisOceanus1:23.9696012681:28.34
4.Annika NeuteboomTorpedo1:24.8696013541:28.82
5.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:24.4196052301:30.36
6.Gabriëlle van WijkW.Z. & P.C. Triton1:32.1296025721:31.91
7.Danique PoldervaartZPCH1:25.7696018721:33.28
8.Carla ten KateHet Y1:32.7396008321:33.82
9.Christel PoldervaartZPCH1:31.6696018701:35.39
10.Lisa de JongOceanus1:32.0596023801:37.06
11.Diyar SavutKon. AZ 18701:33.2796034821:39.89

Junioren 2

1.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:16.1595013661:18.74
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:16.9395025561:21.36
3.Maxime VerschuurDe Dolfijn1:23.8295008041:21.61
4.Zoë van der AartZPCH1:19.1095031521:23.87
5.Alissa BusOceanus1:23.4295013701:27.01
6.Nike van DuijkerenDe Amstel1:27.7495020601:27.63
7.Dorien HeinDe Futen1:20.3595030101:27.80
8.Lisa MartelhoffHet Y1:28.8095042581:34.67
9.Barbara van SchaikTorpedo1:31.7495044601:34.92
NGSeren SavutKon. AZ 18701:27.699504078

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn1:05.6794009901:09.42
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:09.1194021501:13.66
3.Chantal GroveOceanus1:13.9794018441:17.89
4.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:21.3694057781:25.94
5.Ilse SchramAz & Pc De Meerkoeten1:25.9094049701:26.39
6.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten1:23.8294049661:27.04
7.Denise van der MarkZV De Aalscholver1:26.9294066201:29.04

Jeugd 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn1:12.3393008981:15.60
2.Ilona BroedersHet Y1:14.1693010301:17.54
3.Megan BartlingZPCH1:13.8993033461:18.31
4.Ilona CatsOceanus1:13.7193020861:18.85
5.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:19.4193068241:22.21
6.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:17.5293008281:22.49
7.Marieke SpittelerOceanus1:18.7393034021:24.62
8.Vera de WeerdtDe Otters Het Gooi1:23.9593055601:25.09
9.Ilse BaasZPCH1:22.6393046621:26.04
10.Daniëlle BrouwerDe Futen1:23.4193034841:28.34

Jeugd 2

1.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:16.9892034161:17.48
2.Merel ToussaintDe Futen1:14.3792037881:17.86
3.Kirsten SmitOceanus1:15.5192056481:18.38
4.Robin MeesterOceanus1:18.7392070361:21.26
5.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi1:23.0592044261:27.62
6.Rosa ThewessemHet Y1:20.9992060301:31.42

Senioren 1

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:10.0791038621:14.64
2.Kimberley van RavenswaaijZPCH1:14.4891025501:15.85
3.Kelly de JongDe Dolfijn1:12.4891014741:16.60

Senioren open

1.Alice BravoHet Y1:08.4887053461:10.88
2.Noëlla HondDe Amstel1:08.8986016181:11.64
3.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:10.3689043881:12.64
4.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver1:10.6587030681:15.08
5.Marieke WeijersOceanus1:11.4389046161:20.25
6.Ingrid BankDe Dolfijn1:14.2387001701:20.97
7.Milja BreedTorpedo1:14.1888005941:22.40


<< TOP >>
Programmanr. 20
24-5-2008 - 15:54
Heren, 100m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:20.8095008771:23.70
2.Joeri BerendsDe Futen1:22.9595003691:26.32
3.Roy GraafmansDe Futen1:28.4595021191:29.66
4.Vinny KooringDe Dolfijn1:27.2895021611:30.36
5.Stanley MoolhuijsenOceanus1:32.4795010451:30.65
6.Ricky de JongAz & Pc De Meerkoeten1:32.8695047331:32.45
7.Thomas BruningDe Futen1:31.1895011611:33.46
8.Nick SijmonsDe Amstel1:29.5895004911:36.42
9.Martijn de MercadoOceanus1:38.4395022131:41.48
10.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi1:38.1395002951:44.92
DISDiego Hélant MullerDe Dolfijn1:38.6095004511:41.87SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.

Junioren 2

1.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi1:20.8394022451:24.95
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:19.7994012151:26.80
3.Istvan SpaargarenOceanus1:25.7894011991:30.46
4.Daan SpringveldZV De Aalscholver1:26.4294000551:31.80
DISMax GaljaartOceanus1:27.5494011871:30.29SO
SO - Tijdens de eerste slag onder water een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
DISMichael van AmstelOceanus1:32.6294012171:37.96SP
SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn1:08.2893000211:13.32
2.Jan BatstraHet Y1:17.8893027371:19.58
3.Loïc KempDe Otters Het Gooi1:17.4593034831:21.82
4.Tim ten KateHet Y1:21.6793002491:25.07
5.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn1:22.6393017351:26.29
6.Daniel RosinghHet Y1:19.3893027411:26.57

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:11.8992014611:13.32
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn1:13.9492008231:17.19
3.Bas UdingaZV De Aalscholver1:15.5692013211:18.92
4.Julian BranquinhoDe Dolfijn1:17.5492029331:19.78
5.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten1:18.1692001591:21.86
6.Max de JongDe Amstel1:25.6592036051:28.62
7.Laurens ReindsW.Z. & P.C. Triton1:25.7392023811:29.62
8.Andrea di PariZPCH1:23.6892016431:30.24
AFGEMFarid BelmamouneKon. AZ 18701:24.899203045
NGTom KalseDe Dolfijn1:20.449200645
NGZhivago HolwijnDe Futen1:21.509204539

Jeugd 1

1.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:07.5591024491:10.68
2.Nick HessingDe Dolfijn1:12.0491037531:13.76
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:10.8491024231:15.94
4.Sil ScholteHet Y1:16.1691068751:20.56
5.Tommy PosselDe Dolfijn1:17.2091042351:20.92
6.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi1:14.7391062411:21.14
7.Stijn vd KroonAz & Pc De Meerkoeten1:19.8691013391:23.46
8.Jeffrey van 't SchipOceanus1:18.9291020351:23.58
9.Jos VergeerOceanus1:18.2591027471:23.76
10.Thijs BöhmDe Amstel1:21.8091036951:25.04
11.Nick DrenthDe Amstel1:23.8191056051:28.10

Senioren open

1.Brinio HondDe Amstel1:06.2288014991:07.26
2.Danny van ZoenDe Dolfijn1:07.1084026771:11.84
3.Robbert SpringveldZV De Aalscholver1:09.3783020151:12.10
4.Rens van den BergDe Otters Het Gooi1:07.8289002011:12.88
5.Ron LangelaanOceanus1:10.8378006431:16.72
6.Tom VerbeekHet Y1:12.6988035271:16.93
7.Marcel van der LemKon. AZ 18701:18.2465005631:21.00
8.Kevin van RaanHet Y1:18.7689025291:21.02
9.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi1:15.7788024011:21.78
10.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver1:18.9290040951:22.55
11.Dennis JonkerZPCH1:18.8384010971:22.89
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. Triton1:18.549003663


<< TOP >>
Programmanr. 21
24-5-2008 - 16:09
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jennifer StamDe Futen3:00.5196028903:04.28
2.Esther KoxTorpedo3:08.6496006123:06.60
3.Annika NeuteboomTorpedo3:07.7396013543:09.52
4.Danique PoldervaartZPCH3:08.1296018723:12.93
5.Carla ten KateHet Y3:16.2096008323:21.16
6.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver3:18.5496046403:21.82
7.Tiffany PikkerIJsselmeer3:32.0996033803:31.82
8.Jodie van VlokhovenDe Futen3:32.5196035323:43.33

Junioren 2

1.Annika ArvinDe Dolfijn2:42.5495000082:49.12
2.Zoë van der AartZPCH2:59.6195031522:56.30
3.Tessa v.d. ZwaardOceanus2:50.8095013662:56.77
4.Robin Pagano MiraniOceanus2:56.0695025562:57.51
5.Alissa BusOceanus2:59.3095013703:00.77
6.Dorien HeinDe Futen3:04.3495030103:08.34
7.Barbara van SchaikTorpedo3:24.9095044603:32.51
NGSeren SavutKon. AZ 18703:22.359504078

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn2:30.2694009902:39.02
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn2:32.6194021502:40.70
3.Chantal GroveOceanus2:46.5094018442:49.20
4.Sofie KalseDe Dolfijn2:52.4094016642:58.48
5.Tara KokDe Otters Het Gooi2:55.2694051143:05.34
6.Lisanne de RooijZPCH3:09.1994049923:13.44
DISIsmay CohenAz & Pc De Meerkoeten3:06.7994049663:05.43RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZADebby DistelblomIJsselmeer3:11.519404748

Jeugd 1

1.Kaylee KochHet Y2:37.3693014442:41.67
2.Ilona CatsOceanus2:41.6493020862:48.48
3.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi2:45.6293008282:49.44
4.Ilona BroedersHet Y2:48.3093010302:54.90
5.Megan BartlingZPCH2:52.5193033462:55.67
6.Amber 't HoenHet Y3:07.3293063063:00.67
7.Ilse BaasZPCH2:52.7293046623:00.68
8.Daniëlle BrouwerDe Futen3:01.5893034843:07.39

Jeugd 2

1.Laura OotesDe Dolfijn2:46.3892013402:51.24
2.Cynthia de GalanKon. AZ 18703:02.3192034162:52.82
3.Sylvia OudshoornZPCH2:46.5492013702:54.48
4.Merel ToussaintDe Futen2:50.9692037882:55.07
5.Robin MeesterOceanus2:51.5192070362:55.08
6.Ilona EversdijkDe Otters Het Gooi2:48.8892005362:57.77
7.Rosa ThewessemHet Y3:06.0192060303:03.06
8.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi3:05.8192044263:04.70
9.Kim SchoofHet Y3:07.7392073363:11.07
DISJora BroerseDe Futen3:07.1392039463:20.72RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NG.ZAYvette KarsDe Otters Het Gooi2:47.319207004

Senioren 1

1.Britt BakkerDe Dolfijn2:28.6391000942:36.68
2.Kimberley van RavenswaaijZPCH2:41.8491025502:47.48
3.Caroline GoedhartZV De Aalscholver2:45.9291058922:50.56
4.Sonja van der WielZV De Aalscholver3:03.1191058943:11.63
NG.ZALana VoinovDe Dolfijn2:38.009103306

Senioren open

1.Lona KroeseDe Dolfijn2:18.7687023822:23.80
2.Noëlla HondDe Amstel2:27.6986016182:33.82
3.Alice BravoHet Y2:29.6087053462:36.79
4.Maureen VisserDe Otters Het Gooi2:35.9789043882:40.37
5.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi2:37.7390081262:43.22
6.Martine OuwendijkZV De Aalscholver2:34.6887030662:47.51
7.Anke JonkerDe Dolfijn2:42.6289069662:47.89
8.Marieke WeijersOceanus2:39.3289046162:50.47
9.Anna KalseDe Dolfijn2:42.7190018362:52.92