A-Kringkampioenschappen 2008 deel 3
Beverwijk (NED),    24.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 21. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 400m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren
Nr. 29. Heren, 4 x 100m wisselslag, 12 jaar en ouder    Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
24.5.08 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KNEPPERS, Andrea              9302216 Z.V.Hoorn-Aurik          28.11     1.          
    2.  SWIER, Femke                  9305122 Z.V.Hoorn-Aurik          28.51     2.          
    3.  BOL, Cleo Denise              9403314 WZ&PC Purmerend          28.63     3.          
    4.  KOSTER, Lisa                  9401682 Oeza                     29.30     4.          
    5.  GROOT de, DaniŽlle            9303868 Oeza                     29.32     5.          
    6.  BOER de, Shelley              9302840 Zaanstad (SG)            29.63     6.          
    7.  MLCOCH, Sharona               9406178 DAW-Finenzo              29.82     7.          
    8.  MOSCH, Suzanne                9400548 Noordkop-Zeemacht SG     30.14     8.          
    9.  FLUIT van der, Chantalle      9206406 DAW-Finenzo              30.19     9.          
   10.  VEERMAN, Rosa                 9600862 Ed-Vo                    30.22    10.          
   11.  ENGELDORP van, Mariska        9502326 Zv Aquarius              30.24    11.          
   12.  PERGE van, Davina             9503786 DAW-Finenzo              30.37    12.          
   13.  VERMEULEN, Esmee              9600678 Zaanstad (SG)            30.41    13.          
   14.  RIJKHOFF, Claudia             9603338 Z.V.Hoorn-Aurik          30.74    14.          
   15.  BAKKER, Alouette              9301442 A.Z.V.D.                 30.84    15.          
   16.  SCHOT, Rosa                   9207500 DAW-Finenzo              31.01    16.          
   17.  LEEST van der, Sharon         9202772 WZ&PC Purmerend          31.09    17.FJ 1      
   18.  SPIEKERMAN, Pascalle          9403030 WZ&PC Purmerend          31.09    18.FJ 2      
   19.  VINK, Marjolein               9306478 Oeza                     31.12    19.          
   19.  VERBEEK, Yvonne               9402788 WZ&PC Purmerend          31.12    19.          
   21.  LIMBURG, Anouk                9501806 Noordkop-Zeemacht SG     31.19    21.          
   22.  VEEN van der, Laura           9404090 A.Z.V.D.                 31.20    22.          
   23.  ROZEMULLER, Miloes            9501832 Z.V.Hoorn-Aurik          31.39    23.          
   24.  RUIG, Amber                   9603240 Zaanstad (SG)            31.42    24.          
   25.  BURGER, Pien                  9306202 DAW-Finenzo              31.48    25.          
   25.  STENS, Naomi                  9302266 Zaanstad (SG)            31.48    25.          
   27.  SACHS, Tamara                 9205524 Z.V.Hoorn-Aurik          31.51    27.          
   28.  ZWARTHOED, Brenda             9604938 Oeza                     31.54    28.          
   28.  BOMMER, Sanne                 9501132 Zaanstad (SG)            31.54    28.          
   30.  JORINK, Dieuwertje            9302306 DAW-Finenzo              31.55    30.FJ 1      
   31.  SUIKER, Annemiek              9501636 De Reuring               31.55    31.FJ 2      
   32.  MOLENAAR, Daisy               9306808 DAW-Finenzo              31.57    32.          
   33.  GEENEN, Roxann                9601518 DAW-Finenzo              31.58    33.          
   34.  KRIJNEN, Carmen               9301454 WZ&PC Purmerend          31.79    34.          
   35.  BOSMAN, Lieke                 9301242 EZV Enkhuizen            31.98    35.          
   36.  MIJNEN, Kimberly              9503644 Zaanstad (SG)            32.01    36.          
   37.  ROOKER, Janine                9600316 WZ&PC Purmerend          32.07    37.          
   38.  WITKAMP, Diede                9205684 DAW-Finenzo              32.08    38.          
   39.  FOSS… du, Nadia               9401110 Hpc                      32.46    39.          
 AFGEM  BOERS, Lisa                   9400994 Noordkop-Zeemacht SG            AFGEM          
 AFGEM  RUITER de, Jessica            9306160 Zv Aquarius                     AFGEM          
    NG  SCHLEEPER, Debbie             9203478 Zaanstad (SG)                      NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vrije slag                    16 jaar en ouder
24.5.08 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  MOSCH, Tessa                  9102172 Noordkop-Zeemacht SG     28.57     1.          
    2.  JONKER, Monique               8501472 De Reuring               28.87     2.          
    3.  BOER de, Anouk                7800080 Rapido '82               29.15     3.          
    4.  WINTER de, Marije             8804930 Noordkop-Zeemacht SG     29.51     4.          
    5.  VOOREN, Maaike                9103324 DAW-Finenzo              29.80     5.          
    6.  WIT de, Simone                8604152 Z.V.Hoorn-Aurik          29.89     6.          
    7.  POLL vd, Marianne             8903352 DAW-Finenzo              29.92     7.          
    8.  LOURENS, Femke                9108288 Nva/Hhc                  30.40     8.          
    9.  UDES, Maureen                 9103128 WZ&PC Purmerend          30.82     9.          
   10.  VINK, Lidewij                 9007508 Oeza                     31.06    10.          
   11.  JONGERT, Ingrid               9101490 A.Z.V.D.                 31.09    11.          
   12.  VELZEN van, Nathalie          8502970 WZ&PC Purmerend          31.15    12.          
   13.  MOLENKAMP, Chantal            9002624 DAW-Finenzo              31.36    13.FJ 1      
   14.  CROK, Annemarie               8900828 Oeza                     31.36    14.FJ 2      
   15.  KOOPMAN, Rianne               9101728 DAW-Finenzo              31.47    15.          
   16.  BAKKER, Milenka               9000120 A.Z.V.D.                 31.78    16.FJ 1      
   17.  WESTER, Lisette               9006552 Aquafit                  31.78    17.FJ 2      
 AFGEM  PALMBOOM, Nicole              9106072 Oeza                            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Heren, 50m vlinderslag                        12 - 17 jaar
24.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BARON, Arjan                  9100067 DAW-Finenzo              27.95     1.          
    2.  ESCHWEILER, Sverre            9204035 Z.V.Hoorn-Aurik          28.34     2.          
    3.  SCHRAM, Bart                  9103683 DAW-Finenzo              28.86     3.          
    4.  DEKKER, Ruben                 9300627 Zaanstad (SG)            29.28     4.          
    5.  DRUYVEN, Jorrick              9400507 Oeza                     29.29     5.          
    6.  GRAS, Martijn                 9100751 Zaanstad (SG)            29.41     6.          
    7.  ZOER, Shane                   9104091 EZV Enkhuizen            29.44     7.          
    8.  ALLARD, Wouter                9000031 Rapido '82               29.67     8.          
    9.  VEERMAN, Kees                 9205457 Ed-Vo                    29.85     9.          
   10.  HARTOG, Hans Peter            9100859 DAW-Finenzo              30.09    10.          
   11.  STOKX, Joey                   9301251 DAW-Finenzo              30.49    11.          
   12.  VEEN v.d., Timo               9104133 Hpc                      30.52    12.          
   13.  WOLFF van der, Frank          9400955 Z.V.Hoorn-Aurik          30.91    13.          
   14.  SPALTMAN, Jeffrey             9204037 DAW-Finenzo              31.14    14.          
   15.  GERDES, Kasper                9301873 De Reuring               31.20    15.          
   16.  TOL, Rob                      9205459 Ed-Vo                    31.27    16.          
   17.  KOOI, Daan                    9101287 Zaanstad (SG)            31.30    17.          
   18.  HORST ter, Mike               9402785 De Zeeschuimers          31.47    18.          
   19.  PETERNELLA, Ritchoberto       9300991 WZ&PC Purmerend          31.66    19.          
   20.  KLERK de, Jordy               9300269 WZ&PC Purmerend          31.86    20.          
   21.  VISSER, Rian                  9007141 DAW-Finenzo              32.06    21.          
   22.  BOER de, Mart                 9303589 DAW-Finenzo              32.18    22.          
   23.  VEERMAN, Richard              9106345 Ed-Vo                    32.92    23.          
   24.  ROOIJ de, Demi                9105607 DAW-Finenzo              33.23    24.          
    NG  STRUIJF, Kingue               9400913 WZ&PC Purmerend                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Heren, 50m vlinderslag                    18 jaar en ouder
24.5.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BRETON, Wouter                8900461 DAW-Finenzo              28.22     1.          
    2.  TIETZE, Bas                   8703351 WZ&PC Purmerend          28.28     2.          
    3.  BEEMSTER, Jeroen              8700155 WZ&PC Purmerend          29.01     3.          
    4.  BEEMSTER, Bart                8700153 WZ&PC Purmerend          29.20     4.          
    5.  TRAUSEL, Quintin              8703403 A.Z.V.D.                 29.29     5.          
    6.  GRACHT van der, Jory          8701097 Oeza                     29.77     6.          
    7.  MOLENKAMP, Patrick            8802427 DAW-Finenzo              30.22     7.          
    8.  HOEDJES, Gerard               8701363 DAW-Finenzo              30.59     8.          
 NG.ZA  GROOT, Joep                   8701149 Z.V.Hoorn-Aurik                 NG.ZA          
 NG.ZA  BRETON, Xander                8400299 De Zeeschuimers                 NG.ZA          
    NG  DEINUM, Kenneth               8900647 Rapido '82                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Dames, 200m schoolslag                  Meisjes Junioren 1
24.5.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RUIG, Amber                   9603240 Zaanstad (SG)          2:55.64     1.          
          1:25.06  2:55.64
    2.  WIERSMA, Manon                9600112 Z.V.Hoorn-Aurik        3:07.64     2.          
          1:31.41  3:07.64
    3.  REIJSOO, Lindsey              9603078 Rapido '82             3:08.13     3.          
          1:30.40  3:08.13
    4.  KROON, Janine                 9600600 Ed-Vo                  3:13.80     4.          
          1:32.09  3:13.80
    5.  VISSCHER, Marit               9600004 DAW-Finenzo            3:16.97     5.          
          1:35.41  3:16.97
    6.  GEENEN, Roxann                9601518 DAW-Finenzo            3:20.31     6.          
          1:37.14  3:20.31
    7.  HOLSBOER, Lola                9601554 De Zeeschuimers        3:22.08     7.          
          3:22.08
    8.  BROUWERS, Julia               9600868 WZ&PC Purmerend        3:28.84     8.          
          1:41.14  3:28.84
    9.  STROOBACH, Lucille            9601482 Noordkop-Zeemacht SG   3:31.59     9.          
          1:40.86  3:31.59


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Dames, 200m schoolslag                  Meisjes Junioren 2
24.5.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LA, Helena                    9502134 Z.V.Hoorn-Aurik        3:03.78     1.          
          1:27.71  3:03.78
    2.  ENGELDORP van, Mariska        9502326 Zv Aquarius            3:06.55     2.          
          1:29.76  3:06.55
    3.  BOMMER, Sanne                 9501132 Zaanstad (SG)          3:08.69     3.          
          1:30.99  3:08.69
    4.  PERGE van, Davina             9503786 DAW-Finenzo            3:15.81     4.          
          1:35.72  3:15.81
    5.  ALFONSI, Maxine               9502900 DAW-Finenzo            3:17.59     5.          
          1:36.76  3:17.59
    6.  KEMP, Marcha                  9504810 WZ&PC Purmerend        3:21.22     6.          
          1:38.58  3:21.22
    7.  VIS van der, Sabrina          9503298 Waterland              3:22.32     7.          
          1:40.24  3:22.32
    8.  ROZEMULLER, Miloes            9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        3:22.83     8.          
          1:37.73  3:22.83
    9.  SUIKER, Annemiek              9501636 De Reuring             3:24.19     9.          
          1:39.91  3:24.19


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Dames, 200m schoolslag                  Meisjes Junioren 3
24.5.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SPIEKERMAN, Pascalle          9403030 WZ&PC Purmerend        2:54.80     1.          
          1:25.74  2:54.80
    2.  VERBEEK, Yvonne               9402788 WZ&PC Purmerend        3:07.82     2.          
          1:31.64  3:07.82
    3.  FOSS… du, Nadia               9401110 Hpc                    3:07.85     3.          
          1:30.36  3:07.85
    4.  DERCKSEN, Lisanne             9406514 Nva/Hhc                3:13.74     4.          
          1:34.78  3:13.74
    5.  TAK, Soraya                   9404554 Aquafit                3:18.16     5.          
          1:35.68  3:18.16
    6.  WINKLER, Neeltje              9402652 Rapido '82             3:20.76     6.          
          1:35.64  3:20.76
    7.  NIEKERK van, Ilse             9406180 DAW-Finenzo            3:21.17     7.          
          1:35.18  3:21.17
    8.  CROK, Linda                   9401068 Oeza                   3:25.23     8.          
          1:39.84  3:25.23


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Dames, 200m schoolslag                       Dames Jeugd 1
24.5.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  STENS, Naomi                  9302266 Zaanstad (SG)          3:07.17     1.          
          1:29.60  3:07.17
    2.  SWIER, Femke                  9305122 Z.V.Hoorn-Aurik        3:09.82     2.          
          1:29.79  3:09.82
    3.  GROOT de, DaniŽlle            9303868 Oeza                   3:11.88     3.          
          1:34.07  3:11.88
    4.  BAKKER, Alouette              9301442 A.Z.V.D.               3:17.14     4.          
          1:35.12  3:17.14
    5.  JORINK, Dieuwertje            9302306 DAW-Finenzo            3:19.91     5.          
          1:36.12  3:19.91
    6.  VERBEEK, Inge                 9303958 DAW-Finenzo            3:21.64     6.          
          1:38.79  3:21.64
    7.  VINK, Marjolein               9306478 Oeza                   3:25.50     7.          
          1:39.52  3:25.50
    8.  MOLENAAR, Daisy               9306808 DAW-Finenzo            3:26.03     8.          
          1:40.11  3:26.03
    9.  BOSMAN, Lieke                 9301242 EZV Enkhuizen          3:30.21     9.          
          1:41.06  3:30.21
 AFGEM  RUITER de, Jessica            9306160 Zv Aquarius                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Dames, 200m schoolslag                       Dames Jeugd 2
24.5.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEEST van der, Sharon         9202772 WZ&PC Purmerend        2:52.66     1.          
          2:52.66
    2.  WITKAMP, Diede                9205684 DAW-Finenzo            3:20.75     2.          
          1:34.62  3:20.75
    3.  NIESTEN, Iris                 9204024 Oeza                   3:22.18     3.          
          1:38.27  3:22.18
    NG  HEUSDEN van, Cindy            9206310 Zaanstad (SG)                      NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Dames, 200m schoolslag                    16 jaar en ouder
24.5.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VOOREN, Maaike                9103324 DAW-Finenzo            2:58.86     1.          
          1:27.04  2:58.86
    2.  VELZEN van, Nathalie          8502970 WZ&PC Purmerend        3:01.14     2.          
          1:25.80  3:01.14
    3.  JONKER, Monique               8501472 De Reuring             3:03.31     3.          
          1:28.71  3:03.31
    4.  LOURENS, Femke                9108288 Nva/Hhc                3:03.70     4.          
          1:29.26  3:03.70
    5.  RUSTENBURG, Lies              9003222 EZV Enkhuizen          3:14.95     5.          
          1:34.85  3:14.95
 AFGEM  PALMBOOM, Nicole              9106072 Oeza                            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 400m vrije slag                  Jongens Junioren 1
24.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TOL, Ruben                    9501119 Ed-Vo                  5:00.09     1.          
          1:09.23  2:27.41  3:45.18  5:00.09
    2.  LIEVERST, Sjors               9501389 Zaanstad (SG)          5:08.75     2.          
          1:12.21  2:31.99  3:52.68  5:08.75
    3.  HESHOF, Dave                  9501403 WZ&PC Purmerend        5:14.28     3.          
          1:12.53  2:33.37  3:56.53  5:14.28
    4.  JONK, Guus                    9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        5:16.19     4.          
          1:14.59  2:36.96  3:58.59  5:16.19


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 400m vrije slag                  Jongens Junioren 2
24.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DRUYVEN, Jorrick              9400507 Oeza                   4:39.11     1.          
          1:06.48  2:17.98  3:30.06  4:39.11
    2.  HORST ter, Mike               9402785 De Zeeschuimers        4:43.44     2.          
          1:04.94  2:17.56  3:31.61  4:43.44
    3.  DAM van, Michael              9401501 Hpc                    4:48.09     3.          
          1:08.04  2:22.72  3:37.41  4:48.09
    4.  WOLFF van der, Frank          9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        4:52.86     4.          
          1:08.14  2:22.52  3:38.07  4:52.86
    5.  ROELS, Rico                   9403119 DAW-Finenzo            4:56.68     5.          
          1:09.16  2:24.56  3:40.54  4:56.68
    NG  STRUIJF, Kingue               9400913 WZ&PC Purmerend                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 400m vrije slag                  Jongens Junioren 3
24.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SCHOUTEN, Marcel              9300653 Rapido '82             4:38.02     1.          
          1:05.93  2:16.81  3:28.33  4:38.02
    2.  DEKKER, Ruben                 9300627 Zaanstad (SG)          4:38.97     2.          
          1:06.27  2:17.21  3:29.08  4:38.97
    3.  STOKX, Joey                   9301251 DAW-Finenzo            4:46.86     3.          
          1:07.12  2:21.53  3:35.66  4:46.86
    4.  BOER de, Mart                 9303589 DAW-Finenzo            4:50.76     4.          
          1:07.40  2:21.91  3:37.93  4:50.76
    5.  KLERK de, Jordy               9300269 WZ&PC Purmerend        4:55.40     5.          
          1:09.86  2:25.17  3:41.17  4:55.40
    6.  VENEMA, Nick                  9300951 Waterland              4:58.13     6.          
          1:10.92  2:27.58  3:44.30  4:58.13
    7.  PETERNELLA, Ritchoberto       9300991 WZ&PC Purmerend        5:00.70     7.          
          1:10.94  2:28.44  3:46.61  5:00.70
 AFGEM  KLEIJNE, Barry                9300661 Oeza                            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 400m vrije slag                  Jongens Junioren 4
24.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ELIVELD, Dennis               9202351 DAW-Finenzo            4:26.69     1.          
          1:01.24  2:09.13  3:17.83  4:26.69
    2.  VEERMAN, Kees                 9205457 Ed-Vo                  4:45.68     2.          
          1:05.56  2:19.33  3:33.42  4:45.68


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 400m vrije slag                       Heren Jeugd 1
24.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HARTOG, Hans Peter            9100859 DAW-Finenzo            4:21.54     1.          
          1:01.06  2:07.69  3:14.93  4:21.54
    2.  ROOIJ de, Demi                9105607 DAW-Finenzo            4:29.80     2.          
          1:02.26  2:11.11  3:20.89  4:29.80
    3.  BARON, Arjan                  9100067 DAW-Finenzo            4:58.25     3.          
          1:09.12  2:26.23  3:42.93  4:58.25
    4.  VEEN v.d., Timo               9104133 Hpc                    5:03.69     4.          
          1:09.33  2:27.77  3:43.76  5:03.69


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 400m vrije slag                       Heren Jeugd 2
24.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DEKKER, Matthijs              9000621 Zaanstad (SG)          4:42.32     1.          
          1:04.43  2:16.61  3:30.05  4:42.32
 AFGEM  CORNWALL, Mike                9003855 Zaanstad (SG)                   AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Heren, 400m vrije slag                    18 jaar en ouder
24.5.08 - 15:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  BEEMSTER, Jeroen              8700155 WZ&PC Purmerend        4:34.91     1.          
          1:02.13  2:10.47  3:22.19  4:34.91
    2.  BEEMSTER, Bart                8700153 WZ&PC Purmerend        4:39.78     2.          
          1:02.96  2:11.96  3:25.24  4:39.78
    3.  BUTTER, Martijn               7900231 Oeza                   4:41.68     3.          
          1:06.03  2:17.21  3:29.48  4:41.68
    4.  BOL, Karel                    8700327 DAW-Finenzo            4:58.96     4.          
          1:05.53  2:21.62  3:41.00  4:58.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 1
24.5.08 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEERMAN, Rosa                 9600862 Ed-Vo                  1:14.50     1.          
    2.  RIJKHOFF, Claudia             9603338 Z.V.Hoorn-Aurik        1:16.45     2.          
    3.  VERMEULEN, Esmee              9600678 Zaanstad (SG)          1:18.67     3.          
    4.  BROUWERS, Julia               9600868 WZ&PC Purmerend        1:19.65     4.          
    5.  GEENEN, Roxann                9601518 DAW-Finenzo            1:23.42     5.          
    6.  ROOKER, Janine                9600316 WZ&PC Purmerend        1:24.42     6.          
    7.  WIERSMA, Manon                9600112 Z.V.Hoorn-Aurik        1:24.57     7.          
    8.  STOKX, Laura                  9601510 DAW-Finenzo            1:24.93     8.          
    9.  ZWARTHOED, Brenda             9604938 Oeza                   1:26.24     9.          
   10.  ZEE van der, Nienke           9605430 Zv Aquarius            1:26.43    10.          
   11.  KROON, Janine                 9600600 Ed-Vo                  1:26.98    11.          
   12.  HOLSBOER, Lola                9601554 De Zeeschuimers        1:27.47    12.          
   13.  VISSCHER, Marit               9600004 DAW-Finenzo            1:27.61    13.          
   14.  REIJSOO, Lindsey              9603078 Rapido '82             1:28.13    14.          
   15.  OTJES, Denise                 9601378 Zv Aquarius            1:30.41    15.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 2
24.5.08 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KONING, Daisy                 9500314 De Zeeschuimers        1:17.77     1.          
    2.  VERHAGE, Mandy                9501382 DAW-Finenzo            1:19.43     2.          
    3.  PERGE van, Davina             9503786 DAW-Finenzo            1:19.82     3.          
    4.  MIJNEN, Kimberly              9503644 Zaanstad (SG)          1:20.51     4.          
    5.  ROZEMULLER, Miloes            9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        1:22.54     5.          
    6.  RONGEN van, Anne              9501202 WZ&PC Purmerend        1:24.09     6.          
    7.  JANSEN, Britt                 9500526 Rapido '82             1:25.86     7.          
    8.  ENGELDORP van, Mariska        9502326 Zv Aquarius            1:26.33     8.          
    9.  ZEE van der, Dana             9500532 Rapido '82             1:26.57     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                   Meisjes Junioren 3
24.5.08 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KOSTER, Lisa                  9401682 Oeza                   1:16.64     1.          
    2.  MOSCH, Suzanne                9400548 Noordkop-Zeemacht SG   1:16.91     2.          
    3.  BOGAARD van den, Tara         9404286 Nva/Hhc                1:18.27     3.          
    4.  MLCOCH, Sharona               9406178 DAW-Finenzo            1:19.51     4.          
    5.  MALLON, Danique               9402114 Oeza                   1:19.85     5.          
    6.  LUYKEN, Kim                   9403558 Zv Aquarius            1:21.64     6.          
    7.  CROK, Linda                   9401068 Oeza                   1:22.85     7.          
 AFGEM  BOERS, Lisa                   9400994 Noordkop-Zeemacht SG            AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                        Dames Jeugd 1
24.5.08 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KNEPPERS, Andrea              9302216 Z.V.Hoorn-Aurik        1:08.00     1.          
    2.  BOER de, Shelley              9302840 Zaanstad (SG)          1:12.52     2.          
    3.  SWIER, Femke                  9305122 Z.V.Hoorn-Aurik        1:15.61     3.          
    4.  KRIJNEN, Carmen               9301454 WZ&PC Purmerend        1:21.43     4.          
    5.  JORINK, Dieuwertje            9302306 DAW-Finenzo            1:22.40     5.          
    6.  BURGER, Pien                  9306202 DAW-Finenzo            1:23.54     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                        Dames Jeugd 2
24.5.08 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEEST van der, Sharon         9202772 WZ&PC Purmerend        1:14.64     1.          
    2.  ROOKER, Corine                9201522 WZ&PC Purmerend        1:15.55     2.          
    3.  FLUIT van der, Chantalle      9206406 DAW-Finenzo            1:19.37     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                     16 jaar en ouder
24.5.08 - 15:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JONKER, Monique               8501472 De Reuring             1:12.98     1.          
    2.  WIT de, Simone                8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        1:15.25     2.          
    3.  MOSCH, Tessa                  9102172 Noordkop-Zeemacht SG   1:15.80     3.          
    4.  WESTER, Lisette               9006552 Aquafit                1:16.02     4.          
    5.  WINTER de, Marije             8804930 Noordkop-Zeemacht SG   1:18.49     5.          
    6.  UDES, Maureen                 9103128 WZ&PC Purmerend        1:19.50     6.          
    7.  JONGERT, Ingrid               9101490 A.Z.V.D.               1:21.00     7.          
    8.  POLL vd, Marianne             8903352 DAW-Finenzo            1:25.20     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 1
24.5.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JONK, Guus                    9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        1:26.35     1.          
    2.  LIEVERST, Sjors               9501389 Zaanstad (SG)          1:26.44     2.          
    3.  SCHOUTE, Klaas                9500891 DAW-Finenzo            1:26.52     3.          
    4.  KERKHOFF, Lars                9501007 Rapido '82             1:26.82     4.          
    5.  GRAAF de, Paul                9500107 Waterland              1:29.45     5.          
    6.  TOL, Ruben                    9501119 Ed-Vo                  1:30.25     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 2
24.5.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  KROON, Bryan                  9402341 Ed-Vo                  1:20.04     1.          
    2.  HORST ter, Mike               9402785 De Zeeschuimers        1:20.94     2.          
    3.  DRUYVEN, Jorrick              9400507 Oeza                   1:22.08     3.          
    4.  WOLFF van der, Frank          9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        1:27.33     4.          
    NG  STRUIJF, Kingue               9400913 WZ&PC Purmerend                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 3
24.5.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SCHULTE, Stefan               9302443 Rapido '82             1:17.93     1.          
    2.  BOER de, Mart                 9303589 DAW-Finenzo            1:18.42     2.          
    3.  REMMELZWAAL, Daan             9302553 Zaanstad (SG)          1:19.91     3.          
    4.  SCHOUTEN, Marcel              9300653 Rapido '82             1:21.67     4.          
    5.  PETERNELLA, Ritchoberto       9300991 WZ&PC Purmerend        1:23.58     5.          
    6.  STOKX, Joey                   9301251 DAW-Finenzo            1:24.53     6.          
    7.  KLERK de, Jordy               9300269 WZ&PC Purmerend        1:26.38     7.          
    8.  DEKKER, Ruben                 9300627 Zaanstad (SG)          1:29.83     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m schoolslag                  Jongens Junioren 4
24.5.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VEERMAN, Kees                 9205457 Ed-Vo                  1:22.10     1.          
    2.  SPALTMAN, Jeffrey             9204037 DAW-Finenzo            1:23.79     2.          
    3.  ESCHWEILER, Sverre            9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        1:24.00     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m schoolslag                       Heren Jeugd 1
24.5.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZOER, Shane                   9104091 EZV Enkhuizen          1:16.51     1.          
    2.  VEEN v.d., Timo               9104133 Hpc                    1:18.03     2.          
    3.  ROOIJ de, Demi                9105607 DAW-Finenzo            1:19.11     3.          
    4.  SCHRAM, Bart                  9103683 DAW-Finenzo            1:20.78     4.          
    5.  HARTOG, Hans Peter            9100859 DAW-Finenzo            1:21.06     5.          
 AFGEM  PETROVIC, Stacha              9103301 Waterland                       AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m schoolslag                       Heren Jeugd 2
24.5.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VISSER, Rian                  9007141 DAW-Finenzo            1:18.50     1.          
    2.  DINKLA, Matthijs              9000687 Waterland              1:18.55     2.          
    3.  ALLARD, Wouter                9000031 Rapido '82             1:20.37     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 100m schoolslag                    18 jaar en ouder
24.5.08 - 15:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OUDENDIJK, Paul               8101287 Oeza                   1:12.06     1.          
    2.  TIETZE, Bas                   8703351 WZ&PC Purmerend        1:12.37     2.          
    3.  BRETON, Wouter                8900461 DAW-Finenzo            1:16.96     3.          
    4.  MOLENKAMP, Patrick            8802427 DAW-Finenzo            1:18.03     4.          
    5.  TRAUSEL, Quintin              8703403 A.Z.V.D.               1:19.32     5.          
 NG.ZA  BRETON, Xander                8400299 De Zeeschuimers                 NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 200m wisselslag                  Meisjes Junioren 1
24.5.08 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERMEULEN, Esmee              9600678 Zaanstad (SG)          2:42.67     1.          
          2:42.67
    2.  VEERMAN, Rosa                 9600862 Ed-Vo                  2:46.09     2.          
          2:46.09
    3.  RUIG, Amber                   9603240 Zaanstad (SG)          2:50.16     3.          
          2:50.16
    4.  WIERSMA, Manon                9600112 Z.V.Hoorn-Aurik        2:51.20     4.          
          2:51.20
    5.  RIJKHOFF, Claudia             9603338 Z.V.Hoorn-Aurik        2:52.50     5.          
          2:52.50
    6.  ROOKER, Janine                9600316 WZ&PC Purmerend        2:54.06     6.          
          2:54.06
    7.  GEENEN, Roxann                9601518 DAW-Finenzo            2:55.82     7.          
          2:55.82
    8.  KROON, Janine                 9600600 Ed-Vo                  2:57.24     8.          
          2:57.24
    9.  VISSCHER, Marit               9600004 DAW-Finenzo            2:59.44     9.          
          2:59.44
   10.  STOKX, Laura                  9601510 DAW-Finenzo            3:04.81    10.          
          3:04.81
   11.  BROUWERS, Julia               9600868 WZ&PC Purmerend        3:07.52    11.          
          3:07.52


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 200m wisselslag                  Meisjes Junioren 2
24.5.08 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LA, Helena                    9502134 Z.V.Hoorn-Aurik        2:47.36     1.          
          2:47.36
    2.  BOMMER, Sanne                 9501132 Zaanstad (SG)          2:47.55     2.          
          2:47.55
    3.  MIJNEN, Kimberly              9503644 Zaanstad (SG)          2:50.85     3.          
          2:50.85
    4.  ROZEMULLER, Miloes            9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        2:51.22     4.          
          2:51.22
    5.  PERGE van, Davina             9503786 DAW-Finenzo            2:55.97     5.          
          2:55.97
    6.  VERHAGE, Mandy                9501382 DAW-Finenzo            2:56.63     6.          
          2:56.63
    7.  ENGELDORP van, Mariska        9502326 Zv Aquarius            2:58.14     7.          
          2:58.14
    8.  SUIKER, Annemiek              9501636 De Reuring             2:59.23     8.          
          2:59.23
    9.  LIMBURG, Anouk                9501806 Noordkop-Zeemacht SG   3:02.24     9.          
          3:02.24
   DIS  ALFONSI, Maxine               9502900 DAW-Finenzo            3:00.85    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:00.85


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 200m wisselslag                  Meisjes Junioren 3
24.5.08 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VERBEEK, Yvonne               9402788 WZ&PC Purmerend        2:39.82     1.          
          2:39.82
    2.  SPIEKERMAN, Pascalle          9403030 WZ&PC Purmerend        2:42.29     2.          
          2:42.29
    3.  BOL, Cleo Denise              9403314 WZ&PC Purmerend        2:42.65     3.          
          2:42.65
    4.  MLCOCH, Sharona               9406178 DAW-Finenzo            2:43.11     4.          
          2:43.11
    5.  MALLON, Danique               9402114 Oeza                   2:52.70     5.          
          2:52.70
    6.  FOSS… du, Nadia               9401110 Hpc                    2:54.05     6.          
          2:54.05
    7.  LUYKEN, Kim                   9403558 Zv Aquarius            3:05.62     7.          
          3:05.62
   DIS  CROK, Linda                   9401068 Oeza                              DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  KOSTER, Lisa                  9401682 Oeza                   2:47.14    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:47.14


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 200m wisselslag                       Dames Jeugd 1
24.5.08 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SWIER, Femke                  9305122 Z.V.Hoorn-Aurik        2:38.45     1.          
          2:38.45
    2.  BOER de, Shelley              9302840 Zaanstad (SG)          2:43.62     2.          
          2:43.62
    3.  KRIJNEN, Carmen               9301454 WZ&PC Purmerend        2:51.01     3.          
          2:51.01
    4.  VINK, Marjolein               9306478 Oeza                   2:52.66     4.          
          2:52.66
    5.  JORINK, Dieuwertje            9302306 DAW-Finenzo            2:55.57     5.          
          2:55.57
    6.  MOLENAAR, Daisy               9306808 DAW-Finenzo            3:07.86     6.          
          3:07.86
    7.  BURGER, Pien                  9306202 DAW-Finenzo            3:16.12     7.          
          3:16.12
 AFGEM  RUITER de, Jessica            9306160 Zv Aquarius                     AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 200m wisselslag                       Dames Jeugd 2
24.5.08 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  LEEST van der, Sharon         9202772 WZ&PC Purmerend        2:38.50     1.          
          2:38.50
    2.  FLUIT van der, Chantalle      9206406 DAW-Finenzo            2:48.71     2.          
          2:48.71
    3.  ROOKER, Corine                9201522 WZ&PC Purmerend        2:53.77     3.          
          2:53.77


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 200m wisselslag                    16 jaar en ouder
24.5.08 - 15:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  VOOREN, Maaike                9103324 DAW-Finenzo            2:36.68     1.          
          2:36.68
    2.  JONKER, Monique               8501472 De Reuring             2:38.66     2.          
          2:38.66
    3.  LOURENS, Femke                9108288 Nva/Hhc                2:44.29     3.          
          2:44.29
    4.  WINTER de, Marije             8804930 Noordkop-Zeemacht SG   2:47.62     4.          
          2:47.62
    5.  CROK, Annemarie               8900828 Oeza                   2:48.29     5.          
          2:48.29
    6.  WIT de, Simone                8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        2:49.13     6.          
          2:49.13
    7.  POLL vd, Marianne             8903352 DAW-Finenzo            2:58.46     7.          
          2:58.46
 AFGEM  PALMBOOM, Nicole              9106072 Oeza                            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Jongens, 4 x 100m wisselslag                 Jongens Junioren
24.5.08 - 16:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:37.44     1.          
        ELIVELD, Dennis, 92                       STOKX, Joey, 93
        BOER de, Mart, 93                         SPALTMAN, Jeffrey, 92
          1:07.06  2:24.96  3:36.38  4:37.44

    NG  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend                    NG          
        HESHOF, Dave, 95                          PETERNELLA, Ritchoberto, 93
        STRUIJF, Kingue, 94                       KLERK de, Jordy, 93




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Heren, 4 x 100m wisselslag                  12 jaar en ouder
24.5.08 - 16:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Oeza 1                                Oeza                   4:27.95     1.          
        DRUYVEN, Jorrick, 94                      GRACHT van der, Jory, 87
        OUDENDIJK, Paul, 81                       BUTTER, Martijn, 79
          1:09.50  4:27.95

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:31.78     2.          
        ROOIJ de, Demi, 91                        BARON, Arjan, 91
        BRETON, Wouter, 89                        SCHRAM, Bart, 91
          1:10.97  2:28.93  3:33.14  4:31.78

    3.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          4:43.78     3.          
        DEKKER, Matthijs, 90                      DEKKER, Ruben, 93
        REMMELZWAAL, Daan, 93                     GRAS, Martijn, 91
          1:10.87  2:33.06  3:42.94  4:43.78




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Meisjes, 4 x 100m vrije slag      Meisjes Junioren 3 en later
24.5.08 - 16:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        4:24.00     1.          
        SPIEKERMAN, Pascalle, 94                  VERBEEK, Yvonne, 94
        ROOKER, Janine, 96                        BOL, Cleo Denise, 94
          1:06.89  2:14.87  3:19.64  4:24.00

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:32.57     2.          
        PERGE van, Davina, 95                     VERHAGE, Mandy, 95
        GEENEN, Roxann, 96                        MLCOCH, Sharona, 94
          1:09.54  4:32.57

    3.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        4:34.47     3.          
        ROZEMULLER, Miloes, 95                    LA, Helena, 95
        WIERSMA, Manon, 96                        RIJKHOFF, Claudia, 96
          1:09.06  2:19.08  3:27.63  4:34.47

 AFGEM  Noordkop-Zeemacht SG 1                Noordkop-Zeemacht SG            AFGEM          
        MOSCH, Suzanne, 94                        LIMBURG, Anouk, 95
        STROOBACH, Lucille, 96                    BOERS, Lisa, 94

    NG  Oeza 1                                Oeza                               NG          
        CROK, Linda, 94                           ZWARTHOED, Brenda, 96
        MALLON, Danique, 94                       KOSTER, Lisa, 94




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Dames, 4 x 100m vrije slag               Dames Senioren Open
24.5.08 - 16:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        4:19.71     1.          
        SWIER, Femke, 93                          SACHS, Tamara, 92
        WIT de, Simone, 86                        KNEPPERS, Andrea, 93
          1:03.47  2:08.02  3:19.85  4:19.71

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:24.97     2.          
        POLL vd, Marianne, 89                     FLUIT van der, Chantalle, 92
        MOLENAAR, Daisy, 93                       VOOREN, Maaike, 91
          1:06.05  4:24.97

    3.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        4:30.52     3.          
        UDES, Maureen, 91                         KRIJNEN, Carmen, 93
        LEEST van der, Sharon, 92                 ROOKER, Corine, 92
          1:07.07  2:12.58  3:22.55  4:30.52

    4.  Oeza 2                                Oeza                   4:31.16     4.          
        CROK, Annemarie, 89                       GROOT de, DaniŽlle, 93
        VINK, Lidewij, 90                         NIESTEN, Iris, 92
          1:07.21  2:20.22  3:27.43  4:31.16




Splash Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)