Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Terneuzen (NED),    17. - 29.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 69. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 70. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 71. Dames, 1500m vrije slag, Senioren Open    Nr. 72. Heren, 800m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                       Dames, 200m vlinderslag                         Senioren Open
29.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:25.35     2:31.64       
          1:11.67  2:31.64
    2.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           2:35.06     2:31.79       
          1:10.58  2:31.79
    3.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            2:35.79     2:40.15       
          1:14.13  2:40.15
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:37.50     2:42.40       
          1:16.03  2:42.40
    5.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:41.00     2:48.80       
          1:16.81  2:48.80
    6.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 2:43.30     2:50.61       
          1:17.54  2:50.61
    7.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 2:50.92     2:54.84       
          1:19.58  2:54.84
    8.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 2:47.95     2:57.16       
          1:22.08  2:57.16
    9.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            2:54.80     2:57.63       
          1:23.71  2:57.63
   10.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            2:58.81     2:59.00       
          1:24.18  2:59.00
   11.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 2:52.70     3:01.94       
          1:25.65  3:01.94
   12.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:53.85     3:02.19       
          1:21.22  3:02.19
 AFGEM  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         2:50.99                   
 AFGEM  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 2:47.72                   
 AFGEM  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 2:32.04                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                       Heren, 400m wisselslag                          Senioren Open
29.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         5:03.32     4:59.30       
          1:02.25  2:19.21  3:50.89  4:59.30
    2.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         5:01.54     5:03.87       
          1:08.07  2:26.94  4:02.99  5:03.87
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        4:55.16     5:06.10       
        Kring BJP 20 jaar
          1:04.97  2:26.66  3:56.37  5:06.10
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        5:04.33     5:12.90       
          1:09.59  2:34.53  4:00.10  5:12.90
    5.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         5:18.52     5:14.72       
          1:07.56  2:28.59  4:04.44  5:14.72
    6.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         5:20.91     5:16.90       
          1:11.52  2:37.90  4:04.88  5:16.90
    7.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               5:05.46     5:21.09       
          1:07.83  2:29.16  4:02.47  5:21.09
    8.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 5:04.89     5:27.95       
          1:14.32  2:36.24  4:13.70  5:27.95
    9.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 5:24.49     5:36.39       
          1:11.65  2:36.96  4:19.02  5:36.39
   10.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               5:23.09     5:40.80       
          1:13.53  2:42.64  4:22.21  5:40.80
   11.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel            5:20.86     5:44.09       
          1:19.37  2:44.00  4:25.31  5:44.09
   12.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            5:48.73     6:10.33       
          1:26.44  3:04.81  4:49.13  6:10.33
 AFGEM  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            5:22.08                   
 AFGEM  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            5:20.35                   
 AFGEM  Niels Suy                     9302967   De Schelde               5:24.62                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                       Dames, 1500m vrije slag                         Senioren Open
29.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis       19:35.36    18:51.97       
          1:09.12  2:22.76  3:37.34  4:52.49  6:08.23  7:24.40  8:40.56  9:56.73 11:12.66
         12:29.67 13:46.22 15:03.49 16:20.78 17:37.57 18:51.97
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel           18:22.74    19:24.73       
          1:11.22  2:28.12  3:45.10  5:00.93  6:17.32  7:34.99  8:52.76 10:11.74 11:30.61
         12:48.95 14:08.66 15:28.32 16:47.38 18:06.41 19:24.73
    3.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel           19:30.69    19:39.97       
          1:12.87  2:30.91  3:49.22  5:07.38  6:25.51  7:44.87  9:04.46 10:24.32 11:44.07
         13:04.40 14:24.01 15:44.10 17:04.79 18:23.91 19:39.97
    4.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo        18:59.17    19:41.52       
          1:11.47  2:28.59  3:46.67  5:06.85  6:26.07  7:44.97  9:04.81 10:24.53 11:44.86
         13:04.94 14:24.88 15:44.86 17:05.57 18:25.66 19:41.52
    5.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde              19:05.22    20:19.72       
          1:11.19  2:29.26  3:49.20  5:10.18  6:32.43  7:55.04  9:18.16 10:41.28 12:04.62
         13:27.16 14:50.12 16:12.88 17:35.48 18:59.24 20:19.72
    6.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom           20:04.43    20:40.23       
          1:16.07  2:38.75  4:01.29  5:23.96  6:46.74  8:09.41  9:32.60 10:56.08 12:19.67
         13:43.43 15:06.80 16:30.43 17:54.40 19:17.79 20:40.23
    7.  Linda Vink                    8402602   De Honte                20:49.46    20:53.50       
          1:17.22  2:40.18  4:02.86  5:26.65  6:51.29  8:16.56  9:42.21 11:07.01 12:32.66
         13:56.74 15:21.75 16:44.85 18:09.61 19:32.82 20:53.50
    8.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                21:19.81    20:56.04       
          1:18.94  2:43.33  4:07.52  5:32.36  6:57.57  8:22.52  9:46.86 11:11.08 12:35.04
         13:58.94 15:22.54 16:46.63 18:11.34 19:35.28 20:56.04
    9.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                21:27.52    21:34.96       
          1:19.26  2:45.46  4:12.92  5:40.88  7:08.54  8:36.38 10:04.22 11:30.85 12:56.88
         14:23.50 15:50.01 17:16.42 18:43.12 20:09.85 21:34.96
   10.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                20:59.75    21:46.38       
          1:22.48  2:50.25  4:17.91  5:45.82  7:13.13  8:40.21 10:07.29 11:34.18 13:00.98
         14:28.35 15:56.65 17:25.26 18:52.71 20:19.84 21:46.38
   11.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel           21:18.35    22:29.33       
          1:24.18  2:53.15  4:23.43  5:54.12  7:23.63  8:54.46 10:25.67 11:56.67 13:27.60
         14:58.95 16:29.37 18:00.50 19:31.05 21:01.04 22:29.33
   12.  Sabina van Doeselaar          8900962   Koewacht                22:16.94    23:35.99       
          1:21.36  2:53.02  4:27.20  6:02.10  7:37.83  9:14.25 10:50.37 12:27.24 14:03.53
         15:41.24 17:17.98 18:53.83 20:28.57 22:03.47 23:35.99
 AFGEM  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                21:16.81                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                       Heren, 800m vrije slag                          Senioren Open
29.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         9:37.12     9:17.66       
        Kring BJP 19 jaar
          1:02.41  2:11.56  3:22.85  4:33.85  5:45.54  6:56.28  8:03.53  9:17.66
    2.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         9:28.09     9:21.78       
          1:02.83  2:11.57  3:22.23  4:34.49  5:46.68  6:59.82  8:12.68  9:21.78
    3.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               9:52.89     9:35.60       
        Kring BJP 16 jaar
          1:04.18  2:16.63  3:30.51  4:44.55  5:58.52  7:12.19  8:25.90  9:35.60
    4.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         9:31.66     9:41.04       
          1:06.05  2:18.40  3:32.52  4:48.58  6:04.23  7:18.45  8:32.84  9:41.04
    5.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        9:16.16     9:41.35       
          1:05.23  2:18.27  3:32.90  4:48.69  6:04.38  7:18.50  8:33.07  9:41.35
    6.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo        10:04.96     9:56.26       
          1:06.44  2:19.75  3:34.38  4:50.25  6:06.73  7:24.77  8:41.74  9:56.26
    7.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 9:45.09    10:01.90       
          1:06.96  2:20.19  3:35.88  4:52.94  6:10.67  7:28.82  8:46.74 10:01.90
    8.  Niels Suy                     9302967   De Schelde              10:25.25    10:11.40       
          1:08.46  2:25.55  3:43.47  5:01.58  6:20.08  7:38.01  8:55.78 10:11.40
    9.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis       10:21.48    10:18.88       
          1:08.98  2:27.81  3:48.70  5:09.84  6:29.30  7:48.81  9:07.21 10:18.88
   10.  Stefan Nieuwenhuize           8702339   Z.V. Zeelandia           9:54.00    10:30.29       
          1:05.92  2:22.61  3:43.99  5:06.52  6:28.74  7:51.03  9:12.85 10:30.29
   11.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel            9:50.42    10:40.49       
          1:15.24  2:35.76  3:55.69  5:16.01  6:36.81  7:58.03  9:18.91 10:40.49
   12.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde              10:16.29    10:56.75       
          1:08.91  2:30.59  3:55.26  5:21.28  6:48.06  8:14.00  9:37.40 10:56.75







Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel