Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Terneuzen (NED),    17. - 29.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 65. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 66. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 67. Heren, 1500m vrije slag, Senioren Open    Nr. 68. Dames, 800m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                       Heren, 200m vlinderslag                         Senioren Open
27.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:15.72     2:16.23       
          1:03.70  2:16.23
    2.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        2:16.58     2:21.53       
          1:07.04  2:21.53
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:22.27     2:22.91       
          1:03.61  2:22.91
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:26.54     2:29.11       
          1:08.43  2:29.11
    5.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               2:29.42     2:30.67       
          1:07.44  2:30.67
    6.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:33.30     2:39.44       
          1:11.56  2:39.44
    7.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 2:29.44     2:42.63       
          1:13.67  2:42.63
    8.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:42.33     2:43.14       
          1:11.89  2:43.14
    9.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel            2:37.57     2:52.34       
          1:20.19  2:52.34
   10.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:44.21     2:53.19       
          1:16.10  2:53.19
   11.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            2:39.93     2:56.19       
          1:12.47  2:56.19
   12.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        2:40.20     3:00.80       
          1:16.34  3:00.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                       Dames, 400m wisselslag                          Senioren Open
27.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            5:15.09     5:20.33       
        Kring BJP 15 jaar
          1:11.06  2:33.98  4:06.16  5:20.33
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            5:21.77     5:30.37       
          1:14.09  2:39.16  4:13.29  5:30.37
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               5:21.83     5:39.44       
          1:16.97  2:45.35  4:22.88  5:39.44
    4.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 5:41.12     5:40.54       
          1:16.65  2:44.57  4:21.03  5:40.54
    5.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            5:37.25     5:46.78       
          1:14.75  2:45.82  4:25.52  5:46.78
    6.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         5:38.06     5:47.53       
          1:18.17  2:50.99  4:30.18  5:47.53
    7.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 5:52.15     5:57.65       
          1:17.17  2:46.93  4:32.37  5:57.65
    8.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 5:44.91     5:57.67       
          1:24.89  3:00.12  4:35.85  5:57.67
    9.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 6:12.50     6:08.94       
          1:20.53  2:54.47  4:44.79  6:08.94
   10.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            6:07.35     6:13.30       
          1:27.93  3:02.54  4:45.35  6:13.30
   11.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               5:59.08     6:20.67       
          1:27.88  3:04.29  4:50.57  6:20.67
   DIS  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               6:15.79                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 5:11.51                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                       Heren, 1500m vrije slag                         Senioren Open
27.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo        18:37.64    17:52.67       
        Kring BJP 19 jaar
          1:07.54  2:20.71  3:33.57  4:46.94  5:59.44  7:11.31  8:23.22  9:35.73 10:49.10
         12:01.37 13:13.43 14:23.26 15:33.59 16:44.44 17:52.67
    2.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo        18:07.99    18:08.48       
          1:05.95  2:17.23  3:30.17  4:42.87  5:56.04  7:09.36  8:23.48  9:36.17 10:49.79
         12:03.27 13:16.03 14:29.82 15:44.67 16:59.15 18:08.48
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis       18:20.61    18:14.86       
          1:05.54  2:17.81  3:31.64  4:46.05  6:00.30  7:13.40  8:26.23  9:38.74 10:51.76
         12:05.04 13:18.70 14:32.76 15:47.39 17:01.48 18:14.86
    4.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde              19:06.08    18:19.50       
          1:07.00  2:21.13  3:34.88  4:48.93  6:03.82  7:18.45  8:34.41  9:49.30 11:03.00
         12:17.82 13:31.48 14:44.64 15:57.99 17:10.41 18:19.50
    5.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel           17:26.00    18:27.98       
          1:06.16  2:17.85  3:31.01  4:43.97  5:57.20  7:10.62  8:24.41  9:38.18 10:52.44
         12:07.39 13:23.25 14:39.89 15:56.69 17:13.51 18:27.98
    6.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo        18:07.38    18:41.91       
          1:06.97  2:20.59  3:35.68  4:50.94  6:07.05  7:24.20  8:41.00  9:55.50 11:12.30
         12:27.58 13:45.85 15:01.12 16:17.47 17:31.46 18:41.91
    7.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo        19:43.54    19:22.64       
          1:11.76  2:30.03  3:49.09  5:09.03  6:28.17  7:46.42  9:04.80 10:23.29 11:42.06
         13:00.78 14:18.53 15:36.69 16:54.12 18:10.00 19:22.64
    8.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis       19:58.48    19:25.71       
          1:07.40  2:22.20  3:36.76  4:52.78  6:10.89  7:29.08  8:52.10 10:14.83 11:37.00
         12:59.85 14:18.93 15:37.03 16:54.43 18:10.19 19:25.71
    9.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel           20:10.40    19:27.82       
          1:10.58  2:29.52  3:47.88  5:07.27  6:26.40  7:45.48  9:04.45 10:23.29 11:41.82
         13:00.11 14:18.10 15:36.49 16:54.50 18:11.84 19:27.82
   10.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                18:35.96    19:37.57       
          1:07.53  2:22.36  3:39.03  4:57.46  6:16.76  7:36.90  8:56.73 10:17.10 11:37.37
         12:58.08 14:19.24 15:40.26 17:01.43 18:20.52 19:37.57
   11.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo        20:18.47    20:29.38       
          1:13.31  2:36.43  4:01.41  5:25.64  6:49.28  8:11.37  9:33.76 10:57.71 12:19.98
         13:42.86 15:06.39 16:30.44 17:53.00 19:13.93 20:29.38
   12.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel           20:02.17    20:34.13       
          1:14.63  2:37.06  4:00.70  5:24.72  6:48.22  8:11.86  9:35.06 10:59.27 12:22.76
         13:46.35 15:10.36 16:33.78 17:55.55 19:16.79 20:34.13
    NG  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo        20:15.23                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                       Dames, 800m vrije slag                          Senioren Open
27.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            9:35.01     9:43.90       
          1:08.78  2:22.17  3:36.39  4:50.31  6:04.90  7:19.52  8:33.76  9:43.90
    2.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        9:59.56     9:46.92       
          1:09.37  2:23.14  3:36.54  4:50.83  6:05.49  7:20.20  8:34.27  9:46.92
    3.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         9:56.38    10:18.02       
          1:09.65  2:24.66  3:43.82  5:03.56  6:22.82  7:42.51  9:01.42 10:18.02
    4.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel           10:15.56    10:23.60       
          1:10.33  2:27.65  3:45.94  5:04.55  6:23.93  7:43.93  9:04.65 10:23.60
    5.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde              10:01.19    10:39.54       
          1:10.74  2:30.20  3:50.65  5:12.06  6:34.54  7:57.02  9:19.15 10:39.54
    6.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                10:49.55    10:42.29       
          1:12.64  2:32.91  3:54.66  5:17.25  6:40.48  8:03.22  9:25.38 10:42.29
    7.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo        10:52.70    10:49.11       
        Kring BJP 12 jaar
          1:13.47  2:35.40  3:58.24  5:20.99  6:44.10  8:07.28  9:29.85 10:49.11
    8.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom           10:38.06    10:50.72       
          1:13.50  2:34.60  3:57.06  5:19.98  6:43.14  8:05.95  9:28.59 10:50.72
    9.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo        10:57.70    10:53.67       
          1:14.13  2:36.24  3:59.20  5:23.04  6:46.96  8:11.27  9:33.89 10:53.67
   10.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                10:46.02    11:01.41       
          1:12.98  2:33.26  3:54.90  5:17.54  6:41.31  8:07.47  9:35.60 11:01.41
   11.  Linda Vink                    8402602   De Honte                10:47.68    11:27.57       
          1:13.69  2:34.64  3:56.71  5:20.34  6:55.41  8:28.46 10:01.43 11:27.57
   12.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                10:57.37    11:29.80       
          1:20.06  2:46.93  4:14.07  5:40.31  7:06.06  8:33.79 10:02.69 11:29.80







Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel