Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Terneuzen (NED),    17. - 29.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 17. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 18. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2 en 3
Nr. 21. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3 en 4    Nr. 22. Heren, 100m schoolslag, Senioren
Nr. 23. Heren, 100m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Senioren    Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 1 en 2
Nr. 27. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 28. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3 en 4
Nr. 31. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 32. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                         Heren, 200m rugslag                           Senioren Open
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:21.10     2:21.59       
          1:08.16  2:21.59
    2.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         2:18.32     2:25.69       
          1:10.07  2:25.69
    3.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:19.76     2:27.68       
          1:10.26  2:27.68
    4.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:16.66     2:27.96       
          1:10.86  2:27.96
    5.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:20.96     2:30.85       
          1:14.41  2:30.85
    6.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:22.71     2:31.05       
          1:13.24  2:31.05
    7.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        2:17.67     2:33.69       
          1:13.30  2:33.69
    8.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            2:29.90     2:37.88       
          1:17.01  2:37.88
    9.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               2:29.20     2:38.66       
          1:15.75  2:38.66
   10.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               2:32.29     2:42.45       
          1:18.59  2:42.45
   11.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:32.42     2:48.27       
          1:23.78  2:48.27
   12.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:29.39     2:54.57       
          1:23.59  2:54.57



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Dames, 400m vrije slag                          Senioren Open
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        4:42.24     4:49.93       
          1:08.76  2:22.41  3:37.64  4:49.93
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            4:33.66     4:50.10       
          1:08.13  2:22.09  3:37.86  4:50.10
    3.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 4:46.22     4:56.61       
          1:07.58  2:23.03  3:39.81  4:56.61
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               4:38.15     4:58.69       
          1:07.94  2:23.94  3:41.76  4:58.69
    5.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         4:50.63     5:07.17       
          1:09.26  2:25.13  3:46.36  5:07.17
    6.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            4:52.15     5:08.07       
          1:10.71  2:29.86  3:50.65  5:08.07
    7.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 5:03.25     5:08.58       
          1:11.71  2:30.50  3:51.22  5:08.58
    8.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            5:02.56     5:10.88       
          1:11.33  2:29.76  3:51.21  5:10.88
    9.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            5:07.54     5:14.63       
          1:13.14  2:32.43  3:54.11  5:14.63
   10.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            5:09.38     5:19.26       
          1:13.11  2:34.34  3:57.26  5:19.26
   11.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 5:03.25     5:22.03       
          1:13.47  2:35.29  3:57.77  5:22.03
   12.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         5:10.95     5:31.50       
          1:15.04  2:39.96  4:06.31  5:31.50



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 100m schoolslag                   Minioren 6 en later
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:31.19     1:34.51       
    2.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:31.56     1:34.86       
    3.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                 1:34.03     1:37.19       
    4.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:31.33     1:39.26       
    5.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:37.99     1:42.76       
    6.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:36.92     1:42.93       
    7.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:39.90     1:44.12       
    8.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:39.38     1:44.72       
    9.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:42.54     1:47.75       
   10.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel            1:41.71     1:51.69       
   DIS  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:25.96     1:29.34       
        SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Meisjes, 100m rugslag                        Junioren 2 en 3
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:15.27     1:20.23       
    2.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:20.85     1:21.98       
    3.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:19.27     1:22.99       
    4.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:17.94     1:23.69       
    5.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:19.06     1:23.71       
    6.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:22.42     1:26.44       
    7.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:23.58     1:26.97       
    8.  Joline Verhallen              9401404   De Honte                 1:22.89     1:27.01       
    9.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:22.44     1:27.82       
   10.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:20.22     1:27.87       
   11.  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:22.30     1:29.01       
   12.  Melissa van Assel             9402552   Koewacht                 1:21.23     1:29.90       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m vrije slag                       Junioren 3 en 4
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 56.53       57.64       
    2.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                   56.10       59.03       
    3.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel              56.81       59.26       
    4.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           58.26     1:00.61       
    5.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           58.12     1:00.74       
    6.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:00.57     1:02.06       
    7.  Steven Uyl                    9304075   De Stormvogel            1:00.39     1:02.57       
    8.  Niels Suy                     9302967   De Schelde                 59.76     1:02.72       
    9.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom              59.77     1:03.09       
   10.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:00.48     1:03.65       
   11.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:01.91     1:04.81       
   12.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:03.49     1:06.70       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 100m schoolslag                               Senioren
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:11.75     1:14.27       
    2.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:08.58     1:15.42       
    3.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:12.95     1:15.85       
    4.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:13.63     1:16.62       
    5.  Erik Hoogendijk               7201243   Luctor et Emergo         1:13.38     1:18.82       
    6.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel            1:16.84     1:19.47       
    7.  René van Oudenaarde           8301619   Z.V. Zeelandia           1:18.78     1:21.01       
    8.  Brian Oosting                 8702449   SZ&PC De Bruinvis        1:16.98     1:23.46       
    9.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                 1:22.16     1:25.47       
   10.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:19.37     1:26.12       
   11.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo         1:18.72     1:26.17       
   12.  Arjan Dekker                  6900225   Koewacht                 1:25.01     1:33.60       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 100m schoolslag                        Senioren 1 en 2
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:08.59     1:12.49       
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:08.10     1:15.98       
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        1:11.70     1:16.36       
    4.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:14.25     1:16.69       
    5.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:15.95     1:23.31       
    6.  Michael Rutze                 8902717   De Bevelanders           1:21.28     1:25.28       
    7.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:20.58     1:25.71       
    8.  Tobias Haak                   8801231   De Otters Axel           1:32.21     1:33.28       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m schoolslag                          Jeugd 1 en 2
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:09.64     1:13.15       
    2.  Jasper Rouwendal              9006069   De Stormvogel            1:18.05     1:17.09       
    3.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:13.18     1:17.35       
    4.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:14.38     1:19.37       
    5.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:15.39     1:20.52       
    6.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:17.78     1:21.49       
    7.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:22.72     1:24.62       
    8.  Dominique Rombout             9101925   Koewacht                 1:21.17     1:25.72       
    9.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:22.51     1:26.58       
   10.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:27.42     1:28.57       
   11.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:25.86     1:30.69       
    NG  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:24.99                   






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m vlinderslag                              Senioren
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 1:04.74     1:08.23       
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:06.92     1:09.08       
    3.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:12.32     1:14.83       
    4.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:13.17     1:15.16       
    5.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:12.07     1:16.67       
    6.  Claudia Terpstra              8904078   ZV Onderdak              1:11.70     1:17.76       
    7.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:16.23     1:17.86       
    8.  Daisy de Ridder               8402032   SZ&PC De Bruinvis        1:18.91     1:19.76       
    9.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:14.89     1:20.40       
   10.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo         1:16.93     1:21.59       
   11.  Sabine van Waes               8503136   Koewacht                 1:12.25     1:22.45       
   12.  Cynthia Potin                 8502374   Luctor et Emergo         1:16.74     1:23.07       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 100m vlinderslag                       Senioren 1 en 2
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:07.98     1:08.89       
    2.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:09.58     1:13.64       
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:10.99     1:14.13       
    4.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 1:16.06     1:17.60       
    5.  Tekla van Gils                9101032   Z.V. Zeelandia           1:13.90     1:17.81       
    6.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:16.23     1:19.08       
    7.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:16.80     1:19.32       
    8.  Leonie Edenburg               9005382   Luctor et Emergo         1:20.28     1:20.34       
    9.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders           1:19.58     1:22.73       
   10.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                 1:17.18     1:22.76       
   11.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:22.04     1:24.66       
   12.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:20.64     1:27.60       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 200m schoolslag                          Senioren Open
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:27.27     2:34.95       
          1:14.89  2:34.95
    2.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:32.83     2:39.63       
          1:17.02  2:39.63
    3.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:38.16     2:45.61       
          1:17.81  2:45.61
    4.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        2:39.92     2:50.68       
          1:21.63  2:50.68
    5.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            2:38.05     2:51.82       
          1:21.54  2:51.82
    6.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:32.47     2:54.95       
          1:22.10  2:54.95
    7.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:39.41     2:55.39       
          1:22.98  2:55.39
    8.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel            2:46.44     2:55.74       
          1:23.87  2:55.74
    9.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:42.10     3:00.89       
          1:27.49  3:00.89
   10.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            2:44.52     3:03.29       
          1:26.03  3:03.29
   11.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            2:41.19     3:05.71       
          1:26.23  3:05.71
   12.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 2:41.37     3:12.07       
          1:29.97  3:12.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 50m vlinderslag                   Minioren 6 en later
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom              31.75       32.01       
        Kring BJP 12 jaar
    2.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel              34.55       34.53       
    3.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo           36.25       37.46       
    4.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel              37.85       38.41       
    5.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel              38.42       39.48       
    6.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde                 39.88       40.00       
    7.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo           40.51       42.15       
    8.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde                 43.17       42.85       
    9.  Jonathan Davidse              9702473   De Stormvogel              44.06       43.65       
   10.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                   41.71       44.73       
   11.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde                 47.48       48.28       
   12.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom              45.89       48.92       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m vrije slag                       Junioren 2 en 3
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:03.92     1:06.04       
    2.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:07.51     1:10.01       
    3.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:08.32     1:10.95       
    4.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:05.05     1:11.06       
    5.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:08.61     1:11.72       
    6.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:10.09     1:12.14       
    7.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:11.52     1:15.01       
    8.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:12.62     1:15.39       
    9.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:11.97     1:17.09       
   10.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:13.16     1:18.05       
   11.  Melissa van Assel             9402552   Koewacht                 1:12.77     1:21.78       
   DIS  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:12.02                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m schoolslag                       Junioren 3 en 4
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:07.38     1:12.81       
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:11.52     1:14.03       
    3.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:12.23     1:16.32       
    4.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            1:13.67     1:16.36       
    5.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:17.42     1:20.48       
    6.  Sander Boidin                 9200111   Scheldestroom            1:20.39     1:22.75       
    7.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:20.85     1:23.12       
    8.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:17.06     1:24.47       
    9.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:18.44     1:25.07       
   10.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:19.36     1:26.66       
   11.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:22.46     1:27.40       
   12.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:20.38     1:27.68       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Dames, 4 x 100m wisselslag                        Senioren Open
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:36.22     4:47.76       
        Kring Record
        Manon Minneboo, 93                           Judith Stap, 93
        Monique de Haard, 92                         Merel van der Ent, 93
          1:10.97  2:35.84  3:45.70  4:47.76

    2.  De Honte 1                              De Honte                 4:48.83     4:55.60       
        Linda Vink, 84                               Iris Erpelinck, 93
        Merel van Drongelen, 95                      Evi Erpelinck, 89
          1:15.08  2:41.19  3:50.21  4:55.60

    3.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:51.55     5:02.37       
        Valerie Manhave, 88                          Marlinda Eggermont, 85
        Ryan Verplanke, 77                           Kirsten de Boevere, 93
          1:18.31  2:40.28  3:53.84  5:02.37

    4.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:44.61     5:02.59       
        Talitha Ruissen, 91                          Stephanie Rombout, 88
        Naomi Gelderland, 90                         Sabine van Waes, 85
          1:22.34  2:45.90  3:54.27  5:02.59

    5.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:48.38     5:02.96       
        Sanne Klompe, 92                             Mieke van Dort, 91
        Amira Fathi, 94                              Nikita Kruis, 89
          1:19.57  2:44.66  3:59.60  5:02.96

    6.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:54.87     5:13.08       
        Miriam van Noorden, 91                       Jacqueline Boonman, 91
        Monique Lindenberg, 90                       Larissa Jansen, 95
          1:18.27  2:50.83  3:59.93  5:13.08

    7.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        5:01.02     5:13.58       
        Karen Coone, 91                              Carmen de Ridder, 88
        Daphne Wiskerke, 87                          Daisy de Ridder, 84
          1:23.17  2:50.65  4:06.00  5:13.58

    8.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:53.14     5:13.98       
        Cynthia Potin, 85                            Priscilla Meerman, 94
        Romy Hoogendijk, 96                          Kelsey Onderdijk, 91
          1:16.80  2:44.40  4:05.65  5:13.98

    9.  De Schelde 1                            De Schelde               4:58.90     5:20.58       
        Manon Boone, 93                              Josje van Houwelingen, 90
        Willemijn Verhelst, 94                       Lisanne de Jong, 89
          1:24.75  2:55.41  4:11.72  5:20.58

   10.  De Schelde 2                            De Schelde               5:30.59     5:51.24       
        Anouk Molewijk, 95                           Myriam Baute, 94
        Lieke Beezemer, 91                           Bianca de Pooter, 92
          1:30.00  3:05.54  4:37.66  5:51.24

   11.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            5:22.84     5:57.15       
        Pauline Rootsaert, 92                        Rani Rootsaert, 95
        Rody Vanhijfte, 94                           Nicky Vanhijfte, 92
          1:29.20  3:05.99  4:45.34  5:57.15

   DIS  Koewacht 2                              Koewacht                 4:59.54     5:18.65       
        VE - VE:  De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
        Sabina van Doeselaar, 89                     Celine van Roeyen, 92
        Eline Nijskens, 88                           Anouk Meesen, 89
          1:23.22  2:49.52  4:08.44  5:18.65




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Heren, 4 x 100m vrije slag                        Senioren Open
18-5-2008                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         3:39.71     3:49.36       
        Kring Record
        Joeri van Wallenburg, 90                     René van Wallenburg, 92
        Charles Potin, 83                            Toby Aarnoutse, 89
            57.10  1:53.66  2:55.12  3:49.36

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               3:43.37     3:52.79       
        Tommy van Overmeeren, 84                     Kevin Hondsmerk, 88
        Bas van Houwelingen, 92                      Cees van Houwelingen, 63
          1:00.87  1:58.78  2:55.04  3:52.79

    3.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        3:47.17     3:53.22       
        Alex Eversdijk, 90                           Niek de Ridder, 88
        Robbert Dellaert, 83                         Roel Dellaert, 84
          1:00.32  2:00.88  2:57.68  3:53.22

    4.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            3:48.99     3:59.07       
        Sonny Corré, 93                              Jasper Rouwendal, 90
        Martijn Mechielsen, 90                       Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
          1:00.07  2:00.35  3:00.18  3:59.07

    5.  De Schelde 2                            De Schelde               4:00.93     4:15.52       
        Mertijn Loof, 90                             Niek Kampman, 89
        Tristan Loof, 92                             Niels Suy, 93
          1:02.18  2:06.39  3:11.54  4:15.52

    6.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:01.29     4:17.35       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Dominique Rombout, 91
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
          1:00.99  2:06.01  3:15.88  4:17.35

    7.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:03.65     4:17.62       
        Davy Hermans, 91                             Vincent Keijmel, 91
        Robin Dellaert, 88                           Michiel Pater, 93
          1:04.75  2:07.93  3:10.95  4:17.62

    8.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:08.57     4:17.70       
        Yannick Mol, 93                              Robin Breel, 92
        Steven Uyl, 93                               Stefan Roovers, 91
          1:06.39  2:09.84  3:16.51  4:17.70

    9.  SZ&PC De Bruinvis 2                     SZ&PC De Bruinvis        4:18.50     4:26.75       
        Angelo De Meyer, 92                          Diego De Meyer, 95
        Sven Ivens, 93                               Brian Oosting, 87
          1:08.05  2:13.28  3:25.62  4:26.75

   10.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:15.07     4:35.12       
        Sander Boidin, 92                            Dennis Eggermont, 75
        Bjorn Scherbeijn, 96                         Jurjen Pater, 88
          1:09.02  2:17.70  3:24.93  4:35.12

   11.  Koewacht 2                              Koewacht                 4:53.66     5:12.30       
        Sjoerd van de Poele, 95                      Joris van Bunder, 93
        Mariano Kamoen, 96                           Jeroen Ruissen, 95
          1:13.00  2:34.40  3:48.53  5:12.30








Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel