Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Terneuzen (NED),    17. - 29.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1 en later    Nr. 4. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, Senioren
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, Senioren
Nr. 9. Heren, 100m vlinderslag, Senioren 1 en 2    Nr. 10. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 14. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 16. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                          Dames, 200m rugslag                                  all in
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:24.18     2:35.04       
          1:16.17  2:35.04
    2.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:29.78     2:37.60       
          1:16.89  2:37.60
    3.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:26.43     2:37.93       
          1:16.70  2:37.93
    4.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 2:32.30     2:40.45       
          1:16.89  2:40.45
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:39.50     2:43.67       
          1:18.87  2:43.67
    6.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 2:34.78     2:44.13       
          1:17.09  2:44.13
    7.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:32.36     2:44.23       
          1:18.30  2:44.23
    8.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         2:42.38     2:48.07       
          1:20.73  2:48.07
    9.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         2:38.83     2:48.25       
          1:19.25  2:48.25
   10.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            2:39.17     2:52.84       
          1:21.79  2:52.84
   11.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 2:42.16     2:54.74       
          1:26.74  2:54.74
   12.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 2:41.89     2:54.81       
          1:22.18  2:54.81



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 400m vrije slag                                 all in
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         4:31.83     4:24.73       
        Kring BJP 19 jaar
          1:03.94  2:12.30  3:19.14  4:24.73
    2.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         4:38.68     4:27.45       
          1:03.75  2:12.76  3:21.17  4:27.45
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        4:32.36     4:34.35       
          1:03.95  2:13.81  3:23.79  4:34.35
    4.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            4:24.37     4:37.11       
          1:04.24  2:14.69  3:25.82  4:37.11
    5.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               4:34.93     4:45.99       
          1:06.14  2:19.73  3:33.65  4:45.99
    6.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               4:18.25     4:47.48       
          1:03.96  2:13.77  3:28.51  4:47.48
    7.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               4:43.56     4:58.60       
          1:04.40  2:18.74  3:39.46  4:58.60
    8.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            4:45.18     5:00.23       
          1:06.94  2:24.02  3:42.68  5:00.23
    9.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               4:46.45     5:03.14       
          1:05.99  2:22.84  3:42.86  5:03.14
   10.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 4:34.16     5:04.46       
          1:10.65  2:28.17  3:47.43  5:04.46
   11.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel            4:52.16     5:08.82       
          1:09.28  2:29.09  3:49.96  5:08.82
   DIS  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            4:31.86                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m schoolslag                   Junioren 1 en later
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:22.29     1:26.29       
    2.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:24.36     1:28.77       
    3.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 1:27.98     1:30.14       
    4.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:25.19     1:32.28       
    5.  Eileen van Bunder             9600260   Koewacht                 1:34.36     1:35.17       
    6.  Stephanie van der Linden      9602618   De Schelde               1:32.15     1:36.40       
    7.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:35.72     1:37.11       
    8.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom            1:33.04     1:37.15       
    9.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde               1:35.66     1:37.29       
   10.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde               1:34.38     1:37.37       
   11.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 1:33.94     1:38.59       
   12.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 1:34.67    11:41.62       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Jongens, 100m rugslag                        Junioren 1 en 2
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:06.93     1:08.49       
    2.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:13.19     1:17.01       
    3.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:16.75     1:18.62       
    4.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:17.94     1:20.59       
    5.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:16.52     1:21.35       
    6.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:20.81     1:24.20       
    7.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:21.19     1:24.43       
    8.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:19.47     1:27.17       
    9.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:22.52     1:28.21       
   10.  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel            1:23.44     1:28.29       
   DIS  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:19.58                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:20.87     1:22.33       
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:00.70     1:01.49       
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              59.42     1:02.86       
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:00.38     1:04.76       
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:02.70     1:04.97       
    5.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:04.12     1:06.28       
    6.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:07.11     1:07.93       
    7.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:03.90     1:07.96       
    8.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:06.90     1:08.74       
    9.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:07.04     1:09.88       
   10.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:07.40     1:11.11       
   11.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:07.75     1:11.18       
   12.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:08.11     1:13.29       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m schoolslag                               Senioren
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 1:15.77     1:19.90       
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:16.91     1:21.58       
    3.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:20.51     1:24.76       
    4.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 1:20.42     1:25.40       
    5.  Daisy de Ridder               8402032   SZ&PC De Bruinvis        1:27.45     1:25.99       
    6.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:24.20     1:27.81       
    7.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:24.32     1:28.67       
    8.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:22.78     1:29.19       
    9.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:26.09     1:30.89       
   10.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:28.15     1:32.00       
   11.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:25.77     1:32.29       
   12.  Marleen van der Borgt         8100174   Z.V. Zeelandia           1:27.44     1:33.64       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m schoolslag                        Senioren 1 en 2
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:19.13     1:23.88       
    2.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                 1:19.92     1:24.01       
    3.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:25.51     1:28.92       
    4.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:27.01     1:28.97       
    5.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:28.07     1:32.31       
    6.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:27.57     1:32.67       
    6.  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                 1:29.51     1:32.67       
    8.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders           1:27.51     1:34.34       
    9.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 1:29.51     1:35.38       
   10.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:32.64     1:37.05       
   11.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:30.57     1:37.33       
   12.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:32.33     1:42.10       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m vlinderslag                              Senioren
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           59.87     1:00.38       
    2.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:03.66     1:05.43       
    3.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:05.79     1:06.55       
    4.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:09.43     1:11.47       
    5.  Brian Oosting                 8702449   SZ&PC De Bruinvis        1:08.76     1:12.21       
    6.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:07.71     1:12.98       
    7.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel            1:10.15     1:13.09       
    8.  René van Oudenaarde           8301619   Z.V. Zeelandia           1:13.96     1:18.44       
    9.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                 1:14.57     1:22.95       
   10.  André Schutte                 6000521   De Stormvogel            1:25.50     1:33.45       
   DIS  Ruud Hamelink                 7700389   Koewacht                 1:13.00                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:05.62                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 100m vlinderslag                       Senioren 1 en 2
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           59.94     1:00.85       
        Kring BJP 19 jaar
    2.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        1:00.80     1:03.05       
    3.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:00.02     1:06.14       
    4.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:07.64     1:10.14       
    5.  Michael Rutze                 8902717   De Bevelanders           1:11.37     1:12.13       
    6.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:07.74     1:13.50       
    7.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:07.93     1:16.33       
    8.  Tobias Haak                   8801231   De Otters Axel           1:27.10     1:25.81       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m vlinderslag                         Jeugd 1 en 2
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           59.39     1:00.78       
        Kring BJP 18 jaar
    2.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:02.53     1:03.28       
    3.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:03.58     1:05.79       
    4.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:03.91     1:07.92       
    5.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:07.70     1:08.03       
    6.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:05.65     1:10.37       
    7.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:11.23     1:11.62       
    8.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:10.26     1:14.31       
    9.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde               1:11.51     1:19.64       
   10.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:21.42     1:25.24       
   DIS  Dominique Rombout             9101925   Koewacht                 1:17.03     1:23.40       
        VD - VD:  Schoolslagbenen gezwommen.
    NG  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:20.99                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 200m schoolslag                          Senioren Open
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 2:46.09     2:55.33       
          1:21.98  2:55.33
    2.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            2:55.37     2:59.10       
          1:25.04  2:59.10
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:49.54     2:59.83       
          1:27.10  2:59.83
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:56.79     3:01.18       
          1:27.25  3:01.18
    5.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            2:50.11     3:01.57       
          1:27.51  3:01.57
    6.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:51.04     3:02.36       
          1:27.95  3:02.36
    7.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 2:53.19     3:06.74       
          1:30.93  3:06.74
    8.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 2:53.62     3:08.10       
          1:28.98  3:08.10
    9.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                 2:54.72     3:09.30       
          1:27.79  3:09.30
   10.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         3:02.66     3:12.62       
          1:30.78  3:12.62
   11.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 2:58.04     3:15.52       
          1:34.35  3:15.52
   12.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            3:02.26     3:25.96       
          1:38.08  3:25.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 50m vlinderslag                   Junioren 1 en later
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel              35.02       34.59       
    2.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo           35.81       35.37       
    3.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom              34.95       36.19       
    4.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                   35.92       37.11       
    5.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo           34.38       37.38       
    6.  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze              36.70       37.43       
    7.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel              36.34       37.46       
    8.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel              36.62       38.74       
    9.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                   37.58       38.78       
   10.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                   38.52       39.94       
   11.  Amke Bruijnzeel               9701178   De Schelde                 39.08       40.19       
   12.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders             40.26       42.12       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m vrije slag                       Junioren 1 en 2
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           58.61     1:00.48       
    2.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:03.40     1:06.92       
    3.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:05.54     1:07.81       
    4.  Jordy de Kok                  9403731   De Bevelanders           1:07.92     1:08.16       
    5.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:05.72     1:08.40       
    6.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:08.26     1:11.13       
    7.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:10.59     1:11.33       
    8.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:09.59     1:12.19       
    9.  Jorn de Klerk                 9400489   Z.V. Zeelandia           1:11.24     1:12.84       
   10.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:09.98     1:13.31       
   11.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:10.31     1:14.08       
   12.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:08.76     1:14.29       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 100m schoolslag                          Jeugd 1 en 2
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:18.36     1:22.43       
    2.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:19.65     1:26.45       
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:20.29     1:27.33       
    4.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:28.91     1:28.61       
    5.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:27.43     1:30.60       
    6.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:25.17     1:32.02       
    7.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:29.32     1:32.74       
    8.  Annelotte van Dieren          9302322   De Bevelanders           1:28.49     1:32.76       
    9.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:26.73     1:33.22       
   10.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:26.16     1:37.40       
   11.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:27.70     1:38.53       
   DIS  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:26.32     1:35.61       
        SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 4 x 100m wisselslag                        Senioren Open
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:01.63     4:13.09       
        Kring Record
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
          1:08.77  2:17.95  3:17.60  4:13.09

    2.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:13.02     4:24.25       
        Roel Dellaert, 84                            Niek de Ridder, 88
        Alex Eversdijk, 90                           Robbert Dellaert, 83
          1:07.54  2:19.70  3:22.40  4:24.25

    3.  De Schelde 1                            De Schelde               4:09.49     4:24.91       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Mertijn Loof, 90
        Tommy van Overmeeren, 84                     Bas van Houwelingen, 92
          1:08.12  2:22.09  3:27.05  4:24.91

    4.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:27.17     4:40.94       
        Michiel Pater, 93                            Robin Dellaert, 88
        Jurjen Pater, 88                             Vincent Keijmel, 91
          1:13.57  2:27.20  3:37.71  4:40.94

    5.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:20.18     4:42.06       
        Sonny Corré, 93                              Stefan Roovers, 91
        Martijn Mechielsen, 90                       Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
          1:09.48  2:33.28  3:40.21  4:42.06

    6.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:31.16     4:48.85       
        Joris van Bunder, 93                         Roderick van Doeselaar, 92
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
          1:19.10  2:36.41  3:45.44  4:48.85

    7.  SZ&PC De Bruinvis 2                     SZ&PC De Bruinvis        4:56.95     5:17.67       
        Angelo De Meyer, 92                          Brian Oosting, 87
        Diego De Meyer, 95                           Sven Ivens, 93
          1:21.31  2:58.10  4:12.00  5:17.67

    8.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            5:15.56     5:30.94       
        Dennis Eggermont, 75                         Davy Hermans, 91
        Robin Hermans, 94                            Rik Vanhijfte, 96
          1:22.73  2:50.98  4:05.24  5:30.94

    9.  Koewacht 2                              Koewacht                 5:32.70     5:47.08       
        Jeroen Ruissen, 95                           Sjoerd van de Poele, 95
        Mariano Kamoen, 96                           Dominique Rombout, 91
          1:35.79  3:12.19  4:36.68  5:47.08

   DIS  De Schelde 2                            De Schelde               4:30.36                   
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen.
        Edwin de Jong, 91                            Niek Kampman, 89
        Cees van Houwelingen, 63                     Niels Suy, 93
          1:17.22




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Dames, 4 x 100m vrije slag                        Senioren Open
17.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:03.82     4:15.63       
        Kring Record
        Merel van der Ent, 93                        Manon Minneboo, 93
        Judith Stap, 93                              Nikita Kruis, 89
          1:02.46  2:07.36  3:11.36  4:15.63

    2.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:14.90     4:25.76       
        Talitha Ruissen, 91                          Anouk Meesen, 89
        Sabine van Waes, 85                          Stephanie Rombout, 88
          1:07.18  2:15.86  3:25.15  4:25.76

    3.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:17.93     4:26.80       
        Marlinda Eggermont, 85                       Ryan Verplanke, 77
        Valerie Manhave, 88                          Kirsten de Boevere, 93
          1:04.27  2:13.09  3:17.94  4:26.80

    4.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:19.44     4:31.25       
        Anniek Minderhoud, 93                        Monique de Haard, 92
        Liliane Solé, 92                             Mieke van Dort, 91
          1:08.70  2:19.42  3:25.05  4:31.25

    5.  De Honte 1                              De Honte                 4:26.10     4:35.09       
        Iris Erpelinck, 93                           Merel van Drongelen, 95
        Linda Vink, 84                               Evi Erpelinck, 89
          1:05.36  2:14.28  3:28.60  4:35.09

    6.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:21.01     4:37.32       
        Josephien Jansen, 93                         Miriam van Noorden, 91
        Monique Lindenberg, 90                       Jacqueline Boonman, 91
          1:13.68  2:24.36  3:31.42  4:37.32

    7.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:22.88     4:37.33       
        Priscilla Meerman, 94                        Romy Hoogendijk, 96
        Lotte Dalmeijer, 96                          Kelsey Onderdijk, 91
          1:06.18  2:18.36  3:30.74  4:37.33

    8.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:27.57     4:43.32       
        Daphne Wiskerke, 87                          Karen Coone, 91
        Daisy de Ridder, 84                          Carmen de Ridder, 88
          1:14.93  2:22.98  3:34.30  4:43.32

    9.  Koewacht 2                              Koewacht                 4:33.99     4:43.82       
        Sabina van Doeselaar, 89                     Naomi Gelderland, 90
        Eline Nijskens, 88                           Celine van Roeyen, 92
          1:10.21  2:21.70  3:34.74  4:43.82

   10.  De Schelde 1                            De Schelde               4:20.56     4:47.54       
        Manon Boone, 93                              Lieke Beezemer, 91
        Lisanne de Jong, 89                          Josje van Houwelingen, 90
          1:16.35  2:25.93  3:40.54  4:47.54

   11.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:46.81     4:57.47       
        Nicky Vanhijfte, 92                          Kelly Bergez, 96
        Rody Vanhijfte, 94                           Lotte Boone, 93
          1:12.66  2:26.02  3:41.73  4:57.47








Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel