Pinkstertoernooi 2008
Purmerend (NED),    10. - 12.5.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 42. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 43. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 44. Alle, 50m vrije slag, 9 - 10 jaar    Nr. 45. Alle, 50m vrije slag, 7 - 8 jaar
Nr. 46. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 47. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 48. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 49. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 50. Alle, 200m wisselslag, 9 - 10 jaar    Nr. 51. Alle, 100m wisselslag, 7 - 8 jaar
Nr. 52. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 53. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag                       Dames Senioren
12-5-2008 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)     28.39 8900876      28.49           
  2. Maryse, LAMPE                 de Devel                 28.84 8702458      28.52           
  3. Marianne, vd POLL             DAW-Finenzo              28.77 8903352      29.12           
  4. Nathalie, van VELZEN          WZ&PC Purmerend          30.62 8502970      30.23           
  5. Desiree, van der LEM          Kon. AZ 1870             30.94 6800282      30.38           
  6. Daisy, KLEIJNE                Oeza                     30.85 8902286      30.76           
  7. Annemarie, CROK               Oeza                     30.36 8900828      31.16           
  8. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen         31.64 8806296      31.91           
  9. Anouk, van der GRACHT         Oeza                     31.57 8901408      31.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
12-5-2008 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa, BROUWER                De Dolfijn               27.48 9105548      27.79           
  2. Kelly, de JONG                De Dolfijn               27.25 9101474      28.17           
  3. Nicole, PALMBOOM              Oeza                     28.58 9106072      29.14           
  4. Ilana, SCHAAP                 DAW-Finenzo              28.85 9102714      29.65           
  5. Maureen, UDES                 WZ&PC Purmerend          29.35 9103128      29.93           
  6. Rianne, KOOPMAN               DAW-Finenzo              30.03 9101728      30.59           
  7. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen         31.06 9103590      32.33           
AFGE Marlou, van RHIJN             WZ&PC Purmerend          36.85 91mragv                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne, LANGE                De Zwoer                 27.78 9202998      28.02           
  2. Daniëlle, de GROOT            Oeza                     28.97 9303868      28.65           
  3. Jessica, de RUITER            Zv Aquarius              28.20 9306160      29.02           
  4. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend          29.67 9202772      29.38           
  5. Jamie, de JONG                De Dolfijn               29.52 9300898      29.47           
  6. Sigrid, DOGGER                De Zwoer                 29.38 9200452      29.88           
  7. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870             30.62 9203416      30.20           
  8. Merel, TOUSSAINT              De Futen                 30.18 9203788      30.43           
  9. Marjolein, VINK               Oeza                     30.07 9306478      30.52           
 10. Fabien, HOGEMA                Aquafit                  32.06 9302214      31.45           
 11. Bente, ROG                    DES                      32.24 9206810      32.51           
 12. Kim, HEIJ                     Torpedo                  34.97 9303222      34.19           
 13. Myrthe, KEIZER                DES                      36.07 9306052      36.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
12-5-2008 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo              27.85 9501582      28.47           
  2. Lisa, KOSTER                  Oeza                     28.96 9401682      28.78           
  2. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend          28.65 9403314      28.78           
  4. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo              29.06 9406178      29.15           
  5. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn               28.99 9400990      29.56           
  6. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend          30.26 9403030      29.66           
  7. Davina, van PERGE             DAW-Finenzo              30.00 9503786      29.85           
  8. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius              30.56 9502326      30.40           
  9. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend          30.64 9402788      30.60           
 10. Anne, van RONGEN              WZ&PC Purmerend          34.98 9501202      31.61           
 11. Emma, SIEMENSMA               DES                      31.34 9402716      31.72           
 12. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo              32.41 9501382      31.76           
 13. Aure, LAMPE                   de Devel                 30.61 9400072      32.08           
 14. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo              32.72 9502900      32.71           
 15. Aniek, GARRITSEN              De IJsselmeeuwen         33.61 9504290      32.82           
 16. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo              32.52 9406180      33.04           
 17. Aurélie, VILLETTE             DES                      33.92 9504230      34.73           
 18. Deveny, TOLBOOM               DES                      34.70 9501838      34.75           
 19. Monica, SANCHEZ               DAW-Finenzo              34.27 9406182      35.41           
 20. Claudia, SPIEKERMAN           WZ&PC Purmerend             NT 9406972      35.98           
 21. Roos, VREDENBURG              Oeza                     36.30 9504618      36.66           
 22. Selin, KOKULU                 Kon. AZ 1870             39.26 9406330      37.62           
 DIS Leah, POST                    De IJsselmeeuwen         34.80 9402014                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                      Dames, 50m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
12-5-2008 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                    29.75 9600862      29.75           
  2. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend          31.02 9600316      30.68           
  3. Brenda, ZWARTHOED             Oeza                     31.26 9604938      30.70           
  4. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo              31.31 9601518      31.12           
  5. Kristine, ZWAAN               Z.V.Hoorn-Aurik          33.69 9604426      32.65           
  6. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo              33.18 9601514      32.92           
  7. Esther, KOX                   Torpedo                  33.16 9600612      33.12           
  8. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas     33.56 9600352      33.95           
  9. Tess, de BOER                 DAW-Finenzo              33.50 9601516      34.42           
 10. Manon, FALCES                 DES                      33.55 9604496      34.55           
 11. Denise, OTJES                 Zv Aquarius              35.51 9601378      35.29           
 12. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                  35.97 9601354      35.41           
 13. Suzanne, POTS                 De IJsselmeeuwen         34.21 9600908      36.98           
 14. Laura, VROLIJK                DES                      41.56 9602482      43.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
12-5-2008 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend          25.02 8703351      25.10           
  2. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                      24.65 8901201      25.23           
  3. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              25.52 8802427      26.02           
  4. Martijn, van GELDEREN         DAW-Finenzo              25.22 8900939      26.33           
  5. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo              26.03 8701363      26.68           
  6. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn               26.28 8900843      26.92           
  7. Rowan, SCHAAP                 DAW-Finenzo              26.70 8902729      27.21           
  8. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend          27.34 8803379      27.33           
  9. Jory, van der GRACHT          Oeza                     27.29 8701097      27.56           
 10. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870             27.13 6500563      28.10           
 11. Jeroen, VOGELSANG             De Dolfijn               27.39 8001645      28.19           
 12. Michel, HOOGLAND              De IJsselmeeuwen            NT 7701339      31.47           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn               25.00 9103063      25.05           
  2. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen         24.97 9104769      25.17           
  3. Nick, HESSING                 De Dolfijn               26.29 9103753      25.64           
  4. Sverre, OELEN                 WZ&PC Purmerend          25.68 9002147      25.85           
  5. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo              25.72 9100181      25.87           
  6. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen         26.05 9005799      26.55           
  7. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen         26.17 9000493      26.68           
  8. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo              27.56 9007141      27.29           
  9. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen         27.32 9000245      27.61           
 10. Tino, KERKHOF                 DES                      27.48 9103479      28.25           
AFGE Bart, KNIJN                   WZ&PC Purmerend          25.58 9101249                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
12-5-2008 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joăo, SCHILDER                ZV Waterland             26.77 9202145      26.32           
  1. Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo              25.87 9202351      26.32           
  3. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius              26.31 9206069      26.34           
  4. Jens, BAKKER                  De Dolfijn               27.98 9300021      26.64           
  5. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo              26.16 9204037      26.69           
  6. Joey, STOKX                   DAW-Finenzo              27.34 9301251      26.74           
  7. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 27.86 9300877      26.83           
  8. Timo, SUAKA                   DES                      26.60 9203715      26.94           
  9. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo              28.07 9303589      27.32           
 10. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82               29.12 9300653      28.05           
 11. Jordy, de KLERK               WZ&PC Purmerend          26.51 9300269      28.37           
 12. Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen         29.60 9201873      28.88           
 13. Robin, DÖDERLEIN DE WIN       WZ&PC Purmerend          30.20 9302447      29.21           
 14. Barry, KLEIJNE                Oeza                     29.33 9300661      29.24           
 15. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                  28.92 9204231      29.69           
 15. Jeffrey, JOL                  DES                      28.97 9204559      29.69           
 17. Mike, HOSKAM                  ZV Kerkdriel             30.64 9300211      30.58           
 18. Farid, BELMAMOUNE             Kon. AZ 1870             30.40 9203045      31.01           
 19. Stefan, TIJMS                 Oeza                     31.25 9300863      31.69           
 20. Marwan, TIJANI                DES                      33.16 9305105      32.78           
 DIS Chester, HAUTVAST             Torpedo                  26.23 9204359                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel             29.84 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
12-5-2008 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick, DRUYVEN              Oeza                     26.82 9400507      26.91           
  2. Jakub, FOYTL                  DES                      27.94 9504687      27.46           
  3. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend          27.48 9400913      27.65           
  4. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland             28.70 9400231      27.74           
  5. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo              28.42 9402041      28.24           
  6. Symen, DOGGER                 De Zwoer                 30.25 9401119      29.69           
  7. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo              29.97 9403119      30.06           
  8. Tom, HUYDTS                   Torpedo                  32.01 9402375      30.69           
  9. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn               31.31 9501155      30.93           
 10. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo              32.61 9501747      31.67           
 11. Roel, ALERS                   WZ&PC Purmerend          36.11 9501593      32.47           
 12. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo              32.14 9501085      32.61           
 13. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo              33.17 9502785      33.33           
 14. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo              34.29 9502575      34.47           
 DIS Vinny, SMAKMAN                DES                      38.84 9504221                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Heren, 50m vrije slag                   Jongens Minioren 6
12-5-2008 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870             31.90 9600279      32.47           
  2. Pim, van MILT                 de Devel                 33.59 9600663      32.94           
  3. Sven, DOGGER                  De Zwoer                 33.86 9600617      33.49           
  4. Tim, HOOGLAND                 DES                      34.39 9602435      34.35           
  5. Joost, ZAALBERG               DES                      35.51 9602473      35.36           
  6. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo              38.54 9601457      38.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 4
12-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo              35.24 9800175      35.86           
  2. Thomas, HANEVELD              DAW-Finenzo              38.78 9801631      38.18           
 DIS Elliot, FALCES                DES                         NT 9802713                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
12-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna, VEERMAN               Ed-Vo                    40.65 9800302      37.56           
  2. Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen         42.32 9802202      39.69           
  3. Brighid, van UFFELEN          ZV Westland Dijkglas     38.80 9800310      40.07           
  4. Mirthe, KRAUS                 De IJsselmeeuwen         43.89 9803466      43.71           
  5. Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870             45.32 9800270      48.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
12-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo              36.19 9700917      37.43           
  2. Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend          40.81 9703033      40.17           
  3. Jonathan, BERGERS             De IJsselmeeuwen            NT 9703381      41.53           
  4. Leon, POST                    De IJsselmeeuwen         53.86 9703139      46.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
12-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen         30.94 9701566      31.63           
  2. Mirl, de BOER                 DAW-Finenzo              33.01 9700468      34.16           
  3. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen         35.89 9702780      34.61           
  4. José, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend          36.79 9701248      34.92           
  5. Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel             38.70 9700030      38.35           
  6. Lindsey, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870             38.51 9704204      38.56           
  7. Larissa, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870             39.00 9704200      38.93           
  8. Valentyna, FOYTLOVA           DES                      46.72 9703636      41.71           
 DIS Bianca, DENEKAMP              WZ&PC Purmerend          40.38 9703888                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 2
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc, BOTTER                  ZV Westland Dijkglas     51.44 0000329      42.76           
  2. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend          51.31 0000349      50.13           
  3. Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870             55.38 0000189      53.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 2
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade, WENSVEEN                De IJsselmeeuwen         48.84 0000748      47.89           
  2. Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel             54.06 0000198      49.09           
  3. Lanaya, van UFFELEN           ZV Westland Dijkglas     54.16 0000058      51.44           
  4. Mara, DÖDERLEIN DE WIN        WZ&PC Purmerend        1:02.28 0000412      53.26           
  5. Eylin, KOKULU                 Kon. AZ 1870           1:05.64 0000784    1:02.87           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 3
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn, de RUITER            Zv Aquarius              38.96 9900091      37.84           
  2. Brian, OTJES                  Zv Aquarius              37.78 9901135      38.50           
  3. Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius              46.74 9900089      49.21           
  4. Tom, LICHTENBERG              De IJsselmeeuwen         56.60 9901171      54.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel             41.78 9900310      40.82           
  2. Alyssa, van der LANS          ZV Westland Dijkglas     44.70 9901644      44.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                       Dames, 100m rugslag                        Dames Senioren
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:11.14 8900876    1:09.07           
  2. Daisy, KLEIJNE                Oeza                   1:14.25 8902286    1:15.40           
  3. Milja, BREED                  Torpedo                1:14.18 8800594    1:17.04           
  4. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend        1:17.98 8604394    1:18.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                       Dames, 100m rugslag               Dames Senioren D1 en D2
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anna, KALSE                   De Dolfijn             1:18.85 9001836    1:23.13           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                       Dames, 100m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend        1:09.39 9202772    1:11.54           
  2. Corine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        1:11.68 9201522    1:12.88           
  3. Sigrid, DOGGER                De Zwoer               1:12.81 9200452    1:13.70           
  4. Merel, TOUSSAINT              De Futen               1:14.37 9203788    1:15.73           
  5. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            1:15.19 9302306    1:20.95           
  6. Judith, VERNOOY               De IJsselmeeuwen       1:45.07 9202896    1:43.90           
 DIS Jessica, de RUITER            Zv Aquarius            1:16.57 9306160    1:17.49           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Iris, NIESTEN                 Oeza                   1:20.56 9204024                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                       Dames, 100m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             1:05.67 9400990    1:07.86           
  2. Chantal, GROVE                Oceanus                1:13.97 9401844    1:13.77           
  3. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo            1:12.66 9501582    1:13.78           
  4. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo            1:14.20 9406178    1:14.13           
  5. Helena, LA                    Z.V.Hoorn-Aurik        1:16.89 9502134    1:16.21           
  6. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo            1:20.69 9501382    1:18.19           
  7. Davina, van PERGE             DAW-Finenzo            1:15.84 9503786    1:18.32           
  8. Miloes, ROZEMULLER            Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.29 9501832    1:19.03           
  9. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            1:17.90 9502326    1:19.14           
 10. Emma, SIEMENSMA               DES                    1:23.34 9402716    1:19.94           
 11. Anne, van RONGEN              WZ&PC Purmerend        1:20.54 9501202    1:20.16           
 12. Kim, LUYKEN                   Zv Aquarius            1:18.00 9403558    1:20.70           
 13. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            1:23.09 9406180    1:20.96           
 14. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland           1:29.46 9504444    1:27.99           
 15. Monica, SANCHEZ               DAW-Finenzo            1:34.06 9406182    1:30.66           
 16. Leah, POST                    De IJsselmeeuwen       1:27.52 9402014    1:31.33           
AFGE Hester, BOES                  ZV Waterland           1:29.19 9403670                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                       Dames, 100m rugslag                    Meisjes Junioren 1
12-5-2008 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                  1:12.00 9600862    1:13.83           
  2. Tamara, GROVE                 Oceanus                1:17.29 9601266    1:15.75           
  3. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        1:17.85 9600316    1:17.44           
  4. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo            1:19.98 9601518    1:18.84           
  5. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        1:23.91 9600112    1:21.46           
  6. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo            1:20.16 9601510    1:22.40           
  7. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo            1:21.13 9601514    1:24.80           
  8. Denise, OTJES                 Zv Aquarius            1:24.22 9601378    1:25.43           
  9. Manon, FALCES                 DES                    1:23.07 9604496    1:25.95           
 10. Kristine, ZWAAN               Z.V.Hoorn-Aurik        1:26.88 9604426    1:26.62           
 11. Marloes, RIECKER              WZ&PC Purmerend             NT 9601960    1:28.35           
 12. Tess, de BOER                 DAW-Finenzo            1:29.07 9601516    1:28.39           
 13. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                1:24.86 9601354    1:30.48           
 14. Anne, BENSCHOP                De IJsselmeeuwen       2:05.29 9604164    2:07.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
12-5-2008 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul, OUDENDIJK               Oeza                   1:02.89 8101287    1:03.20           
  2. Bart, BEEMSTER                WZ&PC Purmerend        1:03.24 8700153    1:05.11           
  3. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn             1:06.28 8900843    1:05.25           
  4. Rowan, SCHAAP                 DAW-Finenzo            1:07.52 8902729    1:09.11           
  5. Michel, HOOGLAND              De IJsselmeeuwen            NT 7701339    1:30.46           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                       Heren, 100m rugslag                    Heren Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tino, KERKHOF                 DES                    1:10.41 9103479    1:12.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                       Heren, 100m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
12-5-2008 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           1:05.74 9200027    1:05.15           
  2. Jordy, de KLERK               WZ&PC Purmerend        1:04.76 9300269    1:09.60           
  3. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82             1:09.07 9300653    1:11.03           
  4. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo            1:12.59 9204037    1:12.97           
  5. Robin, DÖDERLEIN DE WIN       WZ&PC Purmerend        1:11.82 9302447    1:13.37           
  6. Chester, HAUTVAST             Torpedo                1:12.72 9204359    1:13.51           
  7. Jeffrey, JOL                  DES                    1:12.36 9204559    1:15.01           
  8. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                1:15.40 9204231    1:16.42           
  9. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius            1:15.95 9206069    1:18.15           
 10. Farid, BELMAMOUNE             Kon. AZ 1870           1:18.14 9203045    1:22.43           
 11. Marwan, TIJANI                DES                    1:36.18 9305105    1:32.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                       Heren, 100m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
12-5-2008 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo            1:12.12 9402041    1:12.06           
  2. Symen, DOGGER                 De Zwoer               1:13.59 9401119    1:13.01           
  3. Menno, de VRIES               DES                    1:17.62 9403055    1:18.11           
  4. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn             1:17.31 9501155    1:19.16           
  5. Tom, HUYDTS                   Torpedo                1:21.26 9402375    1:19.85           
  6. Roel, ALERS                   WZ&PC Purmerend        1:26.34 9501593    1:23.38           
  7. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo            1:26.95 9501747    1:24.81           
  8. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo            1:22.58 9501085    1:27.10           
  9. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo            1:33.53 9502785    1:28.06           
 10. Vinny, SMAKMAN                DES                    1:55.02 9504221    1:50.49           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                       Heren, 100m rugslag                    Jongens Minioren 6
12-5-2008 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, HAARSMA                 Z.V.Hoorn-Aurik        1:17.30 9600745    1:17.37           
  2. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:24.08 9600279    1:24.65           
  3. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen       1:24.08 9602089    1:25.47           
  4. Joost, ZAALBERG               DES                    1:28.36 9602473    1:28.36           
  5. Tim, HOOGLAND                 DES                    1:32.96 9602435    1:35.16           
  6. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo            1:36.48 9601457    1:41.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Dames, 100m wisselslag                       Dames Senioren
12-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maryse, LAMPE                 de Devel               1:09.29 8702458    1:09.22           
  2. Annemarie, CROK               Oeza                   1:16.38 8900828    1:17.65           
  3. Desiree, van der LEM          Kon. AZ 1870           1:20.40 6800282    1:18.77           
  4. Milja, BREED                  Torpedo                1:18.64 8800594    1:19.99           
  5. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen            NT 8806296    1:22.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Dames, 100m wisselslag              Dames Senioren D1 en D2
12-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa, BROUWER                De Dolfijn             1:06.06 9105548    1:05.92           
  2. Britt, BAKKER                 De Dolfijn             1:11.06 9100094    1:10.21           
  3. Maaike, VOOREN                DAW-Finenzo            1:09.36 9103324    1:10.90           
  4. Kelly, de JONG                De Dolfijn             1:11.06 9101474    1:11.23           
  5. Ilana, SCHAAP                 DAW-Finenzo            1:15.35 9102714    1:16.71           
  6. Maureen, UDES                 WZ&PC Purmerend        1:13.69 9103128    1:17.74           
  7. Rianne, KOOPMAN               DAW-Finenzo            1:20.17 9101728    1:18.31           
  8. Anna, KALSE                   De Dolfijn             1:19.07 9001836    1:19.01           
  9. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen       1:23.23 9103590    1:28.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Dames, 100m wisselslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie, de JONG                De Dolfijn             1:13.11 9300898    1:11.77           
  2. Suzanne, LANGE                De Zwoer               1:12.97 9202998    1:12.26           
  3. Jessica, de RUITER            Zv Aquarius            1:14.31 9306160    1:16.06           
  4. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870           1:18.71 9203416    1:17.78           
  5. Merel, TOUSSAINT              De Futen               1:18.92 9203788    1:18.58           
  6. Marjolein, VINK               Oeza                   1:18.37 9306478    1:20.69           
  7. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            1:16.04 9302306    1:20.83           
  8. Fabien, HOGEMA                Aquafit                1:23.57 9302214    1:23.22           
  9. Bente, ROG                    DES                    1:25.49 9206810    1:24.13           
 10. Kim, HEIJ                     Torpedo                1:33.17 9303222    1:33.27           
 11. Myrthe, KEIZER                DES                    1:32.68 9306052    1:36.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Dames, 100m wisselslag              Meisjes Junioren 2 en 3
12-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             1:10.12 9400990    1:10.82           
  2. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend        1:13.15 9403030    1:13.84           
  3. Lisa, KOSTER                  Oeza                   1:15.01 9401682    1:13.98           
  4. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend        1:11.90 9403314    1:14.04           
  5. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend        1:14.68 9402788    1:16.28           
  6. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            1:16.91 9502326    1:19.06           
  7. Davina, van PERGE             DAW-Finenzo            1:26.79 9503786    1:20.29           
  8. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo            1:22.90 9502900    1:21.94           
  9. Aniek, GARRITSEN              De IJsselmeeuwen       1:23.23 9504290    1:23.86           
 10. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            1:24.78 9406180    1:25.20           
 11. Aurélie, VILLETTE             DES                    1:26.20 9504230    1:25.51           
 12. Aure, LAMPE                   de Devel               1:19.92 9400072    1:29.55           
 13. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen       1:29.13 9403296    1:30.38           
 14. Deveny, TOLBOOM               DES                    1:30.50 9501838    1:31.00           
 15. Roos, VREDENBURG              Oeza                   1:37.04 9504618    1:32.83           
 16. Claudia, SPIEKERMAN           WZ&PC Purmerend             NT 9406972    1:39.16           
 17. Selin, KOKULU                 Kon. AZ 1870           1:40.23 9406330    1:44.10           
 DIS Anne, van RONGEN              WZ&PC Purmerend        1:30.07 9501202    1:22.33           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Dames, 100m wisselslag                   Meisjes Junioren 1
12-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenda, ZWARTHOED             Oeza                   1:26.28 9604938    1:21.93           
  2. Esther, KOX                   Torpedo                1:24.81 9600612    1:25.64           
  3. Kristine, ZWAAN               Z.V.Hoorn-Aurik        1:22.92 9604426    1:25.89           
  4. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas   1:26.42 9600352    1:26.92           
  5. Tess, de BOER                 DAW-Finenzo            1:28.10 9601516    1:28.42           
  6. Marloes, RIECKER              WZ&PC Purmerend             NT 9601960    1:31.87           
  7. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                1:28.92 9601354    1:31.95           
  8. Suzanne, POTS                 De IJsselmeeuwen       1:33.19 9600908    1:35.10           
  9. Laura, VROLIJK                DES                    1:57.95 9602482    1:55.53           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
12-5-2008 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo            1:04.26 8802427    1:03.46           
  2. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend        1:05.86 8703351    1:08.82           
  3. Martijn, van GELDEREN         DAW-Finenzo            1:07.06 8900939    1:09.08           
  4. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend        1:10.21 8803379    1:09.75           
  5. Jory, van der GRACHT          Oeza                   1:09.24 8701097    1:09.87           
  6. Ronald, GROVE                 Oceanus                1:12.29 6100161    1:11.19           
  7. Jeroen, VOGELSANG             De Dolfijn             1:08.17 8001645    1:11.79           
  8. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:12.40 6500563    1:13.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Heren, 100m wisselslag                   Heren Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick, HESSING                 De Dolfijn             1:03.51 9103753    1:02.16           
  2. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn             1:03.80 9103063    1:04.24           
  3. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo            1:05.50 9100859    1:05.83           
  4. Demi, de ROOIJ                DAW-Finenzo            1:05.40 9105607    1:06.64           
  5. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen       1:05.30 9104769    1:06.68           
  6. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen            NT 9000245    1:07.20           
  7. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen       1:04.89 9005799    1:08.00           
  8. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo            1:05.07 9100181    1:08.66           
  9. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen       1:09.03 9000493    1:10.33           
 10. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo            1:10.64 9007141    1:10.38           
 DIS Sverre, OELEN                 WZ&PC Purmerend        1:06.67 9002147    1:11.49           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Heren, 100m wisselslag              Jongens Junioren 3 en 4
12-5-2008 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens, BAKKER                  De Dolfijn             1:03.16 9300021    1:02.12           
  2. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           1:05.51 9200027    1:04.22           
  3. Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo            1:04.57 9202351    1:04.44           
  4. Joăo, SCHILDER                ZV Waterland           1:05.80 9202145    1:05.71           
  5. Timo, SUAKA                   DES                    1:06.27 9203715    1:06.78           
  6. Giovanni, den OUDEN           de Devel               1:08.70 9300877    1:08.63           
  7. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo            1:11.81 9303589    1:09.78           
  8. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo            1:10.95 9204037    1:12.40           
  9. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius            1:14.22 9206069    1:14.39           
 10. Robin, DÖDERLEIN DE WIN       WZ&PC Purmerend        1:34.60 9302447    1:14.69           
 11. Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen       1:14.06 9201873    1:15.08           
 12. Mike, HOSKAM                  ZV Kerkdriel           1:21.77 9300211    1:20.52           
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel           1:21.20 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                     Heren, 100m wisselslag              Jongens Junioren 1 en 2
12-5-2008 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend        1:12.06 9400913    1:09.18           
  2. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland           1:11.61 9400231    1:12.18           
  3. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn             1:18.57 9501155    1:18.95           
  4. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo            1:28.45 9501747    1:25.49           
 DIS Bram, NABERHUIS               De IJsselmeeuwen       1:41.87 9505023    1:38.63           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 4
12-5-2008 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo            3:18.18 9800175    3:17.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
12-5-2008 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna, VEERMAN               Ed-Vo                  3:30.43 9800302    3:24.64           
  2. Brighid, van UFFELEN          ZV Westland Dijkglas   3:32.10 9800310    3:44.79           
  3. Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen       3:44.23 9802202    3:48.71           
  4. Mirthe, KRAUS                 De IJsselmeeuwen            NT 9803466    4:11.97           
 DIS Nikki, FEITH                  De IJsselmeeuwen            NT 9803018    4:18.12           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870           4:15.60 9800270    4:22.21           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
12-5-2008 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo            3:21.43 9700917    3:22.86           
  2. Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend        3:52.95 9703033    3:49.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                    Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
12-5-2008 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen       3:00.10 9701566    2:56.92           
  2. Mirl, de BOER                 DAW-Finenzo            3:03.50 9700468    2:59.38           
  3. José, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend        3:26.49 9701248    3:10.26           
  4. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen       3:16.32 9702780    3:21.67           
  5. Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel           3:35.92 9700030    3:29.25           
  6. Bianca, DENEKAMP              WZ&PC Purmerend             NT 9703888    3:34.47           
  7. Lindsey, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870           3:37.32 9704204    3:55.66           
 DIS Valentyna, FOYTLOVA           DES                    4:23.16 9703636    4:09.98           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 2
12-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc, BOTTER                  ZV Westland Dijkglas        NT 0000329    1:54.06           
  2. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend             NT 0000349    1:58.20           
  3. Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870           2:05.45 0000189    2:14.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 2
12-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel                NT 0000198    2:04.18           
  2. Mara, DÖDERLEIN DE WIN        WZ&PC Purmerend        2:14.53 0000412    2:10.72           
 DIS Lanaya, van UFFELEN           ZV Westland Dijkglas        NT 0000058                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 3
12-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn, de RUITER            Zv Aquarius            1:41.83 9900091    1:35.96           
  2. Brian, OTJES                  Zv Aquarius            1:43.51 9901135    1:49.52           
  3. Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius            2:09.91 9900089    1:59.58           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 3
12-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel           1:46.80 9900310    1:39.14           
 DIS Alyssa, van der LANS          ZV Westland Dijkglas        NT 9901644    1:52.94           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 400m vrije slag                       Dames Senioren
12-5-2008 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)   4:50.00 8900876    4:45.34           
  2. Marianne, vd POLL             DAW-Finenzo            4:50.92 8903352    4:47.47           
  3. Anouk, van der GRACHT         Oeza                   5:11.00 8901408    5:16.05           
  4. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend        5:11.66 8604394    5:17.59           
  5. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen            NT 8806296    5:29.97           
  6. Milja, BREED                  Torpedo                5:27.13 8800594    5:37.47           
  NG Nathalie, van VELZEN          WZ&PC Purmerend             NT 8502970                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 400m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
12-5-2008 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt, BAKKER                 De Dolfijn             4:35.27 9100094    4:38.80           
  2. Xandra, GROOT                 Z.V.Hoorn-Aurik        4:45.65 9001268    4:52.46           
  3. Kelly, de JONG                De Dolfijn             5:10.64 9101474    4:56.18           
  4. Anna, KALSE                   De Dolfijn             5:09.03 9001836    5:10.94           
  5. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen       6:15.53 9103590    6:00.38           
 DIS Lisette, WESTER               Aquafit                4:54.00 9006552                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 400m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie, de JONG                De Dolfijn             4:47.78 9300898    4:43.74           
  2. Suzanne, LANGE                De Zwoer               4:51.00 9202998    4:48.17           
  3. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend        5:04.80 9202772    4:53.08           
  4. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            4:58.85 9302306    4:57.33           
  5. Daniëlle, de GROOT            Oeza                   6:07.81 9303868    5:05.33           
  6. Merel, TOUSSAINT              De Futen               5:08.60 9203788    5:06.70           
  7. Sigrid, DOGGER                De Zwoer               5:02.38 9200452    5:12.89           
  8. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870           5:31.69 9203416    5:42.46           
AFGE Iris, NIESTEN                 Oeza                   5:57.33 9204024                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 400m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
12-5-2008 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             4:40.68 9400990    4:40.49           
  2. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo            4:50.19 9406178    4:44.46           
  3. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend        4:50.26 9402788    4:52.08           
  4. Miloes, ROZEMULLER            Z.V.Hoorn-Aurik        5:06.73 9501832    5:02.61           
  5. Helena, LA                    Z.V.Hoorn-Aurik        5:12.06 9502134    5:06.37           
  6. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo            5:08.48 9501382    5:08.69           
  7. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            5:12.47 9502326    5:16.82           
  8. Kim, LUYKEN                   Zv Aquarius            5:32.60 9403558    5:34.02           
  9. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen            NT 9403296    6:10.18           
  NG Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo            5:04.51 9501582                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 400m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
12-5-2008 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        4:58.40 9600316    4:52.95           
  2. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                  5:02.08 9600862    5:05.99           
  3. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        5:11.70 9600112    5:08.86           
  4. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo            5:58.00 9601514    5:21.03           
  5. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo            5:59.45 9601510    5:44.07           
  6. Denise, OTJES                 Zv Aquarius                 NT 9601378    6:11.96           
  7. Suzanne, POTS                 De IJsselmeeuwen       6:25.36 9600908    6:21.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                     Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
12-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen, BEEMSTER              WZ&PC Purmerend        4:23.47 8700155    4:19.61           
  2. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn             4:23.61 8900843    4:23.30           
  3. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                    4:24.72 8901201    4:35.60           
  4. Jeroen, VOGELSANG             De Dolfijn             4:34.50 8001645    4:45.95           
  5. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo            5:38.87 8701363    5:25.35           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                     Heren, 400m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
12-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo            4:22.25 9100859    4:15.91           
  2. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn             4:23.44 9103063    4:23.11           
  3. Thom, WEVER                   Z.V.Hoorn-Aurik        4:37.03 9102711    4:36.63           
  4. Demi, de ROOIJ                DAW-Finenzo            4:27.04 9105607    4:40.84           
  5. Richard, VEERMAN              Ed-Vo                  4:51.21 9106345    4:43.82           
  6. Bruun, BEENKER                Z.V.Hoorn-Aurik        4:44.63 9100083    4:47.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                     Heren, 400m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
12-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens, BAKKER                  De Dolfijn             4:33.39 9300021    4:22.24           
  2. Kees, VEERMAN                 Ed-Vo                  4:32.00 9205457    4:29.13           
  3. Giovanni, den OUDEN           de Devel               4:34.09 9300877    4:29.73           
  4. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82             4:37.14 9300653    4:30.85           
  5. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           4:48.62 9200027    4:31.59           
  6. Chester, HAUTVAST             Torpedo                4:45.55 9204359    4:31.68           
  7. Joey, STOKX                   DAW-Finenzo            5:02.26 9301251    4:36.76           
  8. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo            5:05.29 9204037    4:50.67           
  9. Casper, van der HAAGEN        Z.V.Hoorn-Aurik        4:51.87 9202521    4:53.85           
 10. Barry, KLEIJNE                Oeza                   4:57.29 9300661    5:02.14           
 11. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                5:24.37 9204231    5:10.30           
 12. Anne-Tjeerd, VISSER           Z.V.Hoorn-Aurik        5:45.40 9306179    5:21.08           
 13. Stefan, TIJMS                 Oeza                   5:24.24 9300863    5:26.16           
 14. Michiel, van ESSEN            Z.V.Hoorn-Aurik        5:31.18 9306377    5:51.27           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                     Heren, 400m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
12-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick, DRUYVEN              Oeza                   4:35.10 9400507    4:29.62           
  2. Jakub, FOYTL                  DES                    4:47.63 9504687    4:40.39           
  3. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo            5:01.04 9403119    4:56.15           
  4. Guus, JONK                    Z.V.Hoorn-Aurik        5:23.25 9501509    4:58.34           
  5. Symen, DOGGER                 De Zwoer               4:58.44 9401119    5:01.77           
  6. Ties, ELZERMAN                De Dolfijn             5:02.48 9502163    5:04.49           
  7. Koen, KESTING                 ZV Waterland           5:16.22 9400225    5:16.24           
  8. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn             5:17.88 9501155    5:21.08           
  9. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo            6:02.96 9502785    5:27.22           
 10. Menno, de VRIES               DES                    5:42.16 9403055    5:28.22           
 11. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo            5:47.30 9502575    5:38.34           
 12. Tom, HUYDTS                   Torpedo                5:57.66 9402375    5:39.24           
 13. Thomas, FRANKE                Z.V.Hoorn-Aurik        5:46.82 9404853    5:45.62           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                     Heren, 400m vrije slag                   Jongens Minioren 6
12-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, HAARSMA                 Z.V.Hoorn-Aurik        5:07.95 9600745    5:04.79           
  2. Pim, van MILT                 de Devel               5:36.82 9600663    5:25.99           
  3. Thierry, FELD                 Z.V.Hoorn-Aurik        5:28.86 9601185    5:27.67           
  4. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen       5:57.07 9602089    5:33.16           
  5. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870           5:48.39 9600279    5:36.48           
  6. Sven, DOGGER                  De Zwoer               5:42.35 9600617    5:39.20           
 DIS Martijn, FALK                 DAW-Finenzo            6:21.98 9601457                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend