Pinkstertoernooi 2008
Purmerend (NED),    10. - 12.5.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 28. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 29. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 32. Alle, 50m vlinderslag, 9 - 10 jaar    Nr. 33. Alle, 50m vlinderslag, 7 - 8 jaar
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 37. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Alle, 100m wisselslag, 9 - 10 jaar    Nr. 39. Alle, 50m rugslag, 7 - 8 jaar
Nr. 40. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 41. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
11-5-2008 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             4:03.23            4:09.84           
        Tessa, BROUWER, 91                         Britt, BAKKER, 91
        Kelly, de JONG, 91                         Kira, TOUSSAINT, 94
            29.14  1:00.30  1:29.70  2:02.61  2:33.12  3:05.71  3:36.65  4:09.84

  2. Oeza 1                        Oeza                   4:16.27            4:16.03           
        Daniëlle, de GROOT, 93                     Nicole, PALMBOOM, 91
        Annemarie, CROK, 89                        Lisa, KOSTER, 94
            30.15  1:02.13  1:33.06  2:07.32  2:38.42  3:14.00  3:44.25  4:16.03

  3. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:19.39            4:24.17           
        Pascalle, SPIEKERMAN, 94                   Corine, ROOKER, 92
        Maureen, UDES, 91                          Yvonne, VERBEEK, 94
            31.43  1:06.76  1:38.23  2:12.95  2:45.12  3:20.37  3:51.37  4:24.17

  4. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:21.09            4:29.34           
        Mandy, VERHAGE, 95                         Dieuwertje, JORINK, 93
        Davina, van PERGE, 95                      Sharona, MLCOCH, 94
            32.62  1:09.09  1:42.11  2:18.36  2:50.83  3:26.72  3:56.16  4:29.34

  5. De IJsselmeeuwen 1            De IJsselmeeuwen       4:52.46            4:57.29           
        Rianne, WOLSINK, 91                        Aniek, GARRITSEN, 95
        Suzanne, POTS, 96                          Kirsten, REMERIE, 88
            34.14  1:10.87  1:48.31  2:30.18  3:05.12  3:44.53  4:18.30  4:57.29

  6. DES 1                         DES                    4:53.85            5:04.25           
        Bente, ROG, 92                             Myrthe, KEIZER, 93
        Aurélie, VILLETTE, 95                      Emma, SIEMENSMA, 94
            34.38  1:13.38  1:50.25  2:31.99  3:11.10  3:54.34  4:26.29  5:04.25

AFGE Z.v.Noordwijkerhout 1         Z.v.Noordwijkerhout    4:36.87                              
        Jaimy Lee, TASKIN, 94                      Tess, van der ZON, 95
        Britt, van der ZON, 93                     Kristel, van EGMOND, 93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
11-5-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        3:43.59            3:42.63           
        Michiel, BEEMSTER, 80                      Bas, TIETZE, 87
        Bart, BEEMSTER, 87                         Sverre, OELEN, 90
            26.23    55.04  1:21.53  1:50.76  2:17.97  2:47.54  3:13.87  3:42.63

  2. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             3:41.70            3:43.45           
        Peter-Jan, PLASMANS, 91                    Raoul, ENGELENBURG, 89
        Nick, HESSING, 91                          Jens, BAKKER, 93
            26.15    54.91  1:21.06  1:50.28  2:17.82  2:47.34  3:14.30  3:43.45

  3. Waterland 1                   ZV Waterland           3:52.38            3:53.48           
        Tim, de GRAAF, 92                          Joăo, SCHILDER, 92
        Stefan, BOUWMAN, 91                        Jeffrey, APPEL, 92
            29.29    59.57  1:27.74  1:58.95  2:25.53  2:55.26  3:22.41  3:53.48

  4. De IJsselmeeuwen 1            De IJsselmeeuwen       3:53.25            3:53.71           
        Gijs, de ROOIJ, 91                         Wouter, van den BIJGAART, 90
        Jelmer, STARING, 90                        Frank, BUITING, 90
            26.81    55.53  1:23.30  1:53.55  2:22.37  2:54.41  3:21.61  3:53.71

  5. DES 1                         DES                    3:54.16            3:59.61           
        Timo, SUAKA, 92                            Tino, KERKHOF, 91
        Jakub, FOYTL, 95                           Jimmy, HENDRIKSEN, 89
            27.86    57.59  1:26.19  1:58.64  2:28.05  3:01.05  3:27.92  3:59.61

  6. WZ&PC Purmerend 2             WZ&PC Purmerend        3:54.04            4:00.31           
        Jordy, de KLERK, 93                        Robin, DÖDERLEIN DE WIN, 93
        Jeroen, BEEMSTER, 87                       Kingue, STRUIJF, 94
            28.78    59.32  1:26.46  1:56.19  2:26.35  2:59.32  3:28.46  4:00.31

  7. Z.v.Noordwijkerhout 1         Z.v.Noordwijkerhout    3:59.13            4:01.06           
        Maikel, WARMERDAM, 93                      Walter, JANSEN, 93
        Nick, DUIVENVOORDEN, 93                    Menno, van den HEUVEL, 92
            28.35    59.26  1:28.35  1:59.52  2:29.51  3:02.91  3:30.46  4:01.06

  8. Oeza 1                        Oeza                   4:11.00            4:17.08           
        Stefan, TIJMS, 93                          Jory, van der GRACHT, 87
        Barry, KLEIJNE, 93                         Paul, OUDENDIJK, 81
            33.25  1:09.88  1:40.42  2:15.39  2:44.53  3:16.43  3:45.30  4:17.08

  9. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:22.73            4:22.58           
        Demi, de ROOIJ, 91                         Pepijn, JORINK, 95
        Jasper, FALK, 95                           Hans Peter, HARTOG, 91
            27.34    57.97  1:31.12  2:09.61  2:44.80  3:24.41  3:52.40  4:22.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag                       Dames Senioren
11-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marianne, vd POLL             DAW-Finenzo              29.74 8903352      30.34           
  2. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)     30.36 8900876      30.43           
  3. Jorien, DOETS                 ZV Scholtenhagen         32.23 8600906      32.38           
  4. Nathalie, van VELZEN          WZ&PC Purmerend          32.46 8502970      33.27           
  5. Anouk, van der GRACHT         Oeza                     32.71 8901408      33.75           
  6. Daniëlle, HOEK                Oeza                     33.85 8801790      34.37           
  7. Annemarie, CROK               Oeza                     33.48 8900828      34.41           
  8. Daisy, KLEIJNE                Oeza                        NT 8902286      34.99           
  9. Desiree, van der LEM          Kon. AZ 1870             35.58 6800282      35.11           
 10. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen         36.70 8806296      36.19           
 11. Milja, BREED                  Torpedo                  36.78 8800594      37.24           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag              Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly, de JONG                De Dolfijn               28.50 9101474      29.38           
  2. Tessa, BROUWER                De Dolfijn               30.01 9105548      30.05           
  3. Nicole, PALMBOOM              Oeza                     31.87 9106072      32.39           
  4. Maaike, VOOREN                DAW-Finenzo              31.31 9103324      32.50           
  5. Britt, BAKKER                 De Dolfijn               32.75 9100094      33.50           
  6. Rianne, KOOPMAN               DAW-Finenzo              35.62 9101728      35.17           
  7. Gitta, BUSKERMOLEN            WZ&PC Purmerend          35.08 9000660      35.54           
  8. Anna, KALSE                   De Dolfijn               35.71 9001836      36.42           
  9. Medea, KRIJNEN                WZ&PC Purmerend          38.37 9002144      39.31           
 10. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen         37.81 9103590      40.25           
AFGE Chantal, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              33.13 9002624                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne, LANGE                De Zwoer                 32.22 9202998      31.51           
  2. Jamie, de JONG                De Dolfijn               31.13 9300898      32.19           
  3. Jessica, de RUITER            Zv Aquarius              34.72 9306160      32.34           
  4. Daniëlle, de GROOT            Oeza                     33.34 9303868      33.50           
  5. Carmen, KRIJNEN               WZ&PC Purmerend          33.48 9301454      34.73           
  6. Merel, TOUSSAINT              De Futen                 35.39 9203788      37.08           
  7. Sigrid, DOGGER                De Zwoer                 37.69 9200452      37.53           
  8. Kristel, van EGMOND           Z.v.Noordwijkerhout      38.69 9303420      38.28           
  9. Bente, ROG                    DES                      39.13 9206810      39.40           
 10. Nina, BROUWERS                WZ&PC Purmerend          42.02 9301414      40.39           
 11. Angela, TOL                   Ed-Vo                    43.64 9307222      41.32           
 12. Kim, HEIJ                     Torpedo                  49.00 9303222      41.86           
 13. Myrthe, KEIZER                DES                      43.16 9306052      45.48           
 DIS Marjolein, VINK               Oeza                     35.31 9306478                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Britt, van der ZON            Z.v.Noordwijkerhout      37.20 9300880                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo              31.41 9501582      31.17           
  2. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend          30.98 9403314      31.40           
  3. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn               31.16 9400990      31.70           
  4. Roos, BRUGMAN                 ZV Westland Dijkglas     32.01 9500724      33.03           
  5. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo              31.45 9406178      33.47           
  6. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius              36.15 9502326      34.51           
  7. Lisa, KOSTER                  Oeza                     34.65 9401682      34.80           
  8. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend          34.27 9402788      34.85           
  9. Aure, LAMPE                   de Devel                 35.61 9400072      35.60           
 10. Emma, SIEMENSMA               DES                      34.94 9402716      35.73           
 11. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo              36.15 9501382      36.19           
 12. Marisol, van HELDEN           Z.v.Noordwijkerhout      35.64 9502298      36.23           
 13. Aurélie, VILLETTE             DES                      38.95 9504230      38.75           
 14. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo              39.98 9502900      40.04           
 15. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo              41.13 9406180      41.12           
 16. Hester, BOES                  ZV Waterland             42.38 9403670      41.50           
 17. Deveny, TOLBOOM               DES                      40.22 9501838      42.24           
 18. Roos, VREDENBURG              Oeza                     45.87 9504618      42.89           
 19. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen         42.32 9403296      43.54           
 20. Melissa, ELIVELD              Rapido '82               42.43 9500524      43.64           
 21. Debby, van EGMOND             Z.v.Noordwijkerhout      42.67 9501804      44.52           
 22. Selin, KOKULU                 Kon. AZ 1870             50.00 9406330      48.14           
 23. Manon, van SCHAGEN            Zv Aquarius                 NT 9406904      48.22           
 24. Claudia, SPIEKERMAN           WZ&PC Purmerend             NT 9406972      49.46           
 DIS Monica, SANCHEZ               DAW-Finenzo              37.55 9406182                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Kim, LUYKEN                   Zv Aquarius              34.58 9403558                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 50m vlinderslag                   Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber, de KROON               ZV Westland Dijkglas     34.36 9601098      33.91           
  2. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                    35.15 9600862      35.06           
  3. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo              35.40 9601518      35.63           
  4. Chantal, WARMERDAM            Z.v.Noordwijkerhout      35.74 9601060      36.82           
  5. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                  41.08 9601354      39.17           
  6. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius              40.89 9605430      39.97           
  7. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo              38.53 9601514      40.23           
  8. Denise, OTJES                 Zv Aquarius              38.25 9601378      40.26           
  9. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas     38.87 9600352      41.02           
 10. Julia, BROUWERS               WZ&PC Purmerend          37.09 9600868      42.38           
 11. Manon, FALCES                 DES                      43.26 9604496      43.39           
 12. Marloes, RIECKER              WZ&PC Purmerend             NT 9601960      43.74           
 13. Esther, KOX                   Torpedo                  42.45 9600612      45.27           
 14. Laura, VROLIJK                DES                      49.82 9602482      55.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
11-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel, BEEMSTER             WZ&PC Purmerend          28.33 8000063      27.70           
  2. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend          27.85 8703351      28.02           
  3. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn               29.25 8900843      29.76           
  4. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              29.71 8802427      29.82           
  5. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo              29.53 8701363      29.88           
  6. Jory, van der GRACHT          Oeza                     29.65 8701097      30.19           
  7. Rowan, SCHAAP                 DAW-Finenzo              29.68 8902729      30.43           
  8. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend          31.92 8803379      31.33           
  9. Karel, BOL                    DAW-Finenzo              29.65 8700327      31.94           
 10. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870             32.28 6500563      32.76           
 11. Tom, KLIJBERG                 De IJsselmeeuwen            NT 8102095      33.85           
 12. Michel, HOOGLAND              De IJsselmeeuwen            NT 7701339      35.81           
  NG Kevin, LEBIS                  DAW-Finenzo              25.73 8101037                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag                   Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arjan, BARON                  DAW-Finenzo              28.00 9100067      28.14           
  2. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn               27.32 9103063      28.28           
  3. Nick, HESSING                 De Dolfijn               29.73 9103753      28.70           
  4. Sverre, OELEN                 WZ&PC Purmerend          29.07 9002147      29.08           
  5. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo              29.88 9100181      29.13           
  6. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen         29.16 9000245      29.40           
  7. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo              31.69 9007141      30.10           
  8. Stefan, BOUWMAN               ZV Waterland             29.87 9100251      30.53           
  9. Richard, VEERMAN              Ed-Vo                    33.43 9106345      31.75           
 10. Tim, ZOONTJES                 WZ&PC Purmerend          32.50 9003431      32.60           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joăo, SCHILDER                ZV Waterland             28.52 9202145      28.35           
  2. Walter, JANSEN                Z.v.Noordwijkerhout      28.19 9300225      28.37           
  3. Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo              28.66 9202351      29.26           
  4. Joey, STOKX                   DAW-Finenzo              28.96 9301251      29.51           
  5. Julian, BRANQUINHO            De Dolfijn               30.76 9202933      29.54           
  6. Chester, HAUTVAST             Torpedo                  29.94 9204359      29.82           
  7. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 31.04 9300877      30.23           
  8. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius              33.07 9206069      31.14           
  9. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo              30.16 9204037      31.24           
 10. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82               31.96 9300653      31.58           
 11. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo              32.54 9303589      31.66           
 12. Tim, de GRAAF                 ZV Waterland             31.58 9202137      31.81           
 13. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                  32.50 9204231      31.95           
 14. Jeffrey, JOL                  DES                      31.67 9204559      33.13           
 15. Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen         37.23 9201873      34.31           
 16. Mike, HOSKAM                  ZV Kerkdriel             39.07 9300211      37.90           
 17. Maikel, BOES                  ZV Waterland             37.20 9204629      38.59           
 18. Marwan, TIJANI                DES                      48.28 9305105      43.62           
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel             40.91 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend          30.55 9400913      30.74           
  2. Koen, KESTING                 ZV Waterland             34.11 9400225      32.50           
  3. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo              34.37 9403119      33.08           
  4. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland             33.67 9400231      33.20           
  5. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn               34.73 9501155      34.08           
  6. Symen, DOGGER                 De Zwoer                 36.63 9401119      35.41           
  7. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo              38.22 9402041      36.44           
  8. Tijmen, SCHAAPHERDER          Torpedo                  38.32 9502141      37.16           
  9. Tom, HUYDTS                   Torpedo                  37.57 9402375      37.35           
 10. Menno, de VRIES               DES                      37.60 9403055      37.97           
 11. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo              39.06 9501747      38.59           
 12. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo              39.51 9501085      39.73           
 13. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo              44.12 9502785      46.13           
 14. Vinny, SMAKMAN                DES                      55.56 9504221      57.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 50m vlinderslag                   Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen         33.95 9602089      34.88           
  2. Pim, van MILT                 de Devel                 35.64 9600663      35.94           
  3. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870             40.40 9600279      40.13           
  4. Tim, HOOGLAND                 DES                      42.20 9602435      41.86           
  5. Nelson, BRANQUINHO            De Dolfijn               42.92 9600727      42.49           
  6. Joost, ZAALBERG               DES                      42.37 9602473      45.35           
  7. Jos, KALVERBOER               ZV Waterland             48.11 9602241      47.18           
  8. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo              48.90 9601457      50.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 4
11-5-2008 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo              41.09 9800175      41.54           
  2. Rick, van ZANTEN              ZV Waterland             40.04 9800351      41.82           
  3. Thomas, HANEVELD              DAW-Finenzo              46.85 9801631      46.39           
 DIS Elliot, FALCES                DES                         NT 9802713      51.06           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGE Jason, SLIJNGARD              De Dolfijn               54.64 9801265                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
11-5-2008 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha, van ZANTEN           ZV Waterland             40.42 9801220      41.95           
  2. Shanna, VEERMAN               Ed-Vo                    45.55 9800302      44.38           
  3. Brighid, van UFFELEN          ZV Westland Dijkglas     47.16 9800310      51.52           
  4. Isa, BRANDSMA                 Zv Aquarius              53.80 9803224      52.09           
  5. Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen         47.26 9802202      52.63           
  6. Isabel, van den NIEUWNDIJK    Zv Aquarius              58.70 9803222      59.35           
  7. Demy, APPEL                   ZV Waterland           1:14.82 9802424    1:13.42           
 DIS Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:02.48 9800270    1:01.47           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
11-5-2008 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter, TROOST                Z.v.Noordwijkerhout      42.20 9700137      43.22           
  2. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo              46.25 9700917      47.34           
  3. Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend             NT 9703033    1:01.74           
NG.Z Bert, DUIVENVOORDE            Z.v.Noordwijkerhout      43.16 9701805                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
11-5-2008 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen         35.20 9701566      37.44           
  2. Mirl, de BOER                 DAW-Finenzo              36.69 9700468      38.11           
  3. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen         38.90 9702780      41.88           
  4. Lindsey, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870             47.34 9704204      49.52           
  5. José, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend          46.26 9701248      49.70           
  6. Valentyna, FOYTLOVA           DES                      58.01 9703636      59.69           
 DIS Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel             48.23 9700030      51.05           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 2
11-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend        1:04.62 0000349    1:06.95           
 DIS Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870           1:26.53 0000189    1:17.27           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 2
11-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel           1:08.45 0000198      56.86           
 DIS Mara, DÖDERLEIN DE WIN        WZ&PC Purmerend        1:05.11 0000412    1:05.49           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 3
11-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn, de RUITER            Zv Aquarius              47.08 9900091      42.86           
  2. Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius                 NT 9900089    1:01.71           
  3. Brian, OTJES                  Zv Aquarius            1:04.03 9901135    1:05.53           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 3
11-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel             55.10 9900310      43.17           
  2. Melissa, BAARS                Ij.Z.P.C.                42.16 9900376      43.88           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                       Dames Senioren
11-5-2008 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:01.09 8900876    1:00.79           
  2. Jorien, DOETS                 ZV Scholtenhagen       1:01.57 8600906    1:03.82           
  3. Marianne, vd POLL             DAW-Finenzo            1:02.35 8903352    1:04.26           
  4. Daniëlle, HOEK                Oeza                   1:05.01 8801790    1:06.98           
  5. Annemarie, CROK               Oeza                   1:05.52 8900828    1:07.24           
  6. Daisy, KLEIJNE                Oeza                   1:05.01 8902286    1:08.57           
  7. Desiree, van der LEM          Kon. AZ 1870           1:10.00 6800282    1:09.56           
  8. Channe, NOORT                 De Reuring             1:08.76 8605032    1:09.89           
  9. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend        1:08.80 8604394    1:10.49           
 10. Anouk, van der GRACHT         Oeza                   1:07.78 8901408    1:11.10           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly, de JONG                De Dolfijn             1:01.41 9101474    1:02.10           
  2. Maaike, VOOREN                DAW-Finenzo            1:01.25 9103324    1:04.36           
  3. Nicole, PALMBOOM              Oeza                   1:03.79 9106072    1:04.81           
  4. Maureen, UDES                 WZ&PC Purmerend        1:02.72 9103128    1:04.98           
  5. Rianne, KOOPMAN               DAW-Finenzo            1:07.73 9101728    1:06.35           
  6. Myrthe, LAMPE                 de Devel               1:05.11 9002236    1:06.85           
  7. Sandra, KOK                   Ed-Vo                  1:05.88 9107424    1:07.74           
  8. Gitta, BUSKERMOLEN            WZ&PC Purmerend        1:08.46 9000660    1:10.16           
  9. Ellen, van DRIEL              ZV Waterland           1:11.82 9000906    1:14.58           
 10. Medea, KRIJNEN                WZ&PC Purmerend        1:12.91 9002144    1:15.69           
AFGE Marlou, van RHIJN             WZ&PC Purmerend        1:17.20 91mragv                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne, LANGE                De Zwoer               1:00.33 9202998    1:00.34           
  2. Linda, van der HOUT           ZV Westland Dijkglas   1:01.40 9300344    1:01.30           
  3. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend        1:02.87 9202772    1:02.93           
  4. Daniëlle, de GROOT            Oeza                   1:04.70 9303868    1:03.04           
  5. Jessica, de RUITER            Zv Aquarius            1:02.87 9306160    1:03.96           
  6. Sigrid, DOGGER                De Zwoer               1:04.48 9200452    1:05.97           
  7. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            1:05.84 9302306    1:07.65           
  8. Corine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        1:05.91 9201522    1:07.71           
  9. Merel, TOUSSAINT              De Futen               1:05.61 9203788    1:08.04           
 10. Carmen, KRIJNEN               WZ&PC Purmerend        1:07.75 9301454    1:09.17           
 11. Marjolein, VINK               Oeza                   1:07.39 9306478    1:09.60           
 12. Bente, ROG                    DES                    1:08.88 9206810    1:11.56           
 13. Nina, BROUWERS                WZ&PC Purmerend        1:13.12 9301414    1:12.79           
 14. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870           1:06.87 9203416    1:13.11           
 15. Kim, HEIJ                     Torpedo                1:17.07 9303222    1:17.46           
 16. Myrthe, KEIZER                DES                    1:19.48 9306052    1:22.15           
AFGE Iris, NIESTEN                 Oeza                   1:11.73 9204024                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa, KOSTER                  Oeza                   1:02.26 9401682    1:01.06           
  2. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo            1:03.39 9406178    1:02.64           
  3. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo            1:03.22 9501582    1:04.02           
  4. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend        1:01.76 9403314    1:04.16           
  5. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             1:00.84 9400990    1:04.52           
  6. Maartje, de WIT               ZV Westland Dijkglas   1:09.52 9502362    1:05.28           
  7. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend        1:06.36 9403030    1:05.32           
  8. Roos, BRUGMAN                 ZV Westland Dijkglas   1:05.52 9500724    1:06.32           
  9. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo            1:09.51 9501382    1:07.55           
 10. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            1:06.94 9502326    1:07.89           
 11. Chantal, GROVE                Oceanus                1:07.02 9401844    1:08.39           
 12. Robin, PAGANO MIRANI          Oceanus                1:10.02 9502556    1:10.45           
 13. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            1:12.28 9406180    1:11.08           
 14. Iris, VOOGT                   ZV Westland Dijkglas   1:11.90 9504364    1:11.61           
 15. Aure, LAMPE                   de Devel               1:08.23 9400072    1:12.04           
 16. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo            1:15.61 9502900    1:12.38           
 17. Marcha, KEMP                  WZ&PC Purmerend        1:11.57 9504810    1:13.10           
 18. Melissa, ELIVELD              Rapido '82             1:12.04 9500524    1:13.68           
 19. Aniek, GARRITSEN              De IJsselmeeuwen       1:14.87 9504290    1:13.88           
 20. Aurélie, VILLETTE             DES                    1:16.57 9504230    1:17.93           
 21. Debby, van EGMOND             Z.v.Noordwijkerhout    1:18.47 9501804    1:18.36           
 22. Leah, POST                    De IJsselmeeuwen       1:20.20 9402014    1:19.31           
 23. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen            NT 9403296    1:20.19           
 24. Monica, SANCHEZ               DAW-Finenzo            1:23.35 9406182    1:21.57           
 25. Deveny, TOLBOOM               DES                    1:25.92 9501838    1:24.86           
 26. Manon, van SCHAGEN            Zv Aquarius            1:24.75 9406904    1:25.27           
 27. Claudia, SPIEKERMAN           WZ&PC Purmerend             NT 9406972    1:25.66           
 28. Selin, KOKULU                 Kon. AZ 1870           1:30.16 9406330    1:28.56           
AFGE Tess, van der ZON             Z.v.Noordwijkerhout    1:08.18 9501412                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 100m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        1:06.60 9600316    1:06.19           
  2. Amber, de KROON               ZV Westland Dijkglas   1:08.64 9601098    1:08.32           
  3. Tamara, GROVE                 Oceanus                1:09.51 9601266    1:09.03           
  4. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        1:08.05 9600112    1:09.18           
  5. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo            1:08.35 9601518    1:10.81           
  6. Chantal, WARMERDAM            Z.v.Noordwijkerhout    1:13.11 9601060    1:12.40           
  7. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo            1:12.88 9601514    1:12.76           
  8. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo            1:12.15 9601510    1:13.58           
  9. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius            1:13.68 9605430    1:13.71           
 10. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas   1:14.21 9600352    1:14.82           
 11. Esther, KOX                   Torpedo                1:13.38 9600612    1:15.83           
 12. Tess, de BOER                 DAW-Finenzo            1:14.65 9601516    1:16.05           
 13. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                1:16.93 9601354    1:19.79           
 14. Marloes, RIECKER              WZ&PC Purmerend             NT 9601960    1:20.11           
 15. Denise, OTJES                 Zv Aquarius            1:17.40 9601378    1:20.75           
 16. Manon, FALCES                 DES                    1:19.43 9604496    1:20.92           
 17. Anouk, OUT                    WZ&PC Purmerend             NT 9601962    1:28.53           
 18. Anne, BENSCHOP                De IJsselmeeuwen       1:45.47 9604164    1:53.23           
 DIS Laura, VROLIJK                DES                    1:36.70 9602482    1:42.62           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Maaike, de WAARD              de Zeehond '73         1:11.68 9600604                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
11-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel, BEEMSTER             WZ&PC Purmerend          53.87 8000063      54.78           
  2. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                      54.76 8901201      55.72           
  3. Jeroen, BEEMSTER              WZ&PC Purmerend          55.50 8700155      55.84           
  4. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn               56.52 8900843      56.75           
  5. Bart, BEEMSTER                WZ&PC Purmerend          57.50 8700153      56.84           
  6. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              56.72 8802427      57.96           
  7. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend          55.61 8703351      58.71           
  8. Ronald, GROVE                 Oceanus                  59.74 6100161      59.95           
  9. Jory, van der GRACHT          Oeza                     58.89 8701097    1:00.72           
 10. Rowan, SCHAAP                 DAW-Finenzo              58.54 8902729    1:01.02           
 11. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend        1:01.31 8803379    1:01.50           
 12. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:01.94 6500563    1:03.47           
 13. Michel, HOOGLAND              De IJsselmeeuwen       1:10.52 7701339    1:49.72           
  NG Kevin, LEBIS                  DAW-Finenzo              52.56 8101037                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn               53.88 9103063      54.73           
  2. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen         54.68 9104769      55.99           
  3. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo              56.19 9100181      56.31           
  4. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo              56.93 9100859      57.24           
  5. Sverre, OELEN                 WZ&PC Purmerend          55.57 9002147      57.33           
  6. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen         59.67 9005799      57.78           
  7. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen         58.95 9000493      58.12           
  8. Stefan, BOUWMAN               ZV Waterland             58.76 9100251      58.97           
  9. Tino, KERKHOF                 DES                    1:00.46 9103479      59.97           
 10. Arjan, BARON                  DAW-Finenzo              58.91 9100067    1:00.03           
AFGE Bart, KNIJN                   WZ&PC Purmerend          56.65 9101249                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre, ESCHWEILER            Z.V.Hoorn-Aurik          55.28 9204035      54.06           
  2. Jens, BAKKER                  De Dolfijn               56.96 9300021      57.01           
  3. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland             56.78 9200027      57.75           
  4. Chester, HAUTVAST             Torpedo                  57.57 9204359      58.22           
  5. Menno, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout      58.48 9200519      58.27           
  6. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo              58.87 9303589      59.19           
  7. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 58.83 9300877      59.23           
  8. Jordy, de KLERK               WZ&PC Purmerend          57.50 9300269      59.42           
  9. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82             1:01.11 9300653      59.46           
 10. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius              59.58 9206069      59.59           
 11. Nick, DUIVENVOORDEN           Z.v.Noordwijkerhout    1:01.48 9300731      59.64           
 12. Maikel, WARMERDAM             Z.v.Noordwijkerhout    1:00.07 9304001      59.69           
 13. Julian, BRANQUINHO            De Dolfijn             1:02.83 9202933    1:01.41           
 14. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo              59.03 9204037    1:01.53           
 15. Dennis, PEDERSEN              de Zeehond '73         1:01.14 9205385    1:03.34           
 16. Jeffrey, JOL                  DES                    1:03.26 9204559    1:03.39           
 17. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                1:04.22 9204231    1:04.64           
 18. Robin, DÖDERLEIN DE WIN       WZ&PC Purmerend        1:05.04 9302447    1:04.84           
 19. Barry, KLEIJNE                Oeza                   1:04.29 9300661    1:05.01           
 20. Tim, de GRAAF                 ZV Waterland             59.00 9202137    1:06.95           
 21. Farid, BELMAMOUNE             Kon. AZ 1870           1:05.92 9203045    1:07.53           
 22. Stefan, TIJMS                 Oeza                   1:08.98 9300863    1:09.87           
 DIS Marwan, TIJANI                DES                    1:11.43 9305105    1:13.72           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Robin, STAMMES                De Reuring             1:06.47 9202809                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakub, FOYTL                  DES                    1:01.26 9504687      58.89           
  2. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland           1:01.54 9400231    1:00.97           
  3. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend        1:00.52 9400913    1:02.94           
  4. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73         1:05.06 9502289    1:03.49           
  5. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo            1:03.95 9403119    1:04.31           
  6. Symen, DOGGER                 De Zwoer               1:05.98 9401119    1:04.44           
  7. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo            1:04.61 9402041    1:04.78           
  8. Menno, de VRIES               DES                    1:09.79 9403055    1:06.06           
  9. Tijmen, SCHAAPHERDER          Torpedo                1:08.16 9502141    1:08.33           
 10. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn             1:07.96 9501155    1:09.64           
 11. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo            1:11.26 9501747    1:10.62           
 12. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo            1:14.61 9502785    1:12.33           
 13. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo            1:13.32 9502575    1:16.67           
 14. Vinny, SMAKMAN                DES                    1:35.15 9504221    1:30.85           
AFGE Rick, de WAARD                de Zeehond '73         1:08.25 9401095                      
  NG Bram, NABERHUIS               De IJsselmeeuwen       1:27.16 9505023                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 100m vrije slag                   Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, HAARSMA                 Z.V.Hoorn-Aurik        1:07.07 9600745    1:07.30           
  2. Carlo, KEMP                   WZ&PC Purmerend        1:10.57 9600467    1:10.55           
  3. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:13.44 9600279    1:12.22           
  4. Sven, DOGGER                  De Zwoer               1:12.56 9600617    1:14.93           
  5. Nelson, BRANQUINHO            De Dolfijn             1:15.93 9600727    1:15.02           
  6. Joost, ZAALBERG               DES                    1:19.20 9602473    1:18.05           
  7. Jordi, KERSSENS               Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.93 9601075    1:19.67           
  8. Tim, HOOGLAND                 DES                    1:16.64 9602435    1:19.84           
  9. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo            1:24.17 9601457    1:26.32           
 10. Jos, KALVERBOER               ZV Waterland           1:27.31 9602241    1:28.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                       Dames Senioren
11-5-2008 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maryse, LAMPE                 de Devel               2:28.54 8702458    2:28.51           
  2. Nathalie, van VELZEN          WZ&PC Purmerend        2:43.80 8502970    2:43.89           
  3. Milja, BREED                  Torpedo                2:45.77 8800594    2:50.35           
  4. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen       2:55.74 8806296    2:57.21           
  NG Chantal, van KRANENBURG       Zv Aquarius            3:19.73 8604528                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag              Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt, BAKKER                 De Dolfijn             2:28.63 9100094    2:30.92           
  2. Anna, KALSE                   De Dolfijn             2:42.71 9001836    2:47.33           
  3. Medea, KRIJNEN                WZ&PC Purmerend        3:04.92 9002144    3:10.22           
  4. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen       3:02.88 9103590    3:14.88           
  5. Ellen, van DRIEL              ZV Waterland           2:59.01 9000906    3:18.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie, de JONG                De Dolfijn             2:32.79 9300898    2:33.89           
  2. Sigrid, DOGGER                De Zwoer               2:44.58 9200452    2:48.87           
  3. Merel, TOUSSAINT              De Futen               2:50.96 9203788    2:51.45           
  4. Kristel, van EGMOND           Z.v.Noordwijkerhout    3:04.47 9303420    3:02.50           
  5. Angela, TOL                   Ed-Vo                  3:12.42 9307222    3:14.57           
  6. Kim, HEIJ                     Torpedo                3:41.77 9303222    3:33.87           
AFGE Britt, van der ZON            Z.v.Noordwijkerhout    3:00.58 9300880                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag              Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend        2:41.64 9402788    2:35.58           
  2. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             2:30.26 9400990    2:37.35           
  3. Jaimy Lee, TASKIN             Z.v.Noordwijkerhout    2:40.17 9403364    2:42.18           
  4. Miloes, ROZEMULLER            Z.V.Hoorn-Aurik        2:48.51 9501832    2:44.06           
  5. Davina, van PERGE             DAW-Finenzo            2:51.53 9503786    2:49.39           
  6. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            2:47.75 9502326    2:49.53           
  7. Marisol, van HELDEN           Z.v.Noordwijkerhout    3:00.47 9502298    2:53.58           
  8. Robin, PAGANO MIRANI          Oceanus                2:56.06 9502556    2:53.95           
  9. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            2:56.31 9406180    2:54.38           
 10. Emma, SIEMENSMA               DES                    2:58.73 9402716    2:54.61           
 11. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo            3:00.96 9502900    2:59.98           
 12. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland           3:03.74 9504444    3:03.81           
 13. Hester, BOES                  ZV Waterland           3:21.43 9403670    3:14.98           
 14. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen       3:11.55 9403296    3:15.64           
 DIS Barbara, van SCHAIK           Torpedo                3:24.90 9504460                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Roos, VREDENBURG              Oeza                   3:17.52 9504618    3:17.97           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Tess, van der ZON             Z.v.Noordwijkerhout    3:04.57 9501412                      
  NG Kim, LUYKEN                   Zv Aquarius            2:53.16 9403558                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m wisselslag                   Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                  2:39.67 9600862    2:38.26           
  2. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        2:49.00 9600112    2:46.58           
  3. Julia, BROUWERS               WZ&PC Purmerend        2:57.20 9600868    2:55.34           
  4. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius            3:05.71 9605430    3:04.94           
  5. Tess, de BOER                 DAW-Finenzo            3:06.42 9601516    3:08.01           
  6. Denise, OTJES                 Zv Aquarius            3:06.16 9601378    3:08.18           
  7. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                3:07.73 9601354    3:11.88           
  8. Esther, KOX                   Torpedo                3:08.64 9600612    3:12.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
11-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul, OUDENDIJK               Oeza                   2:21.92 8101287    2:24.03           
  2. Karel, BOL                    DAW-Finenzo            2:24.16 8700327    2:36.54           
  3. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo            2:47.47 8701363    2:43.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                   Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick, HESSING                 De Dolfijn             2:15.07 9103753    2:15.76           
  2. Demi, de ROOIJ                DAW-Finenzo            2:21.53 9105607    2:22.33           
  3. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo            2:38.48 9007141    2:31.90           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag              Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo            2:20.59 9202351    2:17.48           
  2. Menno, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    2:25.32 9200519    2:22.21           
  3. Joăo, SCHILDER                ZV Waterland           2:25.81 9202145    2:22.54           
  4. Kees, VEERMAN                 Ed-Vo                  2:23.58 9205457    2:22.70           
  5. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           2:22.99 9200027    2:23.08           
  6. Timo, SUAKA                   DES                    2:23.83 9203715    2:23.53           
  7. Joey, STOKX                   DAW-Finenzo            2:27.94 9301251    2:29.29           
  8. Maikel, WARMERDAM             Z.v.Noordwijkerhout    2:29.02 9304001    2:29.97           
  9. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo            2:41.18 9204037    2:38.79           
 10. Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen       3:06.60 9201873    2:49.61           
 11. Mike, HOSKAM                  ZV Kerkdriel           2:57.86 9300211    2:51.90           
 12. Maikel, BOES                  ZV Waterland           2:51.40 9204629    2:54.98           
 DIS Walter, JANSEN                Z.v.Noordwijkerhout    2:31.25 9300225    2:39.86           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel           2:58.89 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag              Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend        2:34.25 9400913    2:32.10           
  2. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland           2:38.48 9400231    2:38.03           
  3. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn             3:00.95 9501155    2:48.14           
  4. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo            2:54.57 9501085    2:58.24           
  5. Tom, HUYDTS                   Torpedo                3:12.83 9402375    3:02.12           
  6. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo            3:14.06 9501747    3:07.91           
  7. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo            3:11.18 9502575    3:13.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Heren, 200m wisselslag                   Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim, van MILT                 de Devel               2:52.35 9600663    2:49.44           
  2. Lars, HAARSMA                 Z.V.Hoorn-Aurik        2:47.00 9600745    2:51.80           
  3. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen       2:55.92 9602089    3:03.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 4
11-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo            1:28.31 9800175    1:31.36           
  2. Rick, van ZANTEN              ZV Waterland           1:33.67 9800351    1:37.20           
  3. Thomas, HANEVELD              DAW-Finenzo            1:43.09 9801631    1:38.59           
  4. Rowan, TOM                    WZ&PC Purmerend        1:58.13 9802219    1:52.27           
AFGE Jason, SLIJNGARD              De Dolfijn             1:39.65 9801265                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
11-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna, VEERMAN               Ed-Vo                  1:36.74 9800302    1:32.03           
  2. Saritha, van ZANTEN           ZV Waterland           1:32.81 9801220    1:34.94           
  3. Brighid, van UFFELEN          ZV Westland Dijkglas   1:38.43 9800310    1:40.65           
  4. Isa, BRANDSMA                 Zv Aquarius            2:05.60 9803224    1:44.30           
  5. Isabel, van den NIEUWNDIJK    Zv Aquarius                 NT 9803222    1:47.56           
  6. Mirthe, KRAUS                 De IJsselmeeuwen            NT 9803466    1:53.49           
  7. Nikki, FEITH                  De IJsselmeeuwen       1:57.86 9803018    1:56.91           
  8. Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870           2:13.45 9800270    1:57.09           
 DIS Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen       1:43.10 9802202    1:49.63           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Demy, APPEL                   ZV Waterland           2:03.96 9802424    2:09.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sanna, MINJON                 De IJsselmeeuwen            NT 9803464    2:09.62           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
11-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter, TROOST                Z.v.Noordwijkerhout    1:36.41 9700137    1:31.47           
  2. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo            1:33.33 9700917    1:34.97           
  3. Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend        1:45.68 9703033    1:45.56           
  4. Leon, POST                    De IJsselmeeuwen       2:05.85 9703139    1:58.09           
NG.Z Bert, DUIVENVOORDE            Z.v.Noordwijkerhout    1:36.70 9701805                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
11-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen       1:21.30 9701566    1:21.37           
  2. Mirl, de BOER                 DAW-Finenzo            1:20.54 9700468    1:24.52           
  3. José, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend        1:30.08 9701248    1:31.46           
  4. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen       1:30.54 9702780    1:31.53           
  5. Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel           1:38.13 9700030    1:39.61           
  6. Larissa, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870           1:52.57 9704200    1:42.54           
  7. Lindsey, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870           1:58.66 9704204    1:42.79           
  8. Valentyna, FOYTLOVA           DES                    1:50.23 9703636    1:56.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Jongens, 50m rugslag                    Jongens Minioren 2
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend          58.60 0000349      54.03           
  2. Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870             58.26 0000189      56.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 2
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade, WENSVEEN                De IJsselmeeuwen         55.41 0000748      55.63           
  2. Mara, DÖDERLEIN DE WIN        WZ&PC Purmerend        1:01.38 0000412    1:01.84           
  3. Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel           1:01.87 0000198    1:03.47           
 DIS Eylin, KOKULU                 Kon. AZ 1870           1:06.88 0000784    1:10.84           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Jongens, 50m rugslag                    Jongens Minioren 3
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn, de RUITER            Zv Aquarius              45.41 9900091      43.43           
  2. Brian, OTJES                  Zv Aquarius              49.03 9901135      50.45           
  3. Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius              54.87 9900089      55.12           
  4. Tom, LICHTENBERG              De IJsselmeeuwen       1:02.23 9901171      56.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 3
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa, BAARS                Ij.Z.P.C.                43.08 9900376      42.20           
  2. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel             43.07 9900310      43.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Dames, 400m wisselslag                       Dames Senioren
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend        5:51.07 8604394    5:56.43           
  2. Milja, BREED                  Torpedo                5:56.39 8800594    6:02.81           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Dames, 400m wisselslag              Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa, BROUWER                De Dolfijn             5:15.06 9105548    5:10.45           
  2. Sandra, KOK                   Ed-Vo                  6:31.83 9107424    6:00.95           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Dames, 400m wisselslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend        5:18.84 9202772    5:24.87           
  2. Suzanne, LANGE                De Zwoer                    NT 9202998    5:44.63           
  3. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870           6:55.00 9203416    6:26.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Dames, 400m wisselslag              Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo            6:26.30 9406178    5:30.54           
  2. Jaimy Lee, TASKIN             Z.v.Noordwijkerhout    5:35.25 9403364    5:43.76           
  3. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend        5:37.14 9403030    5:49.97           
  4. Maartje, de WIT               ZV Westland Dijkglas        NT 9502362    5:56.20           
  5. Davina, van PERGE             DAW-Finenzo                 NT 9503786    5:58.47           
  6. Roos, BRUGMAN                 ZV Westland Dijkglas   6:05.69 9500724    6:00.54           
  7. Iris, VOOGT                   ZV Westland Dijkglas        NT 9504364    6:14.30           
  8. Aniek, GARRITSEN              De IJsselmeeuwen            NT 9504290    6:36.04           
  9. Melissa, ELIVELD              Rapido '82                  NT 9500524    6:40.58           
 10. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland           6:41.15 9504444    6:45.31           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Dames, 400m wisselslag                   Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        5:49.09 9600316    5:49.43           
  2. Amber, de KROON               ZV Westland Dijkglas        NT 9601098    6:20.72           
  3. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo                 NT 9601510    6:32.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
11-5-2008 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                    4:56.64 8901201    5:04.61           
  2. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn             5:11.38 8900843    5:12.75           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Heren, 400m wisselslag                   Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo            4:55.65 9100859    5:00.15           
  2. Demi, de ROOIJ                DAW-Finenzo            4:56.57 9105607    5:03.61           
  3. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn             5:16.89 9103063    5:09.52           
  4. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen       5:53.95 9104769    5:19.75           
  5. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen       5:36.53 9000245    5:20.94           
  6. Tino, KERKHOF                 DES                    5:18.80 9103479    5:24.44           
  7. Richard, VEERMAN              Ed-Vo                  5:32.60 9106345    5:26.99           
  8. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen            NT 9005799    5:28.77           
  9. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen       5:54.39 9000493    5:55.46           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Heren, 400m wisselslag              Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens, BAKKER                  De Dolfijn             4:48.22 9300021    4:51.37           
  2. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           5:15.00 9200027    5:10.37           
  3. Giovanni, den OUDEN           de Devel               5:13.77 9300877    5:12.15           
  4. Nick, DUIVENVOORDEN           Z.v.Noordwijkerhout    5:14.69 9300731    5:19.54           
  5. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                5:51.43 9204231    5:39.34           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Heren, 400m wisselslag              Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakub, FOYTL                  DES                    5:36.95 9504687    5:39.10           
  2. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73         5:47.48 9502289    5:43.27           
  3. Symen, DOGGER                 De Zwoer               6:02.54 9401119    5:48.44           
NG.Z Koen, KESTING                 ZV Waterland           5:51.84 9400225                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Heren, 400m wisselslag                   Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, HAARSMA                 Z.V.Hoorn-Aurik             NT 9600745    5:57.38           
 DIS Sven, DOGGER                  De Zwoer                    NT 9600617    6:50.93           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend