Pinkstertoernooi 2008
Purmerend (NED),    10. - 12.5.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 14. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Alle, 50m schoolslag, 9 - 10 jaar    Nr. 19. Alle, 50m schoolslag, 7 - 8 jaar
Nr. 20. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 21. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 22. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Alle, 100m rugslag, 9 - 10 jaar    Nr. 25. Alle, 100m rugslag, 7 - 8 jaar
Nr. 26. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 27. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
11-5-2008 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             4:22.12            4:28.34           
        Kira, TOUSSAINT, 94                        Kelly, de JONG, 91
        Tessa, BROUWER, 91                         Britt, BAKKER, 91
            33.01  1:08.40  1:41.40  2:18.62  2:49.25  3:25.35  3:55.34  4:28.34

  2. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:43.33            4:48.39           
        Sharon, van der LEEST, 92                  Cleo Denise, BOL, 94
        Nathalie, van VELZEN, 85                   Maureen, UDES, 91
            34.10  1:10.42  1:45.58  2:27.18  3:00.91  3:42.72  4:13.73  4:48.39

  3. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:50.07            4:58.95           
        Sharona, MLCOCH, 94                        Maaike, VOOREN, 91
        Davina, van PERGE, 95                      Marianne, vd POLL, 89
            35.63  1:13.77  1:54.76  2:42.08  3:15.01  3:54.46  4:24.43  4:58.95

  4. WZ&PC Purmerend 2             WZ&PC Purmerend        4:58.53            5:01.01           
        Nickey, de KLERK, 86                       Carmen, KRIJNEN, 93
        Pascalle, SPIEKERMAN, 94                   Yvonne, VERBEEK, 94
            37.54  1:18.60  1:55.08  2:40.25  3:14.50  3:57.11  4:28.07  5:01.01

  5. Oeza 1                        Oeza                   4:56.18            5:01.35           
        Lisa, KOSTER, 94                           Anouk, van der GRACHT, 89
        Nicole, PALMBOOM, 91                       DaniŽlle, de GROOT, 93
            36.29  1:14.97  1:54.34  2:41.63  3:14.71  3:57.70  4:28.40  5:01.35

  6. DES 1                         DES                    5:42.56            5:40.00           
        Emma, SIEMENSMA, 94                        Bente, ROG, 92
        Aurťlie, VILLETTE, 95                      Myrthe, KEIZER, 93
            37.33  1:18.48  2:01.38  2:51.67  3:30.71  4:19.86  4:45.83  5:40.00

  7. Waterland 1                   ZV Waterland           5:36.80            5:44.81           
        Ellen, van DRIEL, 90                       Judith, OUDHUIS, 95
        Hester, BOES, 94                           Cathy, KALVERBOER, 91
            42.41  1:26.98  2:12.35  3:06.01  3:45.75  4:32.91  5:07.20  5:44.81

  8. De IJsselmeeuwen 1            De IJsselmeeuwen       5:40.73            5:52.12           
        Aniek, GARRITSEN, 95                       Tosca, MEEUSE, 94
        Rianne, WOLSINK, 91                        Kirsten, REMERIE, 88
            41.04  1:25.26  2:11.58  3:03.82  3:46.63  4:40.07  5:12.48  5:52.12

AFGE Z.v.Noordwijkerhout 1         Z.v.Noordwijkerhout    5:06.97                              
        Jaimy Lee, TASKIN, 94                      Tess, van der ZON, 95
        Marisol, van HELDEN, 95                    Britt, van der ZON, 93




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
11-5-2008 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             4:03.79            4:10.80           
        Nick, HESSING, 91                          Jens, BAKKER, 93
        Danny, van ZOEN, 84                        Peter-Jan, PLASMANS, 91
            30.19  1:03.19  1:35.31  2:12.54  2:41.63  3:15.00  3:41.26  4:10.80

  2. De IJsselmeeuwen 1            De IJsselmeeuwen       4:22.92            4:24.21           
        Wouter, van den BIJGAART, 90               Gijs, de ROOIJ, 91
        Jelmer, STARING, 90                        Frank, BUITING, 90
            33.52  1:09.15  1:42.72  2:22.59  2:51.96  3:26.34  3:52.75  4:24.21

  3. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:21.31            4:25.17           
        Jordy, de KLERK, 93                        Sverre, OELEN, 90
        Kingue, STRUIJF, 94                        Michiel, BEEMSTER, 80
            33.08  1:07.32  1:43.98  2:25.66  2:54.68  3:30.45  3:56.62  4:25.17

  4. Waterland 1                   ZV Waterland           4:25.68            4:25.63           
        Jeffrey, APPEL, 92                         Jo„o, SCHILDER, 92
        Gerco, KALVERBOER, 94                      Stefan, BOUWMAN, 91
            31.05  1:03.94  1:39.73  2:21.81  2:50.94  3:26.63  3:54.31  4:25.63

  5. Z.v.Noordwijkerhout 1         Z.v.Noordwijkerhout    4:28.93            4:29.71           
        Maikel, WARMERDAM, 93                      Walter, JANSEN, 93
        Menno, van den HEUVEL, 92                  Nick, DUIVENVOORDEN, 93
            33.51  1:09.90  1:43.60  2:21.88  2:52.88  3:30.83  3:58.96  4:29.71

  6. DES 1                         DES                    4:29.24            4:34.06           
        Jeffrey, JOL, 92                           Tino, KERKHOF, 91
        Timo, SUAKA, 92                            Jimmy, HENDRIKSEN, 89
            35.81  1:14.00  1:47.53  2:27.10  2:59.68  3:37.86  4:03.61  4:34.06

  7. Oeza 1                        Oeza                   4:48.15            4:45.53           
        Stefan, TIJMS, 93                          Jory, van der GRACHT, 87
        Paul, OUDENDIJK, 81                        Barry, KLEIJNE, 93
            38.38  1:20.04  1:54.56  2:33.97  3:04.61  3:41.09  4:11.48  4:45.53

  8. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:48.46            4:54.47           
        Vincent, SCHRAM, 94                        Hans Peter, HARTOG, 91
        Rian, VISSER, 90                           Pepijn, JORINK, 95
            35.99  1:13.37  1:49.85  2:31.52  3:02.58  3:39.03  4:14.22  4:54.47

  9. de Zeehond '73 1              de Zeehond '73         4:45.51            5:07.51           
        Nick, OUT, 94                              Dennis, PEDERSEN, 92
        Rick, de WAARD, 94                         Jeffrey, BUDDENBERG, 95
            36.80  1:15.21  1:56.30  2:44.91  3:18.19  3:57.64  4:29.18  5:07.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                       Dames Senioren
11-5-2008 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathalie, van VELZEN          WZ&PC Purmerend          34.69 8502970      34.82           
  2. Jorien, DOETS                 ZV Scholtenhagen         37.63 8600906      38.36           
  3. Desiree, van der LEM          Kon. AZ 1870             38.80 6800282      39.45           
  4. Milja, BREED                  Torpedo                  40.45 8800594      41.36           
  5. Channe, NOORT                 De Reuring               40.60 8605032      41.59           
  6. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen         42.62 8806296      41.87           
  7. Annemarie, CROK               Oeza                     41.18 8900828      42.44           
  8. DaniŽlle, HOEK                Oeza                     41.52 8801790      42.72           
  9. Chantal, van KRANENBURG       Zv Aquarius              44.29 8604528      43.84           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt, BAKKER                 De Dolfijn               35.64 9100094      36.36           
  2. Kelly, de JONG                De Dolfijn               36.73 9101474      36.91           
  3. Nicole, PALMBOOM              Oeza                     37.64 9106072      38.48           
  4. Anna, KALSE                   De Dolfijn               37.17 9001836      41.46           
  5. Medea, KRIJNEN                WZ&PC Purmerend          41.86 9002144      42.12           
  6. Cathy, KALVERBOER             ZV Waterland             41.85 9101528      42.96           
  7. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen         42.23 9103590      43.07           
AFGE Chantal, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              41.00 9002624                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend          36.13 9202772      36.04           
  2. Suzanne, LANGE                De Zwoer                 37.95 9202998      37.09           
  3. Jamie, de JONG                De Dolfijn               38.65 9300898      39.04           
  4. Fabien, HOGEMA                Aquafit                  42.00 9302214      40.38           
  5. Sigrid, DOGGER                De Zwoer                 41.23 9200452      40.69           
  6. Merel, TOUSSAINT              De Futen                 43.57 9203788      41.44           
  7. Nina, BROUWERS                WZ&PC Purmerend          43.71 9301414      42.63           
  8. Marjolein, VINK               Oeza                     41.13 9306478      42.94           
  9. Kim, HEIJ                     Torpedo                  51.21 9303222      50.53           
AFGE Iris, NIESTEN                 Oeza                     42.79 9204024                      
  NG Judith, VERNOOY               De IJsselmeeuwen         46.26 9202896                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag              Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius              38.50 9502326      38.47           
  2. Iris, VOOGT                   ZV Westland Dijkglas     40.39 9504364      39.96           
  3. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend          39.67 9402788      40.44           
  4. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend          37.77 9403314      40.66           
  5. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo              40.72 9406180      41.56           
  6. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo              41.10 9502900      41.57           
  7. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn               38.22 9400990      41.73           
  8. Emma, SIEMENSMA               DES                      45.67 9402716      44.25           
  9. Claudia, SPIEKERMAN           WZ&PC Purmerend          46.18 9406972      45.47           
 10. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo              47.89 9501382      46.09           
 11. Deveny, TOLBOOM               DES                      45.96 9501838      46.15           
 12. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland             46.10 9504444      46.32           
 13. Monica, SANCHEZ               DAW-Finenzo              46.21 9406182      46.55           
 14. Manon, van SCHAGEN            Zv Aquarius              49.43 9406904      47.27           
 15. Leah, POST                    De IJsselmeeuwen         47.20 9402014      48.28           
 16. Roos, VREDENBURG              Oeza                     49.35 9504618      48.47           
 17. Selin, KOKULU                 Kon. AZ 1870             52.28 9406330      48.61           
 18. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen            NT 9403296      48.84           
 19. Barbara, van SCHAIK           Torpedo                  49.62 9504460      49.44           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                   Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit, VISSCHER               DAW-Finenzo              41.49 9600004      41.86           
  2. Esther, KOX                   Torpedo                  42.07 9600612      42.52           
  3. Julia, BROUWERS               WZ&PC Purmerend          43.32 9600868      42.88           
  4. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas     44.38 9600352      44.23           
  5. Brenda, ZWARTHOED             Oeza                     48.19 9604938      45.18           
  6. Manon, FALCES                 DES                      44.24 9604496      45.29           
  7. Denise, OTJES                 Zv Aquarius              46.72 9601378      45.63           
  8. Tess, de BOER                 DAW-Finenzo              45.85 9601516      47.20           
  9. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius              46.58 9605430      48.01           
 10. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                  48.42 9601354      50.84           
 11. Suzanne, POTS                 De IJsselmeeuwen         49.26 9600908      51.15           
 12. Anne, BENSCHOP                De IJsselmeeuwen         54.80 9604164    1:00.11           
 13. Laura, VROLIJK                DES                    1:01.61 9602482    1:02.09           
 DIS Anouk, OUT                    WZ&PC Purmerend             NT 9601962                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
11-5-2008 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny, van ZOEN               De Dolfijn               29.75 8402677      30.46           
  2. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend          30.60 8703351      31.00           
  3. Paul, OUDENDIJK               Oeza                     32.70 8101287      32.40           
  4. Michiel, BEEMSTER             WZ&PC Purmerend          32.97 8000063      33.06           
  5. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                         NT 8901201      33.60           
  6. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo              32.99 8701363      34.04           
  7. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              34.34 8802427      34.64           
  8. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend          35.41 8803379      35.36           
  9. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870             34.31 6500563      35.37           
 10. Bart, BEEMSTER                WZ&PC Purmerend          36.34 8700153      35.90           
 11. Martijn, van GELDEREN         DAW-Finenzo              33.18 8900939      36.04           
 12. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn               39.47 8900843      39.30           
  NG Michel, HOOGLAND              De IJsselmeeuwen         43.80 7701339                      
  NG Kevin, LEBIS                  DAW-Finenzo              32.32 8101037                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen            NT 9005799      32.60           
  2. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo              35.51 9007141      35.62           
  3. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn               36.39 9103063      35.92           
  4. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo              36.12 9100181      36.20           
  5. Tim, ZOONTJES                 WZ&PC Purmerend          36.26 9003431      36.74           
  6. Tino, KERKHOF                 DES                      36.93 9103479      36.80           
AFGE Bart, KNIJN                   WZ&PC Purmerend          34.15 9101249                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens, BAKKER                  De Dolfijn               32.47 9300021      31.69           
  2. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo              33.43 9303589      33.48           
  3. Timo, SUAKA                   DES                      33.19 9203715      33.62           
  4. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 37.93 9300877      36.36           
  5. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo              36.37 9204037      37.42           
  6. Sverre, ESCHWEILER            Z.V.Hoorn-Aurik          38.25 9204035      37.58           
  7. Chester, HAUTVAST             Torpedo                  44.27 9204359      37.65           
  8. Tim, de GRAAF                 ZV Waterland             38.32 9202137      38.82           
  9. Jeffrey, JOL                  DES                      43.80 9204559      45.03           
 DIS Marwan, TIJANI                DES                      51.21 9305105      48.21           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NG.Z Robin, STAMMES                De Reuring               41.98 9202809                      
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel             38.89 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend          35.02 9400913      35.37           
  2. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland             36.72 9400231      35.57           
  3. Bryan, KROON                  Ed-Vo                    35.56 9402341      35.84           
  4. Jakub, FOYTL                  DES                      38.42 9504687      37.95           
  5. Klaas, SCHOUTE                DAW-Finenzo              40.20 9500891      39.56           
  6. Paul, de GRAAF                ZV Waterland             41.35 9500107      39.75           
  7. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo              39.51 9403119      40.13           
  8. Symen, DOGGER                 De Zwoer                 40.13 9401119      40.31           
  9. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo              38.10 9402041      40.48           
 10. Rick, de WAARD                de Zeehond '73           36.02 9401095      42.04           
 11. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn               43.27 9501155      42.78           
 12. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo              43.26 9501085      44.39           
 13. Roel, ALERS                   WZ&PC Purmerend          46.41 9501593      45.09           
 14. Bram, NABERHUIS               De IJsselmeeuwen         46.20 9505023      45.92           
 15. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo              46.78 9502575      48.34           
 16. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo              47.94 9502785      48.64           
 17. Vinny, SMAKMAN                DES                      47.51 9504221      50.34           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                   Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 10:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim, van MILT                 de Devel                 41.01 9600663      41.40           
  2. Sven, DOGGER                  De Zwoer                 42.03 9600617      42.76           
  3. Tim, HOOGLAND                 DES                      43.97 9602435      44.10           
  4. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen         43.21 9602089      45.67           
  5. Joost, ZAALBERG               DES                      45.64 9602473      46.29           
  6. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870             48.66 9600279      47.33           
  7. Jos, KALVERBOER               ZV Waterland             48.96 9602241      51.07           
  8. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo              51.20 9601457      54.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 4
11-5-2008 - 10:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo              47.62 9800175      49.04           
  2. Jason, SLIJNGARD              De Dolfijn               49.08 9801265      50.00           
  3. Rick, van ZANTEN              ZV Waterland             52.31 9800351      50.81           
  4. Thomas, HANEVELD              DAW-Finenzo              53.36 9801631      53.45           
  5. Elliot, FALCES                DES                         NT 9802713      54.64           
 DIS Rowan, TOM                    WZ&PC Purmerend        1:03.15 9802219                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
11-5-2008 - 10:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha, van ZANTEN           ZV Waterland             49.88 9801220      49.24           
  2. Brighid, van UFFELEN          ZV Westland Dijkglas     50.39 9800310      49.74           
  3. Isa, BRANDSMA                 Zv Aquarius              55.44 9803224      50.99           
  4. Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen         50.60 9802202      52.78           
  5. Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870             57.20 9800270      55.57           
  6. Sanna, MINJON                 De IJsselmeeuwen            NT 9803464      56.33           
  7. Nikki, FEITH                  De IJsselmeeuwen         59.32 9803018      56.80           
  8. Demy, APPEL                   ZV Waterland           1:01.19 9802424      58.72           
 DIS Isabel, van den NIEUWNDIJK    Zv Aquarius              52.91 9803222      51.10           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SL - Met een hand aangetikt bij keer- of eindpunt


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
11-5-2008 - 10:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo              46.09 9700917      48.18           
  2. Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend          59.40 9703033      56.25           
  3. Leon, POST                    De IJsselmeeuwen         58.32 9703139      59.30           
  4. Jonathan, BERGERS             De IJsselmeeuwen         58.77 9703381    1:00.07           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
11-5-2008 - 10:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen         40.65 9701566      41.97           
  2. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen         41.76 9702780      43.20           
  3. Mirl, de BOER                 DAW-Finenzo              44.41 9700468      44.20           
  4. Josť, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend          47.74 9701248      45.62           
  5. Bianca, DENEKAMP              WZ&PC Purmerend          48.20 9703888      45.87           
  6. Valentyna, FOYTLOVA           DES                      54.95 9703636      52.12           
  7. Lindsey, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870             51.57 9704204      52.36           
  8. Larissa, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870             58.60 9704200      55.60           
  9. Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel             53.28 9700030      56.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 2
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc, BOTTER                  ZV Westland Dijkglas     59.41 0000329      53.13           
  2. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend        1:06.39 0000349      58.34           
  3. Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870             59.51 0000189    1:08.50           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 2
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lanaya, van UFFELEN           ZV Westland Dijkglas   1:02.62 0000058      58.85           
  2. Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel           1:03.70 0000198    1:00.69           
  3. Jade, WENSVEEN                De IJsselmeeuwen       1:05.54 0000748    1:03.18           
  4. Eylin, KOKULU                 Kon. AZ 1870           1:03.66 0000784    1:03.77           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 3
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brian, OTJES                  Zv Aquarius              52.47 9901135      50.97           
  2. Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius              55.52 9900089      57.18           
  3. Tom, LICHTENBERG              De IJsselmeeuwen       1:03.92 9901171    1:06.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa, BAARS                Ij.Z.P.C.                53.16 9900376      50.76           
  2. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel             53.73 9900310      52.07           
  3. Alyssa, van der LANS          ZV Westland Dijkglas     55.83 9901644      53.65           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vlinderslag                      Dames Senioren
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:10.23 8900876    1:10.40           
  2. Jorien, DOETS                 ZV Scholtenhagen       1:11.34 8600906    1:13.21           
  3. Marianne, vd POLL             DAW-Finenzo            1:11.49 8903352    1:15.71           
  4. Annemarie, CROK               Oeza                   1:18.97 8900828    1:17.39           
  5. Anouk, van der GRACHT         Oeza                   1:16.25 8901408    1:18.20           
  6. DaniŽlle, HOEK                Oeza                   1:20.10 8801790    1:23.38           
  7. Channe, NOORT                 De Reuring             1:31.11 8605032    1:30.27           
  8. Chantal, van KRANENBURG       Zv Aquarius                 NT 8604528    1:33.54           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly, de JONG                De Dolfijn             1:04.09 9101474    1:04.70           
  2. Maaike, VOOREN                DAW-Finenzo            1:08.95 9103324    1:11.06           
  3. Britt, BAKKER                 De Dolfijn             1:12.40 9100094    1:14.45           
  4. Maureen, UDES                 WZ&PC Purmerend        1:16.82 9103128    1:17.16           
  5. Nicole, PALMBOOM              Oeza                   1:13.63 9106072    1:17.18           
  6. Sandra, KOK                   Ed-Vo                  1:17.34 9107424    1:18.76           
  7. Anna, KALSE                   De Dolfijn             1:21.46 9001836    1:23.00           
  8. Cathy, KALVERBOER             ZV Waterland           1:18.48 9101528    1:23.27           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie, de JONG                De Dolfijn             1:09.84 9300898    1:10.36           
  2. Linda, van der HOUT           ZV Westland Dijkglas   1:13.90 9300344    1:11.12           
  3. Suzanne, LANGE                De Zwoer               1:14.52 9202998    1:14.49           
  4. DaniŽlle, de GROOT            Oeza                   1:13.13 9303868    1:16.60           
  5. Carmen, KRIJNEN               WZ&PC Purmerend        1:17.62 9301454    1:19.16           
  6. Bente, ROG                    DES                    1:28.74 9206810    1:26.62           
  7. Marjolein, VINK               Oeza                   1:23.20 9306478    1:28.72           
  8. Myrthe, KEIZER                DES                    1:40.85 9306052    1:40.96           
 DIS Kristel, van EGMOND           Z.v.Noordwijkerhout    1:30.21 9303420                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Britt, van der ZON            Z.v.Noordwijkerhout    1:24.65 9300880                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             1:10.20 9400990    1:11.18           
  2. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo            1:11.35 9501582    1:14.49           
  3. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend        1:12.25 9403030    1:15.37           
  4. Helena, LA                    Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.01 9502134    1:15.66           
  5. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend        1:11.66 9403314    1:15.72           
  6. Miloes, ROZEMULLER            Z.V.Hoorn-Aurik        1:14.69 9501832    1:15.97           
  7. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend        1:15.47 9402788    1:17.60           
  8. Roos, BRUGMAN                 ZV Westland Dijkglas   1:13.84 9500724    1:18.24           
  9. Marisol, van HELDEN           Z.v.Noordwijkerhout    1:28.69 9502298    1:23.24           
 10. Anne, van RONGEN              WZ&PC Purmerend        1:22.29 9501202    1:23.64           
 11. Aure, LAMPE                   de Devel               1:24.90 9400072    1:26.56           
 12. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland           1:25.47 9504444    1:27.75           
 13. Aniek, GARRITSEN              De IJsselmeeuwen       1:36.51 9504290    1:30.35           
 14. Aurťlie, VILLETTE             DES                    1:33.75 9504230    1:30.54           
 15. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            1:29.58 9502326    1:31.18           
 16. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen       1:35.78 9403296    1:38.02           
 17. Melissa, ELIVELD              Rapido '82             1:37.45 9500524    1:38.85           
 18. Debby, van EGMOND             Z.v.Noordwijkerhout    1:40.18 9501804    1:39.59           
 19. Hester, BOES                  ZV Waterland           1:45.45 9403670    1:46.29           
  NG Kim, LUYKEN                   Zv Aquarius            1:21.96 9403558                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vlinderslag                  Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 10:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo            1:20.71 9601518    1:20.69           
  2. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        1:22.89 9600316    1:21.71           
  3. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        1:25.30 9600112    1:23.02           
  4. Chantal, WARMERDAM            Z.v.Noordwijkerhout    1:23.08 9601060    1:27.30           
  5. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo            1:33.16 9601514    1:27.68           
  6. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius            1:39.71 9605430    1:35.89           
  7. Denise, OTJES                 Zv Aquarius            1:34.97 9601378    1:36.23           
  8. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                1:41.32 9601354    1:39.90           
NG.Z Maaike, de WAARD              de Zeehond '73         1:18.17 9600604                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
11-5-2008 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny, van ZOEN               De Dolfijn               59.04 8402677      57.76           
  2. Michiel, BEEMSTER             WZ&PC Purmerend        1:09.46 8000063    1:03.77           
  3. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend        1:06.32 8703351    1:04.25           
  4. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn             1:03.84 8900843    1:05.27           
  5. Jory, van der GRACHT          Oeza                   1:04.55 8701097    1:05.72           
  6. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo            1:05.62 8802427    1:07.24           
  7. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                    1:03.05 8901201    1:07.36           
  8. Karel, BOL                    DAW-Finenzo            1:07.79 8700327    1:14.79           
  9. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend        1:15.30 8803379    1:15.61           
  NG Kevin, LEBIS                  DAW-Finenzo              56.72 8101037                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vlinderslag                  Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen       1:02.70 9104769    1:03.48           
  2. Sverre, OELEN                 WZ&PC Purmerend        1:04.30 9002147    1:04.68           
  3. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo            1:05.52 9100859    1:04.79           
  4. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen       1:05.70 9000245    1:04.80           
  5. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn             1:03.57 9103063    1:04.93           
  6. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo            1:10.13 9100181    1:06.57           
  7. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen       1:06.12 9005799    1:07.43           
  8. Stefan, BOUWMAN               ZV Waterland           1:07.22 9100251    1:08.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo            1:03.72 9202351    1:03.83           
  2. Sverre, ESCHWEILER            Z.V.Hoorn-Aurik        1:05.35 9204035    1:05.09           
  3. Chester, HAUTVAST             Torpedo                1:06.68 9204359    1:05.88           
  4. Jo„o, SCHILDER                ZV Waterland           1:02.64 9202145    1:05.91           
  5. Walter, JANSEN                Z.v.Noordwijkerhout    1:04.53 9300225    1:06.71           
  6. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82             1:10.62 9300653    1:06.73           
  7. Maikel, WARMERDAM             Z.v.Noordwijkerhout    1:09.65 9304001    1:07.18           
  8. Menno, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    1:11.07 9200519    1:07.90           
  9. Julian, BRANQUINHO            De Dolfijn             1:09.22 9202933    1:08.24           
 10. Giovanni, den OUDEN           de Devel               1:07.96 9300877    1:08.95           
 11. Dennis, PEDERSEN              de Zeehond '73         1:08.50 9205385    1:09.62           
 12. Nick, DUIVENVOORDEN           Z.v.Noordwijkerhout    1:12.47 9300731    1:10.17           
 13. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo            1:11.00 9303589    1:11.61           
 14. Tim, de GRAAF                 ZV Waterland           1:09.19 9202137    1:12.39           
 15. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo            1:11.10 9204037    1:12.92           
 16. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                1:13.52 9204231    1:13.26           
 17. Robin, D÷DERLEIN DE WIN       WZ&PC Purmerend        1:17.37 9302447    1:17.98           
 18. Maikel, BOES                  ZV Waterland           1:25.77 9204629    1:32.34           
 DIS Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen       1:25.06 9201873    1:26.40           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend        1:10.88 9400913    1:11.13           
  2. Jakub, FOYTL                  DES                    1:15.51 9504687    1:11.52           
  3. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73         1:13.68 9502289    1:13.39           
  4. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn             1:18.21 9501155    1:17.39           
  5. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo            1:17.82 9403119    1:24.38           
  6. Tom, HUYDTS                   Torpedo                1:33.76 9402375    1:27.22           
  7. Roel, ALERS                   WZ&PC Purmerend        1:32.00 9501593    1:31.24           
  8. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo            1:32.93 9501747    1:31.25           
 DIS Vinny, SMAKMAN                DES                         NT 9504221    2:17.35           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim, van MILT                 de Devel               1:18.10 9600663    1:22.10           
  2. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen       1:21.32 9602089    1:25.56           
  3. Nelson, BRANQUINHO            De Dolfijn             1:43.76 9600727    1:36.50           
  4. Tim, HOOGLAND                 DES                    1:37.29 9602435    1:37.06           
  5. Joost, ZAALBERG               DES                    1:38.69 9602473    1:45.43           
  6. Sven, DOGGER                  De Zwoer               1:36.48 9600617    1:46.63           
  7. Jos, KALVERBOER               ZV Waterland           1:55.83 9602241    1:49.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m rugslag                        Dames Senioren
11-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maryse, LAMPE                 de Devel               2:30.08 8702458    2:29.31           
  2. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:35.76 8900876    2:31.26           
  3. Daisy, KLEIJNE                Oeza                   2:44.48 8902286    2:42.82           
  4. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend        2:43.51 8604394    2:45.98           
  5. Milja, BREED                  Torpedo                2:45.89 8800594    2:46.51           
  6. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen       2:56.02 8806296    2:57.03           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m rugslag               Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne, KOOPMAN               DAW-Finenzo            3:03.23 9101728    2:52.51           
  2. Anna, KALSE                   De Dolfijn             2:51.51 9001836    2:53.89           
  3. Ellen, van DRIEL              ZV Waterland           2:56.93 9000906    3:05.50           
 DIS Lisette, WESTER               Aquafit                2:38.50 9006552    2:39.05           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Corine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        2:32.18 9201522    2:35.67           
  2. Sigrid, DOGGER                De Zwoer               2:34.57 9200452    2:38.71           
  3. Merel, TOUSSAINT              De Futen               2:40.46 9203788    2:43.00           
  4. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            2:40.22 9302306    2:47.48           
  5. Carmen, KRIJNEN               WZ&PC Purmerend        2:57.15 9301454    2:49.22           
  6. Nina, BROUWERS                WZ&PC Purmerend        3:00.56 9301414    3:03.28           
AFGE Iris, NIESTEN                 Oeza                   2:51.04 9204024                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m rugslag               Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             2:22.45 9400990    2:27.57           
  2. Jaimy Lee, TASKIN             Z.v.Noordwijkerhout    2:33.94 9403364    2:31.32           
  3. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo            2:42.13 9406178    2:36.43           
  4. Chantal, GROVE                Oceanus                2:38.58 9401844    2:40.80           
  5. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo            2:37.59 9501582    2:41.07           
  6. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo            2:54.52 9501382    2:46.38           
  7. Robin, PAGANO MIRANI          Oceanus                2:48.89 9502556    2:47.82           
  8. Emma, SIEMENSMA               DES                    2:53.31 9402716    2:49.37           
  9. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            2:48.84 9502326    2:50.93           
 10. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            2:47.59 9406180    2:57.84           
 11. Leah, POST                    De IJsselmeeuwen       3:16.80 9402014    3:11.44           
 12. Deveny, TOLBOOM               DES                    3:50.28 9501838    3:45.11           
 DIS Manon, van SCHAGEN            Zv Aquarius                 NT 9406904                      
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RE - Het keer- of eindpunt niet geraakt met enig lichaamsdeel
AFGE Tess, van der ZON             Z.v.Noordwijkerhout    2:44.29 9501412                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 200m rugslag                    Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 10:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara, GROVE                 Oceanus                2:45.42 9601266    2:41.52           
  2. Julia, BROUWERS               WZ&PC Purmerend        2:43.77 9600868    2:46.96           
  3. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        2:51.52 9600112    2:49.43           
  4. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo            2:47.83 9601510    2:52.67           
  5. Marit, VISSCHER               DAW-Finenzo            2:56.29 9600004    2:54.38           
  6. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo            2:55.89 9601514    2:58.32           
  7. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius            2:59.56 9605430    3:04.46           
  8. Manon, FALCES                 DES                    3:02.42 9604496    3:08.07           
  9. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                3:07.76 9601354    3:08.52           
 10. Suzanne, POTS                 De IJsselmeeuwen       3:22.36 9600908    3:14.58           
 11. Laura, VROLIJK                DES                         NT 9602482    4:06.98           
 DIS Brenda, ZWARTHOED             Oeza                   2:55.06 9604938                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel., RC



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m rugslag                   Heren Senioren Open
11-5-2008 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul, OUDENDIJK               Oeza                   2:17.84 8101287    2:21.76           
  2. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn             2:24.15 8900843    2:23.01           
  3. Michel, HOOGLAND              De IJsselmeeuwen       3:12.42 7701339    3:21.03           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m rugslag                    Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick, HESSING                 De Dolfijn             2:13.28 9103753    2:15.11           
  2. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn             2:24.77 9103063    2:24.05           
  3. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo            2:28.39 9100181    2:28.70           
  4. Tino, KERKHOF                 DES                    2:31.75 9103479    2:34.22           
  5. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen       2:39.45 9000493    2:41.80           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m rugslag               Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens, BAKKER                  De Dolfijn             2:18.26 9300021    2:18.58           
  2. Jordy, de KLERK               WZ&PC Purmerend        2:25.92 9300269    2:25.11           
  3. Giovanni, den OUDEN           de Devel               2:34.46 9300877    2:27.54           
  4. Joey, STOKX                   DAW-Finenzo            2:22.91 9301251    2:29.33           
  5. Jeffrey, JOL                  DES                    2:39.60 9204559    2:37.58           
  6. Chester, HAUTVAST             Torpedo                2:46.86 9204359    2:39.14           
  7. Barry, KLEIJNE                Oeza                   2:39.42 9300661    2:39.31           
  8. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo            2:36.55 9204037    2:40.96           
  9. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                2:39.26 9204231    2:41.30           
 10. Mike, HOSKAM                  ZV Kerkdriel           2:44.91 9300211    2:48.74           
 DIS Marwan, TIJANI                DES                    3:36.25 9305105                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m rugslag               Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oscar, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    2:36.28 9500803    2:34.05           
  2. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo            2:36.90 9402041    2:35.31           
  3. Symen, DOGGER                 De Zwoer               2:35.75 9401119    2:38.37           
  4. Nick, OUT                     de Zeehond '73         2:35.47 9400881    2:43.86           
  5. Tom, HUYDTS                   Torpedo                2:53.36 9402375    2:54.44           
  6. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo            2:56.13 9501085    2:59.28           
  7. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo            3:00.75 9501747    3:03.96           
  NG Bram, NABERHUIS               De IJsselmeeuwen            NT 9505023                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 200m rugslag                    Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870           2:59.78 9600279    2:58.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 4
11-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo            1:28.57 9800175    1:30.18           
  2. Thomas, HANEVELD              DAW-Finenzo            1:43.11 9801631    1:35.33           
  3. Rick, van ZANTEN              ZV Waterland           1:33.42 9800351    1:36.90           
  4. Rowan, TOM                    WZ&PC Purmerend        1:54.72 9802219    1:51.20           
AFGE Jason, SLIJNGARD              De Dolfijn             1:39.69 9801265                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
11-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha, van ZANTEN           ZV Waterland           1:31.29 9801220    1:32.89           
  2. Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen       1:47.80 9802202    1:43.19           
  3. Isa, BRANDSMA                 Zv Aquarius            2:00.88 9803224    1:46.74           
  4. Isabel, van den NIEUWNDIJK    Zv Aquarius                 NT 9803222    1:48.46           
  5. Demy, APPEL                   ZV Waterland           1:57.44 9802424    1:55.42           
  6. Mirthe, KRAUS                 De IJsselmeeuwen            NT 9803466    2:00.02           
  7. Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:57.60 9800270    2:03.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
11-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo            1:29.18 9700917    1:34.59           
  2. Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend        1:36.45 9703033    1:36.85           
  3. Jonathan, BERGERS             De IJsselmeeuwen       1:55.57 9703381    1:48.33           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
11-5-2008 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen       1:22.92 9701566    1:22.16           
  2. Josť, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend        1:32.19 9701248    1:32.04           
  3. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen       1:33.45 9702780    1:32.87           
  4. Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel           1:37.75 9700030    1:38.30           
  5. Bianca, DENEKAMP              WZ&PC Purmerend        1:44.68 9703888    1:45.22           
  6. Valentyna, FOYTLOVA           DES                    1:59.62 9703636    1:58.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 2
11-5-2008 - 11:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc, BOTTER                  ZV Westland Dijkglas        NT 0000329    1:51.83           
  2. Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870           2:12.21 0000189    1:59.18           
  3. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend        2:04.60 0000349    2:00.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 2
11-5-2008 - 11:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel                NT 0000198    2:13.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 3
11-5-2008 - 11:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brian, OTJES                  Zv Aquarius            1:47.79 9901135    1:49.08           
 DIS Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius            2:01.36 9900089    1:56.31           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 3
11-5-2008 - 11:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel           1:47.45 9900310    1:33.41           
  2. Melissa, BAARS                Ij.Z.P.C.              1:39.23 9900376    1:33.81           
  3. Alyssa, van der LANS          ZV Westland Dijkglas        NT 9901644    1:52.35           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 200m schoolslag                       Dames Senioren
11-5-2008 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathalie, van VELZEN          WZ&PC Purmerend        2:48.72 8502970    2:48.35           
  2. Milja, BREED                  Torpedo                3:07.82 8800594    3:07.59           
  3. Desiree, van der LEM          Kon. AZ 1870           3:13.16 6800282    3:10.02           
  4. Channe, NOORT                 De Reuring             3:18.96 8605032    3:18.70           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 200m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
11-5-2008 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cathy, KALVERBOER             ZV Waterland           3:11.84 9101528    3:15.81           
  2. Medea, KRIJNEN                WZ&PC Purmerend        3:27.04 9002144    3:32.66           
  3. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen       3:24.98 9103590    3:33.26           
  4. Ellen, van DRIEL              ZV Waterland           3:24.02 9000906    3:42.41           
 DIS Sandra, KOK                   Ed-Vo                  3:09.82 9107424    3:08.00           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 200m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend        2:45.07 9202772    2:45.99           
  2. Suzanne, LANGE                De Zwoer               2:54.13 9202998    2:56.67           
  3. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            3:04.20 9302306    3:08.37           
  4. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870           3:23.80 9203416    3:13.81           
  5. Merel, TOUSSAINT              De Futen               3:25.02 9203788    3:15.75           
  6. Fabien, HOGEMA                Aquafit                3:28.00 9302214    3:18.41           
  7. Kristel, van EGMOND           Z.v.Noordwijkerhout    3:33.50 9303420    3:34.10           
  8. Myrthe, KEIZER                DES                    3:36.55 9306052    3:39.74           
 DIS Bente, ROG                    DES                    3:26.20 9206810    3:30.86           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGE Britt, van der ZON            Z.v.Noordwijkerhout    3:35.66 9300880                      
  NG Judith, VERNOOY               De IJsselmeeuwen            NT 9202896                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 200m schoolslag              Meisjes Junioren 2 en 3
11-5-2008 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend        2:48.68 9403030    2:54.63           
  2. Helena, LA                    Z.V.Hoorn-Aurik        2:57.66 9502134    2:56.02           
  3. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend        3:03.93 9402788    3:00.66           
  4. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            3:02.78 9502326    3:04.42           
  5. Davina, van PERGE             DAW-Finenzo            2:59.13 9503786    3:04.60           
  6. Jaimy Lee, TASKIN             Z.v.Noordwijkerhout    3:10.83 9403364    3:04.81           
  7. Marisol, van HELDEN           Z.v.Noordwijkerhout    3:01.47 9502298    3:08.73           
  8. Iris, VOOGT                   ZV Westland Dijkglas   3:15.02 9504364    3:08.83           
  9. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            3:13.83 9406180    3:09.60           
 10. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo            3:16.04 9502900    3:12.40           
 11. Aurťlie, VILLETTE             DES                    3:14.63 9504230    3:18.28           
 12. Roos, BRUGMAN                 ZV Westland Dijkglas   3:30.28 9500724    3:24.32           
 13. Melissa, ELIVELD              Rapido '82             3:31.02 9500524    3:33.93           
 14. Debby, van EGMOND             Z.v.Noordwijkerhout    3:32.90 9501804    3:39.00           
 15. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland           3:37.06 9504444    3:41.57           
 16. Barbara, van SCHAIK           Torpedo                3:55.56 9504460    3:52.85           
 17. Manon, van SCHAGEN            Zv Aquarius            3:58.94 9406904    3:58.87           
 DIS Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen            NT 9403296    3:51.19           
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 200m schoolslag                   Meisjes Junioren 1
11-5-2008 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        3:07.03 9600112    3:04.25           
  2. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        3:09.60 9600316    3:10.16           
  3. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo            3:14.75 9601518    3:13.66           
  4. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas   3:29.08 9600352    3:18.39           
  5. Esther, KOX                   Torpedo                3:20.29 9600612    3:19.66           
  6. Chantal, WARMERDAM            Z.v.Noordwijkerhout    3:22.45 9601060    3:22.12           
  7. Julia, BROUWERS               WZ&PC Purmerend        3:16.47 9600868    3:27.69           
  8. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo            3:22.27 9601510    3:29.30           
  9. Denise, OTJES                 Zv Aquarius            3:38.64 9601378    3:36.92           
 10. Anouk, OUT                    WZ&PC Purmerend             NT 9601962    3:50.37           
 11. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius            3:39.78 9605430    3:54.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m schoolslag                  Heren Senioren Open
11-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul, OUDENDIJK               Oeza                   2:33.29 8101287    2:33.87           
  2. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend        2:35.04 8703351    2:37.01           
  3. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                    2:42.24 8901201    2:50.09           
  4. Karel, BOL                    DAW-Finenzo            2:39.42 8700327    2:51.82           
  5. Jeroen, BEEMSTER              WZ&PC Purmerend        3:01.26 8700155    2:51.84           
  6. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo            2:54.78 8701363    2:58.17           
  7. Jory, van der GRACHT          Oeza                   2:54.52 8701097    2:59.03           
  8. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870           2:57.57 6500563    3:01.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
11-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo            2:44.67 9007141    2:41.85           
  2. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen       2:42.31 9005799    2:42.06           
  3. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo            2:41.91 9100859    2:43.37           
  4. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen       2:44.82 9104769    2:45.14           
  5. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen       2:48.39 9000245    2:57.18           
  6. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen       3:11.29 9000493    2:57.20           
  7. Tim, ZOONTJES                 WZ&PC Purmerend        3:01.64 9003431    3:06.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
11-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    2:36.99 9200519    2:33.90           
  2. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           2:38.81 9200027    2:37.92           
  3. Timo, SUAKA                   DES                    2:40.68 9203715    2:40.90           
  4. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82             2:48.06 9300653    2:42.54           
  5. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo            2:40.28 9303589    2:42.96           
  6. Nick, DUIVENVOORDEN           Z.v.Noordwijkerhout    2:46.43 9300731    2:43.47           
  7. Maikel, WARMERDAM             Z.v.Noordwijkerhout    2:49.83 9304001    2:45.34           
  8. Julian, BRANQUINHO            De Dolfijn             2:44.08 9202933    2:45.75           
  9. Jo„o, SCHILDER                ZV Waterland           2:45.38 9202145    2:46.38           
 10. Giovanni, den OUDEN           de Devel               2:57.67 9300877    2:54.20           
 11. Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen       3:20.48 9201873    3:16.73           
 12. Stefan, TIJMS                 Oeza                   3:20.90 9300863    3:21.25           
 13. Maikel, BOES                  ZV Waterland           3:20.54 9204629    3:28.23           
 DIS Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo            2:43.32 9202351                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AF - Niet  de aangegeven afstand gezwommen
 DIS Walter, JANSEN                Z.v.Noordwijkerhout    2:41.53 9300225    2:45.97           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NG.Z Robin, STAMMES                De Reuring             3:06.34 9202809                      
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel           3:21.32 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m schoolslag              Jongens Junioren 1 en 2
11-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bryan, KROON                  Ed-Vo                  2:50.45 9402341    2:48.88           
  2. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland           2:52.82 9400231    2:50.12           
  3. Rick, de WAARD                de Zeehond '73         2:55.12 9401095    2:50.90           
  4. Klaas, SCHOUTE                DAW-Finenzo            3:05.13 9500891    3:02.82           
  5. Paul, de GRAAF                ZV Waterland           3:04.82 9500107    3:09.03           
  6. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo            3:19.44 9403119    3:17.26           
  7. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo            3:46.43 9502785    3:34.26           
  8. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo            3:31.36 9502575    3:40.56           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m schoolslag                   Jongens Minioren 6
11-5-2008 - 12:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven, DOGGER                  De Zwoer               3:32.35 9600617    3:28.91           
  2. Nelson, BRANQUINHO            De Dolfijn             3:53.56 9600727    3:30.43           
  3. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo                 NT 9601457    4:01.56           



Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend