Pinkstertoernooi 2008
Purmerend (NED),    10. - 12.5.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Gemengd, 10 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 4. Alle, 100m vrije slag, 9 - 10 jaar
Nr. 5. Alle, 100m vrije slag, 7 - 8 jaar    Nr. 6. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Alle, 100m schoolslag, 9 - 10 jaar
Nr. 11. Alle, 100m schoolslag, 7 - 8 jaar    Nr. 12. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Gemengd, 10 x 50m vrije slag                  11 jaar en ouder
10-5-2008 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             4:30.73            4:32.04           
        Kelly, de JONG, 91                         Nick, HESSING, 91
        Danny, van ZOEN, 84                        Britt, BAKKER, 91
        Kira, TOUSSAINT, 94                        Jens, BAKKER, 93
        Raoul, ENGELENBURG, 89                     Tessa, BROUWER, 91
        Jamie, de JONG, 93                         Peter-Jan, PLASMANS, 91
            28.96    54.08  1:23.30  1:49.32  2:18.71  2:44.30  3:13.39  3:39.07  4:06.70
          4:32.04

  2. WZ&PC Purmerend 1             WZ&PC Purmerend        4:44.34            4:40.08           
        Pascalle, SPIEKERMAN, 94                   Kingue, STRUIJF, 94
        Jordy, de KLERK, 93                        Sharon, van der LEEST, 92
        Carmen, KRIJNEN, 93                        Michiel, BEEMSTER, 80
        Axel, TIETZE, 88                           Cleo Denise, BOL, 94
        Yvonne, VERBEEK, 94                        Sverre, OELEN, 90
            29.39    55.68  1:26.82  1:54.20  2:24.60  2:52.15  3:21.58  3:46.33  4:15.17
          4:40.08

  3. DAW-Finenzo 1                 DAW-Finenzo            4:47.78            4:47.57           
        Marianne, vd POLL, 89                      Rian, VISSER, 90
        Gerard, HOEDJES, 87                        Dieuwertje, JORINK, 93
        Davina, van PERGE, 95                      Dennis, ELIVELD, 92
        Rico, ROELS, 94                            Maxine, ALFONSI, 95
        Sharona, MLCOCH, 94                        Hans Peter, HARTOG, 91
            29.16    55.39  1:25.48  1:55.02  2:23.97  2:51.31  3:22.12  3:47.85  4:20.88
          4:47.57

  4. Z.v.Noordwijkerhout 1         Z.v.Noordwijkerhout    4:56.40            5:00.45           
        Kristel, van EGMOND, 93                    Oscar, van den HEUVEL, 95
        Chantal, WARMERDAM, 96                     Maikel, WARMERDAM, 93
        Marisol, van HELDEN, 95                    Nick, DUIVENVOORDEN, 93
        Debby, van EGMOND, 95                      Walter, JANSEN, 93
        Jaimy Lee, TASKIN, 94                      Menno, van den HEUVEL, 92
            33.57  1:06.34  1:39.13  2:14.69  2:44.82  3:13.54  3:40.57  4:07.64  4:34.33
          5:00.45

  5. DES 1                         DES                    5:03.94            5:02.51           
        Manon, FALCES, 96                          Tino, KERKHOF, 91
        Timo, SUAKA, 92                            Bente, ROG, 92
        Deveny, TOLBOOM, 95                        Jeffrey, JOL, 92
        Jakub, FOYTL, 95                           Aurélie, VILLETTE, 95
        Emma, SIEMENSMA, 94                        Jimmy, HENDRIKSEN, 89
            34.41  1:00.71  1:36.02  2:03.38  2:34.44  3:01.84  3:34.12  4:03.51  4:37.80
          5:02.51

 DIS De IJsselmeeuwen 1            De IJsselmeeuwen       4:59.43                              
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren)., 5e zwemmer 
        Rianne, WOLSINK, 91                        Wouter, van den BIJGAART, 90
        Jelmer, STARING, 90                        Suzanne, POTS, 96
        Kirsten, REMERIE, 88                       Gert-jan, JONKER, 92
        Frank, BUITING, 90                         Leah, POST, 94
        Aniek, GARRITSEN, 95                       Gijs, de ROOIJ, 91
            31.54    57.10  1:28.20  1:54.37  2:28.14  2:55.19  3:30.96  4:00.33  4:33.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag                         Dames Senioren
10-5-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)     32.16 8900876      32.04           
  2. Jorien, DOETS                 ZV Scholtenhagen         32.08 8600906      33.46           
  3. Marianne, vd POLL             DAW-Finenzo              34.06 8903352      34.44           
  4. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend          37.77 8604394      36.86           
  5. Annemarie, CROK               Oeza                     37.26 8900828      37.05           
  6. Anouk, van der GRACHT         Oeza                     37.19 8901408      37.07           
  7. Daniëlle, HOEK                Oeza                     36.56 8801790      37.28           
  8. Ryanne, van GULIK             ZV Waterland             38.75 8905470      39.07           
  9. Mieke, van DRIEL              ZV Waterland             38.97 8901008      40.29           
 DIS Milja, BREED                  Torpedo                  35.26 8800594                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag                Dames Senioren D1 en D2
10-5-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa, BROUWER                De Dolfijn               32.08 9105548      31.58           
  2. Kelly, de JONG                De Dolfijn               33.42 9101474      34.30           
  3. Chantal, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              36.18 9002624      38.39           
  4. Anna, KALSE                   De Dolfijn               37.28 9001836      38.55           
  5. Rianne, KOOPMAN               DAW-Finenzo              38.33 9101728      39.09           
  6. Medea, KRIJNEN                WZ&PC Purmerend          42.39 9002144      40.53           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie, de JONG                De Dolfijn               34.11 9300898      33.87           
  2. Sigrid, DOGGER                De Zwoer                 34.27 9200452      34.28           
  3. Suzanne, LANGE                De Zwoer                 33.78 9202998      34.42           
  4. Merel, TOUSSAINT              De Futen                 34.02 9203788      35.55           
  5. Jessica, de RUITER            Zv Aquarius              35.03 9306160      35.80           
  6. Carmen, KRIJNEN               WZ&PC Purmerend          36.68 9301454      36.88           
  7. Marjolein, VINK               Oeza                     37.05 9306478      38.93           
  8. Nina, BROUWERS                WZ&PC Purmerend          41.30 9301414      39.23           
  9. Kim, HEIJ                     Torpedo                  42.64 9303222      42.26           
 10. Judith, VERNOOY               De IJsselmeeuwen         47.39 9202896      46.40           
 11. Myrthe, KEIZER                DES                      45.36 9306052      46.87           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag                Meisjes Junioren 2 en 3
10-5-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn               31.85 9400990      32.48           
  2. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo              32.54 9501582      32.69           
  3. Lisa, KOSTER                  Oeza                     33.96 9401682      34.78           
  4. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius              36.62 9502326      36.30           
  5. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend          37.60 9402788      37.03           
  6. Kim, LUYKEN                   Zv Aquarius              37.57 9403558      37.26           
  7. Emma, SIEMENSMA               DES                      37.63 9402716      37.43           
  8. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo              39.06 9406180      37.53           
  9. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo              37.59 9502900      38.41           
 10. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland             40.52 9504444      38.49           
 11. Marloes, JELLEMA              WZ&PC Purmerend          42.67 9500922      38.73           
 11. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo              38.34 9501382      38.73           
 13. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen         42.42 9403296      40.96           
 14. Aurélie, VILLETTE             DES                      41.60 9504230      42.72           
 15. Deveny, TOLBOOM               DES                      45.29 9501838      46.29           
 16. Claudia, SPIEKERMAN           WZ&PC Purmerend             NT 9406972      46.35           
 17. Selin, KOKULU                 Kon. AZ 1870             50.90 9406330      47.87           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag                     Meisjes Junioren 1
10-5-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                    33.81 9600862      33.66           
  2. Julia, BROUWERS               WZ&PC Purmerend          37.17 9600868      36.21           
  3. Janine, KROON                 Ed-Vo                    39.00 9600600      38.49           
  4. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius              40.04 9605430      38.56           
  5. Kristine, ZWAAN               Z.V.Hoorn-Aurik          37.79 9604426      38.74           
  6. Denise, OTJES                 Zv Aquarius              42.30 9601378      39.14           
  7. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo              39.83 9601514      39.43           
  8. Manon, FALCES                 DES                      39.24 9604496      39.87           
  9. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                  39.76 9601354      40.04           
 10. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas     41.70 9600352      42.06           
 11. Laura, VROLIJK                DES                      52.98 9602482      52.86           
 12. Anne, BENSCHOP                De IJsselmeeuwen         56.13 9604164      55.49           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
10-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul, OUDENDIJK               Oeza                     30.53 8101287      30.20           
  2. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn               30.39 8900843      30.27           
  3. Bart, BEEMSTER                WZ&PC Purmerend          31.41 8700153      30.55           
  4. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo              30.73 8802427      31.01           
  5. Michiel, BEEMSTER             WZ&PC Purmerend          31.92 8000063      31.96           
  6. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870             32.65 6500563      32.82           
  7. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend          33.64 8803379      34.01           
  8. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend          39.82 8703351      35.02           
  9. Jeroen, VOGELSANG             De Dolfijn               34.64 8001645      35.28           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag                     Heren Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick, HESSING                 De Dolfijn               29.48 9103753      29.00           
  2. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn               30.21 9103063      30.81           
  3. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen         31.86 9000245      31.83           
  4. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo              32.72 9100181      32.32           
  5. Tino, KERKHOF                 DES                      32.42 9103479      33.02           
AFGE Bart, KNIJN                   WZ&PC Purmerend          32.21 9101249                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 3 en 4
10-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens, BAKKER                  De Dolfijn               30.19 9300021      29.80           
  2. Jordy, de KLERK               WZ&PC Purmerend          31.24 9300269      32.08           
  3. Chester, HAUTVAST             Torpedo                  32.95 9204359      32.46           
  4. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82               33.49 9300653      32.65           
  5. Robin, DÖDERLEIN DE WIN       WZ&PC Purmerend          33.07 9302447      32.83           
  6. Giovanni, den OUDEN           de Devel                 32.54 9300877      32.90           
  7. Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen         34.64 9201873      33.80           
  8. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo              32.71 9204037      34.36           
  9. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo              35.64 9303589      34.82           
 10. Barry, KLEIJNE                Oeza                     34.65 9300661      35.04           
 11. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius              34.94 9206069      35.10           
 12. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                  34.47 9204231      35.11           
 13. Jeffrey, JOL                  DES                      34.51 9204559      35.41           
 14. Mike, HOSKAM                  ZV Kerkdriel             36.76 9300211      37.11           
 15. Robin, STAMMES                De Reuring               39.03 9202809      37.42           
 16. Farid, BELMAMOUNE             Kon. AZ 1870             36.39 9203045      37.78           
 17. Rick, JELLEMA                 WZ&PC Purmerend          41.68 9303063      37.87           
 18. Marwan, TIJANI                DES                      40.37 9305105      43.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 1 en 2
10-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo              33.68 9402041      33.37           
  2. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend          37.71 9400913      34.39           
  3. Jakub, FOYTL                  DES                      33.83 9504687      34.67           
  4. Symen, DOGGER                 De Zwoer                 34.67 9401119      34.90           
  5. Tom, HUYDTS                   Torpedo                  35.28 9402375      35.38           
  6. Klaas, SCHOUTE                DAW-Finenzo              38.11 9500891      36.54           
  7. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn               38.23 9501155      36.82           
  8. Roel, ALERS                   WZ&PC Purmerend          37.76 9501593      38.80           
  9. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo              39.75 9501747      40.12           
 10. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo              41.38 9502785      40.62           
 11. Vinny, SMAKMAN                DES                      51.81 9504221      50.34           
 DIS Bram, NABERHUIS               De IJsselmeeuwen         48.43 9505023                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag                     Jongens Minioren 6
10-5-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870             39.42 9600279      37.61           
  2. Joost, ZAALBERG               DES                      40.95 9602473      41.35           
  3. Tim, HOOGLAND                 DES                      45.80 9602435      42.40           
  4. Jos, KALVERBOER               ZV Waterland             44.31 9602241      43.68           
  5. Jeffrey, DEKKER               Zv Aquarius              49.56 9604157      52.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 4
10-5-2008 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo            1:16.93 9800175    1:18.33           
  2. Thomas, HANEVELD              DAW-Finenzo            1:27.52 9801631    1:25.61           
  3. Stan, ZWINKELS                ZV Westland Dijkglas   1:21.95 9800239    1:27.87           
  4. Rick, van ZANTEN              ZV Waterland           1:24.85 9800351    1:27.97           
  5. Rowan, TOM                    WZ&PC Purmerend        1:41.64 9802219    1:37.25           
  6. Elliot, FALCES                DES                         NT 9802713    1:49.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
10-5-2008 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saritha, van ZANTEN           ZV Waterland           1:23.84 9801220    1:24.22           
  2. Shanna, VEERMAN               Ed-Vo                  1:28.83 9800302    1:25.70           
  3. Brighid, van UFFELEN          ZV Westland Dijkglas   1:29.79 9800310    1:27.66           
  4. Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen       1:30.75 9802202    1:33.96           
  5. Mirthe, KRAUS                 De IJsselmeeuwen       1:37.98 9803466    1:44.29           
  6. Nikki, FEITH                  De IJsselmeeuwen       1:49.76 9803018    1:50.43           
  7. Sanna, MINJON                 De IJsselmeeuwen       1:49.51 9803464    1:51.72           
  8. Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:53.72 9800270    1:55.79           
  9. Thalita, DEKKER               Zv Aquarius            1:58.83 9803220    1:57.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
10-5-2008 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bert, DUIVENVOORDE            Z.v.Noordwijkerhout    1:16.68 9701805    1:14.43           
  2. Pieter, TROOST                Z.v.Noordwijkerhout    1:18.77 9700137    1:20.45           
  3. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo            1:20.78 9700917    1:20.54           
  4. Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend        1:28.62 9703033    1:25.98           
  5. Jonathan, BERGERS             De IJsselmeeuwen            NT 9703381    1:32.14           
  6. Leon, POST                    De IJsselmeeuwen       1:50.66 9703139    1:49.26           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
10-5-2008 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen       1:10.28 9701566    1:10.06           
  2. José, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend        1:19.64 9701248    1:18.02           
  3. Senna, POLS                   de Zeehond '73         1:19.92 9700012    1:18.69           
  4. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen       1:23.98 9702780    1:21.43           
  5. Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel           1:23.04 9700030    1:23.78           
  6. Lindsey, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870           1:42.50 9704204    1:28.27           
  7. Larissa, KEIZERWEERD          Kon. AZ 1870           1:36.49 9704200    1:32.47           
  8. Valentyna, FOYTLOVA           DES                    1:42.41 9703636    1:36.74           
 DIS Mirl, de BOER                 DAW-Finenzo            1:12.46 9700468                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 2
10-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc, BOTTER                  ZV Westland Dijkglas        NT 0000329    1:44.80           
  2. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend        1:50.95 0000349    1:47.01           
  3. Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870           2:01.09 0000189    2:00.21           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 2
10-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jade, WENSVEEN                De IJsselmeeuwen       1:52.80 0000748    1:52.37           
  2. Lanaya, van UFFELEN           ZV Westland Dijkglas        NT 0000058    1:53.89           
  3. Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel                NT 0000198    1:55.57           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 3
10-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn, de RUITER            Zv Aquarius            1:30.94 9900091    1:25.94           
  2. Brian, OTJES                  Zv Aquarius            1:30.08 9901135    1:32.92           
  3. Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius            1:47.25 9900089    1:48.71           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
10-5-2008 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa, BAARS                Ij.Z.P.C.              1:21.02 9900376    1:19.12           
  2. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel           1:38.20 9900310    1:30.85           
  3. Alyssa, van der LANS          ZV Westland Dijkglas        NT 9901644    1:43.70           
  4. Elize, ZWINKELS               ZV Westland Dijkglas        NT 9901646    1:47.35           
  5. Jasmijn, PADT                 DAW-Finenzo            1:50.82 9900156    1:47.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                       Dames Senioren
10-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone, DEKKER                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:15.54 8900876    2:13.81           
  2. Maryse, LAMPE                 de Devel               2:15.11 8702458    2:16.21           
  3. Marianne, vd POLL             DAW-Finenzo            2:14.43 8903352    2:17.54           
  4. Jorien, DOETS                 ZV Scholtenhagen       2:17.57 8600906    2:19.19           
  5. Daniëlle, HOEK                Oeza                   2:24.51 8801790    2:24.07           
  6. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend        2:24.91 8604394    2:27.09           
  7. Milja, BREED                  Torpedo                2:26.61 8800594    2:31.92           
  8. Mieke, van DRIEL              ZV Waterland           2:28.19 8901008    2:32.95           
  9. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen       2:29.84 8806296    2:33.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
10-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Britt, BAKKER                 De Dolfijn             2:12.86 9100094    2:14.95           
  2. Myrthe, LAMPE                 de Devel               2:22.08 9002236    2:26.28           
  3. Anna, KALSE                   De Dolfijn             2:30.65 9001836    2:27.29           
  4. Rianne, KOOPMAN               DAW-Finenzo            2:36.03 9101728    2:31.51           
  5. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen       2:43.00 9103590    2:42.14           
AFGE Marlou, van RHIJN             WZ&PC Purmerend        2:58.75 91mragv                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne, LANGE                De Zwoer               2:14.88 9202998    2:14.02           
  2. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend        2:16.38 9202772    2:17.04           
  3. Daniëlle, de GROOT            Oeza                   2:21.44 9303868    2:17.81           
  4. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            2:20.88 9302306    2:21.69           
  5. Sigrid, DOGGER                De Zwoer               2:20.05 9200452    2:24.06           
  6. Merel, TOUSSAINT              De Futen               2:22.48 9203788    2:24.09           
  7. Corine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        2:23.94 9201522    2:24.17           
  8. Jessica, de RUITER            Zv Aquarius            2:25.65 9306160    2:26.97           
  9. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870           2:29.51 9203416    2:31.98           
 10. Bente, ROG                    DES                    2:34.57 9206810    2:38.37           
 11. Kristel, van EGMOND           Z.v.Noordwijkerhout         NT 9303420    2:43.31           
 12. Myrthe, KEIZER                DES                    2:55.71 9306052    2:55.32           
AFGE Iris, NIESTEN                 Oeza                   2:42.53 9204024                      
AFGE Britt, van der ZON            Z.v.Noordwijkerhout    2:43.78 9300880                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
10-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             2:11.82 9400990    2:13.17           
  2. Lisa, KOSTER                  Oeza                   2:17.69 9401682    2:17.53           
  3. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend        2:20.92 9403314    2:20.12           
  4. Jaimy Lee, TASKIN             Z.v.Noordwijkerhout    2:23.26 9403364    2:23.66           
  5. Tessa, v.d. ZWAARD            Oceanus                2:23.51 9501366    2:24.29           
  6. Chantal, GROVE                Oceanus                2:25.06 9401844    2:26.43           
  7. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            2:26.47 9502326    2:27.47           
  8. Rosanne, PADT                 DAW-Finenzo            2:20.43 9501582    2:30.55           
  9. Mandy, VERHAGE                DAW-Finenzo            2:23.66 9501382    2:31.46           
 10. Britt, JANSEN                 Rapido '82             2:30.71 9500526    2:32.52           
 11. Emma, SIEMENSMA               DES                    2:32.19 9402716    2:33.80           
 12. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            2:34.10 9406180    2:36.09           
 13. Marisol, van HELDEN           Z.v.Noordwijkerhout    2:40.51 9502298    2:37.70           
 14. Kim, LUYKEN                   Zv Aquarius            2:42.93 9403558    2:38.19           
 15. Melissa, ELIVELD              Rapido '82             2:40.74 9500524    2:41.88           
 16. Debby, van EGMOND             Z.v.Noordwijkerhout    2:45.28 9501804    2:47.32           
 17. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen       2:48.42 9403296    2:49.03           
 18. Hester, BOES                  ZV Waterland           2:44.87 9403670    2:50.30           
 19. Roos, VREDENBURG              Oeza                   2:54.43 9504618    2:50.62           
 20. Aniek, GARRITSEN              De IJsselmeeuwen       2:55.86 9504290    2:52.25           
 21. Anne, GROEN                   Oeza                   2:59.01 9505996    2:57.94           
 22. Leah, POST                    De IJsselmeeuwen       3:02.92 9402014    2:58.68           
AFGE Robin, PAGANO MIRANI          Oceanus                2:34.77 9502556                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                   Meisjes Junioren 1
10-5-2008 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        2:22.38 9600316    2:19.66           
  2. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                  2:17.56 9600862    2:19.96           
  3. Tamara, GROVE                 Oceanus                2:30.53 9601266    2:28.63           
  4. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        2:26.49 9600112    2:28.73           
  5. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo            2:31.59 9601518    2:29.15           
  6. Sophie, PADT                  DAW-Finenzo            2:30.45 9601514    2:32.56           
  7. Maaike, de WAARD              de Zeehond '73              NT 9600604    2:35.15           
  8. Chantal, WARMERDAM            Z.v.Noordwijkerhout    2:47.23 9601060    2:37.60           
  9. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo            2:40.86 9601510    2:41.77           
 10. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius            2:51.50 9605430    2:44.52           
 11. Esther, KOX                   Torpedo                2:47.37 9600612    2:45.33           
 12. Denise, OTJES                 Zv Aquarius            2:57.94 9601378    2:52.44           
 13. Kristine, ZWAAN               Z.V.Hoorn-Aurik        2:46.23 9604426    2:57.93           
 14. Suzanne, POTS                 De IJsselmeeuwen       2:56.54 9600908    2:58.08           
 15. Danielle, BAKKER              Oeza                        NT 9605392    3:13.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
10-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny, van ZOEN               De Dolfijn             2:07.75 8402677    1:58.99           
  2. Jeroen, BEEMSTER              WZ&PC Purmerend        1:59.26 8700155    2:01.26           
  3. Michiel, BEEMSTER             WZ&PC Purmerend        1:59.69 8000063    2:01.32           
  4. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo            2:02.01 8802427    2:05.20           
  5. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                    2:00.57 8901201    2:06.94           
  6. Jeroen, VOGELSANG             De Dolfijn             2:11.46 8001645    2:13.96           
  7. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870           2:22.08 6500563    2:25.00           
  8. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo            2:22.50 8701363    2:34.73           
  9. Michel, HOOGLAND              De IJsselmeeuwen       2:41.68 7701339    2:48.11           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter-Jan, PLASMANS           De Dolfijn             1:58.91 9103063    2:01.44           
  2. Sverre, OELEN                 WZ&PC Purmerend        2:08.70 9002147    2:03.87           
  3. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo            2:12.03 9100181    2:04.58           
  4. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen       2:05.16 9104769    2:04.59           
  5. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo            2:15.85 9007141    2:11.05           
  6. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen       2:21.48 9005799    2:12.43           
  7. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen       2:16.67 9000493    2:17.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
10-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo            2:01.53 9202351    2:01.58           
  2. Jens, BAKKER                  De Dolfijn             2:01.17 9300021    2:03.83           
  3. Timo, SUAKA                   DES                    2:09.46 9203715    2:05.59           
  4. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           2:06.87 9200027    2:05.72           
  5. Kees, VEERMAN                 Ed-Vo                  2:06.50 9205457    2:06.07           
  6. Menno, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    2:06.07 9200519    2:06.93           
  7. Giovanni, den OUDEN           de Devel               2:08.75 9300877    2:07.56           
  8. Chester, HAUTVAST             Torpedo                2:07.29 9204359    2:08.41           
  9. Ritchoberto, PETERNELLA       WZ&PC Purmerend        2:17.85 9300991    2:16.71           
 10. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius            2:16.18 9206069    2:17.26           
 11. Jeffrey, JOL                  DES                    2:19.34 9204559    2:20.91           
 12. Mike, HOSKAM                  ZV Kerkdriel           2:26.25 9300211    2:23.96           
 13. Maikel, BOES                  ZV Waterland           2:29.62 9204629    2:32.47           
 DIS Mart, de BOER                 DAW-Finenzo            2:11.97 9303589                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel           2:24.70 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
10-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend        2:13.39 9400913    2:13.10           
  2. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo            2:23.54 9403119    2:16.15           
  3. Oscar, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    2:18.29 9500803    2:16.81           
  4. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland           2:16.57 9400231    2:17.98           
  5. Symen, DOGGER                 De Zwoer               2:20.46 9401119    2:20.80           
  6. Koen, KESTING                 ZV Waterland           2:22.48 9400225    2:22.91           
  7. Klaas, SCHOUTE                DAW-Finenzo            2:27.16 9500891    2:28.02           
  8. Tijmen, SCHAAPHERDER          Torpedo                2:27.78 9502141    2:30.08           
  9. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo            2:33.43 9501085    2:36.56           
 10. Rowdy, SPALTMAN               DAW-Finenzo            2:35.41 9501747    2:37.57           
 11. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo            2:37.86 9502575    2:41.86           
 12. Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73         2:21.54 9502289    2:42.09           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 200m vrije slag                   Jongens Minioren 6
10-5-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, HAARSMA                 Z.V.Hoorn-Aurik        2:24.11 9600745    2:26.16           
  2. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen       2:44.02 9602089    2:35.50           
  3. Sven, DOGGER                  De Zwoer               2:37.34 9600617    2:41.15           
  4. Kaspur, van der LEM           Kon. AZ 1870           2:48.63 9600279    2:41.21           
  5. Nelson, BRANQUINHO            De Dolfijn             3:00.31 9600727    2:46.68           
  6. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo            3:04.82 9601457    3:02.45           
  7. Jos, KALVERBOER               ZV Waterland           3:11.44 9602241    3:10.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 200m vlinderslag                      Dames Senioren
10-5-2008 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryanne, van GULIK             ZV Waterland           3:00.20 8905470    2:54.58           
  2. Nathalie, van VELZEN          WZ&PC Purmerend             NT 8502970    2:57.57           
  3. Anouk, van der GRACHT         Oeza                   2:52.59 8901408    3:00.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 200m vlinderslag             Dames Senioren D1 en D2
10-5-2008 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelly, de JONG                De Dolfijn             2:28.36 9101474    2:29.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 200m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie, de JONG                De Dolfijn             2:38.73 9300898    2:35.04           
  2. Carmen, KRIJNEN               WZ&PC Purmerend        2:52.14 9301454    3:01.09           
  3. Nina, BROUWERS                WZ&PC Purmerend             NT 9301414    3:51.68           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 200m vlinderslag             Meisjes Junioren 2 en 3
10-5-2008 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kira, TOUSSAINT               De Dolfijn             2:36.70 9400990    2:37.71           
  2. Sharona, MLCOCH               DAW-Finenzo            2:54.57 9406178    2:46.28           
  3. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend             NT 9402788    2:51.43           
  4. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend        2:44.84 9403030    2:53.50           
  5. Aure, LAMPE                   de Devel                    NT 9400072    3:17.03           
  6. Judith, OUDHUIS               ZV Waterland           3:12.07 9504444    3:19.14           
AFGE Tess, van der ZON             Z.v.Noordwijkerhout    2:58.72 9501412                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
10-5-2008 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tonny, v.d. SLUIJS            ZV Kerkdriel           2:15.56 8201589    2:16.24           
  2. Kevin, LEBIS                  DAW-Finenzo            2:09.10 8101037    2:17.30           
  3. Jory, van der GRACHT          Oeza                   2:28.91 8701097    2:26.32           
  4. Raoul, ENGELENBURG            De Dolfijn             2:27.54 8900843    2:27.03           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m vlinderslag                  Heren Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo            2:26.12 9100859    2:20.90           
  2. Wouter, van den BIJGAART      De IJsselmeeuwen       2:27.20 9000245    2:28.27           
  3. Tino, KERKHOF                 DES                    2:36.61 9103479    2:39.30           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m vlinderslag             Jongens Junioren 3 en 4
10-5-2008 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82             2:29.27 9300653    2:27.29           
  2. Chester, HAUTVAST             Torpedo                     NT 9204359    2:32.09           
  3. Maikel, WARMERDAM             Z.v.Noordwijkerhout    2:54.02 9304001    2:34.81           
  4. Nick, DUIVENVOORDEN           Z.v.Noordwijkerhout    2:55.25 9300731    2:41.49           
  5. Walter, JANSEN                Z.v.Noordwijkerhout    2:37.08 9300225    2:45.06           
  6. Nicolaas, van der VOORT       Torpedo                2:45.54 9204231    2:45.68           
  7. Barry, KLEIJNE                Oeza                   2:59.32 9300661    2:55.82           
AFGE Joey, STOKX                   DAW-Finenzo            2:42.39 9301251                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m vlinderslag             Jongens Junioren 1 en 2
10-5-2008 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakub, FOYTL                  DES                    2:48.07 9504687    2:50.27           
  2. Koen, KESTING                 ZV Waterland           2:51.43 9400225    3:01.05           
  3. Halil Ibrahim, KAYNAK         De Dolfijn             3:02.46 9501155    3:02.12           
  4. Tom, HUYDTS                   Torpedo                3:27.68 9402375    3:16.51           
 DIS Jeffrey, BUDDENBERG           de Zeehond '73         2:48.58 9502289    2:55.95           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 200m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
10-5-2008 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, HAARSMA                 Z.V.Hoorn-Aurik             NT 9600745    2:55.73           
  2. Pim, van MILT                 de Devel                    NT 9600663    3:08.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 4
10-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars, van der VELDEN          DAW-Finenzo            1:42.38 9800175    1:45.15           
  2. Rick, van ZANTEN              ZV Waterland           1:46.88 9800351    1:46.59           
  3. Stan, ZWINKELS                ZV Westland Dijkglas   1:51.42 9800239    1:51.13           
  4. Rowan, TOM                    WZ&PC Purmerend        2:04.75 9802219    1:57.98           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
10-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna, VEERMAN               Ed-Vo                  1:40.07 9800302    1:43.32           
  2. Brighid, van UFFELEN          ZV Westland Dijkglas   1:49.39 9800310    1:47.14           
  3. Saritha, van ZANTEN           ZV Waterland           1:45.44 9801220    1:48.16           
  4. Ivana, NAGTEGAAL              De IJsselmeeuwen       2:02.17 9802202    2:01.18           
  5. Sharon, van der LEM           Kon. AZ 1870           2:09.73 9800270    2:04.30           
  6. Nikki, FEITH                  De IJsselmeeuwen       2:13.32 9803018    2:06.28           
  7. Sanna, MINJON                 De IJsselmeeuwen            NT 9803464    2:10.06           
 DIS Mirthe, KRAUS                 De IJsselmeeuwen            NT 9803466                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Thalita, DEKKER               Zv Aquarius            2:10.54 9803220    2:04.83           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
10-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bert, DUIVENVOORDE            Z.v.Noordwijkerhout    1:37.00 9701805    1:37.03           
  2. Maurits, de BRUIJN            DAW-Finenzo            1:39.38 9700917    1:41.98           
  3. Leon, POST                    De IJsselmeeuwen       2:11.07 9703139    2:13.78           
  4. Jonathan, BERGERS             De IJsselmeeuwen            NT 9703381    2:18.23           
 DIS Danny Fabian, GROEN           WZ&PC Purmerend        2:03.90 9703033                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Pieter, TROOST                Z.v.Noordwijkerhout    1:41.29 9700137                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
10-5-2008 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Senna, POLS                   de Zeehond '73         1:36.84 9700012    1:30.15           
  2. Manon, FRISKES                De IJsselmeeuwen       1:30.90 9701566    1:31.11           
  3. Susan, KOK                    De IJsselmeeuwen       1:37.32 9702780    1:35.70           
  4. Mirl, de BOER                 DAW-Finenzo            1:36.91 9700468    1:36.17           
  5. José, VERBEEK                 WZ&PC Purmerend        1:40.28 9701248    1:40.74           
  6. Valentyna, FOYTLOVA           DES                    1:59.02 9703636    1:51.97           
  7. Jessie, HOSKAM                ZV Kerkdriel           1:52.77 9700030    1:57.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 2
10-5-2008 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc, BOTTER                  ZV Westland Dijkglas        NT 0000329    2:02.77           
  2. Ian, van TIEL                 WZ&PC Purmerend        2:11.65 0000349    2:05.21           
  3. Jordi, van der LEM            Kon. AZ 1870           2:06.82 0000189    2:22.57           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 2
10-5-2008 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lanaya, van UFFELEN           ZV Westland Dijkglas        NT 0000058    2:14.81           
 DIS Simone, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel                NT 0000198    2:19.31           
        SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 3
10-5-2008 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn, de RUITER            Zv Aquarius            1:56.04 9900091    1:48.82           
  2. Brian, OTJES                  Zv Aquarius            1:52.38 9901135    1:59.27           
  3. Barry, van ENGELDORP          Zv Aquarius            2:03.46 9900089    2:06.49           
  4. Tom, LICHTENBERG              De IJsselmeeuwen       2:18.54 9901171    2:18.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
10-5-2008 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa, BAARS                Ij.Z.P.C.              1:49.80 9900376    1:48.07           
  2. Vivian, v.d. WOLFSHAAR        ZV Kerkdriel           1:55.44 9900310    1:53.81           
  3. Alyssa, van der LANS          ZV Westland Dijkglas        NT 9901644    2:00.31           
  4. Elize, ZWINKELS               ZV Westland Dijkglas        NT 9901646    2:06.37           
  5. Jasmijn, PADT                 DAW-Finenzo            2:12.29 9900156    2:15.52           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m schoolslag                       Dames Senioren
10-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorien, DOETS                 ZV Scholtenhagen       1:22.73 8600906    1:22.93           
  2. Milja, BREED                  Torpedo                1:27.13 8800594    1:28.11           
  3. Annemarie, CROK               Oeza                   1:30.03 8900828    1:30.41           
  4. Nickey, de KLERK              WZ&PC Purmerend        1:33.39 8604394    1:32.80           
  5. Kirsten, REMERIE              De IJsselmeeuwen       1:35.40 8806296    1:33.38           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
10-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa, BROUWER                De Dolfijn             1:09.69 9105548    1:10.38           
  2. Britt, BAKKER                 De Dolfijn             1:16.54 9100094    1:17.78           
  3. Maaike, VOOREN                DAW-Finenzo            1:19.09 9103324    1:21.58           
  4. Kelly, de JONG                De Dolfijn             1:20.28 9101474    1:21.86           
  5. Anna, KALSE                   De Dolfijn             1:24.44 9001836    1:26.58           
  6. Chantal, MOLENKAMP            DAW-Finenzo            1:29.82 9002624    1:31.65           
  7. Rianne, WOLSINK               De IJsselmeeuwen       1:31.87 9103590    1:34.22           
  8. Medea, KRIJNEN                WZ&PC Purmerend        1:33.26 9002144    1:35.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon, van der LEEST         WZ&PC Purmerend        1:16.18 9202772    1:17.81           
  2. Suzanne, LANGE                De Zwoer               1:22.02 9202998    1:22.51           
  3. Jamie, de JONG                De Dolfijn             1:23.35 9300898    1:25.13           
  4. Jessica, de RUITER            Zv Aquarius            1:26.67 9306160    1:26.64           
  5. Dieuwertje, JORINK            DAW-Finenzo            1:26.86 9302306    1:29.95           
  6. Sigrid, DOGGER                De Zwoer               1:30.46 9200452    1:30.36           
  7. Cynthia, de GALAN             Kon. AZ 1870           1:32.34 9203416    1:30.84           
  8. Merel, TOUSSAINT              De Futen               1:31.61 9203788    1:30.98           
  9. Marjolein, VINK               Oeza                   1:29.96 9306478    1:34.37           
 10. Bente, ROG                    DES                    1:36.96 9206810    1:37.30           
 11. Kristel, van EGMOND           Z.v.Noordwijkerhout    1:37.63 9303420    1:41.36           
 12. Judith, VERNOOY               De IJsselmeeuwen       1:41.20 9202896    1:44.25           
 13. Kim, HEIJ                     Torpedo                1:57.04 9303222    1:53.88           
AFGE Britt, van der ZON            Z.v.Noordwijkerhout    1:41.42 9300880                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m schoolslag              Meisjes Junioren 2 en 3
10-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle, SPIEKERMAN          WZ&PC Purmerend        1:18.53 9403030    1:21.89           
  2. Mariska, van ENGELDORP        Zv Aquarius            1:22.59 9502326    1:23.08           
  3. Cleo Denise, BOL              WZ&PC Purmerend        1:22.66 9403314    1:25.07           
  4. Yvonne, VERBEEK               WZ&PC Purmerend        1:26.61 9402788    1:25.25           
  5. Jaimy Lee, TASKIN             Z.v.Noordwijkerhout    1:24.23 9403364    1:25.56           
  6. Davina, van PERGE             DAW-Finenzo            1:24.57 9503786    1:25.61           
  7. Maxine, ALFONSI               DAW-Finenzo            1:30.81 9502900    1:27.73           
  8. Ilse, van NIEKERK             DAW-Finenzo            1:30.10 9406180    1:28.98           
  9. Marcha, KEMP                  WZ&PC Purmerend        1:30.40 9504810    1:30.37           
 10. Aurélie, VILLETTE             DES                    1:31.00 9504230    1:30.51           
 11. Marisol, van HELDEN           Z.v.Noordwijkerhout    1:23.81 9502298    1:32.43           
 12. Aniek, GARRITSEN              De IJsselmeeuwen       1:37.51 9504290    1:36.05           
 13. Marloes, JELLEMA              WZ&PC Purmerend        1:38.28 9500922    1:37.06           
 14. Deveny, TOLBOOM               DES                    1:36.86 9501838    1:37.31           
 15. Melissa, ELIVELD              Rapido '82             1:38.27 9500524    1:37.47           
 16. Claudia, SPIEKERMAN           WZ&PC Purmerend        1:40.86 9406972    1:38.06           
 17. Hester, BOES                  ZV Waterland           1:37.37 9403670    1:40.51           
 18. Debby, van EGMOND             Z.v.Noordwijkerhout    1:39.07 9501804    1:42.08           
 19. Monica, SANCHEZ               DAW-Finenzo            1:41.99 9406182    1:42.82           
 20. Tosca, MEEUSE                 De IJsselmeeuwen       1:43.72 9403296    1:44.85           
 21. Anne, GROEN                   Oeza                   1:48.33 9505996    1:49.56           
 22. Selin, KOKULU                 Kon. AZ 1870           1:53.11 9406330    1:49.79           
AFGE Tess, van der ZON             Z.v.Noordwijkerhout    1:39.55 9501412                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m schoolslag                   Meisjes Junioren 1
10-5-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa, VEERMAN                 Ed-Vo                  1:24.53 9600862    1:26.15           
  2. Manon, WIERSMA                Z.V.Hoorn-Aurik        1:28.91 9600112    1:26.57           
  3. Maaike, de WAARD              de Zeehond '73              NT 9600604    1:27.42           
  4. Esther, KOX                   Torpedo                1:29.40 9600612    1:30.76           
  5. Janine, ROOKER                WZ&PC Purmerend        1:30.63 9600316    1:30.80           
  6. Janine, KROON                 Ed-Vo                  1:29.42 9600600    1:31.16           
  7. Roxann, GEENEN                DAW-Finenzo            1:30.73 9601518    1:32.47           
  8. Kristine, ZWAAN               Z.V.Hoorn-Aurik        1:35.12 9604426    1:32.65           
  9. Julia, BROUWERS               WZ&PC Purmerend        1:37.51 9600868    1:33.28           
 10. Aylin, van UFFELEN            ZV Westland Dijkglas   1:33.43 9600352    1:34.15           
 11. Laura, STOKX                  DAW-Finenzo            1:34.21 9601510    1:35.61           
 12. Chantal, WARMERDAM            Z.v.Noordwijkerhout    1:35.08 9601060    1:36.23           
 13. Tess, de BOER                 DAW-Finenzo            1:40.86 9601516    1:38.78           
 14. Denise, OTJES                 Zv Aquarius            1:42.01 9601378    1:38.88           
 15. Nienke, van der ZEE           Zv Aquarius            1:37.95 9605430    1:39.11           
 16. Manon, FALCES                 DES                    1:41.20 9604496    1:39.74           
 17. Annika, NEUTEBOOM             Torpedo                1:42.81 9601354    1:46.37           
 18. Danielle, BAKKER              Oeza                   1:51.54 9605392    1:49.23           
 19. Suzanne, POTS                 De IJsselmeeuwen       1:46.29 9600908    1:50.47           
 20. Anne, BENSCHOP                De IJsselmeeuwen       2:01.37 9604164    2:10.44           
 21. Laura, VROLIJK                DES                    2:23.23 9602482    2:17.39           
 DIS Marloes, RIECKER              WZ&PC Purmerend             NT 9601960    1:41.72           
        SN - Tijdens de race op de rug gedraaid.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
10-5-2008 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danny, van ZOEN               De Dolfijn             1:06.53 8402677    1:08.25           
  2. Bas, TIETZE                   WZ&PC Purmerend        1:08.07 8703351    1:09.39           
  3. Paul, OUDENDIJK               Oeza                   1:12.33 8101287    1:10.70           
  4. Michiel, BEEMSTER             WZ&PC Purmerend        1:11.86 8000063    1:12.17           
  5. Patrick, MOLENKAMP            DAW-Finenzo            1:13.29 8802427    1:14.34           
  6. Kevin, LEBIS                  DAW-Finenzo            1:10.64 8101037    1:14.42           
  7. Jimmy, HENDRIKSEN             DES                    1:12.63 8901201    1:14.79           
  8. Gerard, HOEDJES               DAW-Finenzo            1:15.38 8701363    1:17.28           
  9. Axel, TIETZE                  WZ&PC Purmerend        1:24.65 8803379    1:17.63           
 10. Jeroen, VOGELSANG             De Dolfijn             1:15.85 8001645    1:18.24           
 11. Bart, BEEMSTER                WZ&PC Purmerend        1:16.37 8700153    1:19.85           
 12. Marcel, van der LEM           Kon. AZ 1870           1:18.24 6500563    1:20.26           
 13. Jory, van der GRACHT          Oeza                   1:20.16 8701097    1:23.05           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
10-5-2008 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelmer, STARING               De IJsselmeeuwen       1:12.67 9005799    1:11.78           
  2. Gijs, de ROOIJ                De IJsselmeeuwen       1:13.73 9104769    1:14.32           
  3. Rian, VISSER                  DAW-Finenzo            1:17.50 9007141    1:15.41           
  4. Hans Peter, HARTOG            DAW-Finenzo            1:16.60 9100859    1:15.67           
  5. Frank, BUITING                De IJsselmeeuwen       1:22.31 9000493    1:17.55           
  6. Thom, de BOER                 DAW-Finenzo            1:19.57 9100181    1:21.00           
  7. Tim, ZOONTJES                 WZ&PC Purmerend        1:18.30 9003431    1:22.27           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
10-5-2008 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens, BAKKER                  De Dolfijn             1:08.28 9300021    1:09.61           
  2. Timo, SUAKA                   DES                    1:12.38 9203715    1:11.68           
  3. Menno, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    1:11.14 9200519    1:11.84           
  4. Mart, de BOER                 DAW-Finenzo            1:13.51 9303589    1:13.07           
  5. Jeffrey, APPEL                ZV Waterland           1:11.94 9200027    1:13.83           
  6. Julian, BRANQUINHO            De Dolfijn             1:17.54 9202933    1:15.72           
  7. Nick, DUIVENVOORDEN           Z.v.Noordwijkerhout    1:17.24 9300731    1:16.45           
  8. Marcel, SCHOUTEN              Rapido '82             1:20.60 9300653    1:18.00           
  9. Maikel, WARMERDAM             Z.v.Noordwijkerhout    1:16.68 9304001    1:18.06           
 10. Ritchoberto, PETERNELLA       WZ&PC Purmerend        1:15.30 9300991    1:19.06           
 11. Jordy, de KLERK               WZ&PC Purmerend        1:20.53 9300269    1:19.49           
 12. Giovanni, den OUDEN           de Devel               1:22.48 9300877    1:20.58           
 13. Jeffrey, SPALTMAN             DAW-Finenzo            1:20.59 9204037    1:21.66           
 14. Walter, JANSEN                Z.v.Noordwijkerhout    1:14.78 9300225    1:21.91           
 15. Dennis, ELIVELD               DAW-Finenzo            1:15.40 9202351    1:25.58           
 16. Dennis, de RUITER             Zv Aquarius            1:23.05 9206069    1:26.83           
 17. Gert-jan, JONKER              De IJsselmeeuwen       1:24.96 9201873    1:27.21           
 18. Robin, STAMMES                De Reuring             1:27.97 9202809    1:28.33           
 19. Robin, DÖDERLEIN DE WIN       WZ&PC Purmerend        1:36.68 9302447    1:32.24           
 20. Maikel, BOES                  ZV Waterland           1:34.50 9204629    1:34.93           
 DIS Marwan, TIJANI                DES                    1:54.68 9305105                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Rick, JELLEMA                 WZ&PC Purmerend        1:37.49 9303063                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Farid, BELMAMOUNE             Kon. AZ 1870           1:24.89 9203045    1:27.15           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Roy, HOSKAM                   ZV Kerkdriel           1:26.48 9200557                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag              Jongens Junioren 1 en 2
10-5-2008 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue, STRUIJF               WZ&PC Purmerend        1:15.60 9400913    1:16.21           
  2. Gerco, KALVERBOER             ZV Waterland           1:18.54 9400231    1:19.26           
  3. Rico, ROELS                   DAW-Finenzo            1:26.22 9403119    1:27.25           
  4. Oscar, van den HEUVEL         Z.v.Noordwijkerhout    1:24.83 9500803    1:27.93           
  5. Vincent, SCHRAM               DAW-Finenzo            1:26.36 9402041    1:28.03           
  6. Tijmen, SCHAAPHERDER          Torpedo                1:27.81 9502141    1:29.17           
  7. Felix, GEENEN                 DAW-Finenzo            1:33.09 9501085    1:35.68           
  8. Bram, NABERHUIS               De IJsselmeeuwen       1:40.51 9505023    1:42.42           
  9. Jasper, FALK                  DAW-Finenzo            1:46.96 9502785    1:42.52           
 10. Pepijn, JORINK                DAW-Finenzo            1:41.70 9502575    1:43.27           
 11. Vinny, SMAKMAN                DES                    1:44.34 9504221    1:49.39           
 DIS Klaas, SCHOUTE                DAW-Finenzo            1:27.80 9500891                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag                   Jongens Minioren 6
10-5-2008 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo, KEMP                   WZ&PC Purmerend        1:28.26 9600467    1:31.87           
  2. Tim, HOOGLAND                 DES                    1:34.47 9602435    1:32.59           
  3. Sven, DOGGER                  De Zwoer               1:34.99 9600617    1:37.98           
  4. Emiel, THOLEN                 De IJsselmeeuwen       1:37.82 9602089    1:38.95           
  5. Joost, ZAALBERG               DES                    1:40.13 9602473    1:39.80           
  6. Nelson, BRANQUINHO            De Dolfijn             1:36.53 9600727    1:40.96           
  7. Jeffrey, DEKKER               Zv Aquarius            2:04.18 9604157    1:56.48           
  8. Martijn, FALK                 DAW-Finenzo            1:49.85 9601457    1:57.71           



Splash Meet Manager 2007Registered to WZ&PC Purmerend