VZC-E&P Bokaal
Veenendaal, Netherlands,    10.05.2008,     25m-baan
Nr. 1 50m schoolslag Dames Min 5-   Nr. 2 50m schoolslag Heren Min 5-   
Nr. 3 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 4 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 5 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 6 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 7 50m rugslag Dames Min 5-   Nr. 8 50m rugslag Heren Min 5-   
Nr. 9 50m rugslag Dames Sen.   Nr. 10 50m rugslag Heren Sen.   
Nr. 11 400m vrije slag Dames Sen.   Nr. 12 400m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 13 50m vlinderslag Dames Sen.   Nr. 14 50m vlinderslag Heren Sen.   
Nr. 15 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 16 100m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 17 50m vrije slag Dames Min 5-   Nr. 18 50m vrije slag Heren Min 5-   
Nr. 19 50m vrije slag Dames Sen.   Nr. 20 50m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 21 100m wisselslag Dames Min 5-   Nr. 22 100m wisselslag Dames Min 5-   
Nr. 23 100m wisselslag Heren Min 5-   Nr. 24 100m wisselslag Heren Min 5-   
Nr. 25 100m wisselslag Dames Sen.   Nr. 26 100m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 27 100m wisselslag Heren Sen.   Nr. 28 100m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 29 8 x 50m wisselslag Gemengd Sen.      


Nr. 1   50m schoolslag Dames                                 minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)      46.68
    2. Niene Meeuwsen                 98  ESCAZwemmen         49.26
    3. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P             50.36
    4. Danique de Vegt                98  ESCAZwemmen         51.50
    5. Marlene Bezem                  98  AZ&PC               54.96
    6. Eva Drager                     98  ESCAZwemmen         56.56
    7. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P             58.20
    8. Esmee Geerink                  97  VZC-E&P             59.49
  dis. Amber Geerink                  97  VZC-E&P           1:02.66



TOP
Nr. 2   50m schoolslag Heren                                 minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sander van Guilik              97  DeVrijeSlag         46.16
    2. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)      47.52
    3. Rutger Otto                    97  DeVrijeSlag         48.70
    4. Justus Ykema                   99  VZC-E&P             49.65
    5. Niels van Beek                 98  VZC-E&P             50.45
    6. Max Kunz                       99  VZC-E&P             51.96
    7. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P             53.01
    8. Yannick Meyer                  97  VZC-E&P             53.62
    9. Kenneth Pico                   98  Vecht&Rijn(SG)      55.75
   10. Thymen van Hattum              99  Vecht&Rijn(SG)      56.07
   11. Luc Huistra                    98  RZC               1:08.67
   12. Indy Hermsen                   99  VZC-E&P           1:08.67
  dis. Mees van Duinhoven             98  RZC                 51.70



TOP
Nr. 3   50m schoolslag Dames                                            senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tanja Peeters                  91  PSV                 35.43
    2. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu      35.74
    3. Marjolein Delno                94  DeRijn              36.60
    4. Emily Harks                    93  PSV                 37.02
    5. Denise Boereboom               92  VanVliet-Barra      37.18
    6. Inge Pepping                   94  DeRijn              37.32
    7. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P             38.01
       Eefje Subroto                  94  WVZ                 38.01
    9. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen         38.59
   10. Linda Kolkman                  93  ESCAZwemmen         38.75
   11. Karin Los                      91  DeRijn              39.07
   12. Merel Barendregt               91  VanVliet-Barra      39.53
   13. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra      39.70
   14. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn              40.57
   15. Floor de Man                   92  DeVrijeSlag         40.62
   16. Marit Verwilligen              95  ESCAZwemmen         40.87
   17. Georgette Wortelboer           96  RZC                 40.99
   18. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra      41.77
   19. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P             42.01
   20. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag         42.88
   21. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra      43.02
   22. Saskia Kommers                 95  VanVliet-Barra      43.87
   23. Arlette de Vegt                95  ESCAZwemmen         44.10
   24. Eva Peijmen                    96  AZ&PC               44.36
   25. Ashley Smit                    93  VZC-E&P             44.39
   26. Marloes van der Steur          90  ESCAZwemmen         45.64
   27. Katja Bos                      95  VZC-E&P             46.20
   28. Danielle Kuypers               95  Zwemlust/Utrech     46.39
   29. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P             46.39
   30. Tamara van Kooten              96  VZC-E&P             47.23
   31. Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      47.89
   32. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust/Utrech     48.34
   33. Manon van de Kraats            95  VZC-E&P             48.71
   34. Fernanda de Jong V.d. Zee      95  AZ&PC               49.44
   35. Chantal van de Kraats          96  VZC-E&P             51.58
   36. Nicolle van Ooijik             95  VZC-E&P             51.90



TOP
Nr. 4   50m schoolslag Heren                                            senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  PSV                 30.02
    2. Joeri Verlinden                88  PSV                 30.51
    3. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra      31.18
    4. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra      31.20
    5. Dennis van den Berg            81  UZSC                31.64
    6. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen         31.69
    7. Roy Awater                     91  RZC                 31.80
    8. Camiel Villa Rikkers           89  Zwemlust/Utrech     32.08
    9. Vincent Versteeg               77  Zwemlust/Utrech     32.10
   10. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra      32.10
   11. Kevin van Susteren             89  RZC                 32.26
   12. Davey de Vos                   89  VanUden-DeGou       32.43
   13. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      32.77
   14. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              32.79
   15. John van Susteren              85  RZC                 33.08
   16. Thijs Hagelstein               91  VZC-E&P             33.37
   17. Arno van Schuijlenborgh        84  RZC                 33.87
   18. Sander de Vrught               89  ESCAZwemmen         33.95
   19. Quint Ottens                   87  VZC-E&P             34.02
   20. Erwin van de Haar              90  VZC-E&P             34.14
   21. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag         34.16
   22. Tim Niekus                     91  VZC-E&P             34.29
   23. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             34.57
   24. Olaf Achterberg                90  DWK                 34.77
   25. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                34.93
   26. Anshel Hofstede                93  VanVliet-Barra      35.13
   27. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P             35.13
   28. Laurens Pepping                92  DeRijn              35.36
   29. Emiel Ghali                    87  VanVliet-Barra      36.02
   30. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              36.60
   31. Sander de Gruijl               91  VanVliet-Barra      36.61
   32. Paul Wijnbergen                93  UZSC                36.67
   33. Jochem Benthem                 92  RZC                 36.70
   34. Lauran Cornax                  91  VanVliet-Barra      36.98
   35. Martijn van der Lienden        90  VanVliet-Barra      37.07
   36. Edgar van Oosten               91  VanVliet-Barra      37.55
   37. Jorrit Boersen                 89  VZC-E&P             38.32
   38. Stefan Timmermans              94  RZC                 39.38
   39. Tim de Vrught                  93  ESCAZwemmen         39.42
   40. Jean Paul Entingh              89  ESCAZwemmen         39.74
   41. Bram Meijlis                   94  ESCAZwemmen         40.32
   42. Roan Hagebeek                  94  VanVliet-Barra      40.76
   43. Tom Brouwers                   94  RZC                 41.07
   44. Jorian Aantjes                 94  VanVliet-Barra      41.21
   45. Jonathan Braakman              94  AZ&PC               45.86
   46. Luuk Drager                    95  ESCAZwemmen         45.86
   47. Stijn van Duinhoven            96  RZC                 46.11
   48. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P             47.59
   49. Ysbrand van Wingerden          96  AZ&PC               49.23
   50. DamiŽn de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)      49.31
  dis. Mark Huistra                   96  RZC                 45.92
  dis. Loris Misic                    96  VZC-E&P             51.30



TOP
Nr. 5   200m vrije slag Dames                                           senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Weekers                  90  PSV               2:10.64
        1:03.05  2:10.64 
    2. Nynke van der Steur            92  ESCAZwemmen       2:17.98
        1:07.08  2:17.98 
    3. Sabine Lina                    89  VanVliet-Barra    2:18.15
        1:07.61  2:18.15 
    4. Sanne Rodenburg                94  RZC               2:21.64
        1:07.16  2:21.64 
    5. Marieke van Dodeweerd          86  RZC               2:32.70
        1:14.07  2:32.70 
    6. Tessa Mol                      95  DeRijn            2:34.04
        1:14.09  2:34.04 
    7. Marloes van der Steur          90  ESCAZwemmen       2:34.83
        1:14.77  2:34.83 
    8. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P           2:36.83
        1:14.28  2:36.83 



TOP
Nr. 6   200m vrije slag Heren                                           senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vincent Bohm                   84  VZC-E&P           2:12.30
        1:04.64  2:12.30 



TOP
Nr. 7   50m rugslag Dames                                    minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)      40.80
    2. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P             43.95
    3. Danique de Vegt                98  ESCAZwemmen         49.02
    4. Niene Meeuwsen                 98  ESCAZwemmen         50.22
    5. Marlene Bezem                  98  AZ&PC               54.05
    6. Eva Drager                     98  ESCAZwemmen         55.89
    7. Esmee Geerink                  97  VZC-E&P           1:00.95
    8. Amber Geerink                  97  VZC-E&P           1:01.67
    9. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P           1:02.57



TOP
Nr. 8   50m rugslag Heren                                    minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Justus Ykema                   99  VZC-E&P             43.39
    2. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P             43.76
    3. Rutger Otto                    97  DeVrijeSlag         44.24
    4. Niels van Beek                 98  VZC-E&P             44.98
    5. Kenneth Pico                   98  Vecht&Rijn(SG)      49.05
    6. Mees van Duinhoven             98  RZC                 49.42
    7. Max Kunz                       99  VZC-E&P             49.90
    8. Thymen van Hattum              99  Vecht&Rijn(SG)      52.36
    9. Yannick Meyer                  97  VZC-E&P             54.60
   10. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)      55.63
   11. Luc Huistra                    98  RZC                 58.27
   12. Indy Hermsen                   99  VZC-E&P           1:02.67



TOP
Nr. 9   50m rugslag Dames                                               senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P             31.68
    2. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu      33.05
    3. Marjolein Delno                94  DeRijn              33.15
    4. Denise Boereboom               92  VanVliet-Barra      33.33
    5. Merel Barendregt               91  VanVliet-Barra      33.34
    6. Inge Pepping                   94  DeRijn              33.42
    7. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen         33.50
    8. Nynke van der Steur            92  ESCAZwemmen         33.50
    9. Arine van Holland              87  DeVrijeSlag         34.72
   10. Linda Kolkman                  93  ESCAZwemmen         35.23
   11. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn              36.20
   12. Sarina Snijder                 91  VZC-E&P             36.52
   13. Iris Barendregt                86  VanVliet-Barra      37.07
   14. Jacobine van Holland           89  DeVrijeSlag         37.29
   15. Marieke van Dodeweerd          86  RZC                 37.42
   16. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag         37.76
   17. Karin Los                      91  DeRijn              37.80
   18. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra      37.92
   19. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra      37.96
   20. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P             38.01
   21. Saskia Kommers                 95  VanVliet-Barra      38.29
   22. Marit Verwilligen              95  ESCAZwemmen         38.30
   23. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra      38.60
   24. Ashley Smit                    93  VZC-E&P             38.82
   25. Arlette de Vegt                95  ESCAZwemmen         39.42
   26. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust/Utrech     39.69
   27. Marloes van der Steur          90  ESCAZwemmen         40.84
   28. Vera Martens                   96  RZC                 40.90
   29. Rosa Gonzales Cortez           95  RZC                 41.48
   30. Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      41.99
   31. Fernanda de Jong V.d. Zee      95  AZ&PC               42.39
   32. Katja Bos                      95  VZC-E&P             42.53
   33. Aurelie Pinede                 96  RZC                 42.64
   34. Danielle Kuypers               95  Zwemlust/Utrech     42.96
   35. Tamara van Kooten              96  VZC-E&P             50.00
   36. Eva Peijmen                    96  AZ&PC               51.10
   37. Nicolle van Ooijik             95  VZC-E&P             51.10



TOP
Nr. 10   50m rugslag Heren                                              senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joeri Verlinden                88  PSV                 26.79
    2. Stefan Oosting                 81  PSV                 26.89
    3. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra      27.36
    4. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen         28.48
    5. Roy Awater                     91  RZC                 28.67
    6. Pascal Timmermans              92  RZC                 28.70
    7. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra      29.20
    8. Olaf Achterberg                90  DWK                 29.54
    9. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             30.16
   10. Sil Hoving                     91  PSV                 30.20
   11. Camiel Villa Rikkers           89  Zwemlust/Utrech     30.34
   12. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag         30.98
   13. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              30.99
   14. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P             31.07
   15. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      31.13
   16. John van Susteren              85  RZC                 31.17
   17. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra      31.30
       Bart Beumer                    91  RZC                 31.30
   19. Sander de Vrught               89  ESCAZwemmen         31.51
   20. Lauran Cornax                  91  VanVliet-Barra      31.71
   21. Tom Brouwers                   94  RZC                 32.32
   22. Emiel Ghali                    87  VanVliet-Barra      32.61
       Laurens Pepping                92  DeRijn              32.61
   24. Sander de Gruijl               91  VanVliet-Barra      32.71
   25. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              32.82
   26. Anshel Hofstede                93  VanVliet-Barra      32.93
   27. Tim Niekus                     91  VZC-E&P             33.23
   28. Erwin van de Haar              90  VZC-E&P             33.45
   29. Thijs Hagelstein               91  VZC-E&P             33.56
   30. Quint Ottens                   87  VZC-E&P             33.75
   31. Bram Meijlis                   94  ESCAZwemmen         33.89
   32. Jochem Benthem                 92  RZC                 34.55
   33. Martijn van der Lienden        90  VanVliet-Barra      34.55
   34. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                36.09
   35. Jorian Aantjes                 94  VanVliet-Barra      37.03
   36. Edgar van Oosten               91  VanVliet-Barra      37.80
   37. Mark Huistra                   96  RZC                 38.42
   38. Tim de Vrught                  93  ESCAZwemmen         38.68
   39. Roan Hagebeek                  94  VanVliet-Barra      38.83
   40. Paul Wijnbergen                93  UZSC                39.09
   41. Luuk Drager                    95  ESCAZwemmen         39.27
   42. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P             42.67
   43. DamiŽn de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)      44.58
   44. Jonathan Braakman              94  AZ&PC               45.00
   45. Loris Misic                    96  VZC-E&P             45.44
  dis. Ysbrand van Wingerden          96  AZ&PC
  dis. Jean Paul Entingh              89  ESCAZwemmen         44.80



TOP
Nr. 11   400m vrije slag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Iris Barendregt                86  VanVliet-Barra    4:48.62
        1:08.59  4:48.62 
    2. Anne Michelle Vos              91  PSV               4:50.43
        1:10.07  4:50.43 
    3. Kimberley van Wijk             94  VanUden-DeGou     4:56.12
        1:08.70  4:56.12 
    4. Arlette de Vegt                95  ESCAZwemmen       5:44.96
        1:24.17  5:44.96 
    5. Rosaline Verhofstadt           93  Vecht&Rijn(SG)    5:46.60
        1:18.00  5:46.60 
    6. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P           5:50.70
        1:24.00  5:50.70 
    7. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust/Utrech   6:04.03
        1:25.82  6:04.03 



TOP
Nr. 12   400m vrije slag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Vincent Bohm                   84  VZC-E&P           5:43.58
        1:05.59  5:43.58 



TOP
Nr. 13   50m vlinderslag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust/Utrech     30.49
    2. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu      31.50
    3. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P             31.55
    4. Inge Pepping                   94  DeRijn              31.56
    5. Nynke van der Steur            92  ESCAZwemmen         31.80
    6. Marjolein Delno                94  DeRijn              32.04
    7. Denise Boereboom               92  VanVliet-Barra      32.27
    8. Linda Kolkman                  93  ESCAZwemmen         32.98
    9. Merel Barendregt               91  VanVliet-Barra      33.09
   10. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen         33.36
   11. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P             33.76
   12. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra      33.86
   13. Karin Los                      91  DeRijn              34.39
   14. Sarina Snijder                 91  VZC-E&P             35.16
   15. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag         35.48
   16. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra      35.56
   17. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra      36.00
   18. Floor de Man                   92  DeVrijeSlag         36.08
   19. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn              36.36
   20. Arine van Holland              87  DeVrijeSlag         36.40
   21. Linda Hulsteijn                93  RZC                 36.74
   22. Marieke van Dodeweerd          86  RZC                 36.90
   23. Arlette de Vegt                95  ESCAZwemmen         37.82
   24. Marit Verwilligen              95  ESCAZwemmen         38.88
   25. Katja Bos                      95  VZC-E&P             39.96
   26. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust/Utrech     40.42
   27. Saskia Kommers                 95  VanVliet-Barra      40.54
   28. Danielle Kuypers               95  Zwemlust/Utrech     40.76
   29. Marloes van der Steur          90  ESCAZwemmen         40.93
   30. Ashley Smit                    93  VZC-E&P             41.11
   31. Manon van de Kraats            95  VZC-E&P             42.78
   32. Fernanda de Jong V.d. Zee      95  AZ&PC               47.60
   33. Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      51.32
   34. Chantal van de Kraats          96  VZC-E&P             51.46
   35. Tamara van Kooten              96  VZC-E&P             54.15
  dis. Eva Peijmen                    96  AZ&PC               49.29



TOP
Nr. 14   50m vlinderslag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Joeri Verlinden                88  PSV                 24.21
    2. Stefan Oosting                 81  PSV                 24.90
    3. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra      26.54
    4. Martijn Bouwens                88  Zwemlust/Utrech     27.14
    5. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen         27.32
    6. Roy Awater                     91  RZC                 27.36
    7. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 27.57
    8. Olaf Achterberg                90  DWK                 27.80
       Sil Hoving                     91  PSV                 27.80
   10. Robin Veenstra                 92  Zwemlust/Utrech     28.04
   11. Tom Brouwers                   94  RZC                 28.05
   12. Stefan van Susteren            87  RZC                 28.07
   13. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag         28.15
   14. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             28.24
   15. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra      28.57
   16. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      28.58
   17. Emiel Ghali                    87  VanVliet-Barra      28.85
   18. Sander de Vrught               89  ESCAZwemmen         29.17
   19. John van Susteren              85  RZC                 29.30
   20. Lauran Cornax                  91  VanVliet-Barra      29.49
   21. Camiel Villa Rikkers           89  Zwemlust/Utrech     29.63
   22. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra      29.66
   23. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              29.67
   24. Sander de Gruijl               91  VanVliet-Barra      29.76
   25. Laurens Pepping                92  DeRijn              29.98
   26. Quint Ottens                   87  VZC-E&P             30.00
   27. Vincent Versteeg               77  Zwemlust/Utrech     30.19
   28. Arno van Schuijlenborgh        84  RZC                 30.20
   29. Anshel Hofstede                93  VanVliet-Barra      30.39
   30. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P             30.51
   31. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              30.53
   32. Tim Niekus                     91  VZC-E&P             31.06
   33. Thijs Hagelstein               91  VZC-E&P             31.38
   34. Erwin van de Haar              90  VZC-E&P             31.44
   35. Bram Meijlis                   94  ESCAZwemmen         31.65
   36. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC                 32.18
   37. Edgar van Oosten               91  VanVliet-Barra      33.19
   38. Tim de Vrught                  93  ESCAZwemmen         33.89
   39. Jorrit Boersen                 89  VZC-E&P             34.16
   40. Martijn van der Lienden        90  VanVliet-Barra      34.16
   41. Jorian Aantjes                 94  VanVliet-Barra      34.52
   42. Jean Paul Entingh              89  ESCAZwemmen         34.80
   43. Mark Huistra                   96  RZC                 36.94
   44. Roan Hagebeek                  94  VanVliet-Barra      36.94
   45. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P             40.76
   46. Luuk Drager                    95  ESCAZwemmen         43.26
   47. Loris Misic                    96  VZC-E&P             48.67
   48. Jonathan Braakman              94  AZ&PC               50.40
   49. DamiŽn de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)      53.13
   50. Ysbrand van Wingerden          96  AZ&PC             1:03.25



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Linda Weekers                  90  PSV                 59.99
    2. Emily Harks                    93  PSV               1:06.52
    3. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P           1:12.66
    4. Manon van de Kraats            95  VZC-E&P           1:23.70
    5. Chantal van de Kraats          96  VZC-E&P           1:26.98
    6. Tamara van Kooten              96  VZC-E&P           1:36.50



TOP
Nr. 16   100m vrije slag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen         58.10
    2. Erwin van de Haar              90  VZC-E&P           1:00.08
    3. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC               1:01.48
    4. Bram Meijlis                   94  ESCAZwemmen       1:04.39



TOP
Nr. 17   50m vrije slag Dames                                minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)      37.30
    2. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P             38.23
    3. Danique de Vegt                98  ESCAZwemmen         42.72
    4. Marlene Bezem                  98  AZ&PC               45.16
    5. Niene Meeuwsen                 98  ESCAZwemmen         46.45
    6. Eva Drager                     98  ESCAZwemmen         48.51
    7. Esmee Geerink                  97  VZC-E&P             51.42
    8. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P             51.54
    9. Amber Geerink                  97  VZC-E&P             54.15



TOP
Nr. 18   50m vrije slag Heren                                minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P             35.36
    2. Justus Ykema                   99  VZC-E&P             35.61
    3. Rutger Otto                    97  DeVrijeSlag         36.44
    4. Sander van Guilik              97  DeVrijeSlag         37.26
    5. Niels van Beek                 98  VZC-E&P             37.73
    6. Max Kunz                       99  VZC-E&P             41.34
    7. Mees van Duinhoven             98  RZC                 41.67
    8. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)      44.20
    9. Yannick Meyer                  97  VZC-E&P             44.34
   10. Kenneth Pico                   98  Vecht&Rijn(SG)      44.69
   11. Indy Hermsen                   99  VZC-E&P             48.89
   12. Thymen van Hattum              99  Vecht&Rijn(SG)      49.13
   13. Luc Huistra                    98  RZC                 49.70



TOP
Nr. 19   50m vrije slag Dames                                           senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P             28.41
    2. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu      28.42
       Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust/Utrech     28.42
    4. Anne Michelle Vos              91  PSV                 28.56
    5. Nynke van der Steur            92  ESCAZwemmen         28.62
    6. Sanne Rodenburg                94  RZC                 28.64
    7. Tanja Peeters                  91  PSV                 28.66
    8. Merel Barendregt               91  VanVliet-Barra      28.76
    9. Marjolein Delno                94  DeRijn              28.92
   10. Denise Boereboom               92  VanVliet-Barra      29.00
   11. Inge Pepping                   94  DeRijn              29.31
   12. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn              29.38
   13. Eefje Subroto                  94  WVZ                 29.65
   14. Iris Barendregt                86  VanVliet-Barra      29.78
   15. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P             29.86
   16. Emily Harks                    93  PSV                 29.96
   17. Sabine Lina                    89  VanVliet-Barra      30.02
   18. Linda Kolkman                  93  ESCAZwemmen         30.32
   19. Sarina Snijder                 91  VZC-E&P             30.52
   20. Jacobine van Holland           89  DeVrijeSlag         30.65
   21. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen         31.15
   22. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra      31.38
   23. Karin Los                      91  DeRijn              31.46
   24. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra      31.48
   25. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag         31.60
   26. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra      31.73
   27. Georgette Wortelboer           96  RZC                 32.27
   28. Arine van Holland              87  DeVrijeSlag         32.48
   29. Marit Verwilligen              95  ESCAZwemmen         32.62
   30. Marieke van Dodeweerd          86  RZC                 32.62
   31. Linda Hulsteijn                93  RZC                 33.10
   32. Vera Martens                   96  RZC                 33.35
   33. Ashley Smit                    93  VZC-E&P             33.39
   34. Saskia Kommers                 95  VanVliet-Barra      33.60
   35. Arlette de Vegt                95  ESCAZwemmen         34.23
   36. Marloes van der Steur          90  ESCAZwemmen         34.50
   37. Danielle Kuypers               95  Zwemlust/Utrech     34.65
   38. Jacolien Kuypers               92  Zwemlust/Utrech     34.71
   39. Katja Bos                      95  VZC-E&P             35.09
   40. Rosa Gonzales Cortez           95  RZC                 36.05
   41. Fernanda de Jong V.d. Zee      95  AZ&PC               36.15
       Sylvanne Schouten              96  Vecht&Rijn(SG)      36.15
   43. Manon van de Kraats            95  VZC-E&P             37.53
   44. Aurelie Pinede                 96  RZC                 37.74
   45. Eva Peijmen                    96  AZ&PC               40.28
   46. Tamara van Kooten              96  VZC-E&P             40.55
   47. Chantal van de Kraats          96  VZC-E&P             40.77
   48. Nicolle van Ooijik             95  VZC-E&P             43.46



TOP
Nr. 20   50m vrije slag Heren                                           senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  PSV                 22.74
    2. Joeri Verlinden                88  PSV                 23.32
    3. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra      24.10
    4. Pascal Timmermans              92  RZC                 24.54
    5. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen         24.72
    6. Dennis van den Berg            81  UZSC                25.16
    7. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             25.22
    8. Olaf Achterberg                90  DWK                 25.39
    9. Sil Hoving                     91  PSV                 25.43
   10. Martijn Bouwens                88  Zwemlust/Utrech     25.45
   11. Roy Awater                     91  RZC                 25.75
   12. Davey de Vos                   89  VanUden-DeGou       25.76
   13. Lars v.d. Heijden              90  PSV                 25.78
   14. Quint Ottens                   87  VZC-E&P             25.85
   15. Thijs Hagelstein               91  VZC-E&P             25.95
   16. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra      26.04
   17. Robin Veenstra                 92  Zwemlust/Utrech     26.05
   18. Sander de Vrught               89  ESCAZwemmen         26.07
   19. Camiel Villa Rikkers           89  Zwemlust/Utrech     26.12
       Kevin van Susteren             89  RZC                 26.12
       Stefan van Susteren            87  RZC                 26.12
   22. Tim Niekus                     91  VZC-E&P             26.18
   23. Emiel Ghali                    87  VanVliet-Barra      26.24
   24. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      26.26
   25. Bart Beumer                    91  RZC                 26.32
   26. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P             26.34
   27. Laurens Pepping                92  DeRijn              26.42
   28. Tom Brouwers                   94  RZC                 26.46
   29. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag         26.54
       John van Susteren              85  RZC                 26.54
   31. Jasper van der Maarel          90  DeRijn              26.58
   32. Lauran Cornax                  91  VanVliet-Barra      26.64
   33. Sander de Gruijl               91  VanVliet-Barra      26.67
   34. Wessel van der Maarel          93  DeRijn              26.73
   35. Stefan Timmermans              94  RZC                 26.97
   36. Anshel Hofstede                93  VanVliet-Barra      27.17
   37. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra      27.21
   38. Erwin van de Haar              90  VZC-E&P             27.38
   39. Michiel van Nesselrooij        90  UZSC                28.13
   40. Arno van Schuijlenborgh        84  RZC                 28.26
   41. Martijn van der Lienden        90  VanVliet-Barra      28.30
   42. Bram Meijlis                   94  ESCAZwemmen         28.33
   43. Rogier Pepplinkhuizen          93  RZC                 28.93
   44. Edgar van Oosten               91  VanVliet-Barra      29.42
   45. Paul Wijnbergen                93  UZSC                30.36
   46. Jorrit Boersen                 89  VZC-E&P             30.58
   47. Tim de Vrught                  93  ESCAZwemmen         30.78
   48. Roan Hagebeek                  94  VanVliet-Barra      30.82
   49. Jorian Aantjes                 94  VanVliet-Barra      31.09
   50. Mark Huistra                   96  RZC                 32.21
   51. Jean Paul Entingh              89  ESCAZwemmen         32.64
   52. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P             33.89
   53. Stijn van Duinhoven            96  RZC                 33.92
   54. Luuk Drager                    95  ESCAZwemmen         35.26
   55. Loris Misic                    96  VZC-E&P             37.27
   56. DamiŽn de Groot                96  Vecht&Rijn(SG)      37.78
   57. Jonathan Braakman              94  AZ&PC               39.06
   58. Ysbrand van Wingerden          96  AZ&PC               44.89



TOP
Nr. 21   100m wisselslag Dames                               minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Eva Drager                     98  ESCAZwemmen       1:53.00
    2. Amber van de Kraats            99  VZC-E&P           2:03.59
  dis. Esmee Geerink                  97  VZC-E&P           2:05.00
        2:05.00 
  dis. Amber Geerink                  97  VZC-E&P           2:14.59
        2:14.59 



TOP
Nr. 22   100m wisselslag Dames                               minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Marije Verhofstadt             97  Vecht&Rijn(SG)    1:32.48
    2. Lobke Schoonderbeek            98  VZC-E&P           1:38.42
    3. Danique de Vegt                98  ESCAZwemmen       1:42.73
    4. Niene Meeuwsen                 98  ESCAZwemmen       1:51.53
    5. Marlene Bezem                  98  AZ&PC             1:55.72



TOP
Nr. 23   100m wisselslag Heren                               minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Kenneth Pico                   98  Vecht&Rijn(SG)    1:49.04
    2. Casper van Hiel                98  Vecht&Rijn(SG)    1:52.58
    3. Thymen van Hattum              99  Vecht&Rijn(SG)    1:59.14
  dis. Yannick Meyer                  97  VZC-E&P           1:48.28
        1:48.28 
  dis. Indy Hermsen                   99  VZC-E&P           2:10.26
        2:10.26 
  dis. Luc Huistra                    98  RZC               2:10.85
        2:10.85 



TOP
Nr. 24   100m wisselslag Heren                               minioren 5 en later
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Justus Ykema                   99  VZC-E&P           1:33.69
    2. Rutger Otto                    97  DeVrijeSlag       1:34.00
    3. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P           1:36.94
    4. Max Kunz                       99  VZC-E&P           1:41.16
    5. Niels van Beek                 98  VZC-E&P           1:44.34
    6. Mees van Duinhoven             98  RZC               1:47.14



TOP
Nr. 25   100m wisselslag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P           1:16.58
    2. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn            1:17.03
    3. Karin Los                      91  DeRijn            1:17.51
    4. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra    1:17.61
    5. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra    1:17.87
    6. Marlissa van Driel             92  DeVrijeSlag       1:19.46
    7. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra    1:20.34
    8. Marit Verwilligen              95  ESCAZwemmen       1:24.60



TOP
Nr. 26   100m wisselslag Dames                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Sheri Rijnberge                88  MerwedeNautilu    1:09.20
    2. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P           1:09.48
    3. Marjolein Delno                94  DeRijn            1:09.63
    4. Inge Pepping                   94  DeRijn            1:10.29
    5. Denise Boereboom               92  VanVliet-Barra    1:13.60
    6. Merel Barendregt               91  VanVliet-Barra    1:14.90
    7. Svenja Peters                  92  ESCAZwemmen       1:15.57
    8. Linda Kolkman                  93  ESCAZwemmen       1:17.86



TOP
Nr. 27   100m wisselslag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra    1:02.99
    2. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P           1:03.84
    3. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra    1:04.30
    4. John van Susteren              85  RZC               1:05.50
    5. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            1:06.48
    6. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P           1:06.48
    7. Sander de Vrught               89  ESCAZwemmen       1:07.22
    8. Jeroen Drewes                  90  DeVrijeSlag       1:09.41



TOP
Nr. 28   100m wisselslag Heren                                          senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                          Jr.  Afk./depot

    1. Stefan Oosting                 81  PSV                 57.75
    2. Joeri Verlinden                88  PSV                 57.82
    3. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra    1:00.15
    4. Tom Driessen                   87  ESCAZwemmen       1:03.10
    5. Olaf Achterberg                90  DWK               1:03.11
    6. Roy Awater                     91  RZC               1:03.19
    7. Camiel Villa Rikkers           89  Zwemlust/Utrech   1:03.73
    8. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra    1:04.17



TOP
Nr. 29   8 x 50m wisselslag Gemengd                                     senioren
--------------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Van Vliet-Barracuda 1              VanVliet-Barra    4:14.81
       Sabine Lina               89   Esther Versteeg           83
       Bastiaan Lijesen          90   Emiel Ghali               87
       Denise Boereboom          92   Merel Barendregt          91
       Robert de Gruijl          86   Sander de Gruijl          91
        4:14.81 
    2. RZC 1                              RZC               4:21.74
       Linda Hulsteijn           93   Sanne Rodenburg           94
       Pascal Timmermans         92   Stefan van Susteren       87
       Georgette Wortelboer      96   Vera Martens              96
       Kevin van Susteren        89   Arno van Schuijlenborgh   84
        4:21.74 
    3. ESCA Zwemmen 1                     ESCAZwemmen       4:24.22
       Svenja Peters             92   Linda Kolkman             93
       Tom Driessen              87   Sander de Vrught          89
       Marit Verwilligen         95   Nynke van der Steur       92
       Tim de Vrught             93   Bram Meijlis              94
        4:24.22 
    4. VZC-E&P 1                          VZC-E&P           4:24.57
       Charlotte Groeneveld      87   Elina de Ruiter           94
       Joeri Scheidt             91   Joost Groeneveld          92
       Ellen van Dijk            94   Sarina Snijder            91
       Erwin van de Haar         90   Thijs Hagelstein          91
        4:24.57 
    5. Van Vliet-Barracuda 2              VanVliet-Barra    4:24.75
       Saskia Kommers            95   Iris Barendregt           86
       Thommy Nickel             84   Lauran Cornax             91
       Linda Janssen             88   Alma Janssen              94
       Steven Nonnekes           90   Anshel Hofstede           93
        4:24.75 
    6. VZC E&P 2                          VZC-E&P           5:07.41
       Nicolle van Ooijik        95   Katja Bos                 95
       Quint Ottens              87   Jorrit Boersen            89
       Manon van de Kraats       95   Ashley Smit               93
       Tim Niekus                91   Marnix Ykema              96
        5:07.41