2008-04-26 Limietwedstrijd 50 m. banen Drachten
Drachten (NED),    26.4.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Heren, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Heren, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 800m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Heren, 1500m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 18. Heren, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 20. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 200m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               9500042 Octopus                2:21.00     1.          
    2.  Josť Adema                    9100016 Aquapoldro             2:21.76     2.          
    3.  Jose Sijbring                 9300702 De Pinquin             2:23.84     3.          
    4.  Femke Groos                   9404492 DZ&PC                  2:25.47     4.          
    5.  Saskia Bergsma                9301686 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.05     5.          
    6.  Ilse Blankvoort               9204458 't Tolhekke            2:26.66     6.          
    7.  Josephine Meerman             9304258 DZ&PC                  2:30.01     7.          
    8.  Sanne Gerrits                 9200596 Swol 1894              2:31.64     8.          
    9.  Tara van Bottenburg           9300114 Octopus                2:32.02     9.          
   10.  Charine de Ruiter             9403668 't Tolhekke            2:33.08    10.          
   11.  Beau Rijpers                  9402638 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:33.95    11.          
   12.  Sylvia Dik                    9501064 De Pinquin             2:35.69    12.          
   13.  Marloes van der Beek          9401364 Aquapoldro             2:36.88    13.          
   14.  Claudia Damski                9402346 DZ&PC                  2:37.61    14.          
   15.  Hjordis Wagenaar              9502170 HZ&PC Heerenveen       2:39.75    15.          
   16.  Yvonne van Rein               9501514 Vriledo                2:42.79    16.          
   17.  Elsje de Vries                9302676 ZCNF '34               2:46.70    17.          
   18.  Madelon Vos                   9305710 Swol 1894              2:47.49    18.          
   19.  Manon Blankvoort              9600454 't Tolhekke            2:47.54    19.          
   20.  Courtney van Huizen           9601686 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:48.45    20.          
   21.  Danella Gremmer               9502836 De Hardenberg          2:52.89    21.          
   22.  MariŽlle Spitse               9604028 De Hardenberg          3:00.98    22.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 200m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen v/d Meulen              8702223 DZ&PC                  2:03.45     1.          
    2.  Chris van Vliet               9102425 DZ&PC                  2:09.70     2.          
    3.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:10.29     3.          
    4.  Floris Manni                  8805679 Octopus                2:10.81     4.          
    5.  Taco Wonder                   9303197 De Spatters            2:17.82     5.          
    6.  Mark Rozema                   9202785 DZ&PC                  2:20.56     6.          
    7.  Erik Nijholt                  9401349 ZCNF '34               2:21.30     7.          
    8.  Christopher Ayoub             9302789 De Dolfijn             2:23.08     8.          
    9.  Sjors Boverhoff               9500741 Octopus                2:23.16     9.          
   10.  Jeroen Staakman               9404989 Aquapoldro             2:24.50    10.          
   11.  Douwe Dijkstra                9304909 DZ&PC                  2:31.60    11.          
   12.  Rick Halma                    9505121 De Vikings             2:33.34    12.          
   13.  Niels Thomassen               9500293 Aquapoldro             2:33.76    13.          
   14.  Johan Smit                    9201217 Octopus                2:36.55    14.          
   DIS  Bo Wullings                   8904251 De Dolfijn                        DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jantina Bredewoud             8800592 Octopus                1:21.21     1.          
    2.  Erika Aan het Rot             9000010 Octopus                1:25.68     2.          
    3.  Iris Hartman                  9502654 De Pinquin             1:29.68     3.          
    4.  Jolien Bleichrodt             9203650 De Vikings             1:30.07     4.          
    5.  Sanne Zijlstra                9401968 DZ&PC                  1:32.38     5.          
    6.  Rixt Menger                   9602052 DZ&PC                  1:35.01     6.          
    7.  Anoeska Wonder                9600840 De Spatters            1:35.16     7.          
    8.  Amarins Menger                9406716 Orca                   1:36.08     8.          
    9.  Bregje Tingen                 9500960 ZCNF '34               1:37.43     9.          
   10.  Martine Goettsch              9200632 ZCNF '34               1:38.67    10.          
   11.  Denise Koerhuis               9400306 De Spatters            1:39.73    11.          
   12.  Danique Gelmers               9600304 Octopus                1:42.65    12.          
   13.  Melissa Nauta                 9602388 De Vikings             1:43.44    13.          
   14.  Ilse Feiken                   9502832 De Hardenberg          1:44.17    14.          
   15.  Rhea Ilse Schokker            9603130 De Dolfijn             2:03.14    15.          
   DIS  Simone Waanders               9500964 Octopus                           DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jaap v/d Vegte                8803485 DZ&PC                  1:07.53     1.          
    2.  Edward Buitenwerf             8900531 DZ&PC                  1:13.37     2.          
    3.  Stefan van der Grift          8701121 Octopus                1:16.22     3.          
    4.  Bart v/d Hoeven               8701379 DZ&PC                  1:16.68     4.          
    5.  Robert-Jan Voogd              9301653 Swol 1894              1:19.72     5.          
    6.  Bram Koppenaal                9103037 Swol 1894              1:20.71     6.          
    7.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro             1:21.33     7.          
    8.  Jeroen Vogelsang              8001645 De Dolfijn             1:21.45     8.          
    9.  Aydin Hummel                  9201577 ZCNF '34               1:21.91     9.          
   10.  Maarten Moorman               9401161 De Pinquin             1:27.89    10.          
   11.  Mathijs Pol                   9201057 Swol 1894              1:29.13    11.          
 NG.ZA  Max van der Steeg             9401399 Swol 1894                       NG.ZA          
    NG  Stefan Petersen               9403067 De Pinquin                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Dames, 200m wisselslag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gea Hagting                   8801584 Nova                   2:36.86     1.          
    2.  Nathalja Pragt                9500030 Nova                   2:43.90     2.          
    3.  Sanne Huisman                 9301998 DZ&PC                  2:44.78     3.          
    4.  Minke Betten                  9404012 DZ&PC                  2:44.92     4.          
    5.  Marloes van der Beek          9401364 Aquapoldro             2:57.36     5.          
    6.  Eline Ligthart                9301706 De Vikings             2:57.78     6.          
    7.  Esther Kuhlman                9601678 Aquapoldro             3:00.23     7.          
    8.  Astrid Dijkstra               9403662 De Vikings             3:06.60     8.          
    9.  Jildau Schilstra              9304656 ZCNF '34               3:07.09     9.FJ 1      
   10.  Kim Vlottes                   9404596 De Vikings             3:07.09    10.FJ 2      
   11.  DaniŽlle Vrieling             9601082 De Spatters            3:13.90    11.          
   12.  Yolanda de Vegt               9500328 ZCNF '34               3:15.01    12.          
   13.  Vivian Renshoff               9603932 Octopus                3:22.66    13.          
   14.  Rhea Ilse Schokker            9603130 De Dolfijn             3:39.59    14.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 200m wisselslag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Henk van Niejenhuis           8905063 De Dolfijn             2:15.55     1.          
    2.  Emile Manni                   9001901 Octopus                2:21.38     2.          
    3.  Roald Blok                    9302685 Octopus                2:32.45     3.          
    4.  Christian Renshoff            9404343 Octopus                2:36.20     4.          
    5.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro             2:36.51     5.          
    6.  Maiko Postma                  9400963 DZ&PC                  2:42.27     6.          
    7.  Jory Willemsen                9500747 Octopus                2:49.30     7.          
    8.  Axl Akkermans                 9301885 ZCNF '34               3:07.58     8.          
    9.  Casper Muselaers              9600399 Octopus                3:11.96     9.          
    NG  Levi Hilbolling               9500593 Nova                               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 100m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               9500042 Octopus                1:12.67     1.          
    2.  Josť Adema                    9100016 Aquapoldro             1:15.56     2.          
    3.  Maxime de Wilde               9304658 DZ&PC                  1:15.73     3.          
    4.  Merel Weysenfeld              9404110 De Vikings             1:20.77     4.          
    5.  Inez Zewuster                 9503700 Vriledo                1:21.71     5.          
    6.  Anouk Frieman                 9502390 Vriledo                1:22.26     6.          
    7.  Madelon Vos                   9305710 Swol 1894              1:26.50     7.          
    8.  Arianne Huisman               9403036 ZCNF '34               1:26.62     8.          
    9.  Willeke Willems               9600232 ZCNF '34               1:28.82     9.          
   10.  JoŽlle Rozema                 9601124 DZ&PC                  1:28.83    10.          
   11.  Iranila Pattipilohy           9605230 De Dolfijn             1:30.05    11.          
   12.  Annebeth van Ark              8805588 Octopus                1:30.92    12.          
   13.  Tamara Delger                 9404346 De Hardenberg          1:31.41    13.          
   14.  Dominique Sik                 8804000 Octopus                1:31.86    14.          
   15.  Rowan Klaassens               9200942 De Spatters            1:32.65    15.          
   16.  Marloes Stam                  9601468 De Hardenberg          1:33.23    16.          
   17.  Marijke van de Beek           9602660 Octopus                1:33.42    17.          
   18.  Melissa Nauta                 9602388 De Vikings             1:34.84    18.          
   19.  Sifra van Bottenburg          9501178 Octopus                1:35.51    19.          
   DIS  Tialda Prins                  9801310 De Hardenberg          1:31.03    DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 100m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik Hagting                  9100829 Nova                   1:03.51     1.          
    2.  Floris Manni                  8805679 Octopus                1:07.20     2.          
    3.  Albert Dijkstra               9204437 DZ&PC                  1:07.21     3.          
    4.  Bram Koppenaal                9103037 Swol 1894              1:12.86     4.          
    5.  Tim Blauw                     9301345 Nova                   1:14.23     5.          
    6.  Alan Slomp                    8703071 DZ&PC                  1:14.61     6.          
    7.  Christopher Ayoub             9302789 De Dolfijn             1:14.68     7.          
    8.  Anthony Lubbers               9501151 De Dolfijn             1:18.18     8.          
    9.  Harm Lemstra                  9305009 De Vikings             1:19.68     9.          
   10.  Jeroen Vogelsang              8001645 De Dolfijn             1:19.96    10.          
   11.  Niels Thomassen               9500293 Aquapoldro             1:20.46    11.          
   12.  Douwe Dijkstra                9304909 DZ&PC                  1:21.03    12.          
   13.  Matthijs Ganzevoort           9305533 HZ&PC Heerenveen       1:22.93    13.          
   14.  Johan Smit                    9201217 Octopus                1:23.55    14.          
 NG.ZA  Max van der Steeg             9401399 Swol 1894                       NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Dames, 200m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon Gelmers                9400416 Octopus                2:47.95     1.          
    2.  Suzanne Brummel               9401366 Octopus                3:00.11     2.          
    3.  Erika Aan het Rot             9000010 Octopus                3:08.26     3.          
    4.  Indyra Hummel                 9600624 ZCNF '34               3:27.06     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 200m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Smeenge                   9305557 Vriledo                2:26.26     1.          
    2.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:35.35     2.          
    3.  Jonathan Rozema               9501157 DZ&PC                  2:43.10     3.          
 NG.ZA  Joost Krommenhoek             8401293 De Dolfijn                      NG.ZA          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 800m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Gielen                9105922 Electrolux AZC         9:54.90     1.          
          1:08.97  2:24.47  3:40.13  4:55.66  6:10.39  7:25.80  8:41.47  9:54.90
    2.  Iris Bioch                    9106916 Electrolux AZC        10:17.57     2.          
          1:06.42  2:19.26  3:33.51  4:48.32  6:14.21  7:37.07  8:58.69 10:17.57
    3.  Saskia Bergsma                9301686 ZPC Bikkel Hoogeveen  10:37.73     3.          
          1:14.46  2:34.81  3:55.65  5:16.92  6:37.77  7:58.05  9:18.51 10:37.73
    4.  Tara van Bottenburg           9300114 Octopus               11:12.32     4.          
          1:15.20  2:39.30  4:04.37  5:30.33  6:56.48  8:22.98  9:50.69 11:12.32
   DIS  Denise van Zetten             9600932 Octopus                           DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Heren, 1500m vrije slag                alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjen v/d Meulen              8702223 DZ&PC                 15:59.04     1.          
            59.19  2:01.74  3:05.85  4:09.45  5:13.83  6:17.76  7:22.48  8:27.52  9:32.61
         10:38.12 11:42.38 12:47.11 13:52.00 14:56.76 15:59.04
    2.  Bo Wullings                   8904251 De Dolfijn            17:23.30     2.          
          1:05.82  2:16.56  3:27.43  4:39.00  5:49.94  7:00.46  8:10.59  9:20.48 10:30.16
         11:39.49 12:48.44 13:56.95 15:06.04 16:15.39 17:23.30
    3.  Michiel Jorink                8701613 Swol 1894             19:06.19     3.          
          1:06.43  2:20.64  3:36.53  4:54.22  6:11.64  7:28.36  8:46.43 10:03.19 11:19.96
         12:37.19 13:53.87 15:12.28 16:31.80 17:50.06 19:06.19
    4.  Jeffry van Zetten             9500755 Octopus               20:54.09     4.          
          1:17.49  2:39.18  4:02.16  5:22.14  6:46.80  8:11.21  9:32.63 10:58.34 12:23.64
         13:48.59 15:12.39 16:38.36 18:05.65 19:32.48 20:54.09
    5.  Richard Hovenkamp             9400497 De Spatters           22:31.01     5.          
          1:18.16  2:48.81  4:21.72  5:54.91  7:27.29  9:01.30 10:34.58 12:07.30 13:41.91
         15:15.26 16:45.43 18:15.49 19:46.26 21:12.92 22:31.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Dames, 200m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa Brak                  8800572 De Zijl                2:43.19     1.          
    2.  Gea Hagting                   8801584 Nova                   2:51.88     2.          
    3.  Jantina Bredewoud             8800592 Octopus                3:00.51     3.          
    4.  Iris Hartman                  9502654 De Pinquin             3:10.02     4.          
    5.  Yolanda de Vegt               9500328 ZCNF '34               3:11.31     5.          
    6.  Sanne Gerrits                 9200596 Swol 1894              3:11.63     6.          
    7.  Jill Muller                   9600728 DZ&PC                  3:15.97     7.          
    8.  Anoeska Wonder                9600840 De Spatters            3:20.30     8.          
    9.  Claudia Damski                9402346 DZ&PC                  3:21.19     9.          
   10.  Imre Borger                   9304458 Swol 1894              3:21.79    10.          
   11.  Elsje de Vries                9302676 ZCNF '34               3:36.21    11.          
   12.  Willeke Willems               9600232 ZCNF '34               3:44.24    12.          
   13.  Rhea Ilse Schokker            9603130 De Dolfijn             4:19.41    13.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Heren, 200m schoolslag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan van der Grift          8701121 Octopus                2:41.29     1.          
    2.  Alan Slomp                    8703071 DZ&PC                  2:41.55     2.          
    3.  Jeroen Vogelsang              8001645 De Dolfijn             2:54.30     3.          
    4.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro             2:57.01     4.          
    5.  Ties Elzerman                 9502163 De Dolfijn             3:08.47     5.          
    6.  Matthijs Ganzevoort           9305533 HZ&PC Heerenveen       3:17.35     6.          
    NG  Stefan Petersen               9403067 De Pinquin                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Dames, 100m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               9500042 Octopus                1:15.53     1.          
    2.  Minke Betten                  9404012 DZ&PC                  1:15.62     2.          
    3.  Sylvia Dik                    9501064 De Pinquin             1:20.07     3.          
    4.  Marloes van der Beek          9401364 Aquapoldro             1:22.32     4.          
    5.  Madelon Vos                   9305710 Swol 1894              1:24.63     5.          
    6.  Rowan Klaassens               9200942 De Spatters            1:31.50     6.          
    7.  Denise Koerhuis               9400306 De Spatters            1:32.42     7.          
    8.  Annebeth van Ark              8805588 Octopus                1:36.75     8.          
    9.  Martine Goettsch              9200632 ZCNF '34               1:40.17     9.          
   10.  Vivian Renshoff               9603932 Octopus                1:50.14    10.          
   11.  Rhea Ilse Schokker            9603130 De Dolfijn             2:02.26    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Heren, 100m vlinderslag                alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emile Manni                   9001901 Octopus                1:02.36     1.          
    2.  Chris van Vliet               9102425 DZ&PC                  1:04.95     2.          
    3.  Aydin Hummel                  9201577 ZCNF '34               1:10.09     3.          
    4.  Kevin Meinders                9300769 De Spatters            1:15.61     4.          
    5.  Christopher Ayoub             9302789 De Dolfijn             1:16.94     5.          
 NG.ZA  Max van der Steeg             9401399 Swol 1894                       NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 200m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jose Sijbring                 9300702 De Pinquin             2:41.89     1.          
    2.  Josephine Meerman             9304258 DZ&PC                  2:43.82     2.          
    3.  Suzanne Brummel               9401366 Octopus                2:51.07     3.          
    4.  Hjordis Wagenaar              9502170 HZ&PC Heerenveen       2:51.11     4.          
    5.  Jolien Bleichrodt             9203650 De Vikings             2:52.25     5.          
    6.  Josť Adema                    9100016 Aquapoldro             2:52.60     6.          
    7.  Merel Weysenfeld              9404110 De Vikings             2:53.83     7.          
    8.  Esther Kuhlman                9601678 Aquapoldro             2:58.43     8.          
    9.  Arianne Huisman               9403036 ZCNF '34               3:07.95     9.          
   10.  Yvonne van Rein               9501514 Vriledo                3:08.79    10.          
   11.  Iranila Pattipilohy           9605230 De Dolfijn             3:11.32    11.          
   DIS  Anne Kooijman                 9503218 Zwemlust/Utrecht(SG)   2:50.25    DIS          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 200m rugslag                  alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Henk van Niejenhuis           8905063 De Dolfijn             2:09.17     1.          
    2.  Erik Hagting                  9100829 Nova                   2:21.13     2.          
    3.  Roald Blok                    9302685 Octopus                2:38.58     3.          
    4.  Christian Renshoff            9404343 Octopus                2:38.91     4.          
    5.  Maiko Postma                  9400963 DZ&PC                  2:41.12     5.          
    6.  Maarten Moorman               9401161 De Pinquin             2:45.45     6.          
    7.  Niels Thomassen               9500293 Aquapoldro             2:51.75     7.          
    NG  Levi Hilbolling               9500593 Nova                               NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Dames, 100m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxime de Wilde               9304658 DZ&PC                  1:04.45     1.          
    2.  Femke Groos                   9404492 DZ&PC                  1:05.02     2.          
    3.  Sharon Gelmers                9400416 Octopus                1:05.41     3.          
    4.  Saskia Bergsma                9301686 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.03     4.          
    5.  Sanne Huisman                 9301998 DZ&PC                  1:06.42     5.          
    6.  Nathalja Pragt                9500030 Nova                   1:07.53     6.          
    7.  Eline Ligthart                9301706 De Vikings             1:08.67     7.          
    8.  Charine de Ruiter             9403668 't Tolhekke            1:08.72     8.          
    9.  Inez Zewuster                 9503700 Vriledo                1:09.19     9.          
   10.  Anouk Frieman                 9502390 Vriledo                1:09.36    10.          
   11.  Erika Aan het Rot             9000010 Octopus                1:10.64    11.          
   12.  Courtney van Huizen           9601686 Zwemlust/Utrecht(SG)   1:10.75    12.          
   13.  Esther Kuhlman                9601678 Aquapoldro             1:10.86    13.          
   14.  Danella Gremmer               9502836 De Hardenberg          1:14.27    14.          
   15.  Rixt Menger                   9602052 DZ&PC                  1:14.30    15.          
   16.  Astrid Dijkstra               9403662 De Vikings             1:14.72    16.          
   17.  JoŽlle Rozema                 9601124 DZ&PC                  1:15.10    17.          
   18.  Manon Blankvoort              9600454 't Tolhekke            1:15.23    18.          
   19.  Sanne Zijlstra                9401968 DZ&PC                  1:15.34    19.          
   20.  Kim Vlottes                   9404596 De Vikings             1:15.35    20.          
   21.  Sifra van Bottenburg          9501178 Octopus                1:15.96    21.          
   22.  DaniŽlle Vrieling             9601082 De Spatters            1:16.82    22.          
   23.  Imre Borger                   9304458 Swol 1894              1:17.45    23.          
   24.  Tamara Delger                 9404346 De Hardenberg          1:17.51    24.          
   25.  Jildau Schilstra              9304656 ZCNF '34               1:18.43    25.          
   26.  MariŽlle Spitse               9604028 De Hardenberg          1:19.43    26.          
   27.  Amarins Menger                9406716 Orca                   1:19.62    27.          
   28.  Tialda Prins                  9801310 De Hardenberg          1:20.49    28.          
   29.  Dominique Sik                 8804000 Octopus                1:20.89    29.          
   30.  Bregje Tingen                 9500960 ZCNF '34               1:21.12    30.          
   31.  Iranila Pattipilohy           9605230 De Dolfijn             1:22.29    31.          
   32.  Marijke van de Beek           9602660 Octopus                1:24.23    32.          
   33.  Marloes Stam                  9601468 De Hardenberg          1:26.01    33.          
   34.  Danique Gelmers               9600304 Octopus                1:27.83    34.          
   35.  Melissa Nauta                 9602388 De Vikings             1:28.27    35.          
   DIS  Indyra Hummel                 9600624 ZCNF '34               1:18.76    DIS          
 NG.ZA  Simone Waanders               9500964 Octopus                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 100m vrije slag                 alg. leeftijdsgroep
26-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Koppenaal                9103037 Swol 1894                58.87     1.          
    2.  Floris Manni                  8805679 Octopus                  59.18     2.          
    3.  Albert Dijkstra               9204437 DZ&PC                  1:00.50     3.          
    4.  Taco Wonder                   9303197 De Spatters            1:00.76     4.          
    5.  Roy Smeenge                   9305557 Vriledo                1:00.99     5.          
    6.  Jonathan Rozema               9501157 DZ&PC                  1:01.59     6.          
    7.  Robert-Jan Voogd              9301653 Swol 1894              1:03.52     7.          
    8.  Tim Blauw                     9301345 Nova                   1:03.55     8.          
    9.  Jeroen Staakman               9404989 Aquapoldro             1:03.59     9.          
   10.  Mark Rozema                   9202785 DZ&PC                  1:04.59    10.          
   11.  Erik Nijholt                  9401349 ZCNF '34               1:04.66    11.          
   12.  Sjors Boverhoff               9500741 Octopus                1:04.98    12.          
   13.  Jory Willemsen                9500747 Octopus                1:07.02    13.          
   14.  Ties Elzerman                 9502163 De Dolfijn             1:09.15    14.          
   15.  Rick Halma                    9505121 De Vikings             1:09.24    15.          
   16.  Harm Lemstra                  9305009 De Vikings             1:09.65    16.          
   17.  Mathijs Pol                   9201057 Swol 1894              1:09.99    17.          
   17.  Anthony Lubbers               9501151 De Dolfijn             1:09.99    17.          
   19.  Johan Smit                    9201217 Octopus                1:10.01    19.          
   20.  Axl Akkermans                 9301885 ZCNF '34               1:12.98    20.          
   21.  Casper Muselaers              9600399 Octopus                1:19.42    21.          
 NG.ZA  Joost Krommenhoek             8401293 De Dolfijn                      NG.ZA          
 NG.ZA  Max van der Steeg             9401399 Swol 1894                       NG.ZA          



Splash Meet Manager 2007Registered to DZ&PC