Speedo de Jonge Sport Sprinttoernooi
Stadskanaal (NED),    26.4.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Voorronde, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 3. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Jongens Junioren 3-4    Nr. 4. Meisjes, 100m wisselslag, Voorronde, Dames Jeugd 1-2
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Voorronde, Heren Jeugd 1-2    Nr. 6. Dames, 100m wisselslag, Voorronde, Dames Senioren D 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 100m wisselslag, Voorronde, Heren Senioren 1 en ouder    Nr. 8. Meisjes, 50m schoolslag, Voorronde, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Jongens Junioren 3-4
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag, Voorronde, Dames Jeugd 1-2    Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag, Voorronde, Heren Jeugd 1-2
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Voorronde, Dames Senioren D 1 en ouder    Nr. 14. Heren, 50m schoolslag, Voorronde, Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 15. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Jongens Junioren 3-4    Nr. 18. Meisjes, 50m rugslag, Voorronde, Dames Jeugd 1-2
Nr. 19. Jongens, 50m rugslag, Voorronde, Heren Jeugd 1-2    Nr. 20. Dames, 50m rugslag, Voorronde, Dames Senioren D 1 en ouder
Nr. 21. Heren, 50m rugslag, Voorronde, Heren Senioren 1 en ouder    Nr. 22. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 23. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Jongens Junioren 3-4
Nr. 25. Meisjes, 50m vlinderslag, Voorronde, Dames Jeugd 1-2    Nr. 26. Jongens, 50m vlinderslag, Voorronde, Heren Jeugd 1-2
Nr. 27. Dames, 50m vlinderslag, Voorronde, Dames Senioren D 1 en ouder    Nr. 28. Heren, 50m vlinderslag, Voorronde, Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, Voorronde, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 30. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Jongens Junioren 3-4    Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag, Voorronde, Dames Jeugd 1-2
Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag, Voorronde, Heren Jeugd 1-2    Nr. 34. Dames, 50m vrije slag, Voorronde, Dames Senioren D 1 en ouder
Nr. 35. Heren, 50m vrije slag, Voorronde, Heren Senioren 1 en ouder    Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 3. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Jongens Junioren 3-4
Nr. 4. Meisjes, 100m wisselslag, Finale, Dames Jeugd 1-2    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Finale, Heren Jeugd 1-2
Nr. 6. Dames, 100m wisselslag, Finale, Dames Senioren D 1 en ouder    Nr. 7. Heren, 100m wisselslag, Finale, Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 8. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 9. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 10. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Jongens Junioren 3-4    Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag, Finale, Dames Jeugd 1-2
Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag, Finale, Heren Jeugd 1-2    Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Finale, Dames Senioren D 1 en ouder
Nr. 14. Heren, 50m schoolslag, Finale, Heren Senioren 1 en ouder    Nr. 15. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 17. Jongens, 50m rugslag, Finale, Jongens Junioren 3-4
Nr. 18. Meisjes, 50m rugslag, Finale, Dames Jeugd 1-2    Nr. 19. Jongens, 50m rugslag, Finale, Heren Jeugd 1-2
Nr. 20. Dames, 50m rugslag, Finale, Dames Senioren D 1 en ouder    Nr. 21. Heren, 50m rugslag, Finale, Heren Senioren 1 en ouder
Nr. 22. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 23. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Jongens Junioren 3-4    Nr. 25. Meisjes, 50m vlinderslag, Finale, Dames Jeugd 1-2
Nr. 26. Jongens, 50m vlinderslag, Finale, Heren Jeugd 1-2    Nr. 27. Dames, 50m vlinderslag, Finale, Dames Senioren D 1 en ouder
Nr. 28. Heren, 50m vlinderslag, Finale, Heren Senioren 1 en ouder    Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Jongens Junioren 3-4
Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag, Finale, Dames Jeugd 1-2    Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag, Finale, Heren Jeugd 1-2
Nr. 34. Dames, 50m vrije slag, Finale, Dames Senioren D 1 en ouder    Nr. 35. Heren, 50m vrije slag, Finale, Heren Senioren 1 en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m wisselslag                 Meisjes Junioren 1
26.04.2008 - 10:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:27.00
B-tijd 12              1:24.50  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              1:22.20  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                 1:19.18     1.          
    2.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.20     2.          
    3.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan          1:19.71     3.          
    4.  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal        1:22.57     4.          
    5.  Laura Buirs                   9600672 ZPC Stadskanaal        1:23.00     5.          
    6.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan          1:23.32     6.          
    7.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                   1:24.84     7.          
    8.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero               1:24.90     8.          
    9.  Tessa Keizer                  9601586 Gzvw                   1:24.92     9.          
   10.  Eva Willemsen                 9602570 Appingedam             1:25.85    10.          
   11.  Janine Huizeling              9601598 Trivia                 1:25.99    11.          
   DIS  Eva Smit                      9602690 Gzvw                   1:20.39    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m wisselslag                 Meisjes Junioren 2
26.04.2008 - 10:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:27.00  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              1:24.50
B-tijd 13              1:22.20  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan          1:16.65     1.          
    2.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                 1:17.14     2.          
    3.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan          1:17.59     3.          
    4.  Laura van Daalen              9503474 De Columbiaan          1:18.43     4.          
    5.  Imke Odding                   9501326 Trivia                 1:20.38     5.          
    6.  Iris Visser                   9504784 Appingedam             1:21.37     6.          
    7.  Denise Gall                   9501494 De Pinquin             1:22.52     7.          
    8.  Mai-Di Postma                 9502622 Aqualero               1:22.58     8.          
    9.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal        1:23.76     9.          
   10.  Vera van der Werf             9502652 De Pinquin             1:24.52    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m wisselslag                 Meisjes Junioren 3
26.04.2008 - 10:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:27.00  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              1:24.50  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              1:22.20
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                 1:10.76     1.          
    2.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan          1:11.09     2.          
    3.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan          1:12.10     3.          
    4.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan          1:13.48     4.          
    5.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan          1:13.75     5.          
    6.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.66     6.          
    7.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                   1:14.87     7.          
    8.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur             1:15.55     8.          
    9.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                 1:15.77     9.          
   10.  Naomi Hofsink                 9402508 Deltasteur             1:16.22    10.          
   11.  Laura van Duijn               9403640 De Columbiaan          1:16.73    11.          
   12.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal        1:17.53    12.          
   13.  Ellen Hoving                  9402862 Bubble                 1:18.76    13.          
   14.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan          1:19.00    14.          
   15.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam             1:19.03    15.          
   16.  Lynde Hans                    9402606 Dedemsvaart-AC         1:19.37    16.          
   17.  Rebecca Johnson               9400964 De Columbiaan          1:19.48    17.          
   18.  Tineke Wind                   9400826 Dz&pc                  1:20.08    18.          
   19.  Heleen ten Have               9403000 De Pinquin             1:21.07    19.          
    NG  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC                     NG          
    NG  Grace Vrieling                9401624 Trivia                             NG          
    NG  Jolein Welling                9401084 ZC Borger                          NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008 - 10:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:27.00  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              1:24.50  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              1:22.20  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                 1:10.76     1.          
    2.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan          1:11.09     2.          
    3.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan          1:12.10     3.          
    4.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan          1:13.48     4.          
    5.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan          1:13.75     5.          
    6.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.66     6.          
    7.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                   1:14.87     7.          
    8.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur             1:15.55     8.          
    9.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                 1:15.77     9.          
   10.  Naomi Hofsink                 9402508 Deltasteur             1:16.22    10.          
   11.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan          1:16.65    11.          
   12.  Laura van Duijn               9403640 De Columbiaan          1:16.73    12.          
   13.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                 1:17.14    13.          
   14.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal        1:17.53    14.          
   15.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan          1:17.59    15.          
   16.  Laura van Daalen              9503474 De Columbiaan          1:18.43    16.          
   17.  Ellen Hoving                  9402862 Bubble                 1:18.76    17.          
   18.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan          1:19.00    18.          
   19.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam             1:19.03    19.          
   20.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                 1:19.18    20.          
   21.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.20    21.          
   22.  Lynde Hans                    9402606 Dedemsvaart-AC         1:19.37    22.          
   23.  Rebecca Johnson               9400964 De Columbiaan          1:19.48    23.          
   24.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan          1:19.71    24.          
   25.  Tineke Wind                   9400826 Dz&pc                  1:20.08    25.          
   26.  Imke Odding                   9501326 Trivia                 1:20.38    26.          
   27.  Heleen ten Have               9403000 De Pinquin             1:21.07    27.          
   28.  Iris Visser                   9504784 Appingedam             1:21.37    28.          
   29.  Denise Gall                   9501494 De Pinquin             1:22.52    29.          
   30.  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal        1:22.57    30.          
   31.  Mai-Di Postma                 9502622 Aqualero               1:22.58    31.          
   32.  Laura Buirs                   9600672 ZPC Stadskanaal        1:23.00    32.          
   33.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan          1:23.32    33.          
   34.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal        1:23.76    34.          
   35.  Vera van der Werf             9502652 De Pinquin             1:24.52    35.          
   36.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                   1:24.84    36.          
   37.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero               1:24.90    37.          
   38.  Tessa Keizer                  9601586 Gzvw                   1:24.92    38.          
   39.  Eva Willemsen                 9602570 Appingedam             1:25.85    39.          
   40.  Janine Huizeling              9601598 Trivia                 1:25.99    40.          
   DIS  Eva Smit                      9602690 Gzvw                   1:20.39    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC                     NG          
    NG  Grace Vrieling                9401624 Trivia                             NG          
    NG  Jolein Welling                9401084 ZC Borger                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m wisselslag                 Jongens Minioren 6
26.04.2008 - 10:31                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:25.30
B-tijd 12              1:20.90  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              1:17.50  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan          1:16.48     1.          
    2.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam             1:22.92     2.          
    3.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan          1:23.49     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m wisselslag                 Jongens Junioren 1
26.04.2008 - 10:31                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:25.30  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              1:20.90
B-tijd 13              1:17.50  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC         1:10.07     1.          
    2.  Luc van der Wolde             9500281 ZPC Stadskanaal        1:10.96     2.          
    3.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan          1:14.77     3.          
    3.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin             1:14.77     3.          
    5.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan          1:16.94     5.          
    6.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal        1:19.89     6.          
    7.  Oebele v/d Velde              9502731 Dz&pc                  1:20.45     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m wisselslag                 Jongens Junioren 2
26.04.2008 - 10:31                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:25.30  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              1:20.90  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              1:17.50
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal        1:12.59     1.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008 - 10:31                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              1:25.30  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              1:20.90  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              1:17.50  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC         1:10.07     1.          
    2.  Luc van der Wolde             9500281 ZPC Stadskanaal        1:10.96     2.          
    3.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal        1:12.59     3.          
    4.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan          1:14.77     4.          
    4.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin             1:14.77     4.          
    6.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan          1:16.48     6.          
    7.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan          1:16.94     7.          
    8.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal        1:19.89     8.          
    9.  Oebele v/d Velde              9502731 Dz&pc                  1:20.45     9.          
   10.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam             1:22.92    10.          
   11.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan          1:23.49    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 100m wisselslag                 Jongens Junioren 3
26.04.2008 - 10:35                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              1:15.00
B-tijd 15              1:13.00  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.69     1.          
    2.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers        1:09.88     2.          
    3.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                 1:10.37     3.          
    4.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan          1:10.95     4.          
    5.  Maxiem Wagenaar               9304645 Ritola Z&PC            1:14.84     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 100m wisselslag                 Jongens Junioren 4
26.04.2008 - 10:35                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              1:15.00  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              1:13.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan          1:03.35     1.          
    2.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal        1:04.72     2.          
    3.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal        1:05.22     3.          
    4.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan          1:05.80     4.          
    5.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                 1:06.59     5.          
    6.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam             1:09.11     6.          
    NG  Jelger Rietveld               9201109 Trivia                             NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008 - 10:35                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              1:15.00  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              1:13.00  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan          1:03.35     1.          
    2.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal        1:04.72     2.          
    3.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal        1:05.22     3.          
    4.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan          1:05.80     4.          
    5.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                 1:06.59     5.          
    6.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.69     6.          
    7.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam             1:09.11     7.          
    8.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers        1:09.88     8.          
    9.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                 1:10.37     9.          
   10.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan          1:10.95    10.          
   11.  Maxiem Wagenaar               9304645 Ritola Z&PC            1:14.84    11.          
    NG  Jelger Rietveld               9201109 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 100m wisselslag                      Dames Jeugd 1
26.04.2008 - 10:39                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              1:20.50
B-tijd 15              1:19.10  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                  1:11.66     1.          
    2.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam             1:12.75     2.          
    3.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.30     3.          
    4.  Tamara Boeff                  9301930 De Columbiaan          1:15.41     4.          
    5.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC            1:15.52     5.          
    6.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                 1:15.73     6.          
    7.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC         1:18.10     7.          
    8.  Geeske Wind                   9300980 Dz&pc                  1:18.44     8.          
    9.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin             1:18.64     9.          
   10.  Daphne Kenter                 9306440 Bubble                 1:19.53    10.          
   11.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero               1:19.56    11.          
    NG  Cynthia Kreleger              9305754 Aqualero                           NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 100m wisselslag                      Dames Jeugd 2
26.04.2008 - 10:39                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              1:20.50  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              1:19.10
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan          1:12.03     1.          
    2.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                  1:12.26     2.          
    3.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan          1:13.71     3.          
    4.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.78     4.          
    5.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.79     5.          
    6.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal        1:15.64     6.          
    7.  Kim de Bruijn                 9203424 Dedemsvaart-AC         1:16.03     7.          
    8.  Danique Sondermeijer          9203586 De Columbiaan          1:16.19     8.          
    9.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                   1:16.47     9.          
   10.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers        1:17.08    10.          
   11.  Marissa Spieard               9202752 ZC Borger              1:18.22    11.          
   12.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers        1:18.40    12.          
   13.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal        1:18.77    13.          
   14.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                  1:20.30    14.          
   15.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                 1:20.97    15.          
   16.  Maaike Goosen                 9205676 Bubble                 1:23.32    16.          
    NG  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen               NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008 - 10:39                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              1:20.50  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              1:19.10  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                  1:11.66     1.          
    2.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan          1:12.03     2.          
    3.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                  1:12.26     3.          
    4.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam             1:12.75     4.          
    5.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.30     5.          
    6.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan          1:13.71     6.          
    7.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.78     7.          
    8.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.79     8.          
    9.  Tamara Boeff                  9301930 De Columbiaan          1:15.41     9.          
   10.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC            1:15.52    10.          
   11.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal        1:15.64    11.          
   12.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                 1:15.73    12.          
   13.  Kim de Bruijn                 9203424 Dedemsvaart-AC         1:16.03    13.          
   14.  Danique Sondermeijer          9203586 De Columbiaan          1:16.19    14.          
   15.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                   1:16.47    15.          
   16.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers        1:17.08    16.          
   17.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC         1:18.10    17.          
   18.  Marissa Spieard               9202752 ZC Borger              1:18.22    18.          
   19.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers        1:18.40    19.          
   20.  Geeske Wind                   9300980 Dz&pc                  1:18.44    20.          
   21.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin             1:18.64    21.          
   22.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal        1:18.77    22.          
   23.  Daphne Kenter                 9306440 Bubble                 1:19.53    23.          
   24.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero               1:19.56    24.          
   25.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                  1:20.30    25.          
   26.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                 1:20.97    26.          
   27.  Maaike Goosen                 9205676 Bubble                 1:23.32    27.          
    NG  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen               NG          
    NG  Cynthia Kreleger              9305754 Aqualero                           NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 100m wisselslag                      Heren Jeugd 1
26.04.2008 - 10:49                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              1:11.40
B-tijd 17              1:10.00  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC         1:01.93     1.          
    2.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan          1:02.95     2.          
    3.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                 1:03.68     3.          
    4.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.78     4.          
    5.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan          1:05.16     5.          
    6.  Bas Braun                     9106545 Trivia                 1:05.93     6.          
    7.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan          1:05.97     7.          
    8.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan          1:08.86     8.          
    9.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC         1:09.16     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 100m wisselslag                      Heren Jeugd 2
26.04.2008 - 10:49                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              1:11.40  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              1:10.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   59.93     1.          
    2.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal        1:01.87     2.          
    3.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                  1:03.93     3.          
    4.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                 1:04.10     4.          
    5.  Rudie Kirkenier               9001537 Dz&pc                  1:05.38     5.          
    6.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam             1:07.15     6.          
    7.  Fabian Buiringe               9006209 Trivia                 1:08.60     7.          
    7.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger              1:08.60     7.          
    9.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC            1:09.29     9.          
   10.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC         1:11.24    10.          
   11.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.66    11.          
   DIS  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                 1:15.92    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008 - 10:49                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              1:11.40  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              1:10.00  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   59.93     1.          
    2.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal        1:01.87     2.          
    3.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC         1:01.93     3.          
    4.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan          1:02.95     4.          
    5.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                 1:03.68     5.          
    6.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.78     6.          
    7.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                  1:03.93     7.          
    8.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                 1:04.10     8.          
    9.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan          1:05.16     9.          
   10.  Rudie Kirkenier               9001537 Dz&pc                  1:05.38    10.          
   11.  Bas Braun                     9106545 Trivia                 1:05.93    11.          
   12.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan          1:05.97    12.          
   13.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam             1:07.15    13.          
   14.  Fabian Buiringe               9006209 Trivia                 1:08.60    14.          
   14.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger              1:08.60    14.          
   16.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan          1:08.86    16.          
   17.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC         1:09.16    17.          
   18.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC            1:09.29    18.          
   19.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC         1:11.24    19.          
   20.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.66    20.          
   DIS  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                 1:15.92    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m wisselslag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008 - 10:56                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              1:16.30  Dames Senioren
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                 1:08.00     1.          
    2.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen         1:08.17     2.          
    3.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.91     3.          
    4.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.11     4.          
    5.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.56     5.          
    6.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                 1:09.59     6.          
    7.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.19     7.          
    8.  Eeke van der Wal              9004150 Trivia                 1:10.56     8.          
    9.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal        1:11.84     9.          
   10.  Daphne Roubos                 9003188 De Columbiaan          1:12.12    10.          
   11.  Marina Scheepbouwer           8402154 De Columbiaan          1:12.30    11.          
   12.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.80    12.          
   13.  Inge Menzo                    8802994 Dedemsvaart-AC         1:13.03    13.          
   14.  Nadine Straten                9103008 De Columbiaan          1:13.56    14.          
   15.  Natasja Topelen               8904148 ZPC Stadskanaal        1:14.28    15.          
   16.  Tessa Vreeburg                9103358 De Columbiaan          1:15.02    16.          
   17.  Kimberly Grünewald            9006680 Trivia                 1:15.28    17.          
   18.  Rianne Hooiveld               9001572 Bubble                 1:15.40    18.          
   19.  Mariëtte Kosse                8602066 Dedemsvaart-AC         1:15.42    19.          
   20.  Sharayah Diphoorn             9100738 Dedemsvaart-AC         1:15.97    20.          
   21.  Nathasja Bos                  9100362 ZPC Stadskanaal        1:16.63    21.          
   22.  Berdien Welling               9103476 ZC Borger              1:17.56    22.          
   23.  Manon Jellinek                8902042 Aqualero               1:17.57    23.          
   24.  Myrthe Talsma                 9106844 Trivia                 1:18.20    24.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 100m wisselslag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008 - 11:04                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              1:07.50
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   59.64     1.          
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           59.75     2.          
    3.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen         1:00.11     3.          
    4.  Erik Talma                    8903107 Trivia                 1:01.53     4.          
    5.  Martin Gildemeester           8000419 Dz&pc                  1:01.87     5.          
    6.  Vince Polak                   8905277 De Columbiaan          1:01.97     6.          
    7.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.40     7.          
    8.  Erik Verholt                  8803543 Team Groningen         1:03.76     8.          
    9.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.12     9.          
   10.  Arne Doddema                  8900731 Gzvw                   1:05.26    10.          
   11.  Bram Romkes                   8602595 Dedemsvaart-AC         1:05.63    11.          
   12.  Arjan Dolstra                 7800255 Dedemsvaart-AC         1:05.80    12.          
   13.  Kelvin Bergsma                8602133 Dedemsvaart-AC         1:07.42    13.          
    NG  Jeroen Stuut                  8803315 Trivia                             NG          
    NG  Bart van 't Land              8900656 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m schoolslag                 Meisjes Junioren 1
26.04.2008 - 11:09                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              44.10
B-tijd 12              42.60  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              41.60  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura Buirs                   9600672 ZPC Stadskanaal          40.71     1.          
    2.  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal          40.89     2.          
    3.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan            42.11     3.          
    4.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 42.14     4.          
    5.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan            42.61     5.          
    6.  Eva Smit                      9602690 Gzvw                     43.81     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m schoolslag                 Meisjes Junioren 2
26.04.2008 - 11:09                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              44.10  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              42.60
B-tijd 13              41.60  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     38.27     1.          
    2.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan            40.69     2.          
    3.  Marthe van Ginkel             9501744 zpc Nova                 42.26     3.          
    4.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal          42.72     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m schoolslag                 Meisjes Junioren 3
26.04.2008 - 11:09                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              44.10  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              42.60  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              41.60
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            37.19     1.          
    2.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan            37.28     2.          
    3.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur               37.58     3.          
    4.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            38.12     4.          
    5.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                   38.35     5.          
    6.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          39.55     6.          
    7.  Rebecca Johnson               9400964 De Columbiaan            39.70     7.          
    8.  Michelle de Groot             9402946 E Z C                    40.39     8.          
    9.  Tineke Wind                   9400826 Dz&pc                    42.34     9.          
   DIS  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam                        DIS          
         - 
   DIS  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                              DIS          
         - 
    NG  Loes Wielink                  9403960 Trivia                             NG          
    NG  Roos Wielink                  9403962 Trivia                             NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008 - 11:09                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              44.10  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              42.60  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              41.60  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            37.19     1.          
    2.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan            37.28     2.          
    3.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur               37.58     3.          
    4.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            38.12     4.          
    5.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     38.27     5.          
    6.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                   38.35     6.          
    7.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          39.55     7.          
    8.  Rebecca Johnson               9400964 De Columbiaan            39.70     8.          
    9.  Michelle de Groot             9402946 E Z C                    40.39     9.          
   10.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan            40.69    10.          
   11.  Laura Buirs                   9600672 ZPC Stadskanaal          40.71    11.          
   12.  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal          40.89    12.          
   13.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan            42.11    13.          
   14.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 42.14    14.          
   15.  Marthe van Ginkel             9501744 zpc Nova                 42.26    15.          
   16.  Tineke Wind                   9400826 Dz&pc                    42.34    16.          
   17.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan            42.61    17.          
   18.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal          42.72    18.          
   19.  Eva Smit                      9602690 Gzvw                     43.81    19.          
   DIS  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam                        DIS          
         - 
   DIS  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                              DIS          
         - 
    NG  Loes Wielink                  9403960 Trivia                             NG          
    NG  Roos Wielink                  9403962 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Minioren 6
26.04.2008 - 11:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              43.00
B-tijd 12              40.40  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              38.80  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            39.76     1.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Junioren 1
26.04.2008 - 11:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              43.00  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              40.40
B-tijd 13              38.80  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          38.65     1.          
    2.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            38.89     2.          
    3.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            40.06     3.          
    4.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     40.27     4.          
    5.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal          43.28     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Junioren 2
26.04.2008 - 11:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              43.00  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              40.40  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              38.80
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          37.27     1.          
    2.  Jorick van der Vlag           9405353 ZC Borger                37.66     2.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008 - 11:15                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              43.00  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              40.40  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              38.80  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          37.27     1.          
    2.  Jorick van der Vlag           9405353 ZC Borger                37.66     2.          
    3.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          38.65     3.          
    4.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            38.89     4.          
    5.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            39.76     5.          
    6.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            40.06     6.          
    7.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     40.27     7.          
    8.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal          43.28     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Junioren 3
26.04.2008 - 11:18                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              37.40
B-tijd 15              36.60  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.56     1.          
    2.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          34.67     2.          
    3.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                   35.10     3.          
    4.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               36.48     4.          
    5.  Tim Leegte                    9301695 ZPC Stadskanaal          36.94     5.          
    6.  Jarno Nijborg                 9302289 Bubble                   37.73     6.          
    7.  Pieter Groos                  9304907 Dz&pc                    41.93     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Junioren 4
26.04.2008 - 11:18                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              37.40  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              36.60
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          32.82     1.          
    2.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   33.39     2.          
    3.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          33.76     3.          
    4.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               35.29     4.          
    NG  Jelger Rietveld               9201109 Trivia                             NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008 - 11:18                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              37.40  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              36.60  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          32.82     1.          
    2.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   33.39     2.          
    3.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.56     3.          
    4.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          33.76     4.          
    5.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          34.67     5.          
    6.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                   35.10     6.          
    7.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               35.29     7.          
    8.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               36.48     8.          
    9.  Tim Leegte                    9301695 ZPC Stadskanaal          36.94     9.          
   10.  Jarno Nijborg                 9302289 Bubble                   37.73    10.          
   11.  Pieter Groos                  9304907 Dz&pc                    41.93    11.          
    NG  Jelger Rietveld               9201109 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 50m schoolslag                      Dames Jeugd 1
26.04.2008 - 11:21                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              40.80
B-tijd 15              40.00  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                    35.98     1.          
    2.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC           37.81     2.          
    3.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               39.36     3.          
    4.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              39.72     4.          
    5.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin               40.14     5.          
    6.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero                 40.56     6.          
    7.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     41.28     7.          
    8.  Geeske Wind                   9300980 Dz&pc                    43.33     8.          
    NG  Cynthia Kreleger              9305754 Aqualero                 35.98     NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 50m schoolslag                      Dames Jeugd 2
26.04.2008 - 11:21                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              40.80  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              40.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            36.57     1.          
    2.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen     38.10     2.          
    3.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          38.76     3.          
    4.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     39.57     4.          
    5.  Kim de Bruijn                 9203424 Dedemsvaart-AC           40.08     5.          
    6.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers          40.88     6.          
    7.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                   40.92     7.          
    8.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers          41.10     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008 - 11:21                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              40.80  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              40.00  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                    35.98     1.          
    2.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            36.57     2.          
    3.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC           37.81     3.          
    4.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen     38.10     4.          
    5.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          38.76     5.          
    6.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               39.36     6.          
    7.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     39.57     7.          
    8.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              39.72     8.          
    9.  Kim de Bruijn                 9203424 Dedemsvaart-AC           40.08     9.          
   10.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin               40.14    10.          
   11.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero                 40.56    11.          
   12.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers          40.88    12.          
   13.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                   40.92    13.          
   14.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers          41.10    14.          
   15.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     41.28    15.          
   16.  Geeske Wind                   9300980 Dz&pc                    43.33    16.          
    NG  Cynthia Kreleger              9305754 Aqualero                 35.98     NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m schoolslag                      Heren Jeugd 1
26.04.2008 - 11:25                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              35.90
B-tijd 17              35.20  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           31.69     1.          
    1.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                   31.69     1.          
    3.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan            32.42     3.          
    4.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan            34.10     4.          
    5.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     39.34     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m schoolslag                      Heren Jeugd 2
26.04.2008 - 11:25                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              35.90  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              35.20
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   31.50     1.          
    2.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.31     2.          
    3.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal          33.26     3.          
    4.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   33.53     4.          
    5.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               34.10     5.          
    6.  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                   34.18     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008 - 11:25                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              35.90  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              35.20  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   31.50     1.          
    2.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           31.69     2.          
    2.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                   31.69     2.          
    4.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.31     4.          
    5.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan            32.42     5.          
    6.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal          33.26     6.          
    7.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   33.53     7.          
    8.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan            34.10     8.          
    8.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               34.10     8.          
   10.  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                   34.18    10.          
   11.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     39.34    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m schoolslag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008 - 11:28                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              38.70  Dames Senioren
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.61     1.          
    2.  Sharayah Diphoorn             9100738 Dedemsvaart-AC           34.78     2.          
    3.  Daphne Roubos                 9003188 De Columbiaan            35.35     3.          
    4.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     36.14     4.          
    5.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                   36.37     5.          
    6.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen     36.44     6.          
    7.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal          36.59     7.          
    8.  Manon Jellinek                8902042 Aqualero                 36.92     8.          
    9.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen     37.49     9.          
   10.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen           37.83    10.          
   11.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                   38.81    11.          
   12.  Tessa Vreeburg                9103358 De Columbiaan            40.54    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 50m schoolslag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008 - 11:31                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              33.90
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           29.58     1.          
    2.  Erik Talma                    8903107 Trivia                   30.31     2.          
    3.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen           30.36     3.          
    4.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   30.68     4.          
    5.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.80     5.          
    6.  Erik Verholt                  8803543 Team Groningen           30.95     6.          
    7.  Martin Gildemeester           8000419 Dz&pc                    31.29     7.          
    8.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.79     8.          
    9.  Hans Westerhoff               8502957 Ritola Z&PC              33.22     9.          
   10.  Kelvin Bergsma                8602133 Dedemsvaart-AC           33.57    10.          
   11.  Sander Zoer                   8302447 Dedemsvaart-AC           34.40    11.          
    NG  Bart van 't Land              8900656 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m rugslag                   Meisjes Junioren 1
26.04.2008 - 11:33                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.10
B-tijd 12              38.00  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              37.00  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen     36.32     1.          
    2.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                   36.49     2.          
    3.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan            36.66     3.          
    4.  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal          37.16     4.          
    5.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 37.34     5.          
    6.  Karla Westenberg              9601738 E Z C                    37.48     6.          
    7.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                     37.93     7.          
    8.  Janine Huizeling              9601598 Trivia                   39.29     8.          
    9.  Anne Huizinga                 9602722 ZPC Stadskanaal          40.20     9.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m rugslag                   Meisjes Junioren 2
26.04.2008 - 11:33                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.10  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              38.00
B-tijd 13              37.00  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              33.40     1.          
    2.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                   35.10     2.          
    3.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan            35.21     3.          
    NG  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC                        NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m rugslag                   Meisjes Junioren 3
26.04.2008 - 11:33                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.10  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              38.00  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              37.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                   32.71     1.          
    2.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            33.08     2.          
    3.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            33.11     3.          
    4.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            33.63     4.          
    5.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.26     5.          
    6.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                     35.26     6.          
    7.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan            35.42     7.          
    8.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan            35.43     8.          
    9.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          35.75     9.          
   10.  Laura Boessenkool             9402604 Dedemsvaart-AC           36.32    10.          
   10.  Naomi Hofsink                 9402508 Deltasteur               36.32    10.          
   12.  Manon Oortwijn                9400094 Bubble                   39.00    12.          
 AFGEM  Beau de Bruijn                9400608 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
    NG  Grace Vrieling                9401624 Trivia                             NG          
    NG  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam                         NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008 - 11:33                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.10  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              38.00  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              37.00  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                   32.71     1.          
    2.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            33.08     2.          
    3.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            33.11     3.          
    4.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              33.40     4.          
    5.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            33.63     5.          
    6.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.26     6.          
    7.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                   35.10     7.          
    8.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan            35.21     8.          
    9.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                     35.26     9.          
   10.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan            35.42    10.          
   11.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan            35.43    11.          
   12.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          35.75    12.          
   13.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen     36.32    13.          
   13.  Laura Boessenkool             9402604 Dedemsvaart-AC           36.32    13.          
   13.  Naomi Hofsink                 9402508 Deltasteur               36.32    13.          
   16.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                   36.49    16.          
   17.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan            36.66    17.          
   18.  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal          37.16    18.          
   19.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 37.34    19.          
   20.  Karla Westenberg              9601738 E Z C                    37.48    20.          
   21.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                     37.93    21.          
   22.  Manon Oortwijn                9400094 Bubble                   39.00    22.          
   23.  Janine Huizeling              9601598 Trivia                   39.29    23.          
   24.  Anne Huizinga                 9602722 ZPC Stadskanaal          40.20    24.          
 AFGEM  Beau de Bruijn                9400608 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
    NG  Grace Vrieling                9401624 Trivia                             NG          
    NG  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam                         NG          
    NG  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Minioren 6
26.04.2008 - 11:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.00
B-tijd 12              36.70  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              35.00  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan            37.26     1.          
    2.  Joeri Jacobs                  9600049 De Columbiaan            37.39     2.          
    3.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam               39.03     3.          
    4.  Marc Blauw                    9600017 zpc Nova                 39.34     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Junioren 1
26.04.2008 - 11:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.00  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              36.70
B-tijd 13              35.00  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           31.52     1.          
    2.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.30     2.          
    3.  Dave Edelaar                  9501647 De Columbiaan            34.38     3.          
    4.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               34.88     4.          
    5.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          35.33     5.          
    6.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            36.64     6.          
    7.  Oebele v/d Velde              9502731 Dz&pc                    40.02     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Junioren 2
26.04.2008 - 11:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.00  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              36.70  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              35.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          34.09     1.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008 - 11:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.00  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              36.70  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              35.00  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           31.52     1.          
    2.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          34.09     2.          
    3.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.30     3.          
    4.  Dave Edelaar                  9501647 De Columbiaan            34.38     4.          
    5.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               34.88     5.          
    6.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          35.33     6.          
    7.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            36.64     7.          
    8.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan            37.26     8.          
    9.  Joeri Jacobs                  9600049 De Columbiaan            37.39     9.          
   10.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam               39.03    10.          
   11.  Marc Blauw                    9600017 zpc Nova                 39.34    11.          
   12.  Oebele v/d Velde              9502731 Dz&pc                    40.02    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Junioren 3
26.04.2008 - 11:43                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              34.00
B-tijd 15              33.00  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.32     1.          
    2.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan            32.56     2.          
    3.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               33.98     3.          
    4.  Jarno Nijborg                 9302289 Bubble                   35.04     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Junioren 4
26.04.2008 - 11:43                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              34.00  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              33.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            29.56     1.          
    2.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          29.96     2.          
    3.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            30.23     3.          
    4.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          30.93     4.          
    5.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   31.98     5.          
    6.  Ronald Venema                 9201357 Bubble                   32.56     6.          
    7.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               32.77     7.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Jongens, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008 - 11:43                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              34.00  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              33.00  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            29.56     1.          
    2.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          29.96     2.          
    3.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            30.23     3.          
    4.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          30.93     4.          
    5.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   31.98     5.          
    6.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.32     6.          
    7.  Ronald Venema                 9201357 Bubble                   32.56     7.          
    7.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan            32.56     7.          
    9.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               32.77     9.          
   10.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               33.98    10.          
   11.  Jarno Nijborg                 9302289 Bubble                   35.04    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Meisjes, 50m rugslag                        Dames Jeugd 1
26.04.2008 - 11:45                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              36.40
B-tijd 15              35.80  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.12     1.          
    2.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               32.56     2.          
    3.  Tamara Boeff                  9301930 De Columbiaan            32.74     3.          
    4.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                   35.39     4.          
    5.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              36.50     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Meisjes, 50m rugslag                        Dames Jeugd 2
26.04.2008 - 11:45                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              36.40  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              35.80
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            32.62     1.          
    2.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    33.03     2.          
    3.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    33.23     3.          
    4.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan            33.63     4.          
    5.  Stéphanie Bergsma             9203374 Dedemsvaart-AC           34.75     5.          
    6.  Lisette Feimann               9200544 zpc Nova                 35.04     6.          
    7.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers          35.31     7.          
    8.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.57     8.          
    8.  Stephanie Koopman             9202524 Gzvw                     35.57     8.          
   10.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.70    10.          
   11.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                     36.54    11.          
   12.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                   36.91    12.          
   13.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                    37.80    13.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Meisjes, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008 - 11:45                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              36.40  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              35.80  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.12     1.          
    2.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               32.56     2.          
    3.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            32.62     3.          
    4.  Tamara Boeff                  9301930 De Columbiaan            32.74     4.          
    5.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    33.03     5.          
    6.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    33.23     6.          
    7.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan            33.63     7.          
    8.  Stéphanie Bergsma             9203374 Dedemsvaart-AC           34.75     8.          
    9.  Lisette Feimann               9200544 zpc Nova                 35.04     9.          
   10.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers          35.31    10.          
   11.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                   35.39    11.          
   12.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.57    12.          
   12.  Stephanie Koopman             9202524 Gzvw                     35.57    12.          
   14.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.70    14.          
   15.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              36.50    15.          
   16.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                     36.54    16.          
   17.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                   36.91    17.          
   18.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                    37.80    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m rugslag                        Heren Jeugd 1
26.04.2008 - 11:49                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              32.40
B-tijd 17              31.90  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.39     1.          
    2.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            29.67     2.          
    3.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan            29.94     3.          
    4.  Bas Braun                     9106545 Trivia                   30.88     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m rugslag                        Heren Jeugd 2
26.04.2008 - 11:49                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              32.40  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              31.90
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   28.20     1.          
    2.  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC           28.93     2.          
    3.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   29.64     3.          
    4.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                    30.13     4.          
    5.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC           30.38     5.          
    5.  Maarten Smit                  9002707 Dedemsvaart-AC           30.38     5.          
    7.  Rudie Kirkenier               9001537 Dz&pc                    30.67     7.          
    8.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger                31.45     8.          
    9.  Niels Blauw                   9004689 zpc Nova                 31.95     9.          
    9.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC              31.95     9.          
   11.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               32.23    11.          
   12.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.54    12.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008 - 11:49                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              32.40  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              31.90  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   28.20     1.          
    2.  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC           28.93     2.          
    3.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.39     3.          
    4.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   29.64     4.          
    5.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            29.67     5.          
    6.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan            29.94     6.          
    7.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                    30.13     7.          
    8.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC           30.38     8.          
    8.  Maarten Smit                  9002707 Dedemsvaart-AC           30.38     8.          
   10.  Rudie Kirkenier               9001537 Dz&pc                    30.67    10.          
   11.  Bas Braun                     9106545 Trivia                   30.88    11.          
   12.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger                31.45    12.          
   13.  Niels Blauw                   9004689 zpc Nova                 31.95    13.          
   13.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC              31.95    13.          
   15.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               32.23    15.          
   16.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.54    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m rugslag           Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008 - 11:53                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              34.80  Dames Senioren
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                   31.52     1.          
    2.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen           31.88     2.          
    3.  Nadine Straten                9103008 De Columbiaan            32.12     3.          
    4.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.17     4.          
    5.  Inge Menzo                    8802994 Dedemsvaart-AC           32.19     5.          
    6.  Marina Scheepbouwer           8402154 De Columbiaan            32.21     6.          
    7.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.17     7.          
    8.  Eeke van der Wal              9004150 Trivia                   33.20     8.          
    9.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.22     9.          
   10.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                   33.24    10.          
   11.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.41    11.          
   12.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal          33.53    12.          
   13.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.74    13.          
   13.  Rianne Hooiveld               9001572 Bubble                   33.74    13.          
   15.  Daphne Roubos                 9003188 De Columbiaan            33.95    15.          
   16.  Marlijn ten Hove              9001608 Dedemsvaart-AC           34.68    16.          
   17.  Nathasja Bos                  9100362 ZPC Stadskanaal          34.73    17.          
   18.  Berdien Welling               9103476 ZC Borger                37.07    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m rugslag             Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008 - 11:57                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              31.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   28.07     1.          
    2.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           28.51     2.          
    3.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen           28.81     3.          
    4.  Vince Polak                   8905277 De Columbiaan            29.20     4.          
    5.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.57     5.          
    6.  Arjan Dolstra                 7800255 Dedemsvaart-AC           29.89     6.          
    6.  Bram Romkes                   8602595 Dedemsvaart-AC           29.89     6.          
    8.  Hendrik de Vries              8803707 Bubble                   29.90     8.          
    9.  Sander Zoer                   8302447 Dedemsvaart-AC           29.91     9.          
    NG  Bart van 't Land              8900656 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 50m vlinderslag                 Meisjes Junioren 1
26.04.2008 - 12:00                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.60
B-tijd 12              37.70  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              36.30  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                   34.33     1.          
    2.  Adája Stoetman                9600348 Gzvw                     34.45     2.          
    3.  Joyce Penedo                  9602918 De Columbiaan            34.65     3.          
    4.  Eva Smit                      9602690 Gzvw                     35.33     4.          
    5.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.41     5.          
    6.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan            37.16     6.          
    7.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                     37.87     7.          
    8.  Tessa Keizer                  9601586 Gzvw                     38.98     8.          
    9.  Laura Buirs                   9600672 ZPC Stadskanaal          39.21     9.          
   10.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan            40.12    10.          
   10.  Karla Westenberg              9601738 E Z C                    40.12    10.          
   12.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 41.11    12.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 50m vlinderslag                 Meisjes Junioren 2
26.04.2008 - 12:00                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.60  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              37.70
B-tijd 13              36.30  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     32.83     1.          
    2.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                   33.32     2.          
    3.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              33.42     3.          
    4.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan            34.02     4.          
    5.  Laura van Daalen              9503474 De Columbiaan            34.10     5.          
    6.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan            34.26     6.          
    7.  Iris Visser                   9504784 Appingedam               35.71     7.          
    8.  Mai-Di Postma                 9502622 Aqualero                 37.92     8.          
    9.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal          38.29     9.          
    NG  Kirsten Scholtens             9500602 De Aquaflippers                    NG          
    NG  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC                        NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 50m vlinderslag                 Meisjes Junioren 3
26.04.2008 - 12:00                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.60  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              37.70  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              36.30
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            31.60     1.          
    2.  Ellen Hoving                  9402862 Bubble                   33.20     2.          
    3.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.98     3.          
    4.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                     34.33     4.          
    5.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam               34.68     5.          
    6.  Laura van Duijn               9403640 De Columbiaan            34.81     6.          
    7.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          35.26     7.          
    8.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan            35.33     8.          
    9.  Tineke Wind                   9400826 Dz&pc                    38.42     9.          
   10.  Michelle de Groot             9402946 E Z C                    38.69    10.          
    NG  Roos Wielink                  9403962 Trivia                             NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008 - 12:00                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.60  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              37.70  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              36.30  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            31.60     1.          
    2.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     32.83     2.          
    3.  Ellen Hoving                  9402862 Bubble                   33.20     3.          
    4.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                   33.32     4.          
    5.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              33.42     5.          
    6.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.98     6.          
    7.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan            34.02     7.          
    8.  Laura van Daalen              9503474 De Columbiaan            34.10     8.          
    9.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan            34.26     9.          
   10.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                   34.33    10.          
   10.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                     34.33    10.          
   12.  Adája Stoetman                9600348 Gzvw                     34.45    12.          
   13.  Joyce Penedo                  9602918 De Columbiaan            34.65    13.          
   14.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam               34.68    14.          
   15.  Laura van Duijn               9403640 De Columbiaan            34.81    15.          
   16.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          35.26    16.          
   17.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan            35.33    17.          
   17.  Eva Smit                      9602690 Gzvw                     35.33    17.          
   19.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.41    19.          
   20.  Iris Visser                   9504784 Appingedam               35.71    20.          
   21.  Anouk Hesseling               9601070 De Columbiaan            37.16    21.          
   22.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                     37.87    22.          
   23.  Mai-Di Postma                 9502622 Aqualero                 37.92    23.          
   24.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal          38.29    24.          
   25.  Tineke Wind                   9400826 Dz&pc                    38.42    25.          
   26.  Michelle de Groot             9402946 E Z C                    38.69    26.          
   27.  Tessa Keizer                  9601586 Gzvw                     38.98    27.          
   28.  Laura Buirs                   9600672 ZPC Stadskanaal          39.21    28.          
   29.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan            40.12    29.          
   29.  Karla Westenberg              9601738 E Z C                    40.12    29.          
   31.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 41.11    31.          
    NG  Roos Wielink                  9403962 Trivia                             NG          
    NG  Kirsten Scholtens             9500602 De Aquaflippers                    NG          
    NG  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Jongens, 50m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
26.04.2008 - 12:07                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.10
B-tijd 12              36.10  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              34.10  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            35.49     1.          
    2.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam               37.64     2.          
    3.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan            38.06     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Jongens, 50m vlinderslag                 Jongens Junioren 1
26.04.2008 - 12:07                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.10  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              36.10
B-tijd 13              34.10  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           30.09     1.          
    2.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               32.30     2.          
    3.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            33.42     3.          
    4.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.82     4.          
    5.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal          36.28     5.          
    NG  Tom Porte                     9502017 Trivia                             NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Jongens, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008 - 12:07                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              39.10  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              36.10  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              34.10  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           30.09     1.          
    2.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               32.30     2.          
    3.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            33.42     3.          
    4.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            35.49     4.          
    5.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.82     5.          
    6.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal          36.28     6.          
    7.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam               37.64     7.          
    8.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan            38.06     8.          
    NG  Tom Porte                     9502017 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 50m vlinderslag                 Jongens Junioren 3
26.04.2008 - 12:10                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              32.80
B-tijd 15              32.00  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.73     1.          
    2.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan            31.10     2.          
    3.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          31.39     3.          
    4.  Tim Leegte                    9301695 ZPC Stadskanaal          32.22     4.          
    5.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                   32.60     5.          
    6.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               33.29     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 50m vlinderslag                 Jongens Junioren 4
26.04.2008 - 12:10                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              32.80  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              32.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            28.10     1.          
    2.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          28.64     2.          
    3.  Ronald Venema                 9201357 Bubble                   28.86     3.          
    4.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          29.16     4.          
    5.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            29.40     5.          
    6.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               30.85     6.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008 - 12:10                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              32.80  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              32.00  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            28.10     1.          
    2.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          28.64     2.          
    3.  Ronald Venema                 9201357 Bubble                   28.86     3.          
    4.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          29.16     4.          
    5.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            29.40     5.          
    6.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.73     6.          
    7.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               30.85     7.          
    8.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan            31.10     8.          
    9.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          31.39     9.          
   10.  Tim Leegte                    9301695 ZPC Stadskanaal          32.22    10.          
   11.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                   32.60    11.          
   12.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               33.29    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 50m vlinderslag                      Dames Jeugd 1
26.04.2008 - 12:13                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              35.40
B-tijd 15              34.60  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               32.23     1.          
    2.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero                 33.39     2.          
    3.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              33.64     3.          
    4.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.26     4.          
    5.  Geeske Wind                   9300980 Dz&pc                    35.20     5.          
    6.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                   35.47     6.          
    7.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC           35.87     7.          
    8.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin               38.63     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 50m vlinderslag                      Dames Jeugd 2
26.04.2008 - 12:13                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              35.40  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              34.60
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    30.53     1.          
    2.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    30.55     2.          
    3.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.36     3.          
    4.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal          33.87     4.          
    5.  Lisette Feimann               9200544 zpc Nova                 34.21     5.          
    6.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan            34.27     6.          
    7.  Danique Sondermeijer          9203586 De Columbiaan            34.45     7.          
    8.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          35.11     8.          
    9.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers          35.40     9.          
   10.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                    36.02    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008 - 12:13                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              35.40  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              34.60  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    30.53     1.          
    2.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    30.55     2.          
    3.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               32.23     3.          
    4.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.36     4.          
    5.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero                 33.39     5.          
    6.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              33.64     6.          
    7.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal          33.87     7.          
    8.  Lisette Feimann               9200544 zpc Nova                 34.21     8.          
    9.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.26     9.          
   10.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan            34.27    10.          
   11.  Danique Sondermeijer          9203586 De Columbiaan            34.45    11.          
   12.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          35.11    12.          
   13.  Geeske Wind                   9300980 Dz&pc                    35.20    13.          
   14.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers          35.40    14.          
   15.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                   35.47    15.          
   16.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC           35.87    16.          
   17.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                    36.02    17.          
   18.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin               38.63    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 50m vlinderslag                      Heren Jeugd 1
26.04.2008 - 12:17                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              31.20
B-tijd 17              30.60  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           27.18     1.          
    2.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            27.32     2.          
    3.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.40     3.          
    4.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                   27.60     4.          
    5.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan            28.29     5.          
    6.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan            28.80     6.          
    7.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC           28.81     7.          
    8.  Bas Braun                     9106545 Trivia                   29.44     8.          
    9.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan            30.36     9.          
   10.  Johan Vahl                    9102333 Deltasteur               34.37    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 50m vlinderslag                      Heren Jeugd 2
26.04.2008 - 12:17                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              31.20  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              30.60
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   25.87     1.          
    2.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   27.32     2.          
    3.  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC           27.52     3.          
    4.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal          27.58     4.          
    5.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               29.16     5.          
    6.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger                30.26     6.          
    7.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.44     7.          
    8.  Fabian Buiringe               9006209 Trivia                   32.25     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008 - 12:17                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              31.20  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              30.60  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   25.87     1.          
    2.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           27.18     2.          
    3.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            27.32     3.          
    3.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   27.32     3.          
    5.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.40     5.          
    6.  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC           27.52     6.          
    7.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal          27.58     7.          
    8.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                   27.60     8.          
    9.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan            28.29     9.          
   10.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan            28.80    10.          
   11.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC           28.81    11.          
   12.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               29.16    12.          
   13.  Bas Braun                     9106545 Trivia                   29.44    13.          
   14.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger                30.26    14.          
   15.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan            30.36    15.          
   16.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.44    16.          
   17.  Fabian Buiringe               9006209 Trivia                   32.25    17.          
   18.  Johan Vahl                    9102333 Deltasteur               34.37    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 50m vlinderslag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008 - 12:20                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              33.00  Dames Senioren
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                   29.55     1.          
    2.  Marina Scheepbouwer           8402154 De Columbiaan            29.58     2.          
    3.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen           29.97     3.          
    4.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                   30.26     4.          
    5.  Monique Bruins                8500494 De Golfbreker            30.70     5.          
    6.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.03     6.          
    7.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.41     7.          
    8.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.59     8.          
    9.  Nadine Straten                9103008 De Columbiaan            31.60     9.          
   10.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.02    10.          
   11.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.57    11.          
   12.  Rianne Hooiveld               9001572 Bubble                   32.79    12.          
   13.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal          32.89    13.          
   14.  Sharayah Diphoorn             9100738 Dedemsvaart-AC           32.99    14.          
   15.  Tessa Vreeburg                9103358 De Columbiaan            33.10    15.          
   16.  Natasja Topelen               8904148 ZPC Stadskanaal          33.50    16.          
   17.  Daphne Roubos                 9003188 De Columbiaan            33.60    17.          
   18.  Kimberly Grünewald            9006680 Trivia                   34.04    18.          
   19.  Anke Smit                     9003470 Dedemsvaart-AC           34.10    19.          
   20.  Myrthe Talsma                 9106844 Trivia                   35.24    20.          
   21.  Berdien Welling               9103476 ZC Borger                35.29    21.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Heren, 50m vlinderslag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008 - 12:25                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              29.30
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           25.78     1.          
    2.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   26.38     2.          
    3.  Vince Polak                   8905277 De Columbiaan            26.77     3.          
    4.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen     26.86     4.          
    5.  Martin Gildemeester           8000419 Dz&pc                    27.58     5.          
    6.  Mark Rogaar                   8802861 Bubble                   27.74     6.          
    7.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.94     7.          
    7.  Sander Zoer                   8302447 Dedemsvaart-AC           27.94     7.          
    9.  Erik Talma                    8903107 Trivia                   28.29     9.          
   10.  Arne Doddema                  8900731 Gzvw                     29.12    10.          
   11.  Hans Westerhoff               8502957 Ritola Z&PC              29.32    11.          
   12.  Kelvin Bergsma                8602133 Dedemsvaart-AC           29.64    12.          
    NG  Jeroen Stuut                  8803315 Trivia                             NG          
    NG  Bart van 't Land              8900656 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 50m vrije slag                 Meisjes Junioren 1
26.04.2008 - 12:29                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              34.80
B-tijd 12              34.80  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              32.70  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                   29.89     1.          
    2.  Adája Stoetman                9600348 Gzvw                     30.88     2.          
    3.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.80     3.          
    4.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 32.30     4.          
    5.  Joyce Penedo                  9602918 De Columbiaan            32.39     5.          
    6.  Eva Smit                      9602690 Gzvw                     32.41     6.          
    7.  Janine Huizeling              9601598 Trivia                   32.59     7.          
    8.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan            33.93     8.          
    9.  Merel van Bergen              9602790 Ritola Z&PC              34.32     9.          
   10.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                     34.47    10.          
   11.  Eva Willemsen                 9602570 Appingedam               34.48    11.          
   12.  Tessa Keizer                  9601586 Gzvw                     34.62    12.          
   13.  Marije Ploeger                9600488 De Pinquin               35.14    13.          
   14.  Anne Huizinga                 9602722 ZPC Stadskanaal          35.26    14.          
   DIS  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal                   DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 50m vrije slag                 Meisjes Junioren 2
26.04.2008 - 12:29                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              34.80  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              34.80
B-tijd 13              32.70  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     29.61     1.          
    2.  Elisabeth Muthert             9500062 ZPC Stadskanaal          30.25     2.          
    3.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              30.41     3.          
    4.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan            30.86     4.          
    5.  Laura van Daalen              9503474 De Columbiaan            31.43     5.          
    6.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan            32.13     6.          
    7.  Imke Odding                   9501326 Trivia                   32.74     7.          
    8.  Marthe van Ginkel             9501744 zpc Nova                 32.80     8.          
    9.  Iris Visser                   9504784 Appingedam               33.15     9.          
   10.  Vera van der Werf             9502652 De Pinquin               33.52    10.          
   11.  Denise Gall                   9501494 De Pinquin               33.55    11.          
   12.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal          34.45    12.          
   DIS  Mai-Di Postma                 9502622 Aqualero                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC                     AFGEM          
    NG  Tessa Benjamins               9500636 Aqualero                           NG          
    NG  Kirsten Scholtens             9500602 De Aquaflippers                    NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 50m vrije slag                 Meisjes Junioren 3
26.04.2008 - 12:29                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              34.80  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              34.80  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              32.70
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            28.43     1.          
    2.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                   28.56     2.          
    3.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur               29.25     3.          
    4.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            29.40     4.          
    5.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                   29.48     5.          
    6.  Naomi Hofsink                 9402508 Deltasteur               29.50     6.          
    7.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            29.51     7.          
    8.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                     29.61     8.          
    9.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan            30.36     9.          
   10.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.80    10.          
   11.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          31.14    11.          
   12.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam               31.45    12.          
   13.  Laura van Duijn               9403640 De Columbiaan            31.64    13.          
   14.  Lynde Hans                    9402606 Dedemsvaart-AC           31.71    14.          
   15.  Rebecca Johnson               9400964 De Columbiaan            31.75    15.          
   16.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan            31.83    16.          
   17.  Michelle de Groot             9402946 E Z C                    31.97    17.          
   18.  Laura Boessenkool             9402604 Dedemsvaart-AC           32.06    18.          
   19.  Carmen Märsylä                9405244 Appingedam               32.69    19.          
   20.  Heleen ten Have               9403000 De Pinquin               32.76    20.          
 AFGEM  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Loes Wielink                  9403960 Trivia                          AFGEM          
 AFGEM  Roos Wielink                  9403962 Trivia                          AFGEM          
 AFGEM  Jolein Welling                9401084 ZC Borger                       AFGEM          
    NG  Grace Vrieling                9401624 Trivia                             NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008 - 12:29                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              34.80  Meisjes Junioren 1
B-tijd 12              34.80  Meisjes Junioren 2
B-tijd 13              32.70  Meisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            28.43     1.          
    2.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                   28.56     2.          
    3.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur               29.25     3.          
    4.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            29.40     4.          
    5.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                   29.48     5.          
    6.  Naomi Hofsink                 9402508 Deltasteur               29.50     6.          
    7.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            29.51     7.          
    8.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     29.61     8.          
    8.  Rixt Veldkamp                 9404344 Gzvw                     29.61     8.          
   10.  Esther Hulsing                9601080 Trivia                   29.89    10.          
   11.  Elisabeth Muthert             9500062 ZPC Stadskanaal          30.25    11.          
   12.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan            30.36    12.          
   13.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              30.41    13.          
   14.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.80    14.          
   15.  Liselotte Mulder              9503472 De Columbiaan            30.86    15.          
   16.  Adája Stoetman                9600348 Gzvw                     30.88    16.          
   17.  Nikki van der Pijl            9403954 ZPC Stadskanaal          31.14    17.          
   18.  Laura van Daalen              9503474 De Columbiaan            31.43    18.          
   19.  Yvette Meijer                 9400372 Appingedam               31.45    19.          
   20.  Laura van Duijn               9403640 De Columbiaan            31.64    20.          
   21.  Lynde Hans                    9402606 Dedemsvaart-AC           31.71    21.          
   22.  Rebecca Johnson               9400964 De Columbiaan            31.75    22.          
   23.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.80    23.          
   24.  Demi Kool                     9406308 De Columbiaan            31.83    24.          
   25.  Michelle de Groot             9402946 E Z C                    31.97    25.          
   26.  Laura Boessenkool             9402604 Dedemsvaart-AC           32.06    26.          
   27.  Iris Berg                     9500788 De Columbiaan            32.13    27.          
   28.  Rieka Heldoorn                9604010 Aqualero                 32.30    28.          
   29.  Joyce Penedo                  9602918 De Columbiaan            32.39    29.          
   30.  Eva Smit                      9602690 Gzvw                     32.41    30.          
   31.  Janine Huizeling              9601598 Trivia                   32.59    31.          
   32.  Carmen Märsylä                9405244 Appingedam               32.69    32.          
   33.  Imke Odding                   9501326 Trivia                   32.74    33.          
   34.  Heleen ten Have               9403000 De Pinquin               32.76    34.          
   35.  Marthe van Ginkel             9501744 zpc Nova                 32.80    35.          
   36.  Iris Visser                   9504784 Appingedam               33.15    36.          
   37.  Vera van der Werf             9502652 De Pinquin               33.52    37.          
   38.  Denise Gall                   9501494 De Pinquin               33.55    38.          
   39.  Sanne van der Meer            9601648 De Columbiaan            33.93    39.          
   40.  Merel van Bergen              9602790 Ritola Z&PC              34.32    40.          
   41.  Marlinde Koops                9500638 ZPC Stadskanaal          34.45    41.          
   42.  Kim Franken                   9602688 Gzvw                     34.47    42.          
   43.  Eva Willemsen                 9602570 Appingedam               34.48    43.          
   44.  Tessa Keizer                  9601586 Gzvw                     34.62    44.          
   45.  Marije Ploeger                9600488 De Pinquin               35.14    45.          
   46.  Anne Huizinga                 9602722 ZPC Stadskanaal          35.26    46.          
   DIS  Naomi Zuidema                 9600058 ZPC Stadskanaal                   DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Mai-Di Postma                 9502622 Aqualero                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Loes Wielink                  9403960 Trivia                          AFGEM          
 AFGEM  Roos Wielink                  9403962 Trivia                          AFGEM          
 AFGEM  Jolein Welling                9401084 ZC Borger                       AFGEM          
 AFGEM  Christina van der Laan        9504864 Ritola Z&PC                     AFGEM          
    NG  Grace Vrieling                9401624 Trivia                             NG          
    NG  Tessa Benjamins               9500636 Aqualero                           NG          
    NG  Kirsten Scholtens             9500602 De Aquaflippers                    NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 50m vrije slag                 Jongens Minioren 6
26.04.2008 - 12:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              33.50
B-tijd 12              31.70  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              30.70  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            30.35     1.          
    2.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam               32.91     2.          
    2.  Marc Blauw                    9600017 zpc Nova                 32.91     2.          
    4.  Joeri Jacobs                  9600049 De Columbiaan            33.60     4.          
    5.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan            33.85     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 50m vrije slag                 Jongens Junioren 1
26.04.2008 - 12:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              33.50  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              31.70
B-tijd 13              30.70  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           28.08     1.          
    2.  Luc van der Wolde             9500281 ZPC Stadskanaal          28.53     2.          
    3.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          29.21     3.          
    4.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               29.60     4.          
    5.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            30.00     5.          
    6.  Oebele v/d Velde              9502731 Dz&pc                    30.66     6.          
    6.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.66     6.          
    8.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal          31.23     8.          
    9.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            31.61     9.          
   10.  Dave Edelaar                  9501647 De Columbiaan            32.21    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 50m vrije slag                 Jongens Junioren 2
26.04.2008 - 12:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              33.50  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              31.70  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              30.70
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          28.75     1.          
    2.  Sander Polling                9405061 Ritola Z&PC              30.25     2.          
    3.  Jorick van der Vlag           9405353 ZC Borger                30.39     3.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008 - 12:40                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 11              33.50  Jongens Minioren 6
B-tijd 12              31.70  Jongens Junioren 1
B-tijd 13              30.70  Jongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           28.08     1.          
    2.  Luc van der Wolde             9500281 ZPC Stadskanaal          28.53     2.          
    3.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          28.75     3.          
    4.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          29.21     4.          
    5.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               29.60     5.          
    6.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            30.00     6.          
    7.  Sander Polling                9405061 Ritola Z&PC              30.25     7.          
    8.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            30.35     8.          
    9.  Jorick van der Vlag           9405353 ZC Borger                30.39     9.          
   10.  Oebele v/d Velde              9502731 Dz&pc                    30.66    10.          
   10.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.66    10.          
   12.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal          31.23    12.          
   13.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            31.61    13.          
   14.  Dave Edelaar                  9501647 De Columbiaan            32.21    14.          
   15.  Eko Doedel                    9600543 Appingedam               32.91    15.          
   15.  Marc Blauw                    9600017 zpc Nova                 32.91    15.          
   17.  Joeri Jacobs                  9600049 De Columbiaan            33.60    17.          
   18.  Jeroen Oosthoek               9602547 De Columbiaan            33.85    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 50m vrije slag                 Jongens Junioren 3
26.04.2008 - 12:44                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              29.90
B-tijd 15              29.10  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.46     1.          
    2.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          27.82     2.          
    3.  Maxiem Wagenaar               9304645 Ritola Z&PC              28.66     3.          
    4.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan            29.10     4.          
    5.  Jarno Nijborg                 9302289 Bubble                   30.28     5.          
    6.  Tim Leegte                    9301695 ZPC Stadskanaal          30.36     6.          
    7.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               31.04     7.          
    8.  Pieter Groos                  9304907 Dz&pc                    31.58     8.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 50m vrije slag                 Jongens Junioren 4
26.04.2008 - 12:44                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              29.90  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              29.10
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            26.34     1.          
    2.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          26.45     2.          
    3.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            26.64     3.          
    4.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          26.65     4.          
    5.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   28.11     5.          
    5.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               28.11     5.          
    7.  Arjen Zijlstra                9203309 De Pinquin               29.18     7.          
   DIS  Ronald Venema                 9201357 Bubble                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Jelger Rietveld               9201109 Trivia                             NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008 - 12:44                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              29.90  Jongens Junioren 3
B-tijd 15              29.10  Jongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            26.34     1.          
    2.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          26.45     2.          
    3.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            26.64     3.          
    4.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          26.65     4.          
    5.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.46     5.          
    6.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          27.82     6.          
    7.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   28.11     7.          
    7.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               28.11     7.          
    9.  Maxiem Wagenaar               9304645 Ritola Z&PC              28.66     9.          
   10.  Sibrand Rinzema               9303269 De Columbiaan            29.10    10.          
   11.  Arjen Zijlstra                9203309 De Pinquin               29.18    11.          
   12.  Jarno Nijborg                 9302289 Bubble                   30.28    12.          
   13.  Tim Leegte                    9301695 ZPC Stadskanaal          30.36    13.          
   14.  Leo van Adrichem              9300001 De Pinquin               31.04    14.          
   15.  Pieter Groos                  9304907 Dz&pc                    31.58    15.          
   DIS  Ronald Venema                 9201357 Bubble                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Jelger Rietveld               9201109 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 50m vrije slag                      Dames Jeugd 1
26.04.2008 - 12:47                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              32.20
B-tijd 15              31.60  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               29.01     1.          
    2.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              29.39     2.          
    3.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                    30.02     3.          
    4.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.20     4.          
    5.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                   30.25     5.          
    6.  Daphne Kenter                 9306440 Bubble                   30.34     6.          
    7.  Tamara Boeff                  9301930 De Columbiaan            30.67     7.          
    8.  Heleen de Vries               9304538 Bubble                   31.25     8.          
    9.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero                 31.30     9.          
   10.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC           31.89    10.          
   11.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin               33.76    11.          
    NG  Cynthia Kreleger              9305754 Aqualero                           NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 50m vrije slag                      Dames Jeugd 2
26.04.2008 - 12:47                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              32.20  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              31.60
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            28.71     1.          
    2.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    29.11     2.          
    3.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan            29.40     3.          
    4.  Stéphanie Bergsma             9203374 Dedemsvaart-AC           29.47     4.          
    5.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          29.54     5.          
    6.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.63     6.          
    7.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    29.64     7.          
    8.  Stephanie Koopman             9202524 Gzvw                     30.02     8.          
    9.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal          30.39     9.          
   10.  Maaike Goosen                 9205676 Bubble                   30.43    10.          
   11.  Danique Sondermeijer          9203586 De Columbiaan            30.82    11.          
   12.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers          30.89    12.          
   13.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.93    13.          
   14.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                   31.05    14.          
   15.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers          31.51    15.          
   16.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                    31.65    16.          
   17.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                     32.22    17.          
    NG  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen               NG          
    NG  Marissa Spieard               9202752 ZC Borger                          NG          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008 - 12:47                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 14              32.20  Dames Jeugd 1
B-tijd 15              31.60  Dames Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            28.71     1.          
    2.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               29.01     2.          
    3.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    29.11     3.          
    4.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              29.39     4.          
    5.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan            29.40     5.          
    6.  Stéphanie Bergsma             9203374 Dedemsvaart-AC           29.47     6.          
    7.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          29.54     7.          
    8.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.63     8.          
    9.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    29.64     9.          
   10.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                    30.02    10.          
   10.  Stephanie Koopman             9202524 Gzvw                     30.02    10.          
   12.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.20    12.          
   13.  Mariska Hulsing               9303178 Trivia                   30.25    13.          
   14.  Daphne Kenter                 9306440 Bubble                   30.34    14.          
   15.  Fraukje Puts                  9206470 ZPC Stadskanaal          30.39    15.          
   16.  Maaike Goosen                 9205676 Bubble                   30.43    16.          
   17.  Tamara Boeff                  9301930 De Columbiaan            30.67    17.          
   18.  Danique Sondermeijer          9203586 De Columbiaan            30.82    18.          
   19.  Suzanne Teuben                9201736 De Aquaflippers          30.89    19.          
   20.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.93    20.          
   21.  Gejanne van Heukelem          9200728 Trivia                   31.05    21.          
   22.  Heleen de Vries               9304538 Bubble                   31.25    22.          
   23.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero                 31.30    23.          
   24.  Esther Schipper               9201570 De Aquaflippers          31.51    24.          
   25.  Sjouwkje Karstens             9202452 Dz&pc                    31.65    25.          
   26.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC           31.89    26.          
   27.  Marijke Pras                  9203700 Gzvw                     32.22    27.          
   28.  Heleen de Groot               9301108 De Pinquin               33.76    28.          
    NG  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen               NG          
    NG  Cynthia Kreleger              9305754 Aqualero                           NG          
    NG  Marissa Spieard               9202752 ZC Borger                          NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 50m vrije slag                      Heren Jeugd 1
26.04.2008 - 12:53                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              28.40
B-tijd 17              27.90  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.83     1.          
    2.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           25.59     2.          
    3.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                   25.65     3.          
    4.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan            25.85     4.          
    5.  Bas Braun                     9106545 Trivia                   25.87     5.          
    6.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan            26.16     6.          
    7.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            26.51     7.          
    8.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC           26.64     8.          
    9.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan            27.01     9.          
   10.  Johan Vahl                    9102333 Deltasteur               28.80    10.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 50m vrije slag                      Heren Jeugd 2
26.04.2008 - 12:53                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              28.40  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              27.90
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                    24.65     1.          
    2.  Maarten Smit                  9002707 Dedemsvaart-AC           24.81     2.          
    3.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   25.08     3.          
    4.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal          25.16     4.          
    5.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               25.32     5.          
    6.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   25.56     6.          
    7.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC           26.13     7.          
    8.  Niels Blauw                   9004689 zpc Nova                 26.41     8.          
    9.  Rudie Kirkenier               9001537 Dz&pc                    26.64     9.          
   10.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC              27.20    10.          
   11.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger                27.49    11.          
   12.  Fabian Buiringe               9006209 Trivia                   28.02    12.          
   13.  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                   28.72    13.          
   DIS  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC                    DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008 - 12:53                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 16              28.40  Heren Jeugd 1
B-tijd 17              27.90  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                    24.65     1.          
    2.  Maarten Smit                  9002707 Dedemsvaart-AC           24.81     2.          
    3.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.83     3.          
    4.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   25.08     4.          
    5.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal          25.16     5.          
    6.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               25.32     6.          
    7.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   25.56     7.          
    8.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           25.59     8.          
    9.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                   25.65     9.          
   10.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan            25.85    10.          
   11.  Bas Braun                     9106545 Trivia                   25.87    11.          
   12.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC           26.13    12.          
   13.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan            26.16    13.          
   14.  Niels Blauw                   9004689 zpc Nova                 26.41    14.          
   15.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            26.51    15.          
   16.  Rudie Kirkenier               9001537 Dz&pc                    26.64    16.          
   16.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC           26.64    16.          
   18.  Elwin Kamminga                9104871 De Columbiaan            27.01    18.          
   19.  Michel Popken                 9002321 Ritola Z&PC              27.20    19.          
   20.  Martijn Viel                  9003091 ZC Borger                27.49    20.          
   21.  Fabian Buiringe               9006209 Trivia                   28.02    21.          
   22.  Sverre van de Wal             9006449 Trivia                   28.72    22.          
   23.  Johan Vahl                    9102333 Deltasteur               28.80    23.          
   DIS  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC                    DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 50m vrije slag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008 - 12:58                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              30.50  Dames Senioren
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                   27.10     1.          
    2.  Monique Bruins                8500494 De Golfbreker            27.59     2.          
    3.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                   27.75     3.          
    4.  Marina Scheepbouwer           8402154 De Columbiaan            27.78     4.          
    5.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.25     5.          
    6.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen           28.28     6.          
    7.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.29     7.          
    7.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.29     7.          
    9.  Nadine Straten                9103008 De Columbiaan            28.49     9.          
   10.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.53    10.          
   11.  Inge Menzo                    8802994 Dedemsvaart-AC           28.72    11.          
   12.  Berdien Welling               9103476 ZC Borger                28.75    12.          
   13.  Natasja Topelen               8904148 ZPC Stadskanaal          28.98    13.          
   14.  Eeke van der Wal              9004150 Trivia                   29.23    14.          
   15.  Rianne Hooiveld               9001572 Bubble                   29.34    15.          
   16.  Mariëtte Kosse                8602066 Dedemsvaart-AC           29.45    16.          
   17.  Patricia Scheppers            8903678 Bubble                   29.71    17.          
   18.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.77    18.          
   19.  Kimberly Grünewald            9006680 Trivia                   29.78    19.          
   19.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal          29.78    19.          
   21.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.88    21.          
   22.  Sharayah Diphoorn             9100738 Dedemsvaart-AC           29.92    22.          
   23.  Tessa Vreeburg                9103358 De Columbiaan            30.14    23.          
   24.  Myrthe Talsma                 9106844 Trivia                   30.23    24.          
   25.  Manon Jellinek                8902042 Aqualero                 30.84    25.          
   26.  Marlijn ten Hove              9001608 Dedemsvaart-AC           33.36    26.          
   DIS  Anke Smit                     9003470 Dedemsvaart-AC                    DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 50m vrije slag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008 - 13:03                                                          Results Voorronde
---------------------------------------------------------------------------------------------
B-tijd 18              27.00
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.53     1.          
    2.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen           24.56     2.          
    3.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           24.81     3.          
    4.  Sander Zoer                   8302447 Dedemsvaart-AC           24.91     4.          
    5.  Mark Rogaar                   8802861 Bubble                   24.93     5.          
    6.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   25.07     6.          
    7.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen     25.14     7.          
    7.  Erik Talma                    8903107 Trivia                   25.14     7.          
    9.  Arne Doddema                  8900731 Gzvw                     25.17     9.          
   10.  Bram Romkes                   8602595 Dedemsvaart-AC           26.12    10.          
   11.  Arjan Dolstra                 7800255 Dedemsvaart-AC           26.14    11.          
   12.  Vince Polak                   8905277 De Columbiaan            26.15    12.          
   13.  Hans Westerhoff               8502957 Ritola Z&PC              26.17    13.          
   14.  Erik Verholt                  8803543 Team Groningen           26.22    14.          
   15.  Hendrik de Vries              8803707 Bubble                   27.20    15.          
 AFGEM  Ard Noeverman                 7700695 ZPC Stadskanaal                 AFGEM          
    NG  Jeroen Stuut                  8803315 Trivia                             NG          
    NG  Bart van 't Land              8900656 Trivia                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan          1:09.18     1.          
    2.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                 1:10.96     2.          
    3.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan          1:12.07     3.          
    3.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan          1:12.07     3.          
    5.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan          1:12.58     5.          
    6.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.54     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Luc van der Wolde             9500281 ZPC Stadskanaal        1:10.08     1.          
    2.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC         1:10.27     2.          
    3.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal        1:13.86     3.          
    4.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan          1:14.09     4.          
    5.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin             1:16.22     5.          
    6.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan          1:18.13     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal        1:02.86     1.          
    2.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal        1:02.95     2.          
    3.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan          1:04.12     3.          
    4.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                 1:06.77     4.          
    5.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.89     5.          
    6.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan          1:09.09     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan          1:06.71     1.          
    2.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                  1:11.98     2.          
    3.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan          1:12.92     3.          
    4.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                  1:13.09     4.          
    5.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.38     5.          
    6.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam             1:13.41     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 100m wisselslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                 1:00.93     1.          
    2.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal        1:01.96     2.          
    3.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC         1:03.29     3.          
    4.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.46     4.          
    5.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan          1:04.33     5.          
    6.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                  1:05.02     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 100m wisselslag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen         1:06.64     1.          
    2.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                 1:07.42     2.          
    3.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                 1:08.02     3.          
    4.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.56     4.          
    5.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.51     5.          
    6.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.65     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 100m wisselslag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           56.95     1.          
    2.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   59.05     2.          
    3.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen           59.95     3.          
    4.  Martin Gildemeester           8000419 Dz&pc                  1:01.50     4.          
    5.  Vince Polak                   8905277 De Columbiaan          1:02.04     5.          
    6.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.23     6.          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Yvette de Gier                9402124 De Columbiaan            35.55     1.          
    2.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            36.83     2.          
    3.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                   37.20     3.          
    4.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            37.93     4.          
    5.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur               38.08     5.          
    6.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     38.33     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          36.30     1.          
    2.  Jorick van der Vlag           9405353 ZC Borger                37.11     2.          
    3.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          37.82     3.          
    4.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            38.42     4.          
    5.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            39.26     5.          
    6.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            39.76     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          32.71     1.          
    2.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   33.43     2.          
    3.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.98     3.          
    4.  Olav van der Wal              9303399 Trivia                   35.06     4.          
    5.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          35.15     5.          
    6.  Tom Moesker                   9200917 Appingedam               35.95     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            35.58     1.          
    2.  Paula Duursma                 9300982 Dz&pc                    35.67     2.          
    3.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen     37.37     3.          
    4.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC           38.10     4.          
    5.  Marloes Jeuring               9200858 ZPC Stadskanaal          38.41     5.          
    6.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               40.04     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 50m schoolslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   30.40     1.          
    2.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           31.89     2.          
    3.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.02     3.          
    4.  Étiënne Vrieling              9102455 Trivia                   32.35     4.          
    5.  Sander Beekman                9100079 De Columbiaan            32.52     5.          
    6.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   34.67     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m schoolslag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.02     1.          
    2.  Sharayah Diphoorn             9100738 Dedemsvaart-AC           34.71     2.          
    3.  Daphne Roubos                 9003188 De Columbiaan            35.14     3.          
    4.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.81     4.          
    5.  Mariska Meems                 8902812 ZPC Stadskanaal          35.92     5.          
    6.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     36.96     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 50m schoolslag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           28.95     1.          
    2.  Erik Verholt                  8803543 Team Groningen           30.16     2.          
    3.  Erik Talma                    8903107 Trivia                   30.18     3.          
    4.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   30.24     4.          
    5.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen           30.50     5.          
    6.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.51     6.          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                   32.39     1.          
    2.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            33.18     2.          
    3.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            33.49     3.          
    3.  Tania Jacobs                  9400864 De Columbiaan            33.49     3.          
    5.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.82     5.          
    6.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              34.05     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           32.43     1.          
    2.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     33.29     2.          
    3.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          33.83     3.          
    4.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               34.42     4.          
    5.  Dave Edelaar                  9501647 De Columbiaan            35.07     5.          
    6.  Damon Jongeleen               9501023 De Columbiaan            36.67     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Jongens, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            28.87     1.          
    2.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          29.17     2.          
    3.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          30.60     3.          
    4.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            31.26     4.          
    5.  Ward van Rijssen              9204841 Trivia                   32.08     5.          
    6.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.54     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Meisjes, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            31.06     1.          
    2.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.59     2.          
    3.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    32.32     3.          
    4.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               32.39     4.          
    5.  Tamara Boeff                  9301930 De Columbiaan            32.82     5.          
    6.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    34.06     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m rugslag                               all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   27.61     1.          
    2.  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC           27.96     2.          
    3.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.64     3.          
    4.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            29.39     4.          
    5.  Oscar Sondermeijer            9104045 De Columbiaan            29.56     5.          
    6.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                    31.92     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Dames, 50m rugslag           Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen           31.08     1.          
    2.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                   31.45     2.          
    3.  Marina Scheepbouwer           8402154 De Columbiaan            31.68     3.          
    4.  Nadine Straten                9103008 De Columbiaan            31.83     4.          
    5.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen     31.89     5.          
    6.  Inge Menzo                    8802994 Dedemsvaart-AC           32.34     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m rugslag             Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           26.24     1.          
    2.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen           28.43     2.          
    3.  Vince Polak                   8905277 De Columbiaan            28.83     3.          
    4.  Arjan Dolstra                 7800255 Dedemsvaart-AC           29.36     4.          
    5.  Bram Romkes                   8602595 Dedemsvaart-AC           29.87     5.          
   DIS  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     29.64    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            31.45     1.          
    2.  Cynthia van Beusekom          9500134 Trivia                   32.56     2.          
    3.  Karin Groen                   9502440 Gzvw                     32.67     3.          
    4.  Ellen Hoving                  9402862 Bubble                   33.27     4.          
    5.  Monique van der Struik        9502502 Ritola Z&PC              33.36     5.          
    6.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.33     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Jongens, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           31.29     1.          
    2.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               32.72     2.          
    3.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            33.19     3.          
    4.  Rick Veldman                  9503705 ZPC Stadskanaal          34.68     4.          
    5.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen     35.04     5.          
    6.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            35.98     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          27.30     1.FJ 1      
    2.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            27.30     2.FJ 2      
    3.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          28.79     3.FJ 3      
    4.  Ronald Venema                 9201357 Bubble                   28.79     4.FJ 4      
    5.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            29.80     5.          
    6.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.62     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Meisjes, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    30.19     1.          
    2.  Roselie Beumer                9206236 E Z C                    30.60     2.          
    3.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.08     3.          
    4.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               32.35     4.          
    5.  Rianne Slagter                9304088 Aqualero                 33.70     5.          
    6.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              34.29     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 50m vlinderslag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Marc Kremer                   9004667 Trivia                   25.51     1.          
    2.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   26.46     2.          
    3.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC           26.97     3.          
    4.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.26     4.FJ 4      
    5.  Niels van Polanen             9101809 De Columbiaan            27.26     5.FJ 5      
    6.  Aljan Tempel                  9002873 Dedemsvaart-AC           27.71     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 50m vlinderslag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                   28.95     1.          
    2.  Marina Scheepbouwer           8402154 De Columbiaan            29.09     2.          
    3.  Chantal Nap                   8903004 Team Groningen           29.45     3.          
    4.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                   29.95     4.          
    5.  Monique Bruins                8500494 De Golfbreker            30.86     5.          
    6.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.00     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Heren, 50m vlinderslag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           25.02     1.          
    2.  Devi Wolthuizen               8703887 Trivia                   26.18     2.          
    3.  Vince Polak                   8905277 De Columbiaan            26.47     3.          
    4.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen     26.69     4.          
    5.  Martin Gildemeester           8000419 Dz&pc                    27.42     5.          
    6.  Sander Zoer                   8302447 Dedemsvaart-AC           27.75     6.          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Tamara van Vliet              9403562 De Columbiaan            28.43     1.FJ 1      
    2.  Naomi Touré                   9401628 Trivia                   28.43     2.FJ 2      
    3.  Iris Riezebos                 9400114 Deltasteur               28.55     3.          
    4.  Jara Schmidt                  9405062 De Columbiaan            29.41     4.          
    5.  Naomi Hofsink                 9402508 Deltasteur               29.63     5.          
    6.  Mirthe Lanfermeijer           9400074 Trivia                   30.10     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC           28.16     1.          
    2.  Roy Zuidema                   9400067 ZPC Stadskanaal          28.54     2.FJ 2      
    3.  Marco Barkhuis                9500279 ZPC Stadskanaal          28.54     3.FJ 3      
    4.  Matthijs Sijbring             9500177 De Pinquin               29.56     4.          
    5.  Arno Kamminga                 9502403 De Columbiaan            30.48     5.          
    6.  Greg l' Ami                   9600101 De Columbiaan            30.87     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Maurits Muthert               9200941 ZPC Stadskanaal          25.25     1.          
    2.  Jeroen Eggeraat               9202127 De Columbiaan            26.02     2.          
    3.  Eduard Bremmer                9200145 De Columbiaan            26.13     3.          
    4.  Daniek Saman                  9201139 ZPC Stadskanaal          26.67     4.          
    5.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen     27.39     5.          
    6.  Johan Wijma                   9301689 De Aquaflippers          27.85     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Miranda Nijenhuis             9204076 De Columbiaan            27.89     1.          
    2.  Merel vd Kieft                9200920 E Z C                    28.70     2.          
    3.  Lisa Edelaar                  9200488 De Columbiaan            29.07     3.          
    4.  Annelinde Veldman             9302758 Appingedam               29.47     4.          
    5.  Lisette Doeven                9300902 Ritola Z&PC              29.48     5.          
    6.  Stéphanie Bergsma             9203374 Dedemsvaart-AC           29.72     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 50m vrije slag                             all-in
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Timon Evenhuis                9000843 Trivia                   24.08     1.          
    2.  Tjerk vd Kieft                9001529 E Z C                    24.76     2.          
    3.  Maarten Smit                  9002707 Dedemsvaart-AC           24.78     3.          
    4.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.92     4.          
    5.  Jos Duit                      9000745 ZPC Stadskanaal          25.32     5.          
    6.  Mike Bakker                   9007253 Appingedam               25.32     6.FJ 6      



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 50m vrije slag         Dames Senioren D 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Clarissa van Rheenen          9108270 Trivia                   26.95     1.          
    2.  Hedwig Kikkert                8501566 Trivia                   27.02     2.          
    3.  Monique Bruins                8500494 De Golfbreker            27.29     3.          
    4.  Marina Scheepbouwer           8402154 De Columbiaan            27.67     4.          
    5.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.13     5.          
    6.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen     28.60     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Heren, 50m vrije slag           Heren Senioren 1 en ouder
26.04.2008                                                                     Results Finale
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
    1.  Rudy Ted de Haan              8400805 Team Groningen           23.07     1.          
    2.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.07     2.          
    3.  Sebastian Bakker              8800119 Team Groningen           24.15     3.          
    4.  Sander Zoer                   8302447 Dedemsvaart-AC           24.76     4.          
    5.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen     24.86     5.          
    6.  Erik Talma                    8903107 Trivia                   25.41     6.          




Splash Meet Manager 2007Registered to Stadskanaal