Gelderse Hoofdklasse Deel 5
Barneveld (NED),    19.4.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 4. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren D2 en later    Nr. 6. Jongens, 200m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren D2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 21. Gemengd, 8 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                          Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren Open
19.4.08 - 14:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      1:06.24     1:06.88       
          1:06.88
    2.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      1:05.76     1:07.33       
          1:07.33
    3.  José Adema                    9100016   Aquapoldro               1:10.99     1:09.48       
          1:09.48
    4.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:08.07     1:09.54       
          1:09.54
    5.  Margot vd Kemp                7700382   NDD                      1:06.04     1:10.32       
          1:10.32
    6.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:11.63     1:11.03       
          1:11.03
    7.  Michelle Buunk                8905276   NDD                      1:09.04     1:11.20       
          1:11.20
    8.  Rachel Kremer                 9002128   Livo                     1:09.07     1:11.49       
          1:11.49
    9.  Kim Anne Bouw                 9000500   DWK                      1:12.20     1:12.10       
          1:12.10
   10.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                      1:16.16     1:13.23       
          1:13.23
   11.  Aranka Bloemberg              8900358   Livo                     1:12.20     1:13.32       
          1:13.32
   12.  Jolanda van Leijen            8802670   De Rijn                  1:15.54     1:13.97       
          1:13.97
   13.  Astrid Simons                 8903800   Aquapoldro               1:14.70     1:15.10       
          1:15.10
   14.  Niké Schuurmans               9502004   Livo                     1:17.55     1:17.78       
          1:17.78
   15.  Esther van Mierlo             8906640   De Rijn                  1:14.22     1:18.09       
          1:18.09



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Heren, 100m rugslag                     Heren Senioren Open
19.4.08 - 14:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruud Holswilder               7800435   Aquapoldro               1:01.47     1:00.95       
          1:00.95
    2.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     1:00.76     1:00.98       
          1:00.98
    3.  Joost Awater                  9000075   DWK                      1:01.70     1:01.32       
          1:01.32
    4.  Hjalmar de Ruiter             8902695   NDD                      1:02.47     1:02.28       
          1:02.28
    5.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               1:01.12     1:02.86       
          1:02.86
    6.  Remco van de Bruinhorst       8302673   Aquapoldro               1:04.36     1:04.46       
          1:04.46
    7.  Maarten van Gessel            8100547   De Rijn                  1:05.76     1:04.79       
          1:04.79
    8.  Tom de Graaf                  9100749   Livo                     1:07.10     1:05.69       
          1:05.69
    9.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                      1:06.02     1:06.20       
          1:06.20
   10.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                      1:08.64     1:06.60       
          1:06.60
   11.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:06.44     1:06.62       
          1:06.62
   12.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      1:04.74     1:09.14       
          1:09.14
   13.  Milo van Holsteijn            8805057   De Rijn                  1:09.82     1:13.07       
          1:13.07
   14.  Emil Wassink                  7400911   NDD                      1:10.42     1:17.39       
          1:17.39
   15.  Arjan Knipping                9401667   Livo                          NT     1:17.98       
          1:17.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m wisselslag              Meisjes Jeugd 2 en later
19.4.08 - 14:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:11.65     1:11.26       
          1:11.26
    2.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:11.51     1:11.74       
          1:11.74
    3.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:13.00     1:12.35       
          1:12.35
    4.  Breanne Lensink               9600240   Livo                     1:19.86     1:14.30       
          1:14.30
    5.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  1:14.67     1:14.79       
          1:14.79
    6.  Iris Boon                     9303012   Aquapoldro               1:14.95     1:14.99       
          1:14.99
    7.  Margreet Laar                 9304700   NDD                      1:13.93     1:15.07       
          1:15.07
    8.  Loes Karemaker                9204678   NDD                      1:15.53     1:17.87  FJ 1 
          1:17.87
    9.  Selynn Fiering                9300240   Livo                     1:16.92     1:17.87  FJ 2 
          1:17.87
   10.  Iris Kool                     9300428   DWK                      1:18.78     1:18.06       
          1:18.06
   11.  Nynke Groot Koerkamp          9301262   De Rijn                  1:21.87     1:18.16  FJ 1 
          1:18.16
   12.  Natasha Bosma                 9300112   DWK                      1:19.63     1:18.16  FJ 2 
          1:18.16
   13.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro               1:19.13     1:18.30       
          1:18.30
   14.  Carmen Goossens               9305242   Livo                     1:17.92     1:18.89       
          1:18.89
   15.  Carli Harteman                9602882   DWK                      1:27.30     1:23.65       
          1:23.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 100m wisselslag           Jongens Junioren 4 en later
19.4.08 - 14:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                      1:02.02     1:04.87       
          1:04.87
    2.  Robin Bos                     9302265   Aquapoldro               1:13.26     1:08.74       
          1:08.74
    3.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:08.00     1:08.78       
          1:08.78
    4.  Bas Ebbers                    9201675   NDD                      1:10.51     1:09.13       
          1:09.13
    5.  Barry Bloemberg               9200097   Livo                     1:05.56     1:09.82       
          1:09.82
    6.  Jacko van der Meer            9402347   DWK                      1:14.17     1:09.95       
          1:09.95
    7.  Nick Oortwijn                 9204447   Aquapoldro               1:08.89     1:11.48       
          1:11.48
    8.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  1:11.04     1:12.04       
          1:12.04
    9.  Jordi Peters                  9302177   Livo                     1:09.29     1:12.75       
          1:12.75
   10.  Nick van de Esschert          9302769   Aquapoldro               1:19.70     1:14.13       
          1:14.13
   11.  Stijn Lensink                 9202081   Livo                     1:14.57     1:14.92       
          1:14.92
   12.  Antoine Veenstra              9402351   DWK                      1:17.28     1:18.32       
          1:18.32
   13.  Jesse de Vries                9503811   De Rijn                  1:24.27     1:18.98       
          1:18.98
 AFGEM  Stef van Dijk                 9403149   NDD                      1:16.57                   
    NG  Quinn Massee                  9501521   DWK                      1:30.23                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren D2 en later
19.4.08 - 14:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  2:16.64     2:14.70       
          1:05.67  2:14.70
    2.  Thaisa Fiering                9100940   Livo                     2:14.80     2:15.67       
          1:05.80  2:15.67
    3.  Rachel Kremer                 9002128   Livo                     2:11.45     2:15.98       
          1:06.22  2:15.98
    4.  José Adema                    9100016   Aquapoldro               2:16.04     2:16.97       
          1:06.85  2:16.97
    5.  Rianne Zeegers                9103634   DWK                      2:24.48     2:18.46       
          1:06.91  2:18.46
    6.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                      2:19.11     2:19.84       
          1:07.48  2:19.84
    7.  Kim Anne Bouw                 9000500   DWK                      2:21.61     2:21.06       
          1:08.15  2:21.06
    8.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               2:19.51     2:23.82       
          1:10.23  2:23.82
    9.  Mieke Jansen                  9206720   NDD                      2:22.51     2:24.58       
          1:08.80  2:24.58
   10.  Carmen Nijenhuis              9500374   Livo                     2:30.42     2:25.24       
          1:09.46  2:25.24
   11.  Karin Los                     9104012   De Rijn                  2:28.67     2:26.48       
          1:10.89  2:26.48
   12.  Marjolein Bolster             9000414   DWK                      2:25.12     2:27.22       
          2:27.22
   13.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               2:26.10     2:27.70       
          1:13.89  2:27.70
   14.  Anne de Vries                 9301942   NDD                      2:26.20     2:27.83       
          1:12.77  2:27.83
   15.  Evelien Veenstra              9103166   De Rijn                       NT     2:31.11       
          1:10.93  2:31.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 200m vrije slag                Heren Jeugd 2 en later
19.4.08 - 15:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro               1:57.26     1:58.91       
            59.03  1:58.91
    2.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                      2:02.70     1:59.48       
            58.39  1:59.48
    3.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     2:00.32     1:59.92       
            58.86  1:59.92
    4.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                  2:02.94     2:02.76       
            59.56  2:02.76
    5.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                      2:01.32     2:03.51       
          1:00.03  2:03.51
    6.  Koen Sterenborg               9201259   Livo                     2:03.80     2:06.22       
            59.94  2:06.22
    7.  Stefan Knapen                 9001593   Aquapoldro               2:07.80     2:07.54       
          1:01.26  2:07.54
    8.  Tom van de Kamp               9101153   DWK                      2:14.23     2:08.57       
          1:02.73  2:08.57
    9.  Simon Veenstra                9004377   DWK                      2:20.01     2:08.98       
          1:02.54  2:08.98
   10.  Jasper van der Maarel         9001907   De Rijn                  2:10.06     2:09.18       
          1:01.50  2:09.18
   11.  Tom de Graaf                  9100749   Livo                     2:14.26     2:11.99       
          1:04.39  2:11.99
   12.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                      2:10.07     2:12.82       
          1:03.98  2:12.82
   13.  Koen Leemans                  9004483   Aquapoldro               2:08.47     2:14.86       
          1:02.67  2:14.86
   14.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  2:45.89     2:37.67       
          1:15.66  2:37.67

    BM  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               2:07.70     2:06.16       
          1:01.16  2:06.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 100m schoolslag           Meisjes Junioren 3 en later
19.4.08 - 15:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:17.76     1:17.53       
          1:17.53
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:20.22     1:20.52       
          1:20.52
    3.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro               1:19.38     1:20.86       
          1:20.86
    4.  Breanne Lensink               9600240   Livo                     1:23.02     1:21.95       
          1:21.95
    5.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:19.87     1:22.52       
          1:22.52
    6.  Femke Klein Gunnewiek         9501074   Livo                     1:22.09     1:23.70       
          1:23.70
    7.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:20.03     1:23.86       
          1:23.86
    8.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:23.09     1:26.39       
          1:26.39
    9.  Helen Kleinnibbelink          9604112   Livo                     1:29.55     1:27.05       
          1:27.05
   10.  Marte Stoorvogel              9501408   De Rijn                  1:29.39     1:27.28       
          1:27.28
   11.  Femke Wolvetang               9404712   NDD                      1:29.92     1:28.06       
          1:28.06
   12.  Jeanine Burgers               9401862   DWK                      1:27.72     1:28.29       
          1:28.29
   13.  Denise van Leeuwen            9501672   DWK                      1:29.91     1:29.23       
          1:29.23
   14.  Guusje Vrieze                 9502820   NDD                      1:30.50     1:30.20       
          1:30.20
   15.  Diane Schoenmaker             9502920   DWK                      1:32.39     1:33.76       
          1:33.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 100m schoolslag           Jongens Junioren 2 en later
19.4.08 - 15:25                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                      1:17.46     1:17.25       
          1:17.25
    2.  Michiel Bouw                  9400009   DWK                      1:19.04     1:19.73       
          1:19.73
    3.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               1:20.30     1:20.14       
          1:20.14
    4.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               1:23.70     1:22.80       
          1:22.80
    5.  Mart Vrieze                   9400401   NDD                      1:27.00     1:24.25       
          1:24.25
    6.  Arjan Knipping                9401667   Livo                     1:26.69     1:25.14       
          1:25.14
    7.  Leander Heuvels               9503059   NDD                      1:24.26     1:28.51       
          1:28.51
    8.  Leon van Druten               9400867   Livo                     1:38.26     1:28.89       
          1:28.89
    9.  Jesse de Vries                9503811   De Rijn                  1:29.51     1:29.14       
          1:29.14
   10.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               1:30.48     1:30.65       
          1:30.65
   11.  Gijs Sterenborg               9400869   Livo                     1:26.93     1:32.23       
          1:32.23
   12.  Maikel Mierop                 9503991   NDD                      1:33.75     1:34.56       
          1:34.56
   13.  Niels van Henten              9500335   De Rijn                  1:32.83     1:35.92       
          1:35.92
 NG.ZA  Niek de Brabander             9502071   DWK                      1:38.48                   
    NG  Jidde Wiegertjes              9600021   De Rijn                       NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 200m vlinderslag                   Dames Senioren Open
19.4.08 - 15:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Wilms                   8402770   DWK                      2:30.03     2:30.63       
          1:09.79  2:30.63
    2.  Margot vd Kemp                7700382   NDD                      2:30.66     2:34.39       
          2:34.39
    3.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               2:40.02     2:36.13       
          1:13.64  2:36.13
    4.  Marion van den Berg           8600272   DWK                      2:44.45     2:36.62       
          1:13.26  2:36.62
    5.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  2:46.82     2:38.36       
          1:15.42  2:38.36
    6.  Jolanda van Leijen            8802670   De Rijn                  2:46.33     2:42.00       
          1:15.19  2:42.00
    7.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                      2:42.13     2:43.13       
          1:11.45  2:43.13
    8.  Mignon Brussen                8500504   NDD                      2:35.88     2:53.63       
          1:15.71  2:53.63
    9.  Inge Schimmelpennink          9003306   Aquapoldro               2:51.97     2:56.61       
          1:19.69  2:56.61
   10.  Rachel Kremer                 9002128   Livo                     2:44.51     2:57.26       
          1:20.60  2:57.26
   11.  Aranka Bloemberg              8900358   Livo                     2:55.22     2:58.87       
          1:23.09  2:58.87
   12.  Ceress Fiering                8901204   Livo                     3:02.43     2:59.82       
          1:18.60  2:59.82
   13.  Astrid Simons                 8903800   Aquapoldro               2:50.95     3:00.25       
          1:22.13  3:00.25
   14.  Roelien Hazeleger             9001380   DWK                      3:13.06     3:16.28       
          1:27.66  3:16.28
   DIS  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  2:54.67     2:41.80  VI   
          1:14.39  2:41.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 200m vlinderslag                   Heren Senioren Open
19.4.08 - 15:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro               2:06.75     2:07.46       
          1:01.30  2:07.46
    2.  Joost Reijns                  8702725   DWK                           NT     2:09.98       
            58.92  2:09.98
    3.  Daan Ratering                 9002389   Livo                     2:27.95     2:20.60       
          1:06.51  2:20.60
    4.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                      2:15.11     2:22.86       
          1:04.13  2:22.86
    5.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                      2:19.17     2:24.24       
          1:06.82  2:24.24
    6.  Emil Wassink                  7400911   NDD                      2:20.67     2:29.39       
          1:08.42  2:29.39
    7.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                      2:25.23     2:32.25       
          1:15.11  2:32.25
    8.  Barry Bloemberg               9200097   Livo                     2:32.73     2:32.45       
          1:08.63  2:32.45
    9.  Edwin Willemsen               8703823   Aquapoldro               2:30.81     2:34.70       
          1:10.09  2:34.70
   10.  Hjalmar de Ruiter             8902695   NDD                      2:37.96     2:39.10       
          1:14.80  2:39.10
   11.  Maarten van Gessel            8100547   De Rijn                  2:29.86     2:39.64       
          1:12.02  2:39.64
   12.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                  2:35.00     2:41.17       
          1:14.80  2:41.17
   13.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  2:40.26     2:42.36       
          1:14.23  2:42.36
   14.  Andre in het Veld             5800435   Aquapoldro               2:28.00     2:44.22       
          1:08.66  2:44.22
   15.  Stijn Lensink                 9202081   Livo                     3:23.17     2:56.90       
          1:20.88  2:56.90




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                        Meisjes, 50m rugslag                Meisjes Jeugd 2 en later
19.4.08 - 16:10                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margreet Laar                 9304700   NDD                        32.82       33.05  FJ 1 
    2.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro                 33.00       33.05  FJ 2 
    3.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                        32.39       33.13       
    4.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                    34.74       33.48       
    5.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                        36.42       33.70       
    6.  Kelly van der Hoeven          9402618   NDD                        33.45       33.85       
    7.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                    34.71       34.76       
    8.  Iris Boon                     9303012   Aquapoldro                 35.60       34.98       
    9.  Natasha Bosma                 9300112   DWK                        35.01       35.20       
   10.  Carmen Nijenhuis              9500374   Livo                       34.96       35.23       
   11.  Selynn Fiering                9300240   Livo                       37.05       35.42       
   12.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro                 37.89       35.67       
   13.  Iris Kool                     9300428   DWK                        35.94       37.02       
   14.  Tessa Mol                     9501396   De Rijn                    37.11       37.39       
   15.  Carmen Goossens               9305242   Livo                       36.64       38.26       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Jongens, 50m rugslag             Jongens Junioren 4 en later
19.4.08 - 16:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                    30.75       30.64       
    2.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        29.48       30.95       
    3.  Robin Bos                     9302265   Aquapoldro                 33.19       31.82       
    4.  Mart Vrieze                   9400401   NDD                        32.98       32.10       
    5.  Jordi Peters                  9302177   Livo                       31.60       32.45       
    6.  Bas Ebbers                    9201675   NDD                        32.13       33.84       
    7.  Nick Oortwijn                 9204447   Aquapoldro                 34.52       34.04       
    8.  Michiel Peters                9202227   Aquapoldro                 34.67       34.06       
    9.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                    32.93       34.86       
   10.  Arjan Knipping                9401667   Livo                       34.86       35.42       
   11.  Gijs Sterenborg               9400869   Livo                       35.79       36.92       
   12.  Antoine Veenstra              9402351   DWK                        37.00       37.07       
   13.  Niels van Henten              9500335   De Rijn                       NT       38.84       
   14.  Niek de Brabander             9502071   DWK                        48.04       42.57       
    NG  Michiel Bouw                  9400009   DWK                        36.41                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren D2 en later
19.4.08 - 16:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon Verstegen              9003964   NDD                        30.32       31.02       
    2.  José Adema                    9100016   Aquapoldro                 31.32       31.42       
    3.  Marjolein Bolster             9000414   DWK                        31.81       32.39       
    4.  Mieke Jansen                  9206720   NDD                        32.48       32.42       
    5.  Thaisa Fiering                9100940   Livo                       32.25       32.82       
    6.  Rianne Zeegers                9103634   DWK                        32.86       33.02       
    7.  Karin Los                     9104012   De Rijn                    33.50       33.20       
    8.  Loes Karemaker                9204678   NDD                        32.96       33.54  FJ 1 
    9.  Iris Boon                     9303012   Aquapoldro                 32.96       33.54  FJ 2 
   10.  Rachel Kremer                 9002128   Livo                       31.90       33.59       
   11.  Inge Schimmelpennink          9003306   Aquapoldro                 33.98       34.14       
   12.  Esther Kremer                 9002126   Livo                       32.70       34.51       
   13.  Nynke Groot Koerkamp          9301262   De Rijn                       NT       36.80       
   14.  Marte Stoorvogel              9501408   De Rijn                    42.29       43.60       
 AFGEM  Carli Harteman                9602882   DWK                        39.31                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 50m vlinderslag                Heren Jeugd 2 en later
19.4.08 - 16:25                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jurjen Willemsen              9003315   Aquapoldro                 25.87       26.58       
    2.  Olaf Achterberg               9000011   DWK                        29.29       27.89       
    3.  Kevin Eltink                  9100589   NDD                        29.37       28.32       
    4.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        26.64       28.64       
    5.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro                 28.95       28.67       
    6.  Stefan Knapen                 9001593   Aquapoldro                 28.98       29.29       
    7.  Jasper van der Maarel         9001907   De Rijn                    28.92       29.30       
    8.  Barry Bloemberg               9200097   Livo                       28.77       29.48       
    9.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                    29.30       29.86       
   10.  Simon Veenstra                9004377   DWK                        31.84       30.11       
   11.  Tom van de Kamp               9101153   DWK                        32.35       31.80       
   11.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        29.59       31.80       
   13.  Tom de Graaf                  9100749   Livo                       31.11       31.92       
   14.  Jordi Peters                  9302177   Livo                          NT       33.64       
   15.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                    38.77       39.36       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 100m vlinderslag          Meisjes Junioren 3 en later
19.4.08 - 16:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:10.36     1:10.04       
          1:10.04
    2.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:10.69     1:11.04       
          1:11.04
    3.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               1:09.75     1:11.45       
          1:11.45
    4.  Malou Memelink                9403064   NDD                      1:17.83     1:14.89       
          1:14.89
    5.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:13.80     1:16.16       
          1:16.16
    6.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:13.83     1:17.74       
          1:17.74
    7.  Jeanine Burgers               9401862   DWK                      1:23.14     1:19.85       
          1:19.85
    8.  Niké Schuurmans               9502004   Livo                     1:22.45     1:20.02       
          1:20.02
    9.  Denise van Leeuwen            9501672   DWK                      1:27.71     1:23.23       
          1:23.23
   10.  Tess Kolkman                  9500372   Livo                     1:23.32     1:23.89       
          1:23.89
   11.  Femke Wolvetang               9404712   NDD                      1:24.16     1:24.02       
          1:24.02
   12.  Diane Schoenmaker             9502920   DWK                      1:24.19     1:24.23       
          1:24.23
   13.  Guusje Vrieze                 9502820   NDD                      1:21.79     1:24.60       
          1:24.60
   14.  Tessa Mol                     9501396   De Rijn                  1:30.16     1:28.78       
          1:28.78
   15.  Carmen Nijenhuis              9500374   Livo                     1:30.66     1:30.92       
          1:30.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m vlinderslag          Jongens Junioren 2 en later
19.4.08 - 16:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               1:13.80     1:12.48       
          1:12.48
    2.  Jacko van der Meer            9402347   DWK                      1:21.17     1:14.04       
          1:14.04
    3.  Leon van Druten               9400867   Livo                     1:35.42     1:16.95       
          1:16.95
    4.  Mart Vrieze                   9400401   NDD                      1:16.18     1:17.95       
          1:17.95
    5.  Arjan Knipping                9401667   Livo                     1:19.13     1:18.19       
          1:18.19
    6.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               1:15.73     1:18.60       
          1:18.60
    7.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                      1:19.42     1:18.73       
          1:18.73
    8.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               1:23.36     1:24.29       
          1:24.29
    9.  Jesse de Vries                9503811   De Rijn                  1:37.80     1:29.11       
          1:29.11
   10.  Gijs Sterenborg               9400869   Livo                     1:26.40     1:34.29       
          1:34.29
   11.  Niels van Henten              9500335   De Rijn                  1:36.20     1:36.39       
          1:36.39
   12.  Maikel Mierop                 9503991   NDD                           NT     1:40.86       
          1:40.86
   13.  Leander Heuvels               9503059   NDD                      1:45.43     1:46.39       
          1:46.39
    NG  Quinn Massee                  9501521   DWK                      1:31.12                   
    NG  Jidde Wiegertjes              9600021   De Rijn                       NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                        Dames, 50m schoolslag                    Dames Senioren Open
19.4.08 - 16:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne van de Pol             8803472   DWK                        33.98       34.70       
    2.  Marijke Monsma                8502100   DWK                        35.81       35.16       
    3.  Mignon Brussen                8500504   NDD                        36.55       36.48       
    4.  Evelien Veenstra              9103166   De Rijn                    36.09       36.68       
    5.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                    35.16       37.04       
    6.  Chantal Kuipers               8702430   NDD                        37.35       37.19  FJ 1 
    7.  Lotte Wilms                   8402770   DWK                        38.77       37.19  FJ 2 
    8.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro                 36.61       37.39       
    9.  Margot vd Kemp                7700382   NDD                        36.94       37.51       
   10.  Aranka Bloemberg              8900358   Livo                       37.64       38.28       
   11.  Femke Klein Gunnewiek         9501074   Livo                       38.84       39.57       
   12.  Jolanda van Leijen            8802670   De Rijn                    40.63       40.00       
   13.  Inge Schimmelpennink          9003306   Aquapoldro                 41.02       40.04       
   14.  Ceress Fiering                8901204   Livo                       40.92       41.13       
   15.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro                 42.70       42.36       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                        Heren, 50m schoolslag                    Heren Senioren Open
19.4.08 - 16:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost Reijns                  8702725   DWK                           NT       30.00       
    2.  Rutger Sloof                  8803141   DWK                        29.48       30.23       
    3.  Raldi Jolink                  8801715   DWK                        31.31       31.60       
    4.  Ruud Holswilder               7800435   Aquapoldro                 32.42       32.29       
    5.  Jasper van der Maarel         9001907   De Rijn                    32.98       32.67       
    6.  Daan Ratering                 9002389   Livo                       32.53       33.13       
    7.  Erik Knapen                   6400955   Aquapoldro                 32.59       33.45       
    8.  Emil Wassink                  7400911   NDD                        32.13       33.58       
    9.  Remco van de Bruinhorst       8302673   Aquapoldro                 33.67       34.51       
   10.  Maik Steenkamp                9103847   NDD                        31.67       34.57       
   11.  Hjalmar de Ruiter             8902695   NDD                        34.28       34.74       
   12.  Maarten van Gessel            8100547   De Rijn                    34.09       34.92       
   13.  Tom de Graaf                  9100749   Livo                       36.18       37.29       
   14.  Milo van Holsteijn            8805057   De Rijn                    36.28       37.82       
   15.  Stijn Lensink                 9202081   Livo                          NT       40.70       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m vrije slag              Meisjes Jeugd 2 en later
19.4.08 - 16:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:02.48     1:02.23       
          1:02.23
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:02.18     1:02.73       
          1:02.73
    3.  Marissa Taribuka              9602782   DWK                      1:02.80     1:02.86       
          1:02.86
    4.  Margreet Laar                 9304700   NDD                      1:04.48     1:05.10       
          1:05.10
    5.  Mieke Jansen                  9206720   NDD                      1:04.31     1:05.36       
          1:05.36
    6.  Breanne Lensink               9600240   Livo                     1:07.43     1:05.92       
          1:05.92
    7.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  1:04.88     1:06.23       
          1:06.23
    8.  Natasha Bosma                 9300112   DWK                      1:05.64     1:07.48       
          1:07.48
    9.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:03.54     1:07.51       
          1:07.51
   10.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               1:05.20     1:07.95       
          1:07.95
   11.  Iris Boon                     9303012   Aquapoldro               1:06.42     1:08.16       
          1:08.16
   12.  Diede Oldenhave               9205114   NDD                      1:05.33     1:09.30       
          1:09.30
   13.  Selynn Fiering                9300240   Livo                     1:08.29     1:09.92       
          1:09.92
   14.  Tess Kolkman                  9500372   Livo                     1:11.32     1:11.42       
          1:11.42
   15.  Carli Harteman                9602882   DWK                      1:10.30     1:12.10       
          1:12.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Junioren 4 en later
19.4.08 - 16:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                    57.51       56.80       
            56.80
    2.  Bas Ebbers                    9201675   NDD                        57.89       58.14       
            58.14
    3.  Nick Oortwijn                 9204447   Aquapoldro                 58.18       58.39       
            58.39
    4.  Barry Bloemberg               9200097   Livo                       57.20       58.73       
            58.73
    5.  Robin Bos                     9302265   Aquapoldro               1:00.79       59.14       
            59.14
    6.  Alex van der Hoeven           9202571   NDD                        56.16     1:00.23       
          1:00.23
    7.  Ivar van Ginkel               9400025   DWK                      1:02.11     1:01.29       
          1:01.29
    8.  Jordi Peters                  9302177   Livo                       59.94     1:01.51       
          1:01.51
    9.  Jacko van der Meer            9402347   DWK                      1:01.89     1:02.89       
          1:02.89
   10.  Michiel Peters                9202227   Aquapoldro               1:03.45     1:03.13       
          1:03.13
   11.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  1:02.92     1:03.82       
          1:03.82
   12.  Maikel Mierop                 9503991   NDD                      1:04.13     1:04.43       
          1:04.43
   13.  Michiel Bouw                  9400009   DWK                      1:03.90     1:05.36       
          1:05.36
   14.  Mike van de Kraats            9600343   De Rijn                  1:13.82     1:12.92       
          1:12.92
   DIS  Koen Sterenborg               9201259   Livo                       56.82              AA   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Gemengd, 8 x 50m vrije slag                      1996 en eerder
19.4.08 - 17:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NDD 1                                   NDD                      3:38.94     3:36.36       
        Malou Memelink, 94                           Sharon Verstegen, 90
        Mart Vrieze, 94                              Kevin Eltink, 91
        Margreet Laar, 93                            Chantal Kuipers, 87
        Alex van der Hoeven, 92                      Hjalmar de Ruiter, 89
            28.70  3:36.36

    2.  DWK 1                                   DWK                      3:44.11     3:40.89       
        Jeanine Burgers, 94                          Rianne Zeegers, 91
        Jacko van der Meer, 94                       Olaf Achterberg, 90
        Natasha Bosma, 93                            Lotte Wilms, 84
        Ivar van Ginkel, 94                          Tim van Deutekom, 91
            30.10  3:40.89

    3.  Aquapoldro 1                            Aquapoldro               3:40.21     3:41.70       
        Esmée Bos, 96                                José Adema, 91
        Jeroen Staakman, 94                          Jurjen Willemsen, 90
        Macy Oortwijn, 95                            Astrid Simons, 89
        Nick Oortwijn, 92                            Ruud Holswilder, 78
            29.80  3:41.70

    4.  De Rijn 1                               De Rijn                  3:44.65     3:44.99       
        Marjolein Delno, 94                          Evelien Vos, 92
        Niels van Henten, 95                         Jasper van der Maarel, 90
        Inge Pepping, 94                             Esther van Mierlo, 89
        Laurens Pepping, 92                          Maarten van Gessel, 81
            28.68  3:44.99

    5.  Livo 1                                  Livo                     3:47.23     3:50.48       
        Niké Schuurmans, 95                          Thaisa Fiering, 91
        Arjan Knipping, 94                           Tom de Graaf, 91
        Selynn Fiering, 93                           Rachel Kremer, 90
        Koen Sterenborg, 92                          Daan Ratering, 90
            30.60  3:50.48




Splash Meet Manager 2007Registered to DWK