Nr. 1. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 200m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 200m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 8. Dames, 200m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 10. Dames, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Heren, 400m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 14. Heren, 100m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 16. Heren, 200m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Heren, 100m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 200m vrije slag  12 jaar en ouder


       Limietwedstrijd
Leeuwarden, 18 april 2009


Programmanr. 1
18.04.2009 - 17:00
Heren, 100m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Rudy Ted, de HAAN8400805Anker Team Groningen49.3149.93
2.Michiel, JORINK8701613Swol 189454.2654.33
3.Janco, NOLLES8902291HZ&PC Heerenveen55.8856.09
4.Aydin, HUMMEL9201577Zcnf'3456.3756.62
5.Roger, GERRITS8900961Swol 189456.3056.71
6.Dennis, CRAMER9200199Zpca56.8957.14
7.Bart, HAVEMAN9204093Orca58.5258.16
8.Berend, SCHENK9204287Swol 189459.3158.49
9.Mike, BAKKER9007253Zpca57.6558.88
10.Brian, van de GRAAF9401653De Houtrib58.7359.98
11.Sander, POLLING9405061Ritola Z&PC1:01.351:00.14
12.Pieter, GROOS9304907Dz&pc1:03.251:02.21
13.Mark, ROZEMA9202785Dz&pc1:03.061:02.27
14.Rick, HALMA9505121de Vikings1:04.681:02.42
15.Harm, LEMSTRA9305009de Vikings1:03.791:02.65
16.Sander, AKKERMAN9501527HZ&PC Heerenveen1:04.571:03.04
17.Marco, UPPELSCHOTEN9500375De Houtrib1:01.541:03.17
18.Oebele, v/d VELDE9502731Dz&pc1:07.791:03.78
19.Max, van der STEEG9401399Swol 18941:06.061:05.52
20.Ruben, BONNEMA9504389HZ&PC Heerenveen1:06.751:05.97
21.Jelmer, GROOS9602945Dz&pc1:07.651:07.06
22.Bart, POT9103153Zpca1:09.361:07.83
23.Jens, KUITERT9603891Orca1:11.531:08.84
24.Mark, FOLKERTSMA9601413Dz&pc1:13.891:10.70
25.Hein Jouke, WIND9600949Dz&pc1:18.261:15.44
26.Delano, MULDER9505393Swol 18941:28.511:22.75


<< TOP >>
Programmanr. 2
18.04.2009 - 17:10
Dames, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Femke, GROOS9404492Dz&pc1:01.401:03.69
2.Inez, ZEWUSTER9503700Vriledo1:04.221:03.99
3.Femke, de JONG9306390OrcaNT1:04.65
4.Claudia, HACKE9602936Orca1:06.751:05.50
5.Hjordis, WAGENAAR9502170HZ&PC Heerenveen1:06.091:05.79
6.Minke, BETTEN9404012Dz&pc1:05.971:06.97
7.Eline, LIGTHART9301706de Vikings1:06.061:07.01
8.Lysbeth, WIERSMA9204486HZ&PC Heerenveen1:05.261:07.56
9.Leandra, VEDDER9600866HZ&PC Heerenveen1:08.801:07.76
10.Nenne, VENEMA9503586Dz&pc1:08.261:08.22
11.Vera, KRAIJER9206688Swol 18941:07.731:08.37
12.Rixt, MENGER9602052Dz&pc1:08.411:08.55
13.Joëlle, ROZEMA9601124Dz&pc1:09.121:09.32
14.Esther, VISSER9700544de Vikings1:09.901:09.46
15.Femke, HEMSTRA9305466SG Middelse-Skelp1:10.581:09.94
16.Elianne, DOUMA9300998Vriledo1:09.761:10.40
17.Martine, van SLUIS9702888de Vikings1:11.351:10.45
18.Margreet, KOSTER9700330Zpca1:10.781:10.96
19.Lieke, van ESSEN9502814Swol 18941:10.541:11.35
20.Marlies, CRAMER9502164Zpca1:12.391:11.83
21.Amarins, MENGER9406716Dz&pc1:11.431:11.99
22.Julia, ZWERTBROEK9600950HZ&PC Heerenveen1:13.541:12.04
23.Simone, MUGGEN9400936HZ&PC HeerenveenNT1:12.27
24.Marit, BRINK9503940Zcnf'341:14.111:12.37
25.Marcella, HOOG9401288Vriledo1:12.281:12.69
26.Janita, BLOM8600372Swol 18941:12.761:12.95
27.Eva, VISSCHER9402722Swol 18941:13.701:13.85
28.Jildau, SCHILSTRA9304656Zcnf'341:13.421:14.25
29.Renate, ZWEERUS9504988Swol 18941:20.021:14.67
30.Arianne, HUISMAN9403036Zcnf'341:16.341:15.45
31.Carmen, WEISTRA9802148Orca1:24.151:15.93
32.Veronique, ZWEERUS9603846Swol 18941:20.261:16.70
33.Willeke, WILLEMS9600232Zcnf'341:15.981:17.42
34.Nikki, JEPKEMA9505956Orca1:18.441:17.99
35.Rixt, MEIJER9700202HZ&PC Heerenveen1:20.321:19.58
36.Carolien, BAARDA9704060Orca1:18.281:20.06
37.Winnie, de VRIES9601456Zcnf'341:34.941:21.91
38.Nienke, POSTMA9801096Orca1:31.501:29.42

BMLenneke, MUGGEN9500128HZ&PC HeerenveenNT1:15.37


<< TOP >>
Programmanr. 3
18.04.2009 - 17:25
Heren, 100m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Marc, KREMER9004667Anker Team Groningen1:09.491:07.94
2.Robert, VOOGD9301653Swol 18941:14.561:14.33
3.Pepijn, STENVELD9002797Ritola Z&PC1:15.551:15.07
4.Lars, HAMMING9005491Ritola Z&PC1:13.111:15.14
5.Pieter, PONNE7600749HZ&PC Heerenveen1:18.211:20.49
6.Maxiem, WAGENAAR9304645Ritola Z&PC1:26.331:24.04
7.Stuart, VIS9702991Orca1:36.741:35.61


<< TOP >>
Programmanr. 4
18.04.2009 - 17:25
Dames, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Joyce, DUURKEN9205938Orca1:16.871:16.23
2.Paula, DUURSMA9300982Dz&pc1:16.311:19.24
3.Margot, STENVELD8804170Ritola Z&PC1:27.781:25.70
4.Jolien, BLEICHRODT9203650de Vikings1:26.401:27.97
5.Saïda, van TIL9103088Zpca1:29.811:29.62
6.Claudia, DAMSKI9402346Dz&pc1:28.181:29.69
7.Carmen, MÄRSYLÄ9405244Zpca1:32.401:30.25
8.Marieke, IPEMA9401290Vriledo1:34.511:31.48
9.Martine, GOETTSCH9200632Zcnf'341:34.761:33.42
10.Johanna, KOSTER9301540Zpca1:30.541:33.56
11.Fenna, MEIJER9302792Orca1:34.031:34.12
12.Tineke, WIND9400826Dz&pc1:31.841:34.15
13.Christina, van der LAAN9504864Ritola Z&PC1:35.511:34.42
14.Femke, KIRKENIER9500936Dz&pc1:35.431:34.50
15.Anne, VLOTTES9702120de Vikings1:43.761:40.76
16.Wendy, van CLEEF9802760Orca1:46.001:40.83
17.Jolijn, WILDEBOER9404884Swol 18941:41.261:40.91
18.Annemiek, HALMA9702884de Vikings1:42.571:41.72
19.Mare, ZIJLSTRA9702700Dz&pc1:41.831:43.30
20.Eva, ZWERTBROEK9302340HZ&PC Heerenveen1:27.841:44.01
21.Esmee, VERHOEF9603802Orca1:44.041:45.84
22.Nadine, SMITS9801098Orca1:46.461:48.77
23.Lara, de ZEEUW9802144Orca1:52.681:56.19
DISLotte, VAN LINT9705402Swol 1894NT1:50.90
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
18.04.2009 - 17:35
Heren, 200m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Marc, de VRIES9500381HZ&PC Heerenveen3:28.543:28.19


<< TOP >>
Programmanr. 6
18.04.2009 - 17:40
Dames, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Desiree, VEDDER9600864HZ&PC Heerenveen3:12.232:58.99
2.Esther, SCHIPPER9201570De Aquaflippers3:09.552:59.82
3.Iris, VISSER9504784Zpca3:19.523:06.01
4.Simone, MUS9601932SG Middelse-Skelp3:16.473:13.15


<< TOP >>
Programmanr. 7
18.04.2009 - 17:45
Heren, 200m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Erik, NIJHOLT9401349Dz&pc2:25.002:22.46
2.Marco, UPPELSCHOTEN9500375De Houtrib2:31.392:28.15
3.Pieter, GROOS9304907Dz&pc2:43.652:37.09
4.Bram, ter ELLEN9402689OrcaNT2:38.25
5.Eko, DOEDEL9600543Zpca2:42.842:43.84
6.Max, van der STEEG9401399Swol 18942:54.242:53.11


<< TOP >>
Programmanr. 8
18.04.2009 - 17:50
Dames, 200m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Evelien, van RUITEN9602924Orca2:40.442:36.34
2.Marre, ZANDRINGA9701136OrcaNT2:37.90
3.Liza, SALVERDA9500570Orca2:44.582:42.64
4.Grytsje, LANTING9306454SG Middelse-SkelpNT2:45.76
5.Laura, JONGBLOED9503356Orca2:51.502:45.92
6.Sjoukje, KARSTEN9202452Dz&pc2:49.222:46.26
7.Melissa, NAUTA9602388de Vikings2:43.122:48.47
8.Henny, de VRIES9500556HZ&PC Heerenveen2:53.752:48.81
9.Marjolein, TISSINGH8904130HZ&PC Heerenveen2:54.282:51.58
10.Indyra, HUMMEL9600624Zcnf'343:08.252:55.50
11.Eva, ZWERTBROEK9302340HZ&PC Heerenveen2:47.052:55.51
12.Imre, BORGER9304458Swol 18942:57.872:57.04
13.Aldith, PASVEER9701398OrcaNT2:58.58
14.Jildau, SCHILSTRA9304656Zcnf'342:56.433:02.06
15.Daniëlle, TRIPPENZEE9802146OrcaNT3:15.80
DISJanita, BLOM8600372Swol 18942:48.143:00.77
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 9
18.04.2009 - 18:00
Heren, 200m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Timon, EVENHUIS9000843Anker Team Groningen2:17.472:11.02
2.Rory Bob, de HAAN8100609Anker Team Groningen2:11.612:12.33
3.Berend, SCHENK9204287Swol 18942:34.542:34.66
4.Matthijs, GANZEVOORT9305533HZ&PC Heerenveen2:45.252:38.64
5.Binne, VEENSTRA8302155HZ&PC Heerenveen2:39.532:40.07
6.Oebele, v/d VELDE9502731Dz&pc2:49.082:46.79
7.Axl, AKKERMANS9301885Zcnf'342:56.712:53.78
8.Zino, HOLWERDA9700975Orca3:25.443:26.88

BMJorn, STEENBERGEN9700039Dz&pc2:50.622:46.03


<< TOP >>
Programmanr. 10
18.04.2009 - 18:05
Dames, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Annelinde, VELDMAN9302758Zpca2:36.422:34.08
2.Jessie, SMEDING9504528Orca2:37.782:36.28
3.Joyce, DUURKEN9205938OrcaNT2:39.80
4.Rianne, HARTMAN9501462Orca2:40.802:41.25
5.Jill, MULLER9600728Dz&pc2:49.312:45.29
6.Leandra, VEDDER9600866HZ&PC Heerenveen2:49.192:49.14
7.Anja, MUS9403928SG Middelse-Skelp2:53.492:53.59
8.Veronique, ZWEERUS9603846Swol 18943:20.643:12.02
9.Wendy, van CLEEF9802760OrcaNT3:23.07
10.Rianne, WEGGEMANS9703306Zcnf'343:27.663:24.23


<< TOP >>
Programmanr. 11
18.04.2009 - 18:30
Dames, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Margot, STENVELD8804170Ritola Z&PC5:19.685:01.06
2.Eline, LIGTHART9301706de Vikings5:07.285:06.30
3.Marjolein, TISSINGH8904130HZ&PC Heerenveen5:11.415:07.48
4.Hjordis, WAGENAAR9502170HZ&PC Heerenveen5:05.115:10.58
5.Claris, de VRIES9700942Dz&pc5:52.325:12.75
6.Desiree, VEDDER9600864HZ&PC Heerenveen5:13.665:16.01
7.Rixt, MENGER9602052Dz&pc5:17.845:16.67
8.Carmen, MÄRSYLÄ9405244Zpca5:48.085:21.29
9.Tineke, WIND9400826Dz&pc5:20.065:23.39
10.Grytsje, LANTING9306454SG Middelse-SkelpNT5:24.77
11.Indyra, HUMMEL9600624Zcnf'345:49.385:36.19
12.Renate, ZWEERUS9504988Swol 18946:03.735:44.67
13.Marieke, IPEMA9401290Vriledo6:19.075:58.08


<< TOP >>
Programmanr. 12
18.04.2009 - 18:50
Heren, 400m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Michiel, JORINK8701613Swol 18944:25.994:32.31
2.Marc, de VRIES9500381HZ&PC Heerenveen5:29.265:25.70
3.Zino, HOLWERDA9700975Orca6:33.906:29.99


<< TOP >>
Programmanr. 13
18.04.2009 - 18:55
Dames, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Minke, BETTEN9404012Dz&pc1:11.251:13.88
2.Paula, DUURSMA9300982Dz&pc1:12.991:14.35
3.Femke, de JONG9306390OrcaNT1:15.66
4.Nenne, VENEMA9503586Dz&pc1:26.731:19.72
5.Vera, KRAIJER9206688Swol 18941:18.231:20.00
6.Jill, MULLER9600728Dz&pc1:21.291:21.97
7.Jolien, BLEICHRODT9203650de Vikings1:23.001:22.79
8.Carmen, WEISTRA9802148Orca1:28.001:23.92
9.Elianne, DOUMA9300998Vriledo1:20.301:24.02
10.Yolanda, de VEGT9500328Zcnf'341:26.061:25.15
11.Henny, de VRIES9500556HZ&PC Heerenveen1:24.921:25.74
12.Esther, VISSER9700544de Vikings1:22.551:27.51
13.Jolijn, WILDEBOER9404884Swol 18941:30.771:31.74
14.Marcella, HOOG9401288Vriledo1:50.781:38.98
15.Rixt, MEIJER9700202HZ&PC Heerenveen1:52.941:43.28
16.Daniëlle, TRIPPENZEE9802146Orca1:43.391:44.88


<< TOP >>
Programmanr. 14
18.04.2009 - 19:00
Heren, 100m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Aydin, HUMMEL9201577Zcnf'341:03.021:02.99
2.Dennis, CRAMER9200199Zpca1:02.261:03.81
3.Mike, BAKKER9007253Zpca1:06.091:06.15
4.Erik, NIJHOLT9401349Dz&pc1:10.231:09.28
5.Mark, ROZEMA9202785Dz&pc1:13.101:13.41
6.Binne, VEENSTRA8302155HZ&PC Heerenveen1:16.911:16.70
7.Sander, POLLING9405061Ritola Z&PC1:15.671:17.33
8.Harm, LEMSTRA9305009de Vikings1:16.631:17.56
9.Max, van der STEEG9401399Swol 18941:19.321:19.47
10.Mark, FOLKERTSMA9601413Dz&pc1:25.191:22.32
11.Daniël, BORGHARDT9700973Orca1:36.581:35.43


<< TOP >>
Programmanr. 15
18.04.2009 - 19:05
Dames, 200m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Liza, SALVERDA9500570Orca2:53.732:56.90
2.Iris, VISSER9504784Zpca3:13.763:10.51
3.Martine, van SLUIS9702888de Vikings3:09.933:11.91
4.Eva, VISSCHER9402722Swol 18943:16.513:12.76
5.Leandra, VEDDER9600866HZ&PC Heerenveen3:12.033:12.77
6.Saïda, van TIL9103088Zpca3:16.903:15.92
7.Anja, MUS9403928SG Middelse-SkelpNT3:17.78
8.Johanna, KOSTER9301540Zpca3:17.923:18.07
9.Amarins, MENGER9406716Dz&pc3:15.713:18.37
10.Femke, KIRKENIER9500936Dz&pc3:15.583:18.61
11.Femke, HEMSTRA9305466SG Middelse-Skelp3:16.603:21.02
12.Simone, MUGGEN9400936HZ&PC HeerenveenNT3:23.73
13.Winnie, de VRIES9601456Zcnf'343:31.763:27.65
14.Renate, ZWEERUS9504988Swol 18943:26.923:28.41
15.Nikki, JEPKEMA9505956OrcaNT3:29.14
16.Rianne, WEGGEMANS9703306Zcnf'343:37.593:36.26
17.Anne, VLOTTES9702120de Vikings3:45.383:40.11
18.Nienke, POSTMA9801096OrcaNT3:55.98


<< TOP >>
Programmanr. 16
18.04.2009 - 19:20
Heren, 200m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Roger, GERRITS8900961Swol 18942:32.542:33.27
2.Brian, van de GRAAF9401653De Houtrib2:41.672:42.28
3.Pepijn, STENVELD9002797Ritola Z&PC2:44.252:45.38
4.Bart, POT9103153Zpca3:14.423:19.22
DISStuart, VIS9702991OrcaNT3:32.91
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
18.04.2009 - 19:25
Dames, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Annelinde, VELDMAN9302758Zpca1:09.281:10.41
2.Inez, ZEWUSTER9503700Vriledo1:14.231:14.78
3.Rianne, HARTMAN9501462Orca1:14.801:15.26
4.Jessie, SMEDING9504528Orca1:15.761:16.25
5.Claudia, HACKE9602936Orca1:18.261:16.26
6.Sjoukje, KARSTEN9202452Dz&pc1:19.241:18.53
7.Simone, MUS9601932SG Middelse-Skelp1:18.151:19.17
8.Melissa, NAUTA9602388de Vikings1:18.181:19.64
9.Marlies, CRAMER9502164Zpca1:16.591:20.65
10.Claudia, DAMSKI9402346Dz&pc1:21.331:21.11
11.Sanne, KAMMINGA9604378De Aquaflippers1:25.101:22.11
12.Imre, BORGER9304458Swol 18941:20.861:23.14
13.Arianne, HUISMAN9403036Zcnf'341:23.501:23.82
14.Lieke, van ESSEN9502814Swol 18941:23.511:25.88
15.Marjet, de BOER9505810HZ&PC Heerenveen1:25.821:26.53
16.Christina, van der LAAN9504864Ritola Z&PC1:23.561:26.63
17.Fenna, MEIJER9302792Orca1:27.541:26.69
18.Margreet, KOSTER9700330Zpca1:21.861:27.35
19.Martine, GOETTSCH9200632Zcnf'34NT1:28.22
20.Yolanda, de VEGT9500328Zcnf'34NT1:28.39
21.Marit, BRINK9503940Zcnf'34NT1:28.71
22.Mare, ZIJLSTRA9702700Dz&pc1:34.491:31.62
23.Lara, de ZEEUW9802144Orca1:36.771:41.84
DISLotte, VAN LINT9705402Swol 1894NT
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.

BMLenneke, MUGGEN9500128HZ&PC HeerenveenNT1:28.85


<< TOP >>
Programmanr. 18
18.04.2009 - 19:35
Heren, 100m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Rudy Ted, de HAAN8400805Anker Team Groningen57.3656.71
2.Marc, KREMER9004667Anker Team Groningen59.4758.81
3.Timon, EVENHUIS9000843Anker Team Groningen1:05.921:00.30
4.Janco, NOLLES8902291HZ&PC Heerenveen1:03.701:04.98
5.Berend, SCHENK9204287Swol 18941:09.981:10.69
6.Marco, UPPELSCHOTEN9500375De Houtrib1:11.911:11.53
7.Pieter, PONNE7600749HZ&PC Heerenveen1:08.941:15.81
8.Eko, DOEDEL9600543Zpca1:16.881:17.18
9.Axl, AKKERMANS9301885Zcnf'341:20.531:18.25
10.Rick, HALMA9505121de Vikings1:20.141:21.17
11.Daniël, BORGHARDT9700973Orca1:24.361:23.93
DISDelano, MULDER9505393Swol 18941:35.021:29.68
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

BMJorn, STEENBERGEN9700039Dz&pc1:20.291:18.29


<< TOP >>
Programmanr. 19
18.04.2009 - 19:40
Dames, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Marre, ZANDRINGA9701136Orca2:18.492:21.49
2.Femke, de JONG9306390OrcaNT2:26.88
3.Lysbeth, WIERSMA9204486HZ&PC Heerenveen2:22.382:27.49
4.Evelien, van RUITEN9602924Orca2:20.612:28.00
5.Esther, SCHIPPER9201570De Aquaflippers2:32.572:28.21
6.Joëlle, ROZEMA9601124Dz&pc2:29.822:31.02
7.Laura, JONGBLOED9503356Orca2:29.122:35.14
8.Sanne, KAMMINGA9604378De Aquaflippers2:41.892:40.22
9.Julia, ZWERTBROEK9600950HZ&PC Heerenveen2:40.232:40.93
10.Jolijn, WILDEBOER9404884Swol 18942:47.932:42.32
11.Aldith, PASVEER9701398Orca2:45.822:43.28
12.Annemiek, HALMA9702884de Vikings3:00.292:45.03
13.Veronique, ZWEERUS9603846Swol 18942:52.072:46.33
14.Carolien, BAARDA9704060Orca2:49.582:48.39
15.Willeke, WILLEMS9600232Zcnf'342:51.522:52.48
16.Esmee, VERHOEF9603802Orca2:52.962:55.65


<< TOP >>
Programmanr. 20
18.04.2009 - 19:50
Heren, 200m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


Rangin.tijdtijd
1.Rory Bob, de HAAN8100609Anker Team Groningen1:58.861:59.42
2.Lars, HAMMING9005491Ritola Z&PC2:00.342:01.80
3.Brian, van de GRAAF9401653De Houtrib2:11.102:14.25
4.Matthijs, GANZEVOORT9305533HZ&PC Heerenveen2:20.032:17.75
5.Bram, ter ELLEN9402689OrcaNT2:18.34
6.Maxiem, WAGENAAR9304645Ritola Z&PC2:19.042:20.07
7.Sander, AKKERMAN9501527HZ&PC Heerenveen2:26.202:21.81
8.Robert, VOOGD9301653Swol 18942:17.072:22.43
9.Jelmer, GROOS9602945Dz&pc2:33.062:30.06
10.Jens, KUITERT9603891Orca2:33.752:32.48
11.Hein Jouke, WIND9600949Dz&pc2:54.452:55.58