Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 400m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 13.4.2008


Programmanr. 1
13.4.08 - 14:00
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon van RooijenDe Dolfijn26.30820140426.54
2.Ilse KraayeveldOrca26.21900211027.39
3.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV27.07910375628.18
4.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen27.01910213828.26
5.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen27.76860192428.62FJ 1
6.Linda WeekersEiffel Swimmers PSV27.81900418428.62FJ 2
7.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV28.00910242828.84
8.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV28.48930161628.90
9.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen28.45910083828.93
10.Wendan PoelstraOrca28.03910249629.15
11.Claire de WinterGoswim28.67940750229.20
12.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen27.98910297429.21
13.Eline van SuchtelenZwemlust/Utrecht(SG)27.70860346629.27
14.Idoia HidalgoEiffel Swimmers PSV28.17910435629.42
15.Iris BiochElectrolux AZC27.78910691629.56
16.Natasja TopelenZPC Stadskanaal28.21890414829.60
17.Debby BoerefijnZignea28.92940024029.64
18.Linda van der HoutZV Westland Dijkglas28.46930034429.70
19.Vita SchipperGoswim30.36930185829.76
20.Jip MulkensAquarijn28.99940253829.95
21.Martine OuwendijkZV De Aalscholver29.14870306630.01
22.Nikki van der HoornElectrolux AZC28.90930722430.07
23.Isabelle GrootesElectrolux AZC30.28930303030.28
24.Marloes ErkensDwk29.76930023430.29
24.Maartje de WitZV Westland Dijkglas30.58950236230.29
26.Karin GroenGzvw29.60950244030.42
26.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas29.40950072430.42
26.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen30.26930128030.42
29.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas30.21940290430.50
30.Daniëlle GrootesElectrolux AZC31.22950127830.67
31.Danique GielenElectrolux AZC30.18910592230.76
32.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC30.04930499030.82
33.Stephanie KoopmanGzvw29.92920252430.86
34.Nathalja PragtNova30.35950003030.89
35.Shireen PostAZ&PC31.07950328630.90
36.Leonie Oude ElferinkZignea30.60940182630.97
37.Fraukje PutsZPC Stadskanaal29.81920647031.00
38.Elina de RuiterVzc-E&p30.25940332631.06
39.Elisabeth MuthertZPC Stadskanaal30.00950006231.15
40.Carmen KemperZignea30.22940154631.26
41.Laura MoolenaarAZ&PC32.89960065631.68FJ 1
42.Amber de KroonZV Westland Dijkglas31.71960109831.68FJ 2
43.Mendy MeenderinkGoswim30.76830135231.69
44.Dorien RiemersmaAZ&PC30.88890349231.73
45.Suzanne de VriesDe Haaien31.21950062831.74
45.Jessica KromwijkSG Vecht&Rijn30.73920101831.74
47.Caroline GoedhartZV De Aalscholver31.65910589231.79
48.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen30.70940263831.80
49.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV31.75960162431.93
50.Charlotte JansenVzc-E&p30.88920084632.72
51.Merel CornelissenGoswim33.69930289433.05
52.Kelsey GielenElectrolux AZC30.55940193433.66
53.Nicolle BuijsAZ&PC33.36930240035.90


<< TOP >>
Programmanr. 2
13.4.08 - 14:10
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen25.13910124125.86FJ 1
2.Sjoerd SievalLZ 1886-KartoenZ25.07900266325.86FJ 2
3.Tim WagenmansAquarijn25.27910494525.94
4.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV26.48910197125.95
5.Olaf AchterbergDwk25.39900001126.07
6.Erwin BuistTeam Groningen26.87780018326.23
7.Maurits MuthertZPC Stadskanaal25.27920094126.41
8.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen24.56870185126.57
9.Joeri ScheidtVzc-E&p26.55910201126.61
10.Bernd KobesenNova26.30930098126.71
11.Lars SievalLZ 1886-KartoenZ25.47930072326.74
12.Wouter KamanAquarijn25.79930024127.09
13.Mike VerweijZV De Aalscholver29.49930524527.29
14.Tim de GraafZV Waterland26.68920213727.45
15.Bastiaan WaandersElectrolux AZC27.10930122527.58
16.Nils MollemaElectrolux AZC27.46930628327.63
17.Rick van Bemmelen vd PlaatPcg27.30930108327.67
18.Jeroen van de BosDe Haaien26.62920229927.71
19.Mark PijtakAZ&PC27.62900228727.73
20.Casper MarelisSG Vecht&Rijn27.53920323128.13
21.Jeremy SlobPcg26.73920463928.38
22.Ivar van GinkelDwk28.86940002528.53
23.Thom van DijkZV De Aalscholver27.51910290328.54
24.Stef v.d. StruijkEiffel Swimmers PSV28.17930547328.65
25.Ronald VermeulenAZ&PC29.67940010928.90
26.Jeroen VogelsangDe Dolfijn27.39800164528.98
27.Martijn TeskeLZ 1886-KartoenZ28.51940135729.04
28.Sven van ZantenDe Duinkikkers28.18900340529.06
29.Maurice DeelenAZ&PC29.12710140729.11
30.Julian BranquinhoDe Dolfijn28.46920293329.16
31.Sietze NoorduynPcg29.58940472729.60
32.Mark GerdesPcg29.07930108529.67
33.Erik WilmesGoswim29.32940057529.91
34.Luc van der WoldeZPC Stadskanaal28.84950028130.00
35.Tom StraverSG Vecht&Rijn34.26940579130.59
36.Barend KamphuisAquarijn28.48810083530.76
37.Thomas MeijerAquapoldro30.23940232130.95
38.Lars van GinkelDwk29.76910069931.00
39.Lars van ZantenDe Duinkikkers31.12940167933.74
NGArvid MunstersEiffel Swimmers PSV25.289203625
NGPeter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen26.949300651
NGDaniël BoefZPC Stadskanaal26.869005213


<< TOP >>
Programmanr. 3
13.4.08 - 14:15
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska v.d. TolLZ 1886-KartoenZ31.04860355831.59
2.Chantal NapTeam Groningen30.44890300431.80
3.Jantine JongenotterEiffel Swimmers PSV32.30900180034.29
4.José AdemaAquapoldro32.87910001634.83
5.Bianca van RingelestijnDe Gelenberg33.39850246634.95
6.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver34.25870306835.45
7.Rixt VeldkampGzvw34.39940434436.16
8.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen35.91960098237.15
9.Eline SchoenmakerDe Duinkikkers34.91900332238.13
10.Annika van DijkZwemclub Zeist40.43920709639.90
11.Iranila PattipilohyDe Dolfijn39.08960523040.38
12.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p39.68930023240.64
13.Wynnona GroenewoudDe Haaien47.02960182644.46
14.Lisette TeunissenKZV de Lansingh49.27860483453.52


<< TOP >>
Programmanr. 4
13.4.08 - 14:15
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey BreedijkAZ&PC28.28890045127.95
2.Ruud HolswilderAquapoldro28.92780043529.75
3.Jos de GraafAquapoldro28.53910609530.15
4.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)30.46910464530.82
5.David BeijerZwemlust/Utrecht(SG)33.46920205134.80
6.Kevin van VlietSG Vecht&Rijn33.67920382735.15
7.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen35.71950342736.00
8.Bas ZierikzeeLZ 1886-KartoenZ34.23920432136.64
9.Barend KamphuisAquarijn35.53810083540.08
NGDaniël BoefZPC Stadskanaal31.239005213


<< TOP >>
Programmanr. 5
13.4.08 - 14:20
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kirsten van der SteenWiekslag34.98810142035.80
2.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen35.02870190436.36
3.Kelly de JongDe Dolfijn36.23910147436.91FJ 1
4.Paula van der WerffElectrolux AZC36.13910348436.91FJ 2
5.Maartje LentenZPC Bikkel Hoogeveen36.91920428639.09
6.Tessa HuijsingDe Haaien38.58920733240.07
7.Kimberly PassmoreSG Vecht&Rijn38.65950431240.12
8.Suzanne de VriesDe Haaien38.13950062840.88FJ 1
9.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV38.33950075440.88FJ 2
10.Iris VoogtZV Westland Dijkglas40.39950436442.08
11.Helga KooDe Haaien45.13940346245.95
12.Emmy TuithofAquarijn45.59950341846.35
13.Vera WillersAquarijn46.51960207647.06
14.Bernadette MassarD'Elft52.9486-0474650.80
15.Wynnona GroenewoudDe Haaien51.23960182652.92
16.Tiffany PikkerIJsselmeer50.37960338052.98


<< TOP >>
Programmanr. 6
13.4.08 - 14:20
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted de HaanTeam Groningen28.58840080529.80
2.Sebastian BakkerTeam Groningen30.06880011931.07
3.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen29.98890079331.73
4.Teun GroenewegE Z C31.82870113332.23
5.Robert RohaanElectrolux AZC33.24920367933.46
6.Aschwin van ZoestLZ 1886-KartoenZ32.51910267733.83
7.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen33.79900126734.21
8.Kasper LeeuwE Z C34.17930443534.53
9.Tommy PosselDe Dolfijn33.64910423535.36
10.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal33.31900328335.52
11.Jordan KraaijenhofAZ&PC37.35930111137.10
12.Timo ZeypveldDe Duinkikkers36.18900534937.94
13.Bas ZierikzeeLZ 1886-KartoenZ36.13920432138.83
14.Barend KamphuisAquarijn37.36810083543.42
15.Lars van ZantenDe Duinkikkers40.41940167944.83


<< TOP >>
Programmanr. 7
13.4.08 - 14:25
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marloes OldenburgOrca28.88880321829.99
2.Jamie de JongDe Dolfijn31.13930089831.22
3.Karin RijkelijkhuizenZignea32.10940335831.54
4.Eline van SuchtelenZwemlust/Utrecht(SG)30.00860346631.66
5.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV32.53930318631.80
6.Martine OuwendijkZV De Aalscholver31.62870306632.04
7.Mariska MeemsZPC Stadskanaal31.48890281232.26
8.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen30.07900252232.71
9.Mellany DoldersumZPC Bikkel Hoogeveen31.72920482433.15
10.Dorien RiemersmaAZ&PC31.54890349234.33
11.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver33.88870306834.54
12.Anne van VroonhovenEiffel Swimmers PSV34.51920412434.81
13.Eva SmitGzvw34.71960269034.89
14.Charlotte JansenVzc-E&p33.97920084635.18
15.Michelle GeislerAquarijn35.43950251435.92
16.Cynthia SiebrandDe Haaien36.60960182836.21
17.Merel CornelissenGoswim35.08930289436.26
18.Lisa KoedijkerDe Duinkikkers37.20920575037.08
19.Julia VermeulenDe Haaien37.24940240038.32
20.Eline SchoenmakerDe Duinkikkers35.04900332238.38
21.Sanne WillemsenDwk42.42950208040.48
22.Iranila PattipilohyDe Dolfijn41.08960523044.73
23.Wynnona GroenewoudDe Haaien50.99960182655.33


<< TOP >>
Programmanr. 8
13.4.08 - 14:30
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel PunterOrca26.42840182326.80
2.Tim WagenmansAquarijn27.14910494527.37
3.Wouter HoutmanEiffel Swimmers PSV28.21900129327.59
4.Koen van AsseldonkDe Vrije Slag29.78920195529.65
5.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)31.08920024130.45
6.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver32.61900409530.74
7.Mark PijtakAZ&PC29.32900228731.01FJ 1
8.Sven van ZantenDe Duinkikkers30.32900340531.01FJ 2
9.Quint GerdesPcg32.26940026332.54
10.Timo ZeypveldDe Duinkikkers31.81900534933.07
11.Rikus de LangeAZ&PC35.31940126135.01
12.Barend KamphuisAquarijn34.23810083542.82


<< TOP >>
Programmanr. 9
13.4.08 - 14:30
Dames, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon van RooijenDe Dolfijn4:26.9482014044:29.97
100m:1:03.69200m:2:14.34400m:4:29.97
2.Marion van den BergDwk4:20.0386002724:30.05
100m:1:03.94200m:2:13.87400m:4:30.05
3.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV4:32.8792042304:36.82
100m:1:05.86200m:2:16.45400m:4:36.82
4.Iris BiochElectrolux AZC4:40.2991069164:48.57
100m:1:07.27200m:2:20.39400m:4:48.57
5.Danique GielenElectrolux AZC4:44.7391059224:49.46
100m:1:08.03200m:2:22.65400m:4:49.46
6.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV4:52.4293044224:53.99
100m:1:09.79200m:2:24.75400m:4:53.99
7.Iris PijtakAZ&PC4:48.7793006024:55.00
100m:1:10.24200m:2:25.99400m:4:55.00
8.Natasha BosmaDwk4:54.0293001125:01.65
100m:1:11.91200m:2:28.91400m:5:01.65
9.Claire de WinterGoswim5:01.6894075025:02.96
100m:1:14.27200m:2:31.47400m:5:02.96
10.Daniëlle GrootesElectrolux AZC5:02.2895012785:05.45
100m:1:12.70200m:2:30.42400m:5:05.45
11.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen4:53.6494026385:07.02
100m:1:13.57200m:2:31.76400m:5:07.02
12.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen4:56.3294000685:07.40
100m:1:12.74200m:2:31.14400m:5:07.40
13.Mendy MeenderinkGoswim4:58.6583013525:09.96
100m:1:12.24200m:2:30.54400m:5:09.96
14.Elina de RuiterVzc-E&p5:10.8094033265:11.43
100m:1:12.92200m:2:34.81400m:5:11.43
15.Simone de BoerLZ 1886-KartoenZ5:12.7993068585:15.02
100m:1:13.48200m:2:34.77400m:5:15.02
16.Zoë van ZijlAquarijn5:08.3895001365:21.66
100m:1:16.96200m:2:39.77400m:5:21.66
17.Linda KampermanAquarijn5:33.5796012385:31.42
100m:1:18.33200m:2:43.26400m:5:31.42
18.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV5:28.4996016245:32.51
100m:1:18.10200m:2:41.64400m:5:32.51
19.Annika van DijkZwemclub Zeist5:32.1992070965:33.41
100m:1:17.01200m:2:43.41400m:5:33.41
20.Robin TheijnZwemclub Zeist5:27.3093068905:36.15
100m:1:16.75200m:2:44.25400m:5:36.15
21.Heleen KaemingkZwemclub Zeist5:45.1295014385:36.84
100m:1:18.65200m:2:45.21400m:5:36.84
22.Carmen RoskamElectrolux AZC5:15.5696035625:43.98
100m:1:19.64200m:2:48.02400m:5:43.98
23.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&pNT93002325:59.18
100m:1:24.44200m:2:58.66400m:5:59.18
NGLieke VeroudenEiffel Swimmers PSV4:44.679003948
NGSaskia BergsmaZPC Bikkel Hoogeveen4:54.209301686


<< TOP >>
Programmanr. 10
13.4.08 - 14:50
Heren, 400m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Allen LindebergEiffel Swimmers PSV3:59.2389065434:12.80
100m:59.00200m:2:02.74400m:4:12.80
2.Ivor MollemaElectrolux AZC4:19.6190071734:31.01
100m:1:04.50200m:2:14.56400m:4:31.01
3.Robbin van KilsdonkGoswim4:29.0592006854:31.61
100m:1:02.86200m:2:13.13400m:4:31.61
4.Bastiaan WaandersElectrolux AZC4:26.7393012254:32.21
100m:1:06.81200m:2:16.06400m:4:32.21
5.Koen SterenborgZPC Livo4:36.5392012594:34.85
100m:1:02.09200m:2:13.10400m:4:34.85
6.Thijs HagelsteinVzc-E&p4:21.3391008274:38.95
100m:1:06.73200m:2:17.32400m:4:38.95
7.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV4:34.1693021254:39.94
100m:1:05.32200m:2:17.89400m:4:39.94
8.Thijmen van de WaalAquarijn4:40.6692030854:40.77
100m:1:05.44200m:2:17.46400m:4:40.77
9.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)4:47.4592013354:41.04
100m:1:07.21200m:2:20.38400m:4:41.04
10.Jacco DoestDwk4:32.0294007114:46.26
100m:1:07.67200m:2:19.86400m:4:46.26
11.Casper MarelisSG Vecht&Rijn4:56.3592032314:56.35
100m:1:08.13200m:2:23.80400m:4:56.35
12.Jeroen VogelsangDe Dolfijn4:34.5080016454:57.04
100m:1:05.95200m:2:21.32400m:4:57.04
13.Arn van LondenSG Vecht&Rijn4:48.9191044975:04.77
100m:1:06.92200m:2:25.51400m:5:04.77
NGMike vd ZandenEiffel Swimmers PSV4:21.988703905


<< TOP >>
Programmanr. 11
13.4.08 - 15:00
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV58.31880500459.11
2.Chantal NapTeam Groningen1:00.4589030041:01.75
3.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)59.8092008101:01.82FJ 1
4.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen58.2391021381:01.82FJ 2
5.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen1:00.1386019241:02.02FJ 1
6.Linda WeekersEiffel Swimmers PSV59.3890041841:02.02FJ 2
7.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen59.8091008381:03.04
8.Linda van der HoutZV Westland Dijkglas1:01.4093003441:03.94
9.Kelly de JongDe Dolfijn1:01.4191014741:04.00
10.Rosanne de BoerLZ 1886-KartoenZ1:01.7391040601:04.23
11.Marloes ErkensDwk1:02.7993002341:04.25
12.Idoia HidalgoEiffel Swimmers PSV1:00.6691043561:04.62
13.Ashley VerburgEiffel Swimmers PSV1:03.5593016161:04.70
14.Eline van SuchtelenZwemlust/Utrecht(SG)1:01.8186034661:04.72
15.Leonie Oude ElferinkZignea1:03.6494018261:05.24
16.Maartje LentenZPC Bikkel Hoogeveen1:03.4692042861:05.25
17.Vita SchipperGoswim1:04.6093018581:05.42
18.Martine OuwendijkZV De Aalscholver1:04.2287030661:06.00FJ 1
19.Jip MulkensAquarijn1:03.7994025381:06.00FJ 2
20.José AdemaAquapoldro1:01.9891000161:06.28
21.Mariska TeskeLZ 1886-KartoenZ1:07.4196017121:06.51
22.Jamie de JongDe Dolfijn1:03.2193008981:06.64
23.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas1:04.8594029041:06.66
24.Debby BoerefijnZignea1:04.0394002401:06.72
25.Stephanie KoopmanGzvw1:05.3592025241:07.20
26.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:00.9793012801:07.33
27.Nikki van der HoornElectrolux AZC1:05.0993072241:07.51
28.Carmen KemperZignea1:06.5794015461:07.57
29.Mellany DoldersumZPC Bikkel Hoogeveen1:03.4892048241:07.92
30.Karin GroenGzvw1:05.4395024401:07.94
31.Anne WillersAquarijn1:07.6093056261:09.14
32.Zoë van ZijlAquarijn1:06.8195001361:09.36
33.Amber de KroonZV Westland Dijkglas1:08.6496010981:09.47
34.Pieternel BraamLZ 1886-KartoenZ1:07.8595016101:09.57FJ 1
35.Jessica KromwijkSG Vecht&Rijn1:07.7592010181:09.57FJ 2
36.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV1:10.1695004301:09.66
37.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:09.8196009821:10.54
38.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)1:11.4996016861:11.24
39.Naomi ZuidemaZPC Stadskanaal1:11.0696000581:11.79
40.Merel CornelissenGoswim1:11.1593028941:12.04
41.Charlotte JansenVzc-E&p1:09.0092008461:12.64
42.Michelle GeislerAquarijn1:09.2395025141:13.26
43.Sanne WillemsenDwk1:12.3395020801:14.42
44.Kelsey GielenElectrolux AZC1:07.2294019341:14.63
45.Sedona de KeijzerAZ&PC1:15.0396031641:15.29
46.Julia VermeulenDe Haaien1:13.4994024001:15.91
NGSuzanne de VriesDe Haaien1:08.229500628


<< TOP >>
Programmanr. 12
13.4.08 - 15:10
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen52.15890079355.86
2.Sjoerd SievalLZ 1886-KartoenZ54.02900266356.45
3.Joost GroeneveldVzc-E&p53.04920040956.58
4.Olaf AchterbergDwk53.60900001156.82
5.Jos de GraafAquapoldro56.76910609558.71
6.Wouter KamanAquarijn57.16930024158.97
7.Lars SievalLZ 1886-KartoenZ55.89930072359.46
8.Tim de GraafZV Waterland59.0092021371:00.54
9.Thom van DijkZV De Aalscholver59.5891029031:01.08
10.Tommy PosselDe Dolfijn58.4891042351:01.10
11.Bas UdingaZV De Aalscholver1:02.7592013211:01.17
12.Jeroen van de BosDe Haaien58.8992022991:01.23
13.Nick VenemaZV Waterland1:00.2793009511:01.32
14.David BeijerZwemlust/Utrecht(SG)1:00.5192020511:01.75
15.Mike VerweijZV De Aalscholver1:03.3093052451:02.33
16.Tim BlauwNova1:00.7093013451:02.64
17.Rick van Bemmelen vd PlaatPcg1:03.6093010831:03.24
18.Ronald VermeulenAZ&PC1:03.5894001091:03.72
19.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)1:04.5695017551:04.21
20.Jeremy SlobPcg1:01.8992046391:04.86
21.Bas PerikElectrolux AZC1:08.6095022091:06.25
22.Olaf SmidtsGzvw1:06.1095042751:06.43
23.Martijn TeskeLZ 1886-KartoenZ1:03.6594013571:06.88FJ 1
24.Mark PijtakAZ&PC1:03.0390022871:06.88FJ 2
25.Kevin van VlietSG Vecht&Rijn1:04.6892038271:06.90
26.Maurice DeelenAZ&PC1:04.3971014071:06.99
27.Luc van der WoldeZPC Stadskanaal1:03.8895002811:09.32
28.Timo ZeypveldDe Duinkikkers1:04.6290053491:10.95
29.Barend KamphuisAquarijn1:04.1081008351:14.98
30.Lars van ZantenDe Duinkikkers1:11.1194016791:22.45
NGArvid MunstersEiffel Swimmers PSV54.559203625
NGPeter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen58.859300651


<< TOP >>
Programmanr. 13
13.4.08 - 15:15
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse KraayeveldOrca1:05.1590021101:08.29
2.Wendan PoelstraOrca1:06.0691024961:10.06
3.Daniëlle van der VeerEiffel Swimmers PSV1:07.8493018041:11.46
4.Jantine JongenotterEiffel Swimmers PSV1:08.1090018001:13.03
5.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen1:11.0094000681:15.03
6.Robbin LensinkZPC Livo1:17.8094010921:15.29
7.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen1:09.0990025221:16.15
8.Natasha BosmaDwk1:12.7293001121:17.08
9.Maartje de WitZV Westland Dijkglas1:15.3995023621:17.13
10.Bianca van RingelestijnDe Gelenberg1:11.5685024661:17.58
11.Isabelle GrootesElectrolux AZC1:14.8193030301:18.16
12.Zoë van ZijlAquarijn1:17.4695001361:19.13
13.Shireen PostAZ&PC1:19.1995032861:19.76
14.Rixt VeldkampGzvw1:14.3994043441:20.56
15.Cynthia SiebrandDe Haaien1:22.3096018281:23.92
16.Kim FrankenGzvw1:22.5796026881:24.57
17.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:30.7396052301:32.23
18.Wynnona GroenewoudDe Haaien1:39.5796018261:42.33


<< TOP >>
Programmanr. 14
13.4.08 - 15:20
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted de HaanTeam Groningen57.6684008051:01.61
2.Jeffrey BreedijkAZ&PC1:01.9089004511:01.72
3.Theo BeglingerElectrolux AZC59.5190001591:03.38
4.Ruud HolswilderAquapoldro1:01.4778004351:04.97
5.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen59.4387018511:06.77
6.Jeffrey AppelZV Waterland1:05.7492000271:07.63
7.Joeri ScheidtVzc-E&p1:07.0791020111:08.95
8.Bernd KobesenNova1:07.0993009811:10.82
9.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV1:10.6794002771:12.20
10.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen1:05.0290012671:12.71
11.Ivar van GinkelDwk1:13.2294000251:13.73
12.Sven van ZantenDe Duinkikkers1:09.6490034051:17.46
13.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen1:15.8895034271:17.86
14.Lars van GinkelDwk1:15.7091006991:19.29
15.Mark PijtakAZ&PC1:15.0490022871:22.86
16.Barend KamphuisAquarijn1:17.4381008351:29.23


<< TOP >>
Programmanr. 15
13.4.08 - 15:25
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen1:14.0287019041:18.36
2.Paula van der WerffElectrolux AZC1:16.1591034841:20.62
3.Karin RijkelijkhuizenZignea1:18.7594033581:22.28
4.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen1:17.2591029741:23.19
5.Caroline GoedhartZV De Aalscholver1:23.7891058921:26.29
6.Anne WillersAquarijn1:25.6493056261:28.72
7.Mellany DoldersumZPC Bikkel Hoogeveen1:23.7892048241:29.78
8.Kimberly PassmoreSG Vecht&Rijn1:27.5595043121:29.81
9.Marijke PrasGzvw1:25.2992037001:30.20
10.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen1:28.4193012801:30.82
11.Iris VoogtZV Westland Dijkglas1:26.3295043641:30.97
12.Merel RademakersDe Haaien1:29.0096005841:33.21
13.Tessa HuijsingDe Haaien1:28.1692073321:33.26
14.Vera WillersAquarijn1:37.6096020761:41.18
15.Helga KooDe Haaien1:39.0394034621:42.90
16.Bernadette MassarD'Elft1:49.3686-047461:54.57


<< TOP >>
Programmanr. 16
13.4.08 - 15:30
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robbert SpringveldZV De Aalscholver1:12.9983020151:12.85
2.Robert RohaanElectrolux AZC1:09.2292036791:13.53
3.Simon VeenstraDwk1:10.8290043771:15.70
4.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal1:11.7290032831:16.36
5.Julian DiazZwemlust/Utrecht(SG)1:14.1292002411:16.70
6.Timo de JongGoswim1:16.1293011471:18.67
7.Thijs HagelsteinVzc-E&p1:12.8991008271:18.82
8.Thijmen van de WaalAquarijn1:14.9892030851:19.28
9.Julian BranquinhoDe Dolfijn1:17.5492029331:20.54
10.Jeroen VogelsangDe Dolfijn1:15.8580016451:20.67
11.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:20.9193011111:21.22
12.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver1:21.8190040951:23.12
13.Erik WilmesGoswim1:21.7394005751:23.18
14.Thomas MeijerAquapoldro1:20.3494023211:23.53
15.Gerco KalverboerZV Waterland1:18.5494002311:23.82
16.Roy ZuidemaZPC Stadskanaal1:21.0494000671:25.47
17.Bas ZierikzeeLZ 1886-KartoenZ1:19.7192043211:27.81
18.Sietze NoorduynPcg1:23.2394047271:28.64
19.Mark GerdesPcg1:22.2593010851:28.83
20.Quint GerdesPcg1:23.0494002631:29.32
21.Ronald VermeulenAZ&PC1:23.8994001091:29.35
22.Tom StraverSG Vecht&Rijn1:35.9294057911:33.36
DISEdo LamoreeDe Haaien1:18.7791029371:18.88
SO  Tijdens de eerste slag onder water na start en of keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet
NGLars van ZantenDe Duinkikkers1:26.879401679


<< TOP >>
Programmanr. 17
13.4.08 - 15:35
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roxanne LindersEiffel Swimmers PSV1:06.5392042301:07.38
2.Kim MeijerZPC Bikkel Hoogeveen1:07.6090025221:12.43
3.Mariska MeemsZPC Stadskanaal1:09.4289028121:12.45
4.Anne van VroonhovenEiffel Swimmers PSV1:15.0392041241:18.23
5.Nathalja PragtNova1:16.8195000301:18.48
6.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas1:13.8495007241:18.95
7.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen1:17.3494026381:19.36
8.Jip MulkensAquarijn1:14.9394025381:19.66
9.Cynthia SiebrandDe Haaien1:23.1496018281:25.01
10.Linda KampermanAquarijn1:23.9096012381:25.70
11.Lisa KoedijkerDe Duinkikkers1:27.5192057501:31.18
12.Emmy TuithofAquarijn1:42.2695034181:36.12
13.Nicolle BuijsAZ&PC1:36.8693024001:38.49
14.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p1:31.6693002321:38.90
15.Tiffany PikkerIJsselmeer1:50.2896033801:51.09


<< TOP >>
Programmanr. 18
13.4.08 - 15:40
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim WagenmansAquarijn59.89910494559.95
2.Michiel PunterOrca59.9684018231:02.00
3.Erwin BuistTeam Groningen1:04.9278001831:02.32
4.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)1:03.1791046451:03.01
5.Maurits MuthertZPC Stadskanaal1:00.9592009411:03.68
6.Joćo SchilderZV Waterland1:03.6092021451:04.95
7.Aschwin van ZoestLZ 1886-KartoenZ1:02.2991026771:05.64
8.Koen van AsseldonkDe Vrije Slag1:04.4792019551:08.35
9.Kasper LeeuwE Z C1:07.0693044351:08.94
10.Teun GroenewegE Z C1:00.8687011331:09.25
Tussentijd 50 meter: 0.27.10
11.Joost GroeneveldVzc-E&p59.5992004091:10.18
12.Stef v.d. StruijkEiffel Swimmers PSV1:12.0293054731:11.59
13.Nils MollemaElectrolux AZC1:10.7093062831:14.19
14.Sven van ZantenDe Duinkikkers1:10.1390034051:21.66
NGMike vd ZandenEiffel Swimmers PSV1:00.708703905


<< TOP >>
Programmanr. 19
13.4.08 - 15:45
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendy vd ZandenEiffel Swimmers PSV2:00.5388050042:08.36
100m:1:02.80200m:2:08.36
2.Ilse KraayeveldOrca2:08.1290021102:10.29
100m:1:03.82200m:2:10.29
3.Marloes OldenburgOrca2:09.0588032182:10.81
100m:1:04.40200m:2:10.81
4.Jessica SpruitEiffel Swimmers PSV2:09.3591037562:12.10
100m:1:04.54200m:2:12.10
5.Iris BiochElectrolux AZC2:12.0191069162:15.87
100m:1:05.25200m:2:15.87
6.Nienke van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:09.6691008382:16.90
100m:1:06.98200m:2:16.90
7.Rosanne de BoerLZ 1886-KartoenZ2:12.7891040602:17.16
100m:1:06.66200m:2:17.16
8.Pauline van DamEiffel Swimmers PSV2:14.1693044222:18.99
100m:1:06.27200m:2:18.99
9.Iris PijtakAZ&PC2:18.1993006022:19.27FJ 1
100m:1:08.42200m:2:19.27
10.Danique GielenElectrolux AZC2:17.4491059222:19.27FJ 2
100m:1:07.99200m:2:19.27
11.Leonie Oude ElferinkZignea2:14.4094018262:19.70
100m:1:08.35200m:2:19.70
12.Jamie de JongDe Dolfijn2:15.3493008982:22.34
100m:1:09.39200m:2:22.34
13.Danielle MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:22.1493012802:22.51
100m:1:09.44200m:2:22.51
14.Marloes ErkensDwk2:16.8093002342:22.69
100m:1:09.59200m:2:22.69
15.Vita SchipperGoswim2:25.0193018582:24.21
100m:1:07.86200m:2:24.21
16.Shireen PostAZ&PC2:24.0995032862:24.51
100m:1:10.92200m:2:24.51
17.Fraukje PutsZPC Stadskanaal2:17.4792064702:24.75
100m:1:09.75200m:2:24.75
18.Isabelle GrootesElectrolux AZC2:19.2093030302:26.45
100m:1:13.04200m:2:26.45
19.Bianca van RingelestijnDe Gelenberg2:22.3485024662:26.69
100m:1:10.29200m:2:26.69
20.Simone de BoerLZ 1886-KartoenZ2:22.5693068582:27.16
100m:1:11.67200m:2:27.16
21.Debby BoerefijnZignea2:19.2694002402:27.53
100m:1:12.78200m:2:27.53
22.Mendy MeenderinkGoswim2:22.5083013522:27.58
100m:1:10.60200m:2:27.58
23.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas2:19.7294029042:28.05
100m:1:13.37200m:2:28.05
24.Linda van der HoutZV Westland Dijkglas2:15.6293003442:28.10
100m:1:11.07200m:2:28.10
25.Natasja TopelenZPC Stadskanaal2:18.9489041482:28.64
100m:1:11.89200m:2:28.64
26.Carmen KemperZignea2:24.8094015462:28.67
100m:1:11.25200m:2:28.67
27.Nikki van der HoornElectrolux AZC2:20.8893072242:28.73
100m:1:14.21200m:2:28.73
28.Maartje de WitZV Westland Dijkglas2:27.3395023622:29.88
100m:1:13.48200m:2:29.88
29.Natasha BosmaDwk2:20.5693001122:30.13
100m:1:12.73200m:2:30.13
30.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV2:29.3295007542:30.45
100m:1:12.20200m:2:30.45
31.Amber de KroonZV Westland Dijkglas2:29.7896010982:30.89
100m:1:15.13200m:2:30.89
32.Eva SmitGzvw2:34.7896026902:37.07
100m:1:17.22200m:2:37.07
33.Michelle GeislerAquarijn2:31.4795025142:39.49
100m:1:16.70200m:2:39.49
34.Anne WillersAquarijn2:28.4493056262:41.09
100m:1:14.56200m:2:41.09
35.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)2:45.4996016862:41.27
100m:1:17.60200m:2:41.27
36.Kelsey GielenElectrolux AZC2:21.8994019342:43.97
100m:1:20.87200m:2:43.97
37.Sanne WillemsenDwk2:38.3395020802:46.76
100m:1:22.11200m:2:46.76
38.Lisette TeunissenKZV de Lansingh3:22.6986048343:38.37
100m:1:46.30200m:3:38.37
NGSaskia BergsmaZPC Bikkel Hoogeveen2:15.719301686


<< TOP >>
Programmanr. 20
13.4.08 - 16:00
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Allen LindebergEiffel Swimmers PSV1:51.4689065431:57.72
100m:57.31200m:1:57.72
2.Joey de RuiterEiffel Swimmers PSV1:56.9091019712:04.34
100m:59.09200m:2:04.34
3.Ivor MollemaElectrolux AZC2:04.7890071732:08.10
100m:1:02.70200m:2:08.10
4.Bastiaan WaandersElectrolux AZC2:06.6793012252:09.33FJ 1
100m:1:03.89200m:2:09.33
5.Wouter KamanAquarijn2:04.7193002412:09.33FJ 2
100m:1:02.57200m:2:09.33
6.Theo BeglingerElectrolux AZC2:01.9790001592:09.95
100m:1:03.51200m:2:09.95
7.Olaf AchterbergDwk2:02.7090000112:11.84
100m:1:03.23200m:2:11.84
8.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV2:08.0793021252:12.16
100m:1:03.45200m:2:12.16
9.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)2:04.6792013352:12.24
100m:1:03.64200m:2:12.24
10.Tommy PosselDe Dolfijn2:08.7891042352:15.80
100m:1:06.32200m:2:15.80
11.Bas UdingaZV De Aalscholver2:20.4892013212:16.04
100m:1:06.94200m:2:16.04
12.Sander HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:10.6890012672:16.20
100m:1:05.52200m:2:16.20
13.Jeroen van de BosDe Haaien2:10.3592022992:16.92
100m:1:06.13200m:2:16.92
14.Nick VenemaZV Waterland2:13.1493009512:17.68
100m:1:07.45200m:2:17.68
15.Tim BlauwNova2:19.2893013452:18.95
100m:1:05.04200m:2:18.95
16.Casper MarelisSG Vecht&Rijn2:10.1292032312:20.53
100m:1:05.90200m:2:20.53
17.Ronald VermeulenAZ&PC2:16.2694001092:21.40
100m:1:08.24200m:2:21.40
18.Bas PerikElectrolux AZC2:19.6795022092:24.69
100m:1:10.11200m:2:24.69
19.Gerco KalverboerZV Waterland2:16.5794002312:27.40
100m:1:10.35200m:2:27.40
20.Kevin van VlietSG Vecht&Rijn2:27.4692038272:28.75
100m:1:11.24200m:2:28.75
21.Olaf SmidtsGzvw2:29.9895042752:40.71
100m:1:15.92200m:2:40.71
NGPeter Paul HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:13.929300651
NGDaniël BoefZPC Stadskanaal2:13.939005213


<< TOP >>
Programmanr. 21
13.4.08 - 16:05
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendan PoelstraOrca2:19.0691024962:29.73
2.Mariska v.d. TolLZ 1886-KartoenZ2:22.9086035582:31.60
100m:1:11.86200m:2:31.60
2.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:22.7192008102:31.60
100m:1:14.63200m:2:31.60
4.Mariëlle ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:22.6591029742:31.92
100m:1:13.57200m:2:31.92
5.Jakonien KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:29.0794000682:37.18
100m:1:17.66200m:2:37.18
6.Charlotte MolZPC Bikkel Hoogeveen2:46.3691021382:38.65
100m:1:16.81200m:2:38.65
7.Michelle HendrikxEiffel Swimmers PSV2:33.9593031862:40.08
100m:1:18.85200m:2:40.08
8.Claire de WinterGoswim2:34.6194075022:42.03
100m:1:19.03200m:2:42.03
9.Pieternel BraamLZ 1886-KartoenZ2:37.5395016102:42.13
100m:1:18.22200m:2:42.13
10.Robbin LensinkZPC Livo2:38.7694010922:42.58
100m:1:18.97200m:2:42.58
11.José AdemaAquapoldro2:29.4291000162:44.81
100m:1:19.39200m:2:44.81
12.Mariska TeskeLZ 1886-KartoenZ2:49.8296017122:45.13
100m:1:21.02200m:2:45.13
13.Simone SoudantEiffel Swimmers PSV2:39.3595004302:47.20
100m:1:21.54200m:2:47.20
14.Ilka van VeldhuijzenAZ&PC2:43.6393049902:48.70
100m:1:22.02200m:2:48.70
15.Daniëlle GrootesElectrolux AZC2:52.7695012782:49.80
100m:1:23.45200m:2:49.80
16.Zoë van ZijlAquarijn2:48.8295001362:50.16
17.Naomi ZuidemaZPC Stadskanaal2:45.9096000582:52.19
100m:1:26.58200m:2:52.19
18.Charelle HanewaldAZ&PC3:00.1693051862:55.59
100m:1:27.27200m:2:55.59
19.Dieudonnée HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:48.0396009822:56.33
100m:1:26.37200m:2:56.33
20.Carmen RoskamElectrolux AZC3:05.4496035622:59.93
100m:1:27.89200m:2:59.93
21.Iris VoogtZV Westland Dijkglas2:52.2195043643:02.31
100m:1:31.13200m:3:02.31
22.Kim FrankenGzvw2:55.4296026883:04.30
100m:1:31.19200m:3:04.30
23.Sedona de KeijzerAZ&PC2:57.7696031643:09.40
100m:1:33.21200m:3:09.40
NGSuzanne de VriesDe Haaien2:46.949500628


<< TOP >>
Programmanr. 22
13.4.08 - 16:15
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey BreedijkAZ&PC2:11.3689004512:15.92
100m:1:05.25200m:2:15.92
2.Wouter HoutmanEiffel Swimmers PSV2:23.9190012932:19.80
100m:1:08.48200m:2:19.80
3.Niels KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:08.2487018512:21.23
4.Sjoerd SievalLZ 1886-KartoenZ2:15.3290026632:22.36
100m:1:09.75200m:2:22.36
5.Jos de GraafAquapoldro2:14.9891060952:23.02
100m:1:09.39200m:2:23.02
6.Jeffrey AppelZV Waterland2:21.4592000272:27.82FJ 1
100m:1:13.43200m:2:27.82
7.Joost GroeneveldVzc-E&p2:15.5292004092:27.82FJ 2
100m:1:11.91200m:2:27.82
8.Robert KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen2:17.9991012412:32.80
100m:1:14.49200m:2:32.80
9.Mitchell VerburgEiffel Swimmers PSV2:31.6594002772:35.29
100m:1:15.45200m:2:35.29
10.Thom van DijkZV De Aalscholver2:33.1391029032:39.67
100m:1:16.14200m:2:39.67
11.Arn van LondenSG Vecht&Rijn2:39.6991044972:41.78
100m:1:18.81200m:2:41.78
12.Rikus de LangeAZ&PC2:35.2694012612:42.01
100m:1:18.01200m:2:42.01
13.David BeijerZwemlust/Utrecht(SG)2:35.2092020512:45.36
100m:1:19.63200m:2:45.36
14.Yassine ManianiZwemlust/Utrecht(SG)2:51.4895017552:57.56
100m:1:25.99200m:2:57.56
NGArvid MunstersEiffel Swimmers PSV2:08.359203625


<< TOP >>
Programmanr. 23
13.4.08 - 16:25
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV2:43.9491024282:50.54
100m:1:21.64200m:2:50.54
2.Paula van der WerffElectrolux AZC2:44.5491034842:56.42
100m:1:24.20200m:2:56.42
3.Maartje LentenZPC Bikkel Hoogeveen2:50.8792042862:58.81
100m:1:25.65200m:2:58.81
4.Elisabeth MuthertZPC Stadskanaal3:04.8295000623:08.75
100m:1:31.99200m:3:08.75
5.Nathalja PragtNova3:02.5495000303:09.40FJ 1
100m:1:30.63200m:3:09.40
6.Caroline GoedhartZV De Aalscholver3:02.8991058923:09.40FJ 2
100m:1:30.84200m:3:09.40
7.Marijke PrasGzvw3:01.3392037003:12.04
100m:1:33.36200m:3:12.04
8.Anne WillersAquarijn3:08.3193056263:14.96
100m:1:33.40200m:3:14.96
9.Kimberly PassmoreSG Vecht&Rijn3:15.2595043123:17.51
100m:1:37.45200m:3:17.51
10.Beau RijpersZPC Bikkel Hoogeveen3:04.6494026383:18.62
100m:1:36.45200m:3:18.62
11.Merel RademakersDe Haaien3:14.7196005843:21.20
100m:1:39.07200m:3:21.20
12.Tessa HuijsingDe Haaien3:13.5592073323:21.51
100m:1:36.64200m:3:21.51
13.Charelle HanewaldAZ&PC3:25.8493051863:29.34
100m:1:39.98200m:3:29.34
14.Vera WillersAquarijn3:34.1196020763:37.22
100m:1:46.62200m:3:37.22
15.Emmy TuithofAquarijn3:28.8695034183:37.90
100m:1:44.96200m:3:37.90


<< TOP >>
Programmanr. 24
13.4.08 - 16:30
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastian BakkerTeam Groningen2:23.0488001192:31.05
100m:1:11.85200m:2:31.05
2.Simon VeenstraDwk2:31.9290043772:39.90
100m:1:17.86200m:2:39.90
3.Teun GroenewegE Z C2:32.4287011332:40.59
100m:1:14.75200m:2:40.59
4.Robbert SpringveldZV De Aalscholver2:38.0583020152:41.81
100m:1:17.68200m:2:41.81
5.Dennis WijbengaZPC Stadskanaal2:33.1990032832:41.86
100m:1:19.38200m:2:41.86
6.Niels van EckZPC Bikkel Hoogeveen2:24.7989007932:44.94
100m:1:17.64200m:2:44.94
7.Kasper LeeuwE Z C2:39.4593044352:46.83
100m:1:20.82200m:2:46.83
8.Julian BranquinhoDe Dolfijn2:44.0892029332:50.08
100m:1:21.02200m:2:50.08
9.Robert RohaanElectrolux AZC2:30.8792036792:50.20
100m:1:18.70200m:2:50.20
10.Jordan KraaijenhofAZ&PC2:50.2093011112:54.28
100m:1:25.67200m:2:54.28
11.Ivar van GinkelDwk2:54.5394000252:56.08
100m:1:24.77200m:2:56.08
12.Jacco DoestDwk2:54.9294007112:56.26
100m:1:27.23200m:2:56.26
13.Edo LamoreeDe Haaien2:56.7791029372:58.54
100m:1:26.80200m:2:58.54
14.Thomas MeijerAquapoldro2:53.1094023212:59.15
100m:1:27.34200m:2:59.15
15.Timo de JongGoswim2:52.0393011473:00.40
100m:1:29.89200m:3:00.40
16.Luc van der WoldeZPC Stadskanaal2:54.8095002813:05.33
100m:1:30.22200m:3:05.33
17.Jeroen van de BosDe Haaien2:54.5092022993:05.65
100m:1:29.26200m:3:05.65
18.Mark GerdesPcg3:02.6493010853:17.17
100m:1:35.60200m:3:17.17
19.Chris BoldingZPC Bikkel Hoogeveen3:09.0895034273:19.21
100m:1:36.53200m:3:19.21
20.Tom StraverSG Vecht&Rijn3:30.0494057913:21.33
100m:1:37.36200m:3:21.33
DISBrian Roy OstendorfZV De Aalscholver2:59.089004095
AF  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren)
DISErik WilmesGoswim2:59.6794005753:03.38
SD  De beweging van de benen niet ten alle tijden gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
100m:1:29.78200m:3:03.38


<< TOP >>
Programmanr. 25
13.4.08 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon van RooijenDe Dolfijn2:14.9882014042:24.70
100m:1:09.10200m:2:24.70
2.Daniëlle van der VeerEiffel Swimmers PSV2:23.6293018042:26.37
100m:1:09.94200m:2:26.37
3.Marloes OldenburgOrca2:20.8888032182:30.29
100m:1:10.86200m:2:30.29
4.Kelly de JongDe Dolfijn2:28.3691014742:32.16
100m:1:09.92200m:2:32.16
5.Rochelle KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen2:32.2286019242:39.41
100m:1:15.78200m:2:39.41
6.Wendy van der IestZPC Bikkel Hoogeveen2:38.1487019042:44.09
100m:1:17.38200m:2:44.09
7.Lilian TiemessenIJsselmeer3:00.8484031622:58.83
100m:1:24.75200m:2:58.83
8.Roos BrugmanZV Westland Dijkglas2:51.0495007243:01.55
100m:1:27.09200m:3:01.55


<< TOP >>
Programmanr. 26
13.4.08 - 16:45
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joćo SchilderZV Waterland2:37.1992021452:29.26
100m:1:09.21200m:2:29.26
2.Bernd KobesenNovaNT93009812:36.09
100m:1:12.62200m:2:36.09
3.Nils MollemaElectrolux AZC2:30.2393062832:52.28FJ 1
100m:1:16.98200m:2:52.28
4.Bas PerikElectrolux AZC2:48.8395022092:52.28FJ 2
100m:1:20.07200m:2:52.28
5.Quint GerdesPcg2:39.3494002633:03.82
100m:1:22.29200m:3:03.82
6.Wouter VosIJsselmeer3:01.7190031613:04.72
100m:1:26.54200m:3:04.72