Uitslag Limietwedstrijd deel 2 12-04-2008

 

 
Programmanummer: 1 50m school dames Eindtijd     
1 Melanie van Gemert zc De Schotejil 0.36.02 93-03612   0.35.70 I        
2 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 0.42.10 95-01796   0.41.18 II        
3 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 0.42.39 95-02644   0.41.68 III        
4 Iris de Zwart ZOB'66 0.41.27 95-03992   0.41.73          
5 Chadassa Mannee De Geul 0.42.86 95-01044   0.41.83          
6 Janiek de Boed zc De Schotejil 0.42.75 94-03354   0.42.80          
7 Romy Hoenderop De Geul 0.41.57 92-02210   0.43.93          
8 Mandy Brooshoofd zc De Schotejil 0.44.74 93-06902   0.44.56          
9 Barbra Monster ZOB'66 0.42.24 95-03990   0.44.96          
10 Naomi Mannee De Geul 0.40.40 92-05824   0.46.74          
11 Jeanine Ploos van Amstel zc De Schotejil 0.48.72 93-06072   0.49.03          
12 Quirina de Jonge De Geul 0.53.69 95-02702   0.50.46a          
13 Miriam Belhaine De Geul 0.51.58 95-01042   0.50.46b          
  Roos Ketting ZOB'66 0.45.79 95-05576   0.46.07 SJ        
 
1 Inge van der Pligt ZOB'66 0.38.74 91-04762 A 0.40.74 I        
2 Senna van Dongen De Geul 0.41.02 91-00760 A 0.41.93 II        
3 Claudia de Win De Geul 0.43.73 91-03554 A 0.43.70 III        
 
SJ Na start- en /of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 
Programmanummer: 2 50m vlinder heren Eindtijd     
1 Jasper de Win De Geul 0.29.63 93-01293   0.28.53 I        
2 Dennis Groen zc De Schotejil 0.38.24 94-02447   0.35.22 II        
3 Tim Muller De Geul 0.37.76 95-01019   0.36.86 III        
4 Dion Tamerius zc De Schotejil 0.44.14 95-01863   0.40.86          
5 Rob van Leeuwen De Geul 0.53.97 95-04585   0.51.42          
 
1 Wouter de Win De Geul 0.26.68 86-03559 B 0.26.56 I        
2 Roderik Meijers ZOB'66 0.27.20 86-02063 B 0.27.26 II        
3 Leander Noordijk zc De Schotejil 0.28.33 81-01221 B 0.28.15 III        
4 Martijn de Win De Geul 0.28.40 88-03873 B 0.28.66          
5 Ivan van Omme De Geul 0.29.11 82-01263 B 0.29.05          
6 Ruben Stolk ZOB'66 0.29.35 90-05665 B 0.29.47          
7 Yordi Oetringer De Geul 0.30.48 91-02823 B 0.30.29          
8 Marcel van der Perk De Geul 0.29.60 87-02561 B 0.30.37          
9 Arthur van Dam ZOB'66 0.29.98 80-00285 B 0.30.99          
10 Nick Tiesema De Geul 0.33.59 91-06807 B 0.31.97          
11 Harmen Reemst ZOB'66 0.33.36 87-02715 B 0.33.04          
 
Programmanummer: 3 50m vlinder m. junioren 1 en later Eindtijd     
1 Djamari Oetringer De Geul 0.42.06 96-00546   0.38.89 I        
2 Latona Baart De Geul 0.41.87 97-00378   0.40.67a II        
3 Sabrina de Graaf De Geul 0.43.86 98-01082   0.40.67b III        
4 Anne Overweel zc De Schotejil 0.44.83 97-02732   0.43.36          
5 Rhea Lambregts zc De Schotejil 0.47.86 96-02458   0.45.38          
6 Madeleine van der Linden ZOB'66 0.45.54 96-03266   0.45.94          
7 Vivian Dortland ZOB'66 0.47.20 98-02096   0.47.09          
8 Thirza Belder ZOB'66 0.47.18 98-03024   0.47.77          
9 Emese Ramstijn De Geul 0.54.82 97-03090   0.50.76          
10 Lindsey Dortland ZOB'66 0.51.49 98-02108   0.50.82a          
11 Mariska Gerlings zc De Schotejil 0.53.16 96-01846   0.52.18          
12 Rolien Holster zc De Schotejil 0.56.06 97-01900   0.58.36          
  Anne Duijndam De Geul 0.53.07 96-03058   0.50.82b VC        
  Anoeska Groen zc De Schotejil 1.02.00 96-05588   1.19.94 VH        
 
Programmanummer: 4 50m rug j. minioren 6 en later Eindtijd     
1 Jesse de Win De Geul 0.37.14 96-00191   0.36.66 I        
2 Jasper Bergsen ZOB'66 0.40.34 96-01709   0.39.68 II        
3 Joey van der Valk ZOB'66 0.41.75 96-02191   0.41.78 III        
4 Marijn Redert zc De Schotejil 0.49.18 97-01333   0.46.07          
5 Ben Muller De Geul 0.47.59 98-01281   0.46.66          
6 Thomas Mandigers ZOB'66 0.49.76 97-02667   0.50.30          
7 Sven Dubbeld zc De Schotejil 0.51.04 96-01141   0.51.46          
8 Max Muller De Geul 0.51.13 98-00347   0.54.46          
 
Programmanummer: 5 200m vlinder dames Eindtijd 50m100m  
1 Melanie van Gemert zc De Schotejil 2.40.02 93-03612   2.41.93 I 0.36.43 1.18.58    
2 Wendy de Bruin ZOB'66 3.02.49 92-06320   2.56.74 II 0.37.44 1.22.26    
3 Rachel Muller De Geul 3.07.74 93-04412   3.05.88 III 0.40.47 1.28.25    
4 Nicky Deijl ZOB'66   96-01360   3.09.81   0.41.91 1.32.16    
5 Louise den Breejen ZOB'66 2.57.32 92-03160   3.20.96   0.37.99 1.29.28    
6 Elise van Soest zc De Schotejil 3.55.04 94-03444   3.33.44   0.43.08 1.35.91    
7 Eline Molle De Geul 3.44.52 94-04276   3.34.44   0.44.25 1.39.91    
8 Chadassa Mannee De Geul 3.42.68 95-01044   3.37.63   0.42.52 1.36.46    
 
Programmanummer: 6 200m school heren Eindtijd 50m100m  
1 Niels Meijer ZOB'66 2.52.00 92-03549   2.52.88 I 0.37.15 1.21.69    
2 Timo Lambregts zc De Schotejil 3.15.37 93-02809   3.02.30 II 0.39.91 1.25.69    
3 Eldin Krijgh zc De Schotejil 3.10.44 93-02807   3.04.94 III 0.41.00 1.28.35    
4 Glenn Mijnders zc De Schotejil 3.11.02 92-04569   3.09.07   0.39.29 1.26.93    
5 Rob van Leeuwen De Geul 4.04.97 95-04585   3.53.94   0.54.17 1.54.09    
  Beau Hagenstein De Geul   95-05159   3.55.71 SJ 0.50.06 1.51.46    
  Mehmed Hadzic zc De Schotejil 3.54.86 94-05043   afg.          
 
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 2.30.56 90-03455 B 2.31.03 I 0.33.98 1.12.24    
2 Yuri van Omme De Geul 2.35.07 85-01887 B 2.32.09 II 0.34.07 1.12.44    
3 Arthur van Dam ZOB'66 2.46.94 80-00285 B 2.54.91 III 0.38.25 1.21.17    
4 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 3.05.90 89-01343 B 3.10.05   0.40.80 1.28.71    
 
Programmanummer: 7 100m rug m. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
1 Indah Hijmans ZOB'66 1.36.59 97-03152   1.27.55 I 0.42.74      
2 Lianne Boer ZOB'66 1.31.77 96-03456   1.29.42 II 0.43.89      
3 Marije Boer ZOB'66 1.40.30 96-03264   1.35.51 III 0.45.12      
4 Melissa Kievit zc De Schotejil 2.00.48 97-01904   1.51.17   0.52.60      
5 Anna Smitsman zc De Schotejil   97-04480   2.04.46   0.57.78      
  Sanne Drenth zc De Schotejil   97-02748   1.57.37 RD 0.54.36      
 
Programmanummer: 8 100m vlinder j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 1.13.44 96-00987   1.13.27 I 0.32.29      
2 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 1.26.66 96-00715   1.24.36 II 0.39.44      
3 Jasper Bergsen ZOB'66 1.42.39 96-01709   1.39.21 III 0.44.12      
4 Mico Pavlovic zc De Schotejil 1.44.92 96-00365   1.48.95   0.49.77      
5 Alex van Soest zc De Schotejil 1.53.82 97-00067   1.49.46   0.51.69      
  Bjorn v. Vliet ZOB'66 1.42.16 96-01287   1.42.74 VB 0.46.41      
 
Programmanummer: 9 50m rug dames Eindtijd     
1 Debby van Steenderen De Geul 0.38.93 95-01040   0.38.80a I        
2 Julia Wolters ZOB'66 0.38.39 93-00862   0.38.80b II        
3 Iris de Zwart ZOB'66 0.42.64 95-03992   0.41.05 III        
4 Naomi Mannee De Geul 0.41.89 92-05824   0.41.08          
5 Jeanine Ploos van Amstel zc De Schotejil 0.42.86 93-06072   0.41.97          
6 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 0.42.14 95-02644   0.42.38a          
7 Mandy Brooshoofd zc De Schotejil 0.45.22 93-06902   0.43.46          
8 Barbra Monster ZOB'66 0.44.23 95-03990   0.43.87          
9 Roos Ketting ZOB'66 0.46.72 95-05576   0.44.12          
10 Eline Molle De Geul 0.42.36 94-04276   0.44.18          
 
1 Carly Noordermeer ZOB'66 0.34.82 87-02984 A 0.33.88 I        
2 Lizette van Dam ZOB'66 0.35.90 83-00372 A 0.36.55 II        
3 Whitley Rens zc De Schotejil 0.37.43 90-07520 A 0.38.21 III        
4 Claudia de Win De Geul 0.39.55 91-03554 A 0.42.38b          
 
Programmanummer: 10 50m vrij heren Eindtijd     
1 Jasper de Win De Geul 0.25.94 93-01293   0.26.27 I        
2 Walter Troost ZOB'66 0.29.77 93-02347   0.28.75 II        
3 Jelle Melissant ZOB'66 0.32.08 95-01393   0.31.60 III        
4 Tim Muller De Geul 0.31.09 95-01019   0.31.72          
5 Jeffrey Eigenraam ZOB'66 0.33.34 95-00041   0.33.08          
6 Dion Tamerius zc De Schotejil 0.34.23 95-01863   0.34.15          
7 Beau Hagenstein De Geul 0.39.95 95-05159   0.38.16          
8 Rob van Leeuwen De Geul 0.40.87 95-04585   0.39.23          
  Mehmed Hadzic zc De Schotejil 0.41.36 94-05043   afg.          
 
1 Wouter de Win De Geul 0.24.39 86-03559 B 0.24.70 I        
2 Roderik Meijers ZOB'66 0.25.32 86-02063 B 0.24.76 II        
3 Martijn de Win De Geul 0.25.85 88-03873 B 0.26.32 III        
4 Nick Tiesema De Geul 0.27.22 91-06807 B 0.27.40          
5 Niels Albrechts zc De Schotejil 0.27.20 88-00039 B 0.27.65          
6 Yordi Oetringer De Geul 0.27.56 91-02823 B 0.27.72a          
7 Roydon Filee ZOB'66 0.27.50 91-03789 B 0.27.72b          
 
Programmanummer: 11 50m school m. junioren 1 en later Eindtijd     
1 Nicky Deijl ZOB'66 0.40.52 96-01360   0.39.36 I        
2 Djamari Oetringer De Geul 0.45.94 96-00546   0.46.43 II        
3 Madeleine van der Linden ZOB'66 0.48.20 96-03266   0.47.93 III        
4 Sabrina de Graaf De Geul 0.50.88 98-01082   0.48.44          
5 Lindsey Dortland ZOB'66 0.50.60 98-02108   0.49.70          
6 Rhea Lambregts zc De Schotejil 0.49.82 96-02458   0.49.82          
7 Vivian Dortland ZOB'66 0.52.11 98-02096   0.49.98          
8 Mariska Gerlings zc De Schotejil 0.49.95 96-01846   0.50.02          
9 Thirza Belder ZOB'66 0.51.36 98-03024   0.50.58          
10 Anne Overweel zc De Schotejil 0.50.89 97-02732   0.51.31          
11 Iris van Valen De Geul 0.50.64 98-00496   0.51.75          
12 Anne Duijndam De Geul 0.53.04 96-03058   0.53.09          
13 Sophia van Maren De Geul 0.53.77 97-01428   0.54.13          
14 Rolien Holster zc De Schotejil 0.53.73 97-01900   0.54.56          
15 Amanda Hovestad De Geul 0.57.14 96-05108   0.56.29          
 
Programmanummer: 12 50m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd     
1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 0.28.88 96-00987   0.28.64 I        
2 Jesse de Win De Geul 0.31.20 96-00191   0.30.74 II        
3 Joey van der Valk ZOB'66 0.35.48 96-02191   0.35.59 III        
4 Bas van Middelkoop De Geul 0.38.86 98-01279   0.37.51          
5 Ben Muller De Geul 0.38.54 98-01281   0.38.83          
6 Marijn Redert zc De Schotejil 0.39.77 97-01333   0.40.20          
7 Sven Dubbeld zc De Schotejil 0.41.67 96-01141   0.42.44          
8 Max Muller De Geul 0.42.09 98-00347   0.47.55          
9 Thomas Mandigers ZOB'66 0.48.87 97-02667   0.50.45          
 
Programmanummer: 13 200m vrij dames Eindtijd 50m100m  
1 Esmee Koedoot zc De Schotejil 2.16.58 92-00964   2.17.83 I 0.31.08 1.06.19    
2 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 2.32.56 95-01796   2.26.54 II 0.33.96 1.12.00    
3 Janiek de Boed zc De Schotejil 2.28.55 94-03354   2.33.04 III 0.34.42 1.13.13    
4 Rachel Muller De Geul 2.35.49 93-04412   2.34.77   0.35.74 1.15.62    
5 Elise van Soest zc De Schotejil 2.34.71 94-03444   2.38.64   0.36.73 1.17.86    
6 Debby van Steenderen De Geul 2.39.03 95-01040   2.43.48   0.36.86 1.19.36    
7 Eline Molle De Geul 3.11.89 94-04276   3.10.64   0.41.39 1.31.89    
8 Miriam Belhaine De Geul 3.24.88 95-01042   3.25.17   0.44.74 1.38.00    
 
1 Carly Noordermeer ZOB'66 2.22.57 87-02984 A 2.20.77 I 0.31.70 1.06.92    
2 Senna van Dongen De Geul 2.27.70 91-00760 A 2.29.51 II 0.33.07 1.10.42    
3 Lizette van Dam ZOB'66 2.23.02 83-00372 A 2.29.76 III 0.32.48 1.09.10    
4 Inge van der Pligt ZOB'66 2.35.07 91-04762 A 2.43.73   0.36.00 1.18.48    
5 Erica Muller De Geul 2.44.39 64-00412 A 2.56.94   0.38.64 1.22.96    
 
Programmanummer: 14 200m rug heren Eindtijd 50m100m  
1 Jelle Melissant ZOB'66 2.55.83 95-01393   2.53.01 I 0.41.34 1.26.03    
2 Dennis Groen zc De Schotejil 2.53.39 94-02447   2.56.23 II 0.41.04 1.26.10    
3 Dion Tamerius zc De Schotejil 3.04.48 95-01863   3.00.80 III 0.43.07 1.29.92    
4 Tim Muller De Geul 2.55.55 95-01019   3.00.92   0.40.67 1.26.23    
5 Jeffrey Eigenraam ZOB'66 3.02.36 95-00041   3.05.64   0.43.80 1.31.32    
 
1 Leander Noordijk zc De Schotejil 2.21.49 81-01221 B 2.21.42 I 0.33.08 1.08.77    
2 Maurits Brandt ZOB'66 2.24.20 91-00277 B 2.21.73 II 0.32.80 1.08.64    
3 Ivan van Omme De Geul 2.21.09 82-01263 B 2.24.21 III 0.33.36 1.09.32    
4 Roydon Filee ZOB'66 2.37.10 91-03789 B 2.38.52          
5 Niels Albrechts zc De Schotejil 2.37.13 88-00039 B 2.39.23   0.37.20 1.17.02    
6 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 2.47.17 89-01343 B 2.51.92   0.40.46 1.24.52    
 
Programmanummer: 15 100m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
1 Lianne Boer ZOB'66 1.18.57 96-03456   1.19.03 I 0.38.49      
2 Indah Hijmans ZOB'66 1.19.39 97-03152   1.20.20 II 0.38.48      
3 Marije Boer ZOB'66 1.22.86 96-03264   1.23.70 III 0.39.70      
4 Sanne Drenth zc De Schotejil 1.37.51 97-02748   1.36.51   0.45.36      
5 Melissa Kievit zc De Schotejil 1.50.54 97-01904   1.44.93   0.48.39      
6 Iris van Valen De Geul 1.45.02 98-00496   1.46.82   0.48.80      
7 Anna Smitsman zc De Schotejil 2.00.00 97-04480   1.48.16   0.52.02      
8 Anoeska Groen zc De Schotejil 2.00.00 96-05588   1.48.73   0.54.16      
9 Amanda Hovestad De Geul 1.54.42 96-05108   2.02.76   0.57.20      
 
Programmanummer: 16 200m wissel j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 2.47.35 96-00987   2.44.30 I 0.35.29      
2 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 3.03.08 96-00715   2.56.64 II 0.40.92      
3 Jasper Bergsen ZOB'66   96-01709   3.06.82 III 0.45.04      
4 Bjorn v. Vliet ZOB'66 3.25.07 96-01287   3.24.23   0.48.07      
5 Alex van Soest zc De Schotejil 3.23.92 97-00067   3.24.95   0.52.64      
6 Mico Pavlovic zc De Schotejil 3.21.95 96-00365   3.25.00   0.49.42      
7 Bas van Middelkoop De Geul   98-01279   3.31.92   0.49.95      
8 Ben Muller De Geul 3.46.99 98-01281   3.37.24   0.51.60      
9 Nick Molle De Geul   97-00623   3.57.13   1.03.42      
10 Max Muller De Geul 3.53.82 98-00347   3.57.60   0.56.92      
 
Programmanummer: 17 100m wissel dames Eindtijd     
1 Melanie van Gemert zc De Schotejil 1.12.38 93-03612   1.10.33 I        
2 Esmee Koedoot zc De Schotejil 1.11.43 92-00964   1.11.84 II        
3 Wendy de Bruin ZOB'66 1.17.88 92-06320   1.17.48 III        
4 Chadassa Mannee De Geul 1.22.85 95-01044   1.21.51          
5 Julia Wolters ZOB'66 1.30.32 93-00862   1.25.60          
6 Rachel Muller De Geul 1.22.99 93-04412   1.27.16          
7 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 1.26.42 95-02644   1.27.25          
8 Louise den Breejen ZOB'66 1.17.73 92-03160   1.27.26          
9 Debby van Steenderen De Geul 1.27.90 95-01040   1.27.76          
10 Iris de Zwart ZOB'66 1.29.27 95-03992   1.29.57          
11 Roos Ketting ZOB'66 1.33.94 95-05576   1.29.80          
12 Romy Hoenderop De Geul 1.28.34 92-02210   1.30.60          
13 Mandy Brooshoofd zc De Schotejil 1.32.72 93-06902   1.32.65          
14 Barbra Monster ZOB'66 1.33.68 95-03990   1.35.07          
15 Miriam Belhaine De Geul 1.43.68 95-01042   1.40.23          
16 Quirina de Jonge De Geul 1.54.39 95-02702   1.48.86          
  Jeanine Ploos van Amstel zc De Schotejil 1.34.93 93-06072   1.31.86 RH        
 
1 Senna van Dongen De Geul 1.18.56 91-00760 A 1.21.07 I        
2 Inge van der Pligt ZOB'66 1.19.64 91-04762 A 1.25.04 II        
3 Whitley Rens zc De Schotejil 1.25.12 90-07520 A 1.28.64 III        
4 Erica Muller De Geul 1.25.27 64-00412 A 1.30.80          
 
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Programmanummer: 18 200m wissel heren Eindtijd 50m   
1 Jasper de Win De Geul 2.31.55 93-01293   2.25.82 I 0.29.70      
2 Niels Meijer ZOB'66 2.34.29 92-03549   2.40.36 II 0.34.07      
3 Glenn Mijnders zc De Schotejil 2.53.92 92-04569   2.49.61 III 0.34.74      
4 Eldin Krijgh zc De Schotejil 3.04.13 93-02807   2.55.86   0.40.82      
  Mehmed Hadzic zc De Schotejil   94-05043   afg.          
 
1 Yuri van Omme De Geul 2.18.26 85-01887 B 2.18.34 I 0.29.40      
2 Roderik Meijers ZOB'66 2.26.07 86-02063 B 2.24.20 II 0.27.92      
3 Yordi Oetringer De Geul 2.36.42 91-02823 B 2.34.25 III 0.31.78      
4 Harmen Reemst ZOB'66 2.38.58 87-02715 B 2.39.95   0.34.04      
5 Nick Tiesema De Geul 2.49.20 91-06807 B 2.47.67   0.34.51      
  Ruben Stolk ZOB'66 2.33.78 90-05665 B 2.36.86 SL 0.30.07      
 
SL Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Programmanummer: 19 100m wissel m. junioren 1 en later Eindtijd     
1 Nicky Deijl ZOB'66 1.22.69 96-01360   1.22.12 I        
2 Djamari Oetringer De Geul 1.24.99 96-00546   1.25.64 II        
3 Latona Baart De Geul 1.33.40 97-00378   1.31.02 III        
4 Sabrina de Graaf De Geul 1.33.90 98-01082   1.31.29          
5 Madeleine van der Linden ZOB'66 1.37.34 96-03266   1.34.86          
6 Vivian Dortland ZOB'66 1.48.15 98-02096   1.36.26          
7 Lindsey Dortland ZOB'66 1.46.23 98-02108   1.36.89          
8 Sophia van Maren De Geul 1.43.05 97-01428   1.38.41          
9 Emese Ramstijn De Geul 1.44.57 97-03090   1.41.95          
10 Melissa Kievit zc De Schotejil 1.57.48 97-01904   1.52.89          
11 Iris van Valen De Geul 2.03.67 98-00496   1.58.04          
  Thirza Belder ZOB'66   98-03024   1.43.57 VD        
  Sanne Drenth zc De Schotejil 2.00.00 97-02748   1.45.67 RH        
  Anna Smitsman zc De Schotejil 2.00.00 97-04480   2.04.56 RC        
 
RC Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
VD Schoolslagbenen gezwommen.
 
Programmanummer: 20 100m school j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Jesse de Win De Geul 1.29.05 96-00191   1.33.41 I 0.43.60      
2 Joey van der Valk ZOB'66 1.38.60 96-02191   1.38.54 II 0.45.95      
3 Nick Molle De Geul 1.48.28 97-00623   1.48.10 III 0.50.60      
4 Bas van Middelkoop De Geul 1.51.98 98-01279   1.50.02   0.52.12      
5 Sven Dubbeld zc De Schotejil 1.53.73 96-01141   1.54.89   0.53.95      
6 Thomas Mandigers ZOB'66   97-02667   2.10.76   1.00.80      
  Marijn Redert zc De Schotejil 1.50.92 97-01333   1.56.67 SK 0.54.60      
 
SK Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Programmanummer: 21 400m vrij heren Eindtijd 100m200m  
1 Timo Lambregts zc De Schotejil 5.10.04 93-02809   4.49.30 I 1.06.35 2.20.86    
2 Walter Troost ZOB'66   93-02347   4.51.23 II 1.05.80 2.20.42    
3 Dennis Groen zc De Schotejil   94-02447   5.19.13 III 1.14.57 2.37.04    
 
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 4.30.34 90-03455 B 4.31.91 I 1.03.59 2.13.07    
2 Maurits Brandt ZOB'66 4.51.57 91-00277 B 4.37.80 II 1.05.70 2.17.51    
3 Leander Noordijk zc De Schotejil 4.42.56 81-01221 B 4.39.95 III 1.05.07 2.16.26    
4 Marcel van der Perk De Geul 4.32.26 87-02561 B 4.48.20   1.06.60 2.20.07    
5 Niels Albrechts zc De Schotejil 4.51.35 88-00039 B 4.57.42   1.08.60 2.23.39    
 
Programmanummer: 22 200m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd 50m100m  
1 Lianne Boer ZOB'66 3.14.48 96-03456   2.52.82 I 0.38.80 1.23.73    
2 Indah Hijmans ZOB'66   97-03152   2.58.00 II 0.40.39 1.26.80    
3 Rhea Lambregts zc De Schotejil 3.05.91 96-02458   2.59.29 III 0.39.15 1.25.94    
4 Marije Boer ZOB'66 3.25.18 96-03264   3.00.04   0.42.20 1.29.00    
5 Emese Ramstijn De Geul 3.16.58 97-03090   3.01.76   0.41.36 1.28.39    
6 Mariska Gerlings zc De Schotejil 3.18.63 96-01846   3.13.00   0.42.57 1.31.54    
7 Anne Overweel zc De Schotejil 3.39.29 97-02732   3.19.34   0.44.45 1.38.31    
8 Rolien Holster zc De Schotejil 3.51.14 97-01900   3.34.95   0.50.26 1.47.86    
9 Anne Duijndam De Geul 3.45.75 96-03058   3.38.61   0.47.77 1.44.58