Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 5. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 6. Jongens, 50m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5
Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 2
Nr. 12. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 1
Nr. 13. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 3
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 2
Nr. 15. Jongens, 50m rugslag  Junioren 3
Nr. 16. Jongens, 50m rugslag  Junioren 4
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 19. Dames, 50m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5
Nr. 25. Meisjes, 50m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 26. Jongens, 50m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 6
Nr. 29. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 2
Nr. 30. Jongens, 50m rugslag  Junioren 1
Nr. 31. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 3
Nr. 32. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 4
Nr. 33. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 3
Nr. 34. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2
Nr. 35. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 36. Jongens, 50m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 37. Dames, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 38. Heren, 100m wisselslag  Senioren 1 en ouder


Gelderse Sprint Kampioenschappen 2008
Doetinchem, 12. - 13.4.2008


1 - GSK 2008 dag 112.4.08 - 14:15


Programmanr. 1
12.4.08 - 14:15
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anisa MemicWWV1:08.2392042601:08.87*
2.Loes van OoijenESCA Zwemmen1:12.2992051801:10.54*
3.Mieke JansenNDD1:14.7092067201:12.99*
4.Svenja PetersESCA Zwemmen1:14.0292014041:13.16*
5.Charlotte MarisDe Houtrib1:12.5492011661:14.55*
6.Laurine HetterscheidDWV1:17.8092025841:17.17*
7.Lenja WitloxZC '901:17.5192020041:17.19*
8.Diede OldenhaveNDD1:18.1792051141:17.35*
9.Vera MutterNDD1:18.0792012621:18.49*
10.Daphne MeinickeNDD1:18.6792011981:20.12*


<< TOP >>
Programmanr. 2
12.4.08 - 14:19
Jongens, 100m wisselslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan RateringZPC Livo1:02.2390023891:02.15
2.Emile ManniOctopus1:04.3090019011:02.47
3.Jelmer StaringDe IJsselmeeuwen1:04.8990057991:05.26
4.Stefan KnapenAquapoldro1:05.8190015931:05.75
5.Johan BosmaNoord Veluwe1:05.5790003611:05.98
6.Yordie Santana SanzDe Houtrib1:06.8090056071:06.36
7.Jeroen TrietschZV Zaltbommel1:06.2290029491:06.57
8.Reijer van den BoschNunspeet1:08.7390003591:07.59
9.Victor PepplinkhuizenRZC1:08.8090022671:08.48
10.Richard OosterbroekNoord Veluwe1:09.8390021751:09.98
11.Lennart KluitersFlevo1:14.6790015911:10.54
12.Rutger StottelaarTriton Putten1:11.8690055511:11.98
13.Dirk van ScherpenzeelNunspeet1:14.1390049691:13.15
14.Jeffrey KuijperNunspeet1:11.2990017111:13.55
15.Mike JansenZV Wijchen1:14.5190013711:14.56
16.Richard EbbersDe Berkelduikers1:14.8290037751:15.10


<< TOP >>
Programmanr. 3
12.4.08 - 14:25
Dames, 50m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal KuipersNDD30.77870243030.85
2.Iris EbbenOlympia31.68910083632.34
3.Danique StoopZuiderzeezwemmers32.39910695632.47
4.Michelle BuunkNDD32.01890527632.57
5.José AdemaAquapoldro32.87910001632.59
6.Margot vd KempNDD33.00770038233.33


<< TOP >>
Programmanr. 4
12.4.08 - 14:27
Heren, 50m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merijn EllenkampDWK25.78850069127.26
2.Martijn GiezenMontferland28.34850081328.69
3.Hjalmar de RuiterNDD29.59890269528.96
4.Raynor WolfRZC28.76890366329.19
5.Tonny v.d. SluijsZV Kerkdriel30.51820158930.33
6.John van SusterenRZC30.80850254930.56
7.Sander de VrughtESCA Zwemmen30.80890349930.62
8.Jelle den OudenNoord Veluwe30.40880261731.10
9.Stefan van SusterenRZC31.46870328332.30


<< TOP >>
Programmanr. 5
12.4.08 - 14:29
Meisjes, 50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chelsea MerfolAquapoldro38.24980087038.82
2.Lynn KamphuisDWV40.84980043440.43
3.Mandy GerritsenDe Gelenberg42.80980070040.75
4.Jinte WorstelingDe Houtrib41.54980184441.03
5.Blanca de LouwAquapoldro43.08980126841.61
6.Aniek BloemendaalDWV41.87980043241.79
7.Tamara MaassenAquapoldro45.20980127042.61*
8.Felicia SwetsAquapoldro43.08980127242.77
9.Tess TjokrodikromoDe Houtrib46.89980017242.88
10.Sabrina VosselmanZVV42.98980236042.94
11.Vivian v.d. WolfshaarZV Kerkdriel45.25990031043.07
12.Kristy van BraakZPC Livo44.81980093843.16
13.Sophie van HunenAquapoldro44.51980215244.34
14.Kirsten OpmeerNunspeet43.27980001444.79
15.Ivana NagtegaalDe IJsselmeeuwen45.80980220245.11
16.Sanne DitzelAquapoldro45.20990109245.72
17.Marliene GraveZVV46.07990125048.67


<< TOP >>
Programmanr. 6
12.4.08 - 14:34
Jongens, 50m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank RooversDe Houtrib38.89980021938.04
2.Marco den BreejenZV Zaltbommel45.36980106542.59
3.Lars RuessinkNoord Veluwe44.40980027142.99
4.Wietse WaningeNunspeet42.56980002343.57
5.Kelt GarritsenNDD46.86980170343.99
6.Torben LammerdinkDe Berkelduikers48.29990074544.87
7.Perry van der MeerMontferland44.76980194145.01
8.Harm-Jan WijnhoudZVV47.89990146945.77
9.Fabian BoerDe Houtrib47.13980050946.49
10.Thomas LuchiesDe Berkelduikers49.36980083947.02
11.Niek HeethaarAquapoldro45.80990099947.86
12.Nick BongersDe Berkelduikers52.25980084347.89
13.Mees van DuinhovenRZC49.48980118948.26
14.Rick van de StreekNoord Veluwe50.50990021549.33*
15.Evert GulikerFlevo52.25980024550.72*
16.Rinze WaningeNunspeet50.16980002151.84


<< TOP >>
Programmanr. 7
12.4.08 - 14:39
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon FriskesDe IJsselmeeuwen31.92970156630.94
2.Naomi JanssenZV Wijchen33.89970139032.13
3.Amy van BlitterswijkBZC Dolfijnen35.42970066032.71
4.Mendy de RooiDe Houtrib35.70970078033.92
5.Marlieke ScholtenDe Berkelduikers35.22970070835.38
6.Debby StaringDWV35.76970128035.44


<< TOP >>
Programmanr. 8
12.4.08 - 14:41
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjoerd van de OordZV Kerkdriel35.20970026732.88
2.Ruben JeurissenZV Wijchen35.63970096933.08
3.Luuk NijlandDe Berkelduikers34.17970033333.44
4.Jesse ThomassenAquapoldro34.92970027333.55
5.Boudewijn MolMontferland38.23970218333.64
6.Axel JuliusOctopus34.76970222133.87
7.Jeroen van BeekZVV34.98970027134.02
8.Stan RuessinkNoord Veluwe37.54970082935.01
9.Daniel SchepersMontferland35.92970036135.33
10.Jim BeckersEZZ36.23970195135.35
11.Thijmen WijgersBZC Dolfijnen37.86970042335.77
12.David van ZelstZV Kerkdriel36.20970014735.89
13.Martin WenderichAquapoldro36.39970096135.93
14.Bart StratenZV Wijchen37.42970169536.98
15.Ruben SniederDWV37.11970088737.22
16.Tony HacquebordESCA Zwemmen37.47970069337.41
17.Thije JordensDWV37.50970088338.18


<< TOP >>
Programmanr. 9
12.4.08 - 14:45
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmée BosAquapoldro33.00960066232.64
2.Ilona OomenZV Zaltbommel37.82960181835.87
3.Esther KuhlmanAquapoldro37.89960167836.63
4.Susan MelchersDe Gelenberg37.06960333436.68
5.Aniek BroekhuizenZC '9038.64960005237.31
6.Lieze NijenhuisBZC Dolfijnen38.77960439637.37
7.Sharon JuliusOctopus38.62960266437.98
8.Sabine WentinkNDD39.14960275838.37
9.Denise van ArkAquapoldro39.86960480038.79
10.Denise van de KopTZC Vahalis39.13960321638.93
11.Ellen LegtersNatare37.47960046239.83


<< TOP >>
Programmanr. 10
12.4.08 - 14:48
Jongens, 50m rugslagMinioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van de VegteZuiderzeezwemmers35.67960012934.98
2.Mark HuistraRZC39.02960029736.92
3.Jorvik VerhoeveZuiderzeezwemmers37.10960001537.12
4.Youri KoolZV Zaltbommel39.59960076737.50
5.Josha van den ElzenAquapoldro37.37960242337.96
6.Emiel TholenDe IJsselmeeuwen38.95960208938.07*
7.Jeroen de GraafESCA Zwemmen37.66960096538.30
8.Erik PapeNoord Veluwe40.52960166939.04
9.Harmen van MiddelkoopDe Berkelduikers39.72960112139.27
10.Bart PruijmboomZV Wijchen41.02960234939.29
11.Stefan den BoerFlevo39.27960009939.40
12.Jan-Willem KuijpersProteus39.88960214740.08
13.Thomas AchtereekteDe Berkelduikers40.73960150740.15
14.Jesse SmildaNatare40.42960085140.34
15.Mees LaarNDD40.86960171940.68
16.Casper MuselaersOctopus39.95960039944.22


<< TOP >>
Programmanr. 11
12.4.08 - 14:52
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne SlagterWWV38.07950094035.54
2.Cecily SadowskiAquapoldro36.89950018836.03
3.Milou TjoonkDe Berkelduikers37.42950417037.49
4.Femke Klein GunnewiekZPC Livo38.96950107438.42
5.Macy OortwijnAquapoldro41.07950072239.26
6.Marit VerwilligenESCA Zwemmen41.74950372839.58
7.Guusje VriezeNDD41.80950282040.13
8.Eline van der LindeWWV41.28950370840.51
8.Judith v.d. VrandeBZC Dolfijnen39.67950074440.51
10.Julia BurgersDe Houtrib41.51950323440.76
11.Merel KerstenESCA Zwemmen41.49950355641.24
12.Iris JagerTZC Vahalis41.99950422643.52


<< TOP >>
Programmanr. 12
12.4.08 - 14:55
Jongens, 50m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arjan HanseZuiderzeezwemmers37.69950065735.69
2.Jory WillemsenOctopus38.32950074736.07
3.Nick AlinkOlympia39.02950027337.47
4.Joshua KuipersZV Zaltbommel39.32950229737.98
5.Martijn VeldersTZC Vahalis40.16950261938.47
6.Bryan TankinkWWV42.15950282938.71
7.Richard MeinickeNDD41.80950305540.20
8.David KoersZV Zaltbommel42.83950122941.26
9.Daan NijlandDe Berkelduikers41.85950078141.52
10.Maikel MieropNDD42.93950399142.60
11.Niels ThomassenAquapoldro42.86950029342.78


<< TOP >>
Programmanr. 13
12.4.08 - 14:58
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Malou MemelinkNDD36.78940306436.08
2.Anne Marleen van KeulenAquapoldro36.61940428036.31
3.Iris van ZuilenOlympia36.41940021636.84
4.Sharon GelmersOctopus38.92940041637.20
5.Marloes van der BeekAquapoldro39.43940136438.01
6.Carmen SeesingDe Berkelduikers38.12940622038.38
7.Suzanne BrummelOctopus38.97940136638.42
8.Hermijntje DrenthTZC Vahalis40.45940130039.33
9.Marjolein MarisDe Houtrib40.95940021039.70
10.Chantal van der HorstZC '9039.92940061640.47
11.Lisa BurgersDe Houtrib39.76940481440.49
12.Eva EngelenNDD41.20940551441.28


<< TOP >>
Programmanr. 14
12.4.08 - 15:01
Jongens, 50m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel van EssenDe Hokseberg34.89940001933.38
2.Brian van de GraafDe Houtrib34.74940165333.84
3.Christian RenshoffOctopus35.72940434334.72
4.Mart VriezeNDD40.37940040137.57
5.Thomas MeijerAquapoldro38.63940232138.04
6.Milan LentzeESCA Zwemmen40.82940192338.19
7.Stefan TimmermansRZC39.46940301538.68
8.Arjan KnippingZPC Livo40.82940166738.79
9.Daan de JongNoord Veluwe40.99940092939.33
10.Rick VaarkampTriton Putten40.70940497939.40
11.Martijn PruijnTZC Vahalis40.13940398539.49
12.Tom BrouwersRZC40.48940202739.60


<< TOP >>
Programmanr. 15
12.4.08 - 15:05
Jongens, 50m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordi PetersZPC Livo31.84930217730.89
2.Maarten ArntzDe Gelenberg31.58930192131.00
3.Berjan EbbekinkDe Berkelduikers33.71930076131.05
4.Robin BosAquapoldro33.33930226531.60
5.Roald BlokOctopus32.55930268532.09
6.Puck SmitRZC32.66930335732.13
7.Rogier PepplinkhuizenRZC34.84930207732.23
8.Rodie de GrootDWV33.20930247132.57
9.Bram SiebersDe Berkelduikers34.57930224132.59
10.Ico BroekhuizenZC '9035.16930006932.92
11.Leander OonkWWV34.61930309334.17
12.Robin MieropNDD33.51930368334.28


<< TOP >>
Programmanr. 16
12.4.08 - 15:07
Jongens, 50m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascal TimmermansRZC28.58920234928.28
2.Alex van der HoevenNDD29.48920257129.40
3.Anton van ZantvoortZuiderzeezwemmers31.48920190730.85
4.Mark van de BrugTriton Putten33.02920017131.95
5.Sascha van den HurkDe Gelenberg33.76920232532.81
6.Sjoerd ten BrinkeZC '9033.45920015332.87
7.Yaniv DavidsonTZC Vahalis33.67920675332.96
8.Nick OortwijnAquapoldro34.52920444733.23
9.Taco BraakhekkeDe Berkelduikers34.95920590933.46
10.Jochem BenthemRZC33.63920329333.82


<< TOP >>
Programmanr. 17
12.4.08 - 15:10
Meisjes, 50m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Linda KolkmanESCA Zwemmen32.42930299432.17
2.Margreet LaarNDD33.50930470033.06
3.Iris BoonAquapoldro32.96930301233.35
4.Sylvana van RantwijkZuiderzeezwemmers35.48930310234.90
5.Maike BosNDD35.75930469835.02
6.Annemiek ArtsMontferland35.48930384835.10
7.Anne de VriesNDD35.92930194235.45
8.Eline VesterNoord Veluwe38.02930572837.04
9.Marieke ten HaveDe Berkelduikers36.42930227237.07
10.Gerda van MookZV Kerkdriel36.48930153837.10
11.Tara van BottenburgOctopus38.15930011437.34
12.Linda HulsteijnRZC37.26930278237.41
13.Daniëlle VosNunspeet37.65930081437.67
14.Lisanne KnapenAquapoldro37.02930325437.68
15.Sarah DrenthTZC Vahalis37.42930282037.74


<< TOP >>
Programmanr. 18
12.4.08 - 15:14
Jongens, 50m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roy AwaterRZC27.36910004326.67
2.Kevin EltinkNDD29.37910058927.92
3.Gijs de RooijDe IJsselmeeuwen27.89910476927.93
4.Jos de GraafAquapoldro28.95910609528.85
5.Maik SteenkampNDD29.94910384729.11
6.Bart BeumerRZC30.26910454729.82
7.Romario SchenkerESCA Zwemmen29.91910409530.09
8.Teunis HaklanderDe Woelwaters30.60910083330.30
9.Marciano MillenaarTZC Vahalis31.23910477730.48
10.Jeffrey UppelschotenDe Houtrib30.98910478730.69
11.Alex WenderichAquapoldro31.24910689530.92
12.Tom van SilfhoutRZC31.80910455132.29


<< TOP >>
Programmanr. 19
12.4.08 - 15:42
Dames, 50m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique StoopZuiderzeezwemmers30.11910695630.03
2.Chantal KuipersNDD29.77870243030.06
3.Sharon VerstegenNDD30.36900396430.46
4.Margot vd KempNDD30.46770038230.54
5.Corry FloorZV Kerkdriel32.04910095432.13
6.Marlijn HendriksenNDD31.86880169632.44
7.Michelle BuunkNDD32.01890527632.64
8.Gerrie ZuyderwijkTZC Vahalis32.73870482832.71
9.José AdemaAquapoldro31.32910001632.78
10.Iris EbbenOlympia31.79910083632.99
11.Anita VischDe Hokseberg31.87900398833.00
12.Marileen de ReusAquapoldro32.74820225033.86


<< TOP >>
Programmanr. 20
12.4.08 - 15:45
Heren, 50m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raynor WolfRZC26.88890366327.02
2.Merijn EllenkampDWK26.46850069127.22
3.Jelle den OudenNoord Veluwe26.95880261727.24
4.Tjark BlokzijlTZC Vahalis27.26790177127.38
5.Hjalmar de RuiterNDD27.58890269527.81
6.Stefan van SusterenRZC28.02870328327.88
7.Tonny v.d. SluijsZV Kerkdriel28.32820158928.09
8.Sander de VrughtESCA Zwemmen28.54890349928.40
9.Emil WassinkNDD28.92740091128.83
10.John van SusterenRZC28.91850254928.87
11.Martijn GiezenMontferland28.32850081329.35


<< TOP >>
Programmanr. 21
12.4.08 - 15:48
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aniek BloemendaalDWV35.94980043234.38
2.Tess TjokrodikromoDe Houtrib38.07980017235.23
3.Kristy van BraakZPC Livo38.67980093835.36
4.Lynn KamphuisDWV39.30980043436.26
5.Kirsten OpmeerNunspeet37.92980001437.21
6.Blanca de LouwAquapoldro37.33980126837.60
7.Chelsea MerfolAquapoldro37.69980087037.67
8.Sabrina VosselmanZVV39.26980236038.21
9.Noortje LuimesDWV39.52980043638.22
10.Felicia SwetsAquapoldro38.85980127238.29
11.Tamara MaassenAquapoldro37.39980127038.80
12.Jinte WorstelingDe Houtrib38.00980184439.85*


<< TOP >>
Programmanr. 22
12.4.08 - 15:50
Jongens, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank RooversDe Houtrib34.34980021932.83
2.Lars RuessinkNoord Veluwe34.96980027133.59
3.Marco den BreejenZV Zaltbommel39.76980106535.56
4.Wietse WaningeNunspeet34.60980002335.57
5.Torben LammerdinkDe Berkelduikers37.90990074535.75
6.Fabian BoerDe Houtrib40.36980050936.77
7.Thomas LuchiesDe Berkelduikers41.59980083938.86
8.Perry van der MeerMontferland42.39980194139.53
9.Justen TankinkWWV44.32980155939.56
10.Nick BongersDe Berkelduikers41.98980084339.87
11.Arjan BijlFlevo44.07980011740.17
12.Niek HeethaarAquapoldro39.64990099940.31
12.Harm-Jan WijnhoudZVV42.30990146940.31
12.Mees van DuinhovenRZC43.25980118940.31
15.Kelt GarritsenNDD43.19980170341.69
16.Evert GulikerFlevo45.40980024543.22
17.Luc HuistraRZC46.09980062746.16
18.Lars DirksenDe Woelwaters44.82980025148.07


<< TOP >>
Programmanr. 23
12.4.08 - 15:55
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Manon FriskesDe IJsselmeeuwen36.87970156637.90
2.Naomi JanssenZV Wijchen38.38970139038.03
3.Mendy de RooiDe Houtrib40.60970078038.32
4.Amy van BlitterswijkBZC Dolfijnen39.42970066039.89
5.Jody LoomanZVV42.20970138840.03
6.Marleen BussinkNDD40.86970374640.04
7.Lysanne SchepperNDD40.67970245041.19
8.Susan KokDe IJsselmeeuwen42.54970278041.26
9.Sophie v.d. BroekZV Kerkdriel42.45970002841.51
10.Debby StaringDWV42.39970128041.95
11.Loranne van KeulenAquapoldro42.86970157442.02
12.Marlieke ScholtenDe Berkelduikers43.02970070842.60


<< TOP >>
Programmanr. 24
12.4.08 - 15:58
Jongens, 50m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuk NijlandDe Berkelduikers39.79970033338.50
2.Jeroen van BeekZVV39.37970027138.60
3.Ruben JeurissenZV Wijchen40.74970096939.87
4.Jesse ThomassenAquapoldro43.32970027341.14
5.Martin WenderichAquapoldro43.11970096141.65
6.Boudewijn MolMontferland44.20970218341.82
7.Sjoerd van de OordZV Kerkdriel42.51970026742.10
8.Axel JuliusOctopus42.46970222142.24*
9.Stan RuessinkNoord Veluwe42.67970082942.71
10.Bart StratenZV Wijchen45.39970169542.74
11.Daniel SchepersMontferland43.35970036143.70
12.Ruben SniederDWV42.28970088743.71
13.David van ZelstZV Kerkdriel43.21970014744.58
14.Jim BeckersEZZ44.93970195145.44
15.Thije JordensDWV45.43970088345.57
16.Tony HacquebordESCA Zwemmen45.94970069346.27


<< TOP >>
Programmanr. 25
12.4.08 - 16:03
Meisjes, 50m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anisa MemicWWV31.55920426031.01
2.Nynke van der SteurESCA Zwemmen31.07920169031.12
3.Charlotte MarisDe Houtrib30.55920116631.36
4.Loes van OoijenESCA Zwemmen32.53920518031.91
5.Svenja PetersESCA Zwemmen32.73920140432.01
6.Mieke JansenNDD32.48920672032.05
7.Lenja WitloxZC '9032.35920200432.15
8.Diede OldenhaveNDD34.41920511432.85
9.Carmen DegenaarsDe Berkelduikers33.33920237833.85
10.Vera MutterNDD35.10920126235.46
11.Daphne MeinickeNDD36.81920119835.50*
12.Gwen KamphuisDWV36.15920555635.82
13.Luka BrouwerProteus37.39920621235.90
14.Siemone VesterNoord Veluwe36.33920659036.10
15.Lia WitteveenZVV36.01920237237.16
16.Mandy HullemanZVV37.86920237037.62
17.Hanneke SartoriusNDD35.95920468237.92


<< TOP >>
Programmanr. 26
12.4.08 - 16:07
Jongens, 50m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Emile ManniOctopus27.36900190126.93
2.Stefan KnapenAquapoldro28.98900159328.85
3.Jeroen TrietschZV Zaltbommel29.71900294929.46
4.Victor PepplinkhuizenRZC29.60900226729.61
5.Jelmer StaringDe IJsselmeeuwen29.64900579929.67
6.Rutger StottelaarTriton Putten29.42900555129.73
7.Yordie Santana SanzDe Houtrib29.86900560729.74
8.Johan BosmaNoord Veluwe29.64900036129.77


<< TOP >>
Programmanr. 27
12.4.08 - 16:10
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esmée BosAquapoldro29.20960066229.98
2.Susan MelchersDe Gelenberg30.48960333430.45
3.Ilona OomenZV Zaltbommel32.34960181831.14
4.Aniek BroekhuizenZC '9031.92960005231.26
5.Esther KuhlmanAquapoldro31.55960167831.81
6.Denise van ArkAquapoldro32.32960480032.42


<< TOP >>
Programmanr. 28
12.4.08 - 16:11
Jongens, 50m vrije slagMinioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels van de VegteZuiderzeezwemmers30.95960012930.42
2.Emiel TholenDe IJsselmeeuwen32.19960208931.28
3.Jorvik VerhoeveZuiderzeezwemmers32.08960001531.58
4.Mark HuistraRZC33.30960029731.61
5.Erik PapeNoord Veluwe34.81960166932.66
6.Josha van den ElzenAquapoldro34.56960242332.85
7.Youri KoolZV Zaltbommel34.23960076733.19
8.Jeroen de GraafESCA Zwemmen33.42960096533.59
9.Stijn van DuinhovenRZC34.02960165533.65
10.Casper MuselaersOctopus33.07960039933.70
11.Jesse SmildaNatare33.45960085134.01
12.Mees LaarNDD34.29960171934.44


<< TOP >>
Programmanr. 29
12.4.08 - 16:14
Meisjes, 50m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Macy OortwijnAquapoldro34.48950072233.48
2.Carmen NijenhuisZPC Livo34.96950037433.73
3.Cecily SadowskiAquapoldro34.76950018834.07
4.Lianne SlagterWWV36.77950094035.30
5.Merel KerstenESCA Zwemmen37.18950355635.37
6.Anne-Carlijn BakkerDe Berkelduikers36.05950210035.45
7.Lotte EisingDe Berkelduikers37.75950209835.57
8.Aimée GroenveldDe Houtrib36.54950339436.19
9.Merel WilgenhofDe Berkelduikers36.22950172836.24
10.Alissa OnstenkWWV36.38950145636.26
11.Iris JagerTZC Vahalis36.29950422636.47
12.Isolde de LouwAquapoldro36.39950300836.97
13.Marit VerwilligenESCA Zwemmen37.51950372836.98
14.Liza van DijkRZC37.39950229037.43
15.Aniek GarritsenDe IJsselmeeuwen37.13950429038.29


<< TOP >>
Programmanr. 30
12.4.08 - 16:18
Jongens, 50m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.David KoersZV Zaltbommel34.19950122933.45
2.Arjan HanseZuiderzeezwemmers34.18950065734.18
3.Jory WillemsenOctopus36.73950074734.83
4.Sjors BoverhoffOctopus36.48950074135.47
5.Joshua KuipersZV Zaltbommel36.10950229735.65
6.Maikel MieropNDD35.93950399136.08
7.Niels ThomassenAquapoldro36.24950029336.15
8.Nick AlinkOlympia36.36950027336.28
9.Pike KijlstraAquapoldro37.36950184936.33
10.Jeffry van ZettenOctopus37.97950075537.32
11.Mitchell van WinsumFlevo37.70950061938.36


<< TOP >>
Programmanr. 31
12.4.08 - 16:21
Jongens, 50m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roald BlokOctopus31.57930268531.84
2.Sander QuirijnsZV Kerkdriel33.86930291333.49
3.Puck SmitRZC36.00930335734.64
4.Maarten ArntzDe Gelenberg35.18930192135.22
5.Ico BroekhuizenZC '9037.42930006936.33
6.Leander OonkWWV38.02930309336.70
7.Jordi PetersZPC Livo36.61930217736.85
8.Sven GroothuisZuiderzeezwemmers37.53930112137.02
9.Rodie de GrootDWV38.13930247137.25
10.Berjan EbbekinkDe Berkelduikers36.92930076137.29
11.Bram SiebersDe Berkelduikers36.20930224137.63
12.Robin BosAquapoldro37.65930226537.73


<< TOP >>
Programmanr. 32
12.4.08 - 16:24
Jongens, 50m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alex van der HoevenNDD32.33920257132.09
2.Pascal TimmermansRZC34.90920234933.32
3.Sjoerd ten BrinkeZC '9036.36920015334.95
4.Robin TrietschZV Zaltbommel36.59920131535.35
5.Anton van ZantvoortZuiderzeezwemmers36.32920190735.44
6.Jochem BenthemRZC36.92920329335.79
7.Taco BraakhekkeDe Berkelduikers36.47920590936.58
8.Nick OortwijnAquapoldro38.10920444738.06
9.Yaniv DavidsonTZC Vahalis37.16920675338.10
10.Mark van de BrugTriton Putten38.04920017138.20


<< TOP >>
Programmanr. 33
12.4.08 - 16:27
Meisjes, 50m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sharon GelmersOctopus32.04940041632.32
2.Kelly van der HoevenNDD33.45940261832.89
3.Malou MemelinkNDD33.77940306433.06
4.Iris van ZuilenOlympia35.64940021633.86
5.Marjolein MarisDe Houtrib34.08940021034.65
6.Femke WolvetangNDD35.48940471235.17
7.Carmen SeesingDe Berkelduikers34.26940622035.30
8.Hermijntje DrenthTZC Vahalis35.16940130035.59
9.Kim ReijersDe Gelenberg36.15940225436.03
10.Jenneke GraveZVV36.13940431636.19
11.Surya van DijkDe Houtrib36.26940550636.47
12.Marjolein v.d. BroekZV Kerkdriel36.45940098436.57


<< TOP >>
Programmanr. 34
12.4.08 - 16:30
Jongens, 50m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom BrouwersRZC31.54940202731.24
2.Mart VriezeNDD32.98940040131.36
3.Christian RenshoffOctopus33.02940434332.68
4.Marcel van EssenDe Hokseberg34.48940001932.81
5.Bram MeijlisESCA Zwemmen33.71940196733.26
6.Brian van de GraafDe Houtrib33.89940165333.73
7.Stef van DijkNDD33.73940314934.16
8.Arjan KnippingZPC Livo35.79940166734.70
9.Stefan TimmermansRZC35.30940301535.35
10.Milan LentzeESCA Zwemmen36.36940192335.50
11.Thomas MeijerAquapoldro36.63940232135.57
12.Marc DouwmaZVV36.00940324335.88


<< TOP >>
Programmanr. 35
12.4.08 - 16:33
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lodi BroederDe Gelenberg28.57930262028.87
2.Margreet LaarNDD29.26930470029.40
3.Linda KolkmanESCA Zwemmen29.13930299429.43
4.Eline VesterNoord Veluwe30.32930572830.25
5.Anne de VriesNDD30.35930194230.79
6.Iris BoonAquapoldro30.54930301230.87


<< TOP >>
Programmanr. 36
12.4.08 - 16:34
Jongens, 50m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin EltinkNDD25.08910058924.88
2.Gijs de RooijDe IJsselmeeuwen25.29910476925.27
3.Roy AwaterRZC25.21910004325.41
4.Jos de GraafAquapoldro26.09910609526.13
5.Romario SchenkerESCA Zwemmen26.20910409526.24
6.Bart BeumerRZC26.89910454726.31
7.Teunis HaklanderDe Woelwaters26.80910083326.60
8.Tom van SilfhoutRZC26.50910455127.04
9.Maik SteenkampNDD27.23910384727.11
10.Jeffrey UppelschotenDe Houtrib27.45910478727.13
11.Mark van GelderenOlympia27.80910479727.35
12.Chris van SluijsDe Woelwaters27.92910722927.88


<< TOP >>
Programmanr. 37
12.4.08 - 16:37
Dames, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal KuipersNDD1:08.0087024301:08.36
2.Danique StoopZuiderzeezwemmers1:08.9091069561:08.75
3.Margot vd KempNDD1:09.9377003821:10.15
4.Sharon VerstegenNDD1:09.8290039641:10.87
5.Thaisa FieringZPC Livo1:11.9791009401:11.49
6.Jantina BredewoudOctopus1:11.3288005921:11.58
7.Rachel KremerZPC Livo1:09.6390021281:11.70
8.Marije OnninkWWV1:13.4891023441:12.01
9.José AdemaAquapoldro1:12.5691000161:13.69
10.Michelle BuunkNDD1:12.2989052761:13.74
11.Iris EbbenOlympia1:13.8991008361:14.44


<< TOP >>
Programmanr. 38
12.4.08 - 16:41
Heren, 100m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merijn EllenkampDWK57.80850069159.64
2.Raynor WolfRZC1:01.0089036631:01.83
3.Tonny v.d. SluijsZV Kerkdriel1:05.5182015891:03.43
4.John van SusterenRZC1:03.9985025491:04.40
5.Sander de VrughtESCA Zwemmen1:05.1089034991:04.67
6.Hjalmar de RuiterNDD1:04.9289026951:05.14
7.Remco JorinkOctopus1:06.8080007191:05.58
8.Martijn GiezenMontferland1:06.0385008131:05.79
9.René ZuyderwijkTZC Vahalis1:08.3789037171:06.32
10.Kevin van SusterenRZC1:08.5489030851:06.41
11.Emil WassinkNDD1:06.0874009111:07.22
12.Stefan van SusterenRZC1:05.3287032831:07.48
13.Stefan van der GriftOctopus1:09.1087011211:08.33
14.Jelle den OudenNoord Veluwe1:04.7588026171:08.42
15.Carlo MeijerNDD1:09.8889021031:10.81
16.Steven van der WeijAquapoldro1:10.9289035331:11.63