KNZB Zwemcompetitie deel 5
Gorinchem (NED),    5.4.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Dames Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 31. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag, 6 jaar en ouder    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Jongens, 4 x 50m wisselslag           Heren Jeugd 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vecht & Rijn (SG) 1                   Vecht & Rijn (SG)      2:09.11     1.          
        Kevin van Vliet, 92                       Casper Marelis, 92
        Arn van Londen, 91                        Quincy Beekink, 92
            33.70  2:09.11

    2.  De Biesboschzwemmers 1                De Biesboschzwemmers   2:09.36     2.          
        Vincent van Dijk, 92                      Giel van Dijk, 91
        Ebe Gremmer, 93                           Bart Schouten, 94
            31.83  2:09.36

    3.  IJZPC 1                               IJZPC                  2:13.33     3.          
        Donny van den Bosch, 95                   Tom Stoorvogel, 90
        Sjoerd Murk, 95                           Bas de Niet, 91
            35.45  2:13.33




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 50m vrije slag           Dames Jeugd 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Biesboschzwemmers 1                De Biesboschzwemmers   2:01.98     1.          
        Anouk Goes, 94                            Marianne van Berchum, 92
        Laura Korsman, 93                         Marcha Admiraal, 93
            32.10  2:01.98

    2.  IJZPC 1                               IJZPC                  2:09.55     2.          
        Daphne Wijnen, 95                         Marrie de Priester, 93
        Lotte Lancee, 95                          Kirsten Croese, 92
            33.60  2:09.55

    3.  Vecht & Rijn (SG) 2                   Vecht & Rijn (SG)      2:11.02     3.          
        Jessica Kromwijk, 92                      Rosaline Verhofstadt, 93
        Kimberly Passmore, 95                     Nicole Rood, 95
            31.42  2:11.02




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 100m wisselslag        Jongens Minioren 4 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kenneth Pico                  9802095 Vecht & Rijn (SG)      1:49.56     1.          
          1:49.56
    2.  Thymen van Hattum             9901101 Vecht & Rijn (SG)      1:52.33     2.          
          1:52.33
    3.  Casper van Hiel               9801359 Vecht & Rijn (SG)      1:53.52     3.          
          1:53.52
    4.  Xander Korsman                9900083 De Biesboschzwemmers   2:07.92     4.          
          2:07.92


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Minioren 4 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Baars                 9900376 IJZPC                  1:32.98     1.          
          1:32.98
    2.  Beau Monnť                    9801886 Vecht & Rijn (SG)      1:36.56     2.          
          1:36.56
    3.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                  1:54.12     3.          
          1:54.12
    4.  Daisy van den Berk            9900160 De Biesboschzwemmers   1:55.40     4.          
          1:55.40
    5.  Chantal Paans                 9900166 De Biesboschzwemmers   1:56.67     5.          
          1:56.67
    6.  Annegida Koek                 9900164 De Biesboschzwemmers   2:00.49     6.          
          2:00.49
    7.  Carmen Damen                  0000010 De Biesboschzwemmers   2:04.29     7.          
          2:04.29
   DIS  Jade Groeneveld               9900480 De Biesboschzwemmers              DISRE        



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Belle van Diermen             9700458 IJZPC                    38.32     1.          
    2.  Alyssa van Kilsdonk           9600324 IJZPC                    40.74     2.          
    3.  Marije Verhofstadt            9701036 Vecht & Rijn (SG)        44.02     3.          
    4.  Celine van Tintelen           9601876 De Biesboschzwemmers     46.00     4.          
    5.  Sanne van de Pol              9800722 De Biesboschzwemmers     51.73     5.          
    6.  Nadjieba Dilmohamed           9703266 Vecht & Rijn (SG)        52.78     6.          
    7.  Gislaine van Beek             9703246 Vecht & Rijn (SG)        53.02     7.          
    8.  Isabel van der Meij           9700324 De Biesboschzwemmers     53.86     8.          
    9.  Shanice Beekink               9701034 Vecht & Rijn (SG)        55.48     9.          
   10.  Elise voor den Dag            9600288 De Biesboschzwemmers     56.06    10.          
 NG.ZA  Mandy van de Bilt             9703396 Vecht & Rijn (SG)               NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Minioren 6 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lukas Schmidt                 9600145 De Biesboschzwemmers     45.42     1.          
    2.  Wout de Bruin                 9800555 IJZPC                    46.26     2.          
    3.  Bart Wijnja                   9600563 De Biesboschzwemmers     48.86     3.          
    4.  Jasper Wilmes                 9600899 IJZPC                    49.87     4.          
    5.  Floris Tils                   9603347 IJZPC                    50.47     5.          
    6.  Sean van der Steeg            9602403 IJZPC                    51.99     6.          
    7.  Maurits van Leeuwen           9603817 IJZPC                    57.17     7.          
    8.  Thomas Zielhorst              9702135 De Biesboschzwemmers   1:02.60     8.          
   DIS  DamiŽn de Groot               9603365 Vecht & Rijn (SG)                 DISAA        



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers   2:33.48     1.          
          1:15.10  2:33.48
    2.  Rebecca Schmidt               9400348 De Biesboschzwemmers   2:41.44     2.          
          1:20.66  2:41.44
    3.  Daphne Wijnen                 9502854 IJZPC                  2:43.30     3.          
          1:20.00  2:43.30
    4.  Lotte Lancee                  9503648 IJZPC                  2:45.51     4.          
          1:19.32  2:45.51
    5.  Mallory Aarsen                9504680 IJZPC                  2:46.32     5.          
          1:22.39  2:46.32
    6.  Suzan Berculo                 9501946 IJZPC                  2:47.02     6.          
          1:21.58  2:47.02
    7.  Lisanne van den Berg          9500286 De Biesboschzwemmers   2:47.92     7.          
          1:20.86  2:47.92
    8.  Sylvanne Schouten             9604626 Vecht & Rijn (SG)      2:54.30     8.          
          1:25.29  2:54.30
    9.  Kim de Vries                  9503650 IJZPC                  2:55.51     9.          
          1:24.04  2:55.51
   10.  Nicole Rood                   9503740 Vecht & Rijn (SG)      2:55.76    10.          
          1:26.23  2:55.76
   11.  Manon Need                    9504684 IJZPC                  3:05.88    11.          
          1:28.50  3:05.88



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny van den Bosch           9502001 IJZPC                  2:20.41     1.          
          1:06.97  2:20.41
    2.  Sjoerd Murk                   9500967 IJZPC                  2:21.95     2.          
          1:08.64  2:21.95
    3.  Marijn Kruit                  9501483 IJZPC                  2:36.77     3.          
          1:14.21  2:36.77
    4.  Tom Straver                   9405791 Vecht & Rijn (SG)      2:36.92     4.          
          1:17.20  2:36.92
    5.  Bart Schouten                 9400453 De Biesboschzwemmers   2:37.20     5.          
          1:15.54  2:37.20
    6.  Simon Grootendorst            9403315 IJZPC                  2:44.51     6.          
          1:19.40  2:44.51
    7.  Maarten van der Meijden       9400771 De Biesboschzwemmers   2:55.95     7.          
          1:27.04  2:55.95
    8.  Joomay Steffens               9401689 IJZPC                  2:59.08     8.          
          1:25.31  2:59.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Meisjes, 100m wisselslag             Dames Jeugd 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kirsten Croese                9205356 IJZPC                  1:18.89     1.          
          1:18.89
    2.  Marianne van Berchum          9200098 De Biesboschzwemmers   1:19.67     2.          
          1:19.67
    3.  Laura Korsman                 9302034 De Biesboschzwemmers   1:20.10     3.          
          1:20.10
    4.  Marrie de Priester            9302354 IJZPC                  1:23.31     4.          
          1:23.31
    5.  Jessica Kromwijk              9201018 Vecht & Rijn (SG)      1:24.47     5.          
          1:24.47
    6.  Rosaline Verhofstadt          9301040 Vecht & Rijn (SG)      1:24.83     6.          
          1:24.83
    7.  Astrid Need                   9306470 IJZPC                  1:29.80     7.          
          1:29.80
    8.  Carola voor den Dag           9301378 De Biesboschzwemmers   1:31.99     8.          
          1:31.99
   DIS  Banafshe Tavakoli             9404402 IJZPC                  1:46.86    DISSL        
          1:46.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 100m wisselslag        Jongens Junioren 4 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper Marelis                9203231 Vecht & Rijn (SG)      1:10.89     1.          
          1:10.89
    2.  Kevin van Vliet               9203827 Vecht & Rijn (SG)      1:12.66     2.          
          1:12.66
    3.  Ebe Gremmer                   9306133 De Biesboschzwemmers   1:16.26     3.          
          1:16.26
    4.  Timo Oosenbrug                9206607 IJZPC                  1:16.45     4.          
          1:16.45
    5.  Frank Kruit                   9302843 IJZPC                  1:18.31     5.          
          1:18.31
    6.  Dirk de Bruin                 9302841 IJZPC                  1:18.49     6.          
          1:18.49
   DIS  Vincent van Dijk              9206863 De Biesboschzwemmers   1:13.73    DISSK        
          1:13.73
   DIS  Stefan van der Nat            9300911 De Biesboschzwemmers   1:34.34    DISRH        
          1:34.34
    NG  Lennard Katan                 9306403 IJZPC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 100m rugslag            Dames Senioren 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   1:11.13     1.          
          1:11.13
    2.  Marjolein van den Berg        9200110 De Biesboschzwemmers   1:20.86     2.          
          1:20.86
    3.  Djamila Steffens              9003596 IJZPC                  1:22.35     3.          
          1:22.35
    4.  Kim Wijnja                    9107812 De Biesboschzwemmers   1:24.26     4.          
          1:24.26
    5.  Kimberly Passmore             9504312 Vecht & Rijn (SG)      1:26.46     5.          
          1:26.46
    6.  Sylvanne Schouten             9604626 Vecht & Rijn (SG)      1:34.37     6.          
          1:34.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 100m rugslag              Heren Jeugd 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers   1:11.45     1.          
          1:11.45
    2.  Arn van Londen                9104497 Vecht & Rijn (SG)      1:11.66     2.          
          1:11.66
    3.  Tom Stoorvogel                9006337 IJZPC                  1:19.29     3.          
          1:19.29
    4.  Bas de Niet                   9104163 IJZPC                  1:22.47     4.          
          1:22.47
    5.  Sander van Leeuwen            9006917 IJZPC                  1:24.94     5.          
          1:24.94
    6.  Quincy Beekink                9200049 Vecht & Rijn (SG)      1:25.73     6.          
          1:25.73
   DIS  Bart Schouwerwou              9107089 IJZPC                  1:25.13    DISRF        
          1:25.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m wisselslag                 Dames Senioren Open
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   2:32.32     1.          
          2:32.32
    2.  Debbie van Rooijen            8201402 IJZPC                  2:37.78     2.          
          2:37.78
    3.  Francijna de Kooter           8000634 De Biesboschzwemmers   2:45.89     3.          
          2:45.89
    4.  Tonny Methorst                8802998 De Biesboschzwemmers   2:46.73     4.          
          2:46.73
    5.  Linda van Herk                8701670 Vecht & Rijn (SG)      2:48.98     5.          
          2:48.98
    6.  Annette Wijnja-Visser         6700528 De Biesboschzwemmers   2:50.02     6.          
          2:50.02
    7.  MuriŽl Grietjes               7700252 IJZPC                  2:53.07     7.          
          2:53.07
    8.  Marjolein Griffioen           8400810 De Meent               3:01.07     8.          
          3:01.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Heren, 200m wisselslag                 Heren Senioren Open
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joan Kentrop                  8501305 Vecht & Rijn (SG)      2:20.14     1.          
          2:20.14
    2.  Sjoerd vd Snoek               8602899 IJZPC                  2:21.04     2.          
          2:21.04
    3.  Arjon de Bok                  6900125 De Biesboschzwemmers   2:26.33     3.          
          2:26.33
    4.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers   2:26.67     4.          
          2:26.67
    5.  Erik Drewes                   8400543 De Biesboschzwemmers   2:27.29     5.          
          2:27.29
    6.  Mark Visser                   8803627 De Biesboschzwemmers   2:31.74     6.          
          2:31.74
    7.  Stephan Admiraal              8302755 De Biesboschzwemmers   2:35.06     7.          
          2:35.06
    8.  Patrick van Geelen            8801067 IJZPC                  2:36.64     8.          
          2:36.64
    9.  Tom Stoorvogel                9006337 IJZPC                  2:37.86     9.          
          2:37.86
   10.  Marcel Gresnigt               7200315 Vecht & Rijn (SG)      2:39.42    10.          
          2:39.42
   11.  Dennis de Gier                8600941 Vecht & Rijn (SG)      3:10.82    11.          
          3:10.82
 AFGEM  Harry Cornet                  7100175 De Biesboschzwemmers            AFGEM          
    NG  Leon Kentrop                  8701693 Vecht & Rijn (SG)                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 4 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper van Hiel               9801359 Vecht & Rijn (SG)        22.32     1.          
    2.  Xander Korsman                9900083 De Biesboschzwemmers     23.32     2.          
    3.  Thymen van Hattum             9901101 Vecht & Rijn (SG)        25.53     3.          
    4.  Wessel van Deelen             0100049 Vecht & Rijn (SG)        33.29     4.          
    5.  Carlos Philipsen              0100053 Vecht & Rijn (SG)        36.07     5.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Minioren 4 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Beau Monnť                    9801886 Vecht & Rijn (SG)        22.54     1.          
    2.  Melissa Baars                 9900376 IJZPC                    23.22     2.          
    3.  Jade Groeneveld               9900480 De Biesboschzwemmers     23.32     3.          
    4.  Daisy van den Berk            9900160 De Biesboschzwemmers     24.51     4.          
    5.  Chantal Paans                 9900166 De Biesboschzwemmers     25.18     5.          
    6.  Danique van den Bosch         9801122 IJZPC                    25.53     6.          
    7.  Carmen Damen                  0000010 De Biesboschzwemmers     26.73     7.FJ 1      
    8.  Annegida Koek                 9900164 De Biesboschzwemmers     26.73     8.FJ 2      
    9.  Maisy Baas                    0100080 Vecht & Rijn (SG)        30.06     9.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Belle van Diermen             9700458 IJZPC                  1:12.81     1.          
          1:12.81
    2.  Alyssa van Kilsdonk           9600324 IJZPC                  1:17.77     2.          
          1:17.77
    3.  Marije Verhofstadt            9701036 Vecht & Rijn (SG)      1:20.84     3.          
          1:20.84
    4.  Celine van Tintelen           9601876 De Biesboschzwemmers   1:26.89     4.          
          1:26.89
    5.  Nadjieba Dilmohamed           9703266 Vecht & Rijn (SG)      1:27.25     5.          
          1:27.25
    6.  Sanne van de Pol              9800722 De Biesboschzwemmers   1:30.23     6.          
          1:30.23
    7.  Shanice Beekink               9701034 Vecht & Rijn (SG)      1:32.60     7.          
          1:32.60
    8.  Gislaine van Beek             9703246 Vecht & Rijn (SG)      1:35.47     8.          
          1:35.47
    9.  Elise voor den Dag            9600288 De Biesboschzwemmers   1:36.14     9.          
          1:36.14
   10.  Isabel van der Meij           9700324 De Biesboschzwemmers   1:36.79    10.          
          1:36.79
 NG.ZA  Mandy van de Bilt             9703396 Vecht & Rijn (SG)               NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Minioren 6 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper Wilmes                 9600899 IJZPC                  1:16.87     1.          
          1:16.87
    2.  Wout de Bruin                 9800555 IJZPC                  1:19.33     2.          
          1:19.33
    3.  Bart Wijnja                   9600563 De Biesboschzwemmers   1:19.38     3.          
          1:19.38
    4.  Floris Tils                   9603347 IJZPC                  1:24.41     4.FJ 1      
          1:24.41
    5.  DamiŽn de Groot               9603365 Vecht & Rijn (SG)      1:24.41     5.FJ 2      
          1:24.41
    6.  Thomas Zielhorst              9702135 De Biesboschzwemmers   1:26.86     6.          
          1:26.86
    7.  Sean van der Steeg            9602403 IJZPC                  1:29.20     7.          
          1:29.20
    8.  Maurits van Leeuwen           9603817 IJZPC                  1:32.53     8.          
          1:32.53
    9.  Kenneth Pico                  9802095 Vecht & Rijn (SG)      1:38.48     9.          
          1:38.48
   DIS  Lukas Schmidt                 9600145 De Biesboschzwemmers              DISAA        



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Junioren 3 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberly Passmore             9504312 Vecht & Rijn (SG)        40.76     1.          
    2.  Suzan Berculo                 9501946 IJZPC                    44.58     2.          
    3.  Rebecca Schmidt               9400348 De Biesboschzwemmers     44.92     3.          
    4.  Lisanne van den Berg          9500286 De Biesboschzwemmers     45.11     4.          
    5.  Mallory Aarsen                9504680 IJZPC                    45.76     5.          
    6.  Nicole Rood                   9503740 Vecht & Rijn (SG)        46.58     6.          
    7.  Sylvanne Schouten             9604626 Vecht & Rijn (SG)        47.57     7.          
    8.  Daphne Wijnen                 9502854 IJZPC                    48.45     8.          
    9.  Manon Need                    9504684 IJZPC                    49.02     9.          
   10.  Kim de Vries                  9503650 IJZPC                    50.74    10.          
   11.  Banafshe Tavakoli             9404402 IJZPC                    52.30    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 50m schoolslag        Jongens Junioren 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sjoerd Murk                   9500967 IJZPC                    37.86     1.          
    2.  Donny van den Bosch           9502001 IJZPC                    40.36     2.          
    3.  Bart Schouten                 9400453 De Biesboschzwemmers     41.32     3.          
    4.  Tom Straver                   9405791 Vecht & Rijn (SG)        43.15     4.          
    5.  Marijn Kruit                  9501483 IJZPC                    46.71     5.          
    6.  Maarten van der Meijden       9400771 De Biesboschzwemmers     47.03     6.          
    7.  Joomay Steffens               9401689 IJZPC                    51.48     7.          
   DIS  Simon Grootendorst            9403315 IJZPC                             DISAE        
 NG.ZA  Hidde Pluim                   9405789 Vecht & Rijn (SG)               NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Meisjes, 200m rugslag              Dames Jeugd 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   2:33.29     1.          
          1:14.93  2:33.29
    2.  Kirsten Croese                9205356 IJZPC                  2:52.84     2.          
          1:24.00  2:52.84
    3.  Jessica Kromwijk              9201018 Vecht & Rijn (SG)      2:54.05     3.          
          1:26.27  2:54.05
    4.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers   2:54.36     4.          
          1:25.98  2:54.36
    5.  Lotte Lancee                  9503648 IJZPC                  2:54.99     5.          
          1:27.52  2:54.99
    6.  Marjolein van den Berg        9200110 De Biesboschzwemmers   3:00.22     6.          
          1:25.75  3:00.22
    7.  Astrid Need                   9306470 IJZPC                  3:13.70     7.          
          1:37.70  3:13.70
    8.  Marrie de Priester            9302354 IJZPC                  3:13.93     8.          
          1:36.34  3:13.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 4 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny van den Bosch           9502001 IJZPC                  2:42.10     1.FJ 1      
          1:18.46  2:42.10
    2.  Kevin van Vliet               9203827 Vecht & Rijn (SG)      2:42.10     2.FJ 2      
          1:20.70  2:42.10
    3.  Frank Kruit                   9302843 IJZPC                  2:44.80     3.          
          1:21.87  2:44.80
    4.  Vincent van Dijk              9206863 De Biesboschzwemmers   2:49.05     4.          
          1:21.19  2:49.05
    5.  Sjoerd Murk                   9500967 IJZPC                  2:49.24     5.          
          1:22.89  2:49.24
    6.  Dirk de Bruin                 9302841 IJZPC                  2:54.60     6.          
          2:54.60
    7.  Timo Oosenbrug                9206607 IJZPC                  2:59.54     7.          
          2:59.54
    8.  Ebe Gremmer                   9306133 De Biesboschzwemmers   3:10.63     8.          
          1:33.63  3:10.63
    9.  Quincy Beekink                9200049 Vecht & Rijn (SG)      3:23.34     9.          
          1:37.83  3:23.34
    NG  Lennard Katan                 9306403 IJZPC                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Dames, 100m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Djamila Steffens              9003596 IJZPC                  1:08.70     1.          
          1:08.70
    2.  Laura Korsman                 9302034 De Biesboschzwemmers   1:09.60     2.          
          1:09.60
    3.  Kim Wijnja                    9107812 De Biesboschzwemmers   1:10.81     3.          
          1:10.81
    4.  Marianne van Berchum          9200098 De Biesboschzwemmers   1:11.20     4.          
          1:11.20
    5.  Kimberly Passmore             9504312 Vecht & Rijn (SG)      1:14.71     5.          
          1:14.71
    6.  Carola voor den Dag           9301378 De Biesboschzwemmers   1:24.96     6.          
          1:24.96
    7.  Sylvanne Schouten             9604626 Vecht & Rijn (SG)      1:27.34     7.          
          1:27.34



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Jongens, 100m vrije slag             Heren Jeugd 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers     57.75     1.          
            57.75
    2.  Casper Marelis                9203231 Vecht & Rijn (SG)      1:00.68     2.          
          1:00.68
    3.  Arn van Londen                9104497 Vecht & Rijn (SG)      1:01.80     3.          
          1:01.80
    4.  Tom Stoorvogel                9006337 IJZPC                  1:05.40     4.          
          1:05.40
    5.  Bas de Niet                   9104163 IJZPC                  1:08.22     5.          
          1:08.22
    6.  Sander van Leeuwen            9006917 IJZPC                  1:08.61     6.          
          1:08.61
    7.  Bart Schouwerwou              9107089 IJZPC                  1:12.42     7.          
          1:12.42
    8.  Stefan van der Nat            9300911 De Biesboschzwemmers   1:24.64     8.          
          1:24.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 50m vrije slag                 Dames Senioren Open
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Debbie van Rooijen            8201402 IJZPC                    29.59     1.          
    2.  Tonny Methorst                8802998 De Biesboschzwemmers     29.65     2.          
    3.  Linda van Herk                8701670 Vecht & Rijn (SG)        30.05     3.          
    4.  Francijna de Kooter           8000634 De Biesboschzwemmers     30.89     4.          
    5.  Annette Wijnja-Visser         6700528 De Biesboschzwemmers     31.15     5.          
    6.  MuriŽl Grietjes               7700252 IJZPC                    31.19     6.          
    7.  Sabrina Amperse-Boekhout      8100120 De Biesboschzwemmers     32.60     7.          
    8.  Marjolein Griffioen           8400810 De Meent                 33.40     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 50m vrije slag                 Heren Senioren Open
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joan Kentrop                  8501305 Vecht & Rijn (SG)        24.99     1.          
    2.  Sjoerd vd Snoek               8602899 IJZPC                    25.87     2.          
    3.  Stephan Admiraal              8302755 De Biesboschzwemmers     25.90     3.          
    4.  Mark Visser                   8803627 De Biesboschzwemmers     26.35     4.          
    5.  Arjon de Bok                  6900125 De Biesboschzwemmers     26.49     5.          
    6.  Erik Drewes                   8400543 De Biesboschzwemmers     26.74     6.FJ 1      
    7.  Bas Elenbaas                  8300635 IJZPC                    26.74     7.FJ 2      
    8.  Marcel Gresnigt               7200315 Vecht & Rijn (SG)        28.50     8.          
    9.  Patrick van Geelen            8801067 IJZPC                    29.22     9.FJ 1      
   10.  Dennis Klop                   8302643 De Biesboschzwemmers     29.22    10.FJ 2      
   11.  Kevin van Vliet               9203827 Vecht & Rijn (SG)        29.53    11.          
   12.  Dennis de Gier                8600941 Vecht & Rijn (SG)        30.30    12.          
   13.  Quincy Beekink                9200049 Vecht & Rijn (SG)        31.20    13.          
 NG.ZA  Hidde Pluim                   9405789 Vecht & Rijn (SG)               NG.ZA          
 AFGEM  Harry Cornet                  7100175 De Biesboschzwemmers            AFGEM          
    NG  Leon Kentrop                  8701693 Vecht & Rijn (SG)                  NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                  Jongens, 4 x 50m vrije slag      Jongens Junioren 2 en later
05-04-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  IJZPC 1                               IJZPC                  2:05.15     1.          
        Marijn Kruit, 95                          Simon Grootendorst, 94
        Donny van den Bosch, 95                   Sjoerd Murk, 95
            32.56  2:05.15

    2.  De Biesboschzwemmers 1                De Biesboschzwemmers   2:16.65     2.          
        Bart Schouten, 94                         Bart Wijnja, 96
        Lukas Schmidt, 96                         Maarten van der Meijden, 94
            31.18  2:16.65




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                   Alle, 4 x 25m schoolslag            Mix Minioren 4 en later
05-04-2008                            (1j, 1m, 1j, 1m)                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vecht & Rijn (SG) 3                   Vecht & Rijn (SG)      2:04.76     1.          
        Wessel van Deelen, 01                     Carlos Philipsen, 01
        Beau Monnť, 98                            Maisy Baas, 01
          2:04.76




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                   Alle, 8 x 50m vrije slag                    6 jaar en ouder
05-04-2008                    (1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vecht & Rijn (SG) 4                   Vecht & Rijn (SG)      3:57.50     1.          
        Tom Straver, 94                           Arn van Londen, 91
        Nicole Rood, 95                           Rosaline Verhofstadt, 93
        Casper Marelis, 92                        Joan Kentrop, 85
        Jessica Kromwijk, 92                      Linda van Herk, 87
            31.11  3:57.50

    2.  De Biesboschzwemmers 1                De Biesboschzwemmers   3:57.64     2.          
        Bart Schouten, 94                         Giel van Dijk, 91
        Anouk Goes, 94                            Marcha Admiraal, 93
        Vincent van Dijk, 92                      Mark Visser, 88
        Marianne van Berchum, 92                  Tonny Methorst, 88
            31.84  3:57.64

    3.  IJZPC 1                               IJZPC                  4:02.11     3.          
        Marijn Kruit, 95                          Tom Stoorvogel, 90
        Lotte Lancee, 95                          Djamila Steffens, 90
        Dirk de Bruin, 93                         Sjoerd vd Snoek, 86
        Kirsten Croese, 92                        Debbie van Rooijen, 82
            32.49  4:02.11

    4.  IJZPC 2                               IJZPC                  4:11.42     4.          
        Simon Grootendorst, 94                    Sander van Leeuwen, 90
        Suzan Berculo, 95                         Mallory Aarsen, 95
        Timo Oosenbrug, 92                        Bas Elenbaas, 83
        Marrie de Priester, 93                    MuriŽl Grietjes, 77
            32.37  4:11.42




Splash Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers