Nr. 27. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 33. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 34. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 35. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 36. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 37. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 38. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 39. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 40. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 41. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 42. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 43. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 44. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 45. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 46. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 47. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 48. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 49. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 51. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 52. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 53. Gemengd, 12 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


Finale wedstrijd A-competitie
Amsterdam, 5.4.2008


Programmanr. 27
05.04.2008 - 13:20
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Dolfijn 1De Dolfijn3:46.623:45.20
Linda Bank
Chantal Groot
86
82
28.32
25.84
57.87
54.45
Tessa Brouwer
Manon van Rooijen
91
82
27.74
26.63
58.29
54.59
2.WVZ 1WVZ3:57.843:57.55
Maaike van den Brand
Vera van Delden
80
93
27.71
29.72
59.11
1:01.50
Inger Wouters
Jolijn van Valkengoed
89
81
29.26
26.68
1:01.16
55.78
3.TriVia 1TriVia3:48.533:59.06
Willemijn Knot
Eveline Hamstra
90
85
28.27
29.67
58.33
1:01.60
Clarissa van Rheenen
Kyra Rietveld
91
93
27.10
28.12
58.43
1:00.70
4.DWK 1DWK3:57.093:59.51
Evy Witlox
Lotte Wilms
88
84
28.51
28.26
58.75
59.69
Marion van den Berg
Yvonne van de Pol
86
88
28.91
29.09
1:00.34
1:00.73
5.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:00.724:01.26
Rochelle Kirindongo
Nienke van Eck
86
91
29.39
28.75
1:00.46
1:00.25
Mariëlle ter Stege
Charlotte Mol
91
91
29.23
28.61
1:01.21
59.34
6.De Dinkel 1De Dinkel3:59.414:02.24
Silke Oude Weernink
Marlies Reinders
90
86
28.96
28.40
1:00.19
59.20
Mariël Borgerink
Karin Hidding
92
84
29.64
28.59
1:01.86
1:00.99
7.De Columbiaan 1De Columbiaan3:56.054:05.61
Annelotte Hendriksen
Nadine Straten
88
91
28.86
29.77
59.86
1:02.31
Tamara van Vliet
Miranda Nijenhuis
94
92
29.93
28.07
1:04.37
59.07
8.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval3:59.374:06.52
Sophie Sollie
Maud van der Meer
94
92
30.31
28.19
1:02.78
59.74
Stephanie Janssen
Cyril Landstra
91
93
28.69
31.00
1:00.35
1:03.65


<< TOP >>
Programmanr. 28
05.04.2008 - 13:25
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.DWK 1DWK4:13.294:11.67
Jacco Doest
Johan Veenstra

+0,56
34.11
32.78
1:09.29
1:10.15
Mike Marissen
Jelle Derksen
+0,51
+0,12
25.85
26.80
55.85
56.38
2.De Columbiaan 1De Columbiaan4:17.054:14.78
Jeroen Eggeraat
Jordy Zuidhoek

+0,39
30.39
33.01
1:01.68
1:10.58
Eduard Bremmer
Stefan van Beelen
+0,35
+0,46
29.75
27.97
1:04.02
58.50
3.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval4:18.434:18.33
Donny van Alphen
Kevin Janssen

+0,75
32.74
33.28
1:06.31
1:12.10
Luuk Onrust
Miguel Correia
+0,55
+0,05
28.92
26.88
1:03.12
56.80
4.De Dolfijn 1De Dolfijn4:19.634:18.43
Ben Zwerink
Jens Bakker
32.45
31.45
1:08.65
1:07.68
Julian van Leuven
Brandon van Voskuilen
+0,31
+0,37
28.76
28.03
1:03.89
58.21
5.WVZ 1WVZ4:24.144:21.25
Marciano Lynch
Sebastiaan Haffert

+0,49
32.28
37.12
1:06.27
1:17.80
Ensger Kotterink
Jelle Blok
+0,66
+0,29
28.99
26.39
1:01.69
55.49
6.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen4:25.714:28.26
Niels Schoemaker
Peter Paul Houtkamp

+0,61
36.57
33.65
1:14.14
1:13.10
Bart Mansier
Kars ten Have
+0,46
+0,34
29.41
27.61
1:02.97
58.05
7.TriVia 1TriVia4:39.544:32.44
Ward van Rijssen
Olav van der Wal
92
93
32.35
34.31
1:07.46
1:14.22
Milan Grünewald
Jelger Rietveld
95
92
32.02
28.72
1:10.49
1:00.27
8.De Dinkel 1De Dinkel4:28.324:36.96
Jacques Journée
Ben van Westenberg

+0,38
34.33
36.20
1:11.43
1:16.94
Pim Kienhuis
Dennis Timmerman

+0,22
30.76
28.52
1:08.06
1:00.53


<< TOP >>
Programmanr. 29
05.04.2008 - 13:30
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Marissa Taribuka9602782DWK1:16.161:15.0237.901:15.02
2.Nicole Bennis9600470WVZ1:16.551:16.4137.401:16.41
3.Veronique van der Velde9601740De Dinkel1:17.681:17.9638.311:17.96
4.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.891:18.2038.171:18.20
5.Janine Huizeling9601598TriVia1:21.231:19.5138.901:19.51
6.Esther Hulsing9601080TriVia1:20.131:19.9938.511:19.99
7.Lisanne van Avezaath9701304TriVia1:21.121:20.4539.251:20.45
8.Carli Harteman9602882DWK1:21.261:20.8439.501:20.84
9.Lotte Langenhoff9602580Zeester-Meerval1:20.781:20.9340.401:20.93
10.Anouk Hesseling9601070De Columbiaan1:18.841:21.5739.491:21.57
11.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan1:20.961:22.1739.851:22.17
12.Carina Klees9602680WVZ1:21.431:22.3240.501:22.32
13.Nikki Habers9600594Zeester-Meerval1:23.971:22.4240.431:22.42
14.Sanne van Es9600404WVZ1:25.931:23.4140.371:23.41
15.Anique Aten9602336De Dinkel1:26.671:23.5341.331:23.53
16.Nikki van Duijn9601560De Columbiaan1:25.621:24.3641.481:24.36
17.Iranila Pattipilohy9605230De Dolfijn1:30.231:24.4139.921:24.41
18.Mayra Westerhof9601786De Dinkel1:27.921:24.7540.891:24.75
19.Laura Willemsen9700168DWK1:23.331:26.1342.991:26.13
20.Robin Pameijer9701978De Dolfijn1:34.361:31.1945.621:31.19
21.Sharonne Urbanus9700944ZPC Bikkel Hoogeveen1:31.531:31.5144.321:31.51
22.Juliette van den Berg9601286Zeester-Meerval1:36.361:34.1346.351:34.13
23.Rhea Ilse Schokker9603130De Dolfijn1:39.241:34.8245.961:34.82
24.Merlin Nijzingh9700954ZPC Bikkel Hoogeveen1:43.291:41.6048.571:41.60


<< TOP >>
Programmanr. 30
05.04.2008 - 13:37
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Greg l' Ami9600101De Columbiaan1:18.851:17.2037.021:17.20
2.Max Guthman9603317De Dolfijn1:17.601:17.4335.901:17.43
3.Thomas Leeuwis9601743DWK1:21.261:17.8735.141:17.87
4.Timo van der Ende9601979WVZ1:19.961:18.6137.421:18.61
5.Karst Boersma9600849De Dinkel1:18.261:21.4737.751:21.47
6.Floris Kotterink9800199WVZ1:23.731:21.9939.661:21.99
7.Lorenzo Peperkamp9600847De Dinkel1:22.411:23.4338.341:23.43
8.Maarten Rottier9600657TriVia1:26.331:24.3338.821:24.33
9.Krijn de Kievit9700277WVZ1:25.641:24.6039.511:24.60
10.Fedde Beukers9701007De Dinkel1:23.481:24.6940.751:24.69
11.Jeroen Oosthoek9602547De Columbiaan1:22.131:25.3238.891:25.32
12.Thijs van Galen9602021Zeester-Meerval1:27.711:26.4940.821:26.49
13.Sebas Wijmans9601785TriVia1:25.971:26.6739.971:26.67
14.Erik Vellinga9601421ZPC Bikkel Hoogeveen1:29.541:26.8041.431:26.80
15.Joeri Jacobs9600049De Columbiaan1:26.101:26.9040.951:26.90
16.Nelson Branquinho9600727De Dolfijn1:34.081:29.0444.211:29.04
17.Nino Sieling9701845DWK1:32.171:29.6242.381:29.62
18.Mike Fraanje9701847DWK1:30.231:30.1543.001:30.15
19.Gauke Eilander9800603ZPC Bikkel Hoogeveen1:37.711:31.8542.741:31.85
DISBastiaan Bonnema9600683TriVia1:23.291:25.99SD41.601:25.99
DISCasper de Bruin9602019Zeester-Meerval1:33.541:31.51SK43.181:31.51
DISDwight Schoorl9600327De Dolfijn1:30.541:31.81SL45.031:31.81

BMArdi Knol9603447ZPC Bikkel HoogeveenNT1:27.9742.311:27.97


<< TOP >>
Programmanr. 31
05.04.2008 - 13:44
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:02.091:00.7929.421:00.79
2.Merle Verkijk9400278WVZ1:03.541:01.9029.611:01.90
3.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:02.051:02.4529.981:02.45
4.Naomi Touré9401628TriVia1:03.521:02.6530.521:02.65
5.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval1:00.971:03.1530.481:03.15
6.Eefje Subroto9400766WVZ1:04.551:03.9631.011:03.96
7.Anika ten Have9400712ZPC Bikkel Hoogeveen1:04.661:04.2331.071:04.23
8.Tania Jacobs9400864De Columbiaan1:03.631:04.4531.121:04.45
9.Grace Vrieling9401624TriVia1:03.941:04.7331.381:04.73
10.Maxime Verschuur9500804De Dolfijn1:07.931:04.8231.441:04.82
11.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen1:05.111:04.8331.421:04.83
12.Annika Arvin9500008De Dolfijn1:07.281:04.9031.121:04.90
13.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel1:03.781:05.1431.431:05.14
14.Danique Thijert9401652De Dinkel1:05.171:05.4831.531:05.48
15.Manon van Strien9400770WVZ1:05.541:05.9232.161:05.92
16.Demi Kool9406308De Columbiaan1:05.511:06.2632.211:06.26
17.Loes Westerhof9502752De Dinkel1:05.791:06.3031.661:06.30
18.Jeanine Burgers9401862DWK1:06.361:06.3731.551:06.37
19.Cynthia van Beusekom9500134TriVia1:06.031:06.9731.761:06.97
20.Denise van Leeuwen9501672DWK1:09.731:07.9833.391:07.98
21.Lisa van Casteren9403552Zeester-Meerval1:07.881:08.4333.371:08.43
22.Sanne Willemsen9502080DWK1:12.331:10.2733.621:10.27
23.Nikey van de Wetering9500336Zeester-Meerval1:10.131:10.6234.091:10.62
24.Wilma Vellinga9503594ZPC Bikkel Hoogeveen1:13.161:12.7334.541:12.73


<< TOP >>
Programmanr. 32
05.04.2008 - 13:50
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Jelle Derksen9400017DWK1:11.491:12.2734.211:12.27
2.Jacko van der Meer9402347DWK1:15.811:14.3935.111:14.39
3.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval1:17.131:17.6636.261:17.66
4.Ben van Westenberg9400873De Dinkel1:17.061:17.9736.971:17.97
5.Jacco Doest9400711DWK1:16.861:18.2738.051:18.27
6.Olivier Nass9402933WVZ1:24.161:21.0638.361:21.06
7.Thyme Nijhof9403175Zeester-Meerval1:22.901:21.2639.341:21.26
8.Ties Elzerman9502163De Dolfijn1:21.391:22.5438.641:22.54
9.Marciano Lynch9401893WVZ1:25.551:23.8639.491:23.86
10.Milan Grünewald9500757TriVia1:24.041:24.0539.551:24.05
11.Geert Jan Rozeboom9500325TriVia1:24.481:24.6441.021:24.64
12.Arno Kamminga9502403De Columbiaan1:22.901:24.7640.521:24.76
13.Andy Onderstal9504889De Dolfijn1:28.601:26.4941.031:26.49
14.Damon Jongeleen9501023De Columbiaan1:26.301:26.9040.781:26.90
15.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen1:28.971:27.1041.031:27.10
16.Ruben Rozeboom9500323TriVia1:29.301:28.5042.451:28.50
17.Jurian Beukers9501327WVZ1:30.741:34.4845.141:34.48
18.Leander van Braam9405193Zeester-Meerval1:36.731:38.4545.691:38.45
19.Dave Edelaar9501647De Columbiaan1:41.291:39.9646.341:39.96
20.Edwin Bolt9500859ZPC Bikkel Hoogeveen1:42.771:44.9048.971:44.90
DISDamon Peperkamp9501101De Dinkel1:19.921:19.40SA38.381:19.40
DISVinny Kooring9502161De Dolfijn1:27.281:25.78SJ40.061:25.78
NGJacques Journée9400513De Dinkel1:24.04


<< TOP >>
Programmanr. 33
05.04.2008 - 13:57
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Evy Witlox8804946DWK2:14.092:17.1732.981:08.131:42.802:17.17
2.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn2:25.812:19.1833.271:08.131:43.712:19.18
3.Willemijn Knot9002010TriVia2:17.902:19.8933.161:08.551:44.152:19.89
4.Chantal Groot8200562De DolfijnNT2:20.8832.361:07.891:44.522:20.88
5.Marion van den Berg8600272DWK2:21.712:21.7033.881:10.671:46.482:21.70
6.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn2:21.712:21.9133.161:09.361:45.962:21.91
7.Eline Boers9104546De Columbiaan2:26.452:25.0735.041:12.241:49.112:25.07
8.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval2:29.792:27.0835.281:12.221:50.182:27.08
9.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen2:22.652:27.3134.641:11.671:49.862:27.31
10.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ2:26.002:28.3635.741:13.381:51.712:28.36
11.Eeke van der Wal9004150TriVia2:24.962:28.4934.581:11.871:50.362:28.49
12.Inge Arts9203076Zeester-Meerval2:24.512:29.0035.401:12.871:50.692:29.00
13.Claudia Holterman8100650De Dinkel2:26.872:29.0135.511:13.351:51.672:29.01
14.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen2:28.102:29.5035.231:13.121:51.422:29.50
15.Annelotte Hendriksen8801692De Columbiaan2:28.162:30.1535.531:13.351:52.152:30.15
16.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel2:28.282:30.8136.211:14.501:53.162:30.81
17.Tamara Boeff9301930De Columbiaan2:28.722:31.7135.751:13.851:52.742:31.71
18.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen2:29.072:31.8236.661:15.211:53.922:31.82
19.Maaike van den Brand8000154WVZ2:36.712:37.1137.011:16.671:57.172:37.11
20.Ellen van de Velde8201692WVZ2:35.022:37.8637.101:17.501:58.032:37.86
21.Loes Zanderink8805006De Dinkel2:34.692:39.6836.311:15.751:56.562:39.68
22.Liesbeth van Mill8702786DWK3:03.073:00.7442.251:27.692:15.103:00.74


<< TOP >>
Programmanr. 34
05.04.2008 - 14:08
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Stefan de Die8603905De Dolfijn2:12.542:05.6028.431:00.681:38.042:05.60
2.Thijs van Valkengoed8302141WVZ2:02.852:05.8927.521:00.611:34.862:05.89
3.Devi Wolthuizen8703887TriVia2:04.692:07.5628.401:01.421:37.332:07.56
4.Raymond van de Merwe8602077WVZ2:08.612:08.4627.571:00.711:38.732:08.46
5.Sjoerd Post8401811De Dolfijn2:12.152:10.9328.971:03.681:41.292:10.93
6.Danny van Zoen8402677De Dolfijn2:10.072:11.4027.731:02.691:40.712:11.40
7.Robert Yallop8903679DWK2:06.912:12.3127.571:00.581:40.652:12.31
8.Rutger Sloof8803141DWK2:11.622:12.3428.761:04.371:40.082:12.34
9.Erik Talma8903107TriVia2:13.412:13.1927.991:03.191:40.622:13.19
10.Merijn Ellenkamp8500691DWK2:12.052:14.1530.211:05.181:43.242:14.15
11.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen2:12.392:14.2029.391:05.021:43.282:14.20
12.Vince Polak8905277De Columbiaan2:17.602:15.9027.791:02.671:43.532:15.90
13.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel2:15.892:16.8330.651:08.411:45.222:16.83
14.Micael Correia9000569Zeester-Meerval2:11.232:17.0229.251:03.591:44.432:17.02
15.Job Kienhuis8901631De Dinkel2:13.892:18.2130.741:05.801:48.702:18.21
16.Sander Smeets8402091WVZ2:09.982:21.9028.501:05.261:48.302:21.90
17.Dirk Oude Ophuis8503433De Dinkel2:17.092:22.7329.661:06.041:49.322:22.73
18.Maxim van Geffen8801073ZPC Bikkel Hoogeveen2:21.062:24.1730.751:09.791:51.842:24.17
19.Reinier Vos9102445Zeester-Meerval2:24.272:24.9631.351:11.201:51.782:24.96
20.Kars ten Have9200467ZPC Bikkel Hoogeveen2:28.742:31.4333.871:12.421:57.002:31.43
21.Sander Beekman9100079De Columbiaan2:19.912:31.8232.531:12.451:55.952:31.82
NGJan Kersten8601561De Columbiaan2:12.44


<< TOP >>
Programmanr. 35
05.04.2008 - 14:17
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval57.2958.0228.2458.02
2.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan59.8859.5728.9659.57
3.Kira Toussaint9400990De Dolfijn1:01.431:00.8428.991:00.84
4.Vera van Delden9301308WVZ1:02.001:01.8429.971:01.84
5.Kimberley Doets9301662WVZ1:02.421:02.0729.881:02.07
6.Marloes Erkens9300234DWK1:02.791:02.0929.651:02.09
7.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia1:02.461:02.4030.271:02.40
8.Marleen Braakhuis9304850De Dinkel1:02.561:02.7731.011:02.77
9.Jamie de Jong9300898De Dolfijn1:03.211:03.3230.231:03.32
10.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia1:03.021:03.3431.071:03.34
11.Lisa Johnstone9207172DWK1:03.481:03.5330.731:03.53
12.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan1:03.501:03.6730.621:03.67
13.Maud Hesselink9400854De Dinkel1:03.121:03.6930.511:03.69
14.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval1:01.691:03.9330.511:03.93
15.Saskia Bergsma9301686ZPC Bikkel HoogeveenNT1:03.9630.361:03.96
16.Leonie Loman9201132De Dinkel1:06.261:04.6131.531:04.61
17.Maartje Lenten9204286ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.461:04.9531.341:04.95
18.Roos Wielink9403962TriVia1:05.181:05.1030.981:05.10
19.Fleur Hamilton9302038WVZ1:01.811:05.7831.231:05.78
20.Natasha Bosma9300112DWK1:05.641:06.5332.001:06.53
21.Danique Sondermeijer9203586De Columbiaan1:06.461:06.9232.181:06.92
22.Laura Ootes9201340De Dolfijn1:07.421:08.0132.781:08.01
23.Judith Vos9502140Zeester-Meerval1:12.291:10.1234.931:10.12
24.Desirée van der Wijk9500572ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.951:18.1038.091:18.10


<< TOP >>
Programmanr. 36
05.04.2008 - 14:23
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mike Marissen9202187DWK1:07.651:08.1732.211:08.17
2.Jens Bakker9300021De Dolfijn1:08.931:08.2832.471:08.28
3.Johan Veenstra9201333DWK1:09.871:10.7733.031:10.77
4.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan1:11.251:10.8633.531:10.86
5.Ward van Rijssen9204841TriVia1:11.681:11.8233.391:11.82
6.Kevin Janssen9204109Zeester-Meerval1:11.131:12.4033.811:12.40
7.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan1:14.981:13.4534.601:13.45
8.Bart Mansier9200867ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.251:13.6535.261:13.65
9.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval1:12.401:13.7734.901:13.77
10.Julian van Leuven9200823De Dolfijn1:14.071:13.9435.111:13.94
11.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen1:12.771:14.2234.211:14.22
12.Ensger Kotterink9403391WVZ1:17.691:14.9035.521:14.90
13.Olav van der Wal9303399TriVia1:17.761:14.9435.371:14.94
14.Freek Schoffelmeer9302903De Dolfijn1:15.701:17.2236.041:17.22
15.Donny van Alphen9202377Zeester-Meerval1:13.901:17.3236.191:17.32
16.Wessel de Jong9300229WVZ1:21.371:17.3936.711:17.39
17.Ivar van Ginkel9400025DWK1:17.461:17.7836.831:17.78
18.Sebastiaan Haffert9204661WVZ1:21.251:18.7437.341:18.74
19.Jelger Rietveld9201109TriVia1:22.001:20.5738.011:20.57
20.Ricardo Bolt9303521ZPC Bikkel Hoogeveen1:22.611:20.7538.261:20.75
21.Sibrand Rinzema9303269De Columbiaan1:21.001:24.2239.031:24.22
22.Jacques Journée9400513De DinkelNT1:24.2639.631:24.26
23.Pim Kienhuis9300263De Dinkel1:27.651:25.7440.261:25.74
DISMart Oude Weernink9300393De Dinkel1:31.541:31.28SA43.231:31.28


<< TOP >>
Programmanr. 37
05.04.2008 - 14:30
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn2:24.182:24.2834.451:10.501:47.592:24.28
2.Nadine Straten9103008De Columbiaan2:19.492:24.9334.791:10.881:47.512:24.93
3.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen2:27.192:25.6035.071:12.271:49.672:25.60
4.Mariël Borgerink9200142De Dinkel2:22.172:27.3435.281:12.941:50.662:27.34
5.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn2:32.162:30.0536.301:14.681:52.752:30.05
6.Géke Heinsbroek9300312WVZ2:32.892:31.2035.811:14.271:52.732:31.20
7.Kim Meijer9002522ZPC Bikkel Hoogeveen2:30.412:31.8236.281:14.701:53.452:31.82
8.Tamara Boeff9301930De Columbiaan2:28.722:32.0635.491:13.671:53.392:32.06
9.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval2:31.692:32.4737.001:15.611:54.492:32.47
10.Clarissa van Rheenen9108270TriVia2:23.192:32.5436.041:14.001:53.342:32.54
11.Rianne Zeegers9103634DWK2:34.322:32.5835.961:14.581:53.802:32.58
12.Kim Anne Bouw9000500DWK2:34.982:33.9436.001:15.081:55.022:33.94
13.Lana Voinov9103306De Dolfijn2:35.022:34.9736.851:16.021:55.932:34.97
14.Kyra Rietveld9300624TriVia2:30.352:34.9936.281:15.991:56.522:34.99
15.Marloes Resink9003078DWK2:33.042:37.2136.761:16.221:57.122:37.21
16.Mieke Goeyenbier9105244WVZ2:38.232:37.3736.991:17.071:57.872:37.37
17.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen2:27.252:37.6536.581:16.611:57.112:37.65
18.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel2:33.442:38.0836.511:17.241:58.882:38.08
19.Inge Maalsen9202236Zeester-Meerval2:34.002:39.3138.891:18.572:00.212:39.31
20.Liset Jansen9500418De ColumbiaanNT2:41.0437.801:18.661:59.932:41.04
21.Noortje Timmerman9501088De Dinkel2:38.192:41.6636.771:17.572:00.232:41.66
22.Isabelle Massar9102034WVZ2:43.062:47.6038.941:21.332:05.472:47.60
23.Kimberly Grünewald9006680TriVia2:43.632:47.9638.901:21.272:04.782:47.96


<< TOP >>
Programmanr. 38
05.04.2008 - 14:40
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Felix Broekhuizen9000439DWK2:07.032:06.5127.811:00.781:37.532:06.51
2.Nick Hessing9103753De Dolfijn2:18.382:15.0729.831:03.931:43.622:15.07
3.Marc Kremer9004667TriVia2:08.782:15.7329.021:04.541:44.872:15.73
4.Timon Evenhuis9000843TriVia2:17.472:16.7129.041:05.561:45.612:16.71
5.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel2:13.642:17.1328.821:03.901:44.852:17.13
6.Ryan van Voskuilen9102449De Dolfijn2:19.682:17.3228.671:04.721:44.672:17.32
7.Jorick Hendriksen9100895De Columbiaan2:20.692:17.7029.101:06.131:46.722:17.70
8.Rutger van Oosterhout9002179WVZ2:17.802:18.1028.061:03.231:47.492:18.10
9.Olaf Achterberg9000011DWK2:16.902:18.1329.961:06.421:48.492:18.13
10.Mike Dobbe9000691WVZ2:19.282:19.1029.641:05.541:46.732:19.10
11.Bryan Mannaart9101533WVZ2:19.232:19.4330.021:04.851:48.272:19.43
12.Peter-Jan Plasmans9103063De Dolfijn2:19.442:19.4629.201:04.071:47.812:19.46
13.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan2:21.842:19.7630.031:05.431:49.402:19.76
14.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen2:17.062:19.8529.061:05.421:48.862:19.85
15.Loek Herberts9001173Zeester-Meerval2:20.802:21.9330.801:05.461:49.312:21.93
16.Niels van Polanen9101809De Columbiaan2:18.742:22.4429.111:05.901:50.502:22.44
17.Bas Braun9106545TriVia2:21.472:22.4929.941:05.271:49.422:22.49
18.Simon Veenstra9004377DWK2:24.652:23.6932.171:09.111:48.562:23.69
19.Rense Loohuis9101477De Dinkel2:21.212:24.7530.281:06.571:51.922:24.75
20.Luuk Onrust9205125Zeester-Meerval2:24.572:28.3030.661:09.001:53.852:28.30
21.Sander Hoogeveen9001267ZPC Bikkel Hoogeveen2:25.482:33.3933.481:13.241:55.522:33.39
22.Niels Schoemaker9300449ZPC Bikkel Hoogeveen2:45.702:46.3938.411:21.212:10.132:46.39


<< TOP >>
Programmanr. 39
05.04.2008 - 14:50
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn56.1855.5127.1155.51
2.Linda Bank8600168De Dolfijn58.1058.1828.5758.18
3.Willemijn Knot9002010TriVia58.8258.3328.4758.33
4.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel58.3858.5528.4858.55
5.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn57.7058.7328.5658.73
6.Eline Boers9104546De Columbiaan58.0258.8328.2958.83
7.Marlies Reinders8602976De Dinkel58.1958.9428.7558.94
8.Rochelle Kirindongo8601924ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.1359.9729.1659.97
9.Maaike van den Brand8000154WVZ58.2659.9928.7559.99
10.Lotte Wilms8402770DWK58.181:00.2228.741:00.22
11.Marion van den Berg8600272DWK59.711:00.3429.661:00.34
12.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen59.801:00.3829.481:00.38
13.Evy Witlox8804946DWK58.191:00.6228.891:00.62
14.Annelotte Hendriksen8801692De Columbiaan58.871:00.7929.481:00.79
15.Carolien Stuut8704014TriVia1:01.921:00.9529.421:00.95
16.Inger Wouters8904826WVZ1:00.101:01.7329.631:01.73
17.Anique Willeme8604106De Dinkel1:02.951:02.8630.251:02.86
18.Tessa Vreeburg9103358De Columbiaan1:02.161:03.6330.501:03.63
19.Mellany Doldersum9204824ZPC Bikkel Hoogeveen1:04.181:04.0830.661:04.08
20.Saskia Bergsma9301686ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.671:04.6930.851:04.69
21.Bianca Verbeek8804462WVZ1:04.201:04.9930.681:04.99
22.Franca Willeme8402760De Dinkel1:04.261:05.5531.701:05.55
23.Inge Arts9203076Zeester-Meerval1:01.201:05.7031.711:05.70
24.Annika van Putten9105790WVZ1:06.771:06.6431.851:06.64
25.Joyce Penedo9602918De ColumbiaanNT1:12.5435.181:12.54
NGZanella Hey8801762DWK1:03.23
NGRanomi Kromowidjojo9002156TriVia53.47


<< TOP >>
Programmanr. 40
05.04.2008 - 14:57
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Thijs van Valkengoed8302141WVZ1:00.451:01.5129.011:01.51
2.Rutger Sloof8803141DWK1:03.271:04.3730.381:04.37
3.Devi Wolthuizen8703887TriVia1:03.481:04.9230.661:04.92
4.Mans Broekgaarden8500385DWK1:02.841:04.9830.491:04.98
5.Thomas Kersten9001515WVZ1:06.011:05.7531.021:05.75
6.Erik Talma8903107TriVia1:04.561:06.4030.501:06.40
7.Tom Odding8902301TriVia1:06.451:07.7031.591:07.70
8.Nick van Gemert8900943DWK1:06.411:07.8931.821:07.89
9.Micael Correia9000569Zeester-Meerval1:08.161:07.9031.171:07.90
10.Danny van Zoen8402677De Dolfijn1:06.531:08.0231.131:08.02
11.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel1:07.601:08.5332.461:08.53
12.Raldi Jolink8801715DWK1:09.771:08.7231.851:08.72
13.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:05.101:08.9631.961:08.96
14.Thierry van de Spek8902969De Columbiaan1:08.821:09.3732.011:09.37
15.Richard Blank7200085De Dolfijn1:08.871:09.5333.201:09.53
16.Sjoerd Post8401811De Dolfijn1:11.321:09.6032.561:09.60
17.Raymond van de Merwe8602077WVZ1:08.941:09.8133.101:09.81
18.Arjan Assink8600069WVZ1:09.761:10.7933.021:10.79
19.Reinier Vos9102445Zeester-Meerval1:11.261:10.8233.431:10.82
20.Maxim van Geffen8801073ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.961:11.5733.721:11.57
21.Frank Rikhof8802851De Dinkel1:16.511:14.3035.141:14.30
22.Elwin Kamminga9104871De Columbiaan1:16.041:14.4634.841:14.46
23.Stefan van Beelen9200051De Columbiaan1:16.541:16.9636.041:16.96
24.Thom van de Wetering9102551Zeester-Meerval1:15.731:17.0936.071:17.09
25.Joost Schasfoort9002649De Dinkel1:14.041:18.2336.401:18.23
26.Frank Theuns9300971ZPC Bikkel Hoogeveen1:21.391:20.5537.581:20.55
DISMark van Ballegooy8200071Zeester-Meerval1:14.131:16.51SD35.211:16.51
NGSander Beekman9100079De Columbiaan1:10.41
NGMarcel Ekkelboom6401071De Dinkel1:14.01


<< TOP >>
Programmanr. 41
05.04.2008 - 15:05
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Nicole Bennis9600470WVZ1:26.531:25.8040.281:25.80
2.Carina Klees9602680WVZ1:26.981:26.0941.031:26.09
3.Marissa Taribuka9602782DWK1:28.061:26.8740.621:26.87
4.Veronique van der Velde9601740De Dinkel1:27.951:28.5942.071:28.59
5.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan1:29.741:29.2041.941:29.20
6.Lisanne van Avezaath9701304TriVia1:28.261:29.2342.771:29.23
7.Anique Aten9602336De Dinkel1:30.121:30.5542.681:30.55
8.Janine Huizeling9601598TriVia1:30.351:30.7642.701:30.76
9.Nikki Habers9600594Zeester-Meerval1:31.211:31.2642.871:31.26
10.Lotte Langenhoff9602580Zeester-Meerval1:31.591:31.3344.471:31.33
11.Sanne van Es9600404WVZ1:32.111:31.4542.081:31.45
12.Anouk Knippers9700602De Dinkel1:32.821:32.5243.991:32.52
13.Joyce Penedo9602918De Columbiaan1:34.021:32.9244.101:32.92
14.Laura Willemsen9700168DWK1:32.791:33.1244.221:33.12
15.Anoeska van de Kraats9701284DWK1:32.231:33.3244.841:33.32
16.Esther Hulsing9601080TriVia1:32.051:33.8943.441:33.89
17.Anouk Hesseling9601070De Columbiaan1:31.481:34.5644.741:34.56
18.Juliette van den Berg9601286Zeester-Meerval1:36.681:37.1045.571:37.10
19.Robin Pameijer9701978De Dolfijn1:43.071:41.4449.211:41.44
20.Demi Marissen9602278ZPC Bikkel Hoogeveen1:47.521:45.2048.961:45.20
21.Iranila Pattipilohy9605230De DolfijnNT1:47.4650.191:47.46
22.Merlin Nijzingh9700954ZPC Bikkel Hoogeveen1:49.641:48.8351.761:48.83
23.Sharonne Urbanus9700944ZPC Bikkel Hoogeveen1:52.711:54.1154.341:54.11
DISGreetje Voulgarakis9600620De Dolfijn1:47.811:42.49SL48.821:42.49


<< TOP >>
Programmanr. 42
05.04.2008 - 15:13
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Max Guthman9603317De Dolfijn1:05.881:05.4931.641:05.49
2.Greg l' Ami9600101De Columbiaan1:06.271:05.5332.091:05.53
3.Karst Boersma9600849De Dinkel1:06.991:07.2332.731:07.23
4.Timo van der Ende9601979WVZ1:09.141:07.8933.261:07.89
5.Thomas Leeuwis9601743DWK1:09.071:09.2632.791:09.26
6.Rik Heijdens9600841De Dinkel1:09.771:09.5232.931:09.52
7.Jeroen Oosthoek9602547De Columbiaan1:10.101:10.9234.461:10.92
8.Floris Kotterink9800199WVZ1:10.351:10.9634.201:10.96
9.Stanley Klerks9600809WVZ1:12.281:11.5634.871:11.56
10.Tom Laarhuis9800309De Dinkel1:13.581:12.2135.001:12.21
11.Sam Heck9700779De Columbiaan1:11.711:12.9835.201:12.98
12.Bastiaan Bonnema9600683TriVia1:14.591:14.9935.941:14.99
13.Dwight Schoorl9600327De Dolfijn1:13.641:17.1038.301:17.10
14.Thijs van Galen9602021Zeester-Meerval1:16.801:17.3038.411:17.30
15.Sook Willemsen9800917DWK1:15.401:17.5737.531:17.57
16.Nelson Branquinho9600727De Dolfijn1:15.931:17.7238.361:17.72
17.Maarten Rottier9600657TriVia1:14.751:17.8037.581:17.80
18.Erik Vellinga9601421ZPC Bikkel Hoogeveen1:24.551:19.4138.121:19.41
19.Nino Sieling9701845DWK1:17.631:19.4439.161:19.44
20.Casper de Bruin9602019Zeester-Meerval1:18.561:19.7938.841:19.79
21.Sebas Wijmans9601785TriVia1:16.091:21.8639.161:21.86
22.Gauke Eilander9800603ZPC Bikkel Hoogeveen1:24.771:26.8239.951:26.82

BMArdi Knol9603447ZPC Bikkel Hoogeveen1:25.801:13.5735.351:13.57


<< TOP >>
Programmanr. 43
05.04.2008 - 15:19
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:06.981:06.9431.081:06.94
2.Merle Verkijk9400278WVZ1:08.661:08.5632.251:08.56
3.Sophie Sollie9400140Zeester-Meerval1:09.201:10.5032.891:10.50
4.Jara Schmidt9405062De Columbiaan1:12.221:11.5334.161:11.53
5.Beau Rijpers9402638ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.341:13.5634.921:13.56
6.Jakonien Koster9400068ZPC Bikkel Hoogeveen1:14.641:14.1634.571:14.16
7.Cynthia van Beusekom9500134TriVia1:13.201:15.0634.301:15.06
8.Tamara van Vliet9403562De Columbiaan1:16.431:15.5734.561:15.57
9.Eefje Subroto9400766WVZ1:13.891:15.8334.131:15.83
10.Tania Jacobs9400864De Columbiaan1:18.551:17.1835.611:17.18
11.Wendy Kosterink9402412De Dinkel1:17.641:18.7836.671:18.78
12.Jeanine Burgers9401862DWK1:23.141:18.8535.641:18.85
13.Grace Vrieling9401624TriVia1:13.661:18.9335.891:18.93
14.Annika Arvin9500008De Dolfijn1:16.801:19.0236.251:19.02
15.Danique Thijert9401652De Dinkel1:25.981:20.1037.031:20.10
16.Naomi Touré9401628TriVia1:25.381:20.7335.981:20.73
17.Nikey van de Wetering9500336Zeester-Meerval1:19.691:20.9937.101:20.99
18.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel1:18.201:21.7836.991:21.78
19.Manon van Strien9400770WVZ1:20.001:21.9037.651:21.90
20.Denise van Leeuwen9501672DWK1:27.711:22.0236.861:22.02
21.Diane Schoenmaker9502920DWK1:24.191:22.8638.471:22.86
22.Judith Vos9502140Zeester-Meerval1:22.831:24.4339.971:24.43
23.Latesha Liem-Kon-Tja9404566De Dolfijn1:22.481:24.5837.481:24.58
24.Dieudonnée Houtkamp9600982ZPC Bikkel HoogeveenNT1:25.6539.881:25.65


<< TOP >>
Programmanr. 44
05.04.2008 - 15:26
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Marciano Lynch9401893WVZ1:05.631:06.6032.791:06.60
1.Jelle Derksen9400017DWK1:06.481:06.6033.021:06.60
3.Jeffrey Thijssen9400445Zeester-Meerval1:07.221:08.3734.001:08.37
4.Jacco Doest9400711DWK1:09.431:08.9333.761:08.93
5.Milan Grünewald9500757TriVia1:10.891:10.8134.711:10.81
6.Jurian Beukers9501327WVZ1:13.991:12.8135.981:12.81
7.Jacko van der Meer9402347DWK1:11.981:12.9536.321:12.95
8.Chris Bolding9503427ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.021:13.6836.171:13.68
9.Ben van Westenberg9400873De Dinkel1:14.591:13.7136.461:13.71
10.Olivier Nass9402933WVZ1:16.671:13.8335.831:13.83
11.Damon Peperkamp9501101De Dinkel1:15.611:15.8038.031:15.80
12.Dave Edelaar9501647De Columbiaan1:17.141:16.0336.681:16.03
13.Anthony Lubbers9501151De Dolfijn1:20.231:16.5637.081:16.56
14.Andy Onderstal9504889De Dolfijn1:19.201:17.1037.691:17.10
15.Halil Ibrahim Kaynak9501155De Dolfijn1:21.111:17.3138.231:17.31
16.Damon Jongeleen9501023De Columbiaan1:18.071:17.9137.791:17.91
17.Leander van Braam9405193Zeester-Meerval1:24.951:18.1237.911:18.12
18.Ruben Rozeboom9500323TriVia1:18.571:18.2938.441:18.29
19.Thyme Nijhof9403175Zeester-Meerval1:22.431:18.5037.821:18.50
20.Arno Kamminga9502403De Columbiaan1:21.751:21.0938.671:21.09
21.Geert Jan Rozeboom9500325TriVia1:23.521:22.8240.381:22.82
22.Edwin Bolt9500859ZPC Bikkel Hoogeveen1:37.251:32.9145.151:32.91
NGJacques Journée9400513De Dinkel1:10.36


<< TOP >>
Programmanr. 45
05.04.2008 - 15:32
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Moniek Nijhuis8803188De Dolfijn2:33.452:31.0034.651:13.851:52.962:31.00
2.Loes Zanderink8805006De Dinkel2:33.342:35.7235.301:14.891:55.692:35.72
3.Eline Boers9104546De Columbiaan2:37.172:37.9035.791:17.101:57.262:37.90
4.Nienke van Eck9100838ZPC Bikkel Hoogeveen2:36.982:43.0637.191:19.072:01.182:43.06
5.Wendy van der Iest8701904ZPC Bikkel Hoogeveen2:42.872:44.7737.351:18.932:01.792:44.77
6.Britt Verdijck8907232De DolfijnNT2:44.9537.351:19.932:02.602:44.95
7.Britt Bakker9100094De Dolfijn2:44.482:44.9737.651:19.522:02.142:44.97
8.Martine v.d. Heide8000416WVZ2:43.872:45.7538.681:20.292:03.342:45.75
9.Yvonne van de Pol8803472DWK2:49.662:47.0537.871:20.852:04.172:47.05
10.Lotte Wilms8402770DWK2:42.422:47.3338.191:21.212:03.852:47.33
11.Eveline Hamstra8501140TriVia2:50.542:47.3638.571:21.172:04.632:47.36
12.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval2:49.772:49.2938.391:22.612:06.832:49.29
13.Ellen van de Velde8201692WVZ2:47.362:49.5937.531:20.722:05.022:49.59
14.Karin Hidding8400970De Dinkel2:49.082:49.7538.311:21.032:05.502:49.75
15.Yvette de Gier9402124De Columbiaan2:46.862:52.7237.401:20.772:06.702:52.72
16.Monique Pronk8803528WVZ2:57.392:53.9038.221:21.612:07.262:53.90
17.Eeke van der Wal9004150TriVia2:52.912:55.1839.831:24.502:10.152:55.18
18.Marijke Monsma8502100DWK2:55.952:56.4339.311:24.032:10.062:56.43
19.Kimberly Ribberink9501654De Dinkel3:08.303:04.6341.301:29.432:18.253:04.63
20.Nikki van Duijn9601560De Columbiaan3:19.763:20.9244.941:36.922:30.943:20.92
21.Wilma Vellinga9503594ZPC Bikkel Hoogeveen3:39.483:37.3048.321:43.222:40.983:37.30
NGCarolien Stuut8704014TriVia3:06.06


<< TOP >>
Programmanr. 46
05.04.2008 - 15:44
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Stefan de Die8603905De Dolfijn1:51.781:45.7125.0951.431:18.391:45.71
2.Wouter Smeets8402093WVZ1:51.381:52.8325.4953.381:22.791:52.83
3.Job Kienhuis8901631De Dinkel1:52.361:53.0627.0156.181:24.581:53.06
4.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn1:53.241:54.1626.4555.341:24.841:54.16
5.Jeroen Stuut8803315TriVia1:57.561:54.5326.1555.691:25.851:54.53
6.Bo Wullings8904251De Dolfijn1:53.911:54.8526.8956.261:26.071:54.85
7.Marcel Thijsse8201719WVZ1:56.811:55.2327.4556.641:25.741:55.23
8.Robert Yallop8903679DWK1:54.311:56.4927.0257.021:27.101:56.49
9.Martijn Smeets8101555WVZ1:54.731:56.9626.6556.281:26.591:56.96
10.Erik Schröder8402025TriVia1:58.601:57.3727.2857.231:27.581:57.37
11.Erik Talma8903107TriVia1:57.701:58.6626.4956.261:27.201:58.66
12.Sjoerd Zanderink9102651De Dinkel2:00.091:58.8928.1358.931:29.311:58.89
12.Merijn Ellenkamp8500691DWK2:00.011:58.8928.2258.541:28.801:58.89
14.Micael Correia9000569Zeester-Meerval1:57.121:59.5327.5957.681:28.171:59.53
15.Niels van Eck8900793ZPC Bikkel Hoogeveen1:54.732:00.2527.4758.341:29.012:00.25
16.Rutger Sloof8803141DWK1:59.652:04.8627.1457.441:29.952:04.86
17.Vince Polak8905277De Columbiaan2:02.052:06.3328.931:01.211:33.902:06.33
18.Ronald Vullings8703655Zeester-Meerval2:06.362:06.8528.931:02.151:35.752:06.85
19.Frank Rikhof8802851De Dinkel2:05.052:07.2028.7459.771:32.892:07.20
20.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen1:57.002:07.9828.1059.281:33.092:07.98
21.Kars ten Have9200467ZPC Bikkel Hoogeveen2:08.892:10.0330.181:02.701:36.502:10.03
22.Stefan van Beelen9200051De Columbiaan2:09.732:12.6730.831:04.601:38.982:12.67
23.Jorick Hendriksen9100895De Columbiaan1:59.922:19.9330.661:05.941:43.542:19.93


<< TOP >>
Programmanr. 47
05.04.2008 - 15:53
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Miranda Nijenhuis9204076De Columbiaan2:21.802:22.3631.191:07.391:48.472:22.36
2.Maud van der Meer9201180Zeester-Meerval2:29.372:29.4232.001:11.801:56.222:29.42
3.Kira Toussaint9400990De Dolfijn2:31.792:30.2631.631:07.421:55.202:30.26
4.Jamie de Jong9300898De Dolfijn2:32.792:33.9731.931:12.661:59.692:33.97
5.Mirthe Lanfermeijer9400074TriVia2:28.332:34.3734.031:14.701:59.222:34.37
6.Marloes Erkens9300234DWK2:35.512:34.5334.311:13.211:58.952:34.53
7.Fleur Hamilton9302038WVZ2:32.752:35.5034.341:13.231:59.892:35.50
8.Marleen Braakhuis9304850De Dinkel2:38.482:36.4634.101:15.052:01.912:36.46
9.Lisa Edelaar9200488De Columbiaan2:35.032:36.5234.261:14.172:00.472:36.52
10.Cyril Landstra9305722Zeester-Meerval2:34.632:37.1733.851:14.052:01.592:37.17
11.Leonie Loman9201132De Dinkel2:43.322:37.3434.981:14.702:00.422:37.34
12.Vera van Delden9301308WVZ2:35.142:37.8833.491:13.602:03.152:37.88
13.Danielle Middel9301280ZPC Bikkel Hoogeveen2:36.812:38.4636.821:15.102:03.532:38.46
14.Mellany Doldersum9204824ZPC Bikkel HoogeveenNT2:38.8134.531:15.322:01.752:38.81
15.Anika ten Have9400712ZPC Bikkel Hoogeveen2:41.692:38.8934.731:15.202:03.352:38.89
16.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia2:39.622:39.0534.921:16.742:03.272:39.05
17.Kimberley Doets9301662WVZ2:51.222:43.3034.081:17.952:08.372:43.30
18.Danique Sondermeijer9203586De Columbiaan2:43.912:44.9234.571:16.912:07.652:44.92
19.Roos Wielink9403962TriVia2:50.652:47.4134.831:18.582:09.812:47.41
20.Iris Kool9300428DWKNT2:48.0737.971:19.052:10.052:48.07
21.Natasha Bosma9300112DWK2:47.642:50.2140.001:20.512:14.392:50.21
22.Laura Ootes9201340De Dolfijn2:43.312:50.5837.491:23.862:12.962:50.58
23.Lisa van Casteren9403552Zeester-Meerval2:59.202:58.6340.841:26.382:16.592:58.63
DISMaud Hesselink9400854De Dinkel2:37.452:41.13RH36.521:18.302:04.892:41.13


<< TOP >>
Programmanr. 48
05.04.2008 - 16:04
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Mike Marissen9202187DWK2:07.352:06.9830.241:02.721:35.282:06.98
2.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan2:12.562:15.7831.841:06.661:41.782:15.78
3.Ensger Kotterink9403391WVZ2:15.142:18.0532.641:07.631:43.292:18.05
4.Jens Bakker9300021De Dolfijn2:23.742:18.2632.741:08.071:44.242:18.26
5.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:18.152:20.6333.451:09.471:44.972:20.63
6.Jordy Zuidhoek9201569De Columbiaan2:23.812:20.8234.001:09.691:45.412:20.82
7.Miguel Correia9300103Zeester-Meerval2:22.402:24.5333.681:10.301:48.242:24.53
8.Johan Veenstra9201333DWK2:25.802:24.5534.401:10.671:47.562:24.55
9.Dirk Vogels9302427Zeester-Meerval2:28.862:26.0135.031:12.491:49.482:26.01
10.Donny van Alphen9202377Zeester-Meerval2:24.672:26.3134.341:11.451:48.962:26.31
11.Wessel de Jong9300229WVZ2:33.742:27.0933.391:10.361:49.182:27.09
12.Bart Mansier9200867ZPC Bikkel Hoogeveen2:26.062:28.3034.731:12.121:50.962:28.30
13.Ben Zwerink9302791De Dolfijn2:25.602:28.3433.471:11.111:50.942:28.34
14.Ward van Rijssen9204841TriVia2:23.172:29.3734.021:11.131:49.832:29.37
15.Pim Kienhuis9300263De Dinkel2:32.012:29.4035.321:13.401:52.942:29.40
16.Jacques Journée9400513De DinkelNT2:30.8835.121:13.701:53.012:30.88
17.Peter Paul Houtkamp9300651ZPC Bikkel Hoogeveen2:35.642:31.2534.941:12.241:52.512:31.25
18.Ivar van Ginkel9400025DWK2:42.002:31.3936.601:15.331:54.392:31.39
19.Sibrand Rinzema9303269De Columbiaan2:26.712:33.2635.331:14.131:54.112:33.26
20.Remon van Mil9301159WVZ2:41.692:33.2935.791:14.131:53.582:33.29
21.Olav van der Wal9303399TriVia2:36.082:38.6737.331:17.261:58.632:38.67
22.Jelger Rietveld9201109TriVia2:45.452:40.9836.711:16.561:59.372:40.98
23.Dennis Timmerman9203611De Dinkel2:41.092:42.4238.901:19.172:00.852:42.42

BMArdi Knol9603447ZPC Bikkel HoogeveenNT3:15.1445.421:35.112:24.983:15.14


<< TOP >>
Programmanr. 49
05.04.2008 - 16:14
Dames, 100m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Tessa Brouwer9105548De Dolfijn1:10.651:09.6933.091:09.69
2.Anouk Elzerman9005914De Dolfijn1:12.211:13.1034.411:13.10
3.Géke Heinsbroek9300312WVZ1:20.271:17.8536.711:17.85
4.Daphne Roubos9003188De Columbiaan1:15.611:18.0436.001:18.04
5.Lonne Dijkhuis9400030De Dinkel1:17.881:18.0937.201:18.09
6.Myrna Schasfoort9300668De Dinkel1:18.801:18.1737.721:18.17
7.Stephanie Janssen9101450Zeester-Meerval1:20.931:18.9036.511:18.90
8.Charlotte Mol9102138ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.881:19.7137.271:19.71
9.Kelly de Jong9101474De Dolfijn1:20.641:20.2837.901:20.28
10.Laura de Jong9001778WVZ1:20.541:20.3837.681:20.38
11.Maartje Lenten9204286ZPC Bikkel Hoogeveen1:21.011:20.7238.251:20.72
12.Kyra Rietveld9300624TriVia1:19.511:21.8538.281:21.85
13.Rianne Zeegers9103634DWK1:20.231:22.2638.161:22.26
14.Mariël Borgerink9200142De Dinkel1:22.241:22.7739.301:22.77
15.Liset Jansen9500418De Columbiaan1:22.091:22.7938.591:22.79
16.Daniëlle Hols9104588DWK1:22.331:22.9339.411:22.93
17.Kim Meijer9002522ZPC Bikkel Hoogeveen1:17.921:23.6839.001:23.68
18.Marjolein Bolster9000414DWK1:24.841:25.0440.141:25.04
19.Clarissa van Rheenen9108270TriVia1:24.371:25.5040.681:25.50
20.Isabelle Massar9102034WVZ1:20.671:25.6238.811:25.62
21.Kimberly Grünewald9006680TriVia1:26.671:26.3840.371:26.38
22.Inge Maalsen9202236Zeester-Meerval1:26.691:26.5241.551:26.52
NGChantal Elsgeest9000994De Columbiaan1:22.04


<< TOP >>
Programmanr. 50
05.04.2008 - 16:20
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rutger van Oosterhout9002179WVZ51.6751.9524.7651.95
2.Felix Broekhuizen9000439DWK52.8853.0025.6853.00
3.Timon Evenhuis9000843TriVia53.3153.0725.0853.07
4.Marc Kremer9004667TriVia52.1053.7425.4153.74
5.Olaf Achterberg9000011DWK53.6053.7726.5453.77
6.Peter-Jan Plasmans9103063De Dolfijn53.8854.2926.3154.29
7.Étiënne Vrieling9102455TriVia54.0954.3226.0754.32
8.Mike Dobbe9000691WVZ54.2855.3026.5655.30
9.Jorick Hendriksen9100895De Columbiaan54.9855.3526.9055.35
10.Robert Klinkhamer9101241ZPC Bikkel Hoogeveen54.1355.4926.2855.49
11.Niels van Polanen9101809De Columbiaan56.4256.0627.2656.06
12.Nick Hessing9103753De Dolfijn56.0456.0726.7556.07
13.Ryan van Voskuilen9102449De Dolfijn56.2356.5526.9656.55
14.Jordi Dijkhuis9100483De Dinkel56.4856.7127.1556.71
15.Rense Loohuis9101477De Dinkel56.2056.8227.1056.82
16.Loek Herberts9001173Zeester-Meerval56.4056.8927.7156.89
17.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan56.7857.0227.6057.02
18.Bas Spaanderman9002741WVZ55.6457.1127.4657.11
19.Sander Hoogeveen9001267ZPC Bikkel Hoogeveen59.4858.2127.9558.21
20.Luuk Onrust9205125Zeester-Meerval57.5258.8428.2058.84
21.Kevin Janssen9204109Zeester-Meerval1:00.0559.3727.8159.37
22.Tom van de Kamp9101153DWK59.0059.3828.4859.38
23.Frank Theuns9300971ZPC Bikkel Hoogeveen1:03.271:01.6529.591:01.65
24.Joost Schasfoort9002649De Dinkel1:01.311:04.8630.871:04.86


<< TOP >>
Programmanr. 51
05.04.2008 - 16:26
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Chantal Groot8200562De Dolfijn58.4659.0928.5059.09
2.Jolijn van Valkengoed8101516WVZ1:00.8259.9828.5159.98
3.Manon van Rooijen8201404De Dolfijn1:03.551:00.7228.661:00.72
4.Lenneke van Schaik8603124De Dolfijn1:01.741:02.7129.161:02.71
5.Willemijn Knot9002010TriVia1:03.521:04.3530.261:04.35
6.Lotte Wilms8402770DWK1:03.641:06.1930.661:06.19
6.Inge Arts9203076Zeester-Meerval1:06.161:06.1930.651:06.19
8.Marlies Reinders8602976De Dinkel1:05.981:06.3731.411:06.37
9.Lotte Goosen9205306Zeester-Meerval1:03.421:06.3930.681:06.39
10.Silke Oude Weernink9002854De Dinkel1:06.861:06.6131.801:06.61
11.Maaike van den Brand8000154WVZ1:06.431:06.6330.831:06.63
12.Moniek Nijhuis8803188De Dolfijn1:13.301:06.7530.931:06.75
13.Annelotte Hendriksen8801692De Columbiaan1:06.901:07.8031.761:07.80
14.Evy Witlox8804946DWK1:05.071:08.6031.611:08.60
15.Silvie Ketelaars8503778DWK1:07.721:08.6831.731:08.68
16.Carolien Stuut8704014TriVia1:09.441:09.0132.151:09.01
17.Rochelle Kirindongo8601924ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.911:09.2333.041:09.23
18.Anique Willeme8604106De Dinkel1:11.361:09.6432.711:09.64
19.Claudia Holterman8100650De Dinkel1:12.111:10.2432.741:10.24
20.Inger Wouters8904826WVZ1:07.821:10.7332.331:10.73
21.Mariëlle ter Stege9102974ZPC Bikkel Hoogeveen1:09.761:10.8132.721:10.81
22.Yvonne van de Pol8803472DWK1:10.971:11.3632.781:11.36
23.Ellen van de Velde8201692WVZ1:08.461:13.6233.051:13.62
24.Tessa Vreeburg9103358De Columbiaan1:09.321:13.7033.961:13.70
25.Mellany Doldersum9204824ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.641:14.1935.031:14.19
26.Saskia Bergsma9301686ZPC Bikkel Hoogeveen1:18.171:19.5035.951:19.50
DISDemi Kool9406308De Columbiaan1:17.961:20.92VG36.371:20.92
NGRanomi Kromowidjojo9002156TriVia1:02.80


<< TOP >>
Programmanr. 52
05.04.2008 - 16:34
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Merijn Ellenkamp8500691DWK59.5158.6828.5358.68
2.Henk van Niejenhuis8905063De Dolfijn59.1358.7728.8358.77
3.Raymond van de Merwe8602077WVZ1:00.1659.1528.6959.15
4.Sander Smeets8402091WVZ59.3859.5528.8359.55
5.Mike Stoffer8903041WVZ1:01.351:00.1629.211:00.16
6.Robert Yallop8903679DWK57.211:00.7228.831:00.72
7.Devi Wolthuizen8703887TriVia59.331:00.7329.741:00.73
8.Martijs van Beusekom9100133TriVia1:01.991:01.1928.881:01.19
9.Richard Blank7200085De Dolfijn1:01.181:01.7230.841:01.72
10.Tjakko Ruinemans7400687De Dinkel1:03.011:02.0929.911:02.09
11.Joost Schröder8803073TriVia1:00.501:02.6230.381:02.62
12.Niels Koster8701851ZPC Bikkel Hoogeveen1:00.201:02.7530.041:02.75
13.Remko de Jong7600459De Dolfijn1:04.991:02.9529.731:02.95
14.Oscar Sondermeijer9104045De Columbiaan1:01.871:02.9930.391:02.99
15.Job Kienhuis8901631De Dinkel1:05.191:03.8331.431:03.83
16.Harm Rozenga8902685WVZ1:01.761:04.2331.251:04.23
17.Marien Willeme8903623De Dinkel1:04.691:05.5932.431:05.59
18.Thierry van de Spek8902969De Columbiaan1:06.311:05.8131.551:05.81
19.Thomas Dol8200357Zeester-Meerval1:02.041:05.9031.011:05.90
20.Mark van Ballegooy8200071Zeester-Meerval1:03.741:06.7831.851:06.78
21.Dirk Oude Ophuis8503433De Dinkel1:07.411:06.9532.521:06.95
22.Erik Schröder8402025TriVia1:05.071:07.1532.961:07.15
23.Thom van de Wetering9102551Zeester-Meerval1:07.061:09.0933.141:09.09
24.Maxim van Geffen8801073ZPC Bikkel Hoogeveen1:07.621:09.2033.991:09.20
25.Jeroen Derksen8900675DWK1:08.801:11.0634.351:11.06
26.Niels Schoemaker9300449ZPC Bikkel Hoogeveen1:11.861:13.6036.761:13.60
27.Ronald Vullings8703655Zeester-Meerval1:13.021:15.1135.871:15.11
28.Ricardo Bolt9303521ZPC Bikkel Hoogeveen1:15.471:17.8138.181:17.81
NGJoost Awater9000075DWK1:05.00
NGSander Beekman9100079De ColumbiaanNT


<< TOP >>
Programmanr. 53
05.04.2008 - 16:42
Gemengd, 12 x 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.WVZ 1WVZ5:23.755:16.92
Timo van der Ende
Nicole Bennis
Ensger Kotterink
Merle Verkijk
Jelle Blok
Géke Heinsbroek
96
96
94
94
92
93
+0,84
+0,22
+0,51
+0,55
+0,42
+0,28
30.25
29.83
25.43
28.22
25.40
28.47
Rutger van Oosterhout
Vera van Delden
Martijn Smeets
Maaike van den Brand
Wouter Smeets
Jolijn van Valkengoed
90
93
81
80
84
81
+0,32
+0,58
+0,36
+0,60
+0,44
+0,40
23.74
28.27
23.08
26.03
23.05
25.15
2.DWK 1DWK5:27.515:19.67
Thomas Leeuwis
Marissa Taribuka
Jelle Derksen
Jeanine Burgers
Mike Marissen
Marloes Erkens
96
96
94
94
92
93
+0,93
+0,57
+0,20
+0,39
+0,35
+0,46
30.98
28.14
25.52
29.25
23.70
28.74
Felix Broekhuizen
Rianne Zeegers
Joost Reijns
Evy Witlox
Rutger Sloof
Marion van den Berg
90
91
87
88
88
86
+0,39
+0,40
+0,53
+0,03
+0,33
+0,50
23.47
28.40
22.60
27.26
24.06
27.55
3.De Dolfijn 1De Dolfijn5:34.625:23.01
Max Guthman
Iranila Pattipilohy
Ties Elzerman
Parand Zarekiani
Julian van Leuven
Kira Toussaint
96
96
95
94
92
94
+0,69
+0,97
+0,56
+0,42
+0,31
+0,38
29.62
33.88
29.04
27.16
26.29
28.53
Peter-Jan Plasmans
Kelly de Jong
Stefan de Die
Manon van Rooijen
Remko de Jong
Chantal Groot
91
91
86
82
76
82

+0,41
+0,49
+0,44
+0,14
+0,45
24.77
27.71
22.32
25.46
23.57
24.66
4.TriVia 1TriVia5:28.925:25.38
Bastiaan Bonnema
Esther Hulsing
Milan Grünewald
Naomi Touré
Ward van Rijssen
Kyra Rietveld
96
96
95
94
92
93

+0,56
+0,45
+0,38
+0,50
+0,31
32.58
28.90
28.17
28.03
26.90
28.16
Marc Kremer
Willemijn Knot
Timon Evenhuis
Clarissa van Rheenen
Jeroen Stuut
Carolien Stuut
90
90
90
91
88
87
+0,29
+0,39
+0,42
+0,09
+0,35
+0,50
24.04
27.06
24.85
26.11
22.93
27.65
5.De Columbiaan 1De Columbiaan5:31.555:27.12
Greg l' Ami
Ilse van Beelen
Arno Kamminga
Tamara van Vliet
Jeroen Eggeraat
Miranda Nijenhuis
96
96
95
94
92
92
+0,82

+0,38
+0,26
+0,46
+0,37
30.36
30.36
29.43
27.75
25.35
27.13
Jorick Hendriksen
Nadine Straten
Vince Polak
Eline Boers
Oscar Sondermeijer
Annelotte Hendriksen
91
91
89
91
91
88
+0,32

+0,34
+0,28
+0,44
+0,40
25.14
28.07
25.00
26.20
24.81
27.52
6.De Dinkel 1De Dinkel5:35.585:27.63
Karst Boersma
Anique Aten
Jacques Journée
Lonne Dijkhuis
Pim Kienhuis
Mariël Borgerink
96
96
94
94
93
92


+0,36
+0,56
+0,58
+0,42
31.06
30.50
28.10
28.48
26.23
28.41
Sjoerd Zanderink
Silke Oude Weernink
Dirk Oude Ophuis
Karin Hidding
Job Kienhuis
Marlies Reinders
91
90
85
84
89
86
+0,27
+0,21
+0,23
+0,12
+0,27
+0,20
25.12
26.63
24.57
27.50
24.36
26.67
7.Zeester-Meerval 1Zeester-Meerval5:36.485:31.42
Thijs van Galen
Lotte Langenhoff
Jeffrey Thijssen
Sophie Sollie
Miguel Correia
Inge Arts
96
96
94
94
93
92

+0,44
+0,32
+0,55
+0,22
+0,52
33.28
30.92
26.56
28.16
26.71
28.29
Luuk Onrust
Maud van der Meer
Micael Correia
Stephanie Janssen
Loek Herberts
Lotte Goosen
92
92
90
91
90
92
+0,59
+0,26
+0,24
+0,39
-0,02
+0,13
26.73
26.36
23.91
27.99
25.53
26.98
8.ZPC Bikkel Hoogeveen 1ZPC Bikkel Hoogeveen5:42.165:40.90
Erik Vellinga
Dieudonnée Houtkamp
Chris Bolding
Anika ten Have
Peter Paul Houtkamp
Mellany Doldersum
96
96
95
94
93
92


+0,63

+0,53
+0,35
33.86
32.13
30.28
29.72
27.10
30.20
Robert Klinkhamer
Mariëlle ter Stege
Niels Koster
Rochelle Kirindongo
Niels van Eck
Charlotte Mol
91
91
87
86
89
91

+0,45
+0,27

+0,16
+0,47
24.52
28.20
25.58
27.99
23.86
27.46