Speedo & Swimkick wedstrijden deel 4
Vlissingen (NED),    30.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 9. Alle, 25m schoolslag, 5 - 7 jaar    Nr. 10. Jongens, 25m vlinderslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 25m vlinderslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 12. Jongens, 25m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 25m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 18. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 19. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 23. Alle, 25m vrije slag, 5 - 7 jaar    Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 28. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
30-3-2008 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanice Beekman               Luctor et Emergo       1:54.90 9900854    1:44.42           
            48.96  1:44.42
  2. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:51.69 9900622    1:50.06           
            52.61  1:50.06
  3. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze               NT 9901470    1:51.26           
            51.37  1:51.26
  4. Eline Bekkers                 De Stormvogel          2:00.78 9900740    1:54.29           
            54.72  1:54.29
  5. Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548    2:00.76           
            55.87  2:00.76
  6. Heleen de Lange               De Bevelanders              NT 9902048    2:01.31           
            57.92  2:01.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
30-3-2008 - 13:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:28.13 9801157    1:24.44           
            39.72  1:24.44
  2. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:32.61 9801259    1:25.05           
            41.16  1:25.05
  3. Nander Meerman                De Stormvogel               NT 9801261    1:33.77           
            45.22  1:33.77
  4. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:45.51 9800999    1:35.29           
            43.11  1:35.29
  5. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       1:52.82 9900131    1:37.01           
            42.89  1:37.01
  6. Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo       1:44.11 9900403    1:37.13           
            45.73  1:37.13
  7. Christian Mehlbaum            Z&PC de Ganze               NT 0000317    2:00.09           
            55.87  2:00.09
  8. Timo Zeilstra                 Z&PC de Ganze          2:00.73 9801019    2:02.24           
            55.20  2:02.24
 DIS Jeffrey Cats                  De Bevelanders         1:50.98 9801937                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
30-3-2008 - 13:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              ZV Onderdak                 NT 9801296    3:12.76           
          1:32.26  3:12.76
  2. Lilly de Wit                  De Stormvogel          3:14.02 9800544    3:14.57           
          1:32.05  3:14.57
  3. Sabine Verweel                ZV Onderdak                 NT 9801298    3:28.18           
          1:42.96  3:28.18
  4. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo            NT 9800924    3:31.19           
          1:45.21  3:31.19
  5. Fleur Wijdeveld               Z&PC de Ganze               NT 9802592    3:46.38           
          1:52.37  3:46.38
  6. Indra Reijnhout               De Bevelanders              NT 9802638    4:06.68           
          2:03.04  4:06.68
 DIS Ylva Wolterman                De Stormvogel               NT 9801718    4:05.27           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          2:03.70  4:05.27
 DIS Jaimy de Vrieze               Z&PC de Ganze               NT 9801342    4:05.59           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:56.37  4:05.59
 DIS Valerie Mieras                De Bevelanders              NT 9801996    4:19.15           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:06.78  4:19.15
 DIS Bapke de Meulmeester          De Bevelanders              NT 9803294    4:20.60           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:16.01  4:20.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
30-3-2008 - 13:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Casper Zwier                  ZV Onderdak            1:45.41 9701355    1:36.92           
            45.89  1:36.92
  2. Philip van Moll               Luctor et Emergo       1:41.86 9700767    1:38.00           
            46.43  1:38.00
  3. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:43.82 9700935    1:39.38           
            49.04  1:39.38
  4. Alex Breel                    De Stormvogel          1:44.08 9700945    1:39.90           
            47.76  1:39.90
  5. Pascal van Vliet              De Stormvogel          1:44.33 9702235    1:46.87           
            50.50  1:46.87
  6. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze          1:51.04 9701541    1:54.24           
            54.22  1:54.24
  7. Ruben Hamelink                De Bevelanders         2:01.71 9703003    1:58.49           
            56.30  1:58.49
  8. Noud van Spall                Z.V. Zeelandia         2:10.16 9702571    1:58.84           
            55.64  1:58.84
 DIS Christian Pavic               Luctor et Emergo            NT 9700753                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Jonathan Davidse              De Stormvogel          1:54.91 9702473    1:41.71           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            47.18  1:41.71
 DIS Arco Nahon                    De Bevelanders         1:59.24 9701483    1:59.31           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            55.39  1:59.31
 DIS René Langebeeke               Luctor et Emergo       2:08.82 9702357    2:16.69           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:05.10  2:16.69
 DIS Thijs Mallekote               De Bevelanders         2:34.41 9703301    2:26.96           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:09.33  2:26.96
  NG Mikey Remie                   Z&PC de Ganze          2:16.44 9702967                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
30-3-2008 - 13:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:33.57 9701860    1:26.33           
            40.93  1:26.33
  2. Leonie van Moll               Luctor et Emergo       1:46.29 9701126    1:26.70           
            42.23  1:26.70
  3. Manon Kloosterman             De Bevelanders         1:37.38 9702082    1:29.53           
            42.42  1:29.53
  4. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       1:35.15 9702108    1:32.95           
            45.15  1:32.95
  5. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:39.52 9700854    1:34.06           
            45.78  1:34.06
  6. Mette Wagenvoort              Luctor et Emergo       1:46.12 9702532    1:35.03           
            47.33  1:35.03
  7. Lisa Pieters                  De Bevelanders         1:44.89 9703364    1:36.28           
            48.18  1:36.28
  8. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders         1:42.47 9702086    1:39.25           
            50.43  1:39.25
  9. Vera de Regt                  De Bevelanders         1:44.06 9702080    1:39.76           
            47.04  1:39.76
 10. Maartje Oosterhoff            ZV Onderdak            1:45.62 9702590    1:41.13           
            51.21  1:41.13
 11. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:43.41 9703066    1:41.71           
            48.61  1:41.71
 12. Rigt van der Woude            De Stormvogel               NT 9703998    1:45.58           
            49.51  1:45.58
 13. Lise Vossen                   ZV Onderdak            2:06.07 9700658    1:48.23           
            50.43  1:48.23
 14. Stephanie Mieras              De Bevelanders         2:12.66 9703360    1:49.01           
            53.25  1:49.01
 15. Britt Stolk                   Z&PC de Ganze          1:59.05 9702632    1:50.21           
            54.40  1:50.21
 16. Elvira de Nood                De Bevelanders         1:50.65 9703362    1:50.95           
            55.12  1:50.95
 17. Loes Janssen                  De Bevelanders         1:51.95 9702078    1:52.46           
            56.11  1:52.46
 18. Julia de Jager                De Bevelanders         2:00.88 9702084    1:53.65           
            57.49  1:53.65
 DIS Myrthe van der leden          De Bevelanders         2:00.76 9702634    1:57.55           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            55.29  1:57.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
30-3-2008 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Levy Kort                     De Stormvogel          1:32.22 9600583    1:31.19           
            43.60  1:31.19
  2. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:33.67 9600581    1:31.33           
            44.13  1:31.33
  3. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:40.77 9600789    1:37.99           
            46.27  1:37.99
  4. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders         1:47.16 9602451    1:45.47           
            50.59  1:45.47
  5. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:44.07 9603031    1:46.50           
            52.01  1:46.50
  6. Guimar van der Weele          De Stormvogel          1:50.08 9601689    1:49.76           
            51.45  1:49.76
  7. Jordy Johann                  Z.V. Zeelandia         1:52.51 9602131    1:53.08           
            54.43  1:53.08
  8. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:54.94 9601693    1:57.15           
            54.48  1:57.15





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 25m schoolslag             Meisjes Minioren 1 en 2
30-3-2008 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelief de Wit               Luctor et Emergo            NT 0000212      29.69           
  2. Dominique Vogel               Luctor et Emergo            NT 0001164      31.82           
  3. Femke Michels                 Luctor et Emergo            NT 0100352      38.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 25m vlinderslag             Jongens Minioren 3 en 4
30-3-2008 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nathan Bun                    Luctor et Emergo         43.33 9900405      23.65           
  2. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo            NT 9901533      24.85           
  3. Geurt Schwitter               Luctor et Emergo         26.30 9802385      25.46           
  4. Pablo Mol                     De Stormvogel               NT 9900969      27.10           
  5. Thijs Wagenvoort              Luctor et Emergo            NT 9900273      27.64           
 DIS Jason de Visser               De Stormvogel               NT 9801739      28.53           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Mika Mathia                   Luctor et Emergo         37.91 9901083      30.28           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Victor Studulski              Luctor et Emergo            NT 9802547      33.22           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Daan Pompies                  Luctor et Emergo            NT 9900513      36.60           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lars Michels                  Luctor et Emergo            NT 9901603      37.84           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

 DIS Sander van Houtert            Luctor et Emergo            NT 0000649      36.01           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 25m vlinderslag             Meisjes Minioren 3 en 4
30-3-2008 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo            NT 9802784      23.43           
  2. Bronte Scharff                Luctor et Emergo         28.19 9802782      23.99           
  3. Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686      24.84           
  4. Sylvana Vogel                 De Stormvogel            26.87 9802688      25.93           
  5. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo         30.97 9901146      26.54           
  6. Ilona de Groote               De Stormvogel               NT 9802682      27.21           
  7. Kayleigh Kloet                Z.V. Zeelandia           29.51 9802860      27.54           
  8. Anouk van Kaam                De Stormvogel            33.19 9802684      27.68           
  9. Dominique Wessel              De Stormvogel               NT 9802680      29.00           
 10. Daphne de Jonge               De Stormvogel               NT 9802690      29.71           
 11. Nadja van den Broeke          De Stormvogel               NT 9802678      30.05           
 12. Silvi de Weert                De Stormvogel               NT 9901550      30.42           
 DIS Fiorucci de Nooijer           Luctor et Emergo            NT 9803550                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 25m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
30-3-2008 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel               NT 9703009      23.84           
  2. Mark Potappel                 Z.V. Zeelandia              NT 9703059      24.93           
 DIS Willem ten Klooster           De Stormvogel               NT 9702923      24.80           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - Armen niet over het water naar voren gebracht



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 25m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
30-3-2008 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Pijpelink                 Z.V. Zeelandia           22.89 9701636      20.79           
  2. Sanne Stroosnijder            Z.V. Zeelandia           24.08 9701638      22.67           
  3. Laura Alewijnse               De Stormvogel               NT 9703780      22.89           
  4. Jasmijn van den Berge         De Stormvogel               NT 9703994      23.48           
  5. Shireen Westerweele           Luctor et Emergo         24.44 9704086      25.37           
  6. Merel Kuijs                   De Stormvogel            25.25 9704002      25.85           
  7. Janine van den Driest         De Stormvogel            25.70 9704046      26.11           
  8. Sanne van Rooij               De Stormvogel            29.65 9704004      29.31           
  9. Irene de Buck                 De Stormvogel            27.60 9704000      29.98           
 10. Noortje Pompies               Luctor et Emergo            NT 9703216      31.84           
 DIS Anne Meijers                  Luctor et Emergo            NT 9704628      31.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
30-3-2008 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alexander Wessel              De Stormvogel          1:07.65 9603241      57.46           
 DIS Erik Lobbezoo                 De Stormvogel               NT 9603431      51.22           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VC - Armen niet boven water naar voren gebracht



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
30-3-2008 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         49.67 9900622      48.32           
  2. Shanice Beekman               Luctor et Emergo         57.30 9900854      48.33           
  3. Isrid Wigman                  Z&PC de Ganze               NT 9901470      51.64           
  4. Eline Bekkers                 De Stormvogel            55.74 9900740      52.27           
  5. Heleen de Lange               De Bevelanders              NT 9902048      57.94           
  6. Anouk van Haaren              De Stormvogel               NT 9901548      58.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 4 en later
30-3-2008 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel          1:45.31 9801259    1:40.10           
            49.62  1:40.10
  2. Ricardo Lauffer               Luctor et Emergo       1:50.80 9801157    1:40.90           
            50.80  1:40.90
  3. Robin Davidse                 Luctor et Emergo       2:16.15 9900131    1:48.94           
            52.74  1:48.94
  4. Nander Meerman                De Stormvogel          2:04.24 9801261    1:50.16           
            52.48  1:50.16
  5. Jochem Neels                  De Stormvogel          1:57.15 9800999    1:52.34           
            54.99  1:52.34
  6. Christian Mehlbaum            Z&PC de Ganze               NT 0000317    2:13.05           
          1:03.90  2:13.05
 DIS Timo Zeilstra                 Z&PC de Ganze          2:21.71 9801019                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Jeffrey Cats                  De Bevelanders              NT 9801937    1:44.97           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.04  1:44.97
 DIS Ricardo van Belzen            Luctor et Emergo            NT 9900403    1:55.53           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.49  1:55.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
30-3-2008 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              ZV Onderdak            1:22.67 9801296    1:20.32           
            39.30  1:20.32
  2. Sabine Verweel                ZV Onderdak            1:25.79 9801298    1:23.98           
            40.33  1:23.98
  3. Lilly de Wit                  De Stormvogel          1:25.19 9800544    1:24.82           
            40.54  1:24.82
  4. Lisa Davidse                  Luctor et Emergo       1:32.25 9800924    1:26.81           
            41.55  1:26.81
  5. Fleur Wijdeveld               Z&PC de Ganze          1:32.75 9802592    1:33.15           
            43.84  1:33.15
  6. Ylva Wolterman                De Stormvogel          1:42.38 9801718    1:39.76           
            48.40  1:39.76
  7. Indra Reijnhout               De Bevelanders         1:44.48 9802638    1:45.88           
            50.07  1:45.88
  8. Valerie Mieras                De Bevelanders         1:42.11 9801996    1:47.26           
            50.40  1:47.26
  9. Jaimy de Vrieze               Z&PC de Ganze          1:45.47 9801342    1:48.07           
            50.61  1:48.07
 10. Bapke de Meulmeester          De Bevelanders         1:54.34 9803294    1:56.31           
            57.19  1:56.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
30-3-2008 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip van Moll               Luctor et Emergo       1:20.56 9700767    1:21.15           
            39.93  1:21.15
  2. Wouter Stap                   De Stormvogel          1:26.02 9700935    1:26.60           
            42.97  1:26.60
  3. Casper Zwier                  ZV Onderdak            1:35.26 9701355    1:28.95           
            43.38  1:28.95
  4. Alex Breel                    De Stormvogel          1:35.90 9700945    1:31.76           
            45.01  1:31.76
  5. Sander de Hamer               Z&PC de Ganze          1:34.31 9701541    1:34.90           
            45.32  1:34.90
  6. Jonathan Davidse              De Stormvogel               NT 9702473    1:38.74           
            45.89  1:38.74
  7. Arco Nahon                    De Bevelanders         1:44.43 9701483    1:46.60           
            51.60  1:46.60
  8. Christian Pavic               Luctor et Emergo            NT 9700753    1:55.83           
            56.87  1:55.83
  9. Noud van Spall                Z.V. Zeelandia         2:02.90 9702571    1:56.25           
            53.35  1:56.25
 10. Ruben Hamelink                De Bevelanders              NT 9703003    1:56.40           
            58.24  1:56.40
 11. René Langebeeke               Luctor et Emergo       1:54.96 9702357    2:01.67           
          1:01.37  2:01.67
 12. Thijs Mallekote               De Bevelanders              NT 9703301    2:09.42           
          1:06.26  2:09.42
 DIS Pascal van Vliet              De Stormvogel          1:35.44 9702235    1:35.87           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.35  1:35.87
  NG Mikey Remie                   Z&PC de Ganze               NT 9702967                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
30-3-2008 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van der Werf             De Stormvogel               NT 9701860    5:56.51           
          1:25.93  2:56.69  4:28.74  5:56.51
  2. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       7:34.09 9702108    6:07.22           
          1:24.72  2:58.45  4:34.92  6:07.22
  3. Manon Kloosterman             De Bevelanders         6:36.00 9702082    6:16.76           
          1:23.36  2:55.28  4:33.45  6:16.76
  4. Leonie van Moll               Luctor et Emergo       7:34.72 9701126    6:24.00           
          1:31.03  3:08.30  4:47.66  6:24.00
  5. Iris Klapwijk                 De Stormvogel               NT 9700854    6:25.09           
          1:29.26  3:07.95  4:46.83  6:25.09
  6. Vera de Regt                  De Bevelanders              NT 9702080    6:27.63           
          1:30.16  3:08.36  4:49.20  6:27.63
  7. Mette Wagenvoort              Luctor et Emergo       6:45.76 9702532    6:31.97           
          1:33.69  3:15.23  4:57.98  6:31.97
  8. Maartje Oosterhoff            ZV Onderdak                 NT 9702590    6:35.67           
          1:32.46  3:13.09  4:57.79  6:35.67
  9. Kabi Schouwenaar              De Bevelanders              NT 9702086    6:53.69           
          1:38.76  3:23.95  5:12.08  6:53.69
 10. Lisa Pieters                  De Bevelanders              NT 9703364    6:54.39           
          1:39.83  3:26.45  5:11.99  6:54.39
 11. Rigt van der Woude            De Stormvogel               NT 9703998    7:14.84           
          1:33.43  3:24.55  5:20.63  7:14.84
 12. Sarinah Leenheer              De Stormvogel               NT 9703066    7:27.79           
          1:43.19  3:37.62  5:34.83  7:27.79
 13. Lise Vossen                   ZV Onderdak                 NT 9700658    7:38.74           
          1:48.64  3:46.52  5:42.72  7:38.74
 14. Myrthe van der leden          De Bevelanders              NT 9702634    7:53.91           
          1:54.66  3:56.35  5:58.62  7:53.91
 15. Loes Janssen                  De Bevelanders              NT 9702078    8:02.45           
          1:50.60  3:57.09  6:02.99  8:02.45
 16. Stephanie Mieras              De Bevelanders              NT 9703360    8:02.51           
          1:49.37  3:56.59  6:01.52  8:02.51
 17. Julia de Jager                De Bevelanders              NT 9702084    8:11.08           
          1:57.97  4:04.77  6:12.56  8:11.08
 18. Elvira de Nood                De Bevelanders              NT 9703362    8:18.98           
          1:58.75  4:08.09  6:19.91  8:18.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
30-3-2008 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pedro Mol                     De Stormvogel          1:32.46 9600581    1:19.78           
            37.78  1:19.78
  2. Levy Kort                     De Stormvogel               NT 9600583    1:25.96           
            39.59  1:25.96
  3. Guimar van der Weele          De Stormvogel               NT 9601689    1:34.42           
            44.54  1:34.42
  4. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:43.56 9600789    1:39.15           
            43.78  1:39.15
  5. Jeroen Reijnhout              De Bevelanders              NT 9602451    1:56.20           
            53.12  1:56.20
  6. Kevin van Haaren              De Stormvogel               NT 9603031    1:56.52           
            53.00  1:56.52
 DIS Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel               NT 9601693    1:54.10           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            51.23  1:54.10
 DIS Jordy Johann                  Z.V. Zeelandia              NT 9602131    2:12.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.19  2:12.45





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 25m vrije slag             Meisjes Minioren 1 en 2
30-3-2008 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Madelief de Wit               Luctor et Emergo            NT 0000212      24.56           
  2. Dominique Vogel               Luctor et Emergo            NT 0001164      28.06           
  3. Femke Michels                 Luctor et Emergo            NT 0100352      40.52           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
30-3-2008 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geurt Schwitter               Luctor et Emergo         45.28 9802385      44.26           
  2. Pablo Mol                     De Stormvogel               NT 9900969      45.45           
  3. Nathan Bun                    Luctor et Emergo         58.09 9900405      46.24           
  4. Jens Ingelse                  Luctor et Emergo            NT 9901533      46.35           
  5. Jason de Visser               De Stormvogel               NT 9801739      51.38           
  6. Jordan Vasseur                Z&PC de Ganze            56.67 9802047      52.06           
  7. Mika Mathia                   Luctor et Emergo       1:07.11 9901083      54.34           
  8. Thijs Wagenvoort              Luctor et Emergo         56.97 9900273      55.70           
  9. Victor Studulski              Luctor et Emergo            NT 9802547      56.50           
 10. Daan Pompies                  Luctor et Emergo            NT 9900513    1:03.20           
 11. Lars Michels                  Luctor et Emergo            NT 9901603    1:15.26           

  BM Sander van Houtert            Luctor et Emergo            NT 0000649    1:21.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 3 en 4
30-3-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         42.95 9802784      44.08           
  2. Anouk van Kaam                De Stormvogel            49.48 9802684      44.19           
  3. Sylvana Vogel                 De Stormvogel               NT 9802688      45.36           
  4. Daphne Louws                  De Stormvogel               NT 9802686      46.07           
  5. Bronte Scharff                Luctor et Emergo         48.03 9802782      46.89           
  6. Daphne de Jonge               De Stormvogel               NT 9802690      47.18           
  7. Ilona de Groote               De Stormvogel               NT 9802682      47.86           
  8. Silvi de Weert                De Stormvogel            53.88 9901550      48.16           
  9. Dominique Wessel              De Stormvogel            55.09 9802680      48.83           
 10. Gaby Joosse                   Luctor et Emergo         54.47 9901146      49.47           
 11. Nadja van den Broeke          De Stormvogel               NT 9802678      49.94           
 12. Kayleigh Kloet                Z.V. Zeelandia           49.86 9802860      51.54           
 13. Britt den Engelsman           Z&PC de Ganze          1:00.26 9802722      54.04           
 14. Jade v.d. Moere               Z&PC de Ganze          1:06.89 9802724    1:01.25           
 15. Fiorucci de Nooijer           Luctor et Emergo            NT 9803550    1:06.17           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
30-3-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van Elsen                 De Stormvogel            40.18 9703009      40.19           
  2. Willem ten Klooster           De Stormvogel               NT 9702923      44.59           
  3. Mark Potappel                 Z.V. Zeelandia           45.56 9703059      45.52           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
30-3-2008 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eva Pijpelink                 Z.V. Zeelandia           46.13 9701636      44.02           
  2. Jasmijn van den Berge         De Stormvogel            44.82 9703994      45.67           
  3. Irene de Buck                 De Stormvogel            47.20 9704000      45.70           
  4. Sanne Stroosnijder            Z.V. Zeelandia           44.16 9701638      46.11           
  5. Merel Kuijs                   De Stormvogel            44.44 9704002      46.28           
  6. Sanne van Rooij               De Stormvogel            43.29 9704004      46.50           
  7. Shireen Westerweele           Luctor et Emergo         47.84 9704086      46.52           
  8. Laura Alewijnse               De Stormvogel            48.94 9703780      48.48           
  9. Noortje Pompies               Luctor et Emergo         57.66 9703216      52.25           
 10. Anne Meijers                  Luctor et Emergo            NT 9704628      53.13           
 DIS Janine van den Driest         De Stormvogel            46.25 9704046                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 6
30-3-2008 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Lobbezoo                 De Stormvogel            42.64 9603431      42.82           
  2. Alexander Wessel              De Stormvogel            44.57 9603241      43.55           






Splash Meet Manager 2007Registered to Luctor et Emergo