Speedo 4
Maastricht (NED),    30.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
30-03-2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:59.76 9900524    1:53.20           
  2. Jody Savelberg                Eurode KZC             2:03.07 9900438    1:53.80           
  3. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  2:01.78 9900570    1:53.85           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
30-03-2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode KZC             1:14.70 9800559    1:17.32           
  2. Devi Weber                    NIMO                   1:24.20 9801215    1:21.19           
  3. Vincent Jacobs                NIMO                   1:28.38 9801669    1:25.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
30-03-2008 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               NIMO                   3:09.95 9800670    3:04.62           
            39.89  3:04.62
  2. Carmen van de Rijt            MZ&PC                  3:10.00 9801412    3:05.75           
            42.21  3:05.75
  3. Joanna Verjans                ZON/S&S                3:18.57 9800582    3:18.42           
            46.19  3:18.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
30-03-2008 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:42.18 9702025    1:41.42           
  2. Stan Keulen                   Eurode KZC                  NT 9702421    1:48.70           
  3. Danny Hamers                  Eurode KZC             1:49.69 9701169    1:49.53           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
30-03-2008 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                1:26.03 9702110    1:25.39           
  2. Mignon Peeters                NIMO                   1:27.93 9701048    1:26.47           
  3. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:34.21 9700540    1:31.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
30-03-2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode KZC             1:38.97 9601033    1:35.97           
  2. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg          1:40.47 9601571    1:40.03           
  3. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:42.03 9600629    1:44.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
30-03-2008 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:26.19 9400341    2:26.54           
          1:07.31  2:26.54
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          3:05.75 9403779    2:56.19           
          1:24.59  2:56.19
  3. Max Grispen                   ZC Valkenburg          3:13.54 9501783    2:58.82           
          1:23.23  2:58.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
30-03-2008 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Kerkhoff                   NIMO                   3:21.28 9502376    3:07.99           
          1:26.19  3:07.99
  2. Karin van der Aalst           ZON/S&S                3:33.48 9501356    3:26.72           
          1:31.68  3:26.72
  3. Maaike Greven                 MZ&PC                       NT 9500826    3:27.50           
          1:38.73  3:27.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
30-03-2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Blok                   MZ&PC                    55.96 9900572      51.54           
  2. Nina Vriezelaar               MZ&PC                    59.33 9900570      56.72           
  3. Jody Savelberg                Eurode KZC               58.83 9900438      59.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 4 en later
30-03-2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Devi Weber                    NIMO                   1:35.98 9801215    1:32.61           
  2. Jordy Severins                Eurode KZC             1:34.13 9800559    1:35.70           
  3. Vincent Jacobs                NIMO                   1:44.98 9801669    1:41.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
30-03-2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chayenne Poorts               NIMO                   1:14.85 9800670    1:14.69           
  2. Carmen van de Rijt            MZ&PC                  1:14.02 9801412    1:14.74           
  3. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:28.23 9801466    1:23.16 FJ 1      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
30-03-2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:23.93 9702025    1:26.38           
  2. Alexander Lakiere             MZ&PC                  1:49.78 9701597    1:33.38           
  3. Danny Hamers                  Eurode KZC             1:39.95 9701169    1:39.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
30-03-2008 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            ZON/S&S                6:11.04 9702110    6:01.26           
          1:23.82  2:58.70  4:31.14  6:01.26
  2. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          6:31.41 9700656    6:02.23           
          1:24.80  3:00.45  4:35.23  6:02.23
  3. Chantal Veldman               NIMO                   7:27.36 9703000    6:05.34           
          1:25.63  3:01.26  4:35.18  6:05.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
30-03-2008 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode KZC             1:20.36 9601033    1:25.20           
  2. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:29.38 9600629    1:37.57           
  3. Martijn Weinberg              NIMO                   1:41.23 9600955    1:41.01           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
30-03-2008 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:24.85 9400341    2:21.89           
          1:09.06  2:21.89
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:37.92 9403779    2:32.60           
          1:14.26  2:32.60
  3. Boy Coort                     ZON/S&S                2:45.44 9402283    2:46.85           
          1:20.25  2:46.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
30-03-2008 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Jaspers                 NIMO                   3:03.25 9602544    2:59.66           
          1:26.95  2:59.66
  2. Bo Kerkhoff                   NIMO                   3:14.04 9502376    3:01.39           
          1:28.85  3:01.39
  3. Karin van der Aalst           ZON/S&S                3:14.07 9501356    3:07.43           
          1:32.20  3:07.43



Splash Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg