District Kampioenschappen Lange Afstand 2008
Zaandam (NED),    30.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 4. Jongens, 400m wisselslag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 6. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren D1 en D2
Nr. 7. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 8. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 10. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren
Nr. 11. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 12. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 1500m vrije slag, Heren Jeugd 1 en 2    Nr. 14. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 15. Dames, 800m vrije slag, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 16. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 17. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 18. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 19. Dames, 800m vrije slag, Dames Senioren    Nr. 20. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 400m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
30-3-2008 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Velden Lars van der           DAW-Finenzo            6:21.10 9800175    5:58.93           
          1:24.93  2:57.87  4:32.64  5:58.93
  2. Stam Ruben                    De Futen               6:32.25 9800331    6:08.71           
          1:25.08  2:59.84  4:35.90  6:08.71
  3. Yas Seser                     Zwemlust/Utrecht(SG)   6:29.73 9800909    6:15.42           
          1:28.11  3:05.90  4:44.16  6:15.42
  4. Graafmans Ricardo             De Futen               6:38.86 9900409    6:26.17           
          1:29.02  3:06.90  4:48.23  6:26.17
  5. Martina Pèrez Simon           Zpch                   7:04.46 9800421    6:57.07           
          1:33.11  3:20.81  6:57.07
AFGE Heldoorn Niek                 IJsselmeer             7:40.43 9900199                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 400m vrije slag             Meisjes Minioren 3 en 4
30-3-2008 - 13:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stel Serena                   Aquafit                6:01.45 9801528    5:49.32           
          1:24.64  2:54.98  4:23.06  5:49.32
  2. Vermeulen Tessa               Zaanstad (SG)          6:01.09 9800068    5:49.38           
          1:24.59  2:54.94  4:22.82  5:49.38
  3. Dam Anouk van                 Hpc                    6:30.69 9800032    6:18.98           
          1:26.38  3:03.39  4:42.83  6:18.98
  4. Remmits Lieke                 One Team Swimming      6:48.01 9801880    6:29.75           
          1:27.35  3:07.59  4:50.57  6:29.75
  5. Noom Anne                     Zaanstad (SG)          6:58.72 9800062    6:40.15           
          1:32.84  3:16.00  5:00.00  6:40.15
  6. Kagchelland Darleen           Zpch                   7:21.08 9800138    7:15.90           
          1:40.62  3:34.62  5:31.78  7:15.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
30-3-2008 - 13:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Druyven Jorrick               Oeza                  18:38.36 9400507   18:07.48           
          1:06.23  2:17.84  3:30.08  4:43.17  5:57.03  7:11.49  8:25.49  9:40.09 10:53.72
         12:06.86 13:20.21 14:33.70 15:46.79 17:00.31 18:07.48
  2. Wolff Frank van der           Z.V.Hoorn-Aurik       18:49.13 9400955   18:32.26           
          1:06.82  2:19.86  3:34.26  4:48.91  6:04.80  7:19.82  8:35.23  9:51.42 11:06.76
         12:22.42 13:38.19 14:53.39 16:08.52 17:22.32 18:32.26
  3. Tol Ruben                     Ed-Vo                 18:49.45 9501119   18:56.60           
          1:07.34  2:22.32  3:37.77  4:54.51  6:10.98  7:27.59  8:43.26  9:59.44 11:16.34
         12:33.38 13:50.41 15:07.53 16:24.88 17:42.10 18:56.60
  4. Lieverst Sjors                Zaanstad (SG)         19:29.14 9501389   19:12.70           
          1:09.60  2:25.62  3:43.22  5:00.84  6:18.93  7:36.95  8:55.12 10:12.88 11:30.17
         12:48.02 14:05.93 15:24.51 16:43.04 17:59.65 19:12.70
  5. Bijl Frans                    Het Y                 20:12.13 9401319   19:37.88           
            32.91  5:04.22 10:21.15 19:37.88
  6. Lange Rikus de                AZ&PC                 21:16.53 9401261   20:17.59           
          1:12.79  2:33.71  3:55.39  5:17.54  6:40.68  8:03.84  9:26.68 10:49.04 12:11.61
         13:33.21 14:55.93 16:17.75 17:39.51 19:00.19 20:17.59
  7. Boersma Job                   De Reuring            21:16.83 9501185   21:11.33           
          1:15.06  2:37.22  4:01.92  5:28.89  6:55.86  8:22.70  9:49.32 11:15.92 12:43.36
         14:11.70 15:37.70 17:03.20 18:28.09 19:52.48 21:11.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 400m wisselslag                  Heren Jeugd 1 en 2
30-3-2008 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hessing Nick                  De Dolfijn             4:54.13 9103753    4:51.10           
          1:06.30  4:51.10
  2. Nosairi Aziz                  Zwemlust/Utrecht(SG)   5:04.25 9104645    4:57.36           
          1:07.14  4:57.36
  3. Hartog Hans Peter             DAW-Finenzo            5:00.89 9100859    5:00.53           
          1:07.87  2:25.31  3:56.06  5:00.53
  4. Overhage Dennis               De Otters Het Gooi     4:57.04 9002223    5:01.72           
          1:06.65  2:24.72  3:55.68  5:01.72
  5. Hesterman Killian             Het Y                  5:05.25 9001187    5:06.98           
          1:04.59  5:06.98
  6. Dekker Matthijs               Zaanstad (SG)          5:06.56 9000621    5:17.32           
          1:14.93  2:34.39  4:03.91  5:17.32
  7. Gras Martijn                  Zaanstad (SG)          5:12.11 9100751    5:25.98           
          1:10.57  2:34.82  4:11.89  5:25.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 800m vrije slag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-3-2008 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Visser Rachelle               AZ&PC                  9:49.32 9500106    9:43.64           
          1:08.41  2:21.92  3:37.57  4:51.96  6:07.57  7:22.12  8:35.32  9:43.64
  2. Toussaint Kira                De Dolfijn             9:43.69 9400990    9:45.71           
          1:07.93  2:20.99  3:34.61  4:48.98  6:03.57  7:18.92  8:33.52  9:45.71
  3. Mlcoch Sharona                DAW-Finenzo           10:17.02 9406178   10:10.80           
          1:09.82  2:26.64  3:44.92  5:01.92  6:19.68  7:39.36  8:58.42 10:10.80
  4. Rozemuller Miloes             Z.V.Hoorn-Aurik       10:35.06 9501832   10:23.22           
          1:12.58  2:30.97  3:49.93  5:09.05  6:29.29  7:47.98  9:07.11 10:23.22
  5. Arvin Annika                  De Dolfijn            10:33.96 9500008   10:31.86           
          1:10.49  2:32.39  3:53.57  5:13.94  6:36.53  7:57.87  9:17.83 10:31.86
  6. Kooijman Anne                 Zwemlust/Utrecht(SG)  11:04.04 9503218   10:49.10 FJ 1      
          1:16.09  2:38.14  3:59.60  5:21.75  6:44.28  8:06.67  9:28.85 10:49.10
  7. Mijnen Kimberly               Zaanstad (SG)         11:38.28 9503644   10:49.10 FJ 2      
          1:13.67  2:35.39  3:59.01  5:23.61  6:48.42  8:10.95  9:31.80 10:49.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 400m wisselslag              Dames Senioren D1 en D2
30-3-2008 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bakker Britt                  De Dolfijn             5:16.36 9100094    5:14.88           
          1:12.40  2:33.47  4:02.03  5:14.88
  2. Zwaan Melissa                 Zaanstad (SG)          5:31.97 9103666    5:29.71           
          1:13.71  2:37.38  4:17.25  5:29.71
  3. Duijst Lisanne                Z.V.Hoorn-Aurik        5:41.98 9000938    5:34.59           
          1:15.52  2:41.11  4:17.11  5:34.59
  4. Groot Xandra                  Z.V.Hoorn-Aurik        5:42.42 9001268    5:43.85           
          1:14.60  2:42.92  4:23.68  5:43.85
  5. Ravenswaaij Kimberley van     Zpch                   5:45.66 9102550    5:50.58           
          1:15.11  2:43.67  4:30.26  5:50.58
  6. Goedhart Caroline             ZV De Aalscholver      6:09.16 9105892    6:11.22           
          1:33.27  3:04.74  4:46.02  6:11.22
  7. Gugten Dieke van der          De Fuut                6:48.13 9006436    6:41.22           
          1:29.91  3:13.71  5:08.15  6:41.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 1500m vrije slag            Jongens Junioren 3 en 4
30-3-2008 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bakker Jens                   De Dolfijn            17:38.15 9300021   17:15.41           
          1:04.86  2:14.18  3:23.49  4:33.39  5:42.50  6:52.39  8:01.54  9:11.22 10:20.92
         11:30.92 12:40.89 13:50.39 14:59.28 16:08.54 17:15.41
  2. Leuven Julian van             De Dolfijn            17:05.53 9200823   17:41.60           
          1:03.27  2:12.47  3:22.43  4:33.26  5:44.30  6:55.34  8:08.17  9:19.41 10:31.55
         11:44.99 12:55.48 14:08.53 15:22.60 16:33.64 17:41.60
  3. Langerveld Daniel             De Fuut               18:50.36 9302989   17:48.89           
          1:04.03  2:14.46  3:24.97  4:36.84  5:48.93  7:02.06  8:14.07  9:27.03 10:40.14
         11:52.26 13:04.59 14:16.11 15:27.56 16:39.40 17:48.89
  4. Kalse Tom                     De Dolfijn            18:27.82 9200645   17:56.98           
          1:04.89  2:16.89  3:28.48  4:41.40  5:54.17  7:08.01  8:21.16  9:34.11 10:46.42
         11:58.95 13:11.30 14:25.82 15:36.11 16:41.95 17:56.98
  5. Dekker Ruben                  Zaanstad (SG)         18:21.66 9300627   18:20.13           
          1:04.77  2:17.18  3:29.18  4:41.18  5:54.81  7:07.68  8:21.12  9:34.27 10:48.77
         12:02.91 13:17.52 14:33.27 15:49.24 17:05.96 18:20.13
  6. Veerman Kees                  Ed-Vo                 18:24.98 9205457   18:21.34           
          1:06.43  2:17.55  3:29.56  4:42.70  5:56.62  7:11.34  8:26.95  9:41.43 10:55.43
         12:13.93 13:30.74 14:45.34 15:59.45 18:21.34
 DIS Hautvast Chester              Torpedo               18:32.53 9204359                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
30-3-2008 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peerdeman Remco               Z.V.Hoorn-Aurik        4:50.40 8902411    4:44.04           
          1:02.36  2:16.13  3:37.68  4:44.04
  2. Verbeek Tom                   Het Y                  4:52.23 8803527    4:53.58           
          1:04.64  2:20.35  3:44.79  4:53.58
  3. Graaff Jan-Willem v.d.        Het Y                  4:55.49 8901023    5:01.78           
          1:08.92  2:23.45  3:53.61  5:01.78
  4. Nijssen Marijn                Z.V.Hoorn-Aurik        5:12.04 8703983    5:05.23           
          1:07.88  2:27.56  3:56.54  5:05.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 800m vrije slag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-3-2008 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Boer Shelley de               Zaanstad (SG)         10:04.64 9302840    9:50.24           
          1:07.25  2:22.15  3:36.65  4:51.07  6:06.01  7:20.83  8:35.72  9:50.24
  2. Jong Jamie de                 De Dolfijn            10:03.96 9300898    9:53.84           
          1:07.30  2:22.25  3:37.15  4:52.70  6:09.43  7:26.30  8:42.06  9:53.84
  3. Pijtak Iris                   AZ&PC                 10:11.02 9300602    9:53.97           
          1:09.30  2:25.93  3:42.59  4:59.02  6:14.27  7:29.90  8:44.59  9:53.97
  4. Rooker Corine                 WZ&PC Purmerend       10:34.74 9201522   10:17.38           
          1:08.94  2:24.99  3:43.07  5:02.07  6:21.68  7:41.92  9:01.84 10:17.38
  5. Broeders Ilona                Het Y                 10:38.33 9301030   10:23.32           
          1:10.61  2:27.24  3:44.38  5:02.61  6:22.41  7:42.99  9:03.82 10:23.32
  6. Vuijst Ramona                 De Otters Het Gooi    10:45.22 9300828   10:53.14           
          1:11.81  2:32.25  3:55.20  5:19.93  6:44.28  8:10.15  9:34.12 10:53.14
  7. Droog Anke                    De Otters Het Gooi    10:48.39 9200482   11:11.69           
          1:15.93  2:39.00  4:03.55  5:29.38  6:55.58  8:21.57  9:46.77 11:11.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 400m wisselslag                       Dames Senioren
30-3-2008 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sohl Evelien                  Het Y                  5:17.41 8603346    5:10.21           
          1:12.00  5:10.21
  2. Bravo Alice                   Het Y                  5:16.18 8705346    5:15.88           
          1:13.75  5:15.88
  3. Lukassen Tessa                Zwemlust/Utrecht(SG)   5:25.58 8702620    5:27.75           
          1:18.08  5:27.75
  4. Wijngaard Ilse vd             One Team Swimming      5:58.00 8904736    5:54.32           
          1:19.73  5:54.32
  5. Breed Milja                   Torpedo                5:56.39 8800594    6:01.75           
          1:21.66  6:01.75
  6. Tiemessen Lilian              IJsselmeer             6:07.77 8403162    6:05.33           
          1:23.50  6:05.33
AFGE Noort Channe                  De Reuring             6:26.26 8605032                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 800m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
30-3-2008 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Haarsma Lars                  Z.V.Hoorn-Aurik       10:42.15 9600745   10:28.68           
          1:15.75  2:35.97  3:55.69  5:15.30  6:34.35  7:53.75  9:13.49 10:28.68
  2. Berlemon Danny                Z.V.Hoorn-Aurik       12:11.14 9600527   11:30.81           
          1:18.49  2:45.81  4:13.97  5:42.93  7:12.23  8:40.30 10:07.90 11:30.81
  3. Klok Bart                     One Team Swimming     12:06.24 9600351   11:46.23           
          1:20.41  2:47.83  4:17.79  5:47.93  7:18.72  8:50.33 10:20.24 11:46.23
  4. Bakkali Mohammed el           Zwemlust/Utrecht(SG)  12:35.70 9700971   12:03.08           
          1:21.25  2:51.22  4:23.44  5:57.41  7:45.09  9:01.16 10:35.13 12:03.08
  5. Jong Ivar de                  ZV De Aalscholver     12:56.73 9700869   12:06.67           
          1:24.58  2:58.89  4:33.36  6:05.58  7:40.54  9:12.64 10:42.26 12:06.67
  6. Kerssens Jordi                Z.V.Hoorn-Aurik       12:43.97 9601075   12:17.96           
          1:26.13  3:00.14  4:34.05  6:07.88  7:42.48  9:16.75 10:50.59 12:17.96
 DIS Feld Thierry                  Z.V.Hoorn-Aurik       11:14.25 9601185                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Melis Karel                   AZ&PC                 11:08.18 9601529                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 800m vrije slag       Meisjes Minioren 5 Junioren 1
30-3-2008 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vermeulen Esmee               Zaanstad (SG)         10:07.89 9600678    9:55.42           
          1:09.09  2:23.09  3:37.25  4:52.89  6:09.57  7:25.62  8:41.43  9:55.42
  2. Rooker Janine                 WZ&PC Purmerend       10:15.42 9600316   10:01.83           
          1:10.64  2:26.70  3:43.25  5:00.83  6:17.36  7:33.83  8:49.48 10:01.83
  3. Veerman Rosa                  Ed-Vo                 10:24.08 9600862   10:12.22           
          1:10.86  2:26.31  3:43.90  5:02.08  6:21.13  7:39.89  8:58.58 10:12.22
  4. Wiersma Manon                 Z.V.Hoorn-Aurik       10:51.44 9600112   10:30.27           
          1:12.70  2:31.08  3:50.82  5:11.70  6:32.67  7:53.15  9:13.09 10:30.27
  5. Teufer Irene                  Oeza                  11:24.38 9602340   10:41.66           
          1:15.06  2:36.18  3:58.28  5:20.06  6:40.95  8:03.19  9:23.47 10:41.66
  6. Remmits Femke                 One Team Swimming     11:29.22 9603692   11:02.93           
          1:19.03  2:44.10  4:10.78  5:35.75  7:00.77  8:24.35  9:46.97 11:02.93
  7. Lelij Lisanne vd              One Team Swimming     11:20.26 9600666   11:03.42           
          1:18.36  2:42.71  4:09.54  5:34.29  6:58.95  8:22.25  9:45.06 11:03.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 1500m vrije slag                 Heren Jeugd 1 en 2
30-3-2008 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Overhage Dennis               De Otters Het Gooi    17:17.84 9002223   17:15.97           
          1:04.08  2:12.99  3:21.71  4:30.65  5:39.28  6:48.65  7:57.75  9:08.11 10:17.99
         11:28.02 12:38.34 13:48.65 14:59.25 16:09.68 17:15.97
  2. Hessing Nick                  De Dolfijn            17:12.68 9103753   17:28.29           
          1:04.29  2:12.26  3:21.92  4:32.11  5:42.61  6:53.23  8:05.29  9:18.11 10:31.23
         11:44.48 12:57.07 14:05.64 15:14.29 16:22.09 17:28.29
  3. Dekker Matthijs               Zaanstad (SG)         17:35.19 9000621   17:30.33           
          1:03.47  2:12.54  3:22.00  4:32.18  5:41.56  6:52.01  8:02.64  9:14.34 10:25.81
         11:37.28 12:48.81 14:00.24 15:11.50 16:22.25 17:30.33
  4. Hesterman Killian             Het Y                 18:20.54 9001187   18:09.50           
          1:06.18  2:16.84  3:28.97  4:41.81  5:55.96  7:09.88  8:23.62  9:38.56 10:53.07
         12:05.88 13:19.30 14:34.08 15:47.62 17:00.32 18:09.50
  5. Gras Martijn                  Zaanstad (SG)         18:26.36 9100751   18:15.86           
          1:06.57  2:18.45  3:31.47  4:45.99  5:59.29  7:12.58  8:26.07  9:36.61 10:53.06
         12:06.83 13:21.23 14:34.75 15:48.79 17:03.82 18:15.86
  6. Wever Thom                    Z.V.Hoorn-Aurik       18:22.55 9102711   18:27.08           
          1:06.57  2:19.94  3:33.63  4:47.06  6:01.92  7:16.28  8:31.51  9:45.32 11:01.03
         12:15.53 13:30.28 14:45.32 15:59.72 17:14.34 18:27.08
 DIS Hartog Hans Peter             DAW-Finenzo           17:11.28 9100859                      
        AP - Schuldig gemaakt aan wangedrag (uitsluiten van (verdere) deelneming).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-3-2008 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Druyven Jorrick               Oeza                   5:17.61 9400507    5:13.58           
          1:12.74  2:33.54  4:05.39  5:13.58
  2. Wolff Frank van der           Z.V.Hoorn-Aurik        5:20.55 9400955    5:21.82           
          1:11.77  5:21.82
  3. Lieverst Sjors                Zaanstad (SG)          5:40.83 9501389    5:26.72           
          1:18.26  2:41.14  4:14.66  5:26.72
  4. Bijl Frans                    Het Y                  5:31.78 9401319    5:26.80           
          1:17.42  5:26.80
  5. Tol Ruben                     Ed-Vo                  5:38.37 9501119    5:38.90           
          1:20.54  5:38.90
  6. Jonk Guus                     Z.V.Hoorn-Aurik        5:55.84 9501509    5:41.46           
          1:25.18  5:41.46
  7. Lange Rikus de                AZ&PC                  5:56.02 9401261    5:48.34           
          1:22.70  5:48.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 800m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
30-3-2008 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bakker Britt                  De Dolfijn             9:41.20 9100094    9:31.35           
          1:08.25  2:19.48  3:31.43  4:43.44  5:55.90  7:08.72  8:21.40  9:31.35
  2. Groot Xandra                  Z.V.Hoorn-Aurik       10:06.23 9001268    9:43.07           
          1:06.96  2:19.60  3:32.89  4:46.94  6:01.42  7:16.06  8:30.66  9:43.07
  3. Zwaan Melissa                 Zaanstad (SG)          9:53.06 9103666    9:45.45           
          1:08.45  2:22.70  3:36.77  4:51.80  6:05.86  7:20.48  8:34.41  9:45.45
  4. Vermeulen Daniëlle            AZ&PC                 10:14.65 9103240   10:04.72           
          1:11.26  2:27.89  3:44.61  5:01.39  6:17.86  7:34.69  8:51.32 10:04.72
  5. Ravenswaaij Kimberley van     Zpch                  10:34.50 9102550   10:33.05           
          1:10.27  2:29.46  3:49.31  5:10.58  6:32.28  7:54.30  9:16.59 10:33.05



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 400m wisselslag             Meisjes Junioren 2 en 3
30-3-2008 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toussaint Kira                De Dolfijn             5:20.43 9400990    5:23.27           
          1:14.11  5:23.27
  2. Zarekiani Parand              De Dolfijn             6:01.14 9402150    5:25.15           
          1:09.55  5:25.15
  3. Visser Rachelle               AZ&PC                  5:24.62 9500106    5:29.59           
          1:14.92  5:29.59
  4. Post Shireen                  AZ&PC                  5:49.21 9503286    5:40.92           
          1:18.66  5:40.92
  5. Bommer Sanne                  Zaanstad (SG)          5:52.27 9501132    5:46.63           
          1:19.54  5:46.63
  6. Mijnen Kimberly               Zaanstad (SG)          6:00.62 9503644    5:57.47           
          1:26.30  5:57.47
  7. Crok Linda                    Oeza                   5:58.13 9401068    6:02.79           
          1:27.38  6:02.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 1500m vrije slag                 Heren Senioren Open
30-3-2008 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peerdeman Remco               Z.V.Hoorn-Aurik       16:55.84 8902411   17:07.10           
          1:05.75  2:12.96  3:21.91  4:30.06  5:40.37  6:51.50  8:02.75  9:14.22 10:21.30
         11:33.56 12:44.46 13:49.15 14:54.94 16:01.96 17:07.10
  2. Graaff Jan-Willem v.d.        Het Y                 16:54.12 8901023   17:17.47           
          1:04.87  2:12.36  3:21.80  4:31.27  5:40.47  6:51.22  8:02.93  9:14.36 10:21.76
         11:33.64 12:44.47 13:50.40 14:59.45 16:08.97 17:17.47
  3. Glorie Daan                   Het Y                 17:48.43 8801115   17:31.57           
          1:03.76  2:11.89  3:20.61  4:29.86  5:40.32  6:51.54  8:03.09  9:14.48 10:24.61
         11:35.95 12:47.51 13:58.74 15:10.51 16:21.89 17:31.57
  4. Engelenburg Raoul             De Dolfijn            17:54.04 8900843   17:43.54           
          1:07.79  2:20.93  3:33.03  4:45.85  5:58.08  7:09.72  8:21.21  9:32.63 10:43.57
         11:54.32 13:04.19 14:14.11 15:24.76 16:35.40 17:43.54
  5. Butter Martijn                Oeza                  18:14.22 7900231   17:54.40           
          1:05.61  2:18.14  3:29.92  4:41.95  5:53.80  7:05.58  8:17.58  9:29.74 10:41.77
         11:53.95 13:06.08 14:18.30 15:31.05 16:43.49 17:54.40
  6. Tolenaars Robin               Zpch                  18:24.48 8903171   18:39.29           
          1:05.96  2:19.50  3:32.79  4:46.63  5:59.57  7:13.32  8:27.73  9:42.57 10:57.82
         12:14.98 13:31.51 14:49.40 16:05.02 17:23.40 18:39.29
  7. Nijssen Marijn                Z.V.Hoorn-Aurik       19:48.57 8703983   18:41.22           
          1:07.12  2:19.20  3:31.59  4:45.11  5:59.87  7:15.76  8:31.91  9:48.77 11:04.93
         12:21.39 13:37.72 14:54.43 16:11.80 17:27.46 18:41.22
  NG Verbeek Tom                   Het Y                 17:15.57 8803527                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-3-2008 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bakker Jens                   De Dolfijn             4:48.98 9300021    4:48.22           
          1:06.06  4:48.22
  2. Eliveld Dennis                DAW-Finenzo            4:47.81 9202351    4:53.15           
          1:07.87  4:53.15
  3. Leuven Julian van             De Dolfijn             4:50.81 9200823    4:53.92           
          1:09.12  4:53.92
  4. Kalse Tom                     De Dolfijn             5:09.60 9200645    5:04.69           
          1:09.96  5:04.69
  5. Veerman Kees                  Ed-Vo                  5:07.08 9205457    5:06.48           
          1:10.41  2:28.73  3:58.64  5:06.48
  6. Udinga Bas                    ZV De Aalscholver      5:14.92 9201321    5:18.35           
          1:11.13  2:34.02  4:04.75  5:18.35
  7. Dekker Ruben                  Zaanstad (SG)          5:04.82 9300627    5:21.57           
          1:11.80  5:21.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 800m vrije slag                       Dames Senioren
30-3-2008 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sohl Evelien                  Het Y                  9:07.61 8603346    9:10.03           
          1:05.88  2:14.60  3:23.69  4:33.01  5:42.44  6:52.20  8:01.44  9:10.03
  2. Bravo Alice                   Het Y                  9:36.85 8705346    9:30.56           
          1:06.61  2:17.12  3:29.25  4:41.25  5:53.76  7:06.78  8:19.72  9:30.56
  3. Wijngaard Ilse vd             One Team Swimming     11:08.56 8904736   10:51.42           
          1:12.26  2:33.06  3:55.15  5:17.82  6:41.24  8:05.49  9:29.58 10:51.42
  4. Breed Milja                   Torpedo               11:14.43 8800594   11:07.09           
          1:13.76  2:26.61  4:01.57  5:27.13  6:53.32  8:19.26  9:44.16 11:07.09
AFGE Noort Channe                  De Reuring            11:39.82 8605032                      
AFGE Tiemessen Lilian              IJsselmeer            11:40.16 8403162                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 400m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-3-2008 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jong Jamie de                 De Dolfijn             5:22.93 9300898    5:25.91           
          1:12.55  5:25.91
  2. Boer Shelley de               Zaanstad (SG)          5:29.66 9302840    5:39.54           
          1:15.40  5:39.54
  3. Pijtak Iris                   AZ&PC                  5:37.59 9300602    5:41.28           
          1:16.22  5:41.28
  4. Ootes Laura                   De Dolfijn             5:59.42 9201340    5:56.20           
          1:22.09  5:56.20
  5. Broeders Ilona                Het Y                  5:59.89 9301030    6:00.23           
          1:24.97  6:00.23
  6. Vuijst Ramona                 De Otters Het Gooi     6:02.36 9300828    6:08.19           
          1:30.99  6:08.19
  7. Bartling Megan                Zpch                   6:06.24 9303346    6:15.97           
          1:31.33  6:15.97



Splash Meet Manager 2007Registered to Kring Noord-Holland