Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  Minioren 6
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1 en 2


Kring Speedo Voorronde, deel 4
Voorschoten, 29.3.2008


Programmanr. 1
29-3-2008 - 14:00
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Julia Hazenberg9900384WVZ1:58.711:49.6752.111:49.67
2.Iona van der Toorn9900884WVZ1:54.841:52.8953.901:52.89
3.Vera Bos9900886WVZ1:59.451:53.3955.001:53.39
4.Isobel Bowring9901982DESNT2:01.3955.862:01.39


<< TOP >>
Programmanr. 2
29-3-2008 - 14:02
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Floris Kotterink9800199WVZ1:13.981:10.7034.331:10.70
2.Rick van den Eng9800755WVZ1:23.421:22.8038.391:22.80
3.Rens Hoofs9800161WVZ1:31.551:24.7639.601:24.76
4.Jordy v. Oel9802003ZC Ooievaar (SG)1:28.201:24.9539.891:24.95
5.Jonne Schaafsma9800745WVZ1:33.441:27.3040.361:27.30
6.Antonio Lynch9800495WVZ1:35.111:27.8041.601:27.80
7.Jelmer Lankhorst9800353WVZ1:32.531:28.1041.511:28.10
8.Nick Boekestijn9900291ZV Westland Dijkglas1:35.011:30.6743.541:30.67
9.Wouter Arnoldus9800581WVZ1:34.991:31.5444.041:31.54
10.Stefan Weegink9900207WVZ1:44.741:32.9544.021:32.95
11.Ivar van Straaten9800107WVZ1:38.501:37.9247.161:37.92
12.Bernard Rivard0000045WVZ1:48.021:39.9547.171:39.95
13.Mike Vrolijk9800497DES1:41.811:40.0346.661:40.03


<< TOP >>
Programmanr. 3
29-3-2008 - 14:09
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Valerie van Roon9802326D'ElftNT3:11.0443.231:32.072:27.023:11.04
2.Raiesha Sardar9800604ZC Ooievaar (SG)3:45.033:19.8044.801:34.362:37.763:19.80
3.Anouk van der Lans9801614ZV Westland DijkglasNT3:27.8346.831:38.232:40.513:27.83
4.Julia Litjens9801188ZV Westland DijkglasNT3:31.1551.361:42.132:43.103:31.15
5.Diana van Halm Braam9800788WVZNT3:32.2645.021:39.232:43.073:32.26
6.Myrthe de Jong9800244WVZNT3:36.1445.001:41.612:42.753:36.14
7.Brighid van Uffelen9800310ZV Westland Dijkglas3:32.103:37.5748.481:47.092:49.293:37.57
8.Uma Kraus9802328D'ElftNT3:40.0049.891:47.542:50.703:40.00
9.Anouk Breugem9800784WVZNT3:46.0252.801:49.542:51.323:46.02
10.Yancey Bouman9801924ZoetermeerNT3:49.3355.313:49.33
11.Barbara Matekovic9800786WVZNT3:56.2354.321:55.892:56.573:56.23
12.Carlijne Tap9801460ZoetermeerNT3:56.7658.283:56.76
DISMarja Esmeijer9800776Zoetermeer3:18.27AF
DISVera Martens9801572WVZNT3:54.57VH55.201:58.423:00.803:54.57


<< TOP >>
Programmanr. 4
29-3-2008 - 14:20
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Jordan Langenberg9701005WVZ1:33.761:35.2444.981:35.24
2.Toby van Wijngaarden9700591WVZ1:42.201:38.7347.361:38.73
3.Krijn de Kievit9700277WVZ1:47.111:40.1047.601:40.10
4.Jerry Jubitana9702217D'Elft1:44.961:42.1647.891:42.16
5.Patrick Wyrdeman9702475ZC Ooievaar (SG)1:49.161:49.2051.061:49.20
6.Pascal Nuijten9701353ZV Westland Dijkglas1:46.191:49.3450.571:49.34
7.Louis IJpema9701603ZV Westland Dijkglas1:51.371:51.4552.511:51.45
8.Thom Bakker9700611Zoetermeer1:58.671:58.6057.921:58.60
DISFloris van der Meer9701041D'Elft1:41.811:39.54SK46.541:39.54
DISMartijn Diepenbach9702415WVZNT1:54.48SL53.071:54.48
DISNick Bowring9703277DESNT1:58.04SL57.071:58.04
AFGEMMax van der Zijden9701281AZL1:50.48


<< TOP >>
Programmanr. 5
29-3-2008 - 14:25
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Jessie Middendorp9700712ZV Westland Dijkglas1:29.731:25.2940.761:25.29
2.Kim Visser9702516WVZ1:36.771:26.7342.201:26.73
3.Britt Vis9700888ZV Westland Dijkglas1:31.551:31.5444.481:31.54
4.Michelle Venema9700066WZK1:39.451:33.7744.331:33.77
5.Joy Vavier9701686ZV Westland Dijkglas1:37.781:37.5046.981:37.50
6.Eveline van Kralingen9703220ZoetermeerNT1:38.041:38.04
7.Antonia Milicic9704070DES1:39.461:39.9047.201:39.90
8.Sophia van den Boogert9701854D'Elft1:45.361:40.54 49.671:40.54
9.Nacinda Paap9701684WVZ1:28.221:40.5849.321:40.58
10.Charlotte Kiffen9701972Zoetermeer1:43.491:41.0250.021:41.02
11.Ingeborg Efdée9701546WZK1:49.261:43.3250.031:43.32
12.Pascale Ooms9702196WVZ1:55.041:46.5149.581:46.51
DISSaskia van der Helm9700718WVZ1:40.331:36.82RC45.821:36.82
DISJuliët Gelauff9702624ZV Westland Dijkglas1:53.671:47.10RD53.201:47.10
NGTara de Gelder9702594WZK2:08.12


<< TOP >>
Programmanr. 6
29-3-2008 - 14:33
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Timo van der Ende9601979WVZ1:27.431:27.1840.871:27.18
2.Stanley Klerks9600809WVZ1:32.511:32.9543.641:32.95
3.Yoram Waarsing9601271Zoetermeer1:38.751:33.2644.801:33.26
4.Koen Lems9603709WVZ1:36.371:33.7344.481:33.73
5.Tim Hoogland9602435DES1:37.751:34.4744.421:34.47
6.Joost Zaalberg9602473DES1:40.771:40.1348.011:40.13
7.Luc Esmeijer9600855Zoetermeer1:34.481:41.1346.601:41.13
8.Brent Dijsselbloem9601981WVZ1:55.391:44.1149.751:44.11
9.Romano Lynch9602759WVZ1:50.541:46.3950.361:46.39
10.Gijs Ruijgrok9600863WZK1:46.061:50.0252.201:50.02
11.Thomas van de Velde9601435WZK1:55.691:55.5753.131:55.57
12.Kevin van den Bos9600747ZV Westland Dijkglas2:07.472:06.761:01.132:06.76
DISRaoul Weegink9601221WVZ1:45.641:50.26SL51.161:50.26


<< TOP >>
Programmanr. 7
29-3-2008 - 14:40
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Erik Schippers9403821De Vliet3:12.533:05.2340.761:30.132:20.163:05.23
2.Patrick de Jong9403007ZV Westland Dijkglas3:13.003:06.4540.921:28.892:17.893:06.45
3.Victor Savenije9503749D'ElftNT3:46.9545.391:43.422:45.263:46.95
NGJeroen van der Giessen9404751ZV Westland DijkglasNT


<< TOP >>
Programmanr. 8
29-3-2008 - 14:44
Meisjes, 200m vlinderslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Roos Brugman9500724ZV Westland Dijkglas2:59.362:51.0438.101:23.762:08.862:51.04
2.Maartje de Wit9502362ZV Westland DijkglasNT2:55.6439.001:23.762:10.922:55.64
3.Amber de Kroon9601098ZV Westland DijkglasNT3:06.4539.951:27.392:16.573:06.45
4.Aylin van Uffelen9600352ZV Westland Dijkglas3:34.373:27.4243.131:36.262:32.263:27.42
5.Ilse Hoogendijk9506038D'ElftNT3:34.1641.481:33.952:33.953:34.16
6.Alyssa Rijnschot9500566ZoetermeerNT3:48.4247.111:44.202:46.173:48.42
7.Rachel Tucker9602072D'ElftNT3:52.9244.701:45.542:49.133:52.92


<< TOP >>
Programmanr. 9
29-3-2008 - 14:51
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Vera Bos9900886WVZNT48.48
2.Isobel Bowring9901982DESNT48.54
3.Julia Hazenberg9900384WVZNT1:00.86
DISIona van der Toorn9900884WVZNT53.36VC


<< TOP >>
Programmanr. 10
29-3-2008 - 14:52
Jongens, 100m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Floris Kotterink9800199WVZ1:26.151:25.4843.021:25.48
2.Rick van den Eng9800755WVZ1:34.871:34.0045.891:34.00
3.Rens Hoofs9800161WVZ1:40.781:35.3246.821:35.32
4.Wouter Arnoldus9800581WVZ1:50.801:40.2648.571:40.26
5.Jonne Schaafsma9800745WVZ1:46.091:40.5449.231:40.54
6.Jordy v. Oel9802003ZC Ooievaar (SG)NT1:43.1050.641:43.10
7.Nick Boekestijn9900291ZV Westland Dijkglas1:44.391:46.1654.391:46.16
8.Ivar van Straaten9800107WVZ1:45.391:46.1752.461:46.17
9.Jelmer Lankhorst9800353WVZ1:51.871:46.3252.801:46.32
10.Stefan Weegink9900207WVZ1:48.521:47.1354.701:47.13
11.Antonio Lynch9800495WVZ1:52.451:49.4855.201:49.48
12.Mike Vrolijk9800497DES1:55.801:52.8253.761:52.82
13.Bernard Rivard0000045WVZ2:05.321:54.8255.921:54.82


<< TOP >>
Programmanr. 11
29-3-2008 - 15:00
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Raiesha Sardar9800604ZC Ooievaar (SG)1:13.781:19.7538.641:19.75
2.Valerie van Roon9802326D'Elft1:18.401:20.4839.231:20.48
3.Marja Esmeijer9800776Zoetermeer1:21.951:22.1839.311:22.18
4.Anouk van der Lans9801614ZV Westland Dijkglas1:25.741:24.1639.501:24.16
5.Julia Litjens9801188ZV Westland Dijkglas1:29.551:28.2644.041:28.26
6.Brighid van Uffelen9800310ZV Westland Dijkglas1:30.401:29.7942.261:29.79
6.Diana van Halm Braam9800788WVZ1:31.151:29.7941.571:29.79
8.Uma Kraus9802328D'Elft1:33.531:31.3844.071:31.38
9.Anouk Breugem9800784WVZ1:46.391:32.7243.181:32.72
10.Vera Martens9801572WVZ1:42.081:35.7343.421:35.73
11.Myrthe de Jong9800244WVZ1:34.661:36.3643.661:36.36
12.Yancey Bouman9801924Zoetermeer1:36.871:37.6546.551:37.65
13.Carlijne Tap9801460Zoetermeer1:42.221:38.6249.001:38.62
14.Barbara Matekovic9800786WVZ1:54.891:42.2946.391:42.29
15.Tess Wieringa9801260WVZ1:44.531:47.2648.061:47.26
16.Vivienne Tucker9802320D'ElftNT1:50.0047.961:50.00


<< TOP >>
Programmanr. 12
29-3-2008 - 15:07
Jongens, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Krijn de Kievit9700277WVZ1:27.171:28.42 43.061:28.42
2.Pascal Nuijten9701353ZV Westland Dijkglas1:37.161:32.9444.211:32.94
3.Thom Bakker9700611Zoetermeer1:36.641:36.4047.271:36.40
4.Floris van der Meer9701041D'Elft1:38.331:37.2548.121:37.25
5.Louis IJpema9701603ZV Westland Dijkglas1:38.761:37.9547.921:37.95
6.Patrick Wyrdeman9702475ZC Ooievaar (SG)1:46.581:40.1948.561:40.19
7.Martijn Diepenbach9702415WVZ1:49.451:41.28FJ 150.451:41.28
8.Jerry Jubitana9702217D'Elft1:40.611:41.28FJ 250.001:41.28
9.Nick Bowring9703277DESNT1:44.3850.091:44.38
DISToby van Wijngaarden9700591WVZ1:33.281:27.53RC43.581:27.53
DISJordan Langenberg9701005WVZ1:38.641:40.96RC48.761:40.96
AFGEMMax van der Zijden9701281AZL1:37.80


<< TOP >>
Programmanr. 13
29-3-2008 - 15:12
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd100m200m300m400m
1.Jessie Middendorp9700712ZV Westland Dijkglas6:21.225:51.501:21.442:53.264:23.975:51.50
2.Saskia van der Helm9700718WVZNT6:21.361:29.293:03.934:41.576:21.36
3.Britt Vis9700888ZV Westland Dijkglas6:30.876:21.601:31.213:09.244:47.126:21.60
4.Kim Visser9702516WVZNT6:24.041:31.953:11.784:51.246:24.04
5.Nacinda Paap9701684WVZ7:00.646:28.481:32.043:13.824:54.046:28.48
6.Joy Vavier9701686ZV Westland DijkglasNT6:34.471:32.313:11.604:54.196:34.47
7.Eveline van Kralingen9703220ZoetermeerNT6:43.171:37.653:20.255:04.176:43.17
8.Juliët Gelauff9702624ZV Westland DijkglasNT6:51.671:38.103:20.625:07.506:51.67
9.Michelle Venema9700066WZKNT6:57.971:35.603:21.395:11.356:57.97
10.Sophia van den Boogert9701854D'ElftNT7:00.951:36.023:23.425:13.167:00.95
11.Ingeborg Efdée9701546WZKNT7:04.541:42.773:32.915:23.507:04.54
12.Antonia Milicic9704070DESNT7:11.381:41.453:32.995:24.887:11.38
13.Charlotte Kiffen9701972ZoetermeerNT7:13.341:46.853:39.765:31.727:13.34
14.Pascale Ooms9702196WVZNT7:33.451:46.513:42.425:40.027:33.45


<< TOP >>
Programmanr. 14
29-3-2008 - 15:30
Jongens, 100m vlinderslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Timo van der Ende9601979WVZ1:36.271:24.9738.471:24.97
2.Tim Hoogland9602435DESNT1:37.2943.891:37.29
3.Joost Zaalberg9602473DESNT1:38.6945.921:38.69
4.Romano Lynch9602759WVZNT1:38.8345.201:38.83
5.Brent Dijsselbloem9601981WVZNT1:40.8347.281:40.83
6.Yoram Waarsing9601271ZoetermeerNT1:41.9748.151:41.97
7.Stanley Klerks9600809WVZNT1:42.2950.091:42.29
8.Luc Esmeijer9600855ZoetermeerNT1:42.7950.391:42.79
9.Koen Lems9603709WVZNT1:43.1546.531:43.15
10.Raoul Weegink9601221WVZNT1:53.2551.921:53.25
11.Kevin van den Bos9600747ZV Westland DijkglasNT2:02.5654.932:02.56
DISGijs Ruijgrok9600863WZK2:02.051:55.40VE51.421:55.40


<< TOP >>
Programmanr. 15
29-3-2008 - 15:34
Jongens, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Patrick de Jong9403007ZV Westland Dijkglas2:53.322:51.4840.801:24.122:08.332:51.48
2.Thomas Chin-Kon-Sung9501853WZK2:55.612:53.6641.201:26.142:10.932:53.66
3.Victor Savenije9503749D'Elft3:24.703:10.1544.091:33.802:23.143:10.15
4.Erik Schippers9403821De VlietNT3:17.2644.821:37.322:30.763:17.26
5.Matthew Stittelaar9502623ZC Ooievaar (SG)3:37.203:28.1550.251:44.102:36.133:28.15
DISRoald Hageman9503591ZV Westland DijkglasNT3:36.41RC49.202:41.163:36.41
NGJeroen van der Giessen9404751ZV Westland Dijkglas2:54.04


<< TOP >>
Programmanr. 16
29-3-2008 - 15:42
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Maartje de Wit9502362ZV Westland Dijkglas2:42.452:43.6138.391:21.052:03.392:43.61
2.Amber Stienstra9604448D'Elft3:07.892:49.5039.401:23.372:07.722:49.50
3.Amber de Kroon9601098ZV Westland DijkglasNT2:54.4442.781:27.492:11.952:54.44
4.Eef Hollander9602074ZC Ooievaar (SG)2:59.582:57.5740.041:24.532:12.392:57.57
5.Ilse Hoogendijk9506038D'ElftNT2:59.0842.741:29.262:15.682:59.08
6.Iris Voogt9504364ZV Westland Dijkglas2:52.213:00.2042.321:27.902:15.113:00.20
7.Alyssa Rijnschot9500566ZoetermeerNT3:06.3243.511:31.512:20.533:06.32
8.Rachael Kretsch9602904WZK3:13.673:07.8344.541:33.652:22.763:07.83
9.Rachel Tucker9602072D'ElftNT3:12.0744.291:33.922:24.673:12.07
10.Mylène IJpema9603284ZV Westland Dijkglas3:06.793:13.0244.101:32.572:23.603:13.02
11.Aylin van Uffelen9600352ZV Westland Dijkglas3:29.333:21.2945.711:36.722:29.783:21.29
NG.ZAMyriam van Toor9505598ZC Ooievaar (SG)NT
AFGEMSascha de Zeeuw9505030ZV Westland DijkglasNT
NGCarlijn Huesken9505248ZC Ooievaar (SG)2:50.02