Speedo deel 4
Heerenveen (NED),    29.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
29.3.08 - 16:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marrit Steenbergen            00   DZ&PC                  1:50.69   207       
          1:50.69
    2.  Ilse Marije Sijpersma         99   Neptunia'24            1:57.82   171       
          1:57.82
    3.  Feya Boomsma                  99   Orca                   1:59.12   166       
          1:59.12
    4.  Naomi Rozema                  99   DZ&PC                  1:59.47   164       
          1:59.47
    5.  Nyna Visser                   99   Orca                   2:03.01   151       
          2:03.01
    6.  Sigrid Hogendorp              99   FZC54                 2:03.65   148       
          2:03.65
    7.  Danieke van de Kooi           00   de Granaet             2:04.46   145  1    
          2:04.46
    7.  Christa de Vries              99   FZC54                 2:04.46   145  2    
          2:04.46
    9.  Anna Rozema                   00   FZC54                 2:06.26   139       
          2:06.26
   10.  Tessa Folkertsma              99   DZ&PC                  2:06.69   138  2    
          2:06.69
   10.  Celeste Sijtsma               00   HZ&PC Heerenveen       2:06.69   138  1    
          2:06.69
   12.  Silke Rinsma                  99   HZ&PC Heerenveen       2:07.09   137       
          2:07.09
   13.  Hanna Kellner                 99   DZ&PC                  2:09.80   128       
          2:09.80
   14.  Kirsten Westerhuis            99   DZ&PC                  2:10.21   127       
          2:10.21
   15.  Lisanne Faber                 99   HZ&PC Heerenveen       2:13.18   119       
          2:13.18
   DIS  Genna Visser                  99   Zpd                    1:57.72             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:57.72
   DIS  Chiara Olde Agterhuis         99   HZ&PC Heerenveen       2:04.54             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:04.54
   DIS  Romy Jalving                  00   HZ&PC Heerenveen       2:12.08             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:12.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m vrije slag    Jongens Minioren 4 en later
29.3.08 - 16:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mirko van Ligtenberg          98   Wetterwille            1:19.25   206       
          1:19.25
    2.  Kevin de Joode                98   de Granaet             1:20.01   200       
          1:20.01
    3.  Jacob de Roos                 99   Zpd                    1:21.32   190       
          1:21.32
    4.  Denny Olde Agterhuis          98   HZ&PC Heerenveen       1:24.18   172       
          1:24.18
    5.  Luuk Veldman                  99   Neptunia'24            1:31.02   136       
          1:31.02
    6.  Theo Groenewoud               98   DZ&PC                  1:31.31   135       
          1:31.31
    7.  Stefan Willem Reinderink      99   DZ&PC                  1:31.48   134       
          1:31.48
    8.  Carlo Ruiz                    98   HZ&PC Heerenveen       1:35.36   118       
          1:35.36
    9.  Silvan Bruinsma               99   Orca                   1:35.64   117       
          1:35.64
   10.  Reinder Bouma                 98   FZC54                 1:35.78   117       
          1:35.78
   11.  Pieter Roemeling              99   Zpd                    1:37.58   110       
          1:37.58
   12.  Jan Arnoud Melse              99   DZ&PC                  1:37.61   110       
          1:37.61
   13.  Freek Jan Melse               00   DZ&PC                  1:38.09   109       
          1:38.09
   14.  Aron Visser                   98   DZ&PC                  1:40.11   102  1    
          1:40.11
   14.  Erwin Heinsius                99   HZ&PC Heerenveen       1:40.11   102  2    
          1:40.11
   16.  Koendert Kellner              00   DZ&PC                  1:40.60   101       
          1:40.60
   17.  Robin van der Akker           98   Neptunia'24            1:41.40    98       
          1:41.40
   18.  Jacko Korporaal               98   Zpd                    1:41.53    98       
          1:41.53
   19.  Daan Zwertbroek               99   HZ&PC Heerenveen       1:42.32    96       
          1:42.32
   20.  Rob van Wier                  99   HZ&PC Heerenveen       1:56.82    64       
          1:56.82
    NG  Brent Molog                   99   de Vikings                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 4
29.3.08 - 17:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kinge Zandringa               98   de Skelp               3:17.70   277       
          3:17.70
    2.  Nynke Klokman                 98   DZ&PC                  3:18.30   274       
          3:18.30
    3.  Ellen Jager                   98   PWC Buitenpost         3:19.08   271       
          3:19.08
    4.  Anneliene Zuidema             98   de Skelp               3:26.69   242       
          3:26.69
    5.  Danielle Trippenzee           98   Orca                   3:35.92   212       
          3:35.92
    6.  Linda Noord                   98   DZ&PC                  3:36.98   209       
          3:36.98
    7.  Carmen Weistra                98   Orca                   3:38.08   206       
          3:38.08
    8.  Nadine Smits                  98   Orca                   3:47.11   182       
          3:47.11
    9.  Iris de Jong                  98   HZ&PC Heerenveen       3:47.99   180       
          3:47.99
   10.  Gwen Sieswerda                98   FZC54                 3:48.61   179       
          3:48.61
   11.  Rosa Lotte Keun               98   DZ&PC                  3:51.21   173       
          3:51.21
   12.  Ellia Smeding                 98   de Vikings             3:54.34   166       
          3:54.34
   13.  Meike Holdinga                98   de Granaet             3:54.42   166       
          3:54.42
   14.  Nienke Postma                 98   Orca                   3:59.25   156       
          3:59.25
   15.  Lara de Zeeuw                 98   Orca                   4:08.33   140       
          4:08.33
   DIS  Rixt-Nynke Zijlstra           98   de Granaet             3:38.09             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:38.09
   DIS  Brigitte van de Veen          98   de Granaet             3:59.96             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:59.96
   DIS  Wendy van Cleef               98   Orca                   4:01.63             
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          4:01.63
    NG  Luuke Smit                    98   de Vikings                                 
    NG  Marlies v/d Brug              98   DZ&PC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
29.3.08 - 17:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel van der Heide          97   de Vikings             1:33.98   237       
          1:33.98
    2.  Jorn Steenbergen              97   DZ&PC                  1:34.18   236       
          1:34.18
    3.  Koen van der Eems             97   Wetterwille            1:42.25   184       
          1:42.25
    4.  Daylam Dag                    97   Zpd                    1:42.94   181       
          1:42.94
    5.  Thomas van Breemen            97   Zpd                    1:44.39   173       
          1:44.39
    6.  Daniel Borghardt              97   Orca                   1:45.19   169       
          1:45.19
    7.  Jacob de Boer                 97   Zpd                    1:46.47   163       
          1:46.47
    8.  Danny Hayema                  97   PWC Buitenpost         1:47.21   160       
          1:47.21
    9.  Jilles Kootstra               97   de Skelp               1:47.40   159       
          1:47.40
   10.  Frank van der Wal             97   HZ&PC Heerenveen       1:47.85   157       
          1:47.85
   11.  Hidde Zijlstra                97   Orca                   1:49.20   151       
          1:49.20
   12.  Derk Wiggers                  97   Wetterwille            1:50.07   148       
          1:50.07
   13.  Stuart Vis                    97   Orca                   1:50.46   146       
          1:50.46
   14.  Bart Weiland                  97   Wetterwille            1:51.35   143       
          1:51.35
   15.  Kevin Rozema                  97   DZ&PC                  1:51.78   141       
          1:51.78
   16.  Zino Holwerda                 97   Orca                   1:51.83   141       
          1:51.83
   17.  Niels Procee                  97   DZ&PC                  1:52.29   139       
          1:52.29
   18.  Patrick de Roos               97   Zpd                    1:53.02   137       
          1:53.02
   19.  Jelmer de Groot               97   DZ&PC                  1:54.73   131       
          1:54.73
   20.  Silvan Akkerman               97   HZ&PC Heerenveen       1:55.43   128       
          1:55.43
   21.  Rik Oevering                  97   FZC54                 1:58.26   119       
          1:58.26
   22.  Jille v/d Weerd               97   DZ&PC                  2:01.17   111       
          2:01.17
   23.  Dirk Bos                      97   de Vikings             2:03.13   106       
          2:03.13
   DIS  Hotze van der Werf            97   de Skelp               1:43.28             
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:43.28
   DIS  Niels Visser                  97   HZ&PC Heerenveen       1:48.28             
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SK
          1:48.28
   DIS  Jelmer Postma                 97   Orca                   1:51.55             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:51.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
29.3.08 - 17:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marre Zandringa               97   de Skelp               1:17.98   417       
          1:17.98
    2.  Claris de Vries               97   DZ&PC                  1:26.22   309       
          1:26.22
    3.  Anna Regnerus                 97   Wetterwille            1:29.96   272       
          1:29.96
    4.  Esther Visser                 97   de Vikings             1:30.30   269       
          1:30.30
    5.  Rixt Meijer                   97   HZ&PC Heerenveen       1:31.38   259       
          1:31.38
    6.  Martine van Sluis             97   de Vikings             1:31.90   255       
          1:31.90
    7.  Wendy Bergsma                 97   DZ&PC                  1:33.45   243       
          1:33.45
    8.  Hester Groos                  97   DZ&PC                  1:34.20   237       
          1:34.20
    9.  Anke Koopmans                 97   Neptunia'24            1:36.40   221       
          1:36.40
   10.  Nynke Ytsma                   97   Wetterwille            1:38.52   207       
          1:38.52
   11.  Swanet van der Wal            97   Zpd                    1:39.26   202       
          1:39.26
   12.  Trineke van der Schaaf        97   HZ&PC Heerenveen       1:41.67   188       
          1:41.67
   13.  Marike de Boer                97   de Granaet             1:41.80   188       
          1:41.80
   14.  Paulien Peterson              97   Zpd                    1:43.20   180       
          1:43.20
   15.  Silke Bil                     97   de Granaet             1:43.91   176       
          1:43.91
   16.  Sandra Dijkstra               97   de Skelp               1:48.98   153       
          1:48.98
   17.  Anne Vlottes                  97   de Vikings             1:49.19   152       
          1:49.19
   18.  Sanne Zijlstra                97   Orca                   1:50.90   145       
          1:50.90
   19.  Karen Suradi                  97   de Vikings             1:51.42   143       
          1:51.42
   20.  Myran Kleefstra               97   Wetterwille            1:52.12   140       
          1:52.12
   21.  Elise Kunnen                  97   Wetterwille            1:55.28   129       
          1:55.28
   22.  Tessa Heinsius                97   HZ&PC Heerenveen       1:56.55   125       
          1:56.55
   23.  Anna Hobo                     97   HZ&PC Heerenveen       2:02.05   109       
          2:02.05
   DIS  Aldith Pasveer                97   Orca                   1:37.53             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:37.53
   DIS  Carolien Baarda               97   Orca                   1:38.75             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.75
   DIS  Rebecca Jansen                97   Orca                   1:38.88             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.88
   DIS  Amber Bosch                   97   FZC54                 1:40.48             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:40.48
   DIS  Mare Zijlstra                 97   DZ&PC                  1:45.18             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.18
   DIS  Annemiek Halma                97   de Vikings             1:47.36             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.36
    NG  Femke de Meer                 97   Zpd                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
29.3.08 - 17:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin de Joode                96   de Granaet             1:31.60   256       
          1:31.60
    2.  Mark Folkertsma               96   DZ&PC                  1:35.65   225       
          1:35.65
    3.  Jelmer Groos                  96   DZ&PC                  1:41.08   191       
          1:41.08
    4.  Hessel Bierma                 96   PWC Buitenpost         1:49.13   152       
          1:49.13
    5.  Matthijs Jansen               96   Wetterwille            1:49.17   152       
          1:49.17
    6.  Feie Klaas Heslinga           96   de Skelp               1:50.60   146       
          1:50.60
    7.  Bouke vd Zaag                 96   PWC Buitenpost         1:51.14   144       
          1:51.14
    8.  Bram van der Sar              96   Orca                   1:54.53   131       
          1:54.53
    9.  Jens Kuitert                  96   Orca                   1:55.50   128       
          1:55.50
   10.  Dennis Rauwerda               96   Orca                   2:00.06   114       
          2:00.06
   DIS  Hendrik Rozema                96   Neptunia'24                                
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  Hein Jouke Wind               96   DZ&PC                  1:53.00             
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:53.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
29.3.08 - 17:35                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jonathan Rozema               95   DZ&PC                  2:46.85   306       
          2:46.85
    2.  Maiko Postma                  94   DZ&PC                  2:52.87   275       
          2:52.87
    3.  Robert Westerdijk             94   Neptunia'24            3:02.48   234       
          3:02.48
    4.  Pieter Ytsma                  95   de Granaet             3:10.48   206       
          3:10.48
    5.  Sander Verkaik                94   de Granaet             3:25.81   163       
          3:25.81
    6.  Guus Magrijn                  95   de Skelp               3:34.98   143       
          3:34.98
    7.  Lennart van Ligtenberg        95   Wetterwille            3:44.97   125       
          3:44.97
   DIS  Marnick Bloem                 94   de Granaet                                 
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
29.3.08 - 17:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessie Smeding                95   de Vikings             2:45.90   434       
          2:45.90
    2.  Cynthia Verkaik               96   de Granaet             3:04.77   314       
          3:04.77
    3.  Rixt Wilbers                  95   de Granaet             3:08.00   298       
          3:08.00
    4.  Simone Mus                    96   de Skelp               3:15.01   267       
          3:15.01
    5.  Rixt Menger                   96   DZ&PC                  3:22.57   238       
          3:22.57
    6.  Irene Dotinga                 96   Neptunia'24            3:33.64   203       
          3:33.64
    7.  Jill Muller                   96   DZ&PC                  3:42.61   179       
          3:42.61
    8.  Myrna Gorter                  95   Neptunia'24            3:43.57   177       
          3:43.57
    9.  Annette van Dolder            95   de Granaet             3:50.50   162       
          3:50.50
   10.  Tineke Nicolai                96   de Granaet             3:58.31   146       
          3:58.31
   DIS  Rosanne Baarda                96   Neptunia'24                                
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Maaijke de Boer               95   de Granaet             3:41.39             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:41.39
    NG  Liseth Flisijn                96   Neptunia'24                                
    NG  Janna Post                    96   Neptunia'24                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
29.3.08 - 17:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marrit Steenbergen            00   DZ&PC                    44.12   205       
    2.  Genna Visser                  99   Zpd                      50.84   134       
    3.  Feya Boomsma                  99   Orca                     51.86   126       
    4.  Ilse Marije Sijpersma         99   Neptunia'24              52.99   118       
    5.  Danieke van de Kooi           00   de Granaet               57.19    94       
    6.  Tessa Folkertsma              99   DZ&PC                    57.40    93       
   DIS  Naomi Rozema                  99   DZ&PC                    50.62             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Silke Rinsma                  99   HZ&PC Heerenveen         57.59             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Kirsten Westerhuis            99   DZ&PC                  1:04.89             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Hanna Kellner                 99   DZ&PC                  1:05.94             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Nyna Visser                   99   Orca                   1:06.89             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Christa de Vries              99   FZC54                 1:08.06             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Minioren 4 en later
29.3.08 - 17:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denny Olde Agterhuis          98   HZ&PC Heerenveen       1:33.44   164       
          1:33.44
    2.  Mirko van Ligtenberg          98   Wetterwille            1:34.53   158       
          1:34.53
    3.  Kevin de Joode                98   de Granaet             1:36.50   149       
          1:36.50
    4.  Jacob de Roos                 99   Zpd                    1:39.86   134       
          1:39.86
    5.  Aron Visser                   98   DZ&PC                  1:41.07   130       
          1:41.07
    6.  Luuk Veldman                  99   Neptunia'24            1:41.89   126       
          1:41.89
    7.  Stefan Willem Reinderink      99   DZ&PC                  1:45.66   113       
          1:45.66
    8.  Reinder Bouma                 98   FZC54                 1:46.20   112       
          1:46.20
    9.  Pieter Roemeling              99   Zpd                    1:46.81   110       
          1:46.81
   10.  Jan Arnoud Melse              99   DZ&PC                  1:49.00   103       
          1:49.00
   11.  Daan Zwertbroek               99   HZ&PC Heerenveen       1:49.63   102       
          1:49.63
   12.  Jacko Korporaal               98   Zpd                    1:50.79    98       
          1:50.79
   13.  Robin van der Akker           98   Neptunia'24            1:50.84    98       
          1:50.84
   14.  Koendert Kellner              00   DZ&PC                  1:51.77    96       
          1:51.77
   15.  Silvan Bruinsma               99   Orca                   1:54.23    90       
          1:54.23
   16.  Rob van Wier                  99   HZ&PC Heerenveen       1:56.49    85       
          1:56.49
   17.  Carlo Ruiz                    98   HZ&PC Heerenveen       2:03.03    72       
          2:03.03
   DIS  Theo Groenewoud               98   DZ&PC                  1:39.91             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:39.91
   DIS  Erwin Heinsius                99   HZ&PC Heerenveen       1:56.47             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:56.47
   DIS  Freek Jan Melse               00   DZ&PC                  1:59.60             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:59.60
    NG  Brent Molog                   99   de Vikings                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
29.3.08 - 18:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kinge Zandringa               98   de Skelp               1:17.98   310       
          1:17.98
    2.  Ellen Jager                   98   PWC Buitenpost         1:18.96   299       
          1:18.96
    3.  Anneliene Zuidema             98   de Skelp               1:23.56   252       
          1:23.56
    4.  Nynke Klokman                 98   DZ&PC                  1:26.20   230       
          1:26.20
    5.  Linda Noord                   98   DZ&PC                  1:27.58   219       
          1:27.58
    6.  Rixt-Nynke Zijlstra           98   de Granaet             1:29.30   207       
          1:29.30
    7.  Danielle Trippenzee           98   Orca                   1:32.51   186       
          1:32.51
    8.  Carmen Weistra                98   Orca                   1:33.38   181       
          1:33.38
    9.  Brigitte van de Veen          98   de Granaet             1:34.63   174       
          1:34.63
   10.  Nadine Smits                  98   Orca                   1:36.11   166       
          1:36.11
   11.  Lara de Zeeuw                 98   Orca                   1:36.76   162       
          1:36.76
   12.  Ellia Smeding                 98   de Vikings             1:36.95   162       
          1:36.95
   13.  Gwen Sieswerda                98   FZC54                 1:37.30   160       
          1:37.30
   14.  Meike Holdinga                98   de Granaet             1:38.45   154       
          1:38.45
   15.  Iris de Jong                  98   HZ&PC Heerenveen       1:39.42   150       
          1:39.42
   16.  Rosa Lotte Keun               98   DZ&PC                  1:43.59   132       
          1:43.59
   17.  Nienke Postma                 98   Orca                   1:44.17   130       
          1:44.17
   18.  Wendy van Cleef               98   Orca                   1:48.46   115       
          1:48.46
   19.  Melissa Portijk               98   HZ&PC Heerenveen       1:56.10    94       
          1:56.10
   20.  Carola Stuiver                98   HZ&PC Heerenveen       2:03.07    79       
          2:03.07
    NG  Luuke Smit                    98   de Vikings                                 
    NG  Marlies v/d Brug              98   DZ&PC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
29.3.08 - 18:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcel van der Heide          97   de Vikings             1:23.38   231       
          1:23.38
    2.  Jorn Steenbergen              97   DZ&PC                  1:24.13   225       
          1:24.13
    3.  Hotze van der Werf            97   de Skelp               1:30.29   182       
          1:30.29
    4.  Koen van der Eems             97   Wetterwille            1:35.62   153       
          1:35.62
    5.  Jelmer Postma                 97   Orca                   1:35.96   151       
          1:35.96
    6.  Jacob de Boer                 97   Zpd                    1:36.75   148  1    
          1:36.75
    7.  Niels Visser                  97   HZ&PC Heerenveen       1:38.18   141       
          1:38.18
    8.  Thomas van Breemen            97   Zpd                    1:38.24   141       
          1:38.24
    9.  Jilles Kootstra               97   de Skelp               1:39.38   136       
          1:39.38
   10.  Patrick de Roos               97   Zpd                    1:39.96   134       
          1:39.96
   11.  Hidde Zijlstra                97   Orca                   1:40.22   133       
          1:40.22
   12.  Kevin Rozema                  97   DZ&PC                  1:40.25   133       
          1:40.25
   13.  Frank van der Wal             97   HZ&PC Heerenveen       1:40.56   132       
          1:40.56
   14.  Silvan Akkerman               97   HZ&PC Heerenveen       1:40.75   131       
          1:40.75
   15.  Rik Oevering                  97   FZC54                 1:42.74   123       
          1:42.74
   16.  Danny Hayema                  97   PWC Buitenpost         1:43.44   121       
          1:43.44
   17.  Zino Holwerda                 97   Orca                   1:45.46   114       
          1:45.46
   18.  Daylam Dag                    97   Zpd                    1:48.59   104       
          1:48.59
   19.  Dirk Bos                      97   de Vikings             1:56.07    86       
          1:56.07
   DIS  Daniel Borghardt              97   Orca                   1:30.42             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:30.42
   DIS  Bart Weiland                  97   Wetterwille            1:36.75        2    
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.75
   DIS  Niels Procee                  97   DZ&PC                  1:38.25             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.25
   DIS  Derk Wiggers                  97   Wetterwille            1:41.24             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:41.24
   DIS  Stuart Vis                    97   Orca                   1:41.95             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:41.95
   DIS  Jelmer de Groot               97   DZ&PC                  1:45.48             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.48
   DIS  Jille v/d Weerd               97   DZ&PC                  1:46.17             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:46.17



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                Meisjes, 400m vrije slag             Meisjes Minioren 5
29.3.08 - 18:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marre Zandringa               97   de Skelp               5:27.41   400       
          5:27.41
    2.  Claris de Vries               97   DZ&PC                  6:00.03   301       
          6:00.03
    3.  Rebecca Jansen                97   Orca                   6:18.08   260       
          6:18.08
    4.  Esther Visser                 97   de Vikings             6:22.12   252       
          6:22.12
    5.  Martine van Sluis             97   de Vikings             6:22.85   250       
          6:22.85
    6.  Anna Regnerus                 97   Wetterwille            6:22.98   250       
          6:22.98
    7.  Hester Groos                  97   DZ&PC                  6:25.92   244       
          6:25.92
    8.  Rixt Meijer                   97   HZ&PC Heerenveen       6:33.62   230       
          6:33.62
    9.  Carolien Baarda               97   Orca                   6:36.69   225       
          6:36.69
   10.  Marike de Boer                97   de Granaet             6:45.10   211       
          6:45.10
   11.  Paulien Peterson              97   Zpd                    6:46.08   210       
          6:46.08
   12.  Amber Bosch                   97   FZC54                 6:47.74   207       
          6:47.74
   13.  Nynke Ytsma                   97   Wetterwille            6:47.88   207       
          6:47.88
   14.  Aldith Pasveer                97   Orca                   6:50.94   202       
          6:50.94
   15.  Wendy Bergsma                 97   DZ&PC                  6:51.02   202       
          6:51.02
   16.  Karen Suradi                  97   de Vikings             7:01.03   188       
          7:01.03
   17.  Silke Bil                     97   de Granaet             7:04.82   183       
          7:04.82
   18.  Anke Koopmans                 97   Neptunia'24            7:05.15   183       
          7:05.15
   19.  Swanet van der Wal            97   Zpd                    7:16.10   169       
          7:16.10
   20.  Trineke van der Schaaf        97   HZ&PC Heerenveen       7:20.00   165       
          7:20.00
   21.  Annemiek Halma                97   de Vikings             7:23.08   161       
          7:23.08
   22.  Elise Kunnen                  97   Wetterwille            7:39.38   145       
          7:39.38
   23.  Sanne Zijlstra                97   Orca                   7:45.62   139       
          7:45.62
   24.  Myran Kleefstra               97   Wetterwille            7:47.93   137       
          7:47.93
   25.  Tessa Heinsius                97   HZ&PC Heerenveen       8:11.64   118       
          8:11.64
   DIS  Mare Zijlstra                 97   DZ&PC                                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
    NG  Femke de Meer                 97   Zpd                                        



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
29.3.08 - 18:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin de Joode                96   de Granaet             1:23.19   224       
          1:23.19
    2.  Jelmer Groos                  96   DZ&PC                  1:28.76   185       
          1:28.76
    3.  Mark Folkertsma               96   DZ&PC                  1:32.18   165       
          1:32.18
    4.  Hein Jouke Wind               96   DZ&PC                  1:44.74   112       
          1:44.74
    5.  Hendrik Rozema                96   Neptunia'24            1:45.23   111       
          1:45.23
    6.  Jens Kuitert                  96   Orca                   1:54.72    86       
          1:54.72
    7.  Dennis Rauwerda               96   Orca                   1:59.64    75       
          1:59.64
   DIS  Bouke vd Zaag                 96   PWC Buitenpost         1:49.58             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          1:49.58
   DIS  Matthijs Jansen               96   Wetterwille            2:02.26             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:02.26
   DIS  Hessel Bierma                 96   PWC Buitenpost         2:25.15             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:25.15



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                 Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
29.3.08 - 18:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maiko Postma                  94   DZ&PC                  2:34.29   382       
          2:34.29
    2.  Jonathan Rozema               95   DZ&PC                  2:35.14   376       
          2:35.14
    3.  Robert Westerdijk             94   Neptunia'24            2:50.07   285       
          2:50.07
    4.  Oebele v/d Velde              95   DZ&PC                  3:02.42   231       
          3:02.42
    5.  Arno Bergsma                  95   DZ&PC                  3:04.11   225       
          3:04.11
    6.  Marnick Bloem                 94   de Granaet             3:04.39   224       
          3:04.39
    7.  Lennart van Ligtenberg        95   Wetterwille            3:09.06   208       
          3:09.06
    8.  Guus Magrijn                  95   de Skelp               3:13.73   193       
          3:13.73
   DIS  Pieter Ytsma                  95   de Granaet             2:55.95             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:55.95
   DIS  Sander Verkaik                94   de Granaet             3:06.00             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:06.00
   DIS  Rick Halma                    95   de Vikings             3:08.41             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:08.41
   DIS  Harry Westers                 95   de Vikings             3:59.10             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:59.10
    NG  Floris van IJsseldijk         95   DZ&PC                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
29.3.08 - 18:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessie Smeding                95   de Vikings             2:45.29   431       
          2:45.29
    2.  Rixt Menger                   96   DZ&PC                  2:54.21   368       
          2:54.21
    3.  Simone Mus                    96   de Skelp               2:55.35   361       
          2:55.35
    4.  Nenne Venema                  95   DZ&PC                  2:55.72   359       
          2:55.72
    5.  Cynthia Verkaik               96   de Granaet             2:56.60   354       
          2:56.60
    6.  Lisa Rozema                   96   FZC54                 2:59.84   335       
          2:59.84
    7.  Rixt Wilbers                  95   de Granaet             3:01.37   327       
          3:01.37
    8.  Myrna Gorter                  95   Neptunia'24            3:06.36   301       
          3:06.36
    9.  Jolle Rozema                 96   DZ&PC                  3:06.83   299       
          3:06.83
   10.  Rixt-Nynke Baron              96   FZC54                 3:08.73   290       
          3:08.73
   11.  Irene Dotinga                 96   Neptunia'24            3:08.78   290       
          3:08.78
   12.  Melissa Nauta                 96   de Vikings             3:09.25   287       
          3:09.25
   13.  Annette van Dolder            95   de Granaet             3:09.34   287       
          3:09.34
   14.  Karin Odinga                  95   de Skelp               3:13.22   270       
          3:13.22
   15.  Tineke Nicolai                96   de Granaet             3:13.93   267       
          3:13.93
   16.  Maaijke de Boer               95   de Granaet             3:15.18   262       
          3:15.18
   17.  Margriet Sikma                96   Zpd                    3:16.39   257       
          3:16.39
   18.  Melanie van der Mossel        95   de Skelp               3:19.32   246       
          3:19.32
   19.  Mandy Groszpietsch            95   de Vikings             3:28.09   216       
          3:28.09
   DIS  Esther Wijbenga               95   DZ&PC                  3:07.24             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:07.24
   DIS  Jill Muller                   96   DZ&PC                  3:12.96             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:12.96
   DIS  Rosanne Baarda                96   Neptunia'24            3:24.47             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:24.47
   DIS  Rozemarijn Coenen             96   de Vikings             3:48.06             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:48.06
    NG  Liseth Flisijn                96   Neptunia'24                                
    NG  Janna Post                    96   Neptunia'24                                



Splash Meet Manager 2007Registered to HZ&PC Heerenveen