Fintan A/B circuit 2008-2009 = Finale
Drachten (NED),    28.3.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m wisselslag, Voorronde, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 200m wisselslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag, Voorronde, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 100m vlinderslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, Voorronde, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, Voorronde, 12 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vrije slag, Voorronde, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 100m vrije slag, Voorronde, Senioren Open
Nr. 13. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m wisselslag, Finale, 12 jaar en ouder    Nr. 4. Dames, 200m wisselslag, Finale, Senioren Open
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag, Finale, 12 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 100m vlinderslag, Finale, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, Finale, 12 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, Finale, Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, Finale, 12 jaar en ouder    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Finale, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m vrije slag, Finale, 12 jaar en ouder    Nr. 12. Dames, 100m vrije slag, Finale, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 400m vrije slag                        Senioren Open
28-03-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                  4:04.46 8902503    4:18.79           
          1:02.45  2:08.70  3:14.76  4:18.79
  2. Vincent van Iperen            Orca                   4:08.51 9106179    4:18.94           
          1:01.99  2:08.85  3:15.44  4:18.94
  3. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal        4:14.20 9300981    4:22.55           
          1:02.01  2:08.73  3:16.25  4:22.55
  4. Willem Kees Roos              De Vikings             4:25.60 9402693    4:26.20           
          1:03.18  2:11.21  3:19.28  4:26.20
  5. Chris van Vliet               Trivia                 4:16.81 9102425    4:33.34           
          1:02.99  2:12.95  3:23.00  4:33.34
  6. Erik Nijholt                  DZ&PC                  4:36.10 9401349    4:41.45           
          1:06.41  2:18.94  3:31.40  4:41.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m vrije slag                        Senioren Open
28-03-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   4:34.84 9100838    4:41.05           
          1:07.09  2:18.83  3:31.15  4:41.05
  2. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        4:35.73 9502502    4:41.21           
          1:07.68  2:19.30  3:31.83  4:41.21
  3. MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:34.26 8301162    4:41.59           
          1:06.66  2:18.56  3:30.99  4:41.59
  4. Rosanne Schoonbeek            Trivia                 4:35.00 9402692    4:47.81           
          1:08.28  2:21.48  3:35.30  4:47.81
  5. Beau Rijpers                  ZPC Bikkel Hoogeveen   4:49.64 9402638    4:56.32           
          1:09.08  2:24.90  3:41.73  4:56.32
  6. Eeke van der Wal              Trivia                 4:45.14 9004150    4:58.63           
          1:08.82  2:23.79  3:41.48  4:58.63
  7. Linda Boxma                   De Spatters            4:50.99 8500416    5:03.05           
          1:10.36  2:28.22  3:46.21  5:03.05
  8. Renske de Groot               DZ&PC                  4:45.52 9300276    5:07.57           
          1:11.25  2:29.52  3:49.00  5:07.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m wisselslag                Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roy Smeenge                   Trivia                 2:24.97 9305557    2:18.17 A         
          1:06.63  2:18.17
  2. Jorke Willemse                Orca                   2:10.26 9301977    2:24.74 A         
          1:08.54  2:24.74
  3. Maiko Postma                  DZ&PC                  2:26.59 9400963    2:24.97 A         
          1:08.44  2:24.97
  4. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen       2:23.96 9400195    2:26.13 A         
          1:08.79  2:26.13
  5. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   2:20.45 9300651    2:28.51 A         
          1:10.07  2:28.51
  6. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:30.28 9501157    2:30.03 A         
          1:08.56  2:30.03
  7. Milan GrŁnewald               Trivia                 2:28.37 9500757    2:31.62 A         
          1:10.09  2:31.62
  8. Levi Hilbolling               Nova                   2:28.19 9500593    2:32.81 A         
          1:12.13  2:32.81
  9. Marco Barkhuis                ZPC Stadskanaal        2:28.22 9500279    2:33.48 R         
          1:12.66  2:33.48
 10. Taco Wonder                   De Spatters            2:30.17 9303197    2:35.32 R         
          1:14.55  2:35.32
 11. Olav van der Wal              Trivia                 2:31.12 9303399    2:39.62 R         
          1:14.90  2:39.62
 12. Pieter Groos                  DZ&PC                  2:41.92 9304907    2:40.62 R         
          2:40.62
 13. Maarten Rottier               Trivia                 2:47.25 9600657    2:52.52 R         
          2:52.52
 14. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   2:48.67 9603447    2:56.30           
          2:56.30
NG.Z Johan Wijma                   De Aquaflippers        2:35.19 9301689                      
AFGE Jens Kobesen                  ZPC Stadskanaal        2:23.30 9500117                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m wisselslag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Devi Wolthuizen               Trivia                 2:03.63 8703887    2:11.26 A         
          1:01.94  2:11.26
  2. Erik Hagting                  Nova                   2:11.53 9100829    2:19.03 A         
          1:04.68  2:19.03
  3. Vincent van Iperen            Orca                   2:10.22 9106179    2:19.88 A         
          1:07.63  2:19.88
  4. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen       2:14.68 9001961    2:19.90 A         
          1:05.31  2:19.90
  5. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal        2:16.95 9000745    2:21.54 A         
          1:06.70  2:21.54
  6. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        2:16.86 9003283    2:22.03 A         
          1:08.91  2:22.03
  7. Ward van Rijssen              Trivia                 2:24.87 9204841    2:27.22 A         
          1:10.07  2:27.22
  8. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:09.40 8900793    2:32.49 A         
          1:14.11  2:32.49
  9. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   2:22.94 9001267    2:36.68 R         
          1:13.70  2:36.68
 10. Rycklef Epema                 DZ&PC                  2:38.43 9202787    2:49.21 R         
          1:18.59  2:49.21
 DIS Sverre van de Wal             Trivia                 2:38.80 9006449                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 200m wisselslag                   Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sylvia Dik                    Trivia                 2:31.00 9501064    2:33.96 A         
          1:11.26  2:33.96
  2. Renate Hemmes                 Bubble                 2:32.70 9600418    2:37.05 A         
          1:15.07  2:37.05
  3. Lisanne van Avezaath          Trivia                 2:35.99 9701304    2:42.62 A         
          1:17.10  2:42.62
  4. Marre Zandringa               Orca                   2:35.88 9701136    2:43.36 A         
          1:17.97  2:43.36
  5. Liza Salverda                 Orca                   2:42.28 9500570    2:45.34 A         
          1:21.07  2:45.34
  6. Anouk Frieman                 Trivia                 2:40.47 9502390    2:45.55 A         
          1:19.28  2:45.55
  7. Cynthia van Beusekom          Trivia                 2:39.95 9500134    2:46.02 A         
          1:17.25  2:46.02
  8. Cynthia Verkaik               De Granaet             2:42.70 9601288    2:47.16 A         
          1:22.60  2:47.16
  9. Judith Veldman                Eemsrobben             2:50.68 9702422    2:47.33 R         
          2:47.33
 10. Nenne Venema                  DZ&PC                  2:46.51 9503586    2:48.69 R         
          1:21.45  2:48.69
 11. Rianne Hartman                Orca                   2:40.80 9501462    2:49.42 R         
          1:20.52  2:49.42
 12. Dieudonnťe Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   2:43.87 9600982    2:51.15 R         
          1:19.32  2:51.15
 13. Andrea Bandstra               Neptunia '24           2:49.75 9501520    2:51.25 R         
          2:51.25
 14. Esther Hulsing                Trivia                 2:45.67 9601080    2:54.78           
          1:18.43  2:54.78
 15. Iris Visser                   Zpca                   2:51.81 9504784    2:57.14           
          2:57.14
 DIS Nathalja Pragt                Nova                   2:37.88 9500030                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 200m wisselslag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirthe Lanfermeijer           Trivia                 2:26.94 9400074    2:31.75 A         
          1:11.61  2:31.75
  2. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.75 9102974    2:32.04 A         
          1:11.92  2:32.04
  3. Marloes Oldenburg             Orca                   2:21.58 8803218    2:33.77 A         
          1:13.27  2:33.77
  4. Wendan Poelstra               Orca                   2:21.34 9102496    2:36.17 A         
          1:12.16  2:36.17
  5. Gea Hagting                   Nova                   2:26.54 8801584    2:36.66 A         
          1:17.44  2:36.66
  6. Danielle Middel               ZPC Bikkel Hoogeveen   2:35.62 9301280    2:37.89 A         
          1:13.09  2:37.89
  7. Paula Duursma                 DZ&PC                  2:32.72 9300982    2:38.82 A         
          1:15.43  2:38.82
  8. Kyra Rietveld                 Trivia                 2:31.32 9300624    2:38.92 A         
          1:14.11  2:38.92
  9. Rianne Hooiveld               Bubble                 2:40.88 9001572    2:45.88 B         
          1:17.83  2:45.88
 10. Ankie van der Meer            Orca                   2:40.90 9300504    2:48.60 B         
          1:20.19  2:48.60
 11. Anna Visser                   HZ&PC Heerenveen       2:41.85 9400774    2:48.91 B         
          1:17.27  2:48.91
 12. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal        2:45.46 9100362    2:50.01 B         
          1:21.17  2:50.01
 13. Minke Betten                  DZ&PC                  2:42.09 9404012    2:50.26 B         
          1:19.61  2:50.26
 14. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        2:48.42 9403954    2:52.80 B         
          1:21.57  2:52.80
 15. Suzanne Teuben                De Aquaflippers        2:47.40 9201736    2:54.06 B         
          1:22.67  2:54.06
 16. ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   2:50.57 9405016    2:55.35 B         
          2:55.35
 17. Heleen de Vries               Bubble                 2:48.25 9304538    2:55.39 R         
          1:24.91  2:55.39
 18. Eline Ligthart                De Vikings             2:47.60 9301706    2:55.48 R         
          1:26.04  2:55.48
 19. Gejanne van Heukelem          Trivia                 2:49.73 9200728    2:59.15 R         
          2:59.15
AFGE Naomi Tourť                   Trivia                 2:41.61 9401628                      
AFGE Esther Schipper               De Aquaflippers        2:47.05 9201570                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m vlinderslag               Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Meinders                De Spatters            1:05.60 9300769    1:09.97 A         
  2. Johan Wijma                   De Aquaflippers        1:11.00 9301689    1:13.13 A         
  3. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.09 9500523    1:14.59 A         
  4. Stefan Petersen               De Pinquin             1:12.14 9403067    1:15.68 A         
  5. Willem van de Ende            Neptunia '24           1:10.73 9305129    1:17.28 A         
  6. Tom Porte                     Trivia                 1:18.46 9502017    1:17.41 A         
  7. Bastiaan Bonnema              Trivia                 1:23.06 9600683    1:26.34 A         


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m vlinderslag                   Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc Kremer                   Anker Team Groningen     57.70 9004667      59.01 A         
  2. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen     56.53 9101241    1:00.80 A         
  3. Michiel Punter                Orca                     59.35 8401823    1:02.50 A         
  4. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen     56.85 8100609    1:03.91 A         
  5. Remco Kamps                   DZ&PC                  1:04.98 9001465    1:05.15 A         
  6. Aydin Hummel                  Zcnf'34                1:03.02 9201577    1:05.88 A         
  7. Ruben Post                    Neptunia '24           1:08.55 9106623    1:11.43 A         
  8. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:14.89 9202785    1:16.30 A         
AFGE Dennis Bos                    HZ&PC Heerenveen       1:01.92 9201965                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m vlinderslag                  Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Leenstra                Orca                   1:08.01 9503038    1:11.70 A         
  2. AdŠja Stoetman                GZVW                   1:13.42 9600348    1:13.62 A         
  3. Myrthe Sijtsema               HZ&PC Heerenveen       1:14.23 9502706    1:15.92 A         
  4. Jessie Smeding                Orca                   1:12.30 9504528    1:18.61 A         
  5. Lisanne van Avezaath          Trivia                 1:15.12 9701304    1:20.26 A         
  6. Evelien van Ruiten            Orca                   1:14.46 9602924    1:20.28 A         
  7. Kristel Hormann               De Spatters            1:18.09 9601084    1:23.44 A         
  8. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  1:28.77 9601124    1:28.37 A         
  9. Mandy Slagter                 Eemsrobben             1:31.72 9700116    1:33.23 R         


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m vlinderslag                   Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.81 9102138    1:08.88 A         
  2. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.27 8601924    1:10.15 A         
  3. Jose Sijbring                 De Pinquin             1:13.87 9300702    1:14.01 A         
  4. Rosanne Schoonbeek            Trivia                 1:10.66 9402692    1:14.85 A         
  5. Sanne Huisman                 DZ&PC                  1:08.05 9301998    1:14.97 A         
  6. Minke Betten                  DZ&PC                  1:11.25 9404012    1:17.22 A         
  7. Rianne Slagter                Eemsrobben             1:16.76 9304088    1:18.06 A         
  8. Esther Schipper               De Aquaflippers        1:15.82 9201570    1:21.69 A         
  9. Femke Groos                   DZ&PC                  1:17.30 9404492    1:22.04 B         
 10. Marjolein Tissingh            HZ&PC Heerenveen       1:16.31 8904130    1:22.41 B         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                 Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Kees Roos              De Vikings             1:04.03 9402693    1:05.72 A         
  2. Milan GrŁnewald               Trivia                 1:05.60 9500757    1:07.53 A         
  3. Levi Hilbolling               Nova                   1:05.13 9500593    1:08.66 A         
  4. Taco Wonder                   De Spatters            1:06.26 9303197    1:10.09 A         
  5. Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:07.19 9401349    1:10.36 A         
  6. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.59 9503427    1:12.42 A         
  7. Willem van de Ende            Neptunia '24           1:10.25 9305129    1:18.09 A         
  8. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.82 9603447    1:18.11 A         
AFGE Niels Schoemaker              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.84 9300449                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                     Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen        NT 8100609    1:03.14 A         
  2. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen       1:01.25 9001961    1:04.21 A         
  3. Dennis Cramer                 Zpca                   1:01.19 9200199    1:05.10 A         
  4. Erik Hagting                  Nova                     59.24 9100829    1:06.30 A         
  5. Christiaan van Dijk           HZ&PC Heerenveen       1:03.93 9200245    1:07.45 A         
  6. Bas Braun                     Trivia                 1:05.49 9106545    1:10.13 A         
  7. Micheal Westers               De Vikings             1:08.45 9204263    1:10.75 A         
  8. Niels Blauw                   Nova                   1:07.42 9004689    1:11.76 A         
  9. Ruben Post                    Neptunia '24           1:10.15 9106623    1:17.24 B         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                    Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        1:05.44 9502502    1:09.24 A         
  2. Sylvia Dik                    Trivia                 1:06.77 9501064    1:10.89 A         
  3. Dieudonnťe Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.63 9600982    1:15.26 A         
  4. Hjordis Wagenaar              HZ&PC Heerenveen       1:13.17 9502170    1:15.56 A         
  5. Claris de Vries               DZ&PC                  1:17.20 9700942    1:17.65 A         
  6. Freya Holwerda                Orca                   1:14.70 9502780    1:18.52 A         
  7. Evelien van Ruiten            Orca                   1:16.06 9602924    1:18.64 A         
  8. Lisanne van Avezaath          Trivia                 1:12.45 9701304    1:19.41 A         
  9. Janine Huizeling              Trivia                 1:20.84 9601598    1:19.63 R         
 10. Willeke Wonder                De Spatters            1:18.82 9604510    1:20.45 R         
 11. Judith Veldman                Eemsrobben             1:14.62 9702422    1:22.02 R         
 12. Marlies Cramer                Zpca                   1:17.77 9502164    1:22.24 R         
 13. Myrna Gorter                  Neptunia '24           1:20.31 9503158    1:22.77 R         
 14. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  1:22.74 9601124    1:24.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                     Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.42 8301162    1:06.62 A         
  2. Mirthe Lanfermeijer           Trivia                 1:06.52 9400074    1:08.11 A         
  3. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.94 9102974    1:08.36 A         
  4. Danielle Middel               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.33 9301280    1:09.20 A         
  5. Ilse Kraaijeveld              Orca                   1:04.62 9002110    1:10.55 A         
  6. Wendan Poelstra               Orca                   1:06.57 9102496    1:10.66 A         
  7. Chantal Nap                   HZ&PC Heerenveen       1:04.31 8903004    1:10.79 A         
  8. Eeke van der Wal              Trivia                 1:13.55 9004150    1:11.23 A         
  9. Kyra Rietveld                 Trivia                 1:06.88 9300624    1:11.49 B         
 10. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.48 9400068    1:11.73 B         
 11. Annelinde Veldman             Zpca                   1:09.28 9302758    1:13.15 B         
 12. Anna Visser                   HZ&PC Heerenveen       1:09.80 9400774    1:14.21 B         
 13. Rianne Hooiveld               Bubble                 1:11.13 9001572    1:14.59 B         
 14. Manon Kuiper                  HZ&PC Heerenveen       1:08.20 9400302    1:14.97 B         
 15. Maxime de Wilde               DZ&PC                  1:13.23 9304658    1:15.92 B         
 16. Danielle de Boer              HZ&PC Heerenveen       1:11.25 9404736    1:16.46 B         
 17. Rixt Veldkamp                 GZVW                   1:10.82 9404344    1:16.75 R         
 18. Linda Boxma                   De Spatters            1:10.78 8500416    1:17.05 R         
 19. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal        1:12.32 9100362    1:17.62 R         
 20. ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.10 9405016    1:19.78 R         
 21. Ankie van der Meer            Orca                   1:12.49 9300504    1:19.79 R         
 22. Suzanne Teuben                De Aquaflippers        1:17.03 9201736    1:21.61           
 23. Gejanne van Heukelem          Trivia                 1:18.00 9200728    1:23.78           
AFGE Simone van der Wal            Orca                   1:11.39 9104636                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gavin van der Werf            HZ&PC Heerenveen       1:05.04 9302971    1:09.10 A         
  2. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.39 9300651    1:13.76 A         
  3. Stefan Petersen               De Pinquin             1:11.74 9403067    1:15.45 A         
  4. Olav van der Wal              Trivia                 1:13.54 9303399    1:17.20 A         
  5. Kevin Meinders                De Spatters            1:12.29 9300769    1:19.66 A         
  6. Johan Wijma                   De Aquaflippers        1:16.38 9301689    1:21.33 A         
  7. Marco Barkhuis                ZPC Stadskanaal        1:16.88 9500279    1:23.00 A         
  8. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:25.67 9500523    1:29.01 A         
  9. Bastiaan Bonnema              Trivia                 1:31.77 9600683    1:38.13 R         
 10. Tom Porte                     Trivia                 1:33.30 9502017    1:39.05 R         
 DIS Maarten Rottier               Trivia                 1:24.31 9600657    1:26.84           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Tim van der Meulen            GZVW                   1:22.68 9401583                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.94 8900793    1:08.71 A         
  2. Erik Talma                    Trivia                 1:04.56 8903107    1:08.93 A         
  3. Devi Wolthuizen               Trivia                 1:02.74 8703887    1:10.50 A         
  4. Timon Evenhuis                Anker Team Groningen   1:11.15 9000843    1:11.46 A         
  5. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        1:08.74 9003283    1:13.92 A         
  6. Ward van Rijssen              Trivia                 1:10.48 9204841    1:14.24 A         
  7. Sverre van de Wal             Trivia                 1:12.47 9006449    1:14.43 A         
  8. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.08 9001267    1:14.88 A         
  9. Tom Moesker                   Zpca                   1:16.10 9200917    1:21.18 B         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                   Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kristel Hormann               De Spatters            1:17.33 9601084    1:21.79 A         
  2. Iris Hartman                  De Pinquin             1:21.29 9502654    1:24.15 A         
  3. Liza Salverda                 Orca                   1:21.96 9500570    1:26.68 A         
  4. Nathalja Pragt                Nova                   1:23.38 9500030    1:26.90 A         
  5. Karin Groen                   GZVW                   1:24.52 9502440    1:28.71 A         
  6. Anoeska Wonder                De Spatters            1:25.86 9600840    1:28.83 A         
  7. Cynthia Verkaik               De Granaet             1:27.39 9601288    1:30.97 A         
  8. Lilian Ottens                 Eemsrobben             1:34.72 9602552    1:31.27 A         
  9. Janine Huizeling              Trivia                 1:29.33 9601598    1:33.58 R         
 10. Anouk Dijkstra                Eemsrobben             1:44.91 9704378    1:34.58 R         
 11. Marlies Cramer                Zpca                   1:45.04 9502164    1:47.02 R         
 DIS Claris de Vries               DZ&PC                  1:32.24 9700942    1:40.92           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Rianne Hartman                Orca                   1:23.04 9501462                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC                  1:08.04 8700830    1:09.60 A         
  2. Joyce Duurken                 Orca                   1:16.87 9205938    1:20.99 A         
  3. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:16.31 9300982    1:21.66 A         
  4. Mirthe Lanfermeijer           Trivia                 1:17.12 9400074    1:22.54 A         
  5. Gea Hagting                   Nova                   1:17.83 8801584    1:27.02 A         
  6. Jolien Bleichrodt             De Vikings             1:26.40 9203650    1:28.98 A         
  7. Esther Schipper               De Aquaflippers        1:23.93 9201570    1:29.13 A         
  8. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:24.57 9403954    1:30.16 A         
  9. Marijke Pras                  GZVW                   1:25.29 9203700    1:31.08 B         
 10. Loes Wielink                  Trivia                 1:26.50 9403960    1:31.13 B         
 11. Beau Rijpers                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:25.79 9402638    1:32.82 B         
 12. Eline Ligthart                De Vikings             1:28.01 9301706    1:34.80 B         
AFGE Naomi Tourť                   Trivia                 1:20.89 9401628                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vrije slag                Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal          54.04 9300981      56.59 A         
  2. Roy Smeenge                   Trivia                   56.11 9305557      56.99 A         
  3. Willem Kees Roos              De Vikings               56.36 9402693      57.23 A         
  4. Maiko Postma                  DZ&PC                    57.39 9400963      57.83 A         
  5. Jorke Willemse                Orca                     53.28 9301977      57.93 A         
  6. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen         56.46 9400195      58.72 A         
  7. Taco Wonder                   De Spatters              56.18 9303197      58.77 A         
  8. Jonathan Rozema               DZ&PC                    58.79 9501157    1:00.17 A         
  9. Mark Schouten                 Eemsrobben               59.35 9405171    1:01.11 R         
 10. Kevin Meinders                De Spatters              58.39 9300769    1:03.04 R         
 11. Pieter Groos                  DZ&PC                  1:04.04 9304907    1:03.28 R         
 12. Willem van de Ende            Neptunia '24           1:02.38 9305129    1:05.85 R         
 13. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.97 9503427    1:06.54 R         
AFGE Niels Schoemaker              ZPC Bikkel Hoogeveen     59.41 9300449                      
AFGE Jens Kobesen                  ZPC Stadskanaal          57.73 9500117                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vrije slag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chris van Vliet               Trivia                   53.35 9102425      54.90 A         
  2. Timon Evenhuis                Anker Team Groningen        NT 9000843      55.41 A         
  3. Michiel Punter                Orca                     53.20 8401823      55.80 A         
  4. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen     52.38 8900793      56.38 A         
  5. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen     53.29 9101241      56.65 A         
  6. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    54.63 8902503      56.86 A         
  7. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal          54.63 9000745      57.48 A         
  8. Remco Kamps                   DZ&PC                    55.61 9001465      58.15 A         
  9. Micheal Westers               De Vikings               56.32 9204263      58.44 B         
 10. Niels Blauw                   Nova                     57.35 9004689      58.92 B         
 11. Dennis Cramer                 Zpca                     56.89 9200199      59.24 B         
 12. Bas Braun                     Trivia                   57.18 9106545      59.47 B         
 13. Aydin Hummel                  Zcnf'34                  56.53 9201577    1:01.74 B         
 14. Ruben Post                    Neptunia '24           1:00.24 9106623    1:03.17 B         
 15. Rycklef Epema                 DZ&PC                  1:00.13 9202787    1:04.08 B         
 16. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:03.36 9202785    1:04.29 B         
 17. Tom Moesker                   Zpca                     58.51 9200917    1:04.45 R         
AFGE Dennis Bos                    HZ&PC Heerenveen         56.19 9201965                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m vrije slag                   Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        1:02.52 9502502    1:02.04 A         
  2. Sylvia Dik                    Trivia                   59.58 9501064    1:02.40 A         
  3. Anouk Frieman                 Trivia                 1:01.27 9502390    1:03.01 A         
  4. Cynthia van Beusekom          Trivia                 1:01.99 9500134    1:03.97 A         
  5. Renate Hemmes                 Bubble                 1:02.58 9600418    1:04.11 A         
  6. Femke Leenstra                Orca                     59.49 9503038    1:04.29 A         
  7. Jessie Smeding                Orca                   1:03.22 9504528    1:05.78 A         
  8. Esther Hulsing                Trivia                 1:03.68 9601080    1:06.13 A         
  9. Marre Zandringa               Orca                   1:02.67 9701136    1:06.31 R         
 10. Karin Groen                   GZVW                   1:02.18 9502440    1:06.34 R         
 11. Lisanne van Avezaath          Trivia                 1:04.11 9701304    1:07.50 R         
 12. AdŠja Stoetman                GZVW                   1:04.58 9600348    1:08.18 R         
 13. Freya Holwerda                Orca                   1:05.22 9502780    1:10.00 R         
 14. Iris Visser                   Zpca                   1:07.67 9504784    1:10.65           
 15. Andrea Bandstra               Neptunia '24           1:09.87 9501520    1:10.74           
 16. Nenne Venema                  DZ&PC                  1:08.26 9503586    1:11.36           
 17. Myrna Gorter                  Neptunia '24           1:10.80 9503158    1:14.57           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m vrije slag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                    Results Voorronde
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Kraaijeveld              Orca                     55.37 9002110      57.75 A         
  2. Jose Sijbring                 De Pinquin             1:00.67 9300702    1:02.49 A         
  3. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen     59.51 9102138    1:02.63 A         
  4. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.96 8601924    1:02.72 A         
  5. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:01.34 9100838    1:02.81 A         
  6. Eeke van der Wal              Trivia                 1:04.55 9004150    1:03.08 A         
  7. Annelinde Veldman             Zpca                   1:01.63 9302758    1:03.88 A         
  8. Rixt Veldkamp                 GZVW                   1:01.94 9404344    1:05.23 A         
  9. Saskia Bergsma                Zcnf'34                1:02.95 9301686    1:05.36 B         
 10. Linda Boxma                   De Spatters            1:01.37 8500416    1:05.60 B         
 11. Maxime de Wilde               DZ&PC                  1:02.32 9304658    1:05.78 B         
 12. Fraukje Puts                  ZPC Stadskanaal        1:04.44 9206470    1:05.84 B         
 13. Chantal Nap                   HZ&PC Heerenveen         58.88 8903004    1:05.88 B         
 14. Rosanne Schoonbeek            Trivia                 1:01.29 9402692    1:05.93 B         
 15. Femke Groos                   DZ&PC                  1:01.40 9404492    1:06.32 B         
 16. Renske de Groot               DZ&PC                  1:02.84 9300276    1:07.10 B         
 17. Manon Kuiper                  HZ&PC Heerenveen       1:04.68 9400302    1:07.82 R         
 18. Stephanie Koopman             GZVW                   1:05.51 9202524    1:08.13 R         
 19. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:05.78 9304258    1:08.22 R         
 20. Loes Wielink                  Trivia                 1:04.84 9403960    1:08.40 R         
 21. Heleen de Vries               Bubble                 1:07.84 9304538    1:10.43 R         
 22. Marjolein Tissingh            HZ&PC Heerenveen       1:08.26 8904130    1:14.93           
AFGE Simone van der Wal            Orca                   1:03.60 9104636                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 400m wisselslag                        Senioren Open
28-03-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent van Iperen            Orca                   4:38.28 9106179    4:45.81           
          1:04.88  2:20.29  3:40.39  4:45.81
  2. Erik Hagting                  Nova                   4:39.72 9100829    4:56.37           
          1:08.60  2:21.50  3:47.95  4:56.37
  3. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen       4:49.28 9001961    5:08.35           
          1:07.10  2:26.53  3:57.88  5:08.35
  4. Jorke Willemse                Orca                   5:01.55 9301977    5:18.38           
          1:13.13  2:35.01  4:07.27  5:18.38
  5. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal        4:53.56 9000745    5:27.30           
          1:14.65  2:41.58  4:15.18  5:27.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 400m wisselslag                        Senioren Open
28-03-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marloes Oldenburg             Orca                   4:56.17 8803218    5:09.74           
          1:08.00  2:32.05  3:59.89  5:09.74
  2. Wendan Poelstra               Orca                   5:00.26 9102496    5:17.46           
          1:10.94  2:30.37  4:03.09  5:17.46
  3. Mariska Meems                 ZPC Stadskanaal        5:20.23 8902812    5:29.16           
          1:11.56  2:39.28  4:13.00  5:29.16
  4. Gea Hagting                   Nova                   5:13.30 8801584    5:37.93           
          1:15.91  2:42.84  4:13.85  5:37.93
  5. Femke Leenstra                Orca                   5:22.55 9503038    5:39.13           
          1:12.50  2:40.03  4:20.21  5:39.13
  6. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   5:27.22 9400068    5:50.00           
          1:21.38  2:49.48  4:33.33  5:50.00
  7. Nathalja Pragt                Nova                   5:34.29 9500030    6:02.12           
          1:21.60  2:56.43  4:37.74  6:02.12
 DIS Danielle de Boer              HZ&PC Heerenveen       5:41.84 9404736    5:56.76           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:25.87  2:52.04  4:30.59  5:56.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m wisselslag                Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Jorke Willemse                Orca                   2:24.74 9301977    2:23.58           
          1:08.53  2:23.58
  2. Maiko Postma                  DZ&PC                  2:24.97 9400963    2:25.29           
          1:08.94  2:25.29
  3. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen       2:26.13 9400195    2:27.66           
          1:09.18  2:27.66
  4. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:30.03 9501157    2:28.68           
          1:09.66  2:28.68
  5. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   2:28.51 9300651    2:30.70           
          1:14.00  2:30.70
  6. Marco Barkhuis                ZPC Stadskanaal        2:33.48 9500279    2:32.32           
          1:13.10  2:32.32
  7. Levi Hilbolling               Nova                   2:32.81 9500593    2:35.04           
          1:12.39  2:35.04
  8. Milan GrŁnewald               Trivia                 2:31.62 9500757    2:43.78           
          1:16.07  2:43.78


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 200m wisselslag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Vincent van Iperen            Orca                   2:19.88 9106179    2:16.45           
          1:05.55  2:16.45
  2. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal        2:21.54 9000745    2:22.32           
          1:06.88  2:22.32
  3. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        2:22.03 9003283    2:23.34           
          1:10.98  2:23.34
  4. Erik Hagting                  Nova                   2:19.03 9100829    2:24.96           
          1:05.88  2:24.96
  5. Ward van Rijssen              Trivia                 2:27.22 9204841    2:29.95           
          1:11.69  2:29.95
  6. Rycklef Epema                 DZ&PC                  2:49.21 9202787    2:49.52           
          1:16.20  2:49.52
AFGE Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:32.49 8900793                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 200m wisselslag                   Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Renate Hemmes                 Bubble                 2:37.05 9600418    2:37.43           
          1:15.86  2:37.43
  2. Cynthia van Beusekom          Trivia                 2:46.02 9500134    2:39.48           
          1:15.19  2:39.48
  3. Marre Zandringa               Orca                   2:43.36 9701136    2:42.23           
          1:17.87  2:42.23
  4. Anouk Frieman                 Trivia                 2:45.55 9502390    2:42.85           
          1:20.18  2:42.85
  5. Liza Salverda                 Orca                   2:45.34 9500570    2:45.63           
          1:20.78  2:45.63
  6. Nenne Venema                  DZ&PC                  2:48.69 9503586    2:46.92           
          1:20.96  2:46.92
  7. Cynthia Verkaik               De Granaet             2:47.16 9601288    2:48.49           
          1:22.08  2:48.49
 DIS Judith Veldman                Eemsrobben             2:47.33 9702422                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 200m wisselslag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Wendan Poelstra               Orca                   2:36.17 9102496    2:28.56           
          1:08.03  2:28.56
  2. Marloes Oldenburg             Orca                   2:33.77 8803218    2:30.08           
          1:12.83  2:30.08
  3. Mirthe Lanfermeijer           Trivia                 2:31.75 9400074    2:34.56           
          1:13.23  2:34.56
  4. Gea Hagting                   Nova                   2:36.66 8801584    2:38.72           
          1:17.21  2:38.72
  5. Paula Duursma                 DZ&PC                  2:38.82 9300982    2:41.84           
          1:16.52  2:41.84
  6. Rianne Hooiveld               Bubble                 2:45.88 9001572    2:45.23           
          1:17.11  2:45.23
  7. Anna Visser                   HZ&PC Heerenveen       2:48.91 9400774    2:48.83           
          1:17.91  2:48.83
  8. Ankie van der Meer            Orca                   2:48.60 9300504    2:55.51           
          1:23.07  2:55.51
Finale B
  9. Nathasja Bos                  ZPC Stadskanaal        2:50.01 9100362    2:47.36           
          1:20.51  2:47.36
 10. Minke Betten                  DZ&PC                  2:50.26 9404012    2:51.71           
          1:22.31  2:51.71
 11. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        2:52.80 9403954    2:52.08           
          1:23.36  2:52.08
 12. ZoŽ Hendriks                  ZPC Bikkel Hoogeveen   2:55.35 9405016    2:54.68           
          1:21.86  2:54.68
 13. Heleen de Vries               Bubble                 2:55.39 9304538    2:55.70           
          1:25.27  2:55.70
 14. Eline Ligthart                De Vikings             2:55.48 9301706    3:00.32           
          1:28.48  3:00.32
AFGE Suzanne Teuben                De Aquaflippers        2:54.06 9201736                      
AFGE Gejanne van Heukelem          Trivia                 2:59.15 9200728                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m vlinderslag               Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Kevin Meinders                De Spatters            1:09.97 9300769    1:08.79           
  2. Johan Wijma                   De Aquaflippers        1:13.13 9301689    1:12.66           
  3. Jeroen Lorius                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.59 9500523    1:14.43           
  4. Stefan Petersen               De Pinquin             1:15.68 9403067    1:15.56           
  5. Tom Porte                     Trivia                 1:17.41 9502017    1:17.85           
  6. Bastiaan Bonnema              Trivia                 1:26.34 9600683    1:25.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 100m vlinderslag                    16 jaar en ouder
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Marc Kremer                   Anker Team Groningen     59.01 9004667      57.03           
  2. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen   1:03.91 8100609      58.07           
  3. Robert Klinkhamer             ZPC Bikkel Hoogeveen   1:00.80 9101241      59.49           
  4. Michiel Punter                Orca                   1:02.50 8401823    1:02.13           
  5. Remco Kamps                   DZ&PC                  1:05.15 9001465    1:04.75           
  6. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:16.30 9202785    1:16.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m vlinderslag                  Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Femke Leenstra                Orca                   1:11.70 9503038    1:09.74           
  2. AdŠja Stoetman                GZVW                   1:13.62 9600348    1:14.11           
  3. Jessie Smeding                Orca                   1:18.61 9504528    1:16.79           
  4. Lisanne van Avezaath          Trivia                 1:20.26 9701304    1:16.81           
  5. Myrthe Sijtsema               HZ&PC Heerenveen       1:15.92 9502706    1:16.89           
  6. Evelien van Ruiten            Orca                   1:20.28 9602924    1:19.24           
  7. JoŽlle Rozema                 DZ&PC                  1:28.37 9601124    1:24.65           
  8. Kristel Hormann               De Spatters            1:23.44 9601084    1:25.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m vlinderslag                   Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.88 9102138    1:09.28           
  2. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.15 8601924    1:10.04           
  3. Rosanne Schoonbeek            Trivia                 1:14.85 9402692    1:13.69           
  4. Jose Sijbring                 De Pinquin             1:14.01 9300702    1:14.29           
  5. Minke Betten                  DZ&PC                  1:17.22 9404012    1:14.78           
  6. Sanne Huisman                 DZ&PC                  1:14.97 9301998    1:17.92           
  6. Rianne Slagter                Eemsrobben             1:18.06 9304088    1:17.92           
  8. Esther Schipper               De Aquaflippers        1:21.69 9201570    1:19.17           
Finale B
  9. Marjolein Tissingh            HZ&PC Heerenveen       1:22.41 8904130    1:20.74           
 10. Femke Groos                   DZ&PC                  1:22.04 9404492    1:22.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                 Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Willem Kees Roos              De Vikings             1:05.72 9402693    1:04.00           
  2. Milan GrŁnewald               Trivia                 1:07.53 9500757    1:07.91           
  3. Levi Hilbolling               Nova                   1:08.66 9500593    1:07.92           
  4. Chris Bolding                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:12.42 9503427    1:09.78           
  5. Taco Wonder                   De Spatters            1:10.09 9303197    1:10.26           
  6. Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:10.36 9401349    1:10.85           
  7. Ardi Knol                     ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.11 9603447    1:19.00           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 100m rugslag                      16 jaar en ouder
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Rory Bob de Haan              Anker Team Groningen   1:03.14 8100609    1:02.98           
  2. Jelmer Meijer                 HZ&PC Heerenveen       1:04.21 9001961    1:04.28           
  3. Erik Hagting                  Nova                   1:06.30 9100829    1:05.11           
  4. Dennis Cramer                 Zpca                   1:05.10 9200199    1:05.30           
  5. Christiaan van Dijk           HZ&PC Heerenveen       1:07.45 9200245    1:07.52           
  6. Bas Braun                     Trivia                 1:10.13 9106545    1:08.40           
  7. Micheal Westers               De Vikings             1:10.75 9204263    1:10.84           
  8. Niels Blauw                   Nova                   1:11.76 9004689    1:16.73           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                    Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Sylvia Dik                    Trivia                 1:10.89 9501064    1:08.92           
  2. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        1:09.24 9502502    1:09.10           
  3. Hjordis Wagenaar              HZ&PC Heerenveen       1:15.56 9502170    1:14.02           
  4. Dieudonnťe Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.26 9600982    1:14.68           
  5. Claris de Vries               DZ&PC                  1:17.65 9700942    1:16.65           
  6. Evelien van Ruiten            Orca                   1:18.64 9602924    1:18.40           
  7. Freya Holwerda                Orca                   1:18.52 9502780    1:18.89           
  8. Janine Huizeling              Trivia                 1:19.63 9601598    1:20.12           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m rugslag                     Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. MariŽt Koster                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.62 8301162    1:06.00           
  2. Ilse Kraaijeveld              Orca                   1:10.55 9002110    1:06.60           
  3. MariŽlle ter Stege            ZPC Bikkel Hoogeveen   1:08.36 9102974    1:08.54           
  4. Danielle Middel               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.20 9301280    1:08.56           
  5. Chantal Nap                   HZ&PC Heerenveen       1:10.79 8903004    1:08.65           
  6. Wendan Poelstra               Orca                   1:10.66 9102496    1:09.75           
  7. Eeke van der Wal              Trivia                 1:11.23 9004150    1:10.99           
  8. Mirthe Lanfermeijer           Trivia                 1:08.11 9400074    1:12.91           
Finale B
  9. Kyra Rietveld                 Trivia                 1:11.49 9300624    1:10.50           
 10. Jakonien Koster               ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.73 9400068    1:12.08           
 11. Annelinde Veldman             Zpca                   1:13.15 9302758    1:13.36           
 12. Anna Visser                   HZ&PC Heerenveen       1:14.21 9400774    1:13.83           
 13. Rianne Hooiveld               Bubble                 1:14.59 9001572    1:15.16           
 14. Manon Kuiper                  HZ&PC Heerenveen       1:14.97 9400302    1:15.40           
 15. Danielle de Boer              HZ&PC Heerenveen       1:16.46 9404736    1:17.09           
 16. Maxime de Wilde               DZ&PC                  1:15.92 9304658    1:19.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Gavin van der Werf            HZ&PC Heerenveen       1:09.10 9302971    1:08.57           
  2. Peter Paul Houtkamp           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.76 9300651    1:12.56           
  3. Stefan Petersen               De Pinquin             1:15.45 9403067    1:14.94           
  4. Olav van der Wal              Trivia                 1:17.20 9303399    1:16.95           
  5. Marco Barkhuis                ZPC Stadskanaal        1:23.00 9500279    1:21.08           
  6. Johan Wijma                   De Aquaflippers        1:21.33 9301689    1:22.24           
  7. Kevin Meinders                De Spatters            1:19.66 9300769    1:23.11           
  8. Bastiaan Bonnema              Trivia                 1:38.13 9600683    1:37.93           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                     16 jaar en ouder
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Devi Wolthuizen               Trivia                 1:10.50 8703887    1:05.98           
  2. Timon Evenhuis                Anker Team Groningen   1:11.46 9000843    1:07.42           
  3. Erik Talma                    Trivia                 1:08.93 8903107    1:08.66           
  4. Sverre van de Wal             Trivia                 1:14.43 9006449    1:14.64           
        B
  4. Dennis Wijbenga               ZPC Stadskanaal        1:13.92 9003283    1:14.64           
        A
  6. Ward van Rijssen              Trivia                 1:14.24 9204841    1:15.08           
        B
  6. Sander Hoogeveen              ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.88 9001267    1:15.08           
        A
  8. Tom Moesker                   Zpca                   1:21.18 9200917    1:20.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                   Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Kristel Hormann               De Spatters            1:21.79 9601084    1:20.81           
  2. Iris Hartman                  De Pinquin             1:24.15 9502654    1:23.98           
  3. Liza Salverda                 Orca                   1:26.68 9500570    1:25.32           
  4. Nathalja Pragt                Nova                   1:26.90 9500030    1:26.49           
  5. Karin Groen                   GZVW                   1:28.71 9502440    1:28.39           
  6. Anoeska Wonder                De Spatters            1:28.83 9600840    1:28.84           
  7. Lilian Ottens                 Eemsrobben             1:31.27 9602552    1:30.48           
  8. Cynthia Verkaik               De Granaet             1:30.97 9601288    1:32.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Dames, 100m schoolslag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Lia Dekker                    DZ&PC                  1:09.60 8700830    1:08.92           
  2. Joyce Duurken                 Orca                   1:20.99 9205938    1:20.85           
  3. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:21.66 9300982    1:22.30           
  4. Gea Hagting                   Nova                   1:27.02 8801584    1:24.04           
  5. Nikki van der Pijl            ZPC Stadskanaal        1:30.16 9403954    1:28.02           
  6. Esther Schipper               De Aquaflippers        1:29.13 9201570    1:28.53           
  7. Marijke Pras                  GZVW                   1:31.08 9203700    1:29.49           
        B
  7. Jolien Bleichrodt             De Vikings             1:28.98 9203650    1:29.49           
        A
Finale B
  9. Beau Rijpers                  ZPC Bikkel Hoogeveen   1:32.82 9402638    1:31.53           
 10. Eline Ligthart                De Vikings             1:34.80 9301706    1:32.37           
 11. Loes Wielink                  Trivia                 1:31.13 9403960    1:32.87           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vrije slag                Junioren 1, 2, 3 en 4
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Roy Smeenge                   Trivia                   56.99 9305557      55.23           
  2. Bernd Kobesen                 ZPC Stadskanaal          56.59 9300981      55.37           
  3. Maiko Postma                  DZ&PC                    57.83 9400963      57.66           
  4. Willem Kees Roos              De Vikings               57.23 9402693      57.81           
  5. Maxim Veldhuis                HZ&PC Heerenveen         58.72 9400195      58.47           
  6. Taco Wonder                   De Spatters              58.77 9303197      58.82           
  7. Jorke Willemse                Orca                     57.93 9301977      59.12           
  8. Jonathan Rozema               DZ&PC                  1:00.17 9501157    1:00.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vrije slag                     16 jaar en ouder
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Niels van Eck                 ZPC Bikkel Hoogeveen     56.38 8900793      54.47           
  2. Chris van Vliet               Trivia                   54.90 9102425      54.99           
  3. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    56.86 8902503      55.56           
  4. Michiel Punter                Orca                     55.80 8401823      55.85           
  5. Jos Duit                      ZPC Stadskanaal          57.48 9000745      57.76           
  6. Micheal Westers               De Vikings               58.44 9204263      58.00           
  7. Remco Kamps                   DZ&PC                    58.15 9001465      58.14           
  8. Niels Blauw                   Nova                     58.92 9004689      58.58           
Finale B
  9. Dennis Cramer                 Zpca                     59.24 9200199      59.74           
 10. Rycklef Epema                 DZ&PC                  1:04.08 9202787    1:02.68           
 11. Tom Moesker                   Zpca                   1:04.45 9200917    1:02.87           
 12. Mark Rozema                   DZ&PC                  1:04.29 9202785    1:04.72           
AFGE Ruben Post                    Neptunia '24           1:03.17 9106623                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m vrije slag                   Junioren 1, 2 en 3
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Femke Leenstra                Orca                   1:04.29 9503038    1:01.10           
  2. Sylvia Dik                    Trivia                 1:02.40 9501064    1:01.29           
  3. Monique van der Struik        ZPC Stadskanaal        1:02.04 9502502    1:01.98           
  4. Anouk Frieman                 Trivia                 1:03.01 9502390    1:03.14           
  5. Renate Hemmes                 Bubble                 1:04.11 9600418    1:04.19           
  6. Cynthia van Beusekom          Trivia                 1:03.97 9500134    1:04.26           
  7. Jessie Smeding                Orca                   1:05.78 9504528    1:05.86           
  8. Marre Zandringa               Orca                   1:06.31 9701136    1:06.31           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m vrije slag                    Jeugd en senioren
28-03-2009                                                                       Results Finale
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Finale A
  1. Charlotte Mol                 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.63 9102138    1:01.83           
  2. Nienke van Eck                ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.81 9100838    1:01.94           
  3. Jose Sijbring                 De Pinquin             1:02.49 9300702    1:02.88           
  4. Rochelle Kirindongo           ZPC Bikkel Hoogeveen   1:02.72 8601924    1:02.90           
  5. Eeke van der Wal              Trivia                 1:03.08 9004150    1:03.25           
  6. Annelinde Veldman             Zpca                   1:03.88 9302758    1:03.70           
  7. Linda Boxma                   De Spatters            1:05.60 8500416    1:05.60           
  8. Rixt Veldkamp                 GZVW                   1:05.23 9404344    1:05.61           
Finale B
  9. Femke Groos                   DZ&PC                  1:06.32 9404492    1:03.68           
 10. Manon Kuiper                  HZ&PC Heerenveen       1:07.82 9400302    1:06.23           
 11. Stephanie Koopman             GZVW                   1:08.13 9202524    1:06.97           
 12. Maxime de Wilde               DZ&PC                  1:05.78 9304658    1:07.51           
 13. Renske de Groot               DZ&PC                  1:07.10 9300276    1:08.73           
 14. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:08.22 9304258    1:09.36           
 15. Loes Wielink                  Trivia                 1:08.40 9403960    1:09.54           
 16. Heleen de Vries               Bubble                 1:10.43 9304538    1:11.02           



SPLASH Meet Manager 2007Registered to DZ&PC